PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil İzlenecek Tayvan Dizileri Aranıyor Yardımlarınızı Bekliyorum:)

denizsea
06.08.12, 17:04
Canlar kore dizilerini tükettim taiwan dizilerine sarmış durumdayım:dd: şimdiye kadar şunları izledim;devil beside you,fondant garden,why why love,fated to love you,skip beat,ıt started with a kiss,smiling pasta,romantic princess:jk: bunlardan başka önerileriniz varmı:hm: şimdiden teşekkürler:df:

kimhyunjung
06.08.12, 17:15
love contract da güzel ama çevirisi daha bitmemiş ama ben çok beğendim diziyi ayrıca başrol çocuk devil beside youdaki şeytan :D tavsiye ederim bence beğenirsin

sadece
06.08.12, 17:19
Love Keeps Going dizisini (vikiden) seyretmiştim yarısına kadar ancak dillerinden dolayı seyredemiyorum mike he için bile seyredemem okadar yani çok rahatsız ediyor beni :D japon dizilerine geçiş yap bence :d

silvery
06.08.12, 17:49
Canlar kore dizilerini tükettim taiwan dizilerine sarmış durumdayım şimdiye kadar şunları izledim;devil beside you,fondant garden,why why love,fated to love you,skip beat,ıt started with a kiss,smiling pasta,romantic princess bunlardan başka önerileriniz varmışimdiden teşekkürler

calling for love var izlemedim ama türkçe altyazılı ve de mike he oynuyor :D

hyu_hyu
06.08.12, 18:02
love buffeti tavsiye ederim :F

Prinzessin
06.08.12, 18:05
Love Buffet, Love Keeps Going

UsagiTsukino
06.08.12, 18:41
love contract da güzel ama çevirisi daha bitmemiş ama ben çok beğendim diziyi ayrıca başrol çocuk devil beside youdaki şeytan tavsiye ederim bence beğenirsin katılıyorum ımzamdakıde o dızıden bır foto ama maalesef turkcesı 12 bolume kadar var bende turkce ızlemek ıcın dırenıyorum nedense ama bu gıdıse ıngılızce olarak ızlıcem:) heartbeat love var ama mını bır dızı fılm süresı kadar 5 bolumden olusuyor basroldekı cocuk(show lou) çok yahşi çocuk beğenirsin umarım:D

sarang_sevgi
06.08.12, 18:46
skip beat siwon oynuyor komik oradaki kız çok iyi oyuncu sonra sujudaki diğer en yahşi oppada oynuyor

hayalperest_86
06.08.12, 19:33
tayvan dizilerini başlarda seviyordum ama zaman içinde hem sıkıntılı çevirilerinin olması hem de aynı şahısların farklı dizilerde benzer rollerde olması benzer konular vs nedeniyle artık tercih etmiyorum:)
ama tabi ki renkler ve zevkler tartışılmaz.
ps:bu arada en beğendiğim tayvan dizisi fated to love you idi.kızın oyunculuğu gerçekten iyi laf aramızda:)

denizsea
06.08.12, 19:55
hepinize çok teşekkürler hepsini listeye ekledim:) teker teker izliycem:)

poison
06.08.12, 19:55
ingilizce altyazı problem değilse 1. (bunu şiddetle) ve 2. yi öneririm...
1. Autumn Concerto
2. Summer's Desire
3. Hi My Sweetheart

nanu
06.08.12, 20:00
Vikiden tayvan dizilerini izleyebilirsin canım.Çoğu dizinin kötü de olsa Türkçe çevirisi var.Benim de önereceklerim:
Autumun's Concerto(Çok severim bu diziyi.Sanırım çevirisi de yapılıyor yine.Altyazı sitelerine bakarsan bulabilirsin)
Love Buffet(Sonu her ne kadar beni tatmin etmese de güzeldi)
Hi My Sweetheart(Çok güzeldi.)
Bir de sitemizde de var.Toplamda 1 saatlik 5 bölümden oluşan Heartbeat Love:df:

kimya nur
06.08.12, 20:05
skip beat izle ama sonu beni pek tatmin etmedi belki sen beğenirsin:)başka ne önereyim diye baktım izlediklerimi zaten izlemişsinD:

e.karaeski
06.08.12, 20:32
ingilizce olması sorun değilse bende autumn' s concerto ve bullfighting i öneririm

denizsea
06.08.12, 20:33
teşekkür ederim bakıcam hemen:)

yuşun
06.08.12, 20:46
aşk gelir var bir de office girls var çok güzeldir tavsiye edebilirim..

denizsea
07.08.12, 02:07
çok sagolun tavsiyeleriniz için:)

medusa
07.08.12, 03:07
O zaman hiç vakit kaybetmeden Love buffet'i izle derim. Çok keyif alarak izlediğim bir diziydi. Hem başrol oyuncular da çok yakışıklı :)
Tanıtımına bak derim ;)
http://yeppudaa.com/showthread.php?t=17459

!rew
07.08.12, 03:30
drunken to love you
hi my sweetheart
love buffet
autum's concerto
absolute boyfriend
alice in wonderland
happy michelin kitchen
sunshine angel
down with love
ben bunları biliyorum :F

denizsea
07.08.12, 17:23
yuppiii:) saolun canlar ya nasıl mutlu oldum anlatamam birsürü dizim oldu:)autum's concerto izlemeye başladım çok beğendim:) sırayla izliycem hepsini:)

Cnblue's Melike
09.07.14, 13:23
just you oneririm cok guzel.

yamur1998
09.07.14, 13:33
Fall in love with me.... Mükemmel bir dizi şuanda favori dizim baya bi bağımlısı oldum yeni sayılır daha bitmedi bölümleri yayınlanıyor. Mutlaka izlenmesi gereken bir dizi :squint: