PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SS501 /// Turkish Triple S ♥ Green Peas

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114

pnrkaplan
17.02.13, 02:43
martta da benim resimlerimle gezersiniz o zaman

gezeriz kız nolucak hehe hehe

Aaaaa vallahi de hepsi uyuyor.Anaaaam benim hemen Koreye gitmem gerek.Bu şansı kaçırmamam lazım

ay yine yırttın hadi hehe hehe

Ne yazsam ki Şimdi .. Çok heyecanlandım

içinden ne geliyorsa onu yaz diyecem ama içinden ne geleceğini bilmiyorum hehe hehe

benimkide hazır başkası göz koyarsa yakarım ona göre

şimdi daha bir heyecanlandım nedense hehe hehe

aslında şurda yani grupta benim en iyi anlaşacağım şidi min biliyomusunuz koç koçla çok iyi anlaşır ama paşam var paşamda ikizler ve koçla ikizler tam zıt kutuplar ama birbirini tamamlayan kişiler

koç aslanda çok iyi anlaşırmış sen junla da iyi anlaşırsın o zaman hem minle junun neden anlaştığını şimdi daha iyi anladım hehe hehe

bende balık ve akreple iyi anlaşırmışım saeng ve kyu bekleyin beni hehe hehe

Valla ben aslan burcuyum ama tüm karakterlerimiz uyuyor Minle.Aslan burcunun karakteri nasıl oluyor ki?Ben kendi karakterimi pek çıkaramadım da

tamam işte minle çok iyi anlaşırsın yani karakterini bilmek istersen junu düşün hehe hehe

büşra2
17.02.13, 02:47
Valla ben aslan burcuyum ama tüm karakterlerimiz uyuyor Minle.Aslan burcunun karakteri nasıl oluyor ki?Ben kendi karakterimi pek çıkaramadım daaslında aslan ile koç hep bi tartışma ortamındalardır çünkü koç öncü burç ve her istediğinin olması gerektiğini düşünüyo ve aslanda kral bi burç olduğu için hayır senin değil benim dediğim olacak düşüncesine giriyo ama şu varki iki burçta kibirli kendini beğenmiştir ama ben şuna inanıyorum zıt kutuplar birbirini tamamlıyo tartışsalarda birbirine uyan çift oluyo ki nereye baksan hep zıt kişiler birlikteir dizilerde de normalde de aynı pşamla ben gibi :df:
napıyon annm öyle ulu orta temizlenmez bitler hehe
http://img840.imageshack.us/img840/7379/03681f44ddd34c555aaf539.jpg
gerçek şu ki grupta sürmenin en yakıştığı adam min yiğidi öldür hakkını yeme
http://img829.imageshack.us/img829/3350/455230841.jpg
senin her halükarda giderin var paşam sürmeye ne hacet :utng:
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/74031_176854955664733_6037697_n.jpg
Bunlar iyice aşmış kendilerini hey Allahımkavalyeleri bölüşebilirsek iyidir bir sevdicek başına kaç kız düşüyor kim bilir.Sayfamıza her gün uğrayın arkası yarın
.Biriside zaten paşanın sayfasına ambargo koymuşkimki o :hm:
gezeriz kız nolucakha tamam o zaman :df.
şimdi daha bir heyecanlandım nedensebense sinirlendim galiba paşamı alan gelecek ama o benim bunu hiçbiride değiştiremeyecek :@
koç aslanda çok iyi anlaşırmış sen junla da iyi anlaşırsın o zaman hem minle junun neden anlaştığını şimdi daha iyi anladım

bende balık ve akreple iyi anlaşırmışım saeng ve kyu bekleyin beniama koç ve ikizler sürekli kavga eder ben ve kardeşim öyleyiz minle paşamda nitekim öyle :df:

INAR
17.02.13, 02:47
koç aslanda çok iyi anlaşırmış sen junla da iyi anlaşırsın o zaman hem minle junun neden anlaştığını şimdi daha iyi anladım
Ay bak gördün mü.Min koç burcu ben de aslan burcuyum.Kızlar gerçekten bu kadarı da fazla ama bak ben gerçekten Min konusunu çiddiye almaya başlıycam haaa.Bu kadar da uyumluluk olmaz ki.

büşra2
17.02.13, 02:52
Ay bak gördün mü.Min koç burcu ben de aslan burcuyum.Kızlar gerçekten bu kadarı da fazla ama bak ben gerçekten Min konusunu çiddiye almaya başlıycam haaa.Bu kadar da uyumluluk olmaz ki.
sen burç diyosun benim paşamla benlerimiz bile aynı yerde düşünceler tip (tip derken duruş falan) sonra lakaplar hobiler falan aynı hehe

INAR
17.02.13, 02:55
sen burç diyosun benim paşamla benlerimiz bile aynı yerde düşünceler tip (tip derken duruş falan) sonra lakaplar hobiler falan aynı
Ben Minin hobilerini bilmiyorum ki.Bilen varmı bana da söylesin.Bakalım uyacak mı?

pnrkaplan
17.02.13, 02:56
.Biriside zaten paşanın sayfasına ambargo koymuş

kim acaba hehe hehe

Şimdi ben anlamadım paşanın sayfasına mesaj yazmak yasak mı?Yazsam ne olucak?

çinare seni tuğbaya havale ediyorum o anlatsın sana detayları

bak üşenmedim burcunun özelliklerini getirdim sana

Aslan burcunda doğan kişiler yüce gönüllülükleri ve hareketli kişilikleri ile tanınırlar. Aslan için başka söze gerek yoktur. Aslan kraldır, önderdir. Başkalarının yaşantısını bile onlardan daha iyi düzenleyebileceğine inandıklarından karşısındakilerde bunu kabul ederlerse her şey yolunda gider.

Bu burçta doğan kişilerin belirgin bir kaç özellikleri vardır. Her şeye karışmak, kibir ve fazla dogmatiklik. Aslan burcunu tanımlayan cümle \"KUMANDA EDERİM\" dir. Güneş gibi onlar da hep sahnede ışıl ışıl parlamak ve odak noktası olmak isterler.

Aslanlar askıya gelmeyen birici sınıf örgütleyicilerdir ve yetke alıştırması yapmak başlıca özelliklerindendir. İstediklerini kabul ettirmek onların huyudur. Hayran olunmaya bayılırlar. Yi zamanlarında heyecanlı, etkileyici, güler yüzlü, başkalarını yaşamına bile ışık getiren, dahası bunu görev olarak kabul eden sevimli, iyimser kişilerdir. Adaletli davranmamışsanız bile yüce gönüllü davranır fakat çok kızmış ise kurallara yakışır bir şekilde hemen düzelterek kendisini kralla eşit sayan densizin uygun bir biçimde geri çekilmesini isterler. Her zaman dürüstçe ve mertçe dövüşür, hiç bir zaman arkadan vurmaza. Bağışlayıcı olmalarına karşın kişiliklerine ilişkin konularda aşırı duyarlı olur, olayın ağırlığı ile orantılı olarak kolay unutmazlar.

Aslanlar genellikle başaralı olurlar ve bununla da övünürler. Zor durumda aldıkları zaman şans onlara yardım eder ve Güneş onları en karanlık günlerinde aydınlatır. Aslanlar lükse ve zevke düşkündürler. İstediklerini almak için borca girebilir, hovardaca giyinir, pahalı şeyleri isterler. Aslında para onlar için amaçlarına ulaştıracak bir araçtır

Aslanlar içten kendine güvenen, açık sözlü insanlar oldukları için herkesin kendileri gibi dürüst olduğunu düşünür ve tersi davranışlarla karşılaştıklarında hem üzülür hem de öfkelenirler. Gururlarından dolayı kendilerinden asla kuşkulanmazlar. Doğru karakter analizi yapamaz, yanlış arkadaş seçerler. Sorumluluk taşıyan bir konumda oldukları zaman bu güveni hakketmek için ellerinden geleni yaparlar.

Kadın olsun erkek olsun uygusal ilişkilerinde kedi-fare oyunu onamayı severler. Hoşlandıkları kişiyi elde etmek için türlü risklere girerler. Flörtlerinde dürüst davranır ve kandırmazlar.

Aslanlar aktör, dansöz öğreten, idare müdürü, kuyumcu ya da kendilerini gösterebilecekleri herhangi bir işte başarılı olurlar. Patronları saygıdeğer bir kişi , iş de hoş ise köle gibi istekle çalışırlar. Kasvetli sıkıcı işlere hiç gelemezler.

Betagram
17.02.13, 02:59
ama koç ve ikizler sürekli kavga eder ben ve kardeşim öyleyiz minle paşamda nitekim öyle
Ben burç filan tanımam arkadaş gözüme kestirdimmi tamamdır:zipir:heheValla Beta unni sen hepsinden büyüksün fırsattan yararlan bence.Paşa benim kavalyem olucak de o kadar.Tavrını koy biraz.Kim sana karşı çıka bilir ki.
Kuzum olur olmasınada müsait olmam yarı yolda kalır fukaraheheaman şimdi birisi tıslamaya başlar yinehehe

büşra2
17.02.13, 02:59
Ben Minin hobilerini bilmiyorum ki.Bilen varmı bana da söylesin.Bakalım uyacak mı?

-Alışveriş yapmayı çok seviyor.
Çorapları konusunda hastalık derecesinde takıntılıdır.(özellikle parmak çoraplarında
havuç hastasıdır
uyuduğu zaman uyandrılmaktan nefret ederki uyandıranı döver resmen
- Yabancı dil öğrenmeyi seviyor.
- Toplu yollanan ve hazır mesajlardan nefret eder.
- Çok çabuk sinirlenir ve kolay kolay affetmez.

bunlar birkaçı canım :df:

çinare seni tuğbaya havale ediyorum o anlatsın sana detaylarıhemen alıyım bebeğm ben sana özelden anlatırım o yüzden şimdilik burayı karıştırmayalım bebeğim :df:
Ben burç filan tanımam arkadaş gözüme kestirdimmi tamamdıraslında bende öyle ama paşamın her şeyiyle ilgileniyorum :utng:betacım senin burç neydi :hm:
Kuzum olur olmasınada müsait olmam yarı yolda kalır fukaraaman şimdi birisi tıslamaya başlar yine
olma zaten ya git güne git sen gelincede yaşına uygun bi ajussi ile gel mümkünse :@

INAR
17.02.13, 03:03
Hepsi tamamen uydu gerçekten de çok teşekkür ederim pınarcım.Ama en çok bu kısımları tamamen bana ait
Aslanlar içten kendine güvenen, açık sözlü insanlar oldukları için herkesin kendileri gibi dürüst olduğunu düşünür ve tersi davranışlarla karşılaştıklarında hem üzülür hem de öfkelenirler. Gururlarından dolayı kendilerinden asla kuşkulanmazlar. Doğru karakter analizi yapamaz, yanlış arkadaş seçerler. Sorumluluk taşıyan bir konumda oldukları zaman bu güveni hakketmek için ellerinden geleni yaparlar.
Adaletli davranmamışsanız bile yüce gönüllü davranır fakat çok kızmış ise kurallara yakışır bir şekilde hemen düzelterek kendisini kralla eşit sayan densizin uygun bir biçimde geri çekilmesini isterler. Her zaman dürüstçe ve mertçe dövüşür, hiç bir zaman arkadan vurmaza. Bağışlayıcı olmalarına karşın kişiliklerine ilişkin konularda aşırı duyarlı olur, olayın ağırlığı ile orantılı olarak kolay unutmazlar.

pnrkaplan
17.02.13, 03:09
Hepsi tamamen uydu gerçekten de çok teşekkür ederim pınarcım

Bişey değil cnm :d1 (14):

ben kaçıyorum hepinize iyi geceler :d1 (30):

büşra2
17.02.13, 03:10
ben kaçıyorum hepinize iyi gecelerbende kaçar azcık dizi izleyim kaç gündür burda kaldım diziizleyemedim iyi geceler canlar rüyanızda kimi istiyosanız onu görün emi :df:

mhtpklc
17.02.13, 03:12
imzamı ayarladım ve de geldim :D 23 ünde junun bir kolunda ben diğerin de pınar geleceğiz ona göre bizim masayı ona göre hazırlayın hehe hehe

Betagram
17.02.13, 03:17
olma zaten ya git güne git sen gelincede yaşına uygun bi ajussi ile gel mümkünse
Günden daha bu gün geldim :dil:ya nedir sizden çektiğim evde ortak burda sen bir rahat vermedinizpsikoo hem herşey yaşı yaşınamı Allah Allah hem seninkine hep kendinden büyükler hayran tamam kız tamam zaten büyük ihtimal müsait olmam olursamda bakarım artık valla Allah ne verdiyse kusura bakmayın yanihehebetacım senin burç neydi
Burçlarla pek ilgilenmiyorum kuzum ama sanırsam yengeç:df:

büşra2
17.02.13, 03:22
Günden daha bu gün geldim ya nedir sizden çektiğim evde ortak burda sen bir rahat vermediniz hem herşey yaşı yaşınamı Allah Allah hem seninkine hep kendinden büyükler hayran tamam kız tamam zaten büyük ihtimal müsait olmam olursamda bakarım artık valla Allah ne verdiyse kusura bakmayın yaniben olgun adam seviyorum bi kere nolmuş hem aramızda 4 yaş var (onlar bizim gibi değil 1 sene küçük hesap ediyolar) koreye göre aranda 5 yaştan fazla varsa o evlilik iyi geçmezmiş biz 4 le kurtarıyoz canikom hehe
Burçlarla pek ilgilenmiyorum kuzum ama sanırsam yengeçhımm iyi iyi ilgilenmesendebilmen lazım :df:artık modern bi ülke oldukya iyice adama cahil diyolar burcunu bilmyince hehe

Betagram
17.02.13, 03:32
hımm iyi iyi ilgilenmesendebilmen lazım artık modern bi ülke oldukya iyice adama cahil diyolar burcunu bilmyince Valla burçlara bakıp koca bekliyecek yaşı geçince öyle oluyor yani atı alan üsküdarı geçti kuzum burcu ne edem ben bulmuşum eşimi bırak benim peşimi ama ben senin peşindeyim haberin olsun amma ilk göz ağrım paşadır yani ne etseniz değişmez o:M:ben olgun adam seviyorum bi kere nolmuş hem aramızda 4 yaş var (onlar bizim gibi değil 1 sene küçük hesap ediyolar) koreye göre aranda 5 yaştan fazla varsa o evlilik iyi geçmezmiş biz 4 le kurtarıyoz canikom
Kız hurafe anam onlar inanma onlara banamı anlatıyon bunları:dil:

büşra2
17.02.13, 03:35
Valla burçlara bakıp koca bekliyecek yaşı geçince öyle oluyor yani atı alan üsküdarı geçti kuzum burcu ne edem ben bulmuşum eşimi bırak benim peşimi ama ben senin peşindeyim haberin olsun amma ilk göz ağrım paşadır yani ne etseniz değişmez oyok annem bizimkinide alan almış heralde işte paşayı bekliyo artık hehesenden korkum yok kız paşa konusunda evli barklı avrat yok hanımsın hehe
Kız hurafe anam onlar inanma onlara banamı anlatıyon bunlarıbanane hurafe falan sonuçta korede geçerli ben kabul etmesemde onlar öyle diyo napacan sen hehe

mhtpklc
17.02.13, 03:39
kyunun doğum günü geliyor imzaları ayralayalım kızlar :D

nasıl da tatlı çıkmış öyle :D

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/16279_10151087937407325_1265451754_n.jpg

Betagram
17.02.13, 03:52
kyunun doğum günü geliyor imzaları ayralayalım kızlar İnşAllah yarın bakıyım bir ayar çekerim:df:yok annem bizimkinide alan almış heralde işte paşayı bekliyo artık senden korkum yok kız paşa konusunda evli barklı avrat yok hanımsın
Valla işin ucunda sen olmasan vız gelir tırıs gider amma işte:dil:o kadar yani tüh be paşa kız sen hatunlardan kork hem oppa işin içine girdimiydi valla bir u dönüşü oluyor ki sormahehe

mhtpklc
17.02.13, 06:04
hyunu çok çekmeyin tiriplerinde gördüm :zipir:

http://2.bp.blogspot.com/-fn2SH1bBdV8/USAf7YNipwI/AAAAAAAA-0o/2Eg2HJEcxbg/s1600/IMG_4359.jpg

INAR
17.02.13, 15:32
hyunu çok çekmeyin tiriplerinde gördüm
Makiyajsız bi acaip görünüyor yaaa:hm:
Siz bir de benim Minime bakın makiyajsız da çok yakışıklı:df:
http://2.bp.blogspot.com/-M9PtL5Ymfk8/UGQuy9XAyMI/AAAAAAAAH-k/3aWebqDYTZ0/s1600/A3yogwyCYAAtuDF.jpg
Junnimiz radyoda:df:
http://minandell.files.wordpress.com/2011/06/1106011.jpg?w=914

mhtpklc
17.02.13, 17:27
Makiyajsız bi acaip görünüyor yaaao garip görüntüsün nedeni birazda soğuktan yüzü falan kızarmış onun etkisi büyük yoksa hyun da makyaj güzeli değil yani heheJunnimiz radyodaakıllı junnim benim madem ellerini orana burana sıkıştıracak kadar üşüdün o ayaklar niye çıplak hey Allahım ya hehe

lim seul seul
17.02.13, 17:30
http://www.youtube.com/watch?v=VXAxyoxvBeo&feature=youtu.be

çok güldüm bu rekalam için hazırlanmalarına ya nerde o eski günler :) laylaylay

http://www.youtube.com/watch?v=tWM0OQCG-mc&feature=youtu.be

birdiğer komik videomuz da bu :D:cps:

INAR
17.02.13, 18:05
akıllı junnim benim madem ellerini orana burana sıkıştıracak kadar üşüdün o ayaklar niye çıplak hey Allahım ya
Ya bu çocuk unadına corap giymiyor qaliba.:M:

lahanakafa
17.02.13, 18:07
Siz bir de benim Minime bakın makiyajsız da çok yakışıklı

Gözünün üstünde bir kilo makyaj var ya hehe

Junnimiz radyoda

Allahım ya hehe Madem üşüyorsun çocuk ne diye çorap giymedin de ellerini oraya buraya sokuyorsun :D

INAR
17.02.13, 18:12
Gözünün üstünde bir kilo makyaj var ya
Yok kız nerde ya?Bence makyaj yapmamış.Ay yapmış da ben mi görmüyorum:hm:.Ben gerçekten gözlüksüz hiç bir şey görmüyorum qaliba.:hm:

lahanakafa
17.02.13, 18:15
Yok kız nerde ya?Bence makyaj yapmamış.Ay yapmış da ben mi görmüyorum.Ben gerçekten gözlüksüz hiç bir şey görmüyorum qaliba.

1 kiloyu abarttım tabi hehe Ama gözünün üzerinde makyaj var bariz :P Neyse zaten ben bu Korelilere güvenmiyorum arkadaş, şu bb kremleri var ya hep ondan sürüyorlar bizi kandırıyorlar pürüzsüz yüzümüz var diye hehe

INAR
17.02.13, 18:16
Allahım ya Madem üşüyorsun çocuk ne diye çorap giymedin de ellerini oraya buraya sokuyorsun
Kızlar ben araştırdım.Zavallı çocuk Keyfinden yapmamış.Tüm corapları kirlenmiş.Mehtapa yıka demiş ama mehtap yıkamamış.:M:Zavallı çocuk dacorapsız kalmış.Mehtap allah insaf versin kızım.Dondu çocuk:evil:

INAR
17.02.13, 18:19
1 kiloyu abarttım tabi Ama gözünün üzerinde makyaj var bariz Neyse zaten ben bu Korelilere güvenmiyorum arkadaş, şu bb kremleri var ya hep ondan sürüyorlar bizi kandırıyorlar pürüzsüz yüzümüz var diye
bb kremleri mi?O nasıl bi krem öyle?Yalnızca erkekler için mi bu kram?
Burda çok kederli görünüyor ya.Ne düşünüyor acaba.Bi sıkıntısı mı var?:d1 (2):
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_fashionshowdominic005.jpg
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_fashionshowdominic002.jpg
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_fashionshowdominic003.jpg
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_fashionshowdominic004.jpg
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/J
[IMG]http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_fashionshowdominic007.jpg
Yanındaki ne dedi Mine acaba:hm:
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_fashionshowdominic008.jpg
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_fashionshowdominic009.jpg
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_fashionshowdominic010.jpg
http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/Jung%20Min/JM_fashionshowdominic011.jpg

mhtpklc
17.02.13, 18:23
1 kiloyu abarttım tabi Ama gözünün üzerinde makyaj var bariz Neyse zaten ben bu Korelilere güvenmiyorum arkadaş, şu bb kremleri var ya hep ondan sürüyorlar bizi kandırıyorlar pürüzsüz yüzümüz var diye
evet ben de pek inanmıyorum sıfır makyajla dolaştıklarına :D Kızlar ben araştırdım.Zavallı çocuk Keyfinden yapmamış.Tüm corapları kirlenmiş.Mehtapa yıka demiş ama mehtap yıkamamış.Zavallı çocuk dacorapsız kalmış.Mehtap allah insaf versin kızım.Dondu çocukehh neyim ben be kendisi yıkasın kimsenin çorabını falan yıkayamam ben öyle sevdik diye köle olmadık heralde :mad:bb kremleri mi?O nasıl bi krem öyle?Yalnızca erkekler için mi bu kram?hayır herkes kullanıyor nemlendiricili fondoten gbi bir şey sanırım yüzünü pürüzsüz gösteriyor :D

lahanakafa
17.02.13, 18:27
Kızlar ben araştırdım.Zavallı çocuk Keyfinden yapmamış.Tüm corapları kirlenmiş.Mehtapa yıka demiş ama mehtap yıkamamış.Zavallı çocuk dacorapsız kalmış.Mehtap allah insaf versin kızım.Dondu çocuk

hehe Çamaşır makinası diye bir şey var. Yıkasın sıpa. Biz kızımızı ezdirmeyiz :P
evet ben de pek inanmıyorum sıfır makyajla dolaştıklarına

Hele ki bu kadar yakından fotoğraf çektirecek :P
bb kremleri mi?O nasıl bi krem öyle?Yalnızca erkekler için mi bu kram?

Yok herkes kullanıyor. Güneş korumalı kapatıcı bu krem. Kırışıklığı bile önlüyormuş :D Bebek yüzleri bu krem sayesinde oluyormuş. Sivilceye filan da iyi geliyormuş. Hiç denemedim Türkiye'de de çıktı aslında son zamanlarda bu kremlerden :D
Burda çok kederli görünüyor ya.Ne düşünüyor acaba.Bi sıkıntısı mı var?

Min'in dertler derya olmuş, bu da soru mu şimdi böhü

mhtpklc
17.02.13, 18:30
Çamaşır makinası diye bir şey var. Yıkasın sıpa. Biz kızımızı ezdirmeyiz amanın unnime bk ya nesıl da arkamda ben bu çinareye kalsam yandım zaten hehe

saengin bu klipteki sevimlilği :d1 (14):

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/560267_343845582387612_1726096849_n.jpg

INAR
17.02.13, 18:35
Çamaşır makinası diye bir şey var. Yıkasın sıpa. Biz kızımızı ezdirmeyiz
Kıızım adam meşqul.Ben de mehtapa elle yıka deümiyorum ki.Makinayı çalıştırsın:evil:
Yok herkes kullanıyor. Güneş korumalı kapatıcı bu krem. Kırışıklığı bile önlüyormuş Bebek yüzleri bu krem sayesinde oluyormuş. Sivilceye filan da iyi geliyormuş. Hiç denemedim Türkiye'de de çıktı aslında son zamanlarda bu kremlerden
Haaaa anladım.Türkiyeye daha yeni geldise bize belki daha gelmedi.:hm:Hele ki bu kadar yakından fotoğraf çektirecek
Sus kız.Guya sizin oppalar her zaman makyajsız geziyorlar:evil:

lahanakafa
17.02.13, 18:38
amanın unnime bk ya nesıl da arkamda ben bu çinareye kalsam yandım zaten

Tabi canım biz kız tarafıyız hehe
saengin bu klipteki sevimlilği

Oyy canım ya özledim ben bunu böhü
Kıızım adam meşqul.Ben de mehtapa elle yıka deümiyorum ki.Makinayı çalıştırsın

hehe O kadar parası var alsın iki tane. Ben yurtta kalırken temiz çorabım bitince marketten alıyordum hehe hehe Tembellikte sınır tanımam :P
Haaaa anladım.Türkiyeye daha yeni geldise bize belki daha gelmedi.

Bilmem ki belki size çoktan gelmiştir :D Bize hep her şey daha geç geliyor :D
Sus kız.Guya sizin oppalar her zaman makyajsız geziyorlar

Sizin oppalar??? Kim o oppalar?? Tabi ben oppamı her daim makyajsızından seçerim, öyle sahte güzellikleri sevmem hehe

INAR
17.02.13, 18:39
Min'in dertler derya olmuş, bu da soru mu şimdi
Niya ya ne derdi var ki?Ya ben gerçekten Minin fotolarına her baktığımda üzülüyorum.Min ss501 zamanında gözleri ışıl-ışıl parlıyordu.Ama şimdi hep hüzünlü görünüyor.Yüzü gülse de gözleri çok kederliböhü

lahanakafa
17.02.13, 18:40
Niya ya ne derdi var ki?
Dsp'den ayrıldıktan sonra anlaştığı şirketiyle sorunlar yaşadığı ortaya çıktı, hatta konu mahkemeye gitti. Doğru dürüst para kazanamadı, hala da paçayı doğrultamadı çocuk.

mhtpklc
17.02.13, 18:41
Tabi canım biz kız tarafıyız hehe hehe heheOyy canım ya özledim ben bunu Allahtan yeni albüm falan varda ortalara çıkacak adam kayboldu gitti ya :SO kadar parası var alsın iki tanehiç ya araba kolaeksiyonu yapacağına alsın iki çifti hehe Ben yurtta kalırken temiz çorabım bitince marketten alıyordum Tembellikte sınır tanımam gelecekte ki ben mi ne heheSizin oppalar??? Kim o oppalar?? Tabi ben oppamı her daim makyajsızından seçerim, öyle sahte güzellikleri sevmem ss501 üyeleri çok yakışıklı makyajla biraz daha güzelleştiriyorlar deyip tatlıya bağlayalım :DNiya ya ne derdi var ki?Ya ben gerçekten Minin fotolarına her baktığımda üzülüyorum.Min ss501 zamanında gözleri ışıl-ışıl parlıyordu.Ama şimdi hep hüzünlü görünüyor.Yüzü gülse de gözleri çok kederligruptan ayrıldıktan sonra gülecek bir şey yaşamadı ki zavallıcık tee gönderdiler nerelerde dizi çek diye parasını vermemişler hatta daha en son kore albümünü çıkartmadan bile bir eski stilisti beraberdik işte beni kullandı falan diye mini kötüleyecek şeyler açıklamaıştı ama min reddetti zaten hayranlar da pek üstünde durmadı sanırım :(

INAR
17.02.13, 18:45
Sizin oppalar??? Kim o oppalar??
Yani senin Kyu,mehtapın Junu,Jun Ki-si:df:
Minin bile3ği yaralanmış ya:cing:
http://images4.fanpop.com/image/photos/18800000/Park-Jung-Min-Preformance-Music-Bank-3-park-jung-min-18824317-450-705.jpg

lim seul seul
17.02.13, 18:45
eve çinare böylede yakışıklıymış :) hava atma kız ben de paşayı koyarım bak :D

lahanakafa
17.02.13, 18:48
Allahtan yeni albüm falan varda ortalara çıkacak adam kayboldu gitti ya

T_T Pattis yanaklım ya kıyamam. Ben çok büyük şeyler ümit etmiyorum ama bize yeter ne yapsa da :D
hiç ya araba kolaeksiyonu yapacağına alsın iki çifti

İşte böyle böyle zengin oluyor. Çoraptan kısıyor araba alıyor hehe Yakında piropiro fabrikası açacak inşallah :D
gelecekte ki ben mi ne

Çok görmem vallahi hehe İnsan darda kalınca neler yapmıyor :P
ss501 üyeleri çok yakışıklı makyajla biraz daha güzelleştiriyorlar deyip tatlıya bağlayalım

Doğru canım çirkin değil zaten ciltleri belli. Kötü cildi ne kadar kapatsan da belli oluyor zaten. Mesela Hyun'un yara izlerini kapatamıyorlar, belli oluyor makyajla da :S

mhtpklc
17.02.13, 18:55
T_T Pattis yanaklım ya kıyamam. Ben çok büyük şeyler ümit etmiyorum ama bize yeter ne yapsa da nasıl çok büyük şeyler :hm:İşte böyle böyle zengin oluyor. Çoraptan kısıyor araba alıyor Yakında piropiro fabrikası açacak inşallah junu zengin eden bu cimriliği dimi hehe hehe

lim seul seul
17.02.13, 18:55
ne yalan söyleyim ben paşanın gerçekten ama makyajsız halini gördüm dediğin gibi mehtap kandırıyolar bizi :) ama olsun yine de seviyorum :D

tabi canım çirkin değiller :D saeng de güzel foto da çıkmış albümü de çıksa tam olcak

lahanakafa
17.02.13, 18:57
nasıl çok büyük şeyler

Yani mesela öyle müzik programlarını filan kazanamayacak büyük ihtimalle eski günlerdeki gibi böhü Çok ses getirmeyecek gibi.

mhtpklc
17.02.13, 18:58
Yani mesela öyle müzik programlarını filan kazanamayacak büyük ihtimalle eski günlerdeki gibi Çok ses getirmeyecek gibi.orasına bence de öyle olacak ama saeng yine çok güzel bir albüm yapacak bence ödül falan onlara alıştık zaten inşallah öyle olmaz da olur bence :S katıldığı programları falan izleriz güzel olur o da yeter :D

lahanakafa
17.02.13, 19:00
orasına bence de öyle olacak ama saeng yine çok güzel bir albüm yapacak bence ödül falan onlara alıştık zaten inşallah öyle olmaz olur bence katıldığı programları falan izleriz güzel olur o da yeter

Evet ben de yani bunu kastetmiştim. Kendi yağımızda kavrulup gideriz :D Ben asıl Hyun ne yapacak çok merak ediyorum. Uzun zamandır Japonya'da, Kore'de geri döndüğü zaman eski popülaritesi devam edecek mi?

lim seul seul
17.02.13, 19:00
evet ya ben ce bu hepsi için geçerli çinare grup ayrıldıktan sonra ayrı bi yüz ifadeleri oldu hüzünlü :(

mhtpklc
17.02.13, 19:04
Evet ben de yani bunu kastetmiştim. Kendi yağımızda kavrulup gideriz Ben asıl Hyun ne yapacak çok merak ediyorum. Uzun zamandır Japonya'da, Kore'de geri döndüğü zaman eski popülaritesi devam edecek mi?
evet hyun korede uzun arada verdi dizi yayınlansa onun için iyi olurdu bakalım göreceğiz onu da :df:evet ya ben ce bu hepsi için geçerli çinare grup ayrıldıktan sonra ayrı bi yüz ifadeleri oldu hüzünlü ben hyun da pek o hüznü görmedim aslında yani bütün üyeler ne kadar üzüldüklerini ne kara özlediklerini söylerken hyunundan öyle birşey duymadım :S tabi bilemem yine de belki de ben rastlamamışımdır bir şeyler söylediyse de :df:

INAR
17.02.13, 19:08
ben hyun da pek o hüznü görmedim aslında yani bütün üyeler ne kadar üzüldüklerini ne kara özlediklerini söylerken hyunundan öyle birşey duymadım
tabi bilemem yine de belki de ben rastlamamışımdır bir şeyler söylediyse de
Evet ben de duymadım.Ben de qıcık olmuştum o zaman paşaya:evil:

lim seul seul
17.02.13, 19:10
ya keşke bir araya gelseler tekrar hyun nu da bilmiyorum ya ama bence maç felan yaptıklarında mutlu oluyo bir araya gelmelerini istiyodur :D tabi bilemem ayrılırlarken çok üzgünlerdi sonuçta :(
paşayı korumuyorum ama bilmiyorum ya harumanı söylerken ayrılırlarken çok üzgündü hepsi :(

pnrkaplan
17.02.13, 19:12
okuması çok zor oldu kaç sayfa gitmişsiniz öyle hehe hehe

akıllı junnim benim madem ellerini orana burana sıkıştıracak kadar üşüdün o ayaklar niye çıplak hey Allahım ya

Allahım ya Madem üşüyorsun çocuk ne diye çorap giymedin de ellerini oraya buraya sokuyorsun

junda yangın var bilmiyonuz mu hehe hehe

Yok kız nerde ya?Bence makyaj yapmamış.Ay yapmış da ben mi görmüyorum.Ben gerçekten gözlüksüz hiç bir şey görmüyorum qaliba.

evet ben de pek inanmıyorum sıfır makyajla dolaştıklarına

hemen size junninin makyajsız fotosunu koyayım suratındaki sivilceleri görmüşünüzdür herhalde yani suratında hiçbir makyaj yok ama yine de yakışıklı :d1 (7):

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/552500_153966801422229_265381427_n.jpg

buda aynı tarihte çekilen foto :d1 (16):

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/428233_153966594755583_1360468935_n.jpg

Dsp'den ayrıldıktan sonra anlaştığı şirketiyle sorunlar yaşadığı ortaya çıktı, hatta konu mahkemeye gitti. Doğru dürüst para kazanamadı, hala da paçayı doğrultamadı çocuk.

çok çekti min ya bundan sonra her şey yolunda gider inşallah :(

junu zengin eden bu cimriliği dimi

kız çok yardımseverdir junni sadece parayı seviyor üyelere de pek yemek ısmarlamaz o kadar

mhtpklc
17.02.13, 19:13
Evet ben de duymadım.Ben de qıcık olmuştum o zaman paşayabu yüzden çoğu triple s biiraz kızıyor hyuna aslında hatta grubub onun yüzünden dağıldığğını söyleyip hyunu hiç sevmeyenler de var yani bence hyun yüzünden değil o kadar basit değil o işler :(ya keşke bir araya gelseler tekrar hyun nu da bilmiyorum ya ama bence maç felan yaptıklarında mutlu oluyo bir araya gelmelerini istiyodur tabi bilemem ayrılırlarken çok üzgünlerdi sonuçta evet hyun da mutlu oluyor ama mesela jun ve mine hiç destek olduğunu görmedim ben daha işte bu futbol ilk.okuması çok zor oldu kaç sayfa gitmişsiniz öyle okuması çok zor oluyor gerçekten bundan sonra saatleşip çyle mi gelsek ne yapsak hehejunda yangın var bilmiyonuz mu hehe hehe hehe hemen size junninin makyajsız fotosunu koyayım suratındaki sivilceleri görmüşünüzdür herhalde yani suratında hiçbir makyaj yok ama yine de yakışıklı ahh ah junnim makyajsızkende çok yakışıklı gerçekten :utng:kız çok yardımseverdir junni sadece parayı seviyor üyelere de pek yemek ısmarlamaz o kadaryardımseverliğine birşey diyemem de cimri adam anca kız görünce paraları döküyor ortaya hehe

lim seul seul
17.02.13, 19:15
evet ya yazık çok çekti ya acaba niye sorun yaşamıştı ajansla ,bi de jun un evet sivilcelerini gördüm :D böylede yakışıklı

hım olabilir ozaman yeni farkına varıyo demek ki ayrılık açısının :)

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQvBjFS5lY9kik12rBgYCXBssDB9ds2qvmp1by0d-zlGiwT2ahmnw:3.bp.blogspot.com/--OdRuh5PKD4/TiqGpXbbI9I/AAAAAAAAAA8/33JlIXxvR4M/s1600/164880_141210382602896_123813497675918_254257_7929420_n.jpgsizce bu kim :D

INAR
17.02.13, 19:17
bu yüzden çoğu triple s biiraz kızıyor hyuna aslında hatta grubub onun yüzünden dağıldığğını söyleyip hyunu hiç sevmeyenler de var yani bence hyun yüzünden değil o kadar basit değil o işle
Bence de hyun yüzünden değil ama son konserinde her kes yanındaki üye ile ilgili güzel şeyler dilekler söyledi.Ama hyun sadece iki kelime söyledi.Min ss501 için çok çalıştı.Mine iyi davranın lütfen.Bu kadar:sad2:

mhtpklc
17.02.13, 19:22
Bence de hyun yüzünden değil ama son konserinde her kes yanındaki üye ile ilgili güzel şeyler dilekler söyledi.Ama hyun sadece iki kelime söyledi.Min ss501 için çok çalıştı.Mine iyi davranın lütfen.Bu kadarcanım bu konuda biz bir şey bilemiyoruz maalesef hyun ya da min suçlu da diyemem ama aralarında bir anlamşmazlık olduğu herkesçe kabul görmüş birşey artık :S

pnrkaplan
17.02.13, 19:28
Evet ben de yani bunu kastetmiştim. Kendi yağımızda kavrulup gideriz Ben asıl Hyun ne yapacak çok merak ediyorum. Uzun zamandır Japonya'da, Kore'de geri döndüğü zaman eski popülaritesi devam edecek mi?

kız sen onu mu merak ediyorsun hyun da popüleriteden bol ne var hehe hehe bişey olmaz ona merak etme hehe

bu yüzden çoğu triple s biiraz kızıyor hyuna aslında hatta grubub onun yüzünden dağıldığğını söyleyip hyunu hiç sevmeyenler de var yani bence hyun yüzünden değil o kadar basit değil o işler

evet hyunu seven çok olduğu kadar antisi de çok özellikle grup solo için ayrıldıktan sonra :(

evet hyun da mutlu oluyor ama mesela jun ve mine hiç destek olduğunu görmedim ben daha işte bu futbol ilk.

bir şey itiraf edeyim mi jun ile hyunu yan yana görünce bir şok geçirmedim değil dünya tersine döndü dedim herhalde hatta ikinci kez oynamaya gelince durun noluyoruz dedim bu ikisi aynı spor solonuna gidiyormuş onuda öğrendim orada konuşuyorlarmış gizli gizi hehe hehe

okuması çok zor oluyor gerçekten bundan sonra saatleşip çyle mi gelsek ne yapsak

hehe hehe

Bence de hyun yüzünden değil ama son konserinde her kes yanındaki üye ile ilgili güzel şeyler dilekler söyledi.Ama hyun sadece iki kelime söyledi.Min ss501 için çok çalıştı.Mine iyi davranın lütfen.Bu kadar

kız mini hepimiz severiz hatta juna o kadar çektirmesine rağmen hehe hehe

INAR
17.02.13, 19:31
kız mini hepimiz severiz hatta juna o kadar çektirmesine rağmen
Kız ben Hyunun söylediklerini tekrarladım.Sizin Mini sevdiğinizi biliyorum zaten.Onu sevmemk mümkün mü?

mhtpklc
17.02.13, 19:32
evet hyunu seven çok olduğu kadar antisi de çok özellikle grup solo için ayrıldıktan sonra ahh ah dertli triple s im benim :( bir şey itiraf edeyim mi jun ile hyunu yan yana görünce bir şok geçirmedim değil dünya tersine döndü dedim herhalde hatta ikinci kez oynamaya gelince durun noluyoruz dedim u ikisi aynı spor solonuna gidiyormuş onuda öğrendim orada konuşuyorlarmış gizli gizi aynı şoku ben de geçirmiştim gerçekten shop şaka falan bile diye düşündüm ama sonradan gerçek olduğunu anladım ve ohh bi bayram havası sardı ki sorma hehe gili gizli hehe hehe

lim seul seul
17.02.13, 19:38
ya bak be bunu bilmiyodum üzüldüm şimdi :(

bence de dağılmaların hyun yüzünden değil tabi mutlaka bir anlaşmazlık olmuştur aralarında ama ben de ne hyun u ne de min i suçlayamam ajansı suçlarım sadece :)

evet ya hayranı kadar sevmiyeni niye çok of grubun ayrılması sadece onun suçu mu sanki of of :(

bakın nasıldamasum uyuyor :)http://img1.cdn.crunchyroll.com/i/spire3/05042008/1/0/9/1/1091fc44fd2940_full.png

pnrkaplan
17.02.13, 19:44
Kız ben Hyunun söylediklerini tekrarladım.Sizin Mini sevdiğinizi biliyorum zaten.Onu sevmemk mümkün mü?

demişsin ya mine iyi davranın diye ondan söyledim :)

aynı şoku ben de geçirmiştim gerçekten shop şaka falan bile diye düşündüm ama sonradan gerçek olduğunu anladım ve ohh bi bayram havası sardı ki sorma gili gizli

demek gizli gizli hehe hehe

tabi mutlaka bir anlaşmazlık olmuştur aralarında

ben hala min , jun ve hyunun arasında sonra minin kyu ve saeng ile arasında ne oldu çok merak ediyorum :)

INAR
17.02.13, 19:45
ben hala min , jun ve hyunun arasında sonra minin kyu ve saeng ile arasında ne oldu çok merak ediyorum
Niye onlar da mı soğuklar bir-birlerine karşı?

mhtpklc
17.02.13, 19:48
demek gizli gizli hehe heheben hala min , jun ve hyunun arasında sonra minin kyu ve saeng ile arasında ne oldu çok merak ediyorum diyorum ben gidip bir minle konuşsam bütün karanlıklar aydınlanacak ama fırsat vermiyorlar ki hehe Niye onlar da mı soğuklar bir-birlerine karşı?bunal grupça zamanında bir anlaşmazlık yaşamışlar bence iki kişilik bir mesele değiş ama bence :D

pnrkaplan
17.02.13, 19:50
Niye onlar da mı soğuklar bir-birlerine karşı?

yok cnm saeng ve kyuyla araları iyi de grup solo için ayrıldıktan sonra saeng ve kyu amerikaya gitmişlerdi ordan hediye getirmiş mine verememişti kyu bu hediyenin çok önceden verilmesi gerekiyordu diye tvit atmıştı min de kalpten verilen bir hediyeyle insanlar yumuşar demişti

diyorum ben gidip bir minle konuşsam bütün karanlıklar aydınlanacak ama fırsat vermiyorlar ki

gitçeğin zaman haber ver sorularımı hazırlayayım hehe hehe

lim seul seul
17.02.13, 19:52
hadiye böylemi olmuş bence büyük birşey değil altı üstü hediye :) deseydi ben alırdım ona :D

ya tek sen değil ben de merak ediyorum keşke ayrılmasalardı

http://www.ğğğğğğğğğğğğğğğ/Konu-SS501-Grubunun-Turkiye-ye-Getirilmesi-Icin-Resmi-Bir-Organizasyon-Var-DESTEK-LUTFEN (http://www.%C4%9F%C4%9F%C4%9F%C4%9F%C4%9F%C4%9F%C4%9F%C4%9F%C4%9F%C4%9F%C4%9F%C4%9F%C4%9F%C4%9F%C4%9F/Konu-SS501-Grubunun-Turkiye-ye-Getirilmesi-Icin-Resmi-Bir-Organizasyon-Var-DESTEK-LUTFEN)

gezinirken buna rasladım bakın hatta hyun yardım için teşekür ediyodu demek ki bunun içindi galiba
işte video da bu :)

http://www.youtube.com/watch?v=u-5GxNkwcCc&feature=youtu.be

INAR
17.02.13, 19:54
diyorum ben gidip bir minle konuşsam bütün karanlıklar aydınlanacak ama fırsat vermiyorlar ki
Kız sus bakiyim.Mine bir şey söylemek istiyorsan bana söyle ben iletirim.Siz uzak durun benim oppamdan.
bunal grupça zamanında bir anlaşmazlık yaşamışlar bence iki kişilik bir mesele değiş ama bence
Evet bence de.Ama son konserde Min ağlayarak çok kaprizler yaptığını ve diğer üyeleri zor duruma soktuğunu filan söyledi ama ağladığı için yarıda bıraktı

mhtpklc
17.02.13, 20:00
gitçeğin zaman haber ver sorularımı hazırlayayım
yaz kağıda gönder bana heheya tek sen değil ben de merak ediyorum keşke ayrılmasalardı ben mine twit bile attım hyunla küsmünüz diye cevap verseydi şimdi çok rahattık heheKız sus bakiyim.Mine bir şey söylemek istiyorsan bana söyle ben iletirim.Siz uzak durun benim oppamdan.amaaan senin de tek derdin min biz kasap et derdinden koyun can hehe

pnrkaplan
17.02.13, 20:08
amaaan senin de tek derdin min biz kasap et derdinden koyun can

hyun derki ne karışıyonuz bakayım bizim aramızda olanlara hehe hehe

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/13171_507682112616189_1944851849_n.jpg

hehe hehe bu fotoyu koyup koymamak için çok düşündüm ama duramadım hehe

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/64773_507682152616185_1236096563_n.jpg

kendini podyumda sandı sanırsam hehe hehe

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188368_507682252616175_989090323_n.jpg

mhtpklc
17.02.13, 20:12
hyun derki ne karışıyonuz bakayım bizim aramızda olanlara tamam ya karışmadık hiç kiim minle mi sen mi küs mi kim dedi onları hehe hehe bu fotoyu koyup koymamak için çok düşündüm ama duramadım :M: :M: :M: yorumsuz :M:jendini podyumda sandı sanırsam Allahım bakış duruş hehe hehe ağzımı toplayamadım hyunun hallerinden hehe

lim seul seul
17.02.13, 20:14
hadi ya cevap atmadı demek türkçemi yazdın yoksa :)
tamam biz sana deriz sen de iletirsin çinare ama galiba sen degitgide paylaşmak konusun da tuğbaya benziyon ha :D hehe :) şaka yapıyorumkızmayın sakına :D:)
ya o popo kısmını niye koydun Allah ne diyim :)

mhtpklc
17.02.13, 20:17
hadi ya cevap atmadı demek türkçemi yazdın yoksa hayır ingilizce yazmıştım ama onu da anladığı meçhul :7:

pnrkaplan
17.02.13, 20:21
Allahım bakış duruş ağzımı toplayamadım hyunun hallerinden

bende hehe hehe

ya o popo kısmını niye koydun Allah ne diyim

aaa hazır bulmuşken neden koymayayım hehe hehe

hayır ingilizce yazmıştım ama onu da anladığı meçhul

korece yazsaydın keşke gogle amca sana yardım ederdi hehe hehe

burada da uçuşa geçmiş gibi hehe hehe

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/16418_507683249282742_692096466_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/16423_507683439282723_550356792_n.jpg

mhtpklc
17.02.13, 20:25
korece yazsaydın keşke gogle amca sana yardım ederdi google amca çok saçmalıyor bazen ingilizce çevirelere bakıyorum bir şey yazıyorum ben demişim o neye çevirmiş hehe bazen aynı çevirdiğini tekrar diğer dile çevir diyorum farklı bir şey çeviriyor hehe yok güvenim kalmadı hehe

insafsızlar boğulacakmış kyucağız az daha :S

http://img197.imageshack.us/img197/4765/2drvu5lf.jpg

pnrkaplan
17.02.13, 20:31
google amca çok saçmalıyor bazen ingilizce çevirelere bakıyorum bir şey yazıyorum ben demişim o neye çevirmiş bazen aynı çevirdiğini tekrar diğer dile çevir diyorum farklı bir şey çeviriyor yok güvenim kalmadı

hehe hehe

bu da bugünler de pankartla dolaşmaya başladı hayırdır hehe hehe

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/76056_206699589472923_1113500800_n.jpg

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/36595_609315072416644_1738237413_n.jpg

mhtpklc
17.02.13, 20:33
bu da bugünler de pankartla dolaşmaya başladı hayırdır heejunun bacaklar çarpık mı ne hehe hehe reklam yapıyor reklam konser için :zipir:

pnrkaplan
17.02.13, 20:38
junun bacaklar çarpık mı ne

ben çarptım hehe hehe zayıflayınca çarpık oluyor kilo alınca düzeliyor anlamadım ben bunun tipini hatta bir gün kaslı duruyor bir gün kassız hehe hehe

mhtpklc
17.02.13, 20:40
ben çarptım zayıflayınca çarpık oluyor kilo alınca düzeliyor anlamadım ben bunun tipini hatta bir gün kaslı duruyor bir gün kassız jun habire shopluyorlar demek ki ama her seferinde başka bir yerini hehe hehe

büşra2
17.02.13, 21:00
junun bacaklar çarpık mı neyaa adamın hep eline baktınız tabi hiç gözüne bakmadınız iki dk.para olmayınca bacanın çarpığını anladınız siz varya az değilsiniz :7:
kızlar birazdan bikaç banner koyacağım içlerinden birini seçip danceden rica edelim doğum gününde kullanmak için olurmu :df:

mhtpklc
17.02.13, 21:02
yaa adamın hep eline baktınız tabi hiç gözüne bakmadınız iki dk.para olmayınca bacanın çarpığını anladınız siz varya az değilsiniz hehe biz paracı mıyız ya aşk olsun şimdiye kadar hiç paranın lafını ettik mi junun arabalarından futbol takımnın sözünü bile açtık mı cık cık :7:kızlar birazdan bikaç banner koyacağım içlerinden birini seçip danceden rica edelim doğum gününde kullanmak için olurmu tama :df:

pnrkaplan
17.02.13, 21:04
yaa adamın hep eline baktınız tabi hiç gözüne bakmadınız iki dk.para olmayınca bacanın çarpığını anladınız siz varya az değilsiniz

biz onu çarpık da severiz dimi mehtap hehe hehe

kızlar birazdan bikaç banner koyacağım içlerinden birini seçip danceden rica edelim doğum gününde kullanmak için olurmu

olur cnm :)

büşra2
17.02.13, 21:07
biz paracı mıyız ya aşk olsun şimdiye kadar hiç paranın lafını ettik mi junun arabalarından futbol takımnın sözünü bile açtık mı cık cık yok canım hiçlafı bile geçmedi daha geçengün adamın hediyelerini satıyodunuz sonra arabaları satışa çıkarıyodunuz hehe
biz onu çarpık da severiz dimi mehtap tabi tabi ondan yeni farkettiniz hehe

lim seul seul
17.02.13, 21:08
http://img16.imageshack.us/img16/7230/image00001yg.jpg
ben asıl bu haline koptum ya hehe :)

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTUcbJRerPkQcl8IqChWaoew5usMOARyMlhHiTRvCIS6Ho37zu:img818.imageshack.us/img818/2425/27094922198996783443610.jpg nasılda komiklikler yapıyor

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTJzSWu8MZmDvI6asGXB1EoSLJ8wep5_6K8O0GJVSbxBt4Zr2nN:c1111.hizliresim.com/r/g/juvd.gifyaburda napıyo bunla :D
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTJ9ZLhPCooWh5lZc-54sbTjovP53zkwiZOirwlNBTDsUnkM_Trvg:i28.tinypic.com/wbeydl.jpg tuğba bu kalpde ikimize galiba tabi başta sana :)
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQZcj3zNv3_8hs37cxr83jMncHy_SLoQj9zCVVI_iE2PZNJupDG:i53.tinypic.com/5pn2hy.jpg
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT1LoTcALaw2hdagQo82Wso8Vi0OIBOBk7q46b4-eUW0zlZpZ1cQA:img522.imageshack.us/img522/8016/tumblrlaqk4jifpk1qd2j4p.jpgsaeng ve hyun galiba cezalılar :D
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQGjv3R8JlAJHm1GfK9wMRnkxrt_Psqy1nyHTQr0tIvsSthCyWxsw:img97.imageshack.us/img97/7066/grin4.gif paşanın iyi huyuda kötü huyuda uyumakmış ss501 öylediyor her ortamda hemen uyurmuş burdada uykusu çok geldi galiba :)
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS5z9cmry_nezSgFvtKO2oBMco9bJvPChofAclpe1lLrUKljyClqw:cdn.zapkolik.com/thumb/2/3/6/320x240/1616389805kim-hyun-joong-amp-kim-bum-telefon-reklami34.jpgya bu reklam çekimin de napyplar kim bumla oyunmu oynuyolar :D
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRhrJcYkWaBg8ka_iTLQNOAv1EHzNW7DI31vlBtvBSh1FWacaeI:sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/c30.0.403.403/p403x403/563139_556565641029237_753800445_n.png paşatuğba görmesin başkalarına ellerinle yemek yedirdiğini :)
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQzMbHVjmHrniNTT-WqcyN_MSxFRcE_Mnixouxe4F3hmdSVlV47yQ:img233.imageshack.us/img233/6870/31533553.jpg hep paşayı koymayalım dedim nasıl da komik durmuş :D
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6gxFHhjDBpnDcNu8GsCwZeEdyQl8RDiYvrjzEeF9ePUv33bhG_g:i297.photobucket.com/albums/mm226/orangekai22/WGM/WGMep22080824Hyunjoong-Hwangbo44kis.gif yandı sen paşa :D tuğba görmesin :) bunu bize nasıl yaparsın hehe

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT9QDzu7tPKK6sJLdF9e9OBFfWH6cb89bamNXndrvvfyzN74wUy:img651.imageshack.us/img651/6650/parkjungminrportaj1.jpg
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQhWAwpPi0Q_1l5qRJ241cD2xjfouZCJ0L7yMfclIA-OkY0ozzNfA:img137.imageshack.us/img137/8960/tumblrl9e418upsn1qcq059.pngbakın burda bile gözleri kapalı paşanın uyuyo mu ne hehe

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTHjDUQOmGbBq-fGnQqgaanvxlQ4EFWCWhbns9KsFIEK1dZ4UmD4A:img571.imageshack.us/img571/2089/img00651.png yastığı da almış hazırlanıyor galiba :D
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTXOmgym3sNg_qj6Aiq8dEK-JaNBT5FB9EIMRG_hDZh3jFh4yT3XQ:img703.imageshack.us/img703/5033/14885610150353667745054.jpg kimi gıdıklıyo bunlar ya :D

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRFfDWi7V8N2nuf1kXPAOtzD_n1aC4vDQZahDb1Hioql3fxDuU_LQ:i1297.photobucket.com/albums/ag38/snsd-mrv/rrggg.jpg

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTSap24-_V6ZFanDGllwGGkEPabeOHhk6HQgyad09ZuecgTda-XMw:a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/383028_285517184840165_233535310038353_822091_1043004951_n.jpg ve bunla da bitiriyo işte türkiye sevgisi :)

pnrkaplan
17.02.13, 21:09
tabi tabi ondan yeni farkettiniz

:c006::c006::c006:

yok canım hiçlafı bile geçmedi daha geçengün adamın hediyelerini satıyodunuz sonra arabaları satışa çıkarıyodunuz

:y049::y049::y049:

lim seul seul
17.02.13, 21:10
tamam sen koy da bakalım
olsun ya yine de güzel çarpık :)

pnrkaplan
17.02.13, 21:13
yaburda napıyo bunla

hyun ve jun iddia'ya girdiler jun kazandı ceza olarak program bitene kadar junu taşıyacaktı hehe hehe

paşanın iyi huyuda kötü huyuda uyumakmış ss501 mylediyor her ortamda hemen uyurmuş burdada uykusu çok geldi galiba

sanırım korenin en uykucu grubu olmaya adaylar hehe hehe

hep paşayı koymayalım dedim nasıl da komik durmuş

biz junun bu hallerine alışkınız hehe hehe

kimi gıdıklıyo bunlar ya

hepsi mine hücum etmiş durumda hehe hehe

ve bunla da bitiriyo işte türkiye sevgisi

biz ona shop sevgisi diyelim hehe hehe

mhtpklc
17.02.13, 21:14
yok canım hiçlafı bile geçmedi daha geçengün adamın hediyelerini satıyodunuz sonra arabaları satışa çıkarıyodunuz kim onlar ya hehebiz onu çarpık da severiz dimi mehtap sevmazmiyiz ya ben onu bacakları için sevmedim ki heheyaburda napıyo bunla o hyunun cezası hehebiz ona shop sevgisi diyelim hehe hehe hehe

lim seul seul
17.02.13, 21:17
deme ya öyle :) shop da olsa sevgi :D
niye hyun cezası ya :D tüh yazık

demek iddayı kaybetti ha hyun hiç beklemezdim :)
evet kesin en uykucu grup başı da paşa çekiyor :D

büşra2
17.02.13, 21:20
tuğba bu kalpde ikimize galiba tabi başta sana yok kuzum izin koprttın diye kalplerimede ilişme bi kerem :@
paşatuğba görmesin başkalarına ellerinle yemek yedirdiğini dikkat ettiyseniz o resimde al zıkım yiyesice der gibi vermiş kıza büyük halinde daha belli hehe
yandı sen paşa tuğba görmesin bunu bize nasıl yaparsın o yaroşmayı izlediğim için kıskançlık sorunu olmuyo :df:

lim seul seul
17.02.13, 21:24
ya kalbi senin zaten izin aldım tamam da paşanın kalp sende zaten bırak yapma kalpte ben de olsun :) hem zaten önce sana veriyo yazdım ya kalbi hehe
zıkkım ha bilmem olabilir :D

büşra2
17.02.13, 21:31
kuzular şimdilik 2 banner yaptım bakın akşama bikaç tane daha yapıyım seçelim içinden :df:

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/261203_483167215063711_828234408_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/32185_483168191730280_1671936756_n.jpg

lim seul seul
17.02.13, 21:33
2. bence daha güzel amaakşam koyduklarına da bakalım :) sabah erkenden gidiyorum üniye erteledim yaşasın bu akşam burdayım :D

pnrkaplan
17.02.13, 21:36
kuzular şimdilik 2 banner yaptım bakın akşama bikaç tane daha yapıyım seçelim içinden

bende ikinciyi beğendim sade ve güzel olmuş :)

mhtpklc
17.02.13, 21:38
kuzular şimdilik 2 banner yaptım bakın akşama bikaç tane daha yapıyım seçelim içinden ben karar veremedim şimdi neyse akşamkileri de bir görelim bir de herkes ne diyecek ona göre bir şey söylerim bende :D

lahanakafa
17.02.13, 21:45
kuzular şimdilik 2 banner yaptım bakın akşama bikaç tane daha yapıyım seçelim içinden

2. yi daha çok sevdim :D Kolyeli fotoğrafını koymuşsun :P

mhtpklc
17.02.13, 22:21
ilk defa gördüm bu fotoyu siz de görün :P

http://img69.imageshack.us/img69/5114/22174719357290402104218.jpg

lim seul seul
17.02.13, 22:25
ben de yeni gördüm ağzını nasıl da açmış hehe ağzım sulandı ya :) mısır mısır :D

lahanakafa
17.02.13, 22:53
ilk defa gördüm bu fotoyu siz de görün

Zavallım acıkmış :D

mhtpklc
17.02.13, 23:05
pnrkaplan sen orada ss501 ile ilgilenirken junni de boş durmuyor hehe hehe

http://img836.imageshack.us/img836/7507/f00544374a538d0525991.gif

lahanakafa
17.02.13, 23:10
sen orada ss501 ile ilgilenirken junni de boş durmuyor
Cıkcıkcık ağır tahrik var burada ya hehe hehe

pnrkaplan
17.02.13, 23:22
ilk defa gördüm bu fotoyu siz de görün

mısırcı junni hehe hehe

sen orada ss501 ile ilgilenirken junni de boş durmuyor

göz kırpmasını yerim onun hehe hehe

mhtpklc
17.02.13, 23:26
Cıkcıkcık ağır tahrik var burada yatahrik var da tahrik olan yok hala ne güzel göz kırmış diyor hehegöz kırpmasını yerim onun bu kadar da rahatız yani hehe

şuna da bakın hele kimi itiyorsun sen öyle acaba o yüzünü örten saçaların çok güzelmiş :zipir: tut mu ele gelir mi acaba hehe hehe

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6us5mskvx1qamr8go2_500.gif

pnrkaplan
17.02.13, 23:32
tahrik var da tahrik olan yok hala ne güzel göz kırmış diyor

ama güzel kırpmış napıyım sonuçta program icabı yani kız paraları düşün hehe hehe

bu kadar da rahatız yani

hehe hehe bana diyene bak sen gitti kızın saçını beğendi hehe hehe

dudişler hehe hehe

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/377258_111187309033512_1379957016_n.jpg

hyun aslan parçası hehe

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423682_111187355700174_629330662_n.jpg

saeng uyan hehe hehe

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/251669_111187399033503_1352534069_n.jpg

minin bakış hehe hehe

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/400801_111187562366820_1516426180_n.jpg

kyuçi o yumruk kime hehe hehe

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/539455_111187785700131_844405546_n.jpg

mhtpklc
17.02.13, 23:40
ama güzel kırpmış napıyım sonuçta program icabı yani kız paraları düşün aaa onu diyosun anladım ben :zipir: bana diyene bak sen gitti kızın saçını beğendibütün yeppe örnek olacak hayranlarız vallahi hehedudişler karşısında kim vardı ki o kadar uzatmış hehehyun aslan parçası onların aslanlar niye üç parmak hehesaeng uyan saeng uyansında jun niye annesi gibi sarmış kyuyu hehekyuçi o yumruk kime jun ile hyundaki sevgili havası hehe

bunları seviyorum ben ya :d1 (2):

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6mtnqTh8f1qmna0ao1_500.gif

lim seul seul
17.02.13, 23:41
aslın da uyuması gereken saeng değil de paşa olmalıydı hehe
kızın saçını mı beğendin :)
yaevet boş durmuyoama program da:) gerçekten tahrih var
bakın paşanın makyajsız haline :)
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSfWPBvB0fLRKI808E0ZRHqEyYVUfqmIn_qiV7yOeBR28pcBOFSHw:d1211.hizliresim.com/13/h/fxxrr.jpg

ya ben de çok seviyorum grubu yane güzel eğlenmişler :) hyun aslan parçasıha hehe

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRJzU9BS1bGlAD3_NPZYWTwsbE7PVfTc_hk9PkvhF4ezRbbItVG3A:1.bp.blogspot.com/_zdCmWYAbLCs/TQyCj3HYDXI/AAAAAAAAAI0/LodXciF6NOQ/s320/kim_hyun_joong_and_park_jung_min.jpg
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCUSaa4BHMq-waQLbgKAVM9gq9JhLOvy28__J8jIYeqAk4_hb4:asianfanatics.net/gallery/archived/Korean_Male/SS501_Kim_Hyun_Joong/normal_Kim_Hyun_Joong_690.jpg o sakladığın çiçek kime:utng: :flowers:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCzF9BTsQ5s_EqmNMFto0qULTnT_Fuz-QfNHljIeVk2SeAqS2gsw:www.meydansozluk.com/gorsel-buyuk/30418/kim%2Bhyun%2Bjoong

pnrkaplan
17.02.13, 23:49
bütün yeppe örnek olacak hayranlarız vallahi

hehe hehe

karşısında kim vardı ki o kadar uzatmış

bizi düşünüyordur kız hehe hehe

onların aslanlar niye üç parmak

hehe uzaylı oldukları içi olabilir bence hehe

saeng uyansında jun niye annesi gibi sarmış kyuyu

bu ikisi de böyle hep sarmalarlar birbirlerini jun ve kyu'nun videosunu yapmış fanlar dersin ki sarılmaktan başka bir şey yapmamışlar bak izle bu videoyu :)

http://www.youtube.com/watch?v=-Rb2nIfnc14

jun ile hyundaki sevgili havası

gerçekten komikler hehe hehe

bunları seviyorum ben ya

bende :)

bakın paşanın makyajsız haline

ben hyunun bu halini avatar'a benzetiyorum hehe hehe

mhtpklc
17.02.13, 23:53
bizi düşünüyordur kız ooo :zipir:bu ikisi de böyle hep sarmalarlar birbirlerini jun ve kyu'nun videosunu yapmış fanlar dersin ki sarılmaktan başka bir şey yapmamışlar bak izle bu videoyu jun herkese mavi boncuk dağıtıyor diye boşa demiyorum ben hehe heheya ben de çok seviyorum grubu yane güzel eğlenmişleraslında hyun ve min eski programlarda fotolarda falan çok iyiler gerçekten :zipir:

pnrkaplan
18.02.13, 00:04
ooo

ya öyle

jun herkese mavi boncuk dağıtıyor diye boşa demiyorum ben

hehe hehe hehe

aslında hyun ve min eski programlarda fotolarda falan çok iyiler gerçekten

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lzynuhMf1d1qb1qc0o1_500.png

http://img193.imageshack.us/img193/8309/2eobrmc.jpg

aslında çok severler birbirlerini hehe

http://4.bp.blogspot.com/_mRh1s9y621I/SsqQEP5jupI/AAAAAAAAMvY/EpyA16ALl4M/s400/JUNG+MIN1.jpg

mhtpklc
18.02.13, 00:06
aslında çok severler birbirlerini bunların böyle geçimsiz bir geçimleri varmış ya hehe hehe

pnrkaplan
18.02.13, 00:09
bunların böyle geçimsiz bir geçimleri varmış ya

aynen öyle hehe

kızlar size bir şey soracağım :u7g:

resimleri ben url'sini alıp yüklüyorum sayfalara ama bir müddet sonra yani 4-5 ay sonra sayfada resimler kırık gözüküyor bunun nedenini bilen var mı :hm:

lahanakafa
18.02.13, 00:13
bu ikisi de böyle hep sarmalarlar birbirlerini jun ve kyu'nun videosunu yapmış fanlar dersin ki sarılmaktan başka bir şey yapmamışlar bak izle bu videoyu

<3 Ya video çok güzelmiş, nasıl da upraşıp yapıyorlar vallahi. Videonun ortasında gözlerim doldu resmen böhü Bir de Rain'in şarkısını kullanmışlar çok tatlı olmuş :F
resimleri ben url'sini alıp yüklüyorum sayfalara ama bir müddet sonra yani 4-5 ay sonra sayfada resimler kırık gözüküyor bunun nedenini bilen var mı
O eklediğin urlyi yükleyen kişi ya silmiştir ya da üzerine yüklenen sunucu silmiştir fotoğrafı. Yapacak bir şey yok böhü Ben fotoğrafları kendi açtığım hesaba yükleyip öyle paylaşıyorum genelde. Öyle daha kalıcı oluyor sunucu silmedikten sonra tabi :P

Hye woo
18.02.13, 00:18
aynen öyle hehe

kızlar size bir şey soracağım :u7g:

resimleri ben url'sini alıp yüklüyorum sayfalara ama bir müddet sonra yani 4-5 ay sonra sayfada resimler kırık gözüküyor bunun nedenini bilen var mı :hm:
yüklediğin site otamatik olarak onları siliyor olabilir

pnrkaplan
18.02.13, 00:24
Ya video çok güzelmiş, nasıl da upraşıp yapıyorlar vallahi. Videonun ortasında gözlerim doldu resmen Bir de Rain'in şarkısını kullanmışlar çok tatlı olmuş

bütün programlardan bunları kesip yapmak çok zor bence helal olsun fanlara bende izlerken bir hüzün geldi ah eski günler böhü

O eklediğin urlyi yükleyen kişi ya silmiştir ya da üzerine yüklenen sunucu silmiştir fotoğrafı. Yapacak bir şey yok Ben fotoğrafları kendi açtığım hesaba yükleyip öyle paylaşıyorum genelde. Öyle daha kalıcı oluyor sunucu silmedikten sonra tabi

yüklediğin site otamatik olarak onları siliyor olabilir

sağolun kızlar :) ben de fotoları da yanlış yüklemiyorum neden gözükmüyorlar diyorum ah o sunucular neden silerler ki fotoğrafları dursunlar yerinde hehe hehe

lim seul seul
18.02.13, 00:26
evet ya bence grup olarak çok iyi gözüküyolar fotolarda videolarda :)

hadi ya :D mavi değil en azından hehe

bunların amacı ne bur da kaç kez her yerde şöyle davranmayın diyorum ama yok sevgilerini hep böle ifade ediyolar hehe

mhtpklc
18.02.13, 00:28
Ya video çok güzelmiş, nasıl da upraşıp yapıyorlar vallahi. Videonun ortasında gözlerim doldu resmen Bir de Rain'in şarkısını kullanmışlar çok tatlı olmuş bütün programlardan bunları kesip yapmak çok zor bence helal olsun fanlara bende izlerken bir hüzün geldi ah eski günler benim de şöyle 6. dk'da falan bir gözler dolar gibi olmuştuda çaktırmamıştım :SO eklediğin urlyi yükleyen kişi ya silmiştir ya da üzerine yüklenen sunucu silmiştir fotoğrafı. Yapacak bir şey yok Ben fotoğrafları kendi açtığım hesaba yükleyip öyle paylaşıyorum genelde. Öyle daha kalıcı oluyor sunucu silmedikten sonra tabi yüklediğin site otamatik olarak onları siliyor olabilirben de bilmiyordum sağolun :D

lim seul seul
18.02.13, 00:36
http://www.youtube.com/watch?v=TgWPPvQgZ8M&feature=youtu.be

[/URL]
ve işte grup üyelerinin birbirleri ile tanışşması :)

bu da devamı :D

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=sOyr83cEqWU&feature=youtu.be (http://youtu.be/sOyr83cEqWU)

pnrkaplan
18.02.13, 00:39
ve işte grup üyelerinin birbirleri ile tanışşması

allahım ne kadar küçük geldiler gözüme (zaten küçükler) hehe hehe

şu fotoya bakın her şey iyi güzel de o ayaktaki terlikler ve min yavrum indirseydin pantolonunu hehe hehe

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/601399_112600822225494_1289847346_n.jpg

mhtpklc
18.02.13, 00:41
ve işte grup üyelerinin birbirleri ile tanışşması
allahım ne kadar küçük geldiler gözüme (zaten küçükler)
bu halleri çok garip geliyor ya :Dşu fotoya bakın her şey iyi güzel de o ayaktaki terlikler ve min yavrum indirseydin pantolonunu yalnız o terlikleri ben diğer sayfada parçaladım hehe hehe daaa o pantolona hiç dikkat etmemişim hala bakıp niye buraya reklam yapıştırmışlar diyorum bu gün ben iyi değilim ya yok hehe hehe hehe

pnrkaplan
18.02.13, 00:48
yalnız o terlikleri ben diğer sayfada parçaladım

hehe hehe

daaa o pantolona hiç dikkat etmemişim hala bakıp niye buraya reklam yapıştırmışlar diyorum bu gün ben iyi değilim ya yok

reklam değil kız o burda söyletme beni

iç don o iç don

mhtpklc
18.02.13, 00:49
reklam değil kız o burda söyletme benionu anladım da biraz geç oldu işte onun için dedim iyi değilim diye hehe

iç don :M: :M: :M:

pnrkaplan
18.02.13, 00:52
onu anladım da biraz geç oldu işte onun için dedim iyi değilim diye

benim yorum beğenme butonum işlemiyor ama senin işliyor :(

lim seul seul
18.02.13, 00:53
koptum ya indirmiye kalkışmış min pantolonu ama vaz geçmiş galiba hehe
evet ya çok garip ve küçükler lise 2 ye gidiyorlarmış :)

mhtpklc
18.02.13, 00:57
benim yorum beğenme butonum işlemiyor ama senin işliyor torpilliyim ben sizin önceki günlerde işlemezken benimki o zamanda işliyordu hehekoptum ya indirmiye kalkışmış min pantolonu ama vaz geçmiş galiba o konulara girmeyelim hehe hehe gülmekten alamıyorum kendimi hehe

pnrkaplan
18.02.13, 01:00
torpilliyim ben sizin önceki günlerde işlemezken benimki o zamanda işliyordu

bu torpilde nerden bakayım hehe hehe

koptum ya indirmiye kalkışmış min pantolonu ama vaz geçmiş galiba

o konulara girmeyelim gülmekten alamıyorum kendimi

bence tereddüt içinde kalmış hayret genelde jun açardı orasını burasını ama hehe hehe

lim seul seul
18.02.13, 02:19
bu sefermin yapsam mı yapmasam mı demiş galiba hehe aklında şu düşünce ben de jun gibi yapabilirmiyim :)
bırak ya gülelim işte eskiyi hatırladıkça gülelim yeni hatırladıkça zaten üzülüyoruz hehe iç don hehe

INAR
18.02.13, 02:22
şu fotoya bakın her şey iyi güzel de o ayaktaki terlikler ve min yavrum indirseydin pantolonunu
Öhhöm öhhöm.Ayıp oluyor ama.:evil:Şimdi çocuk yapmış bir hata vermiş öyle bir poz.Siz neden paylaşıp ard-arda yorum yapıyorsunuz?:mad:Bunlar hep pınarın başının altından çıkıyor zaten.İlla da benim oppamı rezil etmeli.:evil:
Min canım sen de göstermeseydin anacım o iç donunu:sad2:.Bak Jun ve Hyun gösteriyor mu?Göstermiyor.Sana ne oluyor?Şimdi niye heves etdin birden bire.:evil:Hadi diyelim göstermek istedin bari kırmızı giymeseydin be.:SNeyse her kes kapatsın gözlerini.Pınar kaldır o fotoyu bakiyim.:evil:Hadi sizi geçtim siz yabancı değilsiniz ama yabancılar da bakıyor.Ben oppamın ora-burasına bakılmasını izin verrmem.:hyrr:Andue.Çolllte çolte andue:@

mhtpklc
18.02.13, 02:23
bu torpilde nerden bakayım junnim ayarlıyor bir şeyler :zipir:bence tereddüt içinde kalmış hayret genelde jun açardı orasını burasını ama niye junnimizi burada rencide ediyorsun ki sen şimdi açardı falan diye hehe heheaklında şu düşünce ben de jun gibi yapabilirmiyim o kıskançlık işlerinden de jun sorumludur hehe hehebırak ya gülelim işte eskiyi hatırladıkça gülelim yeni hatırladıkça zaten üzülüyoruz iç don istemesemde gülüyorum vallahi hehe heheÖhhöm öhhöm.Ayıp oluyor ama.Şimdi çocuk yapmış bir hata vermiş öyle bir poz.Siz neden paylaşıp ard-arda yorum yapıyorsunuz?Bunlar hep pınarın başının altından çıkıyor zaten.İlla da benim oppamı rezil etmeli.
Min canım sen de göstermeseydin anacım o iç donunu.Bak Jun ve Hyun gösteriyor mu?Göstermiyor.Sana ne oluyor?Şimdi niye heves etdin birden bire.Hadi diyelim göstermek istedin bari kırmızı giymeseydin be.Neyse her kes kapatsın gözlerini.Pınar kaldır o fotoyu bakiyim.Hadi sizi geçtim siz yabancı değilsiniz ama yabancılar da bakıyor.Ben oppamın ora-burasına bakılmasını izin verrmem.Andue.Çolllte çolte andue

bu akşam minin iç donuna çok güldüm çinare benden mine selam ve de sevgiler hehe hehe

pnrkaplan
18.02.13, 02:29
Öhhöm öhhöm.Ayıp oluyor ama.Şimdi çocuk yapmış bir hata vermiş öyle bir poz.Siz neden paylaşıp ard-arda yorum yapıyorsunuz?Bunlar hep pınarın başının altından çıkıyor zaten.İlla da benim oppamı rezil etmeli.
Min canım sen de göstermeseydin anacım o iç donunu.Bak Jun ve Hyun gösteriyor mu?Göstermiyor.Sana ne oluyor?Şimdi niye heves etdin birden bire.Hadi diyelim göstermek istedin bari kırmızı giymeseydin be.Neyse her kes kapatsın gözlerini.Pınar kaldır o fotoyu bakiyim.Hadi sizi geçtim siz yabancı değilsiniz ama yabancılar da bakıyor.Ben oppamın ora-burasına bakılmasını izin verrmem.Andue.Çolllte çolte andue

biz bu gece çok güldük min sayesinde Allahta sizi güldürsün kız hehe hehe

aklında şu düşünce ben de jun gibi yapabilirmiyim

sanırım juna özendi hehe hehe

junnim ayarlıyor bir şeyler

kıskanmadım işte hehe hehe

o kıskançlık işlerinden de jun sorumludur

her şey de jun da var hehe

mhtpklc
18.02.13, 02:31
kıskanmadım işte hadi hadi :zipir: ama junnimiz sanada ayarlayacak merak etme biz de eşitlik esas sonuçta hehe heheher şey de jun da var sorma ya nerede kötü huy hoop juna bağlıyoruz ucunu görenler de hiç mi iyi bir huyu yok bu adamın diyecekler hehe hehe

pnrkaplan
18.02.13, 02:34
hadi hadi ama junnimiz sanada ayarlayacak merak etme biz de eşitlik esas sonuçta

bu bu doğru işte ne bir fazla ne bir eksik hehe hehe

sorma ya nerede kötü huy hoop juna bağlıyoruz ucunu görenler de hiç mi iyi bir huyu yok bu adamın diyecekler

gerçekten hehe sayfaya yeni gelen biri olsa junu düşman belleyecek hehe

mhtpklc
18.02.13, 02:37
bu bu doğru işte ne bir fazla ne bir eksik temizliği bile adaletli bölüşüyoruz hehegerçekten sayfaya yeni gelen biri olsa junu düşman belleyecek onlar junu düşman belleyecek tamam da en sevdiğin üye sayfasına gelenler de bizi hyun düşmanı zannedecek hehe hehe

uçağa atlayıp şu konsere gidesim geldi ama geldiğiyle kaldı :crying:

http://1.bp.blogspot.com/-p0Iqm5BUPiQ/USBWrBc0UYI/AAAAAAAA-3k/v-k9d8oMHQ8/s1600/a19308f5jw1e1w8d29niqj.jpg

pnrkaplan
18.02.13, 02:41
temizliği bile adaletli bölüşüyoruz

sorma o kadar ince düşünüyoruz hehe hehe

onlar junu düşman belleyecek tamam da en sevdiğin üye sayfasına gelenler de bizi hyun düşmanı zannedecek

hehe hehe bu arada etiket attıklarımdan biri juna oy verdi tebrik et beni hehe hehe

uçağa atlayıp şu konsere gidesim geldi ama geldiğiyle kaldı

ay sen onu hatırlatma videolar gelene kadar dokuz doğuracağım herhalde hehe hehe

lim seul seul
18.02.13, 02:42
tamam ya ama şimdi komik çinare iç don ben de çok güldüm ya hehe siz de birlikte çok gülün kız saygılar
kıskançlık işlerinde ha :) jun recide etmiyo kız :D ay ya ben hala gülüyorum fotoyu ve yorumları görünce hehe
siz hyun düşmanı değilsiniz canım değilsiniz demi hehe
demek verdi sonunda biri oy sende yaz juna oy verin diye sonra anlamıyolar diğer üyelere oy veriyolar hehe

evet özenmiş biraz okuyanlar neymiş bu jun ve min diyecek hehe

pnrkaplan
18.02.13, 02:47
demek verdi sonunda biri oy sende yaz juna oy verin diye sonra anlamıyolar diğer üyelere oy veriyolar

hehe hehe çok fenayız biz hehe

mhtpklc
18.02.13, 02:55
bu arada etiket attıklarımdan biri juna oy verdi tebrik et beni seni buradan ayakta alkışlıyorum benimkiler pek hayırsız çıktı hehe heheay sen onu hatırlatma videolar gelene kadar dokuz doğuracağım herhalde bir de adam gibi video falan gelmiyormuş :S yıkılırım heralde :Ssiz hyun düşmanı değilsiniz canım değilsiniz demi yok kız hyun düşmanı biz sadece masumca hyunun oylarının önünü kesmeye çalıştık da onu da beceremedik hehe hehe

lim seul seul
18.02.13, 02:58
[/URL]koptum ya minle uğraşıyo üyeler de hehe

http://www.youtube.com/watch?v=yjgXtBgC0hQ&feature=youtu.be (http://youtu.be/yjgXtBgC0hQ)

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=D-im-QMePvc&feature=youtu.be

mhtpklc
18.02.13, 03:03
koptum ya minle uğraşıyo üyeler de ben o sansürlere bitim zaten bir de sesler hehe hehe

bir izleyin duygulanırsınız falan belki sözleri güzel toplamışlar :S

http://www.youtube.com/watch?v=CC3FPJXKSHQ&feature=youtu.be

alıntı:SS501'e dair herşey
pnrkaplan buraya geldim :D

ama yüzme sahnesi gerçekten iyiydi bence de çok iyiydi :zipir:

pnrkaplan
18.02.13, 03:15
seni buradan ayakta alkışlıyorum benimkiler pek hayırsız çıktı

hehe hehe

bir de adam gibi video falan gelmiyormuş yıkılırım heralde

koreliler gönderiyor video ya japonya olsaydı bak olabilridi böyle bir durum hehe hehe

yok kız hyun düşmanı biz sadece masumca hyunun oylarının önünü kesmeye çalıştık da onu da beceremedik

biz hyunun önünü keselim derken min aldı başını gidiyor hyunu da geçecek yakında hehe hehe

koptum ya minle uğraşıyo üyeler de

çinare bu gece hepimizi kesecek hehe hehe

bir izleyin duygulanırsınız falan belki sözleri güzel toplamışlar

hepsi döneceğiz diyor işte daha ne söylenir bunun üstüne :)

mhtpklc
18.02.13, 03:18
koreliler gönderiyor video ya japonya olsaydı bak olabilridi böyle bir durum esir ettiler adamları zaten :damn: biz hyunun önünü keselim derken min aldı başını gidiyor hyunu da geçecek yakında biz nerede hata yaptık anlamadım ki ben hehe hehehepsi döneceğiz diyor işte daha ne söylenir bunun üstüne günün sözü :S

pnrkaplan
18.02.13, 03:24
esir ettiler adamları zaten

hehe hehe hehe bir yandan seviniyorum ama ya değer veriyorlar hiç olmazsa yani onlarda olmazsa nerden kazancak bunlar yani anladın sen hehe hehe

biz nerede hata yaptık anlamadım ki ben

hehe hehe

bence de çok iyiydi

dur bir iki resim bulayım hehe hehe

http://img221.imageshack.us/img221/6001/3b292df5e0fe9925d34a76e.jpg

http://img692.imageshack.us/img692/3039/a044ad345982b2b79520267.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/7430/94cad1c8a786c917eebd4d8.jpg

lahanakafa
18.02.13, 03:26
Jun'un kokusunu mu aldım nedir. Bir açtım fotoğraflara gel hehe
dur bir iki resim bulayım

Ya altında yüzücü mayosu havuz kenarında bir resmi vardı?? O var mı onu getisene hehe

mhtpklc
18.02.13, 03:26
bir yandan seviniyorum ama ya değer veriyorlar hiç olmazsa yani onlarda olmazsa nerden kazancak bunlar yanianladın sen o da doğru albümler konserler orada patlıyor hehe hehe anladım ben :zipir:dur bir iki resim bulayım sayfaya gelenler juuni görsünler :zipir:
midem ağrıyor iki dk bakıp çıkacağım dedim bir saattir buradayım ya hehe

lim seul seul
18.02.13, 03:27
:d1 (2):ya çok duygulandım inşallah geri dönerler:basiou (6):

o kesin canım kesecek ama baksaanıza ne güzel anlaşıyolar :) demek min aldı başını gidiyo haben demi mehtap gibi yapsam acaba hehe
önünü engelliyosunuz ha hehe
sen de az değilsin ha mayo felan hehe

pnrkaplan
18.02.13, 03:33
Ya altında yüzücü mayosu havuz kenarında bir resmi vardı?? O var mı onu getisene

ah getirmem mi yeter ki sen iste hehe hehe

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/600544_160956524056590_1403708633_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563134_160956564056586_619069123_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/539403_160956640723245_1129651263_n.jpg

sayfaya gelenler juuni görsünler
midem ağrıyor iki dk bakıp çıkacağım dedim bir saattir buradayım ya

geçmiş olsun kız üşüttün mü yoksa :(

lahanakafa
18.02.13, 03:34
sen de az değilsin ha mayo felan

hehe Sınır tanımam aslında pek ama yobum var işte onun hatrına bir yerde duruyorum hehe Azım yani merak etmeyin :P
ah getirmem mi yeter ki sen iste

Ooo maaşallah canım, Allah nazarlardan korusun hehe O değil de bu Junni'nin vücudu çok hoş ama bacakları azıcık zayıf gibi :D

mhtpklc
18.02.13, 03:36
Jun'un kokusunu mu aldım nedir. Bir açtım fotoğraflara gel şimdi kokuyu duyan gelmesin :PYa altında yüzücü mayosu havuz kenarında bir resmi vardı?? O var mı onu getisene ah getirmem mi yeter ki sen iste istek üzerine mi çalışıyoruz banada glowing sheden güzel fotlar getirsene :zipir:geçmiş olsun kız üşüttün mü yoksa bu gün öğleden beri buz gibi odada netteyim :7:önünü engelliyosunuz ha
sen de az değilsin ha mayo felan
o junu az değilliği :zipir:Sınır tanımam aslında pek ama yobum var işte onun hatrına bir yerde duruyorum Azım yani merak etmeyin Ooo maaşallah canım, Allah nazarlardan korusun O değil de bu Junni'nin vücudu çok hoş ama bacakları azıcık zayıf gibi dimi ya hem zayıf hem çarpık hehe

lahanakafa
18.02.13, 03:38
şimdi kokuyu duyan gelmesin

Camları açalım da koku dağılsın o zaman hehe Geri püskürtürüm ben gelenleri hehe
bu gün öğleden beri buz gibi odada netteyim

Geçmiş olsun canım ya :F Dikkatli ol, sınavlara az kaldı :F
dimi ya hem zayıf hem çarpık

Çarpık mı kız? Hiç çarpık bacağı ayırt edemem de... hehe Ayakları çok büyük değil mi ya :D

mhtpklc
18.02.13, 03:40
Camları açalım da koku dağılsın o zaman Geri püskürtürüm ben gelenleri iyi o zaman yoksa yepp ahalisi fena yani kapıverirler junnimizi hehe kapmaları birşey değil bir de gelip bu ne hiç hoş değil falan derler o zaman onlara gidin kendi mahallenizde oynayın tükürürüm bak diyeceğim hehe heheGeçmiş olsun canım ya Dikkatli ol, sınavlara az kaldı sağol :df: geçer yarına inşallah evet sınavdan önce hasta olmamam lazım :D

lahanakafa
18.02.13, 03:42
kapmaları birşey değil bir de gelip bu ne hiç hoş değil falan derler o zaman onlara gidin kendi mahallenizde oynayın tükürürüm bak diyeceğim
hehe Yok canım yürüsün gitsinler burası bizim mahalle hehe
sağol geçer yarına inşallah evet sınavdan önce hasta olmamam lazım

:) İnşallah

pnrkaplan
18.02.13, 03:43
O değil de bu Junni'nin vücudu çok hoş ama bacakları azıcık zayıf gibi

zayıf zayıf bacaklar alamıyor kilo

mesela üstü gayet iyi

http://img705.imageshack.us/img705/522/26880425709641430679510.jpg

gel gelelim alta hehe hehe

http://img842.imageshack.us/img842/1685/hkfm6.jpg

utanmaz bide fanın kucağına oturmuş hehe hehe

http://img195.imageshack.us/img195/54/hkfm4.jpg

mhtpklc
18.02.13, 03:43
Yok canım yürüsün gitsinler burası bizim mahallebiz de öyle :zipir: beğenmiyorlarsa bizim buralarda ne işleri var bir de cesaret edip beğenmediğini yazacak :evil: konu hakkında fazla yorum yapmaya gerek yok bence hehe hehemesela üstü gayet iyi üstü baya iyi :utng:gel gelelim alta gelme oralara bırak lasın heheutanmaz bide fanın kucağına oturmuş kız ezilecek diyeceğim de biraz zor zayıf bunlar bee :P

lahanakafa
18.02.13, 03:45
mesela üstü gayet iyi

Yok yok üste lafımız yok gayet iyi güzel :P

gel gelelim alta

Altı da yine pek çok idole göre iyi. Teentop diye bir grup var resmen çöp çocuklardan oluşuyor mesela hehe Junnimiz şükürlük :D

utanmaz bide fanın kucağına oturmuş

Kuş gibi zaten ya otursa ne oturmasa ne :F

kız ezilecek diyeceğim de biraz zor zayıf bunlar bee

Yok yok ezilmez ya :D

Ayyy bu arada kız iyi sakinmiş, ben orda bir mıncıklama hamlesi yapardım hemen hehe Önüme kadar gelmiş :P

lim seul seul
18.02.13, 03:48
omerdiveden çıkarken ki suratı ne öle onun ya hehe
demek yobum hatırına sınır tanıyosun ha :)
o davar gerçi o daniyeböle foto çekiniyo mayoyla canım hehe min iç donu gösterir jun mayo şov yapar hehe

mhtpklc
18.02.13, 03:49
Altı da yine pek çok idole göre iyi. Teentop diye bir grup var resmen çöp çocuklardan oluşuyor mesela Junnimiz şükürlük çop çocuk hehe jun iyi de bizim de min çöplükte ilerliyor heheAyyy bu arada kız iyi sakinmiş, ben orda bir mıncıklama hamlesi yapardım hemen Önüme kadar gelmiş kaçmaz o fırsat :zipir:o davar gerçi o daniyeböle foto çekiniyo mayoyla canım min iç donu gösterir jun mayo şov yapar o dizi adam para kazandı oradan bir kere hehe

lim seul seul
18.02.13, 03:51
evet üstü güzel ya bunlar bizden zayıflar hehe benim teşhisim bu alt hakkında yorum yapmayım hehe :)
mıncıklama hamlesi ha hehe tabi canım senin kucağına jun oturacak oho hehe
haklısın hyun un da var böle şeyleri koymayım şimdi üstü çıplak kızda havlu ile reklam fotosu galiba hehe ay utandım :)

lahanakafa
18.02.13, 03:51
Ya ben senin alıntılarını hiç göremiyorum hehe Bildirim geliyor ama alıntı yok :D
demek yobum hatırına sınır tanıyosun ha

Evet insan böyle Korelilere çok takılınca yobusuna ihanet ediyormuş gibi oluyor :D
çop çocuk jun iyi de bizim de min çöplükte ilerliyor

Min de boyundan kurtarıyor ama :D
kaçmaz o fırsat

Türk kızı olacak ki işte :P

pnrkaplan
18.02.13, 03:53
istek üzerine mi çalışıyoruz banada glowing sheden güzel fotlar getirsene

merak etme duvar kağıtlarına yarın bugün açacam glowing she' yi hepsini yükleyeceğim :)

şimdilik bunlarla idare et hehe hehe

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528610_160948577390718_126342705_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/163314_160952157390360_1202151979_n.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/149935_160953510723558_1627974110_n.jpg

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/282726_160956997389876_374645837_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/382272_160956150723294_931334999_n.jpg

bu gün öğleden beri buz gibi odada netteyim

kız dikkat et kendine :(

gelme oralara bırak lasın

hehe hehe

kız ezilecek diyeceğim de biraz zor zayıf bunlar bee

Kuş gibi zaten ya otursa ne oturmasa ne

kız junun kucağına otursaydı o zaman nolurdu ben onu merak ettim hehe hehe

mhtpklc
18.02.13, 03:55
Ya ben senin alıntılarını hiç göremiyorum Bildirim geliyor ama alıntı yok onları bende göremiyorum :7:Evet insan böyle Korelilere çok takılınca yobusuna ihanet ediyormuş gibi oluyor bende hala o belirti baş göstermedi hala kurtulabilirim bence ama junnimi de bırakamam ki hehe heheMin de boyundan kurtarıyor ama evet boy var güzelde o da çok zayıf olunca olmuyor :DTürk kızı olacak ki işte fırsat vermiyorlar ki işte hehemerak etme duvar kağıtlarına yarın bugün açacam glowing she' yi hepsini yükleyeceğim
aça aç bitir sen onları :7:şimdilik bunlarla idare et ehh etmeye çalışacağız artık hehekız dikkat et kendine sağol unnim de ben hala soğuktayım hehekız junun kucağına otursaydı o zaman olurdu ben onu merak ettim o pek hayırlı sonuçlanmazdı hehe

lahanakafa
18.02.13, 03:57
kız junun kucağına otursaydı o zaman olurdu ben onu merak ettim

:D Kız biraz ağır gözüküyor ama Junni güçlüdür taşır :P

Şafak sayalım hehe

Şafak
518 Gün
22 Saat
2 Dakika
45 Saniye

onları bende göremiyorum

Ohh iyi daha delirmemişim demek ki hehe

lim seul seul
18.02.13, 03:58
ya işte onu ben de çözemedim olmuyo bende alıntı şeklinde :D yok ya ne ihaneti hehe

pnrkaplan
18.02.13, 03:59
min çöplükte ilerliyor

hehe hehe

Ya ben senin alıntılarını hiç göremiyorum Bildirim geliyor ama alıntı yok

evet ya bende göremiyorum nasıl beceriyor ki hehe hehe

fırsat vermiyorlar ki işte

ah o fırsat bende olsa hehe hehe

Şafak sayalım

518 gün :( çokmuş be şöyle 4-5 ay oluverse ne güzel olurdu :(

lahanakafa
18.02.13, 04:01
bende hala o belirti baş göstermedi hala kurtulabilirim bence ama junnimi de bırakamam ki

Bende de baş göstermezdi de bir gün birlikte City Hunter izlerken o sinyalleri aldım. Altı üstü Lee Min Ho'nun üzerindeki ceketi beğenmiştim sana da alalım dedim hehe Kavga ettik :D Ama ben de bırakamam buraları vallahi hehe
evet boy var güzelde o da çok zayıf olunca olmuyor

Yaa ama ben Min'i kaslı düşünemiyorum vallahi hehe hehe
fırsat vermiyorlar ki işte

Bakalım ya artık biz ajumma olunca belki hehe
evet ya bende göremiyorum nasıl beceriyor ki

Güzel soru ya hehe Nasıl beceriyor :P
518 gün çokmuş be şöyle 4-5 ay oluverse ne güzel olurdu

böhü Vallahi ya haksızlık vallahi. Zaten son günlerde ne mektup ne haber böhü

mhtpklc
18.02.13, 04:02
Şafak sayalım ohooo daha o kadar var mı ya :Sevet ya bende göremiyorum nasıl beceriyor ki hani mavi şey ettirip alıntı diyoruz ya sanırım onu yapmıyor :Dah o fırsat bende olsa o fırsatı bizim gibilere vermemeleri en iyisi bence düşünsene bizim gibi 10 tanesini gönderiyorsun oraya adamlar canlı çıkamaz hehe heheBende de baş göstermezdi de bir gün birlikte City Hunter izlerken o sinyalleri aldım. Altı üstü Lee Min Ho'nun üzerindeki ceketi beğenmiştim sana da alalım dedim Kavga ettik Ama ben de bırakamam buraları vallahi aman aranız açılmasın bir ceket yüzünden hehe Yaa ama ben Min'i kaslı düşünemiyorum vallahi onu şuan ben de düşünemedim de azıcık tombul olsun kaslı değil yanaklar falan çıksın heheBakalım ya artık biz ajumma olunca belki ben ajumma olunca junu ne yapayım hehe evlenip barlanıp çoluklu çocuklu kadın olurum ma çocuları göndeririz de jun ne halde olur onu bilemedim hehe hehe

lahanakafa
18.02.13, 04:04
Deniyorum şu an :D Bakalım olacak mı mhtpklc üzerinde deneme 1-2

lim seul seul
18.02.13, 04:04
evet ya bende göremiyorum nasıl beceriyor kitamam anladım şimdi görüyomusun becerdim mi :)
Güzel soru ya Nasıl beceriyor işte böle hehe ya ben lee min ho da çok severim paşa kadar bütün dizilerini izledim nerdeyse hehe
http://img149.imageshack.us/img149/4067/25897784no0.jpg nasıl da şeker :)
http://img339.imageshack.us/img339/7365/2dbv9.jpg

http://img2.cdn.crunchyroll.com/i/spire4/06042008/8/f/5/f/8f5f89c67a0e20_full.jpghttp://img214.imageshack.us/img214/2581/25002156.jpg ya bu mont biraz büyük mü ne hehe
http://img3.cdn.crunchyroll.com/i/spire2/09082008/4/2/a/2/42a26f0e2f8e20_full.jpg
http://img3.cdn.crunchyroll.com/i/spire2/4f6deac88962b4037eaaa0226aa6e1551229376419_full.png
http://img3.cdn.crunchyroll.com/i/spire2/eb7f1507a0dce8e128f1ce0beab449271229378139_full.jpg
http://img2.cdn.crunchyroll.com/i/spire4/29832198828c5c46206d0b5b99764c051229378672_full.jpg ve bu da bebeklikten başlıyor gençlik ve şimdi hehe

(fotolar korea-fans dan alıntı )

Hye woo
18.02.13, 04:06
triplesler bir çoştunuz pir çoştunuz valla sayfaları takip edemiyorum sizdeki nedir bu enerji patlaması :)

pnrkaplan
18.02.13, 04:07
Yaa ama ben Min'i kaslı düşünemiyorum vallahi

şimdi düşündüm de ben daha minin kaslı vücudunu görmedim hehe hehe

Ama ben de bırakamam buraları vallahi

bırakma kız bizi hehe

sağol unnim de ben hala soğuktayım

hadi ya :(

hani mavi şey ettirip alıntı diyoruz ya sanırım onu yapmıyor

ama alıntı yaptı msjı geliyor bize hehe

aça aç bitir sen onları

azcık ucundan yardım edeyim demiyor şuna bak hehe hehe

lahanakafa
18.02.13, 04:07
aman aranız açılmasın bir ceket yüzünden

Ceket mi Lee Min Ho'mu artık orası meçhul hehe
onu şuan ben de düşünemedim de azıcık tombul olsun kaslı değil yanaklar falan çıksın

Aaa değil mi ya şişmanca bir fotoğrafı vardı da ben pek beğenmiştim. Ceketli filan böyle kırmızılı bir şeydi :D
ben ajumma olunca junu ne yapayım evlenip barlanıp çoluklu çocuklu kadın olurum ma çocuları göndeririz de jun ne halde olur onu bilemedim

Jun da saçları dökülmüş bir halde choco ile yaşlanmış olur kesin hehe
işte böle ya ben lee min ho da çok severim paşa kadar bütün dizilerini izledim nerdeyse

Vayy sonunda başardın :F
şimdi düşündüm de ben daha minin kaslı vücudunu görmedim

hehe Evet bir tane soyunuk fotoğrafı var zaten galiba o da zayıf hehe
bırakma kız bizi

Daha henüz buralardayım hehe

mhtpklc
18.02.13, 04:10
Deniyorum şu an Bakalım olacak mı @mhtpklc üzerinde deneme 1-2deneme başarılı :D oldu bundan sonra birilerinden alıntı yapıp onları delirtebilirsin hehetamam anladım şimdi görüyomusun becerdim mi oldu oldu :df:triplesler bir çoştunuz pir çoştunuz valla sayfaları takip edemiyorum sizdeki nedir bu enerji patlaması gel beraber coşalım :D o enerji nereden geliyor onu bende anlamadım vallahi heheşimdi düşündüm de ben daha minin kaslı vücudunu görmedim işte görmedik mini öyle hayal bile edemedik hehe ayrıca min anca yatsın iki spor yapmadan nasıl kas olsun onda hehehadi ya üzülme unni yarına geçer :Dama alıntı yaptı msjı geliyor bize sonuçta alıntı yapıyor ama herhengi bir yazımıza değil :Dazcık ucundan yardım edeyim demiyor şuna bak sen late blossom'uda açsana :DJun da saçları dökülmüş bir halde choco ile yaşlanmış olur kesin junun yeni köpeği geldi ya biz bu nedenle choconun depresyonda olduğunu ve de intihar tehlikesi olduğunu tespit ettik hehe hehe

Betagram
18.02.13, 04:11
MaşAllah kızlar ne yoruldunuz nede uykunuz geldi motorunuz soğusun birazkuzucuklarhehe bizim oğlanlar azminizi görseydi kesin alnınızın ortasına bir buğseyi handan kondururlardı:M:

lahanakafa
18.02.13, 04:12
deneme başarılı oldu bundan sonra birilerinden alıntı yapıp onları delirtebilirsin

hehe Vayy süper eşek şakası.

mhtpklc
18.02.13, 04:14
MaşAllah kızlar ne yoruldunuz nede uykunuz geldi motorunuz soğusun birazkuzucuklar bizim oğlanlar azminizi görseydi kesin alnınızın ortasına bir buğseyi handan kondururlardıkondururlardı dimi hehe üyelerde bir hareket yok daha olsa uçarız biz hehe

pnrkaplan
18.02.13, 04:15
tamam anladım şimdi görüyomusun becerdim mi

ha işte oldu oh be sonunda yazdıklarını okuyordum da kimi kime yazıyordun onu çıkaramıyordum hehe hehe

triplesler bir çoştunuz pir çoştunuz valla sayfaları takip edemiyorum sizdeki nedir bu enerji patlaması

hoşgeldin :)

işte böle ya ben lee min ho da çok severim paşa kadar bütün dizilerini izledim nerdeyse

lee min ho mu valla bana bir zararı yok hehe hehe severim bende hehe

ben ajumma olunca junu ne yapayım

ben yine azıcık gelir bakarım jun ne durumda diye hehe hehe

sen late blossom'uda açsana

onu da açacam merak etme topladım bütün fotoğrafları hehe hehe

motorunuz soğusun birazkuzucuklar

Valla mehtabın ki soğumuyorsa bizimki hiç soğumaz kız soğukta oturuyor ya:(

lim seul seul
18.02.13, 04:19
Yaa ama ben Min'i kaslı düşünemiyorum vallahimini bilmiyorum da paşa kaslarını göstermeye çalışmış http://images.kamenashifan.multiply.com/image/2/photos/34/500x500/20/KimHyunJoong11.jpg?et=RG%2B5Fuu79lF4vgG%2CieQpAg&nmid=102632065

hani nerde kızlar kaslar görüyor musunuz hehe

mhtpklc
18.02.13, 04:20
konuyu çok dağıtmış gördüm bizi uyarı gelmeden toplanalım :Donu da açacam merak etme topladım bütün fotoğrafları ju orada da çok hoş saçları falan :D
hani nerde kızlar kaslar görüyor musunuz
hyun sonradan çok kas yaptı ya önceleri o da cılız bir şeydi hehe

bu fotoyu her gördüğümde kahkaha atasım geliyor ya :M:

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS11DWPT69EFfDvzbcOyAqoRwli8_QpDi0fvmWqMp1Lfm4itZ_U

lim seul seul
18.02.13, 04:23
MaşAllah kızlar ne yoruldunuz nede uykunuz geldi motorunuz soğusun birazkuzucuklar bizim oğlanlar azminizi görseydi kesin alnınızın ortasına bir buğseyi handan kondururlardı 0 Beğenmedim! Beğendim! nerde o günler buse kondurmayı geçtim birleşsinler yeter ya ben yatcam zaten mehtap ta ders çelışmıyo soğukta yeppte takılıyo :(
triplesler bir çoştunuz pir çoştunuz valla sayfaları takip edemiyorum sizdeki nedir bu enerji patlaması hoşgeldin bu patlama kyu doğum gününün sonuna kadar olur hehe
hyun sonradan çok kas yaptı ya önceleri o da cılız bir şeydi bu fotoyu her gördüğümde kahkaha atasım geliyor ya hadi ya :) yak ya önceden de cılız değildi tamam kası yoktur hehe da cılız da değildi hehe ya bu foto ne o saçlar ne öle :d1 (3)::M:

lahanakafa
18.02.13, 04:24
bu fotoyu her gördüğümde kahkaha atasım geliyor ya

Hyun'un tipi hehe Allahım öleceğim hehe
Bu arada Hyun'u bu saçlarla görünce WGM geliyor ya :D Keşke Kyu da Wgm'ye kayılsaymış T_T

pnrkaplan
18.02.13, 04:24
hani nerde kızlar kaslar görüyor musunuz

biraz çıkıntı var sanki hehe hehe

ju orada da çok hoş saçları falan

evet evet çok hoş :)

bu fotoyu her gördüğümde kahkaha atasım geliyor ya

hangisine gülsem acaba hehe

minin şapkasına ve rujuna mı, hyun ve junun gözlüklerine mi, saeng ve kyunun in.k yalamış saçlarına mı hehe hehe

mhtpklc
18.02.13, 04:25
nerde o günler buse kondurmayı geçtim birleşsinler yeter ya ben yatcam zaten mehtap ta ders çelışmıyo soğukta yeppte takılıyo ders deyip vicdan yaptırmayalım lütfen :P ama ss501'in ve de trpile s'in samimiyeti beni ısıtıyor :Shoşgeldin bu patlama kyu doğum gününün sonuna kadar olur ondan sonra daha büyük patlamalar görürüz buralarda inşallah mesela saeng albünü çıkardığı zaman aramızda bir kutlamada ona yaparız :PHyun'un tipi Allahım öleceğim hangisine gülsem acaba

minin şapkasına ve rujuna mı, hyun ve junun gözlüklerine mi, saeng ve kyunun in.k yalamış saçlarına mı

hangi kafayla gitmişler o davet mi neyse artık stilistler neredeymiş heheBu arada Hyun'u bu saçlarla görünce WGM geliyor ya Keşke Kyu da Wgm'ye kayılsaymış T_Tkimle katılsın isterdin :D

lahanakafa
18.02.13, 04:31
hangi kafayla gitmişler o davet mi neyse artık stilistler neredeymiş

hehe Stilistlerin orada olduğu çok belli hehe DSP Staylaaa1111
kimle katılsın isterdin

Ayy hiç düşünmemiştim ya :D Dizide de oynamıştı f(x) Luna olabilir mesela. f(x) kızlarını severim :D Yaşına uygun güzel bir kızla katılabilirmiş :D Ama wgm eşleşmeleri çok garip ya :D Hiç uyumlu çift çıkmıyor. Khuntoria hariç :P

lim seul seul
18.02.13, 04:32
wgm eşleşmeleri wgm ne hyun katılmışmıydı :)
saeng albünü çıkardığı zaman aramızda bir kutlamada ona yaparız inşallah ya
neysekızlar iyi geceler ben yatar yarın sabah 6 da felan kalkcam :) malüm yolculuk var :(

pnrkaplan
18.02.13, 04:33
ondan sonra daha büyük patlamalar görürüz buralarda inşallah mesela saeng albünü çıkardığı zaman aramızda bir kutlamada ona yaparız

yapalım yapalım çok güzel olur :)

yalnız bugün tam 15 sayfa yazmışız gerçekten hızlıymışız hehe

ben kaçıyorum kızlar hepinize iyi geceler :)

malüm yolculuk var

iyi yolculuklar :)

mhtpklc
18.02.13, 04:34
Stilistlerin orada olduğu çok belli DSP Staylaaa1111hehe hehe Ayy hiç düşünmemiştim ya Dizide de oynamıştı f(x) Luna olabilir mesela. f(x) kızlarını severim Yaşına uygun güzel bir kızla katılabilirmiş Ama wgm eşleşmeleri çok garip ya Hiç uyumlu çift çıkmıyor. Khuntoria hariç katılsaydı keşke kyu nasıl olurdu merak ettim şimdi :Dwgm ne hyun katılmışmıydı evet hyun katıldı :Dneysekızlar iyi geceler ben yatar yarın sabah 6 da felan kalkcam malüm yolculuk var ben kaçıyorum kızlar hepinize iyi geceler iyi geceler :df:

kyunun dediği mine deli de denebilir mi sizce hehe

http://img844.imageshack.us/img844/8687/42313134635577540571419.jpg

lahanakafa
18.02.13, 04:39
lim seul seul Evet Hyun katılmıştı, düzmece evlilik programı WGM. İki ünlüden oluşan çift evleniyor ve program bitene kadar evliymiş gibi davranıyorlar. Bir çeşit realty show.

İyi yolculuklar dilerim sana :F Sağ salim git :)
mhtpklc Kyu katılsa çok tatlı olurdu bence. Erkeksi bir yönü de var, iyi götürürdü :P
pnrkaplan Sana da iyi geceler.

Ayy alıntı yapmaktan yoruldum vallahi. Ben de kaçıyorum herkese iyi geceler dilerim. :D

mhtpklc
18.02.13, 04:41
@lim seul seul Evet Hyun katılmıştı, düzmece evlilik programı WGM. İki ünlüden oluşan çift evleniyor ve program bitene kadar evliymiş gibi davranıyorlar. Bir çeşit realty show.

İyi yolculuklar dilerim sana Sağ salim git
@mehtapklc Kyu katılsa çok tatlı olurdu bence. Erkeksi bir yönü de var, iyi götürürdü
@pnrkaplan Sana da iyi geceler.

Ayy alıntı yapmaktan yoruldum vallahi. Ben de kaçıyorum herkese iyi geceler dilerim.
benim nick yanlış olmuş yalnız başka birini etiketlemişsin :D kyu bence de çok tatlı olurdu :D

bende gidiyorum herkese iyi geceler :df:

büşra2
18.02.13, 04:42
anaaam hay maşallah maşallah bi uyarı lmadığınız kalmış kuzular sohbet almış başını gitmiş bakın cidden bu ara konunun dışına çok çıkılıyo sonra sizin sürekli dediğiniz gibi güme gider sayfa :@
bu arada ben paşamı camız sütüyle besliyorum tabisi kas yapacak bikerem :7: neyse misafir vardı banner yapamadım azcık uğraşıyım bakalım neler çıkacak :df:

lahanakafa
18.02.13, 04:42
benim nick yanlış olmuş yalnız başka birini etiketlemişsin kyu bence de çok tatlı olurdu

hehe Evet yazarken de tereddüt etmiştim ama sonra yok canım doğru yazıyorum şeklinde inandırdım kendimi hehe

mhtpklc
18.02.13, 04:44
anaaam hay maşallah maşallah bi uyarı lmadığınız kalmış kuzular sohbet almış başını gitmiş bakın cidden bu ara konunun dışına çok çıkılıyo sonra sizin sürekli dediğiniz gibi güme gider sayfa arada fotolar falan koyduk konuyu dağıttıpımızı farkedince toplamaya çalıştık ama olmamış mı :Sbu arada ben paşamı camız sütüyle besliyorum tabisi kas yapacak bikerem neyse misafir vardı banner yapamadım azcık uğraşıyım bakalım neler çıkacak o bannerlerden herkes 2.sini beğendi galiba :hm:

lahanakafa
18.02.13, 04:45
arada fotolar falan koyduk konuyu dağıttıpımızı farkedince toplamaya çalıştık ama olmamış mı

Yaa biz o konunun dışına ne ara çıktık ben orayı kaçırmışım :D

büşra2
18.02.13, 04:46
rada fotolar falan koyduk konuyu dağıttıpımızı farkedince toplamaya çalıştık ama olmamış mı birazcık olmamış SS501 sohbet bölümü varya bence ordan devam edin şimdi cidden uyarı gelmesin hem keyfimizde kaçar :Skusura bakmayın herşeye karışıyo demeyin lüfende cidden sayfa için söylüyorum :S
o bannerlerden herkes 2.sini beğendi galiba galiba bende 2.beğendim bide kyunun mektuplarını falan koyuyum diyorum öylede i bakalımda hangisi olursa artık :df:

lahanakafa
18.02.13, 04:49
galiba bende 2.beğendim bide kyunun mektuplarını falan koyuyum diyorum öylede i bakalımda hangisi olursa artık

Evet 2. güzeldi :F Doğum günü olduğunu belirten bir şey de mi yazsan acaba? Hiç yazı yoktu üzerinde yanlış hatırlamıyorsam :D

mhtpklc
18.02.13, 04:50
Yaa biz o konunun dışına ne ara çıktık ben orayı kaçırmışım
birazcık olmamış SS501 sohbet bölümü varya bence ordan devam edin şimdi cidden uyarı gelmesin hem keyfimizde kaçar kusura bakmayın herşeye karışıyo demeyin lüfende cidden sayfa için söylüyorum yaklaşık on sayfa falan gerilere gittim baktım her sayfada en bir foto gif yada video var arkasından da onunla ilgili konuşmuşuz bir şu alıntı mevzusu bir kaç mesaj uzadı diğerlerini bilmiyorum :hm: hayır tabiki de sayfa için söylüyorsun ben de dertlendim şimdi onun için gerilere doğru baktım :Sgaliba bende 2.beğendim bide kyunun mektuplarını falan koyuyum diyorum öylede i bakalımda hangisi olursa artık onların arasından güzel biri seçilir de ben sabahkilerde karar veremedim onlara hiç veremem :D

büşra2
18.02.13, 04:52
Evet 2. güzeldi Doğum günü olduğunu belirten bir şey de mi yazsan acaba? Hiç yazı yoktu üzerinde yanlış hatırlamıyorsam
beğendiğinizin üzerine sonradan yazıda ekleriz tabiki tatlım :df: yapabilirsen bitanede gifli yapmak istiyorum da bakalımolursa :df:

lahanakafa
18.02.13, 04:56
yaklaşık on sayfa falan gerilere gittim baktım her sayfada en bir foto gif yada video var arkasından da onunla ilgili konuşmuşuz bir şu alıntı mevzusu bir kaç mesaj uzadı diğerlerini bilmiyorum hayır tabiki de sayfa için söylüyorsun ben de dertlendim şimdi onun için gerilere doğru baktım

Ben de dertlendim bir :D Ama öyle uyarı gelecek bir durum yok zaten bence abartacak kadar :P

Bu arada kaç gündür video seçmeye çalışıyorum ama bir türlü seçemedim ya böhü Kyu'nun Çince şarkı söylediği bir şarkı vardı, onu çevireyim dedim ama kulağım hiç alışkın değil Çinceye bir türlü zamanlama yapamadım. Sonra Get Ya' Luv'un acaba Saeng'in arkadan Kyu'ya sarıldığı performansı mı çevirsem dedim :D Ama en son Kyu'nun nasıl çapkınlık yaptığını anlattığı bir videoda karar kıldım :D

beğendiğinizin üzerine sonradan yazıda ekleriz tabiki tatlım yapabilirsen bitanede gifli yapmak istiyorum da bakalımolursa

Eline sağlık vallahi :F

Hala buradayım ya gidemedim bi'
Madem öyle işte böyle uyuyan prenslerimi kondurayım :F
http://25.media.tumblr.com/ecd5dd7102218a38a0c5c551de42aaad/tumblr_mi8ryfVVTX1rrwj2uo1_500.png

:D: Ayy ben bu fotoğrafı unutmuştum yarebbim bu ne ya T_T Fotoşop mu ki, fotoşop olsa keşke böhü Doğum günü için fotoğraf ararken karşıma çıkanlar :P Kassız erkeklerin bu tarz pozlar vermesini hiç sevmem ama...
http://24.media.tumblr.com/970f1a8c1d837649cd6bb48d670e5156/tumblr_mi8ajhE9wq1rh0qzvo1_500.jpg

mhtpklc
18.02.13, 14:15
Kim Hyun Joong on Mnet Program this Coming March 2013

http://www.youtube.com/watch?v=h25OV5CI21c&feature=youtu.be

Ayy ben bu fotoğrafı unutmuştum yarebbim bu ne ya T_T Fotoşop mu ki, fotoşop olsa keşke Doğum günü için fotoğraf ararken karşıma çıkanlar Kassız erkeklerin bu tarz pozlar vermesini hiç sevmem ama...kyuya böyle şeyleri hiç yakıştırmıyorum gerçek midir değil midir bilmem ama görmek istemediğim manzaralar bunlar :P

size bir şey soracağım bir foto vardı grubun ilk çıkış yaptığı zamanlardan sanırım böyle jun mine galiba yandan elini beline atmış düğün pozu gibiydi bütün üyeler bana o hissi vermişti :P anlatabildim mi bilmiyorum ama görünce buna yakın gördüğünüz fotoları burada paylaşır mısınız :D

lahanakafa
18.02.13, 16:06
size bir şey soracağım bir foto vardı grubun ilk çıkış yaptığı zamanlardan sanırım böyle jun mine galiba yandan elini beline atmış düğün pozu gibiydi bütün üyeler bana o hissi vermişti anlatabildim mi bilmiyorum ama görünce buna yakın gördüğünüz fotoları burada paylaşır mısınız

Sanki hatırlar gibiyim ama :S Tamam bulmaya çalışırım :P

Neyi gösteriyor ya, orada ilginç bir şey var sanki :D
http://25.media.tumblr.com/0079e5de7c24d764f469eb528435ad53/tumblr_mier667j5S1r94i4zo4_1280.png

Junni gol atarsa :D
http://25.media.tumblr.com/cc43eba3c99d7bba78f18c3cb7d1279c/tumblr_middpvWGSh1r0j2u4o1_250.gifhttp://25.media.tumblr.com/5ffa3c299c7ab8f10a69bad541d54bbe/tumblr_middpvWGSh1r0j2u4o2_250.gif

mhtpklc
18.02.13, 16:40
Sanki hatırlar gibiyim ama Tamam bulmaya çalışırım pek anlatamadım galiba ama tamam sağol :DNeyi gösteriyor ya, orada ilginç bir şey var sanki biri birinin kafasına ya da yüzüne bir şey yapıyor yapanı mine benzettim sanki :PJunni gol atarsa jun tarzı yengeç dansı :M: :M:

ben bunu çok beğendim dün akşam üşenmiştim de şimdi getirdim :P

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/155256_457936557607429_1286045671_n.png

pnrkaplan
18.02.13, 16:48
Ayy ben bu fotoğrafı unutmuştum yarebbim bu ne ya T_T Fotoşop mu ki, fotoşop olsa keşke Doğum günü için fotoğraf ararken karşıma çıkanlar Kassız erkeklerin bu tarz pozlar vermesini hiç sevmem ama...

shopa benziyor sanmam kyunun böyle bir poz verebileceğini hehe hehe

jun mine galiba yandan elini beline atmış düğün pozu gibiydi bütün üyeler bana o hissi vermişti

üstlerinde ne renk kıyafetler vardı onu söylersen belki bende bulabilirim hehe hehe

Neyi gösteriyor ya, orada ilginç bir şey var sanki

biri birinin kafasına ya da yüzüne bir şey yapıyor yapanı mine benzettim sanki

bu fotoyu gösteriyor her zamanki gibi min yine junla uğraşıyor hehe hehe

http://img849.imageshack.us/img849/6559/12557522001831637000.jpg

Junni gol atarsa

mümkünse bir daha atmasın hehe hehe

mhtpklc
18.02.13, 16:58
üstlerinde ne renk kıyafetler vardı onu söylersen belki bende bulabilirim dalga mı geçiyorsun anlamadım ama hehe siyah bir şeyler olabilir :Dshopa benziyor sanmam kyunun böyle bir poz verebileceğini hayranlar seviyor böyle şeyleri nedense :P

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/248791_325352280903609_528058481_n.jpg

pnrkaplan
18.02.13, 17:13
dalga mı geçiyorsun anlamadım ama siyah bir şeyler olabilir

kız neden dalga geçeyim hehe kıyafetlerden buluruz belki dedim fotoyu bu kıyafetler gibi miydi :hm:

http://img69.imageshack.us/img69/5121/59442171529836321261117.jpg

saengi gerçekten bu halde düşünemiyorum hehe hehe

lahanakafa
18.02.13, 20:09
jun tarzı yengeç dansı

İnsan şarkıcı olunca sahada işte böyle dansını konuşturuyor :D Belki de Hyun'un takımına karşı gol attığı için bu kadar sevindi hehe
shopa benziyor sanmam kyunun böyle bir poz verebileceğini

İnceliyorum inceliyorum, gerçek gibi ya :D
bu fotoyu gösteriyor her zamanki gibi min yine junla uğraşıyor

Aaa bulmuşsun vallahi tebrikler :D
hayranlar seviyor böyle şeyleri nedense

Bu ne ya :D
bu kıyafetler gibi miydi
Ayy bu fotoğrafta ne kadar minişler ya özellikle Junni ve Kyu <3

pnrkaplan
18.02.13, 20:20
İnsan şarkıcı olunca sahada işte böyle dansını konuşturuyor Belki de Hyun'un takımına karşı gol attığı için bu kadar sevindi

vay şimdi birbirleriyle karşı takım mı olmuşlar bu işin sonunu merak ettim hehe hehe

İnceliyorum inceliyorum, gerçek gibi ya

hehe hehe gerçek olmasın lütfen hehe

Bu ne ya

sanırım fanlar onları böyle görmek istiyor hehe hehe

Ayy bu fotoğrafta ne kadar minişler ya özellikle Junni ve Kyu

junun bacaklar kopacak hehe artık direk bacaklara bakıyorum hehe hehe kyu jong ne kadar da masum çıkmış öyle ya min yine aklından neler geçiriyor kim bilir hehe saeng mikrofunu kapmış konuşuyor şaşırttı beni hehe hyun her zaman ağırlığını gösteriyor :)

lahanakafa
18.02.13, 20:24
vay şimdi birbirleriyle karşı takım mı olmuşlar bu işin sonunu merak ettim

Jun o sarı şeylerden giymiş Hyun giymemiş, farklı takımlarda olduklarını tahmin ettim yani :D
gerçek olmasın lütfen
sanırım fanlar onları böyle görmek istiyor

hehe Aman eksik kalsın ya, hiç hoş değil!
junun bacaklar kopacak artık direk bacaklara bakıyorum

Jun'un bacaklar değil her yeri kopacak gibi. Az kalmış ağlayacak zaten :D

Junni havlusunu düşürürse hehe
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6bdwmaBgc1r0j2u4o1_250.gifhttp://25.media.tumblr.com/tumblr_m6bdwmaBgc1r0j2u4o2_250.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6bdwmaBgc1r0j2u4o3_250.gifhttp://25.media.tumblr.com/tumblr_m6bdwmaBgc1r0j2u4o4_250.gif

pnrkaplan
18.02.13, 21:08
Jun o sarı şeylerden giymiş Hyun giymemiş, farklı takımlarda olduklarını tahmin ettim yani

kim yenmiş acaba hehe hehe

Jun'un bacaklar değil her yeri kopacak gibi. Az kalmış ağlayacak zaten

dizi zamanından bunlar ne zayıflatmışlardı çocuğu şimdi toparladı biraz böhü

Junni havlusunu düşürürse

eli ayağı doğru durmazsa her şeyini düşürür hehe bacaklar kopacak hehe

lahanakafa
18.02.13, 21:18
@lahanakafa kuzum şimdi ben video yapmayı düşünüyorum resimlerle mesela kısa davetli listesi sonra kyuyu konuşturma gibi ama buraya nasıl yüklenecek bilmiyorum sen bana bi anlatsanya burda yasaksa özelden atarsın biliyosan tabi

Videoyu Youtube hesabına yükleyebilirsin. Ondan mı bahsediyorsun acaba?

büşra2
18.02.13, 21:23
Videoyu Youtube hesabına yükleyebilirsin. Ondan mı bahsediyorsun acaba?ha işte aynen ondan :df:
azcık pamaı kondurayın barime sormayın kyucan ın partsine bi hazırlanıyoki hemde nasıl hevesli ee kolunda ben olacağım ya :df:
http://imageshack.us/a/img580/4153/72459421.gif
http://img845.imageshack.us/img845/8278/tumblrmg26qutowe1qih5np.gif
aman bee ilişme adama iyi orda işte istemiyo öne geçmeyi :@
http://img28.imageshack.us/img28/8278/tumblrmg26qutowe1qih5np.gif
niyeyse içimden bi ses o iple bizimkileri sıkıştıran min diyo ama hehe
http://img18.imageshack.us/img18/1694/26605original.gif

lahanakafa
18.02.13, 21:32
ha işte aynen ondan

Hıı onu mu yüklemeyi soruyorsun acaba? Youtube hesabının olması gerekiyor yükleyebilmek için. Gerisini de bilmiyorsan yardım edebilirim :F

aman bee ilişme adama iyi orda işte istemiyo öne geçmeyi

Ayy çok tatlı canım ya. Ölecek kibarlıktan :D

büşra2
18.02.13, 21:43
Hıı onu mu yüklemeyi soruyorsun acaba? Youtube hesabının olması gerekiyor yükleyebilmek için. Gerisini de bilmiyorsan yardım edebilirim tamam o var o zaman yükleyeceğim zaman seni bi rahatsız ederim :df:
Ayy çok tatlı canım ya. Ölecek kibarlıktan demi kızz :utng: kuzular partide size süprizim var ha şaşırmayın ama k.bakmayın sadece 5 taşın sahiplerine olacak valla diğerleri içinde bişey yapmaya çalışacam ama söz veremem :Silk giriş resimleri benden buda kopyası olsun :)

pnrkaplan
18.02.13, 21:44
aman bee ilişme adama iyi orda işte istemiyo öne geçmeyi

ah paşa en önde durman lazım senin en önde :)

niyeyse içimden bi ses o iple bizimkileri sıkıştıran min diyo ama

neden herkes aynı şeyi düşünüyor acaba hehe hehe

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/69676_574988242531334_1027296901_n.jpg

aç insanın hali de bir başka oluyor hehe hehe

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/64466_574988359197989_2030749311_n.jpg

yemekle resmen aşk yaşıyor hehe

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/307382_574987139198111_1547681604_n.jpg

büşra2
18.02.13, 21:53
ah paşa en önde durman lazım senin en önde işte buda bizim mütevaziğlimiz naparsın arada bizde mütevazilikte hehe
neden herkes aynı şeyi düşünüyor acaba biliyodum yalnız olmadığımı hehe
aç insanın hali de bir başka oluyor ne zaman doyduki hehe
yemekle resmen aşk yaşıyor min in ve paşamın yaptığı iğrenç yemekleri bile yiyen insan jun hehe(gerçi ksmesinler diye çoğu ama da ben olsam yemem nasıl min yemiyo hehe )

pnrkaplan
18.02.13, 22:04
işte buda bizim mütevaziğlimiz naparsın

hehe hehe

min in ve paşamın yaptığı iğrenç yemekleri bile yiyen insan jun (gerçi ksmesinler diye çoğu ama da ben olsam yemem nasıl min yemiyo )

bende yemem valla pis boğaz bizim ki bulduğunu götürüyor hehe hehe

büşra2
18.02.13, 22:11
bende yemem valla pis boğaz bizim ki bulduğunu götürüyor naparsın iki kutup arasında hehe

lahanakafa
18.02.13, 22:28
tamam o var o zaman yükleyeceğim zaman seni bi rahatsız ederim

Tamam canım :F
kuzular partide size süprizim var ha şaşırmayın ama k.bakmayın sadece 5 taşın sahiplerine olacak valla diğerleri içinde bişey yapmaya çalışacam ama söz veremem ilk giriş resimleri benden buda kopyası olsun
Vayy aslansın ya :F Çok merak ettim bak şimdi :D

Ayy yakışıklı prensim :F
http://24.media.tumblr.com/61ee0021f589df367d7e01a9f166452b/tumblr_middcusaTk1s0274lo1_500.jpg

Biz Kyu'yla evlatlık edindik kızlar :F Sizi miniğimizle tanıştırayım :D
Yalnız pek anlaşamıyorlar, Kyu'yu pek sevmedi gibi bakışlardan anlaşılacağı üzere hehe
http://i.imgur.com/hkb0ot1.jpg

yemekle resmen aşk yaşıyor

Aşk mı artık ne yaşıyorsa hehe O nasıl bakıştır?

büşra2
18.02.13, 22:34
Vayy aslansın ya Çok merak ettim bak şimdi kopya veriyim partiye damsız girilmez demedin mi sen ee bizimkiler boş mu gelecek tabi hayır ben paşamı yalnız yollamam illa yanındaben olmalıyım :df:
Biz Kyu'yla evlatlık edindik kızlar Sizi miniğimizle tanıştırayım
Yalnız pek anlaşamıyorlar, Kyu'yu pek sevmedi gibi bakışlardan anlaşılacağı üzereayy pek sevindim tatlım allah size bağışlasın analı babalı uzun yaşasın da böyle bi babanın kucağında bu surat yakışıyomu hiç :df:
Aşk mı artık ne yaşıyorsa O nasıl bakıştır?jun bence iki avradın arasınd ölüyo yazık yemek bile yemeye fırsat bulamadığından nerde yemek görse adeta şk yaşar gibi bitmesinden korarak yiyo hehe hehe

lahanakafa
18.02.13, 22:40
kopya veriyim partiye damsız girilmez demedin mi sen ee bizimkiler boş mu gelecek tabi hayır ben paşamı yalnız yollamam illa yanındaben olmalıyım

:D İyi bakalım merakla bekliyorum :P
ayy pek sevindim tatlım allah size bağışlasın analı babalı uzun yaşasın da böyle bi babanın kucağında bu surat yakışıyomu hiç

Sağol hehe "Baba adam ol aklını alırım bakışı yapmış" Yerim ben bunları ya hehe

Bu arada isim önerilerinize açığım miniğimiz için :D

jun bence iki avradın arasınd ölüyo yazık yemek bile yemeye fırsat bulamadığından nerde yemek görse adeta şk yaşar gibi bitmesinden korarak yiyo

hehe Zavallım iki tane var ama pek bir faydasını göremedi hehe

jasminn
18.02.13, 22:42
süpersin Büşra

pnrkaplan
18.02.13, 22:53
Vayy aslansın ya Çok merak ettim bak şimdi

tek başına durduğu fotoda s.juniordaki donghae'yi anımsattı bana :)

Biz Kyu'yla evlatlık edindik kızlar Sizi miniğimizle tanıştırayım

sülale kalabalıklaşıyor desene hehe hehe biz daha karar veremedik malum bir uçta ben bir uçta mehtap hehe hehe

Yalnız pek anlaşamıyorlar, Kyu'yu pek sevmedi gibi bakışlardan anlaşılacağı üzere

ufaklığın bakışı ne öyle ya hey akıllı ol dermiş gibi hehe hehe

Aşk mı artık ne yaşıyorsa O nasıl bakıştır?

mutluluk bakışı hehe hehe

jun bence iki avradın arasınd ölüyo yazık yemek bile yemeye fırsat bulamadığından nerde yemek görse adeta şk yaşar gibi bitmesinden korarak yiyo

onu doyurmaktan biz aç kaldık burda hehe hehe

Zavallım iki tane var ama pek bir faydasını göremedi

ben ne yapacam ona o bize yapsın azıcık mehtap ayağına çorap giymiyor diye yollamadığı çorap kalmadı kız kargo gönderecem diye sabahtan akşama kadar sırada bekliyor, bana gelince neyse boşver beni hehe öyle işte hehe

süpersin Büşra

slm öncelikle hoş geldin ilk mesajını bu sayfaya attın :) hangi üyeyi seviyorsun hyunu mu söyle bakalım hehe

lahanakafa
18.02.13, 22:58
tek başına durduğu fotoda s.juniordaki donghae'yi anımsattı bana

Aaa cidden şimdi ben de benzettim :D
sülale kalabalıklaşıyor desene biz daha karar veremedik malum bir uçta ben bir uçta mehtap

Niye sevaptır bir tane de siz alın hehe
ben ne yapacam ona o bize yapsın azıcık mehtap ayağına çorap giymiyor diye yollamadığı çorap kalmadı kız kargo gönderecem diye sabahtan akşama kadar sırada bekliyor, bana gelince neyse boşver beni öyle işte

Çocuk eve gelmiyor artık maçtan maça koşuyor. Nasıl bezdirdiyseniz hehe
süpersin Büşra

Aaa Hoş geldin canım :F Sonunda başarmışsın :D
hangi üyeyi seviyorsun hyunu mu söyle bakalım
Kaçırma politikası gibi oldu bu şimdi. :D

pnrkaplan
18.02.13, 23:07
Niye sevaptır bir tane de siz alın

tabi cnm olur bir elini ben bir elini mehtap tutar artık hehe hehe

Çocuk eve gelmiyor artık maçtan maça koşuyor. Nasıl bezdirdiyseniz

biz kürk diye tutturunca para lazım oldu e arabalara kıyamam bankadaki paralarında faizini bozmayalım şimdi ne gerek var bende dedim sen o takımı boşuna kurmadın git azıcık para kazan ondan böyle koşturuyor topların peşinde bizim için hehe hehe

Kaçırma politikası gibi oldu bu şimdi.

yok kız benden zarar gelmez hehe hehe

jasminn
18.02.13, 23:15
lahanakafa Nickli Üyeden Alıntı http://www.yeppudaa.com/images/buttons/viewpost.gif (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?p=1392029#post1392029)
Kaçırma politikası gibi oldu bu şimdi.

bakıyorum şimdide beni ortaya attınız..

jasminn
18.02.13, 23:33
slm öncelikle hoş geldin ilk mesajını bu sayfaya attın hangi üyeyi seviyorsun hyunu mu söyle bakalım
genel olarak hepsini beğeniyorum.(Kim Hyun Joong )http://f.internetara.com/onbellek/12/07/29/iuuq_NV_00ojftb98ijnvsb_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn031210230ljn_NK_izvo_NK_kppoh_NK_5_SL_kqh.jpg (http://www.google.com.tr/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&docid=xx_KarThu0QD0M&tbnid=oiEMK9df1x-vSM:&ved=0CAgQjRwwAA&url=http%3A%2F%2Ffoto.internetara.com%2F%3Fa%3Dkim%2Bhyun%2Bjoong%26id%3D187297&ei=znMiUfT_H8KUtQb2lIGADA&psig=AFQjCNFWGKHETTO68rLHf2ai7Q49ttGVOg&ust=1361298766563958)

büşra2
19.02.13, 02:07
Bu arada isim önerilerinize açığım miniğimiz için kuzum bi korece bi türke isim olmalı bak kim kyung efraim olsun :7:(gerçi ibranice kökenli ama olsun :df:)
süpersin Büşrateşekkürler tatlım o senin şirinliğin :df:
onu doyurmaktan biz aç kaldık burdayürü git yalancı seni kaç kilosun kız jun a bak tutsam derisi soyulup elime gelecen :M:
slm öncelikle hoş geldin ilk mesajını bu sayfaya attın hangi üyeyi seviyorsun hyunu mu söyle bakalım demeyin bunu bana yapmayın işte böhü
Çocuk eve gelmiyor artık maçtan maça koşuyor. Nasıl bezdirdiyseniz valla yav hiç sorma camın altına geliyo yengeee bi sokum ekmek ver ölüyom diye artık dürüm yapıp veriyorum maça paşamla gidiyoya yazık bide sefer tası hazırlıyorum paşamıda tembihliyorum yazık yedir aç kalıyo zaar diye :M: :M:
biz kürk diye tutturunca para lazım oldu e arabalara kıyamam bankadaki paralarında faizini bozmayalım şimdi ne gerek var bende dedim sen o takımı boşuna kurmadın git azıcık para kazan ondan böyle koşturuyor topların peşinde bizim içintabii kıskandınız demi beni siz varya siz :7:kız söyleseydiniz birer tilki kürkü de size yollardım kuyruk kısmından adamın başının etini yemeseydiniz hehe
genel olarak hepsini beğeniyorum.(Kim Hyun Joong )ohh sükür kız yanımda olsanda anlının çakından öpsem ya her gelen hyun aşkım diye giriyo valla isyanlardaydık sayfacak (ben biraz daha fazla da hehe)

jasminn
19.02.13, 02:17
ohh sükür kız yanımda olsanda anlının çakından öpsem ya her gelen hyun aşkım diye giriyo valla isyanlardaydık sayfacak (ben biraz daha fazla da hehe)

sen bi harikasın büşraa çatlatırsın insanı...hehe

lahanakafa
19.02.13, 02:19
kuzum bi korece bi türke isim olmalı bak kim kyung efraim olsun (gerçi ibranice kökenli ama olsun )

hehe Allahım ben o ismi daha söyleyemiyorum nasıl yavrumuza koyalım :P Ama bak bir Türkçe bir Korece iyi dedin :D
valla yav hiç sorma camın altına geliyo yengeee bi sokum ekmek ver ölüyom diye artık dürüm yapıp veriyorum maça paşamla gidiyoya yazık bide sefer tası hazırlıyorum paşamıda tembihliyorum yazık yedir aç kalıyo zaar diye

Yemin ederim ağzımda bir şey vardı gülmekten ekrana yapıştı hehe

Bu arada Şafak 517 :D

Şaka gibi rakam T_T

mhtpklc
19.02.13, 02:36
kız neden dalga geçeyim kıyafetlerden buluruz belki dedim fotoyu bu kıyafetler gibi miydi tarz buydu evet ama kıyafetleri tam hatırlayamadım siyahtı sanki :Dsaengi gerçekten bu halde düşünemiyorum onu ben de düşünemiyorumda düşünenler var işte :7:İnsan şarkıcı olunca sahada işte böyle dansını konuşturuyor Belki de Hyun'un takımına karşı gol attığı için bu kadar sevindi junun oyunculuktaki falan futbolda da mı var dersiniz heheAyy bu fotoğrafta ne kadar minişler ya özellikle Junni ve Kyu
jun ne kadar zayıf omuzları gömleğ bir beden büyük gibi hehe heheJunni havlusunu düşürürse sakin olmasını öneriyorum zira çırpındıkça kötü yerlere gidecek olay hehe heheaman bee ilişme adama iyi orda işte istemiyo öne geçmeyi hyunun popülerite aldı yürüdü diye öne çıkarmaya çalışıyorlar onu cık cık az değiller :Dniyeyse içimden bi ses o iple bizimkileri sıkıştıran min diyo ama neden herkes aynı şeyi düşünüyor acaba herkesin aynı fikirde olması herşeyi açıklıyor gibi heheaç insanın hali de bir başka oluyor yemekle resmen aşk yaşıyor acımış çok çalışıyor junni çok görmeyin bir kafasını tabağın içine daldırmış altı üstü heheBiz Kyu'yla evlatlık edindik kızlar Sizi miniğimizle tanıştırayım
Yalnız pek anlaşamıyorlar, Kyu'yu pek sevmedi gibi bakışlardan anlaşılacağı üzere hayırlı olsun :zipir: aman çoçuk işi bilmiyor kyuya öyle ters bakılır mı :D ya da biliyor evlatlık edindini diye kızıyor ilerisi için planları vardı belki de bebenin :zipir: Zavallım iki tane var ama pek bir faydasını göremedi junun yemek zevki azıcık garip ondan o çiğ etleri bulanık su gibi çorbaları istiyor illaki biz de yapmayız deyince öyle oluyor :7:süpersin Büşra
hoş geldiniz efenim :df:sülale kalabalıklaşıyor desene biz daha karar veremedik malum bir uçta ben bir uçta mehtap bizim choco ile sarang yeter bize :Dohh sükür kız yanımda olsanda anlının çakından öpsem ya her gelen hyun aşkım diye giriyo valla isyanlardaydık sayfacak (ben biraz daha fazla da )rahatladın dimi :zipir: sonunda hyuna aşık olmayan biri geldi hehevalla yav hiç sorma camın altına geliyo yengeee bi sokum ekmek ver ölüyom diye artık dürüm yapıp veriyorum maça paşamla gidiyoya yazık bide sefer tası hazırlıyorum paşamıda tembihliyorum yazık yedir aç kalıyo zaar diye bak görüyormusun evdeki mantılar içli köfteler su börekleri bozuluyor çöpe gidiyor o da sizin oralarda mı bekliyor pnrkaplan bundan sonra bir sokum ekmek veriyoruz junniye o kadar onu seviyormuş heheBu arada Şafak 517

Şaka gibi rakam T_Tsayılı gün hiç de çabuk geçmiyor bu ne ya :mad:

saeng'in albüm geliyor onu anladık da tam zaman açıklasalar artık diyorum :mad:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/560287_458248160909602_1220525242_n.png

kyunun doğun günü için çok uğraşıyorsunuz yardım edilecek bir eşy var mı varsa eğer yapabileceğim bir şey olursa söyleyin lütfen :df:

INAR
19.02.13, 02:44
Allahım ben o ismi daha söyleyemiyorum nasıl yavrumuza koyalım Ama bak bir Türkçe bir Korece iyi dedin
Hımmm bi isim mi düşünüyorsun.:hm:Şimdi kore de üç isim oluyor.Birisi türk,diğeri de kore ismi olucak güzeeel.Ama bir isim kaldı onu da azeri ismi koyalım haaa:hm:
Yemin ederim ağzımda bir şey vardı gülmekten ekrana yapıştı
Ayyy şimdi bi aklımda canlandırdım o manzarayı.Ya yeter bu kadarkomik şeyler söylemeyin lütfen.Annemler kahkahalarıma uyanıcak yoksa:M:
Bu arada bir kaç sayfa önce Minin çok zayıf olduğunu söylemişsiniz.Yani paşa kadar kaslı değil doğru ama o kadar da zayıf değil.Doğrusu ben kaslı erkeklerden hiç hoşlanmam.Yani bunu Min için söylemiorum sadece gerçekten hiç hoşlanmam öyle tiplerden.Yani Minin şu nki halinden qaayet memnunum:df:
http://i99.beon.ru/parkjungminforever.files.wordpress.com/2011/03/2.jpg
http://www.asianpopcorn.com/fanpages_images/Park_Jung_Min_goes_topless_for_AnAn_magazine_18032011060850.jpghttp://www.vozfemenina.com/wp-content/uploads/2011/03/ss.jpg

pnrkaplan
19.02.13, 02:50
valla yav hiç sorma camın altına geliyo yengeee bi sokum ekmek ver ölüyom diye artık dürüm yapıp veriyorum maça paşamla gidiyoya yazık bide sefer tası hazırlıyorum paşamıda tembihliyorum yazık yedir aç kalıyo zaar diye

bu kadar da acındırma çocuğu hehe duyanda sahi sanacak hehe

Bu arada Şafak 517

bence her gün kyunun şafak vaktini yazalım böylece onu anmış oluruz (sanırım öldürdüm çocuğu hehe hehe)

jun ne kadar zayıf omuzları gömleğ bir beden büyük gibi

içine bir jun daha girecek gibi hehe hehe

bizim choco ile sarang yeter bize

aynen aynen :)

bundan sonra bir sokum ekmek veriyoruz junniye o kadar onu seviyormuş

bayatından verelim bayatından hehe

saeng'in albüm geliyor onu anladık da tam zaman açıklasalar artık diyorum

gelsin artık ya mükemmel bir albüm olmuştur kesin bu arada saengin overjoyed albümünün işleri nasıl gitti bilen var mı :hm: tuttu mu albüm japonya da :hm:

Yani paşa kadar kaslı değil doğru ama o kadar da zayıf değil

bak ben sana minin 2-3 yıl önceki resmini atayım son konserdeki hali ne kadar zayıflamış ya

http://i188.photobucket.com/albums/z168/aarjeeii/SS501_2/destination2/jung09.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/482438_430031540412135_66090677_n.jpg

INAR
19.02.13, 03:08
bak ben sana minin 2-3 yıl önceki resmini atayım son konserdeki hali ne kadar zayıflamış ya
Evet yaaa.Onu ben de fark ettim.Diyet yaptı ama artık yüzü de çok solqun görünüyor.Bence bu kadar diyet yeter.Yoksa allah korusun bu diyet kötü sonuçlana bilirböhü

mhtpklc
19.02.13, 03:12
gelsin artık ya mükemmel bir albüm olmuştur kesin bu arada saengin overjoyed albümünün işleri nasıl gitti bilen var mı tuttu mu albüm japonya da o albüm ne oldu ben de merak ediyorum ben pek haber falan duymadım gerçi iyi değildi heralde :( ama bu albümü çok merak ediyorum ve de sabırsızlanıyorum gelsin artık :Dbak ben sana minin 2-3 yıl önceki resmini atayım son konserdeki hali ne kadar zayıflamış yaEvet yaaa.Onu ben de fark ettim.Diyet yaptı ama artık yüzü de çok solqun görünüyor.Bence bu kadar diyet yeter.Yoksa allah korusun bu diyet kötü sonuçlana bilirmin şu an hala zayıflamak için diyet falan yapıyor mu :hm: yapıyorsa bıraksın hasta olur bu gidişle yemeden zayıflıyormuş galiba hem de :(

pnrkaplan
19.02.13, 03:13
Diyet yaptı ama artık yüzü de çok solqun görünüyor

bence de :( ama sadece diyetle zayıflamamıştır o kadar şey geldi başına onun stresi bile yeter adamı soldurmaya :(

yemeden zayıflıyormuş galiba hem de

bu daha da kötüymüş :(

mhtpklc
19.02.13, 03:15
bence de ama sadece diyetle zayıflamamıştır o kadar şey geldi başına onun stresi bile yeter adamı soldurmaya minin şuan korede bir şirketle anlaşması yok değil mi :hm: ne yapacak acaba :hm: hyun alıverse yanına ne güzel olur dimi :zipir:

INAR
19.02.13, 03:18
yapıyorsa bıraksın hasta olur bu gidişle yemeden zayıflıyormuş galiba hem de
bence de ama sadece diyetle zayıflamamıştır o kadar şey geldi başına onun stresi bile yeter adamı soldurmaya
Ya lütfen ya böyle söylemeyin ya.Valla kilometrelerce uzakta bir sanatşı için bu kadar endişelenip,onu bu kadar merak edeceğim hiç aklıma gelmezdi ama ben gerçekten Min için çok endişeleniyorum yaa.Onun şu anki hali beni çok üzüyor.Tüm gün boyunca onu düşünmeye başladım artık.Hatta derste de.Bunun sonu nereye egidicek bilmiyorum ama kendimle bir şey yapamıyorum işteböhü

büşra2
19.02.13, 03:19
sen bi harikasın büşraa çatlatırsın insanı...
ama napıyım artık delirme durumuna gelmiştim valla yepte adım çıktı resmen hehe
Allahım ben o ismi daha söyleyemiyorum nasıl yavrumuza koyalım Ama bak bir Türkçe bir Korece iyi dedin kyuhan kyucan ne olursa işte tatlım ayarla :df:benim sıpanın adı (nasıl yazılır bilmem ben böyle yazdırdım nüfusuna hehe)kim cünyır :utng:
Yemin ederim ağzımda bir şey vardı gülmekten ekrana yapıştıarada köy sivesiyle yazıyorum kız valla biraz güldürüyüm diye azcıkta gülümsüyosanız ne güzel :utng:
Bu arada Şafak 517

Şaka gibi rakam T_Tvayy cidden şüper bi rakam olmuş kız valla ama sayılı gün çabuk biter ha bekliyoruz :df:gel teskere gel teskere bitsin bu hasret evde eşin oğlun triplesler yüzüne hasret :df:
hyunun popülerite aldı yürüdü diye öne çıkarmaya çalışıyorlar onu cık cık az değillerama bizim öyle gösterişte falan gözümüz yok allaha şükür :df:(hiçte havalanmayı sevmeyiz )
rahatladın dimi sonunda hyuna aşık olmayan biri geldine yalan söyleyim valla rahatladım belki inanmıyosunuz ama cidden hyuna aşık olma meselasi değil bu bence direk gördüklerine yapışıyo insanlar sese kariyere falan bakmıyo tamam tip var paşamda saklamıyorum ama her gelenmi hyun der kardeşim yuk :S
bak görüyormusun evdeki mantılar içli köfteler su börekleri bozuluyor çöpe gidiyor o da sizin oralarda mı bekliyor @pnrkaplan bundan sonra bir sokum ekmek veriyoruz junniye o kadar onu seviyormuş kız siz o kadar beceriklimiydiniz :hm: keşke yemekten önce adama 2 çift çorap alsanız kokusundan durulmuyodu bir iki uyardım yeni çorap verdim garibim utanmaktan bıktı heralde çorapsız geziyo hehe hehe
.Doğrusu ben kaslı erkeklerden hiç hoşlanmaminanmayacaksınız ama ben kaslı adamlara biterim özellikle baklavalılara erkeklerde hani derlerya ilk dikkatini ne çeker 1 dişleri 2 kasları o dereceyim hehe
bu kadar da acındırma çocuğu duyanda sahi sanacak
e yalanmı bebeğim hani yapmayın böyle türk kızlarının adınıda kötüye çıkartmayın tamam beni gören vaay işte türk kızı nasılda erkeğine bakıyo hem işçimen hem havalı hem temiz hem paralı diyolar ama bide size baksalar alimallah adımız çıkacak hehe hehe bak lahanaya askerde bile kyu için yapmadığı kalmıyo her hafta 3,4 tane içlik alıp yolluyo yazık hehe
ay annem yazık kız burda ağlamaktan zayıflamıştır be valla ben min in ağlamasına hiç kıyamıyorum inanın hyunun ağlamasını izlerken gözlerim acayip doldu ama göz yaşlarımı tuttum ama min i görünce oturup zırıl zırıl ağlamıştım böhü

pnrkaplan
19.02.13, 03:23
o albüm ne oldu ben de merak ediyorum ben pek haber falan duymadım gerçi iyi değildi heralde

aslında çok güzel bir albümdü ama :(

minin şuan korede bir şirketle anlaşması yok değil mi

var var anlaşması Colourful Records/Victor Entertainment diye bir ajansla anlaştı

hyun alıverse yanına ne güzel olur dimi

aslında bütün üyeler aynı ajansa geçse en süperi o olurdu ama :(

Ya lütfen ya böyle söylemeyin ya.Valla kilometrelerce uzakta bir sanatşı için bu kadar endişelenip,onu bu kadar merak edeceğim hiç aklıma gelmezdi ama ben gerçekten Min için çok endişeleniyorum yaa.Onun şu anki hali beni çok üzüyor.Tüm gün boyunca onu düşünmeye başladım artık.Hatta derste de.Bunun sonu nereye egidicek bilmiyorum ama kendimle bir şey yapamıyorum işte

aslında buradan onlar için yapabileceğimiz pek bir şey yok sadece dua etmekten başka

ama bizim öyle gösterişte falan gözümüz yok allaha şükür (hiçte havalanmayı sevmeyiz )

hadi sevmez misiniz gerçekten ama koredekiler hyun'un havalı olduğunu söylüyorlar hehe hehe

bak lahanaya askerde bile kyu için yapmadığı kalmıyo her hafta 3,4 tane içlik alıp yolluyo yazık

şapkaların nerden çıktığı belli oldu hehe hehe

min i görünce oturup zırıl zırıl ağlamıştım

şimdi minin ağlarken resmini getircektim ama vazgeçtim :(

mhtpklc
19.02.13, 03:27
ama bizim öyle gösterişte falan gözümüz yok allaha şükür (hiçte havalanmayı sevmeyiz )zaten hyunun gözü yok belli ben köşede büzülürüm abi havalarında da adam rahat bırakmamış hehekız siz o kadar beceriklimiydiniz keşke yemekten önce adama 2 çift çorap alsanız kokusundan durulmuyodu bir iki uyardım yeni çorap verdim garibim utanmaktan bıktı heralde çorapsız geziyo juna gönderdiğim çoraplar buradan koreye yol olur ama ayakkabıları öyle çorapsız giymek zenginliğin göstergesiymiş ondan böyle junni :P gelecekte böyle becerikli olmayı hayal ediyorum :Pay annem yazık kız burda ağlamaktan zayıflamıştır be valla ben min in ağlamasına hiç kıyamıyorum inanın hyunun ağlamasını izlerken gözlerim acayip doldu ama göz yaşlarımı tuttum ama min i görünce oturup zırıl zırıl ağlamıştım onun ağlaması benide çok etkilemişti artık etkisinden kurtuldum sayılır ama ilk zamanlar harumanı her dinlediğimde gözlerim dolardı minin o şarkıda ağlaması falan ayy bir kötü oldum yine :Saslında çok güzel bir albümdü ama güzeldi ondan öncekilerde güzeldi ama maalesef :Svar var anlaşması Colourful Records/Victor Entertainment diye bir ajansla anlaştı
tüh o fırsatta kaçtı desene :Saslında bütün üyeler aynı ajansa geçse en süperi o olurdu ama o günleri de görecek mi bu TripleS acaba :S

büşra2
19.02.13, 03:34
hadi sevmez misiniz gerçekten ama koredekiler hyun'un havalı olduğunu söylüyorlar tabiki havalı olacak canım paramız var havmızda olacak :zipir: şaka bi yana hyun un havası aslında görünüşünden kaynaklanıyoru dıştan bakınca evet çok havalı kendini beğenmiş bi tavrı var ama içine giren öyle olmadığını nlar bak bana adama dıştan baktım yeşil türbe içine bi girdim estağfur töbe hehe
zaten hyunun gözü yok belli ben köşede büzülürüm abi havalarında da adam rahat bırakmamış kız vallahi tipten havalı duruyo mesela bana da öyle diyolar ilk bakınca kendini beğenmiş havalı bi tipin var falan ( hatta lisede en yakın arkadaşlarım beni ilk gördüklerinde dövmeyi bile düşünmüşlerhehe) ama konuşunca falan hiçte öyle değilim ha paşam bu yönlerimiz aynı olduğundan onu çok iyi anlıyorum :df:
juna gönderdiğim çoraplar buradan koreye yol olur ama ayakkabıları öyle çorapsız giymek zenginliğin göstergesiymiş ondan böyle junni gelecekte böyle becerikli olmayı hayal ediyorum hımmm kendinizi öyle avutun şimdi lahana yucana içlikleri fakir olduğu içinmi yolluyo bak bana paşama nasıl baktım dondu yünden çoraptı bi tane aslan gibi cünyırımız var bide yolda ablaları :utng:
onun ağlaması benide çok etkilemişti artık etkisinden kurtuldum sayılır ama ilk zamanlar harumanı her dinlediğimde gözlerim dolardı minin o şarkıda ağlaması falan ayy bir kötü oldum yineay aslında şımarık biraz kaprisli falan ama grubun en duygusalıdır canım benim :df:
o günleri de görecek mi bu TripleS acaba
inşallah ben inanıyorum hepsinin aynı yerde toplanacaklarına :df:

INAR
19.02.13, 03:36
ay annem yazık kız burda ağlamaktan zayıflamıştır be valla ben min in ağlamasına hiç kıyamıyorum inanın hyunun ağlamasını izlerken gözlerim acayip doldu ama göz yaşlarımı tuttum ama min i görünce oturup zırıl zırıl ağlamıştım
Evet Min ağlarken ben de bilgisayarın karşısında zır-zır ağlıyordum.Bir gün böle bir şey yapacağım ve bunu açık açık itiraf edeceğim hiç aklıma gelmezdi.Bana taş kalpli derler ama Minin agöz yaşları karşısında taş bile erirböhü
aslında buradan onlar için yapabileceğimiz pek bir şey yok sadece dua etmekten başka
Ah keşke Min şimdi sesimi duya bils.Ben ona teselli vererdim.Onu çoook sevdiyimi ve ömrümün sonunadek onun hayranı olacağımı söylerdimböhü

pnrkaplan
19.02.13, 03:37
o günleri de görecek mi bu TripleS acaba

inşallah görürüz :)

tüh o fırsatta kaçtı desene

evet acaba diğerlerinin sözleşmesi ne zaman bitecek bak hyunun sözleşmesi bitti tekrar yeniledi şirketiyle saeng ve jun acaba şirket değişikliği yapacak mı merak ediyorum jun sanki bana kendi ajansında durmayacakmış gibi geliyor :(

bak bana adama dıştan baktım yeşil türbe içine bi girdim estağfur töbe

hehe hehe

ay aslında şımarık biraz kaprisli falan ama grubun en duygusalıdır canım benim

evet minin hassas bir kişiliği var :)

Ah keşke Min şimdi sesimi duya bils.Ben ona teselli vererdim.Onu çoook sevdiyimi ve ömrümün sonunadek onun hayranı olacağımı söylerdim

keşke duysa dimi mektup yolla kız olmaz mı :hm:

büşra2
19.02.13, 03:39
.Bana taş kalpli derler ama Minin agöz yaşları karşısında taş bile erirbanada aynısını derler kız valla sen taş kalpsin derler ki ben sinirden ağlamadığım sürece kimsenin yanında ağlamam kolay kolayda ağlamam bana göre herkesin yanında ağlamak aciz olduğunun göstergesi yanlış anlamayın bana göre böyle bu :df: ama koreyle tanıştım tanışalı gizli kuytularda ağlamaya başladım resmen böhü neyse çok yazışmayın ha ben parti için hazırlık yapıyorum daha :df:

Betagram
19.02.13, 03:43
Ay Allahım başım dönüyor hızlarına bak maşAllah şunların hey gidi gençlik:M:

INAR
19.02.13, 03:45
keşke duysa dimi mektup yolla kız olmaz mı
Mektup mu?Hangi dilde yazıcam om mektubu ben yok ben beceremem öyle şeyler.Hem utanırım.:sad2:

mhtpklc
19.02.13, 03:45
tabiki havalı olacak canım paramız var havmızda olacak şaka bi yana hyun un havası aslında görünüşünden kaynaklanıyoru dıştan bakınca evet çok havalı kendini beğenmiş bi tavrı var ama içine giren öyle olmadığını nlar bak bana adama dıştan baktım yeşil türbe içine bi girdim estağfur töbe kız vallahi tipten havalı duruyo mesela bana da öyle diyolar ilk bakınca kendini beğenmiş havalı bi tipin var falan ( hatta lisede en yakın arkadaşlarım beni ilk gördüklerinde dövmeyi bile düşünmüşler) ama konuşunca falan hiçte öyle değilim ha paşam bu yönlerimiz aynı olduğundan onu çok iyi anlıyorum aman ya koreli hayranlar da vara ya adam tabi havalı olacak yaptıkları iş onu gerektiriyor zaten :Dinşallah ben inanıyorum hepsinin aynı yerde toplanacaklarına inşallah görürüz bne de inanıyorum ama işte arada öyle bir yok ya böyle devam eder bu da diyorum :Sevet acaba diğerlerinin sözleşmesi ne zaman bitecek bak hyunun sözleşmesi bitti tekrar yeniledi şirketiyle saeng ve jun acaba şirket değişikliği yapacak mı merak ediyorum jun sanki bana kendi ajansında durmayacakmış gibi geliyor saeng bırakmaz sanki ama bakarsın jun saengle kyunun yanına transfer olur :zipir:

u r man fotoları :zipir:

http://1.bp.blogspot.com/_fhREhWkFVZU/SxwmJnN0rLI/AAAAAAAABCU/QO14N1gPF-I/s400/U+R+MAN+CD+%2BD1+29.90+8DEC09.jpg

büşra2
19.02.13, 03:47
Ay Allahım başım dönüyor hızlarına bak maşAllah şunların hey gidi gençlikanam kim gelmiş dizlerimiz bağı gözlerimin nuru ciğerimin yağı gözlerimin bebeği hoş geldinnn :df: okuma zaten annem senin yaşında sakınca olur hehe ablam bana paşa dışında sevdiğin birini söyle benim profile yaz ama :df: bişey diyecem ya şimdi her sayfadan sorumlu biri varya moderatörmü oluyo napıyo BANADA PAŞADAN SORUMLU YAZSALARYA OLMAZMI BENCE BAL GİBİ OLUR NİYE HERKESE ŞUNDAN SORUMLU BUNDAN SORUMLU DİYOLAR BENDE PAŞADAN SORUMLU OLMAK İSTİYORUM HEMDE AYNEN BÖYLE YAZILSIN PAŞADAN SORUMLU :df: görünsün diye yazdım ama tırsmıyo da değilim hani hehe

pnrkaplan
19.02.13, 03:54
Hangi dilde yazıcam om mektubu ben yok ben beceremem öyle şeyler.Hem utanırım.

Kız neden utanacaksın çıkıp karşısında söylemicen ya yaz duygularını işte ingilizce ya da korece :)

saeng bırakmaz sanki ama bakarsın jun saengle kyunun yanına transfer olur

ne bileyim kyu jongu öyle gönderdiler ya sinir oldum ajansa ama güzel bir ajans kaliteli albümler çıkartıyor saengin yanına biri lazım zaten jun gitsin işte hehe hehe

INAR
19.02.13, 03:54
anam kim gelmiş dizlerimiz bağı gözlerimin nuru ciğerimin yağı gözlerimin bebeği hoş geldinnn okuma zaten annem senin yaşında sakınca olur ablam bana paşa dışında sevdiğin birini söyle benim profile yaz ama bişey diyecem ya şimdi her sayfadan sorumlu biri varya moderatörmü oluyo napıyo BANADA PAŞADAN SORUMLU YAZSALARYA OLMAZMI BENCE BAL GİBİ OLUR NİYE HERKESE ŞUNDAN SORUMLU BUNDAN SORUMLU DİYOLAR BENDE PAŞADAN SORUMLU OLMAK İSTİYORUM HEMDE AYNEN BÖYLE YAZILSIN PAŞADAN SORUMLU görünsün diye yazdım ama tırsmıyo da değilim hani
Büşracım çok iddialı konuşuyorsun maşallah.Güzel olur bence ya.Hem paşanın sayfasın senden çok giren mi var.Bu arada beni de Minin sayfasına nezaret etmek için sorumlu biri etsinler diycem ama Minin sayfasına gelen yok ki.Neye nezaret edicem:hm:

pnrkaplan
19.02.13, 03:57
BANADA PAŞADAN SORUMLU YAZSALARYA OLMAZMI BENCE BAL GİBİ OLUR

bu ne kız pankart yapsaydın istersen hehe hehe

Ay Allahım başım dönüyor hızlarına bak maşAllah şunların hey gidi gençlik

hoşgeldin :)

Hem paşanın sayfasın senden çok giren mi var.

hehe hehe hehe koptum buna resmen hehe

mhtpklc
19.02.13, 03:58
Mektup mu?Hangi dilde yazıcam om mektubu ben yok ben beceremem öyle şeyler.Hem utanırım.utanma kız mine günde kaç mektup gidiyordur kim bilir min japoncayı çoğunluk o mektupşardan öğrenmiş düşün :Dne bileyim kyu jongu öyle gönderdiler ya sinir oldum ajansa ama güzel bir ajans kaliteli albümler çıkartıyor saengin yanına biri lazım zaten jun gitsin işte kyuyu gönderdiler sinir bozucu evet ama ya gelince sözleşme bitecek elbet o zman yenilemeyip bırakırlarsa o daha da sinir bozucu olurdu :S

Hyunderella izleyelim azıcık da keyfimiz yerine gelsin :D

http://www.youtube.com/watch?v=Jp8H-DjcXPE&feature=youtu.be

büşra2
19.02.13, 04:03
Büşracım çok iddialı konuşuyorsun maşallah.Güzel olur bence ya.Hem paşanın sayfasın senden çok giren mi var.Bu arada beni de Minin sayfasına nezaret etmek için sorumlu biri etsinler diycem ama Minin sayfasına gelen yok ki.Neye nezaret edicemher gruba 1 tane oluyo tatlım ben olsam yeter :7: nasılda kendimi düşünüyorum ama olsa da iyi olur hani burdan yetkiliye seslenmek istiyorumda tırsıyorum hehe ee paşam sencede süper olmazmı evde sana sahip olduğum yetmiyo sayfada da olmak istiyorum işte :Sooo tuğbaya eşinden hep destek tam destek gözlerim yaşardı böhü
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/11077_483630435017389_442700657_n.jpg
bu ne kız pankart yapsaydın istersen valla onuda yaptım hehe
koptum buna resmen doru söze ne hacet :7:ama tk başımada olsa sayfayı biyerlere getirdim (gerçi tek değildi beta da vardı saolsun yinede 900 bilmem kaçta sayfam:df:)
Hyunderella izleyelim azıcık da keyfimiz yerine gelsin bunu izledikten sonra bende çok istedim bi hyundrella ama melefes :S

INAR
19.02.13, 04:05
koptum buna resmen
Neden yalnış mı yazdım acaba:hm:
Hyunderella izleyelim azıcık da keyfimiz yerine gelsin
Evet bu benim en sevdiyim videolardan biri.Bu videoda Minle paşanın dansı var ya onu o kadar beğendim ki o şarkıyı aradım buldum.Her dinlediğimde onların dansı gözümün önüne geliyor:df:

pnrkaplan
19.02.13, 04:06
her gruba 1 tane oluyo tatlım ben olsam yeter nasılda kendimi düşünüyorum ama olsa da iyi olur hani burdan yetkiliye seslenmek istiyorumda tırsıyorum ee paşam sencede süper olmazmı evde sana sahip olduğum yetmiyo sayfada da olmak istiyorum işte ooo tuğbaya eşinden hep destek tam destek gözlerim yaşardı

üşenmemiş yapmış bide pankart hehe hehe

Neden yalnış mı yazdım acaba

yok kız yanlış yazmadın diyorsun ya tuğbaya sayfaya senden çok giren mi var diye o komik geldi hehe

Betagram
19.02.13, 04:07
anam kim gelmiş dizlerimiz bağı gözlerimin nuru ciğerimin yağı gözlerimin bebeği hoş geldinnn okuma zaten annem senin yaşında sakınca olur ablam bana paşa dışında sevdiğin birini söyle benim profile yaz ama bişey diyecem ya şimdi her sayfadan sorumlu biri varya moderatörmü oluyo napıyo BANADA PAŞADAN SORUMLU YAZSALARYA OLMAZMI BENCE BAL GİBİ OLUR NİYE HERKESE ŞUNDAN SORUMLU BUNDAN SORUMLU DİYOLAR BENDE PAŞADAN SORUMLU OLMAK İSTİYORUM HEMDE AYNEN BÖYLE YAZILSIN PAŞADAN SORUMLU görünsün diye yazdım ama tırsmıyo da değilim hani
Aman başımın kepeğe gözümün çapağı gönlümün neşesi hoşbuldukhehe
Kız çaptan düşmedek daha o kadar iş var yani:zipir:
Im hangisini yazsam ki dur bi düşünüyüm:dil:
İyice çıtayı genişlettin artık Allah cızırtını vermesin bence sen ağzını hiç açma en son açtığında ne oldu biliyorsun otur oturduğun yerde paşa senin zaten bu kıyağımıda unutma:M:

mhtpklc
19.02.13, 04:07
her gruba 1 tane oluyo tatlım ben olsam yeter nasılda kendimi düşünüyorum ama olsa da iyi olur hani burdan yetkiliye seslenmek istiyorumda tırsıyorum ee paşam sencede süper olmazmı evde sana sahip olduğum yetmiyo sayfada da olmak istiyorum işte ooo tuğbaya eşinden hep destek tam destek gözlerim yaşardı amanın pankartlar bile hazırlanmış hehe hyunun peşine takılıp eyleme gidecek gibi hissedecektim tam ki hyunun gülüş kıyafet... hiç öyle şeyler yapacak tip yok :P yalnız sorumlu olmana ne gerek var yepp de bilmeyen var mı varsa da öğrenirler hehe

büşra2
19.02.13, 04:09
Im hangisini yazsam ki dur bi düşünüyümo kadar çok diyosun yani :7:
İyice çıtayı genişlettin artık Allah cızırtını vermesin bence sen ağzını hiç açma en son açtığında ne oldu biliyorsun otur oturduğun yerde paşa senin zaten bu kıyağımıda unutmaama öyle değilmi rainden sorumlu var ne biliyim yong hwa dan var niye paşamdan yok :S iyi iyi sustuk zaten hep sustur böhü
amanın pankartlar bile hazırlanmış hyunun peşine takılıp eyleme gidecek gibi hissedecektim tam ki hyunun gülüş kıyafet... hiç öyle şeyler yapacak tip yok yalnız sorumlu olmana ne gerek var yepp de bilmeyen var mı varsa da öğrenirler
kendimi yeppudaa nın kapısına zincirlicem ama kapı yok hehe

mhtpklc
19.02.13, 04:11
kendimi yeppudaa nın kapısına zincirlicem ama kapı yok hyun aşkından bunlar hep hyun görse şu azmini bırakır gelirdi para mal milk de tek sorun görmemesi hehe