PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SS501 /// Turkish Triple S ♥ Green Peas

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114

pnrkaplan
03.12.12, 20:41
Maşallah maşallah rahat mısınız bari? Zor olmasın dallar falan

Napalım işte samanlık seyran deyip kendimi avutuyorum hehe hehe

büşra2
03.12.12, 20:47
kız o fotoyu nerden buldun koptum resmen ben yaptım :7:
tam buluşçaz fanlar rahat bırakmıyor ki bizde en tenha yer burayı bulduk artık bizi kimse rahatsız edemez ohh kız çık sen ben gözcülük yaparım yaklaştırmam kimseleri ayy paşamla bu yollardan ne zorluklarla geçtik o yüzden en iyi ben anlarım seni :7:
Maşallah maşallah rahat mısınız bari? Zor olmasın dallar falan
bak işte ona o dalla sevgiliye giden köprü gibi görünür tatlım ahhh ahh hehe
Napalım işte samanlık seyran deyip kendimi avutuyorumaman kuzum burda samanlık deyince direk öbür tarfa bağlanıyo ona iki gönül bir olunca dallar köprü olur diyelim hehe

pnrkaplan
03.12.12, 20:52
ohh kız çık sen ben gözcülük yaparım yaklaştırmam kimseleri ayy paşamla bu yollardan ne zorluklarla geçtik o yüzden en iyi ben anlarım seni

ah sağolasın sende olmasan :df:

aman kuzum burda samanlık deyince direk öbür tarfa bağlanıyo ona iki gönül bir olunca dallar köprü olur diyelim

bizde köprü altı aşıkları oluruz artık hehe hehe

büşra2
03.12.12, 21:01
ah sağolasın sende olmasanahh canım böyle böyle birbirimize yardım etmeliyiz mazallah herifleri koreli kızlara kaptırmamalıyız fena onlar fena hehe
bizde köprü altı aşıkları oluruz artık
biz çeşme aşıkları siz köprü altı ohh oluruz vallah hehe

pnrkaplan
03.12.12, 21:08
ahh canım böyle böyle birbirimize yardım etmeliyiz mazallah herifleri koreli kızlara kaptırmamalıyız fena onlar fena

ben korelilerden değil japonlardan korkuyorum nerdeyse orda yatıp kalkçaklar zaten birazda cimriler ne resim gösteriyorlar ne video bide onlara kaptırırsak mazallah yüzlerini bile göremeyiz o zaman

biz çeşme aşıkları siz köprü altı ohh oluruz vallah

diğerlerine de bişey bulmamız lazım :)

büşra2
03.12.12, 21:11
ben korelilerden değil japonlardan korkuyorum nerdeyse orda yatıp kalkçaklar zaten birazda cimriler ne resim gösteriyorlar ne video bide onlara kaptırırsak mazallah yüzlerini bile göremeyiz o zaman aman aman benim paşa japon değilde tayvanlı kızları hoş buluyodu ama erkek hemen fikri değişebilir ahh halbuse karşılarındaki elmasların kıymetini bilseler ohoo hehe
diğerlerine de bişey bulmamız lazımonlar nasıl tanıştı bilmiyorumki lahanam kyucanla nerde nasıl tanıştı aceba gizli bişeymi hiç lafını bile açmıyo :hm:

pnrkaplan
03.12.12, 21:16
aman aman benim paşa japon değilde tayvanlı kızları hoş buluyodu ama erkek hemen fikri değişebilir ahh halbuse karşılarındaki elmasların kıymetini bilseler ohoo

ah bu erkekler yok mu hehe hehe zaten her şeyin kıymetini kaybettikten sonra anlayorlar maalesef

onlar nasıl tanıştı bilmiyorumki lahanam kyucanla nerde nasıl tanıştı aceba gizli bişeymi hiç lafını bile açmıyo

evet lahanamızı sıkıştırmak lazım çok mu zorluk çekti acaba döksün içini bize hehe hehe

büşra2
03.12.12, 21:20
evet lahanamızı sıkıştırmak lazım çok mu zorluk çekti acaba döksün içini bizeyada bize söylemeyecek kadar özel bilemeyiz ilerleyen saatlerde gelir o zaman anlarız :df:

Betagram
03.12.12, 21:21
bizde köprü altı aşıkları oluruz artık biz çeşme aşıkları siz köprü altı ohh oluruz vall
Köprü altı çeşme başı aşıklarına özel şiir :M:favori şiirimdir paylaşımda bile bulunmadım daha hehe
hüzünlü bir sonbahar mevsimiydi
gözlerim senden başka kimseyi görmez oldu
gittim mercekli bir gözlük aldım
kitapçıya vardım birde sözlük aldım

sana sesleniyorum eyyyy benim yeşil saçlım morcivet gözlümm karga sesli sevgilim
neden benim feryadımı duymuyorsun
anasından emmiş tay gibi yatıyorsun
bumuydu sözün neden şişti gözün
bak bak yeşil saçlım
kimse beni kurk tavuklar gibi yolamaz
anarjist ler zalimler bile senin gibi gaddar olamaz
bumuydu kablimiz nerde ellibir kagıdımız tavlimiz
hani bizimde bir yuvamiz olacaktı
üç oglaklı halep keçimiz olacaktı
oglumuz olunca boynuna gövboncuk takacaktık
kızımız olunca muşamba donunu sobada yakacaktık
bırak bırak benim peşimi
ben bulmuşum eşimi
tencere yuvarlanmış bulmuş kapagını
pilav pişirmişsin ezmemişsin topagını
sili artık sil şu gözlerinin çapagını
senin yüzünden belim büküldü
saçım döküldü ayakkabım söküldü
gömlegimin düymesi koptu
safra kesem romatizma oldu
insaf et vucutumun yekünü kör havuzun degnegi kadar kaldı
boynum igne iplik kadar inceldi
lokanta kürdanları bile benden üçyüz gram agır geliyor be vicdansız
şamarın kör beygiri gibi depine depine ögretcez
sor bakim bu aşık neden kudurur
bizim köyün onikilik kızları çift çift çocuk dogurur
söyle söyle daglr taşlar egilsin
beni anlmayacak kadar muşamba kafalı degilsin

büşra2
03.12.12, 21:52
Köprü altı çeşme başı aşıklarına özel şiir favori şiirimdir paylaşımda bile bulunmadım daha çık çık çık çık niye şaşırmadım aceba betacım beni şaşırmıyosun ama yeni gelenler var kızlar anlamaz bizden bak noluyo der hehe ajumma sen bizi kıskanıyonmu yosa hani bizimkiler gencecik dalyanlarya sizin yaş malum hehe hehe

yaprak35
03.12.12, 21:55
favori şiirimdir paylaşımda bile bulunmadım daha bu şiir mi hehe hehe edebiyatın koptuığu an hehe

pnrkaplan
03.12.12, 22:01
Köprü altı çeşme başı aşıklarına özel şiir favori şiirimdir paylaşımda bile bulunmadım daha

demek bu şiir bize özel öyle mi bitirdin bizi hehe hehe

mhtpklc
03.12.12, 22:05
bizde köprü altı aşıkları oluruz artık yalnız köprü altına da dikkat bizim buralarda orası da pek iyi bilinmez hehe hehe

sukki
03.12.12, 22:10
bu arada ben bu özel konulara nerden de geldim hayır sayfadada pek anlatmam aslında yazıktır hani olmayan var değilmi üzülürler diye de konu buralara geldi arık kusura bakmayın

ay nası güldüm hikayeye bak hehe hehe hehe

bebeğim benim suçum değil sonra pişman olursunuz dedim ama kızlar yok ya ne pişman olcaz yanlışta anlamayız sen döktür dediler napıyım söz konusu hyunsa benden herşeyi bekleyin

valla derken böylesini beklemiyodum hehe hehe karnıma ağrılar girdi gülmekten hehe hehe

bu arada bilgisayardan buraya video koymak istersen youtube a üye olup yükle linkini buraya koy :) olmazsa bana ses et yardım edeyim :)

pnrkaplan
03.12.12, 22:14
yalnız köprü altına da dikkat bizim buralarda orası da pek iyi bilinmez

hıım haklısın o zaman @büşra2 biz köprü üstüne çıkalım olmaz mı hehe hehe

büşra2
03.12.12, 22:15
ay nası güldüm hikayeye bak bak işte hikaye deyipde kalbimi kırma ama :S
valla derken böylesini beklemiyodum karnıma ağrılar girdi gülmekten
bu tarafımı genelde paşamın sayfasında gösteriyodum ama siz yardır tuğba dediniz bende son surat hikayelerimizi anlatıyorum hehe
bu arada bilgisayardan buraya video koymak istersen youtube a üye olup yükle linkini buraya koy olmazsa bana ses et yardım edeyimevet üye olmalıymışım birazdan bakacağım olabilirsem olamazsan sana haber veririm zeyradan sormuştum oda söyledi :df:
hıım haklısın o zaman @büşra2 biz köprü üstüne çıkalım olmaz mı sen en iyisi al minciği bize gel annem hep gezer babamda işte evde benden başka kimsede yok koyarım sizi benim odaya konuşun anlaşın gülün eğlenin kuzu olmazmı :hm: daha ne yapıyım ben hehe

Betagram
03.12.12, 22:17
bu şiir mi edebiyatın koptuığu an [/quote]
Artık hangi katogoriye koyarsanhehe ya işte bazı edebiyatın ipi kopuveriyor hele birde sözlü olanı varki tam ibretlikhehehehe[quote=büşra2;1264622]çık çık çık çık niye şaşırmadım aceba betacım beni şaşırmıyosun ama yeni gelenler var kızlar anlamaz bizden bak noluyo der ajumma sen bizi kıskanıyonmu yosa hani bizimkiler gencecik dalyanlarya sizin yaş malum
Şaşırmıycan tabi az ekmek yiyip su içmedikhehegelenlerde alışsın idare ediversinler bu gün olanlar oldu bana sabahtan belli zerrin özer dinliyorum iyice küçük emraha bağladım çıkmanın yollarını arıyorum ama nafilehehehıı bak orta yerimden çatladım:dil:kızım seni duyanda iyice bir elden ayaktan düştük bastonla geziyoruz sanır hökümet gibi çıtırım daha(çıtır):hönk: :dil::M:

sukki
03.12.12, 22:23
bak işte hikaye deyipde kalbimi kırma ama

ay biane demedim say pardon böhü ben öle görünce sandım şeyettiydim :d1 (4):

bu tarafımı genelde paşamın sayfasında gösteriyodum ama siz yardır tuğba dediniz bende son surat hikayelerimizi anlatıyorum

hani hikaye değldi ha hani sen niye hikaye dedin hehe hehe bide yavaştan sayfarı okuyodum sıra senin mesaja geldi önce bi kaldım şöyle ne yazmış diye hehe hehe hehe sonra bi anda patlattım kahkahayı hehe hehe leptop kucağımda düşecekti az kaldı hehe

pnrkaplan
03.12.12, 22:24
sen en iyisi al minciği bize gel annem hep gezer babamda işte evde benden başka kimsede yok koyarım sizi benim odaya konuşun anlaşın gülün eğlenin kuzu olmazmı daha ne yapıyım ben

anlaşıldı senin benim başımı derde sokmaya niyetinin var hehe yok cnm yok ne köprü ne senin ev biz yine tenha yerimize geri dönelim ne demişler açık hava en iyisi hehe hehe

büşra2
03.12.12, 22:30
Şaşırmıycan tabi az ekmek yiyip su içmedikgelenlerde alışsın idare ediversinler bu gün olanlar oldu bana sabahtan belli zerrin özer dinliyorum iyice küçük emraha bağladım çıkmanın yollarını arıyorum ama nafilebak ordan zor çıkılıyo benim artık kaşlar bile alışmıştı nerde bi hııı sesi duyulsa kaş kendiliğinden emrah moduna giriyodu hehe
hıı bak orta yerimden çatladımkızım seni duyanda iyice bir elden ayaktan düştük bastonla geziyoruz sanır hökümet gibi çıtırım daha(çıtır):yok sadece soruyum dedim yosa biliyok senin çıtır oldunu gözümün çapa gönlümün çiça bidenecik unnim :df: (şimdi bu yağ ne diyecen yoo öyle içimden geldi )şey bu arada martta doğum günüm ya büyük bi kutlama yapalım dedi paşamda sizleride çağıracağız hani hediye kabul ediyoz hehe
ay biane demedim say pardon ben öle görünce sandım şeyettiydimofff moralim çok ağrıdı ama neyse hadi kıyamam sana :7:
hani hikaye değldi ha hani sen niye hikaye dedin bide yavaştan sayfarı okuyodum sıra senin mesaja geldi önce bi kaldım şöyle ne yazmış diye sonra bi anda patlattım kahkahayı leptop kucağımda düşecekti az kaldı ayy azım sürşmüş amann bu dersler yüzünden ben ne dedimi biliyomuyum allanı seversen neyse onlar bizzat yaşanmış olaylar :7:
anlaşıldı senin benim başımı derde sokmaya niyetinin var yok cnm yok ne köprü ne senin ev biz yine tenha yerimize geri dönelim ne demişler açık hava en iyisi hiçde öyle bi niyetim yoktu cidden sizin aklınız fesat :zipir:hatta bak sen yok deyince min nasıl hayal kırıklığı yaşadı garibim :S
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/556750_135700596582367_648041171_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/315773_136138589871901_617211932_n.jpg
bide bana bak paşammm deyince bile adam kendinden geçiyo ne çaldığını bilmiyo hehe
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/315783_135523856600041_1083836224_n.jpg
amaaan sende hiç aradan çıkmıyon nerde bunun sahibesi biride şunu götürsün evemi gider dereyemi hehe
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/263786_135469056605521_1342575627_n.jpg
al işte biri daha lahanam gel anam al herifini garibim askerde iyice özlemiştir seni paşamla min i kıskandı galiba bunlar :7:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/534081_135465603272533_289303912_n.jpg
haaa bende bi eksiğimiz var diyodum :7:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/424818_135464746605952_20155575_n.jpg

mhtpklc
04.12.12, 01:17
al işte biri daha lahanam gel anam al herifini garibim askerde iyice özlemiştir seni paşamla min i kıskandı galiba bunlar kıskanırlar tabi ben bile kıskandım yani hehe hehe

yaprak35
04.12.12, 01:26
liderin teaserini getirdim, izlemişseniz izlemişsinizdir :D
Kim Hyun Joong - Teaser 『UNLIMITED』 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Rbrb7dJM0mc)

mhtpklc
04.12.12, 01:57
seni şanslı çocuk :evil:(yanlış anlamayın kıskanmıyorum ben kıskanç bir insan değilim :cing:) hehe hehe http://www.youtube.com/watch?v=7qTMIFrZR7E

büşra2
04.12.12, 02:53
seni şanslı çocuk (yanlış anlamayın kıskanmıyorum ben kıskanç bir insan değilimbide bana sor ben bu veledi bile kıskandım :evil:

yaprak35
04.12.12, 02:55
kyu'nun asker mektuplarını yayınlayacaktım. ÇALAMADIIIM :'(

mhtpklc
04.12.12, 03:03
bide bana sor ben bu veledi bile kıskandım ben bunu ilk gördüğüm anki şaşkınlığımı hala hatırlıyorum çocuktaki kurnazlık beni bitirdi ya tabi biliyo 3 5 sene sonra bunun nasıl havası olur çakal hehe hehekyu'nun asker mektuplarını yayınlayacaktım. ÇALAMADIIIM hehe hehe çalmak mı öyle kötü adlandırma ya ihtiyacın olan birşeyi izinsiz almak de sen ona hehe hehe

büşra2
04.12.12, 03:07
kyu'nun asker mektuplarını yayınlayacaktım. ÇALAMADIIIM nerden çalıyodunda :hm:
ben bunu ilk gördüğüm anki şaşkınlığımı hala hatırlıyorum çocuktaki kurnazlık beni bitirdi ya tabi biliyo 3 5 sene sonra bunun nasıl havası olur çakal aynen aynen vay be şu yerden bitme kadar olamadık dedim hayır karşıma çıksa direk ben dalacam dudaktı yanaktı ama ah bi çıksa hehe
çalmak mı öyle kötü adlandırma ya ihtiyacın olan birşeyi izinsiz almak de sen ona bak bak kötülüğün kibarcasına hehe
bu adamları bu yüzden çok seviyorum hiç bi hayranını geri çevirmiyolar hepsiyle konuşup hediye kabul ediyolar ( normalde ünlüler hediyeyi bizzat kabul etmiyolar menajerleri alıp sonradan veriyo) ama cidden SS501 grubunun tüm üyeleri böyle sıcak belkide bu yüzden bi türlü kopamıyorum bu gruptan :df:
Fancam 4 121129 Evan record Park Jung Min SS501 2nd Beautiful autograph by ILoveHyun501 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=vw9vfkif3yI)
ama her hayranlı video izlediğimde nedennnn demeden de kalmıyorum onların yerinde ben olmalıydım :S

yaprak35
04.12.12, 03:09
nerden çalıyodunda triples sitesine üye olduydum ordan çalarım dedin ama cıkss olmadı :D

mhtpklc
04.12.12, 03:16
aynen aynen vay be şu yerden bitme kadar olamadık dedim hayır karşıma çıksa direk ben dalacam dudaktı yanaktı ama ah bi çıksa sen bunları böyle ortalk yerde söyleme belkide hyun korkupta çıkmıyodur karşına hehebak bak kötülüğün kibarcasına güzel adlandırma yaptım sadece (böyle bir edebi sanat vardı dimi bir sayısalcının edebiyatı bu kadar yanlışsada düzeltirsiniz :))bu adamları bu yüzden çok seviyorum hiç bi hayranını geri çevirmiyolar hepsiyle konuşup hediye kabul ediyolar ( normalde ünlüler hediyeyi bizzat kabul etmiyolar menajerleri alıp sonradan veriyo) ama cidden SS501 grubunun tüm üyeleri böyle sıcak belkide bu yüzden bi türlü kopamıyorum bu gruptan bende bende hayranlarını karşı alçak dağları ben yarattım havalarına girmiyorlar star kaprisleri yok :) ben hyunun korumalardan gizlice hayranının mektubunu alışını junun hayranına kendisinin gidip kahve alması.. gibi şeylerden çok etkilenmiştim grubu ilk tanıdığımda hatta arkadaşlarımada grupla ilgili bu özelliklerini anlatırdım :)

büşra2
04.12.12, 03:20
sen bunları böyle ortalk yerde söyleme belkide hyun korkupta çıkmıyodur karşına ne korkması duysa ilk uçaga atlar gelir hehe
güzel adlandırma yaptım sadece (böyle bir edebi sanat vardı dimi bir sayısalcının edebiyatı bu kadar yanlışsada düzeltirsinizyoksada var sayarız :7:
bende bende hayranlarını karşı alçak dağları ben yarattım havalarına girmiyorlar star kaprisleri yok ben hyunun korumalardan gizlice hayranının mektubunu alışını junun hayranına kendisinin gidip kahve alması.. gibi şeylerden çok etkilenmiştim grubu ilk tanıdığımda hatta arkadaşlarımada grupla ilgili bu özelliklerini anlatırdım yaa paşam çok seker ya konsere gelemeyeceğiz diye mj atan hayranlarının pilet paralarını yolluyo aslında kızıyorum benim çocuğumun rıkını onlara veriyo hayır zaten sen para kazanmak için yapıyon konseri geri bilet parasıda senden çıkıyo :S jun da çok para harcıyo evet ahh bu hayranlar ne benim herifte ne de kayınlarda para koymuyo hehe

mhtpklc
04.12.12, 03:24
ne korkması duysa ilk uçaga atlar gelir o benden hevesli diyosun yani :7:yaa paşam çok seker ya konsere gelemeyeceğiz diye mj atan hayranlarının pilet paralarını yolluyo aslında kızıyorum benim çocuğumun rıkını onlara veriyo hayır zaten sen para kazanmak için yapıyon konseri geri bilet parasıda senden çıkıyo jun da çok para harcıyo evet ahh bu hayranlar ne benim herifte ne de kayınlarda para koymuyo
bende mesaj atsam hem uçak hem konser biletimi yollayıp birde annemlerden izin alır mı acaba :d1 (20): ama hayranlarda yüz verdikçe astarını istiyorlar elini veren kolunu kurtaramıyo canım bize bakıp azıcık halinize şükredin hehe

büşra2
04.12.12, 03:40
o benden hevesli diyosun yaniyani :utng:ay utandırmayın beni böyle konularda pek bi utangacım biliyosunuz :utng:
bende mesaj atsam hem uçak hem konser biletimi yollayıp birde annemlerden izin alır mı acaba ama hayranlarda yüz verdikçe astarını istiyorlar elini veren kolunu kurtaramıyo canım bize bakıp azıcık halinize şükredindemi bu hayranlar nankör anam nankör :S kız varya yeminle bu adamlar bizi görsün bidahada unuturlarsa aha çiziyorum valla bak ağızlarının suyu akar diğerlerine hayran diye dönüp bakmazlar bile ama işte :S

mhtpklc
04.12.12, 03:52
ay utandırmayın beni böyle konularda pek bi utangacım biliyosunuz bilmezmiyiz ne kadar utangaçsın sen bu konularda hehedemi bu hayranlar nankör anam nankör kız varya yeminle bu adamlar bizi görsün bidahada unuturlarsa aha çiziyorum valla bak ağızlarının suyu akar diğerlerine hayran diye dönüp bakmazlar bile ama işte ahh ah öyle diyosun yani hehe gerçi bu korenin erkekleri bizim gözler büyük ya onların kızlarda ameliyatla falan açtırıyo o yüzden bizleri beğenirlermiş hatta bir keresinde japon yaşlı bir amca bana çok güzelsin demişti (çokta mütevaziyimdir hehe) ben kapalıyım gerçi sanırım o yüzden aramızda engeller var en azından eğlence sektöründekilerle :)

büşra2
04.12.12, 03:56
ahh ah öyle diyosun yani gerçi bu korenin erkekleri bizim gözler büyük ya onların kızlarda ameliyatla falan açtırıyo o yüzden bizleri beğenirlermiş hatta bir keresinde japon yaşlı bir amca bana çok güzelsin demişti (çokta mütevaziyimdir ) ben kapalıyım gerçi sanırım o yüzden aramızda engeller var en azından eğlence sektöründekilerlekız bende kapalıyım olsun biz onları müslüman yaparız hehe koreli erkekler kumral yeşil gözlü ve dalgalı saçlı türk kızlarını çok beğenirmiş yeşil gözden tutturdum ve iridir gözlerim kumrallıktan da tutturdum bi dalgalı saç ta kalıyorum hehe

mhtpklc
04.12.12, 04:02
kız bende kapalıyım olsun biz onları müslüman yaparız koreli erkekler kumral yeşil gözlü ve dalgalı saçlı türk kızlarını çok beğenirmiş yeşil gözden tutturdum ve iridir gözlerim kumrallıktan da tutturdum bi dalgalı saç ta kalıyorum tüh bak benim gözler kahve bazen açık kahve değişiyo arda elayada çalıyo aman neyse kumrallık bende de tamam saçlarda dalgalı ama..hehe hehe aslında o ünlülerin çoğunun boyuda tam benim standartlarımda ama ne yaparsın işte yakında yağdır mevlam oppa diye duaya çıkacağım bütün ahaliyi toplayıp hehe hehe

büşra2
04.12.12, 04:07
tüh bak benim gözler kahve bazen açık kahve değişiyo arda elayada çalıyo aman neyse kumrallık bende de tamam saçlarda dalgalı ama.. aslında o ünlülerin çoğunun boyuda tam benim standartlarımda ama ne yaparsın işte yakında yağdır mevlam oppa diye duaya çıkacağım bütün ahaliyi toplayıp
benim dedelerden biri(babamın dedesi) kore harbine gitmiş geri gelmemiş onu bulsam yeter nerde öldümü kaldımı bilende yok adamda boy 1:90 falanmış köyün en uzunu ve en yakışıklısı diyolar onun için bu oppalarda uzunya aceba diyorum şu müslüman olan bizim dededenmiki hayır tipide benziyo hehe

mhtpklc
04.12.12, 04:11
benim dedelerden biri(babamın dedesi) kore harbine gitmiş geri gelmemiş onu bulsam yeter nerde öldümü kaldımı bilende yok adamda boy 1:90 falanmış köyün en uzunu ve en yakışıklısı diyolar onun için bu oppalarda uzunya aceba diyorum şu müslüman olan bizim dededenmiki hayır tipide benziyo
vallahi oradan bir akrabalık çıkarsa işler kolaylaşır sen gidersin hemen onunla tanışırsın araya birilerini sokar hyunu kaparsın bizede birilerini buluverirsin elin değmişken nasıl güzel olur ama dimi hehe hehe

Betagram
04.12.12, 04:12
Ha uykunuzda gelmedi çenede beni geçtiniz sen ne ayaksın bu saate diye sorarsanız ben bulursam sizede söylerimhehe iyi geceleriniz olsun:df:
http://img574.imageshack.us/img574/7474/7d525120c532537aac34ded.jpg (http://img574.imageshack.us/my.php?image=7d525120c532537aac34ded.jpg)

mhtpklc
04.12.12, 04:14
Ha uykunuzda gelmedi çenede beni geçtiniz sen ne ayaksın bu saate diye sorarsanız ben bulursam sizede söylerim iyi geceleriniz olsunöğrencilik işte ne yaparsın dersten fedakarlık olamsın diye uykudan fedakarlık ediyoz hehe

büşra2
04.12.12, 04:44
vallahi oradan bir akrabalık çıkarsa işler kolaylaşır sen gidersin hemen onunla tanışırsın araya birilerini sokar hyunu kaparsın bizede birilerini buluverirsin elin değmişken nasıl güzel olur ama dimi
ayıpsın bitanem inan kendim için değil yani paşam için değil sırf sizi düşündüğüm için istiyorum zaten yeterki siz mutlu olun :7:
Ha uykunuzda gelmedi çenede beni geçtiniz sen ne ayaksın bu saate diye sorarsanız ben bulursam sizede söylerim iyi geceleriniz olsununnim biliyosun şu kocaa yep de birbirine en uyumlu çift bizis tabiki herşey gibi çenemizde benziyo hehe bende kaçar iyi geceler :df:

mhtpklc
04.12.12, 04:46
ayıpsın bitanem inan kendim için değil yani paşam için değil sırf sizi düşündüğüm için istiyorum zaten yeterki siz mutlu olun insanın böyle ablası eniştesi olsun sırtı yere gelmez vallahi hehe hehe

sukki
04.12.12, 05:08
kyu'nun asker mektuplarını yayınlayacaktım. ÇALAMADIIIM

o nası bi ifade hehe hehe istersen ben tr meni senin için alabilirm :P ama burda paylaşmak için kaynak belirtmen gerekiyor :) istersen öm at vereyim metni :)

hangi mesajı alıntılayım seçemedim hehe hepsi birbiriden komik hehe full house izlerken kopup gitmişim burdan böhü

mhtpklc
04.12.12, 05:13
hangi mesajı alıntılayım seçemedim hepsi birbiriden komik bu sayfa böyle komik eğlenceli olmasıyla bağladı kendine sonuç saat iki çeyrek hala buralardayım hehe

sukki
04.12.12, 05:16
bu sayfa böyle komik eğlenceli olmasıyla bağladı kendine sonuç saat iki çeyrek hala buralardayım

diziydi animeydi derken saat kaç olmuş hehe bakayım dedim uuu hehe burda da muhabbet koyuymuş bileydim gitmezdim :P

mhtpklc
04.12.12, 05:19
diziydi animeydi derken saat kaç olmuş bakayım dedim uuu burda da muhabbet koyuymuş bileydim gitmezdim sorma ben de dizi izliyorum ee tabi sayfayıda ayrı merak ediyorum bi dizi bi burası derken benim kafa biraz uçuyo ama olsun tek eğlencem bu benimde hehe hehe

sukki
04.12.12, 05:26
sorma ben de dizi izliyorum ee tabi sayfayıda ayrı merak ediyorum bi dizi bi burası derken benim kafa biraz uçuyo ama olsun tek eğlencem bu benimde

hakkat eğleniyo insan bazen burda muhabbet ederkende saat geçiyo farketmiyorum hehe gelip beni dürtüyolar artık o zaman anca hehe

mhtpklc
04.12.12, 05:30
hakkat eğleniyo insan bazen burda muhabbet ederkende saat geçiyo farketmiyorum gelip beni dürtüyolar artık o zaman anca banada bazen gelip sana sınavı onlar kazandıracak dimi kalkta ders çalış diyo onun için bu saatte buralardayım ahh kendimi biran küçük emrah gibi hissettim acıların çocuğu hehe hehe bende gidiyorum yarın dersane var :( iyi geceler :d1 (30):

sukki
04.12.12, 05:40
banada bazen gelip sana sınavı onlar kazandıracak dimi kalkta ders çalış diyo onun için bu saatte buralardayım ahh kendimi biran küçük emrah gibi hissettim acıların çocuğu

kim diyo onu kimm hehe hehe aynısını bana da diyolar hehe aynı kişi olma ihtimali varmı ki hehe bende iyice sapıttım gece gece hehe
şöyle en komiğinden bi video ile gideyim :)

Boys Over Flower Special NG (꽃보다 男å/ 스페셜 NG) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Cs59Quw5LcI&feature=g-hist)

bof en komik kamera arkası sahneleri hehe hala gülüyorum bakıp bakıp hehe
iyi geceler kaçayım artıkın :)

büşra2
04.12.12, 14:04
bof en komik kamera arkası sahneleri hala gülüyorum bakıp bakıp en süperi benim paşam uzaylı aşkım o kaskın üstünden nasıl duydu sesleri yada duyduğunu düzgün anladımı aceba hehe bide şu jandiyi paşamın yanında gördükçe tek bişey yapmak istiyorum o kıza :S
http://media.tumblr.com/tumblr_meet78zigd1r54wfj.gif
ben böyle kıskanıyorum ya paşa da belli etmedn nasıl seviniyo az değilsin herif az değilsin :7:[/COLOR]
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/18313_394962527254567_2002929142_n.jpg
önceden belli etmezdi gittikçe hem beni kıskandırmaya çalışıyo hemde zevkten dört köşe oluyo :S
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/45338_394717123945774_397526579_n.jpg
bende artık etraftaki erkeklere farklı bakmayı düşünüyorum ee sizin taktik tek kişiye bağlı kalmama onu uygulayacağım :)öyle şaşırırsın işte
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/424796_393942947356525_1720167375_n.jpg
niye öyle bakıyosun ki yapamazmıyım :@
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/197061_386180581466095_87832162_n.jpg
omoo adam şekil değiştirdi yoook yok ben şey yapptımdı şeyy şaka şaka cidden yoksa offf (tırsıyorum böyle şekil değiştirince adamın bi başı uzaylı )
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/403094_394376263979860_340354084_n.jpg
sonra böyle şebekliğe vuruncada bişey yapamıyorum kız adam buna küsemiyoda kııı :utng:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/381588_393926704024816_1150790119_n.jpg[COLOR="Purple"]

yaprak35
04.12.12, 21:24
fark ettim ki gittiğim her sayfanın kurallarını düzenlemişim fakat buranınkilere elleşmemişim. bundan sonraki belli başlı kuralları söylüyorum. buraya yazdıktan sonra bölüm kuralları kısmınada ekleyeceğim.
1- imla kurallarına dikkat ediniz özellikle "geliyom gidiyom" gibi durumlara 2x dikkat ediniz.
2- gerekdiğinden fazla surat ifadeleri kullanmayınız.
3- sayfada konu dışı muhabbet yapmayınız, yaparsanız bile spoiler içinde yapınız.
4- resimleri ortalarak paylaşınız ( yani "center" kodu ile )
5- sayfada maksimim 3 fotoğraf paylaşınız, geri kalanları spoiler içinde yada "duvar kağıtları, avatarlar vs." kısmında paylaşınız.

belli başlı kurallar bunlar, dikkate alıp uyarsanız çok mutlu oluruz :df:

mhtpklc
04.12.12, 23:06
tuğba abla hangisini alıntılasam bilemedim inan ki yine döktürmüşsün hehe yaprak35 kurallar için teşekkürler :df: yaa ben geçenlerde birşey okudum baya bir fena hissettim aslında sayfada paylaşmayı düşünmemiştim ama birine söylemessem de içim rahat etmeyecek :( birisi bu kore dizileri falan bırakın bunların hepsi şeytanın işleri bende çok severdim hatta lee min ho yu müslüman yapıp ciddi ciddi onunla bir yuva kurmayı bile düşünmüştüm falan diyordu kendimi bir kötü hissettim bir kötü hissettim anlatamam gerçi benim öyle ciddi düşüncelerim neyim yok sadece gırgır şamata,eğlence olsun vakit geçsin ama yine de bir fena oluyor insan :(

sukki
05.12.12, 00:47
en süperi benim paşam uzaylı aşkım o kaskın üstünden nasıl duydu sesleri yada duyduğunu düzgün anladımı aceba bide şu jandiyi paşamın yanında gördükçe tek bişey yapmak istiyorum o kıza

alemsin yahu hehe hehe döktürmüşün yine :P

mhtpklc
05.12.12, 03:23
ben bu videoya çok gülüyorum hyunun grandfather deyişi beni öldürüyor hehe heleki ingilizceden çevirisi hehe http://www.youtube.com/watch?v=VXAxyoxvBeo

Hihci Maknae
05.12.12, 05:26
Selamun Aleyküm...:df:spoilemek lazımmış: Unni döktürmüşüz yine :zipir:

ben bu videoya çok gülüyorum hyunun grandfather deyişi beni öldürüyor heleki ingilizceden çevirisi Evet ya bende her izlediğim de kopuyorum hehe
İnsan onların yanındaymışsın gibi hissettiriyor :df:

mhtpklc
05.12.12, 05:39
hayranaların seni böyle de seviyor saengciğim :)http://www.izlemex.org/young-saeng-ve-koca-poposu/ hehe hehehttp://www.youtube.com/watch?v=CQmIvsbtPkg kimse kalmadı galiba :)öyleyse bana iyi geceler :7:

büşra2
05.12.12, 16:45
ver junum ver açlık zafiyeti geçiriyorum zaten :7:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/483428_505362786163592_1384892376_n.jpg
aha paşamm sana noldu kim verdi sana bu elektriği ayyy sana bunu yapanın elleri keçelesin :S
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/61341_492692087441938_1681016355_n.jpg
bak işte sorulurmu ciğerim sorulurmu bitanem hiç sorulurmu gönlümün çiçeği gözümün bebeği ömrümün törpüsü çık gel :df:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/598370_492193810825099_607234754_n.jpg
kız şunun şirinliğine bakın be bu bitane bir ayy ömrüm seni sevmeyen ölsün diyeceğim ama dünya nüfusunda bi hayli azalma olur ( çekemeyip anti olan çok) o yüzden seni sevmeyenin oppasını unniler kapsın emi hehe
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/29619_490459474331866_945235126_n.jpg

mhtpklc
05.12.12, 17:29
aha paşamm sana noldu kim verdi sana bu elektriği ayyy sana bunu yapanın elleri keçelesin yeni albümü merakla merakla bekliyorum sürekli açıp teaserı izliyorum ama yetmiyor :)bak işte sorulurmu ciğerim sorulurmu bitanem hiç sorulurmu gönlümün çiçeği gözümün bebeği ömrümün törpüsü çık gel alttan görünen turuncu şey çorabı mı acaba hehe hehe eğer öyleyse tuğba abla oppan hakan akkaya style hehe hehe o yüzden seni sevmeyenin oppasını unniler kapsın emi bu kadar kötü bedduada edilmez ama yani hehe hehe

büşra2
05.12.12, 18:37
alttan görünen turuncu şey çorabı mı acaba eğer öyleyse tuğba abla oppan hakan akkaya style tabi uyumlu giyinmeye dikkat eder paşam hehe ama hakan akkayayı sevmez o kendi örnek biri yani oppam hyun style hehe
bu kadar kötü bedduada edilmez ama yani napıyım paşamı sevmeyenlere daha diyecek bişey bulamadım ama haksızmıyım şu şirinlik abidesi sevilmezmi :utng:

Hihci Maknae
05.12.12, 20:12
oppam hyun style Up Up Up hehe

tabi uyumlu giyinmeye dikkat eder paşam Çok bilmez miyiz :)
Eee kim giydiriyor :zipir:

pnrkaplan
05.12.12, 20:14
Kim Kyu Jong visited a Japanese restaurant in Busan

Sen ne zaman Japonya'ya gittin ya :hm:

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/73207_395217947226828_1362543980_n.jpg

jun twitt

http://img11.imageshack.us/img11/9108/57796733195698357897740.jpg

Kim Hyung Jun is back from Japan

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/741_395204770561479_136235629_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/532446_395204857228137_308621471_n.jpg

Hihci Maknae
05.12.12, 20:20
Sen ne zaman Japonya'ya gittin ya
Bunlar jet jet hehe
Göz Açıp kapayıncaya kadar başka yere geçiyorlar :D

pnrkaplan
05.12.12, 20:27
Bunlar jet jet
Göz Açıp kapayıncaya kadar başka yere geçiyorlar

O jetler bir Türkiye'ye gelemedi nedense :)

Hihci Maknae
05.12.12, 20:36
O jetler bir Türkiye'ye gelemedi nedense Türkiye jet hızını kaldıramadığından dır :P :P
Elbet bir gün gelecek ...:P
Ölmeden gelse bari hehe

mhtpklc
05.12.12, 21:08
tabi uyumlu giyinmeye dikkat eder paşam ama hakan akkayayı sevmez o kendi örnek biri yani oppam hyun style örnek kişilik hyun hehenapıyım paşamı sevmeyenlere daha diyecek bişey bulamadım ama haksızmıyım şu şirinlik abidesi sevilmezmi o sevmeyenlere ben de şaşıyorum vallahi gözü olan insan şu adama biraz olsun sevgi besler sonra huyunu suyunu öğrendikçe daha da bir sever heheSen ne zaman Japonya'ya gittin ya bu kyu askerliği ne ara yapıyor acaba bir bakmışsın düğünde bir bakmışsın doğum gününde :) yasak olmasa albüm bile yaparmış bu hehe heheKim Hyung Jun is back from Japan bu ne karizma ama ya :d1 (24):Ölmeden gelse bari hehe hehe hehe

pnrkaplan
05.12.12, 21:35
Ölmeden gelse bari

Min de Türkiye'ye gelmek için dua ediyor bak hehe hehe

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/302741_436154006449725_1552681342_n.jpg

bu kyu askerliği ne ara yapıyor acaba bir bakmışsın düğünde bir bakmışsın doğum gününde yasak olmasa albüm bile yaparmış bu

Doğum gününden, düğünden kalan artı zamanlarda yapıyor sanırım hehe hehe

bu ne karizma ama ya

Jun boşuna futbolda piknik yapmıyormuş kilo almış, yakışmış :)

mhtpklc
05.12.12, 21:39
Doğum gününden, düğünden kalan artı zamanlarda yapıyor sanırım hehe hehe Jun boşuna futbolda piknik yapmıyormuş kilo almış, yakışmış evet hem baya bir omuzları falan da genişledi gibi geliyor bana :d1 (24): hyunun your story şarkısı yayınlanmış klip yok ama :)

büşra2
06.12.12, 00:51
Min de Türkiye'ye gelmek için dua ediyor bak amiiiiinnnn :7:
hyunun your story şarkısı yayınlanmış klip yok ama hadi ya yayınlamışmı bugün dersten kafayı kaldırmadım ki görüyüm hatta şuan baş ağrıları yaşıyorum bi yandan da not tutuyorum :S

mhtpklc
06.12.12, 01:23
hadi ya yayınlamışmı bugün dersten kafayı kaldırmadım ki görüyüm hatta şuan baş ağrıları yaşıyorum bi yandan da not tutuyorum bende akşam üzeri şöyle bir bakayım dedim aa hyun şarkının tamamını yayınlamış :) kendine bu kadar yüklenme ya daha 3 4 ay var ygs ye dikkat et kendini bıktırma :) hmm biz şimdi seninle rakip mi oluyoruz :evil:

büşra2
06.12.12, 01:32
bende akşam üzeri şöyle bir bakayım dedim aa hyun şarkının tamamını yayınlamış o sıralar ben denem çözüyodum kazanıyımda paşamın ynına gitcem hehe ( yok kız ne gitmesi o bana gelsin )
hmm biz şimdi seninle rakip mi oluyoruzaynen öyle :@

mhtpklc
06.12.12, 01:58
o sıralar ben denem çözüyodum kazanıyımda paşamın ynına gitcem ( yok kız ne gitmesi o bana gelsin ) valla o gelsin sana hem gelince de aşık usandırmayan cinsinden azcık nazda yaparsın hehe hehe sen ikinci üniversiteyi okuyacaksın değil mi ne istiyorsun :)

büşra2
06.12.12, 02:07
bak işte düşüp başıma iş açacak :S
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/575245_254542138005285_187533530_n.jpg
ağzımı çtığım an bi şebeklik yapacak illaki :7:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/46433_254466954679470_701921186_n.jpg
abbooo bu durumlarda paşamın aklında hiçte normal şeyler geçmez ama :zipir:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/548888_248135211979311_355495346_n.jpg

sen ikinci üniversiteyi okuyacaksın değil mi ne istiyorsun

evet canım diğeri açıktan edebiyat öğretmenliğini okuyodum bu sefer boyu halledersek (inşallah geçerli bi not alırımda) polislik olmazsa ( yine inşallah geçer not alıp) adalet ikisinden biri :)
[COLOR="purple"]işte bundan sonra hemen bi oğlan yaptım paşama başkalarının çocuklarını sevmesine dayanamadım hehe
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/530946_248134901979342_433918303_n.jpg

mhtpklc
06.12.12, 02:14
abbooo bu durumlarda paşamın aklında hiçte normal şeyler geçmez ama çok romantik adam unni bu hyun kaçırma elinde tutmaya bak gerçi onun gözü senden başkasını hayata görmez heheevet canım diğeri açıktan edebiyat öğretmenliğini okuyodum bu sefer boyu halledersek (inşallah geçerli bi not alırımda) polislik olmazsa ( yine inşallah geçer not alıp) adalet ikisinden biri inşallah istediğin yeri kazanırsın :df: işte bundan sonra hemen bi oğlan yaptım paşama başkalarının çocuklarını sevmesine dayanamadım birgün bende küçük çocuk kılığına girip gideceğim yanına bu ne canım gördüğü çocuğa sarılıp foto çektiriyor hehe hehe

büşra2
06.12.12, 02:32
çok romantik adam unni bu hyun kaçırma elinde tutmaya bak gerçi onun gözü senden başkasını hayata görmezhele bi görsün japon yapıştırıcı sıkıp yapıştırırım o gözleri hehe ( ay bu aşk beni şiddete yüneltti iyice hehe )
inşallah istediğin yeri kazanırsınamiin bebeğim rabbim herkesin gönlüne göre versin :df:
birgün bende küçük çocuk kılığına girip gideceğim yanına bu ne canım gördüğü çocuğa sarılıp foto çektiriyorkız yazık kız çocukları pek seviyo 4 tane istiyo 1 oğlan doğurdumda geriye 3 tane kaldı artık ya patır patır üçüz doğuracam yada her sene bitane hatta bide kdvsi olarak ben 5 e tamamlayım diyorum ya bakalım :7:

mhtpklc
06.12.12, 02:42
hele bi görsün japon yapıştırıcı sıkıp yapıştırırım o gözleri ( ay bu aşk beni şiddete yüneltti iyice )unni bu aşk seni kötü etkilemeye başladı aman diyim dikkat sonra haberlerde görmeyelim cinnet geçiren kız yavuklusunu 38 yerinden bıçakladı hehe heheamiin bebeğim rabbim herkesin gönlüne göre versin amin inşallah :df:kız yazık kız çocukları pek seviyo 4 tane istiyo 1 oğlan doğurdumda geriye 3 tane kaldı artık ya patır patır üçüz doğuracam yada her sene bitane hatta bide kdvsi olarak ben 5 e tamamlayım diyorum ya bakalım senin işin zor inan ki doğur doğur bitmez tek seferde 3 tane iyi fikir bunu bir dene bence sen hehe

büşra2
06.12.12, 03:02
unni bu aşk seni kötü etkilemeye başladı aman diyim dikkat sonra haberlerde görmeyelim cinnet geçiren kız yavuklusunu 38 yerinden bıçakladı hiii paşama kıyamammm :utng:
senin işin zor inan ki doğur doğur bitmez tek seferde 3 tane iyi fikir bunu bir dene bence senhem artık devlet anakucağını falanda veriyo sonra çocuk parası paşamın kazancını biriktirip çocuk parasını yeriz hehe

mhtpklc
06.12.12, 03:08
hem artık devlet anakucağını falanda veriyo sonra çocuk parası paşamın kazancını biriktirip çocuk parasını yeriz siz herşeyi düşünmüşsünüz geriye birtek çocuklar kalmış hadi hayırlısı :) kız yakışıyoz kız aman maşallahboyunuz boyunuza huyunuz da huyunuzadır inşallah hehe

büşra2
06.12.12, 03:38
siz herşeyi düşünmüşsünüz geriye birtek çocuklar kalmış hadi hayırlısıaynen öyle :7:
aman maşallah boyunuz boyunuza huyunuz da huyunuzadır inşallah öyle öyle uyuyoruz da işte tek kavuşmamız kalıyohehe

mhtpklc
06.12.12, 17:44
o yanakları bende öyle sıkmak istiyorum hatta bebek sever gibi ısırmak istiyorum ama şimdilik hayatını bağışlıyorum saeng başka birşey sormam lazım :)http://img254.imageshack.us/img254/9291/tumblrm101esn6jl1qbgv6p.png

kyunun askerliği tam olarak ne kadar iki sene mi ?hyun bin 20 ay yapmış ya ben de merak ettim bizimkinin askerlik ne zaman bitecek diye :hm: yalnız kyu gelirken şu sayfanın başındaki resim varya adı her neyse bizde öyle birşey yapalım kıskandım :)

pnrkaplan
06.12.12, 20:01
kyunun askerliği tam olarak ne kadar iki sene mi ?hyun bin 20 ay yapmış ya ben de merak ettim bizimkinin askerlik ne zaman bitecek diye yalnız kyu gelirken şu sayfanın başındaki resim varya adı her neyse bizde öyle birşey yapalım kıskandım

Ben 2 yıl diye biliyorum ama inşallah 20 aydır ne kadar az bizim için o kadar iyi :)

Saeng'in ergen hali hehe

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/264837_298922696892663_117846151_n.jpg

yaprak35
06.12.12, 20:44
Saeng'in ergen hali resimde ys yi aradım 2 dakika boyunca hehe evrim geçirmiş hehe

büşra2
06.12.12, 20:59
resimde ys yi aradım 2 dakika boyunca evrim geçirmiş bende bide saeng in yazısını görmedim bunlar kimki diye baktım sonradan çaktım köfteyi hehe

pnrkaplan
06.12.12, 22:18
Resmi ilk gördüğümde bende saengi zor buldum hehe hehe

mhtpklc
06.12.12, 23:26
acaba saeng ayakta dikilenlerden kravatı gözükmeyen mi :hm: ben görür görmez ona saeng dedim ama inşallah doğrudur hehe hehe

büşra2
06.12.12, 23:48
acaba saeng ayakta dikilenlerden kravatı gözükmeyen mi ben görür görmez ona saeng dedim ama inşallah doğrudur
aynen o canım :df:

mhtpklc
06.12.12, 23:57
aynen o canım pekte bir çelimsizmiş şimdi nasıl ama hehe hehe
http://www.puttles.com/puttles-cimage/mdm/16897

o üstündeki şey nedir jun ya :princess 11: bu foto ne zaman bilmiyorum ama allhatan son zamanlarda çok bir erkeksi giyiniyorsun :princess 3:

mhtpklc
07.12.12, 00:59
heyecanlı hyun joong :)
http://www.youtube.com/watch?v=YHCSFJltK7o
vee heyecanlı hyun joonga birazcık kırılan urman üçlüsü :)http://www.youtube.com/watch?v=_lSaauJMXuU
yalnız juna boşuna baby demiyorlar gerçekten bebek gibi ya 40 yaşına da gelse böyle olur bence hehe

büşra2
07.12.12, 01:37
heyecanlı hyun joong
itiraf ediyorum evde at besliyoz ve o gelen çiçeklerin hepsini onlara yediriyoz hehe hehe yaşasın kötülük eve sokarmıyım onları hiç allah bilir o kızlar paşamın başını bağlatıp çiçeğe okutmuştur hatta belkide her kokladığında kendinden geçecek yoook annem yok ben eve almam onları hehe
ayy kızların hepsi paşama üşüşmüş ya ayy min yokmuydu orta keşke olsaydı da bi tane paşaya birer tanede kızlara yapıştırsaymış benden izin çıktı hehe

büşra2
07.12.12, 01:38
heyecanlı hyun joong
itiraf ediyorum evde at besliyoz ve o gelen çiçeklerin hepsini onlara yediriyoz hehe hehe yaşasın kötülük eve sokarmıyım onları hiç allah bilir o kızlar paşamın başını bağlatıp çiçeğe okutmuştur hatta belkide her kokladığında kendinden geçecek yoook annem yok ben eve almam onları hehe
ayy kızların hepsi paşama üşüşmüş ya ayy min yokmuydu orta keşke olsaydı da bi tane paşaya birer tanede kızlara yapıştırsaymış benden izin çıktı hehe

yaprak35
07.12.12, 02:08
@mhtpklc (http://yeppudaa.com/member.php?u=56508) resimlerimizi ortalayarak paylaşıyoruz, bilmiyorsunuzdur belki tekrar söyleyeyim dedim. Bu yüzden 2 mesajınızı düzenledim :F

mhtpklc
07.12.12, 02:11
@mhtpklc resimlerimizi ortalayarak paylaşıyoruz, bilmiyorsunuzdur belki tekrar söyleyeyim dedim. Bu yüzden 2 mesajınızı düzenledim
bilmiyordum teşekkürler :df:

marykate
07.12.12, 13:25
heeey ben geldim :D bu aralar başımda çok dert sıkıntı vardı hala uğraşıp duruyorum :( o yüzden giremedim bir türlü sayfalar ne çok ilerlemiş ben okuyana kadaaar... :D

asidnz
07.12.12, 16:00
Merhabaaa :) :) Hyun un bulunduğu tüm sayfaları geziyorum burayada geleyim dedim.. Sohbetiniz bayağı koyuymuş safyalara bakınca anlamamak içten değil hehe
http://24.media.tumblr.com/tumblr_memc2yUl8s1r3r44fo1_250.jpg
Siyah daha çok yakışıyor ama bu sarışın halini daha bir seviyorum ben liderimin ya :df: :df:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_memffq5lg81rmc05mo1_500.jpg

mhtpklc
07.12.12, 18:16
Siyah daha çok yakışıyor ama bu sarışın halini daha bir seviyorum ben liderimin ya hmm bende en çok bu halini seviyorum :d1 (24):http://bombasoju.files.wordpress.com/2010/06/hyunjoong-solo-collection.png
şu kızı da hiç sevmiyorum ya amuse
http://images.kpopstarz.com/data/images/full/2012/10/15/36800-.jpg

asidnz
07.12.12, 18:23
ahh ahh onun her halini seviyorum :df: <3
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/421579_405485316166629_1220755895_n.jpg

her ne kadar kıza uyuz olsam da hep oppamın hatırına dayanacağım izlerken :D :D
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426637_402874639761030_1502418113_n.jpg

mhtpklc
07.12.12, 18:28
her ne kadar kıza uyuz olsam da hep oppamın hatırına dayanacağım izlerken ehh ne yapalım dayanacağız artık :)ama o nasıl sarılmaktır ya bir de oyunculuğunda uygu yok mimik yok diyorlar duygu yoksa bu ne yani :) bana bir kere şöyle sarılsa ahh ah :k1 (18):

asidnz
07.12.12, 18:33
bir de oyunculuğunda uygu yok mimik yok diyorlarah onu diyenler var yaaaa tam sopalık :) O kıza sarıldığı gibi onlara sarılsa (ki Allah muhafaza uzak dursunlar ) bayılıp kalacaklar sonra bunlara diyecen nolduuuuuuuuuu hani duygu yoktu :D

mhtpklc
07.12.12, 18:39
ki Allah muhafaza uzak dursunlarzaten öyle diyenden korkacaksın gördükleri yerde adamın üstüne atlarlar (kötü anlamda değil :))hehe

minerva
07.12.12, 18:59
hmm bende en çok bu halini seviyorum

ben de amuse tabi her halını gördüğümde hayran kalıyorum ama bu halleri daha bi hoşuma gidiyor :squint:

asidnz
07.12.12, 19:00
zaten öyle diyenden korkacaksın gördükleri yerde adamın üstüne atlarlaraynen katılıyorum :) Hele bir denesinler saç baş yolarım vallaha :) :)
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/697_10151145756852897_614341455_n.jpg

mhtpklc
07.12.12, 19:07
ben de tabi her halını gördüğümde hayran kalıyorum ama bu halleri daha bi hoşuma gidiyor aynen hele solo collectiondaki o serseri halleri :)

büşra2
08.12.12, 16:46
çatlak bunlar ya vallahi çatlak hehe
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/432252_171930522931041_1908852238_n.jpg
[/IMG]oy oy oy direk en üsttekine yapışma isteği doğdu içime ama dedim dur kız az daha sabret kavuşmaya az kaldı hehe hehe
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/430848_171856196271807_31349108_n.png
annem aç koymuşlarya bu kyucuğu yazık kızzz :df:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/154437_171844326272994_1067594983_n.jpg
ben burda mide sancıları çekiyim sen gül eğlen paşa bey :S
http://i35.tinypic.com/29bgfn5.jpg
yaa öğle boğazında tıkanır yediklerin işte şaka falan değil cidden ölüyodum :(
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/189236_171628382961255_1562881867_n.jpg
ayy gözüüüm ahanda birden geçti ağrılarım :df:
http://www.asianpopcorn.com/battle_images/kim_hyun_joong_SS501_03082009054612.jpg
[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/297121_421007391303447_1402155611_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/380293_421007337970119_1135978447_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/205207_421007321303454_579532620_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/47368_421007324636787_1436781082_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/320542_421007357970117_2113270041_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/532452_421007364636783_1687135491_n.jpg

mhtpklc
08.12.12, 19:55
yaa öğle boğazında tıkanır yediklerin işte şaka falan değil cidden ölüyodum gerçekten hastamıydın unni öyleyse geçmiş olsun :df:
omo omo omo inanamıyorum bütün ss501 üyeleri el ele tutuşup benim doğum günüme gelmişler laylaylay
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRwFEQFYBVZyMSA3aGPXliM-xx4__XpLPYZxwIOEDtlD9Ge3ItRzMx8ALTf
ee madem geldiniz bir şarkı söyleyinde keyfimz yerine gelsin:)http://www.youtube.com/watch?v=Z2uhldcOF_k
baya eğlendik :c1 (14)::c1 (8)::c1 (11):neyse çok uzatmadan pastayı keselim de sıra hediyelere gelsin :k1 (28): evet saeng o pastayı bunda bu kadar şaşıracak ne var kı :)
http://images2.fanpop.com/image/photos/12200000/Heo-Young-Saeng-Birthday-ss501-12230507-800-473.jpg
ee pastayıda kestik şimdi gelsin hediyeler :princess 5: heyecanlımdım :)
woahh!saeng gözlerime inanamıyorum bu nasıl güzel bir hediye :nuts: ee reşit olan insana anca araba alınır zaten :)
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ-A-SWPrRBIBjHnfoMru9LfL-g-8LdncKwQ3d6vffvMcDZNNZP2_3nqQLnXQ

bu arabayı annemden istedim beni sabancının kızı sandıydın galiba dedi :cing: hmm sen şimdi sabancıyı tanımassın bizim buralarda baya ünlü bir zengin kendileri hehe annemden ilk bu lafı duyunca bende aynı senin gibi şaşırdım tatlım ya hehe
http://ss501fighting.files.wordpress.com/2009/11/ys_bday016.jpg
değmi diğmi insan yavrusundan birkaç yüz bin lıralık şeyi kıskanır mı yahu heheneyse hyuncuğum sen ne aldın canım inşallah en az saenginki kadar pahalıdır yoksa bozuşuruz na göre :)
http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spire3/d971c9b1358875e1922963e8487a908f1237556784_full.jpg
neyse hyun hediyeyi evde aç dedi ama ben dayanabadım size söyleyeceğim vallahi:)bunları almış bana adam zengin yaa :)
http://www.gencuniversiteli.com/images/sayi1/Kuyumculuk_Mucevher_ve_Taki_Tasarimi_Atolye_Calismasi_523.jpg
neyse diğerleri sizinkiler nerede jun:hm:
evet jun hediye almaya vakit bulamamış kendini ve kaslarını getirmiş hehehttp://dramahaven.com/wp-content/uploads/2012/02/glowing-kim-hyung-jun-nude2.jpg
min tatlım sen :hm:
sendende bu beklenirgi zaten :)kendi albümünü getirmiş manyak ya imzalasaydın bari hehe hehe
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/c0.0.403.403/p403x403/561488_308481295931343_766074713_n.jpg
ahh kyu jong bebeğim sen geldin ya yeter askerliğini bırakıp buralara kadar zahmet ettin valla hehe ama böyle diyorum diye sen hediyeyi vermemezlik etme :) ver yinede lazım olur hehe
http://images4.fanpop.com/image/photos/22000000/kyujong-kim-kyu-jong-22038824-317-310.jpg
düşünceli kyum benim parfümü kokladım ohh mis valla hehe
eee hediyeleri verdik bir de duygusal bir parça söyleyin bari :)http://www.youtube.com/watch?v=CVWUvcRDtTo
:z003::z003:duygusal dediysek bu kadar da değil di ya
artık gitme vakti :y052: seneye yine gelin :df: seneye gelirken biriniz bi ev alırsa sevinirm onu da belirteyim de hehe

verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diler anlayışınıza sığınırım :df:

büşra2
08.12.12, 21:22
bu gün reşit oldum :)kızzz senin bugün doğum gününmü :hm:

mhtpklc
08.12.12, 21:41
kızzz senin bugün doğum gününmü evet :)
hyundan save today teaser fotoları :)
http://www.mediafire.com/conv/78347890b888a6c90bfeb4c878c4177de14bff1f5d9e1599e153afcea46ceeed6g.jpg
http://www.mediafire.com/conv/0d6a1721978c87f939db2e55d25884fde52ea03d2775efeb12fdc724858e30d46g.jpg
https://pbs.twimg.com/media/A9jnfIUCYAE0Nby.jpg
https://lh5.googleusercontent.com/-hm03atYGEkE/UMLJSZSZU0I/AAAAAAABBXM/99ZEE5LlrTg/00AFC85B-D15D-460F-A656-598EDD4AE7E4.jpg

http://www.mediafire.com/conv/551f0c946663b27c70e9a925fee6f4a53c28640515f37ca1506b36b8edf33a216g.jpg

büşra2
08.12.12, 21:44
hyundan save today teaser fotolarıkuzum sen bugün bana tekrar krizmi geçirtecen öldürdün beni
kız niye önce söylemedin kaç yaşına girdin peki :hm:

mhtpklc
08.12.12, 21:50
kuzum sen bugün bana tekrar krizmi geçirtecen öldürdün beni aman sakin ol unni derin derin nefes al sadece hehe hehe
kız niye önce söylemedin kaç yaşına girdin peki ben 94 lüyüm girdiğin yaş mı çıktığın yaş mı mevzusu var ya o yüzden kimilerine göre 18 kimilerine göre 19 oldum :) bilmem hiç aklıma gelmedi :)

mhtpklc
08.12.12, 22:55
bugün çok bereketli bir gün hem lider hem maknae ödül almış :y101:
kim hyung jun en çok yükselen drama yıldızı ödülünü almış :df:
http://www.mediafire.com/conv/2da64729bb4934bb7e512d3809ab71d5dd52c9702c690c0edd658e3e96ba735a6g.jpg
tabi bir şarkı söylememek olmazdı :)
http://www.mediafire.com/conv/b9aca6346ebfd671cf833397d5c3a94514eff2387b193751b331a166a119cb726g.jpg
hyun joong En Popüler Denizaşırı Şarkıcı ödülünü almış :df:
http://www.youtube.com/watch?v=QLlWCi62yVY&feature=youtu.be
onlar ödül aldıkça ben mutlu oluyorum bana ne oluyorsa artık hehe
ss501'e dair herşey

Hihci Maknae
09.12.12, 01:16
kim hyung jun en çok yükselen drama yıldızı ödülünü almış Ayy çok güzel bir haber :D :D
Alır tabi..:zipir:hyun joong En Popüler Denizaşırı Şarkıcı ödülünü almış Ee boşuna evlendirmedik adamı böyle misafirler le falan ünlü olur tabi sonuçta türk kızı verdik hehe heheonlar ödül aldıkça ben mutlu oluyorum bana ne oluyorsa artık Triple S kanındandır canım hehehehe

mhtpklc
09.12.12, 01:20
Ayy çok güzel bir haber
Alır tabi..diğmi diğmi :)hem o oyunculuk kariyerinde de iyi yerlere gelmek istiyordu bu çok iyi onun için:)Ee boşuna evlendirmedik adamı böyle misafirler le falan ünlü olur tabi sonuçta türk kızı verdik ee sonuçta her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır:) heleki o türk kızıysa başarıyı uçurur elbet heheTriple S kanındandır canım
hehe hehe

büşra2
09.12.12, 02:44
kim hyung jun en çok yükselen drama yıldızı ödülünü almışhadi ya adam sonuçta triples üyesi canım almasa şaşardım paşamın dizisi çıkana kadar millet alsın ödülü sonra görecem ortada ödül koymayıp toplayacak :df:hyun joong En Popüler Denizaşırı Şarkıcı ödülünü almışbak işte almasa şaşardım artık ödül koyacak yer bulamıyoruz ( laf aramızda onlarıda satıp parasını yiyo hehe biz çiçekleri atlara yediririz ödülleri satıp parasını yeriz hediyeleri dağıtırız öyle çatlak bi aileyizhehe )
onlar ödül aldıkça ben mutlu oluyorum bana ne oluyorsa artıkaa öyle deme kuzum triples is sonuçta :df:
Ee boşuna evlendirmedik adamı böyle misafirler le falan ünlü olur tabi sonuçta türk kızı verdik demi asıl maharet onun arka tarafında duruyo her başarılı erkeğin arkasında bi kadın vardır derler ya öyle ama bizim paşanın arkasında osmanlı kanı taşıyan kapı gibi biri var :7: tarihimiz yeter :df:
ee sonuçta her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır heleki o türk kızıysa başarıyı uçurur elbet kız yemin ederim okumadan yaptımdı yorumumu bak herkesin düşüncesi aynıymış sonuçta :df:

mhtpklc
09.12.12, 02:54
hadi ya adam sonuçta triples üyesi canım almasa şaşardım paşamın dizisi çıkana kadar millet alsın ödülü sonra görecem ortada ödül koymayıp toplayacak hadi inşallah :)güzel performanslar bekliyoruz vallahi hyundan :)kız yemin ederim okumadan yaptımdı yorumumu bak herkesin düşüncesi aynıymış sonuçta ee mesele türk kadını olunca dağlar taşlar dillenir aynı şeyi söyler unni hehe hehebak işte almasa şaşardım artık ödül koyacak yer bulamıyoruz ( laf aramızda onlarıda satıp parasını yiyo biz çiçekleri atlara yediririz ödülleri satıp parasını yeriz hediyeleri dağıtırız öyle çatlak bi aileyiz )vallahi sizde ailecek azıcık para gözlük var galiba unni :)bu arada sizin atların cinsi neydi ki hehe

büşra2
09.12.12, 05:26
ee mesele türk kadını olunca dağlar taşlar dillenir aynı şeyi söyler unni yani şaşmamalı :7:
vallahi sizde ailecek azıcık para gözlük var galiba unnikuzum adam motora bağladı 4 bebe istiyo nasıl bakacaz para olmadan bunlar hep çocuk kalmayacakya gelecekelerini de düşünmek gerek demi ama :df:
bu arada sizin atların cinsi neydi ki
söyle güzel arap atından kırma var bitane
http://www.kaliteliresimler.com/data/media/97/at_2.jpg
bide FRIESIAN cinsi bi atımız var :df:
http://www53.tok2.com/home2/bronco/Friesian%20Horse.jpg
ve bide min atımız var ama bu evcil pek bi severiz :)
http://img217.imageshack.us/img217/4471/ssbusansign0081.jpg

mhtpklc
09.12.12, 05:31
Tiridine tiridine tiridine bandım
Bedava mı sandın para vidim aldım hehe hehe
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/532638_312881688817335_524992080_n.jpg
amanın bizim jun elden gitmiş ya :cing: hiç de söylemiyosunuz vallahi :z003:
bu çocuk kötü yollara baş vurmuş oyunculuk kariyerinin daha ilk dizisinin ilk bölümünde :cing: oy ben nerelere gideyim :k1 (30):

http://dramahaven.com/wp-content/uploads/2012/01/glowing-kim-hyung-joon-seung-hyo-bin.jpgve bide min atımız var ama bu evcil pek bi severiz unni onu bana hediye ediverin gitsin ha olur mu hehe

Hihci Maknae
09.12.12, 05:48
demi asıl maharet onun arka tarafında duruyo her başarılı erkeğin arkasında bi kadın vardır derler ya öyle ama bizim paşanın arkasında osmanlı kanı taşıyan kapı gibi biri var tarihimiz yeter FİDGHTİNG....(Edebiyat tı dimi dalın unni yanlış hatırlamıyorsam)heheheheTiridine tiridine tiridine bandım
Bedava mı sandın para vidim aldım Ohhh başlamışsınız halayada hehe

azıcık ayıp mı ne Hiç ayıp değil canım biraz daha ekleyiverseydin..:zipir: :7:

hehehehehehe

mhtpklc
09.12.12, 05:52
Ohhh başlamışsınız halayada bizim güzel oyun havaları oralara kadar gitmiş yaa hehe heheHiç ayıp değil canım biraz daha ekleyiverseydin..sonra rtük ceza yazmasın hehe hehe

Hihci Maknae
09.12.12, 05:58
sonra rtük ceza yazmasın Rtük ten önce sen uyarı almayasın adminden hehe

mhtpklc
09.12.12, 06:02
Rtük ten önce sen uyarı almayasın adminden sonra beni kovarlar buralardan :)ahlak masasına şikayet ederler ahh dayanamayacağım :z003:sanki o dizideki ayıp şeyleri ben mi çektirdim ben olanı paylaştım :cing:

Hihci Maknae
09.12.12, 06:22
sonra beni kovarlar buralardan ahlak masasına şikayet ederler ahh dayanamayacağım sanki o dizideki ayıp şeyleri ben mi çektirdim ben olanı paylaştım Tamam Tamam rahatla yok birşey gider senaristle konuşur adminde hehe

büşra2
09.12.12, 13:30
FİDGHTİNG....(Edebiyat tı dimi dalın unni yanlış hatırlamıyorsam)doğru hatırlıyosun bebeğim :df:
unni onu bana hediye ediverin gitsin ha olur mu
aslında o çok pahalı değirli ama bakıyım paşamla konuşuyumda şimdi ne kadar benim sözüm geçsede evin erkeği o :7:
sonra rtük ceza yazmasın
Rtük ten önce sen uyarı almayasın adminden yok kuzucuklar rütükde adminde bişi demez allah aşkına siz raincilere hiç bakmadınızmı adamın hiç üstlü fotosu yok nerdeyse hehe bizimkilerin bu halleri masum kalır hehe

pnrkaplan
09.12.12, 16:43
Slm herkese :) 2 gündür internet yoktu gelir gelmez damladım buraya :)

2hj ödül almış ikisiyle de gurur duyuyorum :)

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/399332_461551257215954_152539202_n.jpg

mhtpklc
09.12.12, 19:14
aslında o çok pahalı değirli ama bakıyım paşamla konuşuyumda şimdi ne kadar benim sözüm geçsede evin erkeği o sen ikna ediver unni paşayı da artık :)bir yolunu bulursun sen hehe heheyok kuzucuklar rütükde adminde bişi demez allah aşkına siz raincilere hiç bakmadınızmı adamın hiç üstlü fotosu yok nerdeyse bizimkilerin bu halleri masum kalır ben hala o sahnenin etkisindeyim ya :( o kadın nasıl bizim baby junumuzun baklavalarına,o kaslı omuzlarına dokundu :(ahh ben kendimi yine tutamayacağım :z003: 2hj ödül almış ikisiyle de gurur duyuyorum nasıl da şık olmuşlar nasıl da yakışmış :)

pnrkaplan
09.12.12, 21:28
nasıl da şık olmuşlar nasıl da yakışmış

ah ah onlara ne yakışmaz ki :d1 (7):

PJM at Busan Fansigning Event

Min :d1 (2):

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/481663_432824133438786_723061717_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/28756_432824293438770_1854546266_n.jpg

mhtpklc
09.12.12, 21:31
PJM at Busan Fansigning Eventçocuk senin dudaklarını....:princess 11: sonunda kötü bir şey yok hehe hehe

mhtpklc
10.12.12, 00:52
saeng tatlımmm:d1 (24):
imzayı alan da ben :zipir::zipir:
http://1.bp.blogspot.com/-eKGBfoKEmsU/T9VzjqGVVjI/AAAAAAAACis/pD5OvOmNCK8/s1600/IMG_3133_filtered.jpg

büşra2
10.12.12, 03:03
PJM at Busan Fansigning Event
saeng tatlımmmya bu bebelerin niye direk dudakları dikkatimi çekiyo niye bu kadar şirin olmak zorundalarki valla milleti zorla günaha sokuyolar ha demedi demeyin :utng:

Hihci Maknae
10.12.12, 03:13
saeng tatlımmm
imzayı alan da ben

Ayy hay Allah yine bana haber vermeden çııkmış ima atmaya hehe hehe
Neyse bu seferki cöcükler miş hehe
Birşey olmaz onlardan :zipir: :zipir:

Ay Se
10.12.12, 15:00
Selam,beni de eklermisiniz?:squint:

pnrkaplan
10.12.12, 17:07
Selam,beni de eklermisiniz?

Slm :) Hoş geldin sayfamıza :)

ya bu bebelerin niye direk dudakları dikkatimi çekiyo niye bu kadar şirin olmak zorundalarki valla milleti zorla günaha sokuyolar ha demedi demeyin

Valla ne yalan söyleyeyim benim de direk onlar gözüme çarpıyor ama bu bizim suçumuz değil gözümüze sokuyorlar bakın benim dudaklarıma diyorlar resmen hehe hehe

Ayy hay Allah yine bana haber vermeden çııkmış ima atmaya
Neyse bu seferki cöcükler miş
Birşey olmaz onlardan

Bişey olmaz deme kız milletinden korkulur hehe hehe

Ay Se
10.12.12, 17:35
Hosbulduk,tesekkurler:princess 1::namlun37:

büşra2
10.12.12, 17:40
Selam,beni de eklermisiniz?a.s canım hoş geldin sayfamıza ekleme diye bişey yok sayfamız tüm tripleslere açıktır :df:
Valla ne yalan söyleyeyim benim de direk onlar gözüme çarpıyor ama bu bizim suçumuz değil gözümüze sokuyorlar bakın benim dudaklarıma diyorlar resmen değilmi yani günahsa en büyüğünü onlar yapıyo biz masumuz hehe
paşam diye demiyorum bizde oek bi rahat ediyo vallahi sanarsın kendi anasının evinde :7:
http://4.bp.blogspot.com/-hrZuhO_TJfc/UMVXgJB5X9I/AAAAAAAAAQM/cuyikKiOYS4/s640/67769_401072963301481_1578056898_n.jpg
baldızı gizlice çekmiş de azcık hehe
http://2.bp.blogspot.com/-KE1dLlFE6jg/UMVXeeVukbI/AAAAAAAAAP8/1a4NuUR9xZg/s640/425715_401073489968095_1172308183_n.jpg
ay hiç sormayın çok foto meraklısı vallahi
http://1.bp.blogspot.com/-aI3k9NgJeBY/UMXIjaQBVsI/AAAAAAAAlU8/0XwL8lmCZ4k/s640/522494_357364731026258_429795723_n.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-depyjJlwrpw/UMXI0NGdFYI/AAAAAAAAlVE/q98ZAJdbOus/s1600/A9vql5sCIAASYXM.jpg

Betagram
10.12.12, 18:08
Selam,beni de eklermisiniz?a.s hoşgeldin herkese kapı açıktır:df:
Anam duduşa bak amanın hık mık oy sıpa senin var ya :d1 (20)::d1 (23):kendine gel beta:M:(ben kendimdeyim ben kendimdeyim neydi benim adım ya):nuts:hehe
Böyle foto koyulurmu kuzum kuş kadar aklım var oda uçup gitti:D:

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/28756_432824293438770_1854546266_n.jpg

Ay Se
10.12.12, 18:13
:flowers:Hosbulduk,tesekkurler

mhtpklc
10.12.12, 21:16
Selam,beni de eklermisiniz?hoşgeldin :)baldızı gizlice çekmiş de azcıkpek de bir yayılmış rahat galiba sizin koltuklar hehe

büşra2
10.12.12, 21:22
pek de bir yayılmış rahat galiba sizin koltuklarkoltuklar rahat bide söylemesi ayıp bizim damatlarda çok rahat hepsi böyledir paşam 3.damat oluyo maşallah hepsinde baya baya bi geniş oturma tabiri caizse bi yayılmaya müsaitlik var hehe

mhtpklc
10.12.12, 21:29
koltuklar rahat bide söylemesi ayıp bizim damatlarda çok rahat hepsi böyledir paşam 3.damat oluyo maşallah hepsinde baya baya bi geniş oturma tabiri caizse bi yayılmaya müsaitlik var
ee olsun o kadar da :)sen hem adama paşa de hemde oturuken yayılmamasını bekle olurmu öyle şey hehe

büşra2
10.12.12, 22:05
ee olsun o kadar da sen hem adama paşa de hemde oturuken yayılmamasını bekle olurmu öyle şey olmaz tabi paşaya yakışır oturcak hehe

mhtpklc
10.12.12, 22:14
olmaz tabi paşaya yakışır oturcak yalnız gözünü telefondan alamamış ne iş hehe

büşra2
10.12.12, 22:24
yalnız gözünü telefondan alamamış ne iş oyun oynuyo oyun hehe
http://2.bp.blogspot.com/-lgAuz-8YHy4/UMJ-hQE_TGI/AAAAAAAAAM8/e_A3QqoA7Ac/s640/61471_356496354446429_1639274934_n.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-BwFkOhz8U3Q/UMKD-Z5qnZI/AAAAAAAAANk/KmP1xyCUyNM/s640/savegif.gif
http://4.bp.blogspot.com/-p6tWzbgPmQg/UMJ-m65Cp0I/AAAAAAAAANE/6IEX4fbEWAk/s640/A9jGvM2CUAAawpp.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-MDHwW7lNI9c/UMKEL2VpwQI/AAAAAAAAANs/qwDnlPfotCM/s640/14529_10151273879084242_1830494206_n.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-YJYalTN09dk/UMKEMRITHzI/AAAAAAAAAN0/AhZucvpNsks/s640/16128_10151273880154242_1398372850_n.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-C2IYQFaiBGc/UMKEMwctxEI/AAAAAAAAAN8/iFX9m4KnWww/s640/313594_10151273880509242_191300490_n.jpg

mhtpklc
10.12.12, 22:28
oyun oynuyo oyun unni sen o sarıldığı kız olaydın :) bende her ne kadar gitar çalmayı bilmesemde o gitar çalan kız olaydım keşke :) nedense klibi izlediğim ilk andan beri o arkadaki gitar çalan kız olmak istedim hehe hehe

Hihci Maknae
10.12.12, 22:37
Hosbulduk,tesekkurler Hoşgeldin... Canım..:df:Bişey olmaz deme kız milletinden korkulur Napıyım kız dadısı olaraktan anca böyle koruyom evladı hehe hehe
Acaba napsem
Ayrıca hepsi bir yerden çıkıyorla karantina altına mı alem ben bunlrı hehe heheyalnız gözünü telefondan alamamış ne iş
He ben de onu soracedim..:zipir:
Ne oynuymuş bakem hangi oyunları oynuyor da ş sırasında oyniyi :zipir: :zipir:

Unni Şimdi fark ettim yeni avatarın hayırlı olsun...Seni gu şekilde görmek biraz değişik oldu yaaa hehe
Nassi elverden o güzelcik resme :zipir:

mhtpklc
10.12.12, 22:44
He ben de onu soracedim..
Ne oynuymuş bakem hangi oyunları oynuyor da ş sırasında oyniyi bana pek oyunmuş gibi gelmedi ama bilemeyeceğim günahını almayayım da saeng le elin memleketinde kızlarla neler yaptığını bilmeyen yok yani hehe bu paşa pek de masum değil hani hehe

Hihci Maknae
10.12.12, 22:49
bana pek oyunmuş gibi gelmedi ama bilemeyeceğim günahını almayayım da saeng le elin memleketinde kızlarla neler yaptığını bilmeyen yok yani bu paşa pek de masum değil hani
Hem seangın dadısı olaraktan savunmaya geçeyim..:P
Seang öyle işlerle uğraşmaz her zaman düzenli rapor verir dadısına ona göre :zipir: :zipir:
hehe hehe

Paşa ne alemde artık yani onu bilemiyeceğiz...
Sonuçta PAŞA :zipir: hehe
Unni daldı tabi şehzadelere hehe
Paşa .... ne alem de
Hangi oyun mario filan mi oyniyi hehe

mhtpklc
10.12.12, 22:53
Hem seangın dadısı olaraktan savunmaya geçeyim..
Seang öyle işlerle uğraşmaz her zaman düzenli rapor verir dadısına ona göre valla benden söylemesi bu saengde kötü alışkanlık çok sanki orada elinde bir de sigara gördüm :) bende çok severim saeng i ama yapacak birşey yok :) belki de bırakmışlardır bu işleri bilemeyeceğim bu çok eski sonuçta hehe
http://popseoul.files.wordpress.com/2009/08/ss501_hannah_200908171.jpg

Hihci Maknae
10.12.12, 23:02
valla benden söylemesi bu saengde kötü alışkanlık çok sanki orada elinde bir de sigara gördüm bende çok severim saeng i ama yapacak birşey yok belki de bırakmışlardır bu işleri bilemeyeceğim bu çok eski sonuçta Yok kız ızdım ben ona o da bıraktı hehe

Sen onu görüyonda oppanın hali perişan hehe
Yoksa o kızlardan biri de bizim unni imiydi hehe

mhtpklc
10.12.12, 23:04
Yok kız ızdım ben ona o da bıraktı

Sen onu görüyonda oppanın hali perişan
Yoksa o kızlardan biri de bizim unni imiydi
bıraktıysa iyi ben de pek bi severim young saeng i hani hehe
oppa baya sıcaklamış galiba hehe o unni miydi onu da unniye sormalı :)

büşra2
11.12.12, 01:59
unni sen o sarıldığı kız olaydın bende her ne kadar gitar çalmayı bilmesemde o gitar çalan kız olaydım keşke nedense klibi izlediğim ilk andan beri o arkadaki gitar çalan kız olmak istedim
deşme yaramı deşşşşmeeee valla uzun havaya bağladım birden :7:
He ben de onu soracedim..
Ne oynuymuş bakem hangi oyunları oynuyor da ş sırasında oyniyiaman ona aklım ermiyo bu korede telefonlar bizdeki netten üstün binbir çeşit oyun var dünya gözüyle yapamıyoya belki telefonda kız yakalamaca oynuyodur hehe
valla benden söylemesi bu saengde kötü alışkanlık çok sanki orada elinde bir de sigara gördüm bende çok severim saeng i ama yapacak birşey yok belki de bırakmışlardır bu işleri bilemeyeceğim bu çok eski sonuçta kuzum o T.Ö (tuğbadan önce) ki olaylar şuan sadece T.S bakın hehe
Sen onu görüyonda oppanın hali perişan
Yoksa o kızlardan biri de bizim unni imiydi sormadım değil hani sen iç iç sonra ohh kızlardı içkiydi şarkıydı ortalığı dağıt tabi ajans hemen bi uyarı saeng ile hyuna görmüşler babalarının gözünü hehe hak etmişler cidden bak ajans çok kötü fırçalamış bunları ilk okul arkadaşları falan dediler ama kim yer :@bıraktıysa iyi ben de pek bi severim young saeng i hani allahtan bırakmış grubun en çapkınıydı hani saman altından su yürüten cinsi olurya tam ondan :7:
oppa baya sıcaklamış galiba o unni miydi onu da unniye sormalı
ben onu ulu orta soyarmıyım aa ev neye yarıyo töbee hehe o değilde bu ülkede kızlar utangaç falan görünüyo ama siz geçin o işleri asıl kızlar azmış anam valla ayakta götürüyolar malı :@

mhtpklc
11.12.12, 03:42
aman ona aklım ermiyo bu korede telefonlar bizdeki netten üstün binbir çeşit oyun var dünya gözüyle yapamıyoya belki telefonda kız yakalamaca oynuyodur kız yakalmaca iyi de sonra hehe hehesormadım değil hani sen iç iç sonra ohh kızlardı içkiydi şarkıydı ortalığı dağıt tabi ajans hemen bi uyarı saeng ile hyuna görmüşler babalarının gözünü hak etmişler cidden bak ajans çok kötü fırçalamış bunları ilk okul arkadaşları falan dediler ama kim yer he valla okul arkadaşlarıymış bunlar sınıfta 4 kişilermiymiş acaba hehe hadi o kadar kişi geldi diyelim gecenin bilmem kaçında aynı taksiye binip nereye gidiyonuz siz hemşerim diye sormazlar mı adama heheallahtan bırakmış grubun en çapkınıydı hani saman altından su yürüten cinsi olurya tam ondan yüzüne bakan aman yook saeng yapmaz öyle şeyler der heheben onu ulu orta soyarmıyım aa ev neye yarıyo töbee o değilde bu ülkede kızlar utangaç falan görünüyo ama siz geçin o işleri asıl kızlar azmış anam valla ayakta götürüyolar malı tabi şimdi götürdükleri mallarada bakmak lazım hehe kaçırmak istemezler tabi böylesini bir daha nereden bulsunlar hehe hehekuzum o T.Ö (tuğbadan önce) ki olaylar şuan sadece T.S bakın şimdi birşeyler yapıyorsa da bilemiyoruz unni adam ustalaşmış bence yakalanmıyor artık ama yine de günahını almayayım hani hehe sen yanında yokken ne yaptığını bir allah bir o biliyor sonuçta hehe

büşra2
11.12.12, 03:52
kız yakalmaca iyi de sonra
sonrasında ben giriyorum devreye :utng:
he valla okul arkadaşlarıymış bunlar sınıfta 4 kişilermiymiş acaba hadi o kadar kişi geldi diyelim gecenin bilmem kaçında aynı taksiye binip nereye gidiyonuz siz hemşerim diye sormazlar mı adama niye sorsun ki ben olsam sormam ne işim olur hehe
yüzüne bakan aman yook saeng yapmaz öyle şeyler derdemi masum görünüyo ama o ne anasının gözü oo :7:
tabi şimdi götürdükleri mallarada bakmak lazım kaçırmak istemezler tabi böylesini bir daha nereden bulsunlar yani böyle mallar kapış kapış olur hehe
şimdi birşeyler yapıyorsa da bilemiyoruz unni adam ustalaşmış bence yakalanmıyor artık ama yine de günahını almayayım hani sen yanında yokken ne yaptığını bir allah bir o biliyor sonuçtaorası onun vicdanına kalmış dememi beklemeyin görsem yakarım ama görmesemde casuslarım var onu başı boş kormuyum hiç hehe

mhtpklc
11.12.12, 03:58
sonrasında ben giriyorum devreye hııı hyun unni ağzına acı biber süre öyle kötü şeyler yaparsan hehe heheniye sorsun ki ben olsam sormam ne işim olur oo unni çok rahatsın hehe vallahi o koredeki hayranlar varya onlar yakında adamlara niye tuvalete gidiyorsunuz niye yemek yiyorsunuz diye bile sorarlar hehe hehe aşmışlar aşmışlar heheyani böyle mallar kapış kapış olur o değil de bunlara böyle evlilik programına falan çıkaracaksın bizim burada ooo düşünemiyorum heheorası onun vicdanına kalmış dememi beklemeyin görsem yakarım ama görmesemde casuslarım var onu başı boş kormuyum hiç ne oluyo, unni kendinde değil galiba diyecektim ki beklediğim cevap geldi hehe sen böyle devam et unni ipleri sıkı tut aman bırakma hehe

büşra2
11.12.12, 13:40
ya bişey soracağım bu youtube değişmişya linki dönüştüremiyorum nasıl paylaşacağım videoları :hm:

pnrkaplan
11.12.12, 18:22
Kim Hyun Joong - Unlimited

:d1 (2)::d1 (2)::d1 (2):

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/543803_397348307013792_809840279_n.jpg

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/59364_397348303680459_474496816_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/537668_397348300347126_60772626_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481467_397348363680453_2015112796_n.jpg

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/68642_397348367013786_91879982_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/65032_397348380347118_2128561011_n.jpg

mhtpklc
11.12.12, 19:02
bu fotolar kalbe zararlı :)keşke uyarıyı dinlesydim ama artık çok geç sanırım hehe

büşra2
11.12.12, 20:09
ayy şu fotoya bittim niye bilmiyorum ama içinden bana en çok offf dedirten oldu :utng:
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/65032_397348380347118_2128561011_n.jpg

mhtpklc
11.12.12, 22:03
unniler çingular ben birşey soracağım :) jun glowing she den hemen sonra ı love you diye bir dizi çekti değil mi?peki o dizi ne oldu hiç bir yerde bir haber yok sadece dizi ostlar var yayınlanmadımı?yoksa tutmadıda hemen yayından mı kaldırıldı?beni aydınlatırsanız sevinirim :)

büşra2
11.12.12, 22:41
unniler çingular ben birşey soracağım jun glowing she den hemen sonra ı love you diye bir dizi çekti değil mi?peki o dizi ne oldu hiç bir yerde bir haber yok sadece dizi ostlar var yayınlanmadımı?yoksa tutmadıda hemen yayından mı kaldırıldı?beni aydınlatırsanız sevinirim evet çekti de henüz yayınlanmadı galiba :hm:ama arştırdığımda yayın tarihi olarak 16.04.2012 başlangıç yazıyo yani bende tam bilmiyorum :S

mhtpklc
11.12.12, 22:56
evet çekti de henüz yayınlanmadı galiba ama arştırdığımda yayın tarihi olarak 16.04.2012 başlangıç yazıyo yani bende tam bilmiyorum hmm tamam sağol unni :)

yaprak35
12.12.12, 01:36
@büşra2 sana kimse yardımcı olma taraftarı değil anlaşılan geel sen spo içine :D

derdin tam olaran ne anlamadım, anlatırsan yardımcı olmaya çalışacağım :F

pnrkaplan
12.12.12, 02:51
unniler çingular ben birşey soracağım jun glowing she den hemen sonra ı love you diye bir dizi çekti değil mi?peki o dizi ne oldu hiç bir yerde bir haber yok sadece dizi ostlar var yayınlanmadımı?yoksa tutmadıda hemen yayından mı kaldırıldı?beni aydınlatırsanız sevinirim

Dizi çoktan yayınlandı ama altyazı henüz çıkmadı şuan japonya'da yayınlanmakta :)

ayy şu fotoya bittim niye bilmiyorum ama içinden bana en çok offf dedirten oldu

Duruş mükemmel :y034:

büşra2
12.12.12, 02:59
Gizli Mesaj içeriği: büşra özelll:

derdin tam olaran ne anlamadım, anlatırsan yardımcı olmaya çalışacağım

ya şimdi biz youtube videolarını yüklüyozya sayfaya youtube değişmiş galiba alttaki link i atınca sadece adres çıkıyo video gelmiyo sayfaya şimdi onu dönüştüremiyorumda nasıl olacak bilen varmı diye sormuştum karışıkmı anlattım :hm:
Duruş mükemmel ahh ahh işte bu paşa yüzünden yeppudaa nın enleri arasında en sapığı olarak etiketlenmekten korkuyorum hehe

mhtpklc
12.12.12, 16:42
Dizi çoktan yayınlandı ama altyazı henüz çıkmadı şuan japonya'da yayınlanmakta tamam teşekkürler dizi kaç bölüm :)ahh ahh işte bu paşa yüzünden yeppudaa nın enleri arasında en sapığı olarak etiketlenmekten korkuyorum korkma unni bu sapıklık sayılmaz biz saymayız hehe

pnrkaplan
12.12.12, 18:41
tamam teşekkürler dizi kaç bölüm

Bişey değil cnm :) 16 bölüm :)

Bu fotoyu görünce çok güldüm minin ısırması ve junun yüz ifadesi hehe

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425724_537668422929983_953044246_n.jpg

ahh ahh işte bu paşa yüzünden yeppudaa nın enleri arasında en sapığı olarak etiketlenmekten korkuyorum

korkma unni bu sapıklık sayılmaz biz saymayız

Evet saymayız :) yani biz seni böyle seviyoruz hehe

mhtpklc
12.12.12, 18:48
Bişey değil cnm 16 bölüm

Bu fotoyu görünce çok güldüm minin ısırması ve junun yüz ifadesi teşekkürler :) zaten imn bir yerde de rahat dursa :) o canım duygusal find'ın klibinde bile rahat duramamış adam ya hehe http://www.youtube.com/watch?v=LkHMSI2B54g

Betagram
12.12.12, 19:35
Şanslı velete bak hele hehe

http://www.youtube.com/watch?v=1soavH7yYVU
(Sonunda başardım hehe )

mhtpklc
12.12.12, 23:26
:d1 (24):
http://www.youtube.com/watch?v=Zx5pA-9Lxag&feature=share

lahanakafa
12.12.12, 23:46
Hyun'un yeni albümü "Unlimited"ı indirmediyseniz tık: :F
Kim Hyun Joong – UNLIMITED /// Japonca Albüm - YEPPUDAA (http://yeppudaa.com/showthread.php?t=42915)

Çok uğrayamıyorum ama özlemişim beşi bir arada kıymetlilerimi :D

büşra2
13.12.12, 01:26
2012.12.11. KIM HYUN JOONG fancam - Gimpo Airport
2012.12.11. KIM HYUN JOONG 김현중 fancam - Gimpo Airport (For. HND, JP) - YouTube (http://youtu.be/NQxQhpDvv1A)

ahanda benim içimdeki ses böhü
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s480x480/481529_172706126186814_436027333_n.png
piskopatım benim :utng:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/63164_171501636307263_1554476448_n.jpg

mhtpklc
13.12.12, 04:58
çok özledim :cing: zaten ben daha doyamadan askere gitti :z003: ben böyle söyleyince arkadaşlarım manyak mısın sen diyorlar...siz demezsiniz umarım :cing:http://www.youtube.com/watch?v=uzsDwuGoXLY

pnrkaplan
13.12.12, 20:07
çok özledim zaten ben daha doyamadan askere gitti ben böyle söyleyince arkadaşlarım manyak mısın sen diyorlar...siz demezsiniz umarım

Bak kyu'da özlemene dayanamadı yeni fotolarını gönderdi :)

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/154992_415978161806356_470010730_n.png

Sen nasıl bir şeysin

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/181876_510260192339710_1793738395_n.jpg

Portre gibi adamsın ya :)

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/155943_563846186974955_312869468_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222356_415978171806355_1649495124_n.png

büşra2
13.12.12, 21:48
Sen nasıl bir şeysin onlardan bize gelme ihtimali % 0,1 bile değil değilmi böhü

yaprak35
13.12.12, 21:54
Bak kyu'da özlemene dayanamadı yeni fotolarını gönderdi şimdi kyu asker değil mi hehe
Sen nasıl bir şeysin afedersiniz ama yuuh bu ne? ne olmuş buna:nuts: adamım aştı kendini :shock:
Portre gibi adamsın ya ahh PJM yaktın benii, biziiii :'(
onlardan bize gelme ihtimali % 0,1 bile değil değilmi o kadar umut kesmemek lazım :'(

pnrkaplan
13.12.12, 22:06
onlardan bize gelme ihtimali % 0,1 bile değil değilmi

Evet umudumuzu yitirmeyelim :(

şimdi kyu asker değil mi

galiba hehe

afedersiniz ama yuuh bu ne? ne olmuş buna adamım aştı kendini

bende anlamadım ama her ne olmuşsa iyi olmuş :) sanki yüzüne nur gelmiş dimi hehe

Evet jun bir Jimmy Choo ile kanki olman eksikti

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481419_463411043696642_1025260717_n.jpg

Kim Hyun Joong - "Save Today"

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/548620_524485420909454_2107532668_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/399307_524484744242855_1912296629_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/190125_524484760909520_1169278083_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222138_524484817576181_1028110210_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/60023_524484874242842_1245721544_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/523956_524484854242844_1675421105_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/155414_524484927576170_1151379803_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/522561_524484994242830_1687329845_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199475_524485060909490_1535565263_n.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/398302_524485187576144_641862183_n.jpg

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430816_524485180909478_1899986967_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/149739_524485274242802_944979118_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/398216_524485324242797_1487059027_n.jpg

http://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/17816_524485357576127_1345850087_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/316610_524485244242805_333777607_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/399341_524485660909430_412205051_n.jpg

yaprak35
13.12.12, 22:11
galiba o bakım ürünleri askerde olmamama rağmen bende yok hehe bizim askeriyede ayna var mı? hehe abarttım tamam ama böyle bir ortam yok heralde, nasıl bir rahatlık bu ya hehe
bende anlamadım ama her ne olmuşsa iyi olmuş sanki yüzüne nur gelmiş dimi nur ne ki bütün ışık sistemi bunda toplanmış :nuts: Rahata kavuştu sanırım, neşesi yerinde son zamanlar anladığım ve gördüğüm kadarıyla zaten tipinede yansımış, tipinee gurban :D
Evet jun bir Jimmy Choo ile kanki olman eksiktiJun da alemlerde hehe bu çocuğu salın, bırakın dağınık kalsın:D garip hallere gide evladım :D

mhtpklc
13.12.12, 23:19
Bak kyu'da özlemene dayanamadı yeni fotolarını gönderdi gerçekten pes yani 18 yaşında bir genç kızım ve şunların kaçta kaçı bende vardır diye hesaplayayım dedim yok virgüllerden kafam allak bullak oldu hehe ahh kyu jomg ah senin askerlik pek bir rahat nasıl olsa çık gel 1 2 günlüğüne bizim burulara heheSen nasıl bir şeysin şuanda sözlükte kelime arıyorum anlatmak için hehe heheonlardan bize gelme ihtimali % 0,1 bile değil değilmi
allah'tan ümit kesilmez be unnim hehebende anlamadım ama her ne olmuşsa iyi olmuş sanki yüzüne nur gelmiş dimi ışıldamış parlamış hakketen kuzum ya :)Kim Hyun Joong - "Save Today"bir hyun eksikti oda gelsin tam olsun :) bunlarınkine göster ama elletme denir yani böyle fotolara bakıyoruz bakıyoruz sadece bakıyoruz bir kere görebilecekmiyim canlı canlı hayır :) kullandığım sözü öyle pek derin manalarda kullanmadım yalnız hehe uyarı almak istemiyorum hehe siz anlamışsınızdır beni :)Evet jun bir Jimmy Choo ile kanki olman eksiktiaferin jun böyle devam canım geniş çevre iyidir iyi hehe

büşra2
14.12.12, 00:05
o kadar umut kesmemek lazım yok kuzu ya birden görünce içime cız diye bi acı düştü böhü
Evet umudumuzu yitirmeyelimniye o zaman herkes asık surat böhü
Kim Hyun Joong - "Save Today" HD2:ya varya direk paşamın dudaklara takılıyorum rabbim kimi nasip ederse böyle dudakları olur inşallah valla çok dikkat çeken ve kendine yakışan bi dudağı var maşallah tü tü tü :utng:
o bakım ürünleri askerde olmamama rağmen bende yok bizim askeriyede ayna var mı? abarttım tamam ama böyle bir ortam yok heralde, nasıl bir rahatlık bu yama cidden öyle böyle askerliğe beni de çağırsalar ya hehe (gerçi bana yoklama kağıdı gelmedi değil de hehe
allah'tan ümit kesilmez be unnim ahh ahh rabbim sen büyüksün :df:

kendi sayfamda paylaşmıştım burda da paylaşıyım billahi benim paşam uzaydan inme seviyorum kız bu adamı :utng:

Hayran bulusmasinda bir TripleS ile Hyun arasindaki ilginc konusma. Kiz kendisi anlatiyor.
TS: „Hyun Joong oppa, Jae Joong oppa nerede?“
Hyun: „Emin degilim.“
Benim icin imzaliyordu, sonra birini aradigini gördüm. Telefondaki sesi duyunca Jae Joong´u aradigini anladim.
Hyun: „Hyung neredesin?“
Jae Joong: „Apgujeong Dong´dayim. Ne oldu?!“
Hyun: „Hic birsey, sonra görüsürüz.“
Hyun Joong oppa telefonunu masaya birakti.
Hyun: „Apgujeong Dong´da oldugunu söyledi.“

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/18794_451952444851855_1344688746_n.jpg

mhtpklc
14.12.12, 00:56
kendi sayfamda paylaşmıştım burda da paylaşıyım billahi benim paşam uzaydan inme seviyorum kız bu adamı
bu hayranlarda azıcık doyumsuz kardeşim :) sen git hyunu gör yetmiyormuş gibi birde ona jaejoongu sor hehe biz daha görme aşamasına bile gelemedik pehh hehe
bu fotoları daha önce biri paylaştımı acaba?
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/16086_10150991164657325_1527366195_n.jpg
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/530465_10150991164937325_221957935_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/59319_10150991165032325_1258758064_n.jpg
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/14614_10150991165382325_1026773789_n.jpg
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481463_10150991165927325_1716789339_n.jpg
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/262683_10150991166357325_1858688015_n.jpg
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/155924_10150991164442325_1781622885_n.jpg
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/60848_10150991166197325_2046390934_n.jpg

büşra2
14.12.12, 01:23
bu hayranlarda azıcık doyumsuz kardeşim sen git hyunu gör yetmiyormuş gibi birde ona jaejoongu sor biz daha görme aşamasına bile gelemedik pehh
bu fotoları daha önce biri paylaştımı acaba? ben de jae ye hyunu sormuştum adam 1 kere cevap attı hemen hyuna da gelmesini söyle dedim bidaha cevap yok böhü
bu fotoları daha önce biri paylaştımı acaba?şuan tek düşüncem şu üniv.sınavı o geçtikten sonra paşamla ciddi ciddi konuşmalıyım :S

pnrkaplan
14.12.12, 16:57
Young Saeng official calendar

Ne olmuş bu çocuğa :hm: şekli şeması değişmiş :hm:

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/196559_498644510175170_75124691_n.jpg

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/154468_498644626841825_104764596_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/380768_498644696841818_2127572263_n.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481695_498644426841845_1460010972_n.jpg

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/68160_498644250175196_1584491841_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/196519_498644130175208_2080916627_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/556716_498643676841920_219402061_n.jpg

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/77080_498648333508121_210237904_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/149793_498643923508562_1235588021_n.jpg

Junnim :)

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/525853_480725151980483_1443586932_n.jpg

mhtpklc
14.12.12, 19:37
hyunun dizisiyle ilgili kötü şeyler duydum :( dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgili sorunlar varmış galiba kbs yayınlamyacağını mı ne açıklamış:(ayrıntılı bilgi sahibi olanlar aydınlatın bizi :)

pnrkaplan
14.12.12, 20:01
hyunun dizisiyle ilgili kötü şeyler duydum dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgili sorunlar varmış galiba kbs yayınlamyacağını mı ne açıklamışayrıntılı bilgi sahibi olanlar aydınlatın bizi

Ay bende şimdi bununla ilgili bir şey okudum Kbs , sbs, mbc kanalları yayınlamayacakmış içeriği yüzünden mi neymiş e ne olacak şimdi film boşa mı çekilmiş olacak ya da başka hangi kanal var ki yayınlayacak :(

mhtpklc
14.12.12, 20:04
Ay bende şimdi bununla ilgili bir şey okudum Kbs , sbs, mbc kanalları yayınlamayacakmış içeriği yüzünden mi neymiş e ne olacak şimdi film boşa mı çekilmiş olacak ya da başka hangi kanal var ki yayınlayacak
off yani bekle bekle bir hal olduk zaten şimdi birde yayınlamasınlarda tam olsun :( hadi biz bekledik geç onu da o oyuncular diğer çalışanlar ne kadar çok emek harcadılar o dizi için şimdi bu ne yani :(

pnrkaplan
14.12.12, 20:14
off yani bekle bekle bir hal olduk zaten şimdi birde yayınlamasınlarda tam olsun hadi biz bekledik geç onu da o oyuncular diğer çalışanlar ne kadar çok emek harcadılar o dizi için şimdi bu ne yani

Bence yayınlarlar o kadar fan var bekleyen ve hyun'un popülerliğini de düşünürsek yayınlamamaları saçma bir şey olur herhalde

mhtpklc
14.12.12, 20:17
Bence yayınlarlar o kadar fan var bekleyen ve hyun'un popülerliğini de düşünürsek yayınlamamaları saçma bir şey olur herhaldebencede öyle :)ama şimdi yine demesinler yayın akışı dolu 2013 yazı eylül ekim falan yayınlanır diye :)

pnrkaplan
14.12.12, 20:19
bencede öyle ama şimdi yine demesinler yayın akışı dolu 2013 yazı eylül ekim falan dolu diye

Yayınlasınlar da bir yıl beklemeye razıyım :)

mhtpklc
14.12.12, 20:22
Yayınlasınlar da bir yıl beklemeye razıyım dimi dimi :) triple s beklemeye pek bir alışık zaten :) bekleriz biz yani hehe

pnrkaplan
14.12.12, 20:30
dimi dimi triple s beklemeye pek bir alışık zaten bekleriz biz yani

Yani bekleriz iki yıldır bekliyoruz hatta 3 yıl olacak bir yıl daha bekleriz çok mu hehe

mhtpklc
14.12.12, 20:38
Yani bekleriz iki yıldır bekliyoruz hatta 3 yıl olacak bir yıl daha bekleriz çok mu ahh ah birleşmelreini bekle kyu'nun askerden gelmesini bekle hyun'un dizisinin yayınlanmasını bekle min'in türkiyeye gelmesini bekle.. aman be bekle bekle yaşlandım ha hehe

pnrkaplan
14.12.12, 22:52
ahh ah birleşmelreini bekle kyu'nun askerden gelmesini bekle hyun'un dizisinin yayınlanmasını bekle min'in türkiyeye gelmesini bekle.. aman be bekle bekle yaşlandım ha

Dizi kesin iptal diyorlar ya :(

mhtpklc
14.12.12, 22:55
Dizi kesin iptal diyorlar ya
nasıl ya olamaz olmamalı :( andüeeee :(

lahanakafa
14.12.12, 23:06
Haberi ben de okudum ama şirket KBS ile görüşmelere devam ettiğini ve daha henüz SBS, MBC ile görüşmediklerini açıklamışlar. Bence yayınlanır. Ne yani anlamıyorum, saçma sapan diziler yayınlanıyor bu dizi yayınlanmıyor. Bu işin atında ya bir bit yeniği var ya da dizinin adı duyulsun insanlar merak etsin diye reklam yapıyorlar :S

mhtpklc
14.12.12, 23:11
Haberi ben de okudum ama şirket KBS ile görüşmelere devam ettiğini ve daha henüz SBS, MBC ile görüşmediklerini açıklamışlar. Bence yayınlanır. Ne yani anlamıyorum, saçma sapan diziler yayınlanıyor bu dizi yayınlanmıyor. Bu işin atında ya bir bit yeniği var ya da dizinin adı duyulsun insanlar merak etsin diye reklam yapıyorlar tabi reklamın iyisi kötüsü olmaz deyip reklmada yapıyor olabilirler :) bence ha yayınlandı de yayınlanacak diye bu kadar uzatmamaları onlar için daha iyi olabilir suyunu çıkarmamak gerek yani sonra bu kadar beklenince beklentiler yükselecek ki ben baya iyi bir dizi beklemekteyim şuan beklendiği kadar iyi olmazsa o zaman kötü olur işte ama anlamıyorlar :) ahh televizyoncu yapımcı falan olmalıyım galiba hehe

büşra2
15.12.12, 19:50
Haberi ben de okudum ama şirket KBS ile görüşmelere devam ettiğini ve daha henüz SBS, MBC ile görüşmediklerini açıklamışlar. Bence yayınlanır. Ne yani anlamıyorum, saçma sapan diziler yayınlanıyor bu dizi yayınlanmıyor. Bu işin atında ya bir bit yeniği var ya da dizinin adı duyulsun insanlar merak etsin diye reklam yapıyorlar bencede ya içerik bakımından falan diye saçmalamışlar o zaman city hunteri niye yayınlamışlar konullar hemen hemen aynı bence reklam amaçlı olabilir ayy inanılmaz gıcık oldum şuan nete yeni girdim ve haberi yeni gördüm :S bide adamlar taa japonyaya falan gidip dizinin tanıtımını yapmışlar yayınlamaz olurlarmı ya :Shem paşamın kariyeriyle oynamış olurlar resmen yayınlanmasa adam tam kariyerinde zirve yapmışken bir dizi yüzünden onca emeğini bir anda heder etmiş olurlar inşallah iptal falan olmaz(hoş onun yıldızı öyle bi anda sönecek bişey değil ama olsun yinede bi yerden ufakta olsa zarar vermiş olacaklar ) :(

pnrkaplan
15.12.12, 20:28
bencede ya içerik bakımından falan diye saçmalamışlar o zaman city hunteri niye yayınlamışlar konullar hemen hemen aynı bence reklam amaçlı olabilir ayy inanılmaz gıcık oldum şuan nete yeni girdim ve haberi yeni gördüm bide adamlar taa japonyaya falan gidip dizinin tanıtımını yapmışlar yayınlamaz olurlarmı ya hem paşamın kariyeriyle oynamış olurlar resmen yayınlanmasa adam tam kariyerinde zirve yapmışken bir dizi yüzünden onca emeğini bir anda heder etmiş olurlar inşallah iptal falan olmaz(hoş onun yıldızı öyle bi anda sönecek bişey değil ama olsun yinede bi yerden ufakta olsa zarar vermiş olacaklar )

bende reklam amaçlı olduğunu düşünüyorum dizi bir kaç ülkeye bile satıldı daha başlamadan zaten senaristi de değiştirmişler yayınlarlar merak etmeyin :)

mhtpklc
15.12.12, 20:31
bende reklam amaçlı olduğunu düşünüyorum dizi bir kaç ülkeye bile satıldı daha başlamadan zaten senaristi de değiştirmişler yayınlarlar merak etmeyin 17 aralıkta kbs ile tekrar görüşeceklermiş falan yazıyordu bu görüşmede tatlıya bağlarlar hem aralarında hiç anlaşma falan yapmadı bu adamlar bende onu anlamıyorum senin sözün senettir deyip boşver anlaşmayı demediler yani sonuçta :)
face de gördüm oy veriyormuşuz :)
http://vote1.fc2.com/browse/10983737/11/

yaprak35
15.12.12, 21:12
face de gördüm oy veriyormuşuz “Š•[ - [K-POP LOVERS! AWARDS 2012] ‚/‚È‚½‚ªˆê”ԍD‚«‚ȃVƒ“ƒOƒ‹‚́H (http://vote1.fc2.com/browse/10983737/11/)oyumu verdim ama bilin bakalım kime hehe
anket sonucunda suju basmış gaza gidiyor, bu ne arkadaş :@

yaprak35
15.12.12, 21:12
face de gördüm oy veriyormuşuz “Š•[ - [K-POP LOVERS! AWARDS 2012] ‚/‚È‚½‚ªˆê”ԍD‚«‚ȃVƒ“ƒOƒ‹‚́H (http://vote1.fc2.com/browse/10983737/11/)oyumu verdim ama bilin bakalım kime hehe
anket sonucunda suju basmış gaza gidiyor, bu ne arkadaş :@

mhtpklc
15.12.12, 21:19
oyumu verdim ama bilin bakalım kime
anket sonucunda suju basmış gaza gidiyor, bu ne arkadaş cık cık sen gittin şimdi başka başka gruplara verdin dimi :) hiç olmuyor yani hiç biz burada hyunun reklamını yapalım yaban eller nasiplensin hehe

lahanakafa
15.12.12, 21:19
Ya dizi yayınlanmayacak değil sadece bu üç büyük kanalda yayınlanmama ihtimali varmış. Korelilerin yorumlarını okudum başka bir yayın şekli varmış bizdeki kablolu tv benzeri bir şey. O kanallarda filan yayınlanacakmış eğer bu üç kanal olmazsa.

oyumu verdim ama bilin bakalım kime

Tahmin etmek çok zor bir kere. Neredeyse tüm hayran kulüplerinde seni görüyorum hehe Kim bilir kime verdin hehe

yaprak35
15.12.12, 21:21
cık cık sen gittin şimdi başka başka gruplara verdin dimi hiç olmuyor yani hiç biz burada hyunun reklamını yapalım yaban eller nasiplensin yaban el mi? ayıp hiç yakışmıyor şurada 2pm'den söz ediyoruz, hyuna veren vermiş zaten hehe hehe
Ya dizi yayınlanmayacak değil sadece bu üç büyük kanalda yayınlanmama ihtimali varmış. Korelilerin yorumlarını okudum başka bir yayın şekli varmış bizdeki kablolu tv benzeri bir şey. O kanallarda filan yayınlanacakmış eğer bu üç kanal olmazsa. Bu her türlü bizim elimize ulaşmaz mı? olayı çözemedimde :hm:

mhtpklc
15.12.12, 21:22
Ya dizi yayınlanmayacak değil sadece bu üç büyük kanalda yayınlanmama ihtimali varmış. Korelilerin yorumlarını okudum başka bir yayın şekli varmış bizdeki kablolu tv benzeri bir şey. O kanallarda filan yayınlanacakmış eğer bu üç kanal olmazsa.
yani benim için nette yayınlansada olur farketmez de hyun için 3 büyük kanal daha iyi olurdu ama neyse bir icabına bakarlar elbet :)

lahanakafa
15.12.12, 21:23
Bu her türlü bizim elimize ulaşmaz mı? olayı çözemedimde

Evet er ya da geç izleyeceğiz yani :D Ama büyük kanallarda yayınlanmazsa üzücü olacak. Adam taa yazdan beri bu işe çok çalıştı :S

yani benim için nette yayınlansada olur farketmez de hyun için 3 büyük kanal daha iyi olurdu ama neyse bir icabına bakarlar elbet

Yani o kadar çalıştı çocuk ya :(

sadece
15.12.12, 21:25
hyun joong un dizide full house2 dizisinin kaderiyle aynı oldu sanırım :D

mhtpklc
15.12.12, 21:27
Yani o kadar çalıştı çocuk ya müzik çalışmalarını bile erteledi sanırım kısa bir süre çok çalıştı bir tek o da değil diğer oyuncular set ekibi hepsi çalıştı :(

Hihci Maknae
15.12.12, 21:31
Bu ne ya dizi gerçekten yayınlanmıyor mu..:( böhü

yaprak35
15.12.12, 21:32
Evet er ya da geç izleyeceğiz yani Ama büyük kanallarda yayınlanmazsa üzücü olacak. Adam taa yazdan beri bu işe çok çalıştı Emeğine yazık olacak o bakımdan üzücü :'(

büşra2
15.12.12, 21:33
oyumu verdim ama bilin bakalım kime2 pm ye verdin demi çık çık çık hainnnn :S
Ya dizi yayınlanmayacak değil sadece bu üç büyük kanalda yayınlanmama ihtimali varmış. Korelilerin yorumlarını okudum başka bir yayın şekli varmış bizdeki kablolu tv benzeri bir şey. O kanallarda filan yayınlanacakmış eğer bu üç kanal olmazsa.ya bırakırlarmı paşamı zaten zor ikna ettiler :)
yaban el mi? ayıp hiç yakışmıyor şurada 2pm'den söz ediyoruz, hyuna veren vermiş zaten çekilin uleynnn ben yeterim paşama biran karamurata bağlayasım geldi hehe
Evet er ya da geç izleyeceğiz yani Ama büyük kanallarda yayınlanmazsa üzücü olacak. Adam taa yazdan beri bu işe çok çalıştı yani elimize de geçer geçmeyede söz konusu oyuncuların emeği ama sanmam kbs alır ya bırakmaz naz yapıyodur fiyatı fazla gösterdilerse :)

mhtpklc
15.12.12, 21:34
yaban el mi? ayıp hiç yakışmıyor şurada 2pm'den söz ediyoruz, hyuna veren vermiş zaten veren vermiş de hala geride kuzucum heheBu ne ya dizi gerçekten yayınlanmıyor mu..daha kimse kesin olarak birşey bilinmiyor sadece kbs yayınlamayacağının açıklamış dizinin yapımcıları mı neyiyise artık onlarda 17 aralıkta tekrar kbs ile görüşeceklerini söylemiş :( bakalım 17 sinde anlarız ne olduğunu tam olarak :(

lahanakafa
15.12.12, 21:35
Yayınlanacak ya bunlar hep reklam hehe hehe İnşallah böhü

mhtpklc
15.12.12, 21:40
yani elimize de geçer geçmeyede söz konusu oyuncuların emeği ama sanmam kbs alır ya bırakmaz naz yapıyodur fiyatı fazla gösterdilerse
pazarlık mantığı diyorsun unni yani hehe babamda hep öyle yapar almıyorum başka yerden bakarız der hehe o geldi aklıma heheYayınlanacak ya bunlar hep reklam İnşallah reklam bence de acaba oralarda da işler buradaki gibi mi yürüyor hadi adam albüm çıkardı hop bir reklam bulalım hehe

lahanakafa
15.12.12, 21:42
reklam bence de acaba oralarda da işler buradaki gibi mi yürüyor hadi adam albüm çıkardı hop bir reklam bulalım

Olabilir bence ya :S Bilmemiyorum :D

pnrkaplan
15.12.12, 23:10
Olabilir bence ya Bilmemiyorum

Sana katılıyorum mecbur film yapılacak filmi bir çok ülkeye sattılar bile :)

Kim Hyun Joong Fan Sign Event at Busan

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/205194_564857040207203_1844061283_n.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/67766_564856973540543_558358014_n.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/316559_564857090207198_1853527443_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/167486_564857060207201_1567374599_n.jpg

Heo Young saeng calander photo

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563741_387439221349209_1674729098_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/149710_387439241349207_1202904506_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/196055_387439198015878_2027064184_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481695_387439121349219_335200244_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/262748_387439111349220_1552185266_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/548770_387439101349221_1130864563_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/3887_387439081349223_121270114_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/479770_387438921349239_728418016_n.jpg

Kim Hyung Jun Thailand

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/v/565716_3651090369768_603841937_n.jpg?oh=7786d6bbbb2bc6310858da243a83ecd8&oe=50CEB9B4&__gda__=1355769053_f4e193adf614aee3b35b3925b7a1b6bd

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/8858_463970750307338_230186004_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/523870_542411792453586_2092092594_n.jpg

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/156222_464101453627601_209606083_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481508_464103390294074_1100692446_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/544013_464104433627303_1495951052_n.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/380642_464105343627212_898114666_n.jpg

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/68158_542413582453407_1521293205_n.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/397030_542417222453043_642033485_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/20699_542413585786740_2097921130_n.jpg

mhtpklc
15.12.12, 23:41
diziden ben böyle bir sahne neden hiç hatırlamıyorum :hm:
http://www.youtube.com/watch?v=ohxHM57b-LQ

lahanakafa
16.12.12, 00:06
diziden ben böyle bir sahne neden hiç hatırlamıyorum

İzlemeyen varsa okumasın da!!!
Hani esas kız Seungjo'yu takip ediyordu sonra onun bir apartmana şu kız ile birlikte girdiğini görüyorduk. Sonra işte bu yatak sahnesini gösteriyordu. İlerleyen dakikalarda bunun esas kızın kuruntusu olduğunu aslında Seungjo'nun özel ders vermeye gittiğini öğreniyorduk :)

Kim Hyung Jun Thailand

Vallahi aralarında en iyi duran Junni. Hyun'a ne olmuş öyle ya :S Ajumma saçıyla geziyor hehe Tamam vurmayın öldüm hehe

mhtpklc
16.12.12, 00:11
İzlemeyen varsa okumasın da!!!
Hani esas kız Seungjo'yu takip ediyordu sonra onun bir apartmana şu kız ile birlikte girdiğini görüyorduk. Sonra işte bu yatak sahnesini gösteriyordu. İlerleyen dakikalarda bunun esas kızın kuruntusu olduğunu aslında Seungjo'nun özel ders vermeye gittiğini öğreniyorduk hmm anladım hiç hatırlamıyorum ya demek ki gereksiz şeyler kendiliğinden siliniyor hehe
Vallahi aralarında en iyi duran Junni. Hyun'a ne olmuş öyle ya Ajumma saçıyla geziyor Tamam vurmayın öldüm jun son zamanlarda bence de pek bir iyi de hyun'u anlayamadım ama neyse ki sen kendin ölmüşsün hehe hehe hyun un dövmeler benim gözüme batıyor fotolarda :)

pnrkaplan
16.12.12, 00:18
Ajumma saçıyla geziyor

hehe hehe Çok güldüm Allah'ta seni güldürsün lahanam hehe hehe

Büşra naptın kız bu çouğun saçlarına sen mi tülerttin yoksa hehe

lahanakafa
16.12.12, 00:40
hmm anladım hiç hatırlamıyorum ya demek ki gereksiz şeyler kendiliğinden siliniyor

Kız nasıl hatırlamıyorsun diyorduk terbiyesiz Seungjo nasıl yapar böyle bir şeyi, yıkılıyorduk hehe
jun son zamanlarda bence de pek bir iyi de hyun'u anlayamadım ama neyse ki sen kendin ölmüşsün hyun un dövmeler benim gözüme batıyor fotolarda

Dövme mi hani ya :S Çok güldüm Allah'ta seni güldürsün lahanam

Amin amin :D Hep birlikte hehe

mhtpklc
16.12.12, 00:43
Kız nasıl hatırlamıyorsun diyorduk terbiyesiz Seungjo nasıl yapar böyle bir şeyi, yıkılıyorduk ben o zamanlar yeppudaa da değilimdir kesin ben çok eski değilim daha yeni bebek triple s 4 5 aylık o yüzden bilmiyorumdur hehe
Dövme mi hani ya hyunun yeni albüm fotolarında her yerinde bir sürü dövme var ya onları diyorum geçiciymiş ama olsun :9

lahanakafa
16.12.12, 00:57
ben o zamanlar yeppudaa da değilimdir kesin ben çok eski değilim daha yeni bebek triple s 4 5 aylık o yüzden bilmiyorumdur

Ben de yoktum hehe Onu arkadaşlarımla izlerken diyordum ben de hehe
hyunun yeni albüm fotolarında her yerinde bir sürü dövme var ya onları diyorum geçiciymiş ama olsun :9

Hıaa ben de normal zamanlarda da var zannettim :D

sukki
16.12.12, 01:12
hyun joong un dizide full house2 dizisinin kaderiyle aynı oldu sanırım

full house 2 ye noldu ki ? bitirdim ben onu bi şey oldumuydu hehe bide hyunun dizisi durdurulmuş şimdilik zaten geç geliyodu böhü

mhtpklc
16.12.12, 01:21
Ben de yoktum Onu arkadaşlarımla izlerken diyordum ben de hehe hehe heheHıaa ben de normal zamanlarda da var zannettim yok allahtan normalde yok yani ben dövme hiç sevmem o kadar fazlasını hiç hiç sevmem :)

mavera90
16.12.12, 01:41
http://25.media.tumblr.com/2f7652535d972917e1c7814fbf7678b2/tumblr_mf3apoTMUr1roenqeo1_1280.jpg

http://24.media.tumblr.com/9922ad5abad1c89b4a4f9e4db476e17c/tumblr_mf3apoTMUr1roenqeo2_1280.jpg

http://25.media.tumblr.com/3fa8bc170eaaa4d129cce329ceed702b/tumblr_mf3apoTMUr1roenqeo3_1280.jpg

http://25.media.tumblr.com/766eebd3c1431245b736272f36af7cf1/tumblr_mf3apoTMUr1roenqeo4_1280.jpg

zeyra88 Baby facemiz kilo mu almış :zipir: Bana mı öyle geliyo:hm: (
ne yaradı bu çocuğa böyle:D:)

büşra2
16.12.12, 02:12
diziden ben böyle bir sahne neden hiç hatırlamıyorum ayy şu sahne çok sinirime gidiyo her yeni gören koyuyo :S
İzlemeyen varsa okumasın da!!!o nasıl bi tabir ya izlemeyeni de meraklandırıyo hehe
Vallahi aralarında en iyi duran Junni. Hyun'a ne olmuş öyle ya Ajumma saçıyla geziyor Tamam vurmayın öldüm bu saçı pek sevdi heralde ama eski olması lazım bu fotoların yeni saç stilini değiştirmişti :hm: bide jun nasıl vücutlu durmuş orda yaa :df:
Büşra naptın kız bu çouğun saçlarına sen mi tülerttin yoksayok annem bu dizi nolacak diye düşünmeden tek gecede böyle diken diken oldu indiremiyoz hani kadir inanırın üzüntüden tek gecede beyazlıyodu ya saçları benim paşada ona döndü böhü
Kız nasıl hatırlamıyorsun diyorduk terbiyesiz Seungjo nasıl yapar böyle bir şeyi, yıkılıyorduk ya niye zorluyonki bende hatırlamıyorum belkide bu sahneden sonra beynimizin arka tarafında oluşan bi kan pıhtısı direk beyin hücrelerini etkiledi belkide bilinç altına ittirip bidaha hatırlamak istemediğimiz bişey yada günü birlik hafıza kaybı yaşıyoz napacanda derdi sanamı düştü zorla hatırlatmaya çalışıyonki hayır sinirlenmedim gayet sakinim hatırlamadığım bi sahne yüzünden kendimi germiyorum böhü hehe
hyunun yeni albüm fotolarında her yerinde bir sürü dövme var ya onları diyorum geçiciymiş ama olsunbazı yerlerindekiler çok abartılı ama bide günah ama ben erkekte dövmeyi çok beğeniyorum bu sadece hyunla alakalı değil çok yakışıyo erkeklere :utng:
ayy benmi yok ne dedim bişey demedim ya niye öyle bakıyosunki yani ben senden başka erkekmi görüyorumda dövmesine bakıyım canım orda dilim şeddirdi hayyy eşek arısı sokmasın dilimi :S
http://img195.imageshack.us/img195/1268/normal52727985200910261.jpg
ney ne erkeği hangi erkek dövmelimi neresi ne biliyim hangi dövmeli daha yakışıklı canım sende şimdi tek tek onlarla kavgayamı girecen yok canım ciddimisin :S(ay bunun sevgiside bazen psikopatlığa dönüşüyo )
http://img109.imageshack.us/img109/5309/normal1256129683imgp199.jpg
aa bak aklıma ne geldi bugün diyorum eve erken gelseen ben bi masa hazırlasaam masama mumlar çiçekler sonra kırmızı rujumu sürsem şu senin sevdiğin çilekli olanı ahhh ne dersin :zipir:

tabi ciddiyim bitanem :utng:
http://img134.imageshack.us/img134/9453/normal41t.jpg
bak ne dicem geçenlerde alışverişe çıkmıştık ya bi gecelik beğenmiştim de küçüğü yok diye sipariş etmiştik o geldi bugün :utng:(ben o bakışı bilirim şimdi içinden hangi rengi aldı diye düşünüyo sapıkkk)
http://www.askactor.com/images/casts/Korea/8024/Kim_Hyun_Joong_606.jpg
ee paşam erken geliyomusun aa gitmiyomusun ama ben akşam demişti m hey hey hey napyon be şurda o kadar küçük kız var ayıp bişey hepsi sana bakıyo :@
http://img69.imageshack.us/img69/7486/normalhjl1256125550imgp.jpg
hyun sakın bak ben ayy çok hastayım başım anam ölüyom git git sen işe git akşama kadar yatıp dinleniyim bişeyim kalmaz:d1 (8):
yok ciğerparem yok göz bebeğim ömür törpüm niye yalan söyleyim tabi
http://img193.imageshack.us/img193/7318/normal1257344001imgp008.jpg
yani istemiyosan gitme tamam :$ tamam ama şey yapmasan üstünü çıkartma kızlar var daha 18 ler sonra kalpleri tekliyo seni böyle görünce :S
http://img641.imageshack.us/img641/3078/img8336y.jpg
aman bee hemende küsüyon ha
http://sookyeong.files.wordpress.com/2009/09/200909081812291002_1.jpg
ya tamam çıkart kızlarda bakmasın artık bi dövme nerelere getirdi beni ahh şu çenem ahh :evil:anam çıkart dedim adam kendini parçaladı allah sana ne deyip kaç para verdiydim ben o tişörtte :S
http://i.imgur.com/rfMLa.gif

mhtpklc
16.12.12, 19:09
devamı burda :): aman dikkat ben +21 olarak bir uyarı koyuyorum buraya hehe hehe

büşra2
16.12.12, 20:18
aman dikkat ben +21 olarak bir uyarı koyuyorum buraya yok canım +21 lik değil ama 18 den büyük olabilir hehe

pnrkaplan
16.12.12, 20:30
Evet baby gerçekten kilo almış :) ama çok yakışmış :)

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/399177_141100216042221_1327911116_n.jpg

mhtpklc
16.12.12, 23:01
yok canım +21 lik değil ama 18 den büyük olabilir ben alışık olunca kötü bir etki göremedim ama sayfaya yeni gelen falan olur allah etmeye kötü etkilernir falan hehe heheEvet baby gerçekten kilo almış ama çok yakışmış bir de vücut yapmamış mı ah yaa :k1 (18):

pnrkaplan
17.12.12, 00:15
Ah çocuğum podyumda mı sandın kendini hehe

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/425629_565411803485060_1654601825_n.jpg

mhtpklc
17.12.12, 00:59
yeni yeni videolar görüyorum daha önce nasıl hiç rastlamadım bunlara ben :hm:
o hyun gelecek bana elleriyle tavuk yedirecek, o gelene kadar ağzıma bir lokma bile sürmeyeceğim :d1 (2):
http://www.youtube.com/watch?v=aSvEWPjnWFc
yalnız o kendini prenses sanan kadın hyun masaya servis yaparken nasıl yiyecek gibi bakmış :y007: kadın hyunu değil tavuğu yiyeceksin kendine gel hehe

büşra2
17.12.12, 02:43
yalnız o kendini prenses sanan kadın hyun masaya servis yaparken nasıl yiyecek gibi bakmış kadın hyunu değil tavuğu yiyeceksin kendine gelayyy şu kadına ne gıcık oldummm paçozz g....s...a... m... içimden de geri kalanını saydım o parmağı nasıl ağzına aldı ya sanki ağız değilde vakumlama makinası mübarek zaten sesi bi garip erkek sesi gibi çık töbe töbe benim daha tüyü bitmemiş herifime nasıl bakmış kızlarda ne varsa aa aaaaaa bağrıp duruyo zaten gıcığım bu japonlara adamların üstüne atlayacaklar ellerinden gelse :S

mhtpklc
17.12.12, 02:55
ayyy şu kadına ne gıcık oldummm paçozz g....s...a... m... içimden de geri kalanını saydım o parmağı nasıl ağzına aldı ya sanki ağız değilde vakumlama makinası mübarek zaten sesi bi garip erkek sesi gibi çık töbe töbe benim daha tüyü bitmemiş herifime nasıl bakmış kızlarda ne varsa aa aaaaaa bağrıp duruyo zaten gıcığım bu japonlara adamların üstüne atlayacaklar ellerinden gelse valla ya hiç adam görmemişler sanki :) tabi hyun gibisini gördükleri nadirdir ama olsun kız dediğin azıcık kendine hakim olur o ne öyle adamın üstüne atlayacak gibi hehe hehe

lahanakafa
17.12.12, 03:48
yalnız o kendini prenses sanan kadın hyun masaya servis yaparken nasıl yiyecek gibi bakmış kadın hyunu değil tavuğu yiyeceksin kendine gel

İcabında Hyun'u da yedi zaten hehe

büşra2
17.12.12, 04:05
valla ya hiç adam görmemişler sanki tabi hyun gibisini gördükleri nadirdir ama olsun kız dediğin azıcık kendine hakim olur o ne öyle adamın üstüne atlayacak gibi yani git annem babam git bunların anlının ar damarı çatlamış yine ne varsa türk kızlarında var bizde jae yi gördük hiç biri bunlar gibi gebertmedi kendini :@
İcabında Hyun'u da yedi zatenay hala gıcık oluyorum ya nolursa olsun sen başka bi adamın parmanı nasıl ağzına alırsın ya ne kadar ünlü olsun temiz olsun insan tiskinir be git bi garip bu ülkenin adamları yobazlar görmemiş gibiler yapışkanlar :S

lahanakafa
17.12.12, 04:44
ay hala gıcık oluyorum ya nolursa olsun sen başka bi adamın parmanı nasıl ağzına alırsın ya ne kadar ünlü olsun temiz olsun insan tiskinir be git bi garip bu ülkenin adamları yobazlar görmemiş gibiler yapışkanlar

Iyy bence de pek hoş bir görüntü değildi hehe Kadın adına ben utandım :D O değil de göğüsleri olmasa erkek diyeceğim ama :S
Neyse ya ne tatlıymış Hyun o zamanlar, yerim :F Ben de yiyeceğim bana ne!

büşra2
17.12.12, 04:48
O değil de göğüsleri olmasa erkek diyeceğim ama sesini duyunca bende şok oldum ana erkek kadın kılığına mı girmiş dedim ama baktım gögüz var hehe
Neyse ya ne tatlıymış Hyun o zamanlar, yerim Ben de yiyeceğim bana ne!demi ay bunun her hali şirinmiş kız :utng: tamam o zaman sayfadan isteyenlere birer parmak yollarım ben hehe

mhtpklc
17.12.12, 13:22
İcabında Hyun'u da yedi zaten ben hepsini izlemeden paylaştım videoyu ısırmış birde pis kadın :noworry: demi ay bunun her hali şirinmiş kız tamam o zaman sayfadan isteyenlere birer parmak yollarım ben yok ben parmak istemem sen bana tel numarasını gönder arada arayıp iki sohbet ederiz o daha iyi :)ben herkese dokunamam bile değil öyle ağzıma sürmek ıyy :)
şu klip bir milyon olamadı gitti :( sabah sabah nereden aklıma geldiyse..http://www.youtube.com/watch?v=Wa2bQsIsSkg

pnrkaplan
17.12.12, 16:42
Kızlar liderin dizisi 25 Aralıkta başlıyormuş Kbs kanalında

Şuan böyleyim :nini26::nini26::nini26::zd23:

KHJ @ Incheon fly to Hong Kong

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/282825_498212600223220_85296674_n.jpg

mhtpklc
17.12.12, 16:50
Kızlar liderin dizisi 25 Aralıkta başlıyormuş Kbs kanalında

Şuan böyleyim :c1 (14)::c1 (11)::c1 (8):
bu da kbs'ye gelsin :k1 (31):
reklam yapmışlar ya cık cık cık bu kadar insanın gündemini yok yere zapt ettiler hehe

büşra2
17.12.12, 17:50
yok ben parmak istemem sen bana tel numarasını gönder arada arayıp iki sohbet ederiz o daha iyi ben herkese dokunamam bile değil öyle ağzıma sürmek ıyyoldu elimle herifimi size veriyim numarasını vermemmm ya parmak ya hiç hehe hehe
Kızlar liderin dizisi 25 Aralıkta başlıyormuş Kbs kanalında hadi ya bak ben dedim kesin parayı yüksek buldulardı yada lahanacığmın dediği gibi reklamdı :df:

mhtpklc
17.12.12, 17:53
oldu elimle herifimi size veriyim numarasını vermemmm ya parmak ya hiç aman unni iki telefonda konuşmakla birşey olmaz hem hyun bana bakmaz sen içini ferah tut hehe hehe

büşra2
17.12.12, 18:53
aman unni iki telefonda konuşmakla birşey olmaz hem hyun bana bakmaz sen içini ferah tut
aa niye öyle diyosun bebeğim cillop gibi gazısın yani :zipir: hem bu erkek miletine az güvenecen sana güvenim var ama işte paşamın da erkek sonuçta huyu batasıcalar azcık bırak çamsıtıyolar hehe

mhtpklc
17.12.12, 18:56
aa niye öyle diyosun bebeğim cillop gibi gazısın yani sağol unni bu konularda kendimi gvenim hiç yoktur normalde ama bir güven geldi şimdi bana :) hem bu erkek miletine az güvenecen sana güvenim var ama işte paşamın da erkek sonuçta huyu batasıcalar azcık bırak çamsıtıyolar tabi sende haklısın neyse o zaman ben size gelirim senin yanında iki laflarız hıı olur mu :)

azobel
17.12.12, 20:58
121215 Kim Hyun Joong 김현중 - Centerpole Signing @ Busan

121215 Kim Hyun Joong 김현중 - Centerpole Signing @ Busan - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=kdIjtEot8Bk&feature=player_embedded)

mhtpklc
17.12.12, 21:38
bugün bezelyelerin 7. yıldönümüymüş :) hiç haberim yoktu :) hadi bu özel günün kutlu olsun TripleS :c1 (14)::c1 (11)::c1 (4):

pnrkaplan
17.12.12, 21:47
bugün bezelyelerin 7. yıldönümüymüş hiç haberim yoktu hadi bu özel günün kutlu olsun TripleS

Bu 7 yılda hepsi bir arada olsalardı ne güzel olurdu :z003: tüm Triple S lerin 7. yılı kutlu olsun :onion107:

mhtpklc
17.12.12, 21:52
Bu 7 yılda hepsi bir arada olsalardı ne güzel olurduağlama kız benide ağlatacaksın şimdi :d1 (2): ( bu arada ben böyle kız falan diyorum ama sorun olmuyordur umarım yani yaşını falanda bilmiyorum hani saygısızlık falan olamasın ya da istemezsin böyle şeyleri eğer öyleyse uyarabilirsin :df: )

mhtpklc
17.12.12, 22:07
7.yılımıza özel SS501'den bütün bezelyelere gelsin :flowers:
http://www.youtube.com/watch?v=2o7CCLJuzqM

azobel
18.12.12, 01:01
http://i.imgur.com/EEfL2.gif (http://i.imgur.com/EEfL2.gif)
Alıntıdır

büşra2
18.12.12, 01:50
bugün bezelyelerin 7. yıldönümüymüş hiç haberim yoktu hadi bu özel günün kutlu olsun TripleS evet kore saatiyle 7.yılı oldu ama keşke hep birlikte olsalarda kutlasaydık böhü
Bu 7 yılda hepsi bir arada olsalardı ne güzel olurdu tüm Triple S lerin 7. yılı kutlu olsun
ha tamda onu diyodum inşallah shinwa gibi olur sonları da değil 7 17 yi kutlarız :)
http://24.media.tumblr.com/65c7d90e695a6c8b1410c3c20ae965d9/tumblr_mf5pipfX1P1qg1btmo1_250.gifhttp://25.media.tumblr.com/afaaed557d8434d03fc184c87cdf52c0/tumblr_mf5pipfX1P1qg1btmo2_250.gifhttp://24.media.tumblr.com/40af8b5603c599108953a95297910577/tumblr_mf5pipfX1P1qg1btmo3_250.gif
http://24.media.tumblr.com/8198c2c55cc33bd2107edb573330c03e/tumblr_mf5pipfX1P1qg1btmo4_250.gif
http://25.media.tumblr.com/61db283c1a318ad4e455176966ffffae/tumblr_mf5pipfX1P1qg1btmo5_250.gifhttp://25.media.tumblr.com/42ec1649cd9b7d9cb685bed7f6c90ef1/tumblr_mf5pipfX1P1qg1btmo6_250.gifhttp://25.media.tumblr.com/760cc2afda34c28f251a9cf879395115/tumblr_mf5pipfX1P1qg1btmo8_250.gif
http://25.media.tumblr.com/c299621d594308c65aff0446f787b7fd/tumblr_mf5pipfX1P1qg1btmo9_250.gif
http://bibettesia.files.wordpress.com/2012/12/45085_358655414230523_2105516648_n.jpg?w=584&h=353
http://bibettesia.files.wordpress.com/2012/12/elley-5_thumb2.jpg?w=600&h=600
http://bibettesia.files.wordpress.com/2012/12/7004919431.jpg?w=584&h=389
http://bibettesia.files.wordpress.com/2012/12/531895_357548197674578_1807326437_n.jpg?w=600&h=600
oy senin gülüşüne anan ölsün ölsün ( aramızdan çekilmiş olur hehe) :utng:
http://bibettesia.files.wordpress.com/2012/12/khjshibukou16.jpg?w=600&h=600
http://bibettesia.files.wordpress.com/2012/12/700488932.jpg?w=600&h=640

anam o duduşları yesinler :nuts:
http://ss501fighting.files.wordpress.com/2009/10/52073181200910061415113x.gif
yok yok şaşırma ben yiyemem paşa ikimizide vurur hehe
http://i56.tinypic.com/16b0q36.gif
http://i56.tinypic.com/i44y1t.gif
kız bide şu çocuğu harcadılarya valla çok gıcığıma gidiyo korenin milleti :@
http://i781.photobucket.com/albums/yy98/nica23_0810/KyuSaeng/Summer%20and%20Love%20Gif/gif26.gif
sen morali bozma askercik biz hep seninleyiz :df:
http://i55.tinypic.com/2v28sx3.gif
ayy tekeşür ettim ya gül için dememiştim ama yinede saolasın:y176:bunları hyunada öğret tamammı benim haberim yokmuş gibi ama :y016:
http://ss501fighting.files.wordpress.com/2009/10/m204925667.gif
bütün erkekler aynı :S
http://img115.imageshack.us/img115/1882/12554483692.gif
http://img127.imageshack.us/img127/4476/12554469683.gif
http://img127.imageshack.us/img127/4661/1255445551.gif

ahanda bi deli daha :7:
http://img713.imageshack.us/img713/2600/29mn6131.gif
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/0211-1.gif
çık çık çık çık hiç normal hareketi yok hehe
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/0211-3.gif
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/12.gif
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/8.gif
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/1264694041_5.gif
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/1264694041_6_convgif.gif
annem bunla şaka da olmaz ha sokuverir elindeki milleri adamın gözüne hehe hehe
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_humantheater3004.gif
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_humantheater3007.gif
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_humantheater3008.gif
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_humantheater3009.gif
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_humantheater3010.gif
öldürdü öldürdü :S
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_humantheater3013.gif

mhtpklc
18.12.12, 02:24
evet kore saatiyle 7.yılı oldu ama keşke hep birlikte olsalarda kutlasaydık ahh keşke ya :)ha tamda onu diyodum inşallah shinwa gibi olur sonları da değil 7 17 yi kutlarız hep söylüyorlar shinwa gibi olacağız falan diye bakalım nasıl olacak :) onlar dönsünler o zaman fanlar ortalığı yıkmazlarsa bana gönderin o fanları hehe yalnız unni ben saeng i göremedim :(

büşra2
18.12.12, 02:34
yalnız unni ben saeng i göremedim şuan işim var seang ve jun u birazdan koyarım :)

mhtpklc
18.12.12, 02:42
şuan işim var seang ve jun u birazdan koyarım :)
benden sana hyun :flowers:
ağzını açmış nereye bakıyor :) merak konusu hehe
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/149719_427213624013056_1771400004_n.jpg