PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pasta / Paseuta / 2010 / Güney Kore / Online Dizi İzle

gamzepelin
04.09.10, 13:57
http://allkoreandrama.com/wp-content/uploads/2009/12/pasta-poster-6.jpg
Adı: 파스타 / Pasta
Tür: Romantik
Ülke: Güney Kore
Yayın Dönemi: 04/01/2010
Bölüm Sayısı: 20
Yayınlandığı Kanal: MBC
Süre: 1 saat

Konusu:
Dizi başarılı, birinci sınıf bir aşçı olma rüyaları gören bir kadının hikayesini anlatmaktadır.

"Makarna" Hayaller ve Genç bir kadının başarısını Mamma Mia restoranında ünlü bir şef olmak istemesiyle olaylar başlar...
Yu-Seo keyong (Hyo-jin Kong) Mamma Mia restoranında üçüncü sınıf şef yardımcısı olarak iş hayatına başlar.O sonunda bir aşçı olma yolunu girmiştir.

Hyeon-ok Choi (Seon-gyun Lee) Mamma Mia restoranda Top şeftir. O İtalyan Mutfak Sanatları Eğitimi ve Sicilya'da bir otelde bir şef yardımcısı olarak başlamıştır. Hyeon-sonun da Kore'de en çok tanınan İtalyan şef olma yoluna girmiştir.

Oyuncular
Gong Hyo Jin as Seo Yoo Kyung
Lee Sun Gyun as Choi Hyun Wook
Lee Ha Nui as Oh Sae Young
Alex as Kim San
Choi Min Sung as Jung Eun Soo
Jang Yong as Seo Jong Gyu
Kim Dong Hee as Seo Yoo Suk
Byun Jung Soo
Choi Jae Hwan
Baek Bong Ki (백봉기)
Lee Hyung Chul
Jo Sang Ki
Lee Sung Min
No Min Woo (노민우)
jung Da Hye

Alıntıdır...

pasta-1-bolum.htmlpasta-2-bolum.htmlpasta-3-bolum.htmlpasta-4-bolum-1-part.htmlpasta-4-bolum-2-part.htmlpasta-5-bolum.htmlpasta-6-bolum.htmlpasta-7-bolum.htmlpasta-8-bolum.htmlpasta-9-bolum.htmlpasta-10-bolum.htmlpasta-11-bolum.htmlpasta-12-bolum.htmlpasta-13-bolum.htmlpasta-14-bolum.htmlpasta-15-bolum.htmlpasta-16-bolum.htmlpasta-17-bolum.htmlpasta-18-bolum.htmlpasta-19-bolum.htmlpasta-20-bolum.html
1.Bölümü yüklediği için *Sakura'ya teşekkürler:F

Diziyi bilgisayarınıza indirmek, arşiv yapıp arkadaşlarınızla paylaşmak için:
http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=8927&highlight=pasta
Dizi müzikleri için:
Pasta /// OST /// Dizi Müzikleri | Pasta OST Dizi M zikleri - YEPPUDAA (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=5311-Pasta-OST-Dizi-M-zikleri)
Spoiler sayfası için:
Pasta / / 2010 / Güney Kore /// Spoiler | Pasta 54028 49828 53440 2010 G ney Kore Spoiler - YEPPUDAA (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=4905-Pasta-54028-49828-53440-2010-Spoiler)
linkini kullanabilirsiniz.

Çeviri İçin zülal & handee'ye, sunum için dr.bahaeddin'e Teşekkürler

videoları malesef vk.com türkiyede kapatıldığı için izleyemmiyorsunuz izlemek için dns ayarınızı değiştirmeniz gerekiyor

http://yeppudaa.com/showthread.php?p=818556#post818556

bu sayfadan nasıl değişebileceğinizi öğrenebilirsiniz
İYİ SEYİRLER

slh
04.09.10, 17:09
paylaşım için teşekkürler.dizi çok eğlenceli izlemeyenlere tavsiye ederim.şef:wink:

dr.bahaeddin
04.09.10, 17:11
yeee şep o_O

çakır69
10.10.10, 10:11
çok güzel bir dizi, keyifle izledim.lee seon gyun daha öncesi coffee prience de romantik bir rolle farklı bir karakterde karşımızdaydı.pastada çok güzel oynamış.gerçi tüm karakterler çok güzeldi.çok güzel bir senaryo ve cast seçimi ortaya böyle seyirlik bir dizi çıkartmış.dr.bahaeddin ve çevirisini yaparak bizlere keyifli bir diziyi izleme imkanını sağlayan zülal-hande ye teşekkür ederim.elinize ,yüreğinize sağlık.Allah kolaylıklar versin.:F

ceylan
20.10.10, 10:47
Herşeyiyle çok güzel,keyif verici bir dizi bence izlerken yüzümde hep bir gülümseme vardı...
Şefin bağırma sahneleri adamda da ne ses varmış be kardeşim dedirtecek cinsten:M:

shekerbaby
26.10.10, 06:17
dr.bahaeddin dizi paylaşımına devam :) pasta çok güzelmiş:)

nazim@@
15.01.11, 19:58
super bir dizi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim

a_love_to_kill
21.01.11, 09:03
cok teşekkürler süper bi dizi yeni izlemeye basladım ama cok hosuma gitti :)

srybsn
02.03.11, 08:54
emeğiniz için teşekkürler çok güzel bir diziydi.

kurkur
02.03.11, 13:35
yeee $eppp! :)

kiraznaz
08.03.11, 18:16
ya şu koreliler büyüklerine karşı ne kadar saygılılar dimi.ne zamandır böyle hoş dizi izlememiştim iyi oldu zaten net i sadece dizi izlemek için kullanıyom ne ayıp demi hatta kitap okuyomusun sorusuna utancımdan cevap veremedim teyzeme çünkü manga okumayı daha çok seviyom söylesem kesin terlik yerim kafama .hım bu arada kızın saçları hep açıktı yemek yaparken şahsen ben öyle bir ortamda karşılassam kesin ikaz ederim.emegi geçen arkadaşlar teşekürler bizimle paylaştıgınız için ...

bin jip
10.03.11, 18:07
:him:bugün koreli bi arkadaş bu diziyi önerdi şiddetle izlemelimiyim acaba pek de yorum yok karar veremedim.nasıl sıkıcı değil di mi

handde
10.03.11, 18:12
Tek kelimeyle mükemmel bir dizi :D Hiç değişmeyin fikrinizi izleyin bence :D :D

gunes41
19.03.11, 19:53
bu diziyi izlemek istiyordum ve bu siteyle karşılaştım...hem dizinin keyfini çıkardım hem de buranın bağımlısı oldum...yaptığınız tüm çalışmalar içim TEŞEKKÜRLER...
keyifle izleyebileceğiniz bir dizi...

borealis
20.03.11, 15:13
Diziye başladığımda ilk 2-3 bölüm çok tek düze ve sıkıcı geldi bana. Mutfak ve makarna... Sırf yarıda bırakmayayım diye seyretmeye devam ettim. İyiki de devam etmişim. Çok güzel ve keyif verici bir diziydi. Aşkın mutfakta nasıl piştiğini de görmüş oldum. Tavsiye ederim izlerken keyif alacağınızdan eminim.

Bu güzel dizi için emeği geçen herkese çok teşekkürler.

ı m sorry
31.03.11, 14:47
ya ben bu diziyi çok sevdim tekrar tekrar izliyorum bizlere bu diziyi izleme imkanı verdiginiz için bütün çevirmen arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

yeşil nur
10.04.11, 13:06
Çook güzel, eğlenceli bir diziydi. bende izlemeyenlere izlemelerini tavsiye ederim. Emeği geçenlere teşekkürler.:jj:

aykız
05.05.11, 05:50
paylaşım için teşekkürler :) kıza özendim bende makarna yaptım ama hiç güzel olmamıştı :) bu dizi bitene kadar baya makarna yapıp yerim gibi geliyor :D

yeşiil
05.05.11, 05:57
bu dizide daha çok makarna yerziniz benden söylemesi, aman dikat!
kilo alıpta diziyi suçlamayın :)

aykız
05.05.11, 06:03
bu dizide daha çok makarna yerziniz benden söylemesi, aman dikat!
Kilo alıpta diziyi suçlamayın :)
öyle görünüyor yeşill :) benim kilo derdim yok onun için sorun olmaz hatta kilo almam çok iyi olacak :)

digina
09.05.11, 22:14
Başlayıp başlamamak konusunda tereddüt ettiğim, başladıktan sonra iyi ki başlamışım dediğim ,çok güzel bir diziydi.Dizi boyunca yüzümde hep bir gülümseme vardı :D İzlemek isteyen herkese kesinlikle önerebileceğim bir dizi.
Paylaşım için ; Dr.Bahaeddin'e ve Çeviri için de ; Zülal ve Handde'ye teşekkür ederim.

aykız
10.05.11, 09:18
Başlayıp başlamamak konusunda tereddüt ettiğim, başladıktan sonra iyi ki başlamışım dediğim ,çok güzel bir diziydi.Dizi boyunca yüzümde hep bir gülümseme vardı :D İzlemek isteyen herkese kesinlikle önerebileceğim bir dizi.
Paylaşım için ; Dr.Bahaeddin'e ve Çeviri için de ; Zülal ve Handde'ye teşekkür ederim.
sende benim gibi markarna yapmaya başlama digina :D

digina
10.05.11, 09:25
sende benim gibi markarna yapmaya başlama digina :D

Kaç kere yapmak istediğimi hatırlamıyorum :D Üşengeçliğim yüzünden yapmadım ama aklımda da kalmadı değil hani hehe

aykız
10.05.11, 10:23
Kaç kere yapmak istediğimi hatırlamıyorum :D Üşengeçliğim yüzünden yapmadım ama aklımda da kalmadı değil hani hehe

ben makarna sever olduğum için ve şu sıralarda annem de evde olmadığı için bolca çeşit çeşit yapıyorum dizi bitene kadar makarna uzmanı olurum yeppudaya yaparım bolca :D

simya
28.05.11, 02:18
Ellerinize sağlık arkadaşlar tadından yenmeyecek kadar güzel:D

mirage
29.05.11, 07:08
Başladım bakalım hayırlı olsun. Eğlenceli, hoş bir diziye benziyor :D

ay_yıldız
29.05.11, 17:08
bır dızının daha sonuna geldım guzel bır dızıydı keyıfle ızledım ... emegı gecen herkese tesekkurler:)

esenn
31.05.11, 11:27
baştan sona hiç sıkılmadan izledim çok güzel bir diziydi teşekkürler :)

eminem
02.06.11, 19:10
izlediğim ilk kore dizisiydi pasta :) indirilmiş şekilde bi arkadaşım vermişti izle diye, dvd ye takıp televizyondan öylesine pekte içimden gelmeden ayıp olmasın sorarsa izledim derim diye açtım açış o açış :DD akşam saat 8 gibi izlemeye başladım ertesi günü akşam 9 da bitirdim hiç uyumadan :p bununlada kalsa iyi tekrar tekrar defalarca yaklaşık bi 10 kere izledim sil baştan sonrada kaçınılmaz son kendimi internette sürekli kore dizileri araken buldum :) bu siteyi yapan herkese sonsuz teşekkürler ediyorum :) sigara tiryakileri gibi oldum izlemessem olmuyo :DD

maliyeci
04.06.11, 05:41
adından anlaşılacağı gibi çok lezzetli bir diziydi ve tadı damağımda kaldı :D yüzümdeki tebessüm hiç eksik olmadı tereddüt ederek başladığım diziyi 2 günde bitirdim çeviri için zülal ve handdeye paylaşım için dr.bahaeddine çok teşekkürler yeeeeeeee şep =)

reycan
11.06.11, 18:12
:girl_hide: harika bir diziydi emekleriniz için teşekkürler

srmtl
16.06.11, 08:41
eğlenceli sürükleyici bir dizi idi gerçekten, bizimle paylaştığınız için teşekkürler
şefliğin diğer bir hünerininde yüksek ve kuvvetli bir sese sahip olmak olduğu belli oluyor:) benim öyle bir şefim olmasını istemem asla:)

ihvan
16.06.11, 19:13
kapak resmine bakıp "asla izlemem " dediğim bir flimdi bu gecen hafta bir bakayım dedim,ve ilk kez bir diziyi bitirdikden sonra ikinci hatta üçüncü kez izledim...
bu dizi hiç bir kore dizisine benzemiyordu,öyle ahım şahım bir konusu yoktu ama çok gerçekciydi,hele kızın erkeğe kızması ve konuştukları anda erkeğin onu hemencıcık ikna etmesi çok hoşdu entrika, kaprıs yok doğal ve içten...kamera arkasındakı doğal gülüşleri gibi erkeğin gülmesi ise izlemesi doyumsuz bir zevkti ve tabiki en akla kalan özelliğiyse;
"YE ŞEF" : )))))
ben bu dizi daha çok izlerim....
Az daha unutuyordum şefin bağırmaları harikaydı....: ))))

Reira Serizawa
19.06.11, 22:22
Paylaşım için çok teşekkürler............
bütün spagettiyi aldı eliyle yedi ya insanların içinde. bkz: 2. bölüm

zeynepben
22.06.11, 00:56
emegi gecen herkeze tesekkurler,bay kaktüsten istiyom bitane:zipir:

yankumi
24.06.11, 00:04
emeği geçenlere çokk teşekkür ederimm, süper bir diziydiii, keşke hiç bitmeseydii....ellerinize sağlık:))

sumirechan
25.06.11, 16:05
bu sitedeki tavsiyelerle izledim ve çok beğendim emeği geçen herkese teşekkürler

mg^^
02.07.11, 22:05
6. bölümdeyim baya sevimli dizi

veliaht
03.07.11, 20:58
gerçekden çok eğlenceli diziydi. ellrinize sağlık. sonda yazan "ay ne şirinler", "özet yok malesef kızlar"ı da çok sevdim :D

mg^^
10.07.11, 11:08
çok güzel dizi gerçekten. son 5 bölüm kaldı..
biteceği için üzüntü, stres, sıkıntı sarmış durumda her yanımı. :(

byulangel
11.07.11, 21:55
guzel bir dizi elinize saglik...

mg^^
12.07.11, 07:03
son 1 bölüm kaldı. her yeni bölümde daha çok güzelleşen bir dizi. hayatımda izlediğim en lezzetli dizi.

dilek81
19.07.11, 08:35
merhabalar...bu diziyi indirmeyi çok istiyorum fakat tüm linklerden denedim.indirsem dahi hata veriyor.ilgilenirseniz çok mutlu olurum.şimdiden teşekkürler...

MeltemKrbnr
24.07.11, 23:57
Güzel dizi teşekkürlerr :)

n8787
10.08.11, 23:47
güzel bir dizi teşekkürler:D

heykim
17.08.11, 08:27
ön yargı ile izlemeyi ertelediğim hayret verici bir şekilde eğlenceli bir dizi

saki&mey
10.09.11, 13:23
Evet Şef ve thank you...
Bu adamın sesine hastaydım ama bu dizide daha çok sevdim onu. Bana benzeyen bir karakter de varmış... ne güzel :))

ashia
21.09.11, 23:31
isminden dolayı erteledıgım bı dızıydı ama harıkaaymıs keske daha onceden ızlemıs olsaydım

Bluess
29.09.11, 16:53
keyiff verici bir diziydii gülmek istiorum diyosan kesinliklee izlemenizi tavsiye ederim...:D:

ayna
30.09.11, 15:07
Hem başrol oyuncusunun aynı olması hem de dizinin çoğunun kapalı bir mekanda geçmesinden dolayı bende coffee prince tadı bıraktı (konusu çok farklı olsada ) :D Coffee prince gibi çok sevdim Pasta'yı da.
Başroldeki kızı sevmem ama bu diziye yakışmış.
Şefe diyecek sözüm yok zaten. Ağız burun hareketleri, abartılı mimikleri, yandan yandan gülüşleri çok güzeldi. Mimiklerine bakıcam diye alt yazıyı kaçırıyordum nerdeyse :D Şefin bağırışları, herşeye verecek cevabının olması, azarlamaları bile çok iyiydi. Kısacası oyunculuğu harikaydı.
Mutfaktaki kore ekibi ve italyan ekibinin yersiz rekabetleri de dizinin en eğlenceli kısımlarıydı :D
Kadın şefte çok zarif bir bayandı. Ben onuda çok beğendim :F

ve son olarak "yee şepp" :D:

gülcan.
30.09.11, 15:52
çok uzun yaa izlesem mi izlemesem mi bir türlü karar veremiyorum :(

Shin HeeRa
30.09.11, 15:55
izle çingum izle uzun muzun 10 numara dizi ^^ kk

hem çokta uzun değil yaa :D 16 bölüm birşy ^^ o zsaman sen hick kick through the roof a faln hiç bakma ble yani :P ^^

bu arada pardon 20 bölmdü bu ^^

murnuk
20.10.11, 22:24
genelde kore dizilerinde yan karakterler hep ana karaktere aşıktır ve onları ayırmak için birton şey yaparlar ve gerçeklerde sonradan ortaya çıkar tabi bu süre zarfında ben sinir olurum ama bu dizide ana karakterleri ayırmaya çalışmadılar hala ben bile buna inanamadım aksine çok iyi davrandılar ve beni sinir etmediler izlerken yaşayacağınız tek sorun çok acıkacaksınız :)

nobody60
06.01.12, 15:57
Bir dizi izleyeyim ve tadı damağımda kalsın diyorsanız ,şiddetle tavsiye olunur...

yalğagan
08.01.12, 14:10
bana göre 2010 yılının en iyi dizisi.
bu dizinin en güzel tarafı insan ilişkileri yemek gibi gösterdiğin özen, emek sayesinde tadı ona göre değişiyor.
tavsiye ederim.
emeği geçenlere teşekkür ederim

sabır
10.03.12, 21:13
vaaaaay harikaaa mükemmelsiniz...

Rain-Türkan
10.03.12, 22:05
yeehhh seppppp :) süper bir diziydi herkeze tavsiye ederim ..tekrarmi izlesem acaba ;)

supernaturel
10.03.12, 22:51
Bi sürü kilo aldım bunun yüzünden :hih:
Çok güzel dizidir makarnaya yeniden aşık etti beni hehe hehe

Teşekkürler :)

!lksen
11.03.12, 09:28
Dün baktığımda yok diye üzülmüştüm.Bugün diziyi sitede görünce o kadar mutlu oldum ki :)Bu diziye bayıldım izlemeyenlerin de izlemesi lazım.Hatta etkisinden bir iki gün kurtulamadım,yemek yerken aklıma şefin yüzünün hali ,mimikleri falan geliyordu.Bana da bulaştı yemekleri sanki gurme edasıyla daha dikkatli yemeğe başladım :)Aslında aşırı entrikalı olaylarda yok , yine de kendisini izleten güzel bir dizi :)Buraya yükleyen arkadaşa da çok teşekkür ediyorum.

yeon U
12.03.12, 12:37
Paylaşım için çok teşekkürler.. Harika bir dizidir.. kesinlikle izlemeyen arkadaşlara önere bilirim.. iki defa izledim.. bir defa daha izleye bilirim.. çok teşekkürler.. 5 yıldızlı harika bir dizi:D

burcub
12.03.12, 12:50
İzlerken durdurup gidip makarna yaptığım,çok büyük zevkle izlediğim ve tekrar tekrar izleyebileceğim bir dizidir :D Tavsiye ederim :D

hemşire
24.03.12, 15:35
bu diziyi çok severek izledim çok teşekkürler.izlerken canım hep makarna yemek istedi:y061:

ihvan
24.03.12, 16:15
Kore dizileri içinde en güzeli bu bence...
ne nefret var,ne etrika...
ye şef ve parmakla alına vurmalar harikaydı,gülümsemek istediğimde hep açıp bu diziyi izliyordum,yenide görmek çok güzel oldu...:)

lacrimalcanaliculi
27.03.12, 20:18
emeğiniz için teşekkürler..severek izlediğim bir diziydi :)

semurla
31.03.12, 17:04
Yee Şepppp!!!!!!

Harika bir dizi için teşekkürler...Çevirenlerin eline,emeyine sağlık!

İzlemeyenler,izleyin derim...Harika bakan iki erkek ve güzelliyinden çok "Yee Şepppp!!!!" sloganıyla ünlü bir kızla ilgileniyorsanız tabii!:gzz::gzz::gzz::gzz::gzz:

77kanki
13.04.12, 21:43
izledğim en eğlenceli dizilerden biriydi teşekkürler

sadece
03.05.12, 15:34
youtube seyredemiyorum takılıyo inat ettim izlicem bu diziyi olmadı indireyim daha hızlı olur..emeği geçenlere teşekkürler =)

Payton
14.05.12, 02:00
Diziyi bitirince yorum yapacaktım ancak(!) dayanamıyorum bişi söylemek istiyorum hepsi manyak ayol bi tane normal yok şef geldi manyak çıktı müdür desen ayrı bi manyak çalışanlar ayrı bi çeşit bu arada dizi boyunca makarna görmekten acımdan öldüm tok olsa bile isan istiyo ya sırf canım istiyo diye makarna yaptı gecenin bi körü obez olucam arkadaş :D

RQMANCE
14.05.12, 08:20
Çok keyif alarak izlediğim harika dizilerden birisiydi. Çok teşekkürler paylaşım için...

Payton
15.05.12, 18:45
5. bölüm dahil gerisi izlenmiyor patlamış vaziyette videolar ilgilenirmisiniz?

gamzepelin
15.05.12, 18:51
5. bölüm dahil gerisi izlenmiyor patlamış vaziyette videolar ilgilenirmisiniz?

videoları malesef vk.com türkiyede kapatıldığı için izleyemmiyorsunuz izlemek için dns ayarınızı değiştirmeniz gerekiyor

http://yeppudaa.com/showthread.php?p=818556#post818556

bu sayfadan nasıl değişebileceğinizi öğrenebilirsiniz

Payton
17.05.12, 23:07
Ohhh bitirdim sonunda çok eğlendim çok güldüm ayrıca no min wo ya ölme eğilimi gösteriyorum şu an :D Paylaşım için teşekkürler
Veee izlemekte tereddüt edenler izleyin izlettirin sevgiler saygılar efenim...

ice queen
04.06.12, 21:28
Makarnamı pişirdim izlemeye koyuldum. Paylaşım için teşekkür ediyorum. Ah ıstakoz göstermeseler çok daha mutlu olacağım hehe

İlave :P

Ayın 5'inde başladım 6'sında bitti hehe Psikopatça izliyorum sanırım dizileri :zipir: Paylaşım için teşekkür ediyorum. Keyifle izledim. Başroldeki adama coffee prince'de sinir olmuştum ama burada gönlümü kazandı :df:

Bir de gamzepelin 19. bölüm 58. dakikada başa sarıyor. Sadece ben de mi böyle bilmiyorum fazla bir kayıp da yok en fazla 3 dakika ama belirteyim istedim :df:

bbft
15.06.12, 22:08
Diziyi izledikçe canım makarna çekiyor ama tembellikten yapmıyorum tabiki:) Bence Phillip ve Ji Hoon çok tatlılar. Bayıldım onlara. Phillip Gumiho'da da oynamış. Araştırınca fark ettim. Gumiho da sevmemiştim ama burada çok sevdim. Son olarak '' YEE CHEP!''

nilgünk
20.06.12, 19:53
Teşekkürler. Emeği geçen herkesin eline sağlık. İzlemekten büyük keyif aldığım bir dizi oldu.

chan
23.07.12, 08:33
:cps::alkış:izleyip izlememekte kararsızdım ama izlemeye başladım ve pişman olmadım tabiki her bölümünü zevkle izledim ellerinize sağlık kumao

aarrssee
23.07.12, 10:01
daha önce yorum yaptım mı hatırlamıyorum ama bu diziyi her gördüğümde yorum yapasım geliyor
öncelikle çeviriyi kim yapmışsa alkışlıyorum:alkış: çünkü konuşmalar o kadar hızlı ve anlamlıydı ki bazı yerlerde dondurdum ve okuyup anlamaya çalıştım çeviri dediğin böyle yapılır :in:
sırf çeviri olsun diye çeviri yapılmasına karşıyım açıkcası,çoğu dizide ya eksik çeviriler var ya da gözden mi kaçıyor bilmiyorum ama direkt ingilizcesini veriyorlar bu da dizideki bütün sinerjiyi bozuyor yane

diziye gelince listemde üst sıralara koydum hem öğretici hem eğlenceli hemi de rumantik :D: hatta bence daha çok ilgiyi hak ediyor

vee tabii you're fired :D yee şeepppp :princess 3:

kıırçiçeği
27.07.12, 22:48
sanırım uzun süre en favorim olacak:) Ha! Ha! diye dolaşıyorum evde ya:):):) ve Pasta yapmak istiyorum laylaylay

nabrut
27.07.12, 22:56
sanırım uzun süre en favorim olacak:) Ha! Ha! diye dolaşıyorum evde ya:):):) ve Pasta yapmak istiyorum laylaylay

bende ha ha kaldı diziyi izleyeli bir yıla yakın olduğu halde.ha birde ye şeb:)

umhn
29.07.12, 03:51
Çok ama çok güzeldi :)Bize böyle güzel bir dizi izleme şansı verdikleri için
emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler:)

argun13
29.07.12, 21:00
hiç unutmam geçen sene bu diziyi tamda oruçta izlemiştim :D sabah daha yeni oruca başlamışken izleyince haliyle tüm gün canım makarna çekmişti... :D :) çok keyifli mutlaka izleyinnn ama benim gibi oruçta izlemeyin :p

nurdan onay
04.08.12, 19:15
Çok güzel eğlenceli komik-romantik hoş bir dizi idi.şef'i coffie prince de çok beğenmiştim özellikle ses tonunu:jk: orda romantik bir adamken burda oldukça farklı bir rolde ama çok beğendim bağırmaları :mad: hala kulaklarımdalaylaylay
emek veren herkesin ellerine sağlık
izleyiniz , izlettiriniz efenim herkese tavsiye ediniz:alkış::alkış:

nursn
07.08.12, 15:10
çok güzeldi..bunun gibi başka dizi var mı lütfeeeeennnnn söyler misinizzzz????

aysglll
08.08.12, 18:46
İlk bölümleri çok sıkıcı geldi bana, yarıda bırakmayı bile düşündüm ama devamını getirince iyi ki de izlemişim diyorum.Tatlı, şeker gibi bir dizi.. Entrikanın kötünün olmadığı ve ayrıca insana yemek pişirmeye farklı açılardan baktıran bir dizi..Bu arada sitenin müptelası oldum. Çeviri de emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

benburayıçoksevdim
13.08.12, 15:47
Harika bir diziydi. Çok eğlendim, çok sevdim. Çeviri ve paylaşım için çok teşekkürler ;)

Hüzzam_ı Katre
17.08.12, 11:07
Bir arkadaş tavsiye etmişti ve müthiş süper harika :D çok keyif aldığım dizilerden biri artık makarnaya dair herşeyii öğrendiM :D :D :D

somnanbul
19.08.12, 12:14
Entrikasız eğlenceli çok güzel bi diziydi,o kadar alışmışım ki illa bi dolap dönmesine bekledim bekledim ama öyle olmadı çok güzel ilerledi :)

vusgat
19.08.12, 14:51
kore dizilerinde izlediğim en saf aşka sahip en şeker çiftiler aşk ilk anda başlayıp sonuna kadar kimse karışmadan devam etti işte ben buna aşk derim yaa:)

Shinoda
19.08.12, 14:53
Öncelikle siteye emeği geçen herkese çok teşekkürler..
Sayenizde bu güzel dizilere kavuşuyoruz..
Yalnız Pasta ve Lovers dizilerinin 1.bölümden sonraki bölümleri çalışmıyor.:(
Yardımcı olabilir misiniz..?

fatmahar
19.08.12, 15:36
Yardımcı olabilir misiniz..?

Dns ayarını değiştirmek gerekiyor. Dns Değiştirme ( Resimli Anlatım ) - YEPPUDAA Uzak Doğu'nun Türkçe Üretim ve Paylaşım Adresi (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=28559) adresi yardımcı olur.

Shinoda
19.08.12, 18:38
Gerçekten de düzeldi ve izleyebiliyorum..:D
Çok çok teşekkürler..:)

sesilya
22.08.12, 13:18
dızıyı yarıladım :) her şey güzel ama çok yemek yiyorum :( kore dızılerıne başladığımdan berı kilo almaya devam ediyorum :( korkuyorum sonunda obez olacağım diye :( ama ılk defa bır dızıde aa buda olmaz demeden izledim :) sanırım sonuna kadarda böyle gıdecek abartılı hiç bir kareye rastlamadım :) şefin bağırmalarından başka onuda seviyorum :) bu gune kadar secret gardan en beğendığım diziydi sanırım yenii dizi kendını bellı etmeye başladı :) favori dizim olucak öyle hissediyorum sonunuda görelim önce :)

silvery
22.08.12, 13:40
dızıyı yarıladım her şey güzel ama çok yemek yiyorum kore dızılerıne başladığımdan berı kilo almaya devam ediyorum korkuyorum sonunda obez olacağım diye ama ılk defa bır dızıde aa buda olmaz demeden izledim sanırım sonuna kadarda böyle gıdecek abartılı hiç bir kareye rastlamadım şefin bağırmalarından başka onuda seviyorum bu gune kadar secret gardan en beğendığım diziydi sanırım yenii dizi kendını bellı etmeye başladı favori dizim olucak öyle hissediyorum sonunuda görelim önce

evet favori olacak bir dizi yorumlarına katılıyorum germeyen gerçekçi hayatın içinden bir dizi :) rakip kadın bile çok tatlı :)

Boiceels07
22.08.12, 13:45
Bu diziyi kuzenimler beraber izlemiştik.Bölümün sonunda spagetti yaptık :D İçine farklı şeyler koyup kendi tarifimizi yaptık :D Pasta makarna yeme isteğimizi arttırdı :D

sesilya
22.08.12, 22:28
ve bıtırdım :) kore dızılerınin final bölümlerini cogu zaman beğenmiyorum :(hep bır bıtmemişlik hıssı verıyor :P neyse ama cıdden çok güzeldi...

nursn
22.08.12, 22:31
bi solukta bitmiştiiiii :))

saragni
26.08.12, 01:23
önyargı ile başlayıp severek izledigim bir diziydi. zaten o kadar çok tanıdık sima var kii.. arşivlenmesi gerekn bir dizi. :))

şefimmm :)

gamshe
02.09.12, 23:53
emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık hakikaten çok eğlenceli ve suratımızda tebessümle izleyeceğiniz bir dizi :) izlemek isteyen arkadaşlara tavsiye edilir:)::)

fLySkY_SnM
08.09.12, 00:51
Çeviri ve paylaşım için teşekkürler gerçekten çok eğlenceli bir diziydi hiç sıkılmadan izledim :)

mahyeri
11.09.12, 15:42
Ne zamandır aklımda olup,dönüp bir türlü yorum yazamadığım dizi...İzlerken keyif aldığım, sürekli güldüğüm, yorumlarını okuduğum arkadaşlarım gibi sürekli acıkıp spagetti/makarna aşerdiğim, şefin sürekli bağırmalarına alıştığım (ki adamın normal konuşma ses tonu içinizi gıdıklayacak kadar güzel hehehehe), kızın her şeye "yeah şep" demesine bayıldığım yegane dizi... Başından sonuna kadar eğlenceli, entrikanın olmadığı süper dizi...Hele o aralarındaki romantizm ve aşk....

Emeği geçen herkese çok teşekkürler...İzlemeyen arkadaşlar keyifle ve afiyetle izlesinler :D :D

Michi Sumi
01.10.12, 23:24
Ne zamandır aklımda olup,dönüp bir türlü yorum yazamadığım dizi...İzlerken keyif aldığım, sürekli güldüğüm, yorumlarını okuduğum arkadaşlarım gibi sürekli acıkıp spagetti/makarna aşerdiğim, şefin sürekli bağırmalarına alıştığım (ki adamın normal konuşma ses tonu içinizi gıdıklayacak kadar güzel hehehehe), kızın her şeye "yeah şep" demesine bayıldığım yegane dizi... Başından sonuna kadar eğlenceli, entrikanın olmadığı süper dizi...Hele o aralarındaki romantizm ve aşk....

Emeği geçen herkese çok teşekkürler...İzlemeyen arkadaşlar keyifle ve afiyetle izlesinler :D :D

Benimde "yeah şep" demesi çok hoşuma gitti. Bu kadar zaman diziyi erteleyip izlemediğim için kendime kızar oldum. Hehe bu arada sanırım 3 gun boyunda bende dıger arkadaslar gıbı makarna yaptım :P

PS: Gündüzleri izleyin arkadaşlar, gece yemek zararlı :P

Kızın dogallıgı ve dıgerlerının oyunculukları harıkaydı. Lee Sun Gyun' u katmıyorum zaten : )))) o her zaman harıka. Ilk Coffee prince te ıken keşfetmiştim onu <3

Kesınlıkle ızlemelısınız arkadaslar, tavsıye edıyorum

silvery
06.10.12, 21:02
kızın her şeye "yeah şep"

Şefimin " ya puma" değişini de atlamamak lazım :)

silvery
02.11.12, 20:48
ya sürekli yazmak istiyorum buraya dönüp dönüp izliyorum sahneleri
:D ... Bi ara baştan tamamen izlicem ama böyle parça parça da güzel :D Her bölümü güzel ve bir sürü hoş sahne var ama favorim *****10 bölüm**** :D

Shibumi
14.11.12, 14:29
"İzlenir mi ki bu!" diyerek başladığım, "bunun gibi kendini izlenilir kılan bir dizi daha olabilir mi ki acaba" (mutfak üzerine) diyerek sonlandırdığım, tatlı mı tatlı , güzel bir seriydi. İlk 5'imde olmayı hak ediyor.

zulya
14.11.12, 14:36
burda kızın azmine bayılmıştım şef ne kadar üzernie gitsede kızımız azminden taviz vermedi aralarındaki aşka diyecek yok zaten :)

yongmeryhwa17
14.11.12, 16:32
her bölümünü ayrı bi heyecanla izledim.ve tek sorun bu dizi yüzünden makarna aşkım arttıdaa arttı. evde sürekli makarna yapar oldum. ..dizi kesinlikle izlenmeli. şefin gözlerini kısıp bakması çok yakışıyo.karizma bi adam. rolünü acayip güzel oynuyo. :D iyiki başlamışım dediğim dizilerden biri. .emeğize sağlık.

Lara Croft
25.11.12, 04:23
Ve bu da bitti :) Çok güzeldi :D Emeğinize sağlık ;)

YEPPO
25.11.12, 11:17
Her bölümünü tebessümle izledim...Canım az da makarna çekmedi değil..İtiraf edeyim izlerken kalkıp makarna pişirdim daha ne olsun... ne çok gerildim,drama bağladılar.. ne de sıktı tam tadında çok çok güzel bir diziydi...

RuYi
09.12.12, 22:59
Keşke 2.sezonu çıksa dediğim dizilerden..Huysuz şef ve balığı özledim..

birgul_35
29.12.12, 01:19
Çeviriler için sevgili Zülal ve Hande' ye , sunum için de sevgili dr.Bahaeddin' e çok teşekkürler .... Keyif alarak izlediğim bir dizi oldu :)

maria puder
05.01.13, 04:04
Yükleyen,çeviren arkadaşların ellerine sağlık.Mükemmel bir dizi.Güney Kore dizileri,gerek filmleri de aşkın hep masum ve saf halini yansıtıyor,bu dizide de bunu hissetti.Fazlasıyla naif,hoş,eğlenceli bir dizi.Ayrıca bir çok güzel mesajda veriyor,yine ön yargılı davrandım,bir kaşık suda boğmak istediğim şefi zaman içersinde çok sevdim.Tüm karakterleri güzel,genel anlamda iyidi.Bof'tan sonra en çok beğendiğim dizi oldu diyebilirim.YESS ŞEFF :)

Kesinlikle tavsiye ederim :)

icheda
10.01.13, 00:49
bir saniyesini bile atlamadan izlediğim harika bir dizi henüz yeni bitirdim ve bende harika duygular bıraktı şefin bağırmalarına hasta oldum adamda ne ses varmış :) gerçekten çok iyi rol yapıyor ve kadroda harikaydı herkes rolünün hakkını vermiş verdikleri mesajlar çok anlamlıydı..bize bu harika diziyi izleme imkanı sunan herkese çok teşekkür ediyorum ve kutluyorum :) yess şef :) izlemeyen kalmasın...

Sunjung
26.01.13, 01:21
Yes şeeep! hala kulaklarımda çok güzeldi özellikle gurme olduğumdan daha da bı sevdim bu diziyi sıcacik romantik eğlenceli herseyiyle harikaydi tekrar tekrar izlenebilecek keyifli bir dizi kesinlikle tavsiye ederim :) paylaşım icin tesrkkurler

Akyel
02.02.13, 21:43
Çok güzeldi :) Dizide hayran kaldığım beğendim karakter sayısı fazladır, diğer dizilerdeki gibi iyi ve kötü taraf yoktu. Sevdiğim dizilerde bile bazı sahnelerde ya da sonlarında ne zaman biteceğini, uzattıklarını düşünürdüm ama bu dizide ise tam tersi oldu nasıl vakit geçti anlamadım, hiçbir sahnesi sıkmadı hatta çoğu sahnelerini başa sarıp tekrardan izledim (özellikle balık ile şefin sahneleri) Kesinlikle izleyin. :)

RUKYE
26.02.13, 21:23
Seyrrettiğim en iyi diziydi. İkinci defa hiç sıkılmadan gülerek izledim emeğinize sağlık. Boyle diziler bekliyoruz... :)

nurongam
28.02.13, 11:48
Seo Yoo Kyung'ın "yes şep" demesini duymaktan artık gına gelmişti. ahımşahım gelmedi .beğenmedim. Seo Yoo Kyung Allahım ne kadar aptal aşıktı o öyle, adamda hatta sonunda dayanamadı dedi "senin bu saf halini seviyorum" diye, bence sevdiği saf hali değil aptal haliydi. sanarsınız adam dünya yakışıklısı yada dünya iyisi. ne kadarda kibirli o öyle bu aptalda adamın kibirini tavan yaptırdı resmen. tek güzel yanı finalin 2 bölüme sığdırılıp sindire sindire bitirmeleri öyle son 10-15 dk da sonunu getirmediler şükür.

hhttcc
28.02.13, 20:59
eğlenceli ve keyifli bir diziydi :) önceden izlemiştim ve şeflik güssel bir şey yaaa :) teşekkürler..

cayda
28.02.13, 21:15
Vk videolarda sorun var.Bir kaç gün içinde düzelecek.

Yee fat :P çok tatlı diziydi be! harikaydı :D emeği geçen herkesin emeğine yüreğine sağlık iyiki izlemişim hayat farklı bi anlam kazandı arsızlıkta benim için hehe

fatmahar
28.02.13, 21:28
Yee fat çok tatlı diziydi

Yee cay :D Benim de çok beğendiğim bir dizidir.

cayda
28.02.13, 21:37
ilk defa sanırım bir çifti bu kadar birbirine yakıştırdım dondurma üzerine erimiş çikolata gibiler hehe

smy_08
12.03.13, 00:59
diziye yeni başladım eğlenceli gözüküyor. bakalım ne olacak.

senasude
17.03.13, 10:14
Çok beğenerek izlediğim en tatlı romantik - komedi dizisiydi sanırım.Dram neredeyse yok denecek kadar azdı mevcut olan dramda sıkmadan yormadan izlenecek şekilde yazılmış oynanmış bence...:c007: Kesinlikle izlenmeli.

Çeviren,ekleyen herkese teşekürler. :flowers: Teşekkürler Yeppuda....:flowers:

behice84
17.03.13, 13:12
baş karakterleri pek tanımadığım için izlemeyi düşünmüyordum başlarda sıkılırım diye düşünmüştüm ama no min woo olduğu için izlemeye başladım fakat başkarakterler o kadar iyiydi ve o kadar tatlı bir çiftlerdi ki bayıldım valla izlemenizi tavsiye ederim.paylaşım için teşekkürler ellerinize sağlık YEPPUDAA ;)

sibel_tr77
17.03.13, 22:33
Bir diziyi daha bitirdim, güzeldi, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Şunu da belirteyim ben Bay Kaktüs'ten yanayım dizi bitti hala öyleyim adam ne romantikmiş ve ne sabır varmış bayıldım kendisine...
Şef'i onayan adamı zaten sevmezdim yine sevmedim daha önce de bir iki dizide izlemiştim yürürken kafasını sallayarak ve kırıtarak yürümesi el kol hareketleri iticiydi zaten, burada da aynen öyleydi...
Ama genelde dizi iyiydi, teşekkürler...^_^

alanyam
19.03.13, 13:57
tek kelımeyle harıkaydı :) emegı gecen herkese çok tşk ederim ......dizdeki italyan ekimindeki no min wo haricindeki diger ikisinin ismini bulamadım bilen varsa yardımcı olabılırmı çok sevinirim........

elfistan
30.03.13, 20:12
Sıkılmadan izledim tüm bölümleri, karakterlerde gayet eğlenceliydi... Romantik-komedi sevenler mutlaka izlemeli;)
Çevirmen arkadaşların ellerine sağlık:)

cekirdeksiz
15.04.13, 14:32
Favori romantik-komedilerin arasına girer bence ;) ben çok beğendim şef çok tatlıydı ya o bağırması o yürüyüşü laf söyledikten sonra haa? demesi filan beni benden aldı. her biri ayrı ayrı çok şekerdiler. herkese teşeküürler :)

sun ah
17.04.13, 14:35
harika ya beğenerek izliyorum yess şef

maya38
21.04.13, 02:10
çok şeker, çok eğlenceli bir romantik komedi. daha bitirmedim ama çook sevdim. zaten kıza bayılıyorum tam saf aşık rollerin karakteri. yemek sahnelerine ayrıca bittim. Biz de yemek yapıp yiyoruz zannediyoruz!!! klasik soğan, salça ve baharat üçlemesinin dışında bir dünya varmış... hiç boş sahnesine rastlamadım, hiç sıkılmadım. neden bu kadar erteledim izlemek için bilmiyorum?

hurmaşekeri
21.04.13, 02:38
acayip çok sevdiğim bi diziydi başroldeki adam ve kadın çok uyumluydu iş ve aşkı birbirine karıştırmadanda çok güzel bi ilişkileri vardı ben pek sevmezdim yemekle ilgili dizi yada filmleri önyargımı kırdılar artık konusu sporlu yemekli olan dizi yada filmlere karşı antiliğim yok burdan bu diziyi yazana yönetene oynayana çok çok teşekkür ederim :F

moon min
04.05.13, 21:14
Şunu belirtmeliyim ki İtalyan restoranına gidince o kadar çok yemek ismi öğrendim ki hiç yabancı kalmam inanılmaz eğlenceli bi diziydi hiç sıkılmadan izlenir gerçekten :jk: tavsiye ederim...Hyo jİN ve Sun Gyun burda da konuşturmuşlar oyunculuklarını Hele o İtalya grubu ayrı güzel No Min Woo zaten Gumiho da gönlümü kazanmıştı burda hepten aldı o saçlarıyla D: kısaca çok çok güzel bi diziydi emeği geçen herkese teşekkürler ellerinize sağlık :cps:

Ferano
14.05.13, 22:21
Gerçekten çok güzel bir diziydi dizinin her bir bölümü benim için pastanın birer dilimi gibiydi ve bu pastanın her dilimden ayrı bir tat aldım ve bir pastanın insana verdiği mutluluğu hissettim. Keyifli ve güzel bir diziydi seyretmemiş olanlar için tavsiye edebileceğim bir paylaşım. Teşekkürler :cps:

mislişah
01.06.13, 01:12
Seyretmeyi ertelediğim dizilerden biriydi. Ama ertelenmeyecek kadar keyifli bir o kadar da lezzetli bir diziymiş aslında. Seyrederken sıkılmayacağınız, sizi yormadan keyifle izleyebileceğiniz hoş bir dizi. Karakterlerin yemek yaparken müşteriye yetiştirmek için yarışır halde olmaları, şefin bağırması, ahçıların yeee şepp demeleri ve şef ile seo yoo kyung'un birbirleriyle olan ilişkilerinde sempatik ve şirin halleri, sevgileri hepsi ayrı ayrı hoştu. Öyle sizi sinir eden, aşıkları türlü türlü entrika çevirerek ayırmaya çalışan, diziyi yılan hikayesine döndüren, 2. rolde olan erkek ve kadın karakterler yoktu. Hatta restoran müdürü şeften daha masum ve iyiydi. Onun adına üzülmedim desem yalan olur. :df: Bu yüzdende oldukça rahat seyredebiliyorsunuz diziyi relax bir şekilde. Diğer karakterlerde iyiydi. Sıkılmadan, bunalmadan, sakin ve hoş bir dizi seyretmek isteyenler için tavsiye edilebilir. Bu güzel dizi için emek harcayan arkadaşlarımın emeklerine sağlık. Teşekkürlerrr....:cps:

S-Aysenur.
23.06.13, 14:41
Bu mükemmel diziyi nasıl atlarım hala aklım almıyor:hm: Ama No Min Woo Oppamın olduğunu öğrenince hemen izlemeye başladım.. Bu İtalya grubu bir harika dostumheyoooDiziyi izlerken kendime durmadan makarna yapıp çubuklarla yedim D: ama anlamadığım şey orada bu kadar küçük porsiyonlarla nasıl doyuyorlar.. Onların içtiği çorbayı ben tek seferde kaşığa koyuyorum gibi bir şey Aslında ben 2. oppayı seçebilirdim 3 yıl az değil yani.. Muhakkak izleyim harika bir dizi Paylaşım için çok çok çok teşekkürler. Ellerinize dert görmesin

GözdeA
25.06.13, 13:19
Şu kızı azcık normal giydirselerdi keşke :D D:

dreamseoul
28.06.13, 23:56
Çok güzel bir dizi. Aşçılar, mutfak, yemekler, aşk :) ben beğendim izlemek isteyenlere tavsiye ederim, izlerken hiç sıkılmadım.

nllgnn
09.07.13, 23:15
mesleğim dolayısıyla çok dikkatimi çeken bir diziydi ve sayesinde makarna yemek ayrı bir keyif verir hale gelmişti ayrıca izlediğim en masum aşk hikayelerinden birini barındırıyordu((:

çiğdem özen
13.07.13, 23:29
Ama ama ama neden bitti ki?:( Dizi o kadar güzel daha doğrusu o kadar tatlıydı ki... Her bölümünden ayrı bir keyif aldım. Gerçi oruçluyken yemekli dizi biraz zor oldu ama düşünün yani o haldeyken bile dizi harikaydı :) Teşekkürler :)

Lalapool
02.08.13, 19:37
sürekli mutfakta geçtiği için aylardır ertelediğim bir diziydi.dizi kalmadığı için(64. dizim:)) başladım. bir de başrolde ki şefi cafe prince te sevmediğim için (orda çok mıy mıy dı da:)) izlememiştim ama şimdi pişmanlığın zirvesindeyim. hep forum yorumlarında PASTANIN ŞEFİ süper falan diye okuyordum şimdi anladım, çok karizmatik ve iyi bir oyunculuk çıkmış. yani yemek yapmak bu kadar karizmatik yapabilir bir erkeği:) ayrıca ekip te çok sağlam. gu famıly book ta ki kang chının babası, no min woo falan ekipler süper..Gong Hyo Jin i herkes greatest love dan çok sever, ben orda ki oyunculuğunu hiç beğenmemiştim am burda iyi iş çıkarmış gerçekten.. diziyi paylaşan ve çeviren arkadaşların emeklerine sağlık..

Sunshine.
16.08.13, 11:21
İzlediğim en tatlı diziydi. Her bölümünden ayrı ayrı keyif aldım, hatta bitmesin diye izlememeye başladım. Hele ki başroldeki kızın hareketlerine hasta oldum,nasıl tatlı nasıııl :D
Oyuncularıyla,konusuyla harika bi diziydi.Emeğinize sağlık yeppudaa ekibi:flowers:

adam-eve
21.08.13, 15:11
çok tatlı bir dizi.herkes gibi bende önyargılı başladım ama bayıldım makarnayı severdim daha bir sever oldum.ayrıca çiftimiz çok tatlıydı.kız salakta olsa sevdirdi kendini.izleyin izlettirin...

novalyamo
05.10.13, 08:48
bence tum kore dizilerinden en fakli dizi bu iste. entrika yok, dolap cevirme yok ama yine de gayet heyecanli ve cok tatli bir dizi bu kadar gec izledigim icin minhaneyo şep:) kötüler bile cok iyi burda yaa boyle kotu karakterlere can kurban cok tatlilar hepsiiii, fighting!

tasimasuu
29.12.13, 20:49
bu diziyi 3.kez izledim. ilk kez izliyormuşum gibi sonunu merakla bekledim. zulal ve hande'ye emeklerinden dolayı tekrar teşekkür etmek istedim. emeğinize sağlık.

GELİNCİK
08.01.14, 18:12
çok güzeldi.uzun zamandır erteledim konusu yemek olduğu için sıkılırım diye düşünmüştüm ama öyle olmadı..çok samimiydi bi ara bende mutfak elemanlarından biri gibi hissettim kendimi..kız kimi seçerse seçsin sonu beni mutlu ederdi.iki karakteri de çok sevdim..hele kim san ne kadar iyiydi öyle yaa..onu daha bi çok sevdim sanki..hoş vakit geçirmek isteyenler izlemenizi tavsiye ederim...dizi boyunca kendinizi yeee şep demekten alıkoyamıcaksınız...benim gibi...emeği geçenlere çok teşekkürler...

cayda
19.01.14, 13:11
Tekrar izledim aynı keyifte hatta daha bi zevkle yee şep müthişsiniz be!

nur yüzlülerim
31.01.14, 13:50
teşekkürler

çok pişmanım bu diziyi hep göz ardı edip izlemediğim için

2 günde bir solukta izledim ve muhteşem ya

tertemiz bir diziydi

başroldeki bayanın hemen hemen bütün dizilerini izledim

başroldeki erkeğide bir dizide daha görmüştüm ama çıkaramıyorum şimdi

sonrada gelen 3 arkadaşdan uzun saçlı olan neydi öyle ya vuuuuuuuuuu diğer uuzun boylu olan arkadaşda le min honun son dizisinde abisi rolündeki erkeğe benziyordu ses tonunu çok benzettim belkide odur :)

kısacası muhteşem bir diziydi finali güzeldi ancak birazda farklı olabilirdi ya ben diziyi unutamıyorum aklımdan çıkmıyor :( izlerken çok adapte oldum sanırım çok beğendim.

...BÖHHH...
06.02.14, 01:02
Bu diziyi daha önce niye izlememişim acayip komik,eğlenceli :D Boşrol adamın her "Ha" deyişinde kahkahalara boğuluyorum.Emek veren herkese çok teşekkürler :DYeppudaa yı seviyorum :D

ranipmsc
12.02.14, 21:29
çooookk tatlılardıııııı :squint: çok güzel bir diziydi gerçekten, emeği geçen herkese çok teşekkürler :flowers::cps:

dizinin sonunda önceki bölümlerden sahneleri de izleyince ne kadar yol katetmiş olduklarını daha iyi anladım amuse

renklimaske
25.02.14, 20:52
kesinlikle izleyin çok tatlı tekrar tekrar sıkılmadan izlediğim bizi abartısız gereksiz entrikalar yok keyifli bir dizi ye şef ve ya fuma harikalar <3<3<3

GrasshoppeR
08.03.14, 11:59
İnsanı zeytinyağın da en mukemmel makarnayı pişirmeye teşvik eden(denemedim değil):D içten,sıcacık bir diziydi..abartı dramati zeler barındırmayan, bir kore dizi klasiği olan iyiyle kotunun savaşını anlatmayan,kaliteli oyuncuların olduğu bir yapım.Başrollerin de masters sun ve coffee prince'le daha da bir çok sevdiğimiz oyuncular vardır efenim izleyin!
diziyi bizlerle tanıştıran arkadaşların emeklerine sağlık

pınar68
08.03.14, 21:34
yee şeeeeppp bu diziyi izleyipde bunu demiyen yoktur herhalde güzel bir diziydi bu diziyi izledikten sonra makarna yaparken tava elimde oynar oldu::))güzel oyunculuk görmek isteyen izlerken mutfak hakkında bilgi edinmek isteyen herkese tavsiye ederim
Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler

Snape
17.03.14, 20:43
Bu diziyi neden şu ana kadar ızlemedım bılmiyorum. Dizi çok aklcl ve güzeldi.sıkıldığım ve ya irelı sardığlm bir sahne bile olmadı nerdeyse. Tereddüt eden arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler :)

htcd
15.04.14, 11:01
:flowers:Şahane tek kelimeyle harika.Önceden diziye şöyle bir baktım kızla adamı pek beğenmeyince izlemedim.Meğerse neler kaçırmışım ikisinede bayıldım.Konu oyunculuklar hepsi çok güzeldi.yeee şep demeleri ,kızın şapşal halleri,şefin başta gıcık olduğum yürüyüşü,kıza olan aşkı şahaneydi.Yüzünüzden hiç gülümseme eksik olmadan içinizi ısıtacak uzun süre dilinizden yee şep eksik olmayacak izlediğim en güzel romantik komedilerden birisi.Emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler.:flowers::flowers::flowers:

Su Mi
11.06.14, 05:43
Pastaaa çok lezzetliydi..Hemen izleyin! :cps:

zhrs
24.07.14, 09:23
allahım koca mutfakta bir tane çömez ne yapsın onun koşuşturmasını görünce başım döndü valla ama istakozları canlı canlı hazırlıyorlar çok kötü ya yazık hayvanlara ayrıca bu kızı öğretmenlik dışında bir rolde gördüm şükür hello my teacher ve sangdoo lets go to scool dizilerinde öğretmen rolünde oynamıştı
adam da coffe prenste gong you unun akıllı kuzeni rolündeydi sanırım orda gözlüklüydü fena bir diziye benzemiyor başlayalım bakalım bu diziden hemen önce pasat ve kirpi adlı bir dizi izlemiştim buna başladım şimdi orda harika pastalar vardı ağzım açık kalmıştı sanırım burda da yemeklere hayran kalacağım

serpil ubuz
24.07.14, 17:39
:cps:Şahane bir dizi. Bence kıymeti bilinmemiş kıyıda köşede kalmış dizilerden biri. Son derece sağlam bir senary:flowers:o, mükemmel oyunculuklar:flowers:, (entrika, dram, intikam olmayan) değişik bir konu muhakkak izlenmeli. Ayrıca başrol oyuncularında bir değişiklik var ama ne:question: diye diye 17. bölüme kadar geldim ve 16. bölümün sonunda iki oyuncuda gülünce anladım ki dişlerinde estetik yok:nuts: son derece doğaldılar. Oyuncuların neredeyse hepsi o kadar çok estetik ameliyat geçirmiş ki doğal olan yönler gözüme batar oldu:D:

zhrs
26.07.14, 12:52
favori dizilerim arasına girecek bir dizi oldu
cooffe prens dizisini izleyenler aynı sıcaklık ve samimiyeti burda da hissetmiştir kesinlikle çift olarak birbirleriyle harika uyumu olan bir çift olmuşlar artı dizide 2. kadın y ada 2. adam dramasının çok abartıya kaçılmadan tadında bırakılması acı çene kişilerin bu dizide olmaması diziye ayrı bir lezzet katmış kesinlikle la sferanın müdürü 2. erkek olarak çok yakışıklıydı kadın şef olan 2. kadın oh se yeong ise inanılmaz güzeldi gerçekten çok güzeldi maşşalah allah özenmiş de yatarmış resmen ilk başlarda hiçbir şey olmamış gibi adamın hayatına dalmasına sinir olmuştum ama zamanla hatasını anlaması ve dürüstçe kendi yolunu çizmesi çok yerinde oldu gelelim kore ekibine son 2 bölüm kalana kadar kore ekibi ve aynı zamanda kızın 3 silahşör arkadaşları gerçekten sinirimi bozuyorlardı hem diğerlerini kıskanıyorlar, hemde fesatlık ediyorlardı başrol kız onların 3 yıllık arkadaşı olmasına rağmen en ufak şeyde hemen satıyorlardı kızı özellikle para olayında hepsine sinir oldum müdür seol bile onlardan daha sevimliydi bence parayı o alıp kızın üstüne atsa da o daha dobraydı bence kızlar sırf kendileri işten kovuldu diye hemen sırt çevirip müdürle işbirliğine girebildiler kore ekibi de öyle kızın suçsuzluğu ortaya çıkınca kimse özür bile dilemedi halbuki italyan ekibi çok tatlıydı onlar her zaman daha dürüsttü kıza karşı daha samimiydi artı italyan ekibinde uzun saçlı ve kıvırcık saçlı olan dışındaki şef ne kadar da CHOİ MİN KYUK' u anımsatıyor o mu değil mi diye düşündüm bazen ama o değil uzun saçlı olan ise zaten FULLH HOUSE II'deki başrol erkekti
gelelim başrollerimize cooffee prensteki efendi kuzeni burda böyle bir rolde göreceğimi hiç düşünmemiştim gerçekten çok yakışmış kızı ise hello my teacher ve sangdoo, lets goto school dizilerinde izlemiştim iki dizide de öğretmen rolündeydi başka bir rolde oynamadı mı diye düşünüyordum ki burda aşçı olarak karşıma çıktı bu bayan aktriste çok sevdiğim 2 özellik var ( diğer iki dizisinde de farketmiştim bunu ) çok güzel gülüyor ve çok güzel ağlıyor iki duyguyu da o kadar samimi yansıtıyor ki seyirciye insanın içi ısınıyor gerçekten ve bu dizideki karakteri çok hoştu öyle pısırık mıymıntı kızlardan olmadı genelde başrol kızlar çok masum rollerde oluyorlar sinir oluyorum bu kız ise tuttuğunu koparan cinsten hem işinde hem aşkta öyle adamın peşinden ağlayıp durmaması adam öfkeden çatlasa da onun sürekli sırıtması harikaydı diziye samimiyet katan faktörlerdi, ayrıca ne kadar kavga etseler de 2 dakika sonra barışıp kikir kidir güldükçe benim de ağzım istem dışı olarak kulaklarıma varıyordu hele kızın adama sırıtıp durduğu sahnelerde gülmekten öldüm ve inanılmaz beğendiğim yönler oldular bu dizide hatta diziyi sevmeme bu küçük ama çok önemli ayrıntılar oldu diyebilirim öyle öyle adamı kendine aşık etti ve adamın vıcık vıcık olmaması yeri geldiğinde kızması ama sevdiğini sahiplenmesi hepsi hepsi ayrı harikaydı senaristleri tebrik ediyorum aslında diziye öyle bir bakayım dedim ama takıldım kaldım ne zaman bitti anlayamadım bu tarz güncel konuları işleyen dizileri gerçekten seviyorum oyunculuk kalitesi, kurgusu ve samimiyeti de iyiyse gerçekten izlerken zevk veriyor 2 adam yada kadın dramalarının abartılmadığı şeker tadında bir diziydi :cps::cps::cps::cps:

çevirenlerin emeğine sağlık

dip not: eklemeden geçemeyeceğim allah aşkına tüm kore senaristlerine sesleniyorum başroldeki kızlar neden bu kadar kötü giydirilmek zorunda anlamadım ki yani 2. kadınlar hep bu kadar şık ve bakımlı iken başroller neden hep anneannemin bile giymeyeceği kıyafetlerle çıkarılıyor seyirci karşısına anlıyorum belki doğal halleri yansıtılmak isteniyor belki ama seyirci olarak ene azından onlar da 2. kadınlardan sönük kalmasalar dizilerde olmaz mı öyle ki bazı dizilerde güya değişim geçirtiyorlar kızlara eskiden kötüydü artık iyi olacak diye bekliyoruz ama geçirdiği evrimi görünce çok fazla değişen birşey olmadığını görünce de hayal kırıklığına uğruyoruz eminimki benim gibi bu konudan rahatsız olan çok kişi vardır inşallah zamanla düzelir başrolleri de çık bakımlı görebiliriz inşallah

Jinseng
03.08.14, 02:02
Gerçekten çok güzel bir diziydi.İzlerken canınızın spagetti isteyeceğini garanti edebilirim.:df:
Gong Hyo Jin ve Lee Sun Gyun çok güzel bir çift olmuşlar hele son bölümlere doğru iyice şeker bir çift oldular.Bazı sahnelerde gülerken veya sohbet ederken doğal oldukları o kadar belliydi ki yani oyunculuk yapmıyorlardı gerçekten gülüyor veya sohbet ediyorlardı bazı sahnelerde çok bariz şekilde hissediliyordu. Diziyi sevdiğim kadar o sahneleri de çok sevdim:df:
İntikam veya ayrılık olmayan dramın abartılmadığı, dizinin finalinin ucu açık bitmediği bir dizi izlemek isteyen olursa bu dizi iyi bir seçim olur diyorum.(çok fazla dizi dedim sanırım) hehehehe
Son olarak emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim..

suio
16.08.14, 21:58
bütün bölümlerin sonunda " neden ilk cıktığından beri izlemedim erteleyip durdum ki bu diziyi" deyip hayıflanırken buldum kendimi :)
çok hoş bir diziydi doğrusu hiç sıkılmadım keyifle izledim. :) bütün ekip favorimdi fakat o müdür yok mu o müdür (kim San) o tatlılık o güzel gülümseme beni benden aldı doğrusu :P :D
emeği geçen herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim :)

감자 꽃 gamja kkoch
29.09.14, 08:34
gong hyo jin unnim oynamış bu unniyi seviyom laylaylay

gopiyon
29.09.14, 16:28
tamamlanmış kore dizilerini karıştırıyordum şöyle bir ne izlesem diye..daha önce izlediğim bu dizi gözüme çarptı 4 yıldız almış..neye göre belirleniyor bu yıldızlar?!..muhteşem ötesi bir dizi arkadaşlar yıldızlara kanmayın...