PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SS501 /// Turkish Triple S ♥ Green Peas

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114

yadigar
06.07.11, 17:25
sen de mi cang.... bakmayın kardeşim lidere gözünüzü kapatın da bakın parmak arasından filanda bakmayın ben hepinizin yerine bakarım

moon ben kardeşim ilan ettim o gözle bakmıyorum deminki sözlerimde zeyranın kineydi :yuhaha:

cangemo
06.07.11, 17:25
sen de mi cang.... bakmayın kardeşim lidere gözünüzü kapatın da bakın parmak arasından filanda bakmayın ben hepinizin yerine bakarım
moon hadi kabulüm benim yerimede bak hehe
bende zeyranın oppasına sulanırım hehe

ya leyl
06.07.11, 17:29
moon hadi kabulüm benim yerimede bak bende zeyranın oppasına sulanırım
hayati tehliken daha da artmıs olur bilesinhehehehe

zeyra88
06.07.11, 17:32
Kendi kendimi ateşe atmışım gibi hissettim. O halde itiraflar dizini başlasın. Önce Kim Hyun Joong'la tanıştım(Moonlight kızmamalısın çünkü sayfasında ilk defa gezerken hiçbir sempatim yoktu senin sayende sevmeye başladım ) Ondan sonra diğerlerini tanımaya başladığım da aslında pekte bir karar veremedim aralarından. Ben iyisi mi şarkılarını seviyorum diyeyim *Jung Min'in yeri farklı. Egosundan dolayı kendime çok yakın hissederim **Bu kız bu adamcağızın yanında

hehe bak daha bir sevimli göründün gözümehehe evet sonunda burada kalıcı olmak istediğini herkese belirttin ve yılmadın ayaktasın tebriklerhehe
tamam ii garantiye alıyonuzda, gelmeden korkuttunuz kızı... hele bi soluklansaydı kızcağız.
her gelen senin gibi değilki antidaşımhehe hepte bof la tanıyorlar zaten yaahehe iyi ki jun o bofta oynamadıhehe
küçük gelin sen o banı göstermeden biz ortadan yok olurduk sen kalakalırdın banlarınla başbaşa
sen öyle san gittiğinde üyelik ismin hala burada kalıyorhehe eee bir BAN içinde isim yeterli oluyorhehenasıl yani nasıl.. benim sayemde sevmen değil uzak durup nefret etmen gerekiyordu.. keşke zehra nın yazılarını okusaydın o zaman liderden nefret ederdin kesin
ajanım napsakhehe junu kurtardık seninki kaldıhehe

bak arkadaşım moon ve joong'un 11+yedeklerle birlikte 18 boğazı var 5-6 sayfa geri gitsen bu denli çoluklu çocuklu joong'u bırak sevmeyi evlerden ırak dersinhehe

hem rivayetlere göre 18 çocuklu bir ailenin yuvasını yıkarsan başına 3 misli gelir yani buda demek oluyorki 18x3=54 hehe o yüzden sen vaz geç bu sevdadanhehe

dersenki 54 neki ben 60 a bile rağzıyım ozaman ne halin varsa gör daha ne diyeyimhehe ama birde benim joong hakkında yazdıklarımı oku belki fikrin değişirhehe

ajanım benim yazdıklarımı okursa sakın eziliyor diye üzülüp dahada bir sevgiyle yaklaşmasınhehesen de mi cang.... bakmayın kardeşim lidere gözünüzü kapatın da bakın parmak arasından filanda bakmayın ben hepinizin yerine bakarım
ajanım sen joong'un sayfasında ne diyorsun yahuhehe benim sayemde soğuyanlar senin yüzünden sevmeye başlıyorlarhehe böyle giderse parmak arasından bakan sen olacaksınhehe
her zaman dediğim gibi antisiz acussı acussı değildir. Allah antilere muhtaç etmesin kimseyi dimi moonum... dermisim...
hehebizim kıymetimizi şimdi eminim daha iyi anlamıştırhehe
moon ben kardeşim ilan ettim o gözle bakmıyorum deminki sözlerimde zeyranın kineydi
işler iyice karışıyorhehe ajanım büyük börülceden yana sıkıntın olmasınhehe her şekilde ban yer ohehe büyük börülce ama sende varya az değilsin heehehe ortalğı karıştırdın resmenhehe ahh ahh benim küçük börülce olacaktıki olaylar kesin iyice karışırdıhehe
moon hadi kabulüm benim yerimede bak bende zeyranın oppasına sulanırım
yahu niye hep moon la benim üstüme geliyorsunuzhehe tamam biliyorum jun ve joong çok yakışıklı eşi benzeri yok sevilmeyecek gibi değil tam 4x4 lük insanlar bu jun için geçerlihehe ama YS,JM KYU da var neden onlarada yan gözle bakmazsınız anlamam hehe
cangemo:D bu arada hoş geldin laylaylay

cangemo
06.07.11, 17:33
hayati tehliken daha da artmıs olur bilesin hehe hehe

hayati tehlike :him:
zeyra merhametlidir ,zalimlik yapacağını sanmam :P
ama gruptaki en hoş olanları moon ve zeyra almış ,kimsede bakmasın diyor hehe hehe
banla tehdit edecektir beni ama bünyem alışkın olduğu için ban a fazla etkilenmem sanırsam hehe hehe

cangemo
06.07.11, 17:37
yahu niye hep moon la benim üstüme geliyorsunuz tamam biliyorum jun ve joong çok yakışıklı eşi benzeri yok sevilmeyecek gibi değil tam 4x4 lük insanlar bu jun için geçerli ama YS,JM KYU da var neden onlarada yan gözle bakmazsınız anlamam cangemo bu arada hoş geldin
hoş buldum ama gelir gelmez gözümü korkkuttular hehe
zeyra diğerlerine niye mi bakmıyoruz :him:
malum sebeplerden ötürü hehe
şöyle örnek vereyim :D:
dizilerde 1 tane esas oppa vardır birde onların yan kuvvetleri
ve normal olanda esas oppayı tercih etmek değilmidir :D:

mavera90
06.07.11, 17:39
dizilerde 1 tane esas oppa vardır birde onların yan kuvvetleri
ve normal olanda esas oppayı tercih etmek değilmidir :D:

:şd::şd: hehe

zeyra88
06.07.11, 17:48
hayati tehlike zeyra merhametlidir ,zalimlik yapacağını sanmam ama gruptaki en hoş olanları moon ve zeyra almış ,kimsede bakmasın diyor banla tehdit edecektir beni ama bünyem alışkın olduğu için ban a fazla etkilenmem sanırsam
cangemo bu cb banı değil ama haberin ola hehe
hoş buldum ama gelir gelmez gözümü korkkuttular zeyra diğerlerine niye mi bakmıyoruz malum sebeplerden ötürü şöyle örnek vereyim dizilerde 1 tane esas oppa vardır birde onların yan kuvvetleri ve normal olanda esas oppayı tercih etmek değilmidir
böyle dedinde aklıma personel taste geldihehe
isimleri atıyorumhehe
şimdi 2 kız 2 de oğlan var...
zeyra, cangemo
jun ve joong

zeyra baştan joongu çok severken joongda onu seviyor derken cangemo sırf zeyranın anlattıklarına kapılıp zeyranın joongunu elinden alıyor aç gözlü joong da zeyrayı bırakıp daha güzel olan cangemoya gidiyor derken zeyra juna vuruluyor junda zeyraya, jun zeyraya her şeyde yardım ederken sevgili rolü yapıyorlar ve bu rol geçek oluyor ve cangemo yina kıskançlığından bu defada junu zeyradan almaya çalışıyor ama jun joong kadar aptal olmadığı için cangemonun hiç bir oyununa kanmıyor işin ilginç kısmı joongta artık cangemonun ne olduğunu anlıyor ve oda zeyranın değerini anlıyor fakat artık çok geç çünkü zeyra junu junda zeyrayı cidden çok seviyorhehe yani demem oki bizim anlattıklarımıza vurulacağınız için hiç sevmediğim Suju grubundan heechulsuzuda anlatsam ona bile vurulursunuzhehe yani personel taste deki kız haklıymışhehe ben onlara değil senin anlattığın kişilere aşık oluyorum ve lütfen sevdiğin erkekleri gelip bana anlatma bu mesajda ajanım sana bilmem anlatabildimmihehe

yadigar
06.07.11, 17:50
hoş buldum ama gelir gelmez gözümü korkkuttular
cangım sendemi kapıldın bu rüzgara hehe

sen öyle san gittiğinde üyelik ismin hala burada kalıyor eee bir BAN içinde isim yeterli oluyor

küçük gelin gözümü korkutun sanma :yuhaha: ben gitsem bile burdan tek gitmezdim tabi yaştan yırtınız birde aile bağı var artık istesende olmaz :yuhaha:

işler iyice karışıyor ajanım büyük börülceden yana sıkıntın olmasın her şekilde ban yer o büyük börülce ama sende varya az değilsin hee ortalğı karıştırdın resmen ahh ahh benim küçük börülce olacaktıki olaylar kesin iyice karışırdı

börülcelerin işi ne ortalık karıştırmak hehehehe küçük börülcen benim büyük gelin :yuhaha: olsaydı onuda kendime çekerdim bir jun ki demem yeterdi hehehehe

zeyra88
06.07.11, 17:52
bana bir lee junki diyosun yanihehe
valla korkup korkmamak size kalmış :zipir:

!rew
06.07.11, 18:00
bakmayın kardeşim lidere gözünüzü kapatın da bakın parmak arasından filanda bakmayın ben hepinizin yerine bakarım
nasıl bakmayalım ya ben ona bakmadan yaşayamam kii :D :d1 (24):

yadigar
06.07.11, 18:03
bana bir lee junki diyosun yani

küçük gelin bunu demem yeterli sende iyi bilirsin :F hemen döner bana

zeyra88
06.07.11, 18:03
nasıl bakmayalım ya ben ona bakmadan yaşayamam kii
şimdi bişey diyeceğim amahehe
yani zaten moon'nunda istediği bu bakmadan yaşayamayınhehe
küçük gelin bunu demem yeterli sende iyi bilirsin hemen döner bana
bence arada kalır ve bu iş büyük bir aile faciasına dönerhehe

ya leyl
06.07.11, 18:06
yani zaten moon'nunda istediği bu bakmadan yaşayamayın hehehehehehe

güzin
06.07.11, 18:07
amanın sıcak savaş mı çıktı ne hehehehe bi joong tur jun dur gidiyo allah kolaylık versin ajan m ve ajan z :)

!rew
06.07.11, 18:09
yani zaten moon'nunda istediği bu bakmadan yaşayamayın
ilk başta gözüm korkmamıştı amaşu anda biraz korkuyorum sanki hehefile:///C:/Users/TOSHBA%7E1/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png

zeyra88
06.07.11, 18:11
amanın sıcak savaş mı çıktı ne bi joong tur jun dur gidiyo allah kolaylık versin ajan m ve ajan z
Allah razı olsun bu zor günlerde sizlerin dualarına da ihtiyaçlarımız varhehe

ilk başta gözüm korkmamıştı amaşu anda biraz korkuyorum sanki
eğer şuan bile birazcık korkuyorsan hala yeterince korkutamamışız demektirhehe

güzin
06.07.11, 18:13
Allah razı olsun bu zor günlerde sizlerin dualarına da ihtiyaçlarımız var

ajanım hep destek dam destek hehehehe

yadigar
06.07.11, 18:15
bence arada kalır ve bu iş büyük bir aile faciasına döner

arada kalmaz kokma senide benide bırakır gideceğine gider kime bilirsin hehe kulakları çınlıyordur şu an hehehehe

!rew
06.07.11, 18:18
eğer şuan bile birazcık korkuyorsan hala yeterince korkutamamışız demektir
devamını merak ediyorum hehe

zeyra88
06.07.11, 18:22
ajanım hep destek dam destek
ne diyosunhehe çok sevindim:D
sizlere yeni beslediğim şarkımı söylüyorumhehe

junu benden alısan seni sana bırakmam,
yanıbaşımda olsan bak sana nerler neler yapmam
onu nasıl sevdiğimi oppam diyip beklediğimi
bilmedin,bileceğin yok
Jun diye çıldıran kızlardan
elimden almaya çalışanlardan
bıkmadım bıkacağım yokhehe

bu gönül azmı o fanlarla savaştı
bensiz jun size bakar mıhehe
keç kere uyardım, banlarım yapmayın
istediğim tek şey junu rahat bırakınhehe

arada kalmaz kokma senide benide bırakır gideceğine gider kime bilirsin kulakları çınlıyordur şu an
hehe ahh ahh olsaydıda görseydihehe
Bizde de tam deli cesareti varmış
sizdeki deli cesareti değil başla birşey hani fazla yaşadım ömrümden kısalsın istiyorum gibi birşeyhehe
devamını merak ediyorum
ne diyelim ozaman to be continuedhehe

!rew
06.07.11, 18:25
hehehehehehe süper olmuş zeyra

mavera90
06.07.11, 18:28
vaayyy bestecilikte varmış kzımızın özünde :D yoksa junun şarkıları senin besten mi zeyra:şd:hehe ya da arada beste yapta yolla juna:D

güzin
06.07.11, 18:28
ne diyosun çok sevindim sizlere yeni beslediğim şarkımı söylüyorum junu benden alısan seni sana bırakmam, yanıbaşımda olsan bak sana nerler neler yapmam onu nasıl sevdiğimi oppam diyip beklediğimi bilmedin,bileceğin yok Jun diye çıldıran kızlardan elimden almaya çalışanlardan bıkmadım bıkacağım yok bu gönül azmı o fanlarla savaştı bensiz jun size bakar mı keç kere uyardım, banlarım yapmayın istediğim tek şey junu rahat bırakın

hehehehehehe

sizdeki deli cesareti değil başla birşey hani fazla yaşadım ömrümden kısalsın istiyorum gibi birşey

aman ajanım sen sakin ol onlarda farkına varacaklar yaptıkları hatanın sen yeter ki sakşn ol elini kana bulama hehehehe

zeyra88
06.07.11, 18:31
vaayyy bestecilikte varmış kzımızın özünde yoksa junun şarkıları senin besten mi zeyra
aboo hehe sizler bilmiyorsunuz tabihehe bizim geçmiş sayfalarda ne bestelerimiz gizli bee hehe ve tabiki jun bazen şarkı yaz dediğinde içimi dökmüyor değilim bu albümde pek bir şey olmadı çünkü benim bestem yok hayırlısıyla 2.solo albümünde göreceksenizhehe gerçi bunun çok solo albümü var ama SS501 den ayrıldıktan sonraki 2.solo albümü diyebiliriz:D aradaki japonları saymıyorum onlar fasulyedenheheaman ajanım sen sakin ol onlarda farkına varacaklar yaptıkları hatanın sen yeter ki sakşn ol elini kana bulama
ahh ahh ben böyle değildim yaşarken oldumhehe

ya leyl
06.07.11, 18:31
antim gene döktürmüsün sende ne cevherler varmısta :zipir:heberim yokmus...:zipir:hehehehehehe

zeyra88
06.07.11, 18:33
antim gene döktürmüsün sende ne cevherler varmısta heberim yokmus...
onca sayfayı okuyun diye boşa demiyoruzhehe bizde ne cevherler var dahahehe resim analizlerimiz bile bir antikadır yanihehe @moon; ajanım bir ara resim ekleyip analizleyelim çok özledimhehe

ya leyl
06.07.11, 18:41
onca sayfayı okuyun diye boşa demiyoruz bizde ne cevherler var daha resim analizlerimiz bile bir antikadır yani @moon; ajanım bir ara resim ekleyip analizleyelim çok özledim okudum antim ama bunu daha çok beğendim diyorumhehehehe

mavera90
06.07.11, 19:57
Jun twitter'da "Kim bu? Bu benim pasaportumdaki fotoğrafım. Birkaç yıl önceki halim/Yakışıklı olduğum yıllara ait." yorumuyla bir fotoğraf paylaştı. (alıntıdır)http://desmond.yfrog.com/Himg614/scaled.php?tn=0&server=614&filename=dafqe.jpg&xsize=640&ysize=640
bu hali ne kadar da çok kardeşine benziyo

!rew
06.07.11, 20:37
Pasaport fotografi ama cok tatli cikmis

moonlight
06.07.11, 22:30
@moon; ajanım bir ara resim ekleyip analizleyelim çok özledim

olur ajanım yaparız.. o günleri bende özlüyorum.. o zaman bu kadar gelen giden yoktu, bu kadar besleyecek boğaz yoktu, lideri ve junu hayranlardan korumak için bu kadar zaman harcamıyorduk hehe hehe hehe klip ve resim analiz için bol bol vaktimiz oluyordu ahhhh o günlerr ahhhh hehe hehe hehe

yadigar
06.07.11, 22:42
olur ajanım yaparız.. o günleri bende özlüyorum.. o zaman bu kadar gelen giden yoktu, bu kadar besleyecek boğaz yoktu, lideri ve junu hayranlardan korumak için bu kadar zaman harcamıyorduk klip ve resim analiz için bol bol vaktimiz oluyordu ahhhh o günlerr ahhhh

geleni gideni kovala lidere vakit ayır 11+yedeklerle ilgilen artık çok zor moon eylenmek acıdım haline :'( hehehehe

zeyra88
06.07.11, 22:49
Jun twitter'da "Kim bu? Bu benim pasaportumdaki fotoğrafım. Birkaç yıl önceki halim/Yakışıklı olduğum yıllara ait." yorumuyla bir fotoğraf paylaştı. (alıntıdır)
narsisthehe ama bence o fotoğrafta okadarda yakışıklı değilhehe şimdi daha iyi bencehehe gerçi ben en tipsiz hallerinde bile ona yakışıklı diye kendimi avutan insanım mesela şu beni uyandırdığın için teşekkür ederim programındaki jun beni öldüren junduhehe
bu hali ne kadar da çok kardeşine benziyo
hayırdır ufaktan bana birşey mi demeye çalışıyorsun:zipir: hayır yani kayınçomu istiyorsan bir düşünmem lazımhehe
istemiyorsan çocuğun hayalleriyle oynama :hih:

Pasaport fotografi ama cok tatli cikmis
pasaport fotoğrafı değil o nikah için vesikalık lazımdı ondan çekildi ve o yüzden tatlı, hani bilmem anlatabildim mi:zipir:
olur ajanım yaparız.. o günleri bende özlüyorum.. o zaman bu kadar gelen giden yoktu, bu kadar besleyecek boğaz yoktu, lideri ve junu hayranlardan korumak için bu kadar zaman harcamıyorduk klip ve resim analiz için bol bol vaktimiz oluyordu ahhhh o günlerr ahhhh
ajanım sorma yahu eskiden Kyu'nun YS nin Jm nin hayranı çok olur oppam derlerdi ben çok rahat olurdum juna bir şey demedikleri için ama şimdi jun aldı başını gidiyor başedemiyorum ee sende evlendin üstüne bir takım kurdunuz haklısın onla bunla uğraşmaktan analiz yapamaz oldukhehe

evet bize 5i bir arada resim bulun bizde analizleyelim.. tek resim kabul değil illaki çoklu olacak, 3 lü, 4lü, 5li den aşağısı kurtarmaz ona göre ekleyinhehe

geleni gideni kovala lidere vakit ayır 11+yedeklerle ilgilen artık çok zor moon eylenmek acıdım haline
bide gelmiş bana karşı takımı kur diyosunhehe genç yaşımda beni öldürmek mi istiyosunhehe büyük börülce sen ne diyosunhehe hehe

moonlight
06.07.11, 22:54
benim bu halim hep sizin yüzünüzden, kur takımı kur dediniz bakın ne hallere düştüm..:'( bir analiz bile yapamaz hale geldim sayenizde...:'(

yadigar
06.07.11, 22:59
bide gelmiş bana karşı takımı kur diyosun genç yaşımda beni öldürmek mi istiyosun büyük börülce sen ne diyosun

ay ben senin burada olduğunu unutun :( küçük gelin bunları söylemezdim tüh şimdi işin yoksa sevecek çocuk ara hehehehe lideerle monun var deme size gelince ne yapacağız oturup seninlemi oynayacağız hehehehe

mavera90
06.07.11, 23:01
hayırdır ufaktan bana birşey mi demeye çalışıyorsun:zipir: hayır yani kayınçomu istiyorsan bir düşünmem lazımhehe
istemiyorsan çocuğun hayalleriyle oynama :hih:

aayy istemem :hyrr: kardeşine benziyo derken o hali pek güzel değil demek istedim :)şimdiki hali tabikide on mumara canıım:şd:

mavera90
06.07.11, 23:05
pasaport fotoğrafı değil o nikah için vesikalık lazımdı ondan çekildi ve o yüzden tatlı, hani bilmem anlatabildim mi:zipir:

hehe hehe hehe

mavera90
06.07.11, 23:08
http://img823.imageshack.us/img823/1988/26002410150246872227705.jpg

mavera90
06.07.11, 23:14
http://img651.imageshack.us/img651/9748/26362010150246869997705.jpghttp://img4.imageshack.us/img4/3559/26411610150246870032705.jpghttp://img804.imageshack.us/img804/9440/27112210150246868747705.jpgşuna bak yaa iş pişiriyo:şd: :şd:

cangemo
06.07.11, 23:36
böyle dedinde aklıma personel taste geldi isimleri atıyorum şimdi 2 kız 2 de oğlan var... zeyra, cangemo jun ve joong zeyra baştan joongu çok severken joongda onu seviyor derken cangemo sırf zeyranın anlattıklarına kapılıp zeyranın joongunu elinden alıyor aç gözlü joong da zeyrayı bırakıp daha güzel olan cangemoya gidiyor derken zeyra juna vuruluyor junda zeyraya, jun zeyraya her şeyde yardım ederken sevgili rolü yapıyorlar ve bu rol geçek oluyor ve cangemo yina kıskançlığından bu defada junu zeyradan almaya çalışıyor ama jun joong kadar aptal olmadığı için cangemonun hiç bir oyununa kanmıyor işin ilginç kısmı joongta artık cangemonun ne olduğunu anlıyor ve oda zeyranın değerini anlıyor fakat artık çok geç çünkü zeyra junu junda zeyrayı cidden çok seviyor yani demem oki bizim anlattıklarımıza vurulacağınız için hiç sevmediğim Suju grubundan heechulsuzuda anlatsam ona bile vurulursunuz yani personel taste deki kız haklıymış ben onlara değil senin anlattığın kişilere aşık oluyorum ve lütfen sevdiğin erkekleri gelip bana anlatma bu mesajda ajanım sana bilmem anlatabildimmi

hehe hehe zeyra senaryon dehşet :D:
entrikalı cangemo oldum hehe
ama elinden almaya niyetim yok için rahat olsun hehe
anlattıklarınızdan ziyade ,love ya klibini indirmişim ve kızım onların taklidini yaparak dansetmeye çalışıyor hehe ve içlerinden anne bak en güzeli bu diyor :D:senin juna göz koymuş yani :zipir: aman heeculu almayayım zira o sapıkla işim olmaz hehe hehe hee chul hayranları darılmaca yok :D:

mavera90
06.07.11, 23:44
odun ahjussi yeşermiş sonunda budasak mı napsak hehe hehehttp://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/thefaceshopthailand.jpg?w=459&h=720

zeyra88
07.07.11, 01:29
benim bu halim hep sizin yüzünüzden, kur takımı kur dediniz bakın ne hallere düştüm.. bir analiz bile yapamaz hale geldim sayenizde...
ajanım senin analizler bitmezhehe hangisinden başlasak analizehehe ilk forvetten başlayalım ben hemen baba ve oğul resimlerini ekliyorum ve analize başlıyorzhehe
ay ben senin burada olduğunu unutun küçük gelin bunları söylemezdim tüh şimdi işin yoksa sevecek çocuk ara lideerle monun var deme size gelince ne yapacağız oturup seninlemi oynayacağız
valla söyledin bikere zaten niyetim yoktu artık iyice soğudum sayendehehe
aayy istemem kardeşine benziyo derken o hali pek güzel değil demek istedim şimdiki hali tabikide on mumara canıım
neyy kaş yaparken göz çıkarmak bu olsa gerek kayınçoma tipsiz mi dedin haa haa aç bak resimlerine şimdiki halini gör sen kayınçomun kesin ağzın sulanır ama bu saatten sonra yalvarsanda sana kayınço falan yok :hih:
şuna bak yaa iş pişiriyo
dikkat et mavera işi pişirmiyor kıza diyorki elini açarak; parmağımdaki yüzüğü görüyormusun, kızda gülerek hayır diyor junda elimin tersiyle yüzüne yüzüne bir iki girişirsem yüzüğümün modelini bizzat teninde yaşarsın diyorhehe yüzüğü sizlerde görmüşsünüzdür umarım, ayrıntıları hep kaçırıyorsunuz yahuhehe zeyra senaryon dehşet entrikalı cangemo oldum ama elinden almaya niyetim yok için rahat olsun anlattıklarınızdan ziyade ,love ya klibini indirmişim ve kızım onların taklidini yaparak dansetmeye çalışıyor ve içlerinden anne bak en güzeli bu diyor senin juna göz koymuş yani aman heeculu almayayım zira o sapıkla işim olmaz hee chul hayranları darılmaca yok
cangemo gerekirse çok iyi senaryo yazarımhehe yazsam roman olur o derecehehe

şimdi kızın için öncelikle çok üzüldümhehe
ama yakışıklıdan anlamasıda taktire şayan fakat jun miniklerle ilgilenmiyorhehe kızına deki böyle kliplerle yetinmeye devam etsinhehe ve junumu beğendiği içinde teşekkür ediyorum:D:
odun ahjussi yeşermiş sonunda budasak mı napsak
sonunda bunun olacağını biliyordumhehe

ve size bakın neler getirdim:D:
SS501 1st Concert In Osaka 2006
Yeppudaa Uzak Doğu Kültür ve Sinema Sitesi (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?p=302357#post302357)

SS501 1st Live Concert Step Up
Yeppudaa Uzak Doğu Kültür ve Sinema Sitesi (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?p=302371#post302371)

SS501 Coex Concert in Seoul
Yeppudaa Uzak Doğu Kültür ve Sinema Sitesi (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?p=302381#post302381)

izledikçe benide hatırlamanız dileğiyle:D:

zeyra88
07.07.11, 03:21
SS501 hayranı diye gezindiğim halde ilk defa konserlerini izleyeceğim:| Heyecanlandım Teşekkürler(:
merak etme yanlız değilsinhehe hayatımda izlediğim 2 gurup konserleri var ilk bigbang konserlerini izledim sonra kendimden utanarak SS501 konserlerini aradım buldum izlemeye başladım, daha bir çoğunu izlemedim bilehehe

zeyra88
07.07.11, 03:41
*Doğru sayfa değil ama bir ara Arashi'nin konserlerine bakınız. Müthişler.(: Resmen parçalanıyorlar
ne diyosunhehe
evet burası yeri değil :hih:

demek iyi diyorsun ben hemen onada bir bakayım ozaman hehe

bu arada o bağırıp çağıran kızlara bende kılım:zipir:

mavera90
07.07.11, 09:12
http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/jun-yokohama.jpg?w=490&h=653

mavera90
07.07.11, 13:50
http://img10.imageshack.us/img10/2621/26814410150167053112325.jpghttp://img36.imageshack.us/img36/1045/26121410150167053277325.jpghttp://img19.imageshack.us/img19/6829/26768410150167053247325.jpghttp://img98.imageshack.us/img98/3221/27938710150167060007325.jpghttp://img820.imageshack.us/img820/1434/26840410150167060367325.jpghttp://img89.imageshack.us/img89/8549/26475410150167053387325.jpghttp://img225.imageshack.us/img225/4744/27965110150167053202325.jpg

mavera90
07.07.11, 15:27
https://www.youtube.com/watch?v=MYZ7sLWMBJo&feature=player_detailpage

mavera90
07.07.11, 15:37
Hyun, SBS Power Time Choi HwaJung'un Raise The Volume radyosunda Jun'dan bahsetti. Sunucu Hyun'a geçen seferden farklı olduğunu çünkü daha da sessiz olduğunu söyleyince Hyun:"Çünkü geçen seferkinde HyungJun'la beraberdik ve size takılıyorduk" dedi. =)(alıntıdır) Jun "Bugün MNet 20's Choice'un yayını var. Yağmur yağacak gibi görünüyor." yorumuyla bir fotoğraf paylaştı. (alıntıdır)http://desmond.yfrog.com/Himg740/scaled.php?tn=0&server=740&filename=tz8r.jpg&xsize=640&ysize=640yağmur yağması normal değilmi:şd: jun ve hyun ordayken:)

ya leyl
07.07.11, 17:05
eveeeet
en yeni haber.... junun yeni bestesi.....:u7g:
http://img36.imageshack.us/img36/1045/26121410150167053277325.jpg

''üsküdara gider iken aldıda bir yağmur
zeyramın setresi uzun eteği çamur
zeyram uykudan uyanmış gözleri mahmur
zeyra benim ben zeyranın,acusshi ne karışır,
bembeyaz takım bana ne güzel yaraşır''
hehehehe
(başım ağrıyor o yuzden pek uymasada ıdare edin.pek ıyı olmadığını zaten biliyorum. yinede bana çaktırmamanız onemle rıca olunurhehe)

kurabiyecanawari
07.07.11, 18:57
ben geldiiiiimmm herkese selam :D:

http://i.imgur.com/omVVE.gif ("http://[URL=http://imgur.com/omVVE)

kalaskütük sporun 11+yedeklerine yardım etmek için geç kalmadım dimi hehe

moonlight
07.07.11, 20:53
kalaskütük sporun 11+yedeklerine yardım etmek için geç kalmadım dimi

hoşgeldin kurabiyem ... :F geç kalmadın bir iki tane de sana göndereyim bari bakman için hehe hehe biz yetişemiyoruz da hehe hehe hehe ben, zehra, börülce yadi, lider bölüşsek de 11 ve yedeklerine yetişemiyoruz hehe hehe hehe hehe

mavera90
07.07.11, 21:47
http://www.youtube.com/watch?v=8g8AroP9oug&feature=player_embedded

zeyra88
07.07.11, 21:56
ahh ahh ahjusshide pişmanlık seziyorum sanki.. geçen sefer junla gelmiştik çünkühehe anlaşılan haksız gerçekten kendisi ve pişman junun adını ağzına aldığına göre:D umarım aralarındaki şey her neyse düzelirde 3.programa çıktıklarında o bayanın ağzını burnunu kırarlarhehe

@kek; kekim sen cidden bu çocuklara bakmak istediğinden eminmisin?hehe
@moonlight: ajanımhehe hadi yine iyisin bak kekde bakarım diyorhehe

moonlight
07.07.11, 22:10
@moonlight: ajanım hadi yine iyisin bak kekde bakarım diyor

hehe hehe hehe imece usulü çocuk bakımı hehe hehe hehe

zeyra88
07.07.11, 22:14
imece usulü çocuk bakımı
ajanım abe ce'ye imece ye bakma sen bakan varken ver gitsinhehe

yadigar
07.07.11, 22:16
kurabiyem hoş geldin:F küçük gelin kurabiyem bile gelir gelmez bende bakarım diyor sen hala teretüt ediyorsun birgün olurda sende baktıracak yer ararsın inşallah o zaman bak bakıyormuyum hehehehe

kurabiyecanawari
07.07.11, 22:50
geç kalmadın bir iki tane de sana göndereyim bari bakman için
bezelye gibisiniz ajanım pazardan bi tane alıyosun eve gelince içinden bü sürü yuvarlaklar çıkıyohehe

@kek; kekim sen cidden bu çocuklara bakmak istediğinden eminmisin?
bedavaya cocuk görünce alıyım dedim bigün lazım olur hehe bide ajushinin cocuklarıysa bunlar hehe

küçük gelin kurabiyem bile gelir gelmez bende bakarım diyor
küçük gelin : kurabiye mi ben mi yanlış anladım:him:

moonlight
07.07.11, 23:16
bezelye gibisiniz ajanım pazardan bi tane alıyosun eve gelince içinden bü sürü yuvarlaklar çıkıyo

kurabiyem sorma başıma gelenleri hehe hehe hehe hehe

güzin
08.07.11, 00:53
valla moonlight senin işin çok zor ne edicen bende merak ettim açıkçası okadar boğazla uğraşmak kolay diil 11+ yedekler sen acuşşi oho anam benim bile gözüm korktu ha hehehehe

zeyra88
08.07.11, 06:56
kurabiyem hoş geldin küçük gelin kurabiyem bile gelir gelmez bende bakarım diyor sen hala teretüt ediyorsun birgün olurda sende baktıracak yer ararsın inşallah o zaman bak bakıyormuyum
büyük börülce kek çocuk yapmayı hiç düşünmüyor ki bakarım diyor ama ben düşündüğüm için şimdi onca çocuğa bakarak kendimi soğutmak istemiyorum üstelik ben 11+yedek yapmaya hiç niyetli değilimhehe
bedavaya cocuk görünce alıyım dedim bigün lazım olur bide ajushinin cocuklarıysa bunlar
hehe yahu hayırdır hangi pis emellerine minik yavrucakları alet edeceksinhehe
küçük gelin : kurabiye mi ben mi yanlış anladım
hayır küçük gelin benimhehe
hayırdır sen niye üzerine alındın acephehe
kurabiyem sorma başıma gelenleri
ajanım yüzün gülsede anlıyorumki için yanıyorhehe sen dua ette bu 11+yedekler babaları gibi IceMan olmasınlarhehe valla Kim Has An o yolda ilerliyor ama Kim Em Rah ve diğer kimler çok sevimli ajanımhehe bir de bunların isimlerini akılda tutmak çok zorhehe numara verelimhehe mesela Kim Has An babasına benzedeği için Ice-1 diğerlerinede sırayla Hot-1, Hot-2 koysak nasıl olurhehe
valla moonlight senin işin çok zor ne edicen bende merak ettim açıkçası okadar boğazla uğraşmak kolay diil 11+ yedekler sen acuşşi oho anam benim bile gözüm korktu ha
hemen öyle gözüm korktu yok el birliğiyle büyütücez bu veletleri onlar bizim çocuklarımızhehe kaçanı ne yaparım bilmiyorum çünkü sanırım ilk kaçan ben olucamhehe

Not:
ajanım saat sabahın 6 sı çocuklarının korkusu bastı üzerime ve uyuyamıyorum anla halimi acı banahehe daha gencim elime verme çocuk falan arada yanaklarını sıkarım evine gelip yardımda ederim ama her gece her gece bana bu zulmü etmehehe

moonlight
08.07.11, 12:03
ajanımmm yaktın beni diyorum daha da birşey demiyorum sana hehe hehe hehe 11+ nın isimlerini değiştiremezsin ajanım hehe hehe onların isim annesi sensin üstelik hehe hehe ayrıca bakımlarından kaçamazsın haberin olsun hehe 1 nolu yardımcı sensin hehe (ayyy gülmekten bayılıcam hehe hehe hehe)

mavera90
08.07.11, 13:18
http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/jjun-domba-shoes.jpg?w=490&h=653
http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/da31028968d83ede6d8119b9.jpg?w=490&h=735http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/f7be91b8f7afb0c6d8335a8c.jpg?w=490&h=735yüzüğe bak sen yüzüğe:şd:anladık yani tamam:) gözümüze sokmana gerek yok:şd:
http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/f56d4f5376379ee0810a1881.jpg
http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/c098a719a9944230f919b888.jpg
http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/c098a719a9644230f919b8b8.jpg

!rew
08.07.11, 13:23
kim hyun joong'a da bu yakışırdı zaten :D
paylaşım için teşekkürler

mavera90
08.07.11, 13:33
http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/a7f4031d5d775d30f2de328e.jpg

http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/47323dc7f65c7f7100e92886.jpg

http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/66cbdcac23b53af4d0435887.jpg

http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/63a96c14e8839902f724e483.jpg

http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/5a151c8064635ab2fc1f10be.jpg

http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/4cf00bc11b4b55e7c8176884.jpgbu kadar baktığınız yeter:) hadi hoşçakalın:şd:
http://obsesswithss501.files.wordpress.com/2011/07/9eec0f84e06efa9b503d92bb.jpg

zeyra88
08.07.11, 15:59
ajanımmm yaktın beni diyorum daha da birşey demiyorum sana 11+ nın isimlerini değiştiremezsin ajanım onların isim annesi sensin üstelik ayrıca bakımlarından kaçamazsın haberin olsun 1 nolu yardımcı sensin (ayyy gülmekten bayılıcam )
ajanım sadece seni yaksam neyse araya kendimide karıştırmışım :'( bu haldeyken nasıl gülüyorsun ajanımhehe oturup ağlayalım bence beraberhehe

hatta keremcemden ağlayalım beraber şarkısını ikimize armağan ediyorumhehe
Yine dolacaksa gözlerim
Sensiz olsun dilerim
Eritir yaşlar kalbini
Dayanamaz buna yüreğim
Dur yalan yalan söyledim
Yaşanacaksa eğer keder (burdan sonrası bizi çok anlatıyor ajanımhehe)
Bırakma yalnız beni
Ağlayalım beraber!!
bu kadar baktığınız yeter hadi hoşçakalın
hehe hehe bende tam diyecektim ki senin yüzünden bu resimleri koyduğun için hayranlarıyla başa çıkamıyorumhehe ama cidden yani neden junumu ortalık malı gibi sergiliyorsun:zipir: bana o kadar dediler sen neden junun resmini eklemiyorsun hiç bende o resimler bana özedl size gösterip yakışıklılığını gösteremem dedim ve bu zamana kadarda fazla resmini eklemedim ama ama sen sen Tüm planlarımı alt üst ediyorsun:'( eğer biri çıkarda juna vurulursa önce seni sonra hayran ola fanı BOM!! hehe

ya leyl
08.07.11, 16:07
eğer biri çıkarda juna vurulursa önce seni sonra hayran ola fanı BOM!! hehehehehehe
zavallı mavera kendini tehlıkeye attığının farkında değilhehehehe

zeyra88
08.07.11, 16:19
zavallı mavera kendini tehlıkeye attığının farkında değil
hehe artık farkında :zipir:

mavera90
08.07.11, 16:28
eğer biri çıkarda juna vurulursa önce seni sonra hayran ola fanı BOM!! hehe
ben gidersem yanlız gitmem amahehe :şd: JUNuda alır giderim:şd: he bide fanlar var dime:şd: hep beraber giderik artık nolcek:şd:

ya leyl
08.07.11, 16:39
ben gidersem yanlız gitmem ama JUNuda alır giderim he bide fanlar var dime hep beraber giderik artık nolcek hehehehehehe

zeyra88
08.07.11, 16:39
ben gidersem yanlız gitmem ama JUNuda alır giderim he bide fanlar var dime hep beraber giderik artık nolcek
resimleri paylaşırken kendin bile yüzüğü gördüğünü söyledin hayırdır nereye gidiyor junumhehe gidersen sadece resimleri ile gidersinhehe hehe hehe ama yüzüklü resimleri farketmemiştim benhehe böyle yüzüklü başı bağlı olduğunu belirttiği resimleri koy onlarda sorun yokhehe

moonlight
08.07.11, 16:40
ajanım sadece seni yaksam neyse araya kendimide karıştırmışım bu haldeyken nasıl gülüyorsun ajanım oturup ağlayalım bence beraber

hehe hehe hehe hehe

eğer biri çıkarda juna vurulursa önce seni sonra hayran ola fanı BOM!

maveranın geleceğini pek iyi görmüyorum ben hehe hehe hehe

mavera90
08.07.11, 16:45
zeyra sakınılan göze çöp batar biliyosun:şd:Hem biz ona oppa olarak olarak bakıyoz:şd:(oppa kelimesinin 2 anlamı var biliyosun:şd:)HYUN desen +18hehe,ötekilerinin de yüzüne gören yok zaten:şd:

yadigar
08.07.11, 16:47
eğer biri çıkarda juna vurulursa önce seni sonra hayran ola fanı BOM!!
ne o küçük gelin kendine dokununca zıplıyon sen herkesi sergilerken birşey yok :yuhaha:

büyük börülce kek çocuk yapmayı hiç düşünmüyor ki bakarım diyor ama ben düşündüğüm için şimdi onca çocuğa bakarak kendimi soğutmak istemiyorum üstelik ben 11+yedek yapmaya hiç niyetli değilim

sen öyle düşünmüyor diyorsun ama gelin benmiyim diye nasıl atladı demeki düşünüyormuş hehehehe

küçük gelin : kurabiye mi ben mi
yanlış anladım
kurabiyem sen oppayı söyle bana gelinim olabilirsin öyle kaynana deyil görümce hehehehe

mavera90
08.07.11, 16:49
hehe hehe hehe hehe

maveranın geleceğini pek iyi görmüyorum ben hehe hehe hehe
düşe kalka,vurula vurula ilerlicez moonum:şd:, durmak yok yola devam hehe hehe hehe

moonlight
08.07.11, 16:51
düşe kalka,vurula vurula ilerlicez moonum

sen pek ilerleyemezsin gibi geliyor bana hehe hehe

zeyra88
08.07.11, 16:52
maveranın geleceğini pek iyi görmüyorum ben
yok yok geleceği parlakhehe
zeyra sakınılan göze çöp batar biliyosunHem biz ona oppa olarak olarak bakıyoz(oppa kelimesinin 2 anlamı var biliyosun)HYUN desen +18,ötekilerinin de yüzüne gören yok zaten
kazık batmasından iyidirhehe abi olarak görüyorsan güzel ama oppa kelimesinin 2 anlamı olsada bizim kzılar genelde o sakıncalı anlamını kullanırlarhehe o yüzden ben bile juna opaa demem:zipir:
ne o küçük gelin kendine dokununca zıplıyon sen herkesi sergilerken birşey yok
tövbe de büyük börülce ben kimi sergiledim ki hehe
sen öyle düşünmüyor diyorsun ama gelin benmiyim diye nasıl atladı demeki düşünüyormuş adı üstünde börülce kekhehe o herşeye atlar öylehehe

mavera90
08.07.11, 16:54
sen pek ilerleyemezsin gibi geliyor bana hehe hehe
aaaa aşk olsun amaaxzxz,:'(

zeyra88
08.07.11, 16:57
düşe kalka,vurula vurula ilerlicez moonum, durmak yok yola devam
cesarete bakhehe sen pek ilerleyemezsin gibi geliyor bana
ajanım sen sen senhehe
bak sen de biliyorsun ilerleyemeyeceğini ama mavera bir anlayamadıhehe gerçi paylaşmasında sakınca bulmuyorum artık:D tabi dediğim gibi eğer başı bağlı olduğunu belirttiği resimleri paylaşırsahehe

aaaa aşk olsun amaa,
alınmaca gücenmece yok maverahehe ajanım sadece bildiği doğruları söylüyorhehe

moonlight
08.07.11, 17:06
mavera ben seni gerçeklere hazırlamak istedim.. :F

mavera90
08.07.11, 17:30
ama yüzüklü resimleri farketmemiştim benhehe böyle yüzüklü başı bağlı olduğunu belirttiği resimleri koy onlarda sorun yokhehe
tabikiidee:)istesem de koyamam zaten yüzüksüz dolaştığımı var, sende yanii:şd:

kurabiyecanawari
08.07.11, 18:06
kurabiyem sorma başıma gelenleri
neler geldi biliyorum ajanım okudum sayfaları senden bi futbol takımı istiyolar basket takımı olsa hadi neysede hehe

yahu hayırdır hangi pis emellerine minik yavrucakları alet edeceksin
:zipir: annesi ajan m babası acuşhsi yazamadımda hehe olunca elde bulunmasından zarar gelmez sakla samanı gelir zamanı :zipir:

hayır küçük gelin benim
hayırdır sen niye üzerine alındın acep

kurabiyem sen oppayı söyle bana gelinim olabilirsin öyle kaynana deyil görümce

adı üstünde börülce kek o herşeye atlar öyle

hehe o herşeye atlayan sazan oluyodu kek herşeye inanana deniliyodu sanki hehe
gelin ve kurabiyeyi yan yana görünce yanlış anlamışım sorry :7:

şimdi yadicim ben buldum birini ama hala kararsızım ajanlarımız gibi %100 kararlı olmadıgımdan börümcege ihtiyacım yok ama kesinleştirirsem işi sana gelirim :zipir:

maveraya not : yapma etme sevgili trible S sen kyucana falan sark hazır ajanı ortada yokken:y178: hem avatarın o degilmi gidipte en BAN lı ajana bulaşılırmı :054:

mavera90
08.07.11, 18:22
maveraya not : yapma etme sevgili trible S sen kyucana falan sark hazır ajanı ortada yokken:y178: hem avatarın o degilmi gidipte en BAN lı ajana bulaşılırmı :054:
Doğru diyon bak:) hazır ortalarda kimse yokken:y178:ben işi götüreyim:şd: hehe

güzin
08.07.11, 18:27
Doğru diyon bak hazır ortalarda kimse yokkenben işi götüreyim

hehehehe götür götür ama arkanı da kolla mavera ne olur ne olmaz hehe

mavera90
08.07.11, 18:35
hehehehe götür götür ama arkanı da kolla mavera ne olur ne olmaz hehe
hehe diyoosuunnn:şd: farketmeden güme gitmeyek dime:D

güzin
08.07.11, 18:55
diyoosuunnn farketmeden güme gitmeyek dime

e yani mazallah hortlar falan ajanı ne olur ne olmaz arkanımkollayarak devamhehe et keza ben öyle yapıyorum jm için sessiz ve derinden :şd:

moonlight
08.07.11, 20:44
Doğru diyon bak hazır ortalarda kimse yokkenben işi götüreyim
götür götür ama arkanı da kolla mavera ne olur ne olmaz

ajan birliğini hatırlatmak isterim hehe hehe hehe

neler geldi biliyorum ajanım okudum sayfaları senden bi futbol takımı istiyolar basket takımı olsa hadi neysede

lider futbol oynayınca böyle oldu kurabiyem, keşke tenis oynasaydı hehe hehe hehe hehe

annesi ajan m babası acuşhsi yazamadımda olunca elde bulunmasından zarar gelmez sakla samanı gelir zamanı

şimdi kurabiyem sen burada ne demek istedin :him:biraz açıklasan diyorum..:him:

mavera90
08.07.11, 20:55
ne de sevimli çıkmış yaw:)http://1.bp.blogspot.com/-FtJN3mi3rq4/ThcS0gXHmaI/AAAAAAAAKBs/ZzJF9DwFP7k/s1600/261431_247380855288158_231614143531496_1066419_1899856_n%255B1%255D.jpghttp://1.bp.blogspot.com/-_Dcw4yDAV9E/ThcS3Bi8rSI/AAAAAAAAKBw/3nCh3fzIjQQ/s1600/268526_247380915288152_231614143531496_1066422_694878_n%255B1%255D.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-N9NUVD3eofY/ThcTYDcBt2I/AAAAAAAAKB4/pmC9VNXFhZ8/s1600/270201_247380901954820_231614143531496_1066421_218146_n%255B1%255D.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-uJESIoA6BKk/ThcTZvsGTQI/AAAAAAAAKB8/L4jKrGv83LA/s1600/271146_247380881954822_231614143531496_1066420_5650101_n%255B1%255D.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-CvSmoxEAQN8/ThcTbzeK9bI/AAAAAAAAKCA/OiYd9yk-b4E/s1600/261321_247380841954826_231614143531496_1066418_5848133_n%255B1%255D.jpg

mavera90
08.07.11, 21:01
http://4.bp.blogspot.com/-FiMVk1kQp2M/Thbwb1rBJAI/AAAAAAAAKAc/8uMwUj8--uk/s1600/20110708165785%255B1%255D%255B1%255D.jpghttp://1.bp.blogspot.com/-DXP-HYFwqok/Thbwdq5eyhI/AAAAAAAAKAg/2iZFoPDwC1A/s1600/201107081657133%255B1%255D%255B1%255D.jpghttp://3.bp.blogspot.com/-oqK6FNRk514/ThbwfkiqsKI/AAAAAAAAKAk/xRzhit2SX_Y/s400/2011070816555961%255B1%255D+%25281%2529%255B1%255D.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-8QwryubhB_E/ThbwjAkDTeI/AAAAAAAAKAo/FP-LwH5fWlw/s400/2011070816564345%255B1%255D%255B1%255D.jpg

güzin
08.07.11, 21:28
ajan birliğini hatırlatmak isterim

hehehehe bence sen boşver ajan birliğini falan senin daha möhüm işerin var moon hehe

moonlight
08.07.11, 21:39
bence sen boşver ajan birliğini falan senin daha möhüm işerin var moon

hatırlatıp durmayın yahu hehe hehe hehe

kurabiyecanawari
08.07.11, 22:34
Doğru diyon bak
yok yok ben bişey demiyorum ajanı falan gelirde ben söylemedim öyel bişey:whistling1:

lider futbol oynayınca böyle oldu kurabiyem, keşke tenis oynasaydı

şimdi kurabiyem sen burada ne demek istedin biraz açıklasan diyorum..

hehe tenis takımımı süpersin ajanım hehe

şimdi ajanım cocukların yetenekli olur mu bilemedim ama dadlu bişey olucakları kesin :zipir: gelecekte bi kızım falan olursa yada kuzenlerinkilerde olur onlara almayı düşünüyorum :zipir: hehe

moonlight
08.07.11, 22:48
şimdi ajanım cocukların yetenekli olur mu bilemedim ama dadlu bişey olucakları kesin gelecekte bi kızım falan olursa yada kuzenlerinkilerde olur onlara almayı düşünüyorum

hehe hehe hehe hehe beşik kertmesine olayına da gireriz yakında hehe hehe

zeyra88
09.07.11, 01:32
moon seni bilmem ama ben senden daha çok yoruldum vallahehe düşününce... hayır düşünemiyorumda yaahehe artık tenis bile gözüme çok görünüyor ajanımhehe kendim ettim kendim buldum, gül gibi sarardım soldum, eyvah eyvah, eyvah
hehe

http://www.youtube.com/watch?v=KfGtDH5rIuI&playnext=1

Videoda dikkat etmeniz gereken hususları sayıyorum..
1- JM ye çok ama çok dikkat edin Let me be the one sarkısında yüzü okadar mutlu gözleri okadar çok parlıyorki yani okadar içten söyleyip şarkıyı ölesiye yaşıyor resmen ve yüzü çok tatlı görünüyor:D

2- Let me be the one parçalarından sonra love ya başlıyor o yüzden izleyecek olanlara uyarı love ya başladığı gibi 15 saniye gözlerini kapasınlarhehe sonra açsınlar sonra yine kapasınlarhehe sonra açsınlarhehe bilmem anlatabildinmihehe
bu görüntülerden sonra juna vurulma olasılığınız çok yüksek gibi geliyor banahehe

3- ayrıca tüm gurubun sesini canlı canlı duyma şansınada erişmiş olacaksınız ki daha önce duymuşsunuzdur ama bak doğruyu söyleyin canlı canlı en güzel ses kimin?

4-jun ingilizce kısımlarını söylerkenhehe happy'i aynen hapy diye okudu oraya gelince kulaklarınızı tıkayınhehe

ve son olarak junni please but pleace let me be the onehehe ay bir kız bunu demez farzedinki jun diyorhehe zeyraaa pleace, but pleace let me be the onehehe ofcourse my junni always, always hehe

kurabiyecanawari
09.07.11, 19:15
beşik kertmesine olayına da gireriz yakında
yabancıya gitmesin aile içinde öyle derler ya hehe

zeyraaa pleace, but pleace let me be the one ofcourse my junni always, always

hehehehe zeyraa sabah sabah rüyalarda hehe

zeyra88
09.07.11, 21:04
zeyraa sabah sabah rüyalarda
sen öyle sanhehe junni ile aramdaki bir şey o :hih:

artisttartistt
09.07.11, 23:37
zeyraa sabah sabah rüyalarda

heheeyytt kim demiş zeyra rüyalarda diye asıl acanımın rüyasıyla yaşayan Jun :hehe:

zeyra88
10.07.11, 00:32
eyytt kim demiş zeyra rüyalarda diye asıl acanımın rüyasıyla yaşayan Jun
sehadet gelir gelmez inan ağzından ban hehe pardon bal damlıyorhehe
o resimli sayfada koptum heee hehe junu koyacaklarına 2 kere ahjushhi yi koymuşlar ilahi adalethehe isim benzerliği ilkkez işe yaradıhehe inşallah düzeltmez arkadaş:D böylede iyi çünkü ben hiiiç şikayetçi değilim:D

moonlight
10.07.11, 00:40
moon seni bilmem ama ben senden daha çok yoruldum valla düşününce... hayır düşünemiyorumda yaa artık tenis bile gözüme çok görünüyor ajanım kendim ettim kendim buldum, gül gibi sarardım soldum, eyvah eyvah, eyvah

hehehehe hehe hehe tenis bile fazla görünüyor demek gözüne ajanım hehe hehe hehe

artisttartistt
10.07.11, 00:48
sehadet gelir gelmez inan ağzından ban pardon bal damlıyor
o resimli sayfada koptum heee junu koyacaklarına 2 kere ahjushhi yi koymuşlar ilahi adalet isim benzerliği ilkkez işe yaradı inşallah düzeltmez arkadaş böylede iyi çünkü ben hiiiç şikayetçi değilim

acanım kötü haber blog sahibi resimleri düzenledi. ama telaşa maal yok yan duran bi resmini yüklemiş :P hehe hehe hehe

zeyra88
10.07.11, 01:38
tenis bile fazla görünüyor demek gözüne ajanım
sorma ajanımhehe nadalı severek izlerdim ama artık hiç seyredesim yok inanhehe bana hep senin 11+yedekleri hatırlatıyorheheacanım kötü haber blog sahibi resimleri düzenledi. ama telaşa maal yok yan duran bi resmini yüklemiş
sehadet yandan bile olsa tek gözüyle bakışı bile etkilidir junun omo sen niye hatırlattınki kıza yanlış resim isim karıştı diye ne güzel içim rahat salıverecekti o sayfayı şimdi tek tek takip edip jun yazanı bulup banlamam gerekecekhehe

zeyra88
11.07.11, 02:19
heyt bu ne yaa yaz geldi herkes saldı yani aaa aa aaa çok ayıp....

http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=14720
bakın buraya hehe bana inat yapıyorlar herhalde bunuhehe ama neyseki kendimi azıcık da olsun tutabildimhehe

neyse şimdi Yasmin?? nerdesin bakıyorumda yeni gurup buldum buralardan gittinhehe seni az gaza getirtmeye gelmiyorhehe jm yi severken ne güzel buralardaydın :zipir:
neyse asıl olay şuki şimdi bu süper star varya JM,KYU ve JUN un oynadığı şey o sanırım 16 bölüm ve her bölümde bir ünlü oynamışya en çokta SS501 den olunca buradan diyeyim dedimhehe o videoları bulup ingilizce bilenler çevirsede SS501 TripleS Team olarak bir çevirimi yapsak diyorumhehe aman ben ne diyorumhehe

Gördüğüm ve bildiğim kadaryla ing bilen Ben,Yasmin, Sehadet,nessa var başka bilen varsa gelsin hehe ne kadar çok olursak o kadar çabuk bitiririz:D:
ee ne diyorsunuz var mısınız yok musunuz?? hehe

güzin
11.07.11, 16:29
ben size söyliyim o zaman kyunu çevirilmiş hali var onu es geçin ama dierlerine bende rastlamadım :)

zeyra88
11.07.11, 16:53
kim çevirmiş kyu yu yaaa hehe ben jununkini çeviriyorum şuanhehe birde güzin kyunun çevirisi part part mı yani bütün değil dimi?? zira video benim elimde bütün yani tek seferde 38 dakikalık bir film var elimde.. hem kyununkini çevirmiş olmaları birşey değiştirmez ben yinede yaparım onu sonuçta onun çevirisi ona bizim ki TripleS ve Yeppudaa adına yapılacak olan bir proje:D: üstelik biz hepsini çeviricezhehe ama bana kyunun JM nin videolarını bulup yollayın ben onları birleştireyim ve tek bir 1 bölüm olsun...

anlamadıysanızda şöyle anlatayım efenim..
ben junun oynadığı black city önce ing altyazılı indirip birleştirdim.. sonra herhangi bir yazı olmadan aynı videoları indirip yine birleştirdim ve elimde 2 video oldu birinden ingleri bakıp metin olarak yazıyrum diğerinede hazır olunca o alt yazıyı göemedceğim..
zaman ayarınıda Subtitle Workshop programından yapıyorum... aslında zaman ayarı çok zor bildiğiniz gibi.. ben Subtitle Workshop'a ing gömülü videoyu atıyorum ve elimle ilerletiyorum ing altyazısı göründüğünde yanda dakika zaman herşey yazıyor o rayı aynen o şekilde yazıyorum ve oluyor iştehehe şuan jun'un videosunda 11. dakikalardayım hayırlısıyla bayrama biterhehe hehe şaka elimden geldiğince hızlı olucam sizlerde varsanız zaten daha hızlı oluruz..:D

ya leyl
11.07.11, 17:10
@yasmin; o rüyanada pes ben olcam varya nasıl konuştururdum onu nasıl söyletemedin yasmin yaa az daha sıkıştırsana onu
seni görür görmez sana olan sevgisinden (:whistling1:)bütün sırlarını dökerdi ortaya acusshi
(hele bi dökmesin önce rahatlayacağı bir ortam hazırlardın (bu smiley gibi):k1 (19):
sonra ihtiyaçlarını(bütün alet edavat) giderir ((bu smiley gibi)):d1 (16):
daha sonra nasıl sorsam cevap verir diye düşünerek alışitırma yapardın(bu smiley gibi) :y007:

sonra kibarca sorardın tüm mrak ettiklerini(bu smiley gibi) :zd01:
olmadı AZCIK :whistling1:baskı yapardın (bu smiley gibi) :damn:
Acusshı bu ılgıne ve onun için yaptıklarını tekrar düşünüp, :whistling1:birbir anlatmaya başlar böyle...:freezing: :k1 (24): :freezing:

:whistling1::whistling1::whistling1:

moonlight
11.07.11, 17:31
lider iyiki sizin elinize düşmüyor...:'( 11+ ya bir hafta tek başına bakmaya razı olurdu herhalde...hehe hehe

ya leyl
11.07.11, 17:39
lider iyiki sizin elinize düşmüyor... 11+ ya bir hafta tek başına bakmaya razı olurdu herhalde... hehehehe
hep dediğim gibi moonum allah antilerin eline düşürmesin:zipir::zipir:
hehehehehehe

zeyra88
11.07.11, 17:46
seni görür görmez sana olan sevgisinden ()bütün sırlarını dökerdi ortaya acusshi (hele bi dökmesin önce rahatlayacağı bir ortam hazırlardın (bu smiley gibi) sonra ihtiyaçlarını(bütün alet edavat) giderir ((bu smiley gibi)) daha sonra nasıl sorsam cevap verir diye düşünerek alışitırma yapardın(bu smiley gibi) sonra kibarca sorardın tüm mrak ettiklerini(bu smiley gibi) olmadı AZCIK baskı yapardın (bu smiley gibi) Acusshı bu ılgıne ve onun için yaptıklarını tekrar düşünüp, birbir anlatmaya başlar böyle...
hehe Allah napmasın senihehe valla smileylerin yetersizliği aslında bunlardan beterini yapardımhehe hehe
lider iyiki sizin elinize düşmüyor... 11+ ya bir hafta tek başına bakmaya razı olurdu herhalde...
hehe hehe fenamı ajanım sayemizde evinin adamı çocuklarının babası olacakhehe

ya leyl
11.07.11, 17:49
Allah napmasın seni valla smileylerin yetersizliği aslında bunlardan beterini yapardım
adım gibi eminimde smileylerle ancak bu kadar anlatabildim ona olan merhametini napim hehe fenamı ajanım sayemizde evinin adamı çocuklarının babası olacak hehehehehehe

bunun üzerine sözümü geri alıyorum.Allah antilerin eline düşürsün moonumhehe hemde sıksıkhehehehehehe

yadigar
11.07.11, 17:59
kızlar allah kimseyi sizin elinize düşürmesin hehehehe

güzin
11.07.11, 19:09
kim çevirmiş kyu yu yaaa ben jununkini çeviriyorum şuan birde güzin kyunun çevirisi part part mı yani bütün değil dimi?? zira video benim elimde bütün yani tek seferde 38 dakikalık bir film var elimde.. hem kyununkini çevirmiş olmaları birşey değiştirmez ben yinede yaparım onu sonuçta onun çevirisi ona bizim ki TripleS ve Yeppudaa adına yapılacak olan bir proje üstelik biz hepsini çeviricez ama bana kyunun JM nin videolarını bulup yollayın ben onları birleştireyim ve tek bir 1 bölüm olsun...

başka bi sitenin çeviri elemanları yapmış ama part part olarak bütün olarak diil o zaman siz yine de kyuyu çevirin en azından bölünmüşlük olmaz videoyu izlerken bütün olduğu için :)

bin jip
11.07.11, 19:15
dinlemedim bu grubu tanımak istiyorum ama hangi parçasını dinleyim öncelikle dersiniz:)

kurabiyecanawari
11.07.11, 19:40
bin jip şimdi..
1.love ya
2.love like this
3.ur man
4.you are my heavenly
5.out the clup (YS) :7:

ilk aklıma gelen 5i yazdım bunlardan başla seversen devam edersin çünkü diger şarkılarıda çook güzel :grin:

yasmin rüyana hayırdır inşallah diyip başlıyorum.. bi yerlerini iyi açık bırakamamışsın eger daha açık olsaydı kesin konuşturmayı başarabilirdin lideri hehe

not : zeyraaaa benim ingilizce bildigimi unutuyosun heralde yahu hehehehe

zeyra88
11.07.11, 20:02
bunun üzerine sözümü geri alıyorum.Allah antilerin eline düşürsün moonum hemde sıksık
zaten şu antileri neden sevmezler bilmem, her zaman doğruları antiler söyler.. ne demişler gerçek dost yüzüne gülen değildirhehe (kim demiş bunu yaa hehe)
kızlar allah kimseyi sizin elinize düşürmesin
hehe büyük börülce öyle deme bizim plan tamamen farklıhehe amaç ahjusshi babalık yapsın evine baksın hehe
başka bi sitenin çeviri elemanları yapmış ama part part olarak bütün olarak diil o zaman siz yine de kyuyu çevirin en azından bölünmüşlük olmaz videoyu izlerken bütün olduğu için
onlarda amma meraklılar çeviri yapmaya hee, önce bir adam gibi araştır bunu parça parça yapmak yerine bütün yapalımda bir anlamı olsun de az aklını kullan ama nerde video çıktığı gibi sazanlık yapıp atlamanın ne alemi var hehe neyse beni yinede dertlemez çeviriciğim kyu muda:hih: gerçi ajan n olsa daha büyük bir zevkle çevirirdi ya neysehehe
dinlemedim bu grubu tanımak istiyorum ama hangi parçasını dinleyim öncelikle dersiniz
bin jip bunun anlamı sessizli bişeydi sankihehe
sen bu gurubu tanırsan bırakamazsın ama kekin söylediği şarkıların hepsini dinle sonra tüm albümleri indir Kim hyung jun hariç tüm gurubun sololarınıda dinle bak seversin onları.. ha severken dozunu kaçırma bak benden demesihehe
not : zeyraaaa benim ingilizce bildigimi unutuyosun heralde yahu
tüh bak görüyormusun senin gibi büyük translator'ü unutmuşumhehe ama merak ediyorum"you don't know anything about me" den başka bildiğin kelime var mı hehe hehe

yadigar
11.07.11, 21:24
büyük börülce öyle deme bizim plan tamamen farklı amaç ahjusshi babalık yapsın evine baksın

evine bakmasa 11+yı niye yapsın hehehehe

bin jip
11.07.11, 21:45
kurabiye canavarı

sağol önerdiklerin için en çok ur man şarkısını sevdim::şd:

zeyra

çok yaklaştın:7: bin jip kimkidukun sessiz bir filminin adı boş ev anlamında:şd:
hepimiz kilitlerimizin açılmasını bekleyen birer boş eviz :şp:

moonlight
11.07.11, 21:49
burada olay karışmaya başladı.. son noktayı koyayım en iyisi ben.. anticiler ne diyim sağolun var olun hehe hehe hehe herkes saolsun var olsun hehe hehe hehe 11+ yı büyütmek için herkes bir şekilde seferber oluyor hehe hehe hehe hehe

!rew
11.07.11, 21:57
Ya ben bisey anlamadim 11+ nedir?

bin jip
11.07.11, 22:04
Kim Hyun Joong varmış bı grupta vuuu:)korede şarkıcıdan oyuncu olmaz tartışması hiç olmuyordur heralde:şp:

zeyra88
11.07.11, 22:13
Ya ben bisey anlamadim 11+ nedir? bak senin şu avatar resmimlerinden biri 11+ lardan Kim Du Ru hehehehe sen şimdiden 1 tane almışsın bile bakmak için gelir gelmez bu ne iyi niyettir yarabbimhehe
Yeppudaa Uzak Doğu Kültür ve Sinema Sitesi (http://www.yeppudaa.com/showpost.php?p=298899&postcount=10411)

burayı tıklarsan ve bu sayfadan sonraki kısımlarıda okursan 11+ yı anlarsınhehe ama 11+ dan sonra kaçma tamam mıhehe

Kim Hyun Joong varmış bı grupta vuuukorede şarkıcıdan oyuncu olmaz tartışması hiç olmuyordur heralde
koreyi bilmem ama bu sayfada oluyor zira bu ahjusshinin oyunculuğunu hiç beğenmem beğeneceğimde yok gibihehe

yadigar
11.07.11, 22:20
sen şimdiden 1 tane almışsın bile bakmak için gelir gelmez bu ne iyi niyettir yarabbim

herkes senmi küçük gelin iyi niyeti tabi ne sandın hehe

zeyra88
11.07.11, 22:22
herkes senmi küçük gelin iyi niyeti tabi ne sandın
ama ben daha gencim ve çocuk falan sevmem pekhehe ama yinede ona rağmen 11+ lara iyi bakıyorum hakkımı yeme "big börülce" hehe

kurabiyecanawari
11.07.11, 22:27
tüh bak görüyormusun senin gibi büyük translator'ü unutmuşum ama merak ediyorum"you don't know anything about me" den başka bildiğin kelime var mı

ama you broke me zeyraa :hih: ben lys öss kpss gibi şıklı vede ingilizce soru bile yazabülüken sen bana bunu nasıl dersin hehe

liderden bi son dakika haberi ile karşınızdayım sevgili trible S ler..

lider 11+ rakamını duyunca yeni çıkan albümüne ragmen geçim derdine düştü ve kara kara düşünmeye başladı..
http://img94.imageshack.us/img94/2007/151bw.jpg

yardım edebilicegini düşündügü için komşunu olan JUN a mesaj attı ve bu işi zeyranın açtıgını ve ona yardım etmek zorunda olugunu söyledi..
http://img846.imageshack.us/img846/2333/79557487.jpg

junni bunu düşünürken hayallere daldı ve zeyra ile ikisinin baby lerini düşünmeye başladı..
[/URL]
jun u kandırıp yardım etmeye ikna eden lider bu işe çok sevindi..
http://i.imgur.com/Io2po.gif (http://http://i.imgur.com/2h9N6.gif)"]

iştee junun cocukları olursa böyle olurlar hehe
http://i.imgur.com/HrMNz.gif[/URL]"]

bu ogulları..
http://img830.imageshack.us/img830/439/5756525055a418b73706z.jpg

buda kızları hehe
http://img807.imageshack.us/img807/627/tumblrl0xlmmwemd1qbcdc3.jpg

yadigar
11.07.11, 22:31
ama ben daha gencim ve çocuk falan sevmem pekhehe ama yinede ona rağmen 11+ lara iyi bakıyorum hakkımı yeme "big börülce" hehe

11+ların annesi genç deyilmi oda genç :yuhaha: evet bakıyorsun anca uzaktan hehehehesenin çocuk sevmediğini bilseydim bende seni sevmezdim küçük gelin ne yapsan ne etsen seviyorum seni kanıma girdin birkere :kanka:

zeyra88
12.07.11, 01:17
@kek; yaa benim çocukcuklarıma nasıl yaparsın bunuhehe ama çok şekerler yaahehe aynı babalarıhehe

11+ların annesi genç deyilmi oda genç evet bakıyorsun anca uzaktan senin çocuk sevmediğini bilseydim bende seni sevmezdim küçük gelin ne yapsan ne etsen seviyorum seni kanıma girdin birkere
bende seni seviyorum big börülcehehe ama şey cocuklarıda seviyorumda yani çok oldular ya 11+ falan korktum biraz:d1 (4):

!rew
12.07.11, 01:33
bak senin şu avatar resmimlerinden biri 11+ lardan Kim Du Ru sen şimdiden 1 tane almışsın bile bakmak için gelir gelmez bu ne iyi niyettir yarabbim
Yeppudaa Uzak Doğu Kültür ve Sinema Sitesi

burayı tıklarsan ve bu sayfadan sonraki kısımlarıda okursan 11+ yı anlarsın ama 11+ dan sonra kaçma tamam mi

Kalaskutuk spora bittim :D
:D 11+larin bakimina bi katkim olursa sevinirim :D ne olursa olsun

yadigar
12.07.11, 01:38
bu ogulları..
http://img830.imageshack.us/img830/439/5756525055a418b73706z.jpg

buda kızları hehe
http://img807.imageshack.us/img807/627/tumblrl0xlmmwemd1qbcdc3.jpg

bu ogulları.. buda kızları

aman allahım bunlar zeyranınmı :hoo: tıpkı kızlar anneleri tü tü tü maşallah çok şekerler :yuhaha:küçük gelin bunları nerede sakladın bu zamana kadar beni mıncıklamasın diyemi hehe

zeyra88
12.07.11, 02:15
Kalaskutuk spora bittim 11+larin bakimina bi katkim olursa sevinirim ne olursa olsun
yaa işte böylece 11+ neymiş öğrenmiş oldunhehe moon hadi yine iyisin bir bakıcı daha buldukhehe
aman allahım bunlar zeyranınmı tıpkı kızlar anneleri tü tü tü maşallah çok şekerler küçük gelin bunları nerede sakladın bu zamana kadar beni mıncıklamasın diyemi
hehe big börülce biliyorsun henüz evli bile değilim junlahehe utancımdan sakladım ne yapayımhehe kız aynı annesi cidden pembe gözlük falanhehe hehe

yadigar
12.07.11, 03:11
big börülce biliyorsun henüz evli bile değilim junla utancımdan sakladım ne yapayım kız aynı annesi cidden pembe gözlük falan

çok akıllısın küçük gelin :yuhaha: baktın moonun 11+lara bakan çok benimkilerde aradan çıksın dedin istemem yan cebime koy misali ne ara dünyaya geldiler anlamadım hehehehehehe

zeyra88
12.07.11, 03:47
çok akıllısın küçük gelin baktın moonun 11+lara bakan çok benimkilerde aradan çıksın dedin istemem yan cebime koy misali ne ara dünyaya geldiler anlamadım
hehe ben bile ne ara geldiklerini bilmiyorum big börülcehehe ama gelmişlerse elim mahkum bakmam şarthehe ama benimkiler 2 tane moon 11+ hehe o yüzden benimkilerin bakımı daha kolayhehe

ya leyl
12.07.11, 09:59
burada olay karışmaya başladı.. son noktayı koyayım en iyisi ben.. anticiler ne diyim sağolun var olun herkes saolsun var olsun 11+ yı büyütmek için herkes bir şekilde seferber oluyor hehehehehehe

antim, bakıyorum daha fazla saklayamadın bu sırrı,ne güzel bakımına bende yardım ediyodum,hehe herkes birini senin yiğen, birini benim yiğen sanıyodu,hehe mutlu mesut yaşıyoduk jun yolladığı haşlıklarlahehe
EEE böyle olacağı belliydi oğlan tıpkı babası, açık gözün biri hemen çaktı davayı...hehe

moonlight
12.07.11, 10:06
moon hadi yine iyisin bir bakıcı daha bulduk

allah razı olsun ne diyim hehe hehe hehe

kurabiyem hikaye süper olmuş .. :F jun'un ufaklıklar da aynı juna benziyor, bu kadar olur hehe hehe hehe ajanım senin ufaklıkların isimleri neler..????

ajan z'ye: ajanım gel seninle beraber biz bir anaokulu filan açalım bu böyle olmayacak, gün geçtikçe çoğalıyoruz hehe hehe hehe

MyStErY
12.07.11, 15:36
Uzun süredir sayfayı takip edemiyorum verildi mi bilmiyorum ama Jun'un Long Night klibi yayınlandı.

http://www.youtube.com/watch?v=5xB9grxRBvg&feature=youtu.be

Liderde Kiss Kiss için klip çekiyormuş. Break Downdan sonra onun tanıtımlarına başlıcakmış. Klip Korede 13 temmuzda saat 12'de yayınlanıcakmış...

güzin
12.07.11, 15:59
amanın burası ne çoluklu çocuklu bir sayfa oldu böyle önce moon şimdi de zeyra hehe eğer başkasının varsa oda şimdiden söyleisn yoksa ilelbet sussun bu kadar çocuklanasıl başa çıkarız biz yahu kız seyra'ya oğlan jun'a benziyo hakkatten he Allah bağışlasın zeyra ne dielim olan oldu hehe

zeyra: bu ara jun o üstüne giyidiği turuncuyla pek bi şeker olmuş turuncu pek bi yakışmış aman diyim zeyra dikkat et:zipir: sonra ah vah kar etmez sıkı takipte ol hehe

zeyra88
12.07.11, 16:15
allah razı olsun ne diyim kurabiyem hikaye süper olmuş .. jun'un ufaklıklar da aynı juna benziyor, bu kadar olur ajanım senin ufaklıkların isimleri neler..???? ajan z'ye: ajanım gel seninle beraber biz bir anaokulu filan açalım bu böyle olmayacak, gün geçtikçe çoğalıyoruz
hehe ajanım benimkilerin adı da Kim Yu Sufalp ve Kim Sah Ra hehe bencede bir ana okulu açsak iyi olur ama ben benimkileri seninkilerin arasında bulamıyorumhehe hehe arada karıştırırız artıkhehe
Uzun süredir sayfayı takip edemiyorum verildi mi bilmiyorum ama Jun'un Long Night klibi yayınlandı. yok yok yayınlanmadı hepimiz 11+ ve benim 2 veledin derdine düştük eğlenceyi unuttukhehe anne baba olmak ne zor yahuhehe sizlerde olmasanız halimiz dumanhehe ve hoş geldin Mys... hehe gizem hehe hemen junumu izleyeyim yorumlarımla karşında olacağım :zipir:

amanın burası ne çoluklu çocuklu bir sayfa oldu böyle önce moon şimdi de zeyra eğer başkasının varsa oda şimdiden söyleisn yoksa ilelbet sussun bu kadar çocuklanasıl başa çıkarız biz yahu kız seyra'ya oğlan jun'a benziyo hakkatten he Allah bağışlasın zeyra ne dielim olan oldu zeyra: bu ara jun o üstüne giyidiği turuncuyla pek bi şeker olmuş turuncu pek bi yakışmış aman diyim zeyra dikkat et sonra ah vah kar etmez sıkı takipte ol ay sor ma yaa hehe bencede başka çocuğu olan varsa söylesin bak sonradan olanları kabul etmiyoruzhehe

daha klibi izlemedim ama senin anlatmana göre ben bu klibi izlemeyi yasaklarım herkesehehe

rheyasu
12.07.11, 16:27
zehra bende ss501 fanı oldum artık bı basladım bırakamıcak gıbıyım cok sevıyorummmm hepsını :DDDD

zeyra88
12.07.11, 16:39
zehra bende ss501 fanı oldum artık bı basladım bırakamıcak gıbıyım cok sevıyorummmm hepsını DDD
hmm..
peki bu hastalık ne zaman başladı sende? ilk belirtileri ne zaman farkettin?? çok şanslısın tam doktoruna geldinhehe

rheyasu
12.07.11, 16:43
hmm..
peki bu hastalık ne zaman başladı sende? ilk belirtileri ne zaman farkettin?? çok şanslısın tam doktoruna geldinhehe
evet doktorum sen oldugu ıcın mutluyum aslında kım hyung joon ıle basladı onu basta hıc sevmyıordum ama cok sevdım sonradan ss501 albumu fılan vardı dınlememıstım hıc senın kım hyun jun u basta sevmemıstım ama sımdı cok sevıyorumm su 1 hafta ıcınde basladı ve hergun artarak devam edıyo ne yapabılırım acaba doktorummm :DD help me :P

yadigar
12.07.11, 16:45
zehra bende ss501 fanı oldum artık bı basladım bırakamıcak gıbıyım cok sevıyorummmm hepsını DDD

canım kelimeleri dikattli seç kim kimindir tanı ona göre konuş hele karşılayandan kendini sakın ona hiç bulaşayım deme doktoruna geldin dediğine bakma o doktor ilaç verir ama ne ilacı verir allah bilir hehehehe

moonlight
12.07.11, 16:47
asu ceren i ajan z nin şifalı ellerine bırakıyoruz artık hehehehehehe

rheyasu
12.07.11, 16:48
canım kelimeleri dikattli seç kim kimindir tanı ona göre konuş hele karşılayandan kendini sakın ona hiç bulaşayım deme doktoruna geldin dediğine bakma o doktor ilaç verir ama ne ilacı verir allah bilir hehehehe
ama ben zehrayı coktandır sevıyorummm :D buraya uye olmadan oncede sevıyordum canım :DDD

rheyasu
12.07.11, 16:49
asu ceren i ajan z nin şifalı ellerine bırakıyoruz artık hehehehehehe
cok acıcak mı :D :PPP

moonlight
12.07.11, 16:51
acı durumu kime ne kadar hayran olduğuna bağlı olarak değişebilir hehe

rheyasu
12.07.11, 16:52
acı durumu kime ne kadar hayran olduğuna bağlı olarak değişebilir hehe
hımmm anladım :DDD

zeyra88
12.07.11, 16:56
evet doktorum sen oldugu ıcın mutluyum aslında kım hyung joon ıle basladı onu basta hıc sevmyıordum ama cok sevdım sonradan ss501 albumu fılan vardı dınlememıstım hıc senın kım hyun jun u basta sevmemıstım ama sımdı cok sevıyorumm su 1 hafta ıcınde basladı ve hergun artarak devam edıyo ne yapabılırım acaba doktorummm D help me
bir dakka bi dakkaaa ben anlamadım şimdi sen Kim Hyun joong a mı Kim Hyung Jun'a mı vuruldun??
bak hipokrat yeminide etmiş olsam bilemiyorum heran her şey olabilir.. yahu kim sana hayran ol dedi naptın sen yahuu... sen net bir karar ver "kim"lerden hangisine vurulmaya başladın :zipir:

@yadigar; big börülce hasızmıyım ama :'( niye ben niye niye :'(

@Mys..; klip ne kadar süperki izleyen izleyenehehe linki gitmiş gizemcim:D ben yine ekleyeyim hemenciks:D
http://www.youtube.com/watch?v=wp0ufB9MxyY

bu arada izledimde klibi mübarek eros jun hehe ahh ahh izlerken erosum benimbee dediğim oldu ama sonunu sevmedim yaa hehe git sen o kızsa sarıl falan olacak iş değil :zipir: şarkının adı(uzun gece) bana seda sayanıda hatırlattı ayrıcahehe ah geceler sensiz geceler kabus gibi çöker geceler... hehe hehe

rheyasu
12.07.11, 17:04
bir dakka bi dakkaaa ben anlamadım şimdi sen Kim Hyun joong a mı Kim Hyung Jun'a mı vuruldun??
bak hipokrat yeminide etmiş olsam bilemiyorum heran her şey olabilir.. yahu kim sana hayran ol dedi naptın sen yahuu... sen net bir karar ver "kim"lerden hangisine vurulmaya başladın :zipir:

@yadigar; big börülce hasızmıyım ama :'( niye ben niye niye :'(

@Mys..; klip ne kadar süperki izleyen izleyenehehe linki gitmiş gizemcim:D ben yine ekleyeyim hemenciks:D
http://www.youtube.com/watch?v=wp0ufB9MxyY

bu arada izledimde klibi mübarek eros jun hehe ahh ahh izlerken erosum benimbee dediğim oldu ama sonunu sevmedim yaa hehe git sen o kızsa sarıl falan olacak iş değil :zipir: şarkının adı(uzun gece) bana seda sayanıda hatırlattı ayrıcahehe ah geceler sensiz geceler kabus gibi çöker geceler... hehe hehe
ne yapıcaksın bana :D razıyım ıkısınıde vuruldum zehra doktorum ya :DDD

moonlight
12.07.11, 17:11
ikisine de miiii ??? ajanım asu ceren'i senin ellerine bırakıyorum, malum benim uğraşmam gereken 11+ var... gerekli özeni göstereceğinden eminim ajanım.. hehe

rheyasu
12.07.11, 17:12
ikisine de miiii ??? ajanım asu ceren'i senin ellerine bırakıyorum, malum benim uğraşmam gereken 11+ var... gerekli özeni göstereceğinden eminim ajanım.. hehe
ne olucak bana :DDDD

zeyra88
12.07.11, 17:14
asu ceren i ajan z nin şifalı ellerine bırakıyoruz artık
ajanım büyük operasyona çıkalımhehe bu hem senin kini hem benimkini alacam diyorhehe
ama ben zehrayı coktandır sevıyorummm buraya uye olmadan oncede sevıyordum canım
ayy kafam iyice karıştıhehe sen benide mi seviyorsunhehe hemde buraya üye olmadan önce falan ayy kimsin acep sen gizli hayranım mıhehe eğer öyleysen junumdan vaz geç :zipir:
cok acıcak mı
ben genelde acı çektirmem tek seferde hallederim :zipir:ne yapıcaksın bana razıyım ıkısınıde vuruldum zehra doktorum ya
her şeye tam emin olunca buna karar vericem:zipir:

ikisine de miiii ??? ajanım asu ceren'i senin ellerine bırakıyorum, malum benim uğraşmam gereken 11+ var... gerekli özeni göstereceğinden eminim ajanım.. hehe hehe
ajanım senin 11+ benim 2 tane bacaksız hayır çoluk çocuklu erkekler daha çok hoşlarına gidiyor sankihehe ama bak yuva yıkanın yuvası olmaz olmaya yeltense bile acanlar bırakmaz:zipir:

yadigar
12.07.11, 17:16
@yadigar; big börülce hasızmıyım ama niye ben niye niye
canım küçük gelin onu ben bilemem bana deyil sevdiceğine sor onun yüzünden :yuhaha:

git sen o kızsa sarıl falan olacak iş değil

e neyapsın edrafında sarılan sarılana sen onunla kurtulduğuna şükret daha neler olabilirdi düşünemiyorum oysa çoluklu çocuklu adam hehe

ama ben zehrayı coktandır sevıyorummm buraya uye olmadan oncede sevıyordum canım DD
canım bende seviyorum zeyrayı seninkisi biraz önlem almaya dönmüş heheönceden felan derken hehe

rheyasu
12.07.11, 17:18
ajanım büyük operasyona çıkalımhehe bu hem senin kini hem benimkini alacam diyorhehe

ayy kafam iyice karıştıhehe sen benide mi seviyorsunhehe hemde buraya üye olmadan önce falan ayy kimsin acep sen gizli hayranım mıhehe eğer öyleysen junumdan vaz geç :zipir:

ben genelde acı çektirmem tek seferde hallederim :zipir:
her şeye tam emin olunca buna karar vericem:zipir:

hehe hehe
ajanım senin 11+ benim 2 tane bacaksız hayır çoluk çocuklu erkekler daha çok hoşlarına gidiyor sankihehe ama bak yuva yıkanın yuvası olmaz olmaya yeltense bile acanlar bırakmaz:zipir:
evet buraya uye olmadan oncede hayranındım evet dızı ındırmıstım senın ısmın yazıyodu ogun sevdım bılmem ıcım ısındı yanı :))))))

rheyasu
12.07.11, 17:20
canım küçük gelin onu ben bilemem bana deyil sevdiceğine sor onun yüzünden :yuhaha:

e neyapsın edrafında sarılan sarılana sen onunla kurtulduğuna şükret daha neler olabilirdi düşünemiyorum oysa çoluklu çocuklu adam hehe

canım bende seviyorum zeyrayı seninkisi biraz önlem almaya dönmüş heheönceden felan derken hehe
önlem alma derken :)??

yadigar
12.07.11, 17:26
önlem alma derken ??

zeyranın sevdiceğine göz koymuş gibi bir halin varda:hoo: zeyrayı seviyorum derken onu oyalayıp alıp gitmeyesin hhhhhhiiiiiiiiçççççç tavsiye etmem zeyra nerede olursanız olun bulur sonunu iyi görmüyorum senin hehe

güzin
12.07.11, 17:28
asu ceren : ne yaptın sen kaç kurtar kendini yahu hem jun hem lider bak ajan m seni ajan z 'ye havale etti sonunu hiç iyi görmüyorum hehe

rheyasu
12.07.11, 17:35
asu ceren : ne yaptın sen kaç kurtar kendini yahu hem jun hem lider bak ajan m seni ajan z 'ye havale etti sonunu hiç iyi görmüyorum hehe
gercekten mı ama deger onlar ıcın razıyım herseye sevıyorum kım hyung joon <3 kım hyun jun :DDDD

moonlight
12.07.11, 17:39
asu ceren bundan başına gelecekler için sorumluluk kabul edilemez....:P

rheyasu
12.07.11, 17:42
asu ceren bundan başına gelecekler için sorumluluk kabul edilemez....:P
ha ha yandın dıyosun yanı :D

zeyra88
12.07.11, 17:51
hemde ne yandın:zipir:
valla durumun hiç iç açıcı değil asu ceren beni dizi filmlerinden sevmem iyi hoş çok tenk yu ama jun için söyleyebilseceğim tek şey you're dead:d1 (15):
bak sonrada bana kötü diyorlar yaa :d1 (6):

rheyasu
12.07.11, 18:03
hemde ne yandın:zipir:
valla durumun hiç iç açıcı değil asu ceren beni dizi filmlerinden sevmem iyi hoş çok tenk yu ama jun için söyleyebilseceğim tek şey you're dead:d1 (15):
bak sonrada bana kötü diyorlar yaa :d1 (6):
zehra sen uzulme vazgecerım :P :D

zeyra88
12.07.11, 18:28
zehra sen uzulme vazgecerım demek beni jundan daha çok seviyorsunhehe inan bir sevindim bir sevindim hee hehe tamam ozaman vaz geçiyorsan üzülmeyebilirim :zipir:

rheyasu
12.07.11, 18:31
demek beni jundan daha çok seviyorsunhehe inan bir sevindim bir sevindim hee hehe tamam ozaman vaz geçiyorsan üzülmeyebilirim :zipir:
sanırım oyle gızlı gızlı ona karsı sevgımı surdurebılırım sana karsı daha cok :P :D

kurabiyecanawari
12.07.11, 19:29
@kek; yaa benim çocukcuklarıma nasıl yaparsın bunu ama çok şekerler yaa aynı babaları

napmışım ki cocukalarına 11+ lar yalnız kalmasın diye seninkileride ifşa ettim o kadar hehe
ama bence kız aynı sana benziyo duruşu falan aynı sen hehe

saol ajanım m hikayemi begenmede sevindim izinizden ilerliyorum işte :zipir: hehe

zeyraa senin gün geçtikçe hayranların artıyo hayırdır :zipir:
ben şu zeyra fan sayfası açma işini bi daha mı düşünsem acaba hehe

vee jun un klibe gelirsek..
keşke benim sokagımdanda geçse ya ama bu istegim onu görebilmek için degil hehe :zipir:

artisttartistt
12.07.11, 20:36
acan z acan m (tüm alfabe hehe) yeni kurbanımız hayırlı olsun hehe bu ne cesaret yaahuuu birde değil iki üyeye birden hönk tübe tübe hehe hehe

rheyasu
12.07.11, 20:37
napmışım ki cocukalarına 11+ lar yalnız kalmasın diye seninkileride ifşa ettim o kadar hehe
ama bence kız aynı sana benziyo duruşu falan aynı sen hehe

saol ajanım m hikayemi begenmede sevindim izinizden ilerliyorum işte :zipir: hehe

zeyraa senin gün geçtikçe hayranların artıyo hayırdır :zipir:
ben şu zeyra fan sayfası açma işini bi daha mı düşünsem acaba hehe

vee jun un klibe gelirsek..
keşke benim sokagımdanda geçse ya ama bu istegim onu görebilmek için degil hehe :zipir:

ben acıcaktım :PPP :D

rheyasu
12.07.11, 20:38
acan z acan m (tüm alfabe hehe) yeni kurbanımız hayırlı olsun hehe bu ne cesaret yaahuuu birde değil iki üyeye birden hönk tübe tübe hehe hehe
evet ıkı uyeye bırden cesaretımı takdır ettıgın ıcın tesekkkur ederım :D :P

artisttartistt
12.07.11, 20:43
evet ıkı uyeye bırden cesaretımı takdır ettıgın ıcın tesekkkur ederım

akılsız başın cezasını ayaklar çeker derler acaba acan z seni falakaya mı yatıracak hehe hehe

espri yapıyorum sakın ciddiye alma :F

yadigar
12.07.11, 20:43
vee jun un klibe gelirsek.. keşke benim sokagımdanda geçse ya ama bu istegim onu görebilmek için degil

kurabiyem kaşınma zeyra ban hehe

artisttartistt
12.07.11, 20:44
canawarım ban ban ban hehe hehe

moonlight
12.07.11, 20:46
acan z acan m (tüm alfabe ) yeni kurbanımız hayırlı olsun bu ne cesaret yaahuuu birde değil iki üyeye birden tübe tübe

gün geçmiyor ki yeni bir kurban ortaya çıkmasın sehadetim meleğim.. :F

rheyasu
12.07.11, 20:47
akılsız başın cezasını ayaklar çeker derler acaba acan z seni falakaya mı yatıracak hehe hehe

yok ya kıyamaz bana :D

artisttartistt
12.07.11, 20:47
gün geçmiyor ki yeni bir kurban ortaya çıkmasın sehadetim meleğim..

buz bir duruş için değer mi oysaki moonum :P hehe

rheyasu
12.07.11, 20:48

yok ya bılıyorum merak etme :) canım

rheyasu
12.07.11, 20:49
buz bir duruş için değer mi oysaki moonum :P hehe
kurban olmıcam belkıde :D

artisttartistt
12.07.11, 20:49
yok ya kıyamaz bana

Jun'a asılan ebesi olsa acımaz hehe

tabi o yaştan sonra asılması da biraz tuhaf olur hönkhehe hehe

rheyasu
12.07.11, 20:55

asılmıyorum yaf benımkı masum tertemız bı sevgı :DDD

rheyasu
12.07.11, 20:55

bosver ebenın neyıne jun :DDD

zeyra88
12.07.11, 20:59
heyt çekilin ben geldim:zipir:
asu ceren valla beni neden bu kadar sevdin anlamadım ama neyse sev tabi yeterki junu sevme:zipir:
ayy eğer bak junda ısrar edersen sehadetin dediği gibi falakaya yatırabilirimde çarmıha gerebilirimde, iğneli fıçıya tabilirimdehehe ona göre rengini belli et derim:zipir:

@kek; kuzum harbi hee sende bir kaşıntı seziyorum:zipir: bu tatil sana yaramamışhehe çocuklarımıda ifşa ettin zaten kızımada imalı laflar aynı anası falan kurban ol sen anasına :zipir:

ve artk yeter yahu hayranlarım çoğaldı bana bir zeyra fanclup açınhehe

vee jun un klibe gelirsek.. keşke benim sokagımdanda geçse ya ama bu istegim onu görebilmek için degil
bak şimdi napalım biliyormusun farzettki jun okla bunları yapıyor ve sende diliyosun ki YS sana baksın o arada jun sana bir ok atıyor ama yanlışlıklaa ....... hehe hehe hehe anladınmı al sana aşkın acılı kısmı hehe hehe

Jun'a asılan ebesi olsa acımaz
ayy süper yaahehe hehe valla doğru junun yeri bende çok ayrı yani yöneticiler hatta site bilir junun ne demek olduğunu kimin olduğunu ve jun derlerse başlarına neler geleceğini yeminle alicengiz oyunundan beter oyunlar oynarım başına :zipir: ayy gittikçe sinirleniyorum tutun beni bak fena gidiciim :zipir:

rheyasu
12.07.11, 21:09
heyt çekilin ben geldim:zipir:
asu ceren valla beni neden bu kadar sevdin anlamadım ama neyse sev tabi yeterki junu sevme:zipir:
ayy eğer bak junda ısrar edersen sehadetin dediği gibi falakaya yatırabilirimde çarmıha gerebilirimde, iğneli fıçıya tabilirimdehehe ona göre rengini belli et derim:zipir:

@kek; kuzum harbi hee sende bir kaşıntı seziyorum:zipir: bu tatil sana yaramamışhehe çocuklarımıda ifşa ettin zaten kızımada imalı laflar aynı anası falan kurban ol sen anasına :zipir:

ve artk yeter yahu hayranlarım çoğaldı bana bir zeyra fanclup açınhehe

bak şimdi napalım biliyormusun farzettki jun okla bunları yapıyor ve sende diliyosun ki YS sana baksın o arada jun sana bir ok atıyor ama yanlışlıklaa ....... hehe hehe hehe anladınmı al sana aşkın acılı kısmı hehe hehe

ayy süper yaahehe hehe valla doğru junun yeri bende çok ayrı yani yöneticiler hatta site bilir junun ne demek olduğunu kimin olduğunu ve jun derlerse başlarına neler geleceğini yeminle alicengiz oyunundan beter oyunlar oynarım başına :zipir: ayy gittikçe sinirleniyorum tutun beni bak fena gidiciim :zipir:
anam anam bu jun sevgısıne bakkk :DDD zehracım paylasımcı olman lazım azıcık bızde sevelım :DDDD

ya leyl
12.07.11, 21:21
anam anam bu jun sevgısıne bakkk DD zehracım paylasımcı olman lazım azıcık bızde sevelım DDD
zeyramı? junumu? paylaşmakmı?
çöltte andöeee
hey 10. adayımız bize katılmadan güme gidicen boşu boşuna..:D benden söylemesi:D

rheyasu
12.07.11, 21:23
zeyramı? junumu? paylaşmakmı?
çöltte andöeee
kesınlıkle olmaz dıyosunnn :D ama delı gıbı sevenler var dıgre kore sıtelerınde yedıler bıtırdıler cocugu :D

ya leyl
12.07.11, 21:30
kesınlıkle olmaz dıyosunnn ama delı gıbı sevenler var dıgre kore sıtelerınde yedıler bıtırdıler cocugu
ben onu bunu bilmem burası zeyranın mekanı:D
jun ve zeyra aşkına ne şiirler,:whistling1: ne romanlar yazıldı, :whistling1:dillere destan oldu bu aşk haberin varmı?:him:çoluk çocuk bılem var işin içinde...:zipir::zipir:
burası çıkmaz sokak, zeyra seni köşeye kıstırmadan gerii dön 180 dereceyle:D:zipir:
yoksa kazaya kurban gideceksin:yikes:
hehehehehehe

rheyasu
12.07.11, 21:32
ben onu bunu bilmem burası zeyranın mekanı:D
jun ve zeyra aşkına ne şiirler,:whistling1: ne romanlar yazıldı, :whistling1:dillere destan oldu bu aşk haberin varmı?:him:çoluk çocuk bılem var işin içinde...:zipir::zipir:
burası çıkmaz sokak, zeyra seni köşeye kıstırmadan gerii dön 180 dereceyle:D:zipir:
yoksa kazaya kurban gideceksin:yikes:
hehehehehehe
o kadar dıyosunnn :D olsun sonu ölümde olsa :DDD biz hallederız zehra ile <3 :D

zeyra88
12.07.11, 21:34
anam anam bu jun sevgısıne bakkk DD zehracım paylasımcı olman lazım azıcık bızde sevelım DDD o sevgi anlatılmaz ve yaşanmazda o yüzden bak hazır gelmişsin etme eyleme güzelce dur ben dizi filmden başka birşey paylaşmam:zipir: kapiş :zipir:
zeyramı? junumu? paylaşmakmı? çöltte andöeee hey 10. adayımız bize katılmadan güme gidicen boşu boşuna.. benden söylemesi
ay güme mi gidicek kim vurduya mı gidecek bilmiyorum valla bak ben biraz gelmeyeyim buraya malum kırarım falan jun yüzünden gözüm dönüyor malum :zipir: hehe

rheyasu
12.07.11, 21:35
o sevgi anlatılmaz ve yaşanmazda o yüzden bak hazır gelmişsin etme eyleme güzelce dur ben dizi filmden başka birşey paylaşmam:zipir: kapiş :zipir:

ay güme mi gidicek kim vurduya mı gidecek bilmiyorum valla bak ben biraz gelmeyeyim buraya malum kırarım falan jun yüzünden gözüm dönüyor malum :zipir: hehe
ha ha :DDD gel anlasalım zehra bende sevıyorum jun u <3 :D sende

rheyasu
12.07.11, 21:36
bak ortak noktamızzz :DDDD

ya leyl
12.07.11, 21:37
o kadar dıyosunnn olsun sonu ölümde olsa DD biz hallederız zehra ile <3
gelsen beni dinle dön bu sevdadan..hehe
zeyranın biricik antidaşı olarak ben bile kurtaramam seni onun elinden...hehe
iki gün sonra''rahmetlide iyi kızdı'' dedirtme bize... hehedaha tanışamadığın dukuzuzlarını düşünhehehehehehe

rheyasu
12.07.11, 21:42
gelsen beni dinle dön bu sevdadan..hehe
zeyranın biricik antidaşı olarak ben bile kurtaramam seni onun elinden...hehe
iki gün sonra''rahmetlide iyi kızdı'' dedirtme bize... hehedaha tanışamadığın dukuzuzlarını düşünhehehehehehe
ayh süpersin :DDD zehrayı sevıyorum junuda cok sevıyorummm ıkısındende kopmam kopamammmm :D :P

zeyra88
12.07.11, 21:45
ayh süpersin DD zehrayı sevıyorum junuda cok sevıyorummm ıkısındende kopmam kopamammmm
asu ceren senden kıllandım:zipir: kimsin de bakim bana beni ta üye olmadan önce tanıdığını söyledin beni sevdiğini söyledin ve özellikle junumun üzerine gittiğine göre bu zaafımı biliyorsun buda demek oluyor ki sen zaten buraya üyesin şimdi IP ne baktırtma kendin doğruları sökül :zipir:

rheyasu
12.07.11, 21:47
asu ceren senden kıllandım:zipir: kimsin de bakim bana beni ta üye olmadan önce tanıdığını söyledin beni sevdiğini söyledin ve özellikle junumun üzerine gittiğine göre bu zaafımı biliyorsun buda demek oluyor ki sen zaten buraya üyesin şimdi IP ne baktırtma kendin doğruları sökül :zipir:
yok zehra yaf gercekten onceden tanımıyordum senı yenı tanıdım yıne sevdım yanı :D jun zaafınıda gordugumde hıssettım :D

Dilara Çelik
12.07.11, 21:50
Ne oluyo her yerden kuşatılmiş benim ikizim(asu cerenn)zehra azcık paylaşimcı ol canım junun bir sürü hayranı var hepsiyle başa nasil cıkacaksın.kim hyun joong ve kim hyun jun ikiside çok yakışıklı ve çok fazla hayranları var acıkcası bende o hayranlardan biriyim hepimizle tartışırsan senin halin ne olur...:F:F:F:Fhadi gel hep beraber anlaşalım...

zeyra88
12.07.11, 21:59
çıks ben junu paylaşmam taa baştanda dedim o yüzden hiç yorulmayın..
bu arada sizlerle uğraşmaktan neden yorulayımki zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır benim kştabımda:zipir: o yüzden benden söylemesi asu ceren ve Dilara Çelik Allah gazanızı hayrede.

ya leyl
12.07.11, 22:04
Ne oluyo her yerden kuşatılmiş benim ikizim(asu cerenn)zehra azcık paylaşimcı ol canım junun bir sürü hayranı var hepsiyle başa nasil cıkacaksın.kim hyun joong ve kim hyun jun ikiside çok yakışıklı ve çok fazla hayranları var acıkcası bende o hayranlardan biriyim hepimizle tartışırsan senin halin ne olur...hadi gel hep beraber anlaşalım...
ah 11.cim ne diyosun bir gazi adayı daha çıktı...
bakın size onbirüz(böyle diyince daha komik oluyo) tavsiyesi...:d1 (8):
jun ismini yanına enişte katarak kullanın. yoksa sizi tanımaya fırsatım olmadan:girl_cray::055:(zeyramın bırıcık antımın sert şutlarına maruz kalacaksınız)
dip not; o çok beğendiğiniz kim hyun joong un bir fanıda benim.:shock:
daha önemli dipnot;Antifanıyımciklettciklettciklettciklett:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
(buna çok gülmek istiyorum)

rheyasu
12.07.11, 22:05
zehraaaa senınle ugrasmakda guzelll yaf sevdıgım kadar varmısın :D

rheyasu
12.07.11, 22:10
ah 11.cim ne diyosun bir gazi adayı daha çıktı...
bakın size onbirüz(böyle diyince daha komik oluyo) tavsiyesi...:d1 (8):
jun ismini yanına enişte katarak kullanın. yoksa sizi tanımaya fırsatım olmadan:girl_cray::055:(zeyramın bırıcık antımın sert şutlarına maruz kalacaksınız)
dip not; o çok beğendiğiniz kim hyun joong un bir fanıda benim.:shock:
daha önemli dipnot;Antifanıyımciklettciklettciklettciklett:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
(buna çok gülmek istiyorum)
hem fanı hem antıfanı mısınnnn yanı :DDDD

ya leyl
12.07.11, 22:26
hem fanı hem antıfanı mısınnnn yanı DDD anti fanıyım canım bu zeyrayla beni birbirimize bağlayan yegane bağ. buyuzden antidaşım oluyor kendileri

ezinci
12.07.11, 23:18
bu nasıl konu ya 1073 olmuş nerde bu admin nerde bu yönetim :P :P silin bunu :P

zeyra88
13.07.11, 00:20
zehraaaa senınle ugrasmakda guzelll yaf sevdıgım kadar varmısın
ay cidden ben gidiciyim hehe bak cidden kıllandım senden:zipir: çok şüpeli konuşuyorsun:D
anti fanıyım canım bu zeyrayla beni birbirimize bağlayan yegane bağ. buyuzden antidaşım oluyor kendileri
aynen canım sana katılıyorum:D
bu nasıl konu ya 1073 olmuş nerde bu admin nerde bu yönetim silin bunu
abi varya öyle bir sayfaya gelmiş diyorsun ki bunu hemde jokerin 1 numaralı sayfası sence burası 2000 de olsa kapanır mı? hayır ben istemediğim sürece kapanmaz kaldıki aslında 1000 lerde değildi her sayfa eskiden 15 mesaj alırdı dance siteyi kasmasın diye 10 ar sayfaya düşürünce sayfalarda haliyle artış gösterdi:zipir:

rheyasu
13.07.11, 00:24
ay cidden ben gidiciyim hehe bak cidden kıllandım senden:zipir: çok şüpeli konuşuyorsun:D

aynen canım sana katılıyorum:D

abi varya öyle bir sayfaya gelmiş diyorsun ki bunu hemde jokerin 1 numaralı sayfası sence burası 2000 de olsa kapanır mı? hayır ben istemediğim sürece kapanmaz kaldıki aslında 1000 lerde değildi her sayfa eskiden 15 mesaj alırdı dance siteyi kasmasın diye 10 ar sayfaya düşürünce sayfalarda haliyle artış gösterdi:zipir:
nıye suphelı konusuyorum yaf :)))?? nıye oyle dusunuyosun yanı

rheyasu
13.07.11, 00:25
yanı jokerın 1 numaralı sayfası <3 :))))

zeyra88
13.07.11, 00:47
Mys ekledi link izleyemeden patladı sonra ben ekledim kimse mahrum kalmasın diye benimkide mi patladı acephehe hayır eklemekten ziyade juncular artıyor bende gerliyorum dolayısıyla bu sayfaya sansıyor ve hep birlikte geriliyoruzhehe
hehe sende mi eros dedin hehe bende eros dedim ama sen bizim yazdıklarımızı okumuyorsun kendini resmen ele verdin yasmin pes hehe
fakat evet juncuğum fena müzik yapmaz övünmek gibi olması, kılık kıyafet bu klipte zaten bir afet hehe

YasMİN
13.07.11, 01:18
Şimdi yeni gelen üyelerin yazdıklarını okudum Allah sizi top etmesin emi Zeyraya jun aşkıyla yaklaşmak aç aslanın inine girmeye benzer :) Yol yakınken dönün bu sevdadan yoksa zeyra sizi fırıldak gibi döndürür hehe

zeyra88
13.07.11, 01:23
Şimdi yeni gelen üyelerin yazdıklarını okudum Allah sizi top etmesin emi Zeyraya jun aşkıyla yaklaşmak aç aslanın inine girmeye benzer Yol yakınken dönün bu sevdadan yoksa zeyra sizi fırıldak gibi döndürür [/quote]ayy dedik dedik anlatamadım hayır o değil sonra kötü ben oluyorum en zayıf nokitamdır junnişim:hih: ama dedim benden günah GİT - Tİ !!!

artisttartistt
13.07.11, 02:14
yanı jokerın 1 numaralı sayfası <3 )))

yani işte düşün asu okadar oppa varken sen git 1numaralı jokerin oppasına yan gözle bak tövbe haşa hönkolacak iş mi hehe

bin jip
13.07.11, 02:20
grubun adı nerden geliyor anlamı ne:him:

not:acemi:)

artisttartistt
13.07.11, 02:25
grubun adı nerden geliyor anlamı ne

not:acemi

:D
Grubun Adı: SS501 (Double S Five 0 One)
Manası: Sonsuza Kadar 5imiz 1'imiz için

yaban_gülü
13.07.11, 02:35
[quote=sehadet.meLegi;308453]Grubun Adı: SS501 (Double S Five 0 One)
Manası: Sonsuza Kadar 5imiz 1'imiz için

kendimi ahhhhhhhh demekten alamadım şehadet meleği :( ss501 grubunu geç tanıdım ama çok tatlı ve gerçekten çok eğlencelilermiş :F birden içim cız etti :( :'(

bin jip
13.07.11, 02:40
Sonsuza Kadar 5imiz 1'imiz için.güzeeel sevdim:şd:.umarım dbsk gibi olmazlar ayrılmazlar:şp:

artisttartistt
13.07.11, 02:58
Sonsuza Kadar 5imiz 1'imiz için.güzeeel sevdim.umarım dbsk gibi olmazlar ayrılmazlar

geç kaldın bin resmi olarak açıklanmasa da ayrıldılar. ama DBSK'nın ayrılığıyla kıyaslanamaz bile hönk bana DBSK deme SM'nin köküne dinamit koymak istiyorum :damn:

bin jip
13.07.11, 03:10
ay çok üzüldüm kesin onları da şirketleri ayırmıştır.nasıl bir saçmalıktır bu şirketlerin yaptığı ya.:10ww:

MyStErY
13.07.11, 06:11
İşte liderin yeni klibi Kiss Kiss... Klibin sonunda kadar lider nereye gidicek diye bekledim sonuc fos cıktı hehe Neyse lideri görmekte yetiyor bana Allah'tan klibe yorum yapmıcam :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=uwaVA2ZS1kk&feature=youtu.be

moonlight
13.07.11, 10:03
liderin canı araba kullanmak istemiş, yanına da bir iki görüntü serpiştirmişler, buyrun klip niyetine izleyin demişler... hehe
şarkıyı beğendim, lidere bakmayın, izlemeyin derim size sadece şarkıyı dinlemek yeterli bence ... hehe hehe

pertain2has
13.07.11, 10:35
jun un klibi de kıyafetleri de çok hoş olmuş
ama kimin arasından geçse o karşı cinslerin birbirine sarılması falan daha da hoş olmuş :şd:

klip jun u elinde oku ve yayı olmayan :şd: aşk meleği gibi göstermiş :)

ama arada şu rep kısmı olmasaydı daha hoş olurdu sanki :him:

---

khj nin klibi ise klip mi bu dedirtiyor :1ww: oysa ki bu şeker şarkıya gayet şeker bi klip çekilebilirdi :10ww: başdan sağma uyduruk kıytırık vb sıfatlar söylenebilir... :1ww:

---
bu arada liderin takımından bi velet de ben alabilirim :şd:
sipariş gibi olacak ama :şd: babasına benzeyen dik kafalı pardon dik saçlı velet boştaysa falan :şd:

moonlight
13.07.11, 10:52
bu arada liderin takımından bi velet de ben alabilirim sipariş gibi olacak ama babasına benzeyen dik kafalı pardon dik saçlı velet boştaysa falan

yeter ki iste akrep ama onu ajan z ye verdim ben hehe hehe ajanımın sorumluluğunda... babasına en çok benzeyeni isterim onu bana verin ben bakarım diyince Kim Has An'ı ajan z'ye verdim hehe hehe hehe elimizdekilerden başka bir tanesini seç beğen hehe hehe hehe hehe

pertain2has
13.07.11, 11:10
yeter ki iste akrep ama onu ajan z ye verdim ben hehe hehe ajanımın sorumluluğunda... babasına en çok benzeyeni isterim onu bana verin ben bakarım diyince Kim Has An'ı ajan z'ye verdim hehe hehe hehe elimizdekilerden başka bir tanesini seç beğen hehe hehe hehe hehe
hadi yaa tüh :d1 (4): madem kim has an kapıldı hangisi olduğu farketmez artık :d1 (21): :d1 (10): gönlünden ne koparsa moonlight razıyım hehe

ajan z de işini biliyo :zipir:

moonlight
13.07.11, 11:16
gönlünden ne koparsa moonlight razıyım

seç beğen al hehe hehe hehe

pertain2has
13.07.11, 11:25
seç beğen al hehe hehe hehe
tee nerelerde kalmış bebeler ara ara ancak buldum :d1 (26):

madem öyle şöyle alıcı gözle baktım da :d1 (20):

kızlarla uğraşamam yok saçı yok tokası yok oppası :c1 (18):

kim bo ra tatlı ama pek de ciddi bişeye benziyo her zaman ne düşünüyo yine diye uğraşmıyım:d1 (12): kim ali han iyi gibi geldi :d1 (16):

töbe töbe hehehehehehe neyse seni seçtim kim pika çuu aman işte kim ali han :c1 (11):

moonlight
13.07.11, 11:37
hepsi birbirinden tatlıdır yavrucuklarımın hehe hehe hehe
hadi hayırlı olsun kim ali han hehe güle güle bak hehe hehe

ya leyl
13.07.11, 13:42
tee nerelerde kalmış bebeler ara ara ancak buldum madem öyle şöyle alıcı gözle baktım da kızlarla uğraşamam yok saçı yok tokası yok oppası kim bo ra tatlı ama pek de ciddi bişeye benziyo her zaman ne düşünüyo yine diye uğraşmıyım kim ali han iyi gibi geldi töbe töbe neyse seni seçtim kim pika çuu aman işte kim ali han hehehehehehe

moonlight
13.07.11, 14:00
http://i1106.hizliresim.com/2011/6/27/6518.gif http://i1107.hizliresim.com/2011/7/13/2688.jpg
Liderim kara kara düşünme sen bu çocuklar nolacak diye hemen de bağrıma bastım Kim Ali Han'ım benim :D Lider ve moonlight gözünüz arkada kalmasın :D:D:D

hehe hehe hehe hehe kim ali han yavrum da imza olmuş hemen .. hehe yanlız bir yanlış anlama olmasın akrep, kim ali han'ı temelli vermedim sana .. hehe hehe akşama geri getir yavrumu hehe hehe hehe

ya leyl
13.07.11, 14:04
kim ali han yavrum da imza olmuş hemen .. yanlız bir yanlış anlama olmasın akrep, kim ali han'ı temelli vermedim sana .. akşama geri getir yavrumu hehehehe ana yüreği işte... hemen uyarı geldi...hehehehe

!rew
13.07.11, 14:09
ana yüreği işte... hemen uyarı geldi...
hehe hehehehe ben kim du ruyu bırakmam ama çoook tatlı hehe

rheyasu
13.07.11, 14:10
Sonsuza Kadar 5imiz 1'imiz için.güzeeel sevdim:şd:.umarım dbsk gibi olmazlar ayrılmazlar:şp:
ayrılmasınlar ınsallah ya süper gruppp <3 :))))

rheyasu
13.07.11, 14:12
geç kaldın bin resmi olarak açıklanmasa da ayrıldılar. ama DBSK'nın ayrılığıyla kıyaslanamaz bile hönk bana DBSK deme SM'nin köküne dinamit koymak istiyorum :damn:
ayrıldılar mıııııı :((((((

rheyasu
13.07.11, 14:16
yani işte düşün asu okadar oppa varken sen git 1numaralı jokerin oppasına yan gözle bak tövbe haşa hönkolacak iş mi hehe
zehra sevınce onu dahada cok sevıyorum ne yapıyım :DDDD

moonlight
13.07.11, 14:18
ana yüreği işte... hemen uyarı geldi...

hehe hehe hehe ne yaparsın işte annelik böyle birşey hehe hehe

ben kim du ruyu bırakmam ama çoook tatlı

kim du ru'yu sana mı verdik, hiç hatırlamıyorum hehe

rheyasu
13.07.11, 14:19
anti fanıyım canım bu zeyrayla beni birbirimize bağlayan yegane bağ. buyuzden antidaşım oluyor kendileri
pekı nıye :D antıfanısınnn nıye fanısın :D

!rew
13.07.11, 14:26
kim du ru'yu sana mı verdik, hiç hatırlamıyorum
hehe hehe ben kendim aldım ama kimse bişey demedi.kendimi açık ettim galiba hehe

ya leyl
13.07.11, 14:27
pekı nıye antıfanısınnn nıye fanısın
bak şimdi onbirüzüm(böyle demeye bayılıyorum),:d1 (20):
ben o acusshının en buyuk antılerındenım...:zafer:
ben fanıyım derken anti kısmını sonradan söyledimki suprizzzzzzzzz olsun içün...:yes::yes::yes:
kapişşşşşş......:u7g:
(o şahsiyetin şahsından pek haz etmıyorum,:hih:amma velakin onunla uğraşmaktan,:zipir: biricik antidaşımın görüşlerini desteklemekten,:party-smiley-017: moonlight in anlayışlı davranmasından,:$ gayet memnunun)o_Oo_Oo_Oo_O

understand????

moonlight
13.07.11, 14:31
ben kendim aldım ama kimse bişey demedi.kendimi açık ettim galiba

bari izin isteseydin, yine verirdik sana hehe hehe hehe

zeyra88
13.07.11, 14:31
hehe ajanım senin kim ali han da bakıcı bulmuş hadi hayırlı olsun vallahehe yavaştan rahatlıyorsunhehe imza resmide yapmış üstelikhehe hehe bende benim bebeleri + senin kim Has An nı imza resmim yapsammıki acephehe yavrularım benimhehe hehe
zehra sevınce onu dahada cok sevıyorum ne yapıyım DDD
bak asu cerencim yukarda yavrucuklarımdan bahsediyim yani sevenlerin arasına kara kendi gibi girip durma üstelik ben zevince niye sen daha çok seviyorsun ki madem ben seviyorum diye seviyorsun JM yi sev en az jun kadar severim onuda:zipir:

pertain2has
13.07.11, 14:32
hehe hehe hehe hehe kim ali han yavrum da imza olmuş hemen .. hehe yanlız bir yanlış anlama olmasın akrep, kim ali han'ı temelli vermedim sana .. hehe hehe akşama geri getir yavrumu hehe hehe hehe
peki akşamları geri getiririm :k1 (23):

ama eve getirdiğimde ben akrep ommamı istiyorum derse karışmam :k1 (20)::d1 (23)::d1 (23)::d1 (23):

moonlight
moonlight in anlayışlı davranmasından, gayet memnunun

liderimin çok da üstüne gitmeyin, her zaman herşeyin suçlusu o değil ...:(

not: ajanım 11+ ları başıma sardığından beri uğraşamıyorum antilerle hehe hehe hehe

rheyasu
hehe ajanım senin kim ali han da bakıcı bulmuş hadi hayırlı olsun vallahehe yavaştan rahatlıyorsunhehe imza resmide yapmış üstelikhehe hehe bende benim bebeleri + senin kim Has An nı imza resmim yapsammıki acephehe yavrularım benimhehe hehe

bak asu cerencim yukarda yavrucuklarımdan bahsediyim yani sevenlerin arasına kara kendi gibi girip durma üstelik ben zevince niye sen daha çok seviyorsun ki madem ben seviyorum diye seviyorsun JM yi sev en az jun kadar severim onuda:zipir:
tamam onuda onuda severım :))))

moonlight
13.07.11, 14:34
peki akşamları geri getiririm ama eve getirdiğimde ben akrep ommamı istiyorum derse karışmam

omma mı ??? demez akrep omma filan, boşuna ümitlenme sakın hehe hehe

!rew
13.07.11, 14:34
bari izin isteseydin, yine verirdik sana
aslında olay şu;ben üye olduğumda yani daha 11+dan haberim yokken avatarımı kim du ru yapmışım işte ordan yani geç oldu ama ben şimdi izin istiyim o zaman hehehehehehe

zeyra88
13.07.11, 14:35
tamam onuda onuda severım )))
ayy onuda onuda değil yahu sana kimi desek hemen seviyorsunhehe birini sevceksin ama bu Jun olamayacak hele 11+ çocukları olan hiç olmayacak gurupta 3 tane bekar var onlardan seç sev aaa aaa :zipir:

rheyasu
13.07.11, 14:41
ayy onuda onuda değil yahu sana kimi desek hemen seviyorsunhehe birini sevceksin ama bu Jun olamayacak hele 11+ çocukları olan hiç olmayacak gurupta 3 tane bekar var onlardan seç sev aaa aaa :zipir:
ama junu sevıyorummm <3 :)))

rheyasu
13.07.11, 14:41
sen sevıyosun dıye sevıyım dedım yaf ona :)))

moonlight
13.07.11, 14:44
geç oldu ama ben şimdi izin istiyim o zaman

kim du ru da senin sorumluluğunda olsun bakalım.. izin verdim gitti hehe hehe

gurupta 3 tane bekar var onlardan seç sev aaa aaa

arkandayım ajanım devam et.. çoluklu çocuklulardan uzak durun kardeşim yahu hehe hehe hehe

not: ajanım 11+ kimler bakıyor iyice kafam karışmaya başladı, liste yapıcam valla hehe hehe hehe

pertain2has
13.07.11, 14:45
hehe ajanım senin kim ali han da bakıcı bulmuş hadi hayırlı olsun vallahehe yavaştan rahatlıyorsunhehe
bu gidişle moonlight a bebe kalmayacak hehe hehe hehe hehe

pertain2has
13.07.11, 14:47
omma mı ??? demez akrep omma filan, boşuna ümitlenme sakın hehe hehe

hıh vicdanım el vermezdi zati bi bebeyi anasından ayırmayı :k1 (15)::k1 (36):

MyStErY
13.07.11, 14:49
khj nin klibi ise klip mi bu dedirtiyor oysa ki bu şeker şarkıya gayet şeker bi klip çekilebilirdi başdan sağma uyduruk kıytırık vb sıfatlar söylenebilir...

Aynen katılıyorum valla :D

ben bakarım diyince Kim Has An'ı ajan z'ye verdim

Bi saniye ya birde isim mi koydunuz bunlara :D: Amanın ben epey bir geri kalmışım konuşmalara :D İki gün bırakmaya gelmiyor valla bu sayfa :D:

Bu sırada unutmadan Hyun'un klibini kendi kanalından da izleyin ordan da destek olalım :D:

http://www.youtube.com/watch?v=zpDEXYvPNiM

!rew
13.07.11, 14:50
bu gidişle moonlight a bebe kalmayacak
bebekli hayat zor zaten hepsine bakıcı lazım hehehehe

zeyra88
13.07.11, 15:04
ayy bu asu cerenle ne yapıcam ben yaaa bak 2 çocuk anasıyım bırak junu yaaa ayy bu nasıl bir sevgidir anlamadım ki senin ki sevgi değil hem takıntı takıntı sen ben seviyorum diye seviyorsun yoksa aslen sevmiyorsun yani personal taste dizisini izlersen bana hak verirsin:zipir:
@yasmin; hehe oppasını kıskanan her bayan biraz bana benzer yasminhehe don't worryhehe be happy hehe
@moonlight; ajanımhehe bak arada yoklama yap derimhehe tek tek say eksik çıkarsa ara bizi yada şöyle bir sisten kur hepsi için çalışma kartı çıkar sabah çocuğu alana bir tane kart ver akşam bıraktığında o kartı al hehe işte baktınki kartlardan 1-2 tane eksik hemen o kartların sahiplerini ara ve kalayı bashehe hehe

!rew
13.07.11, 15:06
bence junu sevenler sevgisini içinde yaşasın halka açmasın :D zeyraya çok geriliyo sonra mazallah bişey olucak hehehehe

ya leyl
13.07.11, 15:16
ayy bu asu cerenle ne yapıcam ben yaaa bak 2 çocuk anasıyım bırak junu yaaa ayy bu nasıl bir sevgidir anlamadım ki senin ki sevgi değil hem takıntı takıntı sen ben seviyorum diye seviyorsun yoksa aslen sevmiyorsun yani personal taste dizisini izlersen bana hak verirsin @yasmin; oppasını kıskanan her bayan biraz bana benzer yasmin don't worry be happy @moonlight; ajanım bak arada yoklama yap derim tek tek say eksik çıkarsa ara bizi yada şöyle bir sisten kur hepsi için çalışma kartı çıkar sabah çocuğu alana bir tane kart ver akşam bıraktığında o kartı al işte baktınki kartlardan 1-2 tane eksik hemen o kartların sahiplerini ara ve kalayı bas hehehehehehe
İşte antime bak be...hehe
antimdende bu beklenirdi.hehe
En pratik çözüm... şip şak hemen...hehehehe

rheyasu
13.07.11, 15:19
hehehehehehe
İşte antime bak be...hehe
antimdende bu beklenirdi.hehe
En pratik çözüm... şip şak hemen...hehehehe
personal taste ızledım zehra :))) ama junuda senıde sevıyorummmm <3 :) ayrılmaz ıkılısımsınız bunu kabul et hı ??:)

ya leyl
13.07.11, 15:23
personal taste ızledım zehra )) ama junuda senıde sevıyorummmm <3 ayrılmaz ıkılısımsınız bunu kabul et hı ??
benden alıntı yapıp, zeyraya cevap yazmışsınhehehehehehe

zeyra88
13.07.11, 15:24
benden alıntı yapıp, zeyraya cevap yazmışsınhem jokeri hem jokerin oppasını severse çarpılır işte böylehehe aşk başına vurmuş anlaşılan hehe hehe

ya leyl
13.07.11, 15:26
hem jokeri hem jokerin oppasını severse çarpılır işte böyle aşk başına vurmuş anlaşılan hehehehehehehehe

rheyasu
13.07.11, 15:29
benden alıntı yapıp, zeyraya cevap yazmışsınhehehehehehe
evet cunku zehranın yazdıgı yerı bulamadım bayagı yorum yapılmıs oyuzden boyle yaptım :)))