PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The In Heritors / 2013 / Güney Kore / Dizi Tanıtımı

Sayfa : 1 2 [3] 4 5

Brooke
31.07.13, 02:16
evet ben de öyle düşünüyorum, şirin erkeklerden ziyade le min ho bu yüzden ilgimi çekmiştir, city hunter ve faith den sonra düşününce bir de

Açıkcası City Hunter'ı hep izlemek istedim.Dönem içinde derslerin yoğunluğundan fırsat bulamadım,yaz dönemi ise benim için karışık o yüzden fırsat bulduğum söylenemez.Faith'i ise ben izlemek istemedim.Tarihi Kore dizilerine hiçbir zaman olumlu yaklaşamadım.Belki çok seveceğim bilemem ama kasvetli geliyorlar bana.Bu iki yapımı da izlemedim ama lee Min Ho hakkındaki düşüncelerim bunlar.Demek ki bir de izlesem ne düşüneceğim :)

Tek istediğim bu dizinin bir an önce başlaması.Ekim'e daha çok var.Min Ho ve Shin Hye güzel bir ikili oluşturacakar bence.BOF'u Hana Yori Dango kadar sevmesem de başarılı bulurum.Çok çok sevemememin nedeni başroldeki bayan oyuncuydu bence.Min Ho ile olmadı bir türlü sanki.Bu dizide bu konu hakkında hiçbir korkum yok.İkisi de muhteşem :)

Efsane00
31.07.13, 02:37
Iki sevdigim oyuncu bir arada yuhuuu :alkış: bu diziyi sabirsizlikla beklicem lakin ekim'e daha cookkkk var yaa :(

seven ny
31.07.13, 02:56
Açıkcası City Hunter'ı hep izlemek istedim.Dönem içinde derslerin yoğunluğundan fırsat bulamadım,yaz dönemi ise benim için karışık o yüzden fırsat bulduğum söylenemez.Faith'i ise ben izlemek istemedim.Tarihi Kore dizilerine hiçbir zaman olumlu yaklaşamadım.Belki çok seveceğim bilemem ama kasvetli geliyorlar bana.Bu iki yapımı da izlemedim ama lee Min Ho hakkındaki düşüncelerim bunlar.Demek ki bir de izlesem ne düşüneceğim
benim lmh yu ilk tanıdığım dizisi city hunter dır ,ondan sonra bof u izleyince bi tuhaf gelmişti, en sevdiğim dizisidir city hunter,evet bof un notunu kızdan dolayı kırıyorum hep, her seferinde, keşke bayan oyuncu farklı olsaymış diyorum, onun dışında güzel bi diziydi ama city hunter ve faith den sonra lmh yu tekrar lise dizisinde görmek farklı olacak, hiç istememiştim, onu daha farklı rollerde görmek isterdim,açıkcası lise dizilerini de pek sevmiyorum, ben de tarihi dizileri hiç sevmem ve izlemem ama sadece 2 si istisna oldu, onlar da en çok sevdiğim iki oyuncunun olduğu için izledim, biri faith biri de gu family book, faith i ise uzun süre direndim izlememek için ama lmh için dayanamadım başladım,biraz ağır geldi bana ama tabi lmh nun ayrı bi karizması var, gu family book ise kesinlikle muhteşem bi diziydi, bence tarihi dizi sevmeyenlerin önyargısını kırabilir

Brooke
31.07.13, 03:41
benim lmh yu ilk tanıdığım dizisi city hunter dır ,ondan sonra bof u izleyince bi tuhaf gelmişti, en sevdiğim dizisidir city hunter,evet bof un notunu kızdan dolayı kırıyorum hep, her seferinde, keşke bayan oyuncu farklı olsaymış diyorum, onun dışında güzel bi diziydi ama city hunter ve faith den sonra lmh yu tekrar lise dizisinde görmek farklı olacak, hiç istememiştim, onu daha farklı rollerde görmek isterdim,açıkcası lise dizilerini de pek sevmiyorum, ben de tarihi dizileri hiç sevmem ve izlemem ama sadece 2 si istisna oldu, onlar da en çok sevdiğim iki oyuncunun olduğu için izledim, biri faith biri de gu family book, faith i ise uzun süre direndim izlememek için ama lmh için dayanamadım başladım,biraz ağır geldi bana ama tabi lmh nun ayrı bi karizması var, gu family book ise kesinlikle muhteşem bi diziydi, bence tarihi dizi sevmeyenlerin önyargısını kırabilir

Konusu yine lise ortamı olabilir ama bazen klasik konulardan çok hoş diziler de çıkabiliyor.Önemli olan senaryonun nasıl ele alındığı ve tabi ki oyuncuların yetenekleri.yetenek konusunda bir endişem yok.Umuyorum senaryo da hoştur ve bize güzel bir dizi izlettirirler.Bu kadar beklediğimize değse bari.Hiç bir diziyi bu kadar önceden beklemedim.Genelde bitmiş dizileri ya da yayınlanmakta olan dizileri izlerim.Bu kadar önceden hiçbir dizi beni etkilememişti :)

makka
31.07.13, 11:36
dört gözle bekleyenlerden biride benim. güzel olacak eminim...

lmeflatun
31.07.13, 11:52
Gossip girl ve kore dizisi ??!! Nası bişey olcak çok merak ediyorum masumluğunu sevdiğimiz kore dizilerinden farklı mı olcak yoksa

MinatoNamikaze
31.07.13, 13:43
yine lee min hoo yine güzel bir dizi daha adam çok iyi oynuyor onun yanında park shin hye oda çok güzel flower boy next door da az ağlatmadı yani :) teşekkürler

seven ny
31.07.13, 15:13
Bu kadar beklediğimize değse bari.Hiç bir diziyi bu kadar önceden beklemedim.Genelde bitmiş dizileri ya da yayınlanmakta olan dizileri izlerim.Bu kadar önceden hiçbir dizi beni etkilememişti
ne olursa olsun değecek bence, çünkü senaristin 2 dizisi de muhteşemdi, üstelik senaryoyu lmh yu düşünerek yazdığı söyleniyor, ne kadar doğru bilemem de öyleyse 2 kat daha sabırsızlanıyorum, ben de sadece 2 diziyi başından itibaren izledim, bittikten sonra izliyorum diğer dizileri ama lmh söz konusu olunca bekleyemeyeceğim:)

Brooke
31.07.13, 20:02
ne olursa olsun değecek bence, çünkü senaristin 2 dizisi de muhteşemdi, üstelik senaryoyu lmh yu düşünerek yazdığı söyleniyor, ne kadar doğru bilemem de öyleyse 2 kat daha sabırsızlanıyorum, ben de sadece 2 diziyi başından itibaren izledim, bittikten sonra izliyorum diğer dizileri ama lmh söz konusu olunca bekleyemeyeceğim

Bu söylenilen doğruysa gerçekten çok hoş bir dizi olacağına emin olabilirim :) Bir efsane dizi bile doğuyor olabilir şu an bilemeyiz. :)

sen..AŞK..ben
31.07.13, 20:09
Oppama her dizi yakışır :)

fundanjell
31.07.13, 22:36
Minhonun en cok City Hunter`da tarzini beyenmistim bu dizideki tarzi nasil olacak acaba merak ediyorum :dd:

gwiyeoun_yeoja
01.08.13, 14:11
Yok artııık yok artııık en sevdiklerim bir aradaa <3 <3 (o_o) hemen çıksın ya ekim de neymiş :(( :'(

seven ny
02.08.13, 00:36
CNBLUE nun dizinin OST' u nu söyleyeceği yönünde bir söylenti var, ne kadar doğru bilmiyorum ama
dizi oyuncularıyla ilgili bi video yapmışlar fanlar
http://www.youtube.com/watch?v=WOT28zRF1yA

- 미소 -
02.08.13, 00:46
Bari bir fragmanını görebilseydik... Oyuncu kadrosu çok güzell.. Ailece merakla bekliyoruz :D

Gulliver
02.08.13, 02:52
waaaoooowww çok ilgi çekici... bu ikili ne zaman bi dizide yer alacaklar diye merak ediyodum gerçekten zirve dizilerden olucak gibi duruyo inşallah hayal kırıklığına uğratmaz... çevirmen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin :)

Rubi93
02.08.13, 03:49
heycan dorukta bekliyoruz ^^

sera and hyemi
02.08.13, 05:08
keın cok guzel dızıdır

minho'm
02.08.13, 14:32
Allah'ım çok mutluyum gerçekten. boys over flowers'tan sonra onu okulda görebileceğiz. şuan en sevdiğim dizi boys ama heirs'ten sonra değişir mi göreceğiz bakalım. 4 gözle bekliyorum bu diziyi. heyooo şimdiden çok teşekkürler yeppudaa...:df:

-insomniac-
02.08.13, 23:58
CN blue'dan yong hwa da oynayacak yazıyordu bir yerlerde..okuduğumda çok sevinmiştim yong hwa'yı tekrar bir yapımda görüceğim için ama sadece elemelerde varmış yerini başkaları almış :\

smyye.95
03.08.13, 00:10
CN blue'dan yong hwa da oynayacak yazıyordu bir yerlerde..okuduğumda çok sevinmiştim yong hwa'yı tekrar bir yapımda görüceğim için ama sadece elemelerde varmış yerini başkaları almış :\

Lee min Ho'nun abisi rolünde teklif götürülmüş. Fakat sonra Yong Hwa müzik kariyerime yoğunlaşacağım diyerek teklifi redettmiş. :df: Bence çok saçmaydı zaten iyi ki de kabul etmemiş. Şimdi onun rolü Choi Jin Hyuk'a veridi. :df:

minho27
03.08.13, 01:45
bence de ama liseli bir de çok çetrefilli konular her zaman iş görüyor, "aşk entika, para"bol bol entika izleyeceğiz galiba, hiçte sevmem böyle konuları da senaristte de canavar gibi, bi farklılığı olur diye düşünüyorum inşallah öyle olur çünkü bana da bir bıkkınlık geldi artık :D:ha evet pusudayım bekliyorum sana bu yüzden hiç güvenemiyorum bee heheniye evleniyo muyuz? yok artık :eek: tamam demiyom bişy daha da sanki arkadaşlar birbirine dürüst olamaz haa :M:o benim ilk göz ağrım, en çok izlediğim dizi ee ne yapak o zaman personal taste mi :zipir:

seven ny
03.08.13, 01:56
ee ne yapak o zaman personal taste mi
canım sen daha otur, ben san mesaj yazalı tam 5 gün olmuş(üşenmedim baktım, hiç bir fırsatı kaçırmam:zipir: ) sen yokken ben faith i bitirdim bugün,:zipir:
Sen yoktun ben yalnız kalmayı öğrendim,
Acıya duvar gibi durmayı ögrendim,
Kaybolmuş bir dilin sözcükleri gibi,
Köksüz, bağsız durmayı öğrendim..:M:
sana bu yüzden hiç güvenemiyorum bee
şu an kulağına vahşi batı müziği geliyor mu :zipir: gelmiyosa gelsin:M:

minho27
03.08.13, 02:03
canım sen daha otur, ben san mesaj yazalı tam 5 gün olmuş(üşenmedim baktım, hiç bir fırsatı kaçırmam ) sen yokken ben faith i bitirdim bugün, netim yoktu ne yapam :D: bensiz bensiz nasıl bakabildi o gözler lee me :hih: Sen yoktun ben yalnız kalmayı öğrendim,
Acıya duvar gibi durmayı ögrendim,
Kaybolmuş bir dilin sözcükleri gibi,
Köksüz, bağsız durmayı öğrendim.. acıtasyon yapma bana bee işlemez heheşu an kulağına vahşi batı müziği geliyor mu gelmiyosa gelsin sen deyince sanki değdi kulağıma bişeyler hehe

purpledream
03.08.13, 02:07
CNBLUE nun dizinin OST' u nu söyleyeceği yönünde bir söylenti var, ne kadar doğru bilmiyorum ama
dizi oyuncularıyla ilgili bi video yapmışlar fanlar Min olduğu için kadroda böyle bir şey olabilir, ama henüz bizim kulağımıza böyle bir şey gelmedi :)

seven ny
03.08.13, 02:08
acıtasyon yapma bana bee işlemez
alıştın tabi iğneli laflarıma, artık yumuşak olanlar işlemiyor değil mi? :zipir:bensiz bensiz nasıl bakabildi o gözler lee me
valla çok güzel baktım ona , kimse benim gibi bakamaz :zipir:
netim yoktu ne yapam
ahh guzuuuummm ben beklerim seni:)

seven ny
03.08.13, 02:09
henüz bizim kulağımıza böyle bir şey gelmedi
sizin kulağınıza geldiği an bize de bildirirsiniz değil mi:zipir:

purpledream
03.08.13, 02:10
sizin kulağınıza geldiği an bize de bildirirsiniz değil mi

Tabi ki, Min varsa Boice da var :)
Zaten bizimkilerin bu diziyle ilgili bir haberi çıktığında, açtığım konuyu buraya da link atıyorum :) Şimdilik tek bildiğimiz, Min, ParkShin'in en yakın arkadaşı, Minho'nun da eski sevgilisine aşık bir karakter olacak.

sena.k.
03.08.13, 02:13
Tabi ki, Min varsa Boice da var :)
Zaten bizimkilerin bu diziyle ilgili bir haberi çıktığında, açtığım konuyu buraya da link atıyorum :) Şimdilik tek bildiğimiz, Min, ParkShin'in en yakın arkadaşı, Minho'nun da eski sevgilisine aşık bir karakter olacak.

acı çektirmeseler bari min'e dayanamam :P

minho27
alıştın tabi iğneli laflarıma, artık yumuşak olanlar işlemiyor değil mi? öyle de denebilir hehe valla çok güzel baktım ona , kimse benim gibi bakamaz kör olur o gözler çok bakma nazar edecen heheahh guzuuuummm ben beklerim seni hiç beklmeşsin gibi gelmiyo ama :hih:

seven ny
Zaten bizimkilerin bu diziyle ilgili bir haberi çıktığında, açtığım konuyu buraya da link atıyorum
teşekkür ediyoruz boice kardeşciklere:) karakter şemasını görmüştüm:)

purpledream
03.08.13, 02:15
acı çektirmeseler bari min'e dayanamam Valla, elbet çeker, bi kere yan karakter yan karakterler hep başta tek taraflı aşk yaşar :D
Tahminimce Minho ParkShin'e aşık olunca eski sevgilisi ortalığı karıştıracak, Minho'yu geri kazanmaya çalışacak, bizim saf aşık da bu kızı sevecek. Haliyle acı çeker ağlar falan hazır olun :D

teşekkür ediyoruz boice kardeşciklere karakter şemasını görmüştüm

Rica ederim ^^

seven ny
03.08.13, 02:16
hiç belmeişsin gibi gelmyo ama
ama şimdi ne yapsaydım, bu kız kayıplarda diye oturup ağıt mı yaksaydım, seni en iyi şekilde bekledim, lmh yu izleyerek:zipir:
kör olur o gözler çok bakma nazar edecen
kör olsan sen olurdun:zipir: itiraf et çabuk:)

sena.k.
03.08.13, 02:19
Valla, elbet çeker, bi kere yan karakter yan karakterler hep başta tek taraflı aşk yaşar
Tahminimce Minho ParkShin'e aşık olunca eski sevgilisi ortalığı karıştıracak, Minho'yu geri kazanmaya çalışacak, bizim saf aşık da bu kızı sevecek. Haliyle acı çeker ağlar falan hazır olun birden seni senarist sandım unni :M: şaka dedim zaten ağlasın yakışır min'e :)

seven ny
03.08.13, 02:19
Minho ParkShin'e aşık olunca eski sevgilisi ortalığı karıştıracak,
minhomun da yazık, 4 bir tarafı çevrili ada gibi ,her bir yanı kız çevrili:zipir: o da ne yapsın, eski sevgiliye mi baksın?, nişanlıya mı ?ana karaktere mi?, zor işler bunlar:)

minho27
03.08.13, 02:22
ama şimdi ne yapsaydım, bu kız kayıplarda diye oturup ağıt mı yaksaydım, seni en iyi şekilde bekledim, lmh yu izleyerek yapsaydın sevinirdim ama yapmayacağını tahmin etmiştim zaten ama trip atma şansım varken neden kullanmayayım hehekör olsan sen olurdun itiraf et çabuk yok la o kadar da değil hehe ayrıca niye kurcalayıp duruyon yaa :M:

seven ny
03.08.13, 02:25
ayrıca niye kurcalayıp duruyon yaa
neden kurcalamayayım, elime fırsat geçmiş:M:o zaman söyle bakalım diziye kaç gün kaldı?
trip atma şansım varken neden kullanmayayım
tabi canım hiç bi şansı kaçırma ,ben de kaçırmıyorum zaten:zipir:

purpledream
03.08.13, 02:31
birden seni senarist sandım unni şaka dedim zaten ağlasın yakışır min'e

Min ağlayınca biz hiç dayanamıyoruz, o yüzden grup üyelerinin başrol dışında rol almasına karşıyız bak jungshin de blade and petal'de perişan olcek.

minhomun da yazık, 4 bir tarafı çevrili ada gibi ,her bir yanı kız çevrili o da ne yapsın, eski sevgiliye mi baksın?, nişanlıya mı ?ana karaktere mi?, zor işler bunlar
Onlar da abartmışlar o ne öyle aşk üçgeni değil bildiğin aşk çokgeni olmuş :D

minho27
03.08.13, 02:33
neden kurcalamayayım, elime fırsat geçmişo zaman söyle bakalım diziye kaç gün kaldı? hesaplamalarıma göre 67 hehe geçtim mi hehetabi canım hiç bi şansı kaçırma ,ben de kaçırmıyorum zaten ne güzel anlamşışz birbirimizi yaa hehe

seven ny
03.08.13, 02:34
aşk üçgeni değil bildiğin aşk çokgeni olmuş
evet fazla abartmış , adeta çok bilinmeyenli denklem:M:şemayı ilk okuduğumda hiç bişey anlamamıştım, herkesin birbiriyle ilişkisi var ,sanki dallas:M:

seven ny
03.08.13, 02:37
ne güzel anlamşışz birbirimizi yaa
tabi sonuçta lmh ortak yönümüz:)
geçtim mi
evet maşallah sana, sanki karşımda bi matematik dehası duruyor gibi 72-5=? bu çıkarma işleminin sonucunu bularak bize tarihi bi an yaşattın:M:

minho27
03.08.13, 02:40
tabi sonuçta lmh ortak yönümüz 3 idiots da var hehe evet maşallah sana, sanki karşımda bi matematik dehası duruyor gibi 72-5=? bu çıkarma işleminin sonucunu bularak bize tarihi bi an yaşattın ben diyorum da işte kimse tınlamıyo bendeki bu zekayla varya neler yaparım neler hehe fırsat vermiyolar işte hehe

sena.k.
Min ağlayınca biz hiç dayanamıyoruz, o yüzden grup üyelerinin başrol dışında rol almasına karşıyız bak jungshin de blade and petal'de perişan olcek. hadi ya niye ki? neyse si z öyleyseniz ben de karşıyım :)

-insomniac-
Lee min Ho'nun abisi rolünde teklif götürülmüş. Fakat sonra Yong Hwa müzik kariyerime yoğunlaşacağım diyerek teklifi redettmiş. :df: Bence çok saçmaydı zaten iyi ki de kabul etmemiş. Şimdi onun rolü Choi Jin Hyuk'a veridi. :df:
anladım : )

seven ny
03.08.13, 02:43
fırsat vermiyolar işte
tabi canım le min ho geldi de, sen mi görmeye gitmedin, oxford vardı da sen mi okumadın:M:
3 idiots da var
öyle mi bilmiyordum?

minho27
03.08.13, 15:16
tabi canım le min ho geldi de, sen mi görmeye gitmedin, oxford vardı da sen mi okumadın aynen aynen hehe yani şimdi ben zemin mi azırladım sana heheöyle mi bilmiyordum? evet :D

seven ny
03.08.13, 15:17
yani şimdi ben zemin mi azırladım sana
sanki öyle oldu biraz, sen erken gelmişsin, ben 5 gün sonra falan bekliyordum seni:)

minho27
03.08.13, 15:21
sanki öyle oldu biraz, sen erken gelmişsin, ben 5 gün sonra falan bekliyordum seni hahaha :hih: erken geldim de kaçacam şimdi dayımlara gidecem daha girelim bakalım bizim sayko ne yapıyo dedim :zipir:

seven ny
03.08.13, 15:31
sayko ne yapıyo dedim
sayko ben? böyle bi hakaret olmaz, bak baka ne buldum çekimler başlamışheyoooheyooo bu da kanıtıheyoooheyooobir şey belli değil ama olsun kanıt
http://imageshack.us/a/img689/2430/h4dv.jpg
http://imageshack.us/a/img832/6984/kokq.jpg

minho27
03.08.13, 15:33
sayko ben? böyle bi hakaret olmaz bence sana cuk oturdu hehe hani lee nerde o görmeden inanmam hehe neyse yaa çok beklemeyiz işallah :D

seven ny
03.08.13, 15:37
bence sana cuk oturdu
senin benim yaşımdan heberim var mı?illaki yaşımızı mı söylememiz lazım saygı için:zipir:
lee cik gelememiş sörf yapıyormuş, dedi ki "beni beklemesin, o varken resim çektirmem:)" sen git ben getirecem:zipir:

http://imageshack.us/a/img542/9739/pxkl.jpg

bebekleri gördünüz mü? burayı ilk bölümde görecekmişiz:)

minho27
04.08.13, 01:36
bebekleri gördünüz mü? burayı ilk bölümde görecekmişiz ne çirkin bişey onlar öyle la hehelee cik gelememiş sörf yapıyormuş, dedi ki "beni beklemesin, o varken resim çektirmem" sen git ben getirecemtaam ya sörf yapıyosa sorun yok baksın o keyfine ben beklerim :M:senin benim yaşımdan heberim var mı?illaki yaşımızı mı söylememiz lazım saygı için .Dsöyle arkadaşım neymiş hehe ama haberin olsun benim de yaşım pek küçük sayılmaz :D:

seven ny
04.08.13, 14:13
haberin olsun benim de yaşım pek küçük sayılmaz o zaman bu yaş meselesini kapatalım,yaşımız ortaya çıkmasın:M:taam ya sörf yapıyosa sorun yok baksın o keyfine ben beklerim
İngilizce çalışıyormuş, akıcı bi inglizce konuşmak için, ayrıca lmh nun çekimleri ağustos ortasındaymış
ne çirkin bişey onlar öyle la
ne işe yaradıklarını çözemedim

sujini34
04.08.13, 14:52
bebekleri gördünüz mü?

Monchichi bebekler, küçükken benimde vardı (1980'lerde :)) İçi fışır fışır kum gibi bir madde dolu dışı kürklü yüz, el ve ayak kısmı yumuşak plastikten sevimli bir maymundur kendisi :df:

http://img04.taobaocdn.com/bao/uploaded/i4/T1ExDcXbFaXXalBrZ._111443.jpg

seven ny
04.08.13, 16:13
İçi fışır fışır kum gibi bir madde dolu dışı kürklü yüz, el ve ayak kısmı yumuşak plastikten sevimli bir maymundur kendisi
evet hatırladım, benim yoktu ama ben onlara hiç dokunamam, huylanırım o kum gibi şeyden:)

seven ny
04.08.13, 16:28
@bburcu (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=53248)u çok teşekkürler canım karakterler için:)
bu le min ho cuktan çektiğimiz nedir ya, hep küstah hep küstah,:M: niye hep böyle karakter yazılıyor bu çocuğa?

İrem-KimJoon
04.08.13, 17:20
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1014185_429261933856324_2143856285_n.jpg Choi Jin Hyuk da varmış ayy çok sevindim kesinlikle izlemeliyim :D :D

merve3
04.08.13, 19:03
bir an önce izlemek istiyorummmm...

saragni
04.08.13, 23:05
yarabbim bütün oppalarım burda kim ha neul bile var ya omo omo .. bekle bekle ölcem

minho27
05.08.13, 01:30
o zaman bu yaş meselesini kapatalım,yaşımız ortaya çıkmasın olur ama ben yine de merak ediyorum :zipir:İngilizce çalışıyormuş, akıcı bi inglizce konuşmak için, ayrıca lmh nun çekimleri ağustos ortasındaymış pffff kaç gün kaldı kii :D:ne işe yaradıklarını çözemedim yakındn bakınca tatlılarmış yaa hehe

seven ny
05.08.13, 01:37
yakındn bakınca tatlılarmış yaabu bebekler acaba playful kiss de ki ayıcıklar gibi bişey mi olacak, hatırlıyor musun?
pffff kaç gün kaldı kii
işte sen onu muhteşem matematik yeteneğini tekrar göstererek bulacaksın:M: bana da söyle

minho27
05.08.13, 01:44
bu bebekler acaba playful kiss de ki ayıcıklar gibi bişey mi olacak, hatırlıyor musun? evet hatırlıyorum güzel olabilir tatlılık katmıştı diziye :D:işte sen onu muhteşem matematik yeteneğini tekrar göstererek bulacaksın bana da söyle
dalga geçme istersen :zipir: 65 gün kaldı :hih:

seven ny
05.08.13, 01:51
evet hatırlıyorum güzel olabilir tatlılık katmıştı diziye
bu durumda merdüvende bi sahnemiz var, şimdiden muhteşem zekamla çözdüm:M:sen demeden ben diyeyim de:M:kendi kendime cevap yapıştırayım:M:
ben sana başka şey diyecektim, ilk sayfada diğer kızın de kim tan ın eski sevgilisi olduğu yazıyor ama başka bi kaynakta nişanlısı diyordu, acaba hangisi ki?

minho27
05.08.13, 01:55
bu durumda merdüvende bi sahnemiz var, şimdiden muhteşem zekamla çözdümsen demeden ben diyeyim dekendi kendime cevap yapıştırayım ama böyle eğlencesi kalmıyo kii hep kendini düşünüyosun heheben sana başka şey diyecektim, ilk sayfada diğer kızın de kim tan ın eski sevgilisi olduğu yazıyor ama başka bi kaynakta nişanlısı diyordu, acaba hangisi ki?
bence nişanlısı kız bizimkine aşık ama bizimki mantık evliliği yolunda ilerliyor :M:

seven ny
05.08.13, 01:59
ama böyle eğlencesi kalmıyo kii hep kendini düşünüyosun
yeri gelir kendime de muhalefet olurum ben
bak bi de bu var, dizide tek fakir park shin olduğuna göre onun evi:M:kızı ezdim mi ne biraz?:M:
http://imageshack.us/a/img809/1619/5bop.jpg
:M:
bence kim tan kızların hepsini elinde tutmak istiyor da olabilir, küstah falanmış ya:M:

minho27
05.08.13, 02:01
yeri gelir kendime de muhalefet olurum ben
bak bi de bu var, dizide tek fakir park shin olduğuna göre onun evi kızı ezdim mi ne biraz? ayıp ettin ama kıza şimdi hiç vurulurmu yüzüne öyle fakir falan diye :M: bence de onun evi hehebence kim tan kızların hepsini elinde tutmak istiyor da olabilir, küstah falanmış ya sörfçü çocuk tabii ki küstah olacak :M: ama bofun başlarındaki gibi sinir bozucu olmasında :zipir:

seven ny
05.08.13, 02:08
ama bofun başlarındaki gibi sinir bozucu olmasında

küstahdan kasıt tam da o bence:M:yine bi havalar, ben zenginim tripleri:M:
yüzüne öyle fakir falan diye
fakir işte pis fakir:M:böyle gösterişli diziler yaparlarsa olacağı bu işte, insanın ezesi geliyor:M:bu arada okul da bof daki lise düşünülüyormuş

minho27
05.08.13, 02:11
küstahdan kasıt tam da o benceyine bi havalar, ben zenginim tripleri hiç sevmiyorum ben onu böyle ama yapmasın öyle şeyler hehefakir işte pis fakirböyle gösterişli diziler yaparlarsa olacağı bu işte, insanın ezesi geliyor bu arada okul da bof daki lise düşünülüyormuş gaddarlık konusunda çok iyisin :M: iyi yaa yabancılık çekmeyiz bari :D:

seven ny
05.08.13, 02:15
iyi yaa yabancılık çekmeyiz bari
yabancılık çeksen ne olacaktı ?devamsızlık mı yapacaktın? canım okula onlar gidecek biz değil:M:
gaddarlık konusunda çok iyisin
ne demek ne demek, itinayla ezerim:M:
hiç sevmiyorum ben onu böyle ama yapmasın öyle şeyler
tamam ben iletirim, arkadaşımız hoşlanmıyor bu durumlardan, biraz yumuşatın şu çocuğu diye:M:

minho27
05.08.13, 02:22
yabancılık çeksen ne olacaktı ?devamsızlık mı yapacaktın? canım okula onlar gidecek biz değil öyle deme ama gözlerimin alışması uzun sürmezse daha çabuk adapte olurum demiştim ama sende nerede o ince zeka :M:ne demek ne demek, itinayla ezerim ince bir uyarı sezme gereği duydum hehetamam ben iletirim, arkadaşımız hoşlanmıyor bu durumlardan, biraz yumuşatın şu çocuğu diye söyle babanın hayrına valla çok makbule geçer hehe

seven ny
05.08.13, 02:31
ince bir uyarı sezme gereği duydumcanım benim tehlikeyi sezme gücün arttı benim sayemde:M:
öyle deme ama gözlerimin alışması uzun sürmezse daha çabuk adapte olurum
dizi başlayınca bütün dikkatini lmh ya vereceğin için:M:okula falan bakmazsın diye düşündüm ama nerde sen de o ince zeka:M:

minho27
05.08.13, 02:32
canım benim tehlikeyi sezme gücün arttı benim sayemde herşeyden kendine pay biçme huyun da çok güzel :M: tatlı şey seni :zipir:dizi başlayınca bütün dikkatini lmh ya vereceğin içinokula falan bakmazsın diye düşündüm ama nerde sen de o ince zeka inanamıyorum yaa bu kadar olur ancak :M: hakaret etmeyecem bundan sonra sana hehe

seven ny
05.08.13, 02:35
hakaret etmeyecem bundan sonra sana
noldu yine zaaflarına mı dokundum yoksa, hem ne hakareti bana hakaret mi ediyosun?:M:herşeyden kendine pay biçme huyun da çok güzel tatlı şey seni
yok ben senin gelişimine dikkat çekmiştim aslında,güzel şey seni:M:

minho27
05.08.13, 02:38
noldu yine zaaflarına mı dokundum yoksa, hem ne hakareti bana hakaret mi ediyosun? ivet öyle bir gaflete düşmüş bulundum ama misliyle karşılığını aldım heheyok ben senin gelişimine dikkat çekmiştim aslında,güzel şey seni
kendini överekten mi bayan :zipir:

seven ny
05.08.13, 02:42
ivet öyle bir gaflete düşmüş bulundum ama misliyle karşılığını aldım
tamam tamam sana daha nazik davranmaya çalışacağım bundan sonra :)

minho27
05.08.13, 02:44
tamam tamam sana daha nazik davranmaya çalışacağım bundan sonra sağolasın yaa çok naziksin hehe

Gaksital
05.08.13, 02:50
Karakter tanıtımlarını yeni okudum :df:

~ Kim Tan rolünde LEE MIN HO ~
Küstah ve hep kendini düşünen biridir.
Hiç şaşırmadım nedense :D: :D:

~ Cha Eun-sang rolünde PARK SHIN HYE ~
'Fakirliğin varisi'
Buna çok güldüm yav hehe Park Shin Hye'yi hiç fakir kız rolünde görmüşmüydüm hatırlamıyorum pek :D: Dizi de çok tanıdık geliyor fakir kız-zengin oğlan falan :D: Ama resimde çok taş çıkmış unnim kabulleneyim hani :D:

~ Choi Young-do rolünde KIM WOO BIN ~
IQ'su 150'dir fakat zekasını derslerini geçmek yerine arkadaşlarını küçük düşürmek ve rahatsız etmek için kullanmaktadır.
Maşallah Maşallah nazar değmesin. Sana da yazık olacak bea. O tiple o fizikle reddedilmek ağır kaçacak gibi :'( Sonun iyi biter umarım. :df:

~ Kim Won rolünde CHOI JIN HYUK ~ İşte benim taş gibi oppam.. Wol Ryung. :df: :df:
Gu Family Book dizisinden sonra depresyona girip kendini mağaralara kapatmak falan hiç hoş olmadı hani.. Sonunda ne oldu sen tahtalı köyü boylarken o çok sevimli Seo Hwa'cığın kim bilir nerede nasıl yeniden doğmuştur.. Ama affettim yav çok acı çektin :'( Bu dizide de kendine hayran bırakacağına inanıyorum :D:
~ Jeon Hyun-joo rolünde IM JOO EUN ~
Arang ve Wild Romance dizisinden tanıyorum kendisini :df: Ama biraz terslik yapmışlar :D: Kadın 1988 doğumlu Lee Min Ho'cuğumuz da 1987 doğumlu :D: Ama birisi öğretmen birisi öğrenci :D: Neyse dizi gereği diyoruz artık
Yapmasını bildiği tek şey çalışmak olsa da keskin zekası ile Kim Won'un dikkatini çekmektedir. Bu kısmı pek sevemedim nedense :/:/:/
~ Yoon Chan-young rolünde KANG MIN HYUK ~
Empire Group'un sekreterinin oğludur. Kim Tan'ın eski kız arkadaşı Lee Bo-na'ya aşık olan Cha Eun-sang'ın en yakın arkadaşıdır. Bu çocuğu seviyorum :) Dizide görmek sevindirdi :df:

~ Lee Bo-na rolünde JUNG KRYSTAL ~
İlk aşkı ve eski erkek arkadaşı Kim Tan onu asla sevmemiştir. Kırık kalbini iyileştiren kişi ise Chan-young olur. Aman Chan-Young'u reddetmesinde :D:

~ Rachel Yoo rolünde KIM JI WON ~
Bu kızda To the Beautiful You dizisinde acayip gözüm kalmıştı :D: Dizide görmek güzel .. :df:
~ Lee Hyo-shin rolünde KANG HA NEUL ~ Monstar dizisinde ki çello çalan çocuuk :zipir:

öğretmeni Jeon Hyun-joo'ya aşık olmuştur. Ama bu olmamalıydı :'(

~ Jo Myung-soo rolünde PARK HYUNG SIK ~ Tanımıyorum ama diziye yakışacak gibi :df:

Neden bu kadar yazdım acaba? Nasıl üşenmedim onu da anlayamadım :D:

The Heirs

''Oyuncular çok tanıdık :df: Birbirleriyle dizisi olan bazı oyuncuların birbirleri ile olan bir dizisi daha :df: Bazı aşk üçgenleri canımı sıktı ama inşallah dizi hepsinin sonunu olabildiği kadar iyi bitirir :df: Mesela şu öğretmen aşkı falan :D: :D: Oyuncuların çoğu çok sevdiğim oyuncular diziyi fazlasıyla merak ve heyecanla bekliyorum .. :D: :D:''

seven ny
05.08.13, 02:50
sağolasın yaa çok naziksin
tamam öyleyse dizi başlayana kadar görüşmeyelim bi daha:gircray:bavulumu alır giderim:gircray:

minho27
05.08.13, 02:54
tamam öyleyse dizi başlayana kadar görüşmeyelim bi dahabavulumu alır giderim dur nen nereye gidiyon gün sayacaz dedik o kadar beni yüzüstü mü burakacan :( tamam bundan kelli bişey demiyom canım arkadaşım hiç huysuzluk yok :D:

seven ny
05.08.13, 03:01
dur nen nereye gidiyon gün sayacaz dedik o kadar beni yüzüstü mü burakacan tamam bundan kelli bişey demiyom canım arkadaşım hiç huysuzluk yok
ama sen beni çok bozdun,:cing: ne güzel atışıyoduk, sen say:gircray: ben tek başıma sayarım,:gircray: çıkarma yaptıracak başkalarını bulurum:cing::cing:

minho27
05.08.13, 03:06
ama sen beni çok bozdun, ne güzel atışıyoduk, sen say ben tek başıma sayarım, çıkarma yaptıracak başkalarını bulurum yaa tamam ağlama ne dedim daa naziksin dedim tamam daha da naziksin deme :M: sen birilerini bulana kadar ohoooo boşver uğraşma yaa hallederiz biz seninle onu :D:

seven ny
05.08.13, 03:08
sen birilerini bulana kadar ohoooo boşver uğraşma yaa hallederiz biz seninle onu
öyle mi diyosun, ne yapsam acaba:hm:seni çok feci süründürürdüm de ,senin gibi bi matematik dehasını bi daha bulamam diye korkuyorum:giride:

minho27
05.08.13, 03:11
öyle mi diyosun, ne yapsam acabaseni çok feci süründürürdüm de ,senin gibi bi matematik dehasını bi daha bulamam diye korkuyorum evet işte bu bende buu diyorum daha nereden bulacaksın öyle 65 den 1 i çıkaracak birisini daha hehe

extremofil
05.08.13, 05:58
Bu dizi kesinlikle izlemeli, izleyip uzun sure sonra ilk kez dizi tanitimi yazacagim. Hele kim woo bin varken of oooof :D

seven ny
05.08.13, 16:03
Lee Min Ho tekrar ikinci kuşak zengini oynayacak.İngilizcesi için çok çalışıyor ve fiziksel idmanlarla meşgul oluyor.
Ekimde yayınlanacak olan "Tahtı isteyen,etkisine karşı koyan:Mirasçılar" adlı SBS dramasında oynayacak. Kore Cumhuriyeti'nin ileri gelen şirketinin başkanının oğlu olarak rol alacak.
Lee Min Ho'nun draması "Boys Over Flowers" varlıklı ikinci kuşak rolüyle 2009'da başarı elde etti. Bu kez, varlıklı ikinci kuşak türüyle dikkate değer olacak.
Karakterin imajı için, Lee Min Ho rüzgarsörfü, golf ve çeşitli başka sporlar öğreniyor.Karakter iyi ingilizce konuşabildiği için, Lee Min Ho hala ingilizcesini geliştiriyor. Son zamanlarda Lee Min Ho'nun ana sayfası(me2day) birçok hayranının merakını tekrar uyandıran bir rüzgarsörfü fotoğrafı gösteriyor.
Lee Min Ho'nun ajansı "Lee Min Ho her gün fiziksel idman yapıyor;çünkü rüzgarsörfü aktiviteleri sınırlı yerlerde var ancak her gün eğitim de imkansız, bu yüzden genellikle dengeli egzersiz yapıp ingilizce de öğrenecek.İngilizcesi böylece çok gelişti." dedi.
Bu yılın ilk zamanlarında, Lee Min Ho Asya turu düzenledi ve yedi ülkede daha düzenlenecek.Final turu 10 Ağustos'ta, Lee Min Ho ağustos ortasında film çekmek için Birleşik Devletler'e gittiğinde olacak.

kaynak:minoturkey, çeviri:asleem

bburcuu
05.08.13, 18:33
Maşallah Maşallah nazar değmesin. Sana da yazık olacak bea. O tiple o fizikle reddedilmek ağır kaçacak gibi Sonun iyi biter umarım.

Benim ümidim deen azından sonunda mutlu olması çünkü diziye ilgi duyma nedenim
tabi Jin Hyuk ta var :)

Gaksital
05.08.13, 18:38
Benim ümidim deen azından sonunda mutlu olması çünkü diziye ilgi duyma nedenim
tabi Jin Hyuk ta var

Benim de ilgi duymamın baskın sebebi Jin Hyuk tabi ki :D: Wol Ryung karakteriyle kendisini baya sevdirdi :df: Dizinin konusu da oyuncuları da muhteşem bir yayınlanması kaldı :df: Aklımın yarısıda Beautiful Man dizisinde tabi :D: :D: Daha başrol kadın oyuncu açıklanmadı :'(

fundanjell
05.08.13, 18:48
Eylüle Kadar nasil bekleyecegim merak ediyorum :hm:
Diziden yeni haberler varmi ?

seven ny
05.08.13, 18:51
Eylüle Kadar nasil bekleyecegim merak ediyorum
Diziden yeni haberler varmi
eylül değil ekim:) önceki sayfalarda var gibi yeni bişeyler, bi bakıverin:)

ÇağlaCaan
05.08.13, 18:59
Le min ho ve park shin hye gibi basroller var. Ayrica kizlari guzel erkekleri yakisikli bu dizinin . Konusunu da fazlasiyla begendim konuda bahsettigi 2 diziyi dr izlemistim. Ne kadar cabuk gelirse o kadar iyi. Cok sabirsizlaniyorum. Buyuk yanki uyandircaktir kesinlikleee. Beklentim cok buyuk ama Le min ho bu beklentimi karsilaaar :))

bburcuu
05.08.13, 19:11
Aklımın yarısıda Beautiful Man dizisinde tabi Daha başrol kadın oyuncu açıklanmadı
Sorma hala bekliyoruz jks dışında kimler oynuyo açıklanmadı bir türlü

nurseunghyun
05.08.13, 20:40
Kadro mükemmel.. harika bir dizi çıkcak gibi merakla bekliyorum :)

Gaksital
05.08.13, 21:51
Sorma hala bekliyoruz jks dışında kimler oynuyo açıklanmadı bir türlü Beautiful Man dizisinin kadrosu da inşallah The Heirs dizisinin kadrosu kadar iyi olur. Hele başrol kadın oyuncu çok önemli :D: :D:

seven ny
06.08.13, 14:16
fanyapımı, gözümüz alışsın:)
http://www.youtube.com/watch?v=SD7ecEmVtVs&feature=youtu.be

smyye.95
06.08.13, 18:55
Min Hyuk da mı burdaymış hönk Çok sevindim şimdii :df: Yine tatlı, şirin bir rolde karşımıza çıkar umarım. :df:

bisindag
06.08.13, 19:25
ekime niye daha çok var :(

Batı
06.08.13, 19:43
Lee Min Ho halaa lisedee. :D Olsuun hadi bakalımm. Seveceğime eminimm. :)

MinatoNamikaze
06.08.13, 22:02
süper olacağı kesin lee hyung var sonuçta ;)

seven ny
07.08.13, 02:17
fan yapımı
http://imageshack.us/a/img441/9260/mpmy.jpg

haticergin
07.08.13, 19:51
park shin ve lee min ho'nun dizilerini seviyorum ama bof u 8. bölümden sonra izlemedim inşallah bu dizi güzel olur

didar can
07.08.13, 23:40
kesin harika bir dizi olur le min hoo ve boys over flovers andıran bır senaryo muhteşem:)

asiye23
08.08.13, 00:07
paylaşım için teşekkürler heyooo.güzel bir dizi olur inşallah .:jk:

seven ny
09.08.13, 22:50
dizinin çekileceği mekanlar
http://imageshack.us/a/img577/5903/w422.jpg

sen..AŞK..ben
09.08.13, 23:23
Başlasın artık heyecan ve sabırsızlıkla bekliyorum

_hly_
09.08.13, 23:47
@kimbum94 (http://yeppudaa.com/member.php?u=98714) etiket için teşekkürler :) sabırsızlıkla beklemekteyim :D

jonghyun-yonghwa
10.08.13, 00:20
Kadro mükemmelll :cps: Sabırsızlıkla bekliyorum.

Princess Yumi
10.08.13, 04:10
İşte sonunda beklenen dizi heirs

kadroda yok yok valla :D

vera84
10.08.13, 04:19
dizinin çekileceği mekanlar
tren yolunun olduğu yere bayıldım çok teşekkürler :)

#Minoz
10.08.13, 18:29
Bian önce yayınlasalarda Lee min homu görsem :S aah ah

minho27
10.08.13, 19:34
seven n.y. ne vardı canım :D:

seven ny
10.08.13, 19:44
http://imageshack.us/a/img594/5521/3ooh.jpgdizinin çekildiği yerler, galiba ilk 2 bölüm, @minho27 (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=63446) bak da için açılsın
http://imageshack.us/a/img13/2214/tzap.jpg
http://imageshack.us/a/img849/1327/68o4.jpg
http://imageshack.us/a/img833/7272/f3y4.jpg
http://imageshack.us/a/img33/5361/t1h9.jpg
http://imageshack.us/a/img20/6629/0f8u.jpg
http://imageshack.us/a/img266/9906/rd58.jpg
http://imageshack.us/a/img59/7605/z351.jpg
http://imageshack.us/a/img855/1303/jnos.jpg
http://imageshack.us/a/img407/8934/5e9n.jpg
http://imageshack.us/a/img818/313/5x2a.jpg
http://imageshack.us/a/img407/6863/nou9.jpg
http://imageshack.us/a/img823/4769/hje0.jpg
minho27 sen şimdi burda leminho yu düşün yanında da beni:)

minho27
10.08.13, 21:45
dizinin çekildiği yerler, galiba ilk 2 bölüm, @minho27 bak da için açılsın nere bura la :D:@minho27 sen şimdi burda leminho yu düşün yanında da beni saçlarını eline vermemi mi istiyosun :zipir:

seven ny
10.08.13, 21:53
saçlarını eline vermemi mi istiyosun
yok ikimizi o sokaklarda hayal etmeni istiyorum:)
nere bura la
ilk 2 bölüm Kalifornia da çekilecekmiş ya orasıdır heralde:)

fundanjell
10.08.13, 22:45
seven n.y. (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=67588) Resimleri bizlerle paylastigin icin sagol :jk:

ilk Bölümleri baska biryerde cekeceklerdi galiba nerede ?

seven ny
10.08.13, 22:47
ilk Bölümleri baska biryerde cekeceklerdi galiba nerede ?
önemli değil:) ilk 2 bölüm Kalifornia

Hüzzam_ı Katre
10.08.13, 23:48
acaba ne zaman çevirilere başlanılır?
ne zaman yeppudaaa daaaa görebilirimmm :D

minho27
11.08.13, 13:03
yok ikimizi o sokaklarda hayal etmeni istiyorum naiiin :D: bence bunu benden isteme hiç iyi olmaz :M:ilk 2 bölüm Kalifornia da çekilecekmiş ya orasıdır heralde güzel mekanmış haa :D: bu arada bu cami değil mi

AvŞaR_KıZ
11.08.13, 13:12
şimdi min ho hayranları bana kızacak ama ben lee min ho yu oyunculuk olarak en çok city hunterda beğendim
bof ve cityde başka gerçekten ses getiren bişey de görmedim onu hep yakışılılığı ve tatlılığı ile devam etti
hatta boftan gelen hayran kitlesiydi bu devamın sebebi
bu da öyle bir dizi gibi lee min ho yine yakışıklı tatlı genç adam ben açıkcası yayınlandığı dönemde ben dahil herkes izler sonra unutulup gider bu dizi diyorum :p
inş lee min ho beni yanıltır ;)

minho27
11.08.13, 13:35
şimdi min ho hayranları bana kızacak ama ben lee min ho yu oyunculuk olarak en çok city hunterda beğendim
bof ve cityde başka gerçekten ses getiren bişey de görmedim onu hep yakışılılığı ve tatlılığı ile devam etti
hatta boftan gelen hayran kitlesiydi bu devamın sebebi evet haklısın bof un etkileri ama yine de oyunculuğunu geliştiriyo her seferinde yaa bu kada da insafsız olma :M:bu da öyle bir dizi gibi lee min ho yine yakışıklı tatlı genç adam ben açıkcası yayınlandığı dönemde ben dahil herkes izler sonra unutulup gider bu dizi diyorum :p
inş lee min ho beni yanıltır diğer dizilerinin unutulduğunu sanmıyorum yani kendi açımdan öyle bu dizinin de öyle hatırlanmayacağını sanmıyorum hatta bayağı umutluyum yani :D:

AvŞaR_KıZ
11.08.13, 13:40
evet haklısın bof un etkileri ama yine de oyunculuğunu geliştiriyo her seferinde yaa bu kada da insafsız olma
dikkat edersen oyunculuk olarak city hunterı beğendim dedim bof tan sonraki bir çalışması kesinlikle geliştiriyor
ama hep aynı tip rollerde görüyoruz demek istediğim o hiç farklı bir kalıba girmiyor giremiyor girse de aynı kalıba dönüyor ve bir süre sonra oynadığı yapımlar birbirinin aynıymış gibi geliyor benim eleştrim o

seven ny
11.08.13, 13:44
bu arada bu cami değil mi
benziyor da sanmıyorum
bence bunu benden isteme hiç iyi olmaz
niye ya hayal gücünü mü yitirdin:M:

seven ny
11.08.13, 13:48
hatta boftan gelen hayran kitlesiydi bu devamın sebebi
bu da öyle bir dizi gibi lee min ho yine yakışıklı tatlı genç adam ben açıkcası yayınlandığı dönemde ben dahil herkes izler sonra unutulup gider bu dizi diyorum :p
inş lee min ho beni yanıltır
oyunuculuğunun en iyi olduğu city hunter zaten,ayrıca faith i de hiç azımsamamak lazım, biz saç şeklinden bahsediyorduk ama unutulup giden dizileri hiç yok, ülkemizde zaten her dizisi kaç kere izleniyor,gittikçe artan bi kitlesi var,korede her dizisinden sonra mutlak ödüller alıyor

minho27
11.08.13, 13:49
benziyor da sanmıyorum gerçi minare de yoktu ama bana öyle geldi herhalde :D:niye ya hayal gücünü mü yitirdin yok fenalıklar geliyo sadece başkası olsa hiç problem değil ama konu sen olunca ben biraz geriliyorum nedense :M:dikkat edersen oyunculuk olarak city hunterı beğendim dedim bof tan sonraki bir çalışması kesinlikle geliştiriyor
ama hep aynı tip rollerde görüyoruz demek istediğim o hiç farklı bir kalıba girmiyor giremiyor girse de aynı kalıba dönüyor ve bir süre sonra oynadığı yapımlar birbirinin aynıymış gibi geliyor benim eleştrim o senaristlerin hatası bikereeeem :M: lee ciğime farklı bişey oyna dedilerde yapmadı mı :M:

staresra_99
11.08.13, 14:16
Güzel bir film olacağını düşünüyorum.İnşallah hemen izleyebilirim. :)

Yippo
11.08.13, 18:48
Bu kadroyla bu dizi beklentim çok çok yükseldi bakalım hayırlısı :D

faeries
11.08.13, 23:06
Sabırsızlıkla dört gözle gelmesini bekliyorum :)

moon se ryung
13.08.13, 18:52
bildiği tek şey çalışmak olsa da keskin zekası ile Kim Won'un dikkatini çekmektedir.valla bu benimde dikkatimi çekti zira IM JOO EUN ve CHOI JIN HYUK u çok severim valla bu ikisi için izlerim diziyi şimdiden heyecan yaptım
bu arada bütün oyuncular da çok havalı

meryozcan
14.08.13, 13:33
A gentlemns dignity gibi bir dizinin yazarından çıkacak senaryo insanı gerçekten meraklandırıyor üstelik kadro bu kadar güzelken bence orjinal bir dizi çıkabilir inşallah bizi hayal kırıklığına uğratmazlar :)

seven ny
14.08.13, 15:43
A gentlemns dignity gibi bir dizinin yazarından çıkacak senaryo insanı gerçekten meraklandırıyor üstelik kadro bu kadar güzelken bence orjinal bir dizi çıkabilir inşallah bizi hayal kırıklığına uğratmaz
kore dizilerinin yaklaşık %90 ının sonunun havada kaldığını düşünürsek, secret garden ve AGD sonu en iyi bitenlerden , ayrıca ikisi de çok orijinal bence, bu durumda %90 ihtimalle orijinal bi dizi olacak:)
@minho27 (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=63446) olasılık ihtimalini bide sen hesapla gelince:M:

Recovery
14.08.13, 18:59
oyuncu kadrosunun maşallahı var inşallah güzel bir dizi olur beklemedeyiz :)

minho27
14.08.13, 21:21
@minho27 olasılık ihtimalini bide sen hesapla gelince
sen iyi alıştın bana muhasebeci muamelesi yapmaya :M: bişey değil benim yüzümden hazırcı olacan :M:

seven ny
14.08.13, 21:31
sen iyi alıştın bana muhasebeci muamelesi yapmaya
ama yaptığım doğru mudur hocam?, siz ne düşünüyorsunuz senarist konusunda? :M:bekleneni karşılayabilecek mi?:M: sen lee min ho konseri bitti dedin, çocuk bu sefer de reklam çekimine gitmiş , arkadaşlar az daha bekleyin, reklamdan sonra dizi çekimlerine başlayacakmış:)

minho27
14.08.13, 21:34
ama yaptığım doğru mudur hocam?, siz ne düşünüyorsunuz senarist konusunda? evet kesinlikle katılıyorum başta gossip girl olayında azıcık kıllanmıştım ama şimdi düşününce evet bencede gayet güzel bişey çıkacak ortaya :D: sen lee min ho konseri bitti dedin, çocuk bu sefer de reklam çekimine gitmiş , arkadaşlar az daha bekleyin, reklamdan sonra dizi çekimlerine başlayacakmış yaa yeni zelandaya gitmiş de ben dizi çekimleri için gitmiş sanıyodum le :D

ChunHye
15.08.13, 15:12
9 Ekimi iple çekiyorum gelsin artık

fundanjell
15.08.13, 15:40
Artik bekleyemeyecegim biran önce baslasin istiyorum
en azindan Resimler gelse resimleri görsek böylede beklenmiyorki artik :cing:
Minho`yu izlemek icin sabirsizlaniyorum.

silver
15.08.13, 17:42
Çekimler başladı deniliyor ama kim çekiyor bu diziyi anlamadım bence henüz başlamadı ağustos sonu olacak gibi görünüyor

seven ny
15.08.13, 18:54
Çekimler başladı deniliyor ama kim çekiyor bu diziyi anlamadım bence henüz başlamadı ağustos sonu olacak gibi görünüyor

leminho reklam çekimindeydi en son, ondan sonra başlayacak:)

seven ny
16.08.13, 12:58
park shin hesabından senaryoyla resmini paylaşmış, çekimlere başlandığında bahsetmiş, le minho da reklam çekiminden dönüşte hemen başlayacak
http://imageshack.us/a/img12/2263/jtwp.jpg

_itsagame
16.08.13, 15:15
bir tane çirkin insan olsa ya :D çok büyük beklentilerim var listemde birinci sıraya yerleşmesini istiyorum, bakalım artık hayal kırıklığı olacak mı :)

seven ny
16.08.13, 19:41
http://imageshack.us/a/img545/4938/i2ts.jpg

Polish
16.08.13, 22:45
İnanamıyorum ama kadro mükemmel.
İlk defa hoşlanmadığım insanların ismini görmediğim bir dizi kadrosu.
En merakla beklediğim dizidir artık kendileri.

pofidizizizim
17.08.13, 00:16
Bütün oyunculardan esas oğlan ve esas kız olur bütün oyuncular süper görünüyor dizi gelse de senaryo nasıl olacak oyunculuklar nasıl olacak görsek :D

nayelyy
17.08.13, 03:13
heycanla beklıyorm sayfanın tıklanma sayısı 115 binlrde izlenme sayısını tahmn edeıyorm herks merakla beklıyor bakallm kaç milyonlara ulaşıcak :) :D :P

seven ny
17.08.13, 12:59
http://imageshack.us/a/img839/6354/uadv.jpg

çekimlerden Krystal

~happiness~
18.08.13, 13:33
Tanıtımları yeni gördüm, hoş iyi güzel. Birileri Woo Bin ve Min Ho'nun kardeşleri oynayacağını söylemişti ama öyle değilmiş.
Min Hyuk Krystal'e aşık olan çocuğu oynayacak ha... Vay canına, iyi hoş.
Shin Hye unninin oynadığı adamlar da gerçekten... Allah'ım kızdaki şansa bakın. Woo Bin'i de ekledi listeye kız.
Bir de aşk üçgeni diyor. Dizi işte, hep aynı şey olur Min Ho'nun karakterini seçer kesin. Woo Bin ikinci adam kalacak galiba. Tüh, bu olmadı. :D
Neyse, merakla bekliyoruz. :)

http://intext.nav-links.com/images/spinner-ani48.gif

AyŞeNuR_
19.08.13, 01:30
muhteşemmm olcak inşallah bir an önce başlasıınnnn :D

tatlu_mavi
19.08.13, 02:21
merakla bekliyoruz,bir an önce yayınlanır inşallah

seven ny
19.08.13, 03:40
evet dizinin çekimlerinden ilk görüntüler meşhur gumiho:)
http://www.youtube.com/watch?v=7lpM-S1GVEE&feature=youtu.be&a

cekirdeksiz
19.08.13, 03:48
evet dizinin çekimlerinden ilk görüntüler meşhur gumiho

hm oldu o zaman ben kalkıyom :D unni bu neydi ya hiçbi eyi anlamadm kim vardı göremeden bitti :D

seven ny
19.08.13, 03:51
unni bu neydi ya hiçbi eyi anlamadm kim vardı göremeden bitti
kuzum fanlar çekmiştir heralde ,anlamadıysan baştan bi daha izle, o kadar işte ben ne yapayım, gidip çekime mi katılayım, elimizde şimdilik bu var,lmh reklam çekiminden döndü başlar artık, ben sana daha iyilerini getirecem:)

cekirdeksiz
19.08.13, 04:11
lmh döndü getircem
dört gözle bekliyom ablam :df:

seven ny
19.08.13, 04:12
dört gözle bekliyom ablam
evet ben de öyle sayfada yoğun bir şekilde 4 göz bekleyişi var:)

cekirdeksiz
19.08.13, 04:14
evet ben de öyle sayfada yoğun bir şekilde 4 göz bekleyişi var

Lmh sorumlusu mu olmaya çalışıyon nedir :P

seven ny
19.08.13, 04:15
Lmh sorumlusu mu olmaya çalışıyon nedir
yok öyle büyük ideallarim yok:)

seven ny
19.08.13, 14:38
http://imageshack.us/a/img706/9262/um96.jpg
http://imageshack.us/a/img825/687/sd8r.jpg

park shin ve min hyuk setten

http://imageshack.us/a/img827/3703/0oyz.jpg

toprakkrall
19.08.13, 18:48
http://fimg2.pann.com/new/download.jsp?FileID=25599077 (http://fimg2.pann.com/new/download.jsp?FileID=25599077)
http://fimg2.pann.com/new/download.jsp?FileID=25599078 (http://fimg2.pann.com/new/download.jsp?FileID=25599078)
http://fimg2.pann.com/new/download.jsp?FileID=25599079 (http://fimg2.pann.com/new/download.jsp?FileID=25599079)

seven ny
20.08.13, 13:22
çekimlerin yapıldığı restoran , bana AGD deki yer gibi geldi, belki de aynı mekandır
http://imageshack.us/a/img24/7056/0l7y.jpg

mihoya
20.08.13, 13:43
lee min ho'nun oynayacağı her dizinin aylar öncesinden tanıtımları başlıyor bu nedir ! lee min ho sen nesin yaa :) :)

hoi-nagi-hoi
20.08.13, 13:51
bana AGD deki yer gibi geldi, belki de aynı mekandır
Sadece iki bölümünü izledim AGD'nin bana da onu anımsattı ama unni :) Dha çok haberlerini bekliyorum fenasın ;) :D

seven ny
20.08.13, 22:03
http://imageshack.us/a/img22/4903/b1wf.jpg

fundanjell
21.08.13, 00:07
Dizimizin Setinden Resimler gelmeye baslamis
buna cok sevindim birde Minho Oppamizi görsek :df:

Teaseri nezaman cikar acaba bilen varmi ?

seven ny
21.08.13, 00:16
Teaseri nezaman cikar acaba bilen varmi ?
yavaş yavaş çıkıyor canım, ne zaman çıkacağı belli değil ,bugün dizinin logosu çıkmış falan:)
yukarda paylaştığım kim tan resmindeki logo dizinin logosu

dizinin Los Angelas da çekim yapılacağı ev
http://imageshack.us/a/img268/9482/dir8.jpg
http://imageshack.us/a/img15/931/qrq9.jpg

toprakkrall
22.08.13, 09:50
https://pbs.twimg.com/media/BSPBwXHCYAAmGKo.jpg:large

zuhberoz
22.08.13, 10:55
lüks barındıran çoğu dizi her zaman favorimdir o yüzden çok beğeneceğime inanıyorum :)

seven ny
22.08.13, 21:21
Kim Tan ın arabası, evi arabası parça parça görüyoruz:)
http://imageshack.us/a/img838/1054/33a8.jpg
http://imageshack.us/a/img838/9892/5t94.jpg

vee sonunda kendisi:)
http://imageshack.us/a/img716/1926/7pyg.jpg

lee min ho nun ilk set günü
http://imageshack.us/a/img845/2002/g0o0.jpg
@cekirdeksiz (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=57172) @hoi-nagi-hoi (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=99478) @minho27 (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=63446) funda57

hoi-nagi-hoi
23.08.13, 03:56
evi arabası parça parça görüyoruz
Senin sayende ben de görüyorum unni :) Zengin bebesi olacağı için yok yok paşanın :M: Saçı bu şekil mi olacak dizide ki ?

cekirdeksiz
23.08.13, 04:05
Senin sayende ben de görüyorum unni Zengin bebesi olacağı için yok yok paşanın Saçı bu şekil mi olacak dizide ki ?

yine zengin a! :D ama ne yalan söylim ona zenginlik yakışıyo LA'daki evi pek güzelmiş mübarek! gerçek MinHo'yla özdeşleşsin istemişlerdir :D e tabi bölüm başı kaç milyar oluyo demiştiniz :hm: seven n.y.
bi de ben de AGD'nin mekanına benzettim o sanırım :df:

seven ny
23.08.13, 04:12
zenginlik yakışıyo
gerçekten onu fakir rolde düşünemez oldum, hep zengin tam zengin, bof gibi hatta ondan daha havalı bi dizi olacak:) çocuk sefa sürüyor, parasını ben dememiştim hem ne yapacaksın sen parasını, bütün oyuncular alıyor , o kadar olmasa da:)
hoi-nagi-hoi bilmiyorum canım bu resmi daha şimdi paylaştılar, belki daha değişik olabilir, diğer resimlerde belli olur:)

cekirdeksiz
23.08.13, 04:24
gerçekten onu fakir rolde düşünemez oldum, hep zengin tam zengin, bof gibi hatta ondan daha havalı bi dizi olacak çocuk sefa sürüyor, parasını ben dememiştim hem ne yapacaksın sen parasını, bütün oyuncular alıyor , o kadar olmasa da

parasına göz mü diktim sanki be :D alsın tabi harcasın yakışır MinHo'ma !! :D zengin olmasa o dizi çekilmez bence :P havalı durmak yakışıyo çünkü :P

justinbieber
23.08.13, 18:42
oooo çok acayip çok güzel çok harika muhteşem bir dizi :D

lsg_btl
23.08.13, 18:46
vayy hemen dizi tanıtımı yapılmış :) park shin hye için izleyeceğim onun için heyecanlıyım inşAllah çeviriler çabuk gelir fighting yeppudaaa !!!

AySnR*
23.08.13, 20:28
Dört gözle bekliyorum dört gözle:squint: Min Ho'muzu deli gibi özledim diyebilirimlaylaylay Bu çocuğu cidden fakir rolünde düşünemiyo kimse:dd: En sevdiğim unnim Park Shin Hye ile aynı dizide rol alacağını duyduğumda şok olmuştum. Dizide Choi Jin Hyuk gibi bir taşın olması da ayrı bir güzellik zaten laylaylay Kısacası bu dizi izlenir arkadaş.

hilalgrf
24.08.13, 00:10
bu dizi başladı mı ki?

çakmak
24.08.13, 00:11
[sıze=4]dört gözle bekliyorum :) [/sıze]

seven ny
24.08.13, 14:39
evet sonunda çekimlerden lee min ho:) arabanın içindeki kıza dikkatinizi çekerim:)

http://imageshack.us/a/img854/9558/nn1u.jpg
http://imageshack.us/a/img534/583/9y8s.jpg
http://imageshack.us/a/img832/984/wwux.jpg

Cikom55
24.08.13, 17:41
çok Heycanlı bu beklemek ya.. :( tek tek bölümleri beklemek ,haber beklemek le min hoo özledik ama :(

*mygirl*
24.08.13, 17:47
evet sonunda çekimlerden lee min ho arabanın içindeki kıza dikkatinizi çekerim

Kız mı ? :hm: Pek belli olmuyor ya da benim gözlerim bozuk. :M: Araba çok güzel yalnız. :) Bir de havaalanındaki spor ayakkabılarını çok beğendim Min Ho'nun. :)

seven ny
24.08.13, 17:50
Kız mı ? Pek belli olmuyor ya da benim gözlerim bozuk. Araba çok güzel yalnız.
evet arabada önde bi kız oturuyor, ben mercekle inceledim:M:bikaç resim daha var da orda az daha belli:M:arabanın fiyatı yazıyordu da bi yerde sıfırları falan sayamadım:M:

*mygirl*
24.08.13, 17:52
evet arabada önde bi kız oturuyor, ben mercekle inceledimbikaç resim daha var da orda az daha belli arabanın fiyatı yazıyordu da bi yerde sıfırları falan sayamadım

İyi bari gözlerim o kadar bozuk değilmiş. :M::M: Araba müthiş zaten ya. :)

seven ny
24.08.13, 17:55
İyi bari gözlerim o kadar bozuk değilmiş.
ben de kim olduğunu anlamadığımdan size dikkatinizi çekerim dedim:M:belki siz anlarsınız diye:)park shin heralde kafa yapısı ona benziyor gibi:M:

*mygirl*
24.08.13, 18:02
ben de kim olduğunu anlamadığımdan size dikkatinizi çekerim dedimbelki siz anlarsınız diye park shin heralde kafa yapısı ona benziyor gibi

Ayy Allah iyiliğini versin ya. :D: Kimse uğraşmaz bununla söyliyim. :P Nasıl olsa başlayacak bu ne acele kim olduğunu başlayınca görürsün. :M:

seven ny
24.08.13, 18:04
Nasıl olsa başlayacak bu ne acele kim olduğunu başlayınca görürsün.
ne uğraşcam zaten ya,sadece tahmin yaptım:) kızlar beni hiiiiç ilgilendirmiyor:) ben lmh yla ilgileniyorum:M:

*mygirl*
24.08.13, 18:44
ne uğraşcam zaten ya,sadece tahmin yaptım kızlar beni hiiiiç ilgilendirmiyor ben lmh yla ilgileniyorum

Haha ne araştırıyorsun o zaman. :M:

seven ny
24.08.13, 21:16
fanlar ne kadar hızlı hemen çizimini yapmışlar:)
http://imageshack.us/a/img94/1798/e4y4.jpg

hoi-nagi-hoi
25.08.13, 19:44
ama ne yalan söylim ona zenginlik yakışıyo
Aynen çok iyi yakışıyor hem de :D
fanlar ne kadar hızlı hemen çizimini yapmışlar
O fotoğraftaki ayakkabılar..O takımın altına hem de :M: Gerçi takım da olmayabilir bilemedim şimdi :hm:

cekirdeksiz
25.08.13, 19:48
O fotoğraftaki ayakkabılar..O takımın altına hem de Gerçi takım da olmayabilir bilemedim şimdi

takım bence de :D zenginlikten bunlar hep(alakasız giyinmeler filan) :M:

seven ny
25.08.13, 19:53
zenginlikten bunlar hep(alakasız giyinmeler filan)
zenginlikten tabi kuzum, o kadar çok giyeceğin oluyor ki hangisini giyeceğini bilemiyorsun ,böyle abuk sabuk bişey çıkıyor ortaya ama sen anlaman:M:
O fotoğraftaki ayakkabılar..O takımın altına hem de Gerçi takım da olmayabilir bilemedim şimdi
ayakkabılar herkesin de dikkatini çekmiş, bir de bulup aynısının yakından görüntüsünü vermişler:M:

hoi-nagi-hoi
25.08.13, 19:57
takım bence de zenginlikten bunlar hep(alakasız giyinmeler filan)
İşte nerde çokluk :M:
bir de bulup aynısının yakından görüntüsünü vermişler
İnanırım yaparlar :D

seven ny
25.08.13, 20:01
İşte nerde çokluk
olabilir hep şık giyinecek değil ya, hem uyumlu giyinmek zorunda mı canım, moda bize başkası tarafından dayatılan şeydir, arada özgün davranmak lazım:M:bu arada sitede beni bulamayınca aramak için buraya mı geldiniz acaba?

cekirdeksiz
25.08.13, 20:08
zenginlikten tabi kuzum, o kadar çok giyeceğin oluyor ki hangisini giyeceğini bilemiyorsun ,böyle abuk sabuk bişey çıkıyor ortaya ama sen anlaman

tabi ben olaya baya yabancı kalıyorum burda :D para mı dendi benim anadilim yetmiyo muhabbetini yapmaya :M:
İşte nerde çokluk

ahhaha :M: insan zengin olmasın :P gözü dönüyo :D
olabilir hep şık giyinecek değil ya, hem uyumlu giyinmek zorunda mı canım, moda bize başkası tarafından dayatılan şeydir, arada özgün davranmak lazımbu arada sitede beni bulamayınca aramak için buraya mı geldiniz acaba?

yine bi anti-kapitalist yorumlar seven n.y. 'dan :M: ortak (@hoi-nagi-hoi) ben o yüzden gelmediydim ama kızı yine bastık gibi bişi :D tut kolundan da götürelim Erva ablayı :M:

hoi-nagi-hoi
25.08.13, 20:33
olabilir hep şık giyinecek değil ya, hem uyumlu giyinmek zorunda mı canım, moda bize başkası tarafından dayatılan şeydir, arada özgün davranmak lazımbu arada sitede beni bulamayınca aramak için buraya mı geldiniz acaba?
Unni şu an bir dizi karakterini koruduğunun farkında mısın :M:
para mı dendi benim anadilim yetmiyo muhabbetini yapmaya
Umut yavrum umut fakirin ekmeği sen umut et :M:
ben o yüzden gelmediydim ama kızı yine bastık gibi bişi tut kolundan da götürelim Erva ablayı
Valla ben sayfanın asıl amacı için geldim :P Haber neyin vardır diye :M: Ama tabi ki her yere mesken insan da burdaydı :M: seven n.y. Unnii kak gidek hadi :M:

seven ny
25.08.13, 20:41
Valla ben sayfanın asıl amacı için geldim tamam sayfanın asıl amacı demek ben demek:M:gitmiyorum kalıcam ben burda:)
sen umut et
günde 3 öğün umut iyi gelir:M:
dizi karakterini koruduğunun farkında mısın dizi karakterini değil de, lmh yu koruduğumun farkındayım:M:tut kolundan da götürelim Erva ablayı gelmiyorum çok yorum var orda hangisine cevap vereyim:M:
yine bi anti-kapitalist yorumlar @seven n.y. 'dan
noldu rahatsız mı oldun hani parayla ilgin yoktu:M:sen demiyosun ama baban holding sahibi değil mi ,çok bi rahatsız oluyosun her seferinde:M:
gözü dönüyo
gözü dönmek denmez ona, gözler kamaşıyo denir:M:
para mı dendi benim anadilim yetmiyo muhabbetini yapmaya
benim anadilimde para ilk sırada sen ne diyosun? hatta paraya para bile demiyoruz:M:

hoi-nagi-hoi
25.08.13, 20:45
amam sayfanın asıl amacı demek ben demekgitmiyorum kalıcam ben burda
Tamam çivi çak sen buraya :cps: :mad:
dizi karakterini değil de, lmh yu koruduğumun farkındayım
Gayet ben de farkındayım ;)
gelmiyorum çok yorum var orda hangisine cevap vereyim
bknz:Benden üşengeç insan
gözler kamaşıyo denir
Aklıma ''gözleri kıprışıyo'' repliği geldi :M: Nerde izledim bilmiyorum ama bilinçaltıma zamk ile yapışmış durumda :M:

cekirdeksiz
25.08.13, 20:53
Umut yavrum umut fakirin ekmeği sen umut et

zenginin malı benim çenemi yoruyor hep :M: tükettiniz beni kalkın gidiyoz :M:
Valla ben sayfanın asıl amacı için geldim Haber neyin vardır diye Ama tabi ki her yere mesken insan da burdaydı @seven n.y. Unnii kak gidek hadi

gelirse ona bi tebrik koycam :P :M:
noldu rahatsız mı oldun hani parayla ilgin yoktusen demiyosun ama baban holding sahibi değil mi ,çok bi rahatsız oluyosun her seferinde

evet aslında söylemedim ama Ali Ağaoğlu benim, benim, beni....... :M:
benim anadilimde para ilk sırada sen ne diyosun? hatta paraya para bile demiyoruz

bizim oralarda da öyle ama işte yine şu kahrolası mütevaziliğm :M:

hoi-nagi-hoi
25.08.13, 21:17
hatta paraya para bile demiyoruz
Unni meramda bahçeniz mevlanada eviniz var dimi doğru söyle :M:
tükettiniz beni kalkın gidiyoz
Ortak bunlar hep dünyevi şeyler ondan :M:

seven ny
25.08.13, 22:44
Unni meramda bahçeniz mevlanada eviniz var dimi doğru söyle
tabi canım bu gördüğün alan var ya, onlar eskiden hep bizimmiş:M:

bak lmh
http://imageshack.us/a/img194/7138/ivzu.jpg

cekirdeksiz
25.08.13, 23:08
bknz:Benden üşengeç insan

neyseki bulduk yoksa maskaram olurdun :M:

Unni meramda bahçeniz mevlanada eviniz var dimi doğru söyle

ne diyosun ortak o sizden bile zengin (LMH ile takıldığına göre) :M:

hoi-nagi-hoi
25.08.13, 23:59
bak lmh
ne diyosun ortak o sizden bile zengin (LMH ile takıldığına göre)
LMH onun gönül bankası :M: Sizden sengin derken ne biliyon sen benim zengin olduğumu :M:

cekirdeksiz
26.08.13, 01:13
LMH onun gönül bankası Sizden sengin derken ne biliyon sen benim zengin olduğumu

sen de küçücük ayrıntıyı bile görüyon ortak :M: yok sana bundan sonra ince espri :M:

fundanjell
26.08.13, 14:44
Lee Min Ho bu Dizisinde de Zengin ... Zengin sohbeti acilmis galiba
bende birseyler diyeyim dedim D:

birdahaki sefere Fakir veya normal birini oynar artik insallah
birde alt yazi olmuyormu böyle ? :

" Bir zamanlar Fakir ama gururlu bir genc vardi diyeceksiniz "

iste cok merak ediyorum normal rolünü.

hoi-nagi-hoi
26.08.13, 15:54
sen de küçücük ayrıntıyı bile görüyon ortak yok sana bundan sonra ince espri
O ince espri miydi :hm: :M:

EceZeynepp
26.08.13, 16:03
izlemek için can atıyorumm Le minho var

EceZeynepp
26.08.13, 16:08
Kim woo bin ve lee min ho var daha ne isterim ve Gossip girl , BOF 2 sevdiğim dizinin karışımı izlemessem çok ayıp olur :)) :))

seven ny
27.08.13, 21:35
http://imageshack.us/a/img706/4254/d6m9.jpg
http://imageshack.us/a/img703/5662/r8l4.jpg
http://imageshack.us/a/img109/9648/2und.jpg
http://imageshack.us/a/img153/3295/ecs9.jpg
http://imageshack.us/a/img689/9623/iwv7.jpg

toprakkrall
28.08.13, 11:42
http://www.youtube.com/watch?v=0OEyHN2oaRc

hendam
28.08.13, 12:54
bir tanecik oppam ne kadar da tatlı yaaa :D DİZİYİ O.O DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM
www.youtube.com/watch?v=bLGBBdBMyYM&list=UUdgdNsdoNUeffRrGbvQz0Hg&feature=player_detailpage[/URL]

azicikturuncu
28.08.13, 15:58
Kadroya baak, harika bir dizi olacak. Çekimler başlamış zaten.

seven ny
28.08.13, 17:52
http://imageshack.us/a/img208/9856/6lo3.jpg
http://imageshack.us/a/img845/8991/6412.png

SemanurCakir
28.08.13, 18:34
Oyy oyy yeerim oyuncular çok iyi Park Shin Hye, Kang Min Hyuk, Lee Min Ho ölürüm onlara beeen :) Çok iyi bir kadro :cps:

dreamseoul
28.08.13, 18:40
Çok güzel bir dizi daha geliyor heyecanla bekliyoruz :)

mrcl
28.08.13, 19:46
minhom da göründü sonunda uzun bekleyişten sonra çoğu gitti azı kaldı :D:

EceZeynepp
28.08.13, 19:57
kalp krizi geçirmemek mümkün değil young hwa teklifi geri çevirmiş diyorlar dogrumu ?

diamondd
28.08.13, 20:11
sanki günler geçmiyor bir an önce izlemek için sabırsızlanıyorum :))

fundanjell
28.08.13, 21:15
Siteye bir girdim ki o ne ? ...
Afis gelmis ! Minho Oppa haric kimseyi daha önce izlemedim ama güzel Kadro olmus.
Y
alniz konusundan daha dogrusu Karakterlerin tanitimindan birsey anlamadim
" cok karisik " geldi :squint:

seven ny
28.08.13, 21:30
Siteye bir girdim ki o ne ? ...
Afis gelmis !
afiş fan yapımı gerçek değil:)

aboutdaniel
28.08.13, 21:45
MinHo'm ve WooBin'm avis de yan yana mi oglum.
iki sevdigim oppalarim ne kadar sansliyim :))
yakisikli oppalarim sabirsizlikla bekliyorum..

hoi-nagi-hoi
28.08.13, 21:49
http://i43.tinypic.com/xkoo3s.png

seven ny
28.08.13, 21:51
nagehancığım o foto dergi çekiminden hoi-nagi-hoi

Berce
28.08.13, 21:57
ufff yagg bi başlasada spolarda buluşsak :):) dedikodular yapsak :)

fundanjell
28.08.13, 22:48
afiş fan yapımı gerçek değil:)

Ciddimisin ? ... bosuna heyecan yaptim desene D:
utandim simdi :utng: ... cok güzel duruyor ama gercek Afis biran önce
gelsin ozaman.

seven ny
28.08.13, 23:24
Ciddimisin ? ... bosuna heyecan yaptim desene
utandim simdi ... cok güzel duruyor ama gercek Afis biran önce
gelsin ozaman
yok canım neden utanıyorsun? fanlar o kadar gerçekçi yapıyorlar ki bazen, ben de acaba gerçek mi değil mi diye tereddüt ediyorum:)

KristalPeri
29.08.13, 00:37
Neden PSH hala anlamış değilim..
Neyse bu dizide seveceğim bu kızı. Kararlıyım.

muralasa
29.08.13, 00:51
oyuncu kadrosuna ilk kez baktım ve Allaaah diyorum diğer dizilerde sevdiğim bak bu iyi dediğim herkesi toplamışlar :)) çok merak etmeye başladım bir an önce başlamalı :)

cekirdeksiz
29.08.13, 03:48
oyuncu kadrosu iyi tamam hoş ama neden ParkShinHye neden neden neden :'(

sanırım ben kızı sevmedikçe hayranı olduğum adamların yanına koyuyolar böhü
sevmeye başlasam gider mi :hm: yoksa bu gidişle HyunBin'le JunKi'mle de dizi çeker :@
http://31.media.tumblr.com/2ebf37409b5a539df132c265068d1044/tumblr_ms9l6tlUXz1saq1w0o1_1280.jpg

seven ny
29.08.13, 03:50
sanırım ben kızı sevmedikçe hayranı olduğum adamların yanına koyuyolar
peki bundan sonraki dizi partnerini düşünebilir musun? benim hep aklımda da:( ve korkarım bir gün olacak:(

cekirdeksiz
29.08.13, 04:09
peki bundan sonraki dizi partnerini düşünebilir musun? benim hep aklımda da ve korkarım bir gün olacak

Allah korusun tövbe de unut aklındakini sil hiç düşünme tesso tesso!!!! zaten her fırsatta klipti programdı yan yana getiriyolar diziyi kaldıramam :'(

toprakkrall
29.08.13, 09:36
http://dcimg1.dcinside.com/viewimage.php?id=27b4de2efcc733&no=29bcc427b68a77a16fb3dab004c86b6ff7ec112515503c06835f9248f5f523479eeef343268a14408b56aee2c3bdaa7e80c942675f27b2f38bf976bb935de6f81604c3a3023f29732ec0http://dcimg1.dcinside.com/viewimage.php?id=27b4de2efcc733&no=29bcc427b68a77a16fb3dab004c86b6ff7ec112515503c06835f9248f5f523479eeeb51f76e010478b55aae4a4e2aa2a67b2dfa3e079252ad03edbf77ahttp://dcimg1.dcinside.com/viewimage.php?id=27b4de2efcc733&no=29bcc427b68a77a16fb3dab004c86b6ff7ec112515503c06835f9248f5f523479eeef343268a14408b56aee2c3bdaa7e80c942675f27b2f38bf976bb935de6f81604c3a3023f29732ec0http://dcimg1.dcinside.com/viewimage.php?id=27b4de2efcc733&no=29bcc427b68a77a16fb3dab004c86b6ff7ec112515503c06835f9248f5f523479eeeb51f76e010478b55aae4a4e2aa2a67e58aa1e22e7728d73edbf77ahttp://dcimg1.dcinside.com/viewimage.php?id=27b4de2efcc733&no=29bcc427b68a77a16fb3dab004c86b6ff7ec112515503c06835f9248f5f523479eeeb51f76e010478b55aae4a4e2aa2a67e2daa1e12b212ed53edbf77ahttp://dcimg1.dcinside.com/viewimage.php?id=27b4de2efcc733&no=29bcc427b68a77a16fb3dab004c86b6ff7ec112515503c06835f9248f5f523479eeeb51f76e010478b55aae4a4e2aa2a67e587a6b37c252ad03edbf77ahttp://dcimg1.dcinside.com/viewimage.php?id=27b4de2efcc733&no=29bcc427b68a77a16fb3dab004c86b6ff7ec112515503c06835f9248f5f523479eeeb51f76e010478b55aae4a4e2aa2a67bd8df3e22b7a2ed33edbf77a

hoi-nagi-hoi
29.08.13, 13:42
nagehancığım o foto dergi çekiminden @hoi-nagi-hoi
Face sayfasında the heirs albümünün içinde görünce paylaştım biyan ;)
ve korkarım bir gün olacak cekirdeksiz ortak sev o kızı ya arada bana da cins geliyor ama o kadar da değil ve ben çok eminim ki aklınıza getirmek istemediğiniz kişi ile de çekecek dizi :) Hatta baya eminim yakındır yani zaten fazlasıyla ilişkileri oldu şimdiye kadar bir dizi eksik :M:

seven ny
29.08.13, 14:36
ortak sev o kızı ya arada bana da cins geliyor ama o kadar da değil ve ben çok eminim ki aklınıza getirmek istemediğiniz kişi ile de çekecek dizi Hatta baya eminim yakındır yani zaten fazlasıyla ilişkileri oldu şimdiye kadar bir dizi eksik
o korktuğumuz 3 vakte kadar başımıza gelecek ben diyeyim, bu yüzden sevmeye çalışın, ben de bayılmıyorum ama suzy kadar da sevmemezlik yapmıyorum:)Face sayfasında the heirs albümünün içinde görünce paylaştım biyan
ben de gördüm de yanlışlık yapmışlar, daha önceden dergi çekimlerinde görmüştüm çünkü:)

http://imageshack.us/a/img707/5684/xub6.jpg

cekirdeksiz
29.08.13, 16:29
@cekirdeksiz ortak sev o kızı ya arada bana da cins geliyor ama o kadar da değil ve ben çok eminim ki aklınıza getirmek istemediğiniz kişi ile de çekecek dizi Hatta baya eminim yakındır yani zaten fazlasıyla ilişkileri oldu şimdiye kadar bir dizi eksik

ağzından yel alsın ortak deme öyle şeyler :P Lee MinHo'mun yanında zor katlanıyom ona. bi de herkes onu sevecek zaten. You're Beautiful'da üç ooğlan da onu seviyodu nasıl sinir oluyodum .. PSH hayranları kızmasın ama hareketleri yapmacık geliyodu :df: Running Man'de zaten cinlerim tepeme çıktı :damn: dizi kaldıramam

seven ny
29.08.13, 17:06
bi de herkes onu sevecek zaten. You're Beautiful'da üç ooğlan da onu seviyodu nasıl sinir oluyodum
onu sevmeyip de seni mi sevecekler, kız başrol, değişmez kural ,herkes başrole aşık olur, başka kız yok gibi:)

cekirdeksiz
29.08.13, 18:20
onu sevmeyip de seni mi sevecekler, kız başrol, değişmez kural ,herkes başrole aşık olur, başka kız yok gibi

başka başrol bulsunlar :damn: sen şimdi kendini adapte ettin mi heirs'e? hazır mısın yanii? bence güzel bi dizi olcak da umarım komedi de olur yoksa ben çabuk sıkılırım sürekli dönen dolaplardan :/

meruya
29.08.13, 18:36
onu sevmeyip de seni mi sevecekler, kız başrol, değişmez kural ,herkes başrole aşık olur, başka kız yok gibi

senin bu gerçeği yüze vuran yorumların beni benden alıyor :D :D

dizi de hayırlı olsun daha yeni yazıyorum pek bakmamıştım. bizim gumiho abi de saç baş bi değişmiş :P :P güzel güzel..

kızı pek sevmiyorum aslında ama le min hoo ya da bayıldığım söylenemez. hakkımızda hayırlısı :P :D

seven ny
29.08.13, 18:50
senin bu gerçeği yüze vuran yorumların beni benden alıyor
herksin yüzüne vurmam da onlar beni tanıyorlar diye, yoksa farketmeden herkese mi yapıyorum:hm:
başka başrol bulsunlar
senin amaç belli de işte, sen kendini başrol yerine koyacaksın ben biliyorum, başka bulsunlar derken mesala kim? benim çok da istediğim biri olmayınca razı oluyorum, ne yapayım,hiç olmazsa bir ajumma değil , kızım ya ha ji won olsaydı:) korede hem yetenekli hem de çok güzel çok az insan var, bana kalsa shin min ah olsun ama:) ilerdeki çiftim:)

meruya
29.08.13, 18:53
herksin yüzüne vurmam da onlar beni tanıyorlar diye,

benim denk geldiklerim de öyleydi. ama konu genelde lee seung gi falandı zaten. sorun yok :) :)

seven ny
29.08.13, 18:54
genelde lee seung gi falandı zaten. sorun yok
ha tamam o zaman , çünkü lsg sayfalarında hep onlarla birlikteyiz de:)

hoi-nagi-hoi
29.08.13, 18:55
dizi kaldıramam
You're beautifulu izleyemedim bana toptan hepsi yapmacık geldi bir kız değil :M: Ama PSH nin kaldıralamayacak kadar bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum seven n.y. unnimin dediği gibi ya HJW olaydı :M: Allah o kadını başka dizide dahi olsa başrol yapmasın :M:
korede hem yetenekli hem de çok güzel çok az insan var, bana kalsa shin min ah olsun ama ilerdeki çiftim

SMA yavrum sağolsun bir onu çekebiliyoruz tatlılığı sayesinde :df: Kız herkese yakışıyor maşaallah :cps:

seven ny
29.08.13, 19:07
SMA yavrum sağolsun bir onu çekebiliyoruz tatlılığı sayesinde Kız herkese yakışıyor maşaallah
o da neden? o kadar sevimli ve tatlı ki insan" aman ya ne kıskanıp da karşıma alıp çatlayacam, en iyisi seveyim" diye pes ediyorhttp://yeppudaa.com/images/smilies/asda.gif
Ama PSH nin kaldıralamayacak kadar bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum
orda sürekli ağlıyordu ,ben de ağlamasına sinir oluyordum, yani ağlak kızları sevmiyorum, karakteri sevmemiştim ama ağlamak da bir yetenek işi, hiç ağlayamayanlar da var sonuçta:) HJW gibi sevimli olmaya çalışıp da hiç beceremese mesala, ağlamasından yanayım:)
ben çabuk sıkılırım sürekli dönen dolaplardan :/
dönmeyen dolaplı dizi varsa söyle de beraber izleyelimhttp://yeppudaa.com/images/smilies/asda.gif

http://www.youtube.com/watch?v=JL0PWALUwpU&feature=youtu.be&a

hoi-nagi-hoi
29.08.13, 19:12
en iyisi seveyim" diye pes ediyor
Ben mesela diğer dizilerinde sürekli o öpüşme sahnelerinde çemkirip durdum izlerken ama gumihoda aigooo devam edin siz dedim :M: Kız işini biliyor :M:
HJW gibi sevimli olmaya çalışıp da hiç beceremese mesala, ağlamasından yanayım
Allah bir daha HJW'u ne tosunumun yanında ne de başka oğluşlarımızın yanında göstersin zaten :gzz:

mervegizem
29.08.13, 19:30
Nedir bu kardeşim yaa :) Nereye gıtsem gözümüze gözümüze sokuyolar bu diziyi :M: Başlasada kurtulsak canım :M: Heryerde bu cocugu görmek sinirleniyorum ama seven n.y ne zaman başlıyo bu dizi yaa ? :)

seven ny
29.08.13, 19:33
Nereye gıtsem gözümüze gözümüze sokuyolar bu diziyi Başlasada kurtulsak canım Heryerde bu cocugu görmek sinirleniyorum ama @seven n.y ne zaman başlıyo bu dizi yaa ?
kim sokuyor? sen de dizinin kapsama alanından çık o zaman:M:üzgünüm canım ama daha çok karşılaşacaksın çünkü daha 41 gün var:M:

mervegizem
29.08.13, 19:38
üzgünüm canım ama daha çok karşılaşacaksın çünkü daha 41 gün var Oooooo :) Daha varmış yaa :M: Asker yolu gözlermiş gibi gün sayıyorsun bakıyorumda :M: Ne diyeyim Allah kavuştursun :M: Ben dizinin kapsama alanının hep dışındayım ama birileri menzil değiştirip benim rotama giriyor :M: Kim acaba ? :M:

seven ny
29.08.13, 19:44
Asker yolu gözlermiş gibi gün sayıyorsun bakıyorumda Ne diyeyim Allah kavuştursun
aslında sen deyince hesapladım, vay ben 72 gün saydığımızı bilirim minho27 yle birlikte
"Zaman ne de çabuk geçiyor Mona.
Saat onikidir söndü lambalar
Uyu da turnalar girsin rüyana,
Bakma tuhaf tuhaf göğe bu kadar.:M:
Zaman ne de çabuk geçiyor Mona.":M:
demiş Sezai Karakoç
bilmem anlatabildim mi?:M:
sen hangi sayfada olduğunun farkında mısın acaba? menzil değiştiren sensin, burası lsg sayfası değil canım benim, heirs sayfası, orda sıkıldım buraya geldim diyemiyor da:M:

mervegizem
29.08.13, 19:50
sen hangi sayfada olduğunun farkında mısın acaba? menzil değiştiren sensin, burası lsg sayfası değil canım benim, heirs sayfası, orda sıkıldım buraya geldim diyemiyor da Vayy be :) Hasretlik şiir bile okutuyor insana :M: Yaa benim ne işim olurdu bu sayfada yaa:) Baktım bu dizi sürekli benim menzilime biri tarafından sokuluyor:) Ben de şikayetimi dile getirmek için geldim buralara :M: Bana LMH nun sayfasında böyle konuşturup konuşturup bütün Minozları uzerime salma peşindesin demi :M: Hem ben LSG den asla sıkılmam canım :M:

mervegizem
29.08.13, 19:52
Yaa ben bu LMH yüzünden neler cektim biliyo musun sen seven n.y? :)

cekirdeksiz
29.08.13, 20:06
benim denk geldiklerim de öyleydi. ama konu genelde lee seung gi falandı zaten. sorun yok

kesin hep bana denk geliyosundur. çünkü seven n.y. bi tek beni eşek sudan gelene kadar azarlıyo :(
senin amaç belli de işte, sen kendini başrol yerine koyacaksın ben biliyorum, başka bulsunlar derken mesala kim? benim çok da istediğim biri olmayınca razı oluyorum, ne yapayım,hiç olmazsa bir ajumma değil , kızım ya ha ji won olsaydı korede hem yetenekli hem de çok güzel çok az insan var, bana kalsa shin min ah olsun ama ilerdeki çiftim

ehh o da doğru genç kız yok mecburen böyle yapıyolar. bi tane de bulmuşken her yere onu veriyolar :df: o zaman geleceğin oyuncuu Suzy mi :P PSH'den sonra genç başka yok. HJWdansa daha iyi bence :P

You're beautifulu izleyemedim bana toptan hepsi yapmacık geldi bir kız değil Ama PSH nin kaldıralamayacak kadar bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum seven n.y. unnimin dediği gibi ya HJW olaydı Allah o kadını başka dizide dahi olsa başrol yapmasın

onu bi tek HyunBin paklar :P orda bulmuşlardı birbirlerini. zaten orda da erkek rolünde de oynadığından iyi götürdü yani onun dışında neyse yine ben başka dizilere kaydım. konu dağılmadan geri çekilelim :df:

seven ny
29.08.13, 21:24
Yaa ben bu LMH yüzünden neler cektim biliyo musun sen @seven n.y?
yok bilmiyorum bilmek de istemiyorum:) sinirimi bozma her paylaştığımda etiket yaparım, lmh yu sevene kadar işkence yaparım sana, hem minozlara gerek yok, ben tek başıma yeterim sana:)

meruya
29.08.13, 21:25
cekirdeksiz sevdiginden yakinliktandir o :D

cekirdeksiz
29.08.13, 22:25
@cekirdeksiz sevdiginden yakinliktandir o

iyi düşünelim iyi olsun diyosun yani :hm: ehh pozitif olcam o zaman :D

mervegizem
29.08.13, 22:41
sinirimi bozma her paylaştığımda etiket yaparım, Aman Allah göstermesin :) lmh yu sevene kadar işkence yaparım sana Onun sevenleri yeter ona :)ben eksik kalayım :M: hem minozlara gerek yok, ben tek başıma yeterim sana Ben de seni isterem başkısını istemem zaten :M:

seven ny
29.08.13, 22:47
Onun sevenleri yeter ona ben eksik kalayım
bence de, sen bu konuda bir eksik kal, neyse içini döktüğüne göre ,seni bir daha buralarda görmeyeyim,sana inat tanıtım çıksın imza da yapacağım:M: ha beni özlüyorsun da buralara geliyorsun, söyleyemiyorsan bilmiyorum:M: