PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Romantik Komedi Dizi Önerileri

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

nefertari
14.07.12, 22:29
queen Inhyun's man
şiddetle tavsiye edilir :D

UsagiTsukino
14.07.12, 22:33
can you hear my heart dıyorum ılk bolumler sıkıcı gıbı gelebılır ama bırakmadan ızle muthıs surkleyıcı bır hal alıyor queunn ınhyun man ıkıncı sırada olsun tam romantık komedı cınderella olanıda lıstender cıkar derım ben cok sıkılmıstım cok agır gıdıyor o dızı cunku

dojinli
14.07.12, 22:58
can u hear my heart çok mütiş bir dizi oyunculuklar süper özellikle kim jea_won gülümsemesi insan öldürüyor

samyeli90
14.07.12, 23:13
I Do I Do
49 Days ve
Queen In Hyun Man öneririm

Payton
15.07.12, 00:35
my girlfriend is a gumiho çok eğlenceli bence en önce onu izlemelisin :)

merveshi
15.07.12, 01:26
Canım dizi listen çok hoş önce onu söyleyeyim : )
Rooftop'tan sonra dizi beğenmek çok zor oluyor çünkü beklentin yükseliyor.
Şuan seninle aynı durumda olduğumu açıkça söyleyebilirim! : D
Rooftop Prince öncesi yaklaşık 40 dizi izlemişliğim var ki (listesini yapmıştım yine Yeppudaa'da) favori listemde bir numarayı solladı Rooftop.
O sebeple neye başlasam bırakıyorum çünkü o heyecanı aynı sürükleyiciliği ne bileyim çoğu şeyi bulamıyorum diğerlerinde.
İlk bölümden kendine bağladı kerata :D: o yüzden sen beklentini çok da yüksek tutma.

Haa yine güzel diziler var tabi ki olmaz mı. Mesela Rooftop'tan sonra izlemeye geçmen gereken ilk dizi Gumiho olmalı kanaatimce.
Seni güldürür, ara sıra tatlı tatlı hisler verir, bazen duygulandırır. Hoştur yani.
Hele hele Lee Seung Gi. Arkadaşımla benim bıdığımız. Kendisi diziye iyice anlam katıyor. Fazla geciktirmeden izle.

Daha sonra da 49 Days'e geç.
İlk 3-4 bölümde sıkılır gibi olmuştum. Sonra 2 hafta geçince tekrar döndüm ve niye başladığımda devam etmedim diye pişman oldum : ))
O yüzden bırakmadan izle. Zaten Rooftop gibi gariplikler barındırıyor o da ; )
Tek farkı birazcık daha dram. Ama o kadar dram tüm dizilerde bir süre sonra oluyor zaten yani gerilme : D

49 Days'in hamlığını üstünden atmak istediğinde The Greatest Love izle. Romantik komedidir kendisi. Adından da anlaşılacağı üzere "En Büyük Aşk".
Başroldeki DokgoJinimiz seni güldürecek aşkıyla da seni aşka iyice inandırır o kadar söylüyorum. : D
Sonra One Mom Three Dads. Hem aile hem aşk hem de gariplikleri izleyeceksin. Ve tabii dostluğu, sadakati ve komediyi de bulabilirsin içinde. ; ) İzlemediysen kaçırma derim.

Bunlardan sonra isteğin olursa yine öneride bulunurum seve seve. : D

Keyifli izlemeler. : )

SaHaRa
15.07.12, 05:57
- I do I do
- A gentlemen's Dignity
- Beautiful Spy
- I love Lee Tae ri
- Hello my teacher

Bunları öneririm ama ille bir tane öner dersen bunların içinden

Hello my teacher önerirdim ama alışılmışın dışında bir dizi istediğin için I love Lee Tae ri İzleyebilirsin. Romantik komedi güzel bir dizi (Baş rol erkek karaktere gül gül ölüyorum resmen mimikleri çok komik :D )

gül açan
15.07.12, 08:56
gumiho yu kesinlikle iziemelisin. ben keyifle izlemiştim çok da gülmüştüm. tabi her dizi gibi sonlara doğru duygusala bağlıyorlar ama o bile çok güzeldi :))

durağan olmasın hareketli olsun diyorsan da city hunter ya da athena yı izleyebilirsin. ikisinide çok beğenmiştim.

listende olmaya başka dizilerde önermek istiyorum. protect the boss ve greatest love. (izleyip izlemediğini bilmiyorum ama... ) normalde kore dizilerinin sonunu çok güzel bitirmiyorlar. ama bu ikisinin de sonunu beğenmiştim. bu sefer güzel bitirmişler:))

!rew
15.07.12, 09:04
my girlfriend is a gumiho ve city huter'ı ennn üste koy bence onlar olmazsa olmazlar :D

mely
15.07.12, 10:47
Canım dizi listen çok hoş önce onu söyleyeyim : )
Şuan seninle aynı durumda olduğumu açıkça söyleyebilirim! : D
Rooftop Prince öncesi yaklaşık 40 dizi izlemişliğim var ki (listesini yapmıştım yine Yeppudaa'da) favori listemde bir numarayı solladı Rooftop.
O sebeple neye başlasam bırakıyorum çünkü o heyecanı aynı sürükleyiciliği ne bileyim çoğu şeyi bulamıyorum diğerlerinde.
İlk bölümden kendine bağladı kerata :D: o yüzden sen beklentini çok da yüksek tutma.

Haa yine güzel diziler var tabi ki olmaz mı. Mesela Rooftop'tan sonra izlemeye geçmen gereken ilk dizi Gumiho olmalı kanaatimce.
Seni güldürür, ara sıra tatlı tatlı hisler verir, bazen duygulandırır. Hoştur yani.
Hele hele Lee Seung Gi. Arkadaşımla benim bıdığımız. Kendisi diziye iyice anlam katıyor. Fazla geciktirmeden izle.

Daha sonra da 49 Days'e geç.
İlk 3-4 bölümde sıkılır gibi olmuştum. Sonra 2 hafta geçince tekrar döndüm ve niye başladığımda devam etmedim diye pişman oldum : ))
O yüzden bırakmadan izle. Zaten Rooftop gibi gariplikler barındırıyor o da ; )
Tek farkı birazcık daha dram. Ama o kadar dram tüm dizilerde bir süre sonra oluyor zaten yani gerilme : D

49 Days'in hamlığını üstünden atmak istediğinde The Greatest Love izle. Romantik komedidir kendisi. Adından da anlaşılacağı üzere "En Büyük Aşk".
Başroldeki DokgoJinimiz seni güldürecek aşkıyla da seni aşka iyice inandırır o kadar söylüyorum. : D
Sonra One Mom Three Dads. Hem aile hem aşk hem de gariplikleri izleyeceksin. Ve tabii dostluğu, sadakati ve komediyi de bulabilirsin içinde. ; ) İzlemediysen kaçırma derim.

Bunlardan sonra isteğin olursa yine öneride bulunurum seve seve. : D

Keyifli izlemeler. : )
aynen merve rooftoptan sonra insanda beklentiler yükseliyor. şimdide aynı zamanda big i izliyorum o da çok hareketl,i yülsek tempolu bir dizi o yüzden tereddütlüyüm. gumiho yu izliyim bari. bir yerden başlamak lazım. 1 haftadır dolanıyorum karar veremedim. tatil bitmeden birşeyler izlemeli değil mi :D çok teşekkürler. :D :D

mely
15.07.12, 10:48
şiddetle tavsiye edilir :D
hmm.. siz böyle diyince hepsini beraber izleyesim geliyor :D :D teşekkürler canım ;)

smileofpandora
15.07.12, 11:03
kız taşıyıcı annelik yapıyordu. çocuğunun babasının kardeşine aşık oluyordu falan. şu an izliyorum bayağı sürükleyici bir dizi:)

Behiciv
15.07.12, 11:13
Gong Yoo hem çok eğlenceli hem çok tatlıydı. Gülmeyi ve ağlamayı garanti eden bir dizi

Big'in ilk bölümünü seyrettim, Gong Yoo'yu hiç beğenmedim. :) Ama Hello My Teacher'da çok tatlıydı.

Hyun_Bin
15.07.12, 11:18
Big'in ilk bölümünü seyrettim, Gong Yoo'yu hiç beğenmedim. :) Ama Hello My Teacher'da çok tatlıydı.

:P Hello my teacher da sevme garantisi veriyorum :D
Onun zıpır gönünü big in ilk bölümüyle görmen mümkün değil orada biraz kasıntı duruyor çünkü ruhlar değişince asıl gong u görme fırsatın olur bence big i de izle mutlaka. Bir şansı daha hak eden bir dizi

Moonlightingg
15.07.12, 11:22
Naçizane bi kaç tavsiye de ben vermek isterim, şöyleki alışılmadık ve sürükleyici dendiği için a gentlmen's dignty ve queen in hyuns man, kesinlikle izlenmeleri gerek, son dönemde izlediğim ve hakikaten kendine bağlayan yapımlardır bunlar, her ikisine de bayıldım, 49 days var ki o da çok alışılmadık, güzel bi dizidir, dram ağırlıklıdır ama kesinlikle baymaz, mutlaka izlenmesi gerek onun da :) listedeki tüm diziler güzel ama şimdilik bunlardan başlayabilirsin :D ha bi de ghosst dizisi var daha önce tavsiye edilmiş, ben de tavsiye ediyorum şiddetle, macera, aksiyon, gizem, ne ararsan var, iyi seyirler :)

mely
15.07.12, 11:41

ilk bölüm değil zaten herşey 2. bölmüde başlıyor bence bırakma devam et. Moonlightingg teşekküerler.

Ninas~
15.07.12, 11:53
Queen In Hyun's Man..My Girlfriend is a Gumiho...Hello My Yeacher..49 Days

Kısaca listendekilerin hepsini sırayla izle..Hangisinin izlerlesen izle pişman olmassın çok iyi seçimler yapmışsın hepside süper diziler :D

Celty
15.07.12, 12:26
Doğru düzgün Kore dizisi izlemem ama izleyip de çok etkilendiğim City Hunter. Gerçekten sağlam bir dizi.

ajaaja fighting
15.07.12, 14:19
arkadaşlar bana yardım edermisiniz ? ağustosta hem le min honun hemde lee junkinin dizileri var:mad: ama benim ilk çıktığı andan itibaren birini izlemem gerek:gircray: ki indirim sizce hangisini izliyim :sick:
bir bu:le min ho'm faith
http://www.bidepo.com/images/5509032284.jpg

diğeri ise bu:lee jun ki adı çok uzun :D
http://www.hancinema.net/photos/fullsizephoto243237.jpg
sizce :hm:

..şua
15.07.12, 14:22
ben kararsız biriyim :) ikisinide beraber izle şahsen ben 4-5 diziyi aynı anda izliyorum

ajaaja fighting
15.07.12, 14:23
ben kararsız biriyim ikisinide beraber izle şahsen ben 4-5 diziyi aynı anda izliyorumciddimisin hayır ama ikisini birden nasıl indiricem :(

Boiceels07
15.07.12, 14:27
ikisini birden nasıl indiricem Online olarak izleyebilirsin

ajaaja fighting
15.07.12, 14:30
ben indirip tvye flaşla atıyorum büyük ekranda izliyorum nasıl ama :D işte sorunum bu yüzden büyük ?? :(

_daisy_
15.07.12, 14:33
bence lee min ho faith :df:

ajaaja fighting
15.07.12, 14:36
bence lee min ho faith dimi dimi bende tam bir lee min ho hayranıyım zaten amaa ablam lee junkinin konusu daha güzel diyor ayy ikii arada bir derede kaldım yaa :(

..şua
15.07.12, 14:38
süper keyif :) (kıskandım)

ajaaja fighting
15.07.12, 14:39
süper keyif (kıskandım)dene istersen :D :D

_daisy_
15.07.12, 14:40
dimi dimi bende tam bir lee min ho hayranıyım zaten amaa ablam lee junkinin konusu daha güzel diyor ayy ikii arada bir derede kaldım yaa
min ho nun dizilerini izlerken konu falan ayırt etmiyorum o olsun yeter D:D: faithle başla junki ye dönersin sonra :df::df:

ajaaja fighting
15.07.12, 14:41
min ho nun dizilerini izlerken konu falan ayırt etmiyorum o olsun yeter faithle başla junki ye dönersin sonra dimi ben hiç anlamam zaten hele city hunterin sonu neydi lee minhoyla bitti dedim güldüm yani okadar ama le jun kinin kisi daha güzele benziyor dimi?

_daisy_
15.07.12, 14:49
dimi ben hiç anlamam zaten hele city hunterin sonu neydi lee minhoyla bitti dedim güldüm yani okadar ama le jun kinin kisi daha güzele benziyor dimi?

ne yalan söyleyeyim öyle shin min ah var orda :d1 (24): ben de kararsız kaldım o zaman arang... olsun bu arada city hunterın sonunu hiç hatırlatma sen gel izle izle son bölüm öyle olsun :d1 (1):

doremifa
15.07.12, 14:51
bence arang.. a başla...

ajaaja fighting
15.07.12, 14:59
ne yalan söyleyeyim öyle shin min ah var orda ben de kararsız kaldım o zaman arang... olsun bu arada city hunterın sonunu hiç hatırlatma sen gel izle izle son bölüm öyle olsun hiç sormaya ay sinirden öldüm bende yaa heh evet işte arangı izleme sebeplerimden biride shin min ah :D

samyeli90
15.07.12, 15:01
Hepimiz öyle 2 3 dizi birden izliyoruz mesela benim şu an takip ettiğim 5 tane dizi var
İkisinide takip edebilirsin istersen

sahoming
15.07.12, 15:02
Kore dizilerine sardığımdan beri bir romantik komedidir gidiyor ve geçenlerde seyrettiğim Protect the Boss bu türde gerçekten çok çok hoşuma gitti. Ji Sung'un süper oyunculuğu inanılmaz katkı sağlıyordu sanırım sırf onun için Royal Family'e başladım ama başlıkta yazdığım gibi Protect the Boss tadında bir dizi arıyorum öneride bulunabilecek var mı?

bburcuu
15.07.12, 15:04
sizce hangisini izliyim

Arang And The Magistrate :)

ajaaja fighting
15.07.12, 15:04
Hepimiz öyle 2 3 dizi birden izliyoruz mesela benim şu an takip ettiğim 5 tane dizi var
İkisinide takip edebilirsin istersenevet bende öyleyim ama bu iki dizi çok önemli olduğu için önce birini sonra birini izlemek istiyorum ama arang dikkatimi çekiyor lee min ho onu sormayın zaten faithi sırf onun için izliycem :D

samyeli90
15.07.12, 15:09
eğer onun gibi patron çalışan ilişkisi arıyorsan I Do I Do yu öneririm

*MoNaRoSa*
15.07.12, 15:10
Baby-faced Beauty,
The Greatest Love,
You're Beautiful,
3 baba 1 anne,
Love and marriage ,
My Gifrfriens is a Gumiyo,
Rooftop Prince ,
Sungkyunkwan Scandal,
Who Are You
Pick the Stars
Paradise Ranch
Only you
My Fair Lady
My Girl
izlediklerin vardır belki içlerinde konularına bakıp karar verebilirsin.

samyeli90
15.07.12, 15:10
evet bende öyleyim ama bu iki dizi çok önemli olduğu için önce birini sonra birini izlemek istiyorum ama arang dikkatimi çekiyor lee min ho onu sormayın zaten faithi sırf onun için izliycem

İkisinin de ilk bölümünü izle hangisi daha çok ilgini çekerse ona devam edersin

ajaaja fighting
15.07.12, 15:12
İkisinin de ilk bölümünü izle hangisi daha çok ilgini çekerse ona devam edersinsanırım öyle yapmak zorunda kalıcaam :D

ajaaja fighting
15.07.12, 15:14
rooftop prenceyi izle anlarsın :D

thesecretcircle
15.07.12, 15:20
Faith bence.
İkisi de aykırı bir dizi, yine zaman yolculuğu vs olacak. Birisi de hayaletlerle ilgili. Bence Lee Min Ho iyidir. :)

batarist
15.07.12, 15:28
I do I do bence kesinlikle izlemelisin

batarist
15.07.12, 15:30
can u hear my heart hem duygusal hemde komik dizideki baba karakteri için bile izlenir

..şua
15.07.12, 15:41
inanıyorum ki herkes faith'i izliycek çıkar çıkmaz.bu konu hakkında çok ta konuşulacak.faith e oyumu veriyorum :D

sahoming
15.07.12, 16:03
I do i do izliyorum.

Rooftop prince'yi izledim.

*MoNaRoSa* dediğin serilerin bir kısmını izledim. İzlemediklerimi de not aldım umarım protect the boss'a benzer güzel birşeyler yakalarım aralarından :)

Bunların dışında patronun böyle sorunlarının olması ve romantizmin çok yoğun olmaması yüzünden sanırım bu kadar hoşuma gitti bu seri.

gülizz
15.07.12, 16:04
hiç tartışmasız Arang And The Magistrate diyorum :D Asya ülkelerinde yapılan anketlerde bile açık ara önde gidiyor benim dizi (sahiplendim çok fena hehe ) iki yıl askerlikten sonra setlere dönen Jun Ki ve yine iki yıldır hiç bir yapımda rol almayan Shin Min Ah çok iyi bir ikili oldular :D diziyi tür olarak kategorilendirmekte zor çünkü içinde her şeyi barındırıyor...tarihi,fantastik,komedi,dram,romantik..ne ararsanız var...sözün özü (lafı epey uzattım ama hehe ) Arang And The Magistrate :F

ECEM İREM
15.07.12, 16:24
etiket için teşekkürler bence lee jun ki'ninkini izle derim ama yinede sen bilirsin

asi laz
15.07.12, 16:35
bir minoz olarak ilk önce min ho nun filmini izlemeni tavsiye ederim :):)

ajaaja fighting
15.07.12, 16:52
etiket için teşekkürler bence lee jun ki'ninkini izle derim ama yinede sen bilirsinne demek sağol tavsiyen için :D
bir minoz olarak ilk önce min ho nun filmini izlemeni tavsiye ederim tavsiyen için sağol bende bir minoz olarak onu düşünüyorum :D

hyu_hyu
15.07.12, 16:59
Bence hiç tartışmasız Arang'ı izle :) ama yinede sana kalmış :D

ajaaja fighting
15.07.12, 17:01
Bence hiç tartışmasız Arang'ı izle ama yinede sana kalmış tavsiyen için sağol hangisi daha ağır basarsa kesin onu izlicem bakim yorumlara ona göre niye bilmiyorum herkeze uymak isterim çoğunluk ne izliycekse bende onu izlerim :D

Hyun_Bin
15.07.12, 17:01
Arang And The Magistrate diyorum laylaylay lee jun ki aşkına :D

genetic
15.07.12, 17:27
arang and the magistrate diyorum :)

inciyilmaz
15.07.12, 18:10
Kesinlikle faith sabırsızlıkla bekliyorum.

Yummy
15.07.12, 18:44
kız taşıyıcı annelik yapıyordu. çocuğunun babasının kardeşine aşık oluyordu falan. şu an izliyorum bayağı sürükleyici bir dizi

hmm hatırladım :D :D sanırım bir ara başlamıştım onu izlemeye :) yeniden başlayayım en iyisi,teşekkürler ;) ;)

comcom07
15.07.12, 18:51
İkisini de izleme :) bırak çevirileri bitsin finalden sonra ki tepkilere göre başlarsın istediğinden.Hem bekleme derdinde olmaz

Jasmen
15.07.12, 19:44
Ne demek umarım beğenirsin iyi seyirler :)

Bellatrix
16.07.12, 13:20
Bana
Hana yori dango / Boys over flowers(iki versiyonunu da izledim)
You're Beautiful
Goong
My Girlfriends is a Gumiho

Tadında lisede geçen olursa daha iyi olur :D

Diziler önerirmisiniz :utng:

Boiceels07
16.07.12, 13:23
You're Beautiful
Bunun tadını hiçbişey vermedi bana belki ilk dizim olduğundandır
Şimdi yenilerden a gentleman's dignity var izlemelisin bence

Bellatrix
16.07.12, 13:28
Alıntı:
Bellatrix Nickli Üyeden Alıntı
You're Beautiful
Bunun tadını hiçbişey vermedi bana belki ilk dizim olduğundandır
Şimdi yenilerden a gentleman's dignity var izlemelisin bence

Banada vermedi:D şimdi tekrardan izliyorum konusu güzele benziyor ama biraz yaşlılar ben gençlerin hikayelerinden hoşlanıyorum daha çok :D
ama not ettim bunu :D

Boiceels07
16.07.12, 13:30
Banada vermedi şimdi tekrardan izliyorum konusu güzele benziyor ama biraz yaşlılar ben gençlerin hikayelerinden hoşlanıyorum daha çok
ama not ettim bunu Yaşlılar ama ilk bölümünü izledikten sonra o yaşlılarla ilgili olan önyargıların hepsi sona eriyor.Hem hepsi çok tatlı onların :D :D

YongBtl
16.07.12, 13:30
My grilfriend is a gomiho ve 49 days ustune tanimam onlar muthisti

zeynnep
16.07.12, 13:32
en iyisi bea ben başyayayım hepsine. zaten evde son 1 haftam izleyebildiğim kadar izlemem lazım
dogru yolu buldun kardesim hic zaman kaybetme :)

ajaaja fighting
16.07.12, 13:33
My grilfriend is a gomiho ve 49 days ustune tanimam onlar muthistiaynen katılıyorum sana :D

hyu_hyu
16.07.12, 13:34
Secret gardenı izledin mi bilmiyorum ama secret gardenı tavsiye ederim :) onun dışında
Skip beat
Heartstrings
I love lee tae ri
Love rain
Me too flower
Paradise ranch
Queen in hyun's man
the princess man
Bunları tavsiye ederim ama okulda geçmiyorlar:) ama kesinlikle izlemelisin bu dizileri de bence :) a unutmadan bir tanesi okulda geçiyor o da heartstrings ama üniwersitede :)

jali
16.07.12, 13:34
@maLy ruh halin şimdi ne izlemek istiyor yazdığın dizilerin tarzları farklı bir ipucu verirsen tavsiye edebilirim...

jali
16.07.12, 13:37
Skip beat
Heartstrings
I love lee tae ri
Love rain
Me too flower
Paradise ranch
Queen in hyun's man
the princess man
bu liste çok iyi bence eğer dikkatimden kaçmadıysa playfull kiss i görmedim izlemediysen listenin en başına alabilirsin. iyi seyirler....

hyu_hyu
16.07.12, 13:38
bu liste çok iyi bence eğer dikkatimden kaçmadıysa playfull kiss i görmedim izlemediysen listenin en başına alabilirsin. iyi seyirler....a unutmuşum bak onu yazmayı hehe

Bellatrix
16.07.12, 13:41
49 Days beni ağlatır gibi duruyor ya :s

Skip beat başlamak istedim aslında animesinin birkaç bölümünü izlemiştim çok güzeldi sanırım buna başlarım ama siz tavisyeye devam edin :D:D

nian
16.07.12, 13:43
you are beautiful u sevdiysen coffee prince i de sevebilirsin bence:idea:

Bellatrix
16.07.12, 13:44
Playfull kiss i izlemeyi düşünüyorum aslında :D onuda listeme alıyım hep bahsediliyor çok merak ettim :D

hyu_hyu
16.07.12, 13:45
Lisede geçen dizi pek yok hehe ama secret garden love rain birde the princess mandeki aşkın üstüne aşk tanımam hehe Birde you're beautifulun japon versiyonunu da izle derim ben çok sevmiştim iki versiyonunuda :)

Bellatrix
16.07.12, 13:48
Birde you're beautifulun japon versiyonunu da izle derim ben çok sevmiştim iki versiyonunuda
aaa japon versiyonumu var aa izlemeliyim :D

asi laz
16.07.12, 13:56
My grilfriend is a gomiho ve 49 days ustune tanimam onlar muthisti
sana katılıyorum bence de müthiş filimlerdi:)

Yummy
16.07.12, 14:05
sizce hangisini izliyim

bence min ho'nunkine başla :D ben olsam öyle yapardım ;) ;)
havada karada min hooooo!!!! :D: :D:

mely
16.07.12, 14:18
dogru yolu buldun kardesim hic zaman kaybetme :)
:D :D queen in hyun's man'e başladım 10. bölümdeyiö bugün onu bitircem 12 bölümü var zaten sadece hemen ardından gum,hoya başlıcam. 2 güne o biter. son olarakta ya the gretest love ya da a gentlemen's dignity hadi bakalım :D teşekkürler kardeşim ;)

mely
@maLy ruh halin şimdi ne izlemek istiyor yazdığın dizilerin tarzları farklı bir ipucu verirsen tavsiye edebilirim...
hmm.. mutluyum bea :D hertürlü dizi izlerim ;)

Tugceaydeniz
ben indirip tvye flaşla atıyorum büyük ekranda izliyorum nasıl ama :D işte sorunum bu yüzden büyük ?? :(

Bende indirdikten sonra flaşa atıp tvde izliyorum. Neden izleyemiyorsun ki ? :D

asi laz
16.07.12, 14:20
- 49 Days
- Beautiful Spy
- City Hunter
- I do I do
bence ilk önce bu sırayla izle emin ol pişman olmazsın :)

mely
16.07.12, 21:33
- 49 Days
- Beautiful Spy
- City Hunter
- I do I do
bence ilk önce bu sırayla izle emin ol pişman olmazsın :)
hmm I do I do yuda pek duyar olsum yeni dizi dime o? komedi mi peki? :D

jali
16.07.12, 21:58
hımm meLy madem duygu durumun müsait sana damardan yukardaki listeden can you here my heart tavsiye ederim.. çünkü oldukça sarsıcı bir hikaye baba olan oyuncunun rolü yeter de artar mahvolmaya:D iyi seyirler...

emiş
16.07.12, 22:02
- The King 2 Hearts
- A gentlemen's Dignity
- can u hear my heart
- my girlfriend is a gumiho

Listende olanlardan bunları tavsiye ederim.
İlk olarak da Can You Hear My Heart'tan başla bence. :yes:

Rooftop gibi senaryosu yerlerde sürünen bir diziden sonra böyle düşündüysen Giant gibi ya da Tree With Deep Roots gibi kaliteli diziler izleyince ne düşünürsün bilemiyorum...:)

Ben de Rooftop'dan sonra daha önce beğenmeyip laf attığım tüm dizilere haksızlık ettiğimi düşünüp hepsini beğenir oldum hehe

Aslında söylemek istediğim bu işler zevk meselesi. meLy, sen hepsine göz atıp zevkine uyanı izle bence. :)

semurla
17.07.12, 08:22
- The King 2 Hearts-izlemedim
- I do I do-komik,ama ben bazen sıkılıyorum
- A gentlemen's Dignity-harika ötesi,şu an benim için 2012nin en iyi dizisi...
- can u hear my heart-harika bir dizi...Mutlaka izlemen gerek...
- 49 Days-Muhteşem bir şey...Ağlamak,bir damla göz yaşı hediyye etmek isteyeceksin...
- Beautiful Spy-Kötü deyil,ama muhteşem de deyil...
- City Hunter-Ben beyenerek izlemişdim,konusu ne kadar masalsı olsa da...
- I love Lee Tae ri-izlemedim
- Cinderella's sister-izlemedim
- queen Inhyun's man-izledim,Rooftop ı izledin ve beyendiysen buna daha çok beyeneceksin,çünki daha anlamlı nedenleri ve iyi ve anlaşılır bir son bulacaksın
- my girlfriend is a gumiho-izlemedim ,ama listemde olan bir dizi...
- Hello my teacher-izlemedim,izleyeceyim mi,orasını da bilmiyorum...

Bunlar senin sordukların...Bir kaç dizi de ben tavsiyye deyim bari...

Benim 10 üzerinden 10 verdiklerim...

Muhteşem kraliçe-bölümleri fazla olsa da,ismi gibi muhteşem bir dizi bence...
Bad guy/Bad man-harika müzikler eşliyinde kalb acıtıcak bir hikaye..
Protect the boss-eylenceli aşk hikayesi,sonunda da ....
Midas-bir az karışık birja konuları,ama naif ve güzel bir aşk eşliyinde...
Lawyers of Korea- ne kadar hukiki bir isim taşısa da aşkın kokusunu ve tadını veren bir dizi...
Pasta-hem gülmek,hem de güzel bir aşkın bişirilip sofraya getirilmesine şahit olmak istiyorsan...
Prencess man-Romeo ve Julyet aşkının Korevari versiyonunu merak ediyorsan,bana göre Romeo ve Julyet aşkından bile daha güzel...
TWDR-sesli alfabenin yaratılmasının aslında ne kadar zor olduğunu anlamak istersen...
Thank you- Teşekkür ede bilmenin insan için ne kadar önemli olduğunu anlaya bilmek için...

İyi seyrler....

ajaaja fighting
17.07.12, 08:29
Bende indirdikten sonra flaşa atıp tvde izliyorum. Neden izleyemiyorsun ki ? dedim ya sorunum büyük biri ayın 13 de biri ise 15 ard arda :D

ajaaja fighting
17.07.12, 08:32
bence min ho'nunkine başla ben olsam öyle yapardım
havada karada min hooooo!!!! hadi bakalım :D

Lynne
17.07.12, 08:43
Personal Taste'in son bölümüne gelince "ayy ben ne izleyeceğim şimdii " paniği beynimi kaplamaya başladı. Ne izlememi tavsiye edersiniz?
Dream High, Padam Padam, Ghost, Secret Garden, Manny izlemek istediğim diziler arasında. Bunlardan birini yada bunlardan daha güzel bi dizi önerebilir misiniz?

Love Rain
City Hunter
BOF
Playful Kiss
You're Beautiful
Shut Up Flower Boy Band
Flower Boy Ramyun Shop
Heratstrings
My Girlfriend is a Gumiho
Personal Taste izlediğim diziler. :)

Gezgin
17.07.12, 08:47
Secret GardenBence hiç vakit kaybetmeden başla bu diziye :) :)

JaeJin
17.07.12, 08:48
Secret Garden diğerlerini döver hehe

saki&mey
17.07.12, 08:58
Listene bakarak Secret Garden derim.

fatmahar
17.07.12, 09:00
Hello My Teacher'ın 11. bölümünden mahrum kalmamanı dilerim.

Lynne
17.07.12, 09:01
Secret Garden:3 Diğerleri :0 :D Sanırım Secret Garden'i izleyeceğim ama bi kaç tavsiye daha isterim :P

Arşivimde vardı lakin görüntü kalitesi düşük olduğu için izlemekte problem yaşadım Hello My Teacher'da

yeon U
17.07.12, 09:10
secret garden izlemessen çok yazık olur kesinlikle aşık olacaksın

ayrıca yeni dizimiz A gentlemans diginity

Vee kesinlikle Queen Inhyun’s Man '' bol kiss li bir dizi '' hehe

eskilerdende harika diziler var caffe prince

pasta bu dizide 3 kilo almıştım hehe

Lee to me

procutor prencess

My prencess

My Name Is Kim Sam Soon çirkinim mi diyorsunuz kızlar o zaman bu diziyi izleyin , bir çirkinin kaderi nasıl değişirmiş görün hehe

bunlarda hariç bir çek dizi önere bilirim ama çoğu ben tarafından çok sevilen ama çok farkedilmeyen diziler mesela Really really you ,-Smile,You-Worlds Within -suyungwang scandal-9 End 2 Outs

JaeJin
17.07.12, 09:16
O bölüm en sevdiğim sahnelerden birini içeriyor <3

masiva
17.07.12, 09:18
Secret Garden:3 Diğerleri :0
:) lynne ben de kesinlikle secret garden diyorum onu kaçırırsan üzülürsün muhteşem bi dizi kesinlikle bununla devam et derim

Eun_Chae
17.07.12, 09:25
A gentlemans diginity diyorum :D 4 yıldır kore dizilerini izliyorum komedinin,aşkın,dostluğun ve dramın dozunda olduğu başka yapım görmedim:D
Şiddetle tavsiye ederim :D

selin kakıı
17.07.12, 09:30
sormana gerek bile yok tabii ki secret garden :)

Kızgın Kelebek
17.07.12, 09:32
Secret Garden yada Gumiho olabilir

genetic
17.07.12, 09:33
secret garden'ı sevmeyen bir insan olarak listenden dream high ve Ghost diyorum, ayrıca
the greatest love
Queen in hyun's man
diğer tavsiyelerim :F

Boiceels07
17.07.12, 09:35
A gentlemans diginity diyorum Katılıyorum.Herşeyiyle harika bir dizi
Secret Garden Bu da güzel :)

ts_raiNimet_61
17.07.12, 09:37
baeutiful spy'i de izlemeni tavsiye ederim güzel bir diziydi...hala ara sıra açıp bakarım kendilerine bıkmadan :)

kyoko_60
17.07.12, 09:44
walla sana şiddetle extravagant challange yani skip beat ı şiddetle tavsiye ederim

kyoko_60
17.07.12, 09:44
aynen bende ara sıra açıp bakıyorum hatta bi ara tekrar izlemeyi düşünüyorum

mely
17.07.12, 10:47
Listende olanlardan bunları tavsiye ederim.
İlk olarak da Can You Hear My Heart'tan başla bence. :yes:

Rooftop gibi senaryosu yerlerde sürünen bir diziden sonra böyle düşündüysen Giant gibi ya da Tree With Deep Roots gibi kaliteli diziler izleyince ne düşünürsün bilemiyorum...:)

Ben de Rooftop'dan sonra daha önce beğenmeyip laf attığım tüm dizilere haksızlık ettiğimi düşünüp hepsini beğenir oldum hehe

Aslında söylemek istediğim bu işler zevk meselesi. meLy, sen hepsine göz atıp zevkine uyanı izle bence. :)
aa neden ben rooftop u çook beğenmiştim. senaryosu yerde sürünüyor derken? can u hear my heart ı herkes çok çok önerdi ama başroldeki adamı pek sevmiyorum o yüzden tereddüt ediyorum.

mely
17.07.12, 10:47
- The King 2 Hearts-izlemedim
- I do I do-komik,ama ben bazen sıkılıyorum
- A gentlemen's Dignity-harika ötesi,şu an benim için 2012nin en iyi dizisi...
- can u hear my heart-harika bir dizi...Mutlaka izlemen gerek...
- 49 Days-Muhteşem bir şey...Ağlamak,bir damla göz yaşı hediyye etmek isteyeceksin...
- Beautiful Spy-Kötü deyil,ama muhteşem de deyil...
- City Hunter-Ben beyenerek izlemişdim,konusu ne kadar masalsı olsa da...
- I love Lee Tae ri-izlemedim
- Cinderella's sister-izlemedim
- queen Inhyun's man-izledim,Rooftop ı izledin ve beyendiysen buna daha çok beyeneceksin,çünki daha anlamlı nedenleri ve iyi ve anlaşılır bir son bulacaksın
- my girlfriend is a gumiho-izlemedim ,ama listemde olan bir dizi...
- Hello my teacher-izlemedim,izleyeceyim mi,orasını da bilmiyorum...

Bunlar senin sordukların...Bir kaç dizi de ben tavsiyye deyim bari...

Benim 10 üzerinden 10 verdiklerim...

Muhteşem kraliçe-bölümleri fazla olsa da,ismi gibi muhteşem bir dizi bence...
Bad guy/Bad man-harika müzikler eşliyinde kalb acıtıcak bir hikaye..
Protect the boss-eylenceli aşk hikayesi,sonunda da ....
Midas-bir az karışık birja konuları,ama naif ve güzel bir aşk eşliyinde...
Lawyers of Korea- ne kadar hukiki bir isim taşısa da aşkın kokusunu ve tadını veren bir dizi...
Pasta-hem gülmek,hem de güzel bir aşkın bişirilip sofraya getirilmesine şahit olmak istiyorsan...
Prencess man-Romeo ve Julyet aşkının Korevari versiyonunu merak ediyorsan,bana göre Romeo ve Julyet aşkından bile daha güzel...
TWDR-sesli alfabenin yaratılmasının aslında ne kadar zor olduğunu anlamak istersen...
Thank you- Teşekkür ede bilmenin insan için ne kadar önemli olduğunu anlaya bilmek için...

İyi seyrler....
way süpersin teşekkürler. tavsiyelerin arasından bi tek protect the boss ı izlemiştim. benim için çok iyi oldu.

JennY
17.07.12, 10:53
- can u hear my heart
- 49 Days
- City Hunter
- my girlfriend is a gumiho

Bence en başta bunları izle ama ilk olarak my girlfriend is a gumiho yu tercih et derim :D :D

emiş
17.07.12, 10:53
aa neden ben rooftop u çook beğenmiştim. senaryosu yerde sürünüyor derken?

Rooftop'da belli bir senaryo örgüsü var mıydı sizce?
Sürekli aynı eksen etrafında dönen, birbirinden kopuk bir senaryoydu. Olaylar arasındaki kopukluk, sahneler uzasın diye konulan gereksiz ayrıntılar, sözde heyecan olsun diye araya sıkıştırılan ve daha sonra adı sanı bir daha dizide geçmeyen olaylar, kişiler... falan filan işte...
İlk bölümlerde biraz komiklik katıp bakın güzel dizi izlenimini verip sonra dibe vuran bir diziydi bence...
Her neyse dediğim gibi bana göre çok basit senaryosu olan, izleyerek zaman kaybettiğim listemin en alt sıralarında olan bir dizi. Fakat beğeneni de çok. Zevk meselesi işte.

Can You Hear My Heart'taki adamı ilk kez o dizide izlemiştim ve tahmin ettiğimden de başarılıydı. Diğer karakter de cabası. Oyunculuk ve konu olarak gerçekten insanın yüreğine dokunan, hoş duygular bırakan bir diziydi. Ben tavsiye ederim de sen izlemezsen bilemem tabii...

Bright
17.07.12, 11:39
Bence Lee Min Ho'nunkini izlemelisin ablanı bu konuda ikna et hem sen Faith'i izlerken diğer dizi de ilerlemiş olur ve hemencecik izlersin onu da :D

semurla
17.07.12, 13:28
ama başroldeki adamı pek sevmiyorum o yüzden tereddüt ediyorum.

wonderfull life dizisini izledikden sonra adamı ben de beyenmemişdim...Konu güzel olsa da,uzatılmakdan sakkıza dönmüş bir dizide görmüşdüm kendisini...

Ama Can you hear my heart çok,çok,çok başka bir şey...Konu o kadar güzel,aktörler o kadar başarılıdırlar ki,yüzlerini hiç izlemeyeceksin zaten....Senin için dizide hiç bir aktör önemli olmayacak,sadece hikayenin içinde mest olacaksın,üzüleceksin,sevineceksin,ağlayacaksın,güleceksin,seveceksin...Hem de her kesi...

Lynne
17.07.12, 14:36
Secret Gardenı izledikten önerilerinize tekrar bakacağım :D bu kadar övgüden sonra secret garden izlenmezse ayıp olur :D kyoko_60 skip beat'i izledim :)

JennY
17.07.12, 14:42
Bencede çok doğru yapmışsın Secret Garden bir numaralı dizilerim arasındadır :D :D onu bitirince Dream High ı izle derim :jk:

Bright
17.07.12, 14:50
@JGS.loveee (http://yeppudaa.com/member.php?u=41895) imzandaki dizi/film 'in adı nedir acaba? :)

silvery
17.07.12, 14:54
Gentleman's Dignity kesinlikleeeeeeeeeee

şanslısın izlemediğin çok güzel diziler var :)

ve tabiki bunun dışında
PASTA
9 ENDS 2 OUTS

daha başka dersen

My Princesss
wild Romance

azaleay
17.07.12, 15:02
Öncelikli olarak Secret Garden :) Hemen ardından The Princess' Man :D Üstüne de Gentleman's Dignity'i izle derim ben :df:

Lynne
17.07.12, 15:05
şanslısın izlemediğin çok güzel diziler var
evet biliyorum :D o yüzden karar vermek çok zor. :D

Secret garden'ı indirmeye başladım :D bugün izlemeye de başlayacağım hemen :D

silvery
17.07.12, 15:08
Secret garden'ı indirmeye başladım bugün izlemeye de başlayacağım hemen

bende onu izlemedim mesela :D

ama bak yazdığım ilk üçü helede ilk ikiyi kesinlikle izle hem kaliteli hem orjinal hem eğlenceli hem romantik aklında olsun ;)

Lynne
17.07.12, 15:13
Vakit çok :D tavsiyelerinizi göz önüne alarak bir sürü dizi izleyeceğim :D Secret Garden'ın ardından Gentleman's Dignity ondan sonra Dream High ondan sonra tekrar size danışacağım :D

nakatsuu
17.07.12, 17:27
my girlfriend is a gumiho ve 49 days kesinlikle en güzel dizilerimdi :D...
çingum gifin çok tatlıymış ya...evet dream high 2'den sahne:) melly a gentelman... onu izle:D

MatruşkaSF
17.07.12, 17:30
Gaksital ve City Hunter derim ben.Liste uzar fakat bu ikisi favorilerimden :D

brainuser
17.07.12, 17:52
Seçeneklerden can you hear my heart ve a gentleman's dignity kesinlikle seyretmelisin...

Bunların dışında ghost,city hall,bad guy seyretmediysen a fugitive plan b tavsiye ederim...

En kötü seçenekte i do i do bence...ben yarıda bıraktm çok sıkıcıydı....

mely
17.07.12, 17:56
Rooftop'da belli bir senaryo örgüsü var mıydı sizce?
Sürekli aynı eksen etrafında dönen, birbirinden kopuk bir senaryoydu. Olaylar arasındaki kopukluk, sahneler uzasın diye konulan gereksiz ayrıntılar, sözde heyecan olsun diye araya sıkıştırılan ve daha sonra adı sanı bir daha dizide geçmeyen olaylar, kişiler... falan filan işte...
İlk bölümlerde biraz komiklik katıp bakın güzel dizi izlenimini verip sonra dibe vuran bir diziydi bence...
Her neyse dediğim gibi bana göre çok basit senaryosu olan, izleyerek zaman kaybettiğim listemin en alt sıralarında olan bir dizi. Fakat beğeneni de çok. Zevk meselesi işte.

Can You Hear My Heart'taki adamı ilk kez o dizide izlemiştim ve tahmin ettiğimden de başarılıydı. Diğer karakter de cabası. Oyunculuk ve konu olarak gerçekten insanın yüreğine dokunan, hoş duygular bırakan bir diziydi. Ben tavsiye ederim de sen izlemezsen bilemem tabii...
semurla öyle diyorsanız kesin izleyeyim. rooftop konusunda aynen zevk meselesi :D

mely
17.07.12, 17:57
çingum gifin çok tatlıymış ya...evet dream high 2'den sahne:) melly a gentelman... onu izle:D
ajummam öyleyse onu beraber izleyelim. seninle izlemek daha başka oluyor biliyorsun ;)

naz2929
17.07.12, 18:25
- The King 2 Hearts - Bana göre muhtesme bi diziydi
- I do I do - cok eglenceli bi dizi bende:)
- A gentlemen's Dignity - tavsiye ederim oda eglenceli:)
- can u hear my heart - aska bakis acini degistiriyo bu dizi yeir bende cok ayridir
- 49 Days - begenen cok ama bende hayla kirikligi yaratti dizi sonu yüzünden:/
- Beautiful Spy - begendigim dizilerden:)
- City Hunter - aksiyon seviyosan kacirma:)
- I love Lee Tae ri - izlemedim
- Cinderella's sister - izlemedim
- queen Inhyun's man - cook güzel dizildir bazi yerleir sIksada :)
- my girlfriend is a gumiho - cok cok güzeldir:)
- Hello my teacher - öyle aman aman begenmedim ama izlenir bi dizi bence:)

şimdiden teşekkürleer

ama dedigim gibi zevk meselesi sana kalmis ben cogunu izledim ve cogunuda begendigim diziler:) iyi seyirler):)

selin kakıı
17.07.12, 18:28
kesinlikle kesinlikle kesinlikle city hunter derim hayatımda izlediğim en güzel dizi bu diziyi izledikten sonra kendime gelemedim :)

jackers
17.07.12, 20:33
arkadaşım secret garden izlenmeden olmaz tabi ki.
arkadaşların bahsettiği birçok dizi de harika pasta gibi.
ben farklı olarak wedding i önereceğim sana. 3 günde izledim çok güzeldi.
dip not: bebek yüzlü oppa arıyorsan wedding te yok ama konu çok süper :)

so-ji-sub-fan
17.07.12, 20:44
komedi-dram-romantizm ve gülümseme ile izleyeceklerin
1-SECRET GARDEN
2-THE GREATEST LOVE
2-PROTECT THE BOSS
4-FULL HOUSE(ESKİ VE KLASİK BİR DİZİ AMA MUTLAKA İZLENMELİ
5-MY FAİR LADY
6-COFFEE PRİNCE

drama istersen

1-49 DAYS
2-A LOVE TO KİLL
3-İ'M SORRY İ LOVE YOU(misa)
4-PRNCESS MAN
5-CAİN AND ABEL

şimdilik bu kadar yeter heralde:jk:

ebru09167
17.07.12, 20:51
secret garden tabiki:) ayrıca greatest love,pasta vee coffee prince çok güzel, kim sam soon, full house eğlenceli ama önce digerlerini izle bence..misayı da dizi listene eklemelisin mutlaka:)

_Brc_
17.07.12, 21:19
Merhaba bence My Girl, Secret Garden, Chuno ve Tree With Deep Roots'ı mutlaka izlemelisiniz, vaktiniz olursa bu dizilere bir göz atın derim hepside birbirinden güzeldir.

Şimdiden iyi seyirler :F

deokman17
17.07.12, 21:26
ben de secret garden diyorum ama aksiyon ve romantik seviyorsan city hunter'ı kaçırma derim D: kendisi bir başyapıttır
bir şey var ki eğer raini seviyorsan ve izlemediysen the fugitive :plan b yi izlemeni şiddtele tavsiye ediyorum komedi aksiyon gizem romantizm ne arasan var tabi rain de <3

misamisa
17.07.12, 21:29
Ghost, Secret Gardenizlediklerim bunlar ikisi çok farklı kulvarda ikisinide izlemelisin secret garden bi başyapıt misa gibi.. ama yenilerdende Ghost farklılığı ve sürükleyiciliyle çoğu diziyi döver:) polisiye aksiyon gizem seviyosan birde so ji seviyosan zaten muhakkak izle..

ayrıca big ve centilmenleride tavsiye ederim:) ben 3 dizi birden izliyorum=)

brainuser
17.07.12, 21:44
Secret garden seyrettikten sonra full house seyret sonra the greatest love sonra bad guy sonra city hall sonra a gentlemans dignity sonra a fugitive plan b sonra ghost sonra...............diye devam eder bu liste hehe

deokman17
17.07.12, 21:58
Ayağı yere sağlam basan kadın karakterlerin olduğu diziler arıyorum. Özellikle romantik komedilerde bulunması zor olan özellik :$
Gerçekten bu kadın karakterler yüzünden -özellikle romantik komedilerde- ilk 3 bölümü izledikten sonra dizileri bırakma aşamasına geliyorum :sick: (sanırım biraz şapşal çoğunlukla saf karakterleri izleye izleye bunaldığımdan) :nuts:
secret garden daki gil raim karakterine bayılmıştım mesela ayrıca the fugitive: plan b deki jiniye de hayrandım the moon embracing the sun'daki kızın ağırbaşlı ve akıllı olmasına da tav olmuştum. princess the man de öyle ... ya da ne bileyim rooftop princeteki kız da love raindeki kız da çok şekerdi. iris teki de fena değildi.
Başlarda aşırı saf kadın karakterler çok şirin gözüküyordu gözüme çok komik geliyordu çünkü. ama şimdi sıkıntı basıyor izlerken bu kız yine hangi saflığı yapacak da rezil olacak diye.. :gircray:
Örnek veriyorum wild romance 3. bölümü bitirdim kız resmen kurgu yazıyo sinirimi bozmaya başladı izlemeye devam etmeyeceğim sanırım. :sad2:
Çok uzun oldu sözün kısası kıdemli izleyicilerimizden yardım bekliyorum, çebal!!! :D
izlediğim diziler
city hunter
the king two hearths
skk scandal
düşlerimin prensi
the princess man
dong yi
rooftop prince
k-pop
scent of woman
the fugitive plan b
iris
dream high 1-2
bof
queen in hyun's man
the moon embracing the sun
coffee prince
secret garden
my girlfriend is a gumiho
love rain
big
prosecutor princess
operation proposal
personal taste
playfull kiss
full house
my girl
protect the boss
zoraki prens vb...

*MoNaRoSa*
17.07.12, 22:04
http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=18466
http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=1125
http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=7067
bu dizilerdeki kızlar aptalı oynamıyorlar:)

bşkakkzu
17.07.12, 22:04
Gil Raim in farklı bir dizisi var Lee Seung Gi ile beraber oynuyor, asker karekteri. The King 2 Hearts güzel dizi bence izlemelisin (: Farklı bir konusu var hem (:

deokman17
17.07.12, 22:09
bşkakkkzu teşekkürler izledim orda da muhteşem oynuyodu kız :D

HwaHee
17.07.12, 22:09
İRİS izlee kim tae heem hiç aptal değil :D

deokman17
17.07.12, 22:14
HwaHee onu da izledim teşekkürler :D napsam izleyecek dizi kalmamış :gircray:

HwaHee
17.07.12, 22:15
Rooftop izledinmi? ordakide aptal değil

*MoNaRoSa*
17.07.12, 22:15
Smile you diziside olabilir
bence izlediğin dizileride yazmalıydın.

_daisy_
17.07.12, 22:17
city hunter da PARK MİN YOUNG hiç şapşal değildi tavsiye ederim :df:

so-ji-sub-fan
17.07.12, 22:21
city hall(başlarda itici bir karakter olarak görsem de sonra gayet iyi ayakları yere basıyor)
scent of woman(diziyi pek sevmesem de ayakları yere basan.güçlü bir kadın dizisiydi)
protect the boss(tek kelimeyle bu dizideki herkes bir harika)

bşkakkzu
17.07.12, 22:25
walla sana şiddetle extravagant challange yani skip beat ı şiddetle tavsiye ederimSuper Junıor üyelerini tanımışlığın varsa bu dizi sana kendini çok sevdirecektir ama tanımasan bile izle belli mi olur seversin (:

samyeli90
18.07.12, 01:00
I Do I Do Kim Sun Ah unnimin rolüne bayılırsın tam ayakları yere sağlam basan başarılı güçlü bir kadın

Hyun_Bin
18.07.12, 01:16
Kim Sun Ah dizilerini tavsiye ederim hepsinde karakterler sağlam yere yasıyor :D
özellikle my name is kim sam soon hem komik hem sağlam karakterli

Hyun_Bin
18.07.12, 01:24
Secret Garden'ı izlemelisin kesinlikle :)

yubin
18.07.12, 06:24
rooftop prince,protect the boss,ssk

medusa
18.07.12, 06:50
şimilik aklıma gelen bunlar I Do, I Do, I Love Lee Tae Ri, My Fair Lady
Ama sen bunu kesinlikle izle Can You Hear My Heart. Bu dizinin üstüne daha iyi bir dizi izlemedim.
http://yeppudaa.com/showthread.php?t=22053

toknazli
18.07.12, 07:21
my name is kim sam soon benim çok hoşuma gitmişti.kızın kişiliği çok güçlü.hyun bin de var üstelik.

seydau5
18.07.12, 07:36
canım bence sen new tales of gisaengi izle.

suveyda canan
18.07.12, 07:39
Eğlenceli romantik bir dizi önerirmisiniz ? Bir türlü karar veremiyorum hangisini izlesem ?Klasik sayılabilecekler den pek çoğunu izledim.Yeni dizilerden king 2, rooftop u ,glowing she, oporation ı, agrassivve romance ,izledim.

ajaaja fighting
18.07.12, 10:50
my fair lady deki maşaalah yani tavsiyem olsun..

Himawari-chan
18.07.12, 11:39
Pick the stars bunu izlemeni tavsiye edrim ilk bölümüne aldanma kızın ayakları 2. bölümde yere basacak

Once Upon a time in Saengchori buradaki kız da aptal değil : )

fake family service yine ayakları sağlam basan başka bir kız

Greatest love aynı şekilde

Can you hear my heart da öyle

Delightful girl choon hyang daki kız da kendi ayakları üzerinde durmaya çalışıyor

thank you kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir kadın var (ben ayrıca bunu tavsiye ederim öncelikle)

Boys over flowers buradaki kız da öyleydi

süper rookie de aynı

Tarihi dizilerden de muhteşem kraliçe/Queen seon dok'u tavsiye ederim by aynı zamanda akıllı kadınların savaşını anlatıyor bir de saraydaki mücevher

betül_md
18.07.12, 11:47
ayağı yere sağlam basan kadın karakter mi bence oh my lady deki kadın karakterden bahsediyorsun siwon için izlemiştim diziyi ama birgun o kadının yaşında olduğumda öyle güçlü bir ajumma olmak isterim hehe
kendi kızı bakıcılığını yaptığı o muthiş kız eski sinir kocası iş ve ev bulma derdi arasında bi de gecenin yarısında siwon a mevve soyuyordu maşşallah dedim kadına

Boiceels07
18.07.12, 11:56
I Do I Do derim. O ne güçlü bir kadındır öyle :df:

sana ne
18.07.12, 12:14
secret garden diyecektim ama izlemişsin bence de the king 2 hearts ü izlemelisin :D

deokman17
18.07.12, 13:03
secret garden diyecektim ama izlemişsin bence de the king 2 hearts ü izlemelisin teşekkürler ikisini de izledim :D ve kıza hayran oldum :)

deokman17
18.07.12, 13:04
I Do I Do derim. O ne güçlü bir kadındır öyle katılıyorum keşke paylaşım tamamlansa da izlesem yoksa çok merakta kalıyorum :D

deokman17
18.07.12, 13:06
Ama sen bunu kesinlikle izle Can You Hear My Heart. Bu dizinin üstüne daha iyi bir dizi izlemedim. hemen başlıyorum teşekkürler :D

saragni
18.07.12, 13:09
agresivve romance- wild romance
oldukça güzeldi marı kafa :)

my name is kim san soon da güzel. hyun bin in dizisi

deokman17
18.07.12, 13:12
agresivve romance- wild romance
oldukça güzeldi marı kafa açıkçası kız bayağı bi saf üçüncü bölümdeyim ve bırakasım geldi kendi kendine ne kurgular yaratıyo öyle valla senarist olsaymış daha iyiymiş :D
devam edeyim mi diziye sonradan iyileşiyor da olabilir :)

deokman17
18.07.12, 13:15
aslında the fugitive :plan b yi izleyenler bilir. Dizinin tadı damağımda kaldı buna benzer bir dizi önerebilirseniz çok mutlu olurum :D

nilgünk
18.07.12, 13:39
PADAM PADAM: Kadın karakter Ji Na (Han Ji Min) alışılagelmiş kadın karakterlerden çok farklı, çok güçlü bir karakter. Kaç kadın onun yaptığını yapabilir bilmiyorum.

SMİLE YOU: Şu anda BİG'de oynayan Lee Min Jung, her türlü koşula uyum sağlayabilen, hayatı ve aşkı uğruna mücadeleden kaçınmayan aynı zamanda neşeli ve sevimli bir karakteri canlandırıyor. Buradaki kaynana da yaşlı olmakla birlikte kaçırılmaması gereken bir kadın karakter.

THANK YOU; Başroldeki anne, zorluklara karşı, azmini ve neşesini yitirmeden ayakta kalabilmeyi başarıyor.

ve tabii ki CHUNO, aslında başrol erkek ağırlıklı ama oradaki dansçı kızın hikayesi, oyuncunun performansı da çok iyiydi. O da çok farklı bir kadın hikayesi. Hikayesi yürek burkan cinsten.

sana ne
18.07.12, 14:11
ha ji won hep çok iyi bir oyuncu olmuştur zaten :D o her zaman en iyisidir :D

tenere
18.07.12, 14:14
Ayağı yere sağlam basan kadın
görünce direk city hall dedim :) güzel bir dizi tavsiye ederim
zaten kim sun ah hep güçlü kadını oynar :)

sarang_sevgi
18.07.12, 14:17
49 days ki bence kadının ayağı gayette sağlamdı

saragni
18.07.12, 16:26
açıkçası kız bayağı bi saf üçüncü bölümdeyim ve bırakasım geldi kendi kendine ne kurgular yaratıyo öyle valla senarist olsaymış daha iyiymiş devam edeyim mi diziye sonradan iyileşiyor da olabilir

martı kafa gayet iyi idare ediyor gibi geldi bana :))

ayrıca beaitiful spy da güzeldi. güzel casusumuz bayagı havalı izlendin mi bilmiyore?

medusa
18.07.12, 18:52
can you hear my heart
Rooftop Prince
The Moon That Embraces the Sun
Proposal Daisakusen
My girl friend a gumiho
Secret Garden
Beautiful Spy

personal test
18.07.12, 22:40
güneşi kucaklayan ay: kesinlikle izlenmesi gereken güldüren, ağlatan ve gerçek aşkın en güzel işlendiği dizidir. oyunculuklar da çok iyidir.

rooftop prince: ilk bölümlerinde gülmekten yere düştüğüm, karnıma ağrılar girdiği ve çok beğendiğim bir dizidir. kurgusu çok iyi tasarlanmış olmasının yanı sıra konusu da bir o kadar iyidir.

the king 2 hearts: kuzey ve güney kore arasındaki ilişkileri anlatan ve bunu aşkla süsleyen bir dizi. 20 bölüm olmasına rağmen 1 dakikasında bile sıkılmadım.

big: bu dizi bir harika. 18 yaşındaki bir çocuk ile 30 yaşındaki doktorun ruh değişimlerini konu ediniyor. gerisini sen düşün :D

üsteki bu dört dizi benim en sevdiklerim diğerleri ise;

boys over flower
beautiful spy
deram high 1
coffe prince
flower boy ramyun shop
greatest love
gumiho
personal test
playfull kiss
secret garden
wild romance
you are beautiful
heartstrings
skip beat
city hunter
l do l do

jali
18.07.12, 23:05
bi tane de bende chuno diyorum başka da bişey demiycem yoksa benim listem kabarık:D

Ninas~
19.07.12, 01:46
[I]Konu üzerine konu açılıyor şimdi hiç açmak istemedim bir çok konu var zaten diye ama o kadar çok dizi yorumu tavsiyesi vs okudum ki yorumların biri birine tutmuyor biriniz güzel demişsiniz biriniz berbat izlesem mi izlemesem mi zaten uyuz bir bilgisayar ve internete sahibim daha fazla kasılıp bozulmadan açtım konuyu :D

Herneyse şu aralar ciddi anlamda kahkaha atmaya falan ihtiyacım var üst üste dram izlemek hiç iyi değil psikolojime birdaha izlemeyeceğim :D

Lafı fazla uzatmadan gireyim konuya ben 2010 ve 2011 yılına ait bütün dizileri hemen hemen bitirdim.İzleyecek drama bulamıyorum.Hatta bir kaç tanesini 3-4 kere izledim :D

Bana lazım olan 2012 dramaları yada ismini hiç duyurmamış ama çok başarılı olan dramalar

2012 dramalarından;

1)Fashion King
2)Queen In Hyun's Man
3)Rooftop Prince
4)K-Pop the ultimate audition
5)Dream High 2
6)Love Rain
7)Shut Up:Flower Boy Band
8)Big ve I Do I Do hala izliyorum ^^

İyi bir izleyiciyim çok kısa sürede bitiyorlar o yüzden bir kaç tane ve kesinlikle dram olmayan içinde çok yoğun aşk ve komedi bulunan dizi tavsiyeleri istiyorum sizden :D

Rooftop Prince & Queen In Hyun's Man ve Big bu senenin en güzellerindendi bence bunlara benzeyen :) Lafı çok uzattım ama istediğim şeyi tam olarak anlatabilmişimdir umarım şimdiden teşekkürler :df:

Neobi
19.07.12, 01:53
Herkesin zevki başkadır. Birimizin sevdiğini diğerimiz beğenmez. Benim bayıldığım yapımlar başkalarını sıkabilir. O yüzden bu konuda sadece kendi zevkine güvenmelisin bence :df:
Eğer izlemediysen Salaryman Cho Han Ji öneririm ;)

Hyun_Bin
19.07.12, 01:58
My name is kim sam soon
Hello my teacher
:D Benim de izlediğim 25 dizi var sadece ama ben sana bunları tavsiye edebilirim.

Japon dizisi de izlerim dersen
Yakışıklılar cenneti - Hanazakari no Kimitachi
Evimin erkekleri Atashinchi no Danshi
Zettai kareshi
izleyip beğendiğim dizilerdi :)

medusa
19.07.12, 05:06
Daha dün aynı durumdaydım neler hissettiğini çok iyi anlıyorum. İnanır mısın hangi diziye el attıysam yarım bıraktım. Tavsiyelere bakayım dedim bakmaz olaydım, hepsini izlemişim :D En son Padam Padam'a başladım 4. bölüme geçtim gayet güzel ilerliyor .
I need romance'yi izledin mi bilmiyorum, izlemediysen hemen başla çok sevimli bir dizi. I Love Lee Tae Ri' de yer yer komik. Valla sabah sabah aklıma dizi de gelmiyor :D

REPPERBOY
19.07.12, 06:37
200 dizi izlemiş biri olarak lütfen izledigin dizileri yazarsan ona göre tavsiye verebilirim

tenzile
19.07.12, 06:45
ı love lee tae ri yi izlemelisin :)

onursen
19.07.12, 06:58
Gentlman's dignity izlemelisin bana görede Queen in Hyun's man Ghost ve Gentlman's dignity bu senenin dizileri ha bide big var evet

eylülD
19.07.12, 07:45
gentlemans dignity bence 2012 nin en iyi dizisi pişman olmazsın

silvery
19.07.12, 07:54
gentlemans dignity

bence de bunu izlersen kesinlikle pişman olmazsın aşksa aşk komediyse komedi :)

silvery
19.07.12, 07:58
aslında bende dizi arayışındayım A gentleman' dignity den sonra boşluktayım dizi günü gelmek bilmiyor ne izlesem bilmiyorum creating destiny e başlayım dedim ama biri sonunu demiş hevesim kaçtı zaten sonu muamma da değildi ya neyse :D bende tekliflere açığım dram fantastik ( az biraz olabilir ama çok olmasın :D )tarihi olmayan romantik komedi önerilerinizi bende bekliyorum

rayya
19.07.12, 08:39
İyi bir izleyiciyim çok kısa sürede bitiyorlar o yüzden bir kaç tane ve kesinlikle dram olmayan içinde çok yoğun aşk ve komedi bulunan dizi tavsiyeleri istiyorum sizden
ah cnm aynı durumdayız :sick: bende dizi bulmakta çok zorlanıyorum..:cing:
god of study e başladım. şimdilik iyi ama harika da diyemem :jk:

rayya
19.07.12, 08:49
ı need romence 1. ve 2. sezonu izlemelisinz 2. sezon daha bitmedi ama 1. sezon iyiydi :)

Lizzy*
19.07.12, 08:54
Kesinlikle a gentleman's dignity.

defneceren
19.07.12, 09:12
ı need romance,style,wedding,powerfull oppenents bunlar güzeldi

brainuser
19.07.12, 09:18
a gentleman's dignity komedi,aşk,arkadaşlık hepsi var ben çok sevdim...
ghost aşk yok pek ama dizi bir kaç hatayı görmezlikten gelir ve so ji'nin en yakışıklı halini doya doya seyretmek istersen gayet sürükleyici ve keyifli:)

seyrettin mi bilmiyorum ama the city hall benim favori dizilerimden

we are dating now da fena değildir...biraz eski ama hem kwon sang woo hem so ji sub var dizide ve kwon'un rolü çok eğlenceli:)

the fugitive plan b seyretmediysen seyret derim:)

bad guy/bad man seyretmediysen ve biraz dram olsun dersen tavsiye ederim..güzel dizi ama dram ağırlıklı...

sana ne
19.07.12, 09:31
the king 2 hearts ü tavsiye ederim eğer Lee seung gi hayranı veya bilmiyorum benim gibi Ha ji won seversen bu dizi çok iyi

bu aralar kafama taktığım japon dizilerinden de
1_mei chan
2_nobuta wo produce
3_gakusen 1 (eğer matsumoto hayranıysan izlenebilir)
4_ghost friends
5_seigi no makita (yanlış yazmış olabilirim ama dizi izleme bölümünde s harfine tıklarsan zaten çıkar )

aklıma bu kadar geldi gelirse yine yazarım :D
şimdiden iyi seyirler :D

özlemezgi
19.07.12, 09:54
benim bu sene etkilendiğim en önemli dizler Queen in Hyun's man ve love rain bunlar kesinlikle izlenmeli

Ninas~
19.07.12, 10:15
Bir saniye o kadar çok yorum varki hangisine alıntı yapacağımı şaşırdım :D

İlk baştan;

Salaryman Cho Han Ji tabiki zevkler çok farklıdır canım listeme aldım zaten dizisizim en kısa sürede başlarım Teşekkürler :)

Benim de izlediğim 25 dizi var sadece ama ben sana bunları tavsiye edebilirim. Yazdıklarının hepsini izledim canım ya :(

Padam Padam'aI need romance I Love Lee Tae Ri hiçbirini izlemedim haha demek hala izleyecek diziler var Teşekkürler :df:

200 dizi izlemiş biri olarak lütfen izledigin dizileri yazarsan ona göre tavsiye verebilirim Canım yazmaya kalkarsam muhtemelen bilgisayarın başında vefat ederim :)

Gentlemans dignity ve I love Tae Ri en çok tavsiye edilenlerden listeme aldım kesinlikle :)

god of study çok önceden bitirmiştim bu diziyi kısaca herkes beğensede banada pek güzel gelmemişti :P

ı need romance,style,wedding,powerfull oppenents Teşekkür ederim bunlarında hiç birini izlememiştim Teşekkür ederim:df:

the city hall we are dating now City Hall bir ara başlamıştım ama bitirdim mi hatırlamıyorum :D We are dating now bunun başka bir adı varmıydı çok tanıdık geliyor adı da :D

the fugitive plan b Listeme aldım Teşekkürler :df:

bad guy/bad man Aman dram olmasın canım ya sonra ağlıyorum gözlerim şişiyor böhü :D

the king 2 hearts Bu dizi hep listemdeyi ama hiç başlamadım :/ Listeme 2 yıldızla aldım :) Diğerlerinin hepsini izledim canım teşekkürler :)

Queen in Hyun's man ve love rain 2 inide izldim canım :(

Yummy
19.07.12, 10:25
wampire-ashley

'the moon that embraces the sun' diye tarihi bir dizi var :) ben daha dün izledim son bölümünü ve çok da hoşuma gitti :D: üstelik başrolde dream high'dan Kim Soo Hyun var ;) bence bir bakmalısın...

http://yeppudaa.com/showthread.php?t=22036

brainuser
19.07.12, 10:42
City Hall bir ara başlamıştım ama bitirdim mi hatırlamıyorum
ilk iki bölümden sonra diziyi bırakamıyorsun müzikleride harikadır...kesinlikle tamamla...we are dating now tek isim galiba ben başka ismini bilmiyorum ama sayfasını ziyaret et istersen...the fugitive plan b'yi vakit kaybetmeden seyret derim...bad man biraz dram ama ruh halin iyi olduğunda seyret güzel dizidir...

Ninas~
19.07.12, 10:47
'the moon that embraces the sun Bu dizide izleme listemdeydi ama fotograflarında falan hep dram gibi duruyordu bir türlü başlayamadım :)

Ama çok tavsiye ediliyor ilk bunu izleyim bari uzun zamandır bekletiyorum kendisini Teşekkür ederim :)

ilk iki bölümden sonra diziyi bırakamıyorsun müzikleride harikadır...kesinlikle tamamla...we are dating now tek isim galiba ben başka ismini bilmiyorum ama sayfasını ziyaret et istersen...the fugitive plan b'yi vakit kaybetmeden seyret derim...bad man biraz dram ama ruh halin iyi olduğunda seyret güzel dizidir... Tamam canım tavsiyelerin için teşekkürler hepsine bakacağım :)

shinsong
19.07.12, 10:53
a gentleman's dignity ve ghost 2012dizileri arasından bunları izleyebilirsin
ayrıca sımdıye kadar izlediğim tüm diziler arasından en begendıklerım iljimae,the prıncess man,sungkyungwan scandal,the kings 2 hearts,city hunter,secret garden,sorry,I love you bunların arasından izlemedıgını de ızleyebılırsınD:

kim_hyung_joong
19.07.12, 11:23
big e devam ediyorum ama aynı zamanda bölümleri beklerken rooftop prince i bitirdim güzeldi şu an ne izlesem bilemiyorum..

Sahael
19.07.12, 11:34
Japondan Hana Kimi, Atashinci No Danshi, Hana Yori Dango, You are my pet bunları izleyebilirsin. Kore My Girl-Coffee Prince-A Witch İn Love-Hello My Teacher-Partner'i filan izle eğer izlemediysen ya da Secret Garden'ı tekrar izle :D

Yummy
19.07.12, 11:53
hep dram gibi duruyordu

aslında ağlamadım değil hani dizide :D: :D: :D: ama komik olan kısımları da vardı :) hem dram hem komedi gibi ;) ;) kesinlikle başlamalısınn :D

deokman17
19.07.12, 13:10
hepinize teşekkürler i do i do'ya başladım ve beklentilerimi boşa çıkartmadı :D
sonrada can you hear my hearth' ı izleyeceğim :)

silvery
19.07.12, 13:42
robbers

poseidon ( aslında romantik komedi değil ama ucundan kıyısından duygusallıkta var yer yer )

wild romance ( evet kız aşk konusunda saftirik ama en azından çıt kırıldım değil :p )

Ninas~
19.07.12, 13:51
a gentleman's dignity the kings 2 hearts zaten listemde canım izleyeceğim :) Ghost'uda şimdi listeme aldım teşekkürler :) Diğerlerinin hepsini izledim :)

Japondan Hana Kimi, Atashinci No Danshi, Hana Yori Dango, You are my pet bunları izleyebilirsin. Kore My Girl-Coffee Prince-A Witch İn Love-Hello My Teacher-Partner'i filan izle eğer izlemediysen ya da Secret Garden'ı tekrar izle Hepsini izledim :D Secret Garden'ı 2 defa izledim birde geri sarıp sarıp izliyordum tekrar gülmek için sıkıldım artık :D

Tamam canım başlarım :)

ssmmyy_
19.07.12, 13:58
geçmişlerde neler önerildi bakamadım ama love rain ve a gentleman's dignity diyebilirim :D

Alielle
19.07.12, 14:08
greatest love geldi aklıma kesin izlemiştirsin gerçi :D bi de diğer arkadaşlara katılarak gentlemans dignityi izle derim :)

so-ji-sub-fan
19.07.12, 15:06
can you hear my hearth(dram-komedi-aile-30 bölüm)
i'm sorry i love you(dram-romatik-16 bölüm)
baker of king, kim tak goo(bu da 30 bölüm kadar-dram-aşk-intikam-entrika)
tree with deep roots(tarih-dram-aşk-24 bölüm)

sonra eskilerden

coffe prince
my fair lady
full house
my girfriend is a gumiho
will it snow at christmas
sungkyunkwan scandal
cindrella's sister

daha çok yazardım amma galiba yazdıklarım içinden izlediklerin bile vardır.o yüzden benden bu kadar:jk:umarım yardımcı olmuşumdur

feride0607
19.07.12, 15:18
sungkyunkwan scandal ( tarihi okul dizisi-komedi)
can you hear my heart ( tam aile dizisi,biraz avrupa yakası,biraz yaprak dökümü,hangi duyguyu arasan var)
a gentlemen's dignity ( favorım! bıraz ajumma dizisi gibi gelebilir olabılır ama olsun )

sarang_sevgi
19.07.12, 15:29
dayanın arkadaşlar arang ile lee min honun dizisinin başlamasına az kaldı
ayrıca big güzel dizi tavsiyemdir ghostta öyle

Eun_Chae
19.07.12, 15:52
Ya sen hala duruyor musun canım ? :D Kesinlikle A gentleman' dignity Diyorum.
Oyunculuk olsun senaryo olsun kesinlikle mükemmele yakın.Yeni yapımlarda genellikle görselliği ön plana alıp senaryoyu geri plana atıyorlar bence ama bu dizi öyle değil.Hele başrol oyuncusu Kore'nin en ünlü ve yetenekli aktörlerinden.Yani hiç durma hemen izlemeye başla,pişman olmazsın! :D

aslında bende dizi arayışındayım A gentleman' dignity den sonra boşluktayım dizi günü gelmek bilmiyor ne izlesem bilmiyorum creating destiny e başlayım dedim ama biri sonunu demiş hevesim kaçtı zaten sonu muamma da değildi ya neyse bende tekliflere açığım dram fantastik ( az biraz olabilir ama çok olmasın )tarihi olmayan romantik komedi önerilerinizi bende bekliyorum

Eğer dram ve aşk istiyorsan sana da şiddetle A Love To Kill dizisini öneririm.Her şeyi geç Rain Bi'nin karizması alıp götürüyor diziyi.Ama ağır dramdır.Misa'nın senaristleri yazmıştır.İzle derim ;)

saragni
19.07.12, 16:09
gentlemans dignity--bu seneki favorimm
personel taste
BOF
City Hunter
Agresivve Romance-Wild romance

ve tabiki de secret garden.. ilk dizim ve en muhteşemlerindne birisidir. hyun bin',n kendini aştığı bir dizi olmuş bence..

silvery
19.07.12, 16:20
ğer dram ve aşk istiyorsan sana da şiddetle A Love To Kill dizisini öneririm.Her şeyi geç Rain Bi'nin karizması alıp götürüyor diziyi.Ama ağır dramdır.Misa'nın senaristleri yazmıştır.İzle derim
hmmm tamam listeme ekleyim :) sağol ;)

ajaaja fighting
19.07.12, 17:12
çoğunu izledim :D :D yinede sağolun...

medusa
19.07.12, 18:12
hiçbirini izlemedim haha demek hala izleyecek diziler var Teşekkürler :df:

İzleyecek dizi olmaz mı hiç, olmasa bile ne yapar eder ing bile izleriz hatta bazılarından duyuyorum korece izliyorlarmış :D kendilerini tebrik ediyorum hehe

psiinia
19.07.12, 19:10
big e devam ediyorum ama aynı zamanda bölümleri beklerken rooftop prince i bitirdim güzeldi şu an ne izlesem bilemiyorum..

Agresivve Romance-Wild romance (öncelikle bunu izlemelisiniz bence..)
I Need Romance
The Fugitive Plan B
Can’t Lose
Shut Up Flower Boy Band
A gentleman' dignity
I Love Lee Tae Ri

Ninas~
19.07.12, 19:31
love rain ve a gentleman's dignity Love Rain'i izledim.Diğerinide izleme listeme aldım teşekkürler :)

greatest loveİzledim valla :D

baker of king, kim tak goo(bu da 30 bölüm kadar-dram-aşk-intikam-entrika) Bu dizi hariç bütün yazdıklarını izledim :) 30 bölüm dediğine kadar bayağı uzun bir dizi.Uzun dizileri pek izleyemiyorum ama başlayacağım teşekkürler :)

a gentlemen's dignity Herkes aynı diziyi söylüyor o kadarmı güzel tamam şuan izlediğim dizi bitsin the moon emberces the sundı galiba ona başlayacağım :D

A Love To Kill izledim canım.Misa'yı hiç beğenmemiştim şahsen hehe İzlerken uykum gelmişti ve tek damla ağlamadım bilmiyorum bana pek güzel gelmedi MGIAG'da daha çok ağladım hehe

personel taste BOF City Hunter Agresivve Romance-Wild romance ve tabiki de secret garden.. ilk dizim ve en muhteşemlerindne birisidir. hyun bin',n kendini aştığı bir dizi olmuş bence.. Hepsini izledim :D

hatta bazılarından duyuyorum korece izliyorlarmış O şahsiyetlerden birisi benim arkim :D Big'in çevrilmesini bekleyemiyor korece izliyor hehe

I Need Romance The Fugitive Plan B Can’t Lose gentleman' dignity I Love Lee Tae Ri Teşekkür ederim bir çok dizi oldu bana hepsini izleyeceğim :D

Eun_Chae
19.07.12, 19:45
A Gentilman's Dignity bunu izle amaaaaaa gerçekten pişman olmazsın :D
Bu arada MGIAG ???? çıkaramadım bir an :D

santay
19.07.12, 20:45
MGIAG ???? çıkaramadım bir an

MGIAG'da daha çok ağladım

evet bende çıkaramadım???????

Ninas~
19.07.12, 20:47
A Gentilman's Dignity bunu izle amaaaaaa gerçekten pişman olmazsın Bu arada MGIAG ???? çıkaramadım bir an

Hahah tamam buna başlayacağım kesin zaten :D My Girlfriend is a Gumiho adı o kadar uzun ki yazmaya üşeniyorum hehe

clevergirl
19.07.12, 21:02
The King 2 Hearts benim favorim :)

Rütbeli Deli
19.07.12, 21:11
A Gentleman's Dignity diyorum. Ama sonlarında biraz dram olacak gibi. Ama o dramada ağlanırsa ben pes derim , başlamalısın laylaylay

Defne*
19.07.12, 21:12
güzel konu olmuş sağol çok yardımı dokundu :F :F :F

so-ji-sub-fan
19.07.12, 23:47
wampire-ashley o zaman izlemeni öneririm

bir de 9 out 2 end ya da tam tersi.onu da izlemelisin;)

Ninas~
20.07.12, 02:35
Kızlar o yazdıklarınızı çoktan aldım tavsiye eden kaçıncı kişisiniz acaba? :D İndirmeye bile başladım ama daha 1 bölüm indirdi -_-

güzel konu olmuş sağol çok yardımı dokundu Hahah herkese yarıyor ne güzel :D

9 out 2 end 9 end 2 out izledim canım güzel diziydi diğeri listemde zaten :D

kyoko_60
20.07.12, 09:29
hala diziyi tamamlayamamış olsamda içimde ukde kalmış olsada ben bu diziyi çok seviyorum yaa donghae ve siwonu ilk izleyişimdi güya onlar için izlemeye başlamıştım ama gong xi ye ayrı hayran oldum walla

kyoko_60
20.07.12, 09:33
ayyy bi ben bitiremedim galiba diziyi yani izledimde şöyle bi geçtim hiçbirşey anlayamadım tekrardan otuup adam gibi izlicem nasıl beğendinmi

bşkakkzu
20.07.12, 09:33
hala diziyi tamamlayamamış olsamda içimde ukde kalmış olsada ben bu diziyi çok seviyorum yaa donghae ve siwonu ilk izleyişimdi güya onlar için izlemeye başlamıştım ama gong xi ye ayrı hayran oldum wallaDizinin bölümleri tamamladı bitir hemen (:

bşkakkzu
20.07.12, 09:40
ayyy bi ben bitiremedim galiba diziyi yani izledimde şöyle bi geçtim hiçbirşey anlayamadım tekrardan otuup adam gibi izlicem nasıl beğendinmiEn beğendiğim diziler arasında 2. sıradadır kendisi :d1 (14): Siwon ve Donghae var daha ne olsuuun :D Gerçi Donghae hiçte başrol gibi durmuyor sadece hikaye onun üzerinde diye başrol gibi ama hep Siwon üzerinde dizi :evil: Ben çok çok çok beğenmiştim hatta animesini izleyip şu an mangasını okuyorum o derece :d1 (24):

merve3111
20.07.12, 10:00
tree with deep roots tarihi bir dizi ama kaliteli şiddetle tavsiye ederim tarihi diye ön yargıyla yaklaşma duygu yoğunluğu çok fazla ve harcadığın zamana değer,rooftop prince bakabilirsin başlarda çok güler sonlara doğru sinir kırizleri geçrirsin. Queen Inhyun’s Man e bak bu dizide çok hoş,oyuncuları çok tatlı.

so-ji-sub-fan
20.07.12, 10:34
wampire-ashley o zaman sen aşmışsın.kore filmlerine de bakabilirsin.ya da diğer uzakdoğu dizileri.ne önereceğimi şaşırdım.;)

bu arada gentilmen's dignity izle o zaman.herkes dedi bende diyiveriyim gari;)

heşmire
20.07.12, 13:00
ben o diziyi izlemiştim çok da beğenmiştim de 11 bölümde ne oluyordu hatırlayamadım :)

Ninas~
20.07.12, 13:02
kore filmlerine de bakabilirsin.ya da diğer uzakdoğu dizileri.ne önereceğimi şaşırdım. Kore filmlerini sevmiyorum canım ya film izlemek bana göre değil :/ Diğer uzak doğu dizileri Çin'in Meteor Shower'ı Tayvan'ın Why Why Love,Devil Beside You birde Fated to Love You muydu adı öyle birşey bunlarıda izledim :D Japon dizileri falan bitti zaten :D Ama çok güzel Japon dizileri var onları arşivliyorum :)

sustun
20.07.12, 13:04
we are dating now nasıldır.fikir verebilir misiniz

1456ha
20.07.12, 13:10
dream high
sungkyunkwan scandal
the moon that embraces the sun
rooftop prince
hanazakari no kimitachi e

sustun
20.07.12, 13:10
we are dating now nası bi dizidir.yardımcı olur musunuz

so-ji-sub-fan
20.07.12, 13:16
Kore filmlerini sevmiyorum canım ya film izlemek bana göre değil :/

ben de kore filmleri meraklısı değilim ama içlerinde çok güzel olanlarda var.konusuna ve oyuncusuna göre seçiyorum zaten ben birazda.konusu ilgimi çekiyorsa.oyuncuları ilgimi çekiyorsa hemen açarım.bir de herkesin hakkında iyi yorum yaptığı filmlerde iyidir.

bir de aklıma şimdi geldi.hyun bin seviyorsan snow queen diye bir dizisi var.belki bunu da izlemişsindir ama aklıma geldikçe yazıyorum bende.

bu arada kore japon tayvan yalayıp yutmuşsan şimdilerde çokça duyduğum hint filmleride var.ama bende daha izlemedim o ayrı:squint:

mely
20.07.12, 13:19
japon dizisi izler misin bilmiyorum ama ben çok güldüğüm dizi hanazakari no kimitachi e ydi. kesin izlemelisin tabi absürt komedi seviyorsan. 2012 yapımıysa a gentleman's dignity yhi izlemelisin.

mely
20.07.12, 13:21
Personal Taste'in son bölümüne gelince "ayy ben ne izleyeceğim şimdii " paniği beynimi kaplamaya başladı. Ne izlememi tavsiye edersiniz?
Dream High, Padam Padam, Ghost, Secret Garden, Manny izlemek istediğim diziler arasında. Bunlardan birini yada bunlardan daha güzel bi dizi önerebilir misiniz?

Love Rain
City Hunter
BOF
Playful Kiss
You're Beautiful
Shut Up Flower Boy Band
Flower Boy Ramyun Shop
Heratstrings
My Girlfriend is a Gumiho
Personal Taste izlediğim diziler. :)
rooftop prince yi kesin izlemelisin pişman olmazsın. ayrıca queen in hyun's man de güzel bir dizi. personal taste'den sonra yine lee min ho yu izlemek isterim dersen city hunter'ıda tavsiye ederim. ayrıca bence 2012'nin en güzel dizilerinden olan Big'i izlemelisin. hatta kesin kesin izlemelisin :D

madhate
20.07.12, 13:23
sustun ben de izlemedim ama her izleyen bayılmış şekilde yorumlar yazıyor :D:

madhate
20.07.12, 13:24
Her sorana bıkmadan usanmadan söyleyeceğim :D:
Love Rain
Secret Garden
You're Beautiful

:D:

seeevim
20.07.12, 13:24
aksiyon seviyorsan city hunteri izlee :)

bburcuu
20.07.12, 13:31
Secret Garden
mutlaka izlemelisin:)

sustun
20.07.12, 13:31
sustun ben de izlemedim ama her izleyen bayılmış şekilde yorumlar yazıyor :D:

konusunun son paragrafını anlayamadım
Ho-Jung'un erkek kardeşi, Ho-Jae (Kwon Sang Woo ), serseri ruhlu, dalgacı bir gençtir.Ancak hep dalga geçtiği bir kıza; Ho-Jung'un pek çekici bir görünüme sahip olmayan ama karakter sahibi ve zeki kankası Soo-Ji'ye aşık olmaya başlar, ve işler karışır...
bu sondaki aşık olanlar kimler :S

zeynocuk15
20.07.12, 13:35
we are dating now nasıldır.fikir verebilir misiniz ben dizinin yarısına geldim daha önce gençlerin olduğu bir kore dizisi izlememiştim o yüzden ergen aşkları falan değişik geldi bana eğlenceli gidiyor şimdilik tabi büyüdülerde biraz ama so ji'm yine bahtsız :( bakalım sonu nasıl olacak ama genelde beğenilmiş izleyenler tarafından :)

madhate
20.07.12, 13:37
zeynocuk15 So Ji yine mi o hallerde :D::D:

$héBoMaNiA
20.07.12, 13:41
Coffee prince
Full house
Secret garden
Dream high
49 Days
The Greatest Love
Scent of a woman
My name is kim sam sun
Hanazakari no kimitachi e
Pasta
Wild romance
I need romance
şimdilik bu kadar sanırım :)

emelnur
20.07.12, 13:42
valla ben dizilerden sıkılıp animelere yönelmiş biriyim bu aralar :) vee gına geldi dizilerden başka önerebileceğiniz birşey varmı diye sorarsan anime tavsiye ederim ondan iyisi şam da kayısı :) ama bir arkadaş Japon dizilerini önermiş hanazakari no kimitachi ben birde buna glow of frieflies i ekleyebilirim himono-onna lık bir dizi :)

zeynocuk15
20.07.12, 13:44
So Ji yine mi o hallerde burada da köylü çocuğu okumya geliyo ablasının yanına belli kuralları olan muhafazakar bir tip komşu kızına da görür görmez aşık oluyo kız da biraz havai so ji'm hep laf sokuyo ama içten içe deli gibi aşık neyse tabi bu arada komşu kızının arkadaşı da so ji'me aşık oluyo kızın gözü kara ikna ediyo bi süre çıkıyolar ama diğer kızı sayıklamasından bıkıp terk ediyo so ji'mi..so ji askere gidiyo orada kıza biraz açılıyo izne geldiğinde de kız istemiyo biraz karışık bura so ji kızla birlikte olmak istiyo falan o da istemiyo gurur yapıp aramıyolar birbirilerini uzun askerlik de bitiyo dönüşte iş hayatı başlıyor ama kızla so ji biribiriyle konuşmuyor bile neredeyse şu an gelinen son nokta so ji bir adamla karşılaşıyo şirket kurmuş bir gençle yani onun yanında çalışmaya başlıyo ve bu adam meğer bizim komşu kızının 13 yaşındayken veda bile edemeden ayrıldığı erkek arkadaşı ilk aşkı kız face gibi bir yerden adamı buluyor so ji'nin gözü önünde çıkmaya başlıyorlar so ji'm içine atıyor kzız da o ses etmiyor diye adamla çıkıyor bakalım ne olacak :) @madhate (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=51069)

sustun
20.07.12, 13:47
so ji yi bikere daha bahtsız zleyelim bakalım. sonra phantom bitsin onu izleyeceğim. orda o kadar bahtsız değil değil mi :'(

zeynocuk15
20.07.12, 13:49
so ji yi bikere daha bahtsız zleyelim bakalım. sonra phantom bitsin onu izleyeceğim. orda o kadar bahtsız değil değil mi yazdığımı okumuşsundur konu böyle ama galiba mutlu bitmiş bilmiyorum tabi :)

g host güzel kaliteli aşk meşk yok şimdilik o yüzden de üzgün değil ama bu dizinin süprizi daha başka :) so ji'm so ji değil bi kere :D

sustun
20.07.12, 13:53
her hali süper eminim. ama daha çok ağlatmasınlar kıyamam ona ben :'(

bbft
20.07.12, 13:54
İzlediğimiz diziler yaklaşık olarak aynı. Secret Garden'i mutlaka izle.Pasta, My Girl ve Full House da izle bence. İzlediklerimden önerebileceklerim bu kadar. Ben de yakında hangisini izlesem diye kararsız kalacam o kadar çok güzel dizi varki. İyi seyirler bakalım:)

saragni
20.07.12, 14:16
gentlemans dignity
secret garden
personal taste
Before boy over flowers
city hunter
akaito
i do i do (izlemedim ama güzel dediler)

mahyeri
20.07.12, 14:17
A Gentilman's Dignity derim ben de 2012'nin en iyisi...Bu dört çocuğun (adam diyemiyorum çünkü hepsi çocuk gibi :) ) maceralarını izlemek çok keyifli...Hele dizinin en başında hep verilen ve geçmişten gelen anıları gülmekten öldürüyor insanı....Zaten dizi haftaya bitiyor yani sonu için çok beklemene gerek kalmıcak :(

Ninas~
20.07.12, 21:49
snow queen Bak bu diziyi izlemedim ama neden duygusal dediler :D Evet Hint filmleri gerçekten güzel oluyor onları severek izlerim daha bir kaç tane izledim gerçi :D

hanazakari no kimitachi e Oho ilk Japon dizimdi sonra hepsini izledim :D Gentleman Dignity başladım ama ilk bölümü beklediğim gibi değildi yani klasik aşkı mı anlatıyor? Çok çok beğenilen bir dizi ama JongHyun'un dizisiymiş onun için bile izlerim :P :D

anime tavsiye ederimCanım benim için Kore yokken animeler vardı 4 sene önce başladım izlemeye şimdi 200 kadar anime izlemişliğim var bende animelerden bıkıp kore dizilerine yöneldim zaten :D Onlarda bitecek tekrar amerikan dizilerine yöneleceğim anlaşılan gidişat şuan bu :D

A Gentilman's Dignity Yahu ne diziymiş yaa :D Ben mi çok zevksiz bir insanım acaba neyse belkide bölümler ilerledikçe güzelleşiyor birde o kadının arkadaşı kaçırdı hevesimi ağzını gözünü kırasım geldi :) Herneyse spoilere girmeyim :D

medusa
20.07.12, 22:42
High School Debut tavsiye ederim

bepu
20.07.12, 22:59
kesinlikle queen in hyuns man, dream high protec the boss ve city hunter diyorum asla pişman olmazsın:)