PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SS501 /// Turkish Triple S ♥ Green Peas

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 112 113 114

büşra2
18.07.13, 14:35
minin yakın zamanda bayağı çok fmleri var sanırım ondan sonra da güzel bir albüm yapsa albüm patlasa jun da yeni bir albüm çıkartsın istiyorum ama şirketi bu yıl oyunculuk ile ilgilenecek albüm gelecek yıl dedi yanlış hatıramıyorsam ama bu ağustosta albüm çıkartacaktı hani tek çıkıp bi patlama yaratsında ne zman olsa bekleriz :df:
bu hyunun tarzından çok farklı olmuş ama ben de beğendim bu tarz hyuna cuk oturmuz ama o soyunma meselesi beni gerçekten deelendiriyor senin dediğin gibi gerçekten de korede bir yerlere gelemek için illaki vücutlarını kullanıyorlar.yani mecburiyetler ülkesi kore bi nevi yapmazsan yapılmaz gibi :S
ama jay park cık o olmasaydı daha iyiyddi enim asıl anlamaığım kore jay park'ı nasıl kabul etti niye kız bende severim kendisini düet olmuş işte :df:

mhtpklc
18.07.13, 14:38
niye kız bende severim kendisini düet olmuş işte jay park'ı sesi tarzı için falan değil onu daha hiç tanımazken bir taıtım yazısında yazanlardan dolayı sevmiyorum hiç dinlemedim bile :df:yani mecburiyetler ülkesi kore bi nevi yapmazsan yapılmaz gibi ne iş yapıyorsa o yoldan gidiyorlar tabi bir şey diyemeyiz hayranlar da bayılıyor bu duruma ki bayılınmayacak gibi mi o_Otek çıkıp bi patlama yaratsında ne zman olsa beklerizbiz beklemeye alışkınız zaten min'i mi bekleyemeyeceğiz :S

pnrkaplan
18.07.13, 14:39
jun da yeni bir albüm çıkartsın istiyorum ama şirketi bu yıl oyunculuk ile ilgilenecek albüm gelecek yıl dedi yanlış hatıramıyorsam ama bu ağustosta albüm çıkartacaktı hani

ağustos ayı albüm çıkarackların listesinde hyung junun da adı vardı demekki vazgeçmişler evet ya bende bir albüm istiyorum :@

o inek neydi hakketen ya atlar, arabalar güzeldi o ineğe hiç geek yoktu özellikle arabalar bir harikaydı

bir simgeyi falan mı temsil ediyor ki belki anlamı vardır ama biz bilmiyoruz hehe

ama jay park cık o olmasaydı daha iyiyddi enim asıl anlamaığım kore jay park'ı nasıl kabul etti

sen neden jay parkı sevmiyorsun tanımıyorum sadece isim olarak biliyorum ?

mhtpklc
18.07.13, 15:10
sen neden jay parkı sevmiyorsun tanımıyorum sadece isim olarak biliyorum ?ben de tanımıyorum tam olarak sadece tanıtım yazısında ilk koreye geldiği yıllar kendi hesabından (ne hesabı olduğunu hatırlamıyorum) koreyle ilgili olumsuz bazı mesajlar yazmış sonra 2pm'den arılmış alan sonra hayranlar mesajların medyada kesilerek ve ya yanlış çevirilerek gösterildiğini anlayınca jay park'ı geri istemişler... falan.. yok çevirilermiiş yanlışmış vs ben bunlarla ilgilenmiyorum ülkenle ilgili böyle yanlış anlaşılacak tek bir kelime kullanmamalısın bence tabi bu benim fikrim ben bu yüzden sevmiyorum :df:bir simgeyi falan mı temsil ediyor ki belki anlamı vardır ama biz bilmiyoruz olabilir bilemeyeceğim ama olmamış o inek heheağustos ayı albüm çıkarackların listesinde hyung junun da adı vardı demekki vazgeçmişler evet ya bende bir albüm istiyorum kaç zaman oldu albüm çıkartmayalı :S ne japon ne kore hem de :S değiştirsin o şirketi ya ne zaman bitecek acaba sözleşesi :D

çok tatlı değiller mi :squint:

Heo Young Saeng and Park Jung Min - Fan Meeting Tour in Mexico 2013 Light Stick

http://1.bp.blogspot.com/-iBVifABe66M/UeeJTEfP9aI/AAAAAAACRUw/Yxz0DI3x0SQ/s1600/1003146_576217755763322_141276291_n.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-07L-14xFmH0/UeeFzO4vtKI/AAAAAAACRP4/2BtF7zf_eJY/s1600/20130718000406_0.jpg

young saeng beğendiysen sana da yaparız böyle güzel bir düğün hehe

http://www.youtube.com/watch?v=-nR1R9SYUfs&feature=youtu.be

pnrkaplan
18.07.13, 15:58
ben de tanımıyorum tam olarak sadece tanıtım yazısında ilk koreye geldiği yıllar kendi hesabından (ne hesabı olduğunu hatırlamıyorum) koreyle ilgili olumsuz bazı mesajlar yazmış sonra 2pm'den arılmış alan sonra hayranlar mesajların medyada kesilerek ve ya yanlış çevirilerek gösterildiğini anlayınca jay park'ı geri istemişler... falan.. yok çevirilermiiş yanlışmış vs ben bunlarla ilgilenmiyorum ülkenle ilgili böyle yanlış anlaşılacak tek bir kelime kullanmamalısın bence tabi bu benim fikrim ben bu yüzden sevmiyorum

bayağı olaylar olmuş demek ki boşver sonuçta hyunun işine yaradı mı yaradı gerçi ikisininde işine yarayacak bu klip baksana :)

olabilir bilemeyeceğim ama olmamış o inek

ama at çok asildi demi tıpkı min gibi hehe hehe hehe

kaç zaman oldu albüm çıkartmayalı ne japon ne kore hem de değiştirsin o şirketi ya ne zaman bitecek acaba sözleşesi

bende istemiyorum splusu ya onunda memnun olduğunu sanmıyorum keşke b2ment'e gitse junda ne güzel olurdu böhü

young saeng beğendiysen sana da yaparız böyle güzel bir düğün

saçlar harika ya bu renk çok gidiyor su samuruna :)

jun o kızın sırtında ne işi var ayılsında kendi yürüsün :@

imzamdaki sörfçü nasıl hehe hehe hehe

mhtpklc
18.07.13, 16:04
bayağı olaylar olmuş demek ki boşver sonuçta hyunun işine yaradı mı yaradı gerçi ikisininde işine yarayacak bu klip baksana tabi canım mutualist bir ilişkileri var şu an biz bize getirdiği faydaya bakalım :zipir:ama at çok asildi demi tıpkı min gibi evet at çok güzeldi :D ama en asil en güzel at min onun gibisini görmedim ben daha hehe hehebende istemiyorum splusu ya onunda memnun olduğunu sanmıyorum keşke b2ment'e gitse junda ne güzel olurdu keyeast de iyi bir tercih olabilir :7: ama şu splustan kurtulsun :Ssaçlar harika ya bu renk çok gidiyor su samuruna aynen bence de :zipir: saengin klip hala gelmedi yalnız böhüjun o kızın sırtında ne işi var ayılsında kendi yürüsün kızın bacaklar cıbıl cıbıl bir de :S nasıl da sıkı tutmuş üstelik böhü ahh jun ahh bari şu mübarek gün böyle yapıp da üzme bizi üzülmeye bile halim yok hehe hehe

pnrkaplan
18.07.13, 16:11
evet at çok güzeldi ama en asil en güzel at min onun gibisini görmedim ben daha

çinare bunları okuyunca işte o zaman biz asil olucaz hehe hehe hehe

keyeast de iyi bir tercih olabilir ama şu splustan kurtulsun

orda da hyun var hehe hehe

aynen bence de saengin klip hala gelmedi yalnız

klibi yuttu japonlar ben sana söylüyeyim :@

kızın bacaklar cıbıl cıbıl bir de nasıl da sıkı tutmuş üstelik ahh jun ahh bari şu mübarek gün böyle yapıp da üzme bizi üzülmeye bile halim yok

tutuşu dikkatimi çekmemişti senin gözlerde nerelere bakıyor böyle hehe hehe hehe

mhtpklc
18.07.13, 16:18
çinare bunları okuyunca işte o zaman biz asil olucazama güzel şeyler söyledik :7:orda da hyun var işte hyung dongseng geçinir giderler :zipir:klibi yuttu japonlar ben sana söylüyeyim japonlar da çok acımasız ne albüm görüyoruz ne klip ne konser fotoları :@tutuşu dikkatimi çekmemişti senin gözlerde nerelere bakıyor böyle eee baştan aşağı incelemek lazım fotoları dimi o_O

madem hyunu koyacaksınız yalnız koyun ne gerek var o kıza :@

http://2.bp.blogspot.com/-rKwiv1Tt4oA/UefPmMyMuCI/AAAAAAACRVg/cnUByojb4Bc/s1600/64798_400081683430318_1003518724_n.jpg

pnrkaplan
18.07.13, 16:43
japonlar da çok acımasız ne albüm görüyoruz ne klip ne konser fotoları

sorma ya ne cimri bu japonlar bir klip bile göndermediler :@

madem hyunu koyacaksınız yalnız koyun ne gerek var o kıza

hiç koymasalarmış hehe hehe

Alıntıdır SS501'e dair herşey

altyazılı izleyin :)

http://www.youtube.com/watch?v=oEdjzkor2kE

mhtpklc
18.07.13, 16:46
altyazılı izleyin geri döndüm diyor her şeyiyle :zipir:

bu kyunun doğum günü çekilmiş bir fotoymuş ama daha geçen haftalarda ortaya çıkmış :D: paylaşılmış mıydı :hm:

http://3.bp.blogspot.com/-FJAJayc0Fsg/UePax9TOVnI/AAAAAAACQfQ/D1eUQpZJ4e8/s1600/BPNc2GNCEAEzSlZ.jpg

pnrkaplan
18.07.13, 16:49
geri döndüm diyor her şeyiyle

aynen her şeyiyle :zipir:

bu kyunun doğum günü çekilmiş bir fotoymuş ama daha geçen haftalarda ortaya çıkmış paylaşılmış mıydı

hayır paylaşılmamıştı bu arada saeng polis olarak askerliğini yapacakmış yani kyu gibi pek sık göremeyeceğiz :(

mhtpklc
18.07.13, 16:53
hayır paylaşılmamıştı bu arada saeng polis olarak askerliğini yapacakmış yani kyu gibi pek sık göremeyeceğiz ne yapalım bekleyeceğiz :S belki görev yaparken hayranlar fotolarını çeker yollarlar :D: hyun ne zaman gidecek acaba bana bu yılın sonu gidecek gibi geliyor saengten hemen sonra :S

unnim imzan o_O

büşra2
18.07.13, 16:55
jay park'ı sesi tarzı için falan değil onu daha hiç tanımazken bir taıtım yazısında yazanlardan dolayı sevmiyorum hiç dinlemedim bile neymişki merak ettim o yazıyı :hm:
ne iş yapıyorsa o yoldan gidiyorlar tabi bir şey diyemeyiz hayranlar da bayılıyor bu duruma ki bayılınmayacak gibi mi yani biride bizsek ağzımızın suyunu akıta akıta bayılıyoz :utng:
bir simgeyi falan mı temsil ediyor ki belki anlamı vardır ama biz bilmiyoruzat paşam inek de jay işte :M:
olabilir bilemeyeceğim ama olmamış o inek bencede olmamış :7:
bayağı olaylar olmuş demek ki boşver sonuçta hyunun işine yaradı mı yaradı gerçi ikisininde işine yarayacak bu klip baksana yani işine yarasın paşamında ama jay ın her ne kadar seveni çok olsada hyunla düet onun daha çok işine yaradı çünkü gruptan ayrılalı baya düşüşlerdeydi :df:
saçlar harika ya bu renk çok gidiyor su samuruna demi arada bi özünü buluyolar sonra geri bi bozuluyolar :7: ama kalsın böyle ya iyi bu :df:
madem hyunu koyacaksınız yalnız koyun ne gerek var o kıza demi illaki sinir edecekler insanarı :evil:

mhtpklc
18.07.13, 17:02
neymişki merak ettim o yazıyı yukarıda yazmıştım koreye ilk geldiği zamanlar koreyle ilgili bir şeyler söylemiş ondan :df:at paşam inek de jay işte bir de şahin mi ne bir kuş ar o kim :zipir:yani işine yarasın paşamında ama jay ın her ne kadar seveni çok olsada hyunla düet onun daha çok işine yaradı çünkü gruptan ayrılalı baya düşüşlerdeydi şu şarkıyla hyun ödülleri toplasın jayi görmezden gelebilirim :7:demi arada bi özünü buluyolar sonra geri bi bozuluyolar ama kalsın böyle ya iyi bu bundan sonra bozsa da ark etmez 3 4 ay sonra asker saengimiz böü böhü böhü asker dönüşü bakacağız artık heyooodemi illaki sinir edecekler insanarı
aynen şurada mis gibi klibimiz çıkmış bu ne yani şimdi :@

pnrkaplan
18.07.13, 17:04
ne yapalım bekleyeceğiz belki görev yaparken hayranlar fotolarını çeker yollarlar hyun ne zaman gidecek acaba bana bu yılın sonu gidecek gibi geliyor saengten hemen sonra

çekerler ya koreli fanlar bu konuda iyiler maşallah :) hyununda yakındır gitmesi topluca gitseler ne güzel olurdu dimi böhü

unnim imzan

sörfçümüz harika hehe hehe

at paşam inek de jay işte

hadi ya hehe hehe

demi arada bi özünü buluyolar sonra geri bi bozuluyolar

aynen ya bir düz gidemediler hehe

büşra2
18.07.13, 17:05
yukarıda yazmıştım koreye ilk geldiği zamanlar koreyle ilgili bir şeyler söylemiş ondan hee okudum sonradan :)
bir de şahin mi ne bir kuş ar o kim o SS501 ruhu :zipir:
şu şarkıyla hyun ödülleri toplasın jayi görmezden gelebilirimdemi önemli olan hyun ki zaten bu bence baya ödül toplar :)
bundan sonra bozsa da ark etmez 3 4 ay sonra asker saengimiz böü asker dönüşü bakacağız artıkanaamm ben unutmaya çalışıyodum ya :'( o değilde bizim saç konusunda en kıl üyemiz saeng o saçlara nasıl kıydırıp da kestirecek böhü
aynen şurada mis gibi klibimiz çıkmış bu ne yani şimdi görmeyin onları görmeyin ben öyle yapıyorum :df:
hadi ya yaa nasıl yapıştırdım hemen asillik paşamdan sonradan geldiği için ineklik jay park tan :7:
aynen ya bir düz gidemediler bak mesela paşam tam oldu dedik gitti iyice değişik bişey yaptı ha yakıştı ama diğerleriyle prens gibi dururken bu saç stilyle gangster gibi durmuş :S

mhtpklc
18.07.13, 17:10
çekerler ya koreli fanlar bu konuda iyiler maşallah hyununda yakındır gitmesi topluca gitseler ne güzel olurdu dimi toptan gitselerdi biz de toptan ağlar zırlar toptan gelsinler diye sabırsızlanırdık iyi olurdu gerçekten hehesörfçümüz harika her zaman harika :zipir:o SS501 ruhu uçurmak lazım o şahini :zipir:demi önemli olan hyun ki zaten bu bence baya ödül toplar bence de toplar :zipir: ilk performans ne zaman acaba :hm:anaamm ben unutmaya çalışıyodum ya o değilde bizim saç konusunda en kıl üyemiz saeng o saçlara nasıl kıydırıp da kestirecek evet ya saeng alnını hiç açmaz dağınık halde kimsenin karşısına çıkmaz ne edecek baalım :S bence şapkayı hiç çıkartmayacak hehe

pnrkaplan
18.07.13, 17:12
o değilde bizim saç konusunda en kıl üyemiz saeng o saçlara nasıl kıydırıp da kestirecek

ben asıl jung mini düşünemiyorum kel olarak o koca surat nasıl çıkar kim bilir hehe hehe hehe

diğerleriyle prens gibi dururken bu saç stilyle gangster gibi durmuş

hehe hehe hehe

toptan gitselerdi biz de toptan ağlar zırlar toptan gelsinler diye sabırsızlanırdık iyi olurdu gerçekten

hepsini ayrı ayrı beklemek çok zor böhü

bence de toplar ilk performans ne zaman acaba

daha albüm 22sinde çıkacak ondan sonradır yani ben öyle düşünüyorum hehe hehe hehe

büşra2
18.07.13, 17:13
uçurmak lazım o şahiniuçar uçarda bizi delirtecekler illa :@
bence de toplar ilk performans ne zaman acaba bilgim yok bak o konuda :hm:
evet ya saeng alnını hiç açmaz dağınık halde kimsenin karşısına çıkmaz ne edecek baalım bence şapkayı hiç çıkartmayacak
bencede çirkin ördek olacak ya :7:
ben asıl jung mini düşünemiyorum kel olarak o koca surat nasıl çıkar kim biliramaa onu hiç deme bide kafa büyükki abooo hehe

yong hwa & il woo <3
18.07.13, 18:06
anam unuttum kuzu valla unuttum biane
Unutulan insan olmak cidden çok kötü hissettirse de (:hih:) Affedeyim bari :gzz:
kızın bacaklar cıbıl cıbıl bir de nasıl da sıkı tutmuş üstelik ahh jun ahh bari şu mübarek gün böyle yapıp da üzme bizi üzülmeye bile halim yok
Aynen nasıl tutmuş öyle yaa :@
tutuşu dikkatimi çekmemişti senin gözlerde nerelere bakıyor böyle
Benim de dikkatimi çekti valla :utng: Ama ne yapayım canım fotoğrafın ortasında resmen direk gözüme çarptı yani hehe

Bu arada sayfa ahalisi kaç gündür yatarak enerji topladınız şimdi de onu mu gösteriyorsunuz hehe Bu ne şiddet ne celal :P Bir geldim kaç sayfa yazı olmuş zor okudum valla hehe Bu arada ilk başta çok güldüğüm mesajları beğeniyordum sonra baktım diğerlerine ayıp oluyor ben de gittim hepsini beğendim :M: Bildirim sayınız benim yüzümden tavan yapabilir :sorry2: biyaneyo :df:
Not: Yazdıklarınızı okuduktan sonra Çinare'den korkun hehe Hepinizi iyi bilirdim :df: Helvalarınızı ben yaparım bütün yeppe dağıtırım merak etmeyin :M:

mhtpklc
18.07.13, 18:36
ben asıl jung mini düşünemiyorum kel olarak o koca surat nasıl çıkar kim bilir şimdi uzatıyor o saçları hem de uzun saçı kestirmek daha zor gelir :S onların o kel halleri bile güzel gelir ki bana :nuts: daha albüm 22sinde çıkacak ondan sonradır yani ben öyle düşünüyorum bence de öyle olur her halde :D:hepsini ayrı ayrı beklemek çok zor hem de nasıl :S kyuyu beklerken yaşlandık :S uçar uçarda bizi delirtecekler illa unnim zamanı gelince uçurmazlarsa gider bir güzel döveriz ıslak odunla :Pbencede çirkin ördek olacak ya onun o çirkin ördek hallerini yerim ben :d1 (14):Bu arada sayfa ahalisi kaç gündür yatarak enerji topladınız şimdi de onu mu gösteriyorsunuz Bu ne şiddet ne celal Bir geldim kaç sayfa yazı olmuş zor okudum valla Bu arada ilk başta çok güldüğüm mesajları beğeniyordum sonra baktım diğerlerine ayıp oluyor ben de gittim hepsini beğendim Bildirim sayınız benim yüzümden tavan yapabilir biyaneyo içimizde tutuyoruz kaç zamandır az bile konuştuk heheNot: Yazdıklarınızı okuduktan sonra Çinare'den korkun Hepinizi iyi bilirdim Helvalarınızı ben yaparım bütün yeppe dağıtırım merak etmeyin bizi kurtarmayı düşüneceğine helvayı mı düşünüyorsun bu durumda hehe

yong hwa & il woo <3
18.07.13, 18:40
içimizde tutuyoruz kaç zamandır az bile konuştuk
Bence böyle iyi olmuş yaa kaç gündür sayfa ölü gibiydi hehe Allah muhabbetinizi artırsın :gzz: Beni de unutmayın ama :df: İsim sayarken falan beni unutan arkadaşlar oluyor :@ büşra2
Kız yazdığına yazacağına pişman oldu valla hehe
bizi kurtarmayı düşüneceğine helvayı mı düşünüyorsun bu durumda
Oruç oruç hiç dermanım yok sizi Çinarenin elinden alamam :hyrr: En iyisi iftara güzel güzel tatlı planı yapalım helva yiyelim o_O

mhtpklc
18.07.13, 18:42
Oruç oruç hiç dermanım yok sizi Çinarenin elinden alamam En iyisi iftara güzel güzel tatlı planı yapalım helva yiyelim sağol vallahi sen de bizi çok seviyormuşsun gerçekten hehe

cezamızı hafifletmek için güzel bir foto sanki :zipir:

http://1.bp.blogspot.com/-pWS5xbgcJA0/UeeKZHVuz0I/AAAAAAACRVA/-DvoZC1ftzU/s1600/h1.jpg

büşra2
18.07.13, 18:46
Unutulan insan olmak cidden çok kötü hissettirse de () Affedeyim bari
Alıntı:tamam bidaha olmaz söz :)
Bu arada sayfa ahalisi kaç gündür yatarak enerji topladınız şimdi de onu mu gösteriyorsunuz Bu ne şiddet ne celal Bir geldim kaç sayfa yazı olmuş zor okudum valla ama büyük gün bugüm paşamın klibi çıktı onun şerefine bak hyun sayfasına yazıyozmu yok çünkü her yazdığımızda yabancılar doluyo :evil:
Not: Yazdıklarınızı okuduktan sonra Çinare'den korkun Hepinizi iyi bilirdim Helvalarınızı ben yaparım bütün yeppe dağıtırım merak etmeyin ne dedim de ben neee dedim niye bu pınarla mehtabın yanında hep ben yanıyomki her durumda bu üçlü gümbürtüye gidiyo :S ( hay çenemize yok elimize dur diyemediğimizden bu çektiklerimiz :7: deli deliyi görünce sopasını saklarmışya yok biz direk sopa deynek ortaya döküyoz hehe )
sağol vallahi sen de bizi çok seviyormuşsun gerçektenyaa görüyon demi mehtap biz bu sayfanın en eski üçlüsüyüz ya ses çıkartmıyoz kaynaşak diye ama bunlar hemen bizi satıyo demekki neymiş zayıf görünmeyecen buralarda hemen helva ya çıktılar bide bu mutlu günde hadi pınarla mehtap neyse beni harcamasaydın :evil:
inarda kelle kesen kürt hasan oldu başımıza ( sen paşaya laf atılınca sanki boş boş duruyonda neyse sustum :7 )

mhtpklc
18.07.13, 18:52
ama büyük gün bugüm paşamın klibi çıktı onun şerefine bak hyun sayfasına yazıyozmu yok çünkü her yazdığımızda yabancılar doluyo biz bir şey yazmasak da doluyor zaten :@ anlamlı bir şeyler yazsalar gelim bu sayfadayız diyeceğim ama ne dediklerini bile anlamıyorum çoğunun :7:ne dedim de ben neee dedim niye bu pınarla mehtabın yanında hep ben yanıyomki her durumda bu üçlü gümbürtüye gidiyo senin tek suçun bunlar konuşulurken sayfada olmaktı hehe hehe ( hay çenemize yok elimize dur diyemediğimizden bu çektiklerimiz deli deliyi görünce sopasını saklarmışya yok biz direk sopa deynek ortaya döküyoz )bu çeneleri tutsak her şey tamam olacak da ahh bir dursalar hehe

yong hwa & il woo <3
18.07.13, 18:52
sağol vallahi sen de bizi çok seviyormuşsun gerçekten
Tabi sevmez miyim ablam benim :df: Şaka bir yana gerçekten de sizi çoookk seviyorum ablacım :flowers:
cezamızı hafifletmek için güzel bir foto sanki
Bence de bu foto yeterli Çinare de bunu görünce size kıyamaz :zipir: Helva hayallerim suya düştü görüyor musun o_O hehe hehe hehe
NOT: Min burda çok tatlı gülmüş yaa :)

ama büyük gün bugüm paşamın klibi çıktı onun şerefine bak hyun sayfasına yazıyozmu yok çünkü her yazdığımızda yabancılar doluyo
Evet canım büyük gün cidden sabaha kadar bekledik bunu :gzz: Yabancılar mı doluyor hehehehehehe Çok komiksin tuğba yaa hehe
ne dedim de ben neee dedim niye bu pınarla mehtabın yanında hep ben yanıyomki her durumda bu üçlü gümbürtüye gidiyo ( hay çenemize yok elimize dur diyemediğimizden bu çektiklerimiz deli deliyi görünce sopasını saklarmışya yok biz direk sopa deynek ortaya döküyoz )
Siz deli Çinare sizden deli gerçekten :M: Akşam bunları görünce neler olacak acaba :M: Neyse mehtap az önce hepinizin adına bir foto koydu bence sizi affetmesi için yeterli hehe

büşra2
18.07.13, 18:54
biz bir şey yazmasak da doluyor zaten anlamlı bir şeyler yazsalar gelim bu sayfadayız diyeceğim ama ne dediklerini bile anlamıyorum çoğunun anca ölüyom bitiyom allah allah zaten sen sayfaya girde öl diye açıldı töbe töbe boşver ya o yüzden ayda en fazla 3,4 kere yazmak makbul paşamın sayfasına
senin tek suçun bunlar konuşulurken sayfada olmaktı demi demi kurunun yanında yaş misali :S
bu çeneleri tutsak her şey tamam olacak da ahh bir dursalar yok annem yok bizde de var kurtlanıyoz durmuyo çene :7:
Evet canım büyük gün cidden sabaha kadar bekledik bunu Yabancılar mı doluyor Çok komiksin tuğba yaa diğerleri benim için yabancı kuzu :)
Siz deli Çinare sizden deli gerçekten Akşam bunları görünce neler olacak acaba Neyse mehtap az önce hepinizin adına bir foto koydu bence sizi affetmesi için yeterli yeter yater hem onun bu aralar işleri var fazla giremiyo konuştuktabu aralarda mecburi ara verdi :( cancağzım ikizim benim :df:

mhtpklc
18.07.13, 18:55
Tabi sevmez miyim ablam benim Şaka bir yana gerçekten de sizi çoookk seviyorum ablacım sağol canım biz de seni seviyoruz :D (biz dedim çünkü biliyorum yani onlarda seviyor hehe)Bence de bu foto yeterli Çinare de bunu görünce size kıyamaz Helva hayallerim suya düştü görüyor musun
NOT: Min burda çok tatlı gülmüş yaa min'in gülüşü zaten kalpten götüren cinsten :zipir: canın o kadar helva istediyse gel yapayım ben sana heheanca ölüyom bitiyom allah allah zaten sen sayfaya girde öl diye açıldı töbe töbe boşver ya o yüzden ayda en fazla 3,4 kere yazmak makbul paşamın sayfasına aynen zaten o aşkım canm bir tanem ölüyorum çok yakışıklısın laflarından birini görürgörmez hemen kapatıyorum daha fazla okumadan hehe dayanılmazlar gerçekten :@yok annem yok bizde de var kurtlanıyoz durmuyo çene olsun artık bizi kabul eden böyle eder :'P

Hye woo
18.07.13, 19:02
Bu min ne yapıyor yaşıyor mu haberi olan varmı çıcuğum bir kayboldu pir kayboldu ...O şimdi depresyonda falan olmasın kimse beni merak etmiyor diye ah min neden koredesin sanki...

büşra2
18.07.13, 19:05
aynen zaten o aşkım canm bir tanem ölüyorum çok yakışıklısın laflarından birini görürgörmez hemen kapatıyorum daha fazla okumadan dayanılmazlar gerçekten ben diyosam da sayfadaki bi atmosfer var hani ne biliyim inarın min için söyledikleri senin yada pınarın jun a söyledikleri gibi insana sempatik görünüyo gülüyoz eğleniyoz yada zeynep bişey dese zorumuza gitmiyo biliyoz sonuçta ne amaçla söylediğini ancak yeri geldiğinde de dalga geçip bu olmamış şöyle olmalı da diyoz ama onların yaptıkları cidden yapmacık duruyo ve bu sadece hyunla sınırlı değil diğer üyelerede ölüyorum bitiyorum demeleri benide baya gıcık ediyo :(
olsun artık bizi kabul eden böyle eder
demi ama etmeyen almaz olur biter :)
Bu min ne yapıyor yaşıyor mu haberi olan varmı çıcuğum bir kayboldu pir kayboldu ...O şimdi depresyonda falan olmasın kimse beni merak etmiyor diye ah min neden koredesin sanki...
min en son japonyaydı demi kızlar yanlış hatırlamıyorum :hm: ordan dizi teklifi geldi de onunla uğraşıyo diye biliyorum :)

yong hwa & il woo <3
18.07.13, 19:05
yaa görüyon demi mehtap biz bu sayfanın en eski üçlüsüyüz ya ses çıkartmıyoz kaynaşak diye ama bunlar hemen bizi satıyo demekki neymiş zayıf görünmeyecen buralarda hemen helva ya çıktılar bide bu mutlu günde hadi pınarla mehtap neyse beni harcamasaydın
Banane banane sen de beni harcadın tuğba :basiou (10): Kız ne satması anam bir helva yiyelim dedik kırk yılın başı hehehehehehe
diğerleri benim için yabancı kuzu
Ama gerçekten ben de bazen anlamıyorum yeni gelenlerin falan ne dediğini :hm: Kendim de pek eski sayılmam ama :7: Bazısı geliyor yeni üye olmuş hyun'a burda aşkını ilan edip gidiyor çok gülüyorum valla hehe
yeter yater hem onun bu aralar işleri var fazla giremiyo konuştuktabu aralarda mecburi ara verdi cancağzım ikizim benim
Okulu sınavları falan mı var :hm: Allah yardımcısı olsun :df: En kısa zamanda döner inşallah :df:
sağol canım biz de seni seviyoruz (biz dedim çünkü biliyorum yani onlarda seviyor )
Tabi ben sevilmeyecek insan mıyım :utng: Valla iyice bir mütevazılaştım bu sayfa bana çok yaradı hehe
min'in gülüşü zaten kalpten götüren cinsten canın o kadar helva istediyse gel yapayım ben sana
Ablam benim o_O Yap da yiyelim valla :zipir: Nerden geldi aklıma bu helva anlamadım ama iyi taktım kafayı hehe

mhtpklc
18.07.13, 19:09
Bu min ne yapıyor yaşıyor mu haberi olan varmı çıcuğum bir kayboldu pir kayboldu ...O şimdi depresyonda falan olmasın kimse beni merak etmiyor diye ah min neden koredesin sanki... min en son geziyordu yurt dışında :D: şimdi döndü mü bilmiyorum ama singapurda fm düzenleyecek eylülde sanırım :D ondan önce saengle ikisinin güney amerika fmleri var 4 tane :D onlardan sonra da bir albüm çıkarsa değmeyin keyfimize heyoooben diyosam da sayfadaki bi atmosfer var hani ne biliyim inarın min için söyledikleri senin yada pınarın jun a söyledikleri gibi insana sempatik görünüyo gülüyoz eğleniyoz yada zeynep bişey dese zorumuza gitmiyo biliyoz sonuçta ne amaçla söylediğini ancak yeri geldiğinde de dalga geçip bu olmamış şöyle olmalı da diyoz ama onların yaptıkları cidden yapmacık duruyo ve bu sadece hyunla sınırlı değil diğer üyelerede ölüyorum bitiyorum demeleri benide baya gıcık ediyo çok abartıyorlar haklısın :Dmin en son japonyaydı demi kızlar yanlış hatırlamıyorum ordan dizi teklifi geldi de onunla uğraşıyo diye biliyorum evet bir japon dizisi haberi vardı ama en son tatildeydi floransa paris twitlerinde yazıyordu :D:yaa görüyon demi mehtap biz bu sayfanın en eski üçlüsüyüz ya ses çıkartmıyoz kaynaşak diye ama bunlar hemen bizi satıyo demekki neymiş zayıf görünmeyecen buralarda hemen helva ya çıktılar bide bu mutlu günde hadi pınarla mehtap neyse beni harcamasaydın o üçümüzü harcadı da sen de bizi harcadın hemen unnim heheTabi ben sevilmeyecek insan mıyım Valla iyice bir mütevazılaştım bu sayfa bana çok yaradı bu sayfa gelene yarıyor zaten heheAblam benim Yap da yiyelim valla Nerden geldi aklıma bu helva anlamadım ama iyi taktım kafayı benim bile istedi canım :D: gel ama ben yapamam anneme yaptırırım :D

büşra2
18.07.13, 19:09
Banane banane sen de beni harcadın tuğba Kız ne satması anam bir helva yiyelim dedik kırk yılın başıye hadi ye :evil:
Ama gerçekten ben de bazen anlamıyorum yeni gelenlerin falan ne dediğini Kendim de pek eski sayılmam ama Bazısı geliyor yeni üye olmuş hyun'a burda aşkını ilan edip gidiyor çok gülüyorum valla ayne 3 gün sonra bakıyorum başka adama yapışmış oppaa opaa diye :7:
Okulu sınavları falan mı var Allah yardımcısı olsun En kısa zamanda döner inşallah yok okul değilde kısıtlamaya takıldı diyelim :S
Valla iyice bir mütevazılaştım bu sayfa bana çok yaradı niyeyse üyeler gittikçe bana benziyo diye düşünüyorum bu mütevazilik konusunda hehe

yong hwa & il woo <3
18.07.13, 19:19
ye hadi ye
Sağol kuzum :flowers: hehe
ayne 3 gün sonra bakıyorum başka adama yapışmış oppaa opaa diye
Ben sürekli koredeki oppacı kızlara sinir oluyorum diyorum ama bizimkiler de az değil hani :7: En son hangi diziyi izlerseler ordaki adama aşık olup geliyorlar hehe
yok okul değilde kısıtlamaya takıldı diyelim
Hımm anladım canım kısıtlamalar onusunda uzmanım diyebilirim :S Allah yardımcısı olsun :df: Çok özletme kendini @ INAR
niyeyse üyeler gittikçe bana benziyo diye düşünüyorum bu mütevazilik konusunda
Olabilir canım :hm: Ama benim de kanımda varmış hemen tavan yapıyor mütevazılığım hehe
bu sayfa gelene yarıyor zaten
Öyle valla hehe
benim bile istedi canım gel ama ben yapamam anneme yaptırırım
Olur canım kusura bakma oruç oruç burda yemek muhabbeti yapıyorum size :sorry2: Sağol ablacım annenin ellerine sağlık düşünmen yeter :flowers:

büşra2
18.07.13, 19:31
Ben sürekli koredeki oppacı kızlara sinir oluyorum diyorum ama bizimkiler de az değil hani En son hangi diziyi izlerseler ordaki adama aşık olup geliyorlar tamam kabul onlarda olunmayacak gibi değiller ama herkesin içinde sabit biri vardır bak ben 5 senedir hyun diyorum 110 dan fazla dizi izledim hala favorim paşam ;)
Hımm anladım canım kısıtlamalar onusunda uzmanım diyebilirim Allah yardımcısı olsunyaaa amin amin :)

yong hwa & il woo <3
18.07.13, 19:38
tamam kabul onlarda olunmayacak gibi değiller ama herkesin içinde sabit biri vardır bak ben 5 senedir hyun diyorum 110 dan fazla dizi izledim hala favorim paşam
hehehehehehe Doğru söylüyorsun canım :) Bu arada maşallah kuzum o kadar diziyi nasıl izledin hönk

büşra2
18.07.13, 19:44
Doğru söylüyorsun canım Bu arada maşallah kuzum o kadar diziyi nasıl izledin bende anlamadımki ilk başladığımda sınavlara çalışıyodum içeri biri girince dersin sayfasını aç gidince diziyi böyle 1 senem geçti valla ama daha bi keyifliydi o zamankiler sonrası serbert sabah akşam ne kadar izlesemde kimse karışmıyo :7: bide hyun aşkımı bilmeyen yok ya o yüzden de rahatım ohhh :)

yong hwa & il woo <3
18.07.13, 19:52
bende anlamadımki ilk başladığımda sınavlara çalışıyodum içeri biri girince dersin sayfasını aç gidince diziyi böyle 1 senem geçti valla ama daha bi keyifliydi o zamankiler sonrası serbert sabah akşam ne kadar izlesemde kimse karışmıyo bide hyun aşkımı bilmeyen yok ya o yüzden de rahatım ohhh

Tabi bilirim o durumları :zipir: Ben de bir sekmede ekol hoca, öbür sekmede dizi indir, bir yandan da izle olayını çok yapmış bir insanım :7: Hala da yapıyorum hehe Dediğin gibi onun eğlencesi de bir başka oluyor ama artık kalp krizinden öleceğim odaya biri girdi girecek derken hehe Artık beni de biraz kendi halime bıraksalar keşke ben de rahat rahat izlesem :df: Benim kore aşkımı anlayışla karşılamayı bırak senin yüzünden korelilerden soğuduk diyor bizimkiler :M: :M: :M:

mhtpklc
18.07.13, 23:02
Artık beni de biraz kendi halime bıraksalar keşke ben de rahat rahat izlesem Benim kore aşkımı anlayışla karşılamayı bırak senin yüzünden korelilerden soğuduk diyor bizimkiler asıl taı öyle gizli gizli izlerken alıyorsun ben sana diyeyim tadını çıkar :gzz:

nasıl bir şeydir bu ya :nuts::nuts::nuts:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/971353_630413433649985_139080413_n.jpg

ayy bunlar ne :S bir glowing she vakasını daha kaldırmaz bu kalpler :S

http://4.bp.blogspot.com/-4PtxO5h5Tlw/UegI0sukGfI/AAAAAAACRtQ/iymz0IxYY_c/s1600/2013-07-18_2222_001.png

http://3.bp.blogspot.com/-SPp-kMXDhQs/UegI1ibcXXI/AAAAAAACRtY/n0rC4NPrj74/s1600/2013-07-18_2224.png

http://4.bp.blogspot.com/-L155BkITrBs/UegI21SRHFI/AAAAAAACRto/ofL01dEa5lc/s1600/2013-07-18_2222.png

pnrkaplan
18.07.13, 23:46
amaa onu hiç deme bide kafa büyükki abooo

min gizli gider askere ben size söylüyeyim hehe hehe

Benim de dikkatimi çekti valla Ama ne yapayım canım fotoğrafın ortasında resmen direk gözüme çarptı yani

ben direk kızı junun sırtından indirme derdine düştüm hehe hehe

Not: Yazdıklarınızı okuduktan sonra Çinare'den korkun Hepinizi iyi bilirdim Helvalarınızı ben yaparım bütün yeppe dağıtırım merak etmeyin

sayfa da helvamız bile karıldı ben artık daha ne isterim hehe hehe hehe

şimdi uzatıyor o saçları hem de uzun saçı kestirmek daha zor gelir onların o kel halleri bile güzel gelir ki bana

keltoş olcaklar ya hehe hehe hehe

cezamızı hafifletmek için güzel bir foto sanki

çinare kanar mı sence bu fotoğrafa şöyle daha ateşli bir şeyler koysaydın hehe hehe hehe

o üçümüzü harcadı da sen de bizi harcadın hemen unnim

yine mi harcandık biz ya hehe hehe hehe

ayy bunlar ne bir glowing she vakasını daha kaldırmaz bu kalpler

son fotoda jun napıyor öyle ya telepati mi kurmaya çalışıyor hehe hehe hehe

paşa listelere girmeye başladı bile :)

Kim Hyun Joong "Unbreakable" en los Chart el 18 de julio

No. 9

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/59253_667610603252407_1009609956_n.png

paşanın klipten bir resmini buldum koysam mı koymasam mı diye tereddütteyim yok yok koymayayım gece korkarsınız hehe hehe

kız tuğba bak ne buldum hehe hehe hehe elalemin çocuğuna inek dedin ama bak kimi inek yapmışlar hehe hehe hehe

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/13265_630545306970131_1695993705_n.jpg

mhtpklc
19.07.13, 00:07
keltoş olcaklar ya çok merak ediyorum o hallerini ya hehe iyi dalga geçeriz heheçinare kanar mı sence bu fotoğrafa şöyle daha ateşli bir şeyler koysaydın oruçlu oruçlu ne ateşi unnim :7: oruçlarımızı sakata getirmeyeyim ben hiç diye böyle hafif bir şeyler şey etmiştim heheyine mi harcandık biz ya bizim kaderimiz buymuş :P heheson fotoda jun napıyor öyle ya telepati mi kurmaya çalışıyor kızın eline nasıl sarılmış :@ yaptığı her neyse batsın :@paşa listelere girmeye başladı bile haftaya ödül bekliyoruz artık heyooopaşanın klipten bir resmini buldum koysam mı koymasam mı diye tereddütteyim yok yok koymayayım gece korkarsınız yoksa bu mu :hm:

http://3.bp.blogspot.com/-_ZAADj5aEzg/Uef-fhSoZtI/AAAAAAACRmY/IzJqz9bxjCo/s1600/%255BMV%255DUnbreakable__(1).jpg

sabah kalkar kalkmaz hemen bilgisayara sarıldım klibi açtım bunu görünce gerçekten korktum beklenmedik bir şeydi hehe

kız tuğba bak ne buldum elalemin çocuğuna inek dedin ama bak kimi inek yapmışlar üyelerimiz ne kadar akıl yoksunuysa fanlarda tam tersi çok akıllı hehe ben de şunu şey ettireyim :7:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1069231_10151766854190803_1249899833_n.png

pnrkaplan
19.07.13, 00:12
çok merak ediyorum o hallerini ya iyi dalga geçeriz

dışardan biri bunları okusa neler derler bize kim bilir hehe hehe hehe

oruçlu oruçlu ne ateşi unnim oruçlarımızı sakata getirmeyeyim ben hiç diye böyle hafif bir şeyler şey etmiştim

doğru düşünmüşsün oruçlardan da olucaz bunlar yüzünden hehe

yoksa bu mu

yok kız bu korkunç değil o kadar ben bundan bahsediyorum hehe

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/1005982_179771085530004_2089555069_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s720x720/998037_179767488863697_764056263_n.jpg

üyelerimiz ne kadar akıl yoksunuysa fanlarda tam tersi çok akıllı ben de şunu şey ettireyim

süper yapmışlar ya hehe hehe hehe

mhtpklc
19.07.13, 00:20
dışardan biri bunları okusa neler derler bize kim bilir antiyseniz burada ne işiniz var dinlemeyin beğenmiyorsanız niye bakıyorsunuz..derler hehe hehedoğru düşünmüşsün oruçlardan da olucaz bunlar yüzünden kimseciklere yediremem orucumu hele ki de bunlara heheyok kız bu korkunç değil o kadar ben bundan bahsediyorum sabah yüzünü bile yıkamadan görünce korkuyorsun ama işte :S o ağız :M::M:süper yapmışlar ya TripleS zekidir :7:

pnrkaplan
19.07.13, 00:30
antiyseniz burada ne işiniz var dinlemeyin beğenmiyorsanız niye bakıyorsunuz..derler

derler valla hehe hehe hehe

kimseciklere yediremem orucumu hele ki de bunlara

aynen bende yediremem :d1 (3):

sabah yüzünü bile yıkamadan görünce korkuyorsun ama işte o ağız

vampir ya da yarasa hehe hehe sen seç o ağzı hehe

mhtpklc
19.07.13, 00:43
derler valla bizi iki dakikada asarlar, idam ederler TripleS'likten afaroz ederler hehe hehevampir ya da yarasa sen seç o ağzı vampir alayım bir tane :zipir:

büşra2
19.07.13, 00:49
asıl taı öyle gizli gizli izlerken alıyorsun ben sana diyeyim tadını çıkar demi bencede asıl tadı gizliyken çıkıyo :df:
min gizli gider askere ben size söylüyeyim valla gidermi gider :7:
yine mi harcandık biz ya kız günah keçisi olarak üçümüz varız nolursa olsun yanan hep biziz bu yüzden alıştıkda hani :7:
paşa listelere girmeye başladı bile daha ilk günden bravo valla :D
kız tuğba bak ne buldum elalemin çocuğuna inek dedin ama bak kimi inek yapmışlar onlar naptını bilmiyo :(
üyelerimiz ne kadar akıl yoksunuysa fanlarda tam tersi çok akıllı ne aklı kız ne aklı bunu yapan akıllımı :evil:ses çıkartmıyom diye iyice paşamı ne hallere sokuyolar bi elime geçsin tek tek yolarım o saçlarını :@
yok kız bu korkunç değil o kadar ben bundan bahsediyorum neyi varmış gül gibi herif işte siz korkun benim rüyama gelse razıyım hıı :)

bende şu harekete bayıldım niye bilmiyorum ama burda ki kolu kaldırıp hafif beli kıvırma hareketi baya güzel olmuş sevdim :7:
http://3.bp.blogspot.com/-Cfb25DYSZaM/Uef1WY73YbI/AAAAAAAAjfA/eBoWKicl79A/s400/hjl+unbreakable4.gif
bide burdaki ağır çekimi :zipir:
http://4.bp.blogspot.com/-Ew_PE7S4pWo/Uef1XpI_eoI/AAAAAAAAjfI/iIgTygpqmv0/s400/hjl+unbreakable3.gif
bide bunu :utng:
http://2.bp.blogspot.com/-hYi_Ra_qJI8/Uef07rx7QRI/AAAAAAAAje4/B0v92njBH0o/s400/hjl+unbreakable1.gif
şurdaki özgüvende tavan yapmış hani :zipir:
http://25.media.tumblr.com/b21172fd99776414c92d33dc3c1a55f7/tumblr_mq456zeZ9l1rw86i9o2_500.gif
bu fotolarda yeni geldi :)
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/540679_332093403590000_1446092682_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1002305_332093116923362_484560769_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998227_332093153590025_1067017569_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1009784_332093246923349_1398549350_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1000459_332093356923338_1022245978_n.jpg

pnrkaplan
19.07.13, 17:19
bizi iki dakikada asarlar, idam ederler TripleS'likten afaroz ederler

hehe hehe hehe

neyi varmış gül gibi herif işte siz korkun benim rüyama gelse razıyım hıı

valla gül gibi olmuş baksana kız heyooo

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/1069238_488533301230002_1427758513_n.jpg

hele bu :giride:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/999479_488532001230132_2128873683_n.jpg

Kim Hyun Joong 'Unbreakable' ranked #1 on Kstyle MV Daily Ranking heyooo

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/156298_488532344563431_1226085777_n.jpg

büşra2
19.07.13, 17:44
valla gül gibi olmuş baksana kız anam böyle gülüm neyse hehe
hele bu bunu gördüm gördümm hatta paşamın sayfasında paylaştım anemmm paşama bak iyiki oruçta bizi zorlamayın sevap işlememiz lazım dedik :P

jasminn
19.07.13, 19:13
kız günah keçisi olarak üçümüz varız nolursa olsun yanan hep biziz bu yüzden alıştıkda hani

Alıntı:

Siz neler çevirdiniz Allah bilir ben yokken de üçünüz günah keçisi oluyorsunuz?

dışardan biri bunları okusa neler derler bize kim bilir
En fazla çatlak derler hehehehe

pnrkaplan
19.07.13, 20:20
bunu gördüm gördümm hatta paşamın sayfasında paylaştım anemmm paşama bak iyiki oruçta bizi zorlamayın sevap işlememiz lazım dedik

valla bide demeseydik daha neler yapacaktı hehe

En fazla çatlak derler

onu demelerine razıyız hehe hehe hehe

bunlara da biz göz atıverin :)

SS501 Mini Album Signing event 29/05/2010 | SS501 Mini Album Destination Signing event 29 05 2010 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55515-SS501-Mini-Album-Destination-Signing-event-29-05-2010)

SS501 Mini Album Signing event 30/05/2010 | SS501 Mini Album Destination Signing event 30 05 2010 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55512-SS501-Mini-Album-Destination-Signing-event-30-05-2010)

SS501 Mini Album Signing event 28/05/2010 | SS501 Mini Album Destination Signing event 28 05 2010 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55509-SS501-Mini-Album-Destination-Signing-event-28-05-2010)

büşra2
20.07.13, 00:49
Siz neler çevirdiniz Allah bilir ben yokken de üçünüz günah keçisi oluyorsunuz?bişey çevirmedik görende her dakka bişey yapıyoz sanar ya :S
valla bide demeseydik daha neler yapacaktı insaflı adam benim paşam canımm :7:
onu demelerine razıyız bi ara yepte betayla benim adım çıktıydı kız valla herkes fena falan diyodu bana :7: yaptığım bişey de yoktu halbusem o yüzden şimdilerde sessizim :7: ( kendim bile inanmıyorum bu sessizliğede hehe)

yong hwa & il woo <3
20.07.13, 07:44
bişey çevirmedik görende her dakka bişey yapıyoz sanar ya
Cık cık cık sen hiç öyle şeyler yapar mısın canım :gzz: Sen gayet masumsun canım melekler kadar :) Senin masumiyetini anlamayanlara bir şey diyemeyeceğim ;)
bi ara yepte betayla benim adım çıktıydı kız valla herkes fena falan diyodu bana yaptığım bişey de yoktu halbusem o yüzden şimdilerde sessizim ( kendim bile inanmıyorum bu sessizliğede )
Yeppte adın mı çıktıydı hehe Ben göremedim ya o günleri :'( Neyse kuzum sessiz halin de iyi hehe

büşra2
20.07.13, 13:02
Cık cık cık sen hiç öyle şeyler yapar mısın canım Sen gayet masumsun canım melekler kadar Senin masumiyetini anlamayanlara bir şey diyemeyeceğim demi kuzum konuşta ne saf ne masum olduğumu görsünler fanalık mehtapla pınarda ben onlardan daha sessizim :7:
Yeppte adın mı çıktıydı Ben göremedim ya o günleri Neyse kuzum sessiz halin de iyi
hee iyide bana pek uymuyo hehe hemen bi fellaklık yapmamak için zor tutuyorum kendimi hehe

mhtpklc
20.07.13, 15:45
demi kuzum konuşta ne saf ne masum olduğumu görsünler fanalık mehtapla pınarda ben onlardan daha sessizim cık cık caık :@ bir gün yokuz hemen fena olmuşuz :@ ne fenalığımızı gördünüz acaba :hm: şuraya gayet masum düzgün iyi yorumlar yapıp gidiyoruz :hih:

jung min'den haber var heyooo sinapurdaki fm'inden haber veriyor sekşii karizma heyooo

http://www.youtube.com/watch?v=1viPXTtRw_M

pnrkaplan
20.07.13, 17:36
demi kuzum konuşta ne saf ne masum olduğumu görsünler fanalık mehtapla pınarda ben onlardan daha sessizim

şuna da bak mehtap bizi iki dakkada sattı ya hehe hehe

jung min'den haber var sinapurdaki fm'inden haber veriyor sekşii karizma

saçlar harika görünüyor bayıldım :)

Kim Hyun Joong "Unbreakable" Rank 13 on Singapore iTunes Top 100 Songs

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/1075842_489051007844898_1906210457_n.jpg

Kim Hyun Joong "Unbreakable" Rank 35 on Thailand iTunes Top 100 Songs

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q75/1070057_489050897844909_1836843434_n.jpg

Kim Hyun Joong "Unbreakable" Rank 53 on Hong Kong iTunes Top 100 Songs

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q79/164411_489050744511591_1034767853_n.jpg

Kim Hyun Joong "Unbreakable" No.50 on Daum Chart on July 19

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q74/992943_489050594511606_714053418_n.jpg

Kim Hyun Joong "Unbreakable" No.61 on Naver Chart

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/1069142_489050401178292_1310991626_n.jpg

Kim Hyun Joong "Unbreakable" No.31 on Bugs! Real time Chart on July 20

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/998875_489050287844970_1673805239_n.jpg

South Korea Mnet music video chart Unbreakable

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/12335_489051214511544_27754401_n.jpg

Kim Hyung Jun promocionando la marca [andew] 18/07/13

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1016686_550998601604552_861133923_n.png

JJUNAWAY

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/21382_550998268271252_877369882_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/971353_550997444938001_398559840_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/63315_550997601604652_336922592_n.jpg

saeng jundan nasıl öpücük istiyormuş onu taklit ediyorlar hehe hehe hehe

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1000861_216144995204409_513801386_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/600590_216145108537731_273644658_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1069995_216145158537726_1972319701_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/598416_216145231871052_216189828_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/969547_216145285204380_1365666784_n.jpg

programda bir köpek var ve kyunun hali hehe hehe hehe

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/74657_216145318537710_148461837_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1000851_216145351871040_176335233_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/540703_216145418537700_81856196_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1005640_216145458537696_118425006_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/546808_216145508537691_287078004_n.jpg

yong hwa & il woo <3
20.07.13, 17:43
demi kuzum konuşta ne saf ne masum olduğumu görsünler fanalık mehtapla pınarda ben onlardan daha sessizim
cık cık caık bir gün yokuz hemen fena olmuşuz ne fenalığımızı gördünüz acaba şuraya gayet masum düzgün iyi yorumlar yapıp gidiyoruz
hehe Tamam tuğbacım safsın masumsun da niye ablama suç attın ki şimdi :@ O da çok saf ve masumdur yani :df: aman anında satış moduna geçtim yine :7: hehe Neyse görmesi gerekenler görsün yeter bizim saflığımızı :gzz: Pek bir şey çevirdiğimiz yok yani :hyrr:
hee iyide bana pek uymuyo hemen bi fellaklık yapmamak için zor tutuyorum kendimi
Canım benim yaa sen istediğini yap kuzum ben senin arkandayım :gzz: Soran olursa kapı gibi zeynep var arkamda dersin bana atarsın suçu :gzz: hehehehehehe

büşra2
20.07.13, 20:38
cık cık caık bir gün yokuz hemen fena olmuşuz ne fenalığımızı gördünüz acaba şuraya gayet masum düzgün iyi yorumlar yapıp gidiyoruz gı napıyım yükü üstümden atmak için size top atıyorum :7:
şuna da bak mehtap bizi iki dakkada sattı ya dedimya ben üstümden atıyım diye yoksa sizi bilmemmi hem satabilirmiyim ben sizi hiç :)
Neyse görmesi gerekenler görsün yeter bizim saflığımızı Pek bir şey çevirdiğimiz yok yani
Alıntı:demi mesaj alması gerekene gitmiştir inşallah ;)
Canım benim yaa sen istediğini yap kuzum ben senin arkandayım Soran olursa kapı gibi zeynep var arkamda dersin bana atarsın suçu
tamam suç benden gitti sen kaşındın :7:

mhtpklc
20.07.13, 20:50
şuna da bak mehtap bizi iki dakkada sattı ya ahh unnim ahh herkes kendini kurtarmayı düşünüyor :S:Ssaçlar harika görünüyor bayıldım saçlar şekle girdi artık :zipir: minin morali de iyi gibi toplasın kendini artık heyooosaeng jundan nasıl öpücük istiyormuş onu taklit ediyorlar o kadar istemeye verseymiş bir öpücük keşke hehe heheprogramda bir köpek var ve kyunun hali nasıl korkmuş ya at junu köpeğin önüne yesin köpek junu hehe heheTamam tuğbacım safsın masumsun da niye ablama suç attın ki şimdi O da çok saf ve masumdur yani işte ya görüyorsunuz ablasını nasıl savunuyor hemen :gzz:O da çok saf ve masumdur yani aman anında satış moduna geçtim yine Neyse görmesi gerekenler görsün yeter bizim saflığımızı Pek bir şey çevirdiğimiz yok yani konu buraya nasıl geldi onu da hatırlamıyorum ama evet yani bizim bir şeycikler yaptığımız yok burada :hih:gı napıyım yükü üstümden atmak için size top atıyorum at hadi at biz kurtuluruz nasıl olsa o toptan hehe

Hihci Maknae
20.07.13, 20:54
Kim Hyun Joong "Unbreakable" Rank 13 on Singapore iTunes Top 100 SongsKim Hyun Joong "Unbreakable" Rank 35 on Thailand iTunes Top 100 Songs Şunlara bak senn. Paşa yine yapmış paşalığını :zipir: :7:
South Korea Mnet music video chart Unbreakable heh bende bu sonucu bekliyordum :zipir::zipir:
Kim Hyung Jun promocionando la marca [andew] 18/07/13 Belkide ayağında spor ayakkabı falan vardır. Onun için ayağını almamışlardır :7: :M::M:
saeng jundan nasıl öpücük istiyormuş onu taklit ediyorlar Allah'tan Jun hiç pas vermiyor :P :7: hehe
programda bir köpek var ve kyunun hali hehe Fena çarpmış :7: hehe hehe

Bu arada Selamun Aleykum Kızlar :df::df:

büşra2
20.07.13, 21:01
at hadi at biz kurtuluruz nasıl olsa o toptan :df: cansınız kız siz valla :df:
Belkide ayağında spor ayakkabı falan vardır. Onun için ayağını almamışlardır bot vardır kız o yazın bot giyer hehe
Fena çarpmış
anam bu kyucan ne kadar çok korkuyo bi ara paşamda korkuyodu ama kyucan kadar değil en azından kendi itimizi besliyoz korkmadan :7:
Bu arada Selamun Aleykum Kızlar aleyküm selam kuzum :df:

Hihci Maknae
20.07.13, 21:08
bot vardır kız o yazın bot giyer hehe Doğru ya ben biraz daha normal aldım :7: hehe hehe
anam bu kyucan ne kadar çok korkuyo bi ara paşamda korkuyodu ama kyucan kadar değil en azından kendi itimizi besliyoz korkmadan hehe Bu kyu fena olmuş. Kendisinin bile olsa bakamaz bu hehe hehe
aleyküm selam kuzum
Ben bir anda sohbetin ortasında daldım ama:$:$

büşra2
20.07.13, 21:13
Doğru ya ben biraz daha normal aldımneyse kumalar duymasında :7:
Bu kyu fena olmuş. Kendisinin bile olsa bakamaz bu aman en iyisi işte öbürleri besliyoda napıyo her tarafta dolaşıyolar çık kyucvan valla iyisini yapıyo sevmem ben evde hayvanı kapıda beslenir hatta bizimde köpeğimiz vardı beslediğimiz ama ev olunca çık olmuyo :S
Ben bir anda sohbetin ortasında daldım amayok kız ramazan nedeniyle sohbet bi başlıyo geri bitiyo uzun soluklu olmuyo zaten :df:

Hihci Maknae
20.07.13, 21:29
neyse kumalar duymasında hehe Sustum Ben birşey demedim :dil: :7:
aman en iyisi işte öbürleri besliyoda napıyo her tarafta dolaşıyolar çık kyucvan valla iyisini yapıyo sevmem ben evde hayvanı kapıda beslenir hatta bizimde köpeğimiz vardı beslediğimiz ama ev olunca çık olmuyo Ben hiç tutamam öyle valla besleyemem de pek hoşnutta değilim zaten köpekle :D Allah sabır versin size :df:
yok kız ramazan nedeniyle sohbet bi başlıyo geri bitiyo uzun soluklu olmuyo zaten haklısın ^^ :D

17 Ağustos saat 8'de Peru'nun başkenti Lima'da Heo Young Saeng tur açılışını yapacak. Bir fan buluşması olacak ve Heo Young Saeng'in şarkı söyleyecek. Hemen ertesi gün de Park Jung Min aynı yer ve saatte fan buluşması düzenleyecek.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1070059_399457250159778_644939996_n.jpg

[Fan Meeting Tur Tarihleri]

17 Ağustos - Saat 20.00 - Lima / Peru

20 Ağustos - Saat 17.00 - DF / Meksika

22 Ağustos - Saat 20.00 - Quito / Ekvador (San Fransisco)

24 Ağustos - Saat 20.00 - Arequipa / Peru

26 Ağustos- saat20.00 İstanbul/turkey heyooo :dil:

~Kaynak Heo Young saeng Turkey ~

Bu Arada İftar Vakti. Afiyet olsunn :squint: :squint:

pnrkaplan
20.07.13, 23:37
dedimya ben üstümden atıyım diye yoksa sizi bilmemmi hem satabilirmiyim ben sizi hiç

at kız o zaman bizim üstümüze senden çok mu hehe

o kadar istemeye verseymiş bir öpücük keşke

kokmuş olmalı yoksa öpücük ve jun yani hehe

Şunlara bak senn. Paşa yine yapmış paşalığını

ee hakkıdır harika bir şarkı yapmış :)

Belkide ayağında spor ayakkabı falan vardır. Onun için ayağını almamışlardır

bir zahmet göstermesinler ayağında yünlü çorap vardır Allah korusun hehe hehe

Allah'tan Jun hiç pas vermiyor

saeng her gün öpücük istiyormuş o yüzden gözü korkmuş hehe hehe hehe

Fena çarpmış

sorma hehe hehe hehe

17 Ağustos saat 8'de Peru'nun başkenti Lima'da Heo Young Saeng tur açılışını yapacak. Bir fan buluşması olacak ve Heo Young Saeng'in şarkı söyleyecek. Hemen ertesi gün de Park Jung Min aynı yer ve saatte fan buluşması düzenleyecek.

saeng bayağı bir dolu anlaşılan :)

ay örtüde nasıl yakışırmış hehe hehe hehe

http://2.bp.blogspot.com/_Ve42WSaiSi4/SwMQGcLfhCI/AAAAAAAAJWE/guZiEVUwx-A/s1600/1258469888_200911172358390200273801_0%5B1%5D.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_Ve42WSaiSi4/SwMQGuXmreI/AAAAAAAAJWU/boQK25F_xYU/s1600/1258469888_200911172358376029273801_0%5B1%5D.jpg

jun iyi tekmelemişsin ya hehe hehe hehe

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1013600_216367215182187_320365887_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970625_216367258515516_866154237_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601745_216367298515512_2116377101_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/999697_216367328515509_923452075_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/74913_216367358515506_1936861003_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1069389_216367385182170_964186749_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1070071_216367435182165_1672039510_n.jpg

Kim Hyung Jun - FC Avengers Partido en Yangjae [20/07/13]

bugün yine maç varmış :)

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/74681_474583075969768_1663231285_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1012856_474583355969740_2137216492_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1069842_474583362636406_2105533522_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1012415_474583382636404_151328754_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/988633_205786862878868_1230348102_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/35445_205779806212907_241807816_n.jpg

bu kadınların işi gücü yok yağmurda ıslanıyorlar ya :@

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/426181_205786782878876_2090347897_n.jpg

bunlara da bakıverin bir zahmet :)

SS501 in Love Sharing Concert 22/11/2009 | SS501 in Love Sharing Concert 22 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55598-SS501-in-Love-Sharing-Concert-22-11-2009)

SS501 in Music Core '' Love Like This '' 28/11/2009 | SS501 in Music Core Love Like This 28 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55596-SS501-in-Music-Core-Love-Like-This-28-11-2009)

SS501 in KBS Music Bank Countdown 30/10/2009 | SS501 in KBS Music Bank Countdown 30 10 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55594-SS501-in-KBS-Music-Bank-Countdown-30-10-2009)

SS501 in KBS Music Bank Love Like This No:1 20/11/2009 | SS501 in KBS Music Bank Love Like This No 1 20 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55587-SS501-in-KBS-Music-Bank-Love-Like-This-No-1-20-11-2009)

SS501 in KBS Music Bank 27/11/2009 | SS501 in KBS Music Bank 27 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55582-SS501-in-KBS-Music-Bank-27-11-2009)

büşra2
21.07.13, 02:18
Ben hiç tutamam öyle valla besleyemem de pek hoşnutta değilim zaten köpekle Allah sabır versin size kız zaten bizimkinide belediye zehirleyip götürmüş onun üstüne bidaha alamadık :S
kokmuş olmalı yoksa öpücük ve jun yani en iyi yaptığı şey jun un öpmek ve yapışmak helede min ve paşama hehe allah size sabır versin zaten bu konuda ne kadar hoşnutsa 2 kuma birden almış :7:
bir zahmet göstermesinler ayağında yünlü çorap vardır Allah korusun bak bizde bot düşündüydük ya neyse :7:
bugün yine maç varmış allahım bıkmıyolarda kız valla paşam elini jun a verdi bi arada o çok taktıydı maça demi haftada 3,4 gün maç yapıyodu dizini parçalayarak :evil:
bu kadınların işi gücü yok yağmurda ıslanıyorlar ya manyaklar kız onlar bizim burda onlara b... böcüğümüsün yapıştın çıkmıyon derler bu karılar o hesaba dönmüş hehe bide hepsi aynı tip zaten iyice karışıyo ortalık hehe

Hihci Maknae
21.07.13, 03:56
bir zahmet göstermesinler ayağında yünlü çorap vardır Allah korusun hehe Onlar da Durumun vahimiyetini anlayıp kapamaya çalışmışlar desenize :M::M:
ay örtüde nasıl yakışırmışDimi Dimi :zipir::zipir:
jun iyi tekmelemişsin ya hehe Çk iyi tekmelemiş valla ikisi birden yapışmışlar yere hehe
kız zaten bizimkinide belediye zehirleyip götürmüş onun üstüne bidaha alamadık Alamayın Almayın hayvan mı kalmadı canım :7: hehe

Afiyet Olsun size hehe O kadar mı acıktınız hehe
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/p480x480/1003000_399267273512109_795624003_n.jpg

Yok bunlar unutmuşlar poz vermeyi hehe Normal bir hallerini göremedik zaten hehe Saeng'cim ne oldu evladım ağzını ne diye açtın o kadar :7: hehe
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1011975_399611343477702_2029296009_n.jpg

mhtpklc
21.07.13, 05:29
Bu arada Selamun Aleykum Kızlar aleyküm selam :df:bot vardır kız o yazın bot giyer giyer ya onu da yapar bu hehe 17 Ağustos saat 8'de Peru'nun başkenti Lima'da Heo Young Saeng tur açılışını yapacak. Bir fan buluşması olacak ve Heo Young Saeng'in şarkı söyleyecek. Hemen ertesi gün de Park Jung Min aynı yer ve saatte fan buluşması düzenleyecek.saeng ve minin bu güney amerika fmlerine o kadar seviniyorum ki heyooo ikisi için de çok iyi oldu heyoookokmuş olmalı yoksa öpücük ve jun yani
de mi ya daha saeng istemeden verirdi yoksa o hehe hehejun iyi tekmelemişsin ya ne tatlı bu ya :d1 (14):bugün yine maç varmış biz de tam jun ne zamandır maç yapmıyor artık yapsa diyorduk bak görüyor musun? :@bu kadınların işi gücü yok yağmurda ıslanıyorlar ya :@:@:@bunlara da bakıverin bir zahmet hızına da yetişilmiyor unnnim :cps:en iyi yaptığı şey jun un öpmek ve yapışmak helede min ve paşama allah size sabır versin zaten bu konuda ne kadar hoşnutsa 2 kuma birden almış böyle ulu orta söylediği şeye de bak hele :7:Yok bunlar unutmuşlar poz vermeyi Normal bir hallerini göremedik zaten Saeng'cim ne oldu evladım ağzını ne diye açtın o kadar bu fotolarına bayılıyorum ben bunların ya :nuts: minin o el :M::M:

saeng'den yine twit var :yikes::yikes::yikes: hemi de 3 tane :k1 (14):

bu jibin de küçük saeng oldu iyice taklit mi ediyor saengimi nedir :'P

https://pbs.twimg.com/media/BPp89jBCYAA_KDF.jpg

https://pbs.twimg.com/media/BPp9JA1CYAAQChY.jpg

https://pbs.twimg.com/media/BPp9uLkCUAAvT-f.jpg

pnrkaplan
21.07.13, 15:06
en iyi yaptığı şey jun un öpmek ve yapışmak helede min ve paşama allah size sabır versin zaten bu konuda ne kadar hoşnutsa 2 kuma birden almış

anlaşılan jun öpülmekten çok öpmeyi seviyor çözdüm olayı hehe hehe hehe

bak bizde bot düşündüydük ya neyse

yok kız daha o kadar delirmedi sende hehe hehe hehe

allahım bıkmıyolarda kız valla paşam elini jun a verdi bi arada o çok taktıydı maça demi haftada 3,4 gün maç yapıyodu dizini parçalayarak

sorma ya ama bir yandan da iyi oluyor bol bol fotolar geliyor hehe hehe

Afiyet Olsun size O kadar mı acıktınız

biri tırnaklarını yiyiyor diğeri mikrofonu hehe hehe

Yok bunlar unutmuşlar poz vermeyi Normal bir hallerini göremedik zaten Saeng'cim ne oldu evladım ağzını ne diye açtın o kadar

poz vermeye çalışmışlar galiba hehe hehe hehe

de mi ya daha saeng istemeden verirdi yoksa o

diyorum işte öpülmeyi sevmiyor diye hehe hehe hehe

hızına da yetişilmiyor unnnim

bu aralar boşken yapabildiğim kadar yapayım dedim hehe hehe

aeng'den yine twit var hemi de 3 tane

saeng aştı kendini şimdi de jun kapandı 4 temmuzdan beri twtt atmıyor :(

ellerinde kim bilir ne resimler var vermiyorlar :gircray:

http://ww3.sinaimg.cn/mw690/522a1541jw1e68u4rrsxej20tz0ty77i.jpg

taktı bu çocuğa :df:

http://ww4.sinaimg.cn/mw690/522a1541gw1e6ua4xih5yj21kw1zlx2w.jpg

hyung jun & lee hyun woo

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1013926_489463924470273_615663304_n.jpg

ödüller bizim heyooo

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/969533_651745838188907_1079848634_n.jpg

büşra2
21.07.13, 15:08
anlaşılan jun öpülmekten çok öpmeyi seviyor çözdüm olayı [COLOR="Purple"]iyi işte yaşadınız :7:
yok kız daha o kadar delirmedi sende
yapar yapar beklede gör :7: benim paşanın vazgeçemediği şeydir bot :7:
hyung jun & lee hyun wooanem 2 yaşuklu yan yana :utng:

pnrkaplan
21.07.13, 15:17
iyi işte yaşadınız

hehe hehe hehe

yapar yapar beklede gör benim paşanın vazgeçemediği şeydir bot

o kadarını da yapmasın artık kışın çıplak ayağa yazın çoraba razıyım ben hehe hehe

anem 2 yaşuklu yan yana

oda takımdaymış :)

mhtpklc
21.07.13, 15:31
bu aralar boşken yapabildiğim kadar yapayım dedim maşallah unnim bu hızla gidersen hepsini bitirirsin sen :7:saeng aştı kendini şimdi de jun kapandı 4 temmuzdan beri twtt atmıyor jun şuan doğum günü için çalışıyordur büyük ihtimalle heyooo haftaya onun ile ilgili twitlerle dönüş yapar bence heyooo saeng askere gitmeden ne varsa paylaşayım dediyse :Sellerinde kim bilir ne resimler var vermiyorlar onları görmek bizim hakkımız nasıl vermezler dimi hehe hehetaktı bu çocuğa junun baba olma vakti geldi everelim biz bunu :zipir:

büşra2
21.07.13, 15:37
o kadarını da yapmasın artık kışın çıplak ayağa yazın çoraba razıyım ben :M: :M: biz niye normal insanlar gibi şeyler beklemiyosak bunlardan :M:
oda takımdaymış valla bu bebe çok şirin yaa :utng: iyi bizimkiler yanlarına ufaklıkları almaya devam ediyo :zipir:

pnrkaplan
21.07.13, 15:45
maşallah unnim bu hızla gidersen hepsini bitirirsin sen

yapmak isterim ama kaç senenin arşivi bitmez hehe

saeng askere gitmeden ne varsa paylaşayım dediyse

zaten askerliği zorlaştırmışlar bir sanatçı asker masaj solonunda mı bir yerde görüntülenmiş artık sanatçı diye ayrım yapılmayacakmış yapılmasında zaten ama 2 yıl çok uzun ya :(

onları görmek bizim hakkımız nasıl vermezler dimi

istiyoruz hakkımızı dimi kız hehe hehe

junun baba olma vakti geldi everelim biz bunu

askere gitmeden olmaz askere gitsin akıllansın öyle gelsin hehe hehe

biz niye normal insanlar gibi şeyler beklemiyosak bunlardan

normal olmadıkları için hehe hehe hehe

büşra2
21.07.13, 15:54
zaten askerliği zorlaştırmışlar bir sanatçı asker masaj solonunda mı bir yerde görüntülenmiş artık sanatçı diye ayrım yapılmayacakmış yapılmasında zaten ama 2 yıl çok uzun yabencede yaa 2 yıl çok uzun milletin en güzel 2 yılı askerde :S
askere gitmeden olmaz askere gitsin akıllansın öyle gelsin bencede askere gitmeden herşey ona oyun gelir dediğin gibi aklını başına alsın sonra alırsınız birini :)
normal olmadıkları için allah bize sabır onlara boool akıl versin :7:

mhtpklc
21.07.13, 16:02
yapmak isterim ama kaç senenin arşivi bitmez yaparsın sen :zipir:zaten askerliği zorlaştırmışlar bir sanatçı asker masaj solonunda mı bir yerde görüntülenmiş artık sanatçı diye ayrım yapılmayacakmış yapılmasında zaten ama 2 yıl çok uzun ya evet ayırmasınlar da 2 yıl gerçekten çok uzun sadece ünlüler için değil hepsi için :Sistiyoruz hakkımızı dimi kız istiyoruz evet :hih:askere gitmeden olmaz askere gitsin akıllansın öyle gelsin askere gitmeden kız vermezler buna doğru hehebencede askere gitmeden herşey ona oyun gelir dediğin gibi aklını başına alsın sonra alırsınız birini ben junun askerden sonra da pek akıllanacağını sanmıyorum :7:

büşra2
21.07.13, 16:08
en junun askerden sonra da pek akıllanacağını sanmıyorum gerçi dediğin gibi orasıda şahabeli ama bi ümit işte :7:

mhtpklc
21.07.13, 16:11
gerçi dediğin gibi orasıda şahabeli ama bi ümit işte umut kapısı belki akıllanır :7:

31 ekime çok az kaldı saeng ya nasıl gideceksin sen :z003:

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998542_399613020144201_1039514325_n.jpg

pnrkaplan
21.07.13, 16:18
allah bize sabır onlara boool akıl versin

amin hehe

bencede yaa 2 yıl çok uzun milletin en güzel 2 yılı askerde

evet ama şaka maka kyunun askerliği 1 sene mi 1 seneden az mı kaldı günler geçiyor :)

yaparsın sen

inşallah :)

askere gitmeden kız vermezler buna doğru

vermesinler de zaten hehe hehe

ben junun askerden sonra da pek akıllanacağını sanmıyorum

can çıkar huy çıkmaz diye boşuna demiyorlar hehe

31 ekime çok az kaldı saeng ya nasıl gideceksin sen

gitmeden bir albüm daha patlatsaydı ya çok şey mi istedim ne hehe

büşra2
21.07.13, 16:23
31 ekime çok az kaldı saeng ya nasıl gideceksin sen ayy yazık kız buna :S neyse bugün saeng fotoları konduruyum sayfaya paşam azcık kusura bakmasın :7:
sen cidden askermi olucan :'(
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Young%20Saeng/53626021201005171350071508296926488.gif

ayy kıyamam ya ben sana nasıl yapacan oracıklarda 2 sene :S
http://img22.imageshack.us/img22/4731/5412.gif
neyse üzülme ben paşamı sık sık yollarım yanına :df:ben mi ben de gelirim tabisi canımmm ne demek :)
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m71p5yz6Qi1qmna0ao1_r7_400.gif
tüm sayfa seni çoook çok seviyo bize haber at tamammı yepteki bizim grup seviyorum sizi de okey :zipir:
http://i57.photobucket.com/albums/g208/mugglestudios/ICONS/DP3.gif
http://i122.photobucket.com/albums/o277/violettacal/Kim%20Hyun%20Joong%20ft%20SS501/1259568103_091113.gif
evet ama şaka maka kyunun askerliği 1 sene mi 1 seneden az mı kaldı günler geçiyor geçiyoda işte :S

pnrkaplan
21.07.13, 16:30
geçiyoda işte

bir de nasıl geçiyor orası var :cing:

Takımca sizi tebrik ediyorum heyooo

Kim Hyung Jun and FC Avengers Team gathered together @ W-foundation If ♥ Earth, Take

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/562646_10151719874921460_44999172_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969529_10151719874616460_519194300_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/996537_10151719874836460_577712890_n.jpg

büşra2
21.07.13, 16:32
Takımca sizi tebrik ediyorum
Jung Jin Woo paylaşmışya benden ondan bakıyodum resimlere :df:

pnrkaplan
21.07.13, 16:43
Jung Jin Woo paylaşmışya benden ondan bakıyodum resimlere

bende ondan aldım zaten hehe

yong hwa & il woo <3
21.07.13, 17:08
bize haber at tamammı yepteki bizim grup seviyorum sizi de okey
Yeppteki bizim grup mu hehehehehehe Süpersin Tuğbam neler söyletiyorsun çocuğa :M::M::M:

pnrkaplan
21.07.13, 19:55
bunları da yeni yaptım :)

SS501 Young Saeng's 24th Birthday Celebration 01/11/2009 | SS501 Young Saeng s 24th Birthday Celebration 01 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55649-SS501-Young-Saeng-s-24th-Birthday-Celebration-01-11-2009)

SS501 YTN Star Live Power Music 2009 | SS501 YTN Star Live Power Music 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55646-SS501-YTN-Star-Live-Power-Music-2009)

SS501 in MTV The M Recording 03/11/2009 | SS501 in MTV The M Recording 03 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55644-SS501-in-MTV-The-M-Recording-03-11-2009)

SS501 in Kim Jung Eun's Chocolate 28/10/2009 | SS501 in Kim Jung Eun s Chocolate 28 10 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55617-SS501-in-Kim-Jung-Eun-s-Chocolate-28-10-2009)

SS501 in Kim Jung Eun's Chocolate 07/11/2009 | SS501 in Kim Jung Eun s Chocolate 07 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55615-SS501-in-Kim-Jung-Eun-s-Chocolate-07-11-2009)

SS501 in KBS Open Concert 10/11/2009 | SS501 in KBS Open Concert 10 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55610-SS501-in-KBS-Open-Concert-10-11-2009)

SS501 in Visit Korea Open Concert 11/11/2009 | SS501 in Visit Korea Open Concert 11 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55605-SS501-in-Visit-Korea-Open-Concert-11-11-2009)

SS501 in SBS Inkigayo Love Like This 29/11/2009 | SS501 in SBS Inkigayo Love Like This 29 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55679-SS501-in-SBS-Inkigayo-Love-Like-This-29-11-2009)

SS501 in MBC Give A Child A New Life Charity Show 30/11/2009 | SS501 in MBC Give A Child A New Life Charity Show 30 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55678-SS501-in-MBC-Give-A-Child-A-New-Life-Charity-Show-30-11-2009)

SS501 in SBS Strong Heart 04/12/2009 | SS501 in SBS Strong Heart 04 12 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55672-SS501-in-SBS-Strong-Heart-04-12-2009)

SS501 in MBC Music Core 05/12/2009 | SS501 in MBC Music Core 05 12 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55671-SS501-in-MBC-Music-Core-05-12-2009)

SSS501 in Persona Press Conference Fotoğrafları 2009 | SSS501 in Persona Press Conference Foto raflar 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55606-SSS501-in-Persona-Press-Conference-Foto-raflar-2009)

SS501 in Yahoo Asia Buzz Awards 14/12/2009 | SS501 in Yahoo Asia Buzz Awards 14 12 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55669-SS501-in-Yahoo-Asia-Buzz-Awards-14-12-2009)

SS501 in Christmas Show in Japan 2009 | SS501 in Christmas Show in Japan 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55668-SS501-in-Christmas-Show-in-Japan-2009)

mhtpklc
22.07.13, 00:49
ve ve ve... son..

365
GÜN

http://www.kyu-jong.com/upfile/gallery/kyu/big/2012726203339.JPG

bir japon kanalı hyunun dizisinin çekilen kısımlarından 1 saatlik bir bölüm yayınlayacaktı ya hani işte yayınlanmış heyooo sizler için özel olarak seçtim bu gifleri :7:

http://1.bp.blogspot.com/-yM0MLwGBOSo/UewEYHHBXYI/AAAAAAACSwM/xiKCL3UHoBM/s1600/1.gif

http://2.bp.blogspot.com/--E3xxYtzNXw/UewEZsPrpnI/AAAAAAACSwU/Upx76YtgiRc/s1600/411da5fdjw1e6uutolpwzg208w0504pi.gif

http://4.bp.blogspot.com/-zKVUTPRsLPk/UewEa7X2DmI/AAAAAAACSwc/ckI25yC11ZM/s1600/411da5fdjw1e6uuu87rq0g208w050npb.gif

INAR
22.07.13, 11:59
inarda kelle kesen kürt hasan oldu başımıza ( sen paşaya laf atılınca sanki boş boş duruyonda neyse sustum :7 )

O ne demek ki?Ya noldu yaaa.Gelir gelmez napmışım ben yani?Yine ne oldu anlamadım?
Bu arada her kese merhabaaa.Ben geldimmm.Kaç gündür sayfaya gelemiyordum malesef.Kızlar bir kaç yeni haberi okudum Mesela Hyunun klipi muhteşem olmuş bayıldım bayıldım resmen.Şöyle siyah-beyaz vahşi biraz:zipir:
Saeng türkiyeye geliyormuş:zipir:Kızlar inanın haberi duyunca bi mutlu oldum bi mutlu oldum inanamazsınız yaa:df:
Başka yeni haber falan var mı?Kaçırmış ola bilirim siz söylerseniz sevinirim:df:

büşra2
22.07.13, 13:33
O ne demek ki?Ya noldu yaaa.Gelir gelmez napmışım ben yani?Yine ne oldu anlamadım?kötü bişey değil kız kabadayımı oldu demek istedim :7:min için bikaç şey söyledikte sonra inar duymasın falan denildi o yüzden dedim :7:
Kızlar bir kaç yeni haberi okudum Mesela Hyunun klipi muhteşem olmuş bayıldım bayıldım resmen.Şöyle siyah-beyaz vahşi birazdemi demi paşam işte yine muhteşem şeyler çıkartmış ortaya :utng:
Saeng türkiyeye geliyormuşKızlar inanın haberi duyunca bi mutlu oldum bi mutlu oldum inanamazsınız yaane zaman kız ben niye duymadım :hm:

INAR
22.07.13, 13:40
ne zaman kız ben niye duymadım

[Fan Meeting Tur Tarihleri]

17 Ağustos - Saat 20.00 - Lima / Peru

20 Ağustos - Saat 17.00 - DF / Meksika

22 Ağustos - Saat 20.00 - Quito / Ekvador (San Fransisco)

24 Ağustos - Saat 20.00 - Arequipa / Peru

26 Ağustos- saat20.00 İstanbul/turkey

~Kaynak Heo Young saeng Turkey ~

Bu Arada İftar Vakti. Afiyet olsunn
E işte şu mesajı diyorum.Okumadın mı sen?Yoksa men mi yanlış anladım haberi?

büşra2
22.07.13, 13:46
E işte şu mesajı diyorum.Okumadın mı sen?Yoksa men mi yanlış anladım haberi? ana yok ben okumamıştım anam bu gerçekmiki :hm: valla bi değişik oldum şimdi sevinsemmi şaşırsammı karıştı :df:

INAR
22.07.13, 13:58
ana yok ben okumamıştım anam bu gerçekmiki valla bi değişik oldum şimdi sevinsemmi şaşırsammı karıştı

Valla ben görünce çok sevindim ama şimdi sen böyle tepki verince haberin doğruluğundan kuşkulanmaya başladım biraz

büşra2
22.07.13, 14:05
Valla ben görünce çok sevindim ama şimdi sen böyle tepki verince haberin doğruluğundan kuşkulanmaya başladım biraz
ben de facede falan hiç görmediğim için şaşırdım :hm:

mhtpklc
22.07.13, 14:18
Saeng türkiyeye geliyormuşKızlar inanın haberi duyunca bi mutlu oldum bi mutlu oldum inanamazsınız yaane zaman kız ben niye duymadım E işte şu mesajı diyorum.Okumadın mı sen?Yoksa men mi yanlış anladım haberi? semanurzeyrek olmasını istediği şeyi de fm tarihlerinin arasına sıkıştırıvermiş hehe hehe saeng gelse ortalık böyle sakin mi olurdu :k1 (14):

your story mv teaser :df:

http://www.youtube.com/watch?v=VVLVfsqcCj0

INAR
22.07.13, 14:21
@semanurzeyrek olmasını istediği şeyi de fm tarihlerinin arasına sıkıştırıvermiş
Semanur elime geçme seni öldürücem.Kız boşu boşuna heveslendirdi bizi.hehe

mhtpklc
22.07.13, 14:23
Semanur elime geçme seni öldürücem.Kız boşu boşuna heveslendirdi bizi. onu ilk yazdığı zaman ben hiç dikkat etmemişim bile hehe hehe kendimden utandım :S

büşra2
22.07.13, 14:23
@semanurzeyrek olmasını istediği şeyi de fm tarihlerinin arasına sıkıştırıvermiş saeng gelse ortalık böyle sakin mi olurdu demi gı valla bende şaşırdım ha :7:
Semanur elime geçme seni öldürücem.Kız boşu boşuna heveslendirdi bizi. neyse 2 tanede benim için patlat :7: her gün 1 günah keçisi buluyoz pataklıyacak bugünün talıhlisi sema çıktı hehe
onu ilk yazdığı zaman ben hiç dikkat etmemişim bile kendimden utandım bende fark etmedim ki pınarda etmemiş belli hemen altına yorum yazmış ama onla ilgili hiç bişey yazmamış :M:
your story mv teaser anaaam bu adam beni öldürüyooo öldürüyo :ytng:

INAR
22.07.13, 14:31
neyse 2 tanede benim için patlat her gün 1 günah keçisi buluyoz pataklıyacak bugünün talıhlisi sema çıktı
Tamam ben bi güzel patlatırım ona.Qaliba benden başka kimse farketmemişhehe

mhtpklc
22.07.13, 14:33
demi gı valla bende şaşırdım ha öyle bir şey olsa yıkarız biz buraları dimi :zipir:

min bize göre dün gece arka arkaya twitler atmış.. Park Jiyoon'ın "Precious Love" şarkısının sözleriymiş.. :D

[Trans] There are holes in the sky~! On my way to work~DeungKyo road~~ Please remember to bring an umbrella~ you might get wet so you should bring handkerchief too~^^ On a day like this, it'll be really nice to watch the falling rain with someone you like..! Even colder than cold days!~Please 'Walk in between the rain'!

RT jungmin0403: 하늘에 구멍이 뚫렸나보다~! 출근길~등교길~~ 우산꼭챙기시고~ 젖을 수도 있으니 수건 꼭 챙기세요~^^ 오늘같은 날 좋아하는 사람과 내리는 비 보면 엄청 좋을것같은데..! 추운날보다 더 춥군!~'비 사이로 막가'세요!

[Trans] Are you still as you are? Still can't forgive me? The wound I've given..has not heal yet? Or is it that you have put someone else in my place now? I don't have a place in your heart now?

RT jungmin0403:그대 아직도 그대론 가요? 아직도 날 용서못하나요? 내가 준 그 상처가..아직도 아물지않았나요? 아니면 이제 다른사람을 내 자리에 들여놓았나요? 그대 맘 속에 나의 자리는 이제 없나요?

[Trans] Don't you know how much I regretted when I let you go? Come back to me again. Please forgive me, because that kind of thing won't happen ever again. I guess I thought it was easy to get your..love. Come back to me again. Come into my arms..

RT jungmin0403:그대를 보내고 얼마나 후회했는지 몰라요? 다시 내게 와요. 날 용서해요 다신 그런 일 없을테니까요. 그대의..사랑을 너무 쉽게 생각했었나봐요. 다시 내게 와요. 나의 이 품으로..

[Trans] did I hurt you? I guess I was blinded. The eyes which has been looking at only me..were soaked in tears.. I guess I don't have the right to receive your love. I didn't know at that time that it was a precious love...

RT jungmin0403:그대를 아프게 하다니 내가 눈이 멀었었나봐요. 나만을 바라보던.. 눈에 눈물 맺히게하다니.. 그대여 나 그대의 사랑을 받을 자격이 없었나봐요. 소중했던 사랑을 그 때는 몰랐어요...

[Trans] You left.. Darkness flowed in... I knew then that I needed you... I didn't know the meaning when I was younger, now that I've aged, the lyrics..smack* (*makes sense to him now)! Are there any more of such songs~??^^

RT jungmin0403:그대가 떠나고.. 어둠이 밀려왔고... 그대가, 필요하단걸 알았죠...
어렸을 때 들을 땐 몰랐는데, 커서 들으니 가사가...콱! 이런 노래 또 있나~??^^

büşra2
22.07.13, 14:52
öyle bir şey olsa yıkarız biz buraları dimi yani durulurmu :7:

pnrkaplan
22.07.13, 16:32
Slm millet heyooo

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/28745_196613860504370_908878838_n.jpg

Valla hiç fark etmedim Türkiye'yi D: mehtap naptın ya o gifler ne tuğbayı can evinden mi vurmak istiyorsun ramazan ramazan hehe ayrıca jung minin twttler çok kısaymış hehe

şarkı çok güzel hemen devamı gelsin heyooo

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/554572_196610230504733_2013894475_n.jpg

saeng ve annesi benziyorlar dimi :)

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1069328_489848987765100_1066858729_n.jpg

Kim Hyun Joong Round 3 Jackets Photo

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/1003146_489932041090128_1862015078_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1000218_180813442092435_262586087_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1003491_180813422092437_973643148_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1069200_180813445425768_978023833_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935846_180813498759096_1161748133_n.jpg

jun :)

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/s720x720/969029_333328230133184_1505977172_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q83/s720x720/1069990_333328256799848_598186696_n.jpg

mhtpklc
22.07.13, 16:37
mehtap naptın ya o gifler ne tuğbayı can evinden mi vurmak istiyorsun ramazan ramazan ben bi şey yapmadım ki :S hyun yapacağını yapmış bana gerek kalmamış zaten :M::M::M:ayrıca jung minin twttler çok kısaymış o sözleri yazarken şarkı sözü olduğunu bilmeyenler korkmuş galiba onun için endişeleniyorum falan gibi yorumlar gördüm hehe milletin şarkılarının sözlerini yazacağını bir iki foto paylaşsa.. yeni albüm çıkarıyorum diye müjde verse olma mı :zipir:saeng ve annesi benziyorlar dimi bence de benziyorlar biraz ama saeng daha güzel hehe hehe

pnrkaplan
22.07.13, 17:03
ben bi şey yapmadım ki hyun yapacağını yapmış bana gerek kalmamış zaten

doğru söylüyorsun hehe

o sözleri yazarken şarkı sözü olduğunu bilmeyenler korkmuş galiba onun için endişeleniyorum falan gibi yorumlar gördüm milletin şarkılarının sözlerini yazacağını bir iki foto paylaşsa.. yeni albüm çıkarıyorum diye müjde verse olma mı

şarkı sözlerini yazacağına şarkı yapsın deli çocuk hehe

bence de benziyorlar biraz ama saeng daha güzel

e biraz da babasına çekmiş ondandır hehe hehe

hey sayfa ahalisi kullanın bakalım oylarınızı hehe

En Sevimli Maknae Hangisi? | En Sevimli Maknae Hangisi - Sayfa 2 - YEPPUDAA (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=55613-En-Sevimli-Maknae-Hangisi&page=2)

mhtpklc
22.07.13, 17:08
şarkı sözlerini yazacağına şarkı yapsın deli çocuk
min şarkı yazıyordur bence heyooo bir de kendi yazdıkları şarkıları dinlesek ne güzel olurdu :De biraz da babasına çekmiş ondandır
babası annesinden daha güzel onu mu demek istiyorsun sen şimdi :P hehehey sayfa ahalisi kullanın bakalım oylarınızı başkalarına vermeyin sakın :@ ya jun için kullanın ya da hiç kullanmayın hehe

pnrkaplan
22.07.13, 17:40
babası annesinden daha güzel onu mu demek istiyorsun sen şimdi

aynen hehe hehe

başkalarına vermeyin sakın ya jun için kullanın ya da hiç kullanmayın

tehtite bak ya hehe hehe

mhtpklc
22.07.13, 17:44
tehtite bak ya
en son juna oy versin diye çağırdıklarımızdan kimsecikler juna oy vermeyince akıllandım tabi hehe hehe

pnrkaplan
22.07.13, 17:49
en son juna oy versin diye çağırdıklarımızdan kimsecikler juna oy vermeyince akıllandım tabi

bunu da elimize yüzümüze bulaştıracazmışız gibi geliyor hehe hehe hehe

mhtpklc
22.07.13, 17:52
bunu da elimize yüzümüze bulaştıracazmışız gibi geliyor yok yok sayfadakiler gidip de jun'dan başkasına oy kullanmazlar :D: kullanmazsınız de mi? :Arlong:

Kim Hyung Jun - Music High Official Site Update [13.07.22]

http://4.bp.blogspot.com/-zSpC5ZBmx3o/Ue03CSRQGdI/AAAAAAACTAc/g5GDhdKtEHM/s500/2013-07-22_2043.png

büşra2
22.07.13, 17:56
durun 3 5 tanede ben oy kullanıp geliyim hemencik :df:

lim seul seul
22.07.13, 19:50
Ya yine ne oldu ne kacirdim eskiden yeppudadan cikmayan ben bu hallere dusecek insanmiydim :-( :'( :-[ of of hyun na pasaya noldu ya mehtap pinar tugba bisey diyin birde sinavlar nasil :-) birde ne oyu onlamadim malum 1 ay oldu girmiyeli hatta daha fazla

büşra2
22.07.13, 20:52
Ya yine ne oldu ne kacirdim eskiden yeppudadan cikmayan ben bu hallere dusecek insanmiydim :-( :-[ of of hyun na pasaya noldu ya mehtap pinar tugba bisey diyin birde sinavlar nasil birde ne oyu onlamadim malum 1 ay oldu girmiyeli hatta daha fazla bişey olmadı kız evrim değiştirdi bildiğin bi has erkek oldu :zipir: klib çekti yeni ortalığı sallıyo valla :) onun dışında olağan pek bişey yok zaten herkes ramazan nedeniyle pek aktif olamıyo :df:

lahanakafa
22.07.13, 21:06
:D İlk Kyu sayfasına uğradım buraya yazmayı unuttuğumu fark ettim. Kızlar selam olsun hepinize, hayırlı ramazanlar :F

mhtpklc
23.07.13, 00:19
Ya yine ne oldu ne kacirdim eskiden yeppudadan cikmayan ben bu hallere dusecek insanmiydim :-( hoş geldin heyoooİlk Kyu sayfasına uğradım buraya yazmayı unuttuğumu fark ettim. Kızlar selam olsun hepinize, hayırlı ramazanlar sana da hayırlı ramazanlar heyooo tekrar hoş geldin heyooo

Kim Hyung Jun - Attends W-Foundation&Friends Charity Gala Dinner [13.07.21]

http://1.bp.blogspot.com/-uLrqzRZw--o/Ue1SF9mahwI/AAAAAAACTL8/ygtLh0Z8siY/s1600/20130722215153.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-PSpfQTAe7Ng/Ue1WF4fDFCI/AAAAAAACTNA/ODpqInwihi8/s1600/970809_572343362808034_18759171_n.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-ozdFalNprmc/Ue1YaI923HI/AAAAAAACTNs/B2wFXP9LTTE/s1600/994528_572345589474478_493899843_n.jpg

JJUNAWAY Japan Official Site Update [13.07.22]

http://2.bp.blogspot.com/-0O7a1dez4zE/Ue1W9dXNAlI/AAAAAAACTNI/IVD6xcK9T6g/s1600/993352_552563331448079_784087176_n.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-XZmabXrIJNs/Ue1W9-HFSUI/AAAAAAACTNQ/mPi7ANrZC0M/s1600/1014143_552562391448173_1689708094_n.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-NXG6VzIbYIw/Ue1W-IfVZnI/AAAAAAACTNU/BAbQseTLYOM/s1600/66725_552562741448138_1880219872_n.jpg

indirmek isteyenler için heyooo inşallah olmuştur eğer olmadıysa bana haber verirseniz sevinirim :D:

Kim Hyun Joong-RUOND 3\\\3.Mini Albüm | Kim Hyun Joong RUOND 3 3 Mini Alb m - YEPPUDAA (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?p=1642857#post1642857)

büşra2
23.07.13, 01:32
İlk Kyu sayfasına uğradım buraya yazmayı unuttuğumu fark ettim. Kızlar selam olsun hepinize, hayırlı ramazanlar anammm kimler gelmişşşş hoşgeldin canım aleyküm selam sanada hayırlı ramazanlar nerdesin sen yaa özlettin kendini :S
indirmek isteyenler için inşallah olmuştur eğer olmadıysa bana haber verirseniz sevinirim olmuş bebeğim hatta indirdim hemen :)

lim seul seul
23.07.13, 02:33
hoş geldin hosbuldum :-) ee ne var ne yok anam lahanakafada gelmis :-D
[/quote]him İlk Kyu sayfasına uğradım buraya yazmayı unuttuğumu fark ettim. Kızlar selam olsun hepinize, hayırlı ramazanlar sanada hayirli ramazanlar neredeydin ya sen ole

anladim sevindim:-) buna birsey kacirmamisim evet klip cekmis sozleri garipmi neymis daha izleyemedim:-(
hepinize hayirli ramazanlar

Hihci Maknae
23.07.13, 02:43
Saeng türkiyeye geliyormuşKızlar inanın haberi duyunca bi mutlu oldum bi mutlu oldum inanamazsınız yaaYa ya Sorma Çınarem bende çok mutlu oldum :M::M::M:ne zaman kız ben niye duymadım Neden duymadın unnim aaaa o kadar yazdım oraya :7::7:
@semanurzeyrek olmasını istediği şeyi de fm tarihlerinin arasına sıkıştırıvermiş saeng gelse ortalık böyle sakin mi olurdu hehe Bak geç farketmiş ama nasıl da anlamış :M::M:
Semanur elime geçme seni öldürücem.Kız boşu boşuna heveslendirdi bizi. Bu hevesler güzeldir unnim hehe Yapma etme ne güzel heveslendirdim işte :dil:
heheneyse 2 tanede benim için patlat her gün 1 günah keçisi buluyoz pataklıyacak bugünün talıhlisi sema çıktı Yok Canımmm :zipir::zipir: Unnimmm:c022:
Tamam ben bi güzel patlatırım ona.Qaliba benden başka kimse farketmemiş hehe Ya Sorma bir sen fark ettin hehe ben de kimse fark etmemiş diye üzülüyordum hehe hehe hehe
öyle bir şey olsa yıkarız biz buraları dimi En başta ben o mesajı o kadar küçük yazar mıyım sence hee :zipir::zipir: Kocaman kocaman gözlerinizin içine sokardım hehe hehe
saeng ve annesi benziyorlar dimi :hih: Saengim Maşallah Çok tatlı daha tatlı hiç çekmemiş hehe

Not :alıntıları daha önce de aldım ama bir türlü göndermedim ya sayfayı yeniledim falan artık sinirlenmiştim pc ye kaydedtim hehe Şimdi de gönderdim geç oldu ama :7::7: hehe İçimde Kalmasın çok Eğlendim hehe hehe

ya jun için kullanın ya da hiç kullanmayın hehe ben de tam bunu diyecektim hehe Ö.M ile bunu söyledim birkaç arkadaşa :7::7: hehe
Ya yine ne oldu ne kacirdim eskiden yeppudadan cikmayan ben bu hallere dusecek insanmiydim Hoşgeldin Unnim heyooo Tanışmamış veya da unutmuş olabilirsin Ben Semanur ^^ :utng:
İlk Kyu sayfasına uğradım buraya yazmayı unuttuğumu fark ettim. Kızlar selam olsun hepinize, hayırlı ramazanlar Aleyküm Selam . Hoşgeldin Unnim :flowers: Uzun zamandır gözükmüyordun buralarda :hım:

INAR
23.07.13, 03:09
İlk Kyu sayfasına uğradım buraya yazmayı unuttuğumu fark ettim. Kızlar selam olsun hepinize, hayırlı ramazanlar
Aaaa lahana unni hoş geldin unnim.Sana da hayırlı Ramazanlar.Unni artık burdasın dimi temelli geldin umarım.Ya lütfen artık gitme yaa.

büşra2
23.07.13, 03:15
Neden duymadın unnim aaaa o kadar yazdım orayayaa yazmışın yazmışın :evil:
Yok Canımmm Unnimmmsema bu günün sana geleceğini hiç düşünmüyodun demi napalım haftanın kaybedenisin getir yüzünü herkesten minik bi şaplağı hak ettin :zd01:
kız nasıl bişey o bende diyorum türkiyeye geliyo da benim niye haberim yok tee azerbaycandan inar öğrenmişte ben niye öğrenmedm hayır face de de duymadım diyom bide istanbul yazmış gidemeyeceğiz ya :damn:

lim seul seul
23.07.13, 03:31
Hoşgeldin Unnim Tanışmamış veya da unutmuş olabilirsin Ben Semanur ^^ hosbuldum sema ama ne ben yeni geldim nede sizi unuttum :)
Ya lütfen artık gitme yaa.
bencede lahanakafa :) bu arada çinare min ne alemde ben baya yoktum ya ne oldu bitti bilmiyorum :) ya bir de saeng gercekten türkiye ye mi geliyor oh be sonunda gruptan biride olsa geliyor :) hehe
mehtap ve pınarada tabiki jun u soruyorum o napıyo oy kullandım bu arada hehe

INAR
23.07.13, 10:58
bu arada çinare min ne alemde ben baya yoktum ya ne oldu bitti bilmiyorum
Min şu an FMlerle uğraşıyor bi de şarkı mı yazıyor napıyor işte böyle.FMler bitsn yeni albüm çıkarıcak inşallah.Bi de bi Japon dizisiydi yanlış hatırlamıyorsam onda rol alıcak.Benim bildiğim bu kadar ben de bayadır uğramıyordum sayfaya gözümden bir şey kaçtıysa diğer kızlar söylerseniz sevinirim:df:

mhtpklc
23.07.13, 16:30
olmuş bebeğim hatta indirdim hemen tamam o zaman iyi dinlemeler heyoooEn başta ben o mesajı o kadar küçük yazar mıyım sence hee Kocaman kocaman gözlerinizin içine sokardım öyle bir şey olsa neler yapmayız acaba :zipir: ben de tam bunu diyecektim Ö.M ile bunu söyledim birkaç arkadaşa şu an junnnim 2 oy geride 2. :S ama birincilik hakkıydı benim junnimin :hih:mehtap ve pınarada tabiki jun u soruyorum o napıyo oy kullandım bu arada bir kaç oy daha toplayın kendi oylarınızın yanında hehe jun ne yapsın öyle futbol oynuyor işte :@ dizide oynuyor şu an rolu de eskisi kadar az değil sanırım :D: doğum gününde bir fm'si var onun için hazırlanıyordur büyük ihtimalle heyooo hala bir albüm haberi yok bu yıl albüm çıkarmayacak galiba yine :@:@

off gittim bir newton x-concert izledim :S:S:S kaçıncıya izliyorum kim bilir ama hep üzülüyorum izlerken :S

Hye woo
23.07.13, 16:34
yaa yazmışın yazmışın :evil:
sema bu günün sana geleceğini hiç düşünmüyodun demi napalım haftanın kaybedenisin getir yüzünü herkesten minik bi şaplağı hak ettin :zd01:
kız nasıl bişey o bende diyorum türkiyeye geliyo da benim niye haberim yok tee azerbaycandan inar öğrenmişte ben niye öğrenmedm hayır face de de duymadım diyom bide istanbul yazmış gidemeyeceğiz ya :damn:
z nasıl bişey o bende diyorum türkiyeye geliyo da benim niye haberim yok tee azerbaycandan inar öğrenmişte ben niye öğrenmedm hayır face de de duymadım diyom bide istanbul yazmış gidemeyeceğiz ya Kim geliyor ya açıklasın lütfen

mhtpklc
23.07.13, 16:37
Kim geliyor ya açıklasın lütfen yok unnim kimse gelmiyor semanur bize şaka yapmak istemiş :D: o yüzden de herkesin biraz kafası karıştı :df:

pnrkaplan
23.07.13, 16:41
İlk Kyu sayfasına uğradım buraya yazmayı unuttuğumu fark ettim. Kızlar selam olsun hepinize, hayırlı ramazanlar

sana da hayırlı ramazanlar :) ooo sayfa şenlendi heyooo heyooo heyooo

indirmek isteyenler için inşallah olmuştur eğer olmadıysa bana haber verirseniz sevinirim

artık indirme işlerini sana devrediyoruz ellerine sağlık :cps:

buna birsey kacirmamisim evet klip cekmis sozleri garipmi neymis daha izleyemedim:-(

hoş geldin heyooo izle izle harika bir klip olmuş sözleri garip mi kim demiş kız onu :d1 (9): bu arada hayırlı ramazanlar :squint:

Ya ya Sorma Çınarem bende çok mutlu oldum

yani hepimizi işlettin ha hehe hehe hehe seni tebrik ediyorum :cps:

Bak geç farketmiş ama nasıl da anlamış

Allahtan kimse fark etmedi yoksa dedikodu alır başını giderdi :d1 (3):

mehtap ve pınarada tabiki jun u soruyorum o napıyo oy kullandım bu arada

iyi valla napsın bol bol tıkınıyor :y061: geziyor :nini26: maç yapıyor :055: hiç twtt atmıyor :z003: köpeklerinden biri öldü :basiou: dizisiyle uğraşıyor :y006: 3 ağustosta fm var ona hazırlanıyor :zd23:

Kim Hyun Joong (김현중) On Mnet Wide Entertainment News

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/971550_222965777853074_1501071192_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969375_222965781186407_136264297_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1012413_222965784519740_2144103540_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003479_222965841186401_980947530_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998546_222965921186393_439499719_n.jpg

FC Avengers Match

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/1016878_223017451181240_2053355134_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/544411_223018991181086_684990886_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/45898_223019254514393_1292985899_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/1012707_223019354514383_1881933788_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/972249_223019387847713_851140836_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/555248_223019401181045_1430737555_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/643886_223019324514386_1178416627_n.jpg

Hye woo
23.07.13, 16:42
Ah kalbime iniyordu resmen ....Şu festival kapsamın da Min gelse ya zaten faanmeeting yapıyor bizede uğrasa ne olur ..çok sinir bozucu ...Sesi de çıkmıyor .:)

mhtpklc
23.07.13, 16:47
artık indirme işlerini sana devrediyoruz ellerine sağlık onlar albüm çıkarsın da çifter çifter paylaşırım ben indirme linklerini hehe heeh3 ağustosta fm var ona hazırlanıyor o fm için çok heyecanlıyım ben ya heyooo heyoooKim Hyun Joong (김현중) On Mnet Wide Entertainment Newsbu saçı ile ilgili hiç yorum yapmadım ben içimde kalmasın :P bu nasıl bir saç modeli ya :@ kim yaptırmış bu besleme modeli saçı hyuna :@:@FC Avengers Matcho çocuk kimin çocuğu acaba :hm: 28 temmuzda yine maçı varmış o günde hyun çıkış yapacaktı tam :SAh kalbime iniyordu resmen ....Şu festival kapsamın da Min gelse ya zaten faanmeeting yapıyor bizede uğrasa ne olur ..çok sinir bozucu ...Sesi de çıkmıyor . singapur güney amerika arada bir de türkiye ne iyi olurdu heyooo

pnrkaplan
23.07.13, 16:56
onlar albüm çıkarsın da çifter çifter paylaşırım ben indirme linklerini

dimi ya jun ve minin kulaklarını çekmek lazım artık bir albüm çıkarsınlar bir de hep mini albüm insan full çıkarır şunları da doya doya dinleriz :@

o fm için çok heyecanlıyım ben ya

bende dört gözle bekliyorum ama hepsi yoğun gidemezler diye düşünüyorum :(

kim yaptırmış bu besleme modeli saçı hyuna

besleme saçı mı Allah seni hehe hehe hehe

o çocuk kimin çocuğu acaba

takımdan birinin jun fena sardı çocuğa hehe

28 temmuzda yine maçı varmış o günde hyun çıkış yapacaktı tam

hadi ya junu kaybettik o zaman :(

asiye23
23.07.13, 16:59
koreli gruplardan en sevdiğim

pnrkaplan
23.07.13, 17:01
koreli gruplardan en sevdiğim

hoş geldin :)

mhtpklc
23.07.13, 17:02
dimi ya jun ve minin kulaklarını çekmek lazım artık bir albüm çıkarsınlar bir de hep mini albüm insan full çıkarır şunları da doya doya dinleriz bunlar grupken kaç tane full albüm çıkardılar ki şimdi çıkarsınlar hehe bende dört gözle bekliyorum ama hepsi yoğun gidemezler diye düşünüyorum çok yoğun olup da sanki gidin bir hafta orada yatın diyoruz gidecekleri bir iki saat bir şey yani :@ ne yoğunlukmuş arkadaş bitemedi gitti senelerdir :@takımdan birinin jun fena sardı çocuğa çocuk özlemi çekiyor adam ne yapsın :Phadi ya junu kaybettik o zaman zaten gideceklerini sanmıyorum ama bir umut işte :Skoreli gruplardan en sevdiğim ne güzel heyooo hoş geldin :D:

pnrkaplan
23.07.13, 17:09
bunlar grupken kaç tane full albüm çıkardılar ki şimdi çıkarsınlar

newton konserlerinde de bunu söylemişlerdi hehe hehe

çok yoğun olup da sanki gidin bir hafta orada yatın diyoruz gidecekleri bir iki saat bir şey yani ne yoğunlukmuş arkadaş bitemedi gitti senelerdir

doğru diyorsun :@ bari şu son zamanlarınızı birlikte geçirin hem siz sevinin hem biz :)

zaten gideceklerini sanmıyorum ama bir umut işte

biz bu gidişle dünyanın en çok umut eden fanlar olarak rekorlar kitabını gireriz hehe hehe

çocuk özlemi çekiyor adam ne yapsın

askere gitmeden olmaz hehe

mhtpklc
23.07.13, 17:12
newton konserlerinde de bunu söylemişlerdi aklın yolu bir diyeceğim de bunların pek akıllı söylenebilir mi bilemeyeceğim hehedoğru diyorsun bari şu son zamanlarınızı birlikte geçirin hem siz sevinin hem biz ne çok sevineceğimizi biliyorlar mı acaba onları beraber görünce :Sbiz bu gidişle dünyanın en çok umut eden fanlar olarak rekorlar kitabını gireriz evet ya TripleS gibi yoktur bir tane daha heheaskerden önce olmaz tamam işte şimdi biraz alıştırma yapsın hehe

pnrkaplan
23.07.13, 17:21
aklın yolu bir diyeceğim de bunların pek akıllı söylenebilir mi bilemeyeceğim

hehe hehe hehe

ne çok sevineceğimizi biliyorlar mı acaba onları beraber görünce

bir bilseler zaten ah ah böhü keşke her gün biri bir grup fotosu paylaşsa şöyle gizli çekilen eski yeni hiç fark etmez hehe hehe

evet ya TripleS gibi yoktur bir tane daha

kesinlikle :)

tamam işte şimdi biraz alıştırma yapsın

bak bak şunun yaptığına hehe

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/s720x720/1069281_4659085689021_801431769_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/1000733_4659086169033_582626179_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/1001202_4659086849050_1651142348_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/1005635_4659086609044_424788945_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/74920_4659087649070_303944357_n.jpg

cr: junnss501

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/999151_277160765757594_858887699_n.jpg

kyu jong gideli tam bir yıl oldu :)

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/60766_490413961041936_50871788_n.jpg

büşra2
23.07.13, 17:27
Kim geliyor ya açıklasın lütfen kimse gelmiyo kuzu sema azcık birazcık şaka yapmış biz hiç görmeden 3,4 sayfa geçmişiz onuda inar görünce ortalık karıştı :7: saeng gelecek diye kandırmış azcıkta :7:
koreli gruplardan en sevdiğim hoşgeldin :df:

mhtpklc
23.07.13, 17:30
bir bilseler zaten ah ah keşke her gün biri bir grup fotosu paylaşsa şöyle gizli çekilen eski yeni hiç fark etmez fotoların altına ''pınar seni seviyoruz bu fotolar senin için'' de yazsınlar mı hehe hehebak bak şunun yaptığına jun ne yapıyorsun sen ya :M::M: ama ikisi çok tatlı değiller mi :d1 (14):kyu jong gideli tam bir yıl oldu kalan bir yılda geçsin çabucak heyooo

pnrkaplan
23.07.13, 17:37
fotoların altına ''pınar seni seviyoruz bu fotolar senin için'' de yazsınlar mı

bu sefer bencillik yapmayacağım TripleS'ler bu fotolar sizin için sizi seviyoruz desinler yeter hehe hehe hehe

kalan bir yılda geçsin çabucak

bir yıl da çabucak geçecek inşallah :)

jun ne yapıyorsun sen ya ama ikisi çok tatlı değiller mi

çatlak ya resmen çatlak hehe babası kimse getirmesin çocuğu junun yanına hehe hehe hehe

mhtpklc
23.07.13, 17:40
bu sefer bencillik yapmayacağım TripleS'ler bu fotolar sizin için sizi seviyoruz desinler yeter ayy ne kadar vicdanlısın Allah razı olsun hehe hehebir yıl da çabucak geçecek inşallah ama bbu yıl çabuk geçerse junun gidişi de çabuk gelecek demek :S yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal :S:Sçatlak ya resmen çatlak babası kimse getirmesin çocuğu junun yanına milletin içinde utabç verici hareketler yapıyor edepsiz hehe hehe JUNUS'lar JUNUS'uz demeye utanacaklar yakında hehe

pnrkaplan
23.07.13, 17:54
milletin içinde utabç verici hareketler yapıyor edepsiz JUNUS'lar JUNUS'uz demeye utanacaklar yakında

arkadaki adamlarda nasıl bakıyor yarabbim hehe hehe hehe

ama bbu yıl çabuk geçerse junun gidişi de çabuk gelecek demek yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal

oda doğru of hep birlikte gitseydiniz ne olurdu sanki :@

ayy ne kadar vicdanlısın Allah razı olsun

ramazan ramazan sevap kazanalım dimi :)

bizim fanların gözünden bir şey kaçmaz ya hehe

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/1016841_669952006351600_798549595_n.jpg

mhtpklc
23.07.13, 18:00
oda doğru of hep birlikte gitseydiniz ne olurdu sanki olmazdı o zaman biz rahat ederdik :@ramazan ramazan sevap kazanalım dimi Allah razı olsun bizi düşündün şu mübarek gün hehe

büşra2
23.07.13, 23:47
yine efkarlı askerlik konusuu ele almışınız böhü
bu fotoyu koymazsam olmaz en paşamı nasılda gaza getiriyolar herşeyi paşama yaptırıyolar yazık her yarışmada önce onu kullanıyolar şu adamdaki tipe bak nasıl korkmuş :S
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/p480x480/2050_10151289009792325_1548017190_n.png

lahanakafa
24.07.13, 00:09
anammm kimler gelmişşşş hoşgeldin canım aleyküm selam sanada hayırlı ramazanlar nerdesin sen yaa özlettin kendini

Hoş gördüm canım ya ben de sizi özledim. Okulu bitirip öyle döndüm valla hehe
sanada hayirli ramazanlar neredeydin ya sen ole

:D Sağol, biraz uzaklarda takılıyordum ama döndüm ^^
Aleyküm Selam . Hoşgeldin Unnim Uzun zamandır gözükmüyordun buralarda :hım:

Hoş buldum canım :D
Aaaa lahana unni hoş geldin unnim.Sana da hayırlı Ramazanlar.Unni artık burdasın dimi temelli geldin umarım.Ya lütfen artık gitme yaa.

Hoş bulduk canım :D Şimdilik buralardayım :F

Allahım Junni ve bebek ne tatlılar öyle yaa kimin cocuğuysa :D

pnrkaplan
24.07.13, 00:28
Allah razı olsun bizi düşündün şu mübarek gün

hehe hehe hehe

bu fotoyu koymazsam olmaz en paşamı nasılda gaza getiriyolar herşeyi paşama yaptırıyolar yazık her yarışmada önce onu kullanıyolar şu adamdaki tipe bak nasıl korkmuş

son fotoda ay ne kadar masum çıkmış öyle :)

tesadüfün bu kadarı :)

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1004888_196993620466394_1020498824_n.jpg

http://24.media.tumblr.com/5aff38d362dc1810a2ca2fa877be3064/tumblr_mqcfguvdPl1r0j2u4o2_250.gif

http://25.media.tumblr.com/d493b6d8a7014dd2ba504f234083306e/tumblr_mqcfguvdPl1r0j2u4o3_250.gif

mhtpklc
24.07.13, 00:34
yine efkarlı askerlik konusuu ele almışınız bu konuyu önümüzdeki 4 5 yıl daha çok ele alırız biz böhübu fotoyu koymazsam olmaz en paşamı nasılda gaza getiriyolar herşeyi paşama yaptırıyolar yazık her yarışmada önce onu kullanıyolar şu adamdaki tipe bak nasıl korkmuş sağ alttaki fotoda yavrm ya kedi yavrusu gibi nasıl aciz , beni kurtarın der gibi :S bu programa da çok sinir oluyorum ama :@Allahım Junni ve bebek ne tatlılar öyle yaa kimin cocuğuysa junun çocuğunu da görmek nasip olur inşallah böyle o_Otesadüfün bu kadarı glowing she'deki diğeri var ya bir tane işte anladınız siz o da olsaymış tam olurmuş :@ buna da niye kızıyorsam artık hehe

lahanakafa
24.07.13, 00:45
junun çocuğunu da görmek nasip olur inşallah böyle

Görürüz de sonra ne olur bilemem hehe hehe

büşra2
24.07.13, 01:03
Hoş gördüm canım ya ben de sizi özledim. Okulu bitirip öyle döndüm valla oh ohh darısı bize kız valla bi yerleşebilsek hayırlısıyla :df:
son fotoda ay ne kadar masum çıkmış öyle napsın birden 7,5 m den atlamasını istediler millet daha 3 m den atlayamıyoken hyun 7,5 dan atladı :evil:
tesadüfün bu kadarı hakkat kız bide bu ajumma varya jun unda yong hwa nın da ilk öpücüğünü alan kişiymiş öyle demiş ikiside hangi duruma göre bilmiyorum ben pek inanamadım ama :7:
bu konuyu önümüzdeki 4 5 yıl daha çok ele alırız biz deme işte öyle deme bu ikisine üzüldüğüm yetmiyo gibi bide böyle deyince paşamın gideceğide aklıma geliyo anammm böhü
sağ alttaki fotoda yavrm ya kedi yavrusu gibi nasıl aciz , beni kurtarın der gibi bu programa da çok sinir oluyorum ama eğlenceli çok güldüğüm bi proğram ama her konuda öne hyunu koyuyolar proğram sanki sadece hyun için çekiliyomuş gibi eunhyuk ta çok popiler bi grubun üyesi olmasına rağmen hyun hepsini ezici popileritede duruyo ve bu yüzden hepsinden önce hyun yapıyo işleri :evil:
Görürüz de sonra ne olur bilemem hiç sonrasını düşünmüuolar ben paşama diyemem öyle bişey yok istemiyorum andüee şiro :@

mhtpklc
24.07.13, 01:11
Görürüz de sonra ne olur bilemem olmaz bir şey ya bebeğiyle beraber büyürler :D: ayy ne tatlı olur bunun bebeği ya :d1 (14):hakkat kız bide bu ajumma varya jun unda yong hwa nın da ilk öpücüğünü alan kişiymiş öyle demiş ikiside hangi duruma göre bilmiyorum ben pek inanamadım ama yalan o yalan gerçekte hiç öpüşmemiş olsa ( tabi böyle bir şeye ihtimal veriyorsanız :P ) müzikalde öpüştü jun :kiss: nereye ilk öpücüğünü almış :d1 (15): ayrıca dizinin ilk bölümündeki o sahne neydi dublör mü kullanmışlar orada yoksa hehe hehedeme işte öyle deme bu ikisine üzüldüğüm yetmiyo gibi bide böyle deyince paşamın gideceğide aklıma geliyo anammm kendini hazırla yavaştan hyunun da gitmesi yakındır bence :Seğlenceli çok güldüğüm bi proğram ama her konuda öne hyunu koyuyolar proğram sanki sadece hyun için çekiliyomuş gibi eunhyuk ta çok popiler bi grubun üyesi olmasına rağmen hyun hepsini ezici popileritede duruyo ve bu yüzden hepsinden önce hyun yapıyo işleri anlamadım ben de valla evet programda gayet ünlü isimler var aslında ama hyunu neden böyle köle gibi her işe sürüyorlar anlamadım :S

lahanakafa
24.07.13, 01:28
hiç sonrasını düşünmüuolar ben paşama diyemem öyle bişey yok istemiyorum andüee şiro

Valla sonra gelip burada ağlayacaklar hehe Yalnız Hyun da bu aralar az değil hehe hehe
olmaz bir şey ya bebeğiyle beraber büyürler ayy ne tatlı olur bunun bebeği ya

:D Ayyy kendi gibi çirkin, sevimsiz bir şey olur kesin :F

büşra2
24.07.13, 01:31
yalan o yalan gerçekte hiç öpüşmemiş olsa ( tabi böyle bir şeye ihtimal veriyorsanız ) müzikalde öpüştü jun nereye ilk öpücüğünü almış ayrıca dizinin ilk bölümündeki o sahne neydi dublör mü kullanmışlar orada yoksa tabi yalan olduğu her durumda bellide belkide başka anlamda demiştir hani sahne icabıda olsa içini ısıtan bi öpücüğü kastetmişlerdim :7: anam tamam tamam vurmayın hehe
kendini hazırla yavaştan hyunun da gitmesi yakındır bence yaaa jun da söyledi bi minle hyun kaldı zaten ayşşşşş bananeee ben babama söyleyim hyunu buraya getirtsin burda yapsın askerlini banane banane parasıyla değilmi :7: ama bidakka ya bizim o kadar paramız yokki böhü böhü
anlamadım ben de valla evet programda gayet ünlü isimler var aslında ama hyunu neden böyle köle gibi her işe sürüyorlar anlamadım ordaki şişko varya hep o kız valla hepsi 1 m den 3 m den atlarken hyunu 5m den 7,5 m den atlatıyolar sonradan eunhyuk falan atlıyo oda sazan gibi gidiyo :evil:
Valla sonra gelip burada ağlayacaklar Yalnız Hyun da bu aralar az değil abooo onu hiç deme yaka bağır yırtma alışkanlığına tutulduk bi yırtacam onun bağrını tam olacak :evil:
http://imageshack.us/a/img541/5517/tumblrmbou36hkzz1qk0ruj.gif
http://img190.imageshack.us/img190/7394/57607045.png
Ayyy kendi gibi çirkin, sevimsiz bir şey olur kesin bide düşünsene jun un bebeği min in kafasında doğuyo anammmm :M: :M:

lahanakafa
24.07.13, 01:34
abooo onu hiç deme yaka bağır yırtma alışkanlığına tutulduk bi yırtacam onun bağrını tam olacak

Hayy bi de açtıkça açtı adam :D
bide düşünsene jun un bebeği min in kafasında doğuyo anammmm

hehe O nasıl iş yaaa

büşra2
24.07.13, 01:49
Hayy bi de açtıkça açtı adam böyle kadınlarda hastalık başlarya ne kadar açık giyinsede kapalı sanar daha da çok açar o hastalığa yakalandı :@
O nasıl iş yaaa ahanda şöyle hehe
http://s3.amazonaws.com/pizap_gallery/072313/medium/pizap.com10.40820937277749181374615892750.jpg

lahanakafa
24.07.13, 01:51
böyle kadınlarda hastalık başlarya ne kadar açık giyinsede kapalı sanar daha da çok açar o hastalığa yakalandı

hehe Modaya uyuyor çocuk. Ahh ahhh
ahanda şöyle

Hayır!!!! Bu ne yaaa hehe Min'e benzer çocuk istemiyorum ben hehe Anasını babasını beğenmez bu hehe Görmeyeli fotoşok yeteneğini baya ilerletmişsin yalnız :D

büşra2
24.07.13, 01:55
Modaya uyuyor çocuk. Ahh ahhh hay onların modası batsın töbee :7:
Hayır!!!! Bu ne yaaa Min'e benzer çocuk istemiyorum ben Anasını babasını beğenmez bu demi min de prens hastalığı vardı hehe
Görmeyeli fotoşok yeteneğini baya ilerletmişsin yalnız yok kızz proğramım silindi de netten anca bu kadar yapabiliyorum yoka daha iyisi çıkardı ama neyse :df:

lahanakafa
24.07.13, 01:57
demi min de prens hastalığı vardı

hehe Evet, onu kraliyet ailesi evlat edinsin, yeni doğan prense kardeş olur hehe
yok kızz proğramım silindi de netten anca bu kadar yapabiliyorum yoka daha iyisi çıkardı ama neyse

Güzel olmuş ama :D

büşra2
24.07.13, 02:00
Evet, onu kraliyet ailesi evlat edinsin, yeni doğan prense kardeş olurhıı tam arayıpta bulamadığı şey :7: düşünsene min in eski zamanda bi prens olduğunu anamm valla ülkenin kızlarına yazık ya kimseyi beğenmezse veliahtta gelmez kız beğenmediği için ülkenin soyu kurur hehe
Güzel olmuş ama komapta çingum ;)

lahanakafa
24.07.13, 02:01
hıı tam arayıpta bulamadığı şey düşünsene min in eski zamanda bi prens olduğunu anamm valla ülkenin kızlarına yazık ya kimseyi beğenmezse veliahtta gelmez kız beğenmediği için ülkenin soyu kurur

hehe Valla çok dizi izlesem bir karakterle eşleştirirdim ama bilemedim şimdi. Var mı öyle Min'i andıran dizi karakteri, onun ismiyle çağıralım :D

büşra2
24.07.13, 02:04
Valla çok dizi izlesem bir karakterle eşleştirirdim ama bilemedim şimdi. Var mı öyle Min'i andıran dizi karakteri, onun ismiyle çağıralım varmıki ben çok izledim ama hatırlamıyorum öyle bi prens :hm: prens değil ama sungkyungkwan scandal da yorim kimseyi beğenmezdi kendini beğenmişin tekiydi ama :hm:

lahanakafa
24.07.13, 02:10
varmıki ben çok izledim ama hatırlamıyorum öyle bi prens prens değil ama sungkyungkwan scandal da yorim kimseyi beğenmezdi kendini beğenmişin tekiydi ama

İşte Min türünün tek örneği demek ki hehe O diziyi de izlemedim ben valla.

büşra2
24.07.13, 02:15
İşte Min türünün tek örneği demek ki O diziyi de izlemedim ben valla.
tabi derslerden fırsat bulamadın demi :hm: boşsan eğer mutlaka izle derim çok güzel :df:ama min kesinlikle huy ve davranış yönünden yorim e benzerdi oda dizide çılgın at vardı kankisi onu bi türlü bırakamıyodu aynı jun la min işte hehe
http://i2.ytimg.com/vi/YWGe66EP2lw/hqdefault.jpg?feature=og
http://kankokukankoku.files.wordpress.com/2010/04/2.jpg

http://24.media.tumblr.com/tumblr_md5tynpDmg1r5m9duo1_500.png
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1014166_542501499130282_202177046_n.jpg

http://media.tumblr.com/tumblr_lawgnvmNXf1qc2tk8.png
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/999514_542503045796794_807027076_n.jpg

lahanakafa
24.07.13, 02:17
tabi derslerden fırsat bulamadın demi boşsan eğer mutlaka izle derim çok güzel
Bu aralar şu meşhur Gu Family Book'u izliyorum ama ona da bakarım belki. Derslerden vakit bulamıyordum cidden :D Ders demişken sizler ne yaptınız ya bak unuttum ben onu???
ama min kesinlikle huy ve davranış yönünden yorim e benzerdi oda dizide çılgın at vardı kankisi onu bi türlü bırakamıyodu aynı jun la min işte
Çılgın at mı hehe Ayy Minmiş o ya hehe

büşra2
24.07.13, 02:25
Bu aralar şu meşhur Gu Family Book'u izliyorum ama ona da bakarım belki. Derslerden vakit bulamıyordum cidden Ders demişken sizler ne yaptınız ya bak unuttum ben onu???valla tercihleri yaptık bakalım allah büyük ben genelde hep sağlık bölümlrini yazdım 2 senelik ama öncülük sağlık liselerine veriliyomuş allahım sen büyüksün deyip yaptım tercihi rabbim ne buyurursa artık :df:
Çılgın at mı Ayy Minmiş o ya he onla adları benziyo ama havalılık konusunda yorim e çekmiş hehe

lahanakafa
24.07.13, 02:30
valla tercihleri yaptık bakalım allah büyük ben genelde hep sağlık bölümlrini yazdım 2 senelik ama öncülük sağlık liselerine veriliyomuş allahım sen büyüksün deyip yaptım tercihi rabbim ne buyurursa artık

Hadi bakalım, hayırlısıyla inşallah Allah nasip eder de yerleşirsin :F
he onla adları benziyo ama havalılık konusunda yorim e çekmiş

hehe Eski havası kalmadı çocuğun gerçi.

büşra2
24.07.13, 02:44
Hadi bakalım, hayırlısıyla inşallah Allah nasip eder de yerleşirsin
Alıntı:inşallah :df:
Eski havası kalmadı çocuğun gerçi. biraz sıkıntıdan eridi bebe gerçi yeni diziye başlayacakya toparlanır heralde ama şu vardı övünmekle haklı yakışıklı sevimli güzel daha ne olsun o övünmesinde kim övünsün :df:

lahanakafa
24.07.13, 02:46
biraz sıkıntıdan eridi bebe gerçi yeni diziye başlayacakya toparlanır heralde ama şu vardı övünmekle haklı yakışıklı sevimli güzel daha ne olsun o övünmesinde kim övünsün

Yeni dizi mi?? Hangi dizi, ne dizisi?? Övünmesin çok ya kpop çocuklarının %90'ı öyle yakışıklı sevimli güzel hehe

büşra2
24.07.13, 02:57
Yeni dizi mi?? Hangi dizi, ne dizisi?? Övünmesin çok ya kpop çocuklarının %90'ı öyle yakışıklı sevimli güzel yeni diziye başlayacak kuzu duymadın büyük ihtmal hyun ve min den dizi haberi geldi min in çekilecek gibi ama hyun daha düşünme aşamadındaymış :df:

Övünmesin çok ya kpop çocuklarının %90'ı öyle yakışıklı sevimli güzel olsun yinede min e bakınca insanın içi bi ayrı kıpırdanıyo :utng:

lahanakafa
24.07.13, 02:58
yeni diziye başlayacak kuzu duymadın büyük ihtmal hyun ve min den dizi haberi geldi min in çekilecek gibi ama hyun daha düşünme aşamadındaymış

Hiç duymadım valla, hadi inşallah :D
olsun yinede min e bakınca insanın içi bi ayrı kıpırdanıyo

hehe İnsanın kendi şeysi olunca :D

büşra2
24.07.13, 03:03
İnsanın kendi şeysi olunca demi demi hehe

lahanakafa
24.07.13, 03:04
demi demi

Yalnız sürekli imzana gözüm takılıyor ya hehe hehe

Hye woo
24.07.13, 03:05
Kızlar koşun Bizim triples lahanakafa maknea oylamasında 2pm maknesine oy vermiş yaaaaaa

büşra2
24.07.13, 04:29
Yalnız sürekli imzana gözüm takılıyor yabek bi göz takılan olmuş demi :zipir:
Kızlar koşun Bizim triples @lahanakafa maknea oylamasında 2pm maknesine oy vermiş yaaaaaa EVET KUZULAR İNAR ZEYNEP MEHTAP PINAR TOPLAYIN KURULU LAHANAYI CEZALANDIRACAZ MAKNE OYUNU CHANG ( NEYDİ DEVAMI VALLA BEBENİN ADINI UNUTTUM hehe) 2PM DEN VARYA ONA VERMİŞ JUN DURURKEN HEMEN CEZASINI KESELİM :evil:

INAR
24.07.13, 12:09
bide düşünsene jun un bebeği min in kafasında doğuyo anammmm

Bak bak konu yine döndü dolaştı benim zavallı Minimin başında patladı öyle mi?
Hayır!!!! Bu ne yaaa Min'e benzer çocuk istemiyorum ben
Hayrola niyeymiş o?Nomuş benim Min oppama.Siz dua edin çocuk Min gibi yakışıklı olsun yaa.
Bu arada Junla o çocuğun resimleri gerçekten de çok tatlı yaa.Çocuk kimin çocuğu öyle çok merak ediyorum bilen var mı?İnşallah üyelerin çocuklarını da görmek kısmet olur bize:df:
EVET KUZULAR İNAR ZEYNEP MEHTAP PINAR TOPLAYIN KURULU LAHANAYI CEZALANDIRACAZ MAKNE OYUNU CHANG ( NEYDİ DEVAMI VALLA BEBENİN ADINI UNUTTUM ) 2PM DEN VARYA ONA VERMİŞ JUN DURURKEN HEMEN CEZASINI KESELİM
Lahana unni gelir gelmez şok yaşatıyor bize kaç sayfadır Minin arkasından söylemediğini bırakmadı(bu arada büşra senin yazdıkların da aklımda haberin ola bunun hesabını sana sorucam sonrahehe) şimdi de 2PM e oy vermiş İHANEEEETT.Bu arada çocuk hakketen de yakışıklı ama:zipir:

büşra2
24.07.13, 12:53
Bak bak konu yine döndü dolaştı benim zavallı Minimin başında patladı öyle mi?ama o allahın emri oldu konu her seferinde min e gelmezse olmaz hehe
Hayrola niyeymiş o?Nomuş benim Min oppama.Siz dua edin çocuk Min gibi yakışıklı olsun yaa.beğenmiyormusun diye sormak hakkın tabi :7: ama o min gibi kendini beğnmiş olur diye dedi :7:
(bu arada büşra senin yazdıkların da aklımda haberin ola bunun hesabını sana sorucam sonrayok kız bu sefer kötü bişey demedim :df:
şimdi de 2PM e oy vermiş İHANEEEETT.Bu arada çocuk hakketen de yakışıklı ama evet ihanett ne kadar yaşuklu olursa olsun önceliği triplese vermesi gerekti demi bide gruptan asker sevdiçeği var hani yakışmadı gibi :hyrr:

mhtpklc
24.07.13, 15:21
Ayyyyy Triplesler duymasın Chan'a verdim ahh unnim junnime bu yapılır mıydı :S çete miyiz biz :hm: her yerde elleri kolları var bu TripleSlerin çete de denebilir sanırım hehe heheValla sonra gelip burada ağlayacaklar ağlamayız biz ki bizim tek isteğimiz jun mutlu olusun :evil:Ayyy kendi gibi çirkin, sevimsiz bir şey olur kesin ne yaparsın bizim junnimiz en sevimli maknae değil tabi çocuğu da sevimsiz olur böhütabi yalan olduğu her durumda bellide belkide başka anlamda demiştir hani sahne icabıda olsa içini ısıtan bi öpücüğü kastetmişlerdim anam tamam tamam vurmayın unnim ne diyorsun sen ya ne içi ne ısıtması :S:S ne olmuş zamanında o dizide hehe heheyaaa jun da söyledi bi minle hyun kaldı zaten ayşşşşş bananeee ben babama söyleyim hyunu buraya getirtsin burda yapsın askerlini banane banane parasıyla değilmi ama bidakka ya bizim o kadar paramız yokki amanın niye sen kıyacaksın paralarına gitsin yapsın işi ne :Pbide düşünsene jun un bebeği min in kafasında doğuyo anammmm ahanda şöyle ama ama bu ne ya hehe Kızlar koşun Bizim triples @lahanakafa maknea oylamasında 2pm maknesine oy vermiş yaaaaaa koştuk geldik unnim de ahh ahh artık ne fayda gitti bir oy hem de lahana unnimizin oyu böhü böhüEVET KUZULAR İNAR ZEYNEP MEHTAP PINAR TOPLAYIN KURULU LAHANAYI CEZALANDIRACAZ MAKNE OYUNU CHANG ( NEYDİ DEVAMI VALLA BEBENİN ADINI UNUTTUM ) 2PM DEN VARYA ONA VERMİŞ JUN DURURKEN HEMEN CEZASINI KESELİM
çok üzüldüm bu darbeyi hiç beklemediğimiz yerden yedik :S ben de gidip başka oylar bulayım bari junnime :hih::hih::hih: bu oylama artık hayat memat meselesi oldu bizim :evil:

hehe hehe heheLahana unni gelir gelmez şok yaşatıyor bize kaç sayfadır Minin arkasından söylemediğini bırakmadı(bu arada büşra senin yazdıkların da aklımda haberin ola bunun hesabını sana sorucam sonra) şimdi de 2PM e oy vermiş İHANEEEETT.Bu arada çocuk hakketen de yakışıklı ama sen asıl juna sevimsiz çirkin dediğini okudun mu :S

saeng twit atmış birinin bir şarkısını twitlemiş :S heveslenmeyelim hyun değil :S şarkı şu

http://www.youtube.com/watch?v=bilPijhgu74&feature=youtu.be

bir de bir adamın twitini rt yapmış bu da o twitteki foto :df: birinin albüm satışları olabilir sanırım :df:

https://pbs.twimg.com/media/BP31qFUCEAMTEQW.jpg:large

INAR
24.07.13, 15:38
sen asıl juna sevimsiz çirkin dediğini okudun mu

Okudm okudum lahana unni yarın Kyuya da sevimsiz derse hiç şaşırmam artık.

saeng twit atmış birinin bir şarkısını twitlemiş heveslenmeyelim hyun değil şarkı şu
Park Ki Woong'un şarkısı mı bu yani?Hımm güzelmiş.Full House2 dizisindeki çocuk bu.Gaksital'da da oynuyordu qaliba.

mhtpklc
24.07.13, 15:50
Park Ki Woong'un şarkısı mı bu yani?Hımm güzelmiş.Full House2 dizisindeki çocuk bu.Gaksital'da da oynuyordu qaliba. evet baktım ben de o adammış :df:

öhöm öhööm savaşıyoruz :k1 (14): junnimiz birinci olsun, içimiz neşeyle dolsun heyooo rica edeceğim oyumuzu ya juna veriyoruz ya da hiç kullanmıyoruz :D:

En Sevimli Maknae Hangisi? | En Sevimli Maknae Hangisi - Sayfa 6 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55613-En-Sevimli-Maknae-Hangisi&page=6#post1645791)

azobel Betagram gülnaz... HiLaLL... jang geum jasminn khjkjw Korecankodss501 love_korean ma boy ^^ merinura minerva myimpossible renesmee Reyhann semanurzeyrek seda_ne

ben niye gaza geldim böyle ya :042:

hzır oy kullanmaya başlamışken şu anket için de kullanın :D: face i olanlar kullanabiliyor olmayanlar yeni hesap açabiliyor hehe olanalr ikinci hesabı alabiliyor hehe hehe neyse kullanın işte günlük 19 oy hakkı var 4. lük çok kötü ama hadi TripleS oyla SS501'e heyooo

KPOP World Wide(Offical Vote KPOP Page) (https://apps.tradablebits.com/fb_comments/253134418141933/376474729030486)

pnrkaplan
24.07.13, 16:14
junun çocuğunu da görmek nasip olur inşallah böyle

inşallah :)

napsın birden 7,5 m den atlamasını istediler millet daha 3 m den atlayamıyoken hyun 7,5 dan atladı

akıllılara bak buldular çocuğu kullanıyorlar da kullanıyorlar :@

hakkat kız bide bu ajumma varya jun unda yong hwa nın da ilk öpücüğünü alan kişiymiş öyle demiş ikiside hangi duruma göre bilmiyorum ben pek inanamadım ama

inanma zaten hehe hehe hehe

yalan o yalan gerçekte hiç öpüşmemiş olsa ( tabi böyle bir şeye ihtimal veriyorsanız ) müzikalde öpüştü jun nereye ilk öpücüğünü almış ayrıca dizinin ilk bölümündeki o sahne neydi dublör mü kullanmışlar orada yoksa

hatta müzikalde kaç kez öpüşeceğini bile saymıştı hatırlarsanız hehe hehe

ahanda şöyle

Allah korusun kız naptın sen juna kafayı mı yedirmek istiyorsun sen hehe hehe

Hayır!!!! Bu ne yaaa Min'e benzer çocuk istemiyorum ben Anasını babasını beğenmez bu

beğenmezliği bırak işte o zaman jun intihar eder hehe hehe

EVET KUZULAR İNAR ZEYNEP MEHTAP PINAR TOPLAYIN KURULU LAHANAYI CEZALANDIRACAZ MAKNE OYUNU CHANG ( NEYDİ DEVAMI VALLA BEBENİN ADINI UNUTTUM ) 2PM DEN VARYA ONA VERMİŞ JUN DURURKEN HEMEN CEZASINI KESELİM

lahana 2pm yi çok sever dimi lahana ama bize nasıl ihanet edersin tripleSlik her şeyden önce gelir :@

Bu arada Junla o çocuğun resimleri gerçekten de çok tatlı yaa.Çocuk kimin çocuğu öyle çok merak ediyorum bilen var mı?

takımdan biririn çocuğu maça getirmişler junla oynasın diye hehe hehe hehe

ne yaparsın bizim junnimiz en sevimli maknae değil tabi çocuğu da sevimsiz olur

isterse en çirkin maknae olsun ben yine de severim mehap junnimizi alıp gidelim buralardan bunlar bizi beğenmiyor hehe hehe

unnim ne diyorsun sen ya ne içi ne ısıtması ne olmuş zamanında o dizide

yok kız onunla olan ilk öpücüğünü kastetmiştir belki jun bu sonuçta hehe hehe

saeng twit atmış birinin bir şarkısını twitlemiş heveslenmeyelim hyun değil şarkı şu

elalemin şarkısını koyacağını paşanınkini koysa ya :@

öhöm öhööm savaşıyoruz junnimiz birinci olsun, içimiz neşeyle dolsun rica edeceğim oyumuzu ya juna veriyoruz ya da hiç kullanmıyoruz

mehtap sloganın çok güzel ya hehe hehe hehe

vaktiniz olduğunda bunlara da bakıverin :)

SS501 in SBS InkiGayo /// 25.10.2009 | SS501 in SBS InkiGayo 25 10 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55855-SS501-in-SBS-InkiGayo-25-10-2009)

SS501 featuring in MTV Taiwan 'Japan Korea Pop Craze' /// 17.10.2009 | SS501 featuring in MTV Taiwan Japan Korea Pop Craze 17 10 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55854-SS501-featuring-in-MTV-Taiwan-Japan-Korea-Pop-Craze-17-10-2009)

SS501 in Global Fair Festival Inceheon /// 25.10.2009 | SS501 in Global Fair Festival Inceheon 25 10 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55852-SS501-in-Global-Fair-Festival-Inceheon-25-10-2009)

SS501 in KBS Workers Arts and Culture Awards /// 29.10.2009 | SS501 in KBS Workers Arts and Culture Awards 29 10 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55850-SS501-in-KBS-Workers-Arts-and-Culture-Awards-29-10-2009)

Kim Kyu Jong in He Story Calendar Photo 2010 | Kim Kyu Jong in He Story Calendar Photo 2010 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55849-Kim-Kyu-Jong-in-He-Story-Calendar-Photo-2010)

SS501 in SBS Strong Heart 04/12/2009 | SS501 in SBS Strong Heart 04 12 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55672-SS501-in-SBS-Strong-Heart-04-12-2009)

SS501 in Rebirth Mini Albüm Signing Event /// 01.11.2009 | SS501 in Rebirth Mini Alb m Signing Event 01 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55847-SS501-in-Rebirth-Mini-Alb-m-Signing-Event-01-11-2009)

SS501 in SBS Quiz! Six Sense /// 08.11.2009 | SS501 in SBS Quiz Six Sense 08 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55733-SS501-in-SBS-Quiz-Six-Sense-08-11-2009)

SS501 in KBS Champagne preview 06711/2009 | SS501 in KBS Champagne preview 06711 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55731-SS501-in-KBS-Champagne-preview-06711-2009)

SS501 in Star Golden Bell /// 09.11.2009 | SS501 in Star Golden Bell 09 11 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55728-SS501-in-Star-Golden-Bell-09-11-2009)

hyunun albüm fotolarını yapıcam şimdi :)

Kim Hyun Joong '' Unbreakable Round 3 '' Albüm Fotoğrafları | Kim Hyun Joong Unbreakable Round 3 Alb m Foto raflar - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?p=1645890#post1645890)

mhtpklc
24.07.13, 16:28
hatta müzikalde kaç kez öpüşeceğini bile saymıştı hatırlarsanız aklı fikri neden hep o taraflara çalışıyor acaba bunun :@ isterse en çirkin maknae olsun ben yine de severim mehap junnimizi alıp gidelim buralardan bunlar bizi beğenmiyor çirkin junnimize de alır gideriz tamam mı :hih::hih::hih:

gitmeden son bir kez boyunu posunu da gösterelim :dil::dil::dil:

http://sp7.fotolog.com/photo/39/4/30/southkorea/1255490570978_f.jpg

yok kız onunla olan ilk öpücüğünü kastetmiştir belki jun bu sonuçta tabi bu jun bu konularda her şeyi bekleyebileceğimiz şahıs hehe heheelalemin şarkısını koyacağını paşanınkini koysa ya unnim bu konulara girmeyelim çok kızdım saenge :@mehtap sloganın çok güzel ya yemiyorum içmiyorum jun için çalışıyorum olsun o kadar :P hehe hehevaktiniz olduğunda bunlara da bakıverin sen gerçekten bunları bitirmeye niyetlisin :shock:

pnrkaplan
24.07.13, 16:39
aklı fikri neden hep o taraflara çalışıyor acaba bunun

adam öpücük de öpücük diye tutturuyor bende anlamadım hehe hehe sapık işte hayır tutturuyorsan da içinde saklı dimi hehe

gitmeden son bir kez boyunu posunu da gösterelim

göster kız göster hehe

tabi bu jun bu konularda her şeyi bekleyebileceğimiz şahıs

hehe hehe hehe

unnim bu konulara girmeyelim çok kızdım saenge

senin saengden umutların vardı dimi hehe hehe dur ya hemen kıymayalım saenge ayın 28'ini bekleyelim hehe

yemiyorum içmiyorum jun için çalışıyorum olsun o kadar

aynen bende yemiyorum içmiyorum onlar için çalışıyorum hehe hehe

sen gerçekten bunları bitirmeye niyetlisin

valla 2009 yılına daldım dalalı 2009 yılının yarısındayım desem yeridir daha diğer yılları düşün artık hehe hehe hehe bitirebilmek imkansız gibi görünüyor hehe

büşra2
24.07.13, 16:44
ama ama bu ne ya allah için cuk oturmuş ama demi hehe
çok üzüldüm bu darbeyi hiç beklemediğimiz yerden yedik ben de gidip başka oylar bulayım bari junnime bu oylama artık hayat memat meselesi oldu bizim bide ummadığın kişiden olunca ayrı koyuyo demi ben dün sayfada azcık sıkıştırdım dedim yokk kapanmamalı bu konu bizim sayfayada taşınmalı :evil
akıllılara bak buldular çocuğu kullanıyorlar da kullanıyorlar he yav oda saf hemen kaçıyo :@
Allah korusun kız naptın sen juna kafayı mı yedirmek istiyorsun sen valla kafayımı yer napar bilemem hehe
lahana 2pm yi çok sever dimi lahana ama bize nasıl ihanet edersin tripleSlik her şeyden önce gelironlar yokken biz vardık bikerem :@

mhtpklc
24.07.13, 16:51
adam öpücük de öpücük diye tutturuyor bende anlamadım sapık işte hayır tutturuyorsan da içinde saklı dimi yok hiç bir şeyi saklayamaz o :@ ama minin saengin gaz çıkarmasından bahsetmesinin yanında bu saklanacak bir şey değil aslında hehe hehesenin saengden umutların vardı dimi dur ya hemen kıymayalım saenge ayın 28'ini bekleyelim evet ya ben çok şeyler bekliyordum saengten niye bilmiyorum ama :S

14 eylülde saeng Lotte Family Festival 2013 (OST Concert)'e katılacakmış :D: ne olduğunu anladınız mı diye sormayın çünkü anlamadım :P

aynen bende yemiyorum içmiyorum onlar için çalışıyorum bizim hakkımızı nasıl ödeyecek bunlar :P hehe hehevalla 2009 yılına daldım daya 2009 yılının yarısındayım desem yeridir daha diğer yılları düşün artık bitirebilmek imkansız gibi görünüyor bunlarla uğraşması zor unnim sana kolay gelsin :D: ben inanıyorum sen hepsini eklersin heyoooallah için cuk oturmuş ama demi oturmuş evet junun çocuğu için değil lütfen lütfen lütfen hehe hehebide ummadığın kişiden olunca ayrı koyuyo demi ben dün sayfada azcık sıkıştırdım dedim yokk kapanmamalı bu konu bizim sayfayada taşınmalı :evilgelmeden geri kaçacak ya hehe lahanakafa'ya hoş geldin partisi oldu bu :7:

yukarıda görmeyen varsa yine söyleyeyim oy kullanalım :D:
KPOP World Wide(Offical Vote KPOP Page) (https://apps.tradablebits.com/fb_comments/253134418141933/376474729030486)

renesmee
24.07.13, 17:24
rica edeceğim oyumuzu ya juna veriyoruz ya da hiç kullanmıyoruz ilk gün görür görmez verdim oyumu heyooo diğerine de 3 hesaptan destek vericem ;)

mhtpklc
24.07.13, 17:26
ilk gün görür görmez verdim oyumu 4 oy geride junnimiz :Sdiğerine de 3 hesaptan destek vericem ohh ne güzel ne güzel :zipir:

renesmee
24.07.13, 17:35
4 oy geride junnimiz ne yapsak:utng:

mhtpklc
24.07.13, 17:41
ne yapsaktanıdığım TripleS'leri etiket yaptım yapacak başka bir şey de yok maalesef böhü

yong hwa & il woo <3
24.07.13, 18:55
İHANEEEETT
evet ihanett ne kadar yaşuklu olursa olsun önceliği triplese vermesi gerekti
çok üzüldüm bu darbeyi hiç beklemediğimiz yerden yedik ben de gidip başka oylar bulayım bari junnime bu oylama artık hayat memat meselesi oldu bizim
Şimdi sizin bu dediklerinizi ben yeni gördüm ya zaten ben çoktan da oy vermiştim hani:whistling1: Hımm şey o zaman benimki ihanet sayılmaz demi :hm: :utng: Sayılmaz tabi canım ihanet falan etmedim ben :k1 (49):

Edit: Bu arada @lahanakafa (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=10810) hoşgeldin :df:

büşra2
24.07.13, 19:01
Şimdi sizin bu dediklerinizi ben yeni gördüm ya zaten ben çoktan da oy vermiştim hani Hımm şey o zaman benimki ihanet sayılmaz demi Sayılmaz tabi canım ihanet falan etmedim ben sendemi :evil: kime verdin sakın sakın başkasına verdim diye yazma lem niye hep ummadılar yapıyo bunu ben bizim evdekilerin hepsinin sayfasından tek tek jun a oy verdim olmadı kaç kişiye mj attım yok yakışmadı size :hyrr:

Okudm okudum lahana unni yarın Kyuya da sevimsiz derse hiç şaşırmam artık.bu kız denişmiş ben deyim geri kendine getirmemiz lazım acilen triples ruhunu geri içine sokmalıyım :7:

mhtpklc
24.07.13, 19:06
Şimdi sizin bu dediklerinizi ben yeni gördüm ya zaten ben çoktan da oy vermiştim hani Hımm şey o zaman benimki ihanet sayılmaz demi Sayılmaz tabi canım ihanet falan etmedim ben senin başkasına oy kullandığını tahmin ediyordum ben zaten :@ git de Lee Jung Shin senin ablan olsun artık :hih::hih::hih:

ben hyunun bu hallerini daha çok seviyorum galiba :girl_hide: yeni hallerine bakınca içim kararıyor ama bulara bakınca içim açılıyor, mutlu oluyorum :nini2:

http://2.bp.blogspot.com/-3KD-EZRx3kM/Ue_e-Jf3gQI/AAAAAAACTkM/pre8KivafU4/s1600/1004096_560338074023222_250886171_n.jpg

yong hwa & il woo <3
24.07.13, 19:09
sendemi kime verdin sakın sakın başkasına verdim diye yazma lem niye hep ummadılar yapıyo bunu ben bizim evdekilerin hepsinin sayfasından tek tek jun a oy verdim olmadı kaç kişiye mj attım yok yakışmadı size
Başkasına vermiş sayılmam sanırım :whistling1: Yani hımm şey juna verdim tabi :gzz: Ama oylamada birden fazla oy kullanılabildiğini biliyorsunuz demi :utng: Şimdi ben tripleS olmak dışından birde neyim tuğbam :hm: Boicem :utng: Onun için hem juna hem de cn bluenun adayına oy verdim :zipir: Banane banane sayılmaz ihanet :basiou (10):

_HeeYoung_
24.07.13, 19:10

hemen geliyorummm:rofl: bu arada kızlar nasılsınız uzun süredir giremiyorum eee yeni haber falan var mı hiççç jun gene futbol oynuyormuş galiba :D

yong hwa & il woo <3
24.07.13, 19:13
senin başkasına oy kullandığını tahmin ediyordum ben zaten git de Lee Jung Shin senin ablan olsun artık
İHANETTTT :@ Asıl bu ihanet :hih: Tahmin mi ediyordun :hih: Niye günahımı aldın ki şimdi :hih: Kardeşlikten de reddetmiş böhü O çocuk nasıl ablam olsun benim yaa :'( Ama ama ablacığım olmaz ki :'( Asıl sen bana ihanet ettin bak hem kardeşlikten reddetmişsin hem olmayacak tahminler :hih::hih::hih:

büşra2
24.07.13, 19:15
Başkasına vermiş sayılmam sanırım Yani hımm şey juna verdim tabi Ama oylamada birden fazla oy kullanılabildiğini biliyorsunuz demi Şimdi ben tripleS olmak dışından birde neyim tuğbam Boicem Onun için hem juna hem de cn bluenun adayına oy verdim Banane banane sayılmaz ihanet yok kız tek oy kullanıyosun bana niye 1 oy hakkı vermişlerki :hm: sen makne için oyu demiyomusun yepteki :hm:
hemen geliyorummm bu arada kızlar nasılsınız uzun süredir giremiyorum eee yeni haber falan var mı hiççç jun gene futbol oynuyormuş galiba
hoşgeldin :df:yeni haber hyunun albümü çıktı saeng in asker günü yaklaşıyo min ve hyun dizi tekliflerini değerlendiriyo jun maçta öyle işte :df:
ben hyunun bu hallerini daha çok seviyorum galiba yeni hallerine bakınca içim kararıyor ama bulara bakınca içim açılıyor, mutlu oluyorum kız öyle demeyin kıı bi saçları kısattı onuda ben dedimdi azcık kısa saç severimde ben ama uzar nevarki uzayınca aynı paşam geri gelir :df:

mhtpklc
24.07.13, 19:18
Başkasına vermiş sayılmam sanırım Yani hımm şey juna verdim tabi Ama oylamada birden fazla oy kullanılabildiğini biliyorsunuz demi Şimdi ben tripleS olmak dışından birde neyim tuğbam Boicem Onun için hem juna hem de cn bluenun adayına oy verdim Banane banane sayılmaz ihanet sayılmaz mı :hm: tabi ki de sayılır :hih: herkes oradakilerin hepsine oy kullansa birinciler nasıl belirlenir soruyorum san :@hemen geliyorummm bu arada kızlar nasılsınız uzun süredir giremiyorum eee yeni haber falan var mı hiççç jun gene futbol oynuyormuş galiba tekrar hoş geldin :df: sorma junu futbolcu yaptık biz artık şarkıcılığı bırakacak :@İHANETTTT Asıl bu ihanet Tahmin mi ediyordun Niye günahımı aldın ki şimdi senin boice olduğunu biliyorum görüyorum o yüzden tahmin etmek çok da zor olmadı hani :7: başkasına vermedin mi oyunu :hm: niye iftira olsun şimdi bu :@ Kardeşlikten de reddetmiş O çocuk nasıl ablam olsun benim yaa Ama ama ablacığım olmaz ki Asıl sen bana ihanet ettin bak hem kardeşlikten reddetmişsin hem olmayacak tahminler yok yok kardeşlikten hemen reddetmem öyle :zipir:kız öyle demeyin kıı bi saçları kısattı onuda ben dedimdi azcık kısa saç severimde ben ama uzar nevarki uzayınca aynı paşam geri gelir
yok ya saçı için değil bu yeni tarzında adamı çok karartıyorlar bee :@ saçlar da gidince iyice kara kuru bir şey oluyor :D:

yong hwa & il woo <3
24.07.13, 19:20
yok kız tek oy kullanıyosun bana niye 1 oy hakkı vermişlerki sen makne için oyu demiyomusun yepteki
Evet canım onu diyorum :yes: Yeppin oy sistemi bir tuhaf zaten hep böyle olur :S Ben de artık pişman olmamak için 2 oy verdim :df: Şimdi şöyle ki: Bir oy verdiysen geri dönüp de 2. oyunu veremiyorsun zaten oyunuzu verdiniz diyor :S Ama başta hiç oy vermeden gidip de 2 şıkkı işaretleyip oyunu verirsen kabul ediyor sonra da oylamada birden fazla seçeneğe oy verebileceğini açıklıyor ama işte dediğim gibi çok saçma tek oy vermiş olsan o saatten sonra sana bunu açıklamasının hiçbir mantığı yok gitti oy hakkı :(
sayılmaz mı tabi ki de sayılır herkes oradakilerin hepsine oy kullansa birinciler nasıl belirlenir soruyorum san
Birtanecik ablam sevgili mehtabım bak ne olur yapma böyle :'( Hepsine değil ablacım sadece 2 tanesine oy verdim :df: O da dedim ya ben sonra çok suçlu hissederim cne versem buraya ihanet ss501e versem cne ihanet :S Hoş zaten boşuna kavga ediyoruz benim verdiğim iki oyun sahibi de şu an kazanamıyor gibi hehe

Edit: Tuğba sana anlattığım yine biraz karışık olmuş ama :7: Kusura bakma anlamazsan tekrar sorarsın kuzum :df:

_HeeYoung_
24.07.13, 19:22
hoşgeldin yeni haber hyunun albümü çıktı saeng in asker günü yaklaşıyo min ve hyun dizi tekliflerini değerlendiriyo jun maçta öyle işte

bunlardan haberim var yani benim için yeni haber yok :D:

Başkasına vermiş sayılmam sanırım Yani hımm şey juna verdim tabi Ama oylamada birden fazla oy kullanılabildiğini biliyorsunuz demi Şimdi ben tripleS olmak dışından birde neyim tuğbam Boicem Onun için hem juna hem de cn bluenun adayına oy verdim Banane banane sayılmaz ihanet

o zaman benimki de ihanet sayılmaz ya demi sonuçta tribleS lik görevimi yaptım ama dimi :hm:

büşra2
24.07.13, 19:26
yok ya saçı için değil bu yeni tarzında adamı çok karartıyorlar bee saçlar da gidince iyice kara kuru bir şey oluyor tamam itiraf ediyim eski sevimli hali şimdiki erkeksi halinden daha iyiydi ama ne biliyim inşallah şu korelilerin öldüğü sexsilik tiriplerinden çıkar biran önce :S
Evet canım onu diyorum Yeppin oy sistemi bir tuhaf zaten hep böyle olur Ben de artık pişman olmamak için 2 oy verdim Şimdi şöyle ki: Bir oy verdiysen geri dönüp de 2. oyunu veremiyorsun zaten oyunuzu verdiniz diyor Ama başta hiç oy vermeden gidip de 2 şıkkı işaretleyip oyunu verirsen kabul ediyor sonra da oylamada birden fazla seçeneğe oy verebileceğini açıklıyor ama işte dediğim gibi çok saçma tek oy vermiş olsan o saatten sonra sana bunu açıklamasının hiçbir mantığı yok gitti oy hakkı hımmm öylemiymiş valla 40 oyd olsa jun dan başkasına vermezdim zaten :)
bunlardan haberim var yani benim için yeni haber yokçık yok sana yeni haber şansına küs :)

yong hwa & il woo <3
24.07.13, 19:27
o zaman benimki de ihanet sayılmaz ya demi sonuçta tribleS lik görevimi yaptım ama dimi
Sen kime oy verdin ki :whistling1: Yoksa sen de mi 2 oy verdin :zipir:

hımmm öylemiymiş valla 40 oyd olsa jun dan başkasına vermezdim zaten
Valla sen bilirsin canım ama ben ihanetçi sayılmıyorum bu durumda :icon24:

_HeeYoung_
24.07.13, 19:29
Sen kime oy verdin ki Yoksa sen de mi 2 oy verdin

yok 2 oy vermedim şey ben ııııı 3 oy verdim :wondering:

mhtpklc
24.07.13, 19:30
Birtanecik ablam sevgili mehtabım bak ne olur yapma böyle Hepsine değil ablacım sadece 2 tanesine oy verdim O da dedim ya ben sonra çok suçlu hissederim cne versem buraya ihanet ss501e versem cne ihanet Hoş zaten boşuna kavga ediyoruz benim verdiğim iki oyun sahibi de şu an kazanamıyor gibi bak şimdi zeynep'ciğim hiç fark etmez.. ha hepsine verdin ha ikisine neden mi çünkü şu an Cnblue Lee Jung-shin 28, ss501 - Kim Hyung Jun 27 oyda :@ sanırsın bu oylamayı kazanana büyük bir ödül verecekler nniye bu kadar dert olduysa hehe heheo zaman benimki de ihanet sayılmaz ya demi sonuçta tribleS lik görevimi yaptım ama dimi hepsi hain çıktı bunların hehe gidip çifter çifter kullanmışlar oyları hehetamam itiraf ediyim eski sevimli hali şimdiki erkeksi halinden daha iyiydi ama ne biliyim inşallah şu korelilerin öldüğü sexsilik tiriplerinden çıkar biran önce korelilerde gerçekten anlamadığım şey..adam olmak için illa ki kaslarını mı göstermek lazım :hm: bunların mantığı öyle işliyor ama çok saçma bence :D: bir de seksi olmak için kararmak mı lazım nasıl bir mantık bu ya hehehımmm öylemiymiş valla 40 oyd olsa jun dan başkasına vermezdim zaten hay sen çok yaşa unnim heyooo

_HeeYoung_
24.07.13, 19:34
hepsi hain çıktı bunların gidip çifter çifter kullanmışlar oyları

biz hain değiliz yaaa sadece 3 tenecik oy kullandım oyumu böyle kullanmasaydım içime otururdu ilk juna verdim diğer ikisini de Lee Jung-shin ve Choi Min Hwan a verdim

yong hwa & il woo <3
24.07.13, 19:35
senin boice olduğunu biliyorum görüyorum o yüzden tahmin etmek çok da zor olmadı hani başkasına vermedin mi oyunu niye iftira olsun şimdi bu
Başkasına da verdim juna da verdim :hih: Nerden ihanet oluyormuş :@
yok yok kardeşlikten hemen reddetmem öyle
Heh işte böyle benden vazgeçmek kolay değildir öyle :zipir::7:
Valla bu sayfaya gelince böyle oluyorum yahu nedir bu mütevazılık yine hehe
yok 2 oy vermedim şey ben ııııı 3 oy verdim
Hadi yaa hehe Dur bunu burda niye söyledin şimdi sen de ihanetten idam suçuna çarptırılacaksın birazdan :zipir: Söyle bakalım kimlere verdin o oyları :zipir: hehe
bak şimdi zeynep'ciğim hiç fark etmez.. ha hepsine verdin ha ikisine neden mi çünkü şu an Cnblue Lee Jung-shin 28, ss501 - Kim Hyung Jun 27 oyda sanırsın bu oylamayı kazanana büyük bir ödül verecekler nniye bu kadar dert olduysa
Valla yaa olayı gurur meselesine çevirdik hehe Ama ablacığım zaten şu an ne cn ne de bizimkiler yenemiyor :hyrr: Nerden bakarsak bak suçsuzum yani :zipir: :df: hehe

_HeeYoung_
24.07.13, 19:40
Hadi yaa Dur bunu burda niye söyledin şimdi sen de ihanetten idam suçuna çarptırılacaksın birazdan Söyle bakalım kimlere verdin o oyları

suçsuzum ben :dil: başta jun olmak üzere Choi Min Hwan ve Lee Jung Shin r verdim :smile:

mhtpklc
24.07.13, 19:41
biz hain değiliz yaaa sadece 3 tenecik oy kullandım oyumu böyle kullanmasaydım içime otururdu ilk juna verdim diğer ikisini de Lee Jung-shin ve Choi Min Hwan a verdim ahh öldürün beni atın şuralardan hemi de 3 tane kullanmış Başkasına da verdim juna da verdim Nerden ihanet oluyormuş oluyor işte :dil:Heh işte böyle benden vazgeçmek kolay değildir öyle
Valla bu sayfaya gelince böyle oluyorum yahu nedir bu mütevazılık yine sen hem gel bizim mütevazılığımızı kullan hem de git başkalarına da oy ver :hih: Dur bunu burda niye söyledin şimdi sen de ihanetten idam suçuna çarptırılacaksın birazdan daha idam görmemişsin sen :zipir: bu kadarına idam mı diyorsun o_Oalla yaa olayı gurur meselesine çevirdik Ama ablacığım zaten şu an ne cn ne de bizimkiler yenemiyor Nerden bakarsak bak suçsuzum yani şimdi ben mi yanlış yere bakıyorum yoksa sen mi :hm: ya da benim gözler de okumam da mı bir sorum var :hm: benim baktığım ankette cnblue 1 biz 2.yiz de :@ hemen şurası oluyor benim baktığım yer

En Sevimli Maknae Hangisi? | En Sevimli Maknae Hangisi - Sayfa 6 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55613-En-Sevimli-Maknae-Hangisi&page=6#post1645791)

büşra2
24.07.13, 19:41
Valla sen bilirsin canım ama ben ihanetçi sayılmıyorum bu durumda
hadi senin o 1 oyunla verdiğin şahsiyet jun u geçerse napcan al sana ihanetin babası :@
hay sen çok yaşa unnim aklın yolu bir olmalı kuzu :)
korelilerde gerçekten anlamadığım şey..adam olmak için illa ki kaslarını mı göstermek lazım bunların mantığı öyle işliyor ama çok saçma bence bir de seksi olmak için kararmak mı lazım nasıl bir mantık bu ya valla kas şart ta kararmak gerekmiyo ki hyun kendisi esmer biri hehe diğerlerine bakarak hyun evet baya baya esmer o yüzden fondotenle rengini açtırıyodu hehe

_HeeYoung_
24.07.13, 19:44
ahh öldürün beni atın şuralardan hemi de 3 tane kullanmış

ha 2 ha 3 ne fark ediyo ki :D:

yong hwa & il woo <3 Nickli Üyeden Alıntı
Başkasına da verdim juna da verdim Nerden ihanet oluyormuş

oluyor işte

niye ihanet oluyormuş ki:hm::hm: sonuçta juna da verdik vermesek neyse ama dimi :D:

mhtpklc
24.07.13, 19:45
hadi senin o 1 oyunla verdiğin şahsiyet jun u geçerse napcan al sana ihanetin babası şu an durum tam olara da bu zaten 28-27 :@aklın yolu bir olmalı kuzu diğmi diğmi :zipir:valla kas şart ta kararmak gerekmiyo ki hyun kendisi esmer biri diğerlerine bakarak hyun evet baya baya esmer o yüzden fondotenle rengini açtırıyodu öyleyse hep açtırsın ya bu hali çok kara çünkü hehe hehe kas olmalı ama insanların gözüne sokmak şart değil bence :gzz:niye ihanet oluyormuş ki sonuçta juna da verdik vermesek neyse ama dimi canlarım bardağın dolu tarafına değil azıcık da boşuna bakın :D: evet siz juna birer oy fayda sağladınız ama diğer taraftan kullandığınız oylar juna kaybettiriyor :S

ahh kyu jongie :d1 (2):

http://www.youtube.com/watch?v=7YWqY2oe_mA

yong hwa & il woo <3
24.07.13, 19:50
suçsuzum ben başta jun olmak üzere Choi Min Hwan ve Lee Jung Shin r verdim
Bütün listeye verseymişsin bari hehe
oluyor işte
Olmuyor işte :dil:
sen hem gel bizim mütevazılığımızı kullan hem de git başkalarına da oy ver
Ama ablacığım juna da oy verdim yaa :hih: Hem cn de çok iyidir yani onları da kullanırım ben yani :zipir: Etinden, sütünden, konser görüntülerinden, albümlerinden vs. her şeyciklerinden faydalanıyorum onların da :zipir: Ama tabi buranın yari de ayrı :zipir:
daha idam görmemişsin sen bu kadarına idam mı diyorsun
Ben idama razıyım yine :'( Senin işkence yöntemlerindense idam olsun bana hehe
şimdi ben mi yanlış yere bakıyorum yoksa sen mi ya da benim gözler de okumam da mı bir sorum var benim baktığım ankette cnblue 1 biz 2.yiz de hemen şurası oluyor benim baktığım yer
Ben bakalı bayağı oluyor dur bakayım bir daha :gzz: Yok ablacğım gözlerde bir sorun yok ben bakalı baağı olmuş cidden :7: Evet aynen cn 1. biz de 2. yiz ama şu an kafam karıtı valla siz biz yazarken bir tuhaf oluyorum :7: Hepsinin de içindeymiş gibi hissediyorum kendimi hehe
hadi senin o 1 oyunla verdiğin şahsiyet jun u geçerse napcan al sana ihanetin babası
Vayy arkadaş bu kadar mı düştük yaa :7: Olay bir benim oyuma mı kaldı hehe Yok mu başka oy veren :7:

mhtpklc
24.07.13, 19:57
Olmuyor işte oluyor işte :dil: bu sabaha kadar gider böyle oluyor olmuyor diye hehe heheAma ablacığım juna da oy verdim yaa Hem cn de çok iyidir yani onları da kullanırım ben yani Etinden, sütünden, konser görüntülerinden, albümlerinden vs. her şeyciklerinden faydalanıyorum onların da Ama tabi buranın yari de ayrı bir de gelmiş onlardan nasıl faydalandığını anlatıyor bak şuna ya hehe heheBen idama razıyım yine Senin işkence yöntemlerindense idam olsun bana iyi hatırlattın aslında bir işkence hiç fena olmazdı o_OBen bakalı bayağı oluyor dur bakayım bir daha Yok ablacğım gözlerde bir sorun yok ben bakalı baağı olmuş cidden Evet aynen cn 1. biz de 2. yiz ama şu an kafam karıtı valla siz biz yazarken bir tuhaf oluyorum Hepsinin de içindeymiş gibi hissediyorum kendimi biz 2.yiz öyle mi :@ siz birinci biz ikinciyiz maalesef :S:S:S hepsinin içinde olursun da bu da yapılmaz hani :Sayy arkadaş bu kadar mı düştük yaa Olay bir benim oyuma mı kaldı Yok mu başka oy veren yok işte ne yapacağız şimdi :hih:

bir an önce geleydi iyiydi :S:S:S

http://www.youtube.com/watch?v=gAkAJogifh0

yong hwa & il woo <3
24.07.13, 20:10
oluyor işte bu sabaha kadar gider böyle oluyor olmuyor diye
Tamam o zaman hadi kabul et olmuyor hehe Yoksa sabaha kadar oluyor olmuyor gider dediğin gibi :zipir: Bu bir tehdittir :zipir: hehe
bir de gelmiş onlardan nasıl faydalandığını anlatıyor bak şuna ya
Ama ne yapayım sizden faydalandığımı söyledin sen de hehe Onlardan da faydalanıyorum sizden de :zipir: Kendimin 3 kurş faydası yok ama her iki tarafa da :7:
iyi hatırlattın aslında bir işkence hiç fena olmazdı
Demi gzüel olurdu şimdi oruç oruç ramazan ramazan böyle en hayırlısından bir işkence o_O Ne diyorum ben yaa hehe
biz 2.yiz öyle mi siz birinci biz ikinciyiz maalesef hepsinin içinde olursun da bu da yapılmaz hani
Ablacığım yanlış mı anlamışsın ne :hm: Dur noktalamalara dikkat ederek yazayım bir de aynı şeyi :gzz: Dedim ki: evet cn 1. olmuş, Biz de 2. olmuşuz :df: Ne var yahu bunda :@ Ne yapılmaz :@ Ne yapmışım ki :hih:
yok işte ne yapacağız şimdi
Bir çaresi bulunur elbet diyeyim o zaman :M: Ne bileyim ya buluruz birini verir oyunu :df: Tabi bu sırada da boiceların eli armut toplamaz herhalde ama :7: Yani onlar da blur birilerini hehe Bakalım sonunda ne olacak :zipir:

mhtpklc
24.07.13, 20:19
Tamam o zaman hadi kabul et olmuyor Yoksa sabaha kadar oluyor olmuyor gider dediğin gibi Bu bir tehdittir sence kabul eder miyim :hm: ben küçükkken salak diye başlayım sensin sensin sensin.. diye devam eden tartışma da asla kaybetmeyen tarafım :zipir: oluyor işte :dil:Ama ne yapayım sizden faydalandığımı söyledin sen de Onlardan da faydalanıyorum sizden de Kendimin 3 kurş faydası yok ama her iki tarafa da yok var bak hayrın ama her iki tarafa da aynı sorun bu hehe heheDemi gzüel olurdu şimdi oruç oruç ramazan ramazan böyle en hayırlısından bir işkence Ne diyorum ben yaa orucunu bozmayacak bir şeyler düşünüp geleyim ben o zaman :PAblacığım yanlış mı anlamışsın ne Dur noktalamalara dikkat ederek yazayım bir de aynı şeyi Dedim ki: evet cn 1. olmuş, Biz de 2. olmuşuz Ne var yahu bunda Ne yapılmaz Ne yapmışım ki ben orada demek istedim ki sen cn tarafından oluyorsun bu durumda yani ben onu demeye çalıştım da sen benim fesatlığımı anlayamadın hehe heheBir çaresi bulunur elbet diyeyim o zaman Ne bileyim ya buluruz birini verir oyunu Tabi bu sırada da boiceların eli armut toplamaz herhalde ama Yani onlar da blur birilerini Bakalım sonunda ne olacak bir kaç tane daha mı yepp hesabı alsam ne yapsam hehe hehe

ne zamandır love ya performansı paylaşmamıştık :zipir: keşke bu kadar az olmasaydı love ya ve let me the one performansları böhü

http://www.youtube.com/watch?v=BzLa9rpEqkI

yong hwa & il woo <3
24.07.13, 20:30
sence kabul eder miyim ben küçükkken salak diye başlayım sensin sensin sensin.. diye devam eden tartışma da asla kaybetmeyen tarafım oluyor işte
Boşuna ablam demiyormuşum bak :zipir: Ben de hiç kaybetmezdim o tartışmada hehe Neyse gel gelelim kavgamıza :df: Olmuyor işte :@
yok var bak hayrın ama her iki tarafa da aynı sorun bu
Hayırlı kardeş olmak böyle bir duyguymuş demek hehe Ablacığım bir dövmediğin kaldı bak hayrım varmış kabul de ettin :zipir:
orucunu bozmayacak bir şeyler düşünüp geleyim ben o zaman
Olur canım düşün düşün :zipir: Benim de canım sıkılıyor ellerim kaşınıyor bak birkaç gündür o_O Şöyle çin değil de tayland falan ya da işte öyle başka uzakdoğu ülkelerinden birinin işkencesini yapsak :zipir: Ramzanda çin işkencesinin günahı bol olur şimdi hehe
ben orada demek istedim ki sen cn tarafından oluyorsun bu durumda yani ben onu demeye çalıştım da sen benim fesatlığımı anlayamadın
Anladım da aslında dedimki yooooookkkk ben yanlış anlıyorumdur ablam bana demez öyle şey dedim :hih: Ahh ah ne kadar da iyi niyetliyim bak :hih: Ama ablam bana ne yapıyor :@ Git burdan kovuyoruz seni sen cnle bir ol diyor :@ :hih::hih::hih:
bir kaç tane daha mı yepp hesabı alsam ne yapsam
Ben de onu düşündüm şimdi pişmanlıktan ama korkuyorum açıkçası ban falan yersem şimdi :hm: ne zamandır love ya performansı paylaşmamıştık keşke bu kadar az olmasaydı love ya ve let me the one performansları
Heh şöyle güzel şeylerden bahsedelim azıcık :zipir:

mhtpklc
24.07.13, 20:41
Boşuna ablam demiyormuşum bak Ben de hiç kaybetmezdim o tartışmada Neyse gel gelelim kavgamıza Allah'ım Allah'ım bunda da aynıymışız biz :D: kolay gelsin o zaman heyooo oluyor işte :dil:Hayırlı kardeş olmak böyle bir duyguymuş demek Ablacığım bir dövmediğin kaldı bak hayrım varmış kabul de ettin ben ne diyorum zeynep ne anlıyor ya hehe hehe ben her iki tarafa da derken bu kötü bir şeymiş gibi söyledim ama sen tabi hehe heheAnladım da aslında dedimki yooooookkkk ben yanlış anlıyorumdur ablam bana demez öyle şey dedim Ahh ah ne kadar da iyi niyetliyim bak Ama ablam bana ne yapıyor ben hiç iyi bir insan değilim o yüzden ben bir şey deyince o lafın varacağı en kötü yeri düşün sen :M::M: Git burdan kovuyoruz seni sen cnle bir ol diyor yok yok gitme kıyamayız sana :D:Ben de onu düşündüm şimdi pişmanlıktan ama korkuyorum açıkçası ban falan yersem şimditabi olabilir öyle şeyler o yüzden biz oy verecek yeni birilerini bulalım ne lazımsa artık hehe hehe ucunda grammy var oylamanın :M:Heh şöyle güzel şeylerden bahsedelim azıcık
dur o zaman şöyle güzel bir şey daha var elimizde :zipir: bu karizmayı geri istiyorum :zipir:

http://www.youtube.com/watch?v=PZjeX-IBv2w

pnrkaplan
24.07.13, 20:53
allah için cuk oturmuş ama demi

sen bu shop içinde ustalaştın :) bir ara bende öğreneceğim ama sonra kendimden korkuyorum hehe hehe hehe

valla kafayımı yer napar bilemem

yer yer kesin hehe hehe hehe

yok hiç bir şeyi saklayamaz o ama minin saengin gaz çıkarmasından bahsetmesinin yanında bu saklanacak bir şey değil aslında

bu gaz olayı çok fena insan bunu söyler mi ya hehe hehe

bizim hakkımızı nasıl ödeyecek bunlar

Türkiye'ye gelip bize konser vererek hehe

ilk gün görür görmez verdim oyumu diğerine de 3 hesaptan destek vericem

çok sağolasın :d1 (2):

Yani hımm şey juna verdim tabi

:c027:

hemen geliyorummm bu arada kızlar nasılsınız uzun süredir giremiyorum eee yeni haber falan var mı hiççç jun gene futbol oynuyormuş galiba

jun futboldan ayrılabilse zaten :@

yalnız bir oylama oldu herkes birbirine girdi o yazdıklarınız ne öyle ya hehe hehe hehe

bunlara da bakıverin :)

SS501 in Seoul International Drama Award /// 11.09.2009 | SS501 in Seoul International Drama Award 11 09 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55910-SS501-in-Seoul-International-Drama-Award-11-09-2009)

SS501 in China Shenyang Concert /// 14.09.2009 | SS501 in China Shenyang Concert 14 09 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55908-SS501-in-China-Shenyang-Concert-14-09-2009)

SS501 in Cyworld Digital Music Awards /// 28.03.2009 | SS501 in Cyworld Digital Music Awards 28 03 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55900-SS501-in-Cyworld-Digital-Music-Awards-28-03-2009)

SS501 in Wonder and Full Korea Concert 2009 | SS501 in Wonder and Full Korea Concert 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55893-SS501-in-Wonder-and-Full-Korea-Concert-2009)

SS501 Original Fragranve Feel Me Photo | SS501 Original Fragranve Feel Me Photo - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55891-SS501-Original-Fragranve-Feel-Me-Photo)

SS501 in '' Rebirth '' Album Press Conference in Taiwan /// 16.10.2009 | SS501 in Rebirth Album Press Conference in Taiwan 16 10 2009 - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=55889-SS501-in-Rebirth-Album-Press-Conference-in-Taiwan-16-10-2009)

mhtpklc
24.07.13, 20:58
bu gaz olayı çok fena insan bunu söyler mi ya her şey söylenir tamam da bu :M: bu dürüstlük falan değil artık ya fanlar o kadar özelinizi bilmese de olur bence :M::M:Türkiye'ye gelip bize konser vererek cık o yetmez hepimizle ayrı ayrı foto çektirip, en az birer saat oturup muhabbet edip, bütün albümleri imzalayıp hediye ederlerse düşünebilirim yani hehe heheyalnız bir oylama oldu herkes birbirine girdi o yazdıklarınız ne öyle ya iyi oldu bu oylama laf çıktı bize de hehe hehebunlara da bakıverin :zipir::zipir::zipir:

bu ne güzel bir performans :d1 (2):

http://www.youtube.com/watch?v=zhpc8qV4-yA

büşra2
24.07.13, 21:01
öyleyse hep açtırsın ya bu hali çok kara çünkü kas olmalı ama insanların gözüne sokmak şart değil bence hee kara benim paşam kara :7: yok kız ben severim kaslı adamı :zipir:
Vayy arkadaş bu kadar mı düştük yaa Olay bir benim oyuma mı kaldı Yok mu başka oy verenkalır tabi bizim köyün muhtarlık seçiminde öyle oldu karşı taraf adayının annesi kızıp bizimkine oy verdi ( bizim köy 2 ye ayrılık da iki kısımda birbirini sevmez :7: ) o 1 oyla bizimkiler kazandı yaaa :@
ben orada demek istedim ki sen cn tarafından oluyorsun bu durumda yani ben onu demeye çalıştım da sen benim fesatlığımı anlayamadın bırak kız bırak anladık kim dost kim hain :'(
sen bu shop içinde ustalaştın bir ara bende öğreneceğim ama sonra kendimden korkuyorumhiç öğrenme kız valla ben durduramıyorum kendimi ona dalıyorum direk keşke öğrenmeseymişim :S
Türkiye'ye gelip bize konser vererek hıımm hımmm inşallah diyelim bari :df:

mhtpklc
24.07.13, 21:09
hee kara benim paşam kara yok kız ben severim kaslı adamı unnim şimdi iftar vakti çok konuşmayalım :7: tamam kas iyidir de bu kadar sık görmesek ve bu kadar gözümüze sokmasalar daha iyi hani arada bir görünce vuuaahhh oluruz belki :7: hehe hehekalır tabi bizim köyün muhtarlık seçiminde öyle oldu karşı taraf adayının annesi kızıp bizimkine oy verdi ( bizim köy 2 ye ayrılık da iki kısımda birbirini sevmez ) o 1 oyla bizimkiler kazandı yaaa :M::M: bizim yeppteki oylamadan hareketle sizin muhtar seçimine geldin ya daha ben ne diyeyim :M::M:

her dinleyişim bir kötü oluyorum bu şarkıyı ben ya böhü böhü böhü

http://www.youtube.com/watch?v=Ck4fV48YjrM

bunun x-concert'te olanı asıl can yakanı tabi ama şu vakitte seyredilmez o böhü böhü böhü göz yaşları sel olmasın böhü

pnrkaplan
24.07.13, 22:02
yemeğimi yedim ve geldim :)

cık o yetmez hepimizle ayrı ayrı foto çektirip, en az birer saat oturup muhabbet edip, bütün albümleri imzalayıp hediye ederlerse düşünebilirim yani

havadan sudan konuşursunuz artık hehe hehe yalnız albümleri de biz almıyoruz onlar hediye getirecek uyanık seni hehe

bu ne güzel bir performans

min ve jun birbirlerine sevgi seli yağdırmışlar resmen hehe hehe

hiç öğrenme kız valla ben durduramıyorum kendimi ona dalıyorum direk keşke öğrenmeseymişim

bende o yüzden korkuyorum neler yaparım bizimkilere kim bilir hehe hehe

junun son konserinden SS501 fotosu böhü

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/1069277_277711705702500_694160125_n.jpg

yong hwa & il woo <3
24.07.13, 22:04
Allah'ım Allah'ım bunda da aynıymışız biz kolay gelsin o zaman oluyor işte
Olmuyor işte :dil: Sana da kolay geldin ;) hehe
ben ne diyorum zeynep ne anlıyor ya ben her iki tarafa da derken bu kötü bir şeymiş gibi söyledim ama sen tabi
Ben iyi niyetliysem ne olmuş yani :dil: Kavga çıkmasın diye alttan alıyorum o da suç oluyor :hih: Anlamak istediğim gibi anlıyorum ne olmuş yani :dil:
ben hiç iyi bir insan değilim o yüzden ben bir şey deyince o lafın varacağı en kötü yeri düşün sen
Ama ama niye ki yaa :'( Ablama nasıl kötü bir insan dersin :@ Çık ordan ablamı yollayın bana hehe Bu sen değilsin ablacım ne oldu sana :M:
yok yok gitme kıyamayız sana
Heh bak bana bunlarla gel :zipir: Allah razı olsun ablacığım biliyordum bana kıyamayağını :zipir: Hele bir kıy :@ Neyse devamını boşverdim :df: hehe
tabi olabilir öyle şeyler o yüzden biz oy verecek yeni birilerini bulalım ne lazımsa artık ucunda grammy var oylamanın
Grammy mi var o_O Buluruz tabi buluruz bekle sen ben birilerini ayarlamaya çalışıyorum hemen :zipir: hehe
dur o zaman şöyle güzel bir şey daha var elimizde bu karizmayı geri istiyorum
Vayy bu da çok güzelmiş :zipir: süpersin ablacım :flowers: Tabi benden özür dilemek için yapıyorsun bunları biliyorum ama o_O Bilemedim ki şimdi affetsem mi acaba :hm: :hih:hehe
bunlara da bakıverin
Ablacım maşallah her gün bir konu açıyorsun :zipir: Hızına yetişilmiyor doğrusu :zipir: SS501 sayfamızın onursal ablası hehe Sağol konu için :flowers:
kalır tabi bizim köyün muhtarlık seçiminde öyle oldu karşı taraf adayının annesi kızıp bizimkine oy verdi ( bizim köy 2 ye ayrılık da iki kısımda birbirini sevmez ) o 1 oyla bizimkiler kazandı yaaa
Sizin köy de maşallah yani tuğbam hehe Muhtarı bile bir başka oluyor sizin köyün :M: Neyse ben bulacağım birilerini juna oy vermesi için şu an bekle beni :zipir: Arayış içindeyim :zipir: hehe
bırak kız bırak anladık kim dost kim hain
Kimmiş hain aaaa çok ayıp :shock: Niye hainlik yapar ki bu insanlar cık cık cık hiç anlamam valla :hyrr: hehe
Ne haini kız ikisine de oy verdik işte :dil: İkisi de çok tatlı ikisini de seviyoruz :zipir: Hepsi benim bebeklerim :zipir: Ama ben oy verirken böyle çekişmeli bir durum yoktu :7: Ankete ilk oy kullananlardanım hehe O sıra birkaç kişi oy vermişti ben de dedim ki unutlur gider bu anket :7: Sonra bir baktım sayfalar kendi arasında çekişmeye başlamış :M:
bizim yeppteki oylamadan hareketle sizin muhtar seçimine geldin ya daha ben ne diyeyim
Öyle deme ablacığım tuğbanın köyü bile bir başka :zipir: Muhtar seçimleri bile olay olmuş :M:
her dinleyişim bir kötü oluyorum bu şarkıyı ben ya
Ablacığım yapma böyle biliyorum bana yaptıklarından dolayı üzgünsün ama böyle hüzünlü şeyler dinleyip daha da üzme kendini :df: hehehehehehe

lahanakafa
24.07.13, 22:37

Yaaa ben gelip vallahi itiraf edecektim ama cezam neyse kesin razıyım bacılar :D
Lahana unni gelir gelmez şok yaşatıyor bize kaç sayfadır Minin arkasından söylemediğini bırakmadı(bu arada büşra senin yazdıkların da aklımda haberin ola bunun hesabını sana sorucam sonra) şimdi de 2PM e oy vermiş İHANEEEETT.Bu arada çocuk hakketen de yakışıklı ama
Min'e bir şey demedim valla (çarpıldı)
"İhanet" demeyin yaa, hem de büyük harflerle yazmış bak bak!! hehe
evet ihanett ne kadar yaşuklu olursa olsun önceliği triplese vermesi gerekti demi bide gruptan asker sevdiçeği var hani yakışmadı gibi

Ya öyle deme vallahi yakışmadı deme hehe
ahh unnim junnime bu yapılır mıydı çete miyiz biz her yerde elleri kolları var bu TripleSlerin çete de denebilir sanırım

Bir de o sayfadaki yazımı buraya taşımışlar bak bak hehe
ne yaparsın bizim junnimiz en sevimli maknae değil tabi çocuğu da sevimsiz olur

Aıhhh yok şey o şey oldu orada... İnsan sevdiğini yerermiş ya hehe
koştuk geldik unnim de ahh ahh artık ne fayda gitti bir oy hem de lahana unnimizin oyu

Yaa Junni zaten öndeydi, Chan'ın boynu bükük kalmasın diye şeyettim :(
Okudm okudum lahana unni yarın Kyuya da sevimsiz derse hiç şaşırmam artık.

Yok yaeee olur mu öyle şey naptınız iyice hain yaptınız beni :D
lahana 2pm yi çok sever dimi lahana ama bize nasıl ihanet edersin tripleSlik her şeyden önce gelir

Al bir ihanet damgası daha yedim :)
bide ummadığın kişiden olunca ayrı koyuyo demi ben dün sayfada azcık sıkıştırdım dedim yokk kapanmamalı bu konu bizim sayfayada taşınmalı :evil

Tamam ya cezam neyse çekeceğim.

Ama siz de şunu unutmayın "gönül ferman dinlemiyor, bu ayrılık çok acı :(" Şarkının devamı "lahana unni mutluluğu başka kollarda arıyor."
hehe

Şimdi sizin bu dediklerinizi ben yeni gördüm ya zaten ben çoktan da oy vermiştim hani Hımm şey o zaman benimki ihanet sayılmaz demi Sayılmaz tabi canım ihanet falan etmedim ben

Edit: Bu arada @lahanakafa hoşgeldin
Yalnız değilim holley :D Hoş buldum :F

Yoruldum alıntı yapmaktan, daha gidip diğer sayfada da yapacağım.

yong hwa & il woo <3
24.07.13, 22:44
Yalnız değilim holley Hoş buldum
Tabi hep yanındayım :zipir: İhanet falan sayılmaz ne var sevdiğimize verdik oyu :gzz: Ben ikisini de seviyordum ikisine verdim :7: Sen de mi 2 şiye verdin oyunu :hm:
Yoruldum alıntı yapmaktan, daha gidip diğer sayfada da yapacağım.
Diğer sayfa neresi bilemiyorum ama Allah sabır versin bayağı alıntı yapmışsın :7:

lahanakafa
24.07.13, 22:55
Tabi hep yanındayım İhanet falan sayılmaz ne var sevdiğimize verdik oyu Ben ikisini de seviyordum ikisine verdim Sen de mi 2 şiye verdin oyunu

Yok yaa iki kişiye değil bir kişiye verdim hehe İki kişiye verilebiliyor muydu??? Tühh hehe
Ayy zaten oy verdiğim şahsiyetle Junni arasında 8 oy farkı var ya, geride hehe
Diğer sayfa neresi bilemiyorum ama Allah sabır versin bayağı alıntı yapmışsın

Oy verdiğim maknaenin sayfası. Şimdi isim verip burada tepkileri üzerime toplamak istemiyorum hehe

mhtpklc
24.07.13, 23:01
havadan sudan konuşursunuz artık ne konuşacağımız da bize kalsın artık :zipir:yalnız albümleri de biz almıyoruz onlar hediye getirecek uyanık seni param olsa hepsinden ikişer tane alayım ama biz de öğrenciyiz sonuçta hehemin ve jun birbirlerine sevgi seli yağdırmışlar resmen off off böyle güzel şeyler izleyince bile dertleniyorum ben ya :Sjunun son konserinden SS501 fotosu
adapazarına gelenler bilir burada çok kullanılan bir laf tabi her yerde kullanılıyor ama adapazarı ayrı hehe

''jun reyizz adamsın''

:M::M: verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz :M: sayfada bunu bile dedim ya Allah beni ne etmesin artık :M:

Olmuyor işte Sana da kolay geldin oluyor işte :dil:Ama ama niye ki yaa Ablama nasıl kötü bir insan dersin Çık ordan ablamı yollayın bana Bu sen değilsin ablacım ne oldu sana içime şeytan girmiş melek ben geri döndüm Grammy mi var Buluruz tabi buluruz bekle sen ben birilerini ayarlamaya çalışıyorum hemen olaydı iyiydi de işte nasip :P heheVayy bu da çok güzelmiş süpersin ablacım Tabi benden özür dilemek için yapıyorsun bunları biliyorum ama Bilemedim ki şimdi affetsem mi acaba Ablacığım yapma böyle biliyorum bana yaptıklarından dolayı üzgünsün ama böyle hüzünlü şeyler dinleyip daha da üzme kendini canım nasıl da üstüne alınmış hepsini :dil::dil::dil:Bir de o sayfadaki yazımı buraya taşımışlar bak bak bütün gün durmadık, araştırdık ,bütün mesajları okuduk, dersimize çalıştık :P
hehe hehe heheAıhhh yok şey o şey oldu orada... İnsan sevdiğini yerermiş ya tabi tabi nazar değmesin diye dimi hehe heheYaa Junni zaten öndeydi, Chan'ın boynu bükük kalmasın diye şeyettim işte o zaten geride juna verseydin jun birinci olsaydı hehe hehe oyun boşa gitmezdi mantığı hehe heheAma siz de şunu unutmayın "gönül ferman dinlemiyor, bu ayrılık çok acı " Şarkının devamı "lahana unni mutluluğu başka kollarda arıyor."bu şarkı sözlerini de alıp hemen kyunun twitt.rına gidiyorum öyleyse ben o_OOy verdiğim maknaenin sayfası. Şimdi isim verip burada tepkileri üzerime toplamak istemiyorum sen isim vermesen de bütün sayfa zaten öğrendi öğrenmeyenlere de ayıp ama artık o kadar konuştuk yani hehe hehe

oylama 28-28 olmuş :zipir:

şimdi sevgili sayfa ahalisi..
malum 3 ağustos sevgili maknaemiz,Baby'imiz junnimizin doğum günü heyooo azıcık bir hazırlık yapsak, o gün güzel bir sayfa açıp eğlensek nasıl olur acep :zipir: bence çok güzel olur :zipir:

lahanakafa
24.07.13, 23:05
bütün gün durmadık, araştırdık ,bütün mesajları okuduk, dersimize çalıştık

Belli belli, hayır ispiyonlayan arkadaş nerede acaba??? hehe
tabi tabi nazar değmesin diye dimi

Tabi ki canım, insanın en çok sevdiğine nazarı değermiş :D
işte o zaten geride juna verseydin jun birinci olsaydı oyun boşa gitmezdi mantığı

Buna diyecek lafım yok hehe
bu şarkı sözlerini de alıp hemen kyunun twitt.rına gidiyorum öyleyse ben
Dur yaa Kyu'nun bundan haberi olmasın yaavv hehe
malum 3 ağustos sevgili maknaemiz,Baby'imiz junnimizin doğum günü azıcık bir hazırlık yapsak, o gün güzel bir sayfa açıp eğlensek nasıl olur acep bence çok güzel olur

Valla süpper olur diyeceğim ama kendimi çok "dışşşş" ve "suçlu" hissediyorum. O yüzden diğerlerinin tepkilerini bekleyeceğim hehe

mhtpklc
24.07.13, 23:12
Belli belli, hayır ispiyonlayan arkadaş nerede acaba??? kimdi ispiyoncumuz Hye woo? büşra2? hangisiydi acaba :hm: neyse orası fark etmez siz onu unniler aranızda halledin ben bilmem ispiyon neyin :dil:Dur yaa Kyu'nun bundan haberi olmasın yaavv haberi olsun garibimin ama herkes biliyor bir o mu bilmesin :P heheValla süpper olur diyeceğim ama kendimi çok "dışşşş" ve "suçlu" hissediyorum. O yüzden diğerlerinin tepkilerini bekleyeceğim şimdi şöyle bir şey var ki sayfadaki bir kaç kişi hariç herkesten önce sen vardın burada o yüzden bir ''dışşş'' durumu söz konusu bile olamaz diye düşünüyorum :gzz: ama suçlu kısmına gelirsek ceza olarak doğum günü için bize içinden geldiği gibi bir sürpriz hazırlayabilirsin sanki o_O

lahanakafa
24.07.13, 23:15
kimdi ispiyoncumuz @Hye woo? @büşra2? hangisiydi acaba neyse orası fark etmez siz onu unniler aranızda halledin ben bilmem ispiyon neyin

Hye woo ispiyoncu hehe Taaa diğer sayfada yazdığım yorumu buldu hehe
haberi olsun garibimin ama herkes biliyor bir o mu bilmesin

En son babalar duyar çünkü hehe
şimdi şöyle bir şey var ki sayfadaki bir kaç kişi hariç herkesten önce sen vardın burada o yüzden bir ''dışşş'' durumu söz konusu bile olamaz diye düşünüyorum ama suçlu kısmına gelirsek ceza olarak doğum günü için bize içinden geldiği gibi bir sürpriz hazırlayabilirsin sanki

Ahhh tabi tabi elimden geleni yapacağım, ayıp ettin o konuda ya :D

mhtpklc
24.07.13, 23:18
Hye woo ispiyoncu Taaa diğer sayfada yazdığım yorumu buldu evet evet sonra büşra2 seni diğer sayfada buldu dimi hehe heheEn son babalar duyar çünkü aaaa sizin bir çocuğunuz bile vardı dimi ya hehe hehe nerede o bebek :PAhhh tabi tabi elimden geleni yapacağım, ayıp ettin o konuda ya sağol unnim :flowers:

bir sayfa pirinç bağışı etkinliği yapıyor demiştim ya size inşallah o da olur da daha da seviniriz heyooo junun doğum gününde türkiyeden de bir çelenk olacak çok güzel değil mi :nuts::nuts::nuts:

lahanakafa
24.07.13, 23:31
evet evet sonra büşra2 seni diğer sayfada buldu dimi

Evet yaa vallahi hiç tahmin etmedim o sayfada bulunabileceğimi O_O
aaaa sizin bir çocuğunuz bile vardı dimi ya nerede o bebek

hehe Tabi dur bebişimizi getireyim de ortam yumuşasın.
http://e11t.img-up.net/tumblr_mh8752b.jpg (http://e11i.img-up.net/tumblr_mh8752b.jpg)
Yalnız fotoğraf paylaşmayı bile unutmuşum he :D
bir sayfa pirinç bağışı etkinliği yapıyor demiştim ya size inşallah o da olur da daha da seviniriz junun doğum gününde türkiyeden de bir çelenk olacak çok güzel değil mi
Vayy süper yaa inşallah görür :)

mhtpklc
24.07.13, 23:38
Evet yaa vallahi hiç tahmin etmedim o sayfada bulunabileceğimi O_Ounnim bu sayfadaki herkesten korkulur tabi sen aylarca uzak kalınca paslandın biraz ama sen de yakında alışırsın hehe heheTabi dur bebişimizi getireyim de ortam yumuşasın.ne tatlı ya :d1 (14):bunu kyu'ya mı dedim bebeğe mi orası bana kalsın :P Yalnız fotoğraf paylaşmayı bile unutmuşum he çok uzun zaman gelmedin ama :S Vayy süper yaa inşallah görür inşallah :D

Hye woo
24.07.13, 23:45
Belli belli, hayır ispiyonlayan arkadaş nerede acaba???
Alıntı:Ben burdayım ne oldu haber edin hele...

lahanakafa
24.07.13, 23:46
unnim bu sayfadaki herkesten korkulur tabi sen aylarca uzak kalınca paslandın biraz ama sen de yakında alışırsın

Doğru doğru size yetişmem lazım hemen hehe
ne tatlı ya bunu kyu'ya mı dedim bebeğe mi orası bana kalsın

Bebek çok sinirli bakmış ama Kyu'ya ya hehe
çok uzun zaman gelmedin ama

Evet ya Ocak ayından beri :D

Bu sayfaya ilk attığım mesajı buldum yaa birazdan onu sizinle paylaşacağım :D
Ben burdayım ne oldu haber edin hele...

Cıkscıkscıksss gelmişsin :D Hayır nereden de gördün sen benim mesajımı ya hehe

Hye woo
24.07.13, 23:46
Hye woo ispiyoncu Taaa diğer sayfada yazdığım yorumu buldu Aslında olay şöyle geliş o arada o sayfaya bakıyorum yorumları okudum sende yazmışsın triplesler duymasın diye eeee bir triples olarak görevim dedim daldım olya yane

lahanakafa
24.07.13, 23:50
Aslında olay şöyle geliş o arada o sayfaya bakıyorum yorumları okudum sende yazmışsın triplesler duymasın diye eeee bir triples olarak görevim dedim daldım olya yane

hehe Tamam iyi yapmışsın

Hye woo
24.07.13, 23:51
bunda alınma lütfen sayfamıza renk geldi o işin şakasıydı bak herkes hareketlendi birden...

mhtpklc
24.07.13, 23:58
Doğru doğru size yetişmem lazım hemen iki güne kalmaz kapatırsın açığı :zipir:Bebek çok sinirli bakmış ama Kyu'ya ya evet ya kyu gibi insana da sinirli bakılır mı ya :D:Evet ya Ocak ayından beri

Bu sayfaya ilk attığım mesajı buldum yaa birazdan onu sizinle paylaşacağım merak ettim :zipir: ben kendi mesajımı hatırlıyorum çok eski olmadığım için :Dbunda alınma lütfen sayfamıza renk geldi o işin şakasıydı bak herkes hareketlendi birden... evet evet evet sayfaya renk geldi, şenlendi sayfamız heyooo

lahana unnim sen buralarda yoktun ama hiç mi takip etmedin peki :hm: bu videoyu görmediysen eğer kesinlikle izlemelisin :zipir:

http://www.youtube.com/watch?v=q0bPSAQY_So

lahanakafa
25.07.13, 00:01
bunda alınma lütfen sayfamıza renk geldi o işin şakasıydı bak herkes hareketlendi birden...

Yok canım ya hiç alınır mıyım aşk olsun :F
merak ettim ben kendi mesajımı hatırlıyorum çok eski olmadığım için

Aaaa seninki ne merak ettim :D
lahana unnim sen buralarda yoktun ama hiç mi takip etmedin peki bu videoyu görmediysen eğer kesinlikle izlemelisin

Yok yok bunları gördüm hep ya tivitırdan takip ediyordum azıcık :D Offf bunu izleyince bi' duygulanmıştım ki sorma gitsin ya. Böyle hop oturup hop kalkarak izledim bunu. Bunlar commeback yaparsa burası göz yaşı seli olur hep demedi deme hehe

lahanakafa
25.07.13, 00:07
Tam emin olmamakla birlikte bu benim ilk mesajım olabilir TripleS sayfasında :D Gidebildiğim kadar geri gittim sayfalarda ve ilk yolladığım mesajı aradım :P

Bu videoyu gördünüz mü bilmiyorum ama paylaşmak istedim ^^ Choco pie

Hyun Joong Choco Pie Segment - YouTube (http://youtu.be/ImLLrg7SUQo)

hehe hehe Tam bir losermışım yaaa ilk geldiğimde. Kimse de cevap vermemiş böhü Sohbetlerine devam etmişler beni takmadan hehe

mhtpklc
25.07.13, 00:24
yakında parti varmış dımtıs ben burada yeniyim umarım beni de aranıza kabul edersiniz :wink:

Aaaa seninki ne merak ettim benim ki de o yukarıda ki :D siz beni hemen kabul edip bağrınıza basmıştınız heyooo hepinize teşekkürler heyoooYok yok bunları gördüm hep ya tivitırdan takip ediyordum azıcık Offf bunu izleyince bi' duygulanmıştım ki sorma gitsin ya. Böyle hop oturup hop kalkarak izledim bunu. Bunlar commeback yaparsa burası göz yaşı seli olur hep demedi deme aynen ben de zaten gördüğüm anda ki şaşkınlık mutluluk o ne olduğunu tanımlayamadığım duygu..ben bu videoyu izlerken bayağı ağlamıştım, newton x-concert'ı her izlediğimde ağlıyorum bunlar comeback yaparsa gerçekten sel olur yani hehe heheTam bir losermışım yaaa ilk geldiğimde. Kimse de cevap vermemiş Sohbetlerine devam etmişler beni takmadan size çokteşekkür ederim tekrar siz gerçekten beni hiç süründürmeden hemen aldınız aranıza :D:

lahanakafa
25.07.13, 00:37
benim ki de o yukarıda ki siz beni hemen kabul edip bağrınıza basmıştınız hepinize teşekkürler

Vayyy tam bir parti kızıymşsın hehe Hala öylesin gerçi hehe Parti kokusuna gelmişsin resmen. :D
size çokteşekkür ederim tekrar siz gerçekten beni hiç süründürmeden hemen aldınız aranıza

:D Ne güzel böyle güzel bir tanışma olmuş.
aynen ben de zaten gördüğüm anda ki şaşkınlık mutluluk o ne olduğunu tanımlayamadığım duygu..ben bu videoyu izlerken bayağı ağlamıştım, newton x-concert'ı her izlediğimde ağlıyorum bunlar comeback yaparsa gerçekten sel olur yani

Onda niye ağlıyorsun???

mhtpklc
25.07.13, 00:45
Vayyy tam bir parti kızıymşsın Hala öylesin gerçi Parti kokusuna gelmişsin resmen. evet biraz öyle olmuş :7: o benim yeppudadaki ilk mesajım aynı zamanda :D: kokuyu bayağı uzaktan alabiliyormuşum önce yeppi sonra sayfayı bulmuşum :PNe güzel böyle güzel bir tanışma olmuş.evet ya hatta sen kendini bana lahana olarak tanıtmıştın ilk hehe sonra adını söylemiştin hehe bu sayfayı, daha doğrusu sayfadaki herkesi çok seviyorum ben ya heyoooOnda niye ağlıyorsun??? hangisinde :hm: bu videoyu diyorsan eğer kaç zaman sonra onları böyle görmek yeter bence :S x-concert için diyorsan da onda nasıl ağlamayayım :S jun kyu hele de minin ağlayışı böhü böhü böhü offf ooooffff böhü

Heo Young Saeng & Park Jung Min - Featured on ASIA AL DÍA N° 50 (Peru Magazine) [13.07.24]

o fotoğraflarda oradan mı ne :S

off ya tee güney amerikaya gidiyorlar bir türkiyeye gelmiyorlar :S

http://1.bp.blogspot.com/-aWxcAOEgjiA/Ue9gu7RdNZI/AAAAAAACTUY/r5VWr4WScfI/s1600/999991_508787582538449_549451883_n.jpg

lahanakafa
25.07.13, 00:55
evet biraz öyle olmuş o benim yeppudadaki ilk mesajım aynı zamanda kokuyu bayağı uzaktan alabiliyormuşum önce yeppi sonra sayfayı bulmuşum

Vayy ilk mesaja bak yaa pek girişkenmişsin :D Yalnız biraz önce ilk mesajımdan itibaren sayfayı okumaya başladım da baya farklı bir grup varmış burada. Yalnız hiç takmamışlar beni yaa çok garip oldum okurken. Hep kendi kendime yorum filan yazmışım, milletten alıntı yapmışım biri de dönüp cevap atmamış. Çok kötü bir şey arkadaşlar, sayfamıza mesaj atanlara cevap atalım garibanlar sevinsinler hehe Benim gibi olmasınlar hehe Kendi kendime takılmışım resmen. :P
x-concert için diyorsan da onda nasıl ağlamayayım jun kyu hele de minin ağlayışı offf ooooffff

Evet konser için sormuştum, tamam ya ben onu unutmuşum haklısın böhü

evet ya hatta sen kendini bana lahana olarak tanıtmıştın ilk sonra adını söylemiştin bu sayfayı, daha doğrusu sayfadaki herkesi çok seviyorum ben ya

:D Ben de ya sizi özlemişim bir de <3

mhtpklc
25.07.13, 01:00
Vayy ilk mesaja bak yaa pek girişkenmişsin aslında öyle çok da girişken biri değilimdir ama gözümü karartmışım demek ki hehe Yalnız biraz önce ilk mesajımdan itibaren sayfayı okumaya başladım da baya farklı bir grup varmış burada. Yalnız hiç takmamışlar beni yaa çok garip oldum okurken. Hep kendi kendime yorum filan yazmışım, milletten alıntı yapmışım biri de dönüp cevap atmamış. Çok kötü bir şey arkadaşlar, sayfamıza mesaj atanlara cevap atalım garibanlar sevinsinler Benim gibi olmasınlar Kendi kendime takılmışım resmen. evet arada ben okuyorum eskileri gerçekten kadro bayağı değişmiş :D ama ben de başka sayfalarda yaşadım bir iki kez o yazdığına hiç cevap verilmemesi olayını gerçekten çok kötü :S ama biz sayfaya gelenlere hiç bir şey demesek de ilk kez yazıyorlarsa hoş geldin diyoruz :DEvet konser için sormuştum, tamam ya ben onu unutmuşum haklısın o konser çok güzeldi ama çok da üzücü böhüBen de ya sizi özlemişim bir deunnim biz de seni özledik sen gidince üzülmüştük zaten :S

lahanakafa
25.07.13, 01:04
aslında öyle çok da girişken biri değilimdir ama gözümü karartmışım demek ki

Yok ya iyiymişsin iyi :D Bir de dıptıslı smiley kullanmışsın yaa :D Çok şirinsin hehe

evet arada ben okuyorum eskileri gerçekten kadro bayağı değişmiş ama ben de başka sayfalarda yaşadım bir iki kez o yazdığına hiç cevap verilmemesi olayını gerçekten çok kötü ama biz sayfaya gelenlere hiç bir şey demesek de ilk kez yazıyorlarsa hoş geldin diyoruz

Evet evet tavrımız güzelmiş, böyle devam edelim. :D

o konser çok güzeldi ama çok da üzücü

Ya mesela çok konser izliyor insan ama o hava bi' farklı. Yani insanın yüreğine dokunuyor derler yaa. Öyle bir şey iste.

unnim biz de seni özledik sen gidince üzülmüştük zaten

Ben de kendimi zor tutmuştum girmemek için ya :D

pnrkaplan
25.07.13, 01:31
Ablacım maşallah her gün bir konu açıyorsun Hızına yetişilmiyor doğrusu SS501 sayfamızın onursal ablası Sağol konu için

hastayım senin şu yakıştırmalarına ya hehe hehe hehe sevdim bunu :)

adapazarına gelenler bilir burada çok kullanılan bir laf tabi her yerde kullanılıyor ama adapazarı ayrı

''jun reyizz adamsın''

juna da bunu dedin ya hehe hehe hehe

verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz sayfada bunu bile dedim ya Allah beni ne etmesin artık

iyi etsin iyi hehe hehe hehe

malum 3 ağustos sevgili maknaemiz,Baby'imiz junnimizin doğum günü azıcık bir hazırlık yapsak, o gün güzel bir sayfa açıp eğlensek nasıl olur acep bence çok güzel olur

yapalım yapalım kyu içinde parti yapmıştık ne güzel olmuştu lahanam bize bir parti patlat hem senin dönüşünü kutlarız hem de junninin doğum gününü :)

Valla süpper olur diyeceğim ama kendimi çok "dışşşş" ve "suçlu" hissediyorum. O yüzden diğerlerinin tepkilerini bekleyeceğim

kız şaka yapıyoruz sen bu sayfanın en eskisisin kim seni dışlayabilir :)

ama suçlu kısmına gelirsek ceza olarak doğum günü için bize içinden geldiği gibi bir sürpriz hazırlayabilirsin sanki

evet evet sen bu parti işlerinde iyisin hatta bize davetiye bile yollamıştın :)

Bebek çok sinirli bakmış ama Kyu'ya ya

şitttt baba akıllı ol dermiş gibi hehe hehe

valla sayende gerçekten hareketlendik sağolasın :)

Tam bir losermışım yaaa ilk geldiğimde. Kimse de cevap vermemiş Sohbetlerine devam etmişler beni takmadan

aynı şeyi bende yaşadım merak etme hehe hehe hehe tabi bende kendi kendime takıldım sayfaları paso resimle doldurdum hehe hehe hehe

lahanakafa
25.07.13, 01:35
yapalım yapalım kyu içinde parti yapmıştık ne güzel olmuştu lahanam bize bir parti patlat hem senin dönüşünü kutlarız hem de junninin doğum gününü

Partiyi ikiniz patlatacaksınız ya Junninin sahibeleri olarak biz de arkadan destek vereceğiz :D
aynı şeyi bende yaşadım merak etme tabi bende kendi kendime takıldım sayfaları paso resimle doldurdum

Ayy sana da mı yapmışız, emin misin :( Yalnız sana fotoğraf paylaşma diye uyarı geldiğinde seni koruduğumu hatırlıyorum ayıptır söylemesi hehe

jang geum
25.07.13, 01:37
hzır oy kullanmaya başlamışken şu anket için de kullanın face i olanlar kullanabiliyor olmayanlar yeni hesap açabiliyor olanalr ikinci hesabı alabiliyor neyse kullanın işte günlük 19 oy hakkı var 4. lük çok kötü ama hadi TripleS oyla SS501'e

KPOP World Wide(Offical Vote KPOP Page) kullandım mehtapım^^ ayy aylar sonra tribles sayfasına gelince bi değişik oldum şimdi :D

pnrkaplan
25.07.13, 01:40
Partiyi ikiniz patlatacaksınız ya Junninin sahibeleri olarak biz de arkadan destek vereceğiz

kız mehtap partiyi biz yapacakmışız haberin olsun :)

Yalnız sana fotoğraf paylaşma diye uyarı geldiğinde seni koruduğumu hatırlıyorum ayıptır söylemesi

hatırladım hatırlamaz mıyım :flowers: vay be uyarı bile yedim ben bu sayfa da hehe hehe hehe şükür atılmamışım sayfadan hehe hehe

mhtpklc
25.07.13, 01:40
Yok ya iyiymişsin iyi Bir de dıptıslı smiley kullanmışsın yaa Çok şirinsin kim blir ne yazsam hangi smileyı kullansam diye ne kadar düşündüm hehe teşekkür ederim unnim Evet evet tavrımız güzelmiş, böyle devam edelim. evet bence de :DYa mesela çok konser izliyor insan ama o hava bi' farklı. Yani insanın yüreğine dokunuyor derler yaa. Öyle bir şey iste.o konser gerçekten çok farklı :S birlikte yaptıkları son etkinlik olası da ayrı bir şey katıyor tabi..Ben de kendimi zor tutmuştum girmemek için ya bundan sonra gitme o zaman heyooojuna da bunu dedin ya daha bu bir şey değil ben ona neler diyeceğim daha hehe heheyapalım yapalım kyu içinde parti yapmıştık ne güzel olmuştu lahanam bize bir parti patlat hem senin dönüşünü kutlarız hem de junninin doğum gününü evet bence de çok iyi olur heyooo hem ne zamandır da bir kutlama yapmadık :S 8.yılda öyle arada kaynadı gibi oldu :Saynı şeyi bende yaşadım merak etme tabi bende kendi kendime takıldım sayfaları paso resimle doldurdum bence sorun siz de değilmiş ama neye artık geçmiş gün :DPartiyi ikiniz patlatacaksınız ya Junninin sahibeleri olarak biz de arkadan destek vereceğiz biz mi?? o iki kişiden biri miyim ben :Skullandım mehtapım^^ ayy aylar sonra tribles sayfasına gelince bi değişik oldum şimdi sağol vallahi bu oylara çok ihtiyacımız var :D nerelerdesin sen hiç uğramıyorsun :hm: gerçi son zamanlarda hiç birimiz pek sık girmiyorduk :Skız mehtap partiyi biz yapacakmışız haberin olsun duydum gerçekten biz mi :S unnim sen büyük olarak öncü ol ben sana arkadan destek olayım nasıl fikir :D:

lahanakafa
25.07.13, 01:42
kız mehtap partiyi biz yapacakmışız haberin olsun

Herkes kendi adamının partisini hazırlar hehe Kurallar :P
hatırladım hatırlamaz mıyım vay be uyarı bile yedim ben bu sayfa da şükür atılmamışım sayfadan

O zaman seni uyarmalarına çok üzülmüştüm ya çünkü iyi niyetle yapıyordun sonuçta. :D
o konser gerçekten çok farklı birlikte yaptıkları son etkinlik olası da ayrı bir şey katıyor tabi..

Atmosfer de çok farklı yaa böhü
bundan sonra gitme o zaman

İnşallah :D

büşra2
25.07.13, 01:45
unnim şimdi iftar vakti çok konuşmayalım tamam kas iyidir de bu kadar sık görmesek ve bu kadar gözümüze sokmasalar daha iyi hani arada bir görünce vuuaahhh oluruz belki ondan sonrada diyolarki tuğba niye geleni beğenmiyo böyle paşam gibisi geldi de bizmi yok dedik kas sa kas tipse tip hehe
izim yeppteki oylamadan hareketle sizin muhtar seçimine geldin ya daha ben ne diyeyimbeni bilmiyomusun kuzu heryerden girip çıkarım :7:
bende o yüzden korkuyorum neler yaparım bizimkilere kim bilir hee ben yaptıklarımın hepsini koysam kıyamet kopar o yüzden geri siliyorum hehe
Sizin köy de maşallah yani tuğbam Muhtarı bile bir başka oluyor sizin köyün Neyse ben bulacağım birilerini juna oy vermesi için şu an bekle beni Arayış içindeyim bi zahmet hatanızı düzeltin :)
Kimmiş hain aaaa çok ayıp Niye hainlik yapar ki bu insanlar cık cık cık hiç anlamam valla
Ne haini kız ikisine de oy verdik işte İkisi de çok tatlı ikisini de seviyoruz Hepsi benim bebeklerim Ama ben oy verirken böyle çekişmeli bir durum yoktu Ankete ilk oy kullananlardanım O sıra birkaç kişi oy vermişti ben de dedim ki unutlur gider bu anket Sonra bir baktım sayfalar kendi arasında çekişmeye başlamış yaa öyle çabalattırırız sizi işte :7:
Yaaa ben gelip vallahi itiraf edecektim ama cezam neyse kesin razıyım bacılar yok anaam yok böyle ispitleyince daha çok keyifli oluyo :7:
Ya öyle deme vallahi yakışmadı deme hadi bizi geç hadi jun u da geç kyucan ın damı hatrı yoktu :hyrr:
Tamam ya cezam neyse çekeceğim.

Ama siz de şunu unutmayın "gönül ferman dinlemiyor, bu ayrılık çok acı " Şarkının devamı "lahana unni mutluluğu başka kollarda arıyor."YALNIZ BİZDE BİŞEYİ FENA ÖDETİYOZ HA hehe VALLA PİŞMAN ETTİRİYOZ BU YÜZDEN YEPİN EN FENA FAN SAYFASI BURASI hehe
tabi tabi nazar değmesin diye dimi hııı eminim o yüzden hehe
yapmadığımız şeymi kuzu her doğum gününde açılıyo zaten üyelere sayfa yaparız bişeyler ;)
Belli belli, hayır ispiyonlayan arkadaş nerede acaba??? ımm şey kim biri benimi çağırdı şey olduda azcık nolmuş gı nolmuş :7:
kimdi ispiyoncumuz @Hye woo? @büşra2? hangisiydi acaba neyse orası fark etmez siz onu unniler aranızda halledin ben bilmem ispiyon neyin ahh kuzum benim bitanem benden bekliyomusun hye woo bana haber verdi dün oy verdiği şahsiyetin sayfasından bugünde kendi sayfamızda sıkıştırdık bu ispiyonculuksa evet ispiyoncuyum diye çıkarmısım hehe
haberi olsun garibimin ama herkes biliyor bir o mu bilmesin olmasın yazık askerde şok yaşamasın garibim böhü

hayır alıntı yapmaktan bi hal oldum hiçmi durmadınız kız nasıl doldurmusunuz sayfayı :S

hatırladım hatırlamaz mıyım vay be uyarı bile yedim ben bu sayfa da şükür atılmamışım sayfadan ne uyarısı yedin kız valla ben okadar çok uyarı yedimki hatta sayfa bile kapattırdık :7: 1 tane oyun sayfası kapandı 2 kere paşamın sayfası kapandı aralarda aldığım uyarılarda cabası hehe

pnrkaplan
25.07.13, 01:46
kullandım mehtapım^^ ayy aylar sonra tribles sayfasına gelince bi değişik oldum şimdi

herkes geri geliyor bugün ne mübarek bir gün hoş geldin :)

daha bu bir şey değil ben ona neler diyeceğim daha

aman jun ayağını denk al bak burada mehtap hazırda bekliyor ona göre hehe hehe hehe

bence sorun siz de değilmiş ama neye artık geçmiş gün

evet ya şimdi sayfanın gidişatına bakalım bilmiyorum ama bu sayfa bana çok sıcak geliyor her yeni geleni tanımasam bile a buda bizden diyorum hehe hehe

duydum gerçekten biz mi unnim sen büyük olarak öncü ol ben sana arkadan destek olayım nasıl fikir

sen ailenin akıllı çocuğu musun bakayım hehe hehe küçüklere her zaman öncelik verilir bilirsin dimi ve ben küçükleri çok severim o yüzden seni önden alayım hehe hehe hehe

Herkes kendi adamının partisini hazırlar Kurallar

hazırlarız dimi kız yani hazırlamaya çalışırız becerebiliriz inşallah hehe hehe hehe

O zaman seni uyarmalarına çok üzülmüştüm ya çünkü iyi niyetle yapıyordun sonuçta.

sayfa da üyelerle ilgili bir şey eksik olmasın her gelen aradığını bulabilsin diye yapıyordum ama boşver geçti gitti :)

ne uyarısı yedin kız valla ben okadar çok uyarı yedimki hatta sayfa bile kapattırdık 1 tane oyun sayfası kapandı 2 kere paşamın sayfası kapandı aralarda aldığım uyarılarda cabası

sayfa da fotoğraf paylaşıyorum diye uyarı yedim hehe hehe kız senin de başına gelmeyen kalmamış yeppi bıktırmışın bence hehe hehe hehe

mhtpklc
25.07.13, 01:54
Herkes kendi adamının partisini hazırlar Kurallar ben buraya gelirken demediler ki öyle bir kural olduğunu :PAtmosfer de çok farklı yaa şimdi dayanamayıp izleyeceğim bu kadar konuştuk :Sondan sonrada diyolarki tuğba niye geleni beğenmiyo böyle paşam gibisi geldi de bizmi yok dedik kas sa kas tipse tip sen hyunu bekle unnim olsun enin aradığın her şey onda mevcut maşallah heheyapmadığımız şeymi kuzu her doğum gününde açılıyo zaten üyelere sayfa yaparız bişeyler yapalım yapalım heyoooahh kuzum benim bitanem benden bekliyomusun hye woo bana haber verdi dün oy verdiği şahsiyetin sayfasından bugünde kendi sayfamızda sıkıştırdık bu ispiyonculuksa evet ispiyoncuyum diye çıkarmısım tabi canım senden bekler miyim hiç :P sen ki sayfamızın iyilik meleği hehe hehehayır alıntı yapmaktan bi hal oldum hiçmi durmadınız kız nasıl doldurmusunuz sayfayı ne zamandır iki mesaj üst üste yazılmıyordu iyi oldu bu iyi :zipir:aman jun ayağını denk al bak burada mehtap hazırda bekliyor ona göre tabi ki ne sandınız :Pevet ya şimdi sayfanın gidişatına bakalım bilmiyorum ama bu sayfa bana çok sıcak geliyor her yeni geleni tanımasam bile a buda bizden diyorum evet sayfaya her gelenle tanışıyormuşum gibi rahat olabiliyorum sizinle zaten çok rahatım ve de mutluyum :D: yaşasın yeppudaa bezelyeleri heyooo heyooo heyooo

büşra2
25.07.13, 02:02
sayfa da fotoğraf paylaşıyorum diye uyarı yedim kız senin de başına gelmeyen kalmamış yeppi bıktırmışın bence napıyım durduramıyorum kendimi hatta arada bi danceye yakalanıyorum bence dancede bi ayrı uyarı gidiyo isminin yazıldığı yere anında geliyo yoksa hep bana mı denk geliyo 2 kere sayfada 1 radyoda yakalandım valla :7: radyodada dance hakkında konusuyoduk bi girdi herkes dondu kimse bişey yazamadı zaten hemende çıktı :7:
hazırlarız dimi kız yani hazırlamaya çalışırız becerebiliriz inşallah nolcak adam 2 dakkalık iş zaten sayfa hazırlamakta usta olduk heralde şu yepte en çok bizim grup sayfa açıyo :7:
sen ailenin akıllı çocuğu musun bakayım küçüklere her zaman öncelik verilir bilirsin dimi ve ben küçükleri çok severim o yüzden seni önden alayımkız yardıma geliriz merak etmeyin :df:
sen hyunu bekle unnim olsun enin aradığın her şey onda mevcut maşallah aynen valla ben biraz sert biraz saf biraz kaslı bide öyle çok romantik olmayan biri isterim hepside paşama cuk diye oturuyo :7: allah yazsın diyelin ne diyim :7:
tabi canım senden bekler miyim hiç sen ki sayfamızın iyilik meleği yani ben öyle şey değilim yok fenalık yok ispitçilik ne biliyim benim kitabımda yazmaz hani :M: kendim bile inanmadan yazıyorum yalnız bunlara :M:
ne zamandır iki mesaj üst üste yazılmıyordu iyi oldu bu iyi hee iyi oldu cidden sayfaya kan gelmiş :)
evet sayfaya her gelenle tanışıyormuşum gibi rahat olabiliyorum sizinle zaten çok rahatım ve de mutluyum yaşasın yeppudaa bezelyelerio halde gelsin tarkandan bi şarkı BİZ BAŞKAYIZ BİZ BAŞKAYIZ AHH NAFİLE BAMBAŞKAYIZ :7:

yong hwa & il woo <3
25.07.13, 05:51
Yok yaa iki kişiye değil bir kişiye verdim İki kişiye verilebiliyor muydu??? Tühh Ayy zaten oy verdiğim şahsiyetle Junni arasında 8 oy farkı var ya, geride
Evet iki kişiye veriliyordu :zipir: Bizim kavgamız da o zaten hehe Ben hem juna hem de cn'den jungshine oy verdim :7: Bir de benim oy verdiğim şahsiyetler şu an kapışıyor valla burası her an biraz daha kızışabilir o yüzden :M:
Oy verdiğim maknaenin sayfası. Şimdi isim verip burada tepkileri üzerime toplamak istemiyorum
Tamam anladım ben onu :zipir:
oluyor işte
Olmuyor işte :dil: Olmuyor ablacığım olmuyor :hyrr:
içime şeytan girmiş melek ben geri döndüm
Hoşgeldin meleğim :zipir: Ne melek ama :dil:hehe
Bence de harika olur :zipir:
hastayım senin şu yakıştırmalarına ya sevdim bunu
Güzel oldu demi ama :zipir: Sayfamızın fahri ablası :zipir: :flowers:
bi zahmet hatanızı düzeltin
Tamam canım sen iste yeter ki :flowers:
yaa öyle çabalattırırız sizi işte
Oldu mu şimdi :hih: Sizi bizi mi var bunun :hih: Siz kim ben hangi taraftan sayılacağım şimdi :hm: :'( :hih:

Edit: Bu arada herkes ilk mesajından falan bahsetmiş :zipir: Ben ilk geldiğimde tam olarak ne yazmıştım hatırlamıyorum ama hyun hakkında bir şeylerdi :utng: Sonra tabi aldım cevabımı oturdum yerime :7: hehe Tuğba cevap vermişti çok güzeldi ama ilk geldiğimde bayağı bir korkmuştum tuğbadan :1506aman: hehe Sonra alıştım yavaş yavaş :zipir: Beni ilk geldiğimde bile tınlayıp da cevap veren tuğba ablama ( @büşra2 (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=17358) ), bana gerçek bir ablaymış gibi davranan ablacığıma ( @mhtpklc (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=56508) ), Yeppteki ilk arkadaşım Çinareye ( @INAR (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=77557) ) ve tabiki sayfamızın fahri ablası olarak seçtiğim ilk geldiğimden beri bana hep iyi davranan pınar ablama ( @pnrkaplan (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=10399) ) teşekkürü bir borç bilirim efenim :flowers: Bir de lahana unnim ( @lahanakafa (http://www.yeppudaa.com/member.php?u=10810) ) daha ilk geldiğimde beni sayfadaki bir partiye çağırmıştı sanırım :zipir: Ona da burdan teşekkürlerimi sunuyorum :flowers:

büşra2
25.07.13, 11:19
Tamam canım sen iste yeter ki haa böyle de canımı ye :df:
Sonra tabi aldım cevabımı oturdum yerime aa nolduki dermişim hehe
Tuğba cevap vermişti çok güzeldi ama ilk geldiğimde bayağı bir korkmuştum tuğbadan Sonra alıştım yavaş yavaş Beni ilk geldiğimde bile tınlayıp da cevap veren tuğba ablama ( @büşra2 ),ben her yeni gelene öyle yapıyodum canım valla çoğu benim yüzümden geri gitmiştir :7: ama neymiş azimli olan sayfaya alınıyomuş bak seni nasıl aldık içimize :df: