PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : OKUL- KOMEDİ -ROMANTİK - DRAM To The Beautiful You / Hana Kimi / 2012 / Güney Kore / Online Dizi İzle

Sayfa : [1] 2

bburcuu
22.08.12, 15:23
To The Beautiful You /// 2012

http://i.imgur.com/mPJzJ.png

Areumdawun Geodaeege (아름다운 그대에게)
Tür: Romantik, Komedi
Bölüm: 16
Yayınlanacağı kanal: SBS
Yayınlanacağı zaman: Çarşamba & Perşembe 21:55 (Türkiye saati ile: 14.55)
Yayınlanmaya başlayacağı gün: 15 Ağustos 2012 Çarşamba

Konu: Dizi, Amerika'da yaşayan Koreli bir kız, Goo Joo Hee'nin etrafında gelişiyor. Bir gün televizyonda bir atletizm yarışması görür ve yüksek atlama yarışmacılarından biri olan Kang Tae Joon'a aşık olur. Goo Joo Hee bu genç atleti idolü olarak görmeye başlar. Tae Joon, potansiyel kariyerini sonlandıran bir kaza geçirdikten sonra Goo Joo Hee, Tae Joon'un olduğu okulda okumak için kaydını Kore'ye aldırır. Ancak, Tae Joon bir erkek lisesindedir ve Jae Hee, kendisini bir erkek olarak gizleyerek o okula girmesi gerekir.

Oyuncular
(Parantez içindekiler Japon dramasındaki karakterlerdir)

Choi Minho - Kang Taejoon (Sano Izumi)
http://i.imgur.com/5nwfN.gif

Choi Sulli - Goo Jaehee (Mizuki Ashiya)
http://i.imgur.com/KKaFF.gif

Lee Hyun Woo - Cha Eun-gyeol (Nakatsu Shuichi)
http://i.imgur.com/nNRtu.gif

Kim Ji Won - Seol Han Na (Hanayashiki Hibari)
http://i.imgur.com/vJ9lz.gif

Ki Tae-young - Jang Min-woo (Dr. Umeda)
Seo Jun young - Ha Seung-ri (Nanba Minami) 2. YURDUN LİDERİ
Hwang Kwang-hee - Song Jong-min (Oscar M. Himejima) 3. YURDUN LİDERİ
Yoo Min Kyu - Young-mahn (Megumi Tennoji) 1. YURDUN LİDERİ
Kang Ha-neul - Joo Ji-cheol (Makoto Kagurazaka)
Honey Lee - OKUL MÜDÜRÜ
Ahn Hye-kyung - Yang Seo-yoon (Akiha Hara)
EXO - OKULDAKİ ÖĞRENCİLER
to-the-beautiful-you-1-part-1.htmlto-the-beautiful-you-1-part-2.htmlto-the-beautiful-you-2-part-1.htmlto-the-beautiful-you-2-part-2.htmlto-the-beautiful-you-3-part-1.htmlto-the-beautiful-you-3-part-2.htmlto-the-beautiful-you-4-part-1.html
to-the-beautiful-you-4-part-2.htmlto-the-beautiful-you-5-part-1.htmlto-the-beautiful-you-5-part-2.htmlto-the-beautiful-you-6-part-1.htmlto-the-beautiful-you-6-part-2.htmlto-the-beautiful-you-8-part-1.htmlto-the-beautiful-you-8-part-2.html
to-the-beautiful-you-9-part-1.htmlto-the-beautiful-you-9-part-2.htmlto-the-beautiful-you-10-part-1.htmlto-the-beautiful-you-10-part-2.htmlto-the-beautiful-you-12-part-1.htmlto-the-beautiful-you-12-part-2.html
to-the-beautiful-you-13-part-1.htmlto-the-beautiful-you-13-part-2.htmlto-the-beautiful-you-14-part-1.htmlto-the-beautiful-you-14-part-2.htmlto-the-beautiful-you-15-part-1.htmlto-the-beautiful-you-15-part-2.html
to-the-beautiful-you-16-part-1.htmlto-the-beautiful-you-16-part-2.html

to-the-beautiful-1-bolum-izle.htmlto-the-beautiful-2.htmlto-the-beautiful-3.htmlto-the-beautiful-4.htmlto-the-beautiful-5.htmlto-the-beautiful-6.htmlto-the-beautiful-you-7.htmlto-the-beautiful-8.htmlto-the-beautiful-9.htmlto-the-beautiful-10.html
to-the-beautiful-11.htmlto-the-beautiful-12.htmlto-the-beautiful-13.htmlto-the-beautiful-14.htmlto-the-beautiful-15.htmlto-the-beautiful-16-bolum.html

MP4 İndirmek İçin Tıklayınız (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=35813&highlight=To+The+Beautiful+You)
Spoiler İçin Tıklayın (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=30842&highlight=To+The+Beautiful+You)
OST /// Dizi Müzikleri İçin Tıklayın (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=35613)

elsam_merin
22.08.12, 17:09
Japon versiyonunu izlemiştim bu dizinin :D eminim ki Koreliler daha güzel yapacaktır. Emeğine sağlık bburcu etiket için arigato :) komao

choco
22.08.12, 17:31
Japon versyonu da çok güzeldi, ilk iki bölüme bakilirsa kore versyonuda çok güzel olacak:):)
Etiket için tesekkürler:):)

LoveMinEun
22.08.12, 17:48
Japon versiyonu bana göre harikaydı :D Nakatsu karakteri orada favorimdi bakalım burada kim olacak :D
Etiket ve bölüm için teşekkürler :D

mako_chan
22.08.12, 18:32
Japon verisyonun 2side birbirinden güzeldi bu yüzden tadımı bozmaya niyetim yok ^^

Hana Yori Dango'nun Japon versiyonundan sonra kore versiyonunu izleyince çok pişman olmuştum...

Bu yüzden aynı hatayı yapmayacağım...

Ama bu diziyi önce Koreliler yapsaydı kesinlikle izlerdim :)

ks13ysmn
22.08.12, 18:38
etiketlediğin için sağol bburcuu.Emeklerinize sağlık merakla beklediğim bir diziydi japon versiyonunu çok beğenmiştim izlerken keşke kore versiyonu da olsa demiştim.Oldu vallahi yeni bölümlerini merakla bekliyorum :D

rap_rap
22.08.12, 19:30
Bu dizinin japon versiyonunu 2 bölüm izleyip bırakmıştım. Kore versiyonunun daha güzel olacağını düşünüyorum.

Bu arada bence de hana yori dango, Bof dan daha iyiydi.

lahanakafa
22.08.12, 19:58
İlk bölümünü izledim, güzel bir dizi. Özellikle Hyunwoo'nun canlandırdığı karakter çok sevimli, kızı da çok severim zaten f(x) den :D Çok teşekkürler, elinize sağlık.

jackers
22.08.12, 20:08
etiket için teşekkürler. emeğine sağlık :)
acaba japon versiyonu ile aynı mı olacak aynı olursa benim için zevksiz olur. japon versiyonunun izlemiştim çünkü.

bburcuu
22.08.12, 20:12
acaba japon versiyonu ile aynı mı olacak aynı olursa benim için zevksiz olur. japon versiyonunun izlemiştim çünkü.

Konu aynı ama tabiki farklılıklar olacaktır birebir aynısı olmaz ki ilk 2 bölümde tamamen aynı degildi

nakatsuu
22.08.12, 21:12
ayy beklediğim işte buydu:)
dizi şimdilik hanakimi kadar komik olmasada nakatsuu beklentilerimi karşılayacak gibi;)
etiket ve paylaşım için teşekkürler...

han-guk
22.08.12, 21:28
etiket ve paylaşım için çooook teşekkürler :df: uzun zamandır beklediğim bir diziydi japon versiyonunu izlemiştim ama bunu da merak ediyordum D: birinci bölümü izledim biraz konuda değişiklikler var ama yine de ben beğendim :D:

merve3
22.08.12, 22:09
bburcuu etiket için teşekkürler ... :D
kore versiyonunu beklerken aynı zaman da diziyi hatırlamak adına japon versiyonunu yeniden izlemeye başladım tabiki kahkahalara boğuldum ...
kore versiyonu konusu bildiğim için sıkıcı gelir sanıyordum ama ilginç bir olay örgüsüyle beni şaşırtıyor oyuncular ayrı hoş zaten ...
hem bir an önce finali görmek istiyorum hem de bu dizi hiç bitmese istiyorum ...
gerçe daha 14 bölüm var ...
çevirmen arkadaşlara kolaylıklar dilerim
paylaşım içinde ayrı olarak teşekkürler...

nevsevcan
23.08.12, 16:22
hana kimiye yaklaşamıyor bile zaten öyle bi kadrodan iyisi kolay kolay çıkmazdı maki horikita, oguri shun, ikuta toma, mizushima hiro, masaki okada muhteşem bi kadroydu çok güzeldi onla yarışcak dizi kolay kolay çıkmaz ama tayvanlıların hana kimisi de fena değil gibi

hilal159
23.08.12, 18:36
etiket için teşekkürler :) peki bunu nereden indirebiliriz bilen var mı?

Jo-Jo
23.08.12, 18:40
peki bunu nereden indirebiliriz bilen var mı?
Şuraya alalım efenim sizi hehe
To The Beautiful You / Hana Kimi / 2012 / Güney Kore / MP4 / Türkçe Altyazılı - YEPPUDAA Uzak Doğu'nun Türkçe Üretim ve Paylaşım Adresi (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=35813)
Bu arada paylaşım için teşekkürler bburcuu :F Kolay gelsin :)

hillsvr
23.08.12, 18:56
bölümlerle ilgili yorumlarıma gelince;
4.bölümü korece izledim anladıgım kadarıyla cook güzel bir bölüm.. biran önce yeppudada cıksa indirsek izlesek :)

haftaya kadar nasıl beklıycem allahım ?

bircok arkadas oyunculuk ve dizinin genel konusu hakkında bırcok elestırı bırakmıs.. birçogunu okudum haklı oldukları yerlerde var ama zaten bunun kore dızısı oldugunu bılerek ızlıyoruz.. ne bılıyım japonlar sankı daha cok komedy'e kacarken korelıler drama ve romantızme kacıyorlar :D tabı kızın cocuktan hoslanıp taaa amerıkalardan gelmesı sacmalık ama ınanıyorumkı guzel bı sonuca baglıycaklar.. özellikle nakatsu karakterı cok sönük kalmıs ama onunda ılerkı bölümlerde düzelecegini düşünüyorum..

eleştiren ve begenilerini sunan arkadasları sevgiyle kucaklıyorum..
kendinize iyi bakın TTBY ailesi :D

not: ayrıca bende etıket istiyorum.. yeni bölümlerden haberdar olmak ıstıyorum :D

Jo-Jo
23.08.12, 19:12
bölümlerle ilgili yorumlarıma gelince;
Canım bölümlerle ilgili yorumlarını bundan sonra buraya yaparsan daha uygun olur :F
To The Beautiful You /// Spoiler - YEPPUDAA Uzak Doğu'nun Türkçe Üretim ve Paylaşım Adresi (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=30842)

yalniz_kiz
23.08.12, 21:10
her diziyi sabırla bekliyorum ama bu diziyi sabırsızlıkla bekliyorduuuuuum... etiket için teşekkürderim paylaşım için teşekkürler ellerinize saglık....
http://i.imgur.com/KKaFF.gif

hestia morsilwen
24.08.12, 22:31
yaaay! Shinee den Minho oppa f(x) ten Sulli onni japonların senaryo dehası Hanazakari no Kimitachi ile Korelilerin yakışıklıları ve güzelleri buluşunca yeppudaa yine bize şahane bir dizi sunuyor herşey için teşekkürler yeppudaa :D

lanada
25.08.12, 13:41
Bu dizinin Japon versiyonunu izledim.Onu çok sevmiştim ama bu ondan daha güzelmiş.Bir hafta yeni bölüm için beklemek gerçekten çok zormuş.

Emeğe saygı,Teşekkürleeer... D:

der-in
26.08.12, 19:20
izledim eğlenceliydi güzeldi ama olaylar sanki çok çabuk gelişiyor gibi bakalım ilerleyen bölümler nasıl olacak ama genel itibariyle sıkılmadan izledim güzeldi paylaşım için teşekkürler :)

jüpiter
26.08.12, 21:13
hoş bir dizi ama japon versiyonunu izleyince biraz ağır kalmış ki koreliler bunu hep yapıyor başroldeki kızı çok beğendim çok güzel ve şirin:) Sano Izumi rolü için yunhonun oynamasını çok isterdim sanki bu role dahamı yakışırdı ne :)ve diziyi izleme sebebim Nakatsu olmamış :( zaten kimsenin onun yerini alacağını sanmıyordum..............

fatmayca
28.08.12, 10:42
Öncelikle paylaşım için teşekkürler diyelim.
Sevgili bburcuu dizi neden yavaş geliyor biliyor musun? İngilizce çeviri çok mu yavaş:(
japon ve Tayvan versiyonlarını izlemek iyi miydi bilmiyorum kıyaslamak istemiyorum ama elde değil:( kıyasladığımda sonuç hiç iyi olmuyor. Ama sulli iyi kıvırmis rolü. Çok sevimli. Tabi bir erkek rolü için iyi bir durum değil bu:(
neyse emeği geçenlere teşekkürler. Beklemedeyiz:)

elif.ce
28.08.12, 23:42
harikaydı bu bölüm gelecek bölümü merakla bekliyorum =)

spongebob
29.08.12, 01:41
WOOAAA ^_^ jeongmal gamsahamnida :) ellerinize sağlık ... devamını heyecanla bekliyoruz ^_^

irene
29.08.12, 16:49
ben bunun japon versiyonunu izlemiştim ve çok beğenmiştim :D ama bundaki oyuncular bana aynı tadı verir mi bilmiyorum yinede ellerinize sağlık

mery10
29.08.12, 18:19
harıka bir dizi bayıldım bende ızlemıstım öbür versıyonunu ama bu daha cok hosuma gıttı emegı gecen çeviren düzenleyen yayınlayan paylasan :))) kısacası herkese tesekkürler sabırsızlıkla 5. bölümü beklıyorum umarım cabuk gelır meraktan çatlıycam cünkü

ZapinaroZ
30.08.12, 18:53
şahsi fikrimi dile getirmek gerekirse kesinlikle Japon versiyonunun yerini tutmuyor :(

DwaejiTokki
30.08.12, 19:02
Bu dizinin Japon versiyonunu Oguri Shun manyaklığım yüzünden izlemeye başlamıştım ama Nakatsu, Nanba sempai, Tennouji, Oscar, Gay doktor ve müdür yardımcısının "Subarashiiii" diye çıkışları yüzünden 2-3 kere izlemiştim en baştan. Koreliler ne kadar güzel yaparlarsa yapsınlar sevmiyorum böyle Japon anime ve dizilerinden arakladıkları dizilerin Kore versiyonlarını. Kendi özgün olarak yazdıkları senaryolar Japonlardan aldıklarından daha iyi oluyor. Başkasından aldıklarını yapamıyorlar yani ama almaya da devam ediyorlar. Yapmasınlar. Beni kendilerinden soğutmasınlar iyice. Zaten aynı konuları evir çevir çektikleri için soğudum, böyle yapınca, bir de gidip benim çocukluk hayalim olan ülkenin dizisini değiştirince iyice soğuyorum. Yapmayın.. :/

DwaejiTokki
30.08.12, 19:05
şahsi fikrimi dile getirmek gerekirse kesinlikle Japon versiyonunun yerini tutmuyor Hiç kimse Nakatsu'nun yerini tutamaz ki.. Özellikle de yurtta bayan çamaşırları bulduklarında Nakatsu'nun onları bizim salı pazarındaki çamaşırcılar gibi kafasına, orasına burasına takıp hayal kurmasının yerini tutamaz.. :(
Kimse Homo-janaii olamaz, Nakatsu'dan başka.. :sick:

lale ve gül
31.08.12, 00:33
5 ve 6 bölümleri izledim çok güzeldi 7 istiyorumm :(

bukettt
31.08.12, 22:48
japon versiyonunu ilk izledim ve çok sevdim ama kore dizi yapımlarının da ayrı bi tadı var bence aynı dizi olsada izlemeye bi hayli değerr çok eğlenceli bi dizi :) diğer bölümleri sabırsızlıkla bekliyorumm :)

dilaraozg
01.09.12, 11:39
umarım hana yori dango gibi olur ve bizi güldürür :D Emeğinize sağlık.

meyer
01.09.12, 11:41
bence izlemelisin beğeneceğinden eminim çünkü koreliler gerçekten güzel dizi yapmışlar en azından fragmanına şöyle bir bak

persephone
01.09.12, 12:32
Etiket ve paylaşım için teşekkür ederim bu diziyi izleyeceğim kesinlikle D:

JYH-ezgi
01.09.12, 13:21
çok güzel bir dizi ben japon versiyonundan daha çok beğendim :) izlemeyenler mutlaka başlasın bu diziyi izlemeye :D

lucky_girl
01.09.12, 18:03
çook guzel ve eglenceli bır dızı herkese siddetle tavsiye edıyorum :)

igves
01.09.12, 18:15
evet izlenmeye değer bir dizi hani kimi yi (japon versiyonunu) izlemiş biri olarak yorum yapmıycam her ikisi de farklı yani :))
kore versiyonun daki oyuncularda çok iyi ben ikisini de çok sevdim
şöyle herkes izlese de dizi ile ilgili yorum yapsak

Canter20
01.09.12, 19:40
dizi için teşekkürler çok güzeldi emeğinize saglık

77kanki
02.09.12, 15:50
6 ya adar gelmiş benim dizim bitene kadar finali görür bu dizi bende rahat rahat bölüm stresiyaşamadan izlerim

hezal
02.09.12, 16:02
benim dizim bitene kadar finali görür bu dizi bende rahat rahat bölüm stresiyaşamadan izlerim
hangi diziyi izliyosun

77kanki
02.09.12, 16:05
hangi diziyi izliyosun
smile you 45 bölüm

hezal
02.09.12, 16:12
smile you 45 bölüm ben 12 bölümdeyim güzelmi sarıyomu dizi

77kanki
02.09.12, 16:14
güzelmi sarıyomu dizi
güzel çok eğlenceli tavsiye ederim

lale ve gül
03.09.12, 14:01
smile you tam bir aile filmi 45 bölüm ama sıkmıyo ben beğenmiştim to the beautiful you kore vesiyonu çok çok daha güzel koreliler dizi film konusunda çok iyi :)

sophie
03.09.12, 18:14
çok eğlenceli bir dizi:) paylaşım için teşekkürler:)

Lara Croft
03.09.12, 18:33
Japonların dizisinde absürd olaylar vardı bunda yok :) Her ikisinde hikaye aynı olsada yinede biraz farklı olmuş :) Yeni bölümü bekliyorum ;)

Etiketlerseniz sevinirim ;)

bukettt
04.09.12, 11:54
dizi gerçekten çok eğlenceli ve akıcı ben çooook beğendim kore versiyonunu herkese tavsiye ederim :) çok güldürüyoo :D

kim_hyung_joong
04.09.12, 13:01
japon versiyonunu da izledim ama açıkçası o kadar beğenmemiştim konuyu değil tabi oyuncuları konunun diziye işlenişi falan ama kore bi başka ya gerçekten hoş olmuş eğlenceli güzel yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum:D

gulsen_erturk
04.09.12, 13:43
izlemeye başlayacağım nasıl bir dizi gerçekten çok merak ediyorum :hm: izlemek için sabırsızlanıyorum :nuts:

lale ve gül
04.09.12, 20:18
yorumlara gifleri ve resimleri nasıl ekliyosunuz bi türlü yapamıyorum yardım edin :( !!!

Cornelia
04.09.12, 20:21
yorumlara gifleri ve resimleri nasıl ekliyosunuz bi türlü yapamıyorum yardım edin !!!

gelişmiş modda mesajınız bölümünde grafik ekle diye bi kısım var ordan ekliyoruz ..

yaa kusura bakmayın ama yapamadim ordada URL istiyo ama sadece adres çıkıyo

grafik ekle'ye tıklayıp resmin ya da gifin url adresini kopyalayıp oraya yapıştırıyorsun.. resmin url adresi şeklinde yazı çıkıcak böyle yaparsan .. sonra da resim vs .. gözükecek mesajda..

Bunlar da benden olsun :)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9twl2te0T1rxm7gmo2_500.jpg

blue sky
05.09.12, 06:19
Dizideki oyuncular çooook datlı :basiou (8):7. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :basiou (7):

kaname23
05.09.12, 12:52
Japon versiyonunu da keyifle izlemiştim çok eğlenceli bir konusu var japon versiyonunda daha fazla güldüğümü kabul etmeliyim ama bu dizidede oyunculara bakmaya doyamıyorum çok şirinler ya :D 7.bölümü sabırsızlıkla bekliyorum çeviren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum :df:

sugar
05.09.12, 15:45
kore versiyonunu çok beğendim 7. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum lütfen çabuk gelsin...

zalsah
05.09.12, 17:37
kore versiyonunu çok beğendim 7. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum lütfen çabuk gelsin... Kang Taejoon hangi bölümde öğrendi kız olduğunu :D

sugar
05.09.12, 18:38
4. bölümün sonlarında öğreniyor...

Smg KHJ
06.09.12, 13:11
Kore bölümünü izledim ama fazla bir şey anlamadım ya :D O yüzden çabuk gelmelisin türkçe altyazı :D :c1 (17):

toronjil
06.09.12, 14:22
çok eğlenceli bir dizi ^^ paylaşım için teşekkürler : )

Lara Croft
06.09.12, 17:17
Dizide bir eksiklik söz konusu. Japon versiyonunda kız, çocuğun sakatlanmasına sebep oluyordu ve bu yüzden kendini ona karşı mahçup hissediyordu. Ve onu yeniden spora devam etmesi için uğraşıyordu. Ama bu versiyonda kızın bahaneleri hiç olmamış.
Peşinden okula girmesi için gereken kuvvetli bir bahanesi yok. Yoksa ilerleyen bölümlerde böyle bir sakatlama olayı gündeme gelir mi bilmiyorum.
Bunlara rağmen dizi yinede kendi çapında çok eğlenceli :)

Bu arada etiketler misiniz?

askilopumbitane
06.09.12, 21:08
ama ama böyle olmaz ki 6. bölümün sonu çok fenaydı heyecandan ölebilirdim müzikle beraber şoka girdim resmen :D ımm düşüncelerimi paylaşıyım ; japon versiyonunun finalinden hiç memnun olmamıştım çünkü Nakatsu'ya çok üzülmüştüm :( ama burda seol ha na ve ilkokul arkadaşından ümitliyim :D ha bide kang teajoon çok sempatik bir karakter yani japon versiyonundaki soğuktu bana göre :/ çok tereddütle başladığım ama izlediğime pişman olmadığım bir dizi teşekkürler emeğinize sağlık <3

gunew
06.09.12, 23:33
cok sevdim bu diziyi emeyinize saglik bence koreliler bu isi iyi biliyorlar japon versiyonundan hoslanmadim bu daha guzel olmus cok tesekkurler..............

^^VIP^^
07.09.12, 15:37
ellerine sağlık burcu abla devamını beliyorum:wink::claps:

blue sky
08.09.12, 08:56
7. bölüm eklenmiştir.
:alkış:Ellerinize ve emeğinize sağlık.
Heyecanla bekliyordum :nuts: laylaylay
KapsamnidaD:

toronjil
08.09.12, 11:17
ellerine sağlık dance ^^

gene çok eğlenceli bir bölümdü ; diş fırçalama sahnesine koptum : )))

Canter20
08.09.12, 16:36
çoooook teşekkürler,bu bölümde çok güzeldi..8. bölümü heyecanla bekliyorum..bir an önce yüklerseniz memnun olurum :D xx

dong won
08.09.12, 16:46
Dün izlemeye başladım diziyi ve harikaydı tek kelimeyle.
Diziye dalmaktan yorum yazmayı unutmuşum :D
Yeni bölümleri heyecanla beklemekteyim.
Emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkürler,ellerinize sağlık.

zhr lmh
08.09.12, 19:38
japon versiyonunu izlemeseydim keşke çünkü kore versiyonunu izleyesim gelmiyo sonuçta aynı konu yanlış anlaşılmasın japon versiyonunu beğenmedğimden değil çok beğenerek izlemiştimm ama konu aynı yani bilemicem hiç ısınamadım diziye başlasam mı başlamasam mı diye ikilemde kaldım :(

limhae
08.09.12, 21:41
ne kadar güzel ve eğlenceli bir dizi bu böyle 3. bölümdeyim ve Cha Eun-gyeol'a çok gülüyorum hehe ahh ahh çocuğun aklı karmakarışık oldu hehe
paylaşım için teşekkürler heyecanla yeni bölümleri bekliyor olacağım <3

ııMCıı
09.09.12, 01:04
Japon versiyonunu merak ediyorum ama bir türlü bulamadım nerden izleye bilirim ?

lale ve gül
09.09.12, 14:18
''Hanazakari no Kimitachi e'' dizinin adı yeppudaa da tüm bölümleri var

HaRuu
09.09.12, 15:50
japon versiyonu zaten klasıkler arasında ama bence kore versıyonuda guzele benzıyor.
emeği geçen herkese teşekkürler

behice84
09.09.12, 16:22
japon versiyonun da çok eğlenmiştim.kesinlikle bu daha eğlenceli olacaktır. bu arada minho nun oyunculuğunu da merak ediyorum doğrusu.ellerinize sağlık ;)

EdaTalıç
09.09.12, 22:07
Ben japon versiyonunuda izledim ama en güzelini Koreliler yapmış. Ben hana yori dangoyu da izledim 1. ve 2. sini Korelililerin Bofunuda izledim yine de hepsinde Koreliler daha güzel yapıyo :)

kim mi na
11.09.12, 11:56
süper ya emeği geçen herkese teşekkür ederim

mevsim .
11.09.12, 18:10
o kadar güzel bir diziki anlatamam izlemeye deger

show_luo
11.09.12, 21:19
süper bir dizi!
Japon versiyonuyla aynı olmaması ayrı bir hava katmış. Lee Hyun-Woo çok güzel oynuyor ! Bayıldım ya!

katre28
11.09.12, 22:04
online dizimiziz paylaşımcısı sevgili burcumuz küçük bi operasyon geçirmiş bizde geçmiş olsun sayfası hazırladık dilek ve temennilerinizi aşğıdaki linke tılayarak yazınız seviniriz :)))
http://www.yeppudaa.com/showthread.php?p=1103360#post1103360bir

saragni
12.09.12, 23:52
9. bölüme kadar geldim.. hadi hayırlısı sıska iyi gidiyor :))

Dr.O'connel
13.09.12, 08:40
bu videoları ilerletemiyorum ya da tam ekran yapamıyorum dailymotion reklamlarına ne olmuş böyle yardımcı olursanız sevinirim

dance
13.09.12, 08:55
bu videoları ilerletemiyorum ya da tam ekran yapamıyorum dailymotion reklamlarına ne olmuş böyle yardımcı olursanız sevinirim
Herhangi bir sorun görünmemektedir. Tarayıcınızdan kaynaklanıyor olabilir.
Farklı tarayıcıda, google chrome, explorer, mozilla firefox, opera, safari gibi tarayıcıların hangisini kullanıyorsanız diğerinde deneyiniz...
Yada ekran görüntüsü verin uygun bir şekilde yönlendirelim :jj:

jinyoung
13.09.12, 12:28
Ben de izlemeye başladım.
9. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
Ellerinize sağlık. (:

lale ve gül
13.09.12, 20:07
9 ve 10 bölümü izledim çok güzeldi 11 sabırsızlıkla bekliyorum herkes kız olduğunu öğrenmeye başladı :)

^^VIP^^
14.09.12, 08:16
9. bölüm ne zaman gelir:basiou4: lütfen hemen yükleyi sabırsızlıkla bekliyorum:basiou (9): min ho oppa yı seviyorum:d1 (24):

merve1991
14.09.12, 08:32
bölümle ilgili olanları spoilere yazsanız daha iyi olur daha izlemeyenler var(ben)

TubaBlc
14.09.12, 09:02
Gerçekten çok güzel bir dizi , devamını bekliyoruz :)

park shin.
14.09.12, 09:05
Japon versiyonu daha komik sanki ama kore versiyonu da çok hoş

kim soo young
14.09.12, 16:00
Ben önce Kore versiyonuyla başlayıp sonra meraktan Japon versiyonuna atladım ama onu beğenmedim nedense. Kız güzel değil, kılık kıyafetler daha kötü. O biraz daha animemsi ve konu işleyişi de farklı gidiyor. Kore versiyonu daha bir akla yatkın gibi( Amerikalı abi hariç. Yok öyle Amerikan abileri dünyada üvey koreli kız kardeşi öyle kollayacak). O yüzden ben de japon versiyonu izlemekten vazgeçtim. 4 gözle bunu bekliyorum.

limhae
14.09.12, 18:19
9. bölümü heyecanla bekliyorum vallahi sırf heyecanı bozulmasın diye fragman vs. hiç bişeye bakmıyorum burada yayınlanmasını bekliyorum :nuts: çok teşekkürler emekleriniz için :d1 (2):

Chibi Sailor
14.09.12, 18:29
3. bölümdeyim fotoğraf sahnesindeyim heyecandan izleyemiyorum yahu :D

Gamze Lee
14.09.12, 18:29
4. bölümde bıraktım çünkü okullar başlıyor tiryakisi olamam bana şeyi söylermisiniz şu ana kadar kız olduğunu öğren dimi yada kaçıncı bölümde öğrenecek?

Chibi Sailor
14.09.12, 18:31
spoilera girer ama o yüzden spo. sayfasına bak :)

Cornelia
14.09.12, 18:34
4. bölümde bıraktım çünkü okullar başlıyor tiryakisi olamam bana şeyi söylermisiniz şu ana kadar kız olduğunu öğren dimi yada kaçıncı bölümde öğrenecek?

Taejun 4.bölümde öğreniyor keşke bırakmasaydın hehe

Gamze Lee
14.09.12, 18:36
yaa diziyi bitirin gece gündüz izler bitiririm pazartesiye

Canter20
15.09.12, 08:49
bu bölümler de çok harikaydı...emeğinize teşekkürler :) x

mondlicht
15.09.12, 10:33
japon versiyonunuda izlemiştim ama kore versiyonu daha güzel görünüyo ve ben shinee fanı olduğum için minho'nun da etkisi var:df: devamını sabırsızlıkla bekliyorum

suzy123
15.09.12, 16:20
Bir şey diyebilir miyim bu videoları youtube ta verebilir misiniz? Telefonda bir tek youtubetan video izleniyor o yüzden.

yasmina
15.09.12, 17:24
koreliler çok sevimli olsada japon versiyonu daha mı güzel ne:))
emeklerinize sağlık:))

cekirdeksiz
15.09.12, 17:27
ya kimse alınmasın da ben japon versiyonunu beğenmemiştim (: korelilerin ilk bölümünü izledim çok sevdim. sonuna kadar izleyesim geliyor :D

Chibi Sailor
15.09.12, 17:40
Herkese sulanıyorum gibi gözükmesin ama bu dizinin doktoru da çok tatlıı :d1 (14):

bburcuu
15.09.12, 17:46
Bir şey diyebilir miyim bu videoları youtube ta verebilir misiniz? Telefonda bir tek youtubetan video izleniyor o yüzden.

Youtube yükleyemem malesef üyeligimde sorun oldu ve uploadı çok uzun sürüyor.
DMde izleniyor telefonda

yakamz
15.09.12, 19:28
ben japon versiyonu ve kore versiyonu ayrı kefeye koyuyorum aynı konsept olsada çok farklı bence , eğlenceli bi diziyi paylaştığınız içinde çok teşekkürler =)

mimar_istanbul
16.09.12, 18:54
dizinin diğer bölümlerini ne zaman yüklersiniz acaba.ben çok sevdim.heyecanla sonunu bekliyorum.emeği geçenlere teşekkür ederim.

suzuki-san
17.09.12, 17:57
bölümler hızla yükleniyor ellerinize sağlık devamını sabırsızlıkla bekliyorum ama dizide beni bir şey rahatsız etti oda erkeklerin kızlardan farkı kalmamış yani o giyinişleri saçları falan sulli bile daha erkeksi olmuş :D

suzuki-san
17.09.12, 18:00
Herkese sulanıyorum gibi gözükmesin ama bu dizinin doktoru da çok tatlıı

bu doktoru bu dizide beğendiysen (We Teach Love) bu filmde aşık olursun izlemediysen tavsiye ederim :D

Misfortune
19.09.12, 18:38
Bu arada diziyle ilgili yorumumu da eklemeden çıkmayayım (:
Dizi öneri listesinde gördüm ve izlemeye başladım. Boys over flowers dahil hiç bir diziyi bu kadar beğenmemiştim (:
Çok komik, çok hoş bir dizi .. Oyuncuları , hikayesi çok güzel..
Çeviren arkadaşlarında eline sağlık çok tebessüm ettiğim oldu izlerken (:
( "Valla mı" dıye cevırmıslerdı bır yerı orada cok hoşuma gitti (: )

cekirdeksiz
20.09.12, 09:25
Dizi öneri listesinde gördüm ve izlemeye başladım. Boys over flowers dahil hiç bir diziyi bu kadar beğenmemiştim (:
Çok komik, çok hoş bir dizi .. Oyuncuları , hikayesi çok güzel..
Çeviren arkadaşlarında eline sağlık çok tebessüm ettiğim oldu izlerken (:
( "Valla mı" dıye cevırmıslerdı bır yerı orada cok hoşuma gitti (: )

aynen BOF kadar güzel komik :D çevirilere ben de bayılıyorum. öyleyse sen Secret Garden'ı izlesen yerlere yatarsın :M:

Misfortune
20.09.12, 10:57
aynen BOF kadar güzel komik :D çevirilere ben de bayılıyorum. öyleyse sen Secret Garden'ı izlesen yerlere yatarsın :M:
evet onuda ızledım cok guzeldı o da :D

HB.HyeSu
20.09.12, 10:58
Ben videoları açamıyorum ya neden olabilir sizcee?

cekirdeksiz
20.09.12, 11:48
millet bugün 'COUPLES' i izledim hala gülüyorum :D izlemeyen varsa hemen şimdi izlesin 2 saatini harcamaya değer :D üstelik TBY'nin çevrilmesini beklerken zaman geçmiş olur :D

nian
20.09.12, 12:18
millet bugün 'COUPLES' i izledim hala gülüyorum izlemeyen varsa hemen şimdi izlesin 2 saatini harcamaya değer üstelik TBY'nin çevrilmesini beklerken zaman geçmiş olur couples ne dizi mi film mi?:hm:

bburcuu
20.09.12, 19:47
Ben videoları açamıyorum ya neden olabilir sizcee?

DNS ayarınızı yapmadıgınız için açılmıyor olabilir
Dns Değiştirme Tıklayın (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=28559&highlight=dns+de%F0i%FEtirme)

cekirdeksiz
20.09.12, 23:31
couples ne dizi mi film mi?

film idi (: izle bence (:

nian
21.09.12, 18:18
film idi (: izle bence (: konusunu pek açıklamamışlar ama lee si young oynuyomuş, o kadını seviyorum, listeme aldım gitti :D liste de öyle bir uzamaya başladı ki artık ne zaman izlerim hiç bilmem:hm: ilk izleyeceğim film choi min ho nun piyanist adlı filmi, izledin mi bilmiyorum ama ben konusunu beğendim, indirdim ilk boş vaktimde de izlicem D:

der-in
21.09.12, 18:22
ilk izleyeceğim film choi min ho nun piyanist adlı filmi, izledin mi bilmiyorum ama ben konusunu beğendim, indirdim ilk boş vaktimde de izlicem

ben izledim onu hiç hoş değil ya boşu boşuna vakit kaybıydı sıkıldım bayıldım resmen :( yarım bırakmaktanda nefret ederim 1 saatlik şeyi 2 günde anca izledim hehe ama tabi zevkler meselesi benim yakalayamadığım bir şeyi sen yakalayadabilirsin beli olmaz o iş :hm::df:

nian
21.09.12, 18:26
ben izledim onu hiç hoş değil ya boşu boşuna vakit kaybıydı sıkıldım bayıldım resmen yarım bırakmaktanda nefret ederim 1 saatlik şeyi 2 günde anca izledim ama tabi zevkler meselesi benim yakalayamadığım bir şeyi sen yakalayadabilirsin beli olmaz o iş hadi ya o kadar da indirdim neyse bi yarım saat bakarım olmazsa bırakırım :D

der-in
21.09.12, 18:33
hadi ya o kadar da indirdim neyse bi yarım saat bakarım olmazsa bırakırım

bende sırf indirdim diye izledim başta güzel gibi geliyor aman ne bileyim ki işte pek ısınamadım filme belki de modumda değildim hehe hehe yalnız filmi aldım yerin dibine soktum çıkardım hehe

nian
21.09.12, 18:48
bende sırf indirdim diye izledim başta güzel gibi geliyor aman ne bileyim ki işte pek ısınamadım filme belki de modumda değildim yalnız filmi aldım yerin dibine soktum çıkardım biraz öyle oldu :D: ama olsun ne düşündüysen onu söylüyosun zevkler değişken olduğu için kimisinin yerine dibine soktuğunu ben baş tacı edebiliyorum sorun değil yani sadece yarım saatim gitmiş olur ;)

der-in
21.09.12, 18:58
biraz öyle oldu ama olsun ne düşündüysen onu söylüyosun zevkler değişken olduğu için kimisinin yerine dibine soktuğunu ben baş tacı edebiliyorum sorun değil yani sadece yarım saatim gitmiş olur

yani kesinlikle çoğu kişinin sevmediği şey benim de en sevdiğim olabiliyor o yüzden aklında kalacağına oturup 1 saat ayırmaktan bir şey kaybetmezsin:df: izlediğin zaman yorumunu merkala bekleyeceğim :):hm:

selinjae
21.09.12, 19:17
bir hanazakari gibi tabikide değil ama genede çok beğendim bu diziyide :)

enriqued
21.09.12, 19:22
duygularıma tercüman olmuşsun .. :D

~Donghae_Elf~
22.09.12, 10:14
Harika :) Çok teşekkürler. Hemen izleyeceğim :)

Jangkeunsuklover
22.09.12, 11:38
18.dk'dan sonra cok kotu senkron sorunu var izlenmiyor? Sadece sorun bende mi ki kimse bir sey yazmamis

SenaWookie
22.09.12, 12:43
18.dk'dan sonra cok kotu senkron sorunu var izlenmiyor? Sadece sorun bende mi ki kimse bir sey yazmamis Yorumunu gördükten sonra biraz baktım 18. dakikadan sonrasına. Bende bir sorun yok gibi gözüküyor. o.O

dance
22.09.12, 12:43
18.dk'dan sonra cok kotu senkron sorunu var izlenmiyor? Sadece sorun bende mi ki kimse bir sey yazmamis ben sorun göremedim.
b111yeppudaa - Dailymotion video (http://www.dailymotion.com/video/xtsdu0_b111yeppudaa_shortfilms?start=1105)
sayfasından da takip edebilirsiniz.
şuan itibari ile 120 kişi izlemiş...

Jangkeunsuklover
22.09.12, 21:29
ben sorun göremedim.
b111yeppudaa - Dailymotion video
sayfasından da takip edebilirsiniz.
şuan itibari ile 120 kişi izlemiş...
Nildenizi olan yuklemede sayfayi kac kere yenilesemde hep 18den sonra takiliyordu sonra da senkron uyusmazligi oluyordu ama simdi yazdiginiz linkte hic sorun cikmadi cok tesekkurler

Noona555
23.09.12, 08:36
Güzel ve tanidik bir konusu var.Eylenceli diziye benziyor.İzlemeğe calişacağim..

Nurser
24.09.12, 13:21
yni bölümleri gelince bnide etiketlermisinz?
bide telefondan izleme gibi şansım yok mu ya ?

asidnz
24.09.12, 20:23
emeğiniz için canı gönülden teşekkür ediyorum :cps: bu emeğinizin karşılığını okul,iş,özel hayatınızda alırsınız inşallah. :jk:
Yeni bölümler için teşekkürler :jk:
Buarada diğer bölümler için benide etiketleyebilirmisiniz ?

saragni
24.09.12, 21:53
senarist acaba sonunu değiştircek mi.. acayip gidiyo dizi

silvery
25.09.12, 07:59
Beni de etiketleyebilir misiniz :) ..Bu arada sonunu bilmiyorum bahsedecek olan yeppudaşlar spoil kullanırsa sevinirim lütfen :)senarist acaba sonunu değiştircek mi.. acayip gidiyo dizi

Yasemin
25.09.12, 09:48
Paylaşım için teşekkürler elleriniz dert görmesin
12.bölüm sonundaki fragman yeni sezondamı olacak bilgisi olan varmı çok beğendim ismini cismini bilen varsa söyleyebilirmi

park shin.
26.09.12, 15:14
dizi sanki biraz you are beautiful'u andırıyo :jk:

elaserra
28.09.12, 07:09
millet bugün 'COUPLES' i izledim hala gülüyorum izlemeyen varsa hemen şimdi izlesin 2 saatini harcamaya değer
to the beautiful u izlicektm yorumlara bakim dedim meraklandırdın beni :) izliyorum

penbeli
28.09.12, 20:32
dizi harikaya oyuncular müthiş komik izlemesi harika

mimar_istanbul
28.09.12, 20:44
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mawzp1k8Sj1rudls9o6_250.gifacaba hangi diziden.bir de aslında böyle fragmanların altına isimlerini de yazsanız.teşekkürler

bburcuu
28.09.12, 20:47
acaba hangi diziden.bir de aslında böyle fragmanların altına isimlerini de yazsanız.teşekkürler
The Thousandth Man dizisinden

bosbeles
30.09.12, 14:33
diziye daha başlamadım:(
ama bunu gördüm bayıldım D:http://www.youtube.com/watch?v=hl9xM3KbH3c

faeries
30.09.12, 15:42
Bugün izlemeye başladım çok sevdim :)

park shin.
01.10.12, 11:21
çok güzel bir dizi ya izlerken çok gülüyorum :D

zulya
01.10.12, 17:43
slm ben 13. bölümüde izledim sonrası geldiğinde benide etiketlersen sevinirim

kim mi na
01.10.12, 18:48
diziye daha başlamadım
ama bunu gördüm bayıldım hehe bu sahnede ben kopmuştum ya :D bir taklit yapmayan bunlar kalmıştı bunlarda yaptı hehe

Yankı Adır
04.10.12, 17:08
Bölümün sonlarında çalan şarkının adını biliyor musunuz acaba?

Cornelia
04.10.12, 17:14
Bölümün sonlarında çalan şarkının adını biliyor musunuz acaba?

j-min- stand up :)

kim jugun
04.10.12, 20:10
görüyorsunuz koreliler dizi yapıyor adamlar ya dizide hem gülüyorum hem üzülüyorum bazen ağlamaklı oluyorum aşkı gerçek aşkı hissdiyorum olay bu yaa diğer bölümleri bekliyorum :)emeklerinize sağlık demeden geçemiyeceğim

butti23
06.10.12, 13:21
japon versiyonunu izlemedim japon dizilerini izleyemiyorum umarım koreliler daha güzelini yapmıştır yeni başlıyorum hadi hayırlısı hehe

sesilya
07.10.12, 12:14
aaa bende japon versiyonunu izlemiştim (: hatta ıkıncı erkek başrol'e kafayı taktığımı hatırlıyorum :) nakatsu :D Çok tatlıydı birde koreli versiyonunu izleyelim bakalım zaten dizi kalmamıştı iyi oldu teşekkürler :alkış:

Yankı Adır
07.10.12, 17:53
Çok güzeldi .Bütün gün boyunca 15. bölümü bekledim diyebilirim. :D Teşekkürler

anadolu
08.10.12, 08:01
Bir dizinin daha sonuna geldik...
16. bölüm olan FİNAL BÖLÜMÜ eklenmiştir...
diziyi boyunca emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ediyorum :) iyi ki varsınız

Young-Hyunn
08.10.12, 12:41
diziyi çeviren upland yapan yappudaşlarım ellerinize sağlık çok çok teşekkürler filim muhteşem ceviri ekibi muhteşemdi tekrar tekrar teşekkürler ve iyiki varsın yeppudaa:)):jk:

8188darkangel
08.10.12, 13:46
güzel bir diziyi daha bitirdik çeviri ekibine çok teşekkürler ve tabii yeppuda'ya da <3

boşşş
08.10.12, 17:08
Amanın finallemiş:F Ne zamandır izleyemedim:( Emeği geçenlere teşekkür ederim...

silvery
08.10.12, 17:10
Amanın finallemiş Ne zamandır izleyemedim Emeği geçenlere teşekkür ederim...

hemen izle çok şeker dizi :)

boşşş
08.10.12, 17:45
hemen izle çok şeker dizi
Yok izliyordum zaten, sanırım en son 8. bölümü izlemiştim. Taşınma işleri ve de benim şanssızlığım sağ olsun internetim yok. Oradan buradan girmeyle de tadını çıkara çıkara izlenmez ki:) Ama az kaldı vuslata, kafama eserse baştan başlayacağım izlemeye hehe

EYLMZ
08.10.12, 19:13
Eveet bir idiziyi daha bitirdik herkese teşekkürler:)en çok eun kyulu sevdim ve ona üzüldüm bebeğim benim nasıl tatlı gülüyo ağlıyo :)

~Donghae_Elf~
09.10.12, 09:27
harika bir dizinin daha sonununa geldik. :) Emeği geçen herkese çok teşekkürler :)

GaMzE jİ yEoN
09.10.12, 09:32
bn ce öbürü güzeldi ama bu çok daha güzell :D :D

behice84
09.10.12, 12:33
ellerinize sağlık çok güzel bir diziydi ama bence japon versiyornu daha komik ve eğlenceli geldi.bu dizide eğlendim ama ;)

HyunJoong_Emine
09.10.12, 14:25
Evett bu dizimde bittii süper bir diziydi. en çok beklediğim dizi bu olmuştu :D

ajeossi
09.10.12, 16:17
Aaa bir varmış bir yokmuuuuş... bitti yahu daha dün başlamştm diziye ehaah

kim jugun
09.10.12, 22:37
offf yaa offf gebertcem bu korelileri okadar dedim bukadar harika diziler yapmayın diye ama dinleyen kim valla süperdi herkese tavsiye eederim kesinlikle izleyin japon versiyonundan yüz kat daha çok sevdim:D finalde konuşuyodu her senarist böyle yapsa daha ne yaa hep mutluyuz:D

Korehayranı6
10.10.12, 15:20
Çok güzel bir diziydi keşke bitmeseydi.

Lara Croft
10.10.12, 22:33
Güzel bitti doğrusu :) Emeği geçenlere teşekkürler :D

prenses esma
12.10.12, 09:58
gerçekten güzeldi.:jk:japon versiyonundan daha güzel olmuş.emeğinize sağlık.:alkış:acaba şimdi ne izlesem? bu benim 96.kore dizimdi.amuse

^^VIP^^
13.10.12, 15:22
bir diziyi daha bitirdik:c009:
sıradaki lütfen:M:

silvery
13.10.12, 15:34
gerçekten güzeldi.japon versiyonundan daha güzel olmuş.emeğinize sağlık.acaba şimdi ne izlesem?bu benim 96.kore dizimdi.

sana süper bir dizi tavsiye edicem . Bekarların manavı :) ( ki genelde ilk tavsiyem pasta olurdu düşün :P ama izlemişsindir onu zaten )

zulya
13.10.12, 15:55
beklediğim gibi çıkmadı ama fenada değildi

hyrmert
13.10.12, 17:11
sonlara kadar baya güzel bir dizi, hevesle izledim.Sonu da kötü bitmedi gerçi ama ben böyle güzel bir diziye çok çok daha güzel bir final beklerdim açıkçası. Korelilerin birbirlerini görmeden seneler geçirip sonra sanki dün görüşmüş gibi birleşme sahnelerine hasta oluyorum, böyle olunca havada kalıo insan tatmin olmuyo sondan da :(

haticee_
13.10.12, 17:38
Bu diziye başliycam hemde kesin olarak bulduguma çok sevindim umarim anlatilan kadar güzeldir.

dÖrtyAprAk
13.10.12, 20:34
su bi gercek japon versyonundan cok daha iyi ve guzel olmus aslinda sonu daha guzel olabilirdi yinede guzeldi benden tafsiyedir

blueplume
13.10.12, 21:17
japon versiyonunda nakatsunun performansını hiç bir oyuncunun yakalayacağına inanmıyorum o yüzden hiç izleyip hayal kırıklığına kapılmamayım =D

sesilya
18.10.12, 00:29
ben bu finallerı bir sevemedim gitti(: japon versıyonunu daha çok beğendiğimi söylemeden edemeyeceğim.. tşkkürler... izlemeyenler kesinlikle izlemelisiniz boşa geçmez vaktiniz.. ama bence japonları izleyin ;)

Turkfan
18.10.12, 22:26
orta seviyede bir diziydi..

^^VIP^^
19.10.12, 10:27
evet ama daha güzel bir son olabilirdi

GaMzE jİ yEoN
20.10.12, 12:45
Çoook Güzelll

hcrr
20.10.12, 21:25
yeni başlıcam bakalım nasıl bi diziymiş

lim seul seul
21.10.12, 21:07
çok güzel bir diziydi ekleyenlere teşekkürler

Tubiis1905
22.10.12, 16:53
Merak ettim . bakalim nasil diziymis, Paylasim icin tskler :$

diland
27.10.12, 19:42
kore versiyonuda çok güzelmiş ama nedense japon versiyonu bana daha komik gelmişti ...
çeviren ve paylaşan arkadaşların eline sağlık....
sondaki şarkıyıda unutmamak gerek şarkı çok güzeldi ismini bilen var mı?

Tubiis1905
28.10.12, 18:13
cok güzeldi ama sonu daha güzel olmaliydi, yada devami gelmeli dizinin :(

TubaBlc
29.10.12, 21:03
ost uyla kalbimi çalan konusu ve oyuncularıyla aşık eden bir diziydi.
inanılmaz güzeldi ama sonu benim için tam bir felaketti.
ama o son iiçin bile defalarca izlerim.

*LuSiNa*
02.11.12, 08:54
İlk bölümüyle bağlandığım ve merakla izlediğim bir diziyken sonu maalesef çok tatmin edici olmadı.zaten finali çok iyi biten dizileri nadir görüyoruz:) ostları çok başarılı şu aralar devamlı dinlemkteym.yine de izlenmesi gerekir

bozturk026
03.11.12, 15:57
Bu belki izlediğim 10. dizi falan ama yine muhteşemdi :) henüz başlayıpta bitirmek istemediğim bir dizi olmadı. Bu adamlar bu işi biliyolar :)

Payton
06.11.12, 23:42
çok eğlenceli bi diziydi japon versiyonuna göre de daha iyiydi sanırım bunun finali daha düzgün bitti daha derli topluydu diyelim japon askıda kalmıştı bu ne ya böyle mi biter diye kalmıştım izlemeyenler izlesin kaçırmayınız dostlar =)

Canss114
06.11.12, 23:45
Aslında lise öğrencilerinin okul hayatının anlatıldığı dizileri izlemezdim pek ama bu diziyi izledim eğlenceli bir diziydi :)

dilaraozg
09.11.12, 22:30
minho'mu sulli kaptı :( sonu benim için kötü olsa da harika oyunculuk ve harika bir emek vardı bazen ağladım bazen gülemekten karnıma ağrılar girdi gerçekten japon versiyonu kadar benimsedim bu diziyi çünkü min ho oynuyo ve o harika bir iş çıkarmış bence aslında herkes harika bir oyunculuk çıkarmış bu diziyi hiç unutmıcam :D

Hüzzam_ı Katre
11.11.12, 11:53
Japon versiyonunu izlemiştim bu dizinin eminim ki Koreliler daha güzel yapacaktır. Emeğine sağlık @bburcu etiket için arigato komao

bende o temenni ile izlemiştim ama açıkçası Japon versiyonu daha eğlenceliydi :) :)
tabiki kore yapımımda güzel olmuşş fakat lakin ben hana zakayi ye verirdim oyumu onlar daha eğlenceliydi.. yurt başkanları falan renk katmıştı .. mesela buradaki koreli başroldeki çocuk çok masumsu duruyor ve onun alkol alarak önüne geçen herkesi öpmesi pek gerçekci gelmedi japon versiyonundaki oğlan daha gerçekciydi.. yurt başkanlarını oynayanlar çok yakışmıştı japon versiyonunda ve zırt pırtt ortaya çıkan okul müdüresi vardı müdürde bi okadar komikti burda onları göremedim :(
kısacası bana göre japon versiyonu daha eğlenceliydi
biraz daha eğlence katsalardı olurdu
finali daha düzgün bitti daha derli topluydu diyelim japon askıda kalmıştı bu ne ya böyle mi biter diye kalmıştım
sonunda sorular kalan dizi ve filmleri daha tercih ederim... :)
Teşekkürler yeppuda <3
emeği geçen ve izlememi sağlayan herkese teşekkürler...

Payton
12.11.12, 11:30
bende o temenni ile izlemiştim ama açıkçası Japon versiyonu daha eğlenceliydi :) :)
tabiki kore yapımımda güzel olmuşş fakat lakin ben hana zakayi ye verirdim oyumu onlar daha eğlenceliydi.. yurt başkanları falan renk katmıştı .. mesela buradaki koreli başroldeki çocuk çok masumsu duruyor ve onun alkol alarak önüne geçen herkesi öpmesi pek gerçekci gelmedi japon versiyonundaki oğlan daha gerçekciydi.. yurt başkanlarını oynayanlar çok yakışmıştı japon versiyonunda ve zırt pırtt ortaya çıkan okul müdüresi vardı müdürde bi okadar komikti burda onları göremedim :(
kısacası bana göre japon versiyonu daha eğlenceliydi
biraz daha eğlence katsalardı olurdu

sonunda sorular kalan dizi ve filmleri daha tercih ederim... :)
Teşekkürler yeppuda <3
emeği geçen ve izlememi sağlayan herkese teşekkürler...

tercihler farklıdır tabii ki de kimi insan şöyle mi olurdu böyle mi biterdi gibi ucu açık dizileri filmleri (ve ya güldürürken düşündüren fıkraları heheh) severler ben öyle değil benim önüme hazır gelecek :D

randomname
12.11.12, 11:49
tercihler farklıdır tabii ki de kimi insan şöyle mi olurdu böyle mi biterdi gibi ucu açık dizileri filmleri (ve ya güldürürken düşündüren fıkraları h) severler ben öyle değil benim önüme hazır gelecek
bence en duygusalı tayvandı, ama en çok koreyi beğendim. Japon çok duygusuz sırf eğlence amaçlı yapılmıştı bana göre. Ve sana katılıyorum bende sonu belli olan dizileri severim.

nestkuik
12.11.12, 13:19
güzel dizi:D

Hüzzam_ı Katre
12.11.12, 13:23
tercihler farklıdır tabii ki de kimi insan şöyle mi olurdu böyle mi biterdi gibi ucu açık dizileri filmleri (ve ya güldürürken düşündüren fıkraları h) severler ben öyle değil benim önüme hazır gelecek

Tercih meselesi tabi saygı duyuyorum :)

Payton
12.11.12, 14:20
bence en duygusalı tayvandı, ama en çok koreyi beğendim. Japon çok duygusuz sırf eğlence amaçlı yapılmıştı bana göre. Ve sana katılıyorum bende sonu belli olan dizileri severim.

Tayvanı da mı vardı bunun bak haberim yoktu bi ara izlemeliyim adı ne ki?

randomname
12.11.12, 14:24
Tayvanı da mı vardı bunun bak haberim yoktu bi ara izlemeliyim adı ne ki?
evet var ama ingilizce Hana Kimi Tayvan Versiyonu - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=29190) burada yazıyor tüm gerekli bilgiler linkleri de var hana kimi taiwan versiyon yazıncada çıkıyor zaten

mondlicht
14.11.12, 15:08
bu diziyi sadece oppam sayesinde izlemiştim ama güzeldi

Lalapool
14.11.12, 22:28
benzer hikayeler olan dizler var ama bu dizide hakiketen iyi. eğlenceli, karakterler sıcak samimi. geun kyul bayıldım, you are beautifuldaki jeremy gibi:df: choi minho yu ilk kez burda tanıdım. şimdi shinee dinliyorum dizi sayesinde.:cps:

GöZdE_26
16.11.12, 18:27
yorumlar olmasa dizi film seçemme valla yorum yapanların elleri dert görmesin :D hemen başlıorum anladığım kadarıyla tam benlik bir dizi :D

origetta
21.11.12, 04:05
bu ara izlediğim -erkek kılığına giren kızın konu alındığı- 4. dizi diyebilirim. :)) hepsinden de ayrı bir keyif aldım. Çevirmene teşekkürler. ^^

anemonbüşram
28.11.12, 17:13
emeği geçen herkese teşekkürler ben japon versiyonunuda seyrettim ama başkalarının aksine bana kore yapımı daha cazip geliyo üstelikte çok sevimliler helede minho....

GöZdE_26
30.11.12, 18:19
Evet yine ben :D diziyi bitirdim ve şuan bittiği için üzgün ve bu kadar güzel bir dizi izleme fırsatım olduğu için mutluyum her neyse şahane bir diziydi kesinlikle tavsiye ediyorum gülmek ,aşk nedir öğrenmek ve aynı zamanda bu kadar yakışıklıyı bir arada görmek istiyorsanız :) hemen izleyin vakit kaybetmeyin :) belki çok abarttım bilmiyorum ama ben çok etkilendim bittiği için finalde ağla ağla öldüm :( neyse işte çok güzeldi emeği geçen herkesten allah razı olsun kumao çingularım <3 :D

ha bu arada biri bana dizi önersin yaaw :D

UK83
06.12.12, 23:13
Gerçekten çok güzeldi diğer arkadaşlara tamamen katılıyorum Japon versiyonu daha güldürücü ve eylenceliydi fakat Kore versiyonunda artı olarak duygusallık vardı. Bence ikiside güzeldi sıkılmadan ikisinde bakılabilinir, fakat hana yori dango böyle değil çok fazla benzerlikleri olduğunu düşünüyorum.
Teşekkürler yeppudaa diyeceğim fakat bu siteden bakamadım❗❗❗.
şu sıralar iPad kullanıyorum dailymotionda olsa yeppudaa sitesi göstermiyor, buradaki yorumlara bayılıyorum bu siteden bakmak istiyorum bunun çözümü varmı acaba❓❓❓
Bilen varmı ❓❓❓❓��������

byulangel
18.12.12, 23:30
Dizide' ki muzikler guzelmis dımtıs EMEGINIZE SAGLIK :y052:

purpledream
19.12.12, 02:52
Güzel diziydi, ama ben eun kyul a üzüldüm ki :'/

BüşSe
23.12.12, 15:57
Emeğine sağlık ahh bırakamıyorum diziyi bağladı beni kendine ^^

zehram*
23.12.12, 16:11
min ho çok tatlıydı :P

Oppa <3
24.12.12, 11:08
süperdi bayıldım teşekkürler emeğinize sağlık ;)

bsr_
24.12.12, 23:33
To The Beautiful You (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=36222)= Yakışıklıların bir araya geldiği dizi diye tanımlayabilirim.Çok sempatiklerdi.İzlerken büyük keyif almıştım.SEVİYORUM KORE DİZİLERİNİİ!!!

Havle<3
25.12.12, 11:55
bugün başlıycam izlemeye :P

dadadazombie
25.12.12, 21:52
Bence Japon versiyonu çok çok daha güzeldi. Ayrıca güzelim peleriniyle ortalarda dolaşan Oscar'ı ne yapmışlar ya :(

minÇiçek
25.12.12, 22:43
ellerinize sağlık :) çık güzel bi diziydi :) Choi Min Ho çok tatlı <3

Michi Sumi
28.12.12, 15:49
Her zaman kı gıbı gerıde bırılerını bırakmak gerekıyor galıba ( eun kyul kuzuma cok uzuldum, gulusu o kadar tatlıydı kııııı ) eglencelı ve guzel bır dızıydı. Yasadıkları yurt cok guzeldı, bızım ulkemızde olsa dısarı cıkmam sanırsam :) Paylasım ıcın tesekkur ederım.

GöZdE_26
28.12.12, 17:14
şahane bir dizi ertelemeyin izleyin choi min ho ya zaten diyecek biişey yok kız da çok tatlı çok hoş bir ikili oldularr :D

çakmak
30.12.12, 18:13
dizi harikaydı herkes izlemeli bence :)

melikems
30.12.12, 18:55
japon versiyonunu izlemiştim ve şimdi kore versiyonunu merak ediyorum ve izlemek istiyorum.:)

argun13
07.01.13, 17:01
ilk japon versiyonunu izlemiştim konuları aynı olsada bakış açıları farklı olduğundanımıdır anlamadım birbirlerine pek benzemiyordu :D

suzuki-san
07.01.13, 17:25
sıkıldığım için yarım bırakmıştım ama devam edicem galiba çünkü minho oynuyor :D

inmortabel
08.01.13, 23:33
bu nasıl bi sondu böyle acaba

nsns
09.01.13, 14:19
japon versiyonu bana cok komik gelmişti. çok eğlenmiştim. kore versiyonu farklı bir havada. aynı değil de uyarlama yapılmış diyebiliriz. daha duygusal :)

butti23
12.01.13, 22:12
bayagı bir önce başlayıp sıkılıp yarıda bıraktıgım bir diziydi birden aklıma geldi bitiriverdim eeeh işte tam bir gençlik dizisi her kore dizisinde oldugu gibi bununda sonunda saçmalamışlar araya zaman koyup birde taş devrinde yaşıyorlar sanki hiç görüşemiyorlar telefonu kullanamıyor zavallılar hehe ayy ne sinir oluyorum böyle sonlara neyse bitti izlenebilir buyrun :)

niyans
14.01.13, 21:23
Ben önce Kore versiyonunu izledim ve izlerken kahkahalarım herkes tarafından duyuldu :):) her bölümü ve her karakteri benim için ayrı güzel ve komikti izlemeyen varsa bir daha düşünsün derim ilgi çekici bir dizi :):)

Sunjung
26.01.13, 01:13
Japon versiyonuna başlayıp yarım bırakmıştım bunu bitirebildim keyifli degildi desem yalan olmaz hani başrol oyuncusu kiz acayip tatliydi sırf onun hatırına devam ettim guldugum yerler bir elin parmağını gecmez kısacası beğenmedim benim icin yeterli degildi :) paylaşım icin tesekkurler

Deyeze
27.01.13, 15:10
Çok eğlenceli bir dizi :D Paylaşım için çok teşekkür ederim <3 Yine sonunu sevmedim , mutlu sahneleri son dakikalara sıkıştırmışlar :(

hullya
27.01.13, 20:04
japon versiyonunun yeri bende ayrı ama bu da çok güzeldi bayıldım herkesin emeğine sağlık:):):)

hyun-ja
27.01.13, 20:54
japon versıyınuyla aynı olsada onemlı deglll burdakı oyuncular daha ıyıı

betullz
03.02.13, 21:37
İlk başlarını izledim devamını getirmedim, Japon versiyonu çok iyiydi eğer bundan başladıysanız Japon versiyonunu da deneyin tabi ileriki bölümlerde ne olcak bilmiyorum ama Japon versiyonunda ilk bölümden sarmıştı

cekirdeksiz
03.02.13, 21:47
japonlar dizilerde biraz gıcık oluyolar ya ben onları film/anime izlerken daha çok seviyorum o yüzden 'dizileri' Korelilerle izlemeyi tercih ediyorum :)

nurseunghyun
03.02.13, 22:01
çokgüzel bi diziydi izlerken çok eğlendim :) cha eun a bayıldım çok tatlıydı hepsi de çok yakışıklıydı karakterlerin :)

Aleyna222
05.02.13, 23:15
Çok güzeldi. teşekkürler:squint::squint::squint:

m.k.a.
09.02.13, 20:33
Bu dizi de çok güzeldi ama benim dizilerim bitti bana dizi önerir misiniz acaba? Gerçi çok dizi izledim ama insan bırakamıyor.

Cornelia
09.02.13, 20:38
Bu dizi de çok güzeldi ama benim dizilerim bitti bana dizi önerir misiniz acaba? Gerçi çok dizi izledim ama insan bırakamıyor.

gençlik türü mü romantik komedi mi dram mı? hangi tür dizi istiyorsun?

m.k.a.
09.02.13, 21:18
Konusu güzel olduğu sürece pek ayırt etmiyorum ama romantik ,komedi ,gençlik türleri daha iyi.Yanıt verdiğiniz için de teşekkür ederim.

Cornelia
09.02.13, 21:29
Konusu güzel olduğu sürece pek ayırt etmiyorum ama romantik ,komedi ,gençlik türleri daha iyi.Yanıt verdiğiniz için de teşekkür ederim.

Tarihi dizilerden;
-The Princess' man
-Queen In Hyun's Man

*The Moon That Embraces The Sun da çok övülüyor o da olabilir izlemediğim için pek de yorumda bulunmayayım ..

Romantik olarak ;
-My Girlfriend Is Gumiho
- A Gentlemen's Dignity
-The Greatest Love
-Secret Garden
-Rich Man Poor Woman

Gençlik dizisi olarak;
- Dream High
-Reply 1997
-Hana Yori Dango
-Hana Kimi
-Q10
-You're Beautiful
-Samurai High School

Gerilim olarak da ;
-Bloody Monday
-White Christmas 'ı önerebilirim :)

Umarım yardımcı olabilmişimdir :jk:

fatmahar
09.02.13, 21:41
pek ayırt etmiyorum

The Accidental Couple,My Sweet Seoul,Save Last Dance For Me,The Snow Queen,Big,Cinderella Man,Tamra,Road Number One,The Greatest Love,Bad Man.

pbsrq
01.03.13, 22:52
başlamak istiyorum bu diziye ama kaçıncı bölümde kız oldugunu öğreniyor ? acil cevap verebilirmisinz ?

haticergin
06.03.13, 18:51
izlediğim en güzel dizilerden biri, üstelik şarkısınada bayıldım :df:iyki varsın yeppudaa, paylaşımlarınız için çok müteşekkirim :squint:

Cornelia
06.03.13, 18:57
başlamak istiyorum bu diziye ama kaçıncı bölümde kız oldugunu öğreniyor ? acil cevap verebilirmisinz ?

esas oppa 4.bölümde öğreniyor :)

^^Smg^^
10.03.13, 11:31
Gayet başarılı bir diziydi. Oyuncuları ve hikayeyi sevdim. Müzikler de hoştu. Keşke 20 bölüm olsaydı, sonu biraz daha uzatılsaydı daha hoş olurdu. Olsun, yine de sevdim bu diziyi.
Emeği geçenlere teşekkürler :)

:) :) :)
29.03.13, 00:24
Daha 7.bölümdeyim, Nakatsu'yu oynayan çok tatlı ama izlemeden önce düşündüğüm gibi kimse Nakatsu gibi olamaz ve olmamış da. Gerçi asıl versiyonuyla karşılaştırılmasını pek doğru bulmuyorum ama yine de söyliyim dedim :D
Çeviri için de teşekkürler ^^

Edit: Videoların kaliteleri daha yüksek olamaz mı bu arada? Geçen başka bir dizi için daha söylemiştim Bir arkadaş indirip izlememi söylemişti ama indirip izleyince de bi fark olmadı :(

hacers
16.04.13, 13:54
bburcuu diziyi eklediğin için çoookkk teşekkürler :df: Tabiki çeviri ekibini de unutmadım :dd: Ellerinize , emeklerinize sağlık :cps::cps: Harika bir diziydi , gerçi diziyi tamamlamam nerdeyse üç ayımı aldı ama olsun sonunda diziyi tamamladımlaylaylayİzlemek isteyenler varsa kaçırmasınlar derimheyooo

_DeNiZ YıLdıZı_
09.05.13, 16:05
yorumlar güzel japon yapımınıda merak ettim ama kore dizilerinden başka dizileri izleyemiyorum jopon yapımını izlemediğim için sorun yasamam sanırım :)

_DeNiZ YıLdıZı_
11.05.13, 08:50
arkadşlar bazı bölümlerde içerik reddedildi yazıyo neden acaba ???

fatmahar
11.05.13, 09:21
bazı bölümlerde içerik reddedildi

"İçerik reddedildi" yazısını gördüğünde videoların bulunduğu mesajın sol alt köşesindeki kırmızı üçgene tıklayıp bildirimde bulunursan video tekrar eklenir.

mine ç.
15.05.13, 12:16
çok güzeldi diyecek bir şey yok ama son bölümünde kızın saçının uzun olmasını tercih ederdim çünkü kız öyle daha güzel oluyor bence ona rağmen süperdi çok sevdim unutamıyacağım kore dizileri arasında özelliklede min ho ve Choi Sulli ...

ayshen
15.05.13, 22:25
gerçekden çok güzel dizi.bu benim ilk kore dizim:df:.çok hoşuma gitti,dizinin sonunda kendimi tutamadım ağladım:cing:

kontes
17.05.13, 19:03
çok güzel bir diziydi.japon versiyonuna göre çok farklı olmuş bence.japonlarınki daha bir çılgındı.bu ise romantizm ağır basmış biraz.çok beğendim çok eğlendim emeği geçenlere teşekkürler.şiddetle tavsiye ederim.

kkore
19.05.13, 16:11
Diziyi şimdi bitirdim.. Harikaydı. İlk saniyesinden son saniyesine kadar zevke izledim. Tek kelimeyle süper bir diziydi. Japon yada Kore, ikisi de benim için ayrı özel. Japon versiyonu daha komik ve saçmalıkların yer aldığı gayet eğlenceli bir versiyondu. Kore versiyonu biraz daha bizim tipik romantik komedi diziler tarzındaydı ama dediğim gibi çok zevkliydi. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim... :)

Acuşşii misa
29.05.13, 23:03
muhteşemdi yaaa çok güldüm sonu beni pek memnun etmedi ama daha güzel olabilirdi

nisyan
30.05.13, 10:22
görüntü çok bozuk:(

togiyo
30.05.13, 11:01
muhteşemdi yaaa çok güldüm sonu beni pek memnun etmedi ama daha güzel olabilirdi
katılıyorum sana ya sonu diğer bölümlerine oranla daha basit kalmıştı bence :hm:

cherryy
02.06.13, 20:36
Koreliler daha iyi yapmış.Bazı şeyler eksik olsada.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lt06wl3a8k1qkeieto1_r1_500.gif
Çeviri için tşk.