PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SS501 /// Turkish Triple S ♥ Green Peas

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114

mhtpklc
09.03.13, 21:19
Aslımda hepsini çok seviyorum hepside ayrı ayrı güzel ama Hyun'nun sebebini bilmiyorum Kyu yuda ilk onun dizisini izlediğimden olsa gerek ama zamanla siziznle onlar hakkında çok şey öğreniyorum..hadi ya.. normalde herkes önce hyundan başlar aslında :D

bu fotoyu çok beğendim..mutluluk..<3

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/556923_4100698089680_2046685308_n.jpg

pnrkaplan
09.03.13, 21:26
bu fotoyu çok beğendim..mutluluk..

bende bunları çok beğendim hehe hehe kaslar :zipir:

http://img233.imageshack.us/img233/8764/20130309withyoutube283.jpg

böhü böhü

http://img692.imageshack.us/img692/2334/20130309withyoutube429rh.jpg

sarang ve kyuçi mi acaba :)

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/577425_190986937692194_518406364_n.jpg

myimpossible
09.03.13, 22:05
ah ah o eller hiç ayrılmasa keşke ay ne de tatlılar ya valla gözlerim doldu :'(
Hoş geldin bezelye aramıza , geç de olsa ben de sana güzel bir karşılama yapayım geç olsun güç olmasın demişler çok teşekkür ederim hehe

bana da öyle geldi hele ki kyunun gelişi daha da süperdi vay resimler videolar gelmiş çok harika ama bunlar kyu zaten konserin olayı oldu hehe
kaslar aklınız neye çalışıyor ya hehe ama siz de haklısınız şahsen ben bile bu tür resimlerini görünce dikkatsizce kafamı bir yerlere vurabiliyorum :$

pnrkaplan
09.03.13, 22:08
ama siz de haklısınız şahsen ben bile bu tür resimlerini görünce dikkatsizce kafamı bir yerlere vurabiliyorum

hehe hehe hehe

yakaladım işte o eli hehe hehe

http://img42.imageshack.us/img42/5629/130309kimhyungjunthefir.jpg

myimpossible
09.03.13, 22:13
yakaladım işte o eli haha o el senin mi ben de diyorum bu kimin eli böyle bir türk kızının eline benziyor diye senmişsin ne ara gidip geldin öyle sen hehe hehe hehe

mhtpklc
09.03.13, 22:14
bende bunları çok beğendim kaslar ben adamın mutluluğuna bakıyorum sen neye bakıyorsan artık :zipir:sarang ve kyuçi mi acaba kyu sarangı bırak chocoya yazık onu al :dama siz de haklısınız şahsen ben bile bu tür resimlerini görünce dikkatsizce kafamı bir yerlere vurabiliyorum ben kafamı oynatamıyorum hehe heheyakaladım işte o eli o el benim olacaktı aslında böhü ben yakalsam tutar çekerdim aşağıya :zipir:

pnrkaplan
09.03.13, 22:18
haha o el senin mi ben de diyorum bu kimin eli böyle bir türk kızının eline benziyor diye senmişsin ne ara gidip geldin öyle sen

o el benim olacaktı aslında ben yakalsam tutar çekerdim aşağıya

tamam hadi el mehtap'ın olsun hehe hehe

ben adamın mutluluğuna bakıyorum sen neye bakıyorsan artık

aaa altında neler arıyor şuna da bak güzel kas yapmış demek istedim sadece hehe hehe

kyu sarangı bırak chocoya yazık onu al

choconun pabuç eskidi artık hehe hehe yalnız bu sarangın ilk konseri hayvan neye uğradığını şaşırmıştır bence hehe

http://ww4.sinaimg.cn/mw690/98664df6jw1e2jy9tovbyj.jpg

mhtpklc
09.03.13, 22:21
tamam hadi el mehtap'ın olsun ben o mesajı görmeden yazmıştım bir baktım ki el senin oluvermiş hehe heheaaa altında neler arıyor şuna da bak güzel kas yapmış demek istedim sadece ben de başka bir şey demedim zaten :zipir:choconun pabuç eskidi artık o choconun eteği mi :M: :M:

myimpossible
09.03.13, 22:24
ben kafamı oynatamıyorum hehe valla benim kafa kendiliğinden gidiyor çok acıtmışlığım oldu bu tipsizler yüzünden hehe tamam hadi el mehtap'ın olsun ne kadar cömertsin yarı choconun pabuç eskidi artık yalnız bu sarangın ilk konseri hayvan neye uğradığını şaşırmıştır bence yarıya bölüşeydiniz :D aa bu onun ilk konserimi oldu choco ona yardımcı olur artık zavallı sarang böyle ortamlara alışık olmadığı suratından belli :P jun'a bak choco ya giydirmediğini bırakmadı ama benim kafamdan hep öyle giydireceğim köpeğim olsun istemişimdir bu yüzden choco'ya çok yakıştırıyorum bu kıyafetleri hehe

pnrkaplan
09.03.13, 22:26
ben o mesajı görmeden yazmıştım bir baktım ki el senin oluvermiş

biraz senin olur biraz benim hayat müşterek demişler hehe hehe

o choconun eteği mi

sen onu geç kaynananın eteğine bak etek mi gömlek mi ne o ya hehe hehe

mhtpklc
09.03.13, 22:31
valla benim kafa kendiliğinden gidiyor çok acıtmışlığım oldu bu tipsizler yüzünden aman dikkat et bunlar yüzünden kafanı yarsan birine twit atsan geçmiş olsun öpeyim de geçsin demez hehe hehebiraz senin olur biraz benim hayat müşterek demişler olsun tama jun gibi eli de paylaşırız biz hehesen onu geç kaynananın eteğine bak etek mi gömlek mi ne o ya bu kaynana beni beğenmez zaten ben onun yanından baya bir sönük kalırım hehe

myimpossible
09.03.13, 22:33
aman dikkat et bunlar yüzünden kafanı yarsan birine twit atsan geçmiş olsun öpeyim de geçsin demez onlar sayesinde ben de dikkat flan kalmadı hehe evet nerde o düşünce zariflik ne diye çarptın derler hehe aman demesinler anam öyle dese zaten bilerek kafamı yararım ben (kendimi teselli) :M:

pnrkaplan
09.03.13, 22:33
a bu onun ilk konserimi oldu choco ona yardımcı olur artık zavallı sarang böyle ortamlara alışık olmadığı suratından belli

http://img41.imageshack.us/img41/9426/98664df6jw1e2jy9tovbyj.jpg

jun'a bak choco ya giydirmediğini bırakmadı ama benim kafamdan hep öyle giydireceğim köpeğim olsun istemişimdir bu yüzden choco'ya çok yakıştırıyorum bu kıyafetleri

gelinlik bile giydirdi hayvana bırak çocuğu falan olsa neler giydirecek acaba onu geçtim choconun doğum günü bile kutlanıyor pasta kesiyorlar ya hehe hehe

bu kaynana beni beğenmez zaten ben onun yanından baya bir sönük kalırım

bizde kokoş oluruz merak etme ikiye karşı bir nasıl olsa hehe hehe

mhtpklc
09.03.13, 22:37
onlar sayesinde ben de dikkat flan kalmadı evet nerde o düşünce zariflik ne diye çarptın derler aman demesinler anam öyle dese zaten bilerek kafamı yararım ben (kendimi teselli)
emin ol bir tek sen değil japon hayranlar falan kendilerini parçalarlar öyle öpüp de geçirecek olsalar hehegelinlik bile giydirdi hayvana bırak çocuğu falan olsa neler giydirecek acaba onu geçtim choconun doğum günü bile kutlanıyor pasta kesiyorlar yabize de anne derler bunlar şimdi hehe junun kendi çocuğu olsa :hm: o çocuk olmak istemezdim hehe hehe

myimpossible
09.03.13, 22:40
gelinlik bile giydirdi hayvana bırak çocuğu falan olsa neler giydirecek acaba onu geçtim choconun doğum günü bile kutlanıyor pasta kesiyorlar ya haha bir choco kadar olamadık ona yanarım valla çok şanslı hehe ama yakıştırıyor Jun :M: resim on numara olmuş çok beğendim eminim kendi aralarında öyle konuşmuşlardır :D emin ol bir tek sen değil japon hayranlar falan kendilerini parçalarlar öyle öpüp de geçirecek olsalar kesinlikle hehe herhalde bundan dolayı korkuyolar da bir twitimize cevap atmıyolar :M:

mhtpklc
09.03.13, 22:52
lalalalalaaaa laylaylay u r man laylaylay love like this laylaylay

http://www.youtube.com/watch?v=pE8H68bRFVo&feature=youtu.be

kalp ritmim bozuldu hehe

lahanakafa büşra2 INAR semanurzeyrek arefe kore azobel Betagram Hye woo jang geum jasminn Korecankodss501 lim seul seul minerva myimpossible pnrkaplan Sweet Honey yong hwa & il woo <3 belki izlemek istersiniz :)

jasminn
09.03.13, 22:59
bu kaynana beni beğenmez zaten ben onun yanından baya bir sönük kalırım

Sen sönük kalmazsın bence kaynanan olacaksa sende onun gibi takılırsın artık eee sonunda Jun var bu işin.hehehehe

emin ol bir tek sen değil japon hayranlar falan kendilerini parçalarlar öyle öpüp de geçirecek olsalar

kesinlikle herhalde bundan dolayı korkuyolar da bir twitimize cevap atmıyolar

Ne yapsın şimdi bunlar hangi birine sms atsın ama bizde Türk hayranları olarak hakediyoruz yani bize hiç olmazsa bi cvp verseler fena olmaz hergün 7/24 onları konuşuyoruz. Onlara destek oluyoruz, demelilerki vay be ne hayran bezelyeler varmış...

mhtpklc
09.03.13, 23:02
Sen sönük kalmazsın bence kaynanan olacaksa sende onun gibi takılırsın artık eee sonunda Jun var bu işin.jun için bile değiştirmem kendimi :Pkesinlikle herhalde bundan dolayı korkuyolar da bir twitimize cevap atmıyolar Ne yapsın şimdi bunlar hangi birine sms atsın ama bizde Türk hayranları olarak hakediyoruz yani bize hiç olmazsa bi cvp verseler fena olmaz hergün 7/24 onları konuşuyoruz. Onlara destek oluyoruz, demelilerki vay be ne hayran bezelyeler varmış...ben zaten bana cevap versinler istemiyorum yani istiyorumda türk hayranlarına bir mesaj göndersinler en azından hyun gibi :D

myimpossible
09.03.13, 23:05
kalp ritmim bozuldu bizde de sağlam ritim kalmadı yani hehe eskiden hayranların konserde böyle bağırmasına aptallık derdim şimdi ben pc başında krize giriyorum konserine gidince ne yapcam bilmiyorum :M: Ne yapsın şimdi bunlar hangi birine sms atsın ama bizde Türk hayranları olarak hakediyoruz yani bize hiç olmazsa bi cvp verseler fena olmaz hergün 7/24 onları konuşuyoruz. Onlara destek oluyoruz, demelilerki vay be ne hayran bezelyeler varmış... bence de biz diğer hayranlardan çok farklıyız valla hakkımızı yemesinler hehe herkese atamaz diyorsun ama şöyle bir durum var zaten onlar japonyaya gidiyolar ee korede de konserleri oluyor buraya hiç gelmiyolar en azından bir merhaba gelicez desinler ya hayatımın sonuna kadar o twiti saklarım :D
ben zaten bana cevap versinler istemiyorum yani istiyorumda türk hayranlarına bir mesaj göndersinler en azından hyun gibi
hehe evet bak hyuna adamın dibi kendisi ölsem unutmam onu ben :D

pnrkaplan
09.03.13, 23:05
ben zaten bana cevap versinler istemiyorum yani istiyorumda türk hayranlarına bir mesaj göndersinler en azından hyun gibi

valla jun türke konuştu ya o bile yeter bana hehe hehe

jun ve gitarı hehe daha izlemedim videoları

http://www.youtube.com/watch?v=GkdCSWoRwXU

http://www.youtube.com/watch?v=ydFRwrcGXw0

lahanakafa
09.03.13, 23:06
Off vallahi gece olsa da izlesem şu videoları :D Kuzular bu fancamleri tek bir başlık altında toplasak olur mu ya?

jasminn
09.03.13, 23:08
jun için bile değiştirmem kendimi

Hımm yandaki mimikten de belli değişmezsin:D

Bende sizin için istiyorum ben ne kadar yeni olsamda siz uzun zamandır en kıymetli olan şeyi onlar için ayırıyorsunuz ZAMANINIZI bunun için bile olsa kesinlikle sayfanız için nezaket olarak sms atmalı.

myimpossible
09.03.13, 23:08
valla jun türke konuştu ya o bile yeter bana bekle biraz ne zaman konuştu ya öyle bir şey mi var ay yazık bana benim neden haberim yok utandım kendimden şuan şoktayım :shock:

lahanakafa
09.03.13, 23:11
bekle biraz ne zaman konuştu ya öyle bir şey mi var ay yazık bana benim neden haberim yok utandım kendimden şuan şoktayım

Radyo programında konuştu :F
20110424 SS501 Hyung Jun - Im hungry in diverse languages (muHigh) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=8fM8F7JNa0g)

pnrkaplan
09.03.13, 23:17
Off vallahi gece olsa da izlesem şu videoları Kuzular bu fancamleri tek bir başlık altında toplasak olur mu ya?

ben olaya el atıyorum etiket yaparım sana izlersin oradan ama junun gitar çalışını izleyin manyak bir şey yapmış bayıldım resmen

bekle biraz ne zaman konuştu ya öyle bir şey mi var ay yazık bana benim neden haberim yok utandım kendimden şuan şoktayım

al videolarını getirdim sana

radyo programında çeşitli dillerde ben koreliyim diyor türkçe konuşması çok tatlı :)

http://www.youtube.com/watch?v=vdFJP_P84JQ

burda da ben acıktım diyor 0:41 saniyeden sonra

http://www.youtube.com/watch?v=8fM8F7JNa0g

mhtpklc
09.03.13, 23:18
bence de biz diğer hayranlardan çok farklıyız valla hakkımızı yemesinler herkese atamaz diyorsun ama şöyle bir durum var zaten onlar japonyaya gidiyolar ee korede de konserleri oluyor buraya hiç gelmiyolar en azından bir merhaba gelicez desinler ya hayatımın sonuna kadar o twiti saklarım bütün hayranlar farklı olduğunu düşünüyor hehevalla jun türke konuştu ya o bile yeter bana tabi o da birşey :P
jun ve gitarı daha izlemedim videolarıhemen izliyorum :D 2. video :M: :M:

izledikçe orada olma isteğim daha da arttı gerçekten istiyordum böhü

lahanakafa
09.03.13, 23:22
ben olaya el atıyorum etiket yaparım sana izlersin oradan ama junun gitar çalışını izleyin manyak bir şey yapmış bayıldım resmen

A be ellerin dert görmesin güzeller güzeli. Vereyim sana bir çiçek de takasın saçına :flowers:

myimpossible
09.03.13, 23:23
Radyo programında konuştu teşekkür ederim :) al videolarını getirdim sana

radyo programında çeşitli dillerde ben koreliyim diyor türkçe konuşması çok tatlı anam cidden mi bak bilmiyordum çok sağol izlicem hemen hehe türkçe mi diyor vay gözlerim yaşardı o_O bütün hayranlar farklı olduğunu düşünüyor haha düşünmek farklı olmak farklı biz öyleyiz o kadar ben japonlar ile kendimi bir tutmam mesela onlar kim bilir kaç konsere gittiler biz bir dergide resimleri çıksa diye aylarca bekliyorum işte fandomluk bu :M: aştım kendimi farkındayım :M: :M: :M:

mhtpklc
09.03.13, 23:24
haha düşünmek farklı olmak farklı biz öyleyiz o kadar ben japonlar ile kendimi bir tutmam mesela onlar kim bilir kaç konsere gittiler biz bir dergide resimleri çıksa diye aylarca bekliyorum işte fandomluk bu kız beklemek para kazandırıyor mu o gittikleri kaç konserle kaç para kazandırdılar tabi onlar değerli olur hehe para lafını açmayayım diyorum ama zorla açtırtıyorsunuz yani :P

jasminn
09.03.13, 23:32
anam cidden mi bak bilmiyordum çok sağol izlicem hemen türkçe mi diyor vay gözlerim yaşardı

Bende yeni izledim '' ben koreliyim'' diyor neyse şmdilik bu da yeter.hehehehe

kız beklemek para kazandırıyor mu o gittikleri kaç konserle kaç para kazandırdılar tabi onlar değerli olur para lafını açmayayım diyorum ama zorla açtırtıyorsunuz yani

Ne yani paramız vardı da biz mi gitmedik Japonya ya konserlerineböhüböhü

Konudan biraz alakasız olacak ama Jun dan dolayı aklıma geldi aranızda Korece öğrenen var mı:hm:

pnrkaplan
09.03.13, 23:35
A be ellerin dert görmesin güzeller güzeli. Vereyim sana bir çiçek de takasın saçına

alayım be çiçeği takarım saçıma hehe hehe

kız beklemek para kazandırıyor mu o gittikleri kaç konserle kaç para kazandırdılar tabi onlar değerli olur para lafını açmayayım diyorum ama zorla açtırtıyorsunuz yani

olay neden para işine döndü ya hehe hehe

Konudan biraz alakasız olacak ama Jun dan dolayı aklıma geldi aranızda Korece öğrenen var mı

ben alfabeyi öğrenmeye kalktım kalktığım gibi vazgeçtim hehe hehe

jasminn
09.03.13, 23:40
ben alfabeyi öğrenmeye kalktım kalktığım gibi vazgeçtim

Omo niye vazgeçtin ki :M::M:

pnrkaplan
09.03.13, 23:42
Omo niye vazgeçtin ki

çok karışık geldi napayım hehe hehe

mhtpklc
09.03.13, 23:45
Ne yani paramız vardı da biz mi gitmedik Japonya ya konserlerineama öyle yani sonuçta paramak kazanmak için yapıyorla bu işi :Dolay neden para işine döndü ya bu gün ki konserden çok hasılat yaptı mı diye düşünüyordum orada kaçıvermiş ağzımdan hehe hehe

bu arada korece öğrenmiyorum öğrenmeyi de düşünmüyorum :D

jasminn
09.03.13, 23:45
çok karışık geldi napayım

hehehehe

İstanbul da konsere gelirse mutlaka bana haber verin bi kaç hafta sonra fazla girememeyeğim olayları bana etiketleyin

mhtpklc
09.03.13, 23:48
İstanbul da konsere gelirse mutlaka bana haber verin bi kaç hafta sonra fazla girememeyeğim olayları bana etiketleyinSS501'den biri gelirse mutlaka duyururuz sana merak etme :D şahsen ben dört bir yana haber salmayı düşünüyorum öyle bir durumda :P ben gidemesem bile orada fazlaca TripleS bulunmalı :D

jasminn
09.03.13, 23:48
bu gün ki konserden çok hasılat yaptı mı diye düşünüyordum orada kaçıvermiş ağzımdan

ama öyle yani sonuçta paramak kazanmak için yapıyorla bu işi Alıntı:

Ah ahh Mehtap tam olayına değindin ki sorma bu para meselesi zaten zor konsere bile gidemiyoruz bak ne kadardır ki konser biletleri:hm:

Korecankodss501
10.03.13, 00:20
kalp ritmim bozuldu
Etiket için çok teşekkürler tatlısı.:flowers:
Kalp ritmi demişken SS501'i her gördüğümde o ne der oldum.:D: En sonunda arest geçircem ölcem o olacak. hehe hehe Bu gidişle siz benim sonum olacaksınız tatlısı. :D :D hehe
Eline emeğine sağlık tatlısı.:flowers::cps::flowers::cps::flowers::cps:

azobel
10.03.13, 00:57
130309 KIM HYUNG JUN "THE FIRST" 강남스타일

130309 KIM HYUNG JUN 강남스타ì�¼ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=LEnfOfPqeyY&feature=player_embedded)

myimpossible
10.03.13, 01:44
kız beklemek para kazandırıyor mu o gittikleri kaç konserle kaç para kazandırdılar tabi onlar değerli olur para lafını açmayayım diyorum ama zorla açtırtıyorsunuz yani aşk olsun ya ama manevi olarak destekliyoruz bu yetmez mi buraya konsere geldilerde biz mi gitmedik havaalınndan paraları önlerine sererim ben :M: :M: Bende yeni izledim '' ben koreliyim'' diyor neyse şmdilik bu da yeter. evet şuanlık ona da şükredelim yoksa bir daha o da olmaz hehe

büşra2
10.03.13, 01:55
Allah Alllah o niye öyne densizlik yapmış kim ister böyle bir süper ss501 in ayrılmasını ki sanki cık cıko sıra bu sayfada dediğin densiz kendini bişey sanıyodu hoş huylu huyundan hala vaz geçmediya neyse allahtan burayı bıraktı :7:
Görüyo musun şu katır ınatlıyı ne olur sanki barışsalar bazı şeyleri aşmak erdemdir ama ben inanıyorum Min birgün aşacak bu durumu.
inşallah inşallah :df:
orası da doğru yani oda az üzülmedi sonuçta grubun başıydı :Sahh ahh herifimin moralini düzeltene kadar aklan karayı seçtim resmen :S

evet o yüzden senin için iki şık var ya sen onun ile evlencen yada sen ondan önce evlencen o zaman onun evlenmesi seni yıkmıcak ben onunla evlenirim işi kökünden hallederiz :7:
Valla bu önümün olduğunu ben de bilmiyordum.Min sayesinde öğrenmiş oldum
inarım bu adamlar bize ilkleri yaşatıyo hep kuzum :SAslımda hepsini çok seviyorum hepside ayrı ayrı güzel ama Hyun'nun sebebini bilmiyorum Kyu yuda ilk onun dizisini izlediğimden olsa gerek ama zamanla siziznle onlar hakkında çok şey öğreniyorum..
vayy kyucuğumuzu seven biri daha çıktı iyi iyi :df:
Aaa vallahi saçları da uzatmış canlılık yakışıklılık gelmiş hasretlik böyle bişi işte adamın her şeyi dikkatini çekiyo anam paşam asker olunca ben ölürümya böhü

mhtpklc
10.03.13, 02:13
bu foto paylaşıldı mı hatırlayamadım :hm: provadan :D

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/577994_465706193497132_121997968_n.jpg

büşra2
10.03.13, 02:18
bu foto paylaşıldı mı hatırlayamadım provadan burda değilde provalar sayfasında paylaşıldı ama bayıldım bu fotoya ne kadar yakışıklı ne kadar çekici durmuş bi adam provada bile bu kadar yakışıklı olurmu ya böhü

mhtpklc
10.03.13, 02:20
burda değilde provalar sayfasında paylaşıldı ama bayıldım bu fotoya ne kadar yakışıklı ne kadar çekici durmuş bi adam provada bile bu kadar yakışıklı olurmu ya sana her hali yakışıklı zaten hehe şapkaya bittim ben :M:

büşra2
10.03.13, 02:34
sana her hali yakışıklı zaten şapkaya bittim ben yani kız ben bu adama nerden tutuldum anlamıyorumki :S

mhtpklc
10.03.13, 02:36
yani kız ben bu adama nerden tutuldum anlamıyorumki aman olsun ya seneler sonra ahh ah benim böyle de sevdiğim biri vardı der güler geçersin :D

şu dergiden bir tanede bende olsaydı derslerde defterin kitabın arasına koyar bakar bakar dururdum hehe

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601283_10151127937742325_1436675648_n.jpg

büşra2
10.03.13, 03:07
şu dergiden bir tanede bende olsaydı derslerde defterin kitabın arasına koyar bakar bakar dururdum bende olsa direk üniversiteyi tuttururum hehe

jasminn
10.03.13, 03:19
bende olsa direk üniversiteyi tuttururum

Benim için okul meselesi hevesi kalmadı da Belki Hyunla bir gün tanışma hayali gerçek olurhehehehe

büşra2
10.03.13, 03:26
Benim için okul meselesi hevesi kalmadı da Belki Hyunla bir gün tanışma hayali gerçek olurniye kız bende öyle diyodum ama bak bu sene tekrar sınavlar için tabiri caizse eşek gibi çalıştım :S

jang geum
10.03.13, 03:28
şu dergiden bir tanede bende olsaydı bulursan bana da gönder ya hehe pek bi şirinmiş burda

jasminn
10.03.13, 03:41
niye kız bende öyle diyodum ama bak bu sene tekrar sınavlar için tabiri caizse eşek gibi çalıştım

Okul zaten hayatımda bana hep yapışmış durumda istesemde istemesemde hep var anlıcan artık farklı şeyler olsa fena olmaz. heheheheSen ne okumak istiyorsun, bu arada tuğba kaç yaşındaydın unutmuşum aklımda kalmıyor yaa

büşra2
10.03.13, 03:52
Okul zaten hayatımda bana hep yapışmış durumda istesemde istemesemde hep var anlıcan artık farklı şeyler olsa fena olmaz. Sen ne okumak istiyorsun, bu arada tuğba kaç yaşındaydın unutmuşum aklımda kalmıyor yaa
hımm o anlamda diyosun darısı başıma o zaman :df: ben edebiyat öğretmenliği okuyodum açıktan orayı bırakıp normal üniv. için hazırlanıyorum adalet yada polislik istiyorum da rabbim hangisini kısmet ederse inşallah 22 yaşındayım bu arada :df:
http://media.tumblr.com/57002866173e4c65502478cbc64a67ef/tumblr_inline_mfamwxuUPA1rybfr7.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2lnselfVe1qghncso1_500.png
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m21d4b1A7j1r5izpso2_500.gif

jang geum
10.03.13, 03:59
adalet yada polislik istiyorum da rabbim hangisini kısmet ederse inşallah 22 yaşındayım bu arada aa şaşırdım. ben seni küçük sanıyodum sınav filan diyince. inşallah istediğin olur:squint:

jasminn
10.03.13, 04:11
hımm o anlamda diyosun darısı başıma o zaman ben edebiyat öğretmenliği okuyodum açıktan orayı bırakıp normal üniv. için hazırlanıyorum adalet yada polislik istiyorum da rabbim hangisini kısmet ederse inşallah 22 yaşındayım bu arada

Bazen şaşırtıyo hayat beni sizlerle tanışmak kader mi bilmiyorum yaa işin ucu aynı şeylere çıkıyo bu durumu anlatması biraz zor. Adalet derken adalet M.Y.O. mu yok yoksa hukuk fakültesi mi istiyorsun?

jang geum
10.03.13, 04:14
jasminn sen kaç yaşındasın ? :)

jasminn
10.03.13, 04:19
sen kaç yaşındasın ?

İnanması zor ama 28 beni ilk tanıyanlar görünce asla inanmazlar doğru olan bu..:)
sen kaç yaşındasın

jang geum
10.03.13, 04:22
İnanması zor ama 28 beni ilk tanıyanlar görünce asla inanmazlar doğru olan bu..
sen kaç yaşındasın 19 :7: yanınızda çok küçük kaldım :$

jasminn
10.03.13, 04:24
19 yanınızda çok küçük kaldım

yok canım diğerleri de çok büyük değiller bak tuğba 22 çok yok yani:)

jang geum
10.03.13, 04:26
hangi bölümü istiyorsun peki jasminn :)

jasminn
10.03.13, 04:34
hangi bölümü istiyorsun peki @jasminn

Ben şuan adalet okuyorum dışardan sen ne okumak istiyorsun?

Hepinize iyi geceler isteklerinizi gerçekleştirmek için umudunuzu canlı tutun.

lahanakafa
10.03.13, 04:48
İnanması zor ama 28 beni ilk tanıyanlar görünce asla inanmazlar doğru olan bu..

Nayırr nolamaz hehe Bu sayfanın unnisi bendim ahhh böhü

Yaa Jun'un konser kapanışını izlerken acayip duygulandım. Gözlerimden yaşlar pıt pıt pıt düştü böhü Şu an duygularımı kelimelere dökemiyorum yaa ahhh Junni ahh Kyu :c009: :c022: :c1 (2): :d1 (14):

jang geum
10.03.13, 04:48
sen ne okumak istiyorsun? tıp istiyorum jasminim ya. allah yardımcımız olsun. iyi geceler

Hye woo
10.03.13, 05:24
Nayırr nolamaz Bu sayfanın unnisi bendim ahhh ben ajumma oluyorum o zaman bende 24 yaşındayım ahaha

jasminn
10.03.13, 13:44
Nayırr nolamaz Bu sayfanın unnisi bendim ahhh

Aaa ben bilmiyordum sen kaç yaşındasın:hm:

Yaa Jun'un konser kapanışını izlerken acayip duygulandım. Gözlerimden yaşlar pıt pıt pıt düştü Şu an duygularımı kelimelere dökemiyorum yaa ahhh Junni ahh Kyu

Güzel olduğuna eminim keşke bizde olsaydık

INAR
10.03.13, 14:31
Üzülme yaa bak kıyamıyorum sana gidip bulacam bu Min i tutup kolundan sana getirecem sennin yüzünden kız ne hale geldi dşyeceğim Min'e
Ahhh canım unnim.Yap valla.Çek kulağını.Beni ne hallere soktu hain Minböhü
Bu arada kızlar paylaşımlarınızın hepsi çok güzel.Ama bittim ben hepsini izlemekten.İzle izle bitmiyor yaaa.Ama olsun bizim Junniyi doya doya izlerim.:sad2:Ahhh bir de Min olsaydı konserde işte o zaman daha da müthiş olurdu:df:

büşra2
10.03.13, 16:21
Nayırr nolamaz Bu sayfanın unnisi bendim ahhh seni geçmişler bende küçük sanıyodum doğrusu :7:
ben ajumma oluyorum o zaman bende 24 yaşındayım ahaha
anamm sayfadakiler hep büyükmüşya :S bende lahanayla benim diye hava atıyodum :S

jasminn
10.03.13, 16:28
anamm sayfadakiler hep büyükmüşya bende lahanayla benim diye hava atıyodum

Hepinizinki aklımda kalmıyo ama pınar 24 sanırım sen 22 lahanayı bilmiyorum Mehtap ta o yaşlarda hatırlayamadım. Betagram en büyük diyorlar..

mhtpklc
10.03.13, 16:34
18 yaşındayım diyorum ve bence bu konuyu daha fazla uzatmayalım diyorum :D

güzel twitler var konserden sonra gidip bir de parti yapılmış laylaylay

[Kyu Jong ğğğğğğğ Güncellemesi]

"@2kjdream: “Küçük bebeğimiz Junnie’nin konseri kesinlikle muhteşemdi ♥ Ta 2. Kattan onun için bağırdım diye şimdi boğazlarım ağrıyor. ㅠ Jjunnie en iyisi, en iyisi, en iyisi, seni seviyorum ♥ Ve YoungSaeng’in albümü de çok yakında çıkacak! Şarkıları gerçekten sevdim. ㅠ Young Saengie-hyung çok çok yaşa! ♥ Hyung, ben iyi mi görünüyorum~~” twitpic.com/ca1pvj

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/225446_10151129178872325_1201011624_n.jpg

[Hyung Jun ğğğğğğğ Güncellemesi]

hyungjun87 İlk solo konserimde benimle olan herkese bir kere daha teşekkür ediyorum. Çok mutlu oldum ve çok memnun kaldım. Ayrıca güçlükle buraya gelenler için bir kez daha eğilmek istiyorum. Mutlu bir haftasonu geçirdik^^ Hwaiting!

Kyu Jong'un Hyung Jun'a cevabı:

@2kjdream hyungjun87: Demek hâlâ canlısın Jjuni♥

<3 <3 <3 DoubleS 501 & TripleS Turkey <3 <3 <3

jasminn
10.03.13, 16:45
18 yaşındayım diyorum ve bence bu konuyu daha fazla uzatmayalım diyorum

Canım kızma bi daha açmayız bu konuyu hemen de kızıyoruz hayırdır

büşra2
10.03.13, 16:53
Hepinizinki aklımda kalmıyo ama pınar 24 sanırım sen 22 lahanayı bilmiyorum Mehtap ta o yaşlarda hatırlayamadım. Betagram en büyük diyorlar..
pınar o kadar büyük değildi heralde ya :hm: evet beta en büyüğümüz :df:
http://i.imgur.com/7Wmu5.gif
http://img440.imageshack.us/img440/7330/jmin0.gif
http://img403.imageshack.us/img403/8730/bb7213118a6dd01ddc54015.gif
http://img837.imageshack.us/img837/1203/youngsaeng01.gif
http://img823.imageshack.us/img823/4016/hjlmcgifsarah007.gif
bi kere başladımı artık durmaz illa suyunu çıkaracak hehe
http://img231.imageshack.us/img231/5656/1247659979hs01.gif

mhtpklc
10.03.13, 16:56
Canım kızma bi daha açmayız bu konuyu hemen de kızıyoruz hayırdırestağfurullah ben neden kızayım sadece konu fazla dağılıp uzamasın diye yoksa kimseye kızmak gibi bir hakkım yok ki benim burada :D

bi kere başladımı artık durmaz illa suyunu çıkaracak yazık kız saenge bunların arasında garibim sessiz bir şey de diyemiyor ki :D

biraz daha kyu görmek isteyenlere konsere gelişi falan da var :D

http://www.youtube.com/watch?v=QqRfx2fQCzc&feature=youtu.be

pnrkaplan
10.03.13, 16:58
güzel twitler var konserden sonra gidip bir de parti yapılmış

yerim ben sizi ya bunlar bayağı eğlenmişler kyu jongu böyle görmek sevindirdi beni siz hep bir arada olun ya ve ikinizde en iyisisiniz :)

pınar o kadar büyük değildi heralde ya

yok kız o kadarım valla hehe hehe

mhtpklc
10.03.13, 17:04
yerim ben sizi ya bunlar bayağı eğlenmişler kyu jongu böyle görmek sevindirdi beni siz hep bir arada olun ya ve ikinizde en iyisisiniz kyu arada saengin albümün reklamını da yapıvermiş yalnız hehe kyu saenge de gider umarım tabiki diğer üyelerde gitsin :D

büşra2
10.03.13, 17:09
yok kız o kadarım vallaanam ben niye daha küçük hatırlıyorum ki :hm:
yazık kız saenge bunların arasında garibim sessiz bir şey de diyemiyor kisessiz olana eziyet ederler kuzum hakkat oda bişey demeden yürüyo anca heheama grupta da hyun saeng e pek kıyamıyo gibiydi hani minle jun çok iyiydiya sanki hyunda seang a karşı biraz daha töleranslıydı gibi :df: tabi hepsinin ortak aşkı kyu ondan şüphe yokta :7:
http://i590.photobucket.com/albums/ss348/samco_23/e0076760_4a2e5ceb7d9bc.gif
kyucanın bakışına bak ya yazık :7:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lqlb1k6RP51r0ii3to4_250.gif
http://i597.photobucket.com/albums/tt51/sjbluesnow/hyunsaeng/cfec.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lq3urlTIWy1qec0hro1_r1_500.gif
yanlış bişey söylüyo kesin paşamın bakışlara bakınsana :7: seang da belli etmeden göz kaydırıyo :7:
http://i45.tinypic.com/2rz6zgl.jpg

pnrkaplan
10.03.13, 17:10
kyu arada saengin albümün reklamını da yapıvermiş yalnız

reklamcı kyu hehe hehe

kyu saenge de gider umarım tabiki diğer üyelerde gitsin

gider gider bırakmaz seengi de çocuk askerden bile yetiyor hepsine melek kyu :)

sarı kemerini yerim senin hehe hehe

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/300305_4403913386918_1671696529_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/306195_4403913946932_214124036_n.jpg

büşra2
10.03.13, 17:15
gider gider bırakmaz seengi de çocuk askerden bile yetiyor hepsine melek kyu
hakkat askerde bile yalnız bırakmıyo bence burda diğer üye utanmalı biraz (o kendini biliyooo ) hadi saeng in albüm işi vardı paşada allah bilir hangi ülkede yada ne işi var ama min cidden gitmeliydi :S kyu askerden gelebiliyosa min de gelebilrdi :S
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m62lu6N0UE1qggwbro3_r2_250.gif
neye bakıyolarsa :7:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ll6to21Wpr1qhv3mzo1_500.jpg
min napıyon sen annem o karnını üfeledikçe esner sonrada uyur :7:
http://i49.tinypic.com/33krcbp.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lidg1lf3Fz1qcxu44o1_500.gif
http://i561.photobucket.com/albums/ss59/andreamartinez_501/SS501/SS601com6.gif

mhtpklc
10.03.13, 17:15
sessiz olana eziyet ederler kuzum hakkat oda bişey demeden yürüyo anca ama grupta da hyun saeng e pek kıyamıyo gibiydi hani minle jun çok iyiydiya sanki hyunda seang a karşı biraz daha töleranslıydı gibi tabi hepsinin ortak aşkı kyu ondan şüphe yokta hyunun toleranslı hali bu diğer üyelere yazık hehe heheyanlış bişey söylüyo kesin paşamın bakışlara bakınsana seang da belli etmeden göz kaydırıyo tam o göz göze geldikleri an ne düşünüyorlardı acaba gerçekten çok manalı bakışlar :7:gider gider bırakmaz seengi de çocuk askerden bile yetiyor hepsine melek kyu azıck min ve hyuna örnek olsun azıcık öğretsin böyle yakınlık göstermeyi :Dsarı kemerini yerim senin o sarı kemer zaten :M:hakkat askerde bile yalnız bırakmıyo bence burda diğer üye utanmalı biraz (o kendini biliyooo ) hadi saeng in albüm işi vardı paşada allah bilir hangi ülkede yada ne işi var ama min cidden gitmeliydi kyu askerden gelebiliyosa min de gelebilrdi evet min nden gelmedi anlamadım ama o hep uzak duruyor zaten gerçi junu pek yalnız bırakmazdı ama:hm:

büşra2
10.03.13, 17:21
tam o göz göze geldikleri an ne düşünüyorlardı acaba gerçekten çok manalı bakışlar demi bende çok merak ettim :df:
evet min nden gelmedi anlamadım ama o hep uzak duruyor zaten gerçi junu pek yalnız bırakmazdı ama
yok ya çıksın artık valla cinleniyorum ha herkes birlikte iyi kötü maçta konserde min evlatlık gibi uzakta :@

pnrkaplan
10.03.13, 17:21
ama grupta da hyun saeng e pek kıyamıyo gibiydi hani minle jun çok iyiydiya sanki hyunda seang a karşı biraz daha töleranslıydı gibi tabi hepsinin ortak aşkı kyu ondan şüphe yokta

evet hyun diğerleri geç kalınca kızıyormuş ama saeng geç kalırsa hiç bir şey demiyormuş ikisinin yaşları büyük ya aralarında farklı bir iletişim var hehe tabi bide şöyle bir durum var hyun geç kalınca ona da min kızıyor biliyorsunuz zaten aralarını hehe bide hyun bir şey demiş ben grup içinde pek söz hakkına sahip değilim diye kim diye sormuşlar min ben diye cevap vermiş min herkesi ele geçirmiş hehe hehe

ama min cidden gitmeliydi kyu askerden gelebiliyosa min de gelebilrdi

evet min nden gelmedi anlamadım ama o hep uzak duruyor zaten gerçi junu pek yalnız bırakmazdı ama

ya diyorum size min junun hiç bir şeyini kaçırmadı bu güne kadar showcase, klip çekimleri, radyosu olsun hep yanındaydı taki hyunla görünene kadar hehe hehe

mhtpklc
10.03.13, 17:26
yok ya çıksın artık valla cinleniyorum ha herkes birlikte iyi kötü maçta konserde min evlatlık gibi uzakta sanki min bir röportak-jında onlara tekrar çok bağlanmamak için uzak durmaya çalışıyorum gibi birşey demişti diye hatırlıyorum tabi uyduruyor da olabilirim :7: ayrıldıktan sonra min intiharı bile düşünmüş çok zorlanmış ya onunla ilgiliydi sanki ama uyduruyor da olabilirim dediğim gibi :Dbide hyun bir şey demiş ben grup içinde pek söz hakkına sahip değilim diye kim diye sormuşlar min ben diye cevap vermiş min herkesi ele geçirmiş zaten onlar o yüzden anlaşamıyorlardır kesin :Dya diyorum size min junun hiç bir şeyini kaçırmadı bu güne kadar showcase, klip çekimleri, radyosu olsun hep yanındaydı taki hyunla görünene kadaröyleyse en yakın zamanda jun minle görüşmek istesin sonra oraya birbirlerinden habers,iz hyunu da çağırsın sonra sürpriiiiz :D orada jun bunları barıştırsın eee minle kendi arasını da düzeltsin min kıyamaz zaten ona, öylece olay çözülsün :D

Betagram
10.03.13, 17:30
Kulaklarım neden bu kadar çınlıyor diyorum bende büyüğünüz geldi yer yer açın bakıyım banada.... hehehehe
Türkün aklı sonradan gelirmiş hepinize merhaba bu arada:P

Ne kadar büyümüş bunlar bu fotoyu görünce daha iyi anladım hele paşanın saçları yedi bitirdi beni:M:

http://25.media.tumblr.com/d80a5e2b090a5122b96ccca5e03dbc5c/tumblr_mi7urqxFYA1rue051o1_500.jpg

pnrkaplan
10.03.13, 17:31
tabi uyduruyor da olabilirim

hehe hehe hehe

öyleyse en yakın zamanda jun minle görüşmek istesin sonra oraya birbirlerinden habers,iz hyunu da çağırsın sonra sürpriiiiz orada jun bunları barıştırsın eee minle kendi arasını da düzeltsin min kıyamaz zaten ona, öylece olay çözülsün

sen bu planı anlatıver junna da uygulasın bir an önce hehe hehe

mhtpklc
10.03.13, 17:41
Kulaklarım neden bu kadar çınlıyor diyorum bende büyüğünüz geldi yer yer açın bakıyım banada....
Türkün aklı sonradan gelirmiş hepinize merhaba bu aradamerhaba unnim buyur senin yerin her zaman ayrı duruyor :zipir: paşanın hemen dibi hemi de :zipir:Ne kadar büyümüş bunlar bu fotoyu görünce daha iyi anladım hele paşanın saçları yedi bitirdi benihey gidi heeey hehesen bu planı anlatıver junna da uygulasın bir an önce
türkçe olarak göndersem anlar mi ki hehe hehe tabi ben bunu koreceye çevirmeye kalkıp da göndersem o daha kötü :7:

büşra2
10.03.13, 17:51
evet hyun diğerleri geç kalınca kızıyormuş ama saeng geç kalırsa hiç bir şey demiyormuş ikisinin yaşları büyük ya aralarında farklı bir iletişim var tabi bide şöyle bir durum var hyun geç kalınca ona da min kızıyor biliyorsunuz zaten aralarını bide hyun bir şey demiş ben grup içinde pek söz hakkına sahip değilim diye kim diye sormuşlar min ben diye cevap vermiş min herkesi ele geçirmiş işte paşamı nasıl eziyolar böhü böhü
ya diyorum size min junun hiç bir şeyini kaçırmadı bu güne kadar showcase, klip çekimleri, radyosu olsun hep yanındaydı taki hyunla görünene kadarpaşam napıyosa sanki :@ min var diye adamlarlarla görüşmeyecekmi :@
sanki min bir röportak-jında onlara tekrar çok bağlanmamak için uzak durmaya çalışıyorum gibi birşey demişti diye hatırlıyorum tabi uyduruyor da olabilirim ayrıldıktan sonra min intiharı bile düşünmüş çok zorlanmış ya onunla ilgiliydi sanki ama uyduruyor da olabilirim dediğim gibihe he bende duydumdu öyle bişeyler hepsine zor olmuştur tabi belki dediği gibi tekrar bağlanmamak için gelmiyodur ( sanki bizimkiler birleşince ayrılamıyomu onuda anlamış değilim ama herkesin düşünceleri farklıdır )
zaten onlar o yüzden anlaşamıyorlardır kesin tabiki min paşam dururken liderlik yapmaya çalışıyodu zaten bütün tartışmalar bu yüzden çıkıyodu ama yinede hyunun çok alttan aldığını düşünüyorum paşam bu kadar anlayışlı olmasaydı bu grup daha erken dağılırdı :S
öyleyse en yakın zamanda jun minle görüşmek istesin sonra oraya birbirlerinden habers,iz hyunu da çağırsın sonra sürpriiiiz orada jun bunları barıştırsın eee minle kendi arasını da düzeltsin min kıyamaz zaten ona, öylece olay çözülsün işte o zaman pınarın dediği gibi jun kim vurduya giderhehe
Kulaklarım neden bu kadar çınlıyor diyorum bende büyüğünüz geldi yer yer açın bakıyım banada....
Türkün aklı sonradan gelirmiş hepinize merhaba bu arada

Ne kadar büyümüş bunlar bu fotoyu görünce daha iyi anladım hele paşanın saçları yedi bitirdi beni
he he hemen de çınlar kulakların :7:paşam bu tiple aynı yamapi ye benzemiş ama :)

mhtpklc
10.03.13, 17:54
tabiki min paşam dururken liderlik yapmaya çalışıyodu zaten bütün tartışmalar bu yüzden çıkıyodu ama yinede hyunun çok alttan aldığını düşünüyorum paşam bu kadar anlayışlı olmasaydı bu grup daha erken dağılırdı iki üç gündür grubun dağılma mevzularına çok giriyoruz neden acaba :hm: işte o zaman pınarın dediği gibi jun kim vurduya giderama benim planlarım doğrultusunda hepsi barışacaktı böhü bunlar can ciğer olur junni suçlu olur sonunda doğru valla ikisinde de gördüm o potansiyeli bak şimdi hehe hehe

büşra2
10.03.13, 18:06
iki üç gündür grubun dağılma mevzularına çok giriyoruz neden acabaaynen ha derdimiz yarıldı :S
ama benim planlarım doğrultusunda hepsi barışacaktı bunlar can ciğer olur junni suçlu olur sonunda doğru valla ikisinde de gördüm o potansiyeli bak şimdi valla paşam belki insaflı davranıp ellemeden çıkar gider ama aynı şeyi min hakkıda söyleyemem jun u yemeden bıraknaz :7:
mesela şekil a daki gibi adamı zor hallere sokabilir hehe
http://i.imgur.com/nBt3I.gif
http://www.ğğğğğğğğ.com/images/wx6g19p.gif
http://i.imgur.com/pwHvI.gif
eli dursa totosu durmaz :7:
http://i.imgur.com/kJxIB.gif

mhtpklc
10.03.13, 18:11
aynen ha derdimiz yarıldı çok uzun zaman oldu artık ama sabredemiyor kimse sanırım :Svalla paşam belki insaflı davranıp ellemeden çıkar gider ama aynı şeyi min hakkıda söyleyemem jun u yemeden bıraknaz çirkef ya vallahi hehe böyle bir durumda minle karşılaşsam nerelere kaçardım acaba hehemesela şekil a daki gibi adamı zor hallere sokabilir onlar tepişirken diğer üyelerin hiç istifini bozmaması :M: :M:

büşra2
10.03.13, 18:17
onlar tepişirken diğer üyelerin hiç istifini bozmaması aynen zaten bunlar hep böyle herkes kendi aleminde biri akada depinir biri taş dize ikisi öyle boş boş bakar hehe

pnrkaplan
10.03.13, 18:17
türkçe olarak göndersem anlar mi ki tabi ben bunu koreceye çevirmeye kalkıp da göndersem o daha kötü

iki şekilde de gönderirsin artık hangisini anlarsa hehe hehe

Ne kadar büyümüş bunlar bu fotoyu görünce daha iyi anladım hele paşanın saçları yedi bitirdi beni

ah ah o günler böhü böhü

tabiki min paşam dururken liderlik yapmaya çalışıyodu zaten bütün tartışmalar bu yüzden çıkıyodu ama yinede hyunun çok alttan aldığını düşünüyorum paşam bu kadar anlayışlı olmasaydı bu grup daha erken dağılırdı

evet mesela hyun ve min küserseler her zaman hyun özür dilermiş büyük bir ihtimal grubun düzeni içindir böhü

işte o zaman pınarın dediği gibi jun kim vurduya gider

bunlar can ciğer olur junni suçlu olur sonunda doğru valla ikisinde de gördüm o potansiyeli bak şimdi

o potansiyeli ben çoktan gördüm hehe hehe

selela şekil a daki gibi adamı zor hallere sokabilir

min juna eziyet ediyor da ben junun da pek sütten çıkmış ak kaşık olduğunu düşünmüyorum kim bilir o neler yapıyordur diğerlerine min bir röportajında herkes benim juna eziyet ettiğimi söylüyor ama asıl ben ondan eziyet görüyorum demişti hehe hehe

büşra2
10.03.13, 18:23
evet mesela hyun ve min küserseler her zaman hyun özür dilermiş büyük bir ihtimal grubun düzeni içindir
kız varya paşam olur adamı valla düzen için sesini çıkartmaz ha kendini ezdirmez ama ortalığın düzeni bozulmasın diyede hep alttan alır bu yüzden seviyorum herifimi :utng:
o potansiyeli ben çoktan gördümileri görüşlü bayan seni :zipir:
min juna eziyet ediyor da ben junun da pek sütten çıkmış ak kaşık olduğunu düşünmüyorum kim bilir o neler yapıyordur diğerlerine min bir röportajında herkes benim juna eziyet ettiğimi söylüyor ama asıl ben ondan eziyet görüyorum demiştibencede bak bizim evde de böyle ben içerde erkek kardeşime yapmadığımı koymam uzun boylu ya sırtına atlarım boynuna çıkarım çimdiklerim bi otutturmam sonra o da bana bişey yapacağı zaman babamın yanına kaçarım (gerçi en fazla sırtına alıp kapıya atıyoda hehe) babamda sen kıza niye eziyet ediyosun diye garibime kızar :7: jun la min in meseleside bende böyle bişey hehe

mhtpklc
10.03.13, 18:29
evet mesela hyun ve min küserseler her zaman hyun özür dilermiş büyük bir ihtimal grubun düzeni içindir en yakın zamanda bir orta yok bulup barışmalarını diliyorum :Dmin juna eziyet ediyor da ben junun da pek sütten çıkmış ak kaşık olduğunu düşünmüyorum kim bilir o neler yapıyordur diğerlerine min bir röportajında herkes benim juna eziyet ettiğimi söylüyor ama asıl ben ondan eziyet görüyorum demişti
o minin kendi çirkefliği bence hemen junnimi suçlu gösterip onu kötü çocuk yapmak istemiş hehe hehebencede bak bizim evde de böyle ben içerde erkek kardeşime yapmadığımı koymam uzun boylu ya sırtına atlarım boynuna çıkarım çimdiklerim bi otutturmam sonra o da bana bişey yapacağı zaman babamın yanına kaçarım (gerçi en fazla sırtına alıp kapıya atıyoda ) babamda sen kıza niye eziyet ediyosun diye garibime kızar aynı biz hep aynı taktik demek ki :7:

pnrkaplan
10.03.13, 18:31
bencede bak bizim evde de böyle ben içerde erkek kardeşime yapmadığımı koymam uzun boylu ya sırtına atlarım boynuna çıkarım çimdiklerim bi otutturmam sonra o da bana bişey yapacağı zaman babamın yanına kaçarım (gerçi en fazla sırtına alıp kapıya atıyoda ) babamda sen kıza niye eziyet ediyosun diye garibime kızar jun la min in meseleside bende böyle bişey

siz junla iyi anlaşırsınız bence hehe hehe

büşra2
10.03.13, 18:35
aynı biz hep aynı taktik demek ki tüm triple ler bence grubun hakkını veriyo hehe
siz junla iyi anlaşırsınız benceben kafamın sardığı herlkesle anlaşırım ama bence mine daha iyi anlaşırım çünkü bende emir verilmesine falan çok sinir olan ve hep öncü olması gereken benim gibi düşüncelere ship olan kişiyim koç burçlarının özelliği bu ki koç ta en iyi koçla anlaşır ve en anlaşamadığı burç ta ikizlerdir yani paşamın burcu :7: şaka bi yana cidden huylarımız minle daha bi uyuşuyo :)

mhtpklc
10.03.13, 18:43
tüm triple ler bence grubun hakkını veriyo tam bulmuşuz valla ya :Dben kafamın sardığı herlkesle anlaşırım ama bence mine daha iyi anlaşırım çünkü bende emir verilmesine falan çok sinir olan ve hep öncü olması gereken benim gibi düşüncelere ship olan kişiyim koç burçlarının özelliği bu ki koç ta en iyi koçla anlaşır ve en anlaşamadığı burç ta ikizlerdir yani paşamın burcu şaka bi yana cidden huylarımız minle daha bi uyuşuyo
minin bazı gıcık huylarını barındırıyorum diyebilirim mesela bu :D ama ben minle hiç anlaşamam gibi geliyor o dik ben dik cık :D

http://www.youtube.com/watch?v=Ybq4BfKuiHU&feature=youtu.be

pnrkaplan
10.03.13, 18:44
şaka bi yana cidden huylarımız minle daha bi uyuşuyo

bence iki cambaz bir ipte oynamaz hehe hehe

minin bazı gıcık huylarını barındırıyorum diyebilirim mesela bu ama ben minle hiç anlaşamam gibi geliyor o dik ben dik cık

minin bu tavrına ölüyorum ya hehe hehe melek kyuçim kalktı kapadı yarabbim nasıl bir insan bu :)

mhtpklc
10.03.13, 18:47
minin bu tavrına ölüyorum ya melek kyuçim kalktı kapadı yarabbim nasıl bir insan bu kyu hyunun totosuna bir tane patlatıyor ya yavrum kıyamıyordur da o :D

'Star Life Secret'

http://www.youtube.com/watch?v=ozRXkI5g2Go&feature=youtu.be

büşra2
10.03.13, 18:52
tam bulmuşuz valla ya sağırlar ... hesabı olsuk hehe
minin bazı gıcık huylarını barındırıyorum diyebilirim mesela bu ama ben minle hiç anlaşamam gibi geliyor o dik ben dik cık
bence iki cambaz bir ipte oynamaz
yok kız ben başınabuyruk insanları severim iyide anlaşırım kimsee eyvallahı olmayacak ki bende öyleyim oynarız oynamasınada paşam var o ipin bi ucunda da ilk görüşte aşk olmasa :zipir: yok annem yok paşamdan başkasına bakamam :)
melek kyuçim kalktı kapadı yarabbim nasıl bir insan bu noldu sanki paşama yardım etsen odaya kadar geldin ışığı kapatıp gitsen çık çık çık eringeç işte paşam sende ondan fena yineki kyuci var :D

pnrkaplan
10.03.13, 19:08
noldu sanki paşama yardım etsen odaya kadar geldin ışığı kapatıp gitsen çık çık çık eringeç işte paşam sende ondan fena yineki kyuci var

olay orda zaten lafı koydu ve gitti hehe hehe

bende böyle bağırmak istiyorum :@

http://www.youtube.com/watch?v=qChX76VX2B0

http://www.youtube.com/watch?v=8fUdj1xOzEs

büşra2
10.03.13, 19:18
olay orda zaten lafı koydu ve gitti
o değilde paşamda çok eringeç yav nasıl oğlumuz oldu bilmiyorum eringeçin oğlu kızı olmaz derler ama hehe minde haklı bi yerde kalksa daha erken kapatırdı bende ranzanın üstünden ayıcık fırlatmıştım kapansın diye ama o ayıcığın 2 katı yastıkta benim kafama fırlatılmıştı :S allahtan min vurmadan gitti hehe
niyer herkes paşamın orasını burasını mıncıklıyoki :hm: genelde böyle hareketler hep paşama yapılıyo :S
http://nsa08.casimages.com/img/2009/05/16/09051603252813320.gif
http://img28.imageshack.us/img28/5717/yslmbto013.gif
http://i43.tinypic.com/1tqzo6.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/5299/e007238548d5c747a046a.gif
http://i42.tinypic.com/rcm07t.jpg
bu gifi hep sevmişimdir paşamın gülecem diye kendinden geçmesi min ve jun un şirinliği saeng in prens şeklini bozmaması ve kyuci nin hepsinden ayrı davranması :M:
http://a.imageshack.us/img217/9567/25874vs.gif

mhtpklc
10.03.13, 19:26
niyer herkes paşamın orasını burasını mıncıklıyoki genelde böyle hareketler hep paşama yapılıyo ne varsa artık hyun da :zipir:
gangnam style psyden kat kat güzel olmuş junnim ya o totonu sallayışını.. :d1 (14):

pnrkaplan
10.03.13, 19:27
bu gifi hep sevmişimdir paşamın gülecem diye kendinden geçmesi min ve jun un şirinliği saeng in prens şeklini bozmaması ve kyuci nin hepsinden ayrı davranması

bende çok severim de saeng öldürecek beni tepki ver çocuğum tepki hehe hehe

niyer herkes paşamın orasını burasını mıncıklıyoki

jun maşallah maşallah dermiş gibi hehe hehe

junnim ya o totonu sallayışını..

toto da olsa ama çok şeker hehe hehe

mhtpklc
10.03.13, 20:32
Kim Hyung Jun on Korean Wave No. 52

http://1.bp.blogspot.com/-yPmSHbB8eLs/UTyGGMW6_MI/AAAAAAABBVU/88nEvvuJx5U/s1600/o0480064012448195382.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-xwRSDdTN9yw/UTyGGz9DLiI/AAAAAAABBVc/--Flz8IerJ0/s1600/o0480064012448195381.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-IADg1RqSSh8/UTyGHqpMtZI/AAAAAAABBVk/o5eCuu5BmcM/s1600/o0480064012448195382.jpg

ahh bu konser böhü

http://3.bp.blogspot.com/-iZ7wJc8UejY/UTtzpphIJPI/AAAAAAABBTo/5wks_f4vNDE/s1600/742190460.jpg

büşra2
10.03.13, 20:56
bende çok severim de saeng öldürecek beni tepki ver çocuğum tepki yok vermezzz paşama diyolar ama asıl buz prens seang :7:
jun maşallah maşallah dermiş gibi tamam orasıda tam sıkmalık duruyo ama her yerinden kalkan mıncıklıyo adamı :S
ne varsa artık hyun da ne varsa artık hyun da valla bende anlmadım lider herşeyi alttan alıyo diye herşeyde yapılmazki :S sonra eve gelince aynını neyse böhü böhü böhü

mhtpklc
10.03.13, 21:03
tamam orasıda tam sıkmalık duruyo ama her yerinden kalkan mıncıklıyo adamı sen üyelerden de kıskanıyorsun ondan böylesin yoksa :P sonra eve gelince aynını neyse aynını.. ne hehe hehe

lahanakafa
10.03.13, 21:03
tamam orasıda tam sıkmalık duruyo
Sıkmalık Hyun, öpmelik Kyu geldi hanım hehe
http://i.imgur.com/PNe9Imy.jpg
Bu da bakmalık Kyu :D
http://i.imgur.com/3aAloh4.png

büşra2
10.03.13, 21:43
sen üyelerden de kıskanıyorsun ondan böylesin yoksa yok kız kıskanma değil de meraktan valla hep hyunu mıncıklıyolar :7:
aynını.. neişte öyle :utng:
Sıkmalık Hyun, öpmelik Kyu geldi hanım ohhh grupta herşey mevcut sıkmalık bakmalık öpmelik hehe
Bu da bakmalık Kyuoy oy oy oy :zipir:

ayy şey ne diyecektim ha paşam daha bi şey ayy bana öyle bakma diyecemide şaşırıyom tamam senden başkasını gözüm görmezde hiç mi güzel demeyimm demeyim canım ne diyecem tamam sustum :S
http://i48.tinypic.com/u8tao.jpg

pnrkaplan
10.03.13, 21:58
Sıkmalık Hyun, öpmelik Kyu geldi hanım

ben hepsini alabilirim hehe hehe

min kyuçime dokunma :@

http://cafefiles.naver.net/data21/2007/1/14/158/%C0%CE%C5%CD%BA%E4%C7%CF%B4%D9%B0%A1_%B1%D4%B9%CE.gif

ah saeng nereye bakıyorsun hehe hehe

http://img441.imageshack.us/img441/2216/ssoowoo007.jpg

kyunun gözler hehe hehe

http://img818.imageshack.us/img818/3857/4ssoowoo007.jpg

mor çok yakışmış hehe hehe

http://img9.imageshack.us/img9/3642/a4a4a4b7a4a9youngsaeng6.jpg

şimdide saeng ve jun hehe hehe

http://img35.imageshack.us/img35/6686/poiiuyy.jpg

mhtpklc
10.03.13, 22:36
Sıkmalık Hyun, öpmelik Kyu geldi hanımdaha yok mu bana bu kadarı yetmez o_OBu da bakmalık Kyu ünlü düüşünür tarkanın da dediği gibi bak bak bak doyamadım :Pyok kız kıskanma değil de meraktan valla hep hyunu mıncıklıyolar demek ki mıncıklaması güzel hyunu :zipir: her hangi bir hayran deneyimleseydi bilirdik ama maalesef heheah saeng nereye bakıyorsun ama fotoğraflar yok ki böhü

lahanakafa
10.03.13, 22:44
ayy şey ne diyecektim ha paşam daha bi şey ayy bana öyle bakma diyecemide şaşırıyom tamam senden başkasını gözüm görmezde hiç mi güzel demeyimm demeyim canım ne diyecem tamam sustum

Yaa vallahi göremiyorum senin de @pnrkaplan'ın da paylaştığı fotoğrafları ama görmüş kadar olayım hadi hehe
daha yok mu bana bu kadarı yetmez

Sıkmalığ @büşra2 getirsin hehe Ben öpmelik Kyu getiriyorum hadi :D
İşte öpmelik :F
http://i.imgur.com/hPjdzf6.jpg
Bu da bakmalık hehe Çok bakmayın tamam :P
http://i.imgur.com/nGxfjWP.gif

@büşra2 Hyun'a annesi göster ama elletme dememiş mi acaba hehe

pnrkaplan
10.03.13, 22:50
ama fotoğraflar yok ki

neden göremiyor musunuz ben görüyorum hepinizin fotolarını kendi koyduklarımı da

peki bunu görebiliyor musunuz

http://img46.imageshack.us/img46/1266/12933110511977123611126.jpg

lahanakafa
10.03.13, 23:25

Bunu gördüm :D Min kısa boylu kız seviyor herhalde hehe
Benden kaynaklanıyor galiba problem :S

mhtpklc
10.03.13, 23:42
Sıkmalığ @büşra2 getirsin Ben öpmelik Kyu getiriyorum hadi sıkmalık öpmelik bakmalık mıncıklamalık eve alıp vitrine koymalık hepsi olur dökün bakalım :zipir:Bu da bakmalık Çok bakmayın tamam kyuyu böyle görebileceğimiz kaç foto var ki zaten bakalım rahat rahat :zipir:peki bunu görebiliyor musunuz onu gördük de junnim öyle belden girmek olmuyor ama hehe en masum da kyu sarılmış :DMin kısa boylu kız seviyor herhalde saengin de uzun olmuş o kısa sever aslında karışmış heralde :DBenden kaynaklanıyor galiba problem o mesajdakiler bende de görünmüyor :D

büşra2
10.03.13, 23:43
demek ki mıncıklaması güzel hyunu her hangi bir hayran deneyimleseydi bilirdik ama maalesef aman aman tek üyeler mıncıklasın razıyım hehe
Yaa vallahi göremiyorum senin de @pnrkaplan'ın da paylaştığı fotoğrafları ama görmüş kadar olayım hadidüzelttim kız görürsün şimdi :)
Sıkmalığ @büşra2 getirsin Ben öpmelik Kyu getiriyorum hadi
İşte öpmelik sıkmalık paşa hemen getiririm :df:işte bak yanaklar tam sıkmalık ama dikkat edin bak YANAKLAR :7:
http://img37.imageshack.us/img37/6137/31972410150543390737325.jpg
http://multiply.com/mu/ss501forever/image/2/photos/41/500x500/4/20090223-khjp01.jpeg?et=mEMVOBTljtAwKGaBXMaK6A&nmid=273336987
@büşra2 Hyun'a annesi göster ama elletme dememiş mi acaba
dediysede bu kural grup üyelerine işlememiş hehe
en masum da kyu sarılmışorda bari azcık sapıklık yada çapkınlık moduna gir be kyucuk valla hep cuul hep cuul olmuyo ben bile kendimi suçlu hissediyorum kyucan yüzünden :7:
saengin de uzun olmuş o kısa sever aslında karışmış heralde
bence hepsi derlerya kız olsunda çamurdan olsun o hesap ama kibarcasını gösteriyolar hehe hehe
gördük gördük paşamda amma sırta alma meraklısı dur gidip bi geniş tuman giyiyimde geli gelmez sırtına atlayım taşı diye bi 3 5 mahalle dolaştırıyım hehe

mhtpklc
10.03.13, 23:52
aman aman tek üyeler mıncıklasın razıyım yaa beterin beteri var işte hehesıkmalık paşa hemen getiririm işte bak yanaklar tam sıkmalık ama dikkat edin bak YANAKLAR ama bacakların üst tarafını sıkmayı severim böyle küçük bebeklerde ne yapsak ki :7:gördük gördük paşamda amma sırta alma meraklısı dur gidip bi geniş tuman giyiyimde geli gelmez sırtına atlayım taşı diye bi 3 5 mahalle dolaştırıyım geçen gün bir kore düğünü izledim de orada damat gelini sırtına alıp odada bir tur atıyordu o hayatım boyunca sırtımda taşıyacağım falan mı ne demekmiş galiba :D o dizilerdeki sırtta taşıma merakı da oradan geliyordur belki :D

büşra2
11.03.13, 00:05
ne bekliyodun mincim hep senmi yapacan fenalığı paşama al işte bi titanikte olsanız paşam böyle iter hehe
Titanic - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=N9tvd53q5ps)
yaa beterin beteri var işte o yüzden sustum hehe
ama bacakların üst tarafını sıkmayı severim böyle küçük bebeklerde ne yapsak ki küçüklük olduğu için izin var kız sık sıkabildiğin kadar :df: şuan sıkmalık falan deyince yiğenimi özledimm bi görseniz zilli pek bi şirin oldu tam sıkmalık :S
geçen gün bir kore düğünü izledim de orada damat gelini sırtına alıp odada bir tur atıyordu o hayatım boyunca sırtımda taşıyacağım falan mı ne demekmiş galiba o dizilerdeki sırtta taşıma merakı da oradan geliyordur belki haaa bunu duyduğum iyi oldu artık tüm köyü gezdiririm sırtta hehe

mhtpklc
11.03.13, 00:13
haaa bunu duyduğum iyi oldu artık tüm köyü gezdiririm sırtta vahh yazık hyuna :Dne bekliyodun mincim hep senmi yapacan fenalığı paşama al işte bi titanikte olsanız paşam böyle iter hyun da az değil var ya bunların hepsini ıslak odunla döveceksin sevgi pıtırcığğı olsun hepsi :P

senin videodan sonra bu gördüm çok havalılar bee kıyafetleri de hiç beğenmedim ama :D

http://www.youtube.com/watch?v=33OkIM0wiD0&feature=youtu.be

büşra2
11.03.13, 00:18
vahh yazık hyunakız ne yazığı beygir gücünde adam ben 45 kiloyum hissetmez bile hem uşaklarının anasıyım olsun o kadar :@
hyun da az değil var ya bunların hepsini ıslak odunla döveceksin sevgi pıtırcığğı olsun hepsi al birini vur ötekine :7:

senin videodan sonra bu gördüm çok havalılar bee kıyafetleri de hiç beğenmedim ama valla öyle bi şekil harketleri var öyle havalılarki kıyafet görünmüyo bile :utng:

jasminn
11.03.13, 00:20
gangnam style psyden kat kat güzel olmuş junnim ya o totonu sallayışını..

Evet gerçekten çok güzel dans etmiş süperdi yani :cps:

INAR
11.03.13, 01:54
ne bekliyodun mincim hep senmi yapacan fenalığı paşama al işte bi titanikte olsanız paşam böyle iter
Kız büşra sen malı mala katma.:evil:Min hayatta sevdiyi kızı böyle itmez.:df:Ama senin odun (ups:7: paşa demek istemiştim ağzımdan kaçtı)böyle iter işte.:zipir:Valla sen ne yap ne et sakın bununla gemi seyahatına filan çıkma.Valla seni de bi güzel iter ben sana söyleyim:zipir:

büşra2
11.03.13, 02:04
Kız büşra sen malı mala katma.Min hayatta sevdiyi kızı böyle itmez.Ama senin odun (ups paşa demek istemiştim ağzımdan kaçtı)böyle iter işte.Valla sen ne yap ne et sakın bununla gemi seyahatına filan çıkma.Valla seni de bi güzel iter ben sana söyleyimyok kuzum o bana asla kıyamaz min diye öyle yitti bak onun yerinde seang yada kyuci falan olsa düşmesin diye bellerine sıkıca sarılırdı aynı bana yaptığı gibi hehe ama min her zaman paşamı itip kakıyo sesi çıkmıyo diye o yüzden bi nevi öc alma gibi oldu :7:

INAR
11.03.13, 02:18
yok kuzum o bana asla kıyamaz min diye öyle yitti bak onun yerinde seang yada kyuci falan olsa düşmesin diye bellerine sıkıca sarılırdı aynı bana yaptığı gibi
İşte bu yüzden Min hala küs ya paşaya.Hep ayrımcılık yapıyor senin paşan.:d1 (9):
Ahhhhh Minim.Şu videodaki kadının yerinde olmak için neler vermezdim.Adama bakmaktan doyamıyorum ya.Bu nasl=ıl bir yakışıklılık,bu nasıl güzel gözler,bu nasıl anlamlı bakışlar.Resmen bitiriyo insanı.:d1 (24):Bi deyeni haber filan çıksaböhü
https://www.youtube.com/watch?v=yr9ePtQWsBk
Bu arada kızlar lütfen benim için Junun konserinden Kyuyla olan videoları tekrar koyarmısınız lütfen.Şimdi önceki sayfalarda bulmak zor oluyor.O kadar vaktim yok malesefböhü

büşra2
11.03.13, 02:25
İşte bu yüzden Min hala küs ya paşaya.Hep ayrımcılık yapıyor senin paşan.aa deliye bak hem suçlular hem güçlü min adamı eze eze minnacık bıraktıya :@ ( bu arada kuzum bi yanlışlıkmı yaptın sayfanın şekli kaymış senin yoruma bişeyler olmuş :hm:)

INAR
11.03.13, 02:38
bu arada kuzum bi yanlışlıkmı yaptın sayfanın şekli kaymış senin yoruma bişeyler olmuş
Valla ben de anlamadım.Her zaman nasıl yaptıysam şimdi de öyle yaptım.Neden böyle oldu şimdi.:hm:Sebebini bilan varsa bana söylesin lütfen ben de düzeltiyim:df:

büşra2
11.03.13, 02:40
Valla ben de anlamadım.Her zaman nasıl yaptıysam şimdi de öyle yaptım.Neden böyle oldu şimdi.Sebebini bilan varsa bana söylesin lütfen ben de düzeltiyimzararı olsaydı söylerlerdi boşver :7:

jang geum
11.03.13, 02:42
offf şu imzanı her gördüğümde bitiyorum büşra2 hehe

büşra2
11.03.13, 02:43
offf şu imzanı her gördüğümde bitiyorum @büşra2 benim imzayamı diyosun :hm: ben bu haline bitiyorum o yüzden imzam yaptım çok seviyorum :df:

INAR
11.03.13, 02:49
Bu arada kızlar Min doğum günü yaklaşıyor.Onun için tebrik mesajı filan hazırlanmıyormu?:hm:Ben aradım bu çıktı.Ama burdan son tarih 16.03.13-müş:hm:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/c0.14.403.403/p403x403/482414_551976514834744_418636330_n.jpg

pnrkaplan
11.03.13, 03:15
onu gördük de junnim öyle belden girmek olmuyor ama

sıkı sıkı sarmalamış kızı hehe hehe tuttumu bırakmayan cinslerden hehe

sıkmalık paşa hemen getiririm

gerçekten ya yanaklara bak hem sıkmalık hem ısırmalık :)

ne bekliyodun mincim hep senmi yapacan fenalığı paşama al işte bi titanikte olsanız paşam böyle iter

buradan çıkaracağımız ders paşayla gemiye binmiyoruz hehe hehe

Bu arada kızlar Min doğum günü yaklaşıyor.Onun için tebrik mesajı filan hazırlanmıyormu?

bilmiyorum yapılıyor mu yabancı fanlar yapıyor galiba resme bakılırsa :)

Sebebini bilan varsa bana söylesin lütfen ben de düzeltiyim

videonun uzunluğundan dolayı mesajın böyle olmuş :)

jun yine top peşinde koşturuyor dur yeinde be çocuğum konser yorgunluğunu bir atsaydın üstünden de bu fanlara ne oluyor böyle ya maç seyretmeye gitmişler bunların kocaları, babaları, abileri yok mu gece gece dışarıda maç seyrediyorlar :@

http://img23.imageshack.us/img23/4214/6fd91f3bjw1e2l4w4xzf9j0.jpg

INAR
11.03.13, 03:20
jun yine top peşinde koşturuyor dur yeinde be çocuğum konser yorgunluğunu bir atsaydın üstünden de bu fanlara ne oluyor böyle ya maç seyretmeye gitmişler bunların kocaları, babaları, abileri yok mu gece gece dışarıda maç seyrediyorlar
Evet ya ben de katılıyorum:suspicious:Bu kızların evi eşiyi yok mu acaba.Biri şunlara demiyor mu senin ne işin var gece gece sokaklarda.:evil:El alemin erkeklerinin peşinden koşturuyorun:evil:

büşra2
11.03.13, 03:21
gerçekten ya yanaklara bak hem sıkmalık hem ısırmalık
oğluşumuzda aynı babası :7: ama kızım benim gibi olacak güzel olsun ki başlık parasını yüklü alıyım hehe
buradan çıkaracağımız ders paşayla gemiye binmiyoruz
ben akıllanmam yine binerim atın ölümü arpadan misali giderim pisi pisine de sanmam paşam kıyamaz bana yani inşallah hehe
bu fanlara ne oluyor böyle ya maç seyretmeye gitmişler bunların kocaları, babaları, abileri yok mu gece gece dışarıda maç seyrediyorlar
hakkatten ya valla bunlar hayranlığı çok abartıyolar resmen manyaklık derecesine geliyolar psikoopsikoo

pnrkaplan
11.03.13, 03:23
Evet ya ben de katılıyorumBu kızların evi eşiyi yok mu acaba.Biri şunlara demiyor mu senin ne işin var gece gece sokaklarda.El alemin erkeklerinin peşinden koşturuyorun

biz orda olsak hayatta öyle şeyler yapmayız dimi ama :P

hakkatten ya valla bunlar hayranlığı çok abartıyolar resmen manyaklık derecesine geliyolar

bizim ülkede yok böyle şeyler yani onlar kadar değil en azından bunları seyrederken bazen hayretler içerisinde kalıyorum :)

INAR
11.03.13, 03:25
biz orda olsak hayatta öyle şeyler yapmayız dimi ama
Tabi canım yapmayız.:PYani bizim ne işimiz var gece gece sokaklarda:P

pnrkaplan
11.03.13, 03:29
Tabi canım yapmayız.Yani bizim ne işimiz var gece gece sokaklarda

gece gece sokaklarda ne işim olsun top sahasına gider kamp kurarım hehe hehe

paşam kıyamaz bana yani inşallah

inşallah hehe hehe burda paşa napıyor juna boğmaz dimi junu hehe

http://ww2.sinaimg.cn/mw690/6fd91f3bgw1dytq90ffrng.gif

INAR
11.03.13, 03:34
gece gece sokaklarda ne işim olacak top sahasına gider kamp kurarım
Haaa bak o iyi fikir.Bak ne kadar akıllıyız biz.Koreli fanlar akıl edemediler bunu tabihehe
burda paşa napıyor juna boğmaz dimi junu
Yok yok boğma ama ondan beter bir şey edicek qaliba.:kiss: :hm:Durum kiss-e doğru gidiyor qaliba.:7:Her kes kapsın gözlerini bakem.:zipir:Ayıp ayıp siz bakmayın bekleyin ben bakiim sonra size anlatırım:M:

pnrkaplan
11.03.13, 03:39
Haaa bak o iyi fikir.Bak ne kadar akıllıyız biz.Koreli fanlar akıl edemediler bunu tabi

akıl dedinde aklıma geldi korede en zeki idollerin sıralamasını yapmışlar bizimkiler listede yoklar hehe hehe hehe

Yok yok boğma ama ondan beter bir şey edicek qaliba. Durum kiss-e doğru gidiyor qaliba.

paşa boğmazsa tuğba boğacak o zaman hehe hehe

büşra2
11.03.13, 03:41
biz orda olsak hayatta öyle şeyler yapmayız dimi ama
tabiki canım bak farklı bi açıdan bakıp söyleyim bizde hayranlığın yanında bide din var şükür iyice kendimizden gememizi engelliyo ki bence çok da iyi yapıyo bunlar gibi olmayı hiç istemezdim biz başka şeylerle daha ilgiliyiz ama onlarda iş yok güç yok din yok anca ünlü peşinden koşuyolar
bizim ülkede yok böyle şeyler yani onlar kadar değil en azından bunları seyrederken bazen hayretler içerisinde kalıyorum aman iyikide yok canım tamam çok isterim hyun gerçekten benim olsun ama böyle de kendimden geçeceksem dünyayı bi tarafa hyunu bi tarafa koyacaksamhiç olmasın :) insan mal gibi olur yaa :S
gece gece sokaklarda ne işim olsun top sahasına gider kamp kurarımdelüüü hehe
inşallah burda paşa napıyor juna boğmaz dimi junu yok yok ağız yapısını anlatıyo millete hehe
Haaa bak o iyi fikir.Bak ne kadar akıllıyız biz.Koreli fanlar akıl edemediler bunu tabiamaan kız valla iki adım yerde zara falan geliyo açılışa çok da severim ama erindiğimden yerimden kalkmam ki konsere gidiyim hehe ha hyun olsa başka tabi oynadığı sahanın altını kazar dk.başı kafa çıkartırıp paşa paşa diye de hehe
paşa boğmazsa tuğba boğacak o zamanyok yok boğmama :@
Yok yok boğma ama ondan beter bir şey edicek qaliba. Durum kiss-e doğru gidiyor qaliba.Her kes kapsın gözlerini bakem.Ayıp ayıp siz bakmayın bekleyin ben bakiim sonra size anlatırımannem sizde uyuyan yılanın başına basmayın ne kiss i ne miss i töbe hehe

INAR
11.03.13, 03:44
akıl dedinde aklıma geldi korede en zeki idollerin sıralamasını yapmışlar bizimkiler listede yoklar
Sus kız.:whistling1:Vah vaaah rezil olduk desene.heheYok ya bence bzimkiler diğerleriyle kıyaslanamıycak kadar zeki oldukları için sıralamada yoklar:P.Yani onları sıralamaya salmak diğerlerine karşı haksızlık olur:P
paşa boğmazsa tuğba boğacak o zaman
hehe hehe hehe

pnrkaplan
11.03.13, 03:51
ha hyun olsa başka tabi oynadığı sahanın altını kazar dk.başı kafa çıkartırıp paşa paşa diye de

sen benden daha delüüü hehe hehe

Sus kız.Vah vaaah rezil olduk desene.Yok ya bence bzimkiler diğerleriyle kıyaslanamıycak kadar zeki oldukları için sıralamada yoklar.Yani onları sıralamaya salmak diğerlerine karşı haksızlık olur

haklısın bizimkilerde akıl başka türlü işliyor yani farklı boyutta yaşıyorlar hehe hehe

büşra2
11.03.13, 03:54
Sus kız.Vah vaaah rezil olduk desene.Yok ya bence bzimkiler diğerleriyle kıyaslanamıycak kadar zeki oldukları için sıralamada yoklar.Yani onları sıralamaya salmak diğerlerine karşı haksızlık oluradamlar demişki ülkenin ilk 5i belli bari kalanını sıraya sokalım hehe
sen benden daha delüüü işte bu yüzden burdayızya deli deliden anlar anca hehe
haklısın bizimkilerde akıl başka türlü işliyor yani farklı boyutta yaşıyorlar şayet paşamın aklı çok farklı yerlerde olduğuna ben tanıklık ederim birazcık sapıktır ( oda birbirimize çok hasret kaldığımızdan) biraz uzaya çalışır ( en büyük rakiplerim bazen kumam gibi kıskanırım hehe) e kalanındada konserdi albümdü onlara ha bide kürklere (bakın kürk parası demiyorum parası elimizin kiri sadece kürklere) hehe

pnrkaplan
11.03.13, 04:04
şayet paşamın aklı çok farklı yerlerde olduğuna ben tanıklık ederim birazcık sapıktır

sapıklık konusunda junla bayrak taşıyabilirler hehe hehe hyun junu uzaylı sandığı için oda bunu kabüllenmiş durumda e.t diye dolanıyor etrafta hehe ama kürkte gerçekten bir numarasınız hehe

kızlar ben kaçar herkese iyi geceler :)

büşra2
11.03.13, 04:05
sapıklık konusunda junla bayrak taşıyabilirler hyun junu uzaylı sandığı için oda bunu kabüllenmiş durumda e.t diye dolanıyor etrafta ama kürkte gerçekten bir numarasınız e herkesin bi ilgi alanı bi birinciliği vardır demi hehe

INAR
11.03.13, 04:06
kızlar ben kaçar herkese iyi geceler
İyi geceler benim de çıkmam gerek:df:

pnrkaplan
11.03.13, 04:18
bir video gördüm onu koyayım dedim kyuyu özleyenler için 2:16 dk. sonra saeng'e dikkat kıpırda biraz kıpırda sonra neden şişmanım diyorsun hehe hehe

http://www.youtube.com/watch?v=w3s8FyGPZxw

Jewelry & SS501 - One More Time (dance practice)

0:54 sn hyun yere kapaklandı :(

http://www.youtube.com/watch?v=Ogp8iTJR_oc

lahanakafa
11.03.13, 04:55
0:54 sn hyun yere kapaklandı

Nazar hep nazardan oluyor hehe

pnrkaplan
11.03.13, 06:56
Nazar hep nazardan oluyor

göze geliyor vallahi hehe hehe

tiplere gelin hehe hehe

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/539613_250336335083468_1925985767_n.jpg

mhtpklc
11.03.13, 11:46
jun yine top peşinde koşturuyor dur yeinde be çocuğum konser yorgunluğunu bir atsaydın üstünden de bu fanlara ne oluyor böyle ya maç seyretmeye gitmişler bunların kocaları, babaları, abileri yok mu gece gece dışarıda maç seyrediyorlar pes ama artık hiç vakit kaybetmemiş ya :mad: akıl dedinde aklıma geldi korede en zeki idollerin sıralamasını yapmışlar bizimkiler listede yoklar amaaan listeyi yapanların hasetlikleri o bi kere :P ama sorun bende mi şimdi ben bunları ilk tanıdığımda gayet zeki gelmişlerdi onun için de ayrı bir sevmiştim hehe hehe 2:16 dk. sonra saeng'e dikkat kıpırda biraz kıpırda sonra neden şişmanım diyorsun ama neden öyle diyorsun arada kafasını oynatıp gülümsüyor yani hehe

https://www.youtube.com/watch?v=qkzOUmw6Av4 (http://www.youtube.com/watch?v=qkzOUmw6Av4)

büşra2
11.03.13, 13:30
Hyun Joong'un The Face Shop Tayland için yeni promosyon fotoğrafı yayınlandı.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581827_10151129808482325_1046799589_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/542811_584089268286951_1593823198_n.jpg

mhtpklc
11.03.13, 13:55
Hyun Joong'un The Face Shop Tayland için yeni promosyon fotoğrafı yayınlandı. ilk fotodaki saç rengini yakıştırmıyorum ben hyuna :D

sağ alttaki fotodaki olay hangi arada oldu :hm: ben bunu neden görmedim üstelik I am'in kareografisi değişmiş diye de o kadar sevinmiştim,çaktırmadan :7:

https://pbs.twimg.com/media/BFCxPJ9CQAEvyje.jpg:large

SPLUS Entertainment ‏twit

https://pbs.twimg.com/media/BFDinpECIAANA6j.jpg:large

büşra2
11.03.13, 15:17
ilk fotodaki saç rengini yakıştırmıyorum ben hyuna bende pek yakıştırmyorum paşama en iyi çikolata kahve yakışıyo :utng:

mhtpklc
11.03.13, 15:19
bende pek yakıştırmyorum paşama en iyi çikolata kahve yakışıyo o renk ne renk bilmiyorum tam ama ondan bir kysan iyi olur sanırım hehe hehe bence en koyu tonlar daha bir gidiyor hyuna :D

büşra2
11.03.13, 15:26
o renk ne renk bilmiyorum tam ama ondan bir kysan iyi olur sanırım bence en koyu tonlar daha bir gidiyor hyuna

işte tam olarak bu renkler :df:
http://img175.imageshack.us/img175/5953/172b48244c89e4232b134c1.jpg
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTPNy7bCftvOOH666QJrQj60UFSNAUgh_Ta29C8jqnWdQH6YEF
http://img409.imageshack.us/img409/1264/inr9k6.jpg
http://i285.photobucket.com/albums/ll73/cagladam/BOF/03-18.jpg

mhtpklc
11.03.13, 15:29
işte tam olarak bu renkler bence de bu yakışıyor :D

Life [Yaşam] Albümü Hakkında Ayrıntılı Bilgi

01. Life [Yaşam] Rock tarzı dans şarkısı

Senaryo: Albümün açılış parçasıdır. Life, hayatta veya aşkta olsun kederli bir anda daha iyi bir yere gitmek isteyen birinin durumunu anlatıyor.

02. 작업의 정석 (타이틀곡) [The art of Seduction (Title Song)] [Baştan Çıkarma Sanatı (Çıkış Şarkısı)] funky retro dans şarkısı. Han Jae Ho ve Kim Seung Soo bestelemiştir.

Senaryo: Kız bir adama itiraf etmek şsteyebilir ama tepkisini bilemez. Kızın merak ettiği adam ikilemdedir. Şevk ve samimi bir şekilde adama duygularını doğrudan ve esprili sözlerle gösterir. "Oppa senin için nasıl? Ben sadece seni istiyorum ..."
03. 그게 나야 [That's Who I am] [İşte Ben Buyum] slow ballad
Senaryo: Her ayrılığın ardında acı bir tat vardır ve yanlızlığı hüzünlü bir sesle hissettirecek.

04. 알아 다 [I Know All] [Ben Herşeyi Bilirim] Ayrılığın üzücü durumlarını konu edinen şarkı sözleriyle neşeli ve umutlu bir melodiyle harmanlanan rock tonlarıyla bezenmiş bir şarkı. Ne çok ağır ne de çok hafif bir şarkı: Onun vokaline takdirle odaklanabilirsiniz!

Senaryo: Sadece kendisinin edecek kızın duygularını fark eden adamın kalbini geri almaya çalışması.

Kaynak: ss501ode.blogspot.com
Çeviri: ~Merve..

YOUNG SAENG'İN SAHNE PROGRAMI

14 Mart 2013 ~ Mnet Mcountdown

15 Mart 2013 ~ KBS Music Bank

16 Mart 2013 ~ MBC Show! Music Core

17 Mart 2013 ~ SBS Inki Gayo

16/17 Mart 2013 ~ İmza Günü

Heo Young Saeng | Turkey

pnrkaplan
11.03.13, 17:35
amaaan listeyi yapanların hasetlikleri o bi kere ama sorun bende mi şimdi ben bunları ilk tanıdığımda gayet zeki gelmişlerdi onun için de ayrı bir sevmiştim

zekiler cnm da sadece biraz deliler herhalde o yüzden koymamışlardır listeye hehe hehe

ama neden öyle diyorsun arada kafasını oynatıp gülümsüyor yani

diğerleri konuşurken şekilden şekle girdiler saeng durduğu yerden kafa oynatıyor hehe hehe

sağ alttaki fotodaki olay hangi arada oldu ben bunu neden görmedim üstelik I am'in kareografisi değişmiş diye de o kadar sevinmiştim,çaktırmadan

evet ya o fotoyu bende ilk kez görüyorum inşallah devamı gelmez hehe hehe

ilk fotodaki saç rengini yakıştırmıyorum ben hyuna

bende :) koyu renkler yakışıyor tuğbanın dediği renkte çok yakışıyor :)

SPLUS Entertainment ‏twit

bu saçta yakıştı juna :)

YOUNG SAENG'İN SAHNE PROGRAMI

oh oh yaşadık bol bol göreceğiz su samurumuzu :)

önce saengdi şimdi bu iki şebek allkopta popüler olmuşlar :) sanırım allkopda ki triplesler mutluluğa gömülmüş hehe hehe

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/59749_585368128160012_427733487_n.jpg

Kyu Jong ♥ Kim Hyung Jun ♥ Heo Young Saeng ♥ Sıkı Dostlukları

Kim Kyu Jong, Kim Hyung Jun'un konserinde sıkı dostluklarını gösterdi.

10 Mart'ta Kim Kyu Jong ğğğğğğğından "Baby Jjuni konseri gerçekten tamamiyle eğlenceli geçti. 2. kattan tüm gücümle bağırmaktan dolayı boğazım ağrıyor... Bugün Jjuni iyiydi, iyi, iyi, seni seviyorum. Ve Young Saeng'in albümü yakında yayınlanacak! Young Saeng hyung şarkılarının tamamı çok iyi. Bu boyuttan bakınca SS501 üyelerine yönelik şefkatini gösteriyor şarkıların. Hyung(abi) seni seviyorum." şeklinde bir mesaj yayınladı♥♥♥

Mesajı ile beraber yayınladığı fotoğrafta kollarını birbirlerinin omuzlarına sevgi ile saran Kim Hyung Jun ve Kim Kyu Jong birlikte kameraya bakıyorlar. Olağanüstü bir uyum, hatta siyah bir kıyafet giyen iki erkek, Kim Hyung Jun ve Kim Kyu Jong gülümsüyor ve tertemiz ciltleri dikkat çekiyor...

İnternet kullanıcıları: "Kim Kyu Jong, Kim Hyung Jun çok sıkı dostlar." "SS051'in değişmez dostluğu." " Sizi böyle görmek çok iyi.", " YS Heo Young Saeng mi? Yeni şarkı gerçekten güzeldi." "Kim Hyung Jun konseri mükemmeldi ".. " Kim Kyu Jong seni görmek mutluluk verici. " " Diğer üyeler de Kim Hyung Jun konserine O'nu görmeye gitti mi? " gibi çeşitli reaksiyon gösteren yorumlar yaptılar.

Bu arada, 9 Mart'ta, Kim Hyung Jun Seul Woori Sanat Salonu, Olimpik Park'ta 2'nci yıldönümü solo albümü sonrasında ilk solo konserini verdi

haber ve çeviri:kim joong
Alıntıdır kor...turk

mhtpklc
11.03.13, 17:43
zekiler cnm da sadece biraz deliler herhalde o yüzden koymamışlardır listeye :hih: diyor ve onları zeki idolleriyle başbaşa bırakıyorum evet ya o fotoyu bende ilk kez görüyorum inşallah devamı gelmez benden sana gelsin o zman :zipir: daha rahat gör hehe

http://2.bp.blogspot.com/-evyqbFuWvb8/UT2Ir-a8XjI/AAAAAAAAPjo/tdQQih_CZks/s1600/114789153.jpg

bu saçta yakıştı juna yakıştı da bu saç rengini de değiştirir bu hemen o saçlara bir şey olacak artık :Doh oh yaşadık bol bol göreceğiz su samurumuzu o günler gelsin bir an önce sabredemiyorum böhüönce saengdi şimdi bu iki şebek allkopta popüler olmuşlar saeng için bende yorum bırakmıştım :D ama türkçe :M:sanırım allkopda ki triplesler mutluluğa gömülmüş gelen her haber en popüler olmalı hem de her bir sitede :D

pnrkaplan
11.03.13, 17:49
benden sana gelsin o zman daha rahat gör

sen beni delitmeye mi çalışıyorsun hehe hehe

o günler gelsin bir an önce sabredemiyorum

bende böhü

saeng için bende yorum bırakmıştım ama türkçe

üye mi oldun ben de olayım bari orayı da gümletelim hehe hehe

mhtpklc
11.03.13, 18:03
sen beni delitmeye mi çalışıyorsun ama gerçekten ben saf gibi sevinmiştim I am'in kareografisi değişti diye meğer başka taraflardan halletmişler heheüye mi oldun ben de olayım bari orayı da gümletelim oldum da pek uğramıyoum ben oralara ama sen gelirsen başka tabi hehe

pnrkaplan
11.03.13, 18:21
ama gerçekten ben saf gibi sevinmiştim I am'in kareografisi değişti diye meğer başka taraflardan halletmişler

jun yine bir yer bulmuş desene hehe I am koreografisi değil bu oh ah'nın sanırım hehe

oldum da pek uğramıyoum ben oralara ama sen gelirsen başka tabi

tamam o zaman bende açayım bali bizimkilerin haberlerini gümletelim hehe hehe

mhtpklc
11.03.13, 18:29
I am koreografisi değil bu oh ah'nın sanırım ama o böyle miydi ya :hm: onuda değiştirmiş olabilirler tabi :D ama neyse konserden yapılan hasılatı düşünerek buna göz yumabiliriz bence hehe hehetamam o zaman bende açayım bali bizimkilerin haberlerini gümletelim gümletelim ama türkçe olarak hehe

şarkıları tıkla bölümündeki şarkıları tıklayıp nasıl açıyoruz ben anlamadım :hm: eğer bunlarda bir sorun varsa ben mp3 olarak ekleyip düzeltmek isterim ama maalesef baklarının mesajlarında şarkılar listeli zaten,onları nasıl düzenleyebiliriz :hm: bu sayfaları güzel bir düzene sokmak lazım aslında :D benim böyle düzene bir takıntım varda :D bunları moderatöre mi söylemeliyiz gerçi bunlarla uğraşması biraz zor heralde SS501'e çok fena gönül vermiş bir mod olması lazım sanırım bunları yapması için :D bunları bir konuşsak bir ara boş vakitlerde halletsek güzel olabilir :D fikir verebileceğinizi düşünüyorum : lahanakafa büşra2 INAR pnrkaplan myimpossible

Evet Hyun'a sanırım en son ya da bir önceki konserinde kendisine yakın olduğu sanatçılar sorulmuş.Hyun'da Junsu, Jae Joong, Yoochun, TOP demiş. Sonra Young Saeng'i sormuşlar (neden sadece Young Saeng) ve Hyun, Saeng'i sanatçı gibi değil de kız kardeşi gibi gördüğünü söylemiş. Bencede bu biraz sinir bozucu. Acaba diğerlerini ne olarak görüyor???
bu olayın detaylarını öğrenmek istiyorum,biri azıcık anlatabilr mi :DHyun Joong MAMA Press Conference videosunda grubuyla ilgili bir açıklama yapmış sanırımşimdi bu kız manyak mı nereden getiriyor bu alıntıları diyeceksiniz ama ne yapayım merak işte :D gerçekten bir şeyler söylemiş miydi :hm:

jasminn
11.03.13, 21:42
benden sana gelsin o zman daha rahat gör

sen beni delitmeye mi çalışıyorsun

Mehtap fazla üzerine gitme pınarın yaa :d1 (2):

pnrkaplan
11.03.13, 22:31
ama o böyle miydi ya onuda değiştirmiş olabilirler tabi ama neyse konserden yapılan hasılatı düşünerek buna göz yumabiliriz bence

bak sana videosunu getirdim hehe hehe paraları düşünelim paraları hehe hehe

130309 KIM HYUNG JUN (김형준) 'THE FIRST CONCERT' - oH! aH!

http://www.youtube.com/watch?v=FQ3NwCmt9cY

gümletelim ama türkçe olarak

istesem de başka bir dil konuşamam hehe hehe

şarkıları tıkla bölümündeki şarkıları tıklayıp nasıl açıyoruz ben anlamadım eğer bunlarda bir sorun varsa ben mp3 olarak ekleyip düzeltmek isterim ama maalesef baklarının mesajlarında şarkılar listeli zaten,onları nasıl düzenleyebiliriz bu sayfaları güzel bir düzene sokmak lazım aslında benim böyle düzene bir takıntım varda bunları moderatöre mi söylemeliyiz gerçi bunlarla uğraşması biraz zor heralde SS501'e çok fena gönül vermiş bir mod olması lazım sanırım bunları yapması için bunları bir konuşsak bir ara boş vakitlerde halletsek güzel olabilir fikir verebileceğinizi düşünüyorum

resim video işlerini bana verebilirsiniz seve seve yaparım hehe hehe

bu olayın detaylarını öğrenmek istiyorum,biri azıcık anlatabilr mi

detayları onlar işte cnm hyuna en yakın olduğu sanatçılar sorulmuş oda onları söylemiş işte gerisi yok hehe hehe hyun junsu'yla çocukluk arkadaşı diye biliyorum TOP'la da aynı mahallede büyümüş sanırım yanlışsam düzeltsin birisi hehe

gerçekten bir şeyler söylemiş miydi

kendisini geliştirdikten sonra yakın bir zamanda grubuma katkıda bulunabilir falan demişti sanırım :)

Mehtap fazla üzerine gitme pınarın yaa

jasminim :d1 (2)::d1 (2)::d1 (2):

김형준 축하합니다 & 1st Concert - Happy Aniversary Kim Hyung Jun

fanlar junun konseri için yapmışlar

http://www.youtube.com/watch?v=TwVar87cJJw

lahanakafa
11.03.13, 23:16
şarkıları tıkla bölümündeki şarkıları tıklayıp nasıl açıyoruz ben anlamadım eğer bunlarda bir sorun varsa ben mp3 olarak ekleyip düzeltmek isterim ama maalesef baklarının mesajlarında şarkılar listeli zaten,onları nasıl düzenleyebiliriz bu sayfaları güzel bir düzene sokmak lazım aslında benim böyle düzene bir takıntım varda bunları moderatöre mi söylemeliyiz gerçi bunlarla uğraşması biraz zor heralde SS501'e çok fena gönül vermiş bir mod olması lazım sanırım bunları yapması için bunları bir konuşsak bir ara boş vakitlerde halletsek güzel olabilir fikir verebileceğinizi düşünüyorum : @lahanakafa @büşra2 @INAR @pnrkaplan @myimpossible

Orayı ben düzenledim ama daha sonra o linkler iptal oldu. Ben de bölüm yöneticilerinin olduğu yere yazdım böyle böyle diye ama kimse bir yol göstermedi T_T

jasminn
11.03.13, 23:47
istesem de başka bir dil konuşamam

geçenki korece muhabbeti geldi aklıma :M::M:

mhtpklc
12.03.13, 00:23
resim video işlerini bana verebilirsiniz seve seve yaparım tabi onları hallettin sayılır dimi hehe hehebak sana videosunu getirdim şimdi şöylki ben bu gün o mu diye emin olmak için iki tane performansını izledim bu şarkının ilkinde sadece kızla ellerini değdiriyordu,sonrakinde bacağına uzaktan dokunuveriyordu hemen bunda da samimiyeti iyice ilerletmişler hehe heheparaları düşünelim paraları tek tesellimiz o zaten :zipir:istesem de başka bir dil konuşamam tamam o zaman orada görüşürüz :zipir:detayları onlar işte cnm hyuna en yakın olduğu sanatçılar sorulmuş oda onları söylemiş işte gerisi yok hyun junsu'yla çocukluk arkadaşı diye biliyorum TOP'la da aynı mahallede büyümüş sanırım yanlışsam düzeltsin birisi ben kız kardeş olayına takılmıştım aslında :7:kendisini geliştirdikten sonra yakın bir zamanda grubuma katkıda bulunabilir falan demişti sanırım hmm anladım :D ama ben o eskileri okurken hyuna çok haksızlık etmişler ya 4 kişi devam etsin hyun bir daha grubun adını ağzına bile almasın gibi şeyler vardı çok şaşırdım gerçekten böhüMehtap fazla üzerine gitme pınarın yaa alışmak lazım bunlara yarın jun kolunda sevgilisiyle çıkacak karşımıza hele bir de öpüşme fotoları olursa tamam (birinin vardı ya yoochun mıydı acaba :hm:) alışmak lazım bunlara :Dfanlar junun konseri için yapmışlaro albümler posterler onlarda var da neden ben de yok böhüOrayı ben düzenledim ama daha sonra o linkler iptal oldu. Ben de bölüm yöneticilerinin olduğu yere yazdım böyle böyle diye ama kimse bir yol göstermedi T_Tanladım öyleyse yapacak birşey yok :D

INAR
12.03.13, 00:53
şarkıları tıkla bölümündeki şarkıları tıklayıp nasıl açıyoruz ben anlamadım eğer bunlarda bir sorun varsa ben mp3 olarak ekleyip düzeltmek isterim ama maalesef baklarının mesajlarında şarkılar listeli zaten,onları nasıl düzenleyebiliriz bu sayfaları güzel bir düzene sokmak lazım aslında benim böyle düzene bir takıntım varda bunları moderatöre mi söylemeliyiz gerçi bunlarla uğraşması biraz zor heralde SS501'e çok fena gönül vermiş bir mod olması lazım sanırım bunları yapması için bunları bir konuşsak bir ara boş vakitlerde halletsek güzel olabilir fikir verebileceğinizi düşünüyorum : @lahanakafa @büşra2 @INAR @pnrkaplan @myimpossible
Valla bence iyi fikir kendi sayfamızı kendimiz düzenleyelim.Bana ne yapmam gerektiyini mesaj atarsınız ben de yaparım.:df:

jasminn
12.03.13, 00:53
alışmak lazım bunlara yarın jun kolunda sevgilisiyle çıkacak karşımıza hele bir de öpüşme fotoları olursa tamam (birinin vardı ya yoochun mıydı acaba ) alışmak lazım bunlara

Doğru diyonda O da kendi paralarla teselli ediyo baksana Jun neysede Kyu yu görürse bi kızla bahsettiğin gibi asıl o zaman :d1 (2)::d1 (2):

pnrkaplan
12.03.13, 01:02
tabi onları hallettin sayılır dimi

çaktırma evet hehe hehe

ben kız kardeş olayına takılmıştım aslında

saengi kız kardeş gibi görüyormuş işte yani artık göz koymuyor kardeşim artık diyor hehe hehe

ama ben o eskileri okurken hyuna çok haksızlık etmişler ya 4 kişi devam etsin hyun bir daha grubun adını ağzına bile almasın gibi şeyler vardı çok şaşırdım gerçekten

hyun grubun günah keçisi hehe hehe baştan bende tepkiliydim yazılanları falan okuyunca iyice sinir olmuştum bir kaşık suda boğasım geliyordu paşayı ( şimdi o kaşık suda tuğba beni boğacak hehe hehe ) ama şimdi seviyorum paşayı :d1 (2): ölelebet eniştem olur kendileri hehe hehe

alışmak lazım bunlara yarın jun kolunda sevgilisiyle çıkacak karşımıza hele bir de öpüşme fotoları olursa tamam (birinin vardı ya yoochun mıydı acaba ) alışmak lazım bunlara

o albümler posterler onlarda var da neden ben de yok

perudan bile konsere gidenler olmuş bu millette para mı bol yoksa biz mi zürtüz hehe hehe

mhtpklc
12.03.13, 01:12
saengi kız kardeş gibi görüyormuş işte yani artık göz koymuyor kardeşim artık diyor adam paçayı sıyırmaya çalışmıış çünkü programlarda falan hep bir imalar hep bir imalar bunlara :7:hyun grubun günah keçisi baştan bende tepkiliydim yazılanları falan okuyunca iyice sinir olmuştum bir kaşık suda boğasım geliyordu paşayı ( şimdi o kaşık suda tuğba beni boğacak ) ama şimdi seviyorum paşayı ölelebet eniştem olur kendileri onu fark ettim :7: ama lahana unnim çok güzel demişti hiç kimse bilmiyor hepimiz tahmini şeyler söylüyoruz konu hakkında :D bana kalırsa bir grup dğıldıysa suçlu her hangi bir üye olmaz lider olsa bile. SS501 bir kere müzik tarzında bile anlaşamamış ki biri rock kesinlikle denemeliyiz derken diğeri kendi adına konuş diyor :D ayrıca programlarda yaşanan olaylara da çok takılmaya gerek de yok bence hyunun diziden sonra çok değştiğini söyledikleri programda jun içinde bizimle içmeye gitmez onun ünlülerden oluşan bir listesi var onlarla takılır diyordu ee o zaman junda üylerden ayrı takılıyormuş, sadece show için söyledikleri şeyler çoğu bence :D ama biz bunları küs derken yarın bir gün bunlar çıkarlar herşey gayet iyi olursa halimize çok gülerim :M: perudan bile konsere gidenler olmuş bu millette para mı bol yoksa biz mi zürtüz biz gitmeyi tercih etmiyoruz (züğürt tesellisi hehe)Valla bence iyi fikir kendi sayfamızı kendimiz düzenleyelim.Bana ne yapmam gerektiyini mesaj atarsınız ben de yaparım.inşallah bir şeyler ayarlanabiliriz :D

jasminn
12.03.13, 01:14
perudan bile konsere gidenler olmuş bu millette para mı bol yoksa biz mi zürtüz

İş bulsan bile iyi bir maaşı olmadıktan sonra gene zürtüz demektir.hehehehe

pnrkaplan
12.03.13, 01:17
İş bulsan bile iyi bir maaşı olmadıktan sonra gene zürtüz demektir.

hep zürt hep zürt nereye kadar ah bu felek bize ne zaman gülecek ben daha çok uğraşırım rüyalarda göreyim diye yatmadan diyorum bu gece rüyamda göreyim diye yok gelmiyor velet her gece her gece olmaz diyor hehe hehe ay sahi ben size bunu anlatmadım o kadar min ve hyunun durumu işlemiş ki içime bir kaç gün önce rüyamda jun min ve hyunu gördüm üçü bir aradaydı jun bu ikisine bakıp sırıtıyordu hehe hehe

mhtpklc
12.03.13, 01:19
hep zürt hep zürt nereye kadar ah bu felek bize ne zaman gülecek ben daha çok uğraşırım rüyalarda göreyim diye yatmadan diyorum bu gece rüyamda göreyim diye yok gelmiyor velet her gece her gece olmaz diyor ay sahi ben size bunu anlatmadım o kadar min ve hyunun durumu işlemiş ki içime bir kaç gün önce rüyamda jun min ve hyunu gördüm üçü bir aradaydı jun bu ikisine bakıp sırıtıyordu
ama benim geçen gün yazdığım senaryo bu hehe hehe senin rüya bana malum oldu demek ki hehe hadi inşallah hayrolsun :zipir: bu arada ben her gece görüyorum diyebilirim hatta geçen otobüste uyumuşum o sırada bile gördüm :M: :M:

bir tıklayıverin de azıcık izlenmesi artsın :D

허영생_HEO YOUNG SAENG_LIFE_2nd Teaser - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=j1xilfhJLNg)

pnrkaplan
12.03.13, 01:30
ama lahana unnim çok güzel demişti hiç kimse bilmiyor hepimiz tahmini şeyler söylüyoruz konu hakkında bana kalırsa bir grup dğıldıysa suçlu her hangi bir üye olmaz lider olsa bile. SS501 bir kere müzik tarzında bile anlaşamamış ki biri rock kesinlikle denemeliyiz derken diğeri kendi adına konuş diyor

o yüzden rock yapıyorlar desene şimdi hehe

jun içinde bizimle içmeye gitmez onun ünlülerden oluşan bir listesi var onlarla takılır diyordu ee o zaman junda üylerden ayrı takılıyormuş,

o listede kimler var acaba merak ettim bizi de yazsın o listeye hehe hehe

ama biz bunları küs derken yarın bir gün bunlar çıkarlar herşey gayet iyi olursa halimize çok gülerim

her an her şey olabilir hehe hehe valla onu da grubu terk edenler düşünsün hehe hehe

(züğürt tesellisi )

iyi bir teselliymiş hehe hehe

ama benim geçen gün yazdığım senaryo bu senin rüya bana malum oldu demek ki hadi inşallah hayrolsun

valla hayır olsun zaten uyanınca inşallah şu ikisini yan yana görürüz dedim :)

bu arada ben her gece görüyorum diyebilirim hatta geçen otobüste uyumuşum o sırada bile gördüm

kıskandım :@

bir tıklayıverin de azıcık izlenmesi artsın

reklamcı seni hehe hehe

mhtpklc
12.03.13, 01:43
o yüzden rock yapıyorlar desene şimdi yani rock isteyenler belli kendi yollarına gidince herkes gönlünce yapıyor istediğini :Do listede kimler var acaba merak ettim bizi de yazsın o listeye biz ilk sıradayız ya :P ama ben de merak ettim bak şimdi :hm:her an her şey olabilirjun ve hyunun da arasının bozuk olduğunu düşünüyordu aynı kişiler yine ama çıktılar işte meydana onlarda birbirlerinden hiç bahsetmemiş ve de görüşmemişlerdi :D benim hala umudum vaaar :P valla onu da grubu terk edenler düşünsün şimdi sadece heneciayayım diyenlerle hyun gruptan tamamen kopsun diyenler arasında benim için hiçbir fark yok bence :D onlar albüm falan alsınlar konserlerde salonlar çok dolmazsa doldursunlar ama fazla parazit yapmasınlar :Dvalla hayır olsun zaten uyanınca inşallah şu ikisini yan yana görürüz dedim bakalım görürüz belki :Dkıskandım ben sana formülü vereyim istersen hehe hehereklamcı seni çok severim reklam yapmayı bilirsin :zipir: ben şarkı gibi başa sarıp sarıp dinliyorum aynı şeyi hehe

pnrkaplan
12.03.13, 01:53
jun ve hyunun da arasının bozuk olduğunu düşünüyordu aynı kişiler yine ama çıktılar işte meydana onlarda birbirlerinden hiç bahsetmemiş ve de görüşmemişlerdi benim hala umudum vaaar

aslına bakarsan bende düşünüyordum taki jun telefonlaşıyoruz diyene kadar hehe ama min ve hyun'un arasında bir şey olmuş kesinlikle newton konserinde apaçık ortada bu ama hala araları o şekil mi bilemeyiz tabi görüşmüyorlar diye hala aynılar demek yanlış olur aslında :)

şimdi sadece heneciayayım diyenlerle hyun gruptan tamamen kopsun diyenler arasında benim için hiçbir fark yok bence onlar albüm falan alsınlar konserlerde salonlar çok dolmazsa doldursunlar ama fazla parazit yapmasınlar

albümü alın konserlere gelin ama ses çıkarmayın oda güzelmiş hehe hehe

ben sana formülü vereyim istersen

versen fena olmaz yani hehe hehe

çok severim reklam yapmayı bilirsin ben şarkı gibi başa sarıp sarıp dinliyorum aynı şeyi

bende dinliyorum çok sevdim müziği o yüzden çok merak ediyorum şarkının tamamını :)

mhtpklc
12.03.13, 01:59
aslına bakarsan bende düşünüyordum taki jun telefonlaşıyoruz diyene kadar ama min ve hyun'un arasında bir şey olmuş kesinlikle newton konserinde apaçık ortada bu ama hala araları o şekil mi bilemeyiz tabi görüşmüyorlar diye hala aynılar demek yanlış olur aslında biz hiç bir şey bilmediğimiz için kimseyi suçlamaya gerek yok ayrıca herkesin kendi hayatı sonuçta kim kimle küs barışık beni ilgilendirmez der ve içten içe mera ederim aralarının nasıl olduğunu hehealbümü alın konserlere gelin ama ses çıkarmayın oda güzelmiş maddiyata duygu katmamak lazım :7: her bir konser bileti ve albüm ne demek söylemeyim ben :7:bende dinliyorum çok sevdim müziği o yüzden çok merak ediyorum şarkının tamamını hazırsa yayınlayın gitsin ne merak ettiriyorsunuz insanı :mad:

pnrkaplan
12.03.13, 02:05
biz hiç bir şey bilmediğimiz için kimseyi suçlamaya gerek yok ayrıca herkesin kendi hayatı sonuçta kim kimle küs barışık beni ilgilendirmez der ve içten içe mera ederim aralarının nasıl olduğunu

içten içe hehe hehe

maddiyata duygu katmamak lazım her bir konser bileti ve albüm ne demek söylemeyim ben

iş başka fanlık başka hehe hehe alım serbest konuşmak yasak hehe

hazırsa yayınlayın gitsin ne merak ettiriyorsunuz insanı

amaçları bu zaten gayette ulaştılar istediklerine :)

mhtpklc
12.03.13, 02:12
iş başka fanlık başka alım serbest konuşmak yasak ne güzel özetledin :cps::cps::cps:amaçları bu zaten gayette ulaştılar istediklerine senin haberin vardır biz meraktayız da dnya üzerindeki diğer fanlar ne alemde :hm:

üyeleri görünce şımarıyor bu da :D

http://www.youtube.com/watch?v=RYdfdeP5Vk8&feature=youtu.be

lahanakafa
12.03.13, 02:17
Sohbet arası bi' tane Kyu katayım :D
Oyyy kemeri de varmış yavrum :F
http://i.imgur.com/KrIRhAG.jpg

pnrkaplan
12.03.13, 02:23
senin haberin vardır biz meraktayız da dnya üzerindeki diğer fanlar ne alemde

fanlar iyi ya ne yapsınlar ellerine almışlar resimleri beklemedeler hehe hehe

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/1792_432411196852011_258381235_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/386177_432411213518676_740118001_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/488006_600789063283514_603839710_n.jpg

üyeleri görünce şımarıyor bu da

saeng junun normalde çok ciddi tarafı olduğunu söylüyor ama maknaeliğini yapmak zorunda hehe hehe

Sohbet arası bi' tane Kyu katayım

hoş geldin tabancalı kemer hehe hehe

lahanakafa
12.03.13, 02:26
hoş geldin tabancalı kemer

Hoş bulduk :D Aman Kyum dikkat et şeytan doldurur hehe hehe

Kyumun sıska bacakları :F
http://i.imgur.com/yKDczec.jpg

mhtpklc
12.03.13, 02:28
Oyyy kemeri de varmış yavrum kemeri gözümüze soktu sağolsun kyum :D da niye o kadar inceledin sen o kemeri :Dfanlar iyi ya ne yapsınlar ellerine almışlar resimleri beklemedeler onlara var bize yok mu :cing: benim ellerim neden boş :cing::cing::cing: saeng junun normalde çok ciddi tarafı olduğunu söylüyor ama maknaeliğini yapmak zorunda ben seviyorum junnimin böyle şımarık hallerini zaten ama yeri gelince ciddi olması da ayrı bir artı onun için :namlun37:Kyumun sıska bacakları sıska bacaklarını da gösterdin bunun devamında neler var :zipir:

pnrkaplan
12.03.13, 02:29
Kyumun sıska bacakları

kız fidan gibi bu hehe erimiş bitmiş yağ denen bir şey kalmamış hehe

lahanakafa
12.03.13, 02:29
Kyu düğünde çifte telli oynarken:
http://i.imgur.com/mAzxjEE.jpg

kız fidan gibi bu erimiş bitmiş yağ denen bir şey kalmamış

Ayıptır söylemesi poposu bile yok hehe

pnrkaplan
12.03.13, 02:36
onlara var bize yok mu benim ellerim neden boş

ellere varda bize yok mu hehe hehe

ben seviyorum junnimin böyle şımarık hallerini zaten ama yeri gelince ciddi olması da ayrı bir artı onun için

bende :zipir: ha bide azıcık agresif biraz zaptetmesi zor olanlardan hehe hehe

Kyu düğünde çifte telli oynarken

kendime kyuçimle çifte telli oynarken hayal ettim bir an ah o düğün tadından yenmezdi herhalde :d1 (16):

Ayıptır söylemesi poposu bile yok

Allahtan erkek kız olsa alan olmazdı bunu hehe hehe (şaka yapıyorum totosu yok diye kimse almayacak değil ya hehe)

mhtpklc
12.03.13, 02:37
[Se7en'ın Konserinde TOP]

Seven'ın konserinden sonra GD, TOP'ye "Seven hyung askere gidiyor, bundan sonra benimle değil de Seven'la çıkmak için hiçbir bahanen olmayacak." TOP şöyle yanıt verdi: "Benim hâlâ Hyun Joong'um var. (Çevirmen notu: dead XD)" Bunu duyunca GD Hyun Joong'un doğrum tarihini araştırıp ne zaman askere gideceğini hesaplamaya girişince TOP:"Araştırmana gerek yok, Hyun Joong askere gideceği zaman Seven hyung dönmüş olacak."

via: @501Wangja
Çeviri: @naesarangtr

alıntıdır:<3 <3 <3 DoubleS 501 & TripleS Turkey <3 <3 <3

bende ha bide azıcık agresif biraz zaptetmesi zor olanlardan tam benlik junnim ya hep en sevdiğim özellikler :zipir:kendime kyuçimle çifte telli oynarken hayal ettim bir an ah o düğün tadından yenmezdi herhalde düğün kimin :zipir:

büşra2
12.03.13, 02:38
hyun grubun günah keçisi baştan bende tepkiliydim yazılanları falan okuyunca iyice sinir olmuştum bir kaşık suda boğasım geliyordu paşayı ( şimdi o kaşık suda tuğba beni boğacak ) ama şimdi seviyorum paşayı ölelebet eniştem olur kendileri ben onları sadece hiç bişey bilmeyen boş insanlar olarak gördüm o zamanlar cidden konuyu bilmeden günah keçisi yaptılar paşamı sizin dediğiniz gibi ama ben asla paşama bulmadım bu suçu hatta paşamın sözleşmesi bittiği halde sırf gru dağılmasın diye sözleşmesiz kaç ay devam etmişti bunları görmeyen insanlar kendince konuşmuştu :S ( kuzum sözüm senden dışarı )
perudan bile konsere gidenler olmuş bu millette para mı bol yoksa biz mi zürtüz

galiba biz züğürtüz :S yada hayat anlayışlarımız çok farklı onlar sırf eğlence için para biriktiriyo biz gelecek için bu yüzdende çoğu şeyden uzak kalıyoz :S
onu fark ettim ama lahana unnim çok güzel demişti hiç kimse bilmiyor hepimiz tahmini şeyler söylüyoruz konu hakkında bana kalırsa bir grup dğıldıysa suçlu her hangi bir üye olmaz lider olsa bile. SS501 bir kere müzik tarzında bile anlaşamamış ki biri rock kesinlikle denemeliyiz derken diğeri kendi adına konuş diyor ayrıca programlarda yaşanan olaylara da çok takılmaya gerek de yok bence hyunun diziden sonra çok değştiğini söyledikleri programda jun içinde bizimle içmeye gitmez onun ünlülerden oluşan bir listesi var onlarla takılır diyordu ee o zaman junda üylerden ayrı takılıyormuş, sadece show için söyledikleri şeyler çoğu bence ama biz bunları küs derken yarın bir gün bunlar çıkarlar herşey gayet iyi olursa halimize çok gülerim bencede herkes kulaktan dolma yada tahminen konuşuyo ha bir araya gelir gelmez bilemem ama grupta bu kadar sıkıntı varmış demekki o zaman hayranlarıda kendilerinide üzmeden tam zmanında bitirmişler derim :df:
biz gitmeyi tercih etmiyoruz (züğürt tesellisihımm yoksa allah var özel uçakla olsun yine giderizde yani boş vakit bulamıyoruz hehe
jun bu ikisine bakıp sırıtıyordusakın kafaya darbe falan almış olmasın :hm: hehe
bu arada ben her gece görüyorum diyebilirim hatta geçen otobüste uyumuşum o sırada bile gördüm
bana görücü geldiğinde istihareye yat dediler 3 gün yattım üçünde de hyun gelip yapma bırakma beni diye yalvardı vallahi bak beyaz gömlekle geldi boynuma sarıldı hatta o ara diyorumki bi resmimizi çekinde sayfaya koyuyum kızlar çatlasın hehe zaten sonra yok dedim istemem görücü falan :7:

valla onu da grubu terk edenler düşünsün demi ama :)
albümü alın konserlere gelin ama ses çıkarmayın oda güzelmiş bencede iyi fikir :7: yok ben önce bi triples im en koyusundan sonra hanecia yım dahada koyusundan :)
Kyumun sıska bacakları anam ayakkabının içinde çıta gibi kalmış bacaaak bu durumu çok iyi bilirim orta sonda 35 kiloydum bacaklarım ayakkabıda aynı böyleydi dalga bile geçen olurdu böhü
da niye o kadar inceledin sen o kemeri incelenmeyecek de değil ama ben bile inceledim :7:

pnrkaplan
12.03.13, 02:39
Araştırmana gerek yok, Hyun Joong askere gideceği zaman Seven hyung dönmüş olacak."

yani buradan çıkaracağımız sonuç hyun 2 yıl sonra askerde olacak böhü böhü saeng de öyle onlardan 1 yıl sonra da min ve jun böhü böhü

lahanakafa
12.03.13, 02:40
Seven'ın konserinden sonra GD, TOP'ye "Seven hyung askere gidiyor, bundan sonra benimle değil de Seven'la çıkmak için hiçbir bahanen olmayacak." TOP şöyle yanıt verdi: "Benim hâlâ Hyun Joong'um var. (Çevirmen notu: dead XD)" Bunu duyunca GD Hyun Joong'un doğrum tarihini araştırıp ne zaman askere gideceğini hesaplamaya girişince TOP:"Araştırmana gerek yok, Hyun Joong askere gideceği zaman Seven hyung dönmüş olacak."

hehe Ayy süper ya Top seni yerim çocuk hehe kendime kyuçimle çifte telli oynarken hayal ettim bir an ah o düğün tadından yenmezdi herhalde

:D Çökertme oynasa...
Allahtan erkek kız olsa alan olmazdı bunu (şaka yapıyorum totosu yok diye kimse almayacak değil ya )

Yok ya erkek dediğinin de yani biraz olacak ama şimdi hehe Neyse Kyumuz da boydan kurtarıyor hehe
anam ayakkabının içinde çıta gibi kalmış bacaaak bu durumu çok iyi bilirim orta sonda 35 kiloydum bacaklarım ayakkabıda aynı böyleydi dalga bile geçen olurdu

hehe Düşenin halinden düşen anladı.

mhtpklc
12.03.13, 02:45
bencede herkes kulaktan dolma yada tahminen konuşuyo ha bir araya gelir gelmez bilemem ama grupta bu kadar sıkıntı varmış demekki o zaman hayranlarıda kendilerinide üzmeden tam zmanında bitirmişler derim şimdi üyelerin tek yapması gereken olayı netliğe kavuşturmak bence kesin şu zmanda döneriz ya da bitti bu iş biz arkadaşız evet ama kendi yolumuza bakıyoruz demeleri :Dhımm yoksa allah var özel uçakla olsun yine giderizde yani boş vakit bulamıyoruz tek sıkıntı o tabiki de ama özel uçağa sahip olan adam burada bir verdirtemez mi derseniz ona şuan bir cevap bulamadım :7:incelenmeyecek de değil ama ben bile inceledim ban de inceledim ne var acaba diye heheyani buradan çıkaracağımız sonuç hyun 2 yıl sonra askerde olacak saeng de öyle onlardan 1 yıl sonra da min ve jun ben komik diye getirdim onu sen neden drama bağladın hemen heheAyy süper ya Top seni yerim çocuk bunların videosu var mı ki en iyisi gidip onların sayfaya bakayım :D

büşra2
12.03.13, 02:49
yani buradan çıkaracağımız sonuç hyun 2 yıl sonra askerde olacak saeng de öyle onlardan 1 yıl sonra da min ve jun ne diyonuz siz yaaaaa böhü böhü böhü
şimdi üyelerin tek yapması gereken olayı netliğe kavuşturmak bence kesin şu zmanda döneriz ya da bitti bu iş biz arkadaşız evet ama kendi yolumuza bakıyoruz demeleri hepsi dönecez diyosa vardır bi bildikleri :)
tek sıkıntı o tabiki de ama özel uçağa sahip olan adam burada bir verdirtemez mi derseniz ona şuan bir cevap bulamadım oraya gitmenin ayrı bi tadı var sen bilmiyon( ben çok gittimya bilirim hehe )
ban de inceledim ne var acaba diye silah var işte taşlı maşlı öyle hehe
ben komik diye getirdim onu sen neden drama bağladın hemendemi ama top sıkmış hadi sen getirdin pınar niye cigerimi dağlıyon hadi o dağlıyo mehtap drama bağladın deyip sen niye gülüyon kuzum bize noluyo ben anlmadım ya valla bugün başım aceyip ağri ondan gidiciyim galiba :S

lahanakafa
12.03.13, 02:49
bunların videosu var mı ki en iyisi gidip onların sayfaya bakayım

O sayfa pek güncel değil :S

Kyu evlenme teklif ediyor :D Kim bu şanslı :P
http://i.imgur.com/CNCnV8d.jpg

mhtpklc
12.03.13, 02:54
hepsi dönecez diyosa vardır bi bildikleri ben de öyle inanıyorum :df:oraya gitmenin ayrı bi tadı var sen bilmiyon( ben çok gittimya bilirim )tabi onun için getirtmedik zaten :Psilah var işte taşlı maşlı öyle öyle bakınca kyu ne bileyim :7:demi ama top sıkmış hadi sen getirdin pınar niye cigerimi dağlıyon hadi o dağlıyo mehtap drama bağladın deyip sen niye gülüyon kuzum bize noluyo ben anlmadım ya valla bugün başım aceyip ağri ondan gidiciyim galiba vakit geç oluyor yavaş yavaş bizim kafalar azıcık uçtu ben şuan herşeye gülüyorum okuduğum heheO sayfa pek güncel değil evet gittim de bunlarla ilgili bir iki foto var sadece :S

lahanakafa
12.03.13, 02:55
evet gittim de bunlarla ilgili bir iki foto var sadece

Görürsem getiririm :D Etiketler de çalışmıyor ki mamuta etiket yapardım getirirdi hemen :D

mhtpklc
12.03.13, 02:58
Görürsem getiririm Etiketler de çalışmıyor ki mamuta etiket yapardım getirirdi hemen tamam teşekkürler :D şuan sayfada bilidirim beğeni hiç birşey çalışmıyor sanırım :D

konunun anlam ve önemine yaraşır bir foto :D biri öyle gülerken diğeri neden surat asar ki ne oldu orada o_O

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/398852_10151131659162325_681185261_n.jpg

lahanakafa
12.03.13, 02:59
konunun anlam ve önemine yaraşır bir foto biri öyle gülerken diğeri neden surat asar ki ne oldu orada

<3 İki sevdiğim adam yan yana :D Bir de Jaejoong olsa tam yani :P Surat asmamış ya Top'ın gülüşü o. Dişleriyle gülmüyor :D

hehe Cidden hot hehe
http://i.imgur.com/zvPdfKS.jpg

mhtpklc
12.03.13, 03:02
İki sevdiğim adam yan yanaben de severim ikisini de :D TOP'u da hyun sayesinde tanımıştım gerçi :DSurat asmamış ya Top'ın gülüşü o. Dişleriyle gülmüyor onun neresiyle güldüğünü ben anlmadım zaten ne ağız ne göz maşallah hehe

TripleS kokoro söylerken böhü

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/885654_352147274890776_2056851082_o.jpg

pnrkaplan
12.03.13, 03:03
düğün kimin

bilmem lahanama sormak lazım hehe

ben onları sadece hiç bişey bilmeyen boş insanlar olarak gördüm o zamanlar cidden konuyu bilmeden günah keçisi yaptılar paşamı sizin dediğiniz gibi ama ben asla paşama bulmadım bu suçu hatta paşamın sözleşmesi bittiği halde sırf gru dağılmasın diye sözleşmesiz kaç ay devam etmişti bunları görmeyen insanlar kendince konuşmuştu ( kuzum sözüm senden dışarı )

sadece burada değil her yerde günah keçisiydi ama sonuç ne oldu hyun hiç bir şey kaybetmedi aksine daha da güçlendi :)

sakın kafaya darbe falan almış olmasın

bende diyorum saf saf neden sırıtıyor bu diye hehe hehe

orta sonda 35 kiloydum bacaklarım ayakkabıda aynı böyleydi dalga bile geçen olurdu

merak etme ilerde bu zayıflığın senin yararına olacak ( cünyırları sıralarken hehe )

Çökertme oynasa...

:d1 (4): beceremiyom hehe

ben komik diye getirdim onu sen neden drama bağladın hemen

gerçekler acı ben napıyım hehe hehe

ne diyonuz siz yaaaaa

merak etme teselli olarak kyuçimiz var hehe hehe

Kyu evlenme teklif ediyor Kim bu şanslı

gerçekten merak ediyor musun :zipir:

TripleS kokoro söylerken

sahnedeki saeng demi

büşra2
12.03.13, 03:05
Kyu evlenme teklif ediyor Kim bu şanslı sen değilsen inşallah bi türk olurda içimizde bari kalmaz :S sizce bunu içtenmi söylüyorum tabiş ki HAYIIIIIR BİZ DEĞİLSEN BAŞKA TÜRK KIZ olmasın diyemiyom ama içimdende demek gelmiyo böhü
http://i45.tinypic.com/1191m9v.gif
min ve çorapları :7:
http://img444.imageshack.us/img444/708/49349726.gif
http://img831.imageshack.us/img831/954/53001483.gif
http://img705.imageshack.us/img705/8269/004ai.gif
http://img257.imageshack.us/img257/456/zzzz3.gif
adama napıyolarda paşama sığınmaya alışıyo hehe
http://a.imageshack.us/img153/3310/idolworldcut.gif
http://a.imageshack.us/img267/517/5d83lzjpg.gif

paşam ne kadar donuk adamsın yav herkes eğleniyo o ya esniyo ya eli cebinde izliyo töbeee :7:
http://a.imageshack.us/img709/8328/01dxqrwk.gif
http://a.imageshack.us/img237/882/000r2f2k.gif
neyse sen donuk kal en iyisi :7:
http://img145.imageshack.us/img145/7942/2ef0yeejpg.gif
http://img339.imageshack.us/img339/3060/34180159.gif
http://img16.imageshack.us/img16/3189/e0072385482c55001740a.gif
bunu çok beğendimm lahanam tam imzalık kuzu
http://img849.imageshack.us/img849/6678/tumblrm9fhlhn8g61rbdd14.gif

vakit geç oluyor yavaş yavaş bizim kafalar azıcık uçtu ben şuan herşeye gülüyorum okuduğum düşün ben bi yandan burdayım bi yandan facede yinede can sıkıntısından ölecem i garibim bugün :Sbir iki gündür paşam sessizya ondan heralde ( yada mutfaktaki bulaşıktan hehe)
İki sevdiğim adam yan yanabende pek severim t.o.p u karizmatik adam :zipir: sen jae yi ben yoochun u konduruyum yanına ohh tatlarından yenmez valla :df:
sadece burada değil her yerde günah keçisiydi ama sonuç ne oldu hyun hiç bir şey kaybetmedi aksine daha da güçlendi demekki herkes yanlış biliyomuş :df: tabi herkes kendince birilerini suçlar mesela bende daha çok min e kızmıştım çoğunlukla sorunu o başlattığı için daha anlayışlı olabilirdi diye :Sçnkü grup işi zor gerçekten bak ayrıldınız noldu kendide tam anlamıyla çıkış yapamadı kyununda gleceğine bana göre saeng in de geleceğine mani olundu tam anlamıyla stediğini alabilen jun la hyun oldu onlarda bi tarafı eksik :S

bende diyorum saf saf neden sırıtıyor bu diye yoksa öyle zebellah gibi 2 adamın yanında jun ve gülmek hehe
merak etme ilerde bu zayıflığın senin yararına olacak ( cünyırları sıralarken demi demi hehe

mhtpklc
12.03.13, 03:07
gerçekler acı ben napıyım merak etme teselli olarak kyuçimiz var evet ya bütün üyeler aynı anda gitse bile kyumuz burada olacak <3 gerçekten merak ediyor musun şöyle bir foto görsen o kızn yüzünü görmek istemez misin :hm:

hatta junniyi üstünden çekip alıp kızın yüzünde kalıcı izler bırakmak hehe hehe

http://2.bp.blogspot.com/-EPlwhFKOoKs/Twp_xU4a0FI/AAAAAAAAEpo/B04v_FkeNkc/s1600/20120109_kimhyungjun_dramastill.jpg

sahnedeki saeng demievet o Overjoyed konseri :Dadama napıyolarda paşama sığınmaya alışıyo bu programın başlarının tr çevirisi vardı sanki :hm:paşam ne kadar donuk adamsın yav herkes eğleniyo o ya esniyo ya eli cebinde izliyo töbeee ben saengin o kadar hareket etmesine şaşırdım valla hehe

büşra2
12.03.13, 03:14
bu programın başlarının tr çevirisi vardı sanki vardı galiba :hm:
ben saengin o kadar hareket etmesine şaşırdım vallaheee bide o var nasıl kaldırdıysa totosunu aceba önceden saeng e hapmı veriyolardı yerinden kıpırdamasın diye hehe

lahanakafa
12.03.13, 03:17
bilmem lahanama sormak lazım
gerçekten merak ediyor musun
sen değilsen inşallah bi türk olurda içimizde bari kalmaz sizce bunu içtenmi söylüyorum tabiş ki HAYIIIIIR BİZ DEĞİLSEN BAŞKA TÜRK KIZ olmasın diyemiyom ama içimdende demek gelmiyo

Kızlar üzgünüm ama Kyu'yu asker dönüşü nişanlayacağız artık anası saunadan mı kız bulur nereden bulursa hehe

bende pek severim t.o.p u karizmatik adam sen jae yi ben yoochun u konduruyum yanına ohh tatlarından yenmez valla

Neyse bunları siz alın, aranızda paylaşın benim ayrıca tadından yemeyeceğim iki adamım var zaten. Onlar bana yetiyor şu son zamanlarda hehe

pnrkaplan
12.03.13, 03:25
adama napıyolarda paşama sığınmaya alışıyo

jun dikkat et yağmurdan kaçarken doluya tutulma hehe yalnız kaçtığı kişi kyu bu işte bir yanlışlık var hehe hehe

paşam ne kadar donuk adamsın yav herkes eğleniyo o ya esniyo ya eli cebinde izliyo töbeee

ayılamamış bence daha hehe hehe

hatta junniyi üstünden çekip alıp kızın yüzünde kalıcı izler bırakmak

kalıcı iz orda dursun canlı bırakmam ben onu hehe hehe

tabi herkes kendince birilerini suçlar mesela bende daha çok min e kızmıştım çoğunlukla sorunu o başlattığı için daha anlayışlı olabilirdi diye çnkü grup işi zor gerçekten bak ayrıldınız noldu kendide tam anlamıyla çıkış yapamadı kyununda gleceğine bana göre saeng in de geleceğine mani olundu tam anlamıyla stediğini alabilen jun la hyun oldu onlarda bi tarafı eksik

belki grup olmanın kıymetini daha iyi anlarlar :)

ben saengin o kadar hareket etmesine şaşırdım valla

ah ah şımarıklıkta jun bir saeng iki bence hehe

büşra2
12.03.13, 03:26
Kızlar üzgünüm ama Kyu'yu asker dönüşü nişanlayacağız artık anası saunadan mı kız bulur nereden bulursa ben size diyim bizimkiler 27 yada 29 demeyince evlenmezler ha paşam için bu 33 e kadar uzar :7:
Neyse bunları siz alın, aranızda paylaşın benim ayrıca tadından yemeyeceğim iki adamım var zaten. Onlar bana yetiyor şu son zamanlarda kimmişkine :hm: benim paşadan başka bi yoochuncuğum bi ahhhh song seung um var onuda herkes bilir kızz sen gizli gizli kimi seviyon :zipir:
un dikkat et yağmurdan kaçarken doluya tutulma yalnız kaçtığı kişi kyu bu işte bir yanlışlık var yok tutulmazda dediğin gibi kyudan kaçıyo bu sefer hayret verici :df:
ayılamamış bence daha hiç ayık olmuyo ki anlamıyom hni gecede iyi uyuyo öyle uykusuz komuyom ama :S
kalıcı iz orda dursun canlı bırakmam ben onu şöyle bi kızı düşünüyüm dedimde çık düşünmemek daha iyi hehe
belki grup olmanın kıymetini daha iyi anlarlar
bencede :df:
ah ah şımarıklıkta jun bir saeng iki bence çaktırmıyo ama saeng de fena fena :zipir:

lahanakafa
12.03.13, 03:31
ben size diyim bizimkiler 27 yada 29 demeyince evlenmezler ha paşam için bu 33 e kadar uzar

İşte Kyu dönünce o yaşları tutturuyor. Mürüvetini görmem lazım hem de hehe

kimmişkine benim paşadan başka bi yoochuncuğum bi ahhhh song seung um var onuda herkes bilir kızz sen gizli gizli kimi seviyon

Oh oh maaşallah hehe Bi..bi..bi.. Derken üçledin hehe İşte Kyum var benim de <3
Burada evleneceği kızın porsiyonlarını veriyor hehe hehe
http://i.imgur.com/vRIWYUN.gif
Bir de.. Channi var :utng:

bunu çok beğendimm lahanam tam imzalık kuzu

Aaa Saeng'in kampanyası bitsin de bunu imza yapayım :F

mhtpklc
12.03.13, 03:31
Kızlar üzgünüm ama Kyu'yu asker dönüşü nişanlayacağız artık anası saunadan mı kız bulur nereden bulursa niye türk hamamının neyini beğenmiyor anası gelsin oradan beğeniversin hehedüşün ben bi yandan burdayım bi yandan facede yinede can sıkıntısından ölecem i garibim bugün bir iki gündür paşam sessizya ondan heralde ( yada mutfaktaki bulaşıktan )ben de çok sıkılıyorum ya sınava çok az kaldı benim onun için gerçi böhüNeyse bunları siz alın, aranızda paylaşın benim ayrıca tadından yemeyeceğim iki adamım var zaten. Onlar bana yetiyor şu son zamanlarda bak ben bir taneyle idare ediyordum burada :P kalıcı iz orda dursun canlı bırakmam ben onu ben onu ayıp diye spo içine aldım ne anlamı kaldıysa artık hehe hehe öldür öldür elini kana bulayacaksan bunun için bulayabilirsin bence heheah ah şımarıklıkta jun bir saeng iki bence saeng sadece gözleriyle mi şımarıyor ki hehe ben size diyim bizimkiler 27 yada 29 demeyince evlenmezler ha paşam için bu 33 e kadar uzar 29'a hayatta evlenmezler onlar 35 bile zor ben diyeyim :DBurada evleneceği kızın porsiyonlarını veriyor çizdi kızın yandan görünüşünü ben yarın doğru hamama bulayım bir tane kyuya :P

büşra2
12.03.13, 03:33
İşte Kyu dönünce o yaşları tutturuyor. Mürüvetini görmem lazım hem de :S :S
Oh oh maaşallah Bi..bi..bi.. Derken üçledin İşte Kyum var benim de
Burada evleneceği kızın porsiyonlarını veriyor yalancıııı başkalarıda var anladık bizzz :7:
Bir de.. Channi var o kimki :hm: tanıyozmu ailesi iyimi işi ne geliri nasıl :hm:
ben de çok sıkılıyorum ya sınava çok az kaldı benim onun için gerçi onu hiç deme elim yüzüm sivilce doldu :S
29'a hayatta evlenmezler onlar 35 bile zor ben diyeyim o kadar da diyemedim hani melekler ağızdan çıkan herşeye amin dermişya kabul olur diye diyemedim yazık :S

lahanakafa
12.03.13, 03:38
niye türk hamamının neyini beğenmiyor anası gelsin oradan beğeniversin

Saunada koca koca yumurtaları löp löp yiyen kızdan hoşlanıyor bunlar ben ne yapayım hehe

bak ben bir taneyle idare ediyordum burada

Bu işler böyle olmuyor işte hehe

saeng sadece gözleriyle mi şımarıyor ki

Buna koptum ya hehe

çizdi kızın yandan görünüşünü ben yarın doğru hamama bulayım bir tane kyuya

hehe Ölçüleri iyi tuttur :P

o kadar da diyemedim hani melekler ağızdan çıkan herşeye amin dermişya kabul olur diye diyemedim yazık

Öyle demeyin evlensinler yazıktır.

o kimki tanıyozmu ailesi iyimi işi ne geliri nasıl

İyi iyi her şeyi süper merak etmeyin yaban ellere gitmedim :D

mhtpklc
12.03.13, 03:39
onu hiç deme elim yüzüm sivilce doldu tamam sustum ben de fenayım son zamanlar zaten böhüo kadar da diyemedim hani melekler ağızdan çıkan herşeye amin dermişya kabul olur diye diyemedim yazık gidişat öyle gibi ama :SSaunada koca koca yumurtaları löp löp yiyen kızdan hoşlanıyor bunlar ben ne yapayım cık cık cık..:PBu işler böyle olmuyor işte hazırda adayım çok hemen ayarlayayım bir tane :zipir:Öyle demeyin evlensinler yazıktır. bence de evlensinler ben görmeyi çok isterim :D

büşra2
12.03.13, 03:41
Saunada koca koca yumurtaları löp löp yiyen kızdan hoşlanıyor bunlar ben ne yapayım onuda nasıl yerler anlamış değilim ama öyle alıyolarsa paşamın anasının yanında 1 koli yerim :S
Bu işler böyle olmuyor işte demi şayet koredeki oppaları görünce bayanlar için çok eşlilik olsamı dedim töbe töbe nediyom ben hehe
İyi iyi her şeyi süper merak etmeyin yaban ellere gitmedim hangi gruptan kız :hm:
tamam sustum ben de fenayım son zamanlar zaten allah hayırlısını versin hepimize canım :S
gidişat öyle gibi amaneyse beni bulana kadar evlenmesin hehe

lahanakafa
12.03.13, 03:44
onuda nasıl yerler anlamış değilim ama öyle alıyolarsa paşamın anasının yanında 1 koli yerim

hehe Kokar ya o öyle vallahi. Değişik adamlar bunlar. Ağızlarını tıka basa doldurup yiyorlar kızı oğlanı fark etmiyor hehe
Hyun bu kadar yumurta yediğini görse sen bizi batıracak mısın diye evlenmekten vaz geçer sonra hehe

demi şayet koredeki oppaları görünce bayanlar için çok eşlilik olsamı dedim töbe töbe nediyom ben

hehe Evde beslesek bir kaç tane şöyle hehe

hangi gruptan kız

2pm'in maknaesi :D Hep söylüyorum da unutuyorsunuz herhalde hehe Neyse Kyu kıskanacak şimdi hehe

hazırda adayım çok hemen ayarlayayım bir tane

Ayarla tabi senin de hakkın hehe

bence de evlensinler ben görmeyi çok isterim

Geleceğin anneleri kıvamındayız tam ya hehe

büşra2
12.03.13, 03:54
Kokar ya o öyle vallahi. Değişik adamlar bunlar. Ağızlarını tıka basa doldurup yiyorlar kızı oğlanı fark etmiyor
Hyun bu kadar yumurta yediğini görse sen bizi batıracak mısın diye evlenmekten vaz geçer sonra yada paşam ramen sever 1 torba ramen mi alıp yesem :hm: bu seferlik ben öderim paşaya komaz hehe
Evde beslesek bir kaç tane şöyle ben zaten sığınağı yaptırıyorum oda oda ayıracam hepsine :7:
2pm'in maknaesi Hep söylüyorum da unutuyorsunuz herhalde Neyse Kyu kıskanacak şimdi heee şu sevimli sey iyi iyi gerçi ben 2 pm den Wooyoung u pek severim :df:

lahanakafa
12.03.13, 03:57
yada paşam ramen sever 1 torba ramen mi alıp yesem bu seferlik ben öderim paşaya komaz

hehe Hyun'un kalbine giden yol karşılıklı içmekten geçiyor ben diyeyim de hehe

heee şu sevimli sey iyi iyi gerçi ben 2 pm den Wooyoung u pek severim

Sevimli... hehe Ne desem az kalır. 2pm'e de arada uğrayın, kardeş grup yapalım. Reklam yapıyor gibi oldum ya şimdi hehe hehe

büşra2
12.03.13, 04:00
Hyun'un kalbine giden yol karşılıklı içmekten geçiyor ben diyeyim de ben içemediğime göre bizim içkimiz bu diye şalgam içiririz olmadı hehe
Sevimli... Ne desem az kalır. 2pm'e de arada uğrayın, kardeş grup yapalım. Reklam yapıyor gibi oldum ya şimdi ben genelde song seung ve song jong ki ye gidiyorum ama orayada uyrarım :df:

lahanakafa
12.03.13, 04:01
ben içemediğime göre bizim içkimiz bu diye şalgam içiririz olmadı

Adamın kuralları belli ama hehe En iyisi Hyun'u hak yoluna çağır olsun bitsin :D
ben genelde song seung ve song jong ki ye gidiyorum ama orayada uyrarım

Arada görüyorum takipteyim hehe

mhtpklc
12.03.13, 04:03
allah hayırlısını versin hepimize canım amin :Dneyse beni bulana kadar evlenmesin oooo sen o zmana bebeğini bile kucağına alırsın bence ortalıkta idollere bakıldığında onlara gerçekten daha çoook :DAyarla tabi senin de hakkın ama hangisine el atsam yeppte bir sahibi var aman aman sakın diyorlar heheGeleceğin anneleri kıvamındayız tam ya ben bunlara karşı şu yaşımda gerçekten şefkat besliyorum ama heheHyun'un kalbine giden yol karşılıklı içmekten geçiyor ben diyeyim de içkiyi çok seviyorlar nedense artık :hm: Ne desem az kalır. 2pm'e de arada uğrayın, kardeş grup yapalım. Reklam yapıyor gibi oldum ya şimdi hiç de tanımam ama yaza konu hakkında bilgi edinmeyi düşünüyorum :zipir:ben içemediğime göre bizim içkimiz bu diye şalgam içiririz olmadı sarhoş olamayınca bir terslik olduğunu anlar sanki heheAdamın kuralları belli ama En iyisi Hyun'u hak yoluna çağır olsun bitsin elin değmişken diğerlerini halledersin artık :P

büşra2
12.03.13, 04:06
Adamın kuralları belli ama En iyisi Hyun'u hak yoluna çağır olsun bitsin olacak olacak oda olacak hatta geçenlerde uykudan bi sıçradım allahım nolur hyun müslüman olsun diye sonra oturup ne alaka ya falan dedim ama allah söyletti inşallah gerçekte olur :df:
Arada görüyorum takipteyim pek severim seungcuğumu :zipir:
Part 6 - SS501 Green Peas - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=etL033AFe-I)
oooo sen o zmana bebeğini bile kucağına alırsın bence ortalıkta idollere bakıldığında onlara gerçekten daha çoook herkes benden ümidi kesti kuzum evlenmem heralde hehe
içkiyi çok seviyorlar nedense artıkadamların herşeyi içki canım :)
sarhoş olamayınca bir terslik olduğunu anlar sanki önceleri kolonya koyarız sonra yavaş yavaş kısarız anlamaz hehe
elin değmişken diğerlerini halledersin artık yok ben paşamdan sorumluyum onlarıda siz getirin :7:

lahanakafa
12.03.13, 04:07
ama hangisine el atsam yeppte bir sahibi var aman aman sakın diyorlar

Sen söyle biz toplanıp gideriz hehe Çekirge sürüsü gibi, bezdiririz hehe
ben bunlara karşı şu yaşımda gerçekten şefkat besliyorum ama

Aynen ya :D Ne olacak halimiz :D

içkiyi çok seviyorlar nedense artık

Erkek milleti işte diyeceğim ama bunların kızları da çok içiyor.

hiç de tanımam ama yaza konu hakkında bilgi edinmeyi düşünüyorum

Edin edin tabi beklerim :D

sarhoş olamayınca bir terslik olduğunu anlar sanki

hehe İyi dedin.

olacak olacak oda olacak hatta geçenlerde uykudan bi sıçradım allahım nolur hyun müslüman olsun diye sonra oturup ne alaka ya falan dedim ama allah söyletti inşallah gerçekte olur

Vallahi inançsız olsa kolay da hali hazırda dini olanı döndürmek çok zor :S

pek severim seungcuğumu

O kaşlarını oynatan smiley her şeyi anlattı tamam hehe

İyi geceler kızlar :F

http://i.imgur.com/B65OGe1.jpghttp://i.imgur.com/CAsHYMZ.jpghttp://i.imgur.com/Ln8exQc.jpg

büşra2
12.03.13, 04:12
kuzular ben kaçıyorum iyi geceler :df:
http://img97.imageshack.us/img97/7066/grin4.gif
http://img715.imageshack.us/img715/2384/0700620a733af37f43a75ba.jpg
http://img337.imageshack.us/img337/6981/1213460808bg2041.jpg
http://vthumb.ak.fbcdn.net/hvthumb-ak-prn1/574262_452655841414023_452654598080814_21685_2468_b.jpg
anam min le paşam değilmi :hm:
http://i39.tinypic.com/mc4qpv.jpg
http://img834.imageshack.us/img834/7982/0481r.jpg

pnrkaplan
12.03.13, 04:27
herkese iyi geceler :)

saeng sadece gözleriyle mi şımarıyor ki

o gözler fırıldak gibi neden dönüyor sanıyorsun hehe hehe

vay be hepiniz sıralamışınız ikincileri üçüncüleri benim de başka yok maalesef hehe

Sevimli... Ne desem az kalır. 2pm'e de arada uğrayın, kardeş grup yapalım. Reklam yapıyor gibi oldum ya şimdi

severim bende 2pm'yi ama sanırsam hiç sayfalarına gitmedim bak junnimle de tanışıyiler hehe

http://img202.imageshack.us/img202/7049/babymickey2.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/142/babymickey3.jpg

mhtpklc
12.03.13, 04:36
Sen söyle biz toplanıp gideriz Çekirge sürüsü gibi, bezdiririz bu sayfa gittikçe daha da tehlikeli oluyor yepp için heheİyi geceler kızlar kuzular ben kaçıyorum iyi geceler herkese iyi geceler iyi geceler unniler :df:anam min le paşam değilmi min nasıl da mutlu öyle hehe o gözler fırıldak gibi neden dönüyor sanıyorsun gözleri döndürmeye üşenmiyor saeng iyi hehevay be hepiniz sıralamışınız ikincileri üçüncüleri benim de başka yok maalesef hemen git bul sen de bir tane :zipir:severim bende 2pm'yi ama sanırsam hiç sayfalarına gitmedim bak junnimle de tanışıyiler oradakilerin kim olduğunu bana bir söyleyebilir misin :D

pnrkaplan
12.03.13, 04:42
oradakilerin kim olduğunu bana bir söyleyebilir misin

birini mi beğendin yoksa

sırasıyla yazıyorum :)

ChanSung & jun & Junho

ah o eller böhü

http://ww4.sinaimg.cn/mw690/69b0d283gw1e2mb1cznnkj.jpg

mhtpklc
12.03.13, 04:44
birini mi beğendin yoksa

sırasıyla yazıyorum ortadakini beğendim ben :zipir: sırasıyla yazıyorum teşekkürler :Dah o eller ikisinde de jun onların ellerini bırakmak istemiyor böhü o beni bitiriyor böhü

pnrkaplan
12.03.13, 04:48
ortadakini beğendim ben

parmak arası terliklere rağmen mi hehe hehe

ikisinde de jun onların ellerini bırakmak istemiyor :: o beni bitiriyor

evet ya ama bilmiyorum belki jun splusu bırakıp saeng ve kyu'nun ajansa gider B2M çelenk gönderdi ya ay dedim keşke oda oraya gitse :(

mhtpklc
12.03.13, 04:51
parmak arası terliklere rağmen mi parmak arası terlikle bile junnim en iyisi sanki :utng: ya da aşk benim gözümü kör etmiş hehe evet ya ama bilmiyorum belki jun splusu bırakıp saeng ve kyu'nun ajansa gider B2M çelenk gönderdi ya ay dedim keşke oda oraya gitse öyle olsa albüm olmasa bile beraber fm falan düzenleyip sahneye çıkarlar harika olur laylaylay

pnrkaplan
12.03.13, 04:54
parmak arası terlikle bile junnim en iyisi sanki ya da aşk benim gözümü kör etmiş

her ikisi de olabilir hehe hehe

öyle olsa albüm olmasa bile beraber fm falan düzenleyip sahneye çıkarlar harika olur

ortak bir şey kesin yaparlardı :) ben kaçıyorum kuzum iyi geceler sana

junun konseri için bir video daha hazırlamışlar seviyorum bu fanları ben ya hehe hehe

http://www.youtube.com/watch?v=HPf6ZUfKhLs

mhtpklc
12.03.13, 04:57
her ikisi de olabilir sendeki etkilerini yarın öğrenmeye geleceğim iyi düşün :Dortak bir şey kesin yaparlardı düşünmesi bile güzel :Dben kaçıyorum kuzum iyi geceler sanaben de gidiyorum :D iyi geceler :Djunun konseri için bir video daha hazırlamışlar seviyorum bu fanları ben ya hiç işleri yok öyle video hazırlasınlar sonra onlar kıymetli fan oluyorlar biz yetişemiyoruz ki bu kızlara böhü neyse ki junnimin popüleritesi açısından iyi bir şey bu :D

kapanış fotosu efenim :7:

http://www.asianpopcorn.com/battle_images/ss501_fanmade_pics_08022010014105.jpg

myimpossible
12.03.13, 15:43
şarkıları tıkla bölümündeki şarkıları tıklayıp nasıl açıyoruz ben anlamadım eğer bunlarda bir sorun varsa ben mp3 olarak ekleyip düzeltmek isterim ama maalesef baklarının mesajlarında şarkılar listeli zaten,onları nasıl düzenleyebiliriz bu sayfaları güzel bir düzene sokmak lazım aslında benim böyle düzene bir takıntım varda bunları moderatöre mi söylemeliyiz gerçi bunlarla uğraşması biraz zor heralde SS501'e çok fena gönül vermiş bir mod olması lazım sanırım bunları yapması için bunları bir konuşsak bir ara boş vakitlerde halletsek güzel olabilir fikir verebileceğinizi düşünüyorum : doğrusu hiç sayfalar da böyle şeyler ile pek uğraşmışlığım olmadığımdan bilmiyorum ama bana yapılacak şeyleri anlatırsanız yapabilirim yani seve seve hem de ama önce öğrenmem lazım :) junun konseri için bir video daha hazırlamışlar seviyorum bu fanları ben ya sanırım jun için hazırlanan videoları konuşuyorsunuz aklıma gelmişken belki haberininz yoktur Kyu için bir video hazırlanıyor herkesin kısa olarak fighting Kyu jong oppa diye söyledikleri tabi isteğe göre pankartta hazırlayan olucakmış yani bu bir video olacak ve sanırım Kyu'nun etiketlendiği ve hep izlediği videolar varmış ben yeni duydum nerden bahsettiklerini bilmiyorum belki siz bilirsiniz :hm: sonuç olarak kyu için yapılıyor belki katılmak istersiniz fcede oluyor.. lahanakafa mhtpklc INAR büşra2 ve daha aklıma gelmeyen sayfa üyeleri hehe

büşra2
12.03.13, 15:53
sanırım jun için hazırlanan videoları konuşuyorsunuz aklıma gelmişken belki haberininz yoktur Kyu için bir video hazırlanıyor herkesin kısa olarak fighting Kyu jong oppa diye söyledikleri tabi isteğe göre pankartta hazırlayan olucakmış yani bu bir video olacak ve sanırım Kyu'nun etiketlendiği ve hep izlediği videolar varmış ben yeni duydum nerden bahsettiklerini bilmiyorum belki siz bilirsiniz sonuç olarak kyu için yapılıyor belki katılmak istersiniz fcede oluyor.. @lahanakafa @mhtpklc @INAR @büşra2 ve daha aklıma gelmeyen sayfa üyeleri ben görmemiştim senden duydum bak :hm:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/72649_10151132436652325_1330647817_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/602038_10151132436647325_321659898_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/577155_10151132436672325_1446761760_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/600377_10151132436767325_242942033_n.jpg

myimpossible
12.03.13, 16:12
ben görmemiştim senden duydum bak eğer istersen güzel bir etkinliğe benziyor yani eğer dedikleri gibi Kyu'nun etiketlendiğinde izlediği videolar var ise bunu da izler bir de sanırım daha önce böyle bir şey olmadı :hm: katılırsan sana istek yollıyım dicem ama bende ekli değilsin sanrm :) bu arada resimler çok fena :D

büşra2
12.03.13, 16:47
eğer istersen güzel bir etkinliğe benziyor yani eğer dedikleri gibi Kyu'nun etiketlendiğinde izlediği videolar var ise bunu da izler bir de sanırım daha önce böyle bir şey olmadı katılırsan sana istek yollıyım dicem ama bende ekli değilsin sanrm bu arada resimler çok fena hiç katılmadım böyle şeylere ama ben sana adres yollayım ordan istek yolla olurmu :hm:

myimpossible
12.03.13, 17:15
hiç katılmadım böyle şeylere ama ben sana adres yollayım ordan istek yolla olurmu doğrusu benim için de ilk olucak :) olur yolla sen yollıyım ben

büşra2
12.03.13, 17:30
INAR kız koş seninkinden resim var :df:
Park Jung Min Galleria Department Store in attendance FOR 10th An
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/487544_464682813602571_554464632_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/225557_464682916935894_1141369491_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/66423_464682940269225_804955704_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/601462_464682990269220_1902377391_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601615_464683020269217_2111881351_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/164452_464683050269214_1164977392_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/540871_464683086935877_53924948_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/295625_464683180269201_276547992_n.jpg

doğrusu benim için de ilk olucak olur yolla sen yollıyım bentamam canım :df:

pnrkaplan
12.03.13, 19:05
sendeki etkilerini yarın öğrenmeye geleceğim iyi düşün

ben alıştım artık terliklere yakında konsere de terlikle çıkar bu hehe hehe

of o güzelim surat erimiş bitmiş böhü mamut

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/164452_464683050269214_1164977392_n.jpg

HYUN JOONG Offical PhotoBook HEAT cr: Kai Joong büşra2 bu fota senin için :)

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/295550_504740106249349_1567278809_n.jpg

bu kızda kim be :@

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/484857_504535522936474_1249443429_n.jpg

büşra2
12.03.13, 19:39
HYUN JOONG Offical PhotoBook HEAT cr: Kai Joong @büşra2 bu fota senin için
ayyy canımsın ahh ahh bide gerçeğini nasip etse yaradan :utng:
bu kızda kim be
hakkat kimmişki o :hm: nasılda boynuna yapışmış :@
of o güzelim surat erimiş bitmişaynen ya biz eski şirin min i istiyoruz böyle iskeletora benzetmiş kendini bide koyu saç rengide sert bi ifade vermişki :S

pnrkaplan
12.03.13, 19:57
ayyy canımsın ahh ahh bide gerçeğini nasip etse yaradan

inşallah kuzum :smile:

hakkat kimmişki o nasılda boynuna yapışmış

bende ondan dedim bu ne samimiyet :@

aynen ya biz eski şirin min i istiyoruz böyle iskeletora benzetmiş kendini bide koyu saç rengide sert bi ifade vermişki

bir an önce toplansın kimse bir şey demiyor mu buna ya böhü

büşra2
12.03.13, 20:13
bende ondan dedim bu ne samimiyet bu kızlar hep böyle ya valla değişikler kendilerine güvenleri yok o yüzden her bulduğu adama yapışıyolar :@
bir an önce toplansın kimse bir şey demiyor mu buna ya
deselerde anlamazki min gruptaykende hep rejim derdindeymi hastalık haline mi getirdi nedir :S

pnrkaplan
12.03.13, 20:26
bu kızlar hep böyle ya valla değişikler kendilerine güvenleri yok o yüzden her bulduğu adama yapışıyolar

bide bizi tanısalar bir daha vazgeçemeyecekler de ( biz de çok güveniyoz kendimize hehe hehe )

deselerde anlamazki min gruptaykende hep rejim derdindeymi hastalık haline mi getirdi nedir

huylu hyundan vazgeçmiyor demek ki ama gidişat iyi değil böhü

büşra2
12.03.13, 20:36
bide bizi tanısalar bir daha vazgeçemeyecekler de ( biz de çok güveniyoz kendimize ama allah için güvenmemizde gerekli yani şimdi türk kızlarının güzelliği tüm düntaca tescillenmiş şayet paşa görse beni etkileneceğine eminim ben allahın verdiği güzelliğe güvenirim bak güzelliğime demiyorum allahın verdiği güzelliğe önemli olanda bu :) ha bide korenin tamamı makyaj güzeliyken allahını ben ne fondoten sürerim ne allık bi siyah göz kalemi işimi halleder :) ( çok mu idaalı olduk ne hehe )
huylu hyundan vazgeçmiyor demek ki ama gidişat iyi değil
yani allah min e çabucak bi 5 kilo falan versin :)
bi şarkıyla neşelenelim azcık ;) bu şarkıya bayılıyorum ;)
SS501 - Love Like This [720p] - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=yHvKeVncWMs)

mhtpklc
12.03.13, 22:53
saeng ne kadar tatlısın sen öyle o turuncu pantolonunu sarı gözlüklerini çok beğendim meğer senin tarzın buymuş senelerdir bunu anlayamayan o stilist nunalara sevgiler :7:

saengin o göbeğinin sebebide anlaşıldı foto çekimi diye yedirip durmuşlar adama çikolata cips hehe hehesanırım jun için hazırlanan videoları konuşuyorsunuz aklıma gelmişken belki haberininz yoktur Kyu için bir video hazırlanıyor herkesin kısa olarak fighting Kyu jong oppa diye söyledikleri tabi isteğe göre pankartta hazırlayan olucakmış yani bu bir video olacak ve sanırım Kyu'nun etiketlendiği ve hep izlediği videolar varmış ben yeni duydum nerden bahsettiklerini bilmiyorum belki siz bilirsiniz sonuç olarak kyu için yapılıyor belki katılmak istersiniz fcede oluyor.. @lahanakafa @mhtpklc @INAR @büşra2 ve daha aklıma gelmeyen sayfa üyeleri bakalım şu sıralar sınava çok az kaldı yapabilirsem :D@INAR kız koş seninkinden resim var of o güzelim surat erimiş bitmiş çok zayıfladı bun etrafındakiler bir şey demiyor mu ya böhübu kızda kim be bence yakın bir arkadaşı tabi başka bir şey de olabilir ama bunu burada söyleyemem ölmek için çok gencim hehebir an önce toplansın kimse bir şey demiyor mu buna ya tam ben de onu demiştim :Dbide bizi tanısalar bir daha vazgeçemeyecekler de ( biz de çok güveniyoz kendimize ) ama allah için güvenmemizde gerekli yani şimdi türk kızlarının güzelliği tüm düntaca tescillenmiş şayet paşa görse beni etkileneceğine eminim ben allahın verdiği güzelliğe güvenirim bak güzelliğime demiyorum allahın verdiği güzelliğe önemli olanda bu ha bide korenin tamamı makyaj güzeliyken allahını ben ne fondoten sürerim ne allık bi siyah göz kalemi işimi halleder ( çok mu idaalı olduk ne )ooo çok iddialıyız hanımlar :D bi şarkıyla neşelenelim azcık bu şarkıya bayılıyorum ona ben de bayılıyorum :D

ben alıştım artık terliklere yakında konsere de terlikle çıkar bu yapar beklerim ondan hehe

saeng allkpopta yine most popular laylaylay

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601401_352788238160013_1165336004_n.jpg

büşra2
12.03.13, 23:08
bence yakın bir arkadaşı tabi başka bir şey de olabilir ama bunu burada söyleyemem ölmek için çok gencim yok be allahını seversen paşam o kadarda midesiz değildir stilisti falandır ne biliyim :S
ooo çok iddialıyız hanımlar ben iddialıyım ( bu yüzden her gittiğim yerde ıyy şu burnu havadaki kızmı diye tepki alıyorum ama valla benimki dilde yoksa allah herkese vermiş güzellik napıyım bana fazla gelsiyse suç bendemi hehe şaka şaka herkes güzeldir kendince)
yapar beklerim ondancidden iyi taktı bu terliklere napsın çorap giymeye giymeye terliğe alıştı hehe

jasminn
12.03.13, 23:22
sakın kafaya darbe falan almış olmasın

Hyunu bilmemde Min den darbe almış olmasın bu Jun hehe

oraya gitmenin ayrı bi tadı var sen bilmiyon( ben çok gittimya bilirim

Bu işte züürt tesellisi gibiyse ooohehehehe

demi ama top sıkmış hadi sen getirdin pınar niye cigerimi dağlıyon hadi o dağlıyo mehtap drama bağladın deyip sen niye gülüyon kuzum bize noluyo ben anlmadım ya valla bugün başım aceyip ağri ondan gidiciyim galiba

Yapmayın Tuğba ya bunu nasıl dayanacak o hasretliğe böhüböhüböhü

Kyu evlenme teklif ediyor Kim bu şanslı

Kim acaba merak ettim doğrusu :hm:

Kendimden şüpelenmeye başladım artık hayal mi görüyorumdiye siz hiç uyumaz mısnız yaaa okuyorum okuyorum bitmiyo benim hayatım mı çok yoğun yooo değil ama sizin hızınıza yetişemiyorum yorumlarına çok hehehehehehe um

lahanakafa
12.03.13, 23:53
bu sayfa gittikçe daha da tehlikeli oluyor yepp için

hehe Ne olacak canım medeni insanlarız :P
severim bende 2pm'yi ama sanırsam hiç sayfalarına gitmedim bak junnimle de tanışıyiler

Aaa tanışıyorlar mıymış <3 Soldaki benim adamım işte :F Junnim onların sunbaeleri ağabeyleri ne güzel ya :D Jun'un radyosu mu mu?

sanırım jun için hazırlanan videoları konuşuyorsunuz aklıma gelmişken belki haberininz yoktur Kyu için bir video hazırlanıyor herkesin kısa olarak fighting Kyu jong oppa diye söyledikleri tabi isteğe göre pankartta hazırlayan olucakmış yani bu bir video olacak ve sanırım Kyu'nun etiketlendiği ve hep izlediği videolar varmış ben yeni duydum nerden bahsettiklerini bilmiyorum belki siz bilirsiniz sonuç olarak kyu için yapılıyor belki katılmak istersiniz fcede oluyor.. @lahanakafa @mhtpklc @INAR @büşra2 ve daha aklıma gelmeyen sayfa üyeleri

Tam anlayamadım ne olduğunu ya? Katılırım ama :F

Ayyyy Min ne kadar yakışıklı ne kadar tatlış olmuş öyle yerim onu :utng:

INAR
13.03.13, 01:45
@INAR kız koş seninkinden resim var
Hiiiii anam anam kim gelmiiiş:df:.Gözümün nuru,başımın tacı,Korenin en yakışıklı erkeği gelmiş.........:df:Dur bi dakka ya ama bu çocuk neden bu halde?:shock:Valla ben ilk gördüğümde Maykl Jeksona benzettim ya.Yüzü bembeyaz,saçlar simsiyah,hem de çok zayıf üflesen şimdi uçacak gibi yaaa.Ah ah zavallı Min.:crying:Ya bence biz Kyu için değil de Min için bir video hazırlayalım Min lütfen bir kaç kilo al diye.:crying:Ya bu adamın etrafındakıların gözlerinde bi problem mi var acaba?Nereye bakıyolar bunlar?Yani biri bu çocuğa demiyormu oğlum bu ne hal git biraz kilo al diye?:mad:

jang geum
13.03.13, 01:49
bu kızda kim be kıza bak ya çocuğun içine düşmüş :suspicious:

pnrkaplan
13.03.13, 01:50
bi şarkıyla neşelenelim azcık bu şarkıya bayılıyorum

bende bayılıyorum :)

saengin o göbeğinin sebebide anlaşıldı foto çekimi diye yedirip durmuşlar adama çikolata cips

saenginde canına minnet bence hehe hehe

saeng allkpopta yine most popular

artık saengden bir ödül bekliyorum hadi koçum göster kendini :)

Hyunu bilmemde Min den darbe almış olmasın bu Jun

o darbeleri ala ala bu hale geldi çocuğum hehe hehe

Aaa tanışıyorlar mıymış Soldaki benim adamım işte Junnim onların sunbaeleri ağabeyleri ne güzel ya Jun'un radyosu mu mu?

evet junun radyosuna gelmişler :)

Gözümün nuru,başımın tacı,Korenin en yakışıklı erkeği gelmiş.........

karşılamaya bak sen karşılamaya :P

Maykl Jeksona benzettim ya

hehe hehe hehe

Yüzü bembeyaz,saçlar simsiyah,hem de çok zayıf üflesen şimdi uçacak gibi yaaa.Ah ah zavallı Min.

böhü bende ilk gördüğümde aynı tepkiyi verdim böhü

kıza bak ya çocuğun içine düşmüş

böyle sarılabildiğine göre yakın arkadaşıdır bence yani dost olarak yani hehe hehe

jang geum
13.03.13, 01:56
böyle sarılabildiğine göre yakın arkadaşıdır bence yani dost olarak yani hayran filan olsa gerek yoksa böyle çocuğu yiyicek gibi yapışmazdı garibim hehe
Gözümün nuru,başımın tacı,Korenin en yakışıklı erkeği gelmiş bak ınar; çoraplar bile yeter vazgeçmeye yol yakınken boşver sen bu çocuğu :)

büşra2
13.03.13, 01:58
Hiiiii anam anam kim gelmiiiş.Gözümün nuru,başımın tacı,Korenin en yakışıklı erkeği gelmiş.........Dur bi dakka ya ama bu çocuk neden bu halde?Valla ben ilk gördüğümde Maykl Jeksona benzettim ya.Yüzü bembeyaz,saçlar simsiyah,hem de çok zayıf üflesen şimdi uçacak gibi yaaa.Ah ah zavallı Min.Ya bence biz Kyu için değil de Min için bir video hazırlayalım Min lütfen bir kaç kilo al diye.Ya bu adamın etrafındakıların gözlerinde bi problem mi var acaba?Nereye bakıyolar bunlar?Yani biri bu çocuğa demiyormu oğlum bu ne hal git biraz kilo al diye?
bencede min için bi video daha hayırlı olur sonuçta hayat kurtaracağım :S
kıza bak ya çocuğun içine düşmüş
hiç deme hiç :@
bende bayılıyorum face dede ara ara eskilerden paylaşıp hasret gideriyorum ahhh ahh :S
artık saengden bir ödül bekliyorum hadi koçum göster kendinibencede gelsin artık bi ödül :df:
o darbeleri ala ala bu hale geldi çocuğum
bu haline şükür hehe
http://img854.imageshack.us/img854/9233/anigifwcc.gif
kendime imza yaptım :7:

jang geum
13.03.13, 02:01
kendime imza yaptım büşra senin bu imzalar hyun aşkımı depreştiriyo bak haberin olsun demedi deme hehe

büşra2
13.03.13, 02:04
büşra senin bu imzalar hyun aşkımı depreştiriyo bak haberin olsun demedi deme yok yok depreşmesin öyle şey olurmu aa enişteye hemde ne ayıp ne ayıp :7:

INAR
13.03.13, 02:07
bak ınar; çoraplar bile yeter vazgeçmeye yol yakınken boşver sen bu çocuğu
Yok kız ne varmış çoraplarında ben beğendim aslında tarzını qaaayet güzel:df:.Hem Min ne giyerse giysin ben ondan çolllteçolte vaz geçmem:df:
o darbeleri ala ala bu hale geldi çocuğum
Kız yeter iftira attınız oppama.:evil:Zaten sizin yüzünüzden bu hallere düştü çocuk.Nazarınız deydi nazarınız:evil:bencede min için bi video daha hayırlı olur sonuçta hayat kurtaracağım
Evet ya bence de bu artık hayati mesele oldu:'(Ya arkadaş bu ne ya bu çocuğu görmemek bir üzüntü,bu halde görmek bi başka üzüntü.Noluyo:cing:

büşra2
13.03.13, 02:12
Evet ya bence de bu artık hayati mesele olduYa arkadaş bu ne ya bu çocuğu görmemek bir üzüntü,bu halde görmek bi başka üzüntü.Noluyovalla kuzum kendi memnun bide doktorların bile çok tehlikeli dediği yemeyerek zayıflama yöntemini kullanıyo artık allah min e akıl versin demekten başka bişey kalmıyo olmadı seda ablaya çıkarıp şişmanlattıracaz o böyle zayıflama takıntısı olanları şişmanlatıyo ya ( ama bu cidden hastalıkmış biliyomusunuz zayıfladıkça zayıflamak istiyomuş inşan bi ara bende öyleydim 45 kiloyum ama daha da zayıf oluyum gibisindendim ki 43 42 falanda olmuştum sonra herkes çok zayıfladın olmuyo şişmanla falan dedikçe 45 oldum )