PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güney Kore Film Önerir Misiniz?* :)

Mystery.1
04.09.12, 16:16
Arkadaşlar Kore filmlerinden en çok etkilendiğiniz sevdiğiniz ve kaliteli olduğunu düşündüğünüz filmler hangileri? Film izlemek istiyorum ama karar veremedim bir türlü :sad2:

jijijiji
04.09.12, 17:32
A.Moment.To.Remember
Hello.Ghost
Psychic
Always su ji sub
NeverEndingStory

hepsi bu sitede vaar hepsi harika daha da var da aklıma gelmiyor..

saki&mey
04.09.12, 17:48
Romantic Island
My son (Aedul)
The man from now here
My way
A millionaires first love
Hear me
Masum adımlar ve Kasımpatı kokusu aklıma gelenler bunlar şuan.

gyilmaz
04.09.12, 17:50
A millionaire's first love
Do re mi fa sol la si do
You're my pet
Baby and me
Only you/always (favorimdir bence bunu mutlaka izle :D )
Heaven's postman (2.favorim :D )
Wonderful radio
Fight
Castaway on the moon
Love so divine
A lovers concerto
Romantic ısland
bu kadar ben bunları tavsiye ediyorum :D :D

lady otaku
04.09.12, 17:50
the classic
ditto
calla
once in a summer
daisy
more than blue
sunny
protect makeover

jungyonghwaoppa
04.09.12, 18:54
We teach love
Kesinlikle izlemeni öneririm :)

Mystery.1
04.09.12, 19:06
We teach love
Kesinlikle izlemeni öneririm :)
Başrol oyuncusu hiç yabancı gelmedi sonra biraz düşününce
One Fine Day de gördüğümü hatırladım :):) Teşekkürler ;)

svgfb
04.09.12, 19:12
öncelikle ve her zamanki gibi
"Only you/Always" :7:

sonraaa;
A Moment To Remember
As One
The Man From Nowhere
More Than Blue
200 Paunds Beauty
Baby and Me

bunları kesinlikle öneririm :jk: Listene katmalısın şimdiden iyi seyirler amuse

jungyonghwaoppa
04.09.12, 19:14
Başrol oyuncusu hiç yabancı gelmedi sonra biraz düşününce
One Fine Day de gördüğümü hatırladım :):) Teşekkürler ;)

Oynucularına daha önce hiç bir dizi ya da filmde rastlamadım, filmi izleyeli çok olmadı, ama favori filmim :) senaryo falan müthiş eğer izlersen yorumunu bekliyorum :)

Mystery.1
04.09.12, 19:17
öncelikle ve her zamanki gibi
"Only you/Always" :7:

sonraaa;
A Moment To Remember
As One
The Man From Nowhere
More Than Blue
200 Paunds Beauty
Baby and Me

bunları kesinlikle öneririm :jk: Listene katmalısın şimdiden iyi seyirler amuse
Çok teşekkürler :):) "Only you/Always" herkes öneriyor çok yakında izleyeceğimi düşünüyorum:) Baby and me de düşünüyordum izlesem mi izlemesem mi diye çok sağol gerçekten :):)

Mystery.1
04.09.12, 19:18
Oynucularına daha önce hiç bir dizi ya da filmde rastlamadım, filmi izleyeli çok olmadı, ama favori filmim :) senaryo falan müthiş eğer izlersen yorumunu bekliyorum :)
En yakın zamanda izleyip yorumumu yapacağım :) ve tabi ki seni de etiketleyeceğim ;)

svgfb
04.09.12, 19:22
Çok teşekkürler "Only you/Always" herkes öneriyor çok yakında izleyeceğimi düşünüyorum Baby and me de düşünüyordum izlesem mi izlemesem mi diye çok sağol gerçekten Rica ederim canım:7:
Only You gerçekten harika...
çok ağlamak istersen de A Moment To Remember kaçırma derim

Baby and Me izle izle o da çok güzeldir..
ayy birden hava alanındaki sahne aklıma geldi:d1 (2):

Mystery.1
04.09.12, 19:31
ayy birden hava alanındaki sahne aklıma geldi bak şimdi daha çok merak ettim :) A moment to remember ı izlemiştim .Gerçekten çok etkileyiciydi konusu da çok anlamlıydı :(

ebru09167
04.09.12, 19:43
Çok teşekkürler :):) "Only you/Always" herkes öneriyor çok yakında izleyeceğimi düşünüyorum:) Baby and me de düşünüyordum izlesem mi izlemesem mi diye çok sağol gerçekten :):)
Sorry, this is impossible in your browser.
only youyu ben de tavsiye ederim ayrıca bebek ve ben de çok şeker bir dizidir jang geun seukun çıtır çerez halleridir bence gülmek istersen mutlaka izle:)

ebru09167
04.09.12, 19:47
ayrica izledin mi bilmiyorum ama şunları da öneririm:
dramada;a moment to remember,the classic,april snow,daisyçok iyidir
romantik komedi;200pounds beauty,we teach love,aşkın gözü kördür,he was cool,bay kibirli ile 100gün,my sasy girl
komedide ise favorim speedy skandaldır

Mystery.1
04.09.12, 19:48
only youyu ben de tavsiye ederim ayrıca bebek ve ben de çok şeker bir dizidir jang geun seukun çıtır çerez halleridir bence gülmek istersen mutlaka izle
hahaha sanırım ikisini arka arkaya izleyeceğim :):) Ayrıca imzan çok güzel gong yoo muzun enfes gülüşü :D:D

ebru09167
04.09.12, 19:50
aa bir de komedi de you are my pet vardı ve son izlediğim film güzel ve çirkin:-) bir de kim jae joongun ve han hyo joonun oynadığı heavens postmani hem konu olarak hem film olarak çok beğenmıştim;)

ebru09167
04.09.12, 19:51
hahaha sanırım ikisini arka arkaya izleyeceğim :):) Ayrıca imzan çok güzel gong yoo muzun enfes gülüşü :D:D
Sorry, this is impossible in your browser.
teşekkürler o gülüş zaten beni mahveden:-)

shiemix
04.09.12, 19:56
Chilling Romance
200 Pounds Beauty
The Perfect Couple
My Pet
Baby And Me
A Millionaire's First Love
We Teach You Love
Cyrano Agency
Hello Ghost
My Tutor Friend 1-2
He Was Cool
Speedy Skandal
My Sassy Girl bana göre hepsi çok güzeldi,izlemeni tavsiye ederim,umarım beğenirsin :df:

Mystery.1
05.09.12, 08:05
Chilling Romance
200 Pounds Beauty
The Perfect Couple
My Pet
Baby And Me
A Millionaire's First Love
We Teach You Love
Cyrano Agency
Hello Ghost
My Tutor Friend 1-2
He Was Cool
Speedy Skandal
My Sassy Girl bana göre hepsi çok güzeldi,izlemeni tavsiye ederim,umarım beğenirsin :df:
Göz dolduran bir liste olmuş çok teşekkürler :):)

Mystery.1
05.09.12, 08:06
aa bir de komedi de you are my pet vardı ve son izlediğim film güzel ve çirkin:-) bir de kim jae joongun ve han hyo joonun oynadığı heavens postmani hem konu olarak hem film olarak çok beğenmıştim;)
süpersin sen:) artık sırayla izlemek lazım listem kabardı bayağı ;)

Mystery.1
05.09.12, 20:11
ayy birden hava alanındaki sahne aklıma geldi svgfb ahhh o havaalanındaki sahneee :) bebek çok tatlıydı yaa çok sevdim çocuktan da harika baba oldu :P

svgfb
06.09.12, 07:24
@svgfb (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=50541) ahhh o havaalanındaki sahneee :) bebek çok tatlıydı yaa çok sevdim çocuktan da harika baba oldu :P beğendiğine sevindim canım :7: o sahnenin seni de ahh'latacağını biliyordum hehe

Mystery.1
06.09.12, 10:55
beğendiğine sevindim canım :7: o sahnenin seni de ahh'latacağını biliyordum hehe
ahh latmaz mı canım :) ama en sevdiğim sahnelerden biri bebeğe parmağıyla süt içiriyor ya bittim o kısma :P

svgfb
06.09.12, 11:02
ama en sevdiğim sahnelerden biri bebeğe parmağıyla süt içiriyor ya bittim o kısma ayy orayı hatırlamadım sanki ben :(
birde süt alabilmek için; annesi yok- bebeğim yetim kaldı- süt istiyorum diye ağlaması da komikti hehe bebişte gaz veriyo arkadan oluyo baba biraz daha ha gayret hehehehe

Mystery.1
06.09.12, 11:04
ayy orayı hatırlamadım sanki ben :(
birde süt alabilmek için; annesi yok- bebeğim yetim kaldı- süt istiyorum diye ağlaması da komikti hehe bebişte gaz veriyo arkadan oluyo baba biraz daha ha gayret hehehehe
Aynen tatlım bi de ailesinin fotografının önünde ağladı sonra başladı bebk ağlamaya çok şekerdi orada :D

Mystery.1
18.09.12, 21:30
We'll teach love you yu izledimmmm ve söz verdiğim gibi etiketimi de ve yorumumu yapıyorum ;)

Ah cancağızım böyle bir film olur mu ?
İnsan böyle şaşırtılır mı?
Filmde herşeyin aslında ta tersi olduğunu görünce bir ağladım..
Kızın hasta olduğunu görünce bir ağladım..
Aslında kız mesajları vermiş çocukla birlikte ben de hiç farketmedim bir de ona ağladım..
Kız çocuğu hatırlamadı bir ona ağladım ..
ya ben son 20 dk ne ağladım yaaaaaaaaaaaaaaa:gircray: :d1 (2): :d1 (2): jungyonghwaoppa

jungyonghwaoppa
19.09.12, 08:42
We'll teach love you yu izledimmmm ve söz verdiğim gibi etiketimi de ve yorumumu yapıyorum ;)

Ah cancağızım böyle bir film olur mu ?
İnsan böyle şaşırtılır mı?
Filmde herşeyin aslında ta tersi olduğunu görünce bir ağladım..
Kızın hasta olduğunu görünce bir ağladım..
Aslında kız mesajları vermiş çocukla birlikte ben de hiç farketmedim bir de ona ağladım..
Kız çocuğu hatırlamadı bir ona ağladım ..
ya ben son 20 dk ne ağladım yaaaaaaaaaaaaaaa:gircray: :d1 (2): :d1 (2): jungyonghwaoppa

Ben o öğrendiği kısmda kalakalmıştım bir beş on dakika dondum yani, hiç izlememiştim böyle bir film :) Beğenmene sevindim canım :)

Cıvık Mantar
19.09.12, 08:50
Yorumları okumadım belki önerilmiştir.:)
More Than Blue (Sağlam dramdır. Başta ne olduğunu anlamıyorsun ama sonunda ipler çözülüyor.)
Sunny (Arkadaşlığın çok güzel anlatıldığı bir filmdi.)
A Millionaire's First Love (Hyun Bin'in oyunculuğu için bile izlenir.:))
Ditto (Durağan olduğunu düşünebilirsiniz. Eski bir film ve oldukça değişik konusu. Sevdiklerim arasında.)

Kore dramalarını severim ama Japonlar bence bu işin ustası.:)
Umarım yardımcı olur. Gerçi konuyu açalı baya olmuş ama.:D:

Mystery.1
19.09.12, 09:22
Yorumları okumadım belki önerilmiştir.:)
More Than Blue (Sağlam dramdır. Başta ne olduğunu anlamıyorsun ama sonunda ipler çözülüyor.)
Sunny (Arkadaşlığın çok güzel anlatıldığı bir filmdi.)
A Millionaire's First Love (Hyun Bin'in oyunculuğu için bile izlenir.:))
Ditto (Durağan olduğunu düşünebilirsiniz. Eski bir film ve oldukça değişik konusu. Sevdiklerim arasında.)

Kore dramalarını severim ama Japonlar bence bu işin ustası.:)
Umarım yardımcı olur. Gerçi konuyu açalı baya olmuş ama.:D:
Çok teşekkür ederim :) Önerilerini bakacağım ;) aslında japon dramalarını da merak ediyorum ama sanki biraz soğuk insanlar o duyguyu alamazmışım gibi hissediyorum ama bir denemek lazım yine de :D

Mystery.1
19.09.12, 09:26
Çerçevedeki resmi görünce düşünüyor ya çiçeklerin anlamını ben orada bi koptum zaten :( Duygularını açıkça ifade edebilmesi çok hoştu. Bu tarz karakterleri seviyorum ;)

Ben o öğrendiği kısmda kalakalmıştım bir beş on dakika dondum yani, hiç izlememiştim böyle bir film :) Beğenmene sevindim canım :)
Beğenmez miyim :) İnan bana da kal geldi :(

Cıvık Mantar
19.09.12, 09:28
aslında japon dramalarını da merak ediyorum ama sanki biraz soğuk insanlar o duyguyu alamazmışım gibi hissediyorum ama bir denemek lazım yine de

Bende tam tersi o duyguyu çok iyi yansıttıklarını düşünüyorum.:D: Şimdiden iyi seyirler.:)

Mystery.1
19.09.12, 09:40
Bende tam tersi o duyguyu çok iyi yansıttıklarını düşünüyorum.:D: Şimdiden iyi seyirler.:)
Teşekkür ederim ;)

sırlar
11.10.12, 18:52
çok beğendiğiniz ilk beş güney kore filmi önerebilir misiniz?