PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SS501 /// Turkish Triple S ♥ Green Peas

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114

moonlight
06.12.10, 20:06
bence yanında yatmak istemedikleri tek üye jm dir.. onun kadar agresif uyanan biri daha yoktur.. aslında yanında yatılır ama uyanırken yanında olunmaz tek üye hehe hehe
not: ajanım dön artık yuvana... :girl_cray:

Nymphe_Nadiad
06.12.10, 20:07
benimbildiğim kadarıylada horlamıyor lider:D: yanında yatmamalarının nedeni üzerine bişeyler giyinmemesidir bencehehe uyurken acayip görünen tek kişi junhehegözleri yarı açık yarı kapalı uyuyorheheama yinede çok şeker yaaahehebide bıyık bırakmış iyice erkeğe benzemiş....aferin ona beni dinliyor sonundahehe
oyyy çok özledim evimi:d1 (2)::d1 (4):
Hayır lider horlamıyor kuzum senin de dediğin gibi :D: Aslında Jun biraz horluyor ama Kyu'dan öğrendiğimiz kadarıyla (Thanks 4 Waking Us Up'a bakınız :D: ) burnuna bir pıt!! Sorun halloldu hehe hehe
Kyu'nun onunla uyumamak isteme sebebi de aynen seniin dediğin gibi giyinik uyuyamaması hehe Kyu beybim de bu durumdan hiç hoşlanmıyormuş, sürekli sikayet ediyordu bir ara :S Ama lider bu dinler mi insanı? Yatağa giyinik giyip yorganın altında soyunmuşluğu var hehe hehe Bir de Kyu'nun ayısını istemiyordu, ona dokununca rahatsız oluyormuş :hih: O zaman ben geleyim ayının yerine dedim ama Kyu kızdı hehe hehe
Jun'un bıyık beni öldürdü yaa hehe Bence pek de hoş olmamış, sinek kaydı daha iyi :F Ama ne diyeyim sen beğendiysen sorun yok :D:
Biz de seni özledik kuzuuuum :d1 (2)::d1 (2):

artisttartistt
06.12.10, 20:13
sabahtan akşama olmamanın cezası 6 sayfaaa !! ayy bayılcaktım STOPPPP yahu :D

[QUOTE=kapadokyalı;182004]:c027:
açıksözlü (bazıları patavatsız olduğunu düşünsede)
ve yardım sever ,cömert çalışkan fedakar, yakışıklı... (biri beni durdursun yahu hehe)

ya kapadokyalı gerçektende melek yaptın hyungu adam senin sayende gözümün önünde beyaz kanatlarıyla uçmaya başladı.. birileri mümkünse kim hyung hayranlarını durdursunnnnnn:)

Lidere hayran biri olarak söyleyebilirimki bu çok zor hatta imkansız :sad:

mooncum senin bu aşırı hassasiyetini anlıyorum ama benim de gözüm lider de biliyorsun hehe hehe sanırım sana karşi gelen tek fan benim burda herkes kedi gibi pışmış ne korkutmuşsun canım öyle herkesi hehe hehe

hoyyyytttt novalyamo geri basss !! moon benim kumam geri baaassss hehe

ben zaten lider hayranı değilim tatlım öylesine takılıyordum saana ama ewet saçma tartışmamızı başkalarının çekmesine gerek yok sen takıl...

lütfen şakalarımızı yanlış anlamayın .. sayfada böyle yanlış anlaşılmaları görmek gerçekten beni çok üzüyoo :girl_cray:

Benim gözlerim kolyeye değilde gözlerinin altındaki şişliğe takıldı.. hehe o değil harbi yorgun bu çocuk biri gidip uyutsun şunu.. :( Moonn bu görevi sana devrediyorum.. :şd:

ben hep söylüyorum (genelde liderimin sayfasında:)) çok yoruluyo harbi hızına ben yetişemiyorum o yaşarken nasıl dayanıyo .. bir kez gözleri şiş olmamış halini görmek nasip olmadı tamam normalde de börtlek gözlü ama bu gözler hep yorgunluktan :girl_cray:

Onu uyurken düşünemiyorum acaba horluyo mudur hehe hehe hehe

hemen açıklama yapıyorum liderim horlamıyo Jun horluyo o da bir kere dokun hemen susuyo .. yarı gözü açık uyuyo Jun .. var öyle insanlar (bakınız ablam hehe) Liderim yatarken elbiseyle uyumayı sevmiyo hatta nefret ediyo diyebiliriz daraltıyomuş .. bizde fanları olarak normalde de giyinmemesini talep ettik hehe hehe
ahh kyu kyu kyuu sunbae'm o liderin çıplak yatmasından çok şıkayetçi oLmuş :F

benimbildiğim kadarıylada horlamıyor lider:D: yanında yatmamalarının nedeni üzerine bişeyler giyinmemesidir bencehehe uyurken acayip görünen tek kişi junhehegözleri yarı açık yarı kapalı uyuyorheheama yinede çok şeker yaaahehebide bıyık bırakmış iyice erkeğe benzemiş....aferin ona beni dinliyor sonundahehe
oyyy çok özledim evimi:d1 (2)::d1 (4):

ajanım dön artık yahuu .. yemeğin tuzu eksik kalıyo böyle .. baktığında tuzun acımsı bi tadı vardır ama yemekte olmayınca o yemek yenmez .. işte senin yokluğunda böyle bişi :'(

novalyamo
06.12.10, 20:21

şahadetciğim nereye gideyim,önüm arkam sağım solum lider olmuş :k1 (33): bak bi de çıplak yatıyomuş şimdi çıtayı da yükseltti oppam bundan sonra pijamayal uyuyan adam begenmem ben hehe hehe :M: (aslında çok itici bir durum ama liderim söz konusuysa hayranları olarak katıliyorum sana hep çiplak uyusun hehe)

artisttartistt
06.12.10, 20:25

şahadetciğim nereye gideyim,önüm arkam sağım solum lider olmuş :k1 (33): bak bi de çıplak yatıyomuş şimdi çıtayı da yükseltti oppam bundan sonra pijamayal uyuyan adam begenmem ben hehe hehe :M: (aslında çok itici bir durum ama liderim söz konusuysa hayranları olarak katıliyorum sana hep çiplak uyusun hehe)

novalyamo seninki hayranlıktan çıkmış sapıklığa dönmüş hehe hehe

novalyamo
06.12.10, 20:27
novalyamo seninki hayranlıktan çıkmış sapıklığa dönmüş hehe hehe

hehe hehe sapık olana değil sapık olmama neden olana bakmalı hehe hehe ama kabul edin hepimiz sapığız konu o olunca hehe hehe

artisttartistt
06.12.10, 20:36
hehe hehe sapık olana değil sapık olmama neden olana bakmalı hehe hehe ama kabul edin hepimiz sapığız konu o olunca hehe hehe

no comment hehe hehe

artisttartistt
06.12.10, 20:39
imzasını çözen banada anlatsın hehe

http://www.youtube.com/watch?v=x2R1WM6M_88

kurabiyecanawari
06.12.10, 21:11
selam sevgili ajanlar YS için hala bi ajan arıyo musunuz :him: tüm sayfaları okumayı henüz bitirmedim ama aday adayı olmak için başvuruda bulunmak istiyorum umarım geç kalmamışımdır :delicious: bu grubun hayranıyım ama sizin paylaşımlarınızı okudukça dahada bi gömüldüm gruba.. diğer üyeleride seviyorum ama şimdi birini çok seviyorum demekten çekiniyorum o benim diye üstüme atılmanızı istemem :p bende kimsenin olmayan saeng için adaylığımı koyup güzel sohpetlerinize dahil olmak istiyorum grubu ve üyeleri çook sevdiğimi tekrar belirtmek ister ve kabul dilekçesine dönüşmüş mektubumu sizlere iletirim umarım bunu bulup okuyan birileri olur :pilot:

elakasya
06.12.10, 21:21

ya insanın o imzayı atmaya ömrü mü yeter yaaa bırak çözmeye uğraşma sehadet.melegi o imza çözülmez ben bir tek sonunda s yaptı onu anlayabildim :):):)::D::D

novalyamo
06.12.10, 21:32

Aaa okuyamadınız mi ben çok net okudum şoyle yazıyor aynen:
kim hyun joong ss501 novalyamo'yu seviyorum ve öpücüklerimi yolluyorum hehe hehe aynen böyle imza atti hehe hehe

kapadokyalı
06.12.10, 21:36
Aaa okuyamadınız mi ben çok net okudum şoyle yazıyor aynen:
kim hyun joong ss501 novalyamo'yu seviyorum ve öpücüklerimi yolluyorum hehe hehe aynen böyle imza atti hehe hehe
birinin attığı kesin ama nolvayamo sen mi yoksa lidermi kestiremedim hehe hehe

nessa
06.12.10, 21:39
selam sevgili ajanlar YS için hala bi ajan arıyo musunuz :him: tüm sayfaları okumayı henüz bitirmedim ama aday adayı olmak için başvuruda bulunmak istiyorum umarım geç kalmamışımdır :delicious: bu grubun hayranıyım ama sizin paylaşımlarınızı okudukça dahada bi gömüldüm gruba.. diğer üyeleride seviyorum ama şimdi birini çok seviyorum demekten çekiniyorum o benim diye üstüme atılmanızı istemem :p bende kimsenin olmayan saeng için adaylığımı koyup güzel sohpetlerinize dahil olmak istiyorum grubu ve üyeleri çook sevdiğimi tekrar belirtmek ister ve kabul dilekçesine dönüşmüş mektubumu sizlere iletirim umarım bunu bulup okuyan birileri olur :pilot:

Tatlım bu Grupta kaç kişi HJ, kaç kişi JM, kaç kişi Kyu (ki benimde oppamdır.. :F ), kaç kişi Jun, kaç kişi YS hayranı sayamadım valla.. Asıllar ve altlar olarak biz birbirimize alıştık.. Sende katıl aramıza, sende alışırsın gülüm.. hehe hehe

novalyamo
06.12.10, 21:41
birinin attığı kesin ama nolvayamo sen mi yoksa lidermi kestiremedim hehe hehe

Ben atmıyorum,okuduğumu söylüyorum gözlerim beni yaniltmadiysa ki sanmıyorum :şp: gördüklerim aynen bunlar hehe hehe hehe

nessa
06.12.10, 21:47
Kızlar süpersiniz hepinizi ayrı ayrı seviyorum ve dizimi izlemeye gidiyorum.. Sabaha artıkın yazdıklarınızı okurum.. Canlarımmmm.. 안녕하세요.. :F

novalyamo
06.12.10, 21:48
Kızlar süpersiniz hepinizi ayrı ayrı seviyorum ve dizimi izlemeye gidiyorum.. Sabaha artıkın yazdıklarınızı okurum.. Canlarımmmm.. 안녕하세요.. :F
Biz de seni seviyoruz nessamcim ben de aynen ceviriye dönüyorum yoksa bitmeyecek :( haydi ben de öptüm sizi green peas'lerim, neşelerim benim ;)

elakasya
06.12.10, 21:49
Ben atmıyorum,okuduğumu söylüyorum gözlerim beni yaniltmadiysa ki sanmıyorum :şp: gördüklerim aynen bunlar
hehe kesinlikle öyledir novalyamo kesin... hatta o da novalyam gelsede turnelere gezilere beraber çıksak hehedıyordu yaaa oradada zaten sana olan sevgisini belli etmek için çaktırmadan senin ismini yazmıştı..dimihehe

kurabiyecanawari
06.12.10, 21:53
ben onları paylaşmakta sıkıntı çekmem zaten sizde onlar hakkında öğrendiğiniz küçük şeyleri bile olsa benle bizlerle paylaşın lütfen : ) her videolarını izledikçe biraz daha fazla hayran oluyorum onlara bu normal mi yahu korkmaya başladım :delicious:

YasMİN
06.12.10, 21:59
ben onları paylaşmakta sıkıntı çekmem zaten sizde onlar hakkında öğrendiğiniz küçük şeyleri bile olsa benle bizlerle paylaşın lütfen : ) her videolarını izledikçe biraz daha fazla hayran oluyorum onlara bu normal mi yahu korkmaya başladım :delicious:
normal normal ilk başta herkes aynı tepkiyi veriyor hatta bu bir başlangıç :)

artisttartistt
06.12.10, 22:04

haha haha yine koptum yaaa elmacık kemiklerim iflas etcek sizin yüzünüzden hehe canawar'cım bu mutasyonun ilk evreleri .. ilerleyen evrelerde ne hale dönüştüğünü görünce sen bile inanamayacaksın hehe hehe

artisttartistt
06.12.10, 22:16

hoobaaaaaa !! kumpirin adayları artıyorr önce merve şimdi de canavar hehe hehe

sevgili canawar'cım

satırlarıma başlamadan önce mektubunu okuduğumu, çok duygulandığımı söylemek istiyorum .. farkettim ki mektubu acanlara yazmışsın .. ama maalesef şu an acanlarımız oppalarıyla fınk attıkları için sayfamızda değiLLer .. onları yerine özel üye olarak (nam-ı diyar moon'un kuması)ben cevaplıyorum .. malumdurki şu sıralar sayfamız yeni üyelerle kaynamaktadır zira bundan acanlar ve acizane özel üye ben çok memnunuz ama şu da yine malumdurki SS501 gibi güzide bir grubun üyelerinin yine güzide acanları vardır .. tabiki YS oppa (nam-ı diyar kumpir yanak benim arkadaşıma göre kumpir dudak) acansız değildir .. YS oppanın acanı: acan b'dir yani beLkis'tir .. acanımız çok çalışkan olduğundan sayfamıza çok uğrayamamakla birlikte yokluğunda uzaktan ilgilenmek şartıyla Ys oppasını merve'ye emanet etmiştir ..
Acanlar ve ben nacizane özel üye seninde YS oppanın bi köşesinden tutmanda bir sakınca görmemekteyiz ama çok önemli bir dipnotumuz vardır: SS501 üyelerinin bütün acanlarının içinde gizli bir YS acanı vardır bunu aklından hiç çıkarma !!
satırlarıma burada son verirken bir kez daha Liderime burdan seslenmek istiyorummm .. Saranghaeeeee :d1 (24):

kurabiyecanawari
06.12.10, 22:22
ilerleyen evremi.. bu hayranlığın evreleride mi var ben bu hayranlığımı çok fazla görüyodum :d1 (18): ee iyiymiş o zaman benden daha katıksız hayranların olması çünkü artık rüyama girmeye başladılar :d1 (30): ama halimden memnunum ay o çok tatlı şeylerin rüyalarıma bile olsa teşrif etmesi çok güzell :d1 (14):

artisttartistt
06.12.10, 23:18
ilerleyen evremi.. bu hayranlığın evreleride mi var ben bu hayranlığımı çok fazla görüyodum :d1 (18): ee iyiymiş o zaman benden daha katıksız hayranların olması çünkü artık rüyama girmeye başladılar :d1 (30): ama halimden memnunum ay o çok tatlı şeylerin rüyalarıma bile olsa teşrif etmesi çok güzell :d1 (14):

hooyyttt stoppp !! bak işte o yassak !!

oppaların rüyalara girmesini hiç tasvif etmiyoruz .. SS501 doctor'u olaraktan sana reçete yazıyorum .. uyumadan 1saat önce nete girmek yassak .. bu reçeteyi kullan bütün sorunlar ortadan kalkacak hehe

kurabiyecanawari
06.12.10, 23:29
tabi sayın sevgili çok özel üye reçetenize uymaya çalışıcam :pilot: zaten ben sırf YS hayranı değilim aslen sevdiğim başka üyelerde var ama garibim YS nin ajanı yok diye onu seçmiştim ama benide ajan çırağı olarak kabul ederseniz tüm üyeler hakkında bulup öğrendiğim izlediğim duyduğum şeyleri paylaşmak isterim becerebildiğim kadarıyla (bu konuda pek yetenekli değilimdir aslında :tongue:) yani kısacası sizlerle burda onlar hakkında konuşmak çok eğlenceli bende bu eglenceye katılabilirsem ne mutlu bana :d1 (2):

artisttartistt
06.12.10, 23:32
tabi sayın sevgili çok özel üye reçetenize uymaya çalışıcam :pilot: zaten ben sırf YS hayranı değilim aslen sevdiğim başka üyelerde var ama garibim YS nin ajanı yok diye onu seçmiştim ama benide ajan çırağı olarak kabul ederseniz tüm üyeler hakkında bulup öğrendiğim izlediğim duyduğum şeyleri paylaşmak isterim becerebildiğim kadarıyla (bu konuda pek yetenekli değilimdir aslında :tongue:) yani kısacası sizlerle burda onlar hakkında konuşmak çok eğlenceli bende bu eglenceye katılabilirsem ne mutlu bana :d1 (2):

farkında değiLsin ama o eğLenceye çoktan katıLdın .. hoş geLdin :girl_hide:

kurabiyecanawari
06.12.10, 23:37
hoşbuldukk :KUPA: ve teşekkür ederim :))

moonlight
06.12.10, 23:38
satırlarıma burada son verirken bir kez daha Liderime burdan seslenmek istiyorummm .. Saranghaeeeee :d1 (24):

sehadet vazgeç artık vazgeçççççç hehe hehe hehe yani tamam düğünde yaptıklarından dolayı seni affetti yakın zamanda ama bak böyle yaparak yine kızdıracaksın liderimi:P

oppaların rüyalara girmesini hiç tasvif etmiyoruz .. SS501 doctor'u olaraktan sana reçete yazıyorum .. uyumadan 1saat önce nete girmek yassak .. bu reçeteyi kullan bütün sorunlar ortadan kalkacak hehe

hehe hehe allah seni ne etmesin (ne ederse etsin yeterki liderimden uzak etsin :P) diyorum yine sana sahadet hehe beni yine çok güldürdün hele o mektubun yok mu hehe hehe hehe

sehadetin dediği gibi katıldın bile kurabiye hehe ama son olarak belki daha önceden sana hatırlatılmıştır ama ben yine de hatırlatayım ajanların sloganını, bunu hiç unutma kurabiyeciğim tamam mı hehe sloganımız şudur "Resimler Paylaşılır ama Oppalar Asla" umarım anlatabilmişimdir.. :7:

kurabiyecanawari
06.12.10, 23:45
ucundan sevsem biliyosun onları sevmemek elde değil :d1 (4):

novalyamo
06.12.10, 23:45
bende bu eglenceye katılabilirsem ne mutlu bana :d1 (2):

Kurabiyecanawarı burasi çok ateşli bir ortamdır haberin olsun eğlence diye başlarsın kendini kaptırıverirsin valla ve ögrenciysen bu senin için hiç de iyi olmaz kafan burda kalır derslere calışamaz olursun.sen okulda ders dinlerken acaba oppamla ilgili yeni haberler var mi?üyeler şimdi neler paylaşıyolardir acaba oppama başka göz koyan var midir diye düşünurken gözlerine uyku girmez derslerden olursun mazallah hehe hehe dikkat et bu ortam seni de yakar bizi de beni yakti bile:emoticon-anime-005:

Not:Her zaman mutlaka yanlış yazıyorum ve dönüp dönüp yazdıklarımi gordükçe fenalık geçiriyorum uyku yerine uku yazmışım kusuruma bakmayın hemen düzelttim eğer hatamı görürseniz özel mesaj atın hehe hehe hehe

moonlight
06.12.10, 23:47
uzaktan sevebilirsin ona izin var hehe hehe

kurabiyecanawari
06.12.10, 23:51
saol moonlight ya:worthy: :tongue:

kurabiyecanawari
06.12.10, 23:54
evet novalyamo ya biraz öyle oluyo zaten eve gelir gelmez bilgisayarı açıyorum ilk sayfalardan başladım okumaya dizi izlerdim önceden artık ona vakit kalmıyo şu videoyuda izliyim bak bu şarkıda güzelmiş aa programları varmış hemen oda sardı izleyiveriyim ama halimden şikayetçi değilim onlarla yaşamak güzel :d1 (16):

artisttartistt
06.12.10, 23:57
ahhhh moonum ahhhh hiç aşk acısı çekene acımıyosun:girl_cray:

liderim bu şarkı senin için;

Duvardaki resminle avunur gönlüm
Daha dün yanımdaydın şimdi nerdesin
Ne çabuk unutuldu nerde o sözün
Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin

Ne güzel de duruyor resmin duvarda
Sanki bana gel diyor çok uzaklarda
Soruyorum seni ben bütün kuşlara
Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin

Bu dünyada en mutlu beni sen ettin
Mutluluk ikimizin diye beklettin
Ağlamaklı bir Günde beni terkettin
Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin .. :girl_cray:

(7 yıllık çıktığımdan ayrıldığımdan beri ilk defa cengiz dinLedimm .. bugünlük dükkan kapanır ben gidiyorum:'()

zeyra88
06.12.10, 23:58
Hayır lider horlamıyor kuzum senin de dediğin gibi :D: Aslında Jun biraz horluyor ama Kyu'dan öğrendiğimiz kadarıyla (Thanks 4 Waking Us Up'a bakınız :D: ) burnuna bir pıt!! Sorun halloldu hehe hehe
Kyu'nun onunla uyumamak isteme sebebi de aynen seniin dediğin gibi giyinik uyuyamaması hehe Kyu beybim de bu durumdan hiç hoşlanmıyormuş, sürekli sikayet ediyordu bir ara :S Ama lider bu dinler mi insanı? Yatağa giyinik giyip yorganın altında soyunmuşluğu var hehe hehe Bir de Kyu'nun ayısını istemiyordu, ona dokununca rahatsız oluyormuş :hih: O zaman ben geleyim ayının yerine dedim ama Kyu kızdı hehe hehe
Jun'un bıyık beni öldürdü yaa hehe Bence pek de hoş olmamış, sinek kaydı daha iyi :F Ama ne diyeyim sen beğendiysen sorun yok :D:
Biz de seni özledik kuzuuuum :d1 (2)::d1 (2):
kuzu demek liderle kyu'nun arasında yatmaya razısınheheyuh artık daha ne diyeyimhehehorlama kısmında evet doğrudur jun çok fena bu konuda..bide ne gençleri yaa niye horluyorki..gerçi genç olmakla horlamanın bir alakası varmı bilmiyorum ama neysehehe

not:ben daha çok özledim kuzuhttp://www.yeppudaa.com/images/smilies/d1/d1%20%282%29.gif

bence yanında yatmak istemedikleri tek üye jm dir.. onun kadar agresif uyanan biri daha yoktur.. aslında yanında yatılır ama uyanırken yanında olunmaz tek üye hehe hehe
not: ajanım dön artık yuvana... :girl_cray:
ayyy doğru ajanım jm yi unutmuşum ben hehe jm ile sabah birlikte kalkma yeterheheama liderlede aynı yatağa girmek sakıncalı tabihehe moon sen hariçhehe
yuvam yıkıldı moon nasıl döneyim yapılmadanhehe
http://www.yeppudaa.com/images/smilies/d1/d1%20%282%29.gifhttp://www.yeppudaa.com/images/smilies/d1/d1%20%282%29.gifhttp://www.yeppudaa.com/images/smilies/d1/d1%20%282%29.gif önce gülüyorum sonra ağlıyorum yaahehe

ajanım dön artık yahuu .. yemeğin tuzu eksik kalıyo böyle .. baktığında tuzun acımsı bi tadı vardır ama yemekte olmayınca o yemek yenmez .. işte senin yokluğunda böyle bişi :'(
elimde olan bişey değilki,bende dönmek istiyorum..beni bukadar sevdiğini bilmiyodum çok duygulandım yaahttp://www.yeppudaa.com/images/smilies/d1/d1%20%282%29.gif http://www.yeppudaa.com/images/smilies/d1/d1%20%282%29.gif
kurabiye canavarı ys nin ajanı mevcuthehe ys nin bayağı bi hayranı çoğaldı yanlız..özelliklede rain'in şarkısını söyleyip şu şekşi pozları verdikten sonrahehe bad boyheherainden bad boy şarkısını herkese öneririmhehe

senindemi rüyalarına girdixzxzxzxzsehadetin reçeteyi acilen uygula:girl_cray::girl_cray:

hoobaaaaaa !! kumpirin adayları artıyorr önce merve şimdi de canavar hehe hehe

sevgili canawar'cım

satırlarıma başlamadan önce mektubunu okuduğumu, çok duygulandığımı söylemek istiyorum .. farkettim ki mektubu acanlara yazmışsın .. ama maalesef şu an acanlarımız oppalarıyla fınk attıkları için sayfamızda değiLLer .. onları yerine özel üye olarak (nam-ı diyar moon'un kuması)ben cevaplıyorum .. malumdurki şu sıralar sayfamız yeni üyelerle kaynamaktadır zira bundan acanlar ve acizane özel üye ben çok memnunuz ama şu da yine malumdurki SS501 gibi güzide bir grubun üyelerinin yine güzide acanları vardır .. tabiki YS oppa (nam-ı diyar kumpir yanak benim arkadaşıma göre kumpir dudak) acansız değildir .. YS oppanın acanı: acan b'dir yani beLkis'tir .. acanımız çok çalışkan olduğundan sayfamıza çok uğrayamamakla birlikte yokluğunda uzaktan ilgilenmek şartıyla Ys oppasını merve'ye emanet etmiştir ..
Acanlar ve ben nacizane özel üye seninde YS oppanın bi köşesinden tutmanda bir sakınca görmemekteyiz ama çok önemli bir dipnotumuz vardır: SS501 üyelerinin bütün acanlarının içinde gizli bir YS acanı vardır bunu aklından hiç çıkarma !!

oyyy bravooo...!!! sehadetim çok saol güzel bir mektup söylememiz gereken herşeyi söylemişsin Allah razı olsun bizi yormadın:D:
okadar güzel gitmişsin mektubunda da sonunda batırmışsın be sehadetimheheneyse moon gereken cevabı vermiştir sana:D:
kurabiye canavarı umarım sadece adın gibi kurabiye canavarısındır hani ss501 canavarı olmak zira iyi birşey değil sen sehadetin reçeteyi uygula ve yapmak istediğin paylaşımlarıda korkmadan çekinmeden ürkmeden ve tırsmadan gönül rahatlığıyla yayınla ama fazla rahatlama yinedehehehehe

veee hoşgeldiinn:D:

not:sehadet o ne şarkıydı cengiz falan:D:lideri bukadar seviyorsun yani:D:

neyse şimdide ajan y sizlerle hehebide onun şarkısını dinleyinhehe

artisttartistt
07.12.10, 00:00
sehadetin dediği gibi katıldın bile kurabiye hehe ama son olarak belki daha önceden sana hatırlatılmıştır ama ben yine de hatırlatayım ajanların sloganını, bunu hiç unutma kurabiyeciğim tamam mı hehe sloganımız şudur "Resimler Paylaşılır ama Oppalar Asla" umarım anlatabilmişimdir.. :7:

şunu da yazım gidiyorum .. moonum kurabiye deme ona canawar de daha çok yakışıyo hehe hehe

kurabiyecanawari
07.12.10, 00:06
kurabiye canavarı umarım sadece adın gibi kurabiye canavarısındır hani ss501 canavarı olmak zira iyi birşey değil sen sehadetin reçeteyi uygula ve yapmak istediğin paylaşımlarıda korkmadan çekinmeden ürkmeden ve tırsmadan gönül rahatlığıyla yayınla ama fazla rahatlama yinedehehehehe

veee hoşgeldiinn:D:
tekrar hoşbuldukk :KUPA: yok yok ben canavar olsamda ss501 e kıyabilirmiyim : )

moonlight
07.12.10, 00:07
cengiz de geldi ya buraya daha birşey demiyorum hehehehe gerçi bir ara orhan baba da uğramıştı galiba bu sayfalara hehe hehe hehe

kurabiyecanawari
07.12.10, 00:11

sahadet.meliğinin reçetesine uyuyorum bu gece arkadaşlar ve uyumadan bi saat önce burdan çıkıyorum çıkmak her ne kadar zor olsada artık teselliyi mp3 üme indirdiğim ss501 şarkılarından bulucam :music: herkese iyi geceler umarım rüyalarınızda benim kadar şansli olursunuz ve sevdiğiniz üyeyi görürsünüz ciklett

artisttartistt
07.12.10, 00:14
YS oppa döndün de nasıL döndün .. bence YS oppa kilo almış göbek yapmış resmen tabi kol kası da yapmış ya da onlar var mıydı daha önce hiç incelemediğim için bilmiyorum ama kilo aldığı aşikar .. bi de o kadar sıkılgan duruyo ki sanki zorla getirilmiş gibi .. hiç canlı değil .. oysaki yeni bi başlangıç biraz daha dinç olmasını beklerdim .. bi de bi de saçı ne öyLe hiç yaptırmamış yataktan kalkmış gelmiş gibi tepeden ayırmış arkayı kabarttırmamış .. oval bi kafa tası olmadığı için hiç şık durmamış .. gerçekten Ys oppa benim için biraz hayal kırıklığı oldu xzxz

dansına ve şarkısına gelince;
ajan n sağolasın aslında ne şarkı söylediklerini çevirilerinde yazmıştı ama dikkat etmemiştim .. bu video izlerken diyorum Allah'ım ben bu şarkıyı nerden biliyorum diyorum mırıldanıyorum bi anda aklıma şimşek çaktı Rain bu dedim :d1 (23):
YS oppanın şarkısını ve dansını beğendim ama yukarda yazdığım kısımları gerçekten beğenmedim özellikle kilo almasını :shock:

yaprak35
07.12.10, 00:17
yov yov yovvvv hehe

bir taş attım pencereye Jun dedi
Lider çıktı Kyu evde yok dedihehe
Vaaayyy Vayyyy
Ys dalda Jm balkonda sallanır
Vaaayy Vayyyyhehe

evett ne kadar ki ibrahim tatlısesten alıntı olsadaa o adam şarkının sözlerini benim kadar iyi yapamaz:D: hehe

madem cengiz'i araya soktunuz ibrahim ve ajan y karışımının bir zararı dokunmaz hehe

artisttartistt
07.12.10, 00:17
cengiz de geldi ya buraya daha birşey demiyorum hehehehe gerçi bir ara orhan baba da uğramıştı galiba bu sayfalara hehe hehe hehe

bu sayfadan geçenleri saysak SS501 çok çıkarlar hehe hehe

artisttartistt
07.12.10, 00:21
yov yov yovvvv hehe

bir taş attım pencereye Jun dedi
Lider çıktı Kyu evde yok dedihehe
Vaaayyy Vayyyy
Ys dalda Jm balkonda sallanır
Vaaayy Vayyyyhehe

evett ne kadar ki ibrahim tatlısesten alıntı olsadaa o adam şarkının sözlerini benim kadar iyi yapamaz:D: hehe

madem cengiz'i araya soktunuz ibrahim ve ajan y karışımının bir zararı dokunmaz hehe

Allah'ımmm sana geLiyoruummm !!

naptın ajan y kopardın resmen beni toparlanamıyorum hehe hehe

yaprak35
07.12.10, 00:30
Allah'ımmm sana geLiyoruummm !!

naptın ajan y kopardın resmen beni toparlanamıyorum hehe hehe

toparlanmaman ajan m'nin hoşuna gider sanırım:D: hehe ama toparlan artık:D: sen bize toplanmış olarak lazımsınhehe

artisttartistt
07.12.10, 00:34
toparlanmaman ajan m'nin hoşuna gider sanırım:D: hehe ama toparlan artık:D: sen bize toplanmış olarak lazımsınhehe

ajan m ucundan lider koklatsa hemen kendime gelirim söz hehe şifa otu gibi mübarek hehe

yaprak35
07.12.10, 00:36
ajan m ucundan lider koklatsa hemen kendime gelirim söz hehe şifa otu gibi mübarek hehe

bunu ajan m ye söylemen gerekiyoo liderlee aram iyi değil:D:
ama anlamadığım bişey var nasıl bişidir bu çocuk yaa hehe

emresin
07.12.10, 00:38
benim bildiğim ajan m koklatmaz, ancak ucundan hayal edebilirsin heheo da sınırlı ...

yaprak35
07.12.10, 00:39
benim bildiğim ajan m koklatmaz ancak ucundan hayal edebilirsin ancak hehe

bana kalırsa ajan m sehadetin liderle olan bütün hayallerine karışırhehe belkii bi ihtimal acır:D:

artisttartistt
07.12.10, 00:42
benim bildiğim ajan m koklatmaz, ancak ucundan hayal edebilirsin heheo da sınırlı ...

zaten hayal konusunda Namık KemaL'ı geçtim hehe(ana bak moon'um Namık Kemal'de geLdi sayfamıza hehe hehe)

ahh sorma acan y'cım sorma bende anlamıyorum nasıl bişi bu çocuk insan desen değil melek desen değiL supernatural (olağanüstü) bir yaratık işte :d1 (24):

moonlight
07.12.10, 00:43
hehe hehe hehe uzaktan çooook uzaktan bakabilirsin, oradan koku da alamazsın zaten sehadetciğim hehe hehe lideri yedirmem, içirmem, koklatmam hehe hehe hehe

yaprak35
07.12.10, 00:45
zaten hayal konusunda Namık KemaL'ı geçtim hehe(ana bak moon'um Namık Kemal'de geLdi sayfamıza hehe hehe)

ahh sorma acan y'cım sorma bende anlamıyorum nasıl bişi bu çocuk insan desen değil melek desen değiL supernatural (olağanüstü) bir yaratık işte :d1 (24):

Namık Kemal hehe oldu olcak bütün şaiirleri sıralayalım buraya hehe supernatural bi amerikan dizisi onu bile soktun buraya:D: Namık Kemal girse araya çook muu ? hehe

artisttartistt
07.12.10, 00:45
bana kalırsa ajan m sehadetin liderle olan bütün hayallerine karışırhehe belkii bi ihtimal acır:D:

ahh evettt moon'un sevgiye aşk'a hiç hürmeti yok .. tam hayal alemine dalıyorum liderimle ben elele dizdize patt !! moon geLmiş .. hayallerimi bari bana bıraaakk moon :d1 (9):

yaprak35
07.12.10, 00:46
hehe hehe hehe uzaktan çooook uzaktan bakabilirsin, oradan koku da alamazsın zaten sehadetciğim hehe hehe lideri yedirmem, içirmem, koklatmam hehe hehe hehe
evvveeet tamda moondan beklediğim cevap hehe tebrikler:D:

moonlight
07.12.10, 00:47

çözebilseydik nasıl birşey olduğunu sana da anlatırdık aslında hehe ajanım bu anlatılmaz, kelimeler kifayetsiz kalıyor.. :7:

maşallah bir o eksikti o da geldi demek sonunda.. bu işin sonu yok daha çok gelen olur gibi bir his doğdu içime aniden hehe

yaprak35
07.12.10, 00:48
ahh evettt moon'un sevgiye aşk'a hiç hürmeti yok .. tam hayal alemine dalıyorum liderimle ben elele dizdize patt !! moon geLmiş .. hayallerimi bari bana bıraaakk moon :d1 (9):

sevgi böyle bişey işteehehe hayallerinde bile kıskanıyo senden:D:haklıda bence:D:

artisttartistt
07.12.10, 00:48
Namık Kemal hehe oldu olcak bütün şaiirleri sıralayalım buraya hehe supernatural bi amerikan dizisi onu bile soktun buraya:D: Namık Kemal girse araya çook muu ? hehe

anaa ajan y biliyo musun o diziyi .. ordaki dean eski enişten oLur mayıs ayında boşadım kendisini zira çırpı bacaklı bi karıyla evlendi :hih:
şuan 6.sezonu yayınlanıyo hehe hehe

yaprak35
07.12.10, 00:51
anaa ajan y biliyo musun o diziyi .. ordaki dean eski enişten oLur mayıs ayında boşadım kendisini zira çırpı bacaklı bi karıyla evlendi :hih:
şuan 6.sezonu yayınlanıyo hehe hehe
evett biliyorum o 6.sezona başladım ama sanırım 4.bölümden sonrasını izleyemedimheheindirme hatası:D: nese burası amerikan dizilerini konuşma sayfası değil:D: dean'ada acıdım nerden bulmuş o kadınıhehehehe

artisttartistt
07.12.10, 00:53
evett biliyorum o 6.sezona başladım ama sanırım 4.bölümden sonrasını izleyemedimheheindirme hatası:D: nese burası amerikan dizilerini konuşma sayfası değil:D: dean'ada acıdım nerden bulmuş o kadınıhehehehe

işte abd de güney kore'yle aynı kaderi paylaşıyo .. hep yakışıklıları çırpı bacaklılar kapıyo :d1 (22):

Nymphe_Nadiad
07.12.10, 12:06
Kızlar bir yavaşlayın canııııım :shock: Nereyi okuyacağımı neye bakacağımı şaşırdım sayenizde :shock: Ama çok da eğlendim bunu söylemeden geçemeyeceğim :D:
Her neyse... Gelelim "Ajan n Takipte" adlı programımızın bilmem kaçıncı bölümüne... hehe Bakalım ss501 dünyasında ne işler dönüyor? :D:

Previously on "Ajan n Takipte" (Heroes'u izlediğimden beri bunu yapmak istemiştim hehe Şimdi gözlerinizi kapatın ve bu cümlenin karizmatik bir sesle gizem dolu bir biçimde söylendiğini hayal edin hehe hehe )
...Lİder Malezya'dan döndü...
...Yorgun gözüküyor sanki...
...Parlak bir gülümseme ve gözlüklerle...
...Tanıtım başarıyla sonuçlandı...
DOOOOOONNNGGGGGG!!!!!! (Bu da çan sesimiz oluyor :D:)

Bilmem Kaçıncı Bölüm: Dokunaklı Mektuplar ve Twitter Buluşmaları

İlk haberimiz KyuSaeng ikilisinden... Bu iki kafadar fanları için mesaj yazıp fan toplantısında okumuşlar. Bakalım neler demişler?

Young Saeng'in Mesajı

http://2.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP3brFE-jnI/AAAAAAAARqU/aNBhvl-vjbE/s400/1291540530_10120426.jpg

Bulutlar daima yağmur getirir...
Buluşmamız hakkında konuşmak için
Şimdi bile, sen yağmurda sırılsıklam olduktan sonra...
Ama benim için beklemiştin
Teşekkür sözcüklerini söyleyemem bile...

Bir çok insanın arasında...
Beni aradığını gördüm
Ufacık elini sallayarak...
Bana birşey söyledin
Daima... sadece beni seveceğini.

Gözlerim seni aradığında
Lütfen bana gülümse
İşte o anda, bakışlarımla söyleyeceğim sana

"Sizi seviyorum" sözcükleri yetersiz olsa da
Daima hayatımın büyük bir parçası olan siz
Sevginiz için teşekkürler...

Kyu Jong'un Mesajı

http://1.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP0eR1fa29I/AAAAAAAARp0/xhGomm5lwNI/s400/kyu.jpg

Daima yanımda olduğunuz için teşekkürler
Her zaman bana destek olduğunuz için...
Beni koruyup düşündüğünüz için teşekkürler
Ve bana verdiğiniz bu yaşama gücü için...
Gülümsememi size borçluyum
Ve döktüğüm mutluluk gözyaşlarını da...
Bu kadar zaman yanımda durduğunuz için teşekkürler
Bu değerli zamanı bugün de beraber geçirdiğimiz için...
Daha samimi olmak isterdim
Ama üzgünüm, yazmak konusunda pek de yetenekli değilim.

Güzellerim tarafından bana verilenleri ödemeliyim.
Size şimdiye kadar verdiğim sevgiden daha fazlasını vermek istiyorum
Hayır, bunu kesinlile yapacağım... Beraber yaşlanalım, hepimiz...
Hmm.. Sizin için ufak bir hediye hazırladım... ^^ (Burada bir öpücük atar :D: )
Teşekkürler... Herşey için...

Evet ikinci haberimize geçelim... Bu da Jung Min ve Hyung Jun'dan. Tom&Jerry twitterda fanlarıyla buluşacakmış!!! Gerçekten harika birşey umarım twitter'ı olan arkadaşlar bu etkinliğe katılırlar :F Gerçekten karşılıklı sohbet şeklinde gerçekleşecek olan etkinlikte fanlar ikiliye istedikleri soruyu sorabilecekler onlar da dürüstlükle yanıtlayacak. :F
http://4.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP3eGCBYTaI/AAAAAAAARqc/jsl2PRa-fY0/s400/tj.jpg

Buyrun işte şirketleri tarafından yayınlanan resmi mesajlar burada :F

Bu Perşembe Twitter'da HyungJun'la buluşun!!!
Merhaba, bu S Plus Entertainment.
Bu Perşembe saat 11.30'da Everday’s Economy Star Interview'da twitter üzerinden gerçek zamanlı bir konuşma yapılacaktır. Eğer Hyungjun hakkında merak ettikleriniz ve kendisine sormak istedikleriniz varsa, ona bu Perşembe twitterdan (@mkstartoday) ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler.

Park Jung Min'le Twitter Sohbeti
Merhaba, bu CNR Media.
Park Jung Min bu Cuma (10.12.2010) bir twitter sohbeti düzenleyecek.
Sorularınızı cevaplamak için twitter'da @Mkstartoday'de olacak.
Eğer Jungmin'in günlük hayatını merak ediyorsanız, ve onunla konuşarak biraz zaman harcamak istiyorsanız lütfen bu etkinliğin bir parçası olun.
Teşekkürler

Eveeeet, bir "ajan n takipte"nin daha sonuna geldik. Önümüzdeki bölümlerde görüşmek üzere... Bir kulağımı burada bıraktım diğeri Güney Kore'deki 5 yakışıklının ayak seslerini takip ediyor :D: hehe

moonlight
07.12.10, 12:12
Previously on "Ajan n Takipte" (Heroes'u izlediğimden beri bunu yapmak istemiştim hehe Şimdi gözlerinizi kapatın ve bu cümlenin karizmatik bir sesle gizem dolu bir biçimde söylendiğini hayal edin hehe hehe ).

ajanım ben bu sesi lost u izlediğimden beri hayal ediyorum hehe hehe

not: heroes, lost da geldi sayfaya hehe hehe

Nymphe_Nadiad
07.12.10, 12:21

Lost'u pek sevemedim ben... Başlarda enterasandı ama sonra sıkıcılaştı sanki :him:
karşınot: Zaten sayfalar gittikçe uluslararası bir boyuta ulaşıyor hehe hehe Bir sonraki bölümde de Gossip Girl alıntısı yapacağım :D:
""You know you love me.. XOXO... Ajan n..." hehe hehe

moonlight
07.12.10, 12:25
lost un son iki sezonu berbattı.. hatta bu yüzden son sezonu izlemedim hehe hehe (berbat olduğunu nasıl biliyorsam artık hehehehe)

Nymphe_Nadiad
07.12.10, 12:36
lost un son iki sezonu berbattı.. hatta bu yüzden son sezonu izlemedim hehe hehe (berbat olduğunu nasıl biliyorsam artık hehehehe)
4. sezonda biraz hareketlenme olduğunu düşünsemde (şu farklı zamanlarda aynı adada yaşama metaforu falan güzeldi) gene de top10'uma giremiyor Lost... Ben de son sezonu izlemedim, öncelikli olan başka dizilerim vardı çünkü :D:
not: Allahım ne yapıyoruz biz ya? hehe Oturduk ss501 sayfasında Amerikan dizilerini konuşuyoruz hehe hehe Öhöm öhöm... Yaaa işte ajanım Jungmin'le Hyugjun da twitter'da fan buluşması yapacakmış... Öyle işte takılıyor çocuklar hehe hehe

moonlight
07.12.10, 12:50
ajanım sitelerde görmüştüm tweet haberlerini sana söyleyecektim, sen benden hızlı bir ajan olduğun için hemen eklemişsin.. ellerine sağlık.. ajan n yi takipteyim..:)

ajanım sayfalarda jun un bıyıklı resmi diyordu, nerede, ben neden göremiyorum, atladım mı, ama bütün sayfaları tek tek okudum.. :him:

kapadokyalı
07.12.10, 13:11
Hyung JUN Jung MİNin dj lik yaptığı proğramı aramış:)
önce kendini başka biri olrak tanıtıp Jung min abiyi çok seviyorum müzikalini çok beğendim bende müzikal oyuncusu olmak istiyorum ama şarkıyı ben daha güzel söylüyorum demiş:)

tabi Min kanmamış tanımış hemen jerry sini hehe

seviyorum bu çocukları ya arkadaşlıklarına hayır doğru bir kelime olmadı bu kardeşliklerine hayranım .... :)

kapadokyalı
07.12.10, 13:31
işte buda videosu Jun Minin gülüşü harikaa:d1 (14):7.57.dakidada arıyor jun..
http://http://www.youtube.com/watch?v=zPK-kST7AXk

Nymphe_Nadiad
07.12.10, 13:37
ajanım sitelerde görmüştüm tweet haberlerini sana söyleyecektim, sen benden hızlı bir ajan olduğun için hemen eklemişsin.. ellerine sağlık.. ajan n yi takipteyim..:)

ajanım sayfalarda jun un bıyıklı resmi diyordu, nerede, ben neden göremiyorum, atladım mı, ama bütün sayfaları tek tek okudum.. :him:
Bu aralar çok aktif hepsi zaten... Haftalık olarak rahatlıkla haklarında 3-4 haber bulabiliyorsun... Eski günlerine dönmelerine sevindim :F

Moonum fotoyu bulana kadar canım çıktı hehe Ama sonunda başardım. Buyur traş olmayı unutmuş, bu yüzden bıyıkları terlemiş Junnie :D:
http://img545.imageshack.us/img545/3294/201664627.jpg

Hyung JUN Jung MİNin dj lik yaptığı proğramı aramış:)
önce kendini başka biri olrak tanıtıp Jung min abiyi çok seviyorum müzikalini çok beğendim bende müzikal oyuncusu olmak istiyorum ama şarkıyı ben daha güzel söylüyorum demiş:)

tabi Min kanmamış tanımış hemen jerry sini hehe

seviyorum bu çocukları ya arkadaşlıklarına hayır doğru bir kelime olmadı bu kardeşliklerine hayranım .... :)
Gerçekten kardeş gibiler :F Şakalaşmaları, birbirlerini desteklemeleri... Ama Jungmin hala devam ediyor mu dj'liğe :him: Ben Kyujong'la ikisinin bu işi bıraktıklarını zannediyordum... Belki konuk dj'lik yaptığı bir programdır... :F

Kapanışı KyuJong'un son bulduğum fotosuyla yapayım :D: Çooooooo...oooook tatlı çıkmıııııış!!!!!!

http://img34.imageshack.us/img34/4987/46ed8dec712377a3cc1b3e5.jpg

kapadokyalı
07.12.10, 13:42
Gerçekten kardeş gibiler :F Şakalaşmaları, birbirlerini desteklemeleri... Ama Jungmin hala devam ediyor mu dj'liğe :him: Ben Kyujong'la ikisinin bu işi bıraktıklarını zannediyordum... Belki konuk dj'lik yaptığı bir programdır... :F[/SIZE]

evet canım bir konuk dj'lik bu:FNarsha´nin radyo programinda Narsha yerine DJ´lik yapti.

kapadokyalı
07.12.10, 13:44
Ahh Kyu şeytan git içine düş diyor hehe hehe
ama olmaz ben şeytana uymam Ajanına söz verdim hehe hehe

(ama resme öldüm ):)

moonlight
07.12.10, 13:44
Moonum fotoyu bulana kadar canım çıktı hehe Ama sonunda başardım. Buyur traş olmayı unutmuş, bu yüzden bıyıkları terlemiş Junnie :D:
http://img545.imageshack.us/img545/3294/201664627.jpg

Kapanışı KyuJong'un son bulduğum fotosuyla yapayım :D: Çooooooo...oooook tatlı çıkmıııııış!!!!!!

http://img34.imageshack.us/img34/4987/46ed8dec712377a3cc1b3e5.jpg

canım ajanım saolasın bulmuşsun hemen fotoyu... traş olmamış unutulmuş hali bu mu yani şimdi bıyıklarının, ben pek göremedim ama olsun, siz var diyorsanız vardır hehe hehe yani liderin bıyıklarını makyaj bile kapatmıyor ya o bakımdan (yine lidere pay çıkardım bakın hehe) thanks.. bilmemne programındaki ajumma bile şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırmıştı liderin bıyıklarını görünce:7::7:

vallahi kyu da pek bir tatlı çıkmış ajanım.. ne diyim allah sana bağışlasın.. :7:

Nymphe_Nadiad
07.12.10, 14:18

Düşmeeeee!!!! Burası çok sıkışık zaten bir de sen düşme hehe hehe
Ben de öldüm ben de... Bu ne tatlılıktır anlamıyorum kii :shock:

canım ajanım saolasın bulmuşsun hemen fotoyu... traş olmamış unutulmuş hali bu mu yani şimdi bıyıklarının, ben pek göremedim ama olsun, siz var diyorsanız vardır hehe hehe yani liderin bıyıklarını makyaj bile kapatmıyor ya o bakımdan (yine lidere pay çıkardım bakın hehe) thanks.. bilmemne programındaki ajumma bile şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırmıştı liderin bıyıklarını görünce:7::7:[QUOTE=moonlight;182494]

moonlight
07.12.10, 14:23
bilen geldi...bizden 7 saat öndeler ona göre hesaplanacak saatler..
Kore de saat 14 ise bizde 14-7=7 oluyor...

Nymphe_Nadiad
07.12.10, 14:35
bilen geldi...bizden 7 saat öndeler ona göre hesaplanacak saatler..
Kore de saat 14 ise bizde 14-7=7 oluyor...
Sağolasın kuzum :F O zaman Jun'unki gecenin 03.30'unda :D: Evet ///////cılar kolay gelsin :D:

kapadokyalı
07.12.10, 14:43
Benim twitter varda sırf hevesten açtım hehe
AH ajanım valla yerinize yazardım ama benim ingilizcem Min den bile kötü :( hehe hehe
en iyisi sen aç bi hesap :)

Nymphe_Nadiad
07.12.10, 15:09
Benim /////// varda sırf hevesten açtım hehe
AH ajanım valla yerinize yazardım ama benim ingilizcem Min den bile kötü :( hehe hehe
en iyisi sen aç bi hesap :)
Açtım bile hehe Ama lidere kesinlikle katılıyorum bu site tam anlamıyla bir karmaşa hehe Malum kendisi karışık bulduğu ve uğraşamayacağına karar verdiği için kapatmış hesabını hehe hehe Bir de Kyu başlarda zorlandığından şikayet edince güldüğüm için utandım birazcık :7:

moonlight
07.12.10, 15:33
Açtım bile hehe Ama lidere kesinlikle katılıyorum bu site tam anlamıyla bir karmaşa hehe Malum kendisi karışık bulduğu ve uğraşamayacağına karar verdiği için kapatmış hesabını hehe hehe Bir de Kyu başlarda zorlandığından şikayet edince güldüğüm için utandım birazcık :7:

hehe hehe hehe hehe

kapadokyalı
07.12.10, 15:35
http://img694.imageshack.us/img694/8282/9kz678.jpg (http://img694.imageshack.us/i/9kz678.jpg/)
http://img576.imageshack.us/img576/5299/201uc.jpg (http://img576.imageshack.us/i/201uc.jpg/)
http://img822.imageshack.us/img822/2261/20100810161100410041.jpg (http://img822.imageshack.us/i/20100810161100410041.jpg/)
http://img263.imageshack.us/img263/3129/parkjungmin.jpg (http://img263.imageshack.us/i/parkjungmin.jpg/)
http://img593.imageshack.us/img593/9796/ssi20090713144857v1.jpg (http://img593.imageshack.us/i/ssi20090713144857v1.jpg/)
http://img821.imageshack.us/img821/5898/304600b2c4212b89d9335a2.jpg (http://img821.imageshack.us/i/304600b2c4212b89d9335a2.jpg/)

YasMİN
07.12.10, 15:48
Arkadaşlar Min'in İngilizcesi kötü değil telafuzda sorunlar yaşıyor. Yoksa gramer açısından adamakıllı cümleler kurabilen biri o, yani yazışırken sorun olmaz. :df: Üstelik o telafuz problemleri de taaa ne zamana aitti.. O kadar azimli ki dil konusunda ben artık düzelttiğine inanıyorum :D: Gene de Cuma sabahı göreceğiz değil mi? hehe hehe cuma sabahı horoz ötmeden imam camiye gitmeden twit'e gireceğim :) inşallah konuşma fırsatı bulabiliriz :)

Nymphe_Nadiad
07.12.10, 16:04
http://img593.imageshack.us/img593/9796/ssi20090713144857v1.jpg (http://img593.imageshack.us/i/ssi20090713144857v1.jpg/)

Bu fotografı çok beğendim. Her zamanki gibi çok sempatik ve hoş çıkmış. :F Tayvan'daki fan buluşmasından olması lazım... Hani şu liderin esneyip durduğu hehe hehe
Ama en çok hangisini sevdin dersen aşağıdaki tabi kii!!! Nedenini açıklamama gerek var mı? hehe hehe
http://img821.imageshack.us/img821/5898/304600b2c4212b89d9335a2.jpg (http://img821.imageshack.us/i/304600b2c4212b89d9335a2.jpg/)

kapadokyalı
07.12.10, 16:07
Nedenini açıklamana gerek yok Ajanım gayet açık hehe

Nymphe_Nadiad
07.12.10, 16:13
Nedenini açıklamana gerek yok Ajanım gayet açık hehe
Beni tanıyorsun galiba hehe hehe

zeyra88
07.12.10, 17:23
kuzu kuzu kuzu:d1 (2)::d1 (2)::d1 (2):
junnie...twitter de ve bennn yokum nasıl konuşacağım ki onunla bide gecenin 3 ünde yaaa...ya bana haksızlık bu...jmninki daaha kötü ama şuan için bana göre buda kötü nasıl yapıcam ben kuzu ühhüüüü nasıl dicem ona oppa sarangheee...üüühhüüüü...Türkiyeden en büyük hayranın benim diyemeden duracakmıyım öyle gecenin 3 lerinde ühhüüü...evime gitmek istiyorumm...üühhüüü...o saatte açık internet cafede yoktur naparım ben şimdiii...:d1 (2)::d1 (2)::d1 (2)::d1 (2)::d1 (2)::d1 (2)::d1 (2):

Nymphe_Nadiad
07.12.10, 17:35
junnie...twitter de ve bennn yokum nasıl konuşacağım ki onunla bide gecenin 3 ünde yaaa...ya bana haksızlık bu...jmninki daaha kötü ama şuan için bana göre buda kötü nasıl yapıcam ben kuzu ühhüüüü nasıl dicem ona oppa sarangheee...üüühhüüüü...Türkiyeden en büyük hayranın benim diyemeden duracakmıyım öyle gecenin 3 lerinde ühhüüü...evime gitmek istiyorumm...üühhüüü...o saatte açık internet cafede yoktur naparım ben şimdiii...:d1 (2)::d1 (2)::d1 (2)::d1 (2)::d1 (2)::d1 (2)::d1 (2):
Oyyyyy kuzuuuuuum!!!!! :'( Ben eğer girebilirsem (biliyorsun benim nette sorunlu) ona söylerim merak etme :'( :'( :'(

zeyra88
07.12.10, 17:39
Oyyyyy kuzuuuuuum!!!!! :'( Ben eğer girebilirsem (biliyorsun benim nette sorunlu) ona söylerim merak etme :'( :'( :'(
kuzu meraketmemek eldemiki:(:(:(

kapadokyalı
07.12.10, 18:17

Ama sen böyle yapınca ben çok üzüldüm zehra:d1 (2):

Bizimkilerle başımın belaya grmeyeceğini bilsem kötü ingilizcemle senin için bişeyler yazardım :(

novalyamo
07.12.10, 18:45
enem şurda topu topu 15 saat fln uzakta kaldım sizden yine döktürmüşsunuz valla 2 sayfa ama ajan n sağolsun onun yazdıklari 5 sayfaya bedel oku oku gözüm görmez oldu hehe hehe ama valla siz de olmasanız günün yorgunluğu nasıl çıkar bilmiyorum ellerine sağlık ajanlarım benim:3ww:

novalyamo
07.12.10, 18:50

sevgili acanım lost diyince bi çift laf da ben edeyim içimde kalmasın :şd: son sezonu aslında bomba hatta çok heyecanlı gidiyor da böyle heyecanın kursağinda kalıyor bu mu yani bu mudur bunca yıldir bunun için mi ekledim Allah sizi o adaya düşursün de bir daha çikamayı nasip etmesin dedirtiyor hehe hehe ama son bölume kadar süper ben sana izle derim sonunu izleme ama:şd: zaten sonu çok kotü olduğu için yeniden filmi çıkacakmış farklı bir sonla diye duydum neyse ss501 ciiklerimin sayfasını daha fazla bununla meşgul etmeyeyim sadece dayanamadım işte :şd:

Nymphe_Nadiad
07.12.10, 19:10
enem şurda topu topu 15 saat fln uzakta kaldım sizden yine döktürmüşsunuz valla 2 sayfa ama ajan n sağolsun onun yazdıklari 5 sayfaya bedel oku oku gözüm görmez oldu hehe hehe ama valla siz de olmasanız günün yorgunluğu nasıl çıkar bilmiyorum ellerine sağlık ajanlarım benim:3ww:
Evet çenem düşüktür benim biraz :7: Hele söz konusu ss501 olunca... hehe hehe Ama size faydalı olmaya çalışıyorum işte.. Haberleri en geç 2 gün sonra ulaştırmaya çalışıyorum daha ne yapayım?? :serefe:
Afiyet olsun :F

moonlight
07.12.10, 19:18

ahh novalyamo sen bizi eskiden görecektin.. ne hikayeler, ne maceralar anlatırdık burada hehe hehe hehe bir günde hatta ve hatta bir saatte ne fırtınalar yaşardık ajanlarla ... nasıl şeymiş bu hikayeler diyorsan eğer 4. sayfadan başla 240. sayfalara kadar oku derim hehe hehe hehe ne düğünler yaptık, ne ayrılıklar yaşadık, ne barışmalara şahit olduk.. say say bitmez...hehe hehe

novalyamo
07.12.10, 19:30
Evet çenem düşüktür benim biraz :7: Hele söz konusu ss501 olunca... hehe hehe Ama size faydalı olmaya çalışıyorum işte.. Haberleri en geç 2 gün sonra ulaştırmaya çalışıyorum daha ne yapayım?? :serefe:
Afiyet olsun :F

Acanım olur mu biz mutluyuz senden çok memnunuz böyle sıcak haber daha nerde bulunur haberlere devam aja aja figting ! :KUPA:

novalyamo
07.12.10, 19:32
ahh novalyamo sen bizi eskiden görecektin.. ne hikayeler, ne maceralar anlatırdık burada hehe hehe hehe bir günde hatta ve hatta bir saatte ne fırtınalar yaşardık ajanlarla ... nasıl şeymiş bu hikayeler diyorsan eğer 4. sayfadan başla 240. sayfalara kadar oku derim hehe hehe hehe ne düğünler yaptık, ne ayrılıklar yaşadık, ne barışmalara şahit olduk.. say say bitmez...hehe hehe

Acanım okumaz olur muyum zaten bu sayfada başlarda bu kadar aktif olamamamın sebebi buydu,sayfaları okumaktan yazmaya dermanım kalmıyodu hehe hehe şimdi bitirdim de çok şükür günübirlik takip ediyorum:ş)

Nymphe_Nadiad
07.12.10, 19:54
Acanım olur mu biz mutluyuz senden çok memnunuz böyle sıcak haber daha nerde bulunur haberlere devam aja aja figting ! :KUPA:
Sağolasınız efendim :F Ayyy bak utandım şimdiii :7:

artisttartistt
07.12.10, 19:55
YS oppayı rainle karşılaştırmam karşılaştırırsam rain geri de kalır :D: rain'in şarkısı Ys oppada çok hoş durmuş .. ben YS oppanın genel duruşundan hoşlanmadım senin dediğin gibi çok bezgin görünüyo .. üzücü:sorry2:

ahh acanım hep sözlüyüm o bi lider o ne derse kesin doğrudur ve mantıklı bi açıklaması vardırhehe bende /////// kullanıyorum ama hiç bişi anlamıyorum .. diyeceksinki anlamıyosun nasıl kullanıyosun .. sadece oppalara bakıp çıkıyorum zerre bi faaliyete sahip değilim:D

Arkadaşlar Min'in İngilizcesi kötü değil telafuzda sorunlar yaşıyor. Yoksa gramer açısından adamakıllı cümleler kurabilen biri o, yani yazışırken sorun olmaz. :F Üstelik o telafuz problemleri de taaa ne zamana aitti.. O kadar azimli ki dil konusunda ben artık düzelttiğine inanıyorum :D: Gene de Cuma sabahı göreceğiz değil mi? hehe hehe

evett yahu Jm'nın ing. kötü olduğunu kim söyledi kötü olan lider lütfen karıştırmayın hehe SS501 söylediği in a rush'ın videosunu izleyince çok güldüm yarıldım resmen .. tamam hepsi telaffuzlarda problem yaşıyo ama liderin okurken ağzının aldığı şekiller beni öldürdü gülmekten hehe

ee bu kadar videoyu övmüşken eklemezsem ayıp olur hehe daha önce eklemiştim ama yeni gelen üyelerde görsün SS501 mükemmel ingilizcelerini hehe

Jun'un sesi yine çok tatlı .. Park'a söyleyecek laf bulamıyorum adam ben mükemmelim diye dolaşıyo ama yalanda değil:D

http://www.youtube.com/watch?v=PvB51eMPZs4&playnext=1&list=PLE27090D40511111B&index=6

bu da aynı videonun lider versiyonu :şd:

http://www.youtube.com/watch?v=Rw-Y_gSpsmM&feature=related

Lost'u pek sevemedim ben... Başlarda enterasandı ama sonra sıkıcılaştı sanki :him:
karşınot: Zaten sayfalar gittikçe uluslararası bir boyuta ulaşıyor hehe hehe Bir sonraki bölümde de Gossip Girl alıntısı yapacağım :D:
""You know you love me.. XOXO... Ajan n..." hehe hehe

moonum çok korkuyorum ilerde daha neler gelecek bu sayfaya hehe

ajan n seninle zevklerimiz çok tutuyo biliyo musun :D( ilk başta kyu konusunda zıt düşsekte biliyosun o artık benim subae'm :D)

bende lostu başında beğenmiştim devamını beğenmediğim için izlemedim ciklett

galiba bu sayfaya gelen herkesin geçmişin de amerikan dizileri var hehe

keşke görebilseydim de şu resme bende ölseydim:girl_cray:

junnie.../////// de ve bennn yokum nasıl konuşacağım ki onunla bide gecenin 3 ünde yaaa...ya bana haksızlık bu...jmninki daaha kötü ama şuan için bana göre buda kötü nasıl yapıcam ben kuzu ühhüüüü nasıl dicem ona oppa sarangheee...üüühhüüüü...Türkiyeden en büyük hayranın benim diyemeden duracakmıyım öyle gecenin 3 lerinde ühhüüü...evime gitmek istiyorumm...üühhüüü...o saatte açık internet cafede yoktur naparım ben şimdiii...:d1 (2)::d1 (2)::d1 (2)::d1 (2)::d1 (2)::d1 (2)::d1 (2):

kuzum neden evine dönemiyosun .. gel bize benim netim 7/24 hizmette ..

sevgili acanım lost diyince bi çift laf da ben edeyim içimde kalmasın :şd: son sezonu aslında bomba hatta çok heyecanlı gidiyor da böyle heyecanın kursağinda kalıyor bu mu yani bu mudur bunca yıldir bunun için mi ekledim Allah sizi o adaya düşursün de bir daha çikamayı nasip etmesin dedirtiyor hehe hehe ama son bölume kadar süper ben sana izle derim sonunu izleme ama:şd: zaten sonu çok kotü olduğu için yeniden filmi çıkacakmış farklı bir sonla diye duydum neyse ss501 ciiklerimin sayfasını daha fazla bununla meşgul etmeyeyim sadece dayanamadım işte :şd:

Allah senin iyiliğini versin diyorum novalyamo .. bu forumda çok güldüm ama hiç bu kadar gülmemiştim şokk geçirdim resmen '' Allah sizi o adaya düşursün de bir daha çikamayı nasip etmesin dedirtiyor '' yazına .. ne diyim bilmiyorumki Allah ömrünü hayr üzre uzatsın :f34:

47. sayfadan beri burdayım ben hiç öyle bi macera görmedim :P herhalde 4.sayfayla 47. sayfa arasında macera yaşadınız dicem ama onları da okudum yine görmedim :Phehe hehe hehe hehe hehe

moonlight
07.12.10, 20:12
47. sayfadan beri burdayım ben hiç öyle bi macera görmedim :P herhalde 4.sayfayla 47. sayfa arasında macera yaşadınız dicem ama onları da okudum yine görmedim :Phehe hehe hehe hehe hehe

görmemişsindir tabii sehadetçiğim işine gelmemiştir çünkü hehe hehe görme zaten, ilgilenme, bakma, lideri rahat bırak, bizi rahat bırak keyfimize bakalım liderle ...:P:P:P

belkıs88
07.12.10, 20:13
Selamlar sayın ajanlar, ss01severler ve HYS oppam :F
Nabersiniz? hehe hehe

artisttartistt
07.12.10, 20:13
evett saygı değer acanlarım ve sevgili üyelerim !!

SS501 in a rush videolarını bu kadar yerdikten sonra şunu da ilave etmeliyim .. SS501 üyeleri dudak talimi dersi almışlar .. videoyu içine düşerek izlediğim için (ve acizane bende dudak talim dersi aldığım için) bunu çok net anladım .. bu kadar garip görünmelerinin nedeni her harfi yerinden okumalarıdır .. yoksa benim canım grubum hiç kötü/yanlış iş yapar mı yesin onları biz :d1 (14):

moonlight
07.12.10, 20:15
ajan b hoşgeldin..nerelerdesin, özledik seni..

veeee sehadettt o mesaj ne öyle .. sakıncalı laflar etmişsin hehe hehe yine ajanların gazabına uğrayacaksın söyleyim hehe hehe hehe

artisttartistt
07.12.10, 20:17
Selamlar sayın ajanlar, ss01severler ve HYS oppam :F
Nabersiniz? hehe hehe

waaoow waaaoow waaaooowwww hoş geldin acanım .. biz iyiyiz bildiğin ve herzamanki gibi SS501'in içine düşmüş bi şekilde devam ediyoruz :D sen nasılsın inşaallah iyisindir (bu da iyice mektup kıvamında oldu hehe) iyi olmanı Cenab-ı RAbb'üL a'Leminden niyaz ederim hehe

biliyo musun sen yokken YS oppa'ya biri musallat oldu bizde onu dövdük yolladık iyi yapmışız di mi :P hehe hehe hehe

artisttartistt
07.12.10, 20:23
ajan b hoşgeldin..nerelerdesin, özledik seni..

veeee sehadettt o mesaj ne öyle .. sakıncalı laflar etmişsin hehe hehe yine ajanların gazabına uğrayacaksın söyleyim hehe hehe hehe

ahh moonum ne kadar art niyetlisin hemen yanlış anlıyorsun insan sorar neden içine düşerek izledin diye .. biri yere muz kabuğu atmış bende sessiz sedasız UZAKTAN UZAĞA SS501'in videosunu izleyim dedim sen git muz kabuğuna bass !!

huuuuuubbbb !!

kendime geldiğimde videoda bende vardım iyi seyredin beni de göreceksiniz hehe hehe

sadece
07.12.10, 20:27
buraya yazmayalı uzun zaman oldu ama takipteyim hep hehe

gelmişken birşey ekleyeyim,liderin hareketler hehe

http://www.youtube.com/watch?v=5TvLmpzy86g&feature=related

kapadokyalı
07.12.10, 20:44
http://img3.imageshack.us/img3/6059/1d0ee4c576b0ca848326ac5.jpg (http://img3.imageshack.us/i/1d0ee4c576b0ca848326ac5.jpg/)
http://img152.imageshack.us/img152/4822/2e1070001904cc374afb51a.jpg (http://img152.imageshack.us/i/2e1070001904cc374afb51a.jpg/)
http://img834.imageshack.us/img834/989/7d009511aa79ca69f919b87.jpg (http://img834.imageshack.us/i/7d009511aa79ca69f919b87.jpg/)
http://img210.imageshack.us/img210/374/6d15aab44d926bf836d3cab.jpg (http://img210.imageshack.us/i/6d15aab44d926bf836d3cab.jpg/)
http://img207.imageshack.us/img207/808/f3380cfbf3f02ce9b58f316.jpg (http://img207.imageshack.us/i/f3380cfbf3f02ce9b58f316.jpg/)
http://img821.imageshack.us/img821/3519/ff0d66dc2bf720015882dd7.jpg (http://img821.imageshack.us/i/ff0d66dc2bf720015882dd7.jpg/)
http://img715.imageshack.us/img715/9919/f960cca18242b795caefd0a.jpg (http://img715.imageshack.us/i/f960cca18242b795caefd0a.jpg/)
http://img101.imageshack.us/img101/94/fd54f4f3f46bf83eb07ec5a.jpg (http://img101.imageshack.us/i/fd54f4f3f46bf83eb07ec5a.jpg/)

artisttartistt
07.12.10, 20:46
işte buda videosu Jun Minin gülüşü harikaa:d1 (14):7.57.dakidada arıyor jun..
http://http://www.youtube.com/watch?v=zPK-kST7AXk

bunlar tam bir çatlak :D gerçekten jm dehşet gülüyo :lol:

artisttartistt
07.12.10, 20:47
buraya yazmayalı uzun zaman oldu ama takipteyim hep hehe

gelmişken birşey ekleyeyim,liderin hareketler hehe

http://www.youtube.com/watch?v=5TvLmpzy86g&feature=related
hoş geLdin sadece .. daha sık gel:F

bu işten en çok JM memnun kalmıştır hehe

kapadokyalı
07.12.10, 20:59
şekerliğe bak yaa şunların :)
http://img543.imageshack.us/img543/5395/d7ac8886a3404a05c65cc3c.jpg (http://img543.imageshack.us/i/d7ac8886a3404a05c65cc3c.jpg/)

Lideriminde keyfine diyecek yok hehe

http://img149.imageshack.us/img149/1461/168ea60097d1fe2b1c95834.jpg (http://img149.imageshack.us/i/168ea60097d1fe2b1c95834.jpg/)

Ahh Kyuu....

http://img696.imageshack.us/img696/8608/a442bc182fe8326943a9ad1.jpg (http://img696.imageshack.us/i/a442bc182fe8326943a9ad1.jpg/)

moonlight
07.12.10, 21:07

http://img149.imageshack.us/img149/1461/168ea60097d1fe2b1c95834.jpg (http://img149.imageshack.us/i/168ea60097d1fe2b1c95834.jpg/)

lideri sırtını sağlam yere dayamış.. üyeler arkasında.. hehe hehe
bu arada liderin ceket mi diyim palto mu diyim neyse artık o giysisinin rengine bayıldım... kendime bu renk far alayım bari hehe saçının rengi, saçının şekli derken, far olayına kadar gelmiş bulunuyorum hehe hehe

artisttartistt
07.12.10, 21:50
şekerliğe bak yaa şunların :)
http://img543.imageshack.us/img543/5395/d7ac8886a3404a05c65cc3c.jpg (http://img543.imageshack.us/i/d7ac8886a3404a05c65cc3c.jpg/)

kumpir yanağa bu haller çok yakışıyo çok şirin Lucifer hehe

ehh lider o ..kolay mı hehe

Ahh Kyuu....

http://img696.imageshack.us/img696/8608/a442bc182fe8326943a9ad1.jpg (http://img696.imageshack.us/i/a442bc182fe8326943a9ad1.jpg/)

ahh sunbae'me yeşil göz çok yakışıyooo (burda gözleri yeşil değil tabiki ama olsa çok yakışır hehe)

artisttartistt
07.12.10, 21:52
lideri sırtını sağlam yere dayamış.. üyeler arkasında.. hehe hehe
bu arada liderin ceket mi diyim palto mu diyim neyse artık o giysisinin rengine bayıldım... kendime bu renk far alayım bari hehe saçının rengi, saçının şekli derken, far olayına kadar gelmiş bulunuyorum hehe hehe

moonum sen park'ın kapatıcısını da istemiştin bi ara di mi hehe

moonlight
07.12.10, 22:05
moonum sen park'ın kapatıcısını da istemiştin bi ara di mi hehe

kapatıcısını değil gri renkli farını istemiştim sehadetçiğim...hehe hehe hehe

artisttartistt
07.12.10, 22:10
kapatıcısını değil gri renkli farını istemiştim sehadetçiğim...hehe hehe hehe

emin misin ben kapatıcı dedin diye hatırlıyorum albümünün resimleri çıktığında hani :S( arardım şimdi ama çok korkuyorum sayfalardan hehe hehe

novalyamo
07.12.10, 22:10

Liderimin keyfine diyecek yok ama saçlarına diyecek var hehe hehe bu saçlar ne liderim:him:, liderim yakışıklıdır hoştur ama bu saçları gerçekten kötü ona yakışmayan belki tek renk budur ayıptir soylemesi ne rengisye artık hehe hehe yani hangi kuafor bu çocuğu utanmadan boyayıp da liderim süper oldun çik dışarı kizlar hayran kalacak diyip salondan dışarı adım atmasına izin vermiş anlamış değilim o kuaförü bulunca saçlarıni aynı renge boyayacağım bakalım mutlu olacak mı? hehe hehe hehe

artisttartistt
07.12.10, 22:14
Liderimin keyfine diyecek yok ama saçlarına diyecek var hehe hehe bu saçlar ne liderim:him:, liderim yakışıklıdır hoştur ama bu saçları gerçekten kötü ona yakışmayan belki tek renk budur ayıptir soylemesi ne rengisye artık hehe hehe yani hangi kuafor bu çocuğu utanmadan boyayıp da liderim süper oldun çik dışarı kizlar hayran kalacak diyip salondan dışarı adım atmasına izin vermiş anlamış değilim o kuaförü bulunca saçlarıni aynı renge boyayacağım bakalım mutlu olacak mı? hehe hehe hehe

hoyttt novalyamo stopp yahuuu bu ne şiddett !!

başlıca her oppanın saçı bir kere sarıdan geçmiştir hehe (mesela : hero'nun saçları hala sarı .. şimdi neden onu örnek verdiysem hehe)

2.si ben liderimin sarı saçlarını görüp aşık oldum tamam mıııııı hehe

kapadokyalı
07.12.10, 22:32
Bir insan nasıl bu kadar sevimli olur yaaa:F

http://img143.imageshack.us/img143/9536/54600449201002212251044.gif (http://img143.imageshack.us/i/54600449201002212251044.gif/)
Liderrr :3ww:
http://img641.imageshack.us/img641/6048/54600449201002251336368.gif (http://img641.imageshack.us/i/54600449201002251336368.gif/)

Kesin lideri dürten JungMİn dir hehe
Zira hayallere dalmışgibi bir hali var liderin hehe
http://img217.imageshack.us/img217/7670/54600449201002222057353.gif (http://img217.imageshack.us/i/54600449201002222057353.gif/)

moonlight
07.12.10, 22:34
emin misin ben kapatıcı dedin diye hatırlıyorum albümünün resimleri çıktığında hani :S( arardım şimdi ama çok korkuyorum sayfalardan hehe hehe

bende o sayfalardan korkmasam mesajımı bulurdum ama sehadet eminim hehe yeni albümü için çektirdiği fotolardaki gri renkli farı muhteşem duruyordu :7:

valla ne renk olduğu belli olmayan bu rengi liderin kafasına süren kişinin kafasını da aynı renge boyamak lazım ki nasıl göründüğünü kendi üstünde test etsin hehe hehe

başlıca her oppanın saçı bir kere sarıdan geçmiştir hehe (mesela : hero'nun saçları hala sarı .. şimdi neden onu örnek verdiysem hehe)

haklısın, saçını sarıya boyamayan yok, hadi oldu diyelim mutlaka bir köşesine sarı bir tutam attırıyorlar.. nedense artık o kısmı bir türlü anlayamıyorum..

artisttartistt
07.12.10, 22:36
LİDERİMDEN HABERLERRRR !!!

Kim Hyun Joong ünlü Japon müzik yapımcısı Komuro Tetsuya tarafından bestelenmiş bir şarkı söyleyecek !!

SS501 adlı grubun Lideri Kim Hyun Joong, Japonya - Tokyo Dome stadyumunda; 14 AraLık 2010 tarihinde '' smile proje '' için Japon müzik yapımcısı Komuro Tetsuya tarafından bestelenmiş '' The Power of SmiLe (güLümsemek güç) '' adlı şarkıyı seslendirecek ..

smiLe projesi : Asya'daki çocuklar için yardım projesidir (ahh bu liderim ne kadar yardımsever :d1 (2):)

Aynı gün Hyun Joong, PlayfuLL kiss'in OST'sinden seslendirecek ..

Liderimden asyalılara mesaj

http://www.youtube.com/watch?v=Nguq4UGz5dw&feature=player_embedded

moonlight
07.12.10, 22:40
14 kasım da mı üstünden neredeyse biray geçmiş kiiiiii... aralık olmasın o sakın :him:

artisttartistt
07.12.10, 22:42
Park'ın twitter mesajı

''bugün annemin doğum günü ve ben geç kaldım! Menü bu !! ''

http://img72.imageshack.us/img72/2954/ymk0.jpg (http://img72.imageshack.us/i/ymk0.jpg/)

Park beni de çağırdı işim var dedim oysaki canım istemedi iyiki gitmemişim yoksa aç kalırdım hehe

artisttartistt
07.12.10, 22:46
14 kasım da mı üstünden neredeyse biray geçmiş kiiiiii... aralık olmasın o sakın :him:

seviyorum ben bu acanları yahuuuu :D hiçbir şey gözlerinden kaçmıyo liderimle kaçamak yapmaya kalksak kesin bu moon bizi yakalar hehe

evet acanım Aralık. akLım liderde olduğu için kasım yazmışım hehe hehe

kapadokyalı
07.12.10, 22:56
Park'ın twitter mesajı

''bugün annemin doğum günü ve ben geç kaldım! Menü bu !! ''

http://img72.imageshack.us/img72/2954/ymk0.jpg (http://http://img72.imageshack.us/img72/2954/ymk0.jpg)

Park beni de çağırdı işim var dedim oysaki canım istemedi iyiki gitmemişim yoksa aç kalırdım hehe

Ahh şehadet keşke beni çağırsaydı Jun Mİn şimdi sıcacık poğaça çıkardım fırından götürürdüm onlarda aç kalmazdı hehe
anam bu doğum günü sofasıysa normal günlerini düşünemiyorum hehe
durduk yere böyle çırpı gibi değil bunlarr hehe

Bu arada iyiki doğmuş Jun minin annesi yoksa biz kimi sevecektik vahşi atımız diye hehe

moonlight
07.12.10, 22:59
seviyorum ben bu acanları yahuuuu :D hiçbir şey gözlerinden kaçmıyo liderimle kaçamak yapmaya kalksak kesin bu moon bizi yakalar hehe

evet acanım Aralık. akLım liderde olduğu için kasım yazmışım hehe hehe

yakalarım sahadet yakalarım, kaçmaz benden hehe hehe ama lider seninle bir yere kaçmaz ki hehe hehe o konuda rahatım yani hehe hehe
şimdi sehadetçiğim aklını başına al diyorum sana daha da bir şey demiyorum hehe hehe aklın başka başka yerlere kaymasın da tarihleri yanlış yazma olur mu hehe hehe

sherbet
07.12.10, 23:13
ya şu jung min in radyodaki wideoda ne konuşuyolar :(

novalyamo
07.12.10, 23:22
hoyttt novalyamo stopp yahuuu bu ne şiddett !!

2.si ben liderimin sarı saçlarını görüp aşık oldum tamam mıııııı hehe

Evet şahadet ben de ona sarı saçlı haline rağmen vuruldum ama o saçlara "rağmen" diyorum çunku kendisi yaradılıştan yakışklı ne yaparsin:d1 (24): lakin koreli erkekler bir kez daha tekrar ediyorum:
SARI-PERMALI SAÇ VE ESTETIK Ya-kış-mı-yor
çünku onlar dogal guzeller Allah vergisi napcaksın :d1 (20):

kapadokyalı
07.12.10, 23:23
ya şu jung min in radyodaki wideoda ne konuşuyolar :(

Joon aradiginda önce Jung Min´in oynadigi müzikali begendigini ve oyuncu oldugu icin ondan ögrenmek istedigini söyledi. Jung Min müzikal oyunculari sarki söyleyebilmeli dedi. Joon´da Min´in iyi sarki söyledigini ama kendisinin ondan daha iyi oldugunu söyledi. Min sarki söylemeye basladi ve Joon´da Cafe-in den bir parca söyledi. Sonra Jung Min Joon´u tanitti ve Music High & Cafe-In´in reklamini yapmasinda ona yardim etti. Joon Let me be the one sarkisini dinlemek istedigini söyledi (sarkiyi söylemis galiba) Min´de caldi.

ALINTIDIR
Ama ilk aradığında kendisini başka biriolarak tanıtıp mini kandırmaya çalışıyor ama min yutmuyor :)

artisttartistt
08.12.10, 00:27
MeLeK YüZLü LuCiFeR 'dan HaBeRLeR !1

bu çocuk hiçbir fırsatı kaçırmıyo :2ww:

07.12.10
Ve Young Saeng yine sahalarda

http://img819.imageshack.us/img819/4956/2db23a310df2145d91ef393.jpg (http://img819.imageshack.us/img819/4956/2db23a310df2145d91ef393.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img403.imageshack.us/img403/6168/4c5f335060da03533b29353.jpg (http://img403.imageshack.us/img403/6168/4c5f335060da03533b29353.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img406.imageshack.us/img406/3406/6a886e0db5dd6fced0581b4.jpg (http://img406.imageshack.us/img406/3406/6a886e0db5dd6fced0581b4.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img257.imageshack.us/img257/2900/6ffb6b0377d215817a89472.jpg (http://img257.imageshack.us/img257/2900/6ffb6b0377d215817a89472.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img375.imageshack.us/img375/2199/7f9454fcb663a243d8f9fd3.jpg (http://img375.imageshack.us/img375/2199/7f9454fcb663a243d8f9fd3.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img573.imageshack.us/img573/2630/8ed9f4327a9edd91a2cc2b3.jpg (http://img573.imageshack.us/img573/2630/8ed9f4327a9edd91a2cc2b3.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img826.imageshack.us/img826/2407/35c1cd8f6fed4b5ecafc7a7.jpg (http://img826.imageshack.us/img826/2407/35c1cd8f6fed4b5ecafc7a7.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img704.imageshack.us/img704/4517/cd2a59c93fa36d1d0eb3452.jpg (http://img704.imageshack.us/img704/4517/cd2a59c93fa36d1d0eb3452.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img836.imageshack.us/img836/1741/f1272f56061281420df3e33.jpg (http://img836.imageshack.us/img836/1741/f1272f56061281420df3e33.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

yeniLdim ben bu yeniLgiye şapka çıkarırım hehe hehe

http://img543.imageshack.us/img543/8696/f1272f56062381420df3e34.jpg (http://img543.imageshack.us/img543/8696/f1272f56062381420df3e34.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

novalyamo
08.12.10, 00:31
Cok ilginc bir tespitte bulunacağim dikkat:
y.s'de tam bir beyzbolcu tipi var onu bu formalar icinde görünce profesyonel olsa cuk oturur derim vücudu mu tipi mi anlamadım ama birseysi beyzbola çok uygun hehe

artisttartistt
08.12.10, 00:55
Fanmeeting brosüründen

http://img530.imageshack.us/img530/9340/2cfa97308287f2775ab5f55.jpg (http://img530.imageshack.us/img530/9340/2cfa97308287f2775ab5f55.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img528.imageshack.us/img528/8122/3e8caf3c975a0abeb311c75.jpg (http://img528.imageshack.us/img528/8122/3e8caf3c975a0abeb311c75.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img31.imageshack.us/img31/3083/4ed085f7859f181c342acc5.jpg (http://img31.imageshack.us/img31/3083/4ed085f7859f181c342acc5.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img526.imageshack.us/img526/4369/85ce6d1f38eaea99ac6e752.jpg (http://img526.imageshack.us/img526/4369/85ce6d1f38eaea99ac6e752.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img249.imageshack.us/img249/4324/6380f0c63d7c7479e4dd3b2.jpg (http://img249.imageshack.us/img249/4324/6380f0c63d7c7479e4dd3b2.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

badboy'umuz :D
http://img217.imageshack.us/img217/2314/4881471de800c736dbb4bd5.jpg (http://img217.imageshack.us/img217/2314/4881471de800c736dbb4bd5.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img202.imageshack.us/img202/803/b32b44e9fd7ef20379f0555.jpg (http://img202.imageshack.us/img202/803/b32b44e9fd7ef20379f0555.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img696.imageshack.us/img696/5003/d6a334d0c701764da08bb72.jpg (http://img696.imageshack.us/img696/5003/d6a334d0c701764da08bb72.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 01:00
Allah'ım bunlar nasıl yanaklar ciklett

http://img72.imageshack.us/img72/9431/f00764924cfe3a1c2a716.jpg (http://img72.imageshack.us/img72/9431/f00764924cfe3a1c2a716.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img401.imageshack.us/img401/1951/f00764924cfe3a1ee21af.jpg (http://img401.imageshack.us/img401/1951/f00764924cfe3a1ee21af.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img526.imageshack.us/img526/3388/f00764924cfe3a18ea09c.jpg (http://img526.imageshack.us/img526/3388/f00764924cfe3a18ea09c.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img139.imageshack.us/img139/5137/f00764924cfe3a12983f7.jpg (http://img139.imageshack.us/img139/5137/f00764924cfe3a12983f7.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img63.imageshack.us/img63/9699/c00415954cfe4ba39689a.jpg (http://img63.imageshack.us/img63/9699/c00415954cfe4ba39689a.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img526.imageshack.us/img526/8809/c00415954cfe41835235b.jpg (http://img526.imageshack.us/img526/8809/c00415954cfe41835235b.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img80.imageshack.us/img80/2017/c00415954cfe417ac7b2a.jpg (http://img80.imageshack.us/img80/2017/c00415954cfe417ac7b2a.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 01:04
tam öpmelik :f12: hehe hehe

sanki hiç yanağı yokmuş gibi bi de şişirmiş hehe

http://img27.imageshack.us/img27/540/c00415954cfe41ab68ccb.jpg (http://img27.imageshack.us/img27/540/c00415954cfe41ab68ccb.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img440.imageshack.us/img440/5646/c00415954cfe417b0778b.jpg (http://img440.imageshack.us/img440/5646/c00415954cfe417b0778b.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img152.imageshack.us/img152/9538/c00415954cfe417b02363.jpg (http://img152.imageshack.us/img152/9538/c00415954cfe417b02363.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img641.imageshack.us/img641/9099/c00415954cfe4171f1919.jpg (http://img641.imageshack.us/img641/9099/c00415954cfe4171f1919.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img269.imageshack.us/img269/1113/c00415954cfe41864ce29.jpg (http://img269.imageshack.us/img269/1113/c00415954cfe41864ce29.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img26.imageshack.us/img26/4455/c00415954cfe417c0b9ff.jpg (http://img26.imageshack.us/img26/4455/c00415954cfe417c0b9ff.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img219.imageshack.us/img219/9710/c00415954cfe4186186ce.jpg (http://img219.imageshack.us/img219/9710/c00415954cfe4186186ce.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img829.imageshack.us/img829/4008/c00415954cfe418402888.jpg (http://img829.imageshack.us/img829/4008/c00415954cfe418402888.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

liderin arkadaşı sonuçta şaşırmamak lazım :D
http://img443.imageshack.us/img443/5466/c00415954cfe41b298f10.jpg (http://img443.imageshack.us/img443/5466/c00415954cfe41b298f10.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 01:06
Cok ilginc bir tespitte bulunacağim dikkat:
y.s'de tam bir beyzbolcu tipi var onu bu formalar icinde görünce profesyonel olsa cuk oturur derim vücudu mu tipi mi anlamadım ama birseysi beyzbola çok uygun hehe

senin her mesajın beni öldürüyo gülmekten hehe hehe novalyamo beyzbol hakkında ne kadar bilgin var da böyle bir teşhiste bulundun hehe hehe

novalyamo
08.12.10, 01:12
senin her mesajın beni öldürüyo gülmekten hehe hehe novalyamo beyzbol hakkında ne kadar bilgin var da böyle bir teşhiste bulundun hehe hehe

İşte kulaktan dolma bi kac bilgim var hehe hehe bu yüzden çok önemli bir tespit diyerek giriş yaptım(kendi kendimle alay ettim ;) ince espri ha hehe )
Ama böyle bi kac beyzbolcu görmüşlüğüm vardir hani bakınca onlara pek bi benziyo hehe hehe

artisttartistt
08.12.10, 01:14
tombuL kuş hehe

http://img593.imageshack.us/img593/8982/129153008115.jpg (http://img593.imageshack.us/img593/8982/129153008115.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img543.imageshack.us/img543/2418/129153008116.jpg (http://img543.imageshack.us/img543/2418/129153008116.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img585.imageshack.us/img585/6875/129153095521.jpg (http://img585.imageshack.us/img585/6875/129153095521.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

ayyy bu çocuk beni öldürüyo 1 YS oppa 2 novalyamo hehe
http://img545.imageshack.us/img545/7731/34831474550209673142802.jpg (http://img545.imageshack.us/img545/7731/34831474550209673142802.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img577.imageshack.us/img577/3934/34831474550214673142802.jpg (http://img577.imageshack.us/img577/3934/34831474550214673142802.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img11.imageshack.us/img11/6976/34831474550199673142802.jpg (http://img11.imageshack.us/img11/6976/34831474550199673142802.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img23.imageshack.us/img23/1728/34831474550219673142802.jpg (http://img23.imageshack.us/img23/1728/34831474550219673142802.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img545.imageshack.us/img545/6070/34831474550224673142802.jpg (http://img545.imageshack.us/img545/6070/34831474550224673142802.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img262.imageshack.us/img262/2627/15696447454837967314280.jpg (http://img262.imageshack.us/img262/2627/15696447454837967314280.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img641.imageshack.us/img641/5169/129154053010120433.jpg (http://img641.imageshack.us/img641/5169/129154053010120433.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

Allah'ım sana geLiyorum :d1 (1):
http://img823.imageshack.us/img823/3730/e00378474cfb1f455c6ba.jpg (http://img823.imageshack.us/img823/3730/e00378474cfb1f455c6ba.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img69.imageshack.us/img69/9085/e00378474cfb1f3878db1.jpg (http://img69.imageshack.us/img69/9085/e00378474cfb1f3878db1.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 01:15
İşte kulaktan dolma bi kac bilgim var hehe hehe bu yüzden çok önemli bir tespit diyerek giriş yaptım(kendi kendimle alay ettim ;) ince espri ha hehe )
Ama böyle bi kac beyzbolcu görmüşlüğüm vardir hani bakınca onlara pek bi benziyo hehe hehe

yani YS oppa tipten kazandı hee hehe hehe (ara bilgin için teşekkür ederim ince espri hehe hehe)

artisttartistt
08.12.10, 01:22
bu kadar tatlı olmaya devam edersen seni de biz böyle yicez ciklett

http://img193.imageshack.us/img193/2865/seang5.jpg (http://img193.imageshack.us/img193/2865/seang5.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

acan ys ve acan kyu iş başında (acanlarım siz mi öğrettiniz bunlara acanlığı::)

operasyonun adı : cola'nın kabarcıkları hehe

http://img263.imageshack.us/img263/2801/101vv.jpg (http://img263.imageshack.us/img263/2801/101vv.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 01:41
Park Jung Min - 2011 Calendar

manken gibi mübarek

http://img138.imageshack.us/img138/8011/pjmcalendar2011.jpg (http://img138.imageshack.us/img138/8011/pjmcalendar2011.jpg Uploaded with ImageShack.us) s (http://imageshack.us)

http://img560.imageshack.us/img560/1199/pjm2011deskcalendar.jpg (http://img560.imageshack.us/img560/1199/pjm2011deskcalendar.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img401.imageshack.us/img401/1593/pjm2011fullsizecalendar.jpg (http://img401.imageshack.us/img401/1593/pjm2011fullsizecalendar.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 01:50
Kendinden başkasını düşünmediğini, sevmediğini söyleyen Park Jung Min 'in KyuSaeng fanmeetinginden fotografları :D
İnce düşünceli davranmış pek gö zönünde bir yer seçmemiş.
Park; YS oppa Rain´in sarkisini söylerken gülmüs ve alkislamis. Hit Saeng hoşuna gitmiş galiba ciklett
Sahneye gitmeyip ikisini sahne arkasinda tebrik etmis ve ona bakan hayranlarindan kendisiyle ilgilenmeyip sahneye konsantre olmalarini istemis. (terbiyeli oppa hehe)

http://img502.imageshack.us/img502/3673/jm101.jpg (http://img502.imageshack.us/img502/3673/jm101.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img89.imageshack.us/img89/2491/jm20123.jpg (http://img89.imageshack.us/img89/2491/jm20123.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img600.imageshack.us/img600/6963/jm30.jpg (http://img600.imageshack.us/img600/6963/jm30.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 01:56
Park Jung Min, Narsha´nin radyo programinda Narsha yerine DJ´lik yaptı .. Fanlar yine yaLnız bırakmadı ciklett

06/12/2010

http://img703.imageshack.us/img703/2162/9fd9763950a7c98b9e3d62e.jpg (http://img703.imageshack.us/img703/2162/9fd9763950a7c98b9e3d62e.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img151.imageshack.us/img151/2636/f7f4fda393573ad9d04358e.jpg (http://img151.imageshack.us/img151/2636/f7f4fda393573ad9d04358e.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img530.imageshack.us/img530/7853/b4d8d1029cfef837030881e.jpg (http://img530.imageshack.us/img530/7853/b4d8d1029cfef837030881e.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img42.imageshack.us/img42/2971/55933629201012071450432.jpg (http://img42.imageshack.us/img42/2971/55933629201012071450432.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img703.imageshack.us/img703/5863/6d1a6ecc8f0f2c5b7e3e6fc.jpg (http://img703.imageshack.us/img703/5863/6d1a6ecc8f0f2c5b7e3e6fc.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 02:00
http://img101.imageshack.us/img101/3499/aa2a5ab7883ca3ebd9335a8.jpg (http://img101.imageshack.us/img101/3499/aa2a5ab7883ca3ebd9335a8.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img413.imageshack.us/img413/2891/53553325201012071712371.jpg (http://img413.imageshack.us/img413/2891/53553325201012071712371.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img403.imageshack.us/img403/2891/53553325201012071712371.jpg (http://img403.imageshack.us/img403/2891/53553325201012071712371.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img704.imageshack.us/img704/3103/55933629201012071521361.jpg (http://img704.imageshack.us/img704/3103/55933629201012071521361.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img33.imageshack.us/img33/3103/55933629201012071521361.jpg (http://img33.imageshack.us/img33/3103/55933629201012071521361.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img375.imageshack.us/img375/9735/55933629201012071521361h.jpg (http://img375.imageshack.us/img375/9735/55933629201012071521361h.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 02:04
aman Allah'ım !!

http://img694.imageshack.us/img694/2971/55933629201012071450432.jpg (http://img694.imageshack.us/img694/2971/55933629201012071450432.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img148.imageshack.us/img148/2971/55933629201012071450432.jpg (http://img148.imageshack.us/img148/2971/55933629201012071450432.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img80.imageshack.us/img80/2971/55933629201012071450432.jpg (http://img80.imageshack.us/img80/2971/55933629201012071450432.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img638.imageshack.us/img638/2891/53553325201012071712371.jpg (http://img638.imageshack.us/img638/2891/53553325201012071712371.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img18.imageshack.us/img18/2891/53553325201012071712371.jpg (http://img18.imageshack.us/img18/2891/53553325201012071712371.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img225.imageshack.us/img225/2891/53553325201012071712371.jpg (http://img225.imageshack.us/img225/2891/53553325201012071712371.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img706.imageshack.us/img706/3431/55933629201012071521361a.jpg (http://img706.imageshack.us/img706/3431/55933629201012071521361a.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 02:10
http://img259.imageshack.us/img259/2891/53553325201012071712371.jpg (http://img259.imageshack.us/img259/2891/53553325201012071712371.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img528.imageshack.us/img528/2891/53553325201012071712371.jpg (http://img528.imageshack.us/img528/2891/53553325201012071712371.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img148.imageshack.us/img148/3103/55933629201012071521361.jpg (http://img148.imageshack.us/img148/3103/55933629201012071521361.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img140.imageshack.us/img140/2891/53553325201012071712371.jpg (http://img140.imageshack.us/img140/2891/53553325201012071712371.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)
http://img844.imageshack.us/img844/3103/55933629201012071521361.jpg (http://img844.imageshack.us/img844/3103/55933629201012071521361.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img31.imageshack.us/img31/34/55933629201012071521361c.jpg (http://img31.imageshack.us/img31/34/55933629201012071521361c.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img834.imageshack.us/img834/3103/55933629201012071521361.jpg (http://img834.imageshack.us/img834/3103/55933629201012071521361.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img834.imageshack.us/img834/3103/55933629201012071521361.jpg (http://img834.imageshack.us/img834/3103/55933629201012071521361.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img715.imageshack.us/img715/3103/55933629201012071521361.jpg (http://img715.imageshack.us/img715/3103/55933629201012071521361.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img42.imageshack.us/img42/3103/55933629201012071521361.jpg (http://img42.imageshack.us/img42/3103/55933629201012071521361.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img815.imageshack.us/img815/3103/55933629201012071521361.jpg (http://img815.imageshack.us/img815/3103/55933629201012071521361.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img253.imageshack.us/img253/3103/55933629201012071521361.jpg (http://img253.imageshack.us/img253/3103/55933629201012071521361.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img35.imageshack.us/img35/3103/55933629201012071521361.jpg (http://img35.imageshack.us/img35/3103/55933629201012071521361.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 02:15
SS501 Park Jung Min - [06.12.10]

Narsha 'da DJ'lık yaptığı program :)

http://www.youtube.com/watch?v=Jwzuvr1zUDk&feature=player_embedded#!

http://www.youtube.com/watch?v=GRPfUEm2WWU&feature=player_embedded

bu videoda Jun arıyor ve dinleyici numarasi yapiyor. Soyismi vermeyip kendisini sadece Choi Su diye tanitiyor. Park'ta (anliyor tabi hiç kaçar mı:D ) Kim Choi Su diyor ve bizim saf Jun evet diyor hehe hehe(08:32'de)

Baby ilk defa MaL'a abi diyor :2ww:

Bu nasil bir gülüstür Ya Rabbi !!
http://www.youtube.com/watch?v=zPK-kST7AXk&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=f_bAhYnltRs&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=1R-79dvV4FU&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=P78oY9UQwNo&feature=player_embedded

7.kısım çalışmıyor arkadaşlar

http://www.youtube.com/watch?v=HtYma77AxEI&feature=player_embedded#!

artisttartistt
08.12.10, 02:46
MAL'ımız Yine MAL'lığını yapmış arkadaşlar ciklett

dün MAL'ımz radyo programından çıkarken; Teuk & Hyuk geliyor, onların sırası. Bizim MAL; başıyla selam verip pılını pırtını toplayıp çıkıyor. Malumdurki bizim MAL; rakiplerden pek hoşlanmıyor.

2006'daki ödül töreninde de herkes dbsk'ya da suju'ya da sarılıyor; Bizim MAL başıyla selam verip hoooobbbb araziii !! KİM'e çekti bilmem ki hehe

işte o malum görüntüler hehe hehe

çocuklar arkasından bakakalıyor hehe

http://www.youtube.com/watch?v=-8LccG3cBw0

tabi yabani MAL'ımız böyle davranınca kendisinin ünlülerden pek arkadaşı yok .. hala okul ark görüşüyomuş .. kendisi everesti fethettiğine inandığı için şaşırmıyorum bu hallerine hehe

artisttartistt
08.12.10, 03:03
bu Park'ın MAL'lıkları beni öldürüyo şu fotolara bakar mısınız ?? sanki hayatında ilk defa kamera gören mahalle çocukları gibi ..

''Aa Han Chae Yeong gelmiş! Aa kameralar da var! Dur ben de bakıyım biraz benim de fotoğraflarım çıksın!'' demiş herhalde ..

http://img812.imageshack.us/img812/5880/45869782.jpg (http://img812.imageshack.us/img812/5880/45869782.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img686.imageshack.us/img686/2489/41361950.jpg (http://img686.imageshack.us/img686/2489/41361950.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 03:06
kyu'nun kimden şekşi dans öğrendiği belli oldu hehe hehe

http://www.youtube.com/watch?v=IBhEPCRTSCE&feature=related

artisttartistt
08.12.10, 03:28
ahh liderim sen hiç dinlenmez misin ?? çok üzülüyorum sana :girl_cray:

liderim şimdi de dizi setinde !!

ocak ayında yayınlanacak olan '' Dream High '' adlı dizide Kim Hyun Joong konuk oyuncu olarak yer alacak .. dizinin yapımcısı liderin ''benim patronum '' diye adlandırdığı Bae Yong Joon .. Bae Yong Joon da dizide konuk oyuncu olrak yer alacak ..

işte video ve resimler !!

07.12.2010 Hyun joong filim çekimi Incheon Havaalanında
http://www.youtube.com/watch?v=TCha2c7xbGc&feature=player_embedded

http://img443.imageshack.us/img443/4298/56076229.jpg (http://img443.imageshack.us/img443/4298/56076229.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img230.imageshack.us/img230/1461/33084305.jpg (http://img230.imageshack.us/img230/1461/33084305.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

Bae Yong Joon ve Kim Hyun Joong setteyken ;
http://img530.imageshack.us/img530/626/photobaeyongjoonkimhyun.jpg (http://img530.imageshack.us/img530/626/photobaeyongjoonkimhyun.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 03:42
bizim baby büyümüş hehe

bunlar yeni set resimleriymiş :2ww:

http://img808.imageshack.us/img808/7849/112f67144cfd4fca2189ea.jpg (http://img808.imageshack.us/img808/7849/112f67144cfd4fca2189ea.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img33.imageshack.us/img33/1924/112f67144cfd4fcc29335f.jpg (http://img33.imageshack.us/img33/1924/112f67144cfd4fcc29335f.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img140.imageshack.us/img140/7739/122f67144cfd4fca229261.jpg (http://img140.imageshack.us/img140/7739/122f67144cfd4fca229261.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img823.imageshack.us/img823/1326/132f67144cfd4fca2366fd.jpg (http://img823.imageshack.us/img823/1326/132f67144cfd4fca2366fd.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)
http://img153.imageshack.us/img153/1306/152f67144cfd4fcb247284.jpg (http://img153.imageshack.us/img153/1306/152f67144cfd4fcb247284.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img34.imageshack.us/img34/8232/162f67144cfd4fcb25d6c2.jpg (http://img34.imageshack.us/img34/8232/162f67144cfd4fcb25d6c2.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img80.imageshack.us/img80/6766/182f67144cfd4fc91742a8.jpg (http://img80.imageshack.us/img80/6766/182f67144cfd4fc91742a8.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 03:46
baby'm sen ne zaman büyüdün sen büyürken biz nerdeydik ciklett

http://img502.imageshack.us/img502/117/182f67144cfd4fcb27c985.jpg (http://img502.imageshack.us/img502/117/182f67144cfd4fcb27c985.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img706.imageshack.us/img706/6104/182f67144cfd4fca1c8c93.jpg (http://img706.imageshack.us/img706/6104/182f67144cfd4fca1c8c93.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img403.imageshack.us/img403/5534/192f67144cfd4fca1d9330.jpg (http://img403.imageshack.us/img403/5534/192f67144cfd4fca1d9330.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img830.imageshack.us/img830/5101/192f67144cfd4fcb282e3f.jpg (http://img830.imageshack.us/img830/5101/192f67144cfd4fcb282e3f.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img687.imageshack.us/img687/9096/192f67144cfd4fcc2ace21.jpg (http://img687.imageshack.us/img687/9096/192f67144cfd4fcc2ace21.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img89.imageshack.us/img89/7352/202f67144cfd4fc91955c8.jpg (http://img89.imageshack.us/img89/7352/202f67144cfd4fc91955c8.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img59.imageshack.us/img59/143/202f67144cfd4fca1e6927.jpg (http://img59.imageshack.us/img59/143/202f67144cfd4fca1e6927.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img713.imageshack.us/img713/517/202f67144cfd4fca206930.jpg (http://img713.imageshack.us/img713/517/202f67144cfd4fca206930.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img337.imageshack.us/img337/7387/112f67144cfd4fca1fe597.jpg (http://img337.imageshack.us/img337/7387/112f67144cfd4fca1fe597.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 03:52
"MBC Special Idol Love Sharing"

bizim baby 02/12/2010 tarihinde "Sevgi paylasma" etkinligine katilmış. kendisi sevgi pıtırcığı olduğu için direk damlamış ciklett

Jun orada dagitilan pirinc keklerinden 30 tane satin alip o akşam Cafe-In´i izlemeye giden ilk 30 kisiye verecegini söylemis.

http://img406.imageshack.us/img406/8846/12170935.jpg (http://img406.imageshack.us/img406/8846/12170935.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img41.imageshack.us/img41/3963/83705916.jpg (http://img41.imageshack.us/img41/3963/83705916.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img263.imageshack.us/img263/2919/81393063.jpg (http://img263.imageshack.us/img263/2919/81393063.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

veee önüne gelene sevgi dağıtmış hehehehe

http://img232.imageshack.us/img232/8572/35c1cd8fdb79c75ec9fc7ae.jpg (http://img232.imageshack.us/img232/8572/35c1cd8fdb79c75ec9fc7ae.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img35.imageshack.us/img35/446/c1d19e3beb6505a055e723e.jpg (http://img35.imageshack.us/img35/446/c1d19e3beb6505a055e723e.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img228.imageshack.us/img228/1013/e545b57ff56705b80bd187f.jpg (http://img228.imageshack.us/img228/1013/e545b57ff56705b80bd187f.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 03:58
sıra sunbae'me geLdi ....

fanmeeting

[Fancam] Kyu Jong "Never Let You Go" at KJ & YS & Story FM 10/12/04

http://www.youtube.com/watch?v=NMDTHFvWUwQ&feature=player_embedded

artisttartistt
08.12.10, 04:02
sunbae'min takvim resimleri

DİKKAT !! AŞIK OLABİLİRSİNİZ !!

ajan n suç benim değil bu kadar tatlı olan sunbae'mde ..

http://img196.imageshack.us/img196/5527/92641940.jpg (http://img196.imageshack.us/i/92641940.jpg/)

http://img194.imageshack.us/img194/227/979e1e466f91afceb3b7dc5.jpg (http://img194.imageshack.us/img194/227/979e1e466f91afceb3b7dc5.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img194.imageshack.us/img194/4743/c2f992f11af06869bd31095.jpg (http://img194.imageshack.us/img194/4743/c2f992f11af06869bd31095.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img574.imageshack.us/img574/9590/d11b73bd9322764618d81f5.jpg (http://img574.imageshack.us/img574/9590/d11b73bd9322764618d81f5.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img690.imageshack.us/img690/7403/f89f6e02a3043b5d738b655.jpg (http://img690.imageshack.us/img690/7403/f89f6e02a3043b5d738b655.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img697.imageshack.us/img697/7374/31ee74edbfadbd7aadafd55.jpg (http://img697.imageshack.us/img697/7374/31ee74edbfadbd7aadafd55.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 04:13
Fanmeeting brosüründen

aman dikkat tatlı komasına girebilirsiniz !!

http://img84.imageshack.us/img84/950/30456e47e35b205f72f05d5.jpg (http://img84.imageshack.us/img84/950/30456e47e35b205f72f05d5.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img443.imageshack.us/img443/4701/427172155a98b65cb8127b5.jpg (http://img443.imageshack.us/img443/4701/427172155a98b65cb8127b5.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img401.imageshack.us/img401/1495/de47e6eaab7fa4b7b3fb955.jpg (http://img401.imageshack.us/img401/1495/de47e6eaab7fa4b7b3fb955.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img139.imageshack.us/img139/5863/b3e613abf7cd52807dd92a5.jpg (http://img139.imageshack.us/img139/5863/b3e613abf7cd52807dd92a5.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img690.imageshack.us/img690/5349/c1c20c1fdc5f09558718bf5.jpg (http://img690.imageshack.us/img690/5349/c1c20c1fdc5f09558718bf5.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img411.imageshack.us/img411/8894/7bca21533417f96843a75b5.jpg (http://img411.imageshack.us/img411/8894/7bca21533417f96843a75b5.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img641.imageshack.us/img641/1047/34d8bc39f0103fa614cecb5.jpg (http://img641.imageshack.us/img641/1047/34d8bc39f0103fa614cecb5.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

http://img406.imageshack.us/img406/1700/94ad4f1dd18cdbb9e1fe0b5.jpg (http://img406.imageshack.us/img406/1700/94ad4f1dd18cdbb9e1fe0b5.jpg Uploaded with ImageShack.us) s (http://imageshack.us)

http://img441.imageshack.us/img441/7351/0967141aa28d224b34fa415.jpg (http://img441.imageshack.us/img441/7351/0967141aa28d224b34fa415.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

artisttartistt
08.12.10, 04:18
güzeL bi kapanış yapıyorum .. ajan n 'cım bu sana hediyem olsun .. hadi bunu imzan yap :F

http://img709.imageshack.us/img709/2236/2uejwux.jpg (http://img709.imageshack.us/img709/2236/2uejwux.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)

emresin
08.12.10, 10:19
şehadet sanırım dün gece yanlızlar rıhtımında epey dolaşmışsın ,sayfayı ele geçirmişsin hazır kimse yokken heheepeydir uğramıyordum gözüm gönlüm açıldı fotolarla eline sağlık ..

nessa
08.12.10, 11:22
Fanmeeting brosüründen

aman dikkat tatlı komasına girebilirsiniz !!

[/URL]http://img84.imageshack.us/img84/950/30456e47e35b205f72f05d5.jpg (http://http://img84.imageshack.us/img84/950/30456e47e35b205f72f05d5.jpg%20Uploaded%20with%20ImageShack.us)

http://img443.imageshack.us/img443/4701/427172155a98b65cb8127b5.jpg (http://http://img443.imageshack.us/img443/4701/427172155a98b65cb8127b5.jpg%20Uploaded%20with%20ImageShack.us)

http://img401.imageshack.us/img401/1495/de47e6eaab7fa4b7b3fb955.jpg (http://http://img401.imageshack.us/img401/1495/de47e6eaab7fa4b7b3fb955.jpg%20Uploaded%20with%20ImageShack.us)

http://img139.imageshack.us/img139/5863/b3e613abf7cd52807dd92a5.jpg (http://http://img139.imageshack.us/img139/5863/b3e613abf7cd52807dd92a5.jpg%20Uploaded%20with%20ImageShack.us)

http://img690.imageshack.us/img690/5349/c1c20c1fdc5f09558718bf5.jpg (http://http://img690.imageshack.us/img690/5349/c1c20c1fdc5f09558718bf5.jpg%20Uploaded%20with%20ImageShack.us)

http://img411.imageshack.us/img411/8894/7bca21533417f96843a75b5.jpg (http://http://img411.imageshack.us/img411/8894/7bca21533417f96843a75b5.jpg%20Uploaded%20with%20ImageShack.us)

http://img641.imageshack.us/img641/1047/34d8bc39f0103fa614cecb5.jpg (http://http://img641.imageshack.us/img641/1047/34d8bc39f0103fa614cecb5.jpg%20Uploaded%20with%20ImageShack.us)

http://img406.imageshack.us/img406/1700/94ad4f1dd18cdbb9e1fe0b5.jpg (http://http://img406.imageshack.us/img406/1700/94ad4f1dd18cdbb9e1fe0b5.jpg%20Uploaded%20with%20ImageShack.us) s (http://imageshack.us)

http://img441.imageshack.us/img441/7351/0967141aa28d224b34fa415.jpg (http://[URL=http://img441.imageshack.us/i/0967141aa28d224b34fa415.jpg/]http://img441.imageshack.us/img441/7351/0967141aa28d224b34fa415.jpg%20Uploaded%20with%20ImageShack.us)

Kyuuuuuuuuuu içindeki su yaktı beni anacım.. :şd: Kaynar Kyuuulardayım.. hehe hehe

moonlight
08.12.10, 12:17
arkadaşlar, daha önceden eklenmiş video ve resimleri tekrar tekrar ekliyorsunuz.. böyle olunca siteye aşırı yük binmiş oluyor.. lütfen dikkat edelim..:F amacımız yeni şeyler paylaşmak olsun.. :F

kapadokyalı
08.12.10, 12:49
Şahadet naptın sen yahu şimdi ben neye cevap vereceğimi şaşırdım hehe
ENson mesajına cevap veriyorum canım biz tatlı krizine gireli çookkk oldu Kyu'cum sağolsun bizi şeker hastası etme konusunda çok ısrarlı hehe

bütün paylaşımlar için çok teşekkürler Min'e de bayıldım ince düşünceli Mal'ım benim hehe
ne kadar narsist olsa haklı bu çocuk hehe keşke her narsist JUNMin gibi olsa:)

Nymphe_Nadiad
08.12.10, 13:07
sunbae'min takvim resimleri

DİKKAT !! AŞIK OLABİLİRSİNİZ !!

ajan n suç benim değil bu kadar tatlı olan sunbae'mde ..

Zaten oldum kii... Kyujong ne oluyor sana kuzum?? Her yeni fotografın kalbime saplanan bir hançer gibi... :d1 (14): Süper yakışıklılık-sempatiklik-yetenek üçlüsünün bir aradayken başkaları için tehlike arz ettiğini öğrenemedin mi henüz?:d1 (24): Seni karantinaya alıp bir yerlere kapatmam lazım, başkalarının da benim yakalandığım Kyu virüsüne yakalanmalarını istemem çünkü. Anlıyorsunuz ya trippleslarım tamamen sizin iyiliğiniz için :7:

arkadaşlar, daha önceden eklenmiş video ve resimleri tekrar tekrar ekliyorsunuz.. böyle olunca siteye aşırı yük binmiş oluyor.. lütfen dikkat edelim..:F amacımız yeni şeyler paylaşmak olsun.. :F
Biraz önce aynısını ben de yazacaktım ajanım :F Gerçekten daha önce eklenen haberler, resimler ve videolara eklenmese çok daha iyi olur :F

kapadokyalı
08.12.10, 13:15
Kyu Saeng'e bunu yapmak isteyen kaç kişi var sırada biliyormusun hehe

http://img253.imageshack.us/img253/5395/95d0903c7229542cbba1675.jpg (http://img253.imageshack.us/i/95d0903c7229542cbba1675.jpg/)

Kyu sakın yanaklarımı sıkmana izin verdiğimi kimseye söyleme Ajanım benden başka kimseye yanaklarını sıktırtmayacasın diye kızıyor hehe hehe

http://img821.imageshack.us/img821/518/a442bc182f31326942a9ad5.jpg (http://img821.imageshack.us/i/a442bc182f31326942a9ad5.jpg/)

Sen merak etmee kim görecek kim bilecekkk hehe aramızda kalıcak söz hehe

http://img72.imageshack.us/img72/474/a6ed5e3cdc62dcc23c6d975.jpg (http://img72.imageshack.us/i/a6ed5e3cdc62dcc23c6d975.jpg/)

novalyamo
08.12.10, 13:22
şahadet naptın sen pek bi çalışkansın ellerine sağlık :şd: bi uğrayıp çıkayım dedim yine 3 sayfa ilerlemişsiniz resimlere mi bakayım videoları mi izleyeyim yazılanları mı okuayyım ah dertli başım :d1 (10):

kapadokyalı
08.12.10, 13:29
Lider konuşuyor ama dinleyen kim hehe

http://img192.imageshack.us/img192/9586/ac1f74f5e6e4e7f5f2d3851.jpg (http://img192.imageshack.us/i/ac1f74f5e6e4e7f5f2d3851.jpg/)

Jun O nasıl bir bakıştır öyle kuzum hehe

http://img816.imageshack.us/img816/3161/edbe8d2707c99b3b8a82a11.jpg (http://img816.imageshack.us/i/edbe8d2707c99b3b8a82a11.jpg/)

Kıyafetlerini beğendim beyaz yakışıyor bu çocuklara :)
http://img219.imageshack.us/img219/2430/8968912ee7fbad141e30895.jpg (http://img219.imageshack.us/i/8968912ee7fbad141e30895.jpg/)

buda çok hoş olmuş :)
http://img230.imageshack.us/img230/5011/3110d4f2b2768365342acc5.jpg (http://img230.imageshack.us/i/3110d4f2b2768365342acc5.jpg/)

Jung Minin verdiği gülme derslerinin etkisi hala Kyu üzerinde görülmekte bu resimde hehe hehe

http://img148.imageshack.us/img148/2889/cd306dd1022f14a3a0ec9c1.jpg (http://img148.imageshack.us/i/cd306dd1022f14a3a0ec9c1.jpg/)

moonlight
08.12.10, 13:53
yeni yılda kullanmanız için masaüstü takvimi bulup getirdim.. hehe hehe güle güle kullanın hehe
Ocak ayı ys nin..

http://1.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP76aN2gPWI/AAAAAAAARrc/LfX3FVD5Y_o/s1600/3.jpg

şubat ayı kyu nun..

http://2.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP76aztG1mI/AAAAAAAARrs/wX0C7ZFvuXo/s1600/5.jpg

moonlight
08.12.10, 13:56
kyu ile ys nin fan buluşmasının kulis görüntüleri...

http://1.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP8axgbF6kI/AAAAAAAARw0/pCZ1OeTCMz8/s1600/13.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP8ax6M__bI/AAAAAAAARw8/rIcNEHYCkQc/s400/5.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP8axCsrc3I/AAAAAAAARws/WFoE7MuKUWo/s400/with%2Bjm.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP8aQF0TxyI/AAAAAAAARwc/jqgnxTwvf5c/s400/7.jpg

Nymphe_Nadiad
08.12.10, 14:23
Oyyyy Jungmin'im yaaa her daim arkadaşlarının yanında :F
İlk fotografa bayıldım... Zaten bir resmi beğenmem için kenarından köşesinden Kyujong'un görünmesi yetiyor sanırım hehe Sonuncuda ise acaba Kyu ne zaman askere gideri diye düşündüm :'( Daha küçük o, değil mi? :'( :'( Bir de iki yıl yaa!!! :'( Şimdiden hasreti yüreğimi dağlamaya başladııı :'( :'(

Nymphe_Nadiad
08.12.10, 15:47
Ne zamanııııı???? "Ajan n takipte" zamanııııııı... :D:
Paylaşım fanatiği tripleslarım, ajan n sizin için en son haberleri derledi...
"Kyu&Saeng Story In Seoul" fan buluşmasında arkadaşlarını yalnız bırakmayan Jungminie'nin ikisine pasta getirdiği hepimizce malum. İşte aşağıda Kyu'nun gururla gösterdiği şey, o pastadaki süsleme. Üzerinde "Fanmeetinginiz için tebrikler" yazıyor. :F Kenarını Kyu'nun kemirdiğinden şüphelendiğim bu süsleme kadar güzel sonsuz dostluk kanıtı olabilir mi? :serefe:

http://1.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP8awqeFfRI/AAAAAAAARwk/ptghLRORq7E/s400/6.jpg

Kore'ye Kar Yağdı ve Lider Fanlarını Kar Topu Oynamaya Davet Etti
http://1.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP8wBToKifI/AAAAAAAARxM/QHTakk6xNLc/s400/star10.jpg

Malezya'larda "kar kar" diye tutturan lider sonunda Kore'ye dönüp kar görebildi. :D: Ve bununla ilgili bir mesaj bıraktı fanlarına... İşte buyrun:

"Merhaba~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kar yağmaya başladı~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hadi bu gece 12'de Dobong-gu, Seoul city, Yuksam-dong 1205-102 adresinde, oyun parkının yanında kartopu savaşı yapalım!!!
hehhehhehhehhehhehhehheh~~~~~~~~~
Yurtdışından yeni döndüm ve bu benim için ilk kar yağışı... O zaman saklı köpeği serbest bırakalım ve çevrede oynamasına izin verelim. keke~~
Hepiniz yılbaşına kadar soğukta erkek arkadaşlarınıza sarılacak mısınız? Eğer yalnız kalmak istemiyorsanız...
Yılbaşı için hiçbir hediye hazırlamadım... Ve bur arada... Bu plan... yatar... Tek yapabileceğiniz... beni öldürmek TT Üzgünüm...

Kim Hyung Jun Annesine Hediye Olarak Ev Satın Aldı
İşte hayırlı evlat dediğin böyle olur!! :D:
http://3.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP9Q-o7TReI/AAAAAAAARxc/cYb6xiXj78M/s400/132f67144cfd4fca2366fd.jpg
Grubunda en küçük olmasına rağmen evin en büyüğü olan Hyung Jun şöyle dedi: "Annem geçen 10 yıl boyunca bana çok destek oldu. Bu nedenle küçüklüğümden beri hemen para kazanıp anneme bir ev almak istiyordum. Sonunda vermek istediğim evi aldım. Annemin evi beğenmesi de beni çok mutlu etti.
Ayrıca Kibum gibi bir kardeşi olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Hyungjun bir kardeşe sahip olup onu kollamanın harika bir his olduğunu belirtti.
ss501 konusunda da daha önce Kyujong'un basın toplantısında söylediklerini doğrulayan bir açıklama yaptı: "Önümüzdeki yıl bir albüm çıkarıp konserler düzenlemeye karar verdik."

http://3.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP9UPHTxtPI/AAAAAAAARxk/ynxbzHIy8R4/s400/ks_hk.jpg
Son olarak söylemeden geçmeyelim; KyuSaeng'in HongKong fanmeetinginin bilet satışı bugün başladı :D: 8 Ocak'ta düzenlenecek olan Hongkong fanmeetingini hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz :F Sadece viideoları izleyip resimlerine bakacak olsak da :'( :'(

moonlight
08.12.10, 16:05
Kore'ye Kar Yağdı ve Lider Fanlarını Kar Topu Oynamaya Davet Etti
http://1.bp.blogspot.com/_vu9uqzISxb0/TP8wBToKifI/AAAAAAAARxM/QHTakk6xNLc/s400/star10.jpg

Malezya'larda "kar kar" diye tutturan lider sonunda Kore'ye dönüp kar görebildi. :D: Ve bununla ilgili bir mesaj bıraktı fanlarına... İşte buyrun:

"Merhaba~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kar yağmaya başladı~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hadi bu gece 12'de Dobong-gu, Seoul city, Yuksam-dong 1205-102 adresinde, oyun parkının yanında kartopu savaşı yapalım!!!
hehhehhehhehhehhehhehheh~~~~~~~~~
Yurtdışından yeni döndüm ve bu benim için ilk kar yağışı... O zaman saklı köpeği serbest bırakalım ve çevrede oynamasına izin verelim. keke~~
Hepiniz yılbaşına kadar soğukta erkek arkadaşlarınıza sarılacak mısınız? Eğer yalnız kalmak istemiyorsanız...
Yılbaşı için hiçbir hediye hazırlamadım... Ve bur arada... Bu plan... yatar... Tek yapabileceğiniz... beni öldürmek TT Üzgünüm...

delidir ne yapsa yeridir işte hehe hehe adresi de vermiş kartopu savaşı için.. hehe
ajanlar, atkıları, bereleri, eldivenleri geçirin gidiyoruz verilen adrese hehe hehe eğer lider oradaysa tüm intikamınızı almak için süper fırsat hehe hehe söz veriyorum bu sefer lideri korumayacağım hatta bende kartopu atacağım ona hehe hehe hehe eğer lider ortalıkda yoksa da biz keyfimize bakar geliriz hehe hehe hehe

not: ajanım seni seviyorum emin olabilirsin.. :Fhaberler için teşekkürler, ellerine sağlık.. :F

Nymphe_Nadiad
08.12.10, 16:12
delidir ne yapsa yeridir işte hehe hehe adresi de vermiş kartopu savaşı için.. hehe
ajanlar, atkıları, bereleri, eldivenleri geçirin gidiyoruz verilen adrese hehe hehe eğer lider oradaysa tüm intikamınızı almak için süper fırsat hehe hehe söz veriyorum bu sefer lideri korumayacağım hatta bende kartopu atacağım ona hehe hehe hehe eğer lider ortalıkda yoksa da biz keyfimize bakar geliriz hehe hehe hehe

not: ajanım seni seviyorum emin olabilirsin.. :Fhaberler için teşekkürler, ellerine sağlık.. :F
Hiç sorma ya tam çatlak hehe hehe
Ama ajanım mesajın sonunda planın yattığını söylemiş hehe Yani kartopu savaşı falan yok :S Hatta kendisini öldürmemize bile izin vermiş hehe Yapardım ama fanlarından korkuyorum be liderim hehe hehe

moonlight
08.12.10, 16:19
Hiç sorma ya tam çatlak hehe hehe
Ama ajanım mesajın sonunda planın yattığını söylemiş hehe Yani kartopu savaşı falan yok :S Hatta kendisini öldürmemize bile izin vermiş hehe Yapardım ama fanlarından korkuyorum be liderim hehe hehe

planın yattığını söylediğini gördüm de ya gelirse dedim işte hehe hehe
lidere kartopu atın ama öldürmeyin ajanım :'(:'(:'(

nessa
08.12.10, 16:27
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1210.snc4/156255_172490276105768_168812073140255_463209_4558217_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs821.snc4/68157_172490402772422_168812073140255_463210_2133509_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1183.snc4/150524_172490489439080_168812073140255_463212_3274943_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1200.snc4/155245_172490599439069_168812073140255_463214_5560046_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs696.snc4/63645_172490742772388_168812073140255_463215_3540422_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs590.ash2/154202_172490879439041_168812073140255_463216_6269814_n.jpg
Off Yıkılıyoooorrr.. :cool:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs361.ash2/63965_172490962772366_168812073140255_463217_1806725_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs817.snc4/69768_172491086105687_168812073140255_463218_2374227_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs602.ash2/155474_172491212772341_168812073140255_463219_6839746_n.jpg
vaaaaaayyyy.. müthiş fotograf.. :cool:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs049.snc4/34837_172491419438987_168812073140255_463220_4565337_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs691.snc4/63141_172491439438985_168812073140255_463221_169757_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs611.ash2/156321_172491466105649_168812073140255_463222_272795_n.jpg
sevimli şey yaa.. :angel:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs730.snc4/65067_172491506105645_168812073140255_463223_7759523_n.jpg

Nymphe_Nadiad
08.12.10, 16:29
planın yattığını söylediğini gördüm de ya gelirse dedim işte hehe hehe
lidere kartopu atın ama öldürmeyin ajanım :'(:'(:'(
Kıyamam ki zaten ajanım :D: Öyle yakışıklı bir yüzü dünyadan silme suçunu işleyemem ben hehe hehe

Bu arada son dk haberi!!!!! Lİder "Kar topu oynayalım" diyedursun Kyujong onun yerine bunu yapmış bile hehe hehe İşte Kyujong'un twitter'a 1 saat önce eklediği resimler... Üzülerek söylüyorum ki kendisi görünmüyor :'(

Kardaki ayak izleri...
http://desmond.yfrog.com/Himg616/scaled.php?tn=0&server=616&filename=nbc.jpg&xsize=640&ysize=640

Bu da kara yazdığı yazı... Bakın bizim için mesajı var :serefe:
http://desmond.yfrog.com/Himg611/scaled.php?tn=0&server=611&filename=zqo0.jpg&xsize=640&ysize=640

http://desmond.yfrog.com/Himg615/scaled.php?tn=0&server=615&filename=up7.jpg&xsize=640&ysize=640

kapadokyalı
08.12.10, 16:30
Haberler süper ajanım harikasın devamını bekliyoruz :)
Lidere diyecek söz yok valla harbiden çok farklı biri o her zamanda bunu ispatlıyor :)seviyorum seni liderimm :)
eminim bu adrese gidenler olcaktır tabi adresin doğruluda tarşılır hehe hehe

Junn sana kocaman bir aferim süpersin baybmya ALLAH herkese versin senin gibi evlat :)

Kyuuu sen birtanesinn tatlımmm :)

Nymphe_Nadiad
08.12.10, 16:36
Haberler süper ajanım harikasın devamını bekliyoruz :)
Lidere diyecek söz yok valla harbiden çok farklı biri o her zamanda bunu ispatlıyor :)seviyorum seni liderimm :)
eminim bu adrese gidenler olcaktır tabi adresin doğruluda tarşılır hehe hehe

Junn sana kocaman bir aferim süpersin baybmya ALLAH herkese versin senin gibi evlat :)

Kyuuu sen birtanesinn tatlımmm :)
Adresin yanlış olduğu benim de aklıma gelmişti hehe hehe Lider işte gösterecek 4D'liğini hehe hehe
Jun Kyu'nun yolunda... Kyujong'un ilk işi olmuştu bu... Zaten kardeşinin eğitim masraflarını da o karşılıyor :F Bebekim yaa o kadar tatlı kii...

kapadokyalı
08.12.10, 16:45
Adresin yanlış olduğu benim de aklıma gelmişti hehe hehe Lider işte gösterecek 4D'liğini hehe hehe
Jun Kyu'nun yolunda... Kyujong'un ilk işi olmuştu bu... Zaten kardeşinin eğitim masraflarını da o karşılıyor :F Bebekim yaa o kadar tatlı kii...

Kyu'yu zaten hiç tanımasam bile yüzüne bakmak yeterli harika biri olduğunu anlamak için...:F
Sanki kalbinin sıcaklığı temizliği yüzüne yansımış ne mutlu anne babasına ...:F
Hariika bir abi olduğuna hiç şüphem yok...

moonlight
08.12.10, 17:02
liderin konuk oyuncu olarak yeraldığı 'Dream High" dan görüntüler..

http://img121.imageshack.us/img121/9383/204884160.jpg

http://img502.imageshack.us/img502/9968/204884089.jpg

http://img502.imageshack.us/img502/5418/204883963.jpg
Lider, Bea Yong Joon' u nasıl da dikkatli dinliyor.. İsterse dinlemesin tabii hehe adam hem tecrübeli oyuncu hem de ve de en önemlisi liderin patronu hehe hehe hehe

azobel
08.12.10, 19:12
Muhteşemsiniz yorumlarınızı okumaktan eklediklerinize bakmaktan mutluluk duyuyorum sagolun ömrünüze bereket çok çok teşekkür ediyorum hepinize :claps::claps::claps:

Sevgilerimle:F

zeyra88
08.12.10, 19:13
evet ajanlarım ve üyelerim...az önce jun'un twit'ine dalış yaptım ve ingilizce birşeyler zırvaladım:D:umarım anlar gayet basit cümlelerdihehe ve bu gece ki buluşmada ajan n ve ben jun'a sorular sorucaz umarız cevaplanır ki eğer becerip soru sorabilirsek kesin cevaplanırhehe...konuşmalarımızıda buraya yazacağız yani umarımhehe ve ben becerebilirsem jun'a yeppudaa dan ve yeppudaa daki bu sayfadan bahsedeceğim..bakalım neler olacak hedefim ona bukadar yaklaşabilmişken burayıda duyurmak ve bu sayfaya getirmek..umarım becerebilirim hehe hadi hepinize şimdilik by by:D:

novalyamo
08.12.10, 19:21
evet ajanlarım ve üyelerim...az önce jun'un twit'ine dalış yaptım ve ingilizce birşeyler zırvaladım:D:umarım anlar gayet basit cümlelerdihehe ve bu gece ki buluşmada ajan n ve ben jun'a sorular sorucaz umarız cevaplanır ki eğer becerip soru sorabilirsek kesin cevaplanırhehe...konuşmalarımızıda buraya yazacağız yani umarımhehe ve ben becerebilirsem jun'a yeppudaa dan ve yeppudaa daki bu sayfadan bahsedeceğim..bakalım neler olacak hedefim ona bukadar yaklaşabilmişken burayıda duyurmak ve bu sayfaya getirmek..umarım becerebilirim hehe hadi hepinize şimdilik by by:D:

Ben dediginiz adrese twit attım(hani @mkstartoday) bana bi allah'ın kulu da dönüp demedi ki evet burda yapılacak söyleşi gelin buyrun diye hehe hehe ama kesin bu adresten mi twitleşeceğiz ona göre ben de soru soracağım kendinizi yalnız sanmayın :şd:

Mrvm_re
08.12.10, 19:27
Yazılarıma başlamadan önce toplam 2 gece 3 gün girmedim diye bu kadar sayfa yazdığınız ve okurken canım çıktığı için hepinize ayrı ayrı teşekkür etmeyi bir borç bilirim hehe

Valla benim bildiğim bu resimde "Seni asla bırakamam" diyordu ama hehe Evet evet bana gelsin bu hehe hehe
Eğer senin dediğin gibi olsa bile (ki benim Kyu'ma güvenim tam :serefe: ) şunu söylemek isterim: ss501 şarkıları söylerkeeeeen yumruk göklerdeeeeee/ Yensek, yenilsek, Kyu'm, kalbim hep senle!!!! hehe hehe

ooo noldu ajan n..yenilsek filan.nasıl laflar onlar öyle hehe e tabi kabullenmek iyi bir şeydir..yenicez sizi..antremanlar sıkı..hiç boş günümüz yok..bu maç bizimdir hehe

hoşgeldin kurabiyecanavarı:şd:..öncelikle şunu söylemek isterim ki ys oppamızın bir ajanı var.ve bende sırada bekleyen heo oppaya göz koymuş görünürde ki ikinci kişiyim.yani bir gün,işte umut ediyorum ki,yani belki olur diye,hani olursa diye..neyse işte vazgeçerse ajan b..oppam benimdir hehehehe

Allah'ım bunlar nasıl yanaklar ciklett

http://img72.imageshack.us/img72/9431/f00764924cfe3a1c2a716.jpg (http://img72.imageshack.us/img72/9431/f00764924cfe3a1c2a716.jpg Uploaded with ImageShack.us) (http://imageshack.us)[/URL]

öhöm öhömm şehadet...nası yanaklar derken... hehe
hayır heo'da gözüm var tamam ama ajan b yokken onu ajan b için koruyacağıma sözüm var..lütfen istirham ediyorum efem hehe hehe hehe

artisttartistt
08.12.10, 21:05
Biraz önce aynısını ben de yazacaktım ajanım :F Gerçekten daha önce eklenen haberler, resimler ve videolara eklenmese çok daha iyi olur :F

sanırım bu sözleriniz bana .. dün gece eklediklerime dikkat ettim bir tek Park'ın DJ'lık videosunun 1tanesini eklendiği halde ekledim oda bütün programı yayınladığım için '' onu geriden alın '' dememek için ekledim .. birde ondan önceki gün harumanın videosun daha önce eklediğim halde ekledim çünkü grubun ingilizcesinden konu açılmıştı .. onun haricinde eklenen bir şeyi eklememeye özen gösteriyorum ..harumanı tekrar yükledim çünkü bi üye '' bu daha önce eklendi mi bilmiyorum eklemem sorun olmaz di mi '' dediğinde ajan n '' bu resim her sayfada olmaya layık '' demişti(anlaşılcağı üzere resim kyu'nun resmiydi :D) bende aynı şeyi o video için düşünmüştüm ama bundan sonra yüklemem :girl_cray:

şehadet sanırım dün gece yanlızlar rıhtımında epey dolaşmışsın ,sayfayı ele geçirmişsin hazır kimse yokken heheepeydir uğramıyordum gözüm gönlüm açıldı fotolarla eline sağlık ..

ben her gece o rıhtımda dolaşıyorum emresin :sorry2:

ajanımmm süpersinnn aja aja fighting !!:şd:

liderin konuk oyuncu olarak yeraldığı 'Dream High" dan görüntüler..
http://img502.imageshack.us/img502/9968/204884089.jpg

bu resimde daha çok matrix havası var hehe hehe

moonlight
08.12.10, 21:24
sanırım bu sözleriniz bana .. dün gece eklediklerime dikkat ettim bir tek Park'ın DJ'lık videosunun 1tanesini eklendiği halde ekledim oda bütün programı yayınladığım için '' onu geriden alın '' dememek için ekledim .. birde ondan önceki gün harumanın videosun daha önce eklediğim halde ekledim çünkü grubun ingilizcesinden konu açılmıştı .. onun haricinde eklenen bir şeyi eklememeye özen gösteriyorum ..harumanı tekrar yükledim çünkü bi üye '' bu daha önce eklendi mi bilmiyorum eklemem sorun olmaz di mi '' dediğinde ajan n '' bu resim her sayfada olmaya layık '' demişti(anlaşılcağı üzere resim kyu'nun resmiydi :D) bende aynı şeyi o video için düşünmüştüm ama bundan sonra yüklemem :girl_cray:

sözlerim kişisel olarak kimseye değil sehadet, üstüne alınmana gerek yok.. . ama bu aralar genelde hep böyle oluyor.. daha önceden eklenmiş olan resim veya videolar yine ekleniyor.. bir resmi veya videoyu bulamayan arkadaşımıza sayfanın numarasını yada linkini verebiliriz.. diğer yandan eklenen her resim veya video sonuçta siteye yük olarak dönüyor.. sonra site kapanacak paramız yetmiyor dendiğinde herkesin eli ayağına dolaşıyor... böyle de düşünmek lazım.. eskilerden çok yenileri paylaşmaya çalışmak daha güzel olmaz mı???

novalyamo
08.12.10, 21:35
sözlerim kişisel olarak kimseye değil sehadet, üstüne alınmana gerek yok.. . ama bu aralar genelde hep böyle oluyor.. daha önceden eklenmiş olan resim veya videolar yine ekleniyor.. bir resmi veya videoyu bulamayan arkadaşımıza sayfanın numarasını yada linkini verebiliriz.. diğer yandan eklenen her resim veya video sonuçta siteye yük olarak dönüyor.. sonra site kapanacak paramız yetmiyor dendiğinde herkesin eli ayağına dolaşıyor... böyle de düşünmek lazım.. eskilerden çok yenileri paylaşmaya çalışmak daha güzel olmaz mı???

Mooncum aynen ben bu korku yüzünden imzamdaki resmi kaldırdım böyle basit bi kaç (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) bir yazı yazdım hehe yazıyı bile böyle büyük fonlarda cafcaflı fln yapmadım ki yeppudaa kapanir korkusuna tabii simdi demezler mi resmi kaldıracağina para ver bağış yap yeppudaaya hehe hehe

artisttartistt
08.12.10, 22:01

haklısın moonum doğru söylüyorsun ..

kapadokyalı
08.12.10, 22:49
Ya Jun'un twitter yazışması bu gece değilmi arkadaşlar?
Kaşla göz arasında lettopu odama saklamayı planlıyorum hehe
inş bende bişeyler yazmak istiyorum kötü falan napalım artık hiç bişey yazamassam onu sevdiğimi yazmayı beceririm heralde:)
o verdiğiniz twitter hesabını followladım onlarda beni followlamış inş türk triplesler sesini duyurabilir....

artisttartistt
08.12.10, 23:22
Ya Jun'un twitter yazışması bu gece değilmi arkadaşlar?
Kaşla göz arasında lettopu odama saklamayı planlıyorum hehe
inş bende bişeyler yazmak istiyorum kötü falan napalım artık hiç bişey yazamassam onu sevdiğimi yazmayı beceririm heralde:)
o verdiğiniz twitter hesabını followladım onlarda beni followlamış inş türk triplesler sesini duyurabilir....

followlamak ?? hehe hehe bende followladım onlarda beni followlamışlar hehe saat kaçta başlıyordu TÜRKİYE saatiyle ?? (TÜRKİYE yazarken acayip haz alıyorum hehe)

Mrvm_re
08.12.10, 23:25
followlamak ?? hehe hehe bende followladım onlarda beni followlamışlar hehe saat kaçta başlıyordu TÜRKİYE saatiyle ?? (TÜRKİYE yazarken acayip haz alıyorum hehe)

dimi yha..:serefe:inş bi işe yarar da burda da hayranları olduğunu görüp gelmek isterler.hani olur yha işte bi ümit :7:

kurabiyecanawari
08.12.10, 23:34
herkese yeniden merabaa bu twitter hesabından mesaj yollamak nasıl bişi konser görüntülerine daldım takip edemedim gene neler neler paylaşmışsınız elleriniz dert görmesin valla harikasınız :wink: kime yolluyosunuz üyelerden birine mi ulaşmayı planlıyosunuz yardımı olursa bende bişiler yapıyım türk hayranlarının sesini duyuralım sahadet meleğinin dediği gibi bende followlanmak istiyorum adresi tekrar verebilir misiz banada :delicious:

kapadokyalı
08.12.10, 23:46

şahadett ne gülüyon gııı hehe
ben napıyım öyle yaptım işte zaten çakmıyom twitter dan maksat varmı var demek hehe

gece 3 te galiba bu gece uzuuuunnn olacak hehe hehe

twiteer adresi bu arkadaşım @mkstartoday

Jun hayranlarıyla sohbet edecek bu gece inş bizimlede eder :)

kurabiyecanawari
09.12.10, 00:18
tamam pes ediyorum ben bu twitterden hiç bişi anlamıyorum :d1 (26): bana bunu kim niye ne zaman açtırdı onu bile hatırlamıyorum zaten ama işime yarıcak diye sevinmiştim şifreyi hatırlayıp giriş yapınca niye kullanmadığımı hatırladım ciklett üyelerle konuşmaya hevesli ve azimli arkadaşlardan haberleri bekliyorum size bol şanslar ha bide bendende selam söyleyin hihi :pilot:

artisttartistt
09.12.10, 00:22
şahadett ne gülüyon gııı hehe
ben napıyım öyle yaptım işte zaten çakmıyom twitter dan maksat varmı var demek hehe

gece 3 te galiba bu gece uzuuuunnn olacak hehe hehe

twiteer adresi bu arkadaşım @mkstartoday

Jun hayranlarıyla sohbet edecek bu gece inş bizimlede eder :)

Jun'dan bana cevap gelirse gecenin 3ünde 4ünde bizim evden bir çığlık uzanır semalara hehe hehe düşünmesi bile heyecan verici :d1 (18):

bu arada kimse twitterdan çakmıyo bende çakmıyorum hadi gazamız mübarek ola hehe

artisttartistt
09.12.10, 00:25
tamam pes ediyorum ben bu twitterden hiç bişi anlamıyorum :d1 (26): bana bunu kim niye ne zaman açtırdı onu bile hatırlamıyorum zaten ama işime yarıcak diye sevinmiştim şifreyi hatırlayıp giriş yapınca niye kullanmadığımı hatırladım ciklett üyelerle konuşmaya hevesli ve azimli arkadaşlardan haberleri bekliyorum size bol şanslar ha bide bendende selam söyleyin hihi :pilot:

tek şanslı olduğum şey sayfanın farklı dilleri türkçeye çevirme sistemi ..(birebir tabi cümle kurmuyo ama kelime kelime de olsa bişiler çakıyosun) yoksa ben arabın ala arap kalırdım (arapçayı söktüm twitteri sökemedim) hehe hehe

kurabiyecanawari
09.12.10, 00:37
:rofl: güzeldi artık bende lider yada YS geldiğinde kendimi twite adarım sana bol şanslar inş konuşma gibi bi fırsatın olur:d1 (21): ben senin reçetene uyup çıkıyım bak unutmadım yatmadan 1saat önce iletilişimi kes demiştin :pilot:

artisttartistt
09.12.10, 01:45
:rofl: güzeldi artık bende lider yada YS geldiğinde kendimi twite adarım sana bol şanslar inş konuşma gibi bi fırsatın olur:d1 (21): ben senin reçetene uyup çıkıyım bak unutmadım yatmadan 1saat önce iletilişimi kes demiştin :pilot:

seviyorum iteatkar üyeleri :F hayırlı gecelerrrr !!

zeyra88
09.12.10, 03:35
sehadet yat bakayım sen hıııı...junla ben twitlicem sen aramıza gireyim demehehebugün zatalilerine mesaj yolladım zaten:D:gecede birebir konuşunca tamamdırhehejun'u buraya bile getiririm benhehe

artisttartistt
09.12.10, 03:49
sehadet yat bakayım sen hıııı...junla ben twitlicem sen aramıza gireyim demehehebugün zatalilerine mesaj yolladım zaten:D:gecede birebir konuşunca tamamdırhehejun'u buraya bile getiririm benhehe

bu gecede acayip uykum var .. ama bekliycem hehe bu arada acanım tebrikler ne yapmış ne etmiş yinede nettesin fighting hehe

Nymphe_Nadiad
09.12.10, 03:56
Hey ben de geldim :D: Uykusuzluktan ölmek üzereyim, bütün akşam kütüphanede kendimi bilime adadıktan sonra tonlarca bardak kahve içtim... Yarın dersim var ve büyük ihtimalle üç kelimeden fazlasını anlamayacağım Jun muhabbeti için gözlerimi açık tutmaya çalışıyorum... Sanırım ss501 üyeleri kadar çatlağım ben de hehe hehe hehe

zeyra88
09.12.10, 04:00
Hey ben de geldim :D: Uykusuzluktan ölmek üzereyim, bütün akşam kütüphanede kendimi bilime adadıktan sonra tonlarca bardak kahve içtim... Yarın dersim var ve büyük ihtimalle üç kelimeden fazlasını anlamayacağım Jun muhabbeti için gözlerimi açık tutmaya çalışıyorum... Sanırım ss501 üyeleri kadar çatlağım ben de hehe hehe hehe
bende diyorum kuzum nerde yaahehe twitte senibeklemekten bir hal oldumhehenedense benim hiç uykum yokhehe

novalyamo
09.12.10, 04:01
Ben de hiç çaktırmıyorum buralara yazmıyorum ama aynen avıni bekleyen bir kaplan gibi pusu kurdum bekliyorum sizler buralarda laflaşırken ben twitter başinda nöbet tutuyorum sanki tek uyanık benmişım gibi hehe hehe

novalyamo
09.12.10, 04:05
bu arada söyleşi 1:30 saat sürecekmiş öyle twit atmışlar

artisttartistt
09.12.10, 04:06
haha gece gece kahkaha da atamıyorum hepimiz çok komiğiz hep bu SS501 yüzünden .. uykusuzluktan ölcez hehe ee bu 3'te gelmeyecek miydi ?? gerçekten hepimizde biraz(baya) çatlaklık mevcut:D:

artisttartistt
09.12.10, 04:06
bu arada söyleşi 1:30 saat sürecekmiş öyle twit atmışlar

desene uykusuz kaldık hehe

novalyamo
09.12.10, 04:09
desene uykusuz kaldık hehe

Aynen öyle lakin son twit diyor ki ama bence translator yanlış ceviriyor,söyleşi 1 saat önce başladı diyor :S

novalyamo
09.12.10, 04:13
Aynen öyle lakin son twit diyor ki ama bence translator yanlış ceviriyor,söyleşi 1 saat önce başladı diyor :S

Evet evet translator zaman eklerini yanlış ceviriyor, çünkü son twitte çok azcık daha bekleyin başlamak uzere demişler ay ben de dedim daha başlamadn bitti yani hehe hehe

novalyamo
09.12.10, 04:15
4,3 diye geri sayım başlattılar En iyisi ben twitter'i buraya bağlayayım hehe hehe

artisttartistt
09.12.10, 04:17

hönkk bi saat önce başlasa anlaşılmaz mıydı bencede yanlış çeviriyor

kapadokyalı
09.12.10, 04:18
yok yok yeni, başladı arkadaşlar :)
bende bişeyler yolladım amaa :(

Jun gelmemiş henüzz :(

novalyamo
09.12.10, 04:23
yok yok yeni, başladı arkadaşlar :)
bende bişeyler yolladım amaa :(

Jun gelmemiş henüzz :(

Yalniz 11 a.m diyolar 11 a.m bizim saatimizle 4 değil mi? 7 saat ilerdeler bizden...

artisttartistt
09.12.10, 04:25
Yalniz 11 a.m diyolar 11 a.m bizim saatimizle 4 değil mi? 7 saat ilerdeler bizden...

kuzu 11.30 diyolar :S

novalyamo
09.12.10, 04:29
kuzu 11.30 diyolar :S

ohoo bence söyleşi bizim saatimizle o zaman 4:30-5'i bulur :d1 (18):

novalyamo
09.12.10, 04:31
Ben bunlari öldurürüm utanmadan reklam veriyolar ya fugutive plan b kbs fln bayaği reklam arası yani hehe hehe

zeyra88
09.12.10, 04:32
valla 4 ü 5i bilmemde millet harıl harıl yazıyor :D:

kapadokyalı
09.12.10, 04:33
Offf yaaaa :(

artisttartistt
09.12.10, 04:34
valla ya ufffff .. donuyorum burdaaa asi çocuğa döndüm :S

artisttartistt
09.12.10, 04:36

yoo çokta yazmıyolar ben bi mesajı anlık görürüz diye düşünüyodum .. jun daha gelmediği için belki de bu kadar yavaşş

kapadokyalı
09.12.10, 04:38
hemende kendini tanıtmışsın ajanım gördüm seni :)

Mrvm_re
09.12.10, 04:39
beklemesi bile güzel yahu :D

kapadokyalı
09.12.10, 04:40
mervee gelmişsinn :)
harikasınnn :F

zeyra88
09.12.10, 04:40
ayıpsın tanıtmam şart tabihehe

artisttartistt
09.12.10, 04:41

içmiş gibiyim sızıcam şimdi pc'nın önüne :'(

Mrvm_re
09.12.10, 04:43
içmiş gibiyim sızıcam şimdi pc'nın önüne :'(

olmaaaaaaaaaaaaz sızamazsınnnn :'(
Fatmacım gelmez miyim..iki saattir beni de takip etsinler diye bekliyorum nihayet oldu.hatta yazdım bile ama nerdee başlamamış daha galiba..
ay uyumayın.bu fırsat her zaman gelmez :'(

kapadokyalı
09.12.10, 04:49
olmaaaaaaaaaaaaz sızamazsınnnn :'(
Fatmacım gelmez miyim..iki saattir beni de takip etsinler diye bekliyorum nihayet oldu.hatta yazdım bile ama nerdee başlamamış daha galiba..
ay uyumayın.bu fırsat her zaman gelmez :'(
Valla ben uyudum uyandım kızlar o yüzden rahatım:)
saati kurup kalktım bilseydim 4te bir saat daha uyurdum:(

novalyamo
09.12.10, 04:50

Nerden gördün ben niye kimseyi göremiyorum ? bi dakka bu gorüntülu bi program mi ya beni panik yaptıniz hehe noluyorz nerdeyiz sadece twitterdan
mkstartoday adresini takip etmiyor muyuz? Allah'im neydi başima gelenler :d1 (6):

Mrvm_re
09.12.10, 04:51
Valla ben uyudum uyandımkızlar o yüzden rahatım:)
saati kurup kalktım bilseydim 4te birsaat daha uyurdum:(

bende dizi izliyordum beni takip etmelerini beklerken.şimdi baktım olmuş ama o sırada bende biraz uyumuşum ne yalan söyliyim:7:
birazdan başlıycak sanırım.yazımı göreceğini sanmam bida yazıcam.en azından birimizin yazdığını görse ve cevap atsa ne kadar mükemmel olur dimi:F

artisttartistt
09.12.10, 04:51
Nerden gördün ben niye kimseyi göremiyorum ? bi dakka bu gorüntülu bi program mi ya beni panik yaptıniz hehe noluyorz nerdeyiz sadece twitterdan
mkstartoday adresini takip etmiyor muyuz? Allah'im neydi başima gelenler :d1 (6):

ohooo novalyamo yazdıklarına dikkat et seni izliyorum .ne yazarsan okuyorum ona göre hehe

Mrvm_re
09.12.10, 04:52
vay arkadaş amma çok reklam veriyorlar yeter yahu :freezing:

artisttartistt
09.12.10, 04:54
profil resminizi Türk Bayrağı yapsanıza jun'un dikkatini çeker belki :D

Mrvm_re
09.12.10, 04:55
süper fikir sehadettt valla yapıcam dur :D

novalyamo
ohooo novalyamo yazdıklarına dikkat et seni izliyorum .ne yazarsan okuyorum ona göre hehe

hehe hehe yaa ben kimseyi göremiyorum hatta gormeyi bırak twitleri de okuyamaz oldum hehe hehe sanırim ben soru soramadan heyecandan masa başinda ölüp kalacağim :k1 (40):

kapadokyalı
senide gördüm tatlımm :)
sinirlenme hemen amaa :)

zeyra88
09.12.10, 04:56
4.30 a kadar kim bekler bu çapkın veledi yaa...ben kendi resmimi koymuştumhehe

kapadokyalı
09.12.10, 04:56
benim ki öyle zatenn :D

artisttartistt
09.12.10, 04:58
benim ki öyle zatenn :D

medine sen misin :D sabredn son 27 dk :d1 (1):

novalyamo
09.12.10, 04:59

hehe hehe ben de kendi resmimi koydum hehe hehe millet çikarını değil de kendi çikarımı düşünürmüş gibi hissettim bak şimdi hehe hehe

Mrvm_re
09.12.10, 05:00

benim de öyleydi ama valla sehadetin fikir süper bence.bayrak yaparsak farklı olur.herkesinki ss501 resimleri veya kendi resmi.kıpkırmızı bayrak dikkat çekmez mi sizce :D

artisttartistt
09.12.10, 05:01
hehe hehe ben de kendi resmimi koydum hehe hehe millet çikarını değil de kendi çikarımı düşünürmüş gibi hissettim bak şimdi hehe hehe

gördük twitterlarda boy gösteriyosunuz :P bizim amacımız daha kutsal bi kerem önemLi oLan Türk oLduğunu göstermek :hih:

novalyamo
09.12.10, 05:02

Yalnız şahadet var ya valla süper fikir hem dikkat cekici kırmızı güzel kırmizı hem de bizim bayrağımız hem de nerden bulcaklar daha taaa türkiye'den fan'i di mi ben de yapacağim be :claps:

artisttartistt
09.12.10, 05:02
benim de öyleydi ama valla sehadetin fikir süper bence.bayrak yaparsak farklı olur.herkesinki ss501 resimleri veya kendi resmi.kıpkırmızı bayrak dikkat çekmez mi sizce :D

valla ben koydum dehşet duruyo .. Asıl mı ASIL (yine Türklük damarlarım kabardı hehe)

kapadokyalı
09.12.10, 05:03
medine sen misin :D sabredn son 27 dk :d1 (1):
olamaz yakalandımm :D
berbat ingilizcem hakkında konuşmayalım lütfen :D

Mrvm_re
09.12.10, 05:04
valla ben koydum dehşet duruyo .. Asıl mı ASIL (yine Türklük damarlarım kabardı hehe)

yemin ediyorum benim yazı aralarında parlıyo.sıkıysa görmesin yani Türk bayraklı yazıları.kızlar çevirin resimleri Türk bayrağına.hücummmm hehe

artisttartistt
olamaz yakalndımm :D
berbat ingilizcem hakkında konuşmayalım lütfen :D

yokk öyle bişi yapmam aynı ingilizce bende de mevcut çünkü hehe hehe

novalyamo
Ay valla ne diyim şuper oldu aferim kız şahadet gözume girdin bak :claps:hehe hehe

Mrvm_re
09.12.10, 05:06
Novalyamo ve fatma basıldınız yakaladım sizi hehe

zeyra88
09.12.10, 05:06
ben sitem ettim az önce sayfayaheheolmazki canım aa taa Türkiyelerden bi velet için bu kadarda beklenmezki:hih:

artisttartistt
09.12.10, 05:08
Ay valla ne diyim şuper oldu aferim kız şahadet gözume girdin bak :claps:hehe hehe

artık sırtım yere geLmez hehe

ben sitem ettim az önce sayfayaheheolmazki canım aa taa Türkiyelerden bi velet için bu kadarda beklenmezki:hih:

hadi biz neyse de sen yani seni bekletmesi gerçekten çok ayıp hehe

kapadokyalı
09.12.10, 05:08
güzel olmuş güzell hehe

kapadokyalı
09.12.10, 05:09
Novalyamo ve fatma basıldınız yakaladım sizi hehe
olamazz çekmeyin lütfennnn hehe

zeyra88
09.12.10, 05:10
yazıcam zaten bunuda sehadet "sen kim oluyosunda beni bekletiyosun" diye...onunki star kaprisiyse benimkide fan kaprisi:hih:

novalyamo
09.12.10, 05:11
güzel olmuş güzell hehe

di mi ben de pek bi beğendim,ya insallah birimize bi cevap verir yaa valla o cevabı hem Rt yapacağim hem burda konu başliği acacağim hem de yarın arabay truk bayraği asıp kornaya basaraktan sokaklarda fink atacağim hehe hehe

artisttartistt
09.12.10, 05:15
harbi çok şık duruyo Türk bayrakları ..

acanım ya ne kaprisliymiş bu jun çek kulaklarını

kapadokyalı
09.12.10, 05:18
harbi çok şık duruyo Türk bayrakları ..

acanım ya ne kaprisliymiş bu jun çek kulaklarını

Şehadet Türk Bayrağı diyosun yeryüzünde ondan güzel bişey gördünmü sen elbette yakışacak :F

artisttartistt
09.12.10, 05:24
Şehadet Türk Bayrağı diyosun yeryüzünde ondan güzel bişey gördünmü sen elbette yakışacak :F

di mi bi anlık gafletime ver :) twit Leşelim niye burdan yazıyoruz ki hehe

kapadokyalı
09.12.10, 05:25
di mi bi anlık gafletime ver :) twit Leşelim niye burdan yazıyoruz ki hehe
estağfurullah canımyaa :)
haklısın valla ben niye düşünemedim bunu hehe

zeyra88
09.12.10, 05:28
kızlar jun gelmiş bulunmakta buyrun twitehehe

Mrvm_re
09.12.10, 05:37
Rusya'da görüşürüz mü yazdı..Türkiye yok nedense of :'(