PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jay Park Fan Club /// Turkish Jaywalkers


Sayfa : [1] 2 3

saraç
10.12.11, 22:54
http://www.gifmania.com.tr/Hareketli-Gifler-Animasyonlu-Harfler/Gif-Resimleri-Pembe-Harfler/Animasyonlar-Ametist-Alfabe/Ametist-Alfabe-4404.gifhttp://www.gifmania.com.tr/Hareketli-Gifler-Animasyonlu-Harfler/Gif-Resimleri-Pembe-Harfler/Animasyonlar-Ametist-Alfabe/Ametist-Alfabe-4351.gifhttp://www.gifmania.com.tr/Hareketli-Gifler-Animasyonlu-Harfler/Gif-Resimleri-Pembe-Harfler/Animasyonlar-Ametist-Alfabe/Ametist-Alfabe-4368.gifhttp://www.gifmania.com.tr/Hareketli-Gifler-Animasyonlu-Harfler/Gif-Resimleri-Pembe-Harfler/Animasyonlar-Ametist-Alfabe/Ametist-Alfabe-4361.gifhttp://www.gifmania.com.tr/Hareketli-Gifler-Animasyonlu-Harfler/Gif-Resimleri-Pembe-Harfler/Animasyonlar-Ametist-Alfabe/Ametist-Alfabe-4398.gifhttp://www.gifmania.com.tr/Hareketli-Gifler-Animasyonlu-Harfler/Gif-Resimleri-Pembe-Harfler/Animasyonlar-Ametist-Alfabe/Ametist-Alfabe-4351.gifhttp://www.gifmania.com.tr/Hareketli-Gifler-Animasyonlu-Harfler/Gif-Resimleri-Pembe-Harfler/Animasyonlar-Ametist-Alfabe/Ametist-Alfabe-4355.gifhttp://www.gifmania.com.tr/Hareketli-Gifler-Animasyonlu-Harfler/Gif-Resimleri-Pembe-Harfler/Animasyonlar-Ametist-Alfabe/Ametist-Alfabe-4390.gifhttp://www.gifmania.com.tr/Hareketli-Gifler-Animasyonlu-Harfler/Gif-Resimleri-Pembe-Harfler/Animasyonlar-Ametist-Alfabe/Ametist-Alfabe-4355.gifhttp://www.gifmania.com.tr/Hareketli-Gifler-Animasyonlu-Harfler/Gif-Resimleri-Pembe-Harfler/Animasyonlar-Ametist-Alfabe/Ametist-Alfabe-4365.gifhttp://www.gifmania.com.tr/Hareketli-Gifler-Animasyonlu-Harfler/Gif-Resimleri-Pembe-Harfler/Animasyonlar-Ametist-Alfabe/Ametist-Alfabe-4363.gifhttps://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a2/b9/cd/a2b9cdc4191fadaf81b4f4465677e1e8.jpgİngilizce İsmi: Jay Park
Korece İsmi: Park Jae Beom
Sahne İsmi: Jay Park
Lakabı: The Fresh Prince of Seoul
Doğum Tarihi: 25 Nisan 1987
Doğum Yeri: Edmonds, Washington
Burcu: Boğa
Boyu: 174 cm
Kilosu: 60 kg
Kan Grubu: A
Hobileri: Basketbol ve müzik dinlemek
Sevdiği İdoller: Eminem, Usher, Musiq Soulchild, Drake, Method Man
Ailesi: Annesi, babası ve kendinden küçük bir erkek kardeşi var
Dini İnancı: Hristiyanlık
İnstagram: jparkitrighthere
Twitter: jaybumaom

http://misskpop.weebly.com/uploads/1/2/1/6/12167949/846001229.jpg


http://www.hareketligifler.net/data/media/562/cizgi-hareketli-resim-0548.gif
ŞARKILARI
http://www.hareketligifler.net/data/media/562/cizgi-hareketli-resim-0548.gif

2011: "Abandoned (ft. Dok2)", "Tonight (ft. Minkyung of Davichi)", "Demon", "Girlfriend", "Star"
2012: "Know Your Name (ft. Dok2)"
2013: "Appetizer", "1HUNNIT (ft. Dok2)", "Joah", "Welcome", "I Like 2 Party"
2014: "Metronome (ft. Simon D & Gray)", "The Promise", "So Good", "Nana"
2015: "Sex Trip", "Mommae (ft. Ugly Duck)", "My Last (ft. Loco & Gray)", "Solo (ft. Hoody)"


http://www.hareketligifler.net/data/media/562/cizgi-hareketli-resim-0548.gif
FİLMLERİ
http://www.hareketligifler.net/data/media/562/cizgi-hareketli-resim-0548.gif

2011: Mr. Idol


http://misskpop.weebly.com/uploads/1/2/1/6/12167949/832540452.jpg


http://www.hareketligifler.net/data/media/562/cizgi-hareketli-resim-0548.gif
KARİYERİ
http://www.hareketligifler.net/data/media/562/cizgi-hareketli-resim-0548.gif

Erken Dönem
Genç bir Amerikalı-Koreli ve Washington'da büyümüş biri olarak Park Jae Beom, breakdance ve hiphop müziğe büyük ilgi duymuştur. 2003'te yerel bir b-boy topluluğu olan Art of Movement'a(AOM) katılmıştır. 2004'te Seattle'da düzenlenen JYPE seçmelerine girmiştir. Orada bizzat şirketin kurucusu Park Jin Young tarafından izlenmiş ve 2005'te eğitim ve Koreceyi öğrenmesi için Kore'ye getirilmiştir.
2PM Zamanı

Jay Park'ın ilk programı MNet'in Hot Blood'ıydı. Bu program geleceğin idol grupları olacak 2PM ve 2AM üyelerini eğitim aşamalarında sergileyen bir reality showdu. Jay Park programda en fazla izleyici oyunu aldı ve böylece 2PM'in liderliğini elde etmiş oldu. 4 Eylül 2008'de 2PM ilk mini albümü "Hottest Time of The Day" i çıkardıktan sonra "10 Points of 10" şarkısı ile MNet Countdown'da çıkış yaptı. Oldukça beğenilen grup "Idol Army" isimli programlarıyla ünlerine ün kattı. Benzer başarılar "Again Again" ve "I Hate You" şarkılarıyla da devam etti.
2PM ile olan başarılarının yanında Jay Park "Conspiracy in the Court" draması için iki şarkı yazdı.(Jeong feat Yeun ve To Luv feat. V.O.S.) Ayrıca Navi'nin "Heart Damage" ve K.Will'in "One Drop per Second" şarkılarına eşlik etti. Star King gibi ünlü programlarda genel kadroda yer aldı ve 2009 yılında KARA üyesi Nicole Jung ile "Nodaji" isimli programın sunuculuğunu yaptı.

Myspace Sorunu
4 Eylül 2009'da Jay Park'ın kişisel myspace hesabında 2005 yılından kalma Kore hakkında yazılmış olumsuz içerikli mesajlar bulundu. Mesajlar bir arkadaşa ingilizce olarak gönderilmişti. Kore medyası tarafından çevrildiğinde hemen yüzlerce makale eşliğindeki bir skandal ortaya çıktı. Jay Park mesajında, bir çömez olarak yaşadığı mutsuzluktan ve kültürü anlamakta, insanlarla iletişim kurmakta zorlandığından bahsetmişti. Protestocular Park'ın 2PM'i terk etmesini istese de JYP Entertainment başkanı Park Jin Young, 7 Eylül'de resmi bir açıklamayla Jay Park'ın 2PM üyesi olarak kalacağını bildirmişti. Bir sonraki gün ise Jay Park kişisel fan cafesinde ortamın sakinleşene kadar kendi isteğiyle grubunu terk edip Seattle'a geri döneceğini açıkladı. Ayrıca 2PM üyelerinden özür diledi ve şu sözü verdi: "Daha iyi bir insan olarak geri döneceğim." Bundan sonra Park Jin Young da 2PM grubunun 6 üyeyle yoluna devam edeceğini ilan etti. Jay Park'ın ayrılışının yarattığı hassas durumdan dolayı bütün 2PM üyeleri bir süreliğine programlardan geri çekildiler ve reality showları "Wild Bunny"nin son bölümün çekimleri aniden ertelendi. Yeni albümlerinin çıkış parçası olan "Heartbeat"in müzik videosu yeniden Jay Park'sız olarak çekildi. Basın konferansında anlaşıldı ki Jay Park'ın vokal kısımları eski parçalarda hala olmasına rağmen yeni parçaların hepsinden kaldırılmıştı.

Jay Park'ın Ayrılışından Sonra
2PM'in ilk resmi albümü Jay Park'ın yokluğunu ifade etmesi amacıyla "1:59 PM" olarak adlandırıldı. Üyeler yıl sonunda bu albümle ödül kazandıklarında konuşmalarında Jay Park'a teşekkür ettiler ve onun aralarına dönmesini dilediklerini tekrar ettiler. Grup MNet Asian Music Awards'da sergilerdikleri "Again & Again" performansında kareografide genelde onun durduğu yere bir ışık yansıtarak ve şarkıda Jay Park'ın söylediği kısımları söylemeyerek ona olan sadakatlerini gösterdiler.

Fan Harekatı

Jay Park Amerika'ya döndükten sonra, fanlar okudukları myspace mesajlarının bir metinden kesilerek önlerine konduğunu ve bazı kısımlarının yanlış çevrildiğini öğrenince olaya bakış açılarını değiştirdiler. Jay Park'ın 2PM'e dönmesi için hemen bir çok protesto ve proje ortaya kondu. Protestolar sadece Güney Kore ile sınırlı kalması, dünya geneline yayıldı. Dünya çapındaki bir çok forum ve fan sitesi organizasyonlar düzenledi. Uluslar arası fanlar para toplayıp bir uçak kiraladı ve saat tam 2.00'da bu uçağı kuyruğunda "Jay, Şimdi saat kaç?" yazılı bir pankartla Seattle'ın üzerinde uçurdu.
Bunun yanında dünya çapında fanları tarafından Jay Park adına yardımlar toplandı. UNDERGROUND isimli büyük bir fan topluluğu Haiti'deki çocuklar için "İnsanlar 2PM Lideri Park Jae Beom'u bekliyor" adı altına 10000 USD yatırdı.
Jay Park Twitter'da en önemli konulardan biri haline geldi. 8 Mart 2010'da Oscar ödül töreninin olduğu günde bile topping zirvesinde o vardı. Jay Park fanları Jae Beom'un onuruna Kore'den ayrılışının 200. gününde kendileri tarafından karşılanan bir albüm çıkarmaya karar verdiler. Ama albüm ancak Ocak'ta hazır olduğundan ve o zamana kadar halkın 2PM hakkındaki görüşleri değiştiğinden albümü yayınlamayıp Jay Park'a 10-20 kopyasını yollamakla yetindiler.

JYP'nin Jay Park'ı İşten Çıkarması

25 Eylül 2010'da JYP net bir açıklama yapmadan diğer 2PM üyeleriyle anlaşmasını yenilerken Jay Park ile yollarını ayırma kararı aldı. Basın konferansından sonra fanlar buna kızgınlıkla karşılık verdi çünkü şirketin Jae Beom'u yeterince koruyamadığına inanıyorlardı. Ve bu da JYP'nin sadece Heartbeat tanıtımı için Jae Beom'u kullandığı yönünde bir inanış ortaya çıkardı. Jay Park'ın işten çıkarılışı duyurulduktan hemen sonra dünya çapındaki 60'ın üzerindeki 2PM fan sitesi üzüntüleri belirtmek ve kararı protesto etmek için kurucuları tarafından kapatıldı.

Solo Kariyeri

Youtube'a yüklediği videolar sayesinde hayranlarıyla irtibatını asla koparmayan Jae Beom, 6 Haziran 2010'da Kore'ye döndü ve havaalanında binlerce fanı tarafından karşılandı. Bu şimdiye kadar havaalanında görülen en kalabalık karşılamaydı. O günlerin en önemli başlığı Jay'in Kore'ye dönüşüydü.
2 Temmuz 2010'da bir basın toplantısıyla Hype Nation'ın soundtracki için hazırladığı "Demon" şarkısını tanıttı. Bu Kore'ye döndükten sonra ilk demeç verişiydi.
16 Temmuz 2010'da ise Sidus HQ ile resmi olarak anlaşma imzaladı ve o günden beri bu şirketle çalışmaya devam ediyor.

"Take a Deeper Look"
Park ilk mini albümü Take a Deeper Look'u 27 Nisan 2011'de yayınladı. Albümde 7 şarkının 6'sı Jay Park tarafından hazırlandı. Albüm çok başarılı oldu, "Abondoned" isimli çıkış parçası Music Bank'ta iki hafta üst üste birincilik kazandı. Bu bir solo artist için 2 yıldır gerçekleşmeyen bir durumdu.
"Take a Deeper Look" albümü 2 haftadan kısa bir sürede 71000 kopya sattı ve Hanteo Senelik Listesi'nde 2. sıraya oturdu. Itunes, R&B satışlarında Kanada ve Danimarka'da birinci, Amerika'da ikinci, Avustralya ve Norveç'te üçüncü, Japonya'da dördüncü, İtalya'da beşinci ve Fransa'da altıncı oldu.

(Wikipedia'dan çeviri: Nymphe_Nadiad)

kimnam
10.12.11, 23:04
sunum harika saraç:)beyendim :)

saraç
10.12.11, 23:08
sunum harika saraçbeyendim

Teşekkür ederim, beğenmene sevindim.. :F
Kliplerinide ekledim şimdi :smile:

kimnam
10.12.11, 23:13
Kliplerinide ekledim şimdi


izledim cok güzel kılipler devamı gelir inş :)

kimnam
10.12.11, 23:15
dansına bayıldım:)

saraç
10.12.11, 23:16
http://a1112.hizliresim.com/s/b/111v3.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/b/111vg.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1112.hizliresim.com/s/b/111u0.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/b/111u5.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/b/111ub.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/b/111up.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1112.hizliresim.com/s/b/111vx.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/b/111w9.png (http://bit.ly/c25MCx)

saraç
10.12.11, 23:18
izledim cok güzel kılipler devamı gelir inş

Gelicek inşallah, baya bişiler yapmış, buldukça eklemeye çalışıcam D:
Baya yetenekli çocuk yaa, bende sesini çok beğeniyorum. :smile:

kimnam
10.12.11, 23:26
Gelicek inşallah, baya bişiler yapmış, buldukça eklemeye çalışıcam Baya yetenekli çocuk yaa, bende sesini çok beğeniyorum.

inş buldukça eklersin şimdiden kolay gelsin canım:)

saraç
10.12.11, 23:28
Jay Park'tan güzel bi klip daha.. Oska'nın Secret Garden'daki yaariyle birlikte hemide.. :D

http://www.youtube.com/watch?v=uE9uDde2CY8&feature=g-vrec

shim hee yeon
10.12.11, 23:33
god dammit jay'in sayfası yok muydu bu zamana kadar o.O sunum gerçekten güzel ellerine sağlık

Elif's
10.12.11, 23:34
Bu tatlı şeyi ilk 'Girlfriend' şarkısıyla tanıdım.Süper ötesi bir sesi var.
Dansıyla duruşuyla güzel duruyor valla.
Konuyu bende aramıştım Yeppudaa'da yoktu,açmaya da üşenmiştim :D Sağol konu için Saraç :F

saraç
10.12.11, 23:39
god dammit jay'in sayfası yok muydu bu zamana kadar o.O sunum gerçekten güzel ellerine sağlık

Valla çok baktım ama göremedim, inşallah ikinciye açmamışımdır :D

Konuyu bende aramıştım Yeppudaa'da yoktu,açmaya da üşenmiştim :D Sağol konu için Saraç

Aman aman iyi bari sende bulamamışın :D
Rica ederim arkadaşlar. Benim için bir zevktir :F

saraç
11.12.11, 00:15
Du az daha foto ekliyim, gaza geldim hehe

http://a1112.hizliresim.com/s/c/11351.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/c/11358.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/c/11373.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/c/11387.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/c/1135l.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/c/1135s.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/c/1136s.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/c/1135y.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1112.hizliresim.com/s/c/11367.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/c/1136g.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

hinatatimide
11.12.11, 00:23
Konu için tesekkurler saraç, valla konunun daha once açilmis olmamasina çok sasirdim, hayretler içerisindeyim O_O , tekrar tesekkurler :)
2PM i severim ama Jay ile bir baskaydi dogrusu, bence ona çok haksizlik yaptilar :/ ama neyse solo da çok basarili masallah :D

kapadokyalı
11.12.11, 00:28
Sağol kuzum güzel bir ses sahip gerçekten fazlaca tanımıyorum ama guruptan ayrıldığını falan duymuştum ,videolarıda dinledim çok güzel tarzı hoşuma gitti ...:D

hinatatimide
11.12.11, 00:28
Bende bu gif ekliyim dedim çok hosuma gitti hemde bi katkim olsun :df:
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lr1g4ewiZX1r2phiso2_400.gif

Nymphe_Nadiad
11.12.11, 00:36
Bir saniye... Önce derin derin nefes alıp şoku atlatmam lazım... Burada bahsettiğimiz ve kulağımın dibinde "Yes she is a damon she is a damon" deyip duran şey bizim bildiğimiz Jaebom mu yani? 2pm'in eski lideri? O saçma sapan olaylar yüzünden kariyerine son vermek zorunda kalıp Amerika'ya dönmemiş miydi ya? :weird: Hatta bu yüzden 2pm artık lidersiz? Vay be, ben hala 2pm'in Jaebom'un arkasından ağladığı yerdeyim :weird:
Çok severdim ben bu çocuğu kariyerini bir hiç uğruna bitirdiler diye az ahlanıp vahlanmamıştım zamanında. Çok yetenekli ve sempatikti çünkü... Ahh o idol army'deki halleri falan... Demek sonunda LOEN kapmış kendisini. İyi olmuş ama çünkü çocuk tek başına bütün grubun işini yapıyor resmen... Damon şarkısını dinledim de, vokal onda, rap onda eh dans yeteneklerini taa 2pm günlerinden biliriz. :D: Jay Park fighting!!!
not: Damon gerçekten güzel bir şarkı bu arada :D

saraç
11.12.11, 00:43
Sağol kuzum güzel bir ses sahip gerçekten fazlaca tanımıyorum ama guruptan ayrıldığını falan duymuştum ,videolarıda dinledim çok güzel tarzı hoşuma gitti

Özellikle nothin on you şarkısını Jay Park'dan dinledikten sonra "olay budur!" dedim yani :D :D Bi ses hem normal şarkıda hem de rap yaparken nasıl bu kadar güzel olabilir diye baya bi düşündüm yani :D

Bende bu gif ekliyim dedim çok hosuma gitti hemde bi katkim olsun

Teşekkür ederim canım... Hep birlikte büyütek Jay Park'ın sayfasını :F

Çok severdim ben bu çocuğu kariyerini bir hiç uğruna bitirdiler diye az ahlanıp vahlanmamıştım zamanında. Çok yetenekli ve sempatikti çünkü... Ahh o idol army'deki halleri falan... Demek sonunda LOEN kapmış kendisini. İyi olmuş ama çünkü çocuk tek başına bütün grubun işini yapıyor resmen... Damon şarkısını dinledim de, vokal onda, rap onda eh dans yeteneklerini taa 2pm günlerinden biliriz. Jay Park fighting!!!

Evet ajanım, sağlam bi dönüş yapmış kendisi.. Ben sonradan öğrendim onun 2PM'in eski lideri olduğunu :D Maşallah hakkaten ne ararsan en yüksek düzeyde var çocukta yaa.. :d1 (20):

Nymphe_Nadiad
11.12.11, 00:55
Evet ajanım, sağlam bi dönüş yapmış kendisi.. Ben sonradan öğrendim onun 2PM'in eski lideri olduğunu Maşallah hakkaten ne ararsan en yüksek düzeyde var çocukta yaa..
Sana daha komik bir şey söyleyeyim mi? "Abondoned" dinliyordum da fena halde şarkıyı bir yerlerden hatırladığımı fark ettim. Sonra birden dank etti. Zamanında bu şarkıyla Music Bank'ta ödül kazandığında ben bu çocuğa bayağı bir sövmüştüm çünkü Heo Young Saeng beybimin ödülü kazanmasını engellemişti. O zaman kızgınlıkla dinlemiştim şarkısını "kimmiş benim ss beybilerimden en tatlısının üstüne basıp geçen?" diye. Ben onun bizim Jaebom olduğunu bilseydim hiç kızar, annemim ağzıma acı biber sürmesine neden olacak şeyler söyler miydim? hehe Tama gene de biraz kızabilirdim ama ben zamanında kızgınlıkla dinlediğim şarkıyı hala hatırlayabiliyorsam demek ki çocuk bir yerlerde bir şeyleri hak etmiş demektir :D:
Bu arada neden Jay Park? Ben ona Jaebom demeye devam ederim çünkü öyle tanıdım kendisini :D:

hinatatimide
11.12.11, 00:58
Bu video amerikada Nigahiga ile çekilmis, burda Jay baya tatli çikmis, hemde baya komik, bayildim :M::M:
http://www.youtube.com/watch?v=Uv7SUncOAAQ

saraç
11.12.11, 01:09
Sana daha komik bir şey söyleyeyim mi? "Abondoned" dinliyordum da fena halde şarkıyı bir yerlerden hatırladığımı fark ettim. Sonra birden dank etti. Zamanında bu şarkıyla Music Bank'ta ödül kazandığında ben bu çocuğa bayağı bir sövmüştüm çünkü Heo Young Saeng beybimin ödülü kazanmasını engellemişti. O zaman kızgınlıkla dinlemiştim şarkısını "kimmiş benim ss beybilerimden en tatlısının üstüne basıp geçen?" diye. Ben onun bizim Jaebom olduğunu bilseydim hiç kızar, annemim ağzıma acı biber sürmesine neden olacak şeyler söyler miydim? Tama gene de biraz kızabilirdim ama ben zamanında kızgınlıkla dinlediğim şarkıyı hala hatırlayabiliyorsam demek ki çocuk bir yerlerde bir şeyleri hak etmiş demektir

hehe Ah ajanım yaa geldin yine kopardın beni hehe hehe O nasıl bi kızgınlıktırki çocuğu tanımamışın hehe Vay bee Young Saeng'i geçti demek, bi kere daha tebrik ettim şu an kendisini :D

Bu arada neden Jay Park? Ben ona Jaebom demeye devam ederim çünkü öyle tanıdım kendisini

Jay Park'ın söylenişi daha kolay yaa, senin dediğin zor hehe

Bu video amerikada Nigahiga ile çekilmis, burda Jay baya tatli çikmis, hemde baya komik, bayildim

Çok güldüm, süper bişey olmuş bu hehe hehe
Hani bi ara o çocuk baya baya asıldı ya Park'a, işte ben ordaki o sessiz bakışmalara koptum hehe

hinatatimide
11.12.11, 01:15
Hani bi ara o çocuk baya baya asıldı ya Park'a, işte ben ordaki o sessiz bakışmalara koptum
Aynen aynen o bakislar yerlere yatmama yetti :M: buda kamera arkasi (burda da araba sahnesi baya komigime gitti :D )
http://www.youtube.com/watch?v=FA32GuuXXIk

Jo-Jo
11.12.11, 01:21
Konu çok güzel olmuş :) Ellerine sağlık saraç :):)

Bu arada videoya koptummm :):) Gerçekten çok tatlı çıkmış Jay :D

saraç
11.12.11, 01:26
buda kamera arkasi (burda da araba sahnesi baya komigime gitti

Vay arkadaş kısacık bi sahne anca bu kadar uzatılabilirdi hehe hehe
İki dakka ciddi duramadılar yaa, haliyle sonunda hepsinde kayış koptu hehe En güzelide hepsinin kafa aynı işliyo, üçüde aynı anda oynamaya başladı arabanın içinde hehe hehe

shim hee yeon
11.12.11, 01:27
Bu video amerikada Nigahiga ile çekilmis, burda Jay baya tatli çikmis, hemde baya komik, bayildim
nigahiga beni yerden yere yatırır da bu videoyu nasıl görmemişim acaba hem de jay var muhabbet her daim iyi hehe teşşekkürler tekrardan

hinatatimide
11.12.11, 01:32
u arada videoya koptummm Gerçekten çok tatlı çıkmış Jay
Kopulmicak gibi degil ki :M: :M: :M:
Vay arkadaş kısacık bi sahne anca bu kadar uzatılabilirdi
İki dakka ciddi duramadılar yaa
Keske o zipladiklari sahneyide gosterselerdi :M: :M: :M:
nigahiga beni yerden yere yatırır da bu videoyu nasıl görmemişim acaba hem de jay var muhabbet her daim iyi teşşekkürler tekrardan
Bende nigahiga nin videolarini izlerken yanda Jay park yazisini gorunce sok oldum, vay be dedim nasil olur bu iki guzel insan bir arada ;) onemli degil ayrica biraz katkim olduysa ne mutlu bana :df:

Nymphe_Nadiad
11.12.11, 01:40
Ah ajanım yaa geldin yine kopardın beni O nasıl bi kızgınlıktırki çocuğu tanımamışın Vay bee Young Saeng'i geçti demek, bi kere daha tebrik ettim şu an kendisini
Hem de iki defa :'( Gerçi Young Saeng'i iki defa geçmedi, iki hafta üst üste birinci oldu. İlk haftasında başka biriyle kapışmıştı ve onu da yenmişti. Ah ahh cici Jaebom'a neler neler demiştim o zamanlar? Zaten bir hafta kazanan ama onunla yetinemeyecek kadar aç gözlü bir insan olduğuyla başlayıp, YS'nin muhteşem sesini takdir etmeyip bu hoplayıp zıplayan varlığa oy atmanın tam bir Koreli mantığı olduğuna doğru devam etmiş, sonra da YS burada olsa biz onu el üstünde tutardıkla yakınma ve ağıtlarıma son vermiştim hehe Fan damarım tuttuğunda kimseyi görmüyorum galiba :D: Çığlık atan Koreli kızlara bağırıp dururum ama bazen acı içinde fark ediyorum ki benim de içimde küçük cırtlak bir fan kız saklanmış... Gerçi nereye saklandığını bir keşfedeyim kendi kanımla boğacağım onu ama neyse konumuz bu değil...

Jay Park'ın söylenişi daha kolay yaa, senin dediğin zor
Ben zoru severim saraç nickimden de anlaşılacağı üzere :zipir:
edit: Bu arada video gerçekten mükemmel hehe Koptum ya bromance demek hehe Olayı Romalılara kadar uzatmaları da süper bir espriydi ki doğru bir tespit de sayılır :D: Tabi sayelerinde Romalıların piramitleri inşa etmiş olduklarını da öğrenmiş olduk hehe Ben başka bir kültüre ait olduklarını sanıyordum ama...
Justin Bieber dinledikleri andan, hesap olayından, aynı pipeti kullanmaktan, birbirini teselli etmekten (Bu arada Jaebom'un "cruel cruel world"ü beni benden aldı hehe O ne şeker cruel öyle? hehe Kelimeyi bilmesek oyuncak ayı nane şekeri falan dediğini zannedeceğiz hehe ) sonra ekrande beliren BROMANCE yazısı hehe Gerçekten çok güldüm gece gece hehe

saraç
11.12.11, 02:01
Zaten bir hafta kazanan ama onunla yetinemeyecek kadar aç gözlü bir insan olduğuyla başlayıp, YS'nin muhteşem sesini takdir etmeyip bu hoplayıp zıplayan varlığa oy atmanın tam bir Koreli mantığı olduğuna doğru devam etmiş, sonra da YS burada olsa biz onu el üstünde tutardıkla yakınma ve ağıtlarıma son vermiştim

Allaaaah çocuuma çok acıdım şimdi yaa, neler saymış hehe hehe

Fan damarım tuttuğunda kimseyi görmüyorum galiba Çığlık atan Koreli kızlara bağırıp dururum ama bazen acı içinde fark ediyorum ki benim de içimde küçük cırtlak bir fan kız saklanmış... Gerçi nereye saklandığını bir keşfedeyim kendi kanımla boğacağım onu ama neyse konumuz bu değil...

O fan kız çoğumuzun içinde var sanırım. Banada arada çok fena geliyoda, susturmakta baya zorlanıyorum. hehe Hayır küçük falan ama baya bi baskın çıkıyo maşallah hehe hehe

Tempus
11.12.11, 02:09
Albümleri
(2PM ile Birlikte)

Hottest Time Of The Day
Only You (Winter Special)
2:00PM Time For Change
Demon (Solo)

Ödülleri

(2PM ile birlikte)

Asian Song Festival : Asia New Singer
Cyworld Digital Music Awards : Best New Artist of the Month
M.net 20’s Choice Awards 2009: Mr. Beauty (Nichkhun)
M.net 20’s Choice Awards 2009: HOT Performance Star
M.net 20’s Choice Awards : HOT Summer Heat Popularity Award

Hakkında

3. Göbekten Koreli ve Amerika doğumlu Jay Park (Edmonds) Washington'da büyümüştür. Jaebeom başlangıçta JYP Entertainment'nin düzenlediği bir rapcı ve b-boy olarak seçtiği US seçmelerine katılmıştır. JYP Jaebeom'un performansını bizzat kendisi izlemiştir ve onu şarkıcılıkta ve Korecede geliştirmek için dört yıl boyunca eğittiği Kore'ye getirmiştir ve onu ilk solo şarkıcı olarak çıkarmıştır.

Çıkışı ve Başarıları

Jaebeom ilk olarak MNET'deki Hot Blood programı aracılıyla çıkışını yapmıştır. Bu programda yoğum beden eğitimi için; dört kişilik romantik grup olan 2AM ya da 7 kişilik dansçı grup olan 2PM'in yolunu takip etmek üzere JYP şirketinin adı altında 13 erkek aday gösterildi. Elemelerde seçimler yapıldıktan sonra Jaebeom 2PM'in lideri pozüsyonuna getirildi ve "10점 만점에 10점" ("10 Points out of 10 Points") şarkıları ile 8 Eylül 2008'de çıkış yaptı. Bununla birlikte, onların popüleritesi Again & Again şarkıları bu grubun tavan yapmasıyla bu kadarla sınırlı da değildi.

İki yıl 2PM grubu ile çalıştı. Dört albüm çıkardı. 5 Ödül kazandı. Fakat Kore'ye ilk geldiği yıllarda geçen kişisel MY Space adresindeki konuşmaların gün yüzüne çıkmasıyla gruptan resmi olarak ayrıldı ve Amerika'ya döndü.

Amerika'daki Aktiviteleri

2010 yılı Mayısın 10'unda; Art of Movement grubunun bir üyesi olmak için yarıştığı sıralarda Seattle'da büyük bir hip-hop gösterisi olan CLAWS OUT'da yer aldı.

Park 10 Temmuz 2010'da ilk resmi albümü olan Teddy Rile prodüksüyon tarafından hazırlanmış ve aslında Michae Jackson için oldukça gecikmiş olan Hype Nation'ın film müzikleri gibi 4 şarkıdan oluşan "Demon" albümünü çıkardı.


Jay'in sayfasını açtınız demek, hayırlı olsun ama doğrusu üzüldüm biraz çünkü uzun zamandır onun sayfası için hazırlık yapıyordum hatta yapıyorduk desem daha doğru olur Sassym de diğer şeyler için beklemedeydi :'( Hatta Zeyra sayfayı aç ve bilgileri sonradan gireceğini yaz demişti ama onu yapmamıştım bazı nedenlerden dolayı, korktuğum başıma geldi... Neyse kısmet değilmiş diyelimxzxz

O zaman izninle birkaç düzeltme yapayım yazılarla ilgili. Jay'i bir nevi manevi kardeşim gibi gördüğümden sanırım onun hakkında biraz hassas olabiliyorum :) Jay 2pm ile sadece bir albüm çıkarabildi geri kalanlar single'dı hatta o albüm olarak da geçmiyor, ilk albümde de Again&Again şarkısı var ama ondan hemen önce çıkan single değil ama mini albümün içinde yer alan Again&Again zamanında vardı sadece Jay. Heartbeat'in yer aldığı ilk albümlerinde ise Again&Again albüme tekrar dahil edildi fakat artık Jay aralarında yoktu :'(

Ödüllerden bazıları eksik bazıları da fazla girilmiş araya Nichkhun'un ödülü karışmış :şd: Sonra JYP onu solo sanatçı olarak çıkarrmayı tasarladı ama hiçbir zaman hayata geçirmedi, son anda karar değiştirilerek, 2pm ve 2am'in içinden seçileceği Oneday grubuna dahil etti ve Hot Blood adlı seçimin yapılacağı 10 bölümlük programa bir iki gün kadar gecikmeli olarak gönderdi.

Bir de AOF (Art of Movement) grubuna 2010'da dahil olmadı geri dönüş yaptı çünkü Jay daha Kore'ye gelmeden önce o grubun bir üyesiydi. Hatta youtube'da hala eski zamanlara ait kalitesi bozuk olsa dahi görüntüleri mevcut. Son olarak da albüm ismini düzeltelim, derginin ilk sayısında tanıtmıştım Jay'in albümünü " Take a Deeper Look" albümün adı, 7 şarkılık bu albüm onun ilk albümü :thumbsup: Damon ise onun Hype Nation filmi için seslendirdiği şarkı ama albümde yer almıyor. Hatta Damon'un M.V.'su daha önceden çekilmesine rağmen Jay'in albümünden bile çok sonra gösterime sunuldu bunun nedeni ise Hype Nation'ın belirsiz durumuydu.

Jay, kişisel kamerasıyla çektiği görüntüleri, youtube kanalı aracılığı ile yayınlamaya hiç ara vermedi. Albümden öncesinde ise B.O.B.'nin daha önce Bruno Mars ile de seslendirdiği "Nothing on You" şarkısına cover yaparak bir single çıkardı.

Bir de söylentiler çıktıktan bir hafta kadar sonra Amerika'ya JYP tarafından gönderildi ama o zamanlar henüz gruptan ayrılıp, ayrılmayacağı belirsizdi. Bu belirsizlik bir müddet devam etti şimdi çok uzun konular bunlar geniş olarak bende varlar bir ara buraya da yazarım. Hatta o hazırladıklarımı da paylaşırım belki burada ama kısaca söylemek gerekirse benim "modern zamanların Anka kuşu" diye tabir ettiğim Jay baby'min Kore'den ayrılma olayı epey maceralı ve bir sürü soru işaretli olaylar zinciri olarak tarihte yerini aldı :şd: Dönüşü de bir o kadar muhteşemdi tabi :zipir:

Artık Jay ile ilgili haberleri bu sayfadan duyurmaya devam ederiz o zaman :df: Gece gece ufak çaplı bir şok yaşadım ama atlatacağım (azıcık geç atlatırım sanırım ama olsun, bu bana biraz da olsa ağırdan almanın cezası oldu ) hehe

Nymphe_Nadiad
11.12.11, 02:10
Allaaaah çocuuma çok acıdım şimdi yaa, neler saymış
Öyle ama, YS'nin albümünü gerçekten sevmiştim ben. Mesela Kyu'ya aşırı derecede düşkün olmama rağmen hala benim için en iyi ss solo albümü YS'ninkidir. :F Gerçekten çok güzel bbir albüm çıkalı ne kadar zaman oldu hala bir avuçcuk şarkısını büyük bir zevkle dinliyorum. Aslında müzik çalarımda atlamadan dinlediğim tek ss şarkıları YS'nin albümünden olanlar :D Kyu'dan sadece Get Ya Love'ı dinlerim diğer ss şarkılarını sürekli skipliyorum hehe
O fan kız çoğumuzun içinde var sanırım. Banada arada çok fena geliyoda, susturmakta baya zorlanıyorum. Hayır küçük falan ama baya bi baskın çıkıyo maşallah
Onunla yaşamayı öğrenmek zorundayız galiba... Hayır bir de çok aç gözlü kendisi :D: Sadece bir tanesinin fanı olmakla yetinemiyor istedikçe istiyor, listesinde her gün bir yenisini ekliyor, sonra da zavallı benden hepsini takip etmemi hepsini dinlememi, izlememi bekliyor... Bana hiç acımıyor bu içimdeki küçük canavar fan hehe

edit Tempus Paylaşım için teşekkürler. Jaebom'u ben de çok severim, 2pm'den bir çeşit kamuoyu baskısı sonucu ayrılması ve sonra çocukların üzüntülerini belli edercesine artık bir liderleri olmadığını söylemeleri içime oturmuştu zamanında... Solo olarak da gerçekten iyi işlere imza atıyor Jaebom ama gene de 2pm'deki hali gözümün önünden gitmiyor... Çok sempatik çok tatlı biri gerçekten :F

saraç
11.12.11, 02:27
Jay'in sayfasını açtınız demek, hayırlı olsun ama doğrusu üzüldüm biraz çünkü uzun zamandır onun sayfası için hazırlık yapıyordum hatta yapıyorduk desem daha doğru olur Sassym de diğer şeyler için beklemedeydi Hatta Zeyra sayfayı aç ve bilgileri sonradan gireceğini yaz demişti ama onu yapmamıştım bazı nedenlerden dolayı, korktuğum başıma geldi... Neyse kısmet değilmiş diyelim O zaman izninle birkaç düzeltme yapayım yazılarla ilgili. Jay'i bir nevi manevi kardeşim gibi gördüğümden sanırım onun hakkında biraz hassas olabiliyorum Jay 2pm ile sadece bir albüm çıkarabildi geri kalanlar single'dı hatta o albüm olarak da geçmiyor, ilk albümde de Again&Again şarkısı var ama ondan hemen önce çıkan single değil ama mini albümün içinde yer alan Again&Again zamanında vardı sadece Jay. Heartbeat'in yer aldığı ilk albümlerinde ise Again&Again albüme tekrar dahil edildi fakat artık Jay aralarında yoktu Ödüllerden bazıları eksik bazıları da fazla girilmiş araya Nichkhun'un ödülü karışmış Sonra JYP onu solo sanatçı olarak çıkarrmayı tasarladı ama hiçbir zaman hayata geçirmedi, son anda karar değiştirilerek, 2pm ve 2am'in içinden seçileceği Oneday grubuna dahil etti ve Hot Blood adlı seçimin yapılacağı 10 bölümlük programa bir iki gün kadar gecikmeli olarak gönderdi. Bir de AOF (Art of Movement) grubuna 2010'da dahil olmadı geri dönüş yaptı çünkü Jay daha Kore'ye gelmeden önce o grubun bir üyesiydi. Hatta youtube'da hala eski zamanlara ait kalitesi bozuk olsa dahi görüntüleri mevcut. Son olarak da albüm ismini düzeltelim, derginin ilk sayısında tanıtmıştım Jay'in albümünü " Take a Deeper Look" albümün adı, 7 şarkılık bu albüm onun ilk albümü Damon ise onun Hype Nation filmi için seslendirdiği şarkı ama albümde yer almıyor. Hatta Damon'un M.V.'su daha önceden çekilmesine rağmen Jay'in albümünden bile çok sonra gösterime sunuldu bunun nedeni ise Hype Nation'ın belirsiz durumuydu. Jay, kişisel kamerasıyla çektiği görüntüleri, youtube kanalı aracılığı ile yayınlamaya hiç ara vermedi. Albümden öncesinde ise B.O.B.'nin daha önce Bruno Mars ile de seslendirdiği "Nothing on You" şarkısına cover yaparak bir single çıkardı. Bir de söylentiler çıktıktan bir hafta kadar sonra Amerika'ya JYP tarafından gönderildi ama o zamanlar henüz gruptan ayrılıp, ayrılmayacağı belirsizdi. Bu belirsizlik bir müddet devam etti şimdi çok uzun konular bunlar geniş olarak bende varlar bir ara buraya da yazarım. Hatta o hazırladıklarımı da paylaşırım belki burada ama kısaca söylemek gerekirse benim "modern zamanların Anka kuşu" diye tabir ettiğim Jay baby'min Kore'den ayrılma olayı epey maceralı ve bir sürü soru işaretli olaylar zinciri olarak tarihte yerini aldı Dönüşü de bir o kadar muhteşemdi tabi Artık Jay ile ilgili haberleri bu sayfadan duyurmaya devam ederiz o zaman Gece gece ufak çaplı bir şok yaşadım ama atlatacağım (azıcık geç atlatırım sanırım ama olsun, bu bana biraz da olsa ağırdan almanın cezası oldu

Abboooovv ben meğer farkında olmadan nasıl bişiy yapmışım yaa hehe hehe
Benim tanıdığım Jay Park tonight şarkısıyla farkettiğim, çok güzel sesi olan, güzelde klipleri olan, başarılı, yakışıklı bi gençti.. Meğer ne hikayesi varmış çocuğun hehe 2PM'in eski üyesi olduğunu bile sonradan öğrendim hehe
Düzeltmeler içinde teşekkür ederim, yarın hallederim inşallah.. Gerçi okurken baya bi kafam karıştıda, yarın bi baştan okuyup adım adım düzeltmeye çalışıcam artık hehe hehe
Üzüldüm şimdi yaa, bunu silelim, siz yeniden açın :d1 (4):

Aslında müzik çalarımda atlamadan dinlediğim tek ss şarkıları YS'nin albümünden olanlar

Ne tesadüf! :D Kaç ay oldu hala Let It Go şarkısını duyduğumda gülümseyip, şarkıyı ilk defa dinliyo gibi eğlenebiliyorum :F :D Ve hala senin gibi bende o şarkıyı atlayamıyorum :F

Onunla yaşamayı öğrenmek zorundayız galiba...

Pis, baş belası ufaklık! :d1 (16): :zd01: hehe hehe

saraç
11.12.11, 12:43
Tempus (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=13559) help me! Albümlerde kafam karıştı.
Hottest Time Of The Day
Only You (Winter Special)
2:00PM Time For Change
Bunların hangileri yanlış?Bide..
Take a Deeper Look (Solo)
Damon (Hype Nation film müziği)
Nothin On You (Single)
Bu kısım doğru oldu mu? :D

Wikipedia'da baya uzun anlatıyo ama ingilizce olduğu için hepsini anlayamıyorum...
Yada Zeyra'mı el atsa bu duruma.. O mu düzeltse acaba? Hani haberide varmış ya ondan didim.. Hatta yapabiliyosan sen düzenlesene yeniden benim yazdıklarımı... D:

Nymphe_Nadiad
11.12.11, 12:49
Saraç istiyorsan wikipediadaki anlatımı senin için özetleyerek çevirebilirim. Sonra sana gönderirim sen de mesajına eklersin :F

saraç
11.12.11, 12:51
Saraç istiyorsan wikipediadaki anlatımı senin için özetleyerek çevirebilirim. Sonra sana gönderirim sen de mesajına eklersin

Ay ajanım ne güzel oluuurr :F Şimdiden çoook teşekkür ederim :F

Nymphe_Nadiad
11.12.11, 12:52
Ay ajanım ne güzel oluuurr Şimdiden çoook teşekkür ederim
Rica ederim :D: Bu çocuğa karşı kendimi biraz suçlu hissediyorum galiba hehe Çevirince ö.m. atarım sana :F

saraç
11.12.11, 12:55
Bu çocuğa karşı kendimi biraz suçlu hissediyorum galiba

hehe hehe hehe

Çevirince ö.m. atarım sana

Tamam canım, tekrar sağol :F

Tempus
11.12.11, 14:16
Tempus (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=13559) help me! Albümlerde kafam karıştı.
Hottest Time Of The Day
Only You (Winter Special)
2:00PM Time For Change
Bunların hangileri yanlış?Bide..
Take a Deeper Look (Solo)
Damon (Hype Nation film müziği)
Nothin On You (Single)
Bu kısım doğru oldu mu? :D

Wikipedia'da baya uzun anlatıyo ama ingilizce olduğu için hepsini anlayamıyorum...
Yada Zeyra'mı el atsa bu duruma.. O mu düzeltse acaba? Hani haberide varmış ya ondan didim.. Hatta yapabiliyosan sen düzenlesene yeniden benim yazdıklarımı... D:


Yok isim olarak 2pm ile birlikte olduğu zamandakiler yanlış değil zaten wiki'den bakmışsındır sen de, sadece albüm değil hepsi (single, mini albüm ve albüm olarak ayrılıyorlar kategorilere o bakımdan :şd: )

Jay'in kendi başına çıkardığı ise Take a Deeper Look ilk albümü, Nothing on You albümden öncesinde çıkan single ve Damon, Hype Nation film müziği bunlar doğru. Ben burada bilgiler paylaşırım ama bu yazıları düzenleyemem çünkü düzenleme yetkisi yok elimde onu modlar yapabiliyor. Sayfada paylaşırım ama, sen de ilk kısımda yanlış olan birkaç yeri düzeltirsen sorun kalmaz zaten :)

Wiki için Ajan N. yardımcı olacağını söylemiş, ben de burada wiki'de yer almayan şeyleri paylaşırım. O dönemler, Jay'in arkasından meydana gelen hadiseler, yapılan haberler, şüpheli durumlar vs... :şd: Çok şey var onun hakkında.

Silmene gerek yok, kısmet böyleymiş, senin kısmetinmiş sen açtın hatta zaten diyorum belli ki bizim kısmetimiz olmadığı için hemen herşey hazır olmasına rağmen bir türlü açamadık, hep birşeyler oldu, yoğunluk, güzel olsun istediğim için özenip farklı sayfa tasarlamak istedim ona vs. Neyse işte :şd: Böyle devam ederiz :df:

Sassym her ne kadar bana içine çomar otursun diye bedua etmiş olsa da bugün hehe İçime çomar ve çitten atlayan koyun sürüleri oturup bir kaç el de poker çevirdiler için rahar olsun Sassym demek istiyorum ona da buradan hehe Sınavların da benim yüzümden kötü geçerse diye sorumluluğu benim üstüme atmaya kalkma onu kabul edemem, çomardan sonra bir de örs görüntüsüne bürünmüş vicdani yük yükleme omuzlarıma hehe Ona başarılar da dileyeyim buradan :df: Sassym mukadderat diyorum, metin ol hehe

saraç
11.12.11, 14:42
Yok isim olarak 2pm ile birlikte olduğu zamandakiler yanlış değil zaten wiki'den bakmışsındır sen de, sadece albüm değil hepsi (single, mini albüm ve albüm olarak ayrılıyorlar kategorilere o bakımdan ) Jay'in kendi başına çıkardığı ise Take a Deeper Look ilk albümü, Nothing on You albümden öncesinde çıkan single ve Damon, Hype Nation film müziği bunlar doğru. Ben burada bilgiler paylaşırım ama bu yazıları düzenleyemem çünkü düzenleme yetkisi yok elimde onu modlar yapabiliyor. Sayfada paylaşırım ama, sen de ilk kısımda yanlış olan birkaç yeri düzeltirsen sorun kalmaz zate

Tamam, teşekkür ederim. Söylediklerine dayanaraktan bazılarını düzeltmeye çalıştım, umarım olmuştur :D

Silmene gerek yok, kısmet böyleymiş, senin kısmetinmiş sen açtın hatta zaten diyorum belli ki bizim kısmetimiz olmadığı için hemen herşey hazır olmasına rağmen bir türlü açamadık, hep birşeyler oldu, yoğunluk, güzel olsun istediğim için özenip farklı sayfa tasarlamak istedim ona vs. Neyse işte Böyle devam ederiz

Zaten bende Park'ı Yeppudada aradım baya, bulamayınca şaşırdım. Dedim böyle bi adamın sayfası nasıl olmaz, hemen ekleyiverdim. Bilemedim ben sizin yapıcanızıı ve onun bu kadar değişik şeylerinin olduğunu :d1 (4): hehe hehe Sizinde yardımlarınızla düzgün bişey çıkarırız inşallah ortaya.. Tabi senin yapıcağın kadar güzel olmaz ama ona benzer belki accık.. :d1 (4): :D

Tempus
11.12.11, 15:10
Zaten bende Park'ı Yeppudada aradım baya, bulamayınca şaşırdım. Dedim böyle bi adamın sayfası nasıl olmaz, hemen ekleyiverdim. Bilemedim ben sizin yapıcanızıı ve onun bu kadar değişik şeylerinin olduğunu http://www.yeppudaa.com/images/smilies/d1/d1%20%284%29.gif hehe hehe Sizinde yardımlarınızla düzgün bişey çıkarırız inşallah ortaya.. Tabi senin yapıcağın kadar güzel olmaz ama ona benzer belki accık.. http://www.yeppudaa.com/images/smilies/d1/d1%20%284%29.gif :D

Yok canım, estağfurullah. Güzellik hususunda birşey diyemem sonuçta biz birşeyler yapmak istiyorduk ama belki de beğenilmezdi, seninki de gayet güzel olacaktır :df: Öyle biz herşeyin en güzelini yaparız havalarında dolaşmak gibi kibirli bir durum söz konusu bile olamaz,öyle birşey düşünme bile, herkes herşeyi gayet güzel yapacaktır :df: Sadece istemiştik sürpriz oldu diye yazdık ama önemli değil, eline sağlık :)

Nymphe_Nadiad
11.12.11, 15:14
Tempusum etiket için teşekkürler :F Wikiden çeviri yaparken bazı kısımları okuyunca çok tuhaf hissettim kendimi ve zaten sempati duyduğum Jaebom'a karşı içimde bir sevgi patlaması yaşadım resmen :'(
Şarkılarını çok sevdim, coverları da harika. Özellikle Bruno Mars coverı Nothing On You'yu dinlemenizi öneririm, Amerikayda'yken kendi banyosunda kaydetmiş :F Ve şarkı ondan sonra Kore'de çok meşhur olmuş :D: Buyrun buradan ilk versiyonu dinleyebilirsiniz

http://www.youtube.com/watch?v=reG61h15Wf0

saraç
11.12.11, 15:21
Öyle biz herşeyin en güzelini yaparız havalarında dolaşmak gibi kibirli bir durum söz konusu bile olamaz,öyle birşey düşünme bile, herkes herşeyi gayet güzel yapacaktır

Bilen birinin yapması daha iyi olur ya, o açıdan öyle söyledim :F :D
Bende teşekkür ederim, ajana da sanada.. :F

güzin
11.12.11, 16:39
Tempim etiket için sağol canım Jay Park ya Jay Park :zipir:

hinatatimide
11.12.11, 17:17
Jay imiz pek tatli masallah :d1 (2):
http://www.youtube.com/watch?v=qRYk1QYaXA0

saraç
11.12.11, 18:37
http://c1112.hizliresim.com/s/c/11l2q.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/c/11l35.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/c/11l4p.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1112.hizliresim.com/s/c/11l4y.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/c/11l62.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/c/11l6c.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/c/11l6p.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/c/11l71.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/c/11l7g.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1112.hizliresim.com/s/c/11l7k.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Cici Park! hehe hehe
Yemezler dostum, içinde nasıl bi "badboy" yattığını hepimiz biliyoz hehe hehe

hinatatimide
11.12.11, 19:00
http://c1112.hizliresim.com/s/c/11l7k.jpg
Nasil bir onluktur o yaw :M: :M: :M: ayni seker kiz candy olmus :princess 2: :)

shim hee yeon
11.12.11, 22:58
bir video da benden gelsin o zaman g.o ve jay allahım ne zıpır ne şeker şey bu jay sarılıp yanaklarını mıncırasım geldi bi an videonun sonuna dikkat:princess 5:
http://www.youtube.com/watch?v=kHdCdyvSDNg&feature=related

Elif's
12.12.11, 00:47
http://c1112.hizliresim.com/s/c/11l7k.jpg
Ayy minik bebelere benzemiş,çok tatlıı :d1 (23):(bende istiyorum bu önlükten :D)

Bunlar da benden olsun;
*Heyyt be millet yakışıklı görsün
http://www.jaypark.com/ver02/images/gallery/01.jpg
http://www.jaypark.com/ver02/images/gallery/03.jpg
http://www.jaypark.com/ver02/images/gallery/04.jpg
http://www.jaypark.com/ver02/images/gallery/11.jpg
http://www.jaypark.com/ver02/images/gallery/19.jpg
http://www.jaypark.com/ver02/images/gallery/15.jpg

JPark'ın dövmelerine bayılıyorum:d1 (14):
http://www.jaypark.com/ver02/images/gallery/16.jpg
http://img823.imageshack.us/img823/6996/143039437e59c33b0e8b1c6.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1395.snc4/164766_134916303237903_100001586020787_235115_6157008_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs783.ash1/167308_161727093879830_100001276215936_344289_2780907_n.jpg
http://static.(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)/wp-content/uploads/2010/09/20100918_jayparkwavehair_main.jpg
http://cdnimg.visualizeus.com/thumbs/93/7b/jp,aom,jay,park,tattoo-937b0f9c20251ff8a77c4b63d7c8710d_h.jpg

hinatatimide
12.12.11, 01:15
bir video da benden gelsin o zaman g.o ve jay allahım ne zıpır ne şeker şey bu jay sarılıp yanaklarını mıncırasım geldi bi an videonun sonuna dikkat
Ben de seni saranghae Jay :d1 (7): (Niye ustume aliniyom ki anlamadim :k1 (41): :M: )

hinatatimide
12.12.11, 01:22
http://static.(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)/wp-content/uploads/2010/09/20100918_jayparkwavehair_main.jpg
Her zamanda kaslarini gostermeye merakli beyefendi. Gerçi kesin bizi dusundugunden yapiyodur, sevap kazanalim diye, yazik... :D

shim hee yeon
12.12.11, 01:24
Niye ustume aliniyom ki anlamadim
hehe ben de alındıydım içgüdüsel bişey herhalde hehe hehe

hinatatimide
12.12.11, 01:38
ben de alındıydım içgüdüsel bişey herhalde
Iyi yalniz degil misim :M::M::M:

saraç
12.12.11, 19:34
http://b1112.hizliresim.com/s/d/127l1.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Çatlakk :corey: hehe

http://a1112.hizliresim.com/s/d/127m0.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/d/127mu.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1112.hizliresim.com/s/d/127nm.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1112.hizliresim.com/s/d/127nw.jpg (http://bit.ly/c25MCx) http://a1112.hizliresim.com/s/d/127p9.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

YAvaş ye evlaadım, boğulcan hehe Elinden ekmeeni alanmı var hehe

http://b1112.hizliresim.com/s/d/127pz.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1112.hizliresim.com/s/d/127qb.jpg (http://bit.ly/c25MCx) http://c1112.hizliresim.com/s/d/127qt.jpg (http://bit.ly/c25MCx) http://a1112.hizliresim.com/s/d/127r4.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Nymphe_Nadiad
12.12.11, 20:22
Jaebom çok şekersin bee :D:
Yalnız Girfriend klibinde saçı biraz bana Taeyang'ı hatırlattı. Kendisi senelerin mohikanı olduğu için nerede bu saç modelini görsem direkt zihnimde Taeyang beliriyor :D:
Bu arada nerelere kayboldu gene bu çocuk? Boş zamanı varsa bana kahve içmeye çağırmak için programına baktım ama Aralık ayında yaptığı hiçbir şey yok en son Kasım sonu KBS Hello'nun çekimine katılmış :S Jaebom gene ortalıktan kaybolmayacaksın değil mi? :'( Gerçi bu yokluğu yeni bir albüme de yorabiliriz ama :zipir:
Hazır siteye gitmişken iki tane de masaüstü çarptım ay yani aldım :D: İkincisi çok güzelmiş bence çok tatlı çıkmış :D

http://jaypark.com/ver02/images/extras/wp03_1280x1024.jpg

http://jaypark.com/ver02/images/extras/wp04_1280x1024.jpg

Bu da imzası. Pek iyi görünmüyor ama idare edeceğiz artık :S

http://jaypark.com/news/wp-content/uploads/2010/09/jaysignature.png

shim hee yeon
12.12.11, 23:15
bu arada gözden kaçırmadıysam jay'in twitter adresi yok burada kendisi oldukça aktif twitterda bol bol tweet atar hemde ingilizce çevirmesi kolay yani azcık küfürlü zenci edebiyatı yapıyor ama olsun hehe hehe buyrun buradan
http://twitter.com/#!/JAYBUMAOM

Elif's
12.12.11, 23:26
Twitter adresini görünce balıklama daldım,Jay'ın fotoğraflarını gördüm,Yeppudaa'ya da getirmeden olmaz dedim :F
https://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/196916771.jpg?Expires=1323726055&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=utC-wACMQcKu47g48xtRfMQdc0u3bBDLHuoN9ADP7ghQP0my6L3H2w2jQqEJQWe4i-RUkNWrQzN5k2YMcncwp2-PIunzc0ZGkEKUsEzfCmixNoprbx3zP-q4HJviE9F4WvaFHQ9bCnDBrR1DyNCpJGfW2dj-14p6Lk3g45i3TLU_
https://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/340242415.jpg?Expires=1323726026&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=qK3WTSuJRD7vcW9uIrgZ0nneLQa~40yEOnGtRHdtF83Bz00SLrqu1AlPbgGNDnNSW4GXRntychfgWlhC8hyjOn5aeNF4LO0Uh~h53sbxtH8774JDpVxQ1HQGz3tHKmgMr-yNNueN8nMSE4R7WWy0kFA~x5COiQu2k-xUGaQh9YA_
https://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/185494873.jpg?Expires=1323726064&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=uN8MVa-~Mu48fPR~KL24FF6A8i2hiMQ47POrvnNvUfxe-CjikDOHLzFODr8Qa-nn6Lsp5u4gkntbGL2YzHHfb0m92BL4Crq~9wQXw~LbNVdNA9ApX1bLgEnGWgI0ecUov~aPtaBS2bUuhkKxtCn~XnS0bGBaClxl57gFQNLga6I_
Yakışmış mı efenim :zipir:
https://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/344586599.jpg?Expires=1323726017&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=hkiXorsRmSPylu1LlE1Ly~sKQUvv-NetRMnABoGilwSp9pFMZV37dJ4uvqNJxt9puqt8Fd~IQzTZpfhKqKXN9qa2IBrrfhCj58B~bJ1gbqm0Vl0EVcDobbh8pn6V14rNLyLrMr0qu0uZ0TJ57Ixa41yJ8GmwmjdbiZP3RjzZmpM_
Planking modasına Jay'da uymuş :D
https://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/391781494.jpg?Expires=1323725991&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=do-8yZDqvjQhBRNXTzctPUvGTbeFX6QGuynw6fa3rqYUBAfBJ7EGZ6Lg~~APW40REXkkdryROE2-gSD8VMUMEKyOAiA8tHek9crjHpOuw4N7x0XJNW2lqCrBwDbV-~4NZPMxJ~E8kt2pmeXfZxDEuouQqBXIOZWAxIQtfZ6zz6Y_
https://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/385417195.jpg?Expires=1323726001&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=IRxDT8IGHQFZ6rJW0imLDr9Cbd~1X4XLOnK02s5vVPGt7IHhd9I88tFMCYzyAaChaamDrpS2CD15aZFEMZpeukbzaFlTQFSe~cKfnl~bKqNgHcvxx8m9OuYftQE8GOFfRxPqge-ugbFeeYHi5mc7gFXv28LNwcc5FcwMVJ6wFcs_
https://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/435158138.jpg?Expires=1323725968&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=IrWtJAFDEIiYs-nqAWYh8xWq4Gs-t-M2X1bHVrEuK5DJJAHZL0Oyz1KnTrHn3WhOecZ7rxSYzjDgl5ginez9IhqKNy7I3UcinOzNnWjj29tmCIPJEZXSY8Dp2CSZY8PRkjOFs3O5NDMvp1Z1JXjbszxHcfBx3qkhs19KFEuA3mI_

Nymphe_Nadiad
12.12.11, 23:32
Planking modasına Jay'da uymuş
Hazır planking yapmışken bir üst modeli owling'i de deneseymiş ya :D:Bir yere tünemiş bir Jaebom görmek çok eğlenceli olurdu hehe

saraç
13.12.11, 21:42
Minik Jay :F :F

http://b1112.hizliresim.com/s/f/12zbs.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/f/12zc1.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

saraç
13.12.11, 21:55
http://a1112.hizliresim.com/s/f/12zlg.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/f/12zlp.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/f/12zm3.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/f/12zmn.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/f/12zq8.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/f/12zql.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/f/12zrc.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1112.hizliresim.com/s/f/12zrf.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Bi insan nasıl hem bu kadar karizmatik olup hemde bu kadar sevimli olabilir ki?? :y034:
Gerçi bu nerdeyse hepsinde geçerli de.. Neyysee... :y134:

medusa
13.12.11, 23:32
Jay Park, hem sevimli hem mükemmel bir ses... gerçek anlamda müzik yapıyor.......
Can't Live Without ,
Count On Me,
Abandoned, bu 3 şarkısını çok seviyorum.......

shim hee yeon
13.12.11, 23:33
jay ile ilgili ilginç bir ayrıntı kendisi sağlığına çılgınlık derecesinde düşkünmüş zaten elinde sürekli biberon gibi protein içecekleri falan belli hehe herneyse bu sebepten bırakın sigarayı alkol bile çok çok nadir tüketirmiş akllı delikanlımız hehe

Can't Live Without ,
Count On Me,
Abandoned, bu 3 şarkısını çok seviyorum.......
bence bestie'yi de denemelisin benim abondoned dan sonraki favorim bir de çok şeker tonight adında bir şarkısı var klibi de şarkı gibi şeker mi şeker şöyle;
http://www.youtube.com/watch?v=YPPmNzUjnhI

medusa
13.12.11, 23:42
bence bestie'yi de denemelisin benim abondoned dan sonraki favorim bir de çok şeker tonight adında bir şarkısı var klibi de şarkı gibi şeker mi şeker şöyle;
Tonight şarkısı dinlemiştim ama bestie şarkısını daha önce dinlememiştim çok beğendim tavsiyen için teşekkür ederim...

shim hee yeon
14.12.11, 13:35
tavsiyen için teşekkür ederim...
her daim tavsiye vermeye hazırım hehe hehe
jay'in immortalsong videolarını izliyodum dün gece anam bir de ne göreyim jang hyuk oppa kalkmış gelmiş jay'le rap yapıyo dans ediyo hem de bilincini kaybetmişcesine hehe hehe işte video
http://www.youtube.com/watch?v=_uc6kUeTtEU&feature=related

bunlar da jay'in immortal song 2'den performanslar allah için çocuk bu işi iyi kıvırıyor :)

http://www.youtube.com/watch?v=gWSlH7yJghU&feature=related

sarı civciv halinden hiç de haz etmiyorum turn the page jay

http://www.youtube.com/watch?v=8frRfL2su8g&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=w0eIc9jEzVs&feature=related

hinatatimide
14.12.11, 14:46
jang hyuk oppa kalkmış gelmiş jay'le rap yapıyo dans ediyo hem de bilincini kaybetmişcesine işte video
Millet kendini kaybetmis hehe ama Jay baya sakin yine Jang Hyuk a bakarak. (Tam tersi olmasi gerekmez mi hehe )
bunlar da jay'in immortal song 2'den performanslar allah için çocuk bu işi iyi kıvırıyor
yetenek fiskiriyor masallah :)

JaeJin
14.12.11, 15:02
Jay'imin sayfasını yeni gördüm. *-*
Merhaba! :D

ulashaksu
14.12.11, 15:21
Way be! Kore medyası çocuğu resmen parçalara ayırmış ama Jay Park da küllerinden yeniden doğmuş. Tarzı ve sesi gerçekten güzel.

shim hee yeon
14.12.11, 18:06
Millet kendini kaybetmis ama Jay baya sakin yine Jang Hyuk a bakarak. (Tam tersi olmasi gerekmez mi )
jang hyuk olduça çılgın bildiğim kadarıyla jay ise ona göre oldukça sakin bboy arkadaşları etrafta olmadığı sürece :D mümkündür hehe hehe

Microprocessor
21.12.11, 16:17
Amanın amanın biricik Jay'imin sayfası mı açılmış! :D Okudum geçmiş sayfaları bilgiler ve ardından gelen düzeltmeler için de teşekkürler. Hayırlı uğurlu olsun. Yeppudaa'ya uğrayınca mesaj yazdığım safalar dışında dolaşmayınca gelişmeleri de sıkı takip edemiyorum yahu. :(

Öncelikle ben bu çocuğun ciddi derecede fanıyım. Normal konuşmasında pürüzlü olan sesini şarkılarda öyle harika kullanıyor ki, hayran olmadan edemiyorum. Dans açısından da bayılıyorum, zaten kısa boylu erkekler daha iyi yapıyorlar bu işi sanırım. Tarz olarak da Taeyang ve Jay Park benim gözümde özdeşleşmiş durumdalar, hatta bazı şarkılarda sesleri acayip derecede benziyor. K-müzik piyasası için de en beğendiğim iki isim olurlar. Herhalde kısa boylu, mükemmel dans eden, çok güzel sesli ve bu tip saçlara sahip olan erkeklere zaafım var. hehe

Abandoned şarkısı her gün dinlesem bile hiç bıkmadığım, farkında olmadan Korece sözlerine aşinalık kazanarak söylemeye başladığım, otobüslerde ne zaman müzik listemden sıkılsam kendisiyle sıkıntımı geçirdiğim muhteşem bir şarkı. :) Bunun dışında özellikle de Bruno Marsın coverı olmasına rağmen Jay versiyonunu çok daha fazla sevdiğim Nothing On You, I want to cry, Tonight, Don't Let Go, Bestie, I can't be without you, My Love, Single Life, da çok sevdiğim ve sürekli dinlediğim şarkılarıdır. (ne kaldı ki geriye hehe) Aslında Demon çok dinlenilesi bir parça ama sözleri aklıma istemediğim şeyleri getirdiği için biricik Jay'imden soğumamak adına dinlemiyorum. :( Jay'in tek sevmediğim şarkısı Level 1000.

Neyse iyi paylaşımlar diliyorum, ben şarkıcılara hayran olur dinlerim ama haklarında çok fazla bilgi paylaşıp okumam. O yüzden sadece ara sıra yorumlarla geleceğim. ;)

Nymphe_Nadiad
24.12.11, 17:50
Jay tweeterından yeni şarkısının treaserını paylaşmış :D:

http://www.youtube.com/watch?v=PnT95LHMmVY&feature=share

"Happy Cristmas Eve yall" (sokak ağzından asla vazgeçmeyecek :D:) diyerek herkesin yeni yıl arifesini kutlamış ve Neyo'dan So Sick'i söylerken sözleri unuttuğu bir video eklemiş hehe (Yanına "LOL forgot the lyrics" yazmıştı )

Twitvid (http://www.twitvid.com/0TK5B)

Microprocessor
27.12.11, 15:36
Jay'im kaç gündür teaserını tweetlemekten bir hal olduğu şarkısını çıkarmış sonunda. Aslında 18 saniyelik teaserı pek beğenmemiş, bir halt anlamamış, yine de hareketli ve eğlenceli bir şarkı beklemiştim. Olsun belki benim düşündüğüm gibi değil ama romantik R&B parçamızı çok sevdiğimi söyleyebilirim. :) Henüz klibini izlemesem deşarkıyı 3-4 keredir sardırıp dinliyorum.(orda burda paylaşıp durmaktan bakamadım hehe) Gerçekten rahatlatan bir şarkı. :D Yalnız bu çocuk saç stilini ne zaman değiştirecek, ben mohikan gibi olmasını seviyorum ama onunki biraz tuhaf duruyor. Sanki dokunsam kaskatı püskül gibi elime değecek. :D Tae'ninki kullanılmamış boya fırçası gibi duruyorsa, Jay'inki defalarca resim yapıldığı için yıpranan boya fırçası ucuna benziyor. El atsınlar abi artık ne olur, gül gibi çocuk gidiyor. :D hehe

http://www.youtube.com/watch?v=uWf9E0Qw8NE

saraç
28.12.11, 15:39
http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4lc.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4mh.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/w/1f4lw.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4mu.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/w/1f4pq.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4pj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/w/1f4px.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/w/1f4q4.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4qh.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4qr.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/w/1f4r2.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/w/1f4r8.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/w/1f4rg.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

saraç
28.12.11, 15:45
http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4sm.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/w/1f4t0.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4v7.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4tq.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/w/1f4w1.png (http://bit.ly/c25MCx)

saraç
28.12.11, 15:48
http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4wp.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4ww.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://b1112.hizliresim.com/s/w/1f4x7.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4y2.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4yc.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4yp.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f4yu.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

saraç
28.12.11, 15:53
Henüz klibini izlemesem deşarkıyı 3-4 keredir sardırıp dinliyorum.(orda burda paylaşıp durmaktan bakamadım ) Gerçekten rahatlatan bir şarkı.

Ayrıca söylemeden geçemicem, yeni şarkısı hakkaten çok güzel olmuş. Bende kaçıncı kez dinliyorum bilmiyorum. Her şarkısında bu çocuğun sesini biraz daha çok seviyorum. Müthiş bi sesi var ya... :F

shim hee yeon
29.12.11, 19:34
Henüz klibini izlemesem deşarkıyı 3-4 keredir sardırıp dinliyorum.(orda burda paylaşıp durmaktan bakamadım
klip de pek bir güzel olmuş izlemelisin hele bir secret garden sahnesi var ki hehe hehe daha fazla spoiler vermeyeyim
Yalnız bu çocuk saç stilini ne zaman değiştirecek, ben mohikan gibi olmasını seviyorum ama onunki biraz tuhaf duruyor. Sanki dokunsam kaskatı püskül gibi elime değecek.
evet ya hele o uçlardaki sarılar onlar olmasa bir derece yine
, yeni şarkısı hakkaten çok güzel olmuş.
yeni albümü muhteşem şarkılarla dolu zaten hele bir enjoy the show var gülmekten öldürdü beni gerçi azcık küfürlü ama o da jay'in olağan hali bir de cant live without you'nun yeni versiyonu da çok güzel got your back vs hepsi muhteşem ya jay ellerinden öpülür bu albüm için diyorum başka bir şey demiyorum

saraç
29.12.11, 19:38
yeni albümü muhteşem şarkılarla dolu zaten hele bir enjoy the show var gülmekten öldürdü beni gerçi azcık küfürlü ama o da jay'in olağan hali bir de cant live without you'nun yeni versiyonu da çok güzel got your back vs hepsi muhteşem ya jay ellerinden öpülür bu albüm için diyorum başka bir şey demiyorum

Henüz sadece star'ı dinledim. O bile etkilemeye yetti. Diğerlerinide enn yakın zamanda dinlicem inşallah :F

Microprocessor
29.12.11, 19:56
klip de pek bir güzel olmuş izlemelisin hele bir secret garden sahnesi var ki hehe hehe daha fazla spoiler vermeyeyim
Şimdiye kadar kalır mıı, defalarca izledim yahu :D Klipte o sahneyi görür görmez herkes gibi benim de aklıma Secret Garden geldi. hehe Klipteki o korkunç saçlarına rağmen yüz ifadelerine bayılıyorum. Bir insan şarkı söylerken nasıl bu kadar şeker, nasıl bu kadar yanakları sıkılası, ısırılası, yiyilesi olabilir yahu! Aynı şey sesi için de geçerli. Bazı sesleri duyunca benim canım tatlı çeker, şeker falan yemek isterim, o ses yenilecek bir şey olsa da zevkle yesem diye düşünürüm; işte Jay de aynen o şekilde duygular uyandırıyor bende. Sesindeki pürüzlerin meydana getirdiği ahenge bayılıyorum. Yirim la seni Jay :D Hep derim zaten; Taeyang is my sexy boy, Jay Park is my cute boy! hehe Sesleri için bile böyle düşünüyorum falla.

Ben star'ı single zannediyordum, albümü siz deyince farkettim. Ah ah, haberleri pek takip eden bir insan olmadığım için hep geç görüyorum. :( Şuan indiriyorum, hemen dinleyeceğim. Acayip sevindim, Jay her gün şarkı çıkarsın her gün dinleyim her gün paylaşayım. hehe I love you Jay Park!!!

Ben dışarda sürekli kulaklıkla dolanan bir tipimdir, haliyle insanlar da bu kadar çok ne dinlediğimi merak ediyorlar. Geçen gün Count On Me'yi Kore'yle uzaktan yakından alakası olmayan bir arkadaşa dinlettim ve şarkı başlar başlamaz Jay'in sesine "aaa, ne güzelmiş" dedi. Valla o iki kelime artı bir ünlemi içimi kıpır kıpır etti. :D Kıza karşı içim daha bir sevgiyle doldu. Hatta okulda Taeyang ve Jay Park hayranları bulursam düşünmem kanka olurum diyormuşum. hehe

minozF4_gul
29.12.11, 20:11
Sunum harika çok teşekkürler. :F
En kısa zamanda detaylı bir şekilde incelicem. :zipir: :D:

Microprocessor
29.12.11, 20:18
Sunum harika çok teşekkürler. :df:
En kısa zamanda detaylı bir şekilde incelicem. :zipir: :D:
Oo Gül, seni Jay Park sayfasında görmek büyük bir mutluluk. :D Birincim Taeyang'sa diğer birincim de Jay! :D (ikinciliğe yakıştıramıyorum dönüş yaptığı şu günlerde, ikisinin de yeri ayrı) Senin de seveceğini düşünüyorum bu tatlılık abidesini, hem dans etmede hem de şarkı söylemede bir harika. Tae ve Jay benim gözümde aynı kategorideler. :zipir: En kısa zamanda pek fazla şarkısı olmasa da az ve öz olan canımız ciğerimizi dinlemeni tavsiye ediyorum. Şarkılarını genellikle kendisi yazıyor üstelik. :zipir:

saraç
29.12.11, 20:30
Bazı sesleri duyunca benim canım tatlı çeker, şeker falan yemek isterim, o ses yenilecek bir şey olsa da zevkle yesem diye düşünürüm; işte Jay de aynen o şekilde duygular uyandırıyor bende. Sesindeki pürüzlerin meydana getirdiği ahenke bayılıyorum.

Ayy bak süper bi düşünceymiş. Hakkat sesi yenicek bişi olsa ilk yiceklerden biri ben olurum herhal. Bayılıyorum yumuşacık sesine yaa :F :D

Ben dışarda sürekli kulaklıkla dolanan bir tipimdir, haliyle insanlar da bu kadar çok ne dinlediğimi merak ediyorlar.

Bi an kendimi gördüm sanki hehe

shim hee yeon
29.12.11, 20:56
Klipteki o korkunç saçlarına rağmen yüz ifadelerine bayılıyorum. Bir insan şarkı söylerken nasıl bu kadar şeker, nasıl bu kadar yanakları sıkılası, ısırılası, yiyilesi olabilir yahu!
aynen hele o şaşkın surat ifadesi dans ederken yüzünün aldığı o zevkten dört köşe ifade her eve lazım tut mıncır oynat stresini at hehe hehe bunları yazdıktan sonra kendimi sapık gibi hissetsem de dşünce sabit hehe
Bazı sesleri duyunca benim canım tatlı çeker, şeker falan yemek isterim, o ses yenilecek bir şey olsa da zevkle yesem diye düşünürüm; işte Jay de aynen o şekilde duygular uyandırıyor bende. Sesindeki pürüzlerin meydana getirdiği ahenge bayılıyorum. Yirim la seni Jay
hahayt duygularıma tercümansın kuzu bu arada şarkı söylerken sesi ne kadar tatlı ise rap yaparken de o kadar etkileyici bence aynı kişiden çıktığına inanmak güç oluyor çoğu zaman
Ben star'ı single zannediyordum, albümü siz deyince farkettim. Ah ah, haberleri pek takip eden bir insan olmadığım için hep geç görüyorum. Şuan indiriyorum, hemen dinleyeceğim. Acayip sevindim, Jay her gün şarkı çıkarsın her gün dinleyim her gün paylaşayım. I love you Jay Park!!!
albümü indirirken ki heyecanımın sebebini albümü dinlerken anladım jay gerçekten hak ediyor hayranlarını dinle şarkılarını da kritiğini yapalım jay'in sayfasının boş olmasına içim el vermiyor :D
Geçen gün Count On Me'yi Kore'yle uzaktan yakından alakası olmayan bir arkadaşa dinlettim ve şarkı başlar başlamaz Jay'in sesine "aaa, ne güzelmiş" dedi.
jay'in sesini beğenmeyen ölsün hehe hehe

GULDEMM
29.12.11, 21:00
Eğer indirmeyeniniz varsa paylaşıma albümünü yükledim:-)
Jay Park - Take A Deeper Look /// 1. Mini Album - Yeppudaa Uzak Doğu Kültür ve Sinema Sitesi (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=21114)

minozF4_gul
29.12.11, 21:44
Oo Gül, seni Jay Park sayfasında görmek büyük bir mutluluk. :D Birincim Taeyang'sa diğer birincim de Jay! :D (ikinciliğe yakıştıramıyorum dönüş yaptığı şu günlerde, ikisinin de yeri ayrı) Senin de seveceğini düşünüyorum bu tatlılık abidesini, hem dans etmede hem de şarkı söylemede bir harika. Tae ve Jay benim gözümde aynı kategorideler. :zipir: En kısa zamanda pek fazla şarkısı olmasa da az ve öz olan canımız ciğerimizi dinlemeni tavsiye ediyorum. Şarkılarını genellikle kendisi yazıyor üstelik. :zipir:


Sen bahsetmiştin canımcım bi uğrayayım dedim. :zipir:
Tae gibi olabilir mi bilmiyorum ama bakacağız artık. :P :D:
Şaka bir yana çok merak ediyorum şarkılarını, dansını..
Şarkılarını kendisinin yazması ayrı güzel. :F
Gizli giriş yaptığım için müzikte açamıyorum yahu ne kötü bi durum hehe

Microprocessor
31.12.11, 21:47
İndirdiğimden beridir sürekli I got your back, Star ve Up and Down dinliyorum. İyice manyağı oldum bu üç şarkının. Özellikle de I got your back başındaki melodiyle bile, tamam abi ben bu şarkıyı deli gibi dinlerim dedirdi. Devamında Jay'imin acayip tatlı olan sesiyle kendimden geçtim, geçiyorum. Nakarat deseniz sanki benim kulaklarıma özel yazılmış gibi. Bir de şarkıda tam R&B slow ama güçlü dans havası var ki evin içinde dinlerken Beyonce edasıyla dolaştığımı farkettim.hehe Haa 2:29. saniyede başlayıp 2:52'de biten kısımsa tam manasıyla beni benden aldı.
Listen up
Let me love you right
I can give you what like... Diye başlıyor ve devam ediyor işte.

Ben gerçek hayatta çok çabuk sıkılan biri olarak böyle aşkla sevdiğim bir şarkıyı kıyamayarak dinliyorum. Aynı hislerim kaybolur ve eskirse diye endişe ediyorum. :) Şarkılar gerçekten çok büyük duygular uyandırıyor içimde... Umarım sıkılmam.

Star hakkında söylemiştim bir şeyler, onu çıktığı gün sürekli dinleyince biraz eskittim o yüzden tekrar trendim olması için şuan başka yönlere yöneldim.:) Maksat sıkılmamak.

Up and Down'ın nakaratına bayılıyorum. Rap kısmını öyle büyük bir aşkla dinlemesem de genel olarak ses Jay'in rapi olduğu için bana sevimli geliyor. Dok2 abi de selam verip çıkıyor ama Jay kusura bakmasın da Dok2'yu bir türlü sevemedim. Şarkıyı kesik kesik dinliyormuş gibi hissettirecek olmasa atlatıcam oralarını. hehe

I can't be Without you zaten bayıldığım bir şarkı ama ilk versiyonunu daha çok beğenmiştim. :) Gitar sesi de oldukça hoş yine de. İnsanı hüzne soktuğu halde yine de iyileştiren bir etkisi var benim gözümde.

Enjoy the Show Level 1000'den sonra sevmediğim Jay şarkısı oldu. Salt rap Türkçe bile olsa katlanamıyorum. Rap güçlü müzikle beraber arasıra çıkacak ve o şarkı R&B olacak gerçekten sevebilmem için. Orda burda rap seviyorum abii, diye dolaşmasam iyi olacak sanırım çünkü, R&B seviyorum asıl. ;)

Yeni yılınız kutlu olsun! :)

shim hee yeon
31.12.11, 21:54
Enjoy the Show Level 1000'den sonra sevmediğim Jay şarkısı oldu. Salt rap Türkçe bile olsa katlanamıyorum. Rap güçlü müzikle beraber arasıra çıkacak ve o şarkı R&B olacak gerçekten sevebilmem için. Orda burda rap seviyorum abii, diye dolaşmasam iyi olacak sanırım çünkü, R&B seviyorum asıl.
enjoy the show'un sözlerine baktın mı bilmiyorum bakmadıysan bir bak bence acayip cool bir şarkı 2NE1'a bile gönderme yapıyor gerçi zevkler tartışılmaz da jay'in nenenenene kısımlarını başa sarıp sarıp dinlememek mümkün gelmiyor bana hehe

shim hee yeon
15.01.12, 10:53
jay'in star ve up and down dans çalışmaları sanki 4-5 tane 14-15 yaşında çocuk bir araya gelmiş dans ediyorlar gibi oldukça sevimli :)

http://www.youtube.com/watch?v=kUoaFMnjbII&feature=g-all-u&context=G297d449FAAAAAAAAJAA

saraç
15.01.12, 18:17
Jay Park'ın eşofman süper yaa.. Büyüklerinin giysilerini giyip dolaşan çocuklara benzemiş :D

saraç
29.01.12, 22:30
http://b1201.hizliresim.com/t/y/27hy0.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1201.hizliresim.com/t/y/27hy9.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1201.hizliresim.com/t/y/27hyj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Çok beğendiiimmmm :F

http://c1201.hizliresim.com/t/y/27hyu.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://d1201.hizliresim.com/t/y/27hz5.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://d1201.hizliresim.com/t/y/27hzf.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Çok Secret Garden hareketler bunlar Jay! hehe

saraç
29.01.12, 22:31
http://d1201.hizliresim.com/t/y/27j03.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1201.hizliresim.com/t/y/27j1m.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://e1201.hizliresim.com/t/y/27j0j.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://e1201.hizliresim.com/t/y/27j0l.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://e1201.hizliresim.com/t/y/27j0s.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://e1201.hizliresim.com/t/y/27j0v.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

shim hee yeon
02.02.12, 18:49
jay park know your name adlı şarkısına çektiği klibin teaserını twitledi az evvel buyrun :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xyLQIMjqUTE

medusa
07.02.12, 01:19
jay'in star ve up and down dans çalışmaları sanki 4-5 tane 14-15 yaşında çocuk bir araya gelmiş dans ediyorlar gibi oldukça sevimli :)Danslarına hayran kaldım müthişler...

shim hee yeon
10.02.12, 16:33
kızlar müjde Jay immortal song 2'ye geri dönüyormuş muhteşem coverlara yeniden merhaba jay ile :)

shim hee yeon
12.02.12, 18:34
başında adeta yamulduğu kızlar kim bilmiyorum biri beni aydınlatsın ama işte karşınızda jay ve know your name practice videosu :)
http://www.youtube.com/watch?v=plKgZc_BTqc&feature=g-all-u&context=G2b91747FAAAAAAAAAAA

lahanakafa
17.02.12, 14:42
Hiç fena değilmiş. :) 17. Şubat 2012 Know Your Name Canlı perfm.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=beBSLjYThgM#!

Ceket yırtılmış mı ne :D

minozF4_gul
17.02.12, 18:40
Tanıtım için çook çook teşekkürler. :F
4 gündür 'Star' şarkısını dinliyorummmmmmm çok beğendim. :zipir:
Çok meşgul olduğumdan detaylı yorum yapamıyorum ama sen Tae ile çalış Jay Park. :zipir:

lahanakafa
20.02.12, 08:27
Gerçekten de tanıtım çok güzel olmuş, duygulandım okurken. böhü Yazık etmişler yani çocuğa. Neyse ki tek başına da başarılı. Ayrılma hikayesini bilmiyordum. Bizde gerçek sanatçı dediğimiz adamlar ülkesi hakkında neler neler söyler de yine de ekmek yediririz. Örnek mi alalım, yoksa böyle olmadığımız için sevinelim mi bilemedim. :S

saraç
20.02.12, 23:25
http://f1203.hizliresim.com/v/c/3fmzr.gif (http://bit.ly/c25MCx)

http://f1203.hizliresim.com/v/c/3fn1f.png (http://bit.ly/c25MCx)

http://f1203.hizliresim.com/v/c/3fn5t.png (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1202.hizliresim.com/u/p/2wszh.png (http://bit.ly/c25MCx)

cranky
25.02.12, 14:58
Vay neler yasamız ole bende 2PM den nıye ayrıldı dıodum :S ay üzüldüm şümdi. Güzel dans ediyor seside şarkılarıda iyi umarım istediği yere gelir uzun yıllar kalır.

saraç
11.03.12, 17:59
http://f1203.hizliresim.com/v/c/3fmvr.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://f1203.hizliresim.com/v/c/3fmxn.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://f1203.hizliresim.com/v/c/3fmy4.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://f1203.hizliresim.com/v/c/3fmyj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://f1203.hizliresim.com/v/c/3fmyt.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Elif's
22.03.12, 02:06
Canlansın biraz şu sayfa yahu! :D

Jay beybimi çok ihmal etmiştim kaç aydır son bir haftadır eski konumuna getirdim kendilerini :D
*2pm dönemlerinde kendisini tanımayıp sololarıyla aşık olduğumdan mıdır nedir,iyi ki solo çalışmaya başlamış bu bebek diyorum.Bir grupta yer alsa harcanırmış gibi geliyor bana :D(ki gruba gerek yok,tüm grubun işini tek başına yapıyor Jay.Dans desen var,ses desen var,görüntü desen var :D)

http://www.youtube.com/watch?v=JBhl90O7MDg
Sesiyle tüylerimi diken diken eden müthiş insan..Bebeğim ya:d1 (24):

Levi's markasının dENiZEN™ serisinin reklamlarında oynayıp birde şarkı seslendirmiş Jay;
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yFQFXs0SvrA

Know Your Name şarkısının asıl versiyonundan ziyade Akustik versiyonuna daha bir vuruldumm:d1 (14):
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XCVzvvlMdkM
[Çok merak ediyorum niçin çoğu klibinde bir kissed sahnesi var:mad::sad2:]

eşikcini
08.04.12, 22:21
tanıtım için çok teşekkürler myspace olayı ile ilgili web de adam akıllı birşey yok wiki de yarısı türkçe yarısı ingilizce hiç birşey anlamamıştım. Hakkında çok şey öğrenmek istediğim bir şarkıcı ellerine sağlık saraç ve Nymphe_Nadiad çeviri için teşekkürler. :)

Daha çok haberleri paylaşılırsa çok minnettar olurum :df:

Biraz Jeremy'e benzettim http://images.politico.com/global/2012/02/1202015_jeremy_lin_reuters_328.jpg

http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2010/292/0/c/jay_by_lilovski-d313adr.jpg

Nymphe_Nadiad
08.04.12, 22:23
çeviri için teşekkürler.

Daha çok haberleri paylaşılırsa çok minnettar olurum
Ne demek :D: Jayjay beybim benim en sevdiğim Koreli solo sanatçıdır ciklett Gerçekten çok tatlı, çok sempatik, çok komik, çok seksi, çok yetenekli... Jay Park'da ne ararsan var hehe

eşikcini
08.04.12, 22:28
Ne demek Jayjay beybim benim en sevdiğim Koreli solo sanatçıdır Gerçekten çok tatlı, çok sempatik, çok komik, çok seksi, çok yetenekli... Jay Park'da ne ararsan var


demek senin oppan jay park :zipir: neden bu zamana kadar duymadım ki hiç adını şimdi ne yapıyor albüm falan varmı ufukta:hm:

Nymphe_Nadiad
08.04.12, 22:31
demek senin oppan jay park neden bu zamana kadar duymadım ki hiç adını şimdi ne yapıyor albüm falan varmı ufukta
Cıkss oppam değil hehe Sadece seviyorum o kadar. Eğer birini oppa diye adlandıracaksam bu avatarımda ağzını bir karış açmış bakan, imzamda ise totosunu üç metre havaya kaldırıp gülen Key beybim olur :D:
Ufukta albüm yok, olsaydı twtra yazardı :S Oysa kendisi b-boy kankalarına bol miktarda mesaj göndermekle meşgul şu aralar :D: Üstelik New Breed albümü daha yeni sayılır :hm:

eşikcini
08.04.12, 22:34
Cıkss oppam değil Sadece seviyorum o kadar. Eğer birini oppa diye adlandıracaksam bu avatarımda ağzını bir karış açmış bakan, imzamda ise totosunu üç metre havaya kaldırıp gülen Key beybim olur

hehe allah bağışlasın ben jay park albümünü indireyim o zaman :df:

saraç
08.04.12, 22:36
Hakkında çok şey öğrenmek istediğim bir şarkıcı ellerine sağlık

Reca ederim. Benim tek yaptığım Nymphe'nin çevirisini eklemek oldu. :F

Nymphe_Nadiad
08.04.12, 22:37
allah bağışlasın ben jay park albümünü indireyim o zaman
Amin amin cümlemizinkini hehe
İndir New Breed gerçekten çok güzel bir albüm, ben özellikle introsu ile "Up and Down" şarkısını çok seviyorum :F

Reca ederim. Benim tek yaptığım Nymphe'nin çevirisini eklemek oldu.
Hayır kuzu sen Nymphe'yi çevirmeye ikna etme aşamasını başlattın ki bu bazen deveye hendek atlatmaya eşdeğer bir eylem oluyor hehe

eşikcini
08.04.12, 22:44
İndir New Breed gerçekten çok güzel bir albüm, ben özellikle introsu ile "Up and Down" şarkısını çok seviyorum

hehe sitede hiçbir jay park linki çalışmıyor :D bu çocuk çok talihsiz yahu :P İndiremedim hiç bir albümünü :'(

Nymphe_Nadiad
08.04.12, 22:46
sitede hiçbir jay park linki çalışmıyor bu çocuk çok talihsiz yahu İndiremedim hiç bir albümünü
Aşağıdaki linkten New Breed'in full versiyonunu indirebilirsin bütün şarkılar var bunda :F

JP-NB [www.k2nblog.com].rar (http://www.mediafire.com/?vru1akqoal1ghe8)

eşikcini
08.04.12, 22:49
Aşağıdaki linkten New Breed'in full versiyonunu indirebilirsin bütün şarkılar var bunda

:df: teşekkür ederim istersen bu linki guldemm'le yasmine de ver onlarda kırık linkleri yenilesinler :) (uğraşmasınlar tekrar )

bu arada beni etiketliyebilirmisin buraya :)

Nymphe_Nadiad
08.04.12, 22:55
teşekkür ederim istersen bu linki guldemm'le yasmine de ver onlarda kırık linkleri yenilesinler (uğraşmasınlar tekrar )

bu arada beni etiketliyebilirmisin buraya
Onlar kendi linklerini kullanmıyorlar mı? Ben GULDEMM kendisi upload ediyor diye biliyordum :hm:
Etiketledim :F

eşikcini
09.04.12, 00:16
hehe hehe PSP salonuna gidersen tabiki sadece erkekler olur hehe :D sen türkiyeye gel ben seni her yerde bulurum :zipir:

http://drmtr5yzg1z25.cloudfront.net/8b424e3228ca131b87720512055dd4d5_large.jpg

http://www.soompi.com/news/jay-park-holds-surprise-fan-signing-eventat-a-pc-bang

Jay patti kim i öpmüş :P öpsün öptüren bir pişman öptürmeyen bin pişman hehehehe

http://static.(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)/wp-content/uploads/2012/03/20120330_jaypark_1.jpg


http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2011/292/8/c/foryourwish_psd_8___jay_by_foryourwish-d4ddaf1.jpg

eşikcini
18.04.12, 21:30
Yanlış okumadıysam jay parkla Lee Si Young beraber şarkı yapıcaklarımış :df:

burda da basket atışı yaptılar Jay kaybetti (bilerek kaybetti pek centilmen canım :df: )
http://images.kpopstarz.com/data/images/full/2012/04/15/14679-jay.jpg

Jay Park once again captured the hearts of female fans with his 'manner hands.’

The recent episode of MBC ‘Music and Lyrics’ aired on April 14 featured Jay Park and actress Lee Si Young were given the assignment of composing a song together. Before working on their music together, the two visited a park to get to know one another better.

Upon their visit to the park, the two decided to have a bet where the loser would carry the winner on their back. Lee Si Young complained, "This is an unfair game for me,” only to beat Jay with her excellent basketball skills.

http://e1204.hizliresim.com/w/l/4lvs5.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=BZPVJPQ2ym8

http://www.youtube.com/watch?v=Rtl0h-Usntg&feature=g-all-u&context=G2e5f33bFAAAAAAAAEAA

eşikcini
19.04.12, 02:31
Jay Park (Immortal Song 2)

http://www.youtube.com/watch?v=NA3bd5Z2g8M

eşikcini
19.04.12, 03:49
2. şarkıyı mükemmel söylemiş çok beğendim :d1 (2)::d1 (23):
http://www.youtube.com/watch?v=s5WXvR8OCgs&context=C41f21f8ADvjVQa1PpcFOhKsregcGGdjov48u3lm0VGkcGAh307J8=

eşikcini
21.04.12, 23:02
http://www.youtube.com/watch?v=eqwxJR1ASbs&feature=share

eşikcini
23.04.12, 18:18
Part 1 - Weekly Idol - Jay Park

http://www.youtube.com/watch?v=D9kyrbuNcco&feature=share

eşikcini
23.04.12, 18:39
orda o gelinlikli hatun jay'i öptümü bana mı öyle geldi :shock:


http://www.youtube.com/watch?v=4RZTb7_aW50&feature=related

eşikcini
23.04.12, 18:41
Türkçe altyazılı videoların hepsini bu başlıkta toplamaya karar verdim ayrı bir konu açmaya gerek yok gibi :df:

http://www.youtube.com/watch?v=iOeqAEw0smM&feature=plcp&context=C49392faVDvjVQa1PpcFOacjAiQxGR9NCERfvQctEMq9inzUCDfUI=

http://www.youtube.com/watch?v=C8-EZH4aJQ0&feature=plcp&context=C46310ffVDvjVQa1PpcFOacjAiQxGR9PZgPBwk1tKRdVRt1W3cp5w%3D

Jay Park - Bus Star

http://www.youtube.com/watch?v=M534Xd5LY_o&feature=plcp&context=C4673657VDvjVQa1PpcFOacjAiQxGR9MQslFH5JtpwT4vFb_aV5Os= (Jay Park - Bus Star)

eşikcini
23.04.12, 18:50
Vampir idol (Jay Park )

http://www.youtube.com/watch?v=A2x5tSxTDOI&feature=plcp&context=C4ca8064VDvjVQa1PpcFOacjAiQxGR9L1MEs9JJT5UpaMqA-SlYvw%3D

Hello-Jay Park

http://www.youtube.com/watch?v=ZhH6CNFXz8A&feature=plcp&context=C4cabfa8VDvjVQa1PpcFOacjAiQxGR9MXsybjGKmXXvo2QHsRC60A%3D

ewren
24.04.12, 02:32
k-pop tarihinde farklı bir yer edinicek olan ender sanatçı adaylarından biri.ses rengi çok farklı olmasada gerçekten çok temiz bir sesi var.3-4 şarkısını ardı ardına dinlesem de diğer k-pop şarkılarının aksine aynı şarkıyı dinliyormuş hissi vermiyor bana(istisnaları var tabi).2PM den ayrılmış olmasının jay adına kayıp olduğunu düşünmüyorum.fırsatları değerlendirirse ,rahatlıkla söyleye bilirim ki Rain'in müzik alanında ki tahtını şimdiden sallamaya başlıcaktır.ses,dans,rap.sevimlilikte de çokta geride değil.en azından benim için^^

eşikcini
24.04.12, 04:35
k-pop tarihinde farklı bir yer edinicek olan ender sanatçı adaylarından biri.ses rengi çok farklı olmasada gerçekten çok temiz bir sesi var.3-4 şarkısını ardı ardına dinlesem de diğer k-pop şarkılarının aksine aynı şarkıyı dinliyormuş hissi vermiyor bana(istisnaları var tabi).2PM den ayrılmış olmasının jay adına kayıp olduğunu düşünmüyorum.fırsatları değerlendirirse ,rahatlıkla söyleye bilirim ki Rain'in müzik alanında ki tahtını şimdiden sallamaya başlıcaktır.ses,dans,rap.sevimlilikte de çokta geride değil.en azından benim için^^

İyi dileklerin icin cok tesekkur ederm :) nedense kendi üstüme alınıyorum hehe bende katılıyorum yaptıgı işi gerçekten çok seviyor ve özenerek yapıyor. Yaşadığı talihsizlikleri şansa dönüdürmeyi başardığını düşünüyorum. Umarım daha iyi yerlerde görürüz ve daha çok sevilir :df:

eşikcini
24.04.12, 04:42
http://f1204.hizliresim.com/w/s/4u7th.png


25 Nisan Jay'in d.günü ve nette onun için yapılan videolar :df: happy birth jay umarım çok güzel bir hayat geçirirsin ve dilediğin gibi yaşarsın :)http://www.youtube.com/watch?v=6wjZCoRjs3A

http://www.youtube.com/watch?v=PiR7ZuapXNw

http://www.youtube.com/watch?v=QsJ002D9Z9Y

http://www.youtube.com/watch?v=pyX4a1QdbiA&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=uT6_pPcN0Mk

eşikcini
25.04.12, 04:24
http://www.youtube.com/watch?v=In8acPRSTko

eşikcini
28.04.12, 05:21
http://www.youtube.com/watch?v=lTbVJNzbkdk&feature=g-all-lik

eşikcini
10.05.12, 05:53
jay park besteledi ve Lee siyoung yazdi

http://www.youtube.com/watch?v=vPrqovoiEm0

mari_kim
05.06.12, 20:55
jay park besteledi ve Lee siyoung yazdi
Bunlar ne marifetli insanlar ya valla her gün tekrar şaşırıyorum :nuts:
Jay zaten aşmış TR de ün yapması için dizide oynaması lazım herhalde :S, yoksa fanı olunmayacak gibi değil:zipir:.
Şarkı güzel olmuş teşekkür ederim paylaşımlar on numara
Geçtiğimiz hafta G.NA'nın albümü çıktı orada da söylüyor hatta imzamda var dinlemek isteyenlere:jk:

saraç
06.06.12, 20:00
http://c1206.hizliresim.com/y/6/7kgnj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1206.hizliresim.com/y/6/7kgpu.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1206.hizliresim.com/y/6/7kgq3.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1206.hizliresim.com/y/6/7kgqh.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1206.hizliresim.com/y/6/7kgqu.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1206.hizliresim.com/y/6/7kgr9.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1206.hizliresim.com/y/6/7kgrr.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1206.hizliresim.com/y/6/7kgrz.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1206.hizliresim.com/y/6/7kgsc.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

saraç
06.06.12, 20:07
http://img811.imageshack.us/img811/5810/tumblrm4qrvedxwq1qarku4.jpg

http://img844.imageshack.us/img844/5810/tumblrm4qrvedxwq1qarku4.jpg

http://img840.imageshack.us/img840/5810/tumblrm4qrvedxwq1qarku4.jpg

http://img135.imageshack.us/img135/5810/tumblrm4qrvedxwq1qarku4.jpg

http://img717.imageshack.us/img717/5810/tumblrm4qrvedxwq1qarku4.jpg

http://img835.imageshack.us/img835/3576/tumblrm50su88lfw1qarku4.png

http://img213.imageshack.us/img213/3323/tumblrm50u8hvc1a1qarku4.png

http://img85.imageshack.us/img85/6838/tumblrm50r3kfyq91qarku4.png

http://img526.imageshack.us/img526/481/tumblrm50uvafyvk1qarku4.png

http://img641.imageshack.us/img641/2875/tumblrm50q9yaiar1qarku4.png

http://img33.imageshack.us/img33/7391/tumblrm50r6urrpc1qarku4.png

http://img854.imageshack.us/img854/5669/tumblrm50ryiqmov1qarku4.png

http://img204.imageshack.us/img204/7937/tumblrm50tpcebmd1qarku4.png

http://img811.imageshack.us/img811/7937/tumblrm50tpcebmd1qarku4.png

http://img856.imageshack.us/img856/6974/tumblrm50vjvmlay1qarku4.png

saraç
06.06.12, 20:12
http://c1206.hizliresim.com/y/6/7kh5l.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://e1206.hizliresim.com/y/6/7kh6c.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://e1206.hizliresim.com/y/6/7kh6p.jpg (http://bit.ly/c25MCx)http://e1206.hizliresim.com/y/6/7kh5w.png (http://bit.ly/c25MCx)

http://e1206.hizliresim.com/y/6/7kh86.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://img833.imageshack.us/img833/7656/tumblrm3ygvyf2yk1rvlwia.jpg

http://e1206.hizliresim.com/y/6/7khb3.png (http://bit.ly/c25MCx)

http://img201.imageshack.us/img201/9006/tumblrm3swqq8lxh1r15le3.png

http://e1206.hizliresim.com/y/6/7khcm.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Ben bu ikiliye bayıldım yalnız! :D

saraç
06.06.12, 20:33
http://e1206.hizliresim.com/y/6/7khf4.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://e1206.hizliresim.com/y/6/7khfd.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://img861.imageshack.us/img861/6345/tumblrm4jcprcznq1qarku4.png

http://img205.imageshack.us/img205/6345/tumblrm4jcprcznq1qarku4.png

http://e1206.hizliresim.com/y/6/7khfp.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://e1206.hizliresim.com/y/6/7khg2.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://img593.imageshack.us/img593/5913/tumblrm50cdhs0ls1qarku4.jpg

http://img716.imageshack.us/img716/6889/tumblrm4v8h7uk301qarku4.jpg,

http://img401.imageshack.us/img401/6889/tumblrm4v8h7uk301qarku4.jpg

http://img808.imageshack.us/img808/5725/tumblrm4v8caa6fg1qarku4.jpg

http://img215.imageshack.us/img215/4616/tumblrm4qrdut4wx1qarku4.jpg

http://img59.imageshack.us/img59/9191/tumblrm4jc153bl31qarku4.png

http://img825.imageshack.us/img825/9191/tumblrm4jc153bl31qarku4.png

http://img163.imageshack.us/img163/1818/tumblrm4jb99qrux1qarku4.png

http://img571.imageshack.us/img571/339/tumblrm4jazapgjo1qarku4.png

http://img812.imageshack.us/img812/7256/tumblrm4hrj3q7z31qarku4.jpg

http://img685.imageshack.us/img685/5577/tumblrm4hrgruyqq1qarku4.jpg

http://img205.imageshack.us/img205/5577/tumblrm4hrgruyqq1qarku4.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/7122/tumblrm4hreskoqn1qarku4.jpg

http://img96.imageshack.us/img96/3125/tumblrm4hs6uzyta1qarku4.png

http://img600.imageshack.us/img600/3125/tumblrm4hs6uzyta1qarku4.png

Güzel suratt!! :D

eşikcini
07.06.12, 02:48
Güzel suratt!!


Resimlerde pek hoşmuş :zipir:

eşikcini
07.06.12, 02:49
http://d1i45kki000yqu.cloudfront.net/wp-content/uploads/2012/06/jay-park.png

http://www.kpoptown.com/8458-9495-thickbox/park-jaebeom-jay-park-275c-t-shirts-collaboration.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m50su88lFW1qarku4o1_500.png

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m55vt2C34i1rxed7ko1_500.png

http://americankpopfans.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/05/JayParkMay2012-33.jpg

http://img.ohkpop.com/2012/06/01/RY59et43.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4wgklcall1r1jl1uo2_1280.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4wgfjaOtR1r1jl1uo2_1280.jpg

eşikcini
07.06.12, 02:50
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m55zgfyP2m1rxed7ko1_250.gifhttp://24.media.tumblr.com/tumblr_m55zgfyP2m1rxed7ko2_250.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m55zgfyP2m1rxed7ko3_250.gifhttp://24.media.tumblr.com/tumblr_m55zgfyP2m1rxed7ko4_250.gif

eşikcini
07.06.12, 02:53
http://www.youtube.com/watch?v=aG2M8bHQPjM

ericmoon
08.06.12, 14:58
saraç ben bununla niye yeni tanışıyorum ya. Seside güzelmiş şarkılarıda beğendim dinlemeye başlasam iyi olacak. :)

ericmoon
08.06.12, 15:05
http://img707.imageshack.us/img707/1922/y1moy3w5iezgcwfis9aysax.jpg

http://img822.imageshack.us/img822/563/4a1a1f766f5b2.jpg

http://img822.imageshack.us/img822/1049/jaepark20100615.jpg

http://img411.imageshack.us/img411/5298/jayparkparkjaebom.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/9365/b00765274981c23a873b2.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/9662/03edba97681df2a35650769.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/9580/00004ec9eacebb284eba788.jpg

http://img826.imageshack.us/img826/8934/2jbpclj.jpg

http://img84.imageshack.us/img84/3816/56156126.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/20/jaybg.jpg

http://img413.imageshack.us/img413/4662/jaywow1.gif

http://img341.imageshack.us/img341/8551/tumblrl2ld1woz5k1qzh5sn.gif

http://img824.imageshack.us/img824/7117/tumblrl42tafek2p1qzkpw9.jpg

saraç
08.06.12, 21:19
ben bununla niye yeni tanışıyorum ya. Seside güzelmiş şarkılarıda beğendim dinlemeye başlasam iyi olacak.

Aigoo! Jay'ciğimi tanımıyo muydun sen? Büyük kayıp! Çok severim ben kendisini yaa, şarkılarınıda, sesinide, dansınıda, tipinide çok seviyorum bu çocuğun. Tarzı falan çok hoş :smile:

lisa
10.06.12, 00:56
bende biraz şarkı paylaşiim bariii boş kalmasın sayfa:) gerçi kendi şarkılarından diil ama çok güsel söylemiş:)

http://www.youtube.com/watch?v=BRo3NPWGsis

http://www.youtube.com/watch?v=Tcj7XNnklrk

http://www.youtube.com/watch?v=JyoDyQakl5w

ericmoon
10.06.12, 10:19
Aigoo! Jay'ciğimi tanımıyo
muydun sen? Büyük kayıp! Çok
severim ben kendisini yaa,
şarkılarınıda, sesinide, dansınıda,
tipinide çok seviyorum bu
çocuğun. Tarzı falan çok hoşDört tane felan şarkısını dinledim hepsinede bayıldım. :) Tip olarak yakışıklı yüzlerden değil ama kesinlikle çok sevimli bir yüzü var. :) Ayrıca bayağı yetenekli. Bir grubun yeteneklerine sahip. Şarkıyı kendi söylüyor, rapide kendi yapıyor, dans zaten o biçim daha ne. :)

saraç
10.06.12, 13:05
Bir grubun yeteneklerine sahip. Şarkıyı kendi söylüyor, rapide kendi yapıyor, dans zaten o biçim daha ne.

Zaten bana göre 2PM'den ayrıldı diye Jay Park hiçbişey kaybetmedi, 2PM kaybetti.. Sadece üzdüler çocuğumu..
Profil fotoğrafında değişmiş hemen :D :D

ericmoon
10.06.12, 14:06
Zaten bana göre 2PM'den ayrıldı
diye Jay Park hiçbişey
kaybetmedi, 2PM kaybetti..
Sadece üzdüler çocuğumu..
Profil fotoğrafında değişmiş
hemenBencede Jay hiçbir şey kaybetmedi. Evet profil resmimi değiştirdim sevdim bu çocuğu yetenekli. :) Tam olarak neden gruptan ayrıldı ilk sayfadaki yazıları okumama rağmen tam anlamadım ben. :(

saraç
10.06.12, 14:21
Tam olarak neden gruptan ayrıldı ilk sayfadaki yazıları okumama rağmen tam anlamadım ben.

"4 Eylül 2009'da Jay Park'ın kişisel myspace hesabında 2005 yılından kalma Kore hakkında yazılmış olmuzsuz içerikli mesajlar bulundu. Mesajlar bir arkadaşa İngilizce olarak gönderilmişti, Kore medyası tarafından çevirildiğinde hemen yüzlerce makale eşliğindeki bir skandal ortaya çıktı. Jay Park mesajında, bir çömez olarak yaşadığı mutsuzluktan ve kültürü anlamakta, insanlarla iletişim kurmakta zorlandığından bahsetmişti." kısmına bak özellikle. Bu olaydan sonra Jay bi anda kötü adam oldu işte. Kore'nin hiçbişeyden memnun olmayan k-pop fanları Jay'e gruptan ayrılması konusunda baskı yaptılar. Onun üzerine de şirket yurt dışına gönderdi Jay'i. Sonrada tamamen ayrıldı işte gruptan..

ericmoon
10.06.12, 14:34
"4 Eylül 2009'da Jay Park'ın kişisel myspace hesabında 2005 yılından kalma Kore hakkında yazılmış olmuzsuz içerikli mesajlar bulundu. Mesajlar bir arkadaşa İngilizce olarak gönderilmişti, Kore medyası tarafından çevirildiğinde hemen yüzlerce makale eşliğindeki bir skandal ortaya çıktı. Jay Park mesajında, bir çömez olarak yaşadığı mutsuzluktan ve kültürü anlamakta, insanlarla iletişim kurmakta zorlandığından bahsetmişti." kısmına bak özellikle. Bu olaydan sonra Jay bi anda kötü adam oldu işte. Kore'nin hiçbişeyden memnun olmayan k-pop fanları Jay'e gruptan ayrılması konusunda baskı yaptılar. Onun üzerine de şirket yurt dışına gönderdi Jay'i. Sonrada tamamen ayrıldı işte gruptan.. Koreliler sevmezse sevmesin Jay'i biz seviyoruz. Üzülmesin o. :) Çok normal öyle demesi, yani çocuk Amerika'da doğmuş. Uyum sağlayamaması çok normal!

saraç
10.06.12, 17:26
Koreliler sevmezse sevmesin Jay'i biz seviyoruz. Üzülmesin o.

Sonrada ne hikmetse bi anda değere bindi çocuk. Gelmesi için uğraştılar falan bir sürü. 2PM'e dönmesi için uğraştılar. İyi oldu, oda dönmedi gruba, solo devam etmeye karar verdi.

ericmoon
11.06.12, 03:13
Sonrada ne hikmetse bi anda
değere bindi çocuk. Gelmesi için
uğraştılar falan bir sürü. 2PM'e
dönmesi için uğraştılar. İyi oldu,
oda dönmedi gruba, solo devam
etmeye karar verdi.Eeee saraçım mağlum ilk başta hayallere kapıldılar Jay olmadanda biz yeterince iyiyiz dediler. Sonra baktılarki Jay olmadan olmuyor geri dönmesi için çabaladılar. Jayde iyi yaptı solo olarak kariyerine devam etmesiyle. :) 2PM'nin Jay'e ihtiyacı var ama Jay'in 2PM'ye ihtiyacı yok!

ericmoon
16.06.12, 17:50
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/301708_432126016819576_1443310821_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/150748_243867789052774_1364678082_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581107_10151109182368135_1445574081_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/149705_10151111503133135_1693829803_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/546485_3116029154509_602233863_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/546589_202969226491018_636608547_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/485313_292196954197851_783684505_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/535502_3037173616584_1772949300_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/385638_389390311086292_1817587637_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/529784_10151548253085048_1936445290_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/562552_404648566221212_621257283_n.jpg

ericmoon
16.06.12, 18:03
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/578076_441073625909996_1446457287_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/578837_365068033543685_1138747029_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/529270_122016491265740_983272447_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/305594_384721794882318_2113503954_n.jpg

https://fbcdn-photos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/560969_381710275183470_2113241222_a.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/551838_336113036446134_1066447586_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/319748_384616461571766_1269599990_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/538456_400676936618584_863468000_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/579662_243866939052859_1085969799_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/389636_152901171509875_1724696571_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/521489_395206423850835_1283386798_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/156150_10150769059446544_1434956644_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/579371_340401079366866_544993461_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/599391_152903168176342_64731567_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/11823_398833360154808_528476478_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/75901_356711374391668_473321864_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/579325_246893195410557_2068775819_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/536702_246893215410555_1658329577_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/421827_244184055668303_560793730_n.jpg

https://fbcdn-photos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/430576_245386822216020_196414658_a.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/395229_245386615549374_1426520701_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/407227_245386598882709_626633989_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/430391_382040681815066_1926925499_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/313094_1770208073483_1377748612_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/301102_2005826152330_2485891_n.jpg

ericmoon
18.06.12, 13:05
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/555553_262537650500937_1751113248_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/427765_273463582732307_162673172_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/377138_2592581336471_622025100_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/310100_256950087680377_56157657_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/299115_244984882205910_1657289898_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/313753_246398375405975_264115294_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/296444_152752354813595_1452161_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/295268_333418983382206_720008809_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/558607_296314723774847_373250861_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/529341_120085494792173_1017214935_n.jpg

eşikcini
22.06.12, 16:22
@ericmoon

http://www.youtube.com/watch?v=1mvF2O8CKG4&feature=plcp

ericmoon
24.06.12, 17:58
@ericmoonBu ne oluyor ki? Şuan izlemeye fırsatım yokda. :) :)

ericmoon
24.06.12, 18:12
http://www.youtube.com/watch?v=zZJPJhFR26I&feature=results_video&playnext=1&list=PL74E7B59E9AFD4452

En iyisi şüphesiz Jay zaten. :) :)

eşikcini
02.07.12, 16:56
hehe çocuğa bak :D:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6icjmRcfa1r18qbxo1_500.gif

eşikcini
03.07.12, 22:54
Buda videosu :D:

http://www.youtube.com/watch?v=LFghqs1kciE&feature=related

JaeJin
05.07.12, 18:48
Hazır babywalkerz sözü açılmışken:

http://www.youtube.com/watch?v=S2nQfsQraQg

http://www.youtube.com/watch?v=3wgvbPrK88A

ericmoon
10.07.12, 01:59
babywalkerzBen bu sözü kendin yorumladın sandım. Videoda öyle başlıyor. hehehehe

JaeJin
10.07.12, 02:13
Ben bu sözü kendin yorumladın sandım. Videoda öyle başlıyor.
Jay'imin babywalkerları meşhurdur. Herkes öyle söylüyor :)

ericmoon
10.07.12, 02:18
Jay'imin babywalkerları
meşhurdur. Herkes öyle söylüyorBenim üzüldüğüm Jay Park kimse için birinci olmuyor. Ama benim için o birinci. Ondan daha iyisi yok! :) :)

JaeJin
10.07.12, 02:21
Benim üzüldüğüm Jay Park kimse için birinci olmuyor. Ama benim için o birinci. Ondan daha iyisi yok! :) :)
O her konuda bir numara.
Valla Jay konusunda çok hassasım bu konuda yorum yapayım dediğim an ağlama noktasına geliyorum sonra bi bakmışım bir sayfa yazı olmuş. *-*

ericmoon
10.07.12, 02:25
O her konuda bir numara.
Valla Jay konusunda çok
hassasım bu konuda yorum
yapayım dediğim an ağlama
noktasına geliyorum sonra bi
bakmışım bir sayfa yazı olmuş. *-
*Jay'e bu kadar bağlıyken kpopçu maskın neden 2PM bu kısmı kavrayamadım. :) :)

JaeJin
10.07.12, 02:26
Jay'e bu kadar bağlıyken kpopçu maskın neden 2PM bu kısmı kavrayamadım. :) :)
Jay ve 2pm benim için aynı şey de ondan.

ericmoon
10.07.12, 02:33
Jay ve 2pm benim için aynı şey de
ondan.2PM ilk başta Jay'e haksızlık yaptığı için ben çok sıcak bakamıyorum 2PM'ye. Eminim Jay çok kırılmıştır. :( :( Birde Jay hakkında konuşursam çok yazarım sayfa dolar diyorsun. Burada Jay hakkında olduğu sürece istediğini istediğin kadar yazabilirsin. :) :)

JaeJin
10.07.12, 03:07
2PM ilk başta Jay'e haksızlık yaptığı için ben çok sıcak bakamıyorum 2PM'ye. Eminim Jay çok kırılmıştır. :( :( Birde Jay hakkında konuşursam çok yazarım sayfa dolar diyorsun. Burada Jay hakkında olduğu sürece istediğini istediğin kadar yazabilirsin. :) :)
Bak ben önce 2pm'i tanıdım sonra Jay'i ve emin ol önceleri Jay hakkında hiç de iyi düşünmüyordum. Neden mi? Çünkü tek yaptığım yorum "Jay 2pm'i bıraktı gitti şimdi solo solo hayatını yaşıyor." İşte böyle de cahil ve bencil düşünüyordum. Neden çünkü 2pm'i daha önce tanımıştım. Şimdi sen Jay'i önce tanıyıp sevdiğin için sen de "2pm Jay'i yalnız bıraktı, çok üzdüler onu." diyorsun. Jay'i tanıyıp çok çok sevdikten sonra aynı cümleleri ben de kurdum. 2pm'i öyle çok seviyorum ki ama bu kadar sevgime rağmen hep böyle diyorum. "2pm Jay'i yalnız bıraktı, çok üzdüler onu." Bir yandan çok sevip bir yandan çok kızmak ikisi de bir aradaydı benim için. JYP böyle bir şeyi nasıl yapar Jay'i nasıl gönderir diye küplere biniyordum. 2pm Jay'i geri istedi, gitmesini hiç istemediler. Jay Seattle'a döndükten sonra bile JYP onun geri geleceğini açıklamıştı ama Jay gelmedi. Gelmemek onun suçu muydu? Hayır. Gitmesine izin vermek JYP'nin, 2pm'in suçu muydu? Hayır.

Bu konuya emin ol öyle çok kafayı taktım ki bildiğin gece gündüz yemedim içmedim bu olanları araştırdım. Döndüm döndüm aynı yazılanları tekrar okudum. Jay'in gitmesi onun suçu değildi. 2pm'in suçu değildi. JYP'nin suçu değildi. Eğer bu konuyu sen de benim gibi derinlemesine araştırdıysan asıl suçluların; 2pm'in yok olmasını isteyen seviyesiz insanlar olduğunu, Jay'in yok olmasını isteyen antifanlar olduğunu, JYP'nin yeni yıldızlarını köreltmek için grubun en iyi elemanını yok etmek gerektiğini düşünen rezil insanlar olduğunu, pireyi deve yapan sözde müziksever insanlar olduğunu ve en önemlisi de Jay'i neredeyse vatan haini gösteren medya olduğunu anlarsın. Peki o medya şimdi ne mi yapıyor? Reklamlarında Jay'i oynatmak, programlarına Jay'i çıkartmak için can atıyorlar. Küçücük yaşta sırf ailesini özlediği için yazdığı bir cümleyi büyüte büyüte Jay'i yerin dibine sokan o insanlar şimdi Jay'e iltifat ediyorlar. Jay Park gitmezse 2pm'i dağılmaya zorlayacaklarını, JYP'ye verecekleri zararları bas bas bağıran insanlar şimdi raflarında Jay'in albümünü taşıyorlar. Jay giderse 2pm ölecek diye JYP binasına kasımpatı bırakan insanlar da şu an 2pm şarkılarını bayıla bayıla dinliyorlar. JYP tüm bunlara rağmen Jay'i gruba geri çağırdı. 2pm onun geri gelmesini bütün kalbiyle istedi ama Jay gelemedi. Neden? Çünkü Jay olacakları biliyordu. Antifanlar diyoruz, bu insanlar hiç acımadan Jay'e intihar et diye mesajlar yollayan insanlar. Kore'deki antifanlar hakkında bilgin var mı? Daha geçen gün Block B diye bir gruptan birinin intihar etmesi için imza kampanyası düzenlediler düşünebiliyor musun? Bu insanlar, bir şarkıcıyı sırf sevmedikleri için içi kocaman taşlarla dolu sırt çantasıyla ona serçe vurabilecek insanlar. Halbuki küçücük taş parçası bile insanın canını nasıl yakıyor. Bu insanlar, sırf sevmedikleri için bir şarkıcının içeceğine uhu dolduran insanlar. O kişi onu içip hastanelik oldu. Bir daha asla şarkı söylemeyebilirdi, hatta konuşamayabilirdi de ve bu insan şarkıcı. Ekmeğini şarkı söyleyerek kazanıyor.
Jay'in olayından sonra Kore öyle bir karıştı ki inan bana, Jay'in de diğer 2pm üyelerinin başına da bunlardan daha kötü olaylar gelebilirdi. Jay akıllı bir insan. Bunu yapmak istemedi. Ne 14 yaşından beri ekmeğini yediği JYP'ye ne de çok sevdiği grup arkadaşlarına bunu yapmak istemedi. JYP ve 2pm de Jay'e intihar etmesi için mesaj gönderen o insanlardan Jay'i korumak için geri dönmemesini anlayışla karşıladılar. Burada iki taraf da kaybetti. 2pm lidersiz kaldı. En güçlü elemanları olmadan yollarına devam etmek zorunda kaldı. JYP belki en iyi öğrencisini kaybetti. Jay yapayalnız kaldı. Öyle üzülüyorum ki ben Jay'e. Sırf bu yüzden ağladığımı biliyorum. Hala onu görünce gözlerim doluyor. Laylaylom ben 2pm'i seviyorum. Jay'i seviyorum haydi eller havaya tarzında bir sevgi değil benimkisi. Yapım gereği sevdiğim şeylere çok bağlanırım. 2pm'i öyle çok seviyorum ki anlatamam sana. Jay'i öyle çok seviyorum ki benimkisi hayranlık değil, kardeş gibi görmek resmen. 2pm en iyi üyesini kaybetmek ister miydi? Ki onlar çıkıştan önce de yıllarca beraber yaşamış insanlar. JYP 14 yaşından beri eğittiği Jay gibi güçlü bir insanı bırakmak ister miydi? Jay onları yarı yolda bırakıp tek başına kalmak ister miydi? Bunları hiçbirinin istemediğini hepimiz biliyoruz. Peki şimdi suçlu kim 2pm mi? Jay mi? JYP mi? Suçun hiçbirinde aranmayacağını herkes bilsin istiyorum.

Peki sen Jay'siz çıkılan ilk sahnede onun yerinin boş bırakılıp ışıkla aydınlatıldığını, onsuz alınan ilk ödülde 2pm'in "Bunu Jay için aldık." dediğini, Taecyeon'un hayatının en üzücü olayının Jay'in gruptan ayrılması olduğunu söylediğini, Jay'in Mr. Taxi programında -ki bu daha birkaç ay önce- 2pm'i özledim dediğini biliyor musun? DBSK ve JYJ olaylarını biliyorsan SM Entertainment ile JYJ üyeleri mahkemelik oldu. SM resmen JYJ'nin kanallara çıkmasını yasakladı. JYP böyle bir şey yaptı mı? Jay'in yoluna hiç taş koydu mu? Hayır. Şimdi anlamışsındır benim için Jay ve 2pm'in neden aynı şey olduğunu. Onlar ayrılmayı hiç istemediler ama insanlar onlara bundan başka yol tanımadı.

ericmoon
10.07.12, 03:37
JaeJin bende ilk 2PM'yi tanıdım. Jay'i çok sonradan tanıdım. Açıklamaların için teşekkür ediyorum. Senin açıklamalarına göre tek suçlu antifanlar. Gerçi bunlar insan değil ya neyse. Şu konuda seninle aynıyım. Jay'i görünce gözlerim doluyor benimde. Ne kadar gülümsese ve solo kariyerine çalışsada daima yüreği burkulmuş, içinde hiç geçmeyecek bir yara izi taşıyormuş gibi hissediyorum. Onunla birlikte bende bu yara izini taşıyorum. Ben onu sevmeyen insanlara inat daha çok seviyorum. Benimki bir hayranlık değil. Jay benim ağabeyim gibi. Ben erkeğim bu arada. Daima korede şarkıcı olmayı düşledim. Baktıkça hayallerime daha sıkı sarıldığım tek şarkıcıdır Jay. Ben daima kendimden önce ağabeyimi düşünen bir kardeş oldum. Jay'e o kadar bağlıyım ki neşemiz, üzüntümüz bir oldu. Daima onun izinden giden bir insan olacağım. O mutluysa ben mutlu, üzgünse bende üzgün oluyorum. Ama Jay'de en çok hoşuma giden şey, her şeye rağmen inatla gülümsemesi. Gülümserken baktığımda iyi olmadığını düşünsem bile beni kandırmayı başarıyor. Çünkü onun gülümsemesi haksızlığa uğramış, 2PM'den giden bir başkan gibi değil. Sanki ben her şeye rağmen mutluyum der gibi.

2PM konusuna gelirsek. Çok sevdiğim bir grup değildi. Yani çok aşırı sevdiğim birisi yok. Önceden tanısaydımda sadece Jay için severdim. Bana Jay'i kore düşmanı gibi gösterildiğinde 2PM'ninde bu haberlere inandığını düşünüyordum. O yüzden ayrıldığından beri 2PM'ye pek sevgi duymadım. Ama durum böyle değilse tavrımı değiştirebilirim. Jay'i üzmemişlerse sorun yok!

JaeJin
10.07.12, 03:45
@ericmoon

Benim o yukarda yazdıklarımı hazmetmem aylarımı aldı. Her yazıyı tek tek inceledim, her programı, her videoyı izledim resmen. Bu yüzden benim için 2pm ve Jay ayrı şeyler değiller işte. Maskımda 2pm var ama imzam Jay en basit örnek olarak.

Bir şeylerin asıl yüzünü gösterebildiysem ne mutlu bana.

Ayrıca ben Jay'e boşuna Anka demiyorum küllerinden yeniden doğdu yavrum. O yüzden fan sayfasını da Ankalarla donattım. :)

Bu arada Jay benden de büyük kardeş diyorum ama ağabeyim oluyor. ^^

JaeJin
10.07.12, 03:47
@JaeJin (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=7568)
Etiket olmadı alıntı yapıp haberdar ediyorum cevap yazdığımı.

ericmoon
10.07.12, 04:04
JaeJin sen 2PM üyeleri ve Jay hakkında ayrım yapmadığın için böyle düşünüyorsun. Ama ben ayrım yapıyorum. Benim için en önemli kişi Jay. Jay'i tek başına izlemek hoş, güzel ama yine de solo olması daha iyi olmuş diyemiyorum. Diyemem de! Jay 2PM'yi bu kadar severken, özlemişken, onun kanayan yarasıyken nasıl böyle bir şey söylerim. Sen programda Jay'in 2PM'yi özlediğini söyledin ya o an ağlamak istedim ama sonra vazgeçip Jay gibi gülümsemeye çalıştım.

Anka kuşu gibi göstermen çok hoşuma gitti. Zaten sana daha önce demiştim Jay Park tasarımı k-pop bölümündeki en beğendiğim en güzel tasarım bence.

Bu arada biz aynı yaştayız galiba. Ben liseden yeni mezun oldum. Bu sene ilk defa sınava girdim. Sende sınava girmiştin sanırım. :) :)

JaeJin
10.07.12, 04:10
Anka kuşu gibi göstermen çok hoşuma gitti. Zaten sana daha önce demiştim Jay Park tasarımı k-pop bölümündeki en beğendiğim en güzel tasarım bence.

Bu arada biz aynı yaştayız galiba. Ben liseden yeni mezun oldum. Bu sene ilk defa sınava girdim. Sende sınava girmiştin sanırım. :) :)
Teşekkür ederim ben de kendi yaptıklarım arasında en çok Jay için yaptığım tasarımı beğendim. :)
Evet aynı yaştayız anlaşılan. ^^

ericmoon
10.07.12, 04:22
Teşekkür ederim ben de kendi
yaptıklarım arasında en çok Jay
için yaptığım tasarımı beğendim.Bu arada ben SidusHQ ajansına Jay'i aldıkları için minnettarım ancak ne biliyim Jay YG'de felan olsaydı şuan çok daha iyi yerlerde olurdu diye düşünüyorum. Bu konudaki senin düşüncen nedir?

JaeJin
10.07.12, 04:24
Bu arada ben SidusHQ ajansına Jay'i aldıkları için minnettarım ancak ne biliyim Jay YG'de felan olsaydı şuan çok daha iyi yerlerde olurdu diye düşünüyorum. Bu konudaki senin düşüncen nedir?
YG'de olan herkes çok iyi yerlerde ama Jay bunu YG'siz de başardı ;)
Ben JYP'den sonra en çok YG'yi severim tabii ki Jay orada olsa çok mutlu olurum.

ericmoon
13.07.12, 23:39
@JaeJin düşündümde ben Jay Bum'un canlı konserine gitmeden ölmek istemiyorum. :) :)

ericmoon
13.07.12, 23:42
YG'de olan herkes çok iyi yerlerde
ama Jay bunu YG'siz de başardı
Ben JYP'den sonra en çok YG'yi
severim tabii ki Jay orada olsa
çok mutlu olurum.Üstteki mesajda etiket olmadı. Haber vermek için alıntı yapıyorum. :) :)

JaeJin
14.07.12, 05:03
@JaeJin düşündümde ben Jay Bum'un canlı konserine gitmeden ölmek istemiyorum. :) :)
Benim de hayat gayelerim No:1'de 2pm ve Jay Park konserlerine gitmek var :)
Dikkatinizi çekerim biri 1. biri 2. değil ikisi bir arada :)
Artık buna alışın, ikisi aynı şey benim için demiştim :D

İnşallah olur yaa bir gün. Neden olmasın? Artık yaş kemale erdi bkz:18 ahah :D
Bizim için daha kolay olur her şey artık İnşallah :)

ericmoon
14.07.12, 12:57
Benim de hayat gayelerim
No:1'de 2pm ve Jay Park
konserlerine gitmek var
Dikkatinizi çekerim biri 1. biri 2.
değil ikisi bir arada
Artık buna alışın, ikisi aynı şey
benim için demiştim
İnşallah olur yaa bir gün. Neden
olmasın? Artık yaş kemale erdi
bkz:18 ahah
Bizim için daha kolay olur her
şey artık İnşallahAnti fanların kökü kurutulmadığı sürece Jay Bum tekrar 2PM üyesi olmasın. Aksi takdirde çok üzüleceğinden korkarım ve onun için endişelenirim. :( :(

JaeJin
14.07.12, 14:30
Anti fanların kökü kurutulmadığı sürece Jay Bum tekrar 2PM üyesi olmasın. Aksi takdirde çok üzüleceğinden korkarım ve onun için endişelenirim. :( :(
Tekrar 2pm üyesi olsun diye demedim ayrı ayrı konserlerine gitmeyi kastettim.
En çok istediğim şeylerden biri tekrar bir arada olmaları ama artık pek mümkün görünmüyor :cing:
Ama en azından arkadaş olarak görüşseler antifanlardan gizlice, dünyanın en mutlu insanı olurum laylaylay

eşikcini
14.07.12, 23:45
Sıcak sıcak :zipir:

Jay Park in MTV World Stage Live in Malaysia
http://www.youtube.com/watch?v=DQlGkiAlQZM

http://www.youtube.com/watch?v=a_-CvFgjBU4

JaeJin
14.07.12, 23:53
Ağlıycam yaa canlı canlı Nothin' On You dinleyen insanlar var. :gircray:

Gözlerim doldu yeminle. :d1 (22)::d1 (6):

JaeJin
16.07.12, 20:33
Jay Park TV geliyor :)

http://www.youtube.com/watch?v=HoBoK70s90A&list=UUK5fO9Q2gitao0M5yQvPnvw&index=1&feature=plcp

eşikcini
23.07.12, 18:40
yahu ne şeker :df:

http://www.youtube.com/watch?v=PeIq01GhB70

JaeJin
24.07.12, 02:43
Jay'in kardeşini ilk defa abisinin yanında gördüm hehe
Sonunda girmiş objektiflere şebek :D
Ayrıca sesini kalınlaştırdığı kısım çok tuhaf geldi :D
Konuşurken bile sesine hastayım ben onun, hiç değişmesin sesi :D

JaeJin
24.07.12, 15:40
Bu çocuk hep gözlerimi dolduruyor. Jay, sen ne muhteşem bir insansın.
Jay Park twterdan Nichkhun hakkında kötü şeyler söyleyenlere bir şeyler yazdı. Ya of ağlıycam gözlerim dolu dolu böhü

"smiling at other peoples misfortunes is a horrible character trait~ 달른사람의안좋은일을보고 기쁨을느끼는건 정말 안닌것같애요~ #thatsveryugly (https://///////.com/search/%23thatsveryugly) #justsaying (https://///////.com/search/%23justsaying)"

"Başka insanların talihsizliklerine gülmek korkunç bir karakter özelliğidir."

eşikcini
29.07.12, 17:14
"Başka insanların talihsizliklerine gülmek korkunç bir karakter özelliğidir."


kalbi güzel insan jay ondan böyle :df: düşene bir tekme daha atmak çoğu korelinin karakter özelliği galiba :mad:

eşikcini
29.07.12, 17:17
Jay Park Malezya KikiTV Röportajı -1
http://www.youtube.com/watch?v=zp8-tXfJ1FU&feature=plcp
Jay Park Malezya KikiTV Röportajı -2
http://www.youtube.com/watch?v=YbiOIhxOyS0&feature=plcp
Jay Park Malezya KikiTV Röportajı -3
http://www.youtube.com/watch?v=zjrhHBa8tK4&feature=plcp

Not: _djlara_'ya sonsuz teşekkürler :df:

eşikcini
29.07.12, 17:42
Allkpop Jay Park 'Verizon APAHM Tour' Interview

http://www.youtube.com/watch?v=AzSXNAoJYNY&feature=plcp

Not: Şimdi bu çocuk sevilmezmi yaaa :d1 (2): Çok içten çok tatlı :df: Hayranlarınada çok değer veriyor kıyafetleri hep fanlardanmış :nuts: Nasıl mutlu oldum :D: bende alıp yollasammı hehe

Qcer
30.07.12, 00:01
Şu teyzelere bakın..
http://www.youtube.com/watch?v=sZav53WpG38&feature=related

oluperigelin
01.08.12, 17:35
şimdi gençler önce JaeJin bana şu bahsettiğin konser ve ödül vidoesunu bulur musun ya çok merak ettim böhü

bi de şu jay'in 2pm'i özledim dediği videoyu böhü

JaeJin
01.08.12, 17:53
@oluperigelin (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=19706)

18. saniyede diyor :(

http://www.youtube.com/watch?v=bTqGLPvj7jM

Bu da Taxi programı :(

http://www.youtube.com/watch?v=0HTA05knuyk&feature=relmfu

O performansı bulamadım ya. Nereden buduğumu, nasıl aradığımı unuttum. @oluperigelin (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=19706)

JaeJin
01.08.12, 17:56
Allkpop röportajında çok tatlı yaa :D
32 yaşında evlenirim diyor. Daha önce Jay'in evlenmek isteyeceğini hiç düşünmemiştim hehe

oluperigelin
01.08.12, 17:57
O performansı bulamadım ya. Nereden buduğumu, nasıl aradığımı unuttum. @oluperigelin

taxi uzunmuş yarın izlerim. ya ben asıl o performansı merak ettimdi, bulursan haber et mutlaka=/

JaeJin
01.08.12, 18:15
Buldum @oluperigelin (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=19706) böhü

Ya ben yine çok kötü oldum ağlıycam sanırım. Jay'in yeri spot ışıklarıyla aydınlatılıyor, kimse geçmiyor onun yerine ve kimse onun bölümünü söylemiyor.HOTTESTlar söylüyor Jay'in kısmını. böhü

Yan yana dizildiklerinde bile ortada Jay'in yerini boş bırakıyorlar. Danslarını da hala yedi kişiymiş gibi yapıyorlar. böhü

http://www.youtube.com/watch?v=z97e5GCIkTA&feature=related

oluperigelin
01.08.12, 19:58
Ya ben yine çok kötü oldum ağlıycam sanırım. Jay'in yeri spot ışıklarıyla aydınlatılıyor, kimse geçmiyor onun yerine ve kimse onun bölümünü söylemiyor.HOTTESTlar söylüyor Jay'in kısmını.

Yan yana dizildiklerinde bile ortada Jay'in yerini boş bırakıyorlar. Danslarını da hala yedi kişiymiş gibi yapıyorlar.


ay bu çok kötüymüş ya T.T

JaeJin
01.08.12, 20:04
ay bu çok kötüymüş ya T.T
Evet çok fena :(

bommiesgirl
03.08.12, 15:45
İnanmıyorum Jaebum un sayfası olduğunu bilmiyordum nasıl daha önce fark edemedim ben bu sayfayı Şu an kendime çok kızıyorum Jay K-pop un nadir seslerinden birisi ama ne yazık ki değeri yeterince bilinmeyen isimlerden neyse bizim sevgimiz yeter artar bile <3 cnn.hyun unni koş koş Jay in sayfasını buldum :D

cnn.hyun
03.08.12, 15:55
@cnn.hyun unni koş koş Jay in sayfasını buldum
ayy kuzu hadi sen yeppudaya yeni geldin de bulamadın ben ne zamandır burdayım nasıl bu sayfayı bulamadım:cing: Halbuki Jay i çok seviyorum ben artık yeni bir sayfa daha bulduk kendimize :df:

_daisy_
03.08.12, 16:21
Ya ben yine çok kötü oldum ağlıycam sanırım. Jay'in yeri spot ışıklarıyla aydınlatılıyor, kimse geçmiyor onun yerine ve kimse onun bölümünü söylemiyor.HOTTESTlar söylüyor Jay'in kısmını.

Yan yana dizildiklerinde bile ortada Jay'in yerini boş bırakıyorlar. Danslarını da hala yedi kişiymiş gibi yapıyorlar.

bu videoyu daha öncede defalarca seyrettim her izlediğimde kötü oluyorum 2pm gibi birbirine bağlı başka bir grup olamaz....

ericmoon
03.08.12, 22:53
http://www.youtube.com/watch?v=KW9h5H-_2vU&feature=related

bommiesgirl
03.08.12, 23:07
@ericmoon video için teşekkürler :jk:
Bu haberi okuduğumda gözlerim yerinden çıkacak sandım keşke gerçekleşse ne harika olurdu Gd,Cl ve JAY muhteşem bir şey olurdu eminim <3
http://2ne1xturkey.wordpress.com/2012/08/02/news-jay-park-once-again-chose-big-bang-and-2ne1-whom-he-wants-to-collab-with/

ericmoon
03.08.12, 23:08
@JaeJin saraç

2012 MTV World Stage

http://www.youtube.com/watch?v=8jLvcm8i-S8http://www.youtube.com/watch?v=XG8iC0V5RTwhttp://www.youtube.com/watch?v=hGC4H0F-RUIhttp://www.youtube.com/watch?v=vuHOFIwsDjs&feature=relmfuhttp://www.youtube.com/watch?v=-jsjZ5GjYLs&feature=relmfu

cnn.hyun
03.08.12, 23:23
2012 MTV World Stagevideolar için teşekkürler :df:Bu haberi okuduğumda gözlerim yerinden çıkacak sandım keşke gerçekleşse ne harika olurdu Gd,Cl ve JAY muhteşem bir şey olurdu eminimhem de ne muhteşem olurdu zaten Jay 2ne1 ve BB zaten seviyor ehh ilerde keşke YG Family e katılsa ne kadar muhteşem olur <3

bommiesgirl
03.08.12, 23:40
zaten Jay 2ne1 ve BB zaten seviyor ehh ilerde keşke YG Family e katılsa ne kadar muhteşem olur
evet :jk: bak bir de video ve resim getirdim sana unni :D:
Jay Park is a 2NE1 fanboy :
http://www.youtube.com/watch?v=aoT3fjHkvR0

burda da Jay geçtiğimiz hafta sonu kızların konserine gitmiş çok seviyorum ben bu çocuğu yaa <3
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7x88eP3u01qevc4zo1_r3_1280.jpg

cnn.hyun
04.08.12, 00:08
Jay Park is a 2NE1 fanboy :
kuzu bu ne tatlı bir şey yaa özellikle 7:22 dk daki can't nobady dansına bayıldım ben birkaç video görmüştüm ama bu kadarını beklemiyordum her fırsatta 2ne1 hayranlığını dile getirmiş Jay imiz <3

ericmoon
04.08.12, 23:12
@_daisy_, bommiesgirl, cnn.hyun; Sayfaya yeni gelenlere hediye vermeye unuttuk! Buyrun size hediyem. :) :)

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YzRHzqiGBDc

bommiesgirl
04.08.12, 23:18
Sayfaya yeni gelenlere hediye vermeye unuttuk! Buyrun size hediyem.
Böyle hediyeyi yerim ben çok teşekkürler :D

ericmoon
04.08.12, 23:23
@_daisy_, bommiesgirl, JaeJin; Hey allahım şunlara bakın. :) :)

http://yeppudaa.com/picture.php?albumid=790&pictureid=26722

bommiesgirl
04.08.12, 23:27
Hey allahım şunlara bakın.
Jay in 2pm deki zamanlarını fazla bilmiyorum ben 2pm den önce tanıdım onu çünkü o yüzden nasıl ilişkileri var tahmin edemiyorum ama 2pm deki favorim Junsu ile yanyana görünce hoşuma gitti :D

JaeJin
05.08.12, 00:13
Ühüüüüüüüüüüüüüü :'(

_daisy_
05.08.12, 03:47
Sayfaya yeni gelenlere hediye vermeye unuttuk! Buyrun size hediyem.
bu hediyeye nasıl karşılık verecem bilmiyorum :)
Hey allahım şunlara bakın.
inşallah ilerde yine yanyana görürüz onları grup olarak olmasa bile en azından bir programda vs :(

cnn.hyun
05.08.12, 16:50
Ben de geldim :DSayfaya yeni gelenlere hediye vermeye unuttuk! Buyrun size hediyem. Teşekkürler hediye için bayağı bir değerli hediye oldu bu iyi saklamak lazım :D

ericmoon
05.08.12, 17:30
Teşekkürler hediye için bayağı bir
değerli hediye oldu bu iyi
saklamak lazımBenim saklayacak bir bilgisayarım yok bari sen sakla. Şu vodafone'un sınırsız interneti olmasa aylık bu siteyede pek uğramazdım. :) :)

eşikcini
05.08.12, 17:47
Allkpop röportajında çok tatlı yaa
32 yaşında evlenirim diyor. Daha önce Jay'in evlenmek isteyeceğini hiç düşünmemiştim

bende hehe ama planlı çocuk :nuts: 32 de düğününe gideriz kısmetse :D:

JaeJin
05.08.12, 18:11
bende hehe ama planlı çocuk :nuts: 32 de düğününe gideriz kısmetse :D:
Ay bilmiyorum, kıskanır mıyım ki? :D
Ya da abisinin düğününe giden kardeş gibi davranırım hehe

eşikcini
05.08.12, 18:13
Ay bilmiyorum, kıskanır mıyım ki?
Ya da abisinin düğününe giden kardeş gibi davranırım

ben en çok nasıl bir kızla evleniceğini merak ediyorum :hm: kore' nin çıtı pıtı kızları malum jay'e göre değil hehe

JaeJin
05.08.12, 18:25
ben en çok nasıl bir kızla evleniceğini merak ediyorum :hm: kore' nin çıtı pıtı kızları malum jay'e göre değil hehe
Onun da dediği gibi hiç belli olmaz. Kimi severse artık :D
Min Hyorin gibi bir şeyle evlenir bence hehe Onu beğeniyordu zaten :D

cnn.hyun
05.08.12, 23:50
Benim saklayacak bir bilgisayarım yok bari sen sakla. Şu vodafone'un sınırsız interneti olmasa aylık bu siteyede pek uğramazdım.
Öyle mi tüüh :( neyse ben senin için de saklayayım o zaman :Dben en çok nasıl bir kızla evleniceğini merak ediyorum kore' nin çıtı pıtı kızları malum jay'e göre değil Onun da dediği gibi hiç belli olmaz. Kimi severse artık
Min Hyorin gibi bir şeyle evlenir bence
Ben Jay i CL ile çok yakıştırıyorum keşke onunla birlikte olsa :D

JaeJin
05.08.12, 23:54
Ben Jay i CL ile çok yakıştırıyorum keşke onunla birlikte olsa :D
Ben daha Jay'le kimseyi yakıştıramadım yaa hehe
CL'i çok severim harikadır ama cidden Jay'in yanında düşünemiyorum :D
Jay'in yanına biraz daha minyon tipler lazım ya Minzy ya da Min gibi eheh :D
Ama yüz olarak aklıma kimse gelmiyor :D

cnn.hyun
06.08.12, 00:04
CL'i çok severim harikadır ama cidden Jay'in yanında düşünemiyorum
CL aslında sahne imajının dışında çok sakin bir kız bence harika olurlardı belki de ikisini de çok sevdiğimden öyle düşünüyorum Jay in ağzından 2ne1 düşmeyince fazla hayallere kapılmış da olabilirim ama olsa süper olurdu :D

bommiesgirl
06.08.12, 00:18
Ben Jay i CL ile çok yakıştırıyorum keşke onunla birlikte olsa
CL ve JAY mi? olmaz kuzu, ikisine de hastayım ama bir arada olmaz :D

ericmoon
06.08.12, 02:34
CL ve JAY mi? olmaz kuzu,
ikisine de hastayım ama bir
arada olmazCL evlenmezki zaten. Solo şarkıcılar, aktörler ve aktristler evlenebilir ama grup şarkıcıları gruptan ayrılmadığı sürece yada grup dağılmadığı sürece evlenemez bu durum grubu tehlikeye sokar.

bommiesgirl
06.08.12, 02:54
CL evlenmezki zaten. Solo şarkıcılar, aktörler ve aktristler evlenebilir ama grup şarkıcıları gruptan ayrılmadığı sürece yada grup dağılmadığı sürece evlenemez bu durum grubu tehlikeye sokar.
doğru :D ama bu da hayat mı yahu Kore de ünlü olmak çok zor yaa bırak evlenmeyi sevgili lafı duysalar hemen silmeye hazırlar hem çok hızlı göklere çıkarıyorlar hem de bir anda yerle bir ediyorlar :(

_daisy_
11.08.12, 01:21
normalde jay a sarı saç pek yakıştırmam ama burada bayıldım :df:

http://a1208.hizliresim.com/10/c/brbds.gif

http://f1208.hizliresim.com/10/c/brbgg.gif]

şuna bak ya hehe

http://f1208.hizliresim.com/10/c/brblx.gif

.TuğBa
13.08.12, 19:01
Junho ve Jay:)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8p7srM1KG1rpjos9o1_400.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8p7srM1KG1rpjos9o2_1280.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8p7srM1KG1rpjos9o3_500.jpg

eylülD
22.08.12, 14:17
siz çocuğa gelin ararken o bulmuş bile hehe
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7bnfrCWsH1qmz0vwo1_250.gifhttp://25.media.tumblr.com/tumblr_m7bnfrCWsH1qmz0vwo2_250.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7bnfrCWsH1qmz0vwo3_250.gifhttp://25.media.tumblr.com/tumblr_m7bnfrCWsH1qmz0vwo4_250.gif

ericmoon
10.09.12, 01:26
siz çocuğa gelin ararken o bulmuş bilehahahaha justin bieber mı peh. jay ondan kat kat daha yakışlı. :D :D

.TuğBa
12.09.12, 14:12
Jay'dan Gangnam Style :D
박재범 강남스타일, - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Go39Y4yp5Ks&feature=player_embedded)

bommiesgirl
12.09.12, 18:50
Jay'dan Gangnam Style herkes bu dansı yapıyor zaten Jay'imizin neyi eksik :df:

.TuğBa
12.09.12, 18:51
herkes bu dansı yapıyor zaten Jay'imizin neyi eksik
Jay herkesten güzel yapıyor :zipir:

bommiesgirl
12.09.12, 19:02
Jay herkesten güzel yapıyor yani çünkü yapanlar arasındaki en harika dansçı o :df:

JaeJin
14.09.12, 01:12
Jay seni çoooooooooooookkkkk seviyorum <3

demek istedim. Canım benim :)

yaprak35
17.09.12, 23:04
jay'in giriş sayfası ne kadar ateşliymiş ilk defa görüyorum :shock:
jay'e de bu yakışırdı :D

oluperigelin
17.09.12, 23:57
jay'in giriş sayfası ne kadar ateşliymiş ilk defa görüyorum
jay'e de bu yakışırdı

yaa bırak yaa, radyoda dedim o kadar gel jayi tanıt diye, eblek eblek bana baktın:hih:

eşikcini
18.09.12, 22:33
İyice kas yapmış :shock:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mak6gv8Wvd1rutjwqo1_500.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mak6999UZa1rutjwqo1_500.jpg

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mak671k7sC1rutjwqo1_500.jpg

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mak6atkm1b1rutjwqo2_500.jpg

yaprak35
18.09.12, 23:21
İyice kas yapmış

pürüzsüz bir vücut :zipir:

eşikcini
25.09.12, 23:22
pürüzsüz bir vücut


Hemde nasıl :D: Yüzüde öyle bence hiç makyaj yapmıyorlar jay'e :nuts:

http://www.youtube.com/watch?v=6uLRTsn-t9M&feature=g-all-lik

eşikcini
25.09.12, 23:28
hehehehe danslara bak hehe :M::M::M:

http://www.youtube.com/watch?v=UeZwm0u2Df8&feature=g-all-lik

eşikcini
25.09.12, 23:35
Way be :zipir: bende resim yapmak istiyorum böyle bir vücuda :shock: En fazla Cin Ali çizerim ama olsun hehe

http://www.youtube.com/watch?v=_ySB5w06Tyw&feature=youtu.be

eşikcini
27.09.12, 13:43
Jay Park at MTV World Stage Live In Malaysia 2012 - MTVSpain

http://www.youtube.com/watch?v=F6lQQVkx98o

eşikcini
27.09.12, 21:37
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb0rn1NXmd1ram08zo1_1280.jpg

eşikcini
27.09.12, 21:41
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb0rgeylQP1rgpdylo1_500.jpg

eşikcini
29.09.12, 18:31
Jay Park kulis :D: o konuşan abisimi kim çıkaramadım :nuts:

http://www.youtube.com/watch?v=m1wDyp8ys7Q&feature=g-all-lik

eşikcini
29.09.12, 19:03
JAY PARK- MELBOURNE (AUSTRALIA) CONCERT- KNOW YOUR NAME

http://www.youtube.com/watch?v=1iRXMfGGvZA&feature=g-all-a

eşikcini
29.09.12, 19:09
JAY PARK- MELBOURNE (AUSTRALIA) CONCERT- BODY2BODY
öhöm öhöm Favori şarkım :zipir:

http://www.youtube.com/watch?v=Ws59GEzHd5Y&feature=g-all-a

eşikcini
29.09.12, 19:17
Paylaşmim dedim ama dayanamadım :nuts:

http://www.youtube.com/watch?v=kAVkA_Tcza0&feature=g-all-a

yaprak35
29.09.12, 19:23
Paylaşmim dedim ama dayanamadım

allah allahh ! :shock: yırt koçum yırt :P

oluperigelin
29.09.12, 20:27
Paylaşmim dedim ama dayanamadım

yırtma var dediler geldim!

JYPden çıkma olduğu nasıl da belli yeğenciğin:P

yaprak35
30.09.12, 01:49
bunu bırakıp kaçıyorum :F
http://25.media.tumblr.com/tumblr_maxxh3EOm41rhbpseo2_500.gif

ericmoon
01.10.12, 21:06
yırtma var dediler geldim!Hey Allahım ya sen nereden alıyorsun hemen bu haberleri bilmiyorum. Bu sayfanın bir ajanı var değil mi? heheheheJYPden çıkma olduğu nasıl da belli yeğenciğinRain sunbaesinin yetenekleri içine işlemiş. hehehehe

eşikcini
01.10.12, 21:20
allah allahh ! yırt koçum yırt


Fazlalık yapıyor üstünde :nuts:

JYPden çıkma olduğu nasıl da belli yeğenciğin


Abilerini örnek almış :zipir:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb85uloCXY1qk66soo5_r1_250.gif

daş daş :shock:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb5id8KV2j1rtmu0wo1_500.jpg

ericmoon
01.10.12, 21:39
daş daşAblacığım bu sitede takılmadan önce kızların erkekler hakkında bu tür yorumlar yaptığını söyleseydiler hayatta inanmazdım. hehehehe

yaprak35
01.10.12, 22:19
Ablacığım bu sitede takılmadan önce kızların erkekler hakkında bu tür yorumlar yaptığını söyleseydiler hayatta inanmazdım.
hep erkekler yapcak değil ya hehe
http://c1210.hizliresim.com/12/1/dkxqs.gif
http://b1210.hizliresim.com/12/1/dkxs0.png
http://b1210.hizliresim.com/12/1/dkxsf.jpg
http://b1210.hizliresim.com/12/1/dkxsw.png
http://b1210.hizliresim.com/12/1/dkxtz.gif
benden bu kadar :P

oluperigelin
01.10.12, 22:23
Hey Allahım ya sen nereden alıyorsun hemen bu haberleri bilmiyorum. Bu sayfanın bir ajanı var değil mi?

yok benim içime doğuyo böyle şeyler. dedektörüm var malum:D

Rain sunbaesinin yetenekleri içine işlemiş

yakışmış valla:p

Abilerini örnek almış

doğru yolda ilerliyo valla=)

@yaprak35 bunu da sana getirdim böhü

http://4.bp.blogspot.com/_-KBDWcn7WHc/SZ5stAOLTsI/AAAAAAAAG3A/fq4BPLZDhr4/s320/n512727706_1316475_2007.jpg

eşikcini
01.10.12, 22:57
Ablacığım bu sitede takılmadan önce kızların erkekler hakkında bu tür yorumlar yaptığını söyleseydiler hayatta inanmazdım.


Bunlar hep Rainden bana kalan hatıralar :nuts:

http://www.youtube.com/watch?v=hTf5WQRDads&feature=player_embedded