PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Romantik-Komedi The Master's Sun / 2013 / Güney Kore / Online Dizi İzle

Sayfa : [1] 2 3

diryaa
09.08.13, 13:08
Terk edemeyenlerin öyküsü...

The Master's Sun 주군의태양

http://i.imgur.com/zMnuiIe.jpg

http://i.imgur.com/vYE8UEu.png

http://i.imgur.com/nwUb6Vj.jpg

Adı: The Master's Sun / Joogoonui Taeyang
Yönetmen: Jin Hyeok
Senarist: Hong Jung-Eun, Hong Mi-Ran
Kanal: SBS
Bölüm: 16
Yayın Tarihi: 7 Ağustos 2013
Yayın Saati: Çarşamba-Perşembe 21:55
Dili: Korece

Çeviri İçin @emiş (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=2186)'e Çok Teşekkürler :flowers:

So Ji Sub as Joo Joong Won

http://i.imgur.com/aa8gw7b.png
Benmerkezci, kibirli, hırslı, para delisi, her ilişkisine parayla değer biçen bir iş adamıdır.
Fakat Gong Shil sayesinde hayatta daha önemli şeylerin de olduğunu öğrenir.
(Joo Joong'un manası, "iktidar konumu" ya da "egemenlik")

Gong Hyo Jin as Tae Gong Shil
http://i.imgur.com/QoXrFCi.png
Gizemli bir kazadan sonra aniden hayaletleri görebilme yetisi kazanmıştır.
Kendini dışlanmış hisseder ve uykusuzluk çekmeye başlar. Kasvetli bir kişiliği vardır ve sulugözlüdür.
Joo Joong'un bir sekreteri olarak çalışmaktadır ve şirketin patronu şimdiye kadar gördüğü
en bencil kişidir. Fakat onun sayesinde yavaşça dünyaya kapılarını açmaya başlar.
(Adının manası, "boş odadaki figür"dür.)

Seo In Guk as Kang Woo

http://i.imgur.com/ngg6LEM.png
Bir asker olan Kang Woo 2000'li yılların ortalarında Irak'ta görev yapan Güney Kore ordusu, Zaytun Bölüğü'nde yer almıştır.
Savaşın kötü yüzüne tanık olmuştur. Askerden terhis olduktan sonra ise Joo Joong Won'un yöneticisi olduğu "Kingdom" adlı alışveriş merkezinde çalışmaya başlamış
ve güvenlikten sorumlu baş kişi olmuştur.

Kim Yoo Ri as Tae Yi Ryeong

http://i.imgur.com/MPLsKkO.png
Top star ve Joong Won'un AVM'sinin modelidir. Lisedeki rakibi olan Gong Shil, Yi Ryung'un ünlü bir futbolcuyla olan düğününü kazara mahveder.

Diğer Oyuncular

Choi Jung Woo - Kim Gwi Do
Kim Mi Kyung - Joo Sung Ran (Joong Won'nun halası)
Lee Jong Won - Do Seok Chul (Sung Ran'ın kocası)
Park Hee Von - Tae Kong Ri (Gong Sil'in ablası)
Lee Do Hyun - Lee Seung Mo
Hong Eun Taek - Lee Seung Joon
Lee Jae Won - Lee Han Joo
Jung Ga Eun - An Jin Joo
L - Joo Joong Won (genç)

KONUSU

Dizi, hayaletleri görebilen bi kadın ve onun hayalet gördüğüne inanan bir adamı konu almaktadır.
Joo Joong-Won (So Ji-Sub), hırs ile dolu bir şirket yöneticisidir. Her şeyi, hatta kişisel ilişkileri bile para ile ilgilidir.
Tae Gong-Sil (Gong Hyo-Jin) ise kolayca ağlayabilen bir sekreterdir.
Kasvetli bir kişiliğe sahiptir. Bir olaydan sonra Tae Kong-Sil'in hayaletleri görmesi için bir yol açılır. O andan itibaren geceleri uyuyamamaya başlar.

VK VİDEOLARI

the-masters-sun-1-bolum-izle.htmlthe-masters-sun-2-bolum-izle.htmlthe-masters-sun-3-bolum-izle.htmlthe-masters-sun-4-bolum-izle.htmlthe-masters-sun-5-bolum-izle.htmlthe-masters-sun-6-bolum.htmlthe-masters-sun-7-bolum-izle.htmlthe-masters-sun-8-bolum.htmlmasters-sun-9-bolum.htmlthe-masters-sun-10-bolum.htmlmasters-sun-e11-zeyra.htmlthe-masters-sun-12-bolum.htmlthe-masters-sun-13-bolum.htmlmasters-sun-14-bolum.htmlthe-masters-sun-15-bolum-izle.htmlthe-masters-sun-16-bolum-izle.htmlthe-masters-sun-17-bolum.html

the-masters-sun-1-bolum-part-1-izle.htmlthe-masters-sun-1-bolum-part-2-izle.htmlthe-masters-sun-2-bolum-part-1-izle.htmlthe-masters-sun-2-bolum-part-2-izle.htmlthe-masters-sun-3-bolum-part-1-izle.htmlthe-masters-sun-3-bolum-part-2-izle.htmlthe-masters-sun-4-bolum-part-1-izle.htmlthe-masters-sun-4-bolum-part-2-izle.htmlthe-masters-sun-5-bolum-part-1-izle.htmlthe-masters-sun-5-bolum-part-2-izle.htmlthe-masters-sun-6-bolum-1-part.htmlthe-masters-sun-6-bolum-2-part.htmlthe-masters-sun-7-bolum-part-1-izle.htmlthe-masters-sun-7-bolum-part-2-izle.htmlthe-masters-sun-8-bolum-1-part.htmlthe-masters-sun-8-bolum-2-part.htmlmasters-sun-9-bolum-1-part.htmlmasters-sun-9-bolum-2-part.htmlthe-masters-sun-10-bolum-1-part.htmlthe-masters-sun-10-bolum-2-part.htmlmasters-sun-e11-zeyra-001.htmlmasters-sun-e11-zeyra-002.htmlthe-masters-sun-12-bolum-1-part.htmlthe-masters-sun-12-bolum-2-part.htmlthe-masters-sun-13-bolum-1-part.htmlthe-masters-sun-13-bolum-2-part.htmlmasters-sun-14-bolum-1-part.htmlmasters-sun-14-bolum-2-part.htmlthe-masters-sun-15-bolum-part-1.htmlthe-masters-sun-15-bolum-part-2.htmlthe-masters-sun-16-bolum-part-1.htmlthe-masters-sun-16-bolum-part-2.htmlthe-masters-sun-17-bolum-1-part.htmlthe-masters-sun-17-bolum-2-part.html

Bilgisayarınıza İndirmek için TIKLAYINIZ... (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?p=1670548)

Dizi Müzikleri İçin TIKLAYINIZ... (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=56582)

Spoiler sayfası İçin TIKLAYINIZ.... (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=55224)

http://i.imgur.com/GqJAxNc.jpg

ela lal
09.08.13, 13:26
Bu şahane kast seçimi, başarılı senaryo, başarılı müzikleriyle bu yılın mükemmel dizilerinden biri olacak...
tensel temasın bu yoğunlukta olduğu kore dizisi pek görülmüyor ne de olsa :) , üstüne bir de Jisub
izleyin izlettirin derim ben...
Şimdiden yorumlar süper, bir de herkeste bir "L" hayranlığı sözkonusu

emeği geçenlere teşekkürler

umnise
09.08.13, 13:28
Vee yeni dizimiz :df: So Ji Sub`un bol bol gülmesi, Gong Hyo Jin`in zevkli kiyafetler giymesi dileklerimle ;) emiş canım eline yüregine emegine sağlık.. çok hızlısın maaşallah hiç boş durmuyorsun ;) Diziyi senin çevirinle izlemek ayrı bir zevkli olucak eminim ;) şuan indirmeye başladım, özellikle gece izliycem bu diziyi bakalım ne olucak :df: Fighting.. hepimize hayırlı uğurlu olsun...

hoi-nagi-hoi
09.08.13, 13:38
Ahh merakla bekliyordum bu diziyi :) So ji sub'lu komedi-korku harika olacak eminim :) Tanıtımlardan gördüğüm kadarıyla efektler kıyafetler mekanlar süper :) Çeviri için teşekkürler en kısa zamanda izleyeceğim :)

anadolu
09.08.13, 13:39
hepimize hayırlı olsun arkadaşlar dizimizin ilk bölüm çevirisi bitmiş hehe hep birlikte izleyelim hehe

mrcl
09.08.13, 13:43
dizimiz gelmiş sonunda hayırlı olsun emiş ellerin dert görmesin çeviri için teşekkürler :D:

Gülşən
09.08.13, 14:05
cok guzel cok sevindim

Gaksital
09.08.13, 14:06
So Ji Sub'un yeni dizisi :D:
Çok hızlısınız teşekkürler :df:
Bol bol güleceğiz anlaşılan :df: :df:
Paylaşım için diryaa ' ya, :flowers: Çeviri için emiş ' e teşekkürler :flowers: :df:

sefiller
09.08.13, 14:34
ve sonunda dizimiz başladı. çeviri için ellerinize sağlık:) hemen izleyelim:)

Ozgur-So
09.08.13, 14:44
Çok güzel bir dizi:) Emeği geçenlerin ve çevirenlerin elleri kolları dert görmesin:)
Sojim'in rolü bana Secret Garden'de ki Hyun'u anımsattı.Kibirli,kendini beğenmiş. Sojim'e her şey yakışıyor.Her hali ile Seviyorum ben onu:)
Ve son sahneden ben de istiyorum:) Ah Sojim benim:)

Mrvz
09.08.13, 14:48
:) Çevirinin geldiğini görünce çok sevindim yaa :D siz mükemmelsiniz :) uzun zamandan beri bekliyordum bu diziyi sonunda başlandı çevrilmeye :) çookk teşekkürler.

S-nur
09.08.13, 15:50
Yeni dizimiz başladı sonunda, ileriki bölümleri heyecanla bekliyorum.. Çevirenin ellerine sağlık teşekkürlerr :)

arwenblack
09.08.13, 18:30
çok güzeldi ilk bölüm çeviren arkadaşların eline sağlık :D

Çona
09.08.13, 18:59
bayıldım diziye tek kelime ile harika bir diziymiş izlemeyen varsa tereddüt eden varsa boşuna beklemesin bence hemen başlasın pişman olmazsınız :)

sevde eda
09.08.13, 19:14
yaaaa so ji sub varsa gerisi teferruat tır diyorum ve sözü burada bırakıyorum :) heyooo

vusgat
09.08.13, 19:32
nasılda ısınıverdim bianda nezamandır bekliyodum ohbe sonunda izledim sojim varsa gersi boş

smyye.95
09.08.13, 19:41
Bu ne hız yaa :df: Bu kadar çabuk gelmesini beklemiyordum cidden. Çeviriler bu hızla gelirse beklemeye gerek kalmayacak anlaşılan. Yapım da ve yayında emeği geçen herkese çok teşekkürler :df:
Şu an izlediğim dizi biter bitmez başlayacağım buna da inşallah. So Ji Sub oynuyorsa tereddüte gerek yok zaten. Eminim çok güzeldir. :df:

purpledream
10.08.13, 00:54
Çevirmenimiz jet gibi Maşallah :) Hemen izlemeye başlıyorum heyooo

Birizleyici
10.08.13, 01:41
So ji sub'lu komedi-korku harika olacak eminim
neee Romantizm yok mu :'(

irem54
10.08.13, 04:25
bu dizi bi harika dostum :D

hoi-nagi-hoi
10.08.13, 08:08
neee Romantizm yok mu
Bu ikisi daha ağırlıkta gibi geldi bana :)

MatruşkaSF
10.08.13, 08:43
neee Romantizm yok mu
Valla bana var gibi geldi :7:
Sadece ilk bölüm biraz hikayeyi anlamaya yönelik diyelim, farklı bir havası var dizinin.

Çok hoş bir diziye benziyor, hemen paylaşımı olmuş.Süpersiniz :D

mahyeri
10.08.13, 10:32
Görüntü harika, çeviri harika, dizi harika heyooo emeği geçen herkese çokkkk teşekkürler :cps: yeni bölümlerini heyecanla bekliyorum :flowers:

İlkayTuna
10.08.13, 10:38
Dört gözle beklediğim diziler arasındaydı.Sonunda başladı.
Diziyi tek kelimeyle anlatabilirim:MÜKEMMEL!!!
Başlayacak olanlar tereddüt etmeden hemen başlasın derim.
Ayrıca emeği geçen herkese çok teşekkürler:)

Birizleyici
10.08.13, 10:40
Valla bana var gibi geldi
Dayanamadım cevap gelmeden izledim 2. bölüm gayet baştan baştan romantizm kokuyodu, hadi genellikle romatik-Komedi oluyordu alışıktık ama romantik-korku-komedi ilginç bir üçlü olmuş ama izler izlemez bölümleri için sabırsızlanmaya başladım. Hatta dayanamadım ingilizce bölümleri çıkmış mı diye baktım öyle izleyeyim dedim ama bulamadım :'( bana yine beklemek yine beklemek düştü :'(

MatruşkaSF
10.08.13, 10:43
Hatta dayanamadım ingilizce bölümleri çıkmış mı diye baktım öyle izleyeyim dedim ama bulamadım bana yine beklemek yine beklemek düştü Yok haftaya yayınlanacak yeni bölümleri :) Bizim site çevirileri biraz fazla hızlı getirmiş :D :D

Dayanamadım cevap gelmeden izledim 2. bölüm gayet baştan baştan romantizm kokuyodu, hadi genellikle romatik-Komedi oluyordu alışıktık ama romantik-korku-komedi ilginç bir üçlü olmuş ama izler izlemez bölümleri için sabırsızlanmaya başladımEvet bu üçlü hoş olmuş gerçekten de :D :D

Birizleyici
10.08.13, 11:07
Bizim site çevirileri biraz fazla hızlı getirmiş
Aynı hızla devam edilir umarım :df: yoksa bi merak etmeye başlayınca korecesini falan izlemek üzere çalışmalara başlıyorum :)

Üzgün Kılıç
10.08.13, 12:47
Müthiş Bi yapit gercekten ama su ji suba o kiz yakişmamis Diger bölümleri sabirsizlikla bekliyorum :D Yeppuda çevirmenleri süpersinizzz

sinem89
10.08.13, 13:16
güzel bir dizi olmus teşekkürler

KyuSung
10.08.13, 13:38
Diziye kabaca bir göz gezdirdim,güzele benziyor.So Ji Sub'u pek izlemem ama oyunculuğu iyidir bir de Seo İn Guk oluncaa:)

Ozgur-So
10.08.13, 14:07
Ya şimdi bir hafta bekleyecek miyiz:( Çeviri için çok teşekkürler.Ellerinize sağlık.Ve son sözüm sana Sojim: Filmin son sahnesinde ki o bakıştan ben de istiyorum Daha neler istiyorum ama ağır gidelim kuzum:)

fatmayca
10.08.13, 14:27
paylaşım için çok teşekkür ederiz sevgili papatya.... ve zeyraya ve emişe de teşekkğrler... severek ve sabrederek bekleyeceğiz :D

Hayırlı bayramlar..

Sizuki
10.08.13, 20:31
heyecan içindeyim so ji sub olduğu için :D

go mi nam1905
10.08.13, 21:12
herzamanki gibi harikasınız daha dün ilk bölmnü izledim şimdi yeni bölüm gelmiş elleriniz dert görmesin dostiler diziye bayıldım her açıdan inanılmaz güzel so ji sub hastası degilim ama başrol kadın oyuncusunu çok begeniyorum her role çok yakışıyor çok tatlı yani oyuncu kadrosu çok güzel gelsin yeni bölümler:)

lucky_girl
10.08.13, 21:26
ilk bölümü izledim gerçekten etkileyici sahneler var.konusuna gelırsek ılk defa kore yapımı boyle bır dızı ızlıyorum begendım dıger bölümleri sabırsızlıkla beklıyorum:)

cilekrazzi
10.08.13, 21:32
ayyy mutluluktan öliciim, ellerinize sağlık yeppudaa çeviri ekibi :)

Angelfire
10.08.13, 22:28
So Ji Sub tek kelimeyle çok yakışıklı :) Gong Hyo Jin de gerçekten çok başarılı bir aktris oynadığı hafiften deli bir rol ve gerçekten hakkını vererek oynuyo çok gerçekçi :) Diziyi çok beğendim hem fantastik hem romantik hem komedi barındırıyo tam benlik :D

mady_22
11.08.13, 01:21
diziden 1 bölüm tırstım sonra so ji sub görünce geçti teşekkürler...:)

Snape
11.08.13, 06:22
Güzel dizi. So Ji Sub her zaman olduğu gibi muhteşem.:df: Çevirmenlerin ellerine sağlık. ( :

gülcan10
11.08.13, 18:00
ohh sonunda so ji sub oppanin yeni dizisi :dd: merakla bekliyorum :nuts: bikac bölüm daha eklensin öyle baslicam izlemeye :df:
paylasim icin gumawo diryaa :df:

bu arada bu nasil biseydir ya, oppamin yasi ilerledikce dahada bi karizmatiklesio :wink:

masilhan
11.08.13, 22:12
Öncelikle emeği geçen herkese teşekkürler. So Ji Sub yine harikalar yaratıyor ama başroldeki kadına bayıldım. Süper bir ikili oluşturulmuş devamını sabırsızlıkla bekliyorum. Teşekkürler Yeppudaa :)

Mervee1993
12.08.13, 05:52
Cok mutsuzum su anda :( o afisler ne sarmas dolas :(
So ji evinin adami cocuklarimizin babasi olacaksin iste o kadar uleyynnn :)

AvŞaR_KıZ
12.08.13, 06:22
So ji evinin adami cocuklarimizin babasi olacaksin iste o kadar uleyynnn
:d savulun diyorsun

Menen
12.08.13, 07:30
emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim .. Ve nihayet sahne jisubun eminim ki misa gibi tadından yenmiycek :)))

dlrvrlc
12.08.13, 08:32
mükemmel bir dizi sojinin oynadığı her şey mükemmel.
3. bölüm ne zaman yüklenir ?

yagmur6767
12.08.13, 14:34
Ji Sub'umun dizisi gelmiş en sonunda ^^
Çevirmenlerimize çok çok teşekkürler :jk:

RuYi
12.08.13, 19:46
İlk sahneyi gördüğümde korku modunda mı ilerleyecek diye içim ürperdi ama neyseki romantik moda döndüler.Sojiyi gördüğüm anlarda içim ürpermiyor değil ya:utng: 2 bölüm su gibi aktı,gelecek bölümlere bakacağız artık.

Chohi Han Kyul
12.08.13, 19:48
emeğinize sağlık çok güzel olacak gibi görünüyor bu dizi.Umarım beklentilerimi karşılar:D

Merzuka
13.08.13, 10:40
aslında bu tarz gerilim yüklü filmleri, dizileri izleyip gerilmeyi sevmiyorum hayat zaten yeterince yoruyo, geriyo buraya biraz dinlenmeye kafa dağıtmaya geliyorum ama sırf so ji sub için dayanabildiğim kadar izleyecem, ha birde çocuklar olduğu için gündüz oğlumla 10 dk zor bakabildiğimden artık geceleri izlemem gerekiyor ki, Allah yardımcım olsun.....emeği geçen herkese teşekkürler.....

mlkacım
13.08.13, 12:56
çevirenin eline koluna sağlık müthiş bir dizi çokkk beğendim:)

dynasty
14.08.13, 21:49
Bölümler birazcık ilerlesin bende başlayacağım hemen :) Chilling Romance filmini andırıyor sanki :D

ebru09167
14.08.13, 21:53
Chilling Romance filmini andırıyor sanki
seni burda yakaladım :jj: evet canım ben başladım diziye dizi güzel ilerliyor konu olarak da chilling romancedaki gibi

dynasty
14.08.13, 21:58
seni burda yakaladım evet canım ben başladım diziye dizi güzel ilerliyor konu olarak da chilling romancedaki gibi

aaa yakalandıık :D Diziye başlarsam sabırsızlıktan ölebilirim o yüzden biraz kararsızım canım :D:

Çok güzel bi dizi daha ilk bölümlerden gösteriyo kendini :F Çok hoşuma gitti. Emeği geçenlere teşekkürler. :D :cps:

behice84
15.08.13, 15:49
Gong Hyo Jin bu kadına bayılıyorum ya sonunda dizisi de başladı. harika bir diziye benziyor ilk 2 bölümü çok iyiydi diğer bölümleride merakla bekliyorum ;)

tuchan
15.08.13, 15:51
Niyetimde bitince izlemek vardı diziyi... Ta ki şöyle bir göz atmak için ilk bölümün videosunu açıp az önce ikinci bölümü bitirmemle planım bozuldu. :M: Ji Sob'u şöyle acı çeken bir rolde değil de bu tarz aksi, haşin hallerde görmek çok hoşuma gitti. (Giyim tarzı da dehşet olmuş. :D) Baş roldeki ablanın TGL'daki salaş hallerini burada da görüyoruz, harikulade. :D

Emeği geçen dostların ellerine sağlık. :cps:

infinite_lmh
15.08.13, 17:30
bu dizi muhteşem yaa bayıldım oyuncular desen so ji sub...

ajussi
15.08.13, 22:10
3. bölüm eklenmiştir. iyi seyirler amuse

az önce ilk 2 bölüm bitti ve 3. bölüm olsa da izlesem derken eklenmiş olduğunu görmek <3 ben

:) emeğinize sağlık.

dynasty
15.08.13, 22:19
3. bölüm eklenmiştir. iyi seyirler

Çok teşekkürleeer :D Hemmen seyredeceğim :D:

dlrvrlc
15.08.13, 22:48
belki bir ümit 3. bölüm yüklenmiştir dedim veee yüklenmiş çok teşekkürlerr :)

ÖZGE ÖRDEK
16.08.13, 12:42
Emeği geçen herkese teşekkür etmekle birlikte ne kedar talihsiz bi insan olduğumu belirtmek isterim :sad2: neden mi?
Allah'ım Allah'ım daha dün gece 00:10 civarında keşfettiğim dizinin 3. bölümü meyer çok çok çok tazeymiş :hm:
Eeeee ben de oturup hepsini izlersem böyle meraktan çatlarım artık :(

Neyse yeni bölümü merakla heycanla sabırsızlıkla bekliyorum :cps::)

Lara Croft
16.08.13, 16:09
Diziyi çok beğendim :) Hem komedi hem korku :) 4.cü bölümü merakla bekliyorum ;)

Ji-sama
16.08.13, 16:39
ilk bölüme ısınamasamda 2 ve 3. bölümler baya keyifliydi. Nasıl bir hikaye ne tür senaryo bizi bekliyor bilmiyorum ama değişik dizilerden ve bekleneni fazlasıyla vrebilecek bir dizi karşımızda duruyor gibi. Sevdiğim iki oyuncuda burada bakalım iler ki bölümler neler olacak ?

Çeviride baya güzel ve tadında çevrilmiş teşekkürler YEPPUDAA amuse

Gülşən
16.08.13, 17:30
:squint:dayanamadim 4cu bolumu rusca altyazili izledim amma turkce altyaziliyida bekliyorum.simdiden tesekkuller.bu arada 5 ci yiliniz kutlu olsun

ts_raiNimet_61
16.08.13, 19:53
so ji sub'un dizilerinden daha kötü olanına rastlamadım eminim bu da güzeldir izlemek için sabırsızlanıyorum ama bütün bölümler gelsin öyle izleyeceğim yoksa burda bilgisayar başında kendi kendimi yiyorum :D

Mimozaçiçeği
16.08.13, 20:12
Hem korkup hemde izliyorum :) Gelecek bölümleri merakla bekliyorum. So Ji Sub harika yine. Paylaşım için teşekkürler.

bantumi
16.08.13, 20:24
So Ji Sub'a bu rol cuk oturmuş adamın her heraket ses tonu vs tam karizma 3-4 bölümler çok iyiydi navigasyonla kavga etmesi fln güldürdü beni baya :)

Yang seong
17.08.13, 13:08
4 bölümü istiyorummm:girl_cray:
Gerçi bu diziden çok tırsıyorum :1506aman: ama meraktanda duramıyorum :nuts:
Emeği geçen herkeze çoook teşekkür ederim :claps:

cute_oppa!!
17.08.13, 13:44
Ben de yanı soruyu soracaktım :) çok merak ediyorum keşke bölümlerin birikmesini bekleseydim :s

maviada
17.08.13, 17:59
çok eğlenceli bir dizi olmuş, bayıldım.Emeği geçen herkese teşekkürler...

go mi nam1905
17.08.13, 22:33
iki yeni bölümde birbirinden güzeldi emegi geçen arkadaşların elleri dert görmesin dizi sayesinde sojimm hayranı oldum kadın oyuncuyu zaten begeniyordum:):)

jungyonghwaa
18.08.13, 11:56
Allahım neden başladım bu diziye böhü
Her hafta nasıl bekliycem şimdi beeeen :willy_nilly::'(
Yok bu böyle olmaz So Ji Sub sevdama bir ara verip dizi bittiğinde toptan izleyim :cing:

moon se ryung
18.08.13, 20:48
ayy yüzümde kocaman bir gülümseme oluyor diziyi izleyince ve sonra aklıma geldikçe niye başladım ki ben şimdi buna nasıl bekliycem yeni bölümleri çok güzel bi senaryo oyuncular da çok kaliteli so ji sub yani ne denir bu kızı bu dizide çok sevdim yalnız harika oynuyor elineze sağlık bize bu zevki yaşattığınız için

masilhan
18.08.13, 22:44
ya yeni bölümlerini beklemek bir ızdırap..gelice de izlemek bir mükafat...
Teşekkürler emeği geçen herkese.

cute_oppa!!
18.08.13, 23:24
Keşke bölümler ilerledikten sonra duysaydım bu diziyi beklemek bana da ızdırap :gircray: Ama söz konusu so ji sub olunca bekleyemedim çok özlemişim oppamı :jk: Normalde hiç bir şekilde korku sahnesine bakamayan ben, onun için hayaletli dizisini izlediğimi bilseydi o can alıcı gülümsemelerinden birisini atardı:7:

asilsoy
19.08.13, 19:28
dayanamadım izledim, şimdide sabırsız bekliyorum:)

Teşekkürler, paylaşan ve çevirenlere.

hynbn
19.08.13, 20:32
o kadar güzel bir dizi olmuş ki :D gelecek bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum :D

X-Never
20.08.13, 15:13
5.bölüm ne zaman gelir ya.. dün başladım izlemeye o kadar güzel bir dizi ki felaket sardı ve şu an çok merak ediyorum :) Bu dizi Chilling Romance'dan alıntı sanırsam orada ki konu da öyleydi :) Dizinin karakterlerinin çok uyumlu olduğunu düşünüyorum, başrol bayan oyuncu çok tatlı, Pasta'da izlemiştim onu orada da çok sevimliydi burada da öyle :) So Ji Sub'a gelirsek, söyleyecek söz yok..Müthiş diyebilirim sadece, çevirmenlerden Allah razı olsun çok teşekkür ederiz :)

ozka
20.08.13, 20:46
Bu tip bir yapımı ilk kez izliyorum ama baya sardı beni...güzel bir dizi teşekkürler

HooNuR
21.08.13, 17:51
Baş rol kadın bana neden bu kadar tanıdık geliyor diyorum kaç saattir ? Bu yıl Türkiye'ye gelmişti. :D
Dizi çok güzel. Bölümlerin çıkmasını beklemek çok zor. Ji Sub'ın karakteri bana Secret Garden deki Hyun Bin'i hatırlatıyor ama farklılar tabi ki.
Bu arada o hayaletlerden istiyorum !!!! Odamın her tarafında onlardan olsun .

lucky_girl
21.08.13, 20:14
4. Bölüm bir harikaydı:)hele son sahne ve müzik muhtesemdi:)5. Bölüm çabuk ol senı beklıyorum:)

cheyang
22.08.13, 14:17
ilk bölümü izledim ve sıcak sıcak yorum yapayım dedim uzun süreden sonra aradığım diziyi buldum galiba :D so ji sub da bi harikaydı :D teşekkürler yeppudaa

mel44
22.08.13, 14:36
çok heyecanlı yerde kaldı, 5. bölümü ne zaman izleyebiliriz, meraktan öleceğim:question:

Isabella0899
22.08.13, 19:36
Biraz tırstımaçıkcası :D ama gerçekten güzel bir dizi . Havaley yüzlerini biraz daha basitleştirsinler yakında tırmaktan gece uyuyuamıyacağım dizi güzel olunca insanın bırakası da gelmiyor :) Yardım edinn ...

HooNuR
22.08.13, 22:44
Yeni bölüm gelmiş ama izlemeye kıyamıyorum :3 Gelmesini dört gözle bekliyorum gelincede hemen bitecek diye izlemeye kıyamıyorum.

ankaradansarang
23.08.13, 00:17
Çok güzel. Tam uyuyacaktım baktım yeni bölüm gelmiş. Tabii uyku falan kalmadı. Yine harika bir bölümdü. Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler.

Mimozaçiçeği
23.08.13, 10:24
Yine harika bir bölüm olmuş merakla bekliyorum devamını hayaletleri izlemeye bile alışıyorum So Ji Sub sayesinde :) Emeğinize sağlık .

bedisss
23.08.13, 12:57
ilk 5 bölümü izledim gerçekten harika gidiyor..secret garden ve greatest love tadı aldım sebebi so ji sub'un biraz Kim Joo Woon birazda Dok Go Jin'den izler taşımasıydı sanıırım..kendini beğenmiş kahraman rolünde daha önce hiç oynamamıştı..bu rol ona çok yakışmış..korku filmlerinden nefret eden biri olarak ben bu diziyi izleyebiliyorsam herkes izler..korkulacak bişey yok gerçekten..eğer aşırı korkaksanız gece izlemeyin ama :) umarım diğer bölümleri de hızla çevrilir..çevirmen arkadaşlara da teşekkür ediyorummm ellerine sağlık :D

drzero
23.08.13, 13:22
.secret garden ve greatest love tadı aldım sebebi so ji sub'un biraz Kim Joo Woon birazda Dok Go Jin'den izler taşımasıydı sanıırım..kendini beğenmiş kahraman rolünde daha önce hiç oynamamıştı..bu rol ona çok yakışmış..bence de greates love etkisi var,esas kız rolü de aynı kız ve benzer (ezik) olunca çok fazla benzer olmuş, so ji subuma yazık olmuş sanki,daha orjinal karakter beklerdim,o bunun fazlasıyla üstesinden gelir,yine de gülüşünü görmek güzel.;

bedisss
23.08.13, 13:28
bence de greates love etkisi var,esas kız rolü de aynı kız ve benzer (ezik) olunca çok fazla benzer olmuş, so ji subuma yazık olmuş sanki,daha orjinal karakter beklerdim,o bunun fazlasıyla üstesinden gelir,yine de gülüşünü görmek güzel

eğer korku-komedi değilde romantik-komedi olsaydı bu dizi belki orijinal değil derdim ama işin içinde korku olması bence hikayeyi orijinalleştiriyor..so ji sub'un karakteri diğer karakterlere benzese de ona çok yakışmış..kesinlikle böyle rollerde daha fazla yer almalı..artık ağlamak değil gülmek istiyoruz :):)

-smn-
23.08.13, 14:27
güzel ve eğlenceli bir dizi.
sevdim bunu.:df:

teşekkürler yeppudaa.. :gzz:

dender
23.08.13, 14:43
aslında ilk başta izlemek istememiştim ama so ji sub var diye bi bakıyım dedim ve iyiki de bakmışım.çok güzel bir dizi oyuncuları çok iyi iş çıkarmış.so ji sub'un o mimikleri beni benden alıyor zaten:) gong hyo jin'in de başkana yanaşması çok tatlı diğer bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum...:):)

lucky_girl
24.08.13, 12:52
dizi giderek daha da heycanlanıyor beklemesi zorlaşıyor:( yakısıklı cocugumuz yavas yavas aşkın rüzgarına kapılıoyr farketmesede :)

gülümsün
25.08.13, 11:04
Cok süper bi dizi emegi gecen herkeze çok teşekkürler yüreğinize saglık arkadaşları...

Zabu mafu
25.08.13, 21:22
Dizi yarılansa da bende izlemeye başlasam. Hergün yorumları okumaktan bitap düştüm. So Ji'nin iyi olduğundan şüphem yokta Gong Hyo-jin nasıl ?Son zamanlarda mesafeliydim kendisine. İkisinin uyumu iyi mi acaba ?

zesuse
25.08.13, 21:27
Gong Hyo-jin nasıl ? İkisinin uyumu iyi mi acaba?
Gong HyoJin de uyumları da bir harika. :wink:
Diziye başladığında bütün endişelerin yok olacak, emin olabilirsin ;) :)

Zabu mafu
25.08.13, 21:31
Gong HyoJin de uyumları da bir harika.
Diziye başladığında bütün endişelerin yok olacak, emin olabilirsin

Sevindim ve şimdi daha çok merak etmeye başladım :wondering: Sayılı günler çabuk geçer derler zor olsa da beklicem D: Teşekkürler

senasude
25.08.13, 22:15
Dizi harika gerçekten.İzlemek için bitmesini beklerken bir de baktım ki 6 bölümünü birden bitirmişim. So Ji Sub'dan daha azını beklemezdim zaten harika her zaman ki gibi.:cps:

Kong Hyo Jin'i ''Thank You'' dizisinden beri çok severek izliyordum ikisi şahane olmuş.:flowers: Seo In Guk hakkında hiç yazmaya başlamayayım sabaha kadar yazarım yoksa. Onun bu hoş halini de izlemek ayrıcalık zaten.Seo In Guk'un hoş olmayan bir halinide hiç görmedim ya neyse.

Ekleyen ve çeviren tüm Yeppudaa ekibine çok teşekkür ederim kendi adıma.:flowers::cps: Harikasınız gerçekten.:flowers:

SonnurSdk
28.08.13, 20:25
harika harika .. iki gündür sabırsızlıkla bekliyorum 7.bölümün gelmesini artık dayanamıyorum çabucak gelse keşke izlesem bende.. çok harika bir dizi..

bedisss
29.08.13, 11:15
So Ji Sub'un en büyük hayali Kingdom adında büyük bi otel açmakmış..bu diziyle bu hayalini gerçekleştirmeye çalışmış heralde :)

prfsr
29.08.13, 12:47
iki gündür sabırsızlıkla bekliyorum 7.bölümün gelmesini artık dayanamıyorumdün gece itibarı ile 7. bölüm ingilizce alt yazılı yabancı sitelere düştü bu defa ingilizce izlemiycem diye kendimi şartlandırdım fakat dyanamıyorummmm.:cing:ne yapcaz şimdi.:gircray:

saadetto
29.08.13, 13:28
Heyecanla bekliyorum yeni bölümü..Süper bir dizi bu :)

pelinn
29.08.13, 15:07
Nasıl sevimliler,nasıl içtenler ya bayıldımm! yeni bölümleri merakla bekliyoruz:)

Şekerim Tatlım
29.08.13, 15:23
So Ji Sub deyince akan sular duruyor. :D So Ji Sub'un bu rolünü de hakkıyla yaptığından hiç şüphe yok. O kadar ki, yeni bölümlerin gelmesi için sabırsızlıkla bekliyorum. :D

BangBang
29.08.13, 15:53
çok güzel bir dizi açıkçası bence artık diziler kendini tekrar etmeye başlamıştı ama bu öyle değil farklı bir konu işliyor oyunculara diyecek bir şey yok zaten başroller sevdiğim oyuncular ve o 2 küçük çocuğa bayıldım ben ya :) nasıl tatlılar öyle :squint: aslında dizi tamamlanınca izlemeye başlayacaktım ama baktım güzelmiş bırakamadım emeği geçen herkese teşekkürler :)

yuşun
29.08.13, 17:12
bu çiftin gerçekte özel hayatları nasıl bilmiyorum ama birbirlerine çok yakıştırdım evlenseler mi ne :D ikisini de ilk defa adam akıllı izliyorum sevdim so ji subun sesi çok güzel kız da çok tatlı :)

kimya elif
29.08.13, 18:53
bu nasıl bir dizidir ya anlayamıyorum izlediğim diziler arasında en çok bu diziyi sabırsızlıkla bekliyorum so ji sub zaten benim için kore dizilerinin izlemeye başlamamdan yani 5 yıl öncesinden bu yana 1 numaralı aktördür bu diziyle oyunculuğuna yeni bir boyut getirdiğini düşünüyorum diziyi bizlerle buluşturan herkese teşekkürler:)

dlrvrlc
29.08.13, 19:01
vay be çok hızlısınız elleriniz dert görmesin :D böyle harika bir diziye böyle harika çevirmenler yakışırdı zaten

bilge ışık
29.08.13, 19:57
8.bölümü sabırsızlanarak bekliyorum 7.bölümü izlerken hızımı alamayarak 3 kere üst üstte izledim:squint:

noctifa
29.08.13, 20:08
komik eglenceli guzel bir dizi

cute_oppa!!
29.08.13, 20:30
Çok güzel bir bölümdü emeğiniz için teşekkürler :df: Bu bölümde sekretere bittim.Tam formundaydı yani :D Ahh So Ji ahh...:utng:

Mimozaçiçeği
29.08.13, 21:30
Yine harika bir bölümdü 8. bölümü merakla bekliyorum. Emeğinize sağlık süpersiniz :)

hsnahle
29.08.13, 21:32
7. bölüm nasıldı öyle içim eridi :/ uzun zamandır kore dizilerinde böyle hissetmemiştim.. teşekkürler yeppudaa

go mi nam1905
29.08.13, 21:36
yine yeni yeniden muhtesem bir bölüm daha bitti yeni bölümleri nasıl beklicem başkanım gerçekten çok karızmatık yaşıklı ama şeker kang ne olucak o tatlı yaşıklım benim çok üzülücek amaböhü

SonnurSdk
29.08.13, 21:41
dün gece itibarı ile 7. bölüm ingilizce alt yazılı yabancı sitelere düştü bu defa ingilizce izlemiycem diye kendimi şartlandırdım fakat dyanamıyorummmm.:cing:ne yapcaz şimdi.:gircray:
Sabır sabıııır.. çok harika bir dizi ya sıkılmadan izliyorum şimdi 7.bölümüde bitirdim 8. bölümün çabuk gelmesini istiyorum.. bekleyeceğiz malesef ki pes etmek yok! Fighting!!:jk::wink:

Alice's
29.08.13, 22:08
İlk altı bölüm yayınlandığında ben hala yayınlanacak diye bekliyordum. Bir baktım 6. bölüm gelmiş bir solukta hepsini izledim. Sonradan pişman oldum keşke daha sonra haberim olsaydı da böyle merakta kalmasaydım. :D
7. bölüm güzeldi. Gerçi bazen olayların arka yüzünü bilmeden hayat daha kolay. Bu dizi de her şey ortada :D 8. bölüm fragmanı insanı sabırsız biri yapmaya yetecek kadar heyecanlı ^_^

arwenblack
29.08.13, 22:24
7. bölümü şimdi bitirdim arkadaşlar elinize sağlık süper bir dizi sayenizde izleyebiliyoruz :D secret garden kadar beğendiğim bir dizi her hafta merakla bekliyorum yeni bölümleri emekleriniz için teşekkürler :df:

In Hye Jung
30.08.13, 14:00
Harika bir dizi muhteşem hiç sıkılmadan izlenebilecek dizilerden biri :thumbsup:

Mesare
30.08.13, 15:17
Heyecanla 8.bölümü bekliyorum lütfen bugün yükleyin lütfen lütfen lütfen<3 :-)

sujini34
30.08.13, 16:14
Bu dizide ne ararsanız var... Korku, heyecan, gerilim, macera, komedi, melodram, romantik, aksiyon... Bir sahne de So Ji'ye çok şeker anlamında "ya deli ya" diyerek kendi kendinize gülüp, öbür sahne de bir bakışa bir dokunuşa romantik anlar yaşıyor, bir sahne sonra gözyaşları içerisinde kalıp, üzüntüye yeniliyorsunuz. Senaryonun ötesinde Gong Hyo Jin ve So Ji Sub diziyi alıp götürüyorlar resmen, çok uyumlu bir çift olmuşlar gerçekten de.... :)

emiş güzel çevirin için teşekkürler canım. Sanırım So Ji için gerçekten önemli bir yeri olacak bu dizinin... (gerçi her dizisi güzeldi ama ;))

Ayrıca paylaşan elleriniz dert görmesin arkadaşlar çok çok teşekkür ederiz :df:

umnise
30.08.13, 20:23
Bu dizi birçok dizinin birleşimi gibi :D bir kaza geçirdikten sonra hayalet görmeye başlayan bir yoca ( bknz: Chilling Romance ).. Havalı bir şirket patronu namca ( bknz: Secret Garden Hyun Bin ).. aynı zamanda goco nagalarıyla burnundan kıl aldırmayan kendisine dokundurtturmayan namca ( bknz: Greatest Love Dok Go Jin :D ).. başrol yocayla eskiden bu yana tanışan 2.yoca ( bknz: The Greatest Love ).. Kendi çıkarı için başrol namcanın peşini bırakmayan kuyruk gibi etrafında dolanan bir yoca ve namca ne kadar kaçmaya çalışsa da kaçamayan sonunda kendi çıkarı için kabul etmek zorunda kalan bir namca ( bknz: My Girlfriend is a Gumiho Lee Seung Gi-Shin Min Ah ).. The Greatest Love ve My Girlfriend is a Gumiho`nun yazarlarıda Hong Sisters oldugu için bu benzerlikler kaçınılmaz oluyor tabikide :) mesela bir bölümde kız so ji`ye sen en kalite mermersin dediginde aklıma direkt my girlfriend is a gumiho geldi.. orda da kız erkege sen en iyi inek etisin demişti :M:

Bu arada sonunda So Ji`yi kafasından vurulma, hafıza kaybetme, yüzünü degiştirme, ölme, ölmeden beter olma vs.gibi rollerden çok çok uzak bir rolde gördüm yaaa.. hatta üstüne üstlük bugüne kadar tüm dizilerinde çirkin buldugum Hyo Jin bu dizide gözüme fazlasıyla güzel geldi yaa sanırım çok yaşamışım gibi :D

Diziye gelirsek yok yok bu dizide..hem korku, hem dram, hem komedi hemde romantiklik var.. hepside dozunda.. mesela hayaletleri falan izlerken bir gram bile korkmuyorum :D

çevirmenimiz emiş`in eline emegine saglık :df:

bedisss
30.08.13, 20:27
7.bölümü izledim çok heyecanlı bi yerde bitti..o kızın yerinde olmak vardı..birbirlerine vuruldular gibi...:)
Hyo Jin bu dizide çok güzel görünüyor gerçekten The Greatest Love'da ki gibi değil...:)
So Ji Sub ise gerçekten karizma adam ya asalet akıyor resmen..:)

the sound of rain
30.08.13, 20:35
mübtelası oldum hememcicik yeni bölüm gelsin :)

tutu
30.08.13, 21:07
daha şimdi 7. bölümü bitirmiştim bu habere çok sevindim çok heycanlı bitmişti :nuts: çok teşekkür ederiz :F violet24 emiş

SonnurSdk
30.08.13, 21:18
keşke bütün bölümler yayınlandıktan sonra izleseydim dedim mi dedim valla bekle bekle olmuyor bekleyemiyorum artık o derece bağlanmış bulunmaktayım bir diziye ...

büşra_58
30.08.13, 21:24
oley 8.bölüm gelmiş emeginize sağlık komik ve arada duygusal ve biraz korkutucu ama çok begendiğim bir dizi 6.bölümde ölen köpeğin sahbine olanlarda ağladım yani :( 9.bölümünü bekliyorom:D

kan zü
30.08.13, 22:52
Ellerinize sağlık gerçekten çeviri mükemmel. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Bölümde süperdi her bölümde olduğu gibi. :)

gülümsün
30.08.13, 22:54
Emegi gecenlere cokk tesekkurler..yeni bolumleri heyecanla bekliyorum...boyle beklemek aci versede...

delikizim..

awas
31.08.13, 00:20
iyi ki finali beklemeden diziye başlamışım çünkü çeviriler çok hızlı geliyor bunun için çoook teşekkürler ;) diziyi ağzım kulaklarımda mimikleri hareketleri kaçırmayayım diye pür dikkat izliyorum :) bazen de geri sarıp sahneleri tekrar tekrar izliyorum...iki oyuncuyu da çok seviyorum dizi gerçekten ilaç gibi geldi so ji hep komedi oynasın :) çeviren ve ekleyen arkadaşlara çok teşekkürler eliniz kolunuz dert görmesin inş :)

Mimozaçiçeği
31.08.13, 06:26
Harika bir bölümdü yine hemen çarşamba gelsin istiyorum meraktan öleceğim. Çok güzel dizi gerçekten tekrar tekrar izliyorum yeni bölümler çıkana kadar. Yeppuda ekibi harikasınız. Teşekkürler emeğinize .

myungsoo*-*
31.08.13, 08:12
süper bir dizi ilk başta diziye L için başlamıştım fakat dizini konusu sardı :nuts: ben bir günde 6 ,7 bölüm izleyenlerdenim böyle beklemek zor halimi düşünnü yani birde heyecanlı bir konu :D

sevde eda
31.08.13, 08:30
yaaaaaaa fragman niye yok hemen ardından nasıl çarşamba olucak şimdi meraktan ölmemizi istiyorlar galiba

maliyeci
01.09.13, 10:01
izleyecek dizi bulamazken ilaç gibi gelen bir dizi hiç dizileri bitmeden izlememiştim ama buna iyi ki başlamışım beklemeye değiyor :))) emeği geçen herkese teşekkürler ;)

Gülşən
01.09.13, 10:18
Gel simdi catla merakdan-"nolucak gelicek bolum ?"-diye.....

hendam
01.09.13, 10:59
ya mükemmel ilerliyor :D beklemek işkence gibi biran önce yayınlansaada izlesek :D

sarang beet
01.09.13, 11:14
off süperr yaaa şimdi bekle de durr :D:D

Noobahari
01.09.13, 11:38
Sırf yeni bölümü eklendi mi diye bilgisayarı açtığım 2. dizi. 9. bölüm yazısını görünce sevinçten bayılmamam ümidiyle :D

yatkınseda
01.09.13, 14:11
çokk güzel bir dizi emeği olan herkese teşekkürü bir borç bilirim :cps:

ramengirl
01.09.13, 14:43
na bo ri ve le cho in iyi bir ikili olmuşlar bu kızcağızda hep ezik rollerde oynuyor :))))

meyer
01.09.13, 16:33
bu adamın ı m sorry ı love you dan sonra izlediğim ikinci dizisi ve ben böyle bişi görmedim nasıl bir karakter değişimi süper yaa bayıldım. so ji sub harika :)

Gülşən
02.09.13, 05:55
katiliyorum.bencede oyle

masilhan
02.09.13, 15:12
cain and abel ve ghost bu iki diziyi de izle derim
mükemmel her iki dizide

...BÖHHH...
02.09.13, 15:23
Bu dizi çok güzelmiş başlarda hayaletlerden korkmadım desem yalan olur onlar neydi ya öle :Dama diziye devam çok heyecanlı :D

yongyong
02.09.13, 16:47
laylaylay So Ji Subu da böyle rollerde gördüm ya artık herşeyi beklerim biraz dizi ve filmlerini izlemekte yeni olsamda kesinlikle adamı gördüğüm zaman şimdi yandık diyordum ama şimdi daha farklı ve meraklı bir yapımla karşımızda :thumbsup:

Ve dizide en sevdiğim şey hayaletler hiç ama hiç korkunç değil heyooo

...BÖHHH...
02.09.13, 19:16
So Ji Subu da böyle rollerde gördüm ya artık herşeyi beklerim biraz dizi ve filmlerini izlemekte yeni olsamda kesinlikle adamı gördüğüm zaman şimdi yandık diyordum ama şimdi daha farklı ve meraklı bir yapımla karşımızda Ve dizide en sevdiğim şey hayaletler hiç ama hiç korkunç değil bir ben korktum heral başlarda ki yaşlı teyze neydi yaw öle dedim noluyoruz :D

yongyong
02.09.13, 22:15
bir ben korktum heral başlarda ki yaşlı teyze neydi yaw öle dedim noluyoruz Valla Ben hiç korkmadım hatta acaba bununda derdi ne ola ki diye yaklaştım :D kız bile korkuyor bende tık yok yanlızca şu aynalarda beliren şey de ben tırsmıştım sesinden falan

yuri akamo
03.09.13, 11:27
çok güzel bir dizi emeğinize sağlık :) bir günde tüm bölümleri izledim,hatta izlediklerimi de takrar izledim :)merakla fragmanı bekliyorum.

heromaniac
03.09.13, 14:10
Bayıldım yaaa harika bi dizi yeni bölümler ne zaman gelecek ya da hemen gelir mi?* Beklemek çok sıkıcı heyecandan ölebiliriz heyooo

inferno^^
03.09.13, 15:55
Sırf hemen izleyipte bitirmeyeyim diye burada can çekişiyorum. :D 3. bölüme kadar izledim. 20 bölümmüş ve şuan 8 de. Hemen bitmesin diye başka bir diziye sardım. Derslere verdim kendimi.

Yalnız ...BÖHHH... bende korktum o hayaletlerden. Büyükanne korkunçtu ama arabada gelen bir tane vardı ya. Çığlık attım, sıçradım orada resmen. O.O Çok korkunçtu T-T

...BÖHHH...
03.09.13, 15:58
hele 5.bölümde bir kadın var hayaletlerden beter nasıl boyamışlar kadını :D onu gördüğmde de korkuyorum :D :D

inferno^^
03.09.13, 16:10
...BÖHHH... Lalalalla DUYMUYORUM SPOİLERR!!! :P Yine de uyarın için sağol. O bölümü izlerken elime bir yastık alsam iyi olacak. Ama Amerikan versiyonu var Ghost Whisperer diye. Ondan daha gerçekçi geliyor. Orada küçük bir kasabaydı. Kaç sezondu bilmiyorum ama kasabadaki herkesle hayaletler hakkında konuşmuş olmasına rağmen bu hala bir sırdı. Ayrıca adı da deliye çıkmamıştı. :D

16 bölüm dizimiz.

@diryaa bilgiyi düzeltirsen sevinirim.

Hadi yaa o.o Yarı yarıya bitti o zaman. 4 haftaya kadarda bitiyor dizi yani.

...BÖHHH...
03.09.13, 16:18
BÖHHH... Lalalalla DUYMUYORUM SPOİLERR!!! Yine de uyarın için sağol. O bölümü izlerken elime bir yastık alsam iyi olacak. Ama Amerikan versiyonu var Ghost Whisperer diye. Ondan daha gerçekçi geliyor. Orada küçük bir kasabaydı. Kaç sezondu bilmiyorum ama kasabadaki herkesle hayaletler hakkında konuşmuş olmasına rağmen bu hala bir sırdı. Ayrıca adı da deliye çıkmamıştı. ay farkında değilim spoiler verdiğimin uppss :Dheyecanlı heyecanlı konuşurken böyle oluyor :D yabancı versiyonu olduğunu bilmiyordum :D ama kore bir farklı so jı sub oynuyor :D yani

inferno^^
03.09.13, 16:20
ay farkında değilim spoiler verdiğimin uppss heyecanlı heyecanlı konuşurken böyle oluyor yabancı versiyonu olduğunu bilmiyordum ama kore bir farklı so jı sub oynuyor yani

Önemli değil. :D Gazı aldım ben bitireceğim şimdi bölümleri. İzlemesen hiçbir şey kaybetmezsin. Kore versiyonunda kazanımların daha fazla. :P

...BÖHHH...
03.09.13, 16:23
Önemli değil. Gazı aldım ben bitireceğim şimdi bölümleri. İzlemesen hiçbir şey kaybetmezsin. Kore versiyonunda kazanımların daha fazla. :D aynen katılıyorumheyooo

faty
03.09.13, 17:06
dr1062f0000900 - Video Dailymotion (http://www.dailymotion.com/video/x1453gy_dr1062f0000900_fun)
9-cu bolum fragmani

hendam
04.09.13, 08:23
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AH4PkyRKGck 9 bölüm 4 fragman :D

sevde eda
04.09.13, 14:21
kızlar hazır mısınız
9.bölüm izledim ve delirmek üzereyim daha gelmedi bize ama önceden hazırlayın kendiniziz önce umutlnaıyorsunuz ama sonra bizim so jı sub başkasıyla evleniyorrrrr

zuhberoz
05.09.13, 10:00
çok istiyorum izlemeyi fakat iş yerinde alternatif linklerden sadece kivi formatıyla izleyebiliyorum rica etsem ilgilenen arkadaşlar bütün dizilerde bu kivi linkinide koyamazlarmı başka nerde bu konuyu açabilirim

fatmahar
05.09.13, 10:41
başka nerde bu konuyu açabilirim

Sayfanın en altındaki "Bize Ulaşın"a tıklayıp istekte bulunabilirsin.

gökçen
05.09.13, 13:02
İyi bir dizi olduğunu duydum, listeme aldım kendilerini :) yakında başlayacağım...
Teşekkürler

*Gözgü*
05.09.13, 14:24
Çok uzak kaldım Uzak Doğu'dan.. :( So Ji Sub oppa ve Gong Hyo Jin bir arada vay..Açılışı bu diziyle yapalım bakalım haydi bismillah... :) Emeği geçen herkesin şimdiden ellerine sağlık diyorum.Teşekkürler hepinize korecanlar... :)

masilhan
05.09.13, 18:24
http://www.youtube.com/watch?v=exr9QxPdIOg
9. bölüm fragmanı ve sabırsızlıkla bölümü izlemeyi bekliyorum

Lara Croft
05.09.13, 18:51
Millet 9 ve 10.cu bölümlerden bahsediyor. Spoiler yememek için uğraşıyorum :( Yeni bölümler zaman eklenir? Lütfen!

kubskubs
05.09.13, 20:05
ay süper dizi ya başroldeki kadına zaten bayılıyorum :D

Cikom55
05.09.13, 20:08
Çok güzelll bitmesinn :(

silvery
05.09.13, 20:20
pumamın çeşitli dizilerini izledim şaka maka az da dizisini izlemedim :D şefle dialoglarını uyumlarını sevsemde bence en uyumlu kişiyi bu dizide buldu ... Çok hoş bir ikili oldu so jible keşke gerçek hayatta da bir araya gelseler ikisi de evli değil heralde

히랄hilal
05.09.13, 20:22
Hayalet falan oluncaa korkarmyim diye dusnuyodum tam tersine gulmekten yarlyorum tae gong sile bittm bennn<3

taeminlee
06.09.13, 08:40
çingun yok ya ben zaten yeppudaaya herzaman güveniyorum dediğin gibi kendini kanıtladı :D yeni bölüm başka sitelere gelsede eğer yepe gelmediyse izlemiyorum yeppudaadan izliyorum :D sadece ilk defa tamamlanmamış dizi izliyorumda indirme linklerinin ne zaman geleceği konusunda fikrim olmadığı için sormuştum :D

dlrvrlc
06.09.13, 08:47
ah keşke olsa uzasa amerikan versiyonu ne kadar uzundu :/
amerikan versiyonumu varmış? bilmiyordum amerikan versiyonunun adı ne peki yine aynımı

pamukiplik
06.09.13, 10:21
emiş 9.bölüm gelmiiş.Eline sağlık görür görmez izlemeye gidiyore şuan. :D

hendam
06.09.13, 10:37
omo yeni bölüm gelmiş :D hemen izliyorummmmm :D

CrownClown
06.09.13, 12:50
Yalnız adamın ifadesi neydi ya öyle: Bang Shil battaniye giymiş. :D: :M:

Şekerim Tatlım
06.09.13, 14:25
Yeni bölüm için çokkkk teşekkürler :D Doğrusu en çabuk çevrilen bu dizi olsa gerek :) İyi ki de bu :D

büşra_58
06.09.13, 14:30
yeni bölüm gelmiş teşekkürler:D ama sona doğru sinirlendim ya ;)

meyer
06.09.13, 17:55
yes yes yes yeni bölüm yeni bölüm yeni bölüm çevirenin eline sağlıııııııık :)

lucky_girl
06.09.13, 18:21
başkanım 9. bölüm de yaptıgın oldu mu şimdi:(

yoon eun-hye
06.09.13, 19:46
soji sub'u pek sevmiyorum aslında hatta diziyi izlemeden yeğenim'e demiştim nasıl izliyorsun diye ama bende izledim ve şuan 7. bölümdeyim bu dizide adam iyi gözüktü gözüme hakkını yemeyeyim.:flowers: :cps:

silvery
06.09.13, 19:50
amerikan versiyonumu varmış? bilmiyordum amerikan versiyonunun adı ne peki yine aynımı birebir aynı değil de ana unsurlar benziyor ..ghost whisperer

dlrvrlc
07.09.13, 08:32
http://24.media.tumblr.com/46e97a5119ea63a01131bcc2bad0a93a/tumblr_msqxq1xlUN1qbgtddo4_250.gifbunlar çok tatlılar :D

dender
07.09.13, 15:02
yaaa bu dizi çok güzel ve 16 bölüm olduğunu görünce gerçekten üzüldümm ben :D.çünkü her bölümde daha da bağlanıyorum.insan hiç bitmesin istiyor.hani bazıları konusunu okuyupta gerçeküstü şeyler var izlemek istemiyorum gibi düşüncelere kapılıyor ya bu dizi o düşüncelerin hepsini yıkıp geçer.her bölümü ayrı zevkli ve eğlenceli.çeviri ekibine çok teşekkürler bizimle böylesine güzel bir diziyi paylaştıkları için:)

MedineAta
07.09.13, 19:28
Tek kelimeyle harika başlamaya tereddüt edenlere tavsiye edilir :)

*Gözgü*
07.09.13, 20:22
Tamamlanmamış bir dizi ile açılış yapmam hiç iyi olmadı ama dizimiz çok güzel şimdi nasıl bekleyeceğim kalan bölümleri :'(

meyer
07.09.13, 22:12
vaav bu nasıl bir bölümdü kim beklicek şimdi diğer bölümleri :)

prfsr
07.09.13, 22:29
10. bölümde en az 9. bölüm kadar güzeldi:df: her bölümde dizi kendini biraz daha aşıyor bence, çevirmenlerin ellerine sağlık teşekkür ediyorum.:flowers:

dlrvrlc
07.09.13, 23:08
Bu kadar çabuk bir itiraf beklemiyordum şok ediciydi :D: Nasıl da güzel severmiş ahh ahh... :utng::utng::utng:

laylaylay
aynen bir anda sanırım seni seviyorum dedi ağzım açık kaldı yaa gözlerim bile doldu yani :) :) 11. bölümü beklemek çok zor olacak :(

ajussi
07.09.13, 23:51
aynen bir anda sanırım seni seviyorum dedi ağzım açık kaldı yaa gözlerim bile doldu yani :) :) 11. bölümü beklemek çok zor olacak :(

Ya bi adama her rol yakışır mı ve her rolde de ağlatır mı.. :gircray:

Şimdiden gün ve saat saymaya başladım bile:D:

sacagnim heyooo

Ben aşık oldum D:

dizikolik h.d.
07.09.13, 23:52
ben itirafı görünce bu dizi kaç bölüm hiç bakmamışım o aklıma geldi 16 bölümmüş ya bu kadar çabuk bitemez ay nasıl görmedim ben ji sub'u görünce bölüm sayısı aklıma gelmemiş 6 bölüm mü kaldı ya inanamıyorum

go mi nam1905
08.09.13, 00:24
başkanım seni seviyorum<3 şeker kang biane:'( off ya böyle bir dizi neden 16 bölm olur:mad:

lucky_girl
08.09.13, 08:37
10. bölüm tam anlamıyla harıkaydı:)sonunda başkanımız askını ıtıraf etti :)gelsin dıger bölümler^^

cilekrazzi
08.09.13, 09:56
yaaa çingular burda spoiler vermesek lütfen :cing:
izlemek için açtım, son sayfa açıldı ve hoop spoiler :gircray:

dlrvrlc
08.09.13, 10:19
Ya bi adama her rol yakışır mı ve her rolde de ağlatır mı.. :gircray:

Şimdiden gün ve saat saymaya başladım bile:D:
sacagnim heyooo
Ben aşık oldum D:
bende aynı duygular içerisindeyim :( bizde dizlerimizi çöküp ağlayalalım sarangeo sarangeo sarangeo ajussi

sinem89
08.09.13, 11:08
10. bölüm tam anlamıyla harıkaydı ............gelsin dıger bölümler^^

spoiler vermeyin lütfen mesaj içeriğini gizlermisin diziyle ilgili konu içeriği vermek için spoiler sayfasına yazınız daha izlememiş arkadaşlar için sorun oluyor lütfen The Master's Sun / Güney Kore / 2013 /// Spoiler | The Master s Sun G ney Kore 2013 Spoiler - Sayfa 304 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55224-The-Master-s-Sun-G-ney-Kore-2013-Spoiler&page=304)

ayşetemiz
08.09.13, 11:18
bu filmin benzeri olarak chilling romans ı izlemiştim son ye jin oynuyordu ama bu ondan çok daha güzel olmuş zaten so ji sub un karizması yeter Gong Hyo Jin in de müthiş bir oyunculuğu ve doğallığı var çok beğendim.
laylaylay:cps:

violet24
08.09.13, 13:12
Arkadaşlar heyecanınızı anlıyorum dizimiz şahane bunda hem fikiriz :df:
Fakat henüz izlemeyenleri de düşünsek nasıl olur ? :jk:
Lütfen çok rica ediyorum, dizi ile ilgili genel yorumlarınız olsun mp4 ve online sayfalarında..Ayrıntıya kaçacak, izlemeyenler için spoi olacak yorumlarınızı burda dile getirmeyin lütfen. Bu tür yorumlarınız için The Master's Sun / Güney Kore / 2013 /// Spoiler | The Master s Sun G ney Kore 2013 Spoiler - YEPPUDAA (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=55224) bu sayfamız mevcut. Ayrıca 10.bölümden itibaren bölüm bölüm spoi sayfaları açtım ki henüz yayınlanmamış ya da TR altyazısı çıkmamış bölümler için yorumlarınızı daha rahat dile getirebilin:df:
İşte ana bölümümüz:

The Master's Sun (2013) / Spoiler / Ana Bölümü | The Master s Sun 2013 Spoiler Ana B l m - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=57667)
Burdaki;

10.bölüm için spoiler sayfası
11.bölüm için spoiler sayfası
12.bölüm için spoiler sayfası
.
.
.
şeklinde giden linklere tıkladığınızda adı geçen bölüm için yorum yapacağınız sayfalar açılacaktır:df:

Şunu da belirteyim belki aramızda yorumlarını gizli mesaj içine nasıl alacağını bilmeyen arkadaşlarımız da olabilir, onlar için de aşağıda vermiş olduğum konu çok işe yarayacaktır:df:

- Gizli Mesaj İçine Alma (Resimli Anlatım) | Mesaj m Spoiler ine Nas l Al r m Gizli Mesaj ine Alma Resimli Anlat m - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=57677-Mesaj-m-Spoiler-ine-Nas-l-Al-r-m-Gizli-Mesaj-ine-Alma-Resimli-Anlat-m)

Birbirimize saygı çerçevesinde dizimizi izleme ve yorum yapma temennisiyle.. amuse

Ecem Tanargun
08.09.13, 15:36
So Ji'm bana Greatest Love da başroldeki kızımızın beraber oynadığı dok go jin 'i hatırlattıı...aynı onun gibi umursamaz gibi davranıyoo saç modeli de aynı :DDDDDD :D:D:D: Bu arada emeğinize sağlık eklenen tüm bölümleri 10 saatte hiçç kalkmazsızın emdimmm :DD Devamını sabırsızlıkla bekliyorumm

zyn*
08.09.13, 15:46
emiş çeviri için ellerine sağlık valla bayıldım diziye :df:

Yoo-Rin
08.09.13, 16:06
Çeviriler için çok teşekkürler!!^^ :cps:
10. bölüm mükemmeldi amuse

the sound of rain
08.09.13, 16:10
:squint: 진짜 harika gidiyor şu koreli senaristler işlerinin ehliler belli:nuts:

inferno^^
08.09.13, 17:10
Şimdi otur bir hafta bekle. Beklerken de meraktan geber.

GonuLceLen
08.09.13, 21:03
Acaba bu dizinin siteye konma gunu ne zaman ? Aciklama eklerken onlari da yazsaniz aslinda "yeni bolum ne zaman" sorulari da azalir sanki :)

hsnahle
08.09.13, 23:53
eridim eridimm :/

sofyanova
09.09.13, 12:11
ba yıl dım :)) mükemmel bir dizi umarım sonu hayal kırıklığına uğratmaz ama bir solukta izleyip bitirdim 10 bölümü. ağladım katıla katıla güldüm kızın sürekli itilip kakılmasını azarlanmasını ve bütün bunlar olurken o içinden gelen insanın içini gıdıklayıp güldüren ifadesini bu filmde yeniden sevdim :) so ji tam bir sığınak zaten güven veren bi havası var. benim için secret garden tadında bir dizi emeğinize sağlık :DDDDDDD

kübra_koree
09.09.13, 12:38
aman Allah'ım 11. bölümü nasıl bekleyeceğiz:cing: acayip bir yerde bitti diziye deva ederken başladığıma zerre pişman değilim ne kadar erken o kadar iyilaylaylayizlemeyen arkadaşlara şiddetli tavsiyemdir so ji ye bu rolde bayılacaksınız adam her karakterin üstesinden geiyor ayakta alkışlıyorum karizmanın vücut bulmuş halini:cps: başrol hatundan nefret ederdim ben hatta bu sebeple tereddütte kalmıştım ama cıkss yani onu bile sevdirdi bana ey kader bu günleri de mi görecektim :M: emeği geçen tüm arkadaşlarıma bir kez daha teşekkürler kolay gelsin dört gözle bekliyorum yb'leri :cps::df:

kimya elif
09.09.13, 14:11
gong sil(büyük güneş)neden dizinin afişlerindeki gibi güzel elbiseler giymiyor ne zaman görsem paspal güzel giyindiğini görebilecek miyiz gerçi rolü gereği öyle olmalı ama insan yinede görmek istiyor:M::M:

uykulukahvem
09.09.13, 14:57
Secret gardenda ki Kim Joo Won ile Jo Joong Won kıyasıya yarışır bence :D bugün sadece ilk 2 bölümünü izleyebildim bazı sahnelerde gerçekten korktum bazıları ise hüzünlendirdi. kesinlikle kaçırılmayacak bir dizi.

Gülşən
09.09.13, 16:10
http://media.tumblr.com/59de49cd4c917f7b05103b5d73f16709/tumblr_inline_mmvfolJCYd1qz4rgp.gifhttp://http://static.tumblr.com/bxc2hon/YSOm3qmpe/untitled-1.gifsonlara dogru heyecan dorukta
http://31.media.tumblr.com/62a6f552ff6ebbffdcfe8a879887ab8f/tumblr_mscz422h1o1r0n47ho2_250.gif

*Gözgü*
09.09.13, 16:23
Ne çabuk bitti 10. böülüm..Beklemek uzun izlemek çok kısa ama bölüm sonu güzeldi yeppudaa :df: Çok süründürmeyecek senaristler bizi inşallah D: Ellerinize sağlık canlar :cps: Merakla bekleyeceğiz şimdi 11.bölümü.. :squint:

yujina
09.09.13, 20:58
Ayyy bu ne. Çok güzel. Diğer bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum. Emeği geçen her kese çok teşekkürler...

melikemmm
09.09.13, 23:39
so ji sub adamın kralı ya :dd: ablayıda zaten pastadan ve özellikle the greatest love dan çok severim acayip uyumlu bir çift olmuşlar konusu da çok güzel 2013 kore fanları için verimli bir sene oldu allahtan böyle bir dizide tatlı niyetine çok güzel izleniyor :D ekleyen ve çeviren arkadaşlara teşekkürler :cps:

scarlett.
10.09.13, 07:43
bizim için bu güzel diziyi çeviren arkadaşlara çoook teşekkürler :)
heyecanla oturup tek gecede bitirdim :D şimdi 11. bölümü bekliyoruuumm heyooo heyooo

Sizuki
10.09.13, 08:04
çok heyecanlı devam ediyor dizi harika

justinbieber
10.09.13, 09:48
Ya aslında diziyi izlemeye korkuyorum korku dizisi diyolar ama unnilerimin imzalarında romantik gifleri görüncede dayanamıyorum ops çok kararsız kaldım izleyenlere soruyorum çok korkunçmudur ona göre izliycem hayaletlerden ruhlardan biraz tırsıyorum da neyse unnilerim çeviride kolay gelsin :D

kimya elif
10.09.13, 10:07
Secret gardenda ki Kim Joo Won ile Jo Joong Won kıyasıya yarışır bence
secret garden de joo won sonuna kadar bozmadı hep gıcıktı:7::rofl: ama bu dizide yakışıklı başkanımız değişiyor Gong sil sayesinde:squint:

uykulukahvem
10.09.13, 11:37
secret garden de joo won sonuna kadar bozmadı hep gıcıktı ama bu dizide yakışıklı başkanımız değişiyor Gong sil sayesinde Ben 8.bölümdeyim yavaş yavaş değişimler var zaten ama onun gıcık tarafı daha çekici bence :D

seliin
10.09.13, 13:23
izlerken kendimden geçtim tek kelimeyle harikaa :D so ji sub varsa tamamdır zaten 11. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :D paylaşım için teşekkürleer fighting!! :)

uykulukahvem
10.09.13, 14:18
Dizi 20 bölümdür diye düşünüyordum hatta 20 bölüm az diye kafam da kurarken bi baktım 16ymış. evlat acısı gibi koydu bana :/

Mimozaçiçeği
10.09.13, 15:04
Bu dizi 100 bölüm bile olsa bıkmadan So Ji Sub için izlenir. Kendini beğenmiş patronumuz sevdiğini bile söyledikten sonra artık bizi daha güzel şeyler bekliyor diye umuyorum. Heyecanla 11.bölümü bekliyoruz. Çeviri için emeğinize sağlık Yeppuda harikasınız.

esrae
10.09.13, 17:40
önce bitsin öyle izlerim dedim ama yapamadım 8. bölümdeyim. harika bir dizi heyooo çok beğendim .tavsiye ederim

kimya elif
10.09.13, 17:42
Ya aslında diziyi izlemeye korkuyorum korku dizisi diyolar ama unnilerimin imzalarında romantik gifleri görüncede dayanamıyorum ops çok kararsız kaldım izleyenlere soruyorum çok korkunçmudur ona göre izliycem
unnin olur muyum bilmiyorum yaş itibariyle:squint: ama yayınlanan bütün bölümlerini izledim sadece bir hayaletten korktum bazıları gerçekten çok komik bence hiç kaçırma izle so ji :smiley5777:var sonuçta

neler oluyor arkada bir anıt var ve sacangnim tea gong silide götürmüş
bu gelecek bölümlerden mi acaba yoksa günlük hayattan mı???

SUNA
10.09.13, 23:48
Uzun süredir bu aktörün dizilerini izlemedim baktım da bir hayli karizma olmuş kendileri.....Her ne kadar dizi de sert erkek pozları takınsa da yakışıyor bu roller...Bu özlemimi gideren siz canlar Emiş ve diryaa...İyi ki varsınız..Emeklerinize sağlık ,çok teşekkürler.

alminadilek
11.09.13, 09:43
ilk defa bir diziyi yayınlanırken izliyorum ve çevirilerini resmen dört gözle bekliyorum
Sojisub her zaman ki gibi harika adam yıllandıkça dahada yakışıklı oluyo :)

kaliteli çevirileriniz için çok çok teşekkür ederim ^^ emeğinize sağlık :)

hacer-dbsk
11.09.13, 12:38
Dizi çok güzel gidiyor ya korkunç diyorlardı. Hiç korku degil bana göre. :D
Çeviri içinde teşekkürler.
Yeni bölüm ne zaman gelir acaba?

hendam
11.09.13, 13:59
11. bölüm için çok heyecanlıyım yayınlansa da izlesek :D

Meryemm_
11.09.13, 16:43
Hep bekliyordum başlamasını ama anca izlemek için fırsat bulabildim. 3. bölümdeyim daha ama gayet güzel gidiyor :) Ama başrol kadını beğenmedim pek :P Ji subun yanında daha güzel bi kadın olabilirdi...

vitabiol
11.09.13, 17:26
çok hoş bir dizi.su ji subu bu dizide sevdim.başrol hatunda sevimli bence.emeği geçenlere teşekkürü borç bilirim efem.:flowers:

Bego
11.09.13, 19:20
Lütfen devamı gelsinnnn ben ve yiğenlerim devamını bekliyor:((( bebeğimi uyuttuğum zaman geceleri uyKusuz kalmayı göze alarak diziyi izledim..Şimdiden ceviri ekibine teşekkürler..

♥Lee İdil♥
11.09.13, 21:48
arkadaşlar ilk bölümün dolap sahnesinde durdurdum da çok korkunçsa izlemeyeceğim biri söleyebilirmi korkunç böyle bişey falan mı çıkacak ??? hemen cevap bekliyorum lütfeeeennnn..... :hm:

Ecem Tanargun
11.09.13, 22:13
:gircray: alllaaahımmm çıldırceemmmm :))) 11 yayınlanmalııı artık :D UYKU TUTMUYO MERAKTANN

Noobahari
12.09.13, 14:02
korkunç böyle bişey falan mı çıkacak ???
Bence izlemeye devam et çünkü korkuyla uzaktan yakından alakası yok tamamen komedi, romantizm, dram hatta en çok komedi.

soberka
12.09.13, 14:51
Allahim bu nasil bi dizi... ! :)))) So Ji Sub mimikleriyle yine mukemmel.. bu siteye bayiliyorum! Emegi gecen herkese tesekkur ederim :) :p muhtesemsiniz :*

soberka
12.09.13, 14:52
Guzel olmasa da sirin bi kadin ;)

♥Lee İdil♥
12.09.13, 15:05
yani o dolaptan bişey falan çıkıyomu o sahneden korktum...

Noobahari
12.09.13, 16:12
yani o dolaptan bişey falan çıkıyomu o sahneden korktum...
hayaletlerin yüzü başta çirkin oluyor ondan dolayı 2 saniye korkabilir insan ama o kadar yani çok sıkıntı çekmezsin :D

tunayebru
12.09.13, 17:17
emeğinize sağlık, dört gözle bekliyorum yeni bölümü :)

Meryemm_
13.09.13, 00:28
Çok güzel gidiyor ya Ji Subun karakteri, hareketleri çok eğlenceli :) So Ji Subun dizileri arasında bu favorim olacak gib :) Emeklerinize sağlık...

ahar
13.09.13, 13:14
Ne büyük bir hataymış tamamlanmadan bir diziye başlamak :( Kore dizilerinin hep tamamlanmış olanlarını izledim, böylesi zormuş. Çok güzel bir dizi, çeviri yapan arkadaşlara çok teşekkürler :)

taeminlee
13.09.13, 13:17
Ne büyük bir hataymış tamamlanmadan bir diziye başlamak :( Kore dizilerinin hep tamamlanmış olanlarını izledim, böylesi zormuş. Çok güzel bir dizi, çeviri yapan arkadaşlara çok teşekkürler :)
:M: aynen ya :M: bekle bekle çatladım :7: ama çevirmenlerimizin ellerine sağlık :flowers:

lalezar
13.09.13, 13:38
11.bölüm ne zaman gelirrr Kore dizilerinin hep tamamlanmış olanlarını izledim, böylesi zormuş. bekle bekle çatladım
Arkadaşlar 11. bölüm çevirisi %60 görünüyor, ama güncellenme yapıldımı bilmiyorum, belki bir bakarsınız Anobistimiz birkaç saate verir..:squint:

Tamamlanmamış dizilerin her hafta iki bölümünü zaten izliyoruz,D: beklemenin güzelliği, gelince sevincimiz ve spoiler heyecanı bence herşeye değer..heyooo

taeminlee
13.09.13, 13:44
belki bir bakarsınız Anobistimiz birkaç saate verir..
heyooo çok çok çok seviniriz buna
beklemenin güzelliği, gelince sevincimiz ve spoiler heyecanı bence herşeye değer..
Tabiiki sen bakma bana ben halimden memnunnum çevirmenlerimiz olmasaydı biz ne yapardık onlar yepin direği :flowers: birçok spo yedimde o yüzden bu bölüm için heycanım tavan yaptıı :7:

dlk50
13.09.13, 14:13
Aynı hatayı bende yapmış bulunuyorum böyle beklemekde fena meraktan çatlıcam.

uykulukahvem
13.09.13, 15:35
Yeni bölümümüzde gelmiiiş çok mutlu oldum :D

*Gözgü*
13.09.13, 16:33
11.bölüm gelmiş yeppudaa heyooo Ellerinize sağlık canlar :cps: :flowers: hemen izlemeye...:nuts:

çiğdem özen
13.09.13, 17:09
Ama ama ama çok güzeldi ki sonu:) Bu dizi sayesinde hayatımdaki tersliklere goco goco diyorum artık bende :)

Noobahari
13.09.13, 17:55
11. bölüm gelmişse o zaman YA-ŞA-SIN :D
(Bunu buraya yazmak istemezdim ama yeni diziler hakkında birkaç sorum var ve nereye sorabileceğimi bilmiyorum. Yardım eden olursa çok müteşekkir olurum.)

Physics
13.09.13, 18:43
Merhaba yeppuda ben cep telefonundan dizi izliyorum (note 2 ) dizi izlerken tam ekran yapmakta sorun yasiyorum bazen dizi secerkende sorun yasiyorum reklamlariniz yuzunden. Bu dizinin 11. Bölümünü izlemek haram oldu onceden boyle birsey yoktu ozellikle birkac gundur bu durum sinir bozucu olmaya başladı bu mesaji yazarken dahi 3 kere bahis sayfasina girdi bu ne yhaa. Onceden mutlu mutlu bu sitede dizi izliyordum şimdi mutsuzum sinirliyim iste öyle...

justinbieber
14.09.13, 07:48
unnin olur muyum bilmiyorum yaş itibariyle ama yayınlanan bütün bölümlerini izledim sadece bir hayaletten korktum bazıları gerçekten çok komik bence hiç kaçırma izle so ji var sonuçta

yaş kaç ben 16 her neyse konumuza dönelim ya zaten so ji var diye izlemek istiyorum izledinmi bilmiyorum eyes diye bir japon korku filimi vardı ordada ölenlerin ruhlarını görüyodu kız biraz konusunu ona benzetiğim için izleyemiyorum açıkçası :D

kimya elif
14.09.13, 09:06
korku filimi vardı ordada ölenlerin ruhlarını görüyodu kız biraz konusunu ona benzetiğim için izleyemiyorum açıkçası
izlemedim ama korku filmiyle uzaktan yakından alakası yok daha çok romantik yönü ağır basıyor ilerleyen bölümlerde :)

zyn*
15.09.13, 07:17
izleyemiyorum açıkçası
çingum merak etme bir kaç bölüm sonra ani çıkışlara alışıyorsun :M: ama yastıkla izlemeni tavsiye ederim :D
Anobist çeviri için teşekkürler 12. bölümün çevirisini sabırsızlıkla bekliyorum :df:

Taradora
15.09.13, 10:35
bu diziye bayıldım. Uzun zamandır öteki bölüme heyecan içinde geçtiğim dizi olmamıştı. Kalan bölümleri bekleyemiyorum. İnşallah bir an evvel çıkar. Bence bu kadar hoşuma gitmesinin sebebi sevdiğim çoğu dizinin tadını almam.. Secret garden 49 days hatta bof tadı bile alıyorum. Kısacası tavsiye ederim.:cps:

vusgat
16.09.13, 00:03
sojinin aşık kalbinin titremesi gibi bende de varolan kocaman bir gülümsemeyle hadi daha çok yakınlaşın isteğiyle titreyerek izliyorum :) çok sevdim bu diziyi kendini sevdiren bişeyler var...

neşlüg
17.09.13, 05:34
yaw hayaletler bu kadar korkunç olmak zorunda mı :) tırsmaktan izleyemiyorum ya :)