PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SS501 /// Turkish Triple S ♥ Green Peas

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114

pnrkaplan
22.04.13, 02:12
kızlarr çok kötü bişey oldu yeppudaa şifremi değiştirmiş kardeşim ve sonrada unutmuş bende bulamadım danceyede söyledim düzeltmeye çalışıyo sinirden ölecem olmazsa bu ismi değiştirip yeni hesap kullanacam artık tuğba ismini kullanırım heralde ( bu isim ne demeyin benim nüfusta vahide yazıyo ama o ismi hiç kullanmıyorum tuğbayı kullanıyorum ha sen kimsinde demeyin büşra2 ismiyle tuğbayım )

hadi ya inşallah bir çaresi bulunur :( dance halleder bekle biraz bakalım :(

VAHİDE
22.04.13, 02:15
hadi ya inşallah bir çaresi bulunur dance halleder bekle biraz bakalım hiç sorma gıcık oldum ya valla sinirden ağlıcam o kadar ben ismimi bile değiştirmiyodum arkadaşlar şaşırır diye :'(

pnrkaplan
22.04.13, 02:18
hiç sorma gıcık oldum ya valla sinirden ağlıcam o kadar ben ismimi bile değiştirmiyodum arkadaşlar şaşırır diye

tamam kendini üzme sakın şifremi unuttum falan diye bir yardım yeri yok mu ki sayfanın ?

büşra2
22.04.13, 02:35
tamam kendini üzme sakın şifremi unuttum falan diye bir yardım yeri yok mu ki sayfanın ? uyuz kız mail adresinide değiştirmiş ölecektim allahtan dance var halletti o kadar süper biriki valla yakın olsam alnının ortasından öperdi ama neyse geldim şükür :S hayır bide şu vahide isminden nefret ediyorum kendi msn mi açınca o isimden verdi sayfayı :@
bu arada saeng e oy vermeyide unutmayın :zipir:
KPOP World Wide(Offical Vote KPOP Page) (https://apps.tradablebits.com/fb_comments/253134418141933/163177517067273)

yong hwa & il woo <3
22.04.13, 03:39
arada kısa haberleri falan çevirirsen zaman buldukça çok iyi olur aslında
Olur canım ama yeppe bazen sıkça giremiyorum :( etiketle falan haber verirseniz gördüğüm an başlarım :)
yok bitmedi program bu gün yayınlandı da tuğba abla da linklerini paylaşmıştı ama silinmiş tekrar yüklenir onlar
Tamam o zaman yüklenince izlerim ben de :)
kızlarr çok kötü bişey oldu yeppudaa şifremi değiştirmiş kardeşim ve sonrada unutmuş bende bulamadım danceyede söyledim düzeltmeye çalışıyo sinirden ölecem olmazsa bu ismi değiştirip yeni hesap kullanacam artık tuğba ismini kullanırım heralde ( bu isim ne demeyin benim nüfusta vahide yazıyo ama o ismi hiç kullanmıyorum tuğbayı kullanıyorum ha sen kimsinde demeyin büşra2 ismiyle tuğbayım )
Vah kuzum kıyamam :( Ben de mesajın sonunu okuyana kadar bu kim ki yaa yazık olmuş vah vah falan diyorum :( Sen olduğunu da duyunca ağlayasım geldi :'( Tek yıldızlı iki mesajlı unnim senin kaç tane adın var şimdi :hm: Tuğba gerçek adın :) vahide nüfusta yazıyor :) Büşra kim peki :hm: O da ikinci adın mı?
uyuz kız mail adresinide değiştirmiş ölecektim allahtan dance var halletti o kadar süper biriki valla yakın olsam alnının ortasından öperdi ama neyse geldim şükür hayır bide şu vahide isminden nefret ediyorum kendi msn mi açınca o isimden verdi sayfayı
bu arada saeng e oy vermeyide unutmayın
Ayy çok sevindim canım açılmasına :) Danceı benim de öpesim geldi şu an :7:

büşra2
22.04.13, 04:17
Tuğba gerçek adın vahide nüfusta yazıyor Büşra kim peki O da ikinci adın mı?yok tatlım o kardeşimin adı sayfayı alırken yapıştı benim adımla al diye yoksa tuğba benim adım (nüfustakini hiiiiç kullanmıyorum kimse bilmiyo :P )
Ayy çok sevindim canım açılmasına Danceı benim de öpesim geldi şu an
vallahi süper biri her yardıma anında koşuyo komapta danceeee :df:
ay bide internete bağlanamıyorum ben yaaa :'( niye bilmiyorum ama internet var bağlantı yok :'(

yong hwa & il woo <3
22.04.13, 04:58
yok tatlım o kardeşimin adı sayfayı alırken yapıştı benim adımla al diye yoksa tuğba benim adım (nüfustakini hiiiiç kullanmıyorum kimse bilmiyo )
eee artık öğrendiğime göre seni herkese deşifre edebilirim :zipir:vallahi süper biri her yardıma anında koşuyo komapta danceeee
ay bide internete bağlanamıyorum ben yaaa niye bilmiyorum ama internet var bağlantı yok
Bana da aynısı oldu biliyor musun bir saattir interneti getirmeye çalışıyorum :'( Bütün kablolarını yerinden çıkarıp yeniden taktım daha yeni geldi :damn:

büşra2
22.04.13, 05:03
eee artık öğrendiğime göre seni herkese deşifre edebilirim et tatlım bak bi bomba daha söyleyim sana tam olsun ben bi 3 seneye kadarda nüfusta erkek olarak görülüyodum ordakiler erkek diye kaydetmiş nüfus cüzdanında bayan ama nüfus dairesinde erkek yoklama kağıdı gelecekmiş az kala :7: ama son anda fark ettikte kız yaptırdık hehe
Bana da aynısı oldu biliyor musun bir saattir interneti getirmeye çalışıyorum Bütün kablolarını yerinden çıkarıp yeniden taktım daha yeni geldi

aynen valla dayanamıcam ben yatmaya gidiyorum demekki bizden kaynaklanmıyomuş tüm netlerde var sorun :@ iyi geceler canım benim ibşallah yarın düzelird doya doya gireriz sayfaya :df:

yong hwa & il woo <3
22.04.13, 05:18
et tatlım bak bi bomba daha söyleyim sana tam olsun ben bi 3 seneye kadarda nüfusta erkek olarak görülüyodum ordakiler erkek diye kaydetmiş nüfus cüzdanında bayan ama nüfus dairesinde erkek yoklama kağıdı gelecekmiş az kala ama son anda fark ettikte kız yaptırdık
Senin nüfus cüzdanı da yalan haber kaynıyormuş resmen hehe
Keşke değiştirmeseydin kız hem paşa da daha askerliğini yapmadı :zipir: Ne güzel birlikte yapar gelirdiniz :7:
aynen valla dayanamıcam ben yatmaya gidiyorum demekki bizden kaynaklanmıyomuş tüm netlerde var sorun iyi geceler canım benim ibşallah yarın düzelird doya doya gireriz sayfaya
Tamam canım rüyanda hyunu gör inş :flowers: Sana da iyi geceler :df:
not: bu mesajı ikinci yazışım :angry: Sürekli internetim gidiyor ve yazdıklarım boşa gidiyor :damn:

pnrkaplan
22.04.13, 17:10
uyuz kız mail adresinide değiştirmiş ölecektim allahtan dance var halletti o kadar süper biriki valla yakın olsam alnının ortasından öperdi ama neyse geldim şükür hayır bide şu vahide isminden nefret ediyorum kendi msn mi açınca o isimden verdi sayfayı

ay çok sevindim kız dönmüşsün :) Allah razı olsun danceden her şeye yetişiyor valla :)

bu arada saeng e oy vermeyide unutmayın

verelim verelim ikinci sıradaymış 1'ciliğe az kalmış :)

et tatlım bak bi bomba daha söyleyim sana tam olsun ben bi 3 seneye kadarda nüfusta erkek olarak görülüyodum ordakiler erkek diye kaydetmiş nüfus cüzdanında bayan ama nüfus dairesinde erkek yoklama kağıdı gelecekmiş az kala ama son anda fark ettikte kız yaptırdık

niye her şey seni buluyor acaba hehe hehe

büşra2
22.04.13, 17:28
ay çok sevindim kız dönmüşsün Allah razı olsun danceden her şeye yetişiyor vallavallahi süper biri ( laf aramızda ben erkek o kız olsaydı evde kalırsan seni ben alacam söz diyecektim o kadar mutlu oldum geri alabildiğimehehe)
verelim verelim ikinci sıradaymış 1'ciliğe az kalmış
kaç faceden girip de oy verdim bi bilsen ama 1.oldu sonunda diyecektim geri ikinciliğe düşmüş :S
niye her şey seni buluyor acaba bilmiyorumki valla çekiyorum heralde evdeki tüm terslikler cidden beni bulur hep :S

pnrkaplan
22.04.13, 18:01
vallahi süper biri ( laf aramızda ben erkek o kız olsaydı evde kalırsan seni ben alacam söz diyecektim o kadar mutlu oldum geri alabildiğime

hehe hehe hehe Allah seni ne yapmasın öldürdün beni hehe hehe hehe

bilmiyorumki valla çekiyorum heralde evdeki tüm terslikler cidden beni bulur hep

benim kuzenle ne çok benziyorsunuz ya bütün terslikler her şey onu bulur, oda senin gibi suyun altına zor girer, bölüm değiştirmek için bu yıl oda sınava girdi, SS501'i tanıtmaya kalktım hyun benim dedi hehe hehe hehe

mhtpklc
22.04.13, 19:09
Jewelry Baby J bide Rainbow Jisook'u bu ikisi junla çok sıkı fıkıhangisi daha güzel bilemedim :hm: bunlardan birini juna alsak mı ne yapsak hehebu da junun showcase'ne gittikleri günden bir fotoğraf çatma kaşlarını kız ünlü arkadaş iyidir iyi :zipir:bu arada saeng e oy vermeyide unutmayın facem yok ne yazık ki böhü junun evinin bir odası tavana bayıldım o ayının arkasındaki foto junun kıyafetlerinin ayrı saçının ayrı kötü olduğu defileden bir foto mu yoksa bana mı öyle geldi :hm: lütfen bana öyle gelmiş olsun bu kadarını kaldıramam hehe

@büşra2 unnim her terslikte seni buluyor ya böhü ama erkek olayına iyi güldüm hehe seni bir de askere çağırsalarmış tam olurmuş gerçekten hehe a

büşra2
22.04.13, 19:19
Allah seni ne yapmasın öldürdün beninapıyım kız vallahi o an iyice daraldım ablam bizde bebeleri susmuyo diğer ablam aradı telden konuşuyoz şifreyi bulamıyorum internet zaten gelmiyo sinirden inan boğazım şişti :S neyse atlatmış oldum :7.
benim kuzenle ne çok benziyorsunuz ya bütün terslikler her şey onu bulur, oda senin gibi suyun altına zor girer, bölüm değiştirmek için bu yıl oda sınava girdi, SS501'i tanıtmaya kalktım hyun benim dedi

hehe cidden varmış benzerlik :7: aceba o kuzan benmiyim :hm:
facem yok ne yazık ki ben yarısınıda senin yerine verdim artık :df:
@büşra2 unnim her terslikte seni buluyor ya ama erkek olayına iyi güldüm seni bir de askere çağırsalarmış tam olurmuş gerçekten valla inanmazlardıda nasıl perişan olurdunuz ortada diyolar :S
http://images4.fanpop.com/image/photos/22900000/ss501-ss501-22905483-1024-768.jpg
http://images4.fanpop.com/image/photos/22900000/ss501-ss501-22905322-1024-768.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-8Xxh-iCPF24/Te8ISE1GoaI/AAAAAAAAAz4/bQw8gqrufOg/s1600/ss501miembros.jpg

yong hwa & il woo <3
22.04.13, 20:25
hangisi daha güzel bilemedim bunlardan birini juna alsak mı ne yapsak
Sizdeki bu kuma aşkı cidden bir gün beni öldürecek hehe
facem yok ne yazık ki
Benim de yok ama sırf saeng için bir tane açmayı düşünüyordum ama onca işimin arasında üşendim :7:
ben yarısınıda senin yerine verdim artık
Benim yerime de birkaç tane verir misin unnim :flowers: çok üzülüyorum bu çocuğa :'(

pnrkaplan
22.04.13, 20:25
bunlardan birini juna alsak mı ne yapsak

iksini de alalım iyi para kazanır bunlar hehe hehe hehe

facem yok ne yazık ki

kız bir face açsana kendine :)

o ayının arkasındaki foto junun kıyafetlerinin ayrı saçının ayrı kötü olduğu defileden bir foto mu yoksa bana mı öyle geldi lütfen bana öyle gelmiş olsun bu kadarını kaldıramam

aynen o çerçeveletmiş hehe hehe

napıyım kız vallahi o an iyice daraldım ablam bizde bebeleri susmuyo diğer ablam aradı telden konuşuyoz şifreyi bulamıyorum internet zaten gelmiyo sinirden inan boğazım şişti neyse atlatmış oldum :7.

senin başın bayağı bir kalabalıkmış ama atlatmışsın iyi hadi :)

cidden varmış benzerlik aceba o kuzan benmiyim

var valla benzerlik :) isterdim kız kuzenim olmanı evdekileri kandırıp düşerdik kore yollarına hehe hehe

büşra2
22.04.13, 20:55
Benim yerime de birkaç tane verir misin unnim çok üzülüyorum bu çocuğa 19 tane oy kullanma hakkın var zaten kız niye üzülüyosun kaç kişinin içinde 1 ve 2 sırada gidip geliyo :)
senin başın bayağı bir kalabalıkmış ama atlatmışsın iyi hadibugün baya rahatım kız hepsi gitti annem falan dayok evde akşama kadar yalnızım :zipir: ahh ahh tam paşamın gelecek zamanı ama kahretsin şu işleri :S
isterdim kız kuzenim olmanı evdekileri kandırıp düşerdik kore yollarına ayyy ne güzel olurdu valla o değilde şu sayfada iyi anlaştığım herkes ankara dışında oturuyo yong hwa & il woo dışında hepimiz aynı yerde olsaydık ne güzel toplanırdık ohh :df:
proğramda en çok konuşulan şey hyun un sürekli süşmesiymiş tabi kaç gündür sütünü macununu yemezse olacağı o :S bide şu kızın elinden tutmuşya bi sinirliyim ki şuan sormayın :@
130421 Barefoot Friends Kim Hyun Joong keeps falling in the sand. - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=FIkDA37CNBg)

yong hwa & il woo <3
22.04.13, 21:07
19 tane oy kullanma hakkın var zaten kız niye üzülüyosun kaç kişinin içinde 1 ve 2 sırada gidip geliyo
Olsun yine de oy veremeyince üzüldüm :sorry2:
o değilde şu sayfada iyi anlaştığım herkes ankara dışında oturuyo yong hwa & il woo dışında hepimiz aynı yerde olsaydık ne güzel toplanırdık ohh
:utng: Sağol unnim beni de almışın ya iyi anlaştıklarının arasına çok mutlu oldum :7:
İnş dediğin gibi bir gün toplanırız :df: Sayfaya yeni geldim ama herkesi çok sevdim :jk:
proğramda en çok konuşulan şey hyun un sürekli süşmesiymiş tabi kaç gündür sütünü macununu yemezse olacağı o
Haklısın canım gelir gelmez senin şu camız sütünden takviyelemen lazım paşaya hehe Yazık güçten düşmüş hehe ee tabi bir de senin özlemin çocuğu mahfetmiştir :7:
bide şu kızın elinden tutmuşya bi sinirliyim ki şuan sormayın
Aman boşver canım çok ileri giderse olmadı kaynına alırsın olur biter :7: hehe

mhtpklc
22.04.13, 21:12
ben yarısınıda senin yerine verdim artık ellerin dert görmesin unnim :DSizdeki bu kuma aşkı cidden bir gün beni öldürecek ama kaç yaşına geldi ya lazım juna bir sevgili nişanlı ardından da bir eş :Diksini de alalım iyi para kazanır bunlar bak ben orasını hiç düşünmemişim nasıl atladım ben onu hehekız bir face açsana kendine aslında açmayı hiiç düşünmezdim ama şu sıralar sizinle faceden tanışmak için düşünüyorum :Daynen o çerçeveletmiş gözlerim görmez olsaydı o resmi hehe çok güzelmiş gibi bir de çerçeveletip baş köşeye koymuş ya heheayyy ne güzel olurdu valla o değilde şu sayfada iyi anlaştığım herkes ankara dışında oturuyo yong hwa & il woo dışında hepimiz aynı yerde olsaydık ne güzel toplanırdık ohh

beni de alın kuzen olarak :P belli olmaz nasip belki bir gün gerçekten buluşuruz tanıiırız :D mesela ben seneye birinizin yaşadığı ilde üniv. kazanabilirim :D tuğba abla da gelebilir yaşanılan illerden birine :D bekleyin bizi biz geliyoruz hehe

büşra2
22.04.13, 21:12
Sağol unnim beni de almışın ya iyi anlaştıklarının arasına çok mutlu oldum
İnş dediğin gibi bir gün toplanırız Sayfaya yeni geldim ama herkesi çok sevdim almaz olurmuyumcanım :df:
beni de alın kuzen olarak belli olmaz nasip belki bir gün gerçekten buluşuruz tanıiırız mesela ben seneye birinizin yaşadığı ilde üniv. kazanabilirim tuğba abla da gelebilir yaşanılan illerden birine bekleyin bizi biz geliyoruz kız kamber ağasız düğün olurmu gel tabi hehe
ben büyük ihtimal kırıkkaleye gideceğim (inşallah) sizde kırıkkale yazın birleşelim :7:

mhtpklc
22.04.13, 21:14
İnş dediğin gibi bir gün toplanırız Sayfaya yeni geldim ama herkesi çok sevdim ben de seni çok sevdim :D inşallah buluşuruz :D aslında büyük hayallerim var bu konuda biyik bir bezelye buluşması :D ama daha erken çünkü neredeyse hiç birimiz kendi paramızı kazanamıyoruz :7:kız kamber ağasız düğün olurmu gel tabi olmaz dimi :zipir:ben büyük ihtimal kırıkkaleye gideceğim (inşallah) sizde kırıkkale yazın birleşelim olur kız gidelim pınar nnim de kpssyi kazansın oraya tayinini çıkarttırsın :D hemen herşeyi ayarladık yalnız hehe

yong hwa & il woo <3
22.04.13, 21:27
ama kaç yaşına geldi ya lazım juna bir sevgili nişanlı ardından da bir eş
Siz neyine yetmiyorsunuz bu çcuğun :7: hehe
beni de alın kuzen olarak belli olmaz nasip belki bir gün gerçekten buluşuruz tanıiırız mesela ben seneye birinizin yaşadığı ilde üniv. kazanabilirim tuğba abla da gelebilir yaşanılan illerden birine bekleyin bizi biz geliyoruz
ben büyük ihtimal kırıkkaleye gideceğim (inşallah) sizde kırıkkale yazın birleşelim
Beni de alın :df: Ama benim uniye 2 yılım var daha :( O zamana kadar burdayım :(
ben de seni çok sevdim inşallah buluşuruz aslında büyük hayallerim var bu konuda biyik bir bezelye buluşması ama daha erken çünkü neredeyse hiç birimiz kendi paramızı kazanamıyoruz
Sağol canım :) Sen onu bir de bana sor daha lisedeyim :7:

mhtpklc
22.04.13, 21:31
Beni de alın Ama benim uniye 2 yılım var daha O zamana kadar burdayım su gibi akıp geçer hiiç anlamazsın ne ara bitti dersin böhü

bu kızdaki saenge yakınlaşma merakı nedir ya :hm:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/543702_10151172260932325_1287749741_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/545927_10151172260942325_941150458_n.jpg

pnrkaplan
22.04.13, 21:38
ayyy ne güzel olurdu valla o değilde şu sayfada iyi anlaştığım herkes ankara dışında oturuyo yong hwa & il woo dışında hepimiz aynı yerde olsaydık ne güzel toplanırdık ohh

valla ne güzel olurdu :)

proğramda en çok konuşulan şey hyun un sürekli süşmesiymiş tabi kaç gündür sütünü macununu yemezse olacağı o

üflesen uçacak zaten tuğba bu çocuğa iyice bakım yapman lazım olmaz böyle üzüldüm valla haline böhü

Aman boşver canım çok ileri giderse olmadı kaynına alırsın olur biter

bak ne güzel düşünmüşsün hehe hehe yalnız her geleni de kaynına alıyor bu tuğba adam hangi birine bakacak acaba hehe hehe

ama kaç yaşına geldi ya lazım juna bir sevgili nişanlı ardından da bir eş

bizim bu üyeler çok yavaş askerden önce evlenmez de kyu askere gitti döndüğünde bir düğün patlatmasın hehe hehe hehe

bak ben orasını hiç düşünmemişim nasıl atladım ben onu

nasıl atlarsın bunu en önemli kısım burası zaten hehe hehe

çok güzelmiş gibi bir de çerçeveletip baş köşeye koymuş ya

kendisi çok beğenmiş anlaşılan hehe hehe

bu kızdaki saenge yakınlaşma merakı nedir ya

saeng benim yanımda olsa ben daha neler yapardım hehe hehe

yong hwa & il woo <3
22.04.13, 21:44
su gibi akıp geçer hiiç anlamazsın ne ara bitti dersin
İnşallah öyle olur canım bitse de gitsek havasındayım zaten :7:
bak ne güzel düşünmüşsün yalnız her geleni de kaynına alıyor bu tuğba adam hangi birine bakacak acaba
Artık bütün serveti eşlerine harcar :7:
saeng benim yanımda olsa ben daha neler yapardım
Kendinizin üstüne kuma geldikçe siz de saengi juna kuma diye mi getirmeye karar verdiniz yoksa hehe

büşra2
22.04.13, 21:56
olur kız gidelim pınar nnim de kpssyi kazansın oraya tayinini çıkarttırsın hemen herşeyi ayarladık yalnız huyumuz bu tatlım anında çözüm var hehe
valla ne güzel olurdu işte kader :S
üflesen uçacak zaten tuğba bu çocuğa iyice bakım yapman lazım olmaz böyle üzüldüm valla haline
ay bide bana sor ne hale gelmiş valla bi ara en şişmanları olmuştu şu bikaç ay öncesine kadar şimdi medine fukaralarına benzetmişler bide yanmış iyice kararmış yok yok benim cidden bunu rekteveye çekmem lazım :S oğlan babam nerde derse ne diyem aha bu gavruk baban desem evi dert eden bu yaşta :S
Beni de alın Ama benim uniye 2 yılım var daha O zamana kadar burdayım hadi yaa tüh bende 2 yıllık okucaktım :S
bu kızdaki saenge yakınlaşma merakı nedir ya ama allah için yanaşılmayacak adammı :utng:

yong hwa & il woo <3
22.04.13, 22:01
hadi yaa tüh bende 2 yıllık okucaktım
Tüh olsun ne yapalım biz burda görüşürüz olmazsa :hm:
ama allah için yanaşılmayacak adammı
:7: Paşa duyarsa öldürür valla şişgöz

jasminn
22.04.13, 22:12
ay bide bana sor ne hale gelmiş valla bi ara en şişmanları olmuştu şu bikaç ay öncesine kadar şimdi medine fukaralarına benzetmişler bide yanmış iyice kararmış yok yok benim cidden bunu rekteveye çekmem lazım oğlan babam nerde derse ne diyem aha bu gavruk baban desem evi dert eden bu yaşta

Tuğba adamı yakmadığın kaydıydı onu da yaptın sonunda gavruk:M::M:

büşra2
22.04.13, 22:17
Tüh olsun ne yapalım biz burda görüşürüz olmazsa burada yeter bize her yer uyar modundayız :dF:
Paşa duyarsa öldürür valla tamda ne has duymadı diyodum aman duymasın bide evde tekim mazallah kurtulamam :7:
Tuğba adamı yakmadığın kaydıydı onu da yaptın sonunda gavruknapıyım herifimi kapkara yapmışlar :@
@yong hwa & il woo<3 kuzum dediğin sayfayıda okudum ay o napmış öyle herkesi yanlış anlamış bide saçma saçma cevaplar vermiş kim girse ona sataşmış böyle söyleneni anlamamak için direnen insanlara gıcık oluyorum vallahi yine ueppudaa yöneticileri sakin karşılıyo olayları dance üzgün olduğunu falan söyleyip yatıştırmış ki zeyrada gayet açıklayıcı ve çeviri ekibinde hata olduğunu bastırarak anlatmış amann uğraşılmaz böyleleriyle vallahi :S

jasminn
22.04.13, 22:23
napıyım herifimi kapkara yapmışlar

Tüh yazık oldu Hyuna

Tuğba bu arada önceki sayfaları yeni okudum:M::M: çatladım yaa bilmiyordum şifrenin filan kardeşinin değiştirdiğini hele ismine bittim Vahide ha bide nüfusta erkek mişim bi kaç yıl öncesine kadar dedinyaa o an koptu bende bağlantı gerçek mi bunlar yaa isimle cinsiyet meselesi Allah bilir iki gün sonra yaşımda kimlikte yanlış deme de

yong hwa & il woo <3
22.04.13, 22:29
burada yeter bize her yer uyar modundayız :dF:
Burda derken sayfayı kastetmemiştim canım :df: normalde de görüşelim dedik ya olmadı ankarada görüşürüz diye söyledim :)
tamda ne has duymadı diyodum aman duymasın bide evde tekim mazallah kurtulamam
Olsun canım biz seni korumaya geliriz hehe Kadına şiddete hayır...hehe
@yong hwa & il woo kuzum dediğin sayfayıda okudum ay o napmış öyle herkesi yanlış anlamış bide saçma saçma cevaplar vermiş kim girse ona sataşmış böyle söyleneni anlamamak için direnen insanlara gıcık oluyorum vallahi yine ueppudaa yöneticileri sakin karşılıyo olayları dance üzgün olduğunu falan söyleyip yatıştırmış ki zeyrada gayet açıklayıcı ve çeviri ekibinde hata olduğunu bastırarak anlatmış amann uğraşılmaz böyleleriyle vallahi

Kız hakkında haklısın. Kıza diyorum ki beğenmeyebilirsin beğenmediğini de söyleyebilirsin ama böyle ulu orta yapmasan daha iyi olurdu anlamıyor
Hadi böyle yaptın bari dance böyle yapmasanız daha iyi olur dediğinde üste çıkıp "pişman değilim :)" deme
Ben de dance ın söylediği şeylere benzer şeyler söyledim onu haklı bulduğum için bir de salvatore trnin böyle bir durumla uğraşmasına üzüldüğüm için ona biraz destek oldum kız her şeyi tersinden anlayıp herkesle dalga geçti.
Bir de benim bu zamana kadar hiç yapmadığım bir şey varsa o da yoruma beğenmedim karşılığı vermektir ama kız benim bütün yorumlarıma öyle karşılık verince ben de onunkilere öyle yaptım. Sonra işin içine YÇÇ girdi onlara kötü bir şey demememe rağmen gruptan birileri dediklerimi yanlış anlamış ve o da yorumlarımı beğenmedim yapıp o kızınkileri de beğendiler... Gerçekten çok şaşırdım yani...

büşra2
22.04.13, 22:44
Tuğba bu arada önceki sayfaları yeni okudum çatladım yaa bilmiyordum şifrenin filan kardeşinin değiştirdiğini hele ismine bittim Vahide ha bide nüfusta erkek mişim bi kaç yıl öncesine kadar dedinyaa o an koptu bende bağlantı gerçek mi bunlar yaa isimle cinsiyet meselesi Allah bilir iki gün sonra yaşımda kimlikte yanlış deme de
yok yaşım sabit isimde vardı bi sorun onu kökten halledeceğim bide erkek olarak kaydetmişler o kadar ama dediğim gibi düzelttirdik geri
Burda derken sayfayı kastetmemiştim canım normalde de görüşelim dedik ya olmadı ankarada görüşürüz diye söyledim onu yapacağız zaten bebeğim :)
Olsun canım biz seni korumaya geliriz Kadına şiddete hayır...onun şiddet anlayışı garip yapma dediğini yapar seni cinlendirir yoksa paşam hii hiç el kaldırmaz şükür :7:
YÇÇ girdi onlara kötü bir şey demememe rağmen gruptan birileri dediklerimi yanlış anlamış ve o da yorumlarımı beğenmedim yapıp o kızınkileri de beğendiler... Gerçekten çok şaşırdım yani...aman takma boşver sen cevap bile vermeseydin kız zaten herşeyi tersinden anlıyo baksana onca yazılana ne cevap vermiş boşver kız ben de az tartışmadım öyle anlamazlarla her yerde karşına çıkıyo bunlar hyun sayfasını bıraktırdık buraya geldik burda bile çatlak doluyo :S

http://i.imgur.com/7Wmu5.gif
http://s3.argim.net/files/s/output_y3k.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7n28xIc2k1rz0qtso1_400.gif
http://i.imgur.com/bL3hL.gif

yong hwa & il woo <3
22.04.13, 22:53
onun şiddet anlayışı garip yapma dediğini yapar seni cinlendirir yoksa paşam hii hiç el kaldırmaz şükür
Çok sevdiğinden kıyamıyordur tabi sana :df:
aman takma boşver sen cevap bile vermeseydin kız zaten herşeyi tersinden anlıyo baksana onca yazılana ne cevap vermiş boşver kız ben de az tartışmadım öyle anlamazlarla her yerde karşına çıkıyo bunlar hyun sayfasını bıraktırdık buraya geldik burda bile çatlak doluyo

Haklısın canım keşke hiç cevap vermeseydim :( Saçma sapan bir muhabbet döndü ve bir sürü vaktimi yedi ayrıca da moralimi bozdu :'( Senin biraz önce beğendiğin ve beğenmediğin yorumları görünce stresten oturup ağladım valla acayip sinirlerim bozulmuş :'(

mhtpklc
23.04.13, 01:14
bizim bu üyeler çok yavaş askerden önce evlenmez de kyu askere gitti döndüğünde bir düğün patlatmasın patlatsın kız ne güzel olur halay başı ben olurum ama ona göre hehe hehenasıl atlarsın bunu en önemli kısım burası zaten kendimi çok ayıpladım zaten psikoo :hyrr::BAN:BAN:BANsaeng benim yanımda olsa ben daha neler yapardım ama allah için yanaşılmayacak adammı oraları karıştırmayın işte :zipir: biz yanaşamayınca buradan ben kıza çamur atıyordum heheİnşallah öyle olur canım bitse de gitsek havasındayım zaten ben de öyleydimde yine de özlüyor insan böhühuyumuz bu tatlım anında çözüm var öyleyse bizim bu pratik çözümlerimiz için güzel bir foto patlatayım :D

http://2.bp.blogspot.com/-r5l_cbLg528/URt9vuXRS1I/AAAAAAAAAvo/DlKnBB3f5EI/s1600/SS501+Beach+Wallpaper.jpgHaklısın canım keşke hiç cevap vermeseydim Saçma sapan bir muhabbet döndü ve bir sürü vaktimi yedi ayrıca da moralimi bozdu Senin biraz önce beğendiğin ve beğenmediğin yorumları görünce stresten oturup ağladım valla acayip sinirlerim bozulmuş
sen niye üzüldün ki o kadar hiç takılma ben de okudum sabah o yazılanları da hiç üzme tatlı canını boşver gitsin hiç cevap yazmasan daha iyiymiş bence çünkü ilk mesajından belliymiş onun üslubunun nerelere gidebileceği..yorumları beğenip beğenmemeye de hiç takılma geçen gün tuğba ablada bana da beğenmedim göndermişti ama yanlışlıkla oldu diye düşündüm :D yoksa gerçekmiydi unni hehe

ahh yavrucuğum kıtlıktan mı çıktı hehe

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/431819_483594185041666_915992929_n.jpg

büşra2
23.04.13, 01:32
patlatsın kız ne güzel olur halay başı ben olurum ama ona göre ayy yazık kız valla kyucan ın evlenmesini isterim :utng: cidden mutluluğu hak eden biri :df:
oraları karıştırmayın işte biz yanaşamayınca buradan ben kıza çamur atıyordum o zaman yanaşılmayacak adam ne diye yapışmış :@ oldumu :7:
öyleyse bizim bu pratik çözümlerimiz için güzel bir foto patlatayım şüphesiz en sevdiğm fotolardan biri beşide ayayip yakışıklı :utng:
tuğba ablada bana da beğenmedim göndermişti ama yanlışlıkla oldu diye düşündüm yoksa gerçekmiydi unni
öylemi olduuu :hm: ayyy vallahi hiç farkında değilim canım demesen haberim bile yoktu :Sahh yavrucuğum kıtlıktan mı çıktı çıkmadıda girdi adamı resmen kıtlığa soktular bakınsana o çubuk kullanmayı doğru düzgün yapamazken açlıktan nasıl tutulacağını bile öğrenmiş :S

o değilde arkadaki yengemin suratsızlığına baksanıza sanki benle yattı :7:

mhtpklc
23.04.13, 01:36
ayy yazık kız valla kyucan ın evlenmesini isterim cidden mutluluğu hak eden biri ben de isterim ya mutlu olsun bundan ne güzel baba olur :D benden kaç yaş büyükler ama çocuklarımmış gibi hissediyorum heheo zaman yanaşılmayacak adam ne diye yapışmış oldumu ohh oh çok güzel oldu heheşüphesiz en sevdiğm fotolardan biri beşide ayayip yakışıklı ben de bu tarzlarını çok seviyorum :utng:öylemi olduuu ayyy vallahi hiç farkında değilim canım demesen haberim bile yoktu arada ben de yanlışlıkla basıyorum beğenmedime de ben zaten yanlışlıkla bastığını düşündüğüm için de hiç takılmadım :df:çıkmadıda girdi adamı resmen kıtlığa soktular bakınsana o çubuk kullanmayı doğru düzgün yapamazken açlıktan nasıl tutulacağını bile öğrenmiş ben tencereyi kafaya dikmediğine şükrettim hehe o değilde arkadaki yengemin suratsızlığına baksanıza sanki benle yattı niye senle yatınca insanlar suratsız mı oluyor hehe ya da bu deyim mi hehe ama hakikaten ya benim dükkanıma hyun gelecek her ne kadar kir pas içinde de olsa mutluluktan dört köşe olur sırıtmaktan ağzıma kapatamazdım heralde hehe

heyooo

büşra2
23.04.13, 01:48
ben de isterim ya mutlu olsun bundan ne güzel baba olur benden kaç yaş büyükler ama çocuklarımmış gibi hissediyorum vallahi ben ilk defa bi ünlüyü yada grubu bu kadar sevdim benimde aynı tanıdığım kırk yıllık ahbaplarım gibi hissediyorum adamlar nasıl fethettiyse kalbimizi :)
arada ben de yanlışlıkla basıyorum beğenmedime de ben zaten yanlışlıkla bastığını düşündüğüm için de hiç takılmadım bazen buton basmıyoya ondan 2 3 kere basmışımdır da karışmıştır belki :7:
ben tencereyi kafaya dikmediğine şükrettim kesin dikmiştir eminim hele bide acı sos kattırdıysa içine dikmemesi düşünülemez bile hehe
niye senle yatınca insanlar suratsız mı oluyor ya da bu deyim mi bilmiyomusunuz bu deyimi suratı asık olana derler ya noldu benlemi yattın diye ondan dedim hehe
ama hakikaten ya benim dükkanıma hyun gelecek her ne kadar kir pas içinde de olsa mutluluktan dört köşe olur sırıtmaktan ağzıma kapatamazdım heralde yok annam bunlarda çok ya o yüzden tepkisiz senin benim gibi değil onlar :'(

mhtpklc
23.04.13, 01:53
vallahi ben ilk defa bi ünlüyü yada grubu bu kadar sevdim benimde aynı tanıdığım kırk yıllık ahbaplarım gibi hissediyorum adamlar nasıl fethettiyse kalbimizi aynen ya bunlara niye bu kadar takıldığımı hiç anlamadım gerçekten böhü ama pişmanmıyım :hm: aslaaa :zipir:kesin dikmiştir eminim hele bide acı sos kattırdıysa içine dikmemesi düşünülemez bile evet kesin dikmiştir zaten suyunu içmek için hep dikiyorlar :D bilmiyomusunuz bu deyimi suratı asık olana derler ya noldu benlemi yattın diye ondan dedim bilmiyordum da tahmin ettim :7: öğrenmiş oldum :Dyok annam bunlarda çok ya o yüzden tepkisiz senin benim gibi değil onlar hiç ortaları yok bu uzak doğuluların ya..ya suratsızlar ya da adamları yiyecek gibi davranıyorlar :@

INAR
23.04.13, 01:56
beni de alın kuzen olarak belli olmaz nasip belki bir gün gerçekten buluşuruz tanıiırız mesela ben seneye birinizin yaşadığı ilde üniv. kazanabilirim tuğba abla da gelebilir yaşanılan illerden birine bekleyin bizi biz geliyoruz

Hıh şunlara bak.Bakıyorum da beni hatırlayan yok.:'(Peki ya ben ne olucam?Şimdi siz hepiniz buluşup tanışırsanız bi ben yabancı kalıcam aranızda:'(.Ama bu haksızlıııııkk.:cing:
Bu arada tuğbacım canım geçmiş olsun.Allah danceden razı olsun halletmikş çok şükür.:df:
Ha bir de ben Saenge oy veremiyorum malesef facem yok.Siz benim yerime de py verirsiniz artık:df:

büşra2
23.04.13, 02:01
ama pişmanmıyım aslaaapişman olunurmu kız :)
evet kesin dikmiştir zaten suyunu içmek için hep dikiyorlar aynen o anda da insanın iştahını nasıl açıyolar :S
hiç ortaları yok bu uzak doğuluların ya..ya suratsızlar ya da adamları yiyecek gibi davranıyorlar
aynen çok yobazlar :S
Hıh şunlara bak.Bakıyorum da beni hatırlayan yok.Peki ya ben ne olucam?Şimdi siz hepiniz buluşup tanışırsanız bi ben yabancı kalıcam aranızda.Ama bu haksızlıııııkk.türkiyeye gelme şansın olsa seni bırakmam bidaha canım da ahh bi olsa :(
Bu arada tuğbacım canım geçmiş olsun.Allah danceden razı olsun halletmikş çok şükür.ayy saolasın bebeğim valla razı olsun allah :df:

INAR
23.04.13, 02:04
türkiyeye gelme şansın olsa seni bırakmam bidaha canım da ahh bi olsa
Yaaaa ahh ah.:'(İnşallah olur canım yaaaa.O kadar da imkansız bi şey değil aslında.:df:

büşra2
23.04.13, 02:37
Yaaaa ahh ah.İnşallah olur canım yaaaa.O kadar da imkansız bi şey değil aslında. vallahimi kız ankaraya gelirsen eğer direk bendesin bırakmam :df:

INAR
23.04.13, 02:45
vallahimi kız ankaraya gelirsen eğer direk bendesin bırakmam
Teşekkürler canım.Sen de azerbaycna gelisen ben de seni asla bırakmam.:df:

büşra2
23.04.13, 02:59
Teşekkürler canım.Sen de azerbaycna gelisen ben de seni asla bırakmam. inşallah ama ortaklaşıp koreye gidelim bence 2 iş olmasın :7.
bu taşları eski şarkılarıyla tekrar bi analım ağzınızın suyunu silin ama haa bide o ortadaki yakışıklı varya işte benim ooooooo :utng:
SS501 - Love Like This [720p] - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=yHvKeVncWMs)

INAR
23.04.13, 03:37
inşallah ama ortaklaşıp koreye gidelim bence 2 iş olmasın :7.
Ahhh bi o günü göreyim sonra olsam bile qam yemem.:df:

büşra2
23.04.13, 17:38
23 nisan olurda bizimkiler 23 nisan çocuğu olamazmı valla olur :7:
http://s3.amazonaws.com/pizap_gallery/042313/medium/pizap.com10.413846116513013841366717116921.jpg

yong hwa & il woo <3
23.04.13, 17:42
23 nisan olurda bizimkiler 23 nisan çocuğu olamazmı valla olur
hehehehehehe Çok tatlı olmuş kız bunlar :7: Ellerine sağlık :df:

büşra2
23.04.13, 17:56
Çok tatlı olmuş kız bunlar Ellerine sağlık demi adamların küçüklüğüde büyüklüğüde şirin :7:

yong hwa & il woo <3
23.04.13, 18:19
demi adamların küçüklüğüde büyüklüğüde şirin
hehehehe Kim bilir gerçek küçüklükleri nasıl onu merak ettim şimdi :7:

büşra2
23.04.13, 18:31
Kim bilir gerçek küçüklükleri nasıl onu merak ettim şimdi varya SS501 in küçüklükleri diye pınar açmıştı galiba sayfasını :)

yong hwa & il woo <3
23.04.13, 18:33
varya SS501 in küçüklükleri diye pınar açmıştı galiba sayfasını
Onun da mı sayfasını açmış :7: ss501in her şeyini tanıtıyor sağolsun :) Hemen bakıyorum şimdi :)

büşra2
23.04.13, 18:56
Onun da mı sayfasını açmış ss501in her şeyini tanıtıyor sağolsun Hemen bakıyorum şimdi gözümüzden kaçarmı grubun neyi varsa hepsine ait sayfalar mevcuttur :df:

Kim Hyun Joong Barefoot Friends Oyuncuları İçinde Yakışıklılığı ile İlgi Topladı
SBS 'Barefoot Friends' programı ilk yayın günü, oyuncuların birbirlerini tanımak için video izlemesi ile başladı. İlk önce oyuncular listedeki herkese yani diğer takım arkadaşlarına sanal ortamdan kıcacık bir cv videosu yolladılar.

Kim Hyun Joong'un çok sempatik olan mesajını izleyen Yoon Si Yoon, Eunhyuk, ve Kim Bum Soo neredeyse hep aynı şeyi ifade ettiler. "O gerçekten çok yakışıklı." ....

Ancak Kim Hyun Joong'un "Kore'de ilk çıkış yaptığım günden beri uzun zamandır görülmemiş olan eşsiz karakterimin, pazar gecelerine sevinç getireceğini düşünüyorum." demesi sevimliliğinde doruk noktaya ulaşmasını sağladı♥♥♥

http://2.bp.blogspot.com/-mzfJlZH8Hdw/UH0b-C7OasI/AAAAAAAAMXg/wAadASKbaW0/s1600/2012-10OCT-2013Calendar-01.jpg

yong hwa & il woo <3
23.04.13, 19:29
Kim Hyun Joong'un çok sempatik olan mesajını izleyen Yoon Si Yoon, Eunhyuk, ve Kim Bum Soo neredeyse hep aynı şeyi ifade ettiler. "O gerçekten çok yakışıklı." ....
Senin yıllar önce keşfettiğin gerçeği millet yeni keşfetmiş hehe

büşra2
23.04.13, 19:44
Senin yıllar önce keşfettiğin gerçeği millet yeni keşfetmiş aynen aramızda bi 4 5 yıl fark var hehe

mhtpklc
23.04.13, 20:19
Hıh şunlara bak.Bakıyorum da beni hatırlayan yok.Peki ya ben ne olucam?Şimdi siz hepiniz buluşup tanışırsanız bi ben yabancı kalıcam aranızda.Ama bu haksızlıııııkk.sen de gelirsin ya da biz oraya geliriz belli mi olur :D dünyanin öbür ucunda oturmuyorsun ya yakın :D (yakın olduğu için oraya gelme maliyetimiz daha az olur yakın olmasının en güzel yani hehe)ağzınızın suyunu silin ama haa :M::M::M: 23 nisan olurda bizimkiler 23 nisan çocuğu olamazmı valla olur min 23 nisanda bile rahat durmuyor sağa sola öpücük dağıtmakla meşgul heheKim Hyun Joong'un çok sempatik olan mesajını izleyen Yoon Si Yoon, Eunhyuk, ve Kim Bum Soo neredeyse hep aynı şeyi ifade ettiler. "O gerçekten çok yakışıklı." ....yakışıklılığı adamların bile nasıl dikkatini çekmiş işte kıskanmışlardır şimdi bunlar hehe @büşra2 nazar da değdirmişlerdir hemen bir kurşun döktür sen buna heheKore'de ilk çıkış yaptığım günden beri uzun zamandır görülmemiş olan eşsiz karakterimin, pazar gecelerine sevinç getireceğini düşünüyorum.hyuna her zaman mütevazı olmasını öğütlerim görüyorsunuz değil mi nasıl da işe yaramış hehe hehe

büşra2
23.04.13, 20:34
min 23 nisanda bile rahat durmuyor sağa sola öpücük dağıtmakla meşgul şımarık o şımarık :7:
yakışıklılığı adamların bile nasıl dikkatini çekmiş işte kıskanmışlardır şimdi bunlar @büşra2 nazar da değdirmişlerdir hemen bir kurşun döktür sen buna düşün erkekler bile söylüyosa biz napalım :S yok annem kurşuna inanmam da üstüne bi felak naz falan okurum :7:
hyuna her zaman mütevazı olmasını öğütlerim görüyorsunuz değil mi nasıl da işe yaramış
adamın eşi ( yani ben) mütevazi biriyim onunda öyle olması doğaldır hehe ( her işe paşamı yada kendimi katmazsam olmaz ama demi hehe bu benim vazgeçilmez özelliğim )
yes yes yes yessss handsomeeee:d1 (24)::d1 (24)::d1 (24):
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/379780_10151606414385803_1275538943_n.jpg

sensenom
23.04.13, 21:01
Bırzamanlar bır eylence sayfası varmıs
cokda mutluymus
herkese kucak acmıs
ama sımdı yanlız kalmıs

jang geum
23.04.13, 21:41
şu hallerine bakın ne sevimliler hehe
2shai - She Laughed (feat Kim Hyun Joong Kim Kyu Jong) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=5Pdt_nDmJOY)

pnrkaplan
23.04.13, 22:24
23 nisan olurda bizimkiler 23 nisan çocuğu olamazmı valla olur

kız ne süper olmuş bu bizim çocuklar ne sevimli böyle ya :)

Kim Hyun Joong'un çok sempatik olan mesajını izleyen Yoon Si Yoon, Eunhyuk, ve Kim Bum Soo neredeyse hep aynı şeyi ifade ettiler. "O gerçekten çok yakışıklı."

anca mı anlamış bunlar yakışıklı olduğunu hehe hehe

size bunu sorucam hep unutuyorum bizim SS501 üyelerini ideal tipi olarak gösteren kimler var bu kore camiasında bileniniz var mı :hm:

"Kore'de ilk çıkış yaptığım günden beri uzun zamandır görülmemiş olan eşsiz karakterimin, pazar gecelerine sevinç getireceğini düşünüyorum."

bu huyu minden mi kapmış acaba hehe hehe

(yakın olduğu için oraya gelme maliyetimiz daha az olur yakın olmasının en güzel yani )

yol masrafı hesaplarına mı başladın kız hehe hehe

min 23 nisanda bile rahat durmuyor sağa sola öpücük dağıtmakla meşgul

ah onun öpücükleri bitmez zaten hehe hehe

Bırzamanlar bır eylence sayfası varmıs
cokda mutluymus
herkese kucak acmıs
ama sımdı yanlız kalmıs

valla bende özledim bu eğlence sayfasını kız tuğba patlat bize bir eğlence hehe hehe

şu hallerine bakın ne sevimliler

bayılıyorum bu klibe ya :)

saengden twtt

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/488134_604660926230732_1879877974_n.jpg

jun twtt

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935228_604640082899483_688385402_n.jpg

büşra2
23.04.13, 22:37
kız ne süper olmuş bu bizim çocuklar ne sevimli böyle ya sevimliler tabi :df:
anca mı anlamış bunlar yakışıklı olduğunu heralde :7:
size bunu sorucam hep unutuyorum bizim SS501 üyelerini ideal tipi olarak gösteren kimler var bu kore camiasında bileniniz var mıjung min bi ara (grupken tabi ) IU diyodu hyun onun ünlü olmasına sebep olan bi kadın vardıya evlilik proğramına da katılmıştı oydu ( ki kesinlikle değişmiştir )jun da bitane sporcuyu söylüyodu valla hepsinin adını unuttum :S saeng e nefes alsın yeter hehe kyucan ayy canım en net onunki oh se jung diye biri :)
valla bende özledim bu eğlence sayfasını kız tuğba patlat bize bir eğlence geliyorum :)
saengden twttbenden önce davrandın :@

sensenom
23.04.13, 22:40
kaplancim sen birseyler yapsana resim gibi

pnrkaplan
23.04.13, 22:44
geliyorum

gel gel bekliyoruz :)

jung min bi ara (grupken tabi ) IU diyodu hyun onun ünlü olmasına sebep olan bi kadın vardıya evlilik proğramına da katılmıştı oydu ( ki kesinlikle değişmiştir )jun da bitane sporcuyu söylüyodu valla hepsinin adını unuttum saeng e nefes alsın yeter kyucan ayy canım en net onunki oh se jung diye biri

bunları bilmiyordum bak iyi oldu öğrendiğim asıl bizimkilerini kim söylüyor onu merak ediyorum ideal erkek tipim hyun ya da saeng diyen ünlüler var mı ki :hm:

kaplancim sen birseyler yapsana resim gibi

hadi bende ayarlayayım bir şeyler ama zor olursa kızmayın ha hehe hehe

büşra2
23.04.13, 22:47
bunları bilmiyordum bak iyi oldu öğrendiğim asıl bizimkilerini kim söylüyor onu merak ediyorum ideal erkek tipim hyun ya da saeng diyen ünlüler var mı ki bak onu hiç duymadım hehe galiba bizimkileri ideal gören yok :M:

sensenom
23.04.13, 22:48
hic yaparmiyim oyle sey tobe tobe :princess 12:

pnrkaplan
23.04.13, 23:28
hic yaparmiyim oyle sey tobe tobe

tabi canım hiç yapar mısın hehe hehe

bak onu hiç duymadım galiba bizimkileri ideal gören yok

hadi ya :shock: gerçekten hiç yok mu hiç birini de mi gören yok :d1 (8): üzülsem mi sevinsem mi bilemedim şimdi yok ya bunlar evde kalır bence hehe hehe hehe

jasminn
23.04.13, 23:33
Haklısın canım keşke hiç cevap vermeseydim Saçma sapan bir muhabbet döndü ve bir sürü vaktimi yedi ayrıca da moralimi bozdu Senin biraz önce beğendiğin ve beğenmediğin yorumları görünce stresten oturup ağladım valla acayip sinirlerim bozulmuş

Kız neden ağlıyosun ki Tuğba da benim yazdıklarımı beğenmiyor arada hain Hyundan dolayı :df: ama ben Tuğbaya hiç kızmam

büşra2
23.04.13, 23:39
Kız neden ağlıyosun ki Tuğba da benim yazdıklarımı beğenmiyor arada hain Hyundan dolayı ama ben Tuğbaya hiç kızmam

yok o mesela cevap vermeme değildi konu başka yerlere kaymış kız sürekli yanlış anladığından ortam gerilmiş biraz :(

ahh choco ahh şimdi kaç kız yerinde olmak isterdi bi bilsen ( ben değil de olmak isteyen kız çoook :7: )
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525172_10151606616685803_872157956_n.jpg

mhtpklc
23.04.13, 23:43
yok annem kurşuna inanmam da üstüne bi felak naz falan okurum ben de ininmam zaten :D ama hyuna sen yap bir şeyler hepsi nasılda bakmışlar :7:adamın eşi ( yani ben) mütevazi biriyim onunda öyle olması doğaldır ( her işe paşamı yada kendimi katmazsam olmaz ama demi bu benim vazgeçilmez özelliğim )bikmez miyim ailecek ne kadar mütevazı olduğunuzu :M::M: şu hallerine bakın ne sevimliler evet çok semliler ama bu klipte sevmediğim çok şey var :D ama asıl önemlisi kyuya söylemek istediğim bir şey var ki : kyu yavrum korkma noonan yemez hehe hehe kadın dokundukça büzülmüş de büzülmüş hehesize bunu sorucam hep unutuyorum bizim SS501 üyelerini ideal tipi olarak gösteren kimler var bu kore camiasında bileniniz var mı
bi snsd üyesi kyuyu beğeniyordu galiba videosu da vardı hatta :Dyol masrafı hesaplarına mı başladın kız
hesap bizim işimiz hehesaengden twttgez saeng gez japonyaya çalışmaya mı gittin gezmeye mi belli değil :@jun twttchoco nerede böhüahh choco ahh şimdi kaç kız yerinde olmak isterdi bi bilsen ( ben değil de olmak isteyen kız çoook )ben de istemezdim :D lütfen o telefonun üzerindeki şeyin çorap olmadığını söyleyin bana böhü

yong hwa & il woo <3
23.04.13, 23:44
Kız neden ağlıyosun ki Tuğba da benim yazdıklarımı beğenmiyor arada hain Hyundan dolayı ama ben Tuğbaya hiç kızmam
Yok canım benim bayağı sinirlerim bozuldu o gün hem mat hem ing sınavım vardı gece ders çalışayım diye bilgisayarın başındaydım falan bir de bu saçmalıkla uğraştım :'( Çok sinirim bozuldu sonra sınava bile çalışamadım :'( Tuğbanın sana verdiği beğenmedimlerin bir sebebi var:hyun... Benim ne günahım vardı da o saçmalıklarla uğraşıp bir de o yorumları almak zorunda kaldım :hm:
yok o mesela cevap vermeme değildi konu başka yerlere kaymış kız sürekli yanlış anladığından ortam gerilmiş biraz
Sağol canım duygularıma tercüman oluyorsun :df:

pnrkaplan
23.04.13, 23:52
ama ben Tuğbaya hiç kızmam

ahh choco ahh şimdi kaç kız yerinde olmak isterdi bi bilsen ( ben değil de olmak isteyen kız çoook )

ben de istemezdim lütfen o telefonun üzerindeki şeyin çorap olmadığını söyleyin bana

bende istemem neden dersen oraya gidersem şöyle bir temizliğe girmem gerekecek hehe hehe evet mehtap telefonun üzerinde duran junun kirli çorapları yıkanması için bekliyorlar hehe hehe

bi snsd üyesi kyuyu beğeniyordu galiba videosu da vardı hatta

iyi hadi birini beğenen çıktı hehe hehe

choco nerede

ben sana diyorum bu ikisi birlik oldu choco'ya karşı hehe hehe

Sağol canım duygularıma tercüman oluyorsun

eğlence sayfasına gelin kızlar etiket yapamıyorum :(

Triples Eğlence Sayfası - Sayfa 20 - YEPPUDAA (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=50320&page=20)

fişne reçeli
23.04.13, 23:56
grup tam anlamıyla mikemmel hem gürsel şölen sunuyo hem de müzikal for ex.
ss501-because im stupid (live in japan-persona tour) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=feEUgiIABbk)
şayet kameralar hangi yakışıklıyı çekiceğini şaşırmış durumda:) ben bu tarz yaptıkları müzikleri daha çok seviyorum hareketlilerdense ...ama gruba bi eleştrim var international albüm çıkarmalılar ingilizce şarkılar içeren. kolay olmasa da üzerinde çalışıp isteyince yapamıycakları bişey değil hepsi birbirinden hırslı ve yetenekli üyelerin ve dünya çapında da geniş fan kitlesi var. aa korece bilen var bilmeyen var ben de duygulanmak istiyorum arkadaş videodaki kızlar gibi...:)

yong hwa & il woo <3
23.04.13, 23:56
eğlence sayfasına gelin kızlar etiket yapamıyorum
Geldim ya kuzum :df: Gelir gelmez de kendimi belli ettim :)
kameralar hangi yakışıklıyı çekiceğini şaşırmış durumda
Evet canım grubun bütün üyeleri ayrı bir yakışıklı :D
ben bu tarz yaptıkları müzikleri daha çok seviyorum hareketlilerdense ...ama gruba bi eleştrim var international albüm çıkarmalılar ingilizce şarkılar içeren. kolay olmasa da üzerinde çalışıp isteyince yapamıycakları bişey değil hepsi birbirinden hırslı ve yetenekli üyelerin ve dünya çapında da geniş fan kitlesi var. aa korece bilen var bilmeyen var ben de duygulanmak istiyorum arkadaş videodaki kızlar gibi...
Haklısın ama şu an öncelikli temennimiz grubun tekrardan bir araya gelmesi :df:

fişne reçeli
24.04.13, 00:17
Evet canım grubun bütün üyeleri ayrı bir yakışıklı hiç sorma insanın arkasına bakmadan koreye kaçası geliyo :) şu koreli oppalar yüzünden türk erkeklerine bakasım gelmiyo ya:).d

büşra2
24.04.13, 00:20
bikmez miyim ailecek ne kadar mütevazı olduğunuzu yani anlatmama gerek yok hehe
ben de istemezdim lütfen o telefonun üzerindeki şeyin çorap olmadığını söyleyin bana
valla çorap hehe
Tuğbanın sana verdiği beğenmedimlerin bir sebebi var:hyun... yok ya abartmayın cevap vermiyo değilim veriyorum da ben zaten her mj cevap veren biri değilimdirki diğer kızlarında bazı yorunlarını alıyorum bazılarını boşveriyorum :@
bende istemem neden dersen oraya gidersem şöyle bir temizliğe girmem gerekecek evet mehtap telefonun üzerinde duran junun kirli çorapları yıkanması için bekliyorlar bi görsem piss jun piss jun diye dalga geçeceğim ha hehe
iyi hadi birini beğenen çıktı aman onlar herkesi beğeniyo her gördüklerine yapışıyolar :@
ben sana diyorum bu ikisi birlik oldu choco'ya karşı vayy evde çekememezlik var desenize :7:yok ya bunlar evde kalır bence kalkıp bi zahmet türkiyeye gelirlerde kalmazlar :)
hiç sorma insanın arkasına bakmadan koreye kaçası geliyo şu koreli oppalar yüzünden türk erkeklerine bakasım gelmiyo yaonlar yüzünden adım evde kalmışa çıktı :S

yong hwa & il woo <3
24.04.13, 00:21
hiç sorma insanın arkasına bakmadan koreye kaçası geliyo şu koreli oppalar yüzünden türk erkeklerine bakasım gelmiyo ya.d
Yaa ben de hep bu koreye kaçma arzusuyla yanıp tutuşanlardanım hehe Tabi bunu en büyük sebeplerinden biri de ss501 :utng: İnşallah hepimiz gideriz bir gün :df:
yok ya abartmayın cevap vermiyo değilim veriyorum da ben zaten her mj cevap veren biri değilimdirki diğer kızlarında bazı yorunlarını alıyorum bazılarını boşveriyorum
Sanırım bir yanlış anlaşılmaya daha maruz kalmak üzereyim :'( Unnim bari sen yapma :'(
Cevap verme ya da vermeme gibi bir şey demedim :df:
Jasminin bazı mesajlarına beğenmedim butonuna basıyormuşsun sanırım öyle dedi ben de onun öyle yapmasının sebebi var dedim :df:

mhtpklc
24.04.13, 00:32
bende istemem neden dersen oraya gidersem şöyle bir temizliğe girmem gerekecek evet mehtap telefonun üzerinde duran junun kirli çorapları yıkanması için bekliyorlar ağlayacağım şimdi böhü benim felekat derece bir ayak takıntım vardır sürekli diyorum ya jun çorap giysin diye işte o yüzden ne ayaklarımı göstermeyi severim ne de başkasınınkini görmeyi böhü hele ki de kirli çorap :d1 (6):iyi hadi birini beğenen çıktı kendileri kaybeder vallahi :hih:ben sana diyorum bu ikisi birlik oldu choco'ya karşı kahrından ölecek yavrucak ama artık ya böhüma gruba bi eleştrim var international albüm çıkarmalılar ingilizce şarkılar içeren. kolay olmasa da üzerinde çalışıp isteyince yapamıycakları bişey değil hepsi birbirinden hırslı ve yetenekli üyelerin ve dünya çapında da geniş fan kitlesi var. aa korece bilen var bilmeyen var ben de duygulanmak istiyorum arkadaş videodaki kızlar gibi... yeter ki dönsünler o yeter ama dünyaya açılmak için ingilizce bir albüm :hm: açıkçası üyelerin ingilizcesi kötülük konusunda bir biriyle yarışır derecede sadece junun ki biraz daha iyi :D çok çalışmaları lazım böyle bir şeye kalkışırlarsa :Dvalla çorap off off :c1 (18):bi görsem piss jun piss jun diye dalga geçeceğim ha sen gör de dalga geçmen eksik kalsın hehe vayy evde çekememezlik var desenize bu sarang sonradan geldi ama ilk günden chocoyu sindirdi :@ şimdi bu yeniyi de almış yanına ohh valla :@

Young Saeng bugün Sound K Arirang Radyo'da SS501 hakkında konuştu!

''SS501 AYRILMADI.Beşimiz geçen yıl buluştuk.Ama programlarımızı,farklı şirketlerde çalışmamızı ve Kyu Jong'un gönüllü olarak askerde olmasını göz önünde tutuyoruz.Henüz geri dönüş için zaman söylemek gerçekten çok zor.''
alıntı : SS501'e dair herşey

fişne reçeli
24.04.13, 00:33
onlar yüzünden adım evde kalmışa çıktı
eneeemmm ciddimisin kaç yaşındasın da şimdiden adın evde kalmışa çıktı:) ama hak veriyorum sana cidden kore cennetine dalalı türkiyedeki erkekler çekici gelmemeye başladı. hani derler ya onlar erkekse bizdekiler ne diye sormaya başladım.d
Yaa ben de hep bu koreye kaçma arzusuyla yanıp tutuşanlardanım Tabi bunu en büyük sebeplerinden biri de ss501 İnşallah hepimiz gideriz bir gün
amin ölmeden önce yapmak istediklerim arasında kore seyahati kültürlerini de çok seviyorum ....yalnız umarım ünlü olanlar kadar olmayan erkekler de taştır gidersem hayal kırıklığına uğramak istemem:)

yong hwa & il woo <3
24.04.13, 00:40
amin ölmeden önce yapmak istediklerim arasında kore seyahati kültürlerini de çok seviyorum ....yalnız umarım ünlü olanlar kadar olmayan erkekler de taştır gidersem hayal kırıklığına uğramak istemem
Valla benim şu ana kadar gözlemlediğime göre ünlüler dışında çok da öyle iyi bir tip yok gibi :(
Hatta ünlülerin de hepsi iyi değil Çok çirkin şarkıcıları var bence hehe
onlar yüzünden adım evde kalmışa çıktı
Kız allah gözlerini doyursun onların paşayla evli mutlu çocuklusunuz işte daha ne istiyormuş onlar :7:

''SS501 AYRILMADI.Beşimiz geçen yıl buluştuk.Ama programlarımızı,farklı şirketlerde çalışmamızı ve Kyu Jong'un gönüllü olarak askerde olmasını göz önünde tutuyoruz.Henüz geri dönüş için zaman söylemek gerçekten çok zor.''

heyoooheyoooheyooo laylaylay laylaylay laylaylay
Habere bak :nuts: Nasıl mutlu oldum anlatamam :M: Sonunda hayalerimiz gerçek oluyor sanırım kyu döndükten sonra grup birleşecek laylaylay

büşra2
24.04.13, 02:14
Sanırım bir yanlış anlaşılmaya daha maruz kalmak üzereyim Unnim bari sen yapma
Cevap verme ya da vermeme gibi bir şey demedim
Jasminin bazı mesajlarına beğenmedim butonuna basıyormuşsun sanırım öyle dedi ben de onun öyle yapmasının sebebi var dedim yok onu bilerek başıyorum tatlım :7:
ağlayacağım şimdi benim felekat derece bir ayak takıntım vardır sürekli diyorum ya jun çorap giysin diye işte o yüzden ne ayaklarımı göstermeyi severim ne de başkasınınkini görmeyi hele ki de kirli çorap hiç sorma benimde var herkes dalga geçtiğindenmidir nedir ayaklara karşı bi gıcığım var :S
açıkçası üyelerin ingilizcesi kötülük konusunda bir biriyle yarışır derecede sadece junun ki biraz daha iyi çok çalışmaları lazım böyle bir şeye kalkışırlarsa ayy hele de minle paşamın ingilizcesi adama müziği bıraktırır hehe hehe
sen gör de dalga geçmen eksik kalsın şu jun un arkadaşı varya onla bende arkadaşım ama henüz jun un facesini falan bulamadım bulsam pis diye cidden mj atacam hehe
bu sarang sonradan geldi ama ilk günden chocoyu sindirdi şimdi bu yeniyi de almış yanına ohh valla zaten sonradan gelenler hep böyle yapıyo :S
eneeemmm ciddimisin kaç yaşındasın da şimdiden adın evde kalmışa çıktı ama hak veriyorum sana cidden kore cennetine dalalı türkiyedeki erkekler çekici gelmemeye başladı. hani derler ya onlar erkekse bizdekiler ne diye sormaya başladım.seneyi doldurmadığım için henüz 22 sayıyorum :df: en başta daablam hyun diye diye evde kaldın napalım sana fabrika çıkışımı alalım falan diyo ama haksızmıyım hyun gibi biri önümde dururken başkasını nasıl görsün bu gözler :'(

canım beniiiimmm inşallah birleştiklerini görecez benim umudum var :df:
Kız allah gözlerini doyursun onların paşayla evli mutlu çocuklusunuz işte daha ne istiyormuş onlar işte anlamadımki :S hep ablam hep :@
bu arada jun a bu resmi twitledim ama cevap gelirmi bilmem ki hiçte sanmam hehe
https://pbs.twimg.com/media/BIkA0O6CMAEPLvr.jpg:large

fişne reçeli
24.04.13, 03:07
seneyi doldurmadığım için henüz 22 sayıyorum en başta daablam hyun diye diye evde kaldın napalım sana fabrika çıkışımı alalım falan diyo ama haksızmıyım hyun gibi biri önümde dururken başkasını nasıl görsün bu gözler hiç tanışma ihtimalin bile olmayan birinden hoşlanmak çok garip bi duygu ya anlıyorum seni. hyun bide cidden kusursuz bi adam standartlarını yükseltiyo insanın:) baya şey okudum onun hakkında isine aşırı özen gösteren yardımsever porselen gibi çocuk ekranda vampir gibi duruyo o cilt ne öyle ya .d hele paşam bide kas yaptı son zamanlarda oooohhh yeme de yanında yat olumsuz özelliklerini düşün anacım soğut kendini ondan gençsin daha kendi kısmetlerine bak:)
edit:olumsuz özellik .....hmmm mikemmel bi oyuncu değil mesela onun dizilerde ifadesiz bi suratı olduğunu söyleyenler ...

büşra2
24.04.13, 03:27
hiç tanışma ihtimalin bile olmayan birinden hoşlanmak çok garip bi duygu ya anlıyorum seni. hyun bide cidden kusursuz bi adam standartlarını yükseltiyo insanın baya şey okudum onun hakkında isine aşırı özen gösteren yardımsever porselen gibi çocuk ekranda vampir gibi duruyo o cilt ne öyle ya .d hele paşam bide kas yaptı son zamanlarda oooohhh yeme de yanında yat olumsuz özelliklerini düşün anacım soğut kendini ondan gençsin daha kendi kısmetlerine bakyok kız illa o olacak diyen biri değilim napıyım teee uzakta birini beklemek gibi bi düşüncem yok hemde hiç göremeyeceğim birini :7:
edit:olumsuz özellik .....hmmm mikemmel bi oyuncu değil mesela onun dizilerde ifadesiz bi suratı olduğunu söyleyenler ...
işte sorunda orda kendim ifadesiz birazda suratsız olduğm için kendim gibileri çekiyorum hehe

yong hwa & il woo <3
24.04.13, 03:31
yok onu bilerek başıyorum tatlım
Hah işte ben de öyle demek istedim aslında :7:
hiç sorma benimde var herkes dalga geçtiğindenmidir nedir ayaklara karşı bi gıcığım var
Bende de var ama bence birçok bayanda öyle bir şey var herkesten duyuyorum çünkü :D
Ne diyelim artık Allah sabır versin @mhtpklc ve @pnrkaplan hehe
ayy hele de minle paşamın ingilizcesi adama müziği bıraktırır
Yine bilmediğim bir şey daha öğrendim :7: Gerçekten o kadar kötü mü diyeceğim ama sen bile paşanın bir şeyini beğenmiyorsan artık düşünemiyorum çocuğun ingilizcesini hehe
(Salyalı sümüklü hallerini, Sürekli olarak dili dışarda gezmesini bile beğendiğin için :7:)
seneyi doldurmadığım için henüz 22 sayıyorum en başta daablam hyun diye diye evde kaldın napalım sana fabrika çıkışımı alalım falan diyo ama haksızmıyım hyun gibi biri önümde dururken başkasını nasıl görsün bu gözler
Bende de yaşlılık kompleksi başladı sanırım :7: Ben de seneyi doldurmadığım için 16 sayıyorum hehe
Haklısın valla kuzu hyunu gören bu erkekse diğerleri ne diyor hehe Hatta ben paşayı ilk gördüğümde bu insansa biz neyiz acaba :hm: falan demiştim hehe
işte anlamadımki hep ablam hep
Sendeki bu abla düşmanlığı... hehe
işte sorunda orda kendim ifadesiz birazda suratsız olduğm için kendim gibileri çekiyorum
Olumsuz özellikleriniz bile benziyor desene :7: Resmen ruh ikizisiniz nolurdu şu çocuk türk olaydı :'(

büşra2
24.04.13, 03:57
Bende de var ama bence birçok bayanda öyle bir şey var herkesten duyuyorum çünkü
Ne diyelim artık Allah sabır versin yiğenim bile ayakkabımı giyip teyze artık ortak giyeriz diye dalga geçiyo :S kendileri 10 yaşında henüz ama erkeğe de olabilecek herşeyimi deneyip alma yetkisinde :)
Yine bilmediğim bir şey daha öğrendim Gerçekten o kadar kötü mü diyeceğim ama sen bile paşanın bir şeyini beğenmiyorsan artık düşünemiyorum çocuğun ingilizcesini
(Salyalı sümüklü hallerini, Sürekli olarak dili dışarda gezmesini bile beğendiğin için kız çok şirin konuşuyolar ama ingilizceyide korece gibi konuşuyolar bide ders alma falan yok zaten japoncayıda öyl duyarak öğrenmeye çalışıyolar komik adamlar ya hehe
Sendeki bu abla düşmanlığı... düşman değilde ablamla bu konu yüzünden ters düşmüyo değiliz :S
Olumsuz özellikleriniz bile benziyor desene Resmen ruh ikizisiniz nolurdu şu çocuk türk olaydı
ahh ahh bi olsaydı olumlu olumsuz ve tipte bile benzer yönler var ( yanlış anlamayın erkeğe benzemiyorum kaş yapımız anımsatıyo ve benlerimiz falan aynı yerde hehe )

ay koptum gülmekten yaa hehe saeng in jun a arkadan vurmasına çok komiğime gitti çatlayacağım valla bide paşam adamın omzunu kırdın o parmakla vurmak nasıl acıtıyo biliyomusun ( neyse evde aynısını bende sana yapıyım ) jun da nazlı kızlar gibi ay vallahi çatlak bunlar hehe
SS501 funny BTS from Lets Speak English [eng sub] - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=OPreufX4ZH8)

yong hwa & il woo <3
24.04.13, 04:06
yiğenim bile ayakkabımı giyip teyze artık ortak giyeriz diye dalga geçiyo kendileri 10 yaşında henüz ama erkeğe de olabilecek herşeyimi deneyip alma yetkisinde
hehe Ver gitsin kuzu :7: Paşa sana yenilerini alır hehe
kız çok şirin konuşuyolar ama ingilizceyide korece gibi konuşuyolar bide ders alma falan yok zaten japoncayıda öyl duyarak öğrenmeye çalışıyolar komik adamlar ya
Adamların her şeyi komik yaa :7: Yeni yeni öğreniyorum ama öğrendikçe gülme krizlerine giriyorum :7: Duyarak mı :hm: O zaman bu kadar konuşmaları bile iyi hehe
düşman değilde ablamla bu konu yüzünden ters düşmüyo değiliz
Bilmiyorum ki valla seni seviyorum ya sanki ondan dolayı otomatikman ablanı da sevdim :7: Boşver sana takılmak için söylüyordur o :) Zaten bu yaşta evde mi kalınırmış hehe
ahh ahh bi olsaydı olumlu olumsuz ve tipte bile benzer yönler var ( yanlış anlamayın erkeğe benzemiyorum kaş yapımız anımsatıyo ve benlerimiz falan aynı yerde )
hehe Kuzu tamam daha fazla benzetirsen kardeş olduğunuzu düşünmeye başlayacağım :7:
Gerçekten bu çocuğun Türk olması gerekiyordu yaa :(

pnrkaplan
24.04.13, 05:18
:BANyangın var millet:BAN

koş tuğba koş fanlar ne yakalamış böhü böhü

yastık aynı koydukları yönde aynı koltukta aynı gibi o zamansa jung so min hyunun evinde mi çekilmiş bu fotoyu böhü

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/378219_449064078514114_1292076307_n.jpg

yong hwa & il woo <3
24.04.13, 05:24
yangın var millet

koş tuğba koş fanlar ne yakalamış

yastık aynı koydukları yönde aynı koltukta aynı gibi o zamansa jung so min hyunun evinde mi çekilmiş bu fotoyu

Habere bak :gircray: Tuğba birazdan paşayı öldürecek bence :hm:

pnrkaplan
24.04.13, 05:37
Habere bak Tuğba birazdan paşayı öldürecek bence

sorma ya gördüğüm gibi buraya atladım hemen inşallah hyunun evi değildir diyecem ama her şey çok benziyor :(

iyi geceler sana rüyanda oppacığını gör :)

yong hwa & il woo <3
24.04.13, 05:48
sorma ya gördüğüm gibi buraya atladım hemen inşallah hyunun evi değildir diyecem ama her şey çok benziyor
Aynen ben de inş değildir diyecem ama öyle gibi hani :(
iyi geceler sana rüyanda oppacığını gör
İyi geceler derken :hm: Birazdan yatmayı düşünüyorum ama içine mi doğdu kuzu :7: Git de yat der gibi olmuş :'( Yine alınganlığım tuttu hehe
Neyse tatlım sana da iyi geceler :) Tabi yatacaksan :df: Rüyanda junu gör :7:

büşra2
24.04.13, 12:25
koş tuğba koş fanlar ne yakalamış

yastık aynı koydukları yönde aynı koltukta aynı gibi o zamansa jung so min hyunun evinde mi çekilmiş bu fotoyu
kız bilmiyomusun playful kiss çekilirken hyunla bu kız 6 ay çıkmışlar :S
Habere bak Tuğba birazdan paşayı öldürecek bence
yok daha önce duyduğum için sakinim :@
sorma ya gördüğüm gibi buraya atladım hemen inşallah hyunun evi değildir diyecem ama her şey çok benziyor
hyunun olma ihtimali yüksek :@ kızda amma genişmiş bi adamın evine gitmek :@
Aynen ben de inş değildir diyecem ama öyle gibi hani öyle öyle dediği gibi dizi çekimlerinde kısa süreli çıkmışlar ama hyun devam edemeyeceğini kızın da üzülmemesi için ayrılmaları gerektiğini söylemiş ve ayrılmış :@

pnrkaplan
24.04.13, 18:30
İyi geceler derken Birazdan yatmayı düşünüyorum ama içine mi doğdu kuzu Git de yat der gibi olmuş Yine alınganlığım tuttu

bundan sonra gece gece burada seni görürsem git yat zıbar diyeceğim hehe hehe hehe (şaka diyorum ha )

Neyse tatlım sana da iyi geceler Tabi yatacaksan Rüyanda junu gör

ay gördüm kız hem de hepsini gördüm çok mu içten söyledin nedir ben koreye gitmişim bulmuşum hepsini bir minibüse yerleştirmişim yürüyün gidiyoruz sizi birileriyle tanıştırcam diyorum rüyamda bile sizi düşünüyorum ya hehe hehe hehe

kız bilmiyomusun playful kiss çekilirken hyunla bu kız 6 ay çıkmışlar

biliyorum bilmesine de kız o fotoyu 2012 sonu 2013 başı çekinmiş ( hangi tarihse fanlar da ne açıklayıcı anlatmış hehe ) diye yazmış fanlar yani hala görüşüyorlar böhü

mhtpklc
24.04.13, 18:33
oooo olaylar olaylar o_O vayy be hyun efendi o kızla görüşüyor musun sen hala yani :hm: ama güzel kız bence sorun yok :wink:

pnrkaplan
24.04.13, 18:36
oooo olaylar olaylar vayy be hyun efendi o kızla görüşüyor musun sen hala yani ama güzel kız bence sorun yok

biz ne kadar rahat insanlarız böyle ya hehe hehe

mhtpklc
24.04.13, 18:38
biz ne kadar rahat insanlarız böyle ya tarzımız bu bizim hehe

büşra2
24.04.13, 18:40
biliyorum bilmesine de kız o fotoyu 2012 sonu 2013 başı çekinmiş ( hangi tarihse fanlar da ne açıklayıcı anlatmış ) diye yazmış fanlar yani hala görüşüyorlar
yok ya sen bakma fanlara öyle bişey olsa mutlaka bi yerden duyulurdu hyun için bi iş bitmişse asla geri dönüşü yoktur sanmıyorum hiç :) yani içim rahat gibi ne biliyim yada konduramıyormuyum :S yok yok olmaz sanmam inşallah :7:
oooo olaylar olaylar vayy be hyun efendi o kızla görüşüyor musun sen hala yani ama güzel kız bence sorun yokne diyon kız sen şurda ayak üstü 3.dünya savaşını mı başlatıyım yani zaten içim içimi yiyo her ne kadar sanmam desemde kıl oldum salak oh ha ni den dolayı :@
biz ne kadar rahat insanlarız böyle ya ben değilim valla jun un kumları böyle rahat inarda bu konularda hiç rahat değildir bakma sen mehtaba :@

mhtpklc
24.04.13, 18:47
ne diyon kız sen şurda ayak üstü 3.dünya savaşını mı başlatıyım yani zaten içim içimi yiyo her ne kadar sanmam desemde kıl oldum salak oh ha ni den dolayı salak falan diyorsun da gönül bu nereye konacağı belli olmaz biliyorsun hehe heheben değilim valla jun un kumları böyle rahat inarda bu konularda hiç rahat değildir bakma sen mehtaba doğru biz fazla rahatız hehe ama ne yapalım buradan kalksan kızı bulsak yolsak ne kadar masraf biliyor musun sen hehe hehe

çinarecim böyle kötü fotolar getirmek istemem bilirsin ama biz de olanı paylaşıyoruz o_O kadının doğum günü falan heralde min de gitmiş :D

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935544_484167698317648_1549523836_n.jpg

pnrkaplan
24.04.13, 19:01
yok ya sen bakma fanlara öyle bişey olsa mutlaka bi yerden duyulurdu hyun için bi iş bitmişse asla geri dönüşü yoktur sanmıyorum hiç yani içim rahat gibi ne biliyim yada konduramıyormuyum yok yok olmaz sanmam inşallah

yani bende ona şaşıyorum hyun için bittiyse bitmiştir ama bu fotoda yeni çekilen bir fotoymuş ve hyunun evi gibi duruyor yani o kızın orada ne işi var böhü

salak oh ha ni den dolayı

bence çok akıllı hyunla 6 ay çıkmayı başarmış bir kere hehe hehe

doğru biz fazla rahatız ama ne yapalım buradan kalksan kızı bulsak yolsak ne kadar masraf biliyor musun sen

öldürdün beni eski formuna geri dönmüşsün hehe hehe

çinarecim böyle kötü fotolar getirmek istemem bilirsin ama biz de olanı paylaşıyoruz kadının doğum günü falan heralde min de gitmiş

elimizde ne varsa o yani diyorsun hehe hehe çinare her sayfaya gelişinde isyan ediyor zaten seninki de tam oldu hehe çinare min köpeciklerini de götürmüş partiye bil diye söylüyorum hehe hehe

büşra2
24.04.13, 19:02
salak falan diyorsun da gönül bu nereye konacağı belli olmaz biliyorsun ay zaten diğer sayfada da ın sung ın çıktığı kızı gördüm sinirlendim demeyin öyle yapmaz paşam o 30 a kadar düşünmüyo öyle şeyler :@
doğru biz fazla rahatız ama ne yapalım buradan kalksan kızı bulsak yolsak ne kadar masraf biliyor musun sen çık çık çık aşkta masrafmı olurmuş :hyrr:
çinarecim böyle kötü fotolar getirmek istemem bilirsin ama biz de olanı paylaşıyoruz kadının doğum günü falan heralde min de gitmiş
SİZ İKİ KUMA BİRLEŞİP ÇİNAREYLE BENİ ÖLDÜRMEK İSTİYOSUNUZ DEMİ FELAKET TELLALIMIINIZ KIZ VALLAHİ ÇİNLER TEPEME DOLUYO AAAA AYIP BU KIZLARIN KALBİ VAR BİŞEY FALAN OLURDA DEMİYOSUNUZ SİZ MEVLANA HESABI GEL GEL DİYOSUNUZ DA BİZ O KADAR GELİŞEMEDİK HENÜZ :@
yani bende ona şaşıyorum hyun için bittiyse bitmiştir ama bu fotoda yeni çekilen bir fotoymuş ve hyunun evi gibi duruyor yani o kızın orada ne işi var
ne biliyolarmış belki şirket kalmışlıklarımı var hyunun evinde :@
bence çok akıllı hyunla 6 ay çıkmayı başarmış bir kere hyun un ayrılma sebebi ne peki lisedeki aşkımı unutamadım o yüzden seninle olamıyoruz yaa o kadar da akıllı değilmiş eskiyi unutturamadığına göre :)
elimizde ne varsa o yani diyorsun çinare her sayfaya gelişinde isyan ediyor zaten seninki de tam oldu çinare min köpeciklerini de götürmüş partiye bil diye söylüyorum çık çık çık çık hiç yakıştıramadım biz sizin jun efendi dj le işi pişirirken komplo düşünüyoduk yoktur falan diyoduk yaa meğersem ne meraklılarmış bu ikisi bizi satmaya :'(

pnrkaplan
24.04.13, 19:15
SİZ İKİ KUMA BİRLEŞİP ÇİNAREYLE BENİ ÖLDÜRMEK İSTİYOSUNUZ DEMİ FELAKET TELLALIMIINIZ KIZ VALLAHİ

öldürmek mi :weird: biz mi ne kadar ayıp :7: hiç yakıştırmadım :basiou3: hem öyle bir şey düşünsek mehtabın türlü türlü işkence planları var onlara başvururuz hehe hehe

ne biliyolarmış belki şirket kalmışlıklarımı var hyunun evinde

nasıl da kızıyor şuna bak hehe

hyun un ayrılma sebebi ne peki lisedeki aşkımı unutamadım o yüzden seninle olamıyoruz yaa o kadar da akıllı değilmiş eskiyi unutturamadığına göre

napacak kız canım çocuğun kalbini mi söküp alacak sonuçta çıkmış mı çıkmış hehe

çık çık çık çık hiç yakıştıramadım biz sizin jun efendi dj le işi pişirirken komplo düşünüyoduk yoktur falan diyoduk yaa meğersem ne meraklılarmış bu ikisi bizi satmaya

kız juna komplomuz hala sürüyor bizim bak çoraplarını yıkamıyoruz pis pis dolanıyor etrafta hehe hehe hehe kız biz sizi düşündüğümüzden gerçekleri görmenizi sağlıyoruz :basiou1:

mhtpklc
24.04.13, 19:24
öldürdün beni eski formuna geri dönmüşsün döndüm döndüm hehe heheelimizde ne varsa o yani diyorsun çinare her sayfaya gelişinde isyan ediyor zaten seninki de tam oldu çinare min köpeciklerini de götürmüş partiye bil diye söylüyorum

neyse çinare bakarsın köpekleri orada bırakır kendisi tek gelir sen de rahat edersin heheçık çık çık aşkta masrafmı olurmuş olur tabi olmaz mı çok klişe olacak ama aşk karın doyurmuyor hehe heheSİZ İKİ KUMA BİRLEŞİP ÇİNAREYLE BENİ ÖLDÜRMEK İSTİYOSUNUZ DEMİ FELAKET TELLALIMIINIZ KIZ VALLAHİ ÇİNLER TEPEME DOLUYO AAAA AYIP BU KIZLARIN KALBİ VAR BİŞEY FALAN OLURDA DEMİYOSUNUZ SİZ MEVLANA HESABI GEL GEL DİYOSUNUZ DA BİZ O KADAR GELİŞEMEDİK HENÜZ bizde de var kalp de bizim çok rahat hehe tamam bundan sonra böyle şeyler yapmayacağım sonra kalpten falan gidip katilim mehtap diye not bırakırsınız hehehyun un ayrılma sebebi ne peki lisedeki aşkımı unutamadım o yüzden seninle olamıyoruz yaa o kadar da akıllı değilmiş eskiyi unutturamadığına göre onca sene lise aşkını unutamamış mı :hm: amana yani hyun da okula gitmiyormuş gittiği zamanlarda da kız mı ayarlıyormuş heheçık çık çık çık hiç yakıştıramadım biz sizin jun efendi dj le işi pişirirken komplo düşünüyoduk yoktur falan diyoduk yaa meğersem ne meraklılarmış bu ikisi bizi satmaya bir daha ki en küçük bir fırsatta demediğinizi ırakmazsınız siz şimdi bize hehe öyleyse... aman yok ya ne sevgilisi hyun öyle can sıkıntısına takılmış bu kızla sonra da bırakmış gitmiş zaten :cps: mininki de yaşlı o zaten baby vox üyesiymiş noona o noona hem de aynı gruplar dspnin aynı şirketten sunbaesi yani min hayatta bakmaz ona :cps:

büşra2
24.04.13, 19:26
öldürmek mi biz mi ne kadar ayıp hiç yakıştırmadım hem öyle bir şey düşünsek mehtabın türlü türlü işkence planları var onlara başvururuz aynı şehirde otursak varya hiç erinmeden evinizi basmaya gelirdim billahi :7: düşünsene sinirimi sizden alırmışım hehe
nasıl da kızıyor şuna bak tabi kızarım ayrıca kızıncada çok öfkelenirim haberiniz ola :7:çünkü burayı eve benzetemedim ben :hm:
napacak kız canım çocuğun kalbini mi söküp alacak sonuçta çıkmış mı çıkmış ama paşamın gönlünü tatmin edememiş demekki kıpraşmamış yüreciğinde bişeyler ;) hem ben bu konuları hiç takmıyorum artıkın :)
kız biz sizi düşündüğümüzden gerçekleri görmenizi sağlıyoruz elbet elime düşersiniz ama yada düşmeyin emin olun çok kötü olur :hyrr:
bizde de var kalp de bizim çok rahat tamam bundan sonra böyle şeyler yapmayacağım sonra kalpten falan gidip katilim mehtap diye not bırakırsınız dicem işte herşeyin sorumlusu mehtap diye mektup yazıp eve koyacam ne olursa senden bilsinler hehe
onca sene lise aşkını unutamamış mı amana yani hyun da okula gitmiyormuş gittiği zamanlarda da kız mı ayarlıyormuş he mehtap he arıyo napacan adam ergencelik geçiriyo o vakit çık çık çık şivemi bozdurdunuz bana :@
bir daha ki en küçük bir fırsatta demediğinizi ırakmazsınız siz şimdi bize öyleyse... aman yok ya ne sevgilisi hyun öyle can sıkıntısına takılmış bu kızla sonra da bırakmış gitmiş zaten mininki de yaşlı o zaten baby vox üyesiymiş noona o noona hem de aynı gruplar dspnin aynı şirketten sunbaesi yani min hayatta bakmaz ona
hiçte samimi gelmedin ama :hyrr:

mhtpklc
24.04.13, 19:31
durun araya saengi katalım da tatlı görüp tatlı konuşalım lokum mübarek hehe heheaynı şehirde otursak varya hiç erinmeden evinizi basmaya gelirdim billahi düşünsene sinirimi sizden alırmışım evde kırmızı alarm verir kapıları falan kilitler camları kapatır perdeleri de çeker ölü taklidi yapardım :M::M:[

pnrkaplan
24.04.13, 19:36
aynı şehirde otursak varya hiç erinmeden evinizi basmaya gelirdim billahi düşünsene sinirimi sizden alırmışım

gelirdin vallahi hehe hehe yıkardın evimizi başımıza hehe hehe

ama paşamın gönlünü tatmin edememiş demekki kıpraşmamış yüreciğinde bişeyler hem ben bu konuları hiç takmıyorum artıkın

boşver kuzum geride kalmış her şey şimdi sen hyunla mutlu mesut geçireceğin günleri düşün :)

tabi kızarım ayrıca kızıncada çok öfkelenirim haberiniz ola

yandan yandan tehditler alıyorum sanki hehe hehe

elbet elime düşersiniz ama yada düşmeyin emin olun çok kötü olur

bu junun sağı solu belli olmadığı için emin ol eline düşeceğiz hehe hehe

bir daha ki en küçük bir fırsatta demediğinizi ırakmazsınız siz şimdi bize öyleyse... aman yok ya ne sevgilisi hyun öyle can sıkıntısına takılmış bu kızla sonra da bırakmış gitmiş zaten mininki de yaşlı o zaten baby vox üyesiymiş noona o noona hem de aynı gruplar dspnin aynı şirketten sunbaesi yani min hayatta bakmaz ona

nasıl bir dönüş oldu bu hala başım dönüyor :k1 (10):

durun araya saengi katalım da tatlı görüp tatlı konuşalım hehe hehe

Heo Young Saeng - Guest at Arirang TV After School Club

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/936607_566446653400310_853336637_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/301933_566446613400314_1230234012_n.jpg

mhtpklc
24.04.13, 19:41
dicem işte herşeyin sorumlusu mehtap diye mektup yazıp eve koyacam ne olursa senden bilsinler yaparsın bekelrim sayfada da o kadar işkence yönetemi falan yazdım hiç sorgulamadan direk inanırlar hehehe mehtap he arıyo napacan adam ergencelik geçiriyo o vakit çık çık çık şivemi bozdurdunuz bana ben de bir şey demedim ki ayarlıyormuş yani yalan mı hehe hehehiçte samimi gelmedin ama yok yok samimi :Pnasıl bir dönüş oldu bu hala başım dönüyor ne yapayım bunun intikamı kötü olacak hehedurun araya saengi katalım da tatlı görüp tatlı konuşalım bu bir önce ki sayfada değil miydi ya :M: :M: yoksa ben edim de bu malum mu oldu bana hehe

büşra2
24.04.13, 19:44
evde kırmızı alarm verir kapıları falan kilitler camları kapatır perdeleri de çeker ölü taklidi yapardım o zaman camınızı kırıp kaçardım :M:
gelirdin vallahi yıkardın evimizi başımıza yaaa dua et farklı şehirlerdeyiz :)
boşver kuzum geride kalmış her şey şimdi sen hyunla mutlu mesut geçireceğin günleri düşün ohh o hayaller olmaaaa :7: :7:
yandan yandan tehditler alıyorum sankiaa olurmu hiç tehtit ne demek bebeğim sadece öylesine :)
bu junun sağı solu belli olmadığı için emin ol eline düşeceğizçoraplar yeter dillere düşmeye bu arada çoraplı fotosunu twt attım gördünüzmü diğer sayfada üstünede koku zehirlenmesi diye yazdım ohh canıma değsin inşallah görür hehe
durun araya saengi katalım da tatlı görüp tatlı konuşalımayy bu çocuğa da bişiler oluyo yaaa önce paşam sonra jun şimdi saeng tek tek evrim değiştiriyolarr :utng:
ben de bir şey demedim ki ayarlıyormuş yani yalan mı doğru ayarlıyo hatta teee çinlere bile gitmiş saengcimle uçkur düşkünleri :@

ne yapayım bunun intikamı kötü olacakyok kızz ne intikam alacam yalnızca benden başkası olursa paşamında onunda kulaklarından kızgın yağ döküp gözlerine mil çektirtirim yada olmadı ikisinede çelikten hiç çıkaramayacakları birer don giydittiririm yosa size bişey yapmam öyle kötü biri değilimdir hehe

pnrkaplan
24.04.13, 19:53
ne yapayım bunun intikamı kötü olacak

öyle gözüküyor hehe hehe

bu bir önce ki sayfada değil miydi ya yoksa ben edim de bu malum mu oldu bana

bir önceki mesajdan alıp bu bu mesaja ekledim ondan karıştı hatlar hehe hehe

çoraplar yeter dillere düşmeye bu arada çoraplı fotosunu twt attım gördünüzmü diğer sayfada üstünede koku zehirlenmesi diye yazdım ohh canıma değsin inşallah görür

Allah seni iyi etsin kız ne yaptın sen hehe hehe koku zehirlenmesi mi hehe hehe ay inşallah görür ya bide senin attığın resmi twtliyormuş amma olur ya hehe

ayy bu çocuğa da bişiler oluyo yaaa önce paşam sonra jun şimdi saeng tek tek evrim değiştiriyolarr

saeng bu albümde çok tatlıydı bal gibi mübarek :)

mhtpklc
24.04.13, 19:53
o zaman camınızı kırıp kaçardım amaan unnim iki cam ne ki feda olsun :Dçoraplar yeter dillere düşmeye bu arada çoraplı fotosunu twt attım gördünüzmü diğer sayfada üstünede koku zehirlenmesi diye yazdım ohh canıma değsin inşallah görür gördüm ya Allah iyiliğini versin unnim ya çok iyi düşünmüşsün inşallah görür de utanır azıcık hehe ama yok utanmaz o bir de retwitler güler o ona hehe hehedoğru ayarlıyo hatta teee çinlere bile gitmiş saengcimle uçkur düşkünleri o kadar uzağa gitmenin de ne alemi varsa onu da anlamadım yani heheyok kızz ne intikam alacam yalnızca benden başkası olursa paşamında onunda kulaklarından kızgın yağ döküp gözlerine mil çektirtirim yada olmadı ikisinede çelikten hiç çıkaramayacakları birer don giydittiririm yosa size bişey yapmam öyle kötü biri değilimdir

:M::M: çelik don iyi fikirmiş :M::M:bir önceki mesajdan alıp bu bu mesaja ekledim ondan karıştı hatlar ben ermiş olsaydım iyiydi ama olsun artık hehesaeng bu albümde çok tatlıydı ya hem de nasıl :zipir: devamını bekliyoruz o_O

pnrkaplan
24.04.13, 20:10
hem de nasıl devamını bekliyoruz

hem de dört gözle hehe

kaçış 10 numara hehe

http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/761139300.jpg

büşra2
24.04.13, 20:19
Allah seni iyi etsin kız ne yaptın sen koku zehirlenmesi mi ay inşallah görür ya bide senin attığın resmi twtliyormuş amma olur ya hadi inşallah inşallah :df:
saeng bu albümde çok tatlıydı bal gibi mübarek
vallahi bal ballığından utanacak nerdeyse :utng:

yok paşam senin yanında bal ne demek seni görürnce utancından kararır o da saeng e destek için demiştim zaten nerden çıktın yine :d1 (8)::d1 (8)::d1 (8):
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/484196_397479006993713_2027301871_n.jpg
hem sen şu salak kızla aynı kırlentin olduğu yerde bulunuyosunda ben saeng e bal deyincemi zoruna gidiyo :zd01: yaa öyle kalırsın işte o pörtlek gözlerini oydurtma bana :@
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/p480x480/299280_10151437795093192_847723162_n.jpg
haa bu arada 1 hafta gelme yanıma yok sana yüzümü görmücen 1 hafta boyunca :hyrr: öyle kara kara düşün oturda
http://i1235.photobucket.com/albums/ff438/bosu_hj1004/KPSKHJ/kp44.jpg
boşada ağlama 1 hafta dayan :mad:
http://media.tumblr.com/tumblr_lv2bibOTkM1qfa2r8.gif
gördüm ya Allah iyiliğini versin unnim ya çok iyi düşünmüşsün inşallah görür de utanır azıcık ama yok utanmaz o bir de retwitler güler o ona
allahmı söyletiyo ne inşallah deyin kız :7:
o kadar uzağa gitmenin de ne alemi varsa onu da anlamadım yani hiç yani kendi ülkelerinde eksiklik var sanki :S gerçi her 1 kıza 4 oppa düşüyomuş galiba aba :hm:
çelik don iyi fikirmiş aklıma gelen en iyi çözüm :utng:

mhtpklc
24.04.13, 23:06
kaçış 10 numara hyun sürekli düşmesiyle dikkat çekmiş galiba programda heheallahmı söyletiyo ne inşallah deyin kız hadi inşallah :zipir: aklıma gelen en iyi çözüm iyi iyi bu o_O

o an o fan... devam edemeyeceğim :z003:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/537924_367361966702640_1151163768_n.jpg

böyle gereksiz şeylere ne gerek vardı acaba :@ neden bir birilerinin ayaklarına dokunuyorlar ki :k1 (8):

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/488055_484171638317254_103270917_n.jpg

büşra2
24.04.13, 23:18
hyun sürekli düşmesiyle dikkat çekmiş galiba programdaaynen napsın küçükken kösteğini kestirmemişler iki adımda bi düşüyo :7:
iyi iyi bu o zaman yazdım bi kenara :zipir:
o an o fan... devam edemeyeceğimben ben ben konuşamayacağım:c009::c009::c009:
böyle gereksiz şeylere ne gerek vardı acaba neden bir birilerinin ayaklarına dokunuyorlar ki gerizekalılık töbe töbe ya bunlar iyi hoş da çok yersiz boş ve aptalca şeylerle uğraşıyolar vallahi bebe gibi olmadık şeyler yaptırıyolar:ban::ban:

yong hwa & il woo <3
24.04.13, 23:39
kız bilmiyomusun playful kiss çekilirken hyunla bu kız 6 ay çıkmışlar
Artık bilmiyorum demekten yoruldum ama bilmediğim ne kadar çok şey var :( Bunu da duydum iyice soğudum çocuktan ayy nasıl midesi kaldırmış o kız çok çirkin ve uyuz :(
Yalnız çocuk iyi yükseliş yapmış hehe O kızdan sonra seni bulması... Çok şanslı bu paşa :7:
yok daha önce duyduğum için sakinim
Bu sakin halin yani :7:
hyunun olma ihtimali yüksek kızda amma genişmiş bi adamın evine gitmek
Valla canım yaa kızda var bir tuhaflık :D Zeka seviyesi gerçekte de dizideki gibiyse olabilir tabi bilemeyeceğim :hm:

bundan sonra gece gece burada seni görürsem git yat zıbar diyeceğim (şaka diyorum ha )
De valla canım hak ettim bunu hehe Vah canım her şeye alınıyorum diye sonuna da şaka diyorum ha yazmış :df: Düşünceli kızın hali başka oluyor tabi hehe
ay gördüm kız hem de hepsini gördüm çok mu içten söyledin nedir ben koreye gitmişim bulmuşum hepsini bir minibüse yerleştirmişim yürüyün gidiyoruz sizi birileriyle tanıştırcam diyorum rüyamda bile sizi düşünüyorum ya
Tabi kuzu Allahın saf ve temiz kuluyum ben :7: Her istediğim oluyo çok şükür :7: Aferin sana hep böyle bizi düşün hehe Ben rüyamda görsem hepsini alır kaçardım hehe (şaka diyorum ha)
ben değilim valla jun un kumları böyle rahat inarda bu konularda hiç rahat değildir bakma sen mehtaba
Mehtap işini biliyor kuzu hehe O kıskanmadıkça junun da aldatası gelmiyor hehe Hatta bu durumdan öyle sıkılmış ki artık kendisi kendi üzerine kuma arıyor hehe
doğru biz fazla rahatız ama ne yapalım buradan kalksan kızı bulsak yolsak ne kadar masraf biliyor musun sen
Canım sendeki bu masraf takıntısı hehe Gerçi öğrencilik işte hepimizde var biraz :7:
SİZ İKİ KUMA BİRLEŞİP ÇİNAREYLE BENİ ÖLDÜRMEK İSTİYOSUNUZ DEMİ FELAKET TELLALIMIINIZ KIZ VALLAHİ ÇİNLER TEPEME DOLUYO AAAA AYIP BU KIZLARIN KALBİ VAR BİŞEY FALAN OLURDA DEMİYOSUNUZ SİZ MEVLANA HESABI GEL GEL DİYOSUNUZ DA BİZ O KADAR GELİŞEMEDİK HENÜZ
Mevlana hesabı gel gel hehe Bu laf da buraya çok güzel uymuş :7:
hyun un ayrılma sebebi ne peki lisedeki aşkımı unutamadım o yüzden seninle olamıyoruz yaa o kadar da akıllı değilmiş eskiyi unutturamadığına göre
O lisedeki aşk kim yaa o_O Bir de o mu çıktı :7:
tabi kızarım ayrıca kızıncada çok öfkelenirim haberiniz ola
elbet elime düşersiniz ama yada düşmeyin emin olun çok kötü olur
Aman canım dikkat et mehtaba bulaşma :7: Onun işkence yöntemleri bir harika o_O Ama üzerinde denemediği sürece :df:yok kızz ne intikam alacam yalnızca benden başkası olursa paşamında onunda kulaklarından kızgın yağ döküp gözlerine mil çektirtirim yada olmadı ikisinede çelikten hiç çıkaramayacakları birer don giydittiririm yosa size bişey yapmam öyle kötü biri değilimdir
o_O Senin işkenceler de iyiymiş :zipir:
hem sen şu salak kızla aynı kırlentin olduğu yerde bulunuyosunda ben saeng e bal deyincemi zoruna gidiyo yaa öyle kalırsın işte o pörtlek gözlerini oydurtma bana
Kız insan erine pörtlek gözlü der mi hehe Yalnız paşaya böyle sözünü geçirmen de iyiymiş :zipir:
hiç yani kendi ülkelerinde eksiklik var sanki gerçi her 1 kıza 4 oppa düşüyomuş galiba aba
Yarısını bize versinler :zipir:
böyle gereksiz şeylere ne gerek vardı acaba neden bir birilerinin ayaklarına dokunuyorlar ki
gerizekalılık töbe töbe ya bunlar iyi hoş da çok yersiz boş ve aptalca şeylerle uğraşıyolar vallahi bebe gibi olmadık şeyler yaptırıyolar
Ayağını bile kıskanıyon mu kız :7:
NOT: Bu kadar alıntıyı yapana kadar canım çıktı hehe Bugün ne çok konuşmuşsunuz öyle :7: Neden bilmiyorum ama hepsine cevap verme gereği hissettim hehe Kontrol etmek için yazdıklarımı okuyayım dedim kendim bile üşendim :7: Umarım yanlış bir şey yazmamışımdır :df:

sensenom
25.04.13, 00:33
ben gercekden supelenmisdim
demeki yanilmadim.
gerci kiz da guzel
e filimin etgiside var tabi :princess 12:
bu kore dizisini izleyen varmi A Gentleman s Diginity gercekden cok guzel,komik erkekleri oldugu kimi anlatan dizi
mutlaka izliyin.
konudan disaridi tabi bu ayri :df:
ne yapiyim yazarak soylemek istedim :princess 2:

büşra2
25.04.13, 01:01
Artık bilmiyorum demekten yoruldum ama bilmediğim ne kadar çok şey var Bunu da duydum iyice soğudum çocuktan ayy nasıl midesi kaldırmış o kız çok çirkin ve uyuz
Yalnız çocuk iyi yükseliş yapmış O kızdan sonra seni bulması... Çok şanslı bu paşa paşama hep derim ben ona allahın bi lütfuyum yatıp kalkıp dua etmesi lazım :zipir:
Bu sakin halin yani hımm sinirli halimi düşün işte :7:
Mehtap işini biliyor kuzu ahh o mehtap yokmu o mehtap fena fena :S
Mevlana hesabı gel gel Bu laf da buraya çok güzel uymuş ama öyle yapmıyolarmı her gördüklerine gel diyolar :7:
O lisedeki aşk kim yaa Bir de o mu çıktı lisedeyken biriyle çıkıyomuş bi 3 sene falan çıkmış heralde ünlü olacağı zaman kız terketmiş ( nasıl bi pişmanlık duyuyodur artık ben olsam bunalımdan çıkamazdım hehe )
Aman canım dikkat et mehtaba bulaşma Onun işkence yöntemleri bir harika Ama üzerinde denemediği süreceyok işkenceleri birbirimizde denemiyoruz :)
Senin işkenceler de iyiymiş ne sandın hehe
Kız insan erine pörtlek gözlü der mi Yalnız paşaya böyle sözünü geçirmen de iyiymiş ama öyle kuzum gözleri pörtlek(hoş ben onun pörtlek halini seviyorum ama :utng: ) hatta grup bile dalga geçiyodu koreli değil falan diyolardı hehe
Yarısını bize versinler yedeklerede razıyız diyosun hehe mesela bof da hyun yedekti ben ona vallahi razıydım hehe
Ayağını bile kıskanıyon mu kız hayır bebeim ayağını kıskandığımdan değil yaptıkları saçma hareketlere diyorum çok saçma değilmi sizcede :hm:

sensenom
25.04.13, 01:10
nasıl bir dönüş oldu bu hala başım dönüyor :k1 (10):

durun araya saengi katalım da tatlı görüp tatlı konuşalım hehe hehe

Heo Young Saeng - Guest at Arirang TV After School Club

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/936607_566446653400310_853336637_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/301933_566446613400314_1230234012_n.jpg[/B][/QUOTE]

ben bu tv izliyorum.
tatli-tatli ama kkj da cok tatli.bu arada kendileri benim 3 cu gozarim oluyorda :7:
nezman asgerden donecek :hm:

büşra2
25.04.13, 01:59
kkj da cok tatli.bu arada kendileri benim 3 cu gozarim oluyorda
nezman asgerden donecek
daha yeni gitti bismillah tatlım adamlar nerden baksan 2 sene askerlik yapıyo :S
min beyin köpekciği :df:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/532867_480883025315883_229712915_n.jpg
el itiyle foto çekiniyo bizimki çölde dağda ayak birleştirip geziyo :@

sensenom
25.04.13, 02:07
daha yeni gitti bismillah tatlım adamlar nerden baksan 2 sene askerlik yapıyo :S
min beyin köpekciği :df:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/532867_480883025315883_229712915_n.jpg
el itiyle foto çekiniyo bizimki çölde dağda ayak birleştirip geziyo :@

evet ya vatan borcu ne yapmali:df: dualarimiz onunla.kimnamgili beklerken sacima aklar dusdu
gelsede yeni filime,dramaya cekilse.kkj beklemekden yaslanirim herhalde :7::k1 (37):
senin pasaha askere gitdimi :hm:

yong hwa & il woo <3
25.04.13, 02:21
paşama hep derim ben ona allahın bi lütfuyum yatıp kalkıp dua etmesi lazım
Tabi kız çocuğun her gün yatıp kalkıp 2 rekat şükür namazı kılması lazım seni bulduğu için hehe
hımm sinirli halimi düşün işte
Düşünmek bile istemiyorum :S
ahh o mehtap yokmu o mehtap fena fena
İyi kız iyi hele işkence yöntemlerine bitiyorum o_O
ama öyle yapmıyolarmı her gördüklerine gel diyolar
Aynen canım ben de hep diyorum ama anlamadım gitti heyecan arıyorlar herhalde :7:
lisedeyken biriyle çıkıyomuş bi 3 sene falan çıkmış heralde ünlü olacağı zaman kız terketmiş ( nasıl bi pişmanlık duyuyodur artık ben olsam bunalımdan çıkamazdım )
hehe Aman iyi olmuş yoksa paşa seni nasıl bulacaktı :zipir: Ama haklısın kızın yerinde olaydım intihar etmeyi düşünürdüm :hm:
yok işkenceleri birbirimizde denemiyoruz
Bak bunu güzel söyledin bence de öyle olmalı hehe
ne sandın
hehe Tabi paşa söz konusu olunca diyorsun o_O
ama öyle kuzum gözleri pörtlek(hoş ben onun pörtlek halini seviyorum ama ) hatta grup bile dalga geçiyodu koreli değil falan diyolardı
Hımm bak gözlerinin pörtlekliğini ben de beğeniyorum :utng: Yani eniştem diye demiyorum hem kore hem de diğer milletlerin cazibesine sahip :7:
yedeklerede razıyız diyosun mesela bof da hyun yedekti ben ona vallahi razıydım
Kuzu ona sayfanın tamamı razı gelir herhalde hehe Ama olaydan birkaç dakika sonra sebebi bilinmeyen ölümler gerçekleşir :zipir:
hayır bebeim ayağını kıskandığımdan değil yaptıkları saçma hareketlere diyorum çok saçma değilmi sizcede
Haklısın valla tatlım :) Saçma bile denemez salakça olmuş :Dadamlar nerden baksan 2 sene askerlik yapıyo
Gerçekten adamlar askere gidiyo geldiğinde tanıyamıyoz resmen :S Niye o kadar uzunki onların :hm: Oyuncular için falan çok kötü oluyo kariyerlerini kötü etkiliyo :(
el itiyle foto çekiniyo bizimki çölde dağda ayak birleştirip geziyo
Kız el denir mi enişten o senin :7: Yalnız yine sinir yapmamış haline denk geldim sanırım hehe
min beyin köpekciği
Çok mahsun bakmış :df:
bu kore dizisini izleyen varmi A Gentleman s Diginity gercekden cok guzel,komik erkekleri oldugu kimi anlatan dizi
mutlaka izliyin.
Bu diziyi izlemedim ama mutlaka izleyeceğim canım herkes çok tavsiye ediyor :)

mhtpklc
25.04.13, 02:40
gerizekalılık töbe töbe ya bunlar iyi hoş da çok yersiz boş ve aptalca şeylerle uğraşıyolar vallahi bebe gibi olmadık şeyler yaptırıyolar çocuklar bile bırak böyle salak şeyleri diyorlar artık ya heheMehtap işini biliyor kuzu O kıskanmadıkça junun da aldatası gelmiyor Hatta bu durumdan öyle sıkılmış ki artık kendisi kendi üzerine kuma arıyor hiç bu açıdan düşünmemiştim ama bu da çok mantıklı o_OCanım sendeki bu masraf takıntısı Gerçi öğrencilik işte hepimizde var biraz hep jundan bulaştı hep :7: istediğim yere çok güzel harcarım da işime gelmeyene zırnık koklatmam :7:NOT: Bu kadar alıntıyı yapana kadar canım çıktı Bugün ne çok konuşmuşsunuz öyle Neden bilmiyorum ama hepsine cevap verme gereği hissettim Kontrol etmek için yazdıklarımı okuyayım dedim kendim bile üşendim Umarım yanlış bir şey yazmamışımdır

konuştuk evet ben çok eğlendi çok güldüm bu gün hem de :Dahh o mehtap yokmu o mehtap fena fena ayy hiç mütevazı olamayacağım çok fenayımdır gerçekten hehe hehe İyi kız iyi hele işkence yöntemlerine bitiyorum iyiyim dimi :df: ama sonuna işkence falan deyince kimse de inanmaz ki iyi olduğuma hehe

sensenom
25.04.13, 02:40
Bu diziyi izlemedim ama mutlaka izleyeceğim canım herkes çok tavsiye ediyor :)[/QUOTE]

mutlaka izle:df:
vakdin varsa simdi basla
okadar guleceksinki annatamam
ben 10 bolumdeyim gozlerimden yaslar akiyor hehehehehehehehe

mhtpklc
25.04.13, 02:45
nezman asgerden donecek kyunun askerden dönmesine

453 gün

var.. böhü böhü böhü

http://www.kyu-jong.com/upfile/gallery/kyu/big/2012726204016.JPG

büşra2
25.04.13, 02:46
senin pasaha askere gitdimi kız yok daha dur ağzından yel alsın düşünmüyoz :S
Aman iyi olmuş yoksa paşa seni nasıl bulacaktı Ama haklısın kızın yerinde olaydım intihar etmeyi düşünürdüm demi ne kötü bi durum :7:
Hımm bak gözlerinin pörtlekliğini ben de beğeniyorum Yani eniştem diye demiyorum hem kore hem de diğer milletlerin cazibesine sahip yaa adam yakıyo ortalığı :utng: ama allah için göz konuşunda grupta 1. bence min paşamın bana göre dudakları daha güzel ama gözde min başka hele o sürme çekmiyomu valla çok güzel oluyo yiğidi öldür hakkını yeme :)
Kuzu ona sayfanın tamamı razı gelir herhalde Ama olaydan birkaç dakika sonra sebebi bilinmeyen ölümler gerçekleşir aman aman diyosun yani hehe
Haklısın valla tatlım Saçma bile denemez salakça olmuş yani bebe belik işi gibi :(
Kız el denir mi enişten o senin Yalnız yine sinir yapmamış haline denk geldim sanırım napıyım o kadar para verdi junla min in köpeklerinin 2 katı büyük köpekler aldı senede 1 anca foto çekiniyo evede uğramayacak diye korkar oldum artık :S
çocuklar bile bırak böyle salak şeyleri diyorlar artık ya aynen kuzu :S
ayy hiç mütevazı olamayacağım çok fenayımdır gerçektenbilmemmi az değilsin sen :7:
Bu diziyi izlemedim ama mutlaka izleyeceğim canım herkes çok tavsiye ediyor
mutlaka izle
vakdin varsa simdi basla
ben 10 bolumdeyim gozlerimden yaslar akiyor[/quote]evet izledim baya güzel f4 ün yaşlanmış hali :7:
kyunun askerden dönmesine

453 gün

var.. niye hatırlattınızki ayy vallahi özledim ben bu sıpayı :'( :'(

mhtpklc
25.04.13, 02:55
niye hatırlattınızki ayy vallahi özledim ben bu sıpayı sen bir de bana sor ben ilk tanıdığımda kyu askere gitmişti daha çok yeniydi böhü ne bir albümünü gördüm çıkar çıkmaz ne bir performansını böhü

sensenom
25.04.13, 02:57

453 gün

var.. böhü böhü böhü

http://www.kyu-jong.com/upfile/gallery/kyu/big/2012726204016.JPG

okadarmi vaybe :giride: ne yapalim bekleyeceyiz
sen gunleri sayiyorsun kiz hehehehe
merak etmeyelim sayili gun cabuk kecer:cing: yalan isde yalan nesi cabuk kececekse
hic anlamadim kos koca i2i yil ne yapiyorlari ki,

mhtpklc
25.04.13, 03:01
okadarmi vaybe ne yapalim bekleyeceyizee yapacak bir şey yok böhüsen gunleri sayiyorsun kiz yok kız sağolsun hayranlar bir sayaç koymuşlar oradan bakıyorum hehe hehe buradan bakabilirsin :D

http://www.kyu-jong.com/

merak etmeyelim sayili gun cabuk kecer yalan isde yalan nesi cabuk kececekse
hic anlamadim kos koca i2i yil ne yapiyorlari ki, hiç geçmiyor gerçekten de böhü kyu askerliğini kamu görevlisi olarak yapıyor :D

sensenom
25.04.13, 03:03
kız yok daha dur ağzından yel alsın düşünmüyoz :S
uzulme senide bekliyor bu gunlerden :gircray:
evet izledim baya güzel f4 ün yaşlanmış hali :7:
damda usdune basdin D:
ben kari kocaya bayildim :c1 (8):

büşra2
25.04.13, 03:08
sen bir de bana sor ben ilk tanıdığımda kyu askere gitmişti daha çok yeniydi ne bir albümünü gördüm çıkar çıkmaz ne bir performansını anaaa yazık sana kız valla ben baya tanıyorum ( sohbetimiz var dermişim ) dinlemeye başladıktan bikaç sene sonra ayrıldılar o kadar söyleyim ve o yüzden ciddi anlamda özledim adamı :S
sen gunleri sayiyorsun kiz
kız triples olupta gün saymayanmı var :'(
hiç geçmiyor gerçekten de kyu askerliğini kamu görevlisi olarak yapıyor yok yok geçmez ben paşamı yollamam askere falan :S

sensenom
25.04.13, 03:11
ee yapacak bir şey yok böhüyok kız sağolsun hayranlar bir sayaç koymuşlar oradan bakıyorum hehe hehe buradan bakabilirsin :D
gordum gordum hehehehehehehehe uzulme canim arkadasim elden bisey gelmes ki, dua edelimde i2i yili iyi kecsin kkjcancin kisda usumesin :'P yazda bocekler rahatsiz etmesin :D:

hiç geçmiyor gerçekten de böhü kyu askerliğini kamu görevlisi olarak yapıyor :D

bi bakacaksin donmus :giride:

mhtpklc
25.04.13, 03:16
anaaa yazık sana kız valla ben baya tanıyorum ( sohbetimiz var dermişim ) dinlemeye başladıktan bikaç sene sonra ayrıldılar o kadar söyleyim ve o yüzden ciddi anlamda özledim adamı off off onları hiç birlikte görememiş olmak çok üzücü böhü ayy neyse yine çok üzüldüm duygulandım böhüyok yok geçmez ben paşamı yollamam askere falan biz boynu bükük triplesler ne yazık ki hepsini teker teker göndereceğiz 2 3 seneye böhübi bakacaksin donmus gerçekten öyle olacak mı ya hiç geçmiyor sanki böhü başka şey olsa su gibi akıp geçer zaman mesela sınav :@

sensenom
25.04.13, 03:18
kız triples olupta gün saymayanmı var :'(
benimkide is vallahD: birinin askeri bitiyor oh rahatladim diyorum bakiyorum oteki gitmis :'(
bu koreciklerimede hic ayak uyduramiyorum :emoticon-anime-020:

büşra2
25.04.13, 03:22
off off onları hiç birlikte görememiş olmak çok üzücü ayy neyse yine çok üzüldüm duygulandım sahnede devlesen 5 adam ahh ahh :'(
biz boynu bükük triplesler ne yazık ki hepsini teker teker göndereceğiz 2 3 seneye h,ç sormaa paiam yine 29 30 gibi düşünüyo kyu gelince saeng gidecekmiş :'(
gerçekten öyle olacak mı ya hiç geçmiyor sanki başka şey olsa su gibi akıp geçer zaman mesela sınav o zaman gelsin ibodan
buda gecer buda gecer
alismaliyiz dayanmaliyiz dayanmaliyiz

sensenom
25.04.13, 03:25
başka şey olsa su gibi akıp geçer zaman mesela sınav :@[/QUOTE]
tabi kkjcanin askerliyi sinavdan onemli oldiyi icin aniyorum canim coook iyi aniyorum :7::7:
cabuk hemde su gibi cabuk kececek sen yeterki umud ed
tabi bende

yong hwa & il woo <3
25.04.13, 03:25
hiç bu açıdan düşünmemiştim ama bu da çok mantıklı
Tabi benim de nerden aklıma geliyor böyle şeyler bilmiyorum ama bence de mantıklı bir açıklama oldu hehe
hep jundan bulaştı hep istediğim yere çok güzel harcarım da işime gelmeyene zırnık koklatmam
Tabi kuzu tutumlu olmak güzeldir :)
konuştuk evet ben çok eğlendi çok güldüm bu gün hem de
Bir ben yoktum herhalde :'( Yokluğumu fark ettiniz mi bari :hm: Hiç aklınıza geldim mi :'(
hehehehehehe
iyiyim dimi ama sonuna işkence falan deyince kimse de inanmaz ki iyi olduğuma
Olsun kız ben inanıyorum yetmez mi :zipir: İnanmayan çıkarsa birlikte indiririz kuzu problem değil o_O
vakdin varsa simdi basla
ben 10 bolumdeyim gozlerimden yaslar akiyor
Valla şimdi bir güzel uyumayı düşünüyorum sınav haftamın bitmesinin şerefine :7: Ama hafta sonu kesin başlarım canım :df:
demi ne kötü bi durum
Valla evlat acısı gibi koyar :7:
yaa adam yakıyo ortalığı ama allah için göz konuşunda grupta 1. bence min paşamın bana göre dudakları daha güzel ama gözde min başka hele o sürme çekmiyomu valla çok güzel oluyo yiğidi öldür hakkını yeme
Ben ikisini de beğeniyorum da hyunun gözlerinin pörtlekliği daha bi güzel geliyo sanki :7: Ama dudaklar konusunda haklısın :zipir:
aman aman diyosun yani
Aynen öyle diyorum canım hehe
napıyım o kadar para verdi junla min in köpeklerinin 2 katı büyük köpekler aldı senede 1 anca foto çekiniyo evede uğramayacak diye korkar oldum artık
Eve uğrar kız merak etme seni görmeden duramaz :7:
evet izledim baya güzel f4 ün yaşlanmış hali
Kız ben de çok merak ettim şimdi :7: Bu hafta sonu kesin bakıyorum şu diziye :)
anaaa yazık sana kız valla ben baya tanıyorum ( sohbetimiz var dermişim ) dinlemeye başladıktan bikaç sene sonra ayrıldılar o kadar söyleyim ve o yüzden ciddi anlamda özledim adamı
Düşünün artık ben daha yeni tanıyorum :'( Adamı askere gidince keşfettim :'(

mhtpklc
25.04.13, 03:27
sahnede devlesen 5 adam ahh ahh deme öyle gece gece ağlayacağım şimdi böhüh,ç sormaa paiam yine 29 30 gibi düşünüyo kyu gelince saeng gidecekmiş off of saeng gelmeden de diğer üyeler gider çünkü 30 a ne kaldı ki şurada 86lılar 27 87liler 26 bitiyor bir de kora yaşları birer yaş önden gidiyor galiba böhüBir ben yoktum herhalde Yokluğumu fark ettiniz mi bari Hiç aklınıza geldim mi inan ki aklıma geldi hatta sayfana girip baktım bile açık mısın diye :D çinareye de baktım ama o da gündüzleri hiç girmiyor :SOlsun kız ben inanıyorum yetmez mi İnanmayan çıkarsa birlikte indiririz kuzu problem değil biz seninle iyi çete olduk yalnız :zipir:tabi kkjcanin askerliyi sinavdan onemli oldiyi icin aniyorum canim coook iyi aniyorum
cabuk hemde su gibi cabuk kececek sen yeterki umud ed
tabi bende yok ya sınav daha önemli ileride kyu doyurmayacak ki beni hehe heheValla şimdi bir güzel uyumayı düşünüyorum sınav haftamın bitmesinin şerefine geçmiş olsun :D

sensenom
25.04.13, 03:31
Valla şimdi bir güzel uyumayı düşünüyorum sınav haftamın bitmesinin şerefine :7: Ama hafta sonu kesin başlarım canım :df:
kutlarim canim heyooo tatli ruyalar :d1 (30):
baya guleceksin D:

sensenom
25.04.13, 03:35
yok ya sınav daha önemli ileride kyu doyurmayacak ki beni hehe hehegeçmiş olsun :D[/QUOTE]

hehehehehehehehe sonunda hayirli yolun buldun yani:k1 (45)::7:

mhtpklc
25.04.13, 03:35
saeng müzikaldi albüm tanıtımı için programlardı ...nasıl futbola vakit buldun acaba :@

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/28053_367336123371891_1690430224_n.jpg

sensenom
25.04.13, 03:39
saeng müzikaldi albüm tanıtımı için programlardı ...nasıl futbola vakit buldun acaba :@

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/28053_367336123371891_1690430224_n.jpg

neyapsin cocuk ozenmis isde
birazda top besinde kosuyumda halim ne olacag demis

yong hwa & il woo <3
25.04.13, 03:40
inan ki aklıma geldi hatta sayfana girip baktım bile açık mısın diye çinareye de baktım ama o da gündüzleri hiç girmiyor
Sağol canım bir tek sen düşünürsün işte beni de :P hehe Evet yaa çinareyi çok özledim yaz tatili gelince falan daha çok uğrar inşallah :df:
biz seninle iyi çete olduk yalnız
Tabi canım harika bir ekibiz valla o_O
yok ya sınav daha önemli ileride kyu doyurmayacak ki beni
hehehehe Doyma ve tasarruf anlayışın beni gülme krizine sokuyor hehehehe
geçmiş olsun
Sağol canım geçerken bayağı büyük yaralar bıraksa da geçti gitti mutluyum :D
kutlarim canim tatli ruyalar
baya guleceksin
Sağol canım sana da iyi geceler :df:

büşra2
25.04.13, 03:42
off of saeng gelmeden de diğer üyeler gider çünkü 30 a ne kaldı ki şurada 86lılar 27 87liler 26 bitiyor bir de kora yaşları birer yaş önden gidiyor galibkız onlar bizim gibi hesaplamıyo 1 sene geç hesaplıyolar yaşı :7:
üşünün artık ben daha yeni tanıyorum Adamı askere gidince keşfettim neyse sizde gelince doyarsınız :)
Kız ben de çok merak ettim şimdi Bu hafta sonu kesin bakıyorum şu diziye izle izle komik bi dizi :7:
saeng müzikaldi albüm tanıtımı için programlardı ...nasıl futbola vakit buldun acaba bunlar varya futbol için canını veriyolar :@
neyse kuzular ben kaçar dizi izleyip yatacağım iyi geceler

yong hwa & il woo <3
25.04.13, 03:44
neyse sizde gelince doyarsınız
İnşallah :) Bir de grup birleşirse mikemmel olur :)
neyse kuzular ben kaçar dizi izleyip yatacağım iyi geceler
Sana da canım :df:

mhtpklc
25.04.13, 03:49
neyapsin cocuk ozenmis isde
birazda top besinde kosuyumda halim ne olacag demis
biraz mı :hm: evinden çok halı saha da bu heheSağol canım bir tek sen düşünürsün işte beni de Evet yaa çinareyi çok özledim yaz tatili gelince falan daha çok uğrar inşallah ahh o yaz gelse :S hem yaza hyun ve jundan da albümler gelecek :zipir:kız onlar bizim gibi hesaplamıyo 1 sene geç hesaplıyolar yaşı koreye göre yaşları daha büyük oluyor diye biliyorum geçen de shinee jonghyunun doğum günü sayfasında uluslar arası 23 koreye göre 24 e giriyor diye yazıyordu :D hangi takvim acaba onların ki :hm:neyse kuzular ben kaçar dizi izleyip yatacağım iyi geceler ben de gidiyorum herkese iyi geceler :D

yong hwa & il woo <3
25.04.13, 03:53
ahh o yaz gelse hem yaza hyun ve jundan da albümler gelecek
Hadi yaa o_O Sabırsızlıkla bekliyor olacağım :zipir:
ben de gidiyorum herkese iyi geceler
Sana da tatlım :D

sensenom
25.04.13, 03:58
bende kacar :d1 (30):
hepinize iyi geceler :d1 (19):

pnrkaplan
25.04.13, 17:27
oooo muhabbet su gibi akmış gitmiş :)

Tabi kuzu Allahın saf ve temiz kuluyum ben Her istediğim oluyo çok şükür Aferin sana hep böyle bizi düşün Ben rüyamda görsem hepsini alır kaçardım (şaka diyorum ha)

sana da diyeceğim hain dom dom hehe hehe hehe

tatli-tatli ama kkj da cok tatli.bu arada kendileri benim 3 cu gozarim oluyorda

bir ve ikinci göz ağrın kim bakayım

kyu jong'un en çok beğendiğim fotosu budur

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/534827_177262759092633_1025182606_n.jpg

min beyin köpekciği

artık bıktım bu köpek fotolarından insan azıcık kendi fotosunu koyar ya zaten yine kayıplara karıştı bir yüzünü görelim çok mu bir şey istiyoz ya

453 gün

var..

daha çok var böhü sonra o gelecek saeng gidecek sonra min gider askere jun ve hyun bu ikisinden biri en son gidecek gibi geliyor böhü

büşra2
25.04.13, 19:07
artık bıktım bu köpek fotolarından insan azıcık kendi fotosunu koyar ya zaten yine kayıplara karıştı bir yüzünü görelim çok mu bir şey istiyoz ya

işleri güçleri köpek bizim burda köpeklerle uğraşana kız da vermiyolar köpek bakıcısı mı olacan diye hehe

kızlar ne dicem bugün jun u gördüm rüyamda kız ben arkadaşlarla biyerde oturuyomuşum ama hayvanat bahçesi gibi biyer filler aslanlar falan izliyoz birden aslanın biri çıktı kafesten hepimiz kaçtık doğal olarak jun geliyo o sıra gitme diyorum anlamıyo bakacam diye yan tarafa geçmesiyle aslanın bacağını kapması bir oldu canım çıktı kız kurtaracam diye zorla kurtardım bacağını falan sardım jun değilde ben ölüyodum yani ayyy hayırdır diyelim hayır olsun da jun un başınadan uzak olsun inşallah :'(

sensenom
25.04.13, 21:42
oooo muhabbet su gibi akmış gitmiş :)
hic sensiz olurmu canim kaplanim :df:
bir ve ikinci göz ağrın kim bakayım
kimnamgil,jang hyuk :d1 (24): aslinda sevdiyim sanicalar cok ama bunlarin yeri ayri :d1 (7):
kyu jong'un en çok beğendiğim fotosu budur
cok yakisikli ask gibi bakiyo c:c027:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/534827_177262759092633_1025182606_n.jpg

artık bıktım bu köpek fotolarından
sevdinse kedisiyle,kopeyile seveceksin :zd02:

daha çok var böhü sonra o gelecek saeng gidecek sonra min gider askere jun ve hyun bu ikisinden biri en son gidecek gibi geliyor böhü

bizde burda asker yolu bekliye bekliye bituaf olacayig:c1 (9):

mhtpklc
25.04.13, 22:16
daha çok var sonra o gelecek saeng gidecek sonra min gider askere jun ve hyun bu ikisinden biri en son gidecek gibi geliyor bana saeng bu müzikal bittikten sonra gidecek gibi geliyor ama bakalım göreceğiz böhükızlar ne dicem bugün jun u gördüm rüyamda kız ben arkadaşlarla biyerde oturuyomuşum ama hayvanat bahçesi gibi biyer filler aslanlar falan izliyoz birden aslanın biri çıktı kafesten hepimiz kaçtık doğal olarak jun geliyo o sıra gitme diyorum anlamıyo bakacam diye yan tarafa geçmesiyle aslanın bacağını kapması bir oldu canım çıktı kız kurtaracam diye zorla kurtardım bacağını falan sardım jun değilde ben ölüyodum yani ayyy hayırdır diyelim hayır olsun da jun un başınadan uzak olsun inşallah
en son hyunu gördün bir tuhaftı dedin adam hastalandı bu seferde juna bir şey olmasın :S

3:20 'de arkadaki amcam bayağı beğendi bizimkileri :cps::cps::cps:

http://www.youtube.com/watch?v=uZBklyFcQBg

pnrkaplan
25.04.13, 22:44
kızlar ne dicem bugün jun u gördüm rüyamda kız ben arkadaşlarla biyerde oturuyomuşum ama hayvanat bahçesi gibi biyer filler aslanlar falan izliyoz birden aslanın biri çıktı kafesten hepimiz kaçtık doğal olarak jun geliyo o sıra gitme diyorum anlamıyo bakacam diye yan tarafa geçmesiyle aslanın bacağını kapması bir oldu canım çıktı kız kurtaracam diye zorla kurtardım bacağını falan sardım jun değilde ben ölüyodum yani ayyy hayırdır diyelim hayır olsun da jun un başınadan uzak olsun inşallah

aaaahhhh sen benim yüreğime mi indirecen :k1 (30): yok yok poponu açık uyumuşsun sen :k1 (30):

bizde burda asker yolu bekliye bekliye bituaf olacayig

beş asker yolu beklemek gerçekten zor olacak bari aynı anda gitseler ne iyi olurdu böhü

bana saeng bu müzikal bittikten sonra gidecek gibi geliyor ama bakalım göreceğiz

oda çok erken olur ya :k1 (24):

en son hyunu gördün bir tuhaftı dedin adam hastalandı bu seferde juna bir şey olmasın

ay aman Allah korusun hastalanmasın sakın buda :k1 (30):

mhtpklc
25.04.13, 22:50
oda çok erken olur ya erkenden yapsın gelsin daha iyi bence biri geldi öbürü gitti olursa 10 senede anca biter o askerlikler saeng yaz sonu gitsin diğerleri de 2014 yaz.. 2016'da hepsini tam kadro bekliyorum :Day aman Allah korusun hastalanmasın sakın buda hastalanmasın evet ya böhü

sensenom
25.04.13, 22:58
beş asker yolu beklemek gerçekten zor olacak bari aynı anda gitseler ne iyi olurdu böhü
besi birden gitselerdi bizler burada kimin dedi kodusun yapadrik :princess 12:
cok dusunceliler teker teker gidiyorlar ki ,bizlercin dedikodu yapmaga birileri kalsin :princess 6:
ben alisdim asker yolu beklemeye
khj gidince busra neyapacag :gircray:

ay aman Allah korusun hastalanmasın sakın buda :k1 (30):[/B][/QUOTE]

iyi yazalim iyi olsun D:

büşra2
25.04.13, 23:22
en son hyunu gördün bir tuhaftı dedin adam hastalandı bu seferde juna bir şey olmasınaa demi öyle olmuştu :S aman allah korusun üstünden uzak olsun :S
aaaahhhh sen benim yüreğime mi indirecen yok yok poponu açık uyumuşsun sen yok kız valla kapalıydı hatta sıcak su bile koymuştum koynuma ama :S ya napıyım ben seçemiyorum ya rüyamı çıktı geldi :'( ben istermiydim öyle olsun :'(
beş asker yolu beklemek gerçekten zor olacak bari aynı anda gitseler ne iyi olurdu asker demeyin yaa valla ağlayasım geliyo ahh paşam ay ne paşası kyucan ( gitmeden paşama ağlamaya başlıyorm :'( )
bana saeng bu müzikal bittikten sonra gidecek gibi geliyor ama bakalım göreceğiz yok kuzu kyucan geldikten sonra gideceğim demiş :S
ay aman Allah korusun hastalanmasın sakın buda
yaa yok bişey olmaz yani inşallah :S
hastalanmasın evet ya ayşşş kendimi felaket tellalı gibi hissettim :'(
khj gidince busra neyapacag
yüreğime indirmeyin yaaa ben unutmaya gelmeyecekmiş o günler gibi davranıyorummmmm
http://media.tumblr.com/656b9eecbdb6b070499fd72ca4a4dc63/tumblr_inline_mkr1hhlqMe1qz4rgp.gif

sensenom
25.04.13, 23:47
yüreğime indirmeyin yaaa ben unutmaya gelmeyecekmiş o günler gibi davranıyorummmmm
http://media.tumblr.com/656b9eecbdb6b070499fd72ca4a4dc63/tumblr_inline_mkr1hhlqMe1qz4rgp.gif[/QUOTE]

sen simdiden bu haldasin kim bilir ozaman neler olur böhü

büşra2
25.04.13, 23:54
sen simdiden bu haldasin kim bilir ozaman neler olur yüreğime iner heralde ama cidden ağlarım çünkü ben ömrümde hiçbir ünlüyü böyle sevmemiştim hyun başka ama sadece hyun için de değil mesela min yada jun da gitse ağlarım kyuda o junla falan sarıldıkları fotoda acayip kötü olmuştum :'( istem dışı gözlerimden yaşlar pıt pıt pıt :'(

sensenom
26.04.13, 00:04
yüreğime iner heralde ama cidden ağlarım çünkü ben ömrümde hiçbir ünlüyü böyle sevmemiştim hyun başka ama sadece hyun için de değil mesela min yada jun da gitse ağlarım kyuda o junla falan sarıldıkları fotoda acayip kötü olmuştum :'( istem dışı gözlerimden yaşlar pıt pıt pıt :'(

aynen benim kimnamgili sevdiyim gibi :d1 (24):bende kng asgere gidince baya aglamisdim:gircray: :'(:7::7:
sanki nisalim asgere gitmisde ben hasretle yolunu bekliyorum.
uzulme :gircray: yaninda arkadaslarin var laylaylay belki yerini dolduramazlar ama hep yaninda olacaklar laylaylay

INAR
26.04.13, 00:22
Mehtap,Pınar siz napmışsınız kız?Ayıp yaaaa.:evil:
1.O paşanın evindeki kız hiiiç paşanın tipi değil.Paşa onun tarafına bakmaz bile.:evil:
2.Min sadece kızın doğum gününe gitmiş.Ne var yani belki bi tanıdığı,bi arkadaşıdır:sad2:

jang geum
26.04.13, 01:17
evet çok semliler ama bu klipte sevmediğim çok şey var ama asıl önemlisi kyuya söylemek istediğim bir şey var ki : kyu yavrum korkma noonan yemez kadın dokundukça büzülmüş de büzülmüş
Alıntı: bi de boynuzlanıyo ya ona çok üzüldüm ben hehe

büşra2
26.04.13, 02:32
Mehtap,Pınar siz napmışsınız kız?Ayıp yaaaa.
1.O paşanın evindeki kız hiiiç paşanın tipi değil.Paşa onun tarafına bakmaz bile.
2.Min sadece kızın doğum gününe gitmiş.Ne var yani belki bi tanıdığı,bi arkadaşıdır

konuş kuzum kim tutar seni :)

https://si0.twimg.com/profile_images/3439848993/b707b7761fc9460d94bdba573eb960a6.jpeg
Kim Hyun Joong'un Resmi Sitesinde yayınladığı 26. mesajın Türkçe Çevirisi

"Merhaba~~~ Bir süredir yazmıyordum. Japonya'da yayınlanacak single için bir hafta içinde 3 tane klip çektim, öyle görünüyor ki harika olacaklar... ㅎㅎㅎㅎ

12 saat uyku uyuduktan sonra uyanmak iyi hissettiriyor ~~ Her şey yolunda değil mi ?????? Ben yarın Endonezya'ya uçuyorum...... --

Eğlence programına zaman ayırmak çok zor.... Gerçekten çok zor ama etrafımdaki insanlar bundan mutlu ㅋㅋㅋ

Benim çektiğim acıya eş derecede diğerleri mutlu~~ Ama ben çok sayıda iyi insanı tanıyabildiğim için memnunum ~~~

Korece albümümün hazırlıklarına önem vermediğimi kast etmiyorum~~~ Endişelenmeyin. Bu albümü yapmaya kendimi adadım.

Burada "A" isimli biri albümün yayınlanması konusunda endişeleri olduğundan bahsetmiş, önce bir şok yaşayacak sonra sarsılacaksın. Albümün yayınlanması... Şimdi size söyleyemem^^ Bu yüzden albüm yayınlandığında, sizden onu tekrar tekrar dinlemeniz ve desteklemeniz gerektiğini söylemek istiyorum ㅋㅋㅋ

Endonezya'dan geri döndükten sonra bir fan toplantısı düzenleyeceğim.

Aslında (benim doğum günüm 6 Haziran'da) o gün "Memorial Day" (anma günü) olduğu için resmi tatil. O gün böyle bir etkinlik düzenleyemeyeceğim...^^;;;; Sizler belki buna sevineceksiniz ve ben o gün Kore'de çalışmayacağım... O güne (Fan toplantısına) hazırlanmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Fan toplantısının konser havasında geçeceğinden şüpheniz olmasın..ㅋㅋㅋ

Albüm hazırlığı döneminde sessizce suyun altındaki yaşamı keşfetmeye gidiyorum.

Size göstermem gereken çok şey var ve etkinliklere (şarkıcı olarak) başlamak için can atıyorum. ㅋㅋㅋㅋ

Dört gözle bekleyin, bomba gibi paylayacağım^^ O güne dek hasta olmayın ve kendinize dikkat edin."

büşra2
26.04.13, 12:41
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/71715_10151003738192325_146407445_n.jpg
SS501 DAĞILMADI!!!

Heo Young Saeng - 'SS501 Dağılmadı!' Arirang Radio Sound K Star Date - 23.04.2013

SS501 grubu üyesi Heo Young Saeng, 23 Nisan 2013 tarihinde Arirang Radio 'da yayınlanan DJ SeeAn'ın sunduğu Sound K - Star Date programına katıldı.

Young Saeng programda solo kariyerine ve SS501'a dair açıklamalarda bulundu.
*Sohbet esnasında arka fonda çalan Young Saeng şarkıları sırasıyla; "That's Me, The art of Seduction, Let it go ft. HyunA"
Song they plays during the interview was..

*Young Saeng; Mayıs ve Haziran aylarında "Summer Snow" müzikali dolayısıyla Tokyo-Japonya'da olacak. Müzikal sonrası Japonca bir albüm yayınlayacak, konser verecek. Ardından Kore'ye dönecek ve albüm yayınlayacak.

* Young Saeng; sohbet esnasında "Maria" şarkısının bir kısmını canlı olarak söylemiş, gerçekten harikaymış.

oung Saeng, seyahat etmek gezmek için sıcak ülkeleri araştırıyormuş. (Buyursun gelsin bekleriz^^)

* Young Saeng eğer bir programı yoksa, rahatlamak için bol bol uyuyormuş.

*Young Saeng'e ne zaman evleneceği sorulunca, gülerek "Evlenmeden önce yapmam gereken çok hazırlık var ㅋㅋㅋSevgilisi olacak kızın hayatının geri kalanını kendiyle geçirmeye hazır olması gerektiğini, evlilik fikrine sıcak bakması gerektiğini" söyledi.

*Young Saeng; "Özellikle solo çalıştığım son dönemlerde SS501 günlerini gerçekten özlüyorum. SS501'ın dağıldığına dair çok sayıda dedikodu duyuyorum. Beşimiz geçen yıl bir araya geldik ve albüm yapmak için konuştuk. Farkı ajanslarla anlaşmalı oluşumuz ve çalışma takvimimiz nedeniyle, ardından Kyu Jong'un orduya katılması yüzünden şu anda geri dönüş yapmamız zor görünse de SS501 DAĞILMADI!!! Bireysel çalışmalarımızın ardından zamanı geldiğinde GERİ DÖNECEĞİZ!"

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/310900_10151611188620803_1401124997_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/15034_10151611188615803_1350443247_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/385829_10151611188625803_406499569_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/537817_10151611188710803_520334477_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/305896_10151611188735803_1086001994_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/12486_10151611188725803_1210618631_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/386793_10151611188785803_364486676_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/59661_10151611188885803_33790398_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/63170_10151611188890803_1609087941_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/537793_10151611188900803_1408991290_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935553_10151611189005803_277606531_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/13500_10151611189065803_758262577_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/374973_10151611189115803_302174594_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/72883_10151611189125803_868914802_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/61518_10151611189155803_116952089_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/934830_10151611189290803_1250657328_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935419_10151611189295803_531720605_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/310900_10151611188620803_1401124997_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/385829_10151611188625803_406499569_n.jpg

en iyi lider seçimi var hyun a destek verin bakalım :)
https://apps.tradablebits.com/fb_comments/253134418141933/179340312204474

sensenom
26.04.13, 22:38
eylence sayfasinda sorular var cani ceken gele bilir
kapim herkesin yuzune acikdir

büşra2
26.04.13, 23:30
şuan sinirler içindeyim endonezyada hyun hayranları yüzünden yaralanmış ve burnu kanamış allahım şu hayranları bulup tek tek saçlarını yolmak istiyorum :'( 1:37 de görünüyo cidden burnunu tutuyo vallahi sinir oldum ya bu nasıl bi sevgi saçmalığı :@
130427 Barefoot Friends Yogyakarta - kim bum soo and jong shin, last kim hyun joong got injured (http://www.youtube.com/watch?v=2J8lldOaKb8)

INAR
27.04.13, 00:21
*Young Saeng; "Özellikle solo çalıştığım son dönemlerde SS501 günlerini gerçekten özlüyorum. SS501'ın dağıldığına dair çok sayıda dedikodu duyuyorum. Beşimiz geçen yıl bir araya geldik ve albüm yapmak için konuştuk. Farkı ajanslarla anlaşmalı oluşumuz ve çalışma takvimimiz nedeniyle, ardından Kyu Jong'un orduya katılması yüzünden şu anda geri dönüş yapmamız zor görünse de SS501 DAĞILMADI!!! Bireysel çalışmalarımızın ardından zamanı geldiğinde GERİ DÖNECEĞİZ!"

Ayyy canım inşallah öyle olur:df:

sensenom
27.04.13, 00:30
busra sen bidaha ruya gorme :d1 (12):
bildiyim kadariyla sen nezaman khj ruyada kotu gorsen :mad:khj basina hakiki anlamda mutlaka birseyler geliyormus :7:
yazik ya korumasi falan yokmu :Crocodile:
tanri yardimciniz olsun baska yaralar vermesin

büşra2
27.04.13, 01:37
Ayyy canım inşallah öyle olur inşallah inşallah :df:
busra sen bidaha ruya gorme
bildiyim kadariyla sen nezaman khj ruyada kotu gorsen khj basina hakiki anlamda mutlaka birseyler geliyormus
yazik ya korumasi falan yokmu
tanri yardimciniz olsun baska yaralar vermesin
iyide ben paşamı görmemiştim ki jun u gördüm niye jun u görünce paşama bişey oluyo :'(
alın size haber jung soo min lee jong suk ile çıkıyomuş ohhh içime su serpildi hehe
http://en.korea.com/files/2013/02/2013020417321925423_1.jpg

mhtpklc
27.04.13, 10:56
Mehtap,Pınar siz napmışsınız kız?Ayıp yaaaa.azıcık şaka yaptık ya :P1.O paşanın evindeki kız hiiiç paşanın tipi değil.Paşa onun tarafına bakmaz bile.ama zamanında çıkmış hehe2.Min sadece kızın doğum gününe gitmiş.Ne var yani belki bi tanıdığı,bi arkadaşıdır evet tanıdığıdır dedim ya aynı şirketten sunbaesi galiba zaten :D ama min o kadına bakmaz gerçekten :Dbi de boynuzlanıyo ya ona çok üzüldüm ben işte zaten klipte kızdığım şeylerden biri o hiç birinden vazgeçemeyen hepsi benim olsun diyen kız modeli :@ SS501 DAĞILMADI!!! biz de öyle inanıyoruz saeng onun için de bekliyoruz :D hyuna ne olmuş öyle zayıfladı mı sanki biraz da yanmış :hm:en iyi lider seçimi var hyun a destek verin bakalım sen yine benim için de kullanıverirsin unnim şuan sinirler içindeyim endonezyada hyun hayranları yüzünden yaralanmış ve burnu kanamış allahım şu hayranları bulup tek tek saçlarını yolmak istiyorum 1:37 de görünüyo cidden burnunu tutuyo vallahi sinir oldum ya bu nasıl bi sevgi saçmalığı anlamıyorum ki dertleri ne yani bunların insan gibi davranamıyorlar :@alın size haber jung soo min lee jong suk ile çıkıyomuş ohhh içime su serpildi hadi gözün aydın hehe yakışmışlar ama beğendim bunları da :zipir:

INAR
27.04.13, 11:24
alın size haber jung soo min lee jong suk ile çıkıyomuş ohhh içime su serpildi
Yakıştım bir-birierine.İkisini de severim.Eh bize de mutluluklar dilemek kalıyor:df:
ama zamanında çıkmış
Gençlik hatası işte nolucak:7:
evet tanıdığıdır dedim ya aynı şirketten sunbaesi galiba zaten ama min o kadına bakmaz gerçekten
Ben o yerini kaçırmışım qaliba.:hm:Evet evet bence de bakmaz:df:

mhtpklc
27.04.13, 11:46
Gençlik hatası işte nolucakyapmış bir hata işte hehe heheBen o yerini kaçırmışım qaliba.Evet evet bence de bakmaz bir daha yazayım :D kadın baby vox üyesiymiş galiba o grupta dsp'nin bir grubu ama dağılmış bir grup :D yani noona min hiç zannetmiyorum kendinden 4 5 yaş büyük biriyle çıksın :D

INAR
27.04.13, 12:06
bir daha yazayım kadın baby vox üyesiymiş galiba o grupta dsp'nin bir grubu ama dağılmış bir grup yani noona min hiç zannetmiyorum kendinden 4 5 yaş büyük biriyle çıksın

Haaa anladsım teşekkürler.:df:Bence de Min kendisinden büyük bir kadınla çıkmaz ama kadın kötü birine benzemiyordu aslında.:hm:Yani çıksa bile sorun olmaz bence:df:

mhtpklc
27.04.13, 12:16
Haaa anladsım teşekkürler.Bence de Min kendisinden büyük bir kadınla çıkmaz ama kadın kötü birine benzemiyordu aslında.Yani çıksa bile sorun olmaz bencehayır olmaz büyük olmaz ya ben hiç istemiyorum büyük birileriyle olmaları böhü ne güzel gencecik kızlar var yani sonuçta :zipir:

INAR
27.04.13, 12:19
ne güzel gencecik kızlar var yani sonuçta
Evet evet haklısın mesela biz:zipir: hehe

mhtpklc
27.04.13, 12:22
Evet evet haklısın mesela biz lafı hemen kendimize getirmekte de üstümüze yok hehe hehe
realStevenLee "Late night grocery shopping at Kim's club" :새벽에 킴스클럽 군것질거리 쇼핑 - Kim 'ler gece geç saatlerde markette alışverişte :)
Hyun Joong ile Steven Lee alışverişte^^

photo: Steven Lee's instagram

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/528239_10151184961162325_1682028856_n.jpg

alıntı: DoubleS 501 & TripleS Turkey

bu hyun gerçekten zayıfladı çöktü bir şey oldu buna sanki ya böhü

INAR
27.04.13, 12:25
bu hyun gerçekten zayıfladı çöktü bir şey oldu buna sanki ya
Evet yaaa önce Min şimdi de Hyun.:sad2:Bi tek Saeng göbek bırakmışhehe

mhtpklc
27.04.13, 12:27
Evet yaaa önce Min şimdi de Hyun.ama o kadar çok çalışırsa olacağı o yani :@Bi tek Saeng göbek bırakmış saeng göbeksiz asla diyor hehe sadece göbek bırakmamış ama orasını söylemeyeyim :7:

INAR
27.04.13, 12:29
sadece göbek bırakmamış ama orasını söylemeyeyim

heheAnladım ben tamam sakin ol söyleme çoluk çocuk varhehe

mhtpklc
27.04.13, 12:30
Anladım ben tamam sakin ol söyleme çoluk çocuk var biz birbirimizi anlıyoruz zaten şıp diye dimi :zipir: daa bunu herkes anlamıştır bence hehe

INAR
27.04.13, 12:36
biz birbirimizi anlıyoruz zaten şıp diye dimi
Evet canım hemen anlıyoruz.:zipir:
daa bunu herkes anlamıştır bence

Yani Saengin yeni resimlerini görüp de anlamamak mümkün mü hiç?İnsanın gözüne giriyo resmenhehe

mhtpklc
27.04.13, 12:37
Yani Saengin yeni resimlerini görüp de anlamamak mümkün mü hiç?İnsanın gözüne giriyo resmen benim anlamadığım basketbol futbol falan sürekli oynuyor nasıl böyle kilo alıyor hiiiç anlamıyorum :hm:

INAR
27.04.13, 12:51
benim anlamadığım basketbol futbol falan sürekli oynuyor nasıl böyle kilo alıyor hiiiç anlamıyorum

Ben de anlamıyorum sürekli futbol,basketbol oynuyor ama hem kilo alıyor hem de tüm reportajlarında artık dans ederken çok yoruluyorum filan diyor

mhtpklc
27.04.13, 13:40
Ben de anlamıyorum sürekli futbol,basketbol oynuyor ama hem kilo alıyor hem de tüm reportajlarında artık dans ederken çok yoruluyorum filan diyor yaşlandı yaşlandı ondan böhü

büşra2
27.04.13, 15:31
biz de öyle inanıyoruz saeng onun için de bekliyoruz hyuna ne olmuş öyle zayıfladı mı sanki biraz da yanmış biraz değil baya zayıfladı garibim :'(
anlamıyorum ki dertleri ne yani bunların insan gibi davranamıyorlar aptal gerizekalılar :@ :@
hadi gözün aydın yakışmışlar ama beğendim bunları da valla paşamdan uzak dursunda kime yakışırsa ama bu sıpayıda pek severim :df:
Yakıştım bir-birierine.İkisini de severim.Eh bize de mutluluklar dilemek kalıyorolsunlar hatta evlensinler daha mutlu olsunlar :)
Gençlik hatası işte nolucaktabi canım gençlikyen :)
bu hyun gerçekten zayıfladı çöktü bir şey oldu buna sanki ya çölde dağda bayırda aç koyuyolar soldu paşam kurumuş fidana döndü :S
Evet yaaa önce Min şimdi de Hyun.Bi tek Saeng göbek bırakmışsaeng şiştikçe bizimkiler kuruyo :S
ama o kadar çok çalışırsa olacağı o yani diyorum kefenin cebi yok diyorumda işte bebelerin geleceği diyo :@
sadece göbek bırakmamış ama orasını söylemeyeyim sapıkmısınız kız adamın nerelerine bakıyonuz :@
benim anlamadığım basketbol futbol falan sürekli oynuyor nasıl böyle kilo alıyor hiiiç anlamıyorum kız onun oluşuda kilolu zaten fazla zayıflayamazki :)
yaşlandı yaşlandı ondan adamları çökerttiniz resmen :7:

jasminn
27.04.13, 16:44
çölde dağda bayırda aç koyuyolar soldu paşam kurumuş fidana döndü

Adam sana para yetiştiremiyo ki durmadan çalışıyor sürekli çekimlerde

Tuğba cidden ne olacak bizim halimiz Tiw resimlerini gördüm kızların ne yapışıklar yaaa çocuğu resmini çekeceğiz diye araca cık cık ne zaman gelecek buraya bu ki?

büşra2
27.04.13, 16:58
Adam sana para yetiştiremiyo ki durmadan çalışıyor sürekli çekimlerde
kimm ben hiç bişey istemem ki paşamdan o kendi kürklerine yetiştiremiyo benim yanımda paşam olsun kuru soğan yerim ama o anlamıyo kendine yapıyo :hyrr:
Tuğba cidden ne olacak bizim halimiz Tiw resimlerini gördüm kızların ne yapışıklar yaaa çocuğu resmini çekeceğiz diye araca cık cık ne zaman gelecek buraya bu ki?
yapışkan olmasalar adamın burnunu kanatmazlardı uyuzlar :@

sensenom
27.04.13, 21:13
lafı hemen kendimize getirmekte de üstümüze yok hehe hehe
realStevenLee "Late night grocery shopping at Kim's club" :새벽에 킴스클럽 군것질거리 쇼핑 - Kim 'ler gece geç saatlerde markette alışverişte :)
Hyun Joong ile Steven Lee alışverişte^^

photo: Steven Lee's instagram

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/528239_10151184961162325_1682028856_n.jpg

alıntı: DoubleS 501 & TripleS Turkey

bu hyun gerçekten zayıfladı çöktü bir şey oldu buna sanki ya böhü

aslinda benimde dikatimi cekdi hönk konser zamani kilolu,kasli gozukuyor dımtıs:Shanks: sonra kuculuyor :eek:biara kendi gozlerimden subhe etdim aceb gozlerimmi bozuldu:wacko: o yuzden susdum
ama goruyorumki tek fark eden ben diyilmisim :7::7:

yong hwa & il woo <3
27.04.13, 22:42
alın size haber jung soo min lee jong suk ile çıkıyomuş ohhh içime su serpildi
Ayy çok sevindim valla kuzu kurtuldun şu kızdan :7:
çölde dağda bayırda aç koyuyolar soldu paşam kurumuş fidana döndü
Gerçekten bayağı zayıflamış :S Ama olsun tatlım sen besiye çekersin onu tekrar camuz sütleriyle beslersin hehe

büşra2
27.04.13, 23:06
aslinda benimde dikatimi cekdi konser zamani kilolu,kasli gozukuyor sonra kuculuyor biara kendi gozlerimden subhe etdim aceb gozlerimmi bozuldu o yuzden susdum
ama goruyorumki tek fark eden ben diyilmisim yuvamıza bi dönsünde ben onu şişiririm :utng: gerçi biraz yaramaz bek yerinde durmuyo ama olsun yedirip içirip kilosunu aldırırım :zipir:
Ayy çok sevindim valla kuzu kurtuldun şu kızdan gerçi yalanlamışlar falan ama ateş olmayan yerden de duman çıkmaz demi :)
Gerçekten bayağı zayıflamış Ama olsun tatlım sen besiye çekersin onu tekrar camuz sütleriyle beslersinbeslerim tabi camız ne ki ben özel besiye çektirir sonra hepsini paşama yediririm :)

yong hwa & il woo <3
27.04.13, 23:11
gerçi yalanlamışlar falan ama ateş olmayan yerden de duman çıkmaz demi
Aynen öyle... Zaten bunlar hep böyle gizliyorlar ayrıldıktan sonra itiraf ediyorlar hehe
beslerim tabi camız ne ki ben özel besiye çektirir sonra hepsini paşama yediririm
Yaparsın valla kuzu :7: Sendeki paşa aşkı dağları deldirir hehe

büşra2
27.04.13, 23:16
Aynen öyle... Zaten bunlar hep böyle gizliyorlar ayrıldıktan sonra itiraf ediyorlar yani bak hyunla çıktıklarında duymadıydık bile :@
Yaparsın valla kuzu Sendeki paşa aşkı dağları deldirir valla deldirir ahh ahh :derlendim :S

yong hwa & il woo <3
27.04.13, 23:20
yani bak hyunla çıktıklarında duymadıydık bile
Bence hyun duyulmasını istemediği için duymamışızdır :7: Ben de oh ha ni gibi salak bir karakteri oynamış bir kızla çıksam ben de duyulmasını istemem hehe
valla deldirir ahh ahh :derlendim
Ne oldu kız ne var dertlenecek :hm:

büşra2
27.04.13, 23:23
Bence hyun duyulmasını istemediği için duymamışızdır Ben de oh ha ni gibi salak bir karakteri oynamış bir kızla çıksam ben de duyulmasını istemem delüüü hehe hehe
Ne oldu kız ne var dertlenecek hyun deyince beni hep bi efkar hep bi dert kaplıyo zaten :)

--> [13/04/26]인천공í•ğ 출êµğ-김현중맨친출격♡장미꽃오ë¹ğ 홧팅!^^ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BYbapPocBnY)
--> 2013.04.26. KIM HYUN JOONG 김현중 fancam - 맨발의친구들 Incheon Intl Airport (For. Indonesia) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GGSaYoKCXLg)
--> [fancam] 130426 Kim Hyun Joong 김현중 - 맨발의친구들 Incheon Airport - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=n1RIlOqxXzs)
--> 130426 김현중 Kim Hyun Joong 인천공í•ğ 출êµğ(flights to jakarta) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Cbzr0N3NYWk)
--> 20130426 Kim hyun joong fancam@ incheon airport departed - Jakarta Indonesia - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eqK7qawXB1g)

yong hwa & il woo <3
27.04.13, 23:31
hyun deyince beni hep bi efkar hep bi dert kaplıyo zaten
Ne var dertlenecek canım ne güzel evli mutlu çocuklu geçinip gidiyorsunuz hehe

büşra2
27.04.13, 23:40
Ne var dertlenecek canım ne güzel evli mutlu çocuklu geçinip gidiyorsunuz yaa öyle de adamıma baktıkça özleyenlerdenim :df:
şuna bak şuna töbe töbeee geçecek yer bıraksaydınız adamımın değmedik yerini koymamışlar :@
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/3616_645274032165620_1518730371_n.jpg
galiba buda burnunu kanattıkları an :@
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/486698_645273875498969_1848312651_n.jpg
bakışa bak hyunun huydur bişeye bakarken kendinden geçer hehe allah bilir neye baktı bu arada bıyıklarıda fark etmedim sanmasın baya bi yakışmış sen başıma kabadayımı olacan len delüüü :7: tarkan vardıya kartal tipetin oynadığı onun ordaki bıyıklara benzemiş hehe
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/298162_645274128832277_154898041_n.jpg
bak yine dalmalarda hehe
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/538028_645274268832263_2009281939_n.jpg

yong hwa & il woo <3
27.04.13, 23:47
yaa öyle de adamıma baktıkça özleyenlerdenim
Tabi canım aşk böyle bir şey galiba :hm:
şuna bak şuna töbe töbeee geçecek yer bıraksaydınız adamımın değmedik yerini koymamışlar
Ayy valla kız kaç yıllık nikahlı karısı olarak sen bile bu kadar yakın durmuyorsun hyuna :hyrr:
galiba buda burnunu kanattıkları an
O nasıl sevgi o nasıl hayranlık anlamadım ki :question: Çocuğun burnunu kanatmayı nasıl başarmışlar acaba :hm:
bakışa bak hyunun huydur bişeye bakarken kendinden geçer allah bilir neye baktı bu arada bıyıklarıda fark etmedim sanmasın baya bi yakışmış sen başıma kabadayımı olacan len delüüü tarkan vardıya kartal tipetin oynadığı onun ordaki bıyıklara benzemiş
Canım bu kadar övmüşsün ama fotoyu göremiyorum ben :'( Çok merak ettim şu an :(
bak yine dalmalarda
Gerçekten yaa bu çocuğun gözler acayip dalıyor hehe
Bu arada geçmiş olsun kuzu (paşanın bir hayranı olarak) senin bu paşanın hayranlarını hiç anlamıyorum valla :hyrr:

büşra2
27.04.13, 23:59
Tabi canım aşk böyle bir şey galiba evet aynen öyle :utng:
Ayy valla kız kaç yıllık nikahlı karısı olarak sen bile bu kadar yakın durmuyorsun hyuna hiç sorma paşam bide çok gıdık alır dayanamaz öyle herkesin dokunmasına :@
O nasıl sevgi o nasıl hayranlık anlamadım ki Çocuğun burnunu kanatmayı nasıl başarmışlar acabahngi akıllı dirsek attıysa artık yoksa nasıl kanayacak adam parmağını sokupta yırtacak değilya :@
Canım bu kadar övmüşsün ama fotoyu göremiyorum ben Çok merak ettim şu an niye göremedin ki :hm:alttaki halinde az az çıkmışya bıyıklar :7:
Gerçekten yaa bu çocuğun gözler acayip dalıyor
Bu arada geçmiş olsun kuzu (paşanın bir hayranı olarak) senin bu paşanın hayranlarını hiç anlamıyorum valla saol canım da böyle giderse hiç geçmez bizde böyle hayranlar olduktan sonra :@
kızlar radyoyu yükleyip cumartesi gelin yüklemeyi bilmeyen söylesin yardım ediyim dj lerden rıcada bulunup ayarlattım saolsunlar kabul ettiler kızlar gelir dedim yüzüü kara çıkartmayın gelin :df:
http://img832.imageshack.us/img832/4391/ss501ss5019584797102476.jpg merinura mhtpklc INAR pnrkaplan

yong hwa & il woo <3
28.04.13, 00:20
hiç sorma paşam bide çok gıdık alır dayanamaz öyle herkesin dokunmasına
Aman bunlarda o düşünce ne arar :hyrr: Neresini ellesem kardır diye çocuğa saldırmışlar resmen :7:
hngi akıllı dirsek attıysa artık yoksa nasıl kanayacak adam parmağını sokupta yırtacak değilya
Haklısın dirsek falan çarpmıştır :( Vah kuzum kıyamam yaa hayranları bile çocuğa dirsek atarsa düşmanları neler yapmaz :'(
niye göremedin ki alttaki halinde az az çıkmışya bıyıklar
Yok canım resim hiç gözükmüyor :( Geçen gün pınarın koyduğu resimlerden birinde de bana böyle oldu, söyledim bi şey yaptı sonra bana tekrar bak dedi ne yaptıysa düzelmişti.
Neyse artık umarım yakışmıştır bıyık :)
saol canım da böyle giderse hiç geçmez bizde böyle hayranlar olduktan sonra
Valla canım yaa Bu çocuğu bodyguard falan lazım :7: Hayranı dostu ayrı dert düşmanı ayrı :( kızlar radyoyu yükleyip cumartesi gelin yüklemeyi bilmeyen söylesin yardım ediyim dj lerden rıcada bulunup ayarlattım saolsunlar kabul ettiler kızlar gelir dedim yüzüü kara çıkartmayın gelin
Radyo mu :hm: Bilsem gelirim tatlım ama neden bahsettiğini bile anlamadım :(

sensenom
28.04.13, 01:15
[QUOTE=büşra2;1504397][COLOR="Purple"]yuvamıza bi dönsünde ben onu şişiririm :utng: gerçi biraz yaramaz bek yerinde durmuyo ama olsun yedirip içirip kilosunu aldırırım
sen iyi bakiyosun da galiba o seni dinlemiyor :suspicious:
davedin ici tesekkurler gelirim
eli bosmu geliyim yoksa,resim,siir,soru.

büşra2
28.04.13, 01:16
davedin ici tesekkurler gelirim
eli bosmu geliyim yoksa,resim,siir,soru. kız normal radyoya gidiyoruz resim falan almıyolar
Yok canım resim hiç gözükmüyor Geçen gün pınarın koyduğu resimlerden birinde de bana böyle oldu, söyledim bi şey yaptı sonra bana tekrar bak dedi ne yaptıysa düzelmişti.
Neyse artık umarım yakışmıştır bıyık bende görünüyoda hayırdır diyelim sadece banamı görünüyo napıyo hehe
Valla canım yaa Bu çocuğu bodyguard falan lazım Hayranı dostu ayrı dert düşmanı ayrı varda işe yaramıyolar :@

sensenom
28.04.13, 01:24
[QUOTE=büşra2;1504576]kız normal radyoya gidiyoruz resim falan almıyolar
anladim canim heyooo
hepinize iyi geceler

jasminn
28.04.13, 13:38
saol canım da böyle giderse hiç geçmez bizde böyle hayranlar olduktan sonra
kızlar radyoyu yükleyip cumartesi gelin yüklemeyi bilmeyen söylesin yardım ediyim dj lerden rıcada bulunup ayarlattım saolsunlar kabul ettiler kızlar gelir dedim yüzüü kara çıkartmayın gelin

Bakıyorum artık dışlandık Hyunu seviyorum diye adım bile geçmiyo olsunyinede Hyuna olan ne sevgim biter ne de başka bişey...

https://pbs.twimg.com/media/BI7dB7yCIAEUukv.jpg:large

Ahh ah Hyun ne Tuğbadan çektiğim benim.

büşra2
28.04.13, 14:04
ben tüm triples lere cagırdım canım dışlama yok bak sadece 4 kişiyi etiketledim farkındaysan lim seul azobel falan var onlarıda etiketlemedim akşam sayfada olanlara etiket yaptım sadece :)

jasminn
28.04.13, 17:22
ben tüm triples lere cagırdım canım dışlama yok bak sadece 4 kişiyi etiketledim farkındaysan lim seul azobel falan var onlarıda etiketlemedim akşam sayfada olanlara etiket yaptım sadece

:d1 (14):Sana takılmazsam olmaz yaa biliyorsun Hyuna olan sevgim seninle devam ediyor.

büşra2
28.04.13, 19:25
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935487_10151614408520803_357969497_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/375071_10151614408605803_1872859411_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1983_10151614408640803_916232402_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/381475_10151614408685803_941469385_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/422075_10151614408760803_355054814_n.jpg
şuna bak şuna herifime torba taşıtıyolar :S UEE ye versenize at gibi avrat zorlanmadan taşır :@
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/389162_10151614408940803_1787153461_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/923329_10151614409035803_1115418395_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/400676_10151614409010803_983167785_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/21214_10151613580875803_1148992102_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/298188_10151613580895803_425572965_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/164952_10151613580910803_181488348_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/386886_10151613581185803_2100500197_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/485399_10151613581255803_290428975_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/163522_10151613581265803_1362777262_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/528347_10151613581305803_1135598058_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/422101_10151613581535803_511550836_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/431784_10151613581575803_1030294788_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/407093_10151613581695803_2004675126_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/644616_10151613582220803_818353807_n.jpg
amcama bak 9 köyün ağası sanki hehe
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935333_10151613604245803_1668079955_n.jpg

ye paşam ye can boğazdan gelir zaten :7:
http://25.media.tumblr.com/5f3ce320b1aca45dd4fd3b5868b80ed2/tumblr_mlz0rehHvX1s914hlo1_500.gif

yong hwa & il woo <3
28.04.13, 19:55
şuna bak şuna herifime torba taşıtıyolar UEE ye versenize at gibi avrat zorlanmadan taşır
He valla zaten çocukcağız ufacık kalmış :'(
amcama bak 9 köyün ağası sanki
Gerçekten yaa :7: Adam çok komik hehe
ye paşam ye can boğazdan gelir zaten
Kız o kadar da yiyor ama niye bu kadar zayıfladı bu çocuk :hm: Somalili bebelere döndü valla :'(

büşra2
28.04.13, 20:00
He valla zaten çocukcağız ufacık kalmış demi öldürecekmisiniz elimdeki yarım adamı banada lazım el insaf yani :'(
Gerçekten yaa Adam çok komik diğer resimlerde de böyle eli belinde valla yoon shi yoon dan da hyun dan da havalı durmuş bizimkilerin ağzı açık kalmış hehe
Kız o kadar da yiyor ama niye bu kadar zayıfladı bu çocuk Somalili bebelere döndü valla

bende anlamadım ki yakıyo yediğini annem çok da yiyo dediğin gibi ama yok :S

yong hwa & il woo <3
28.04.13, 20:17
demi öldürecekmisiniz elimdeki yarım adamı banada lazım el insaf yani
hyun senin merak etme kuzu olmadı kolundan tutup getiririm valla :7:
diğer resimlerde de böyle eli belinde valla yoon shi yoon dan da hyun dan da havalı durmuş bizimkilerin ağzı açık kalmış
Amca süper yaa hehe
bende anlamadım ki yakıyo yediğini annem çok da yiyo dediğin gibi ama yok
Tabi senin beslemene alıştı ya eksikliği hissediyordur çocuk :7:

sensenom
28.04.13, 20:34
busra pasan konser vermek icinmi gitmis?
bana oyle geldi isci olarak gitmis

büşra2
28.04.13, 20:58
hyun senin merak etme kuzu olmadı kolundan tutup getiririm valla öyle olacak heralde :7:
Tabi senin beslemene alıştı ya eksikliği hissediyordur çocuk yaa ben ellerimle besliyodum onu hemşom bilirsin bizim nasıl güzel yemek yaptığımızı onlara doyulurmu bunlar tabi yanında çerez gibi gelir :S
busra pasan konser vermek icinmi gitmis?
bana oyle geldi isci olarak gitmis
konser için değil zaten eğlence proğramı için gittiler ama eğlence değil işkence mübarek :S

yong hwa & il woo <3
28.04.13, 21:03
yaa ben ellerimle besliyodum onu hemşom bilirsin bizim nasıl güzel yemek yaptığımızı onlara doyulurmu bunlar tabi yanında çerez gibi gelir
Besleyememiştir bunlar :7: Bilmez miyim kuzu bizim güzelim yemeklerimizi nerden bilsinler bunlar hehe

sensenom
28.04.13, 21:03
konser için değil zaten eğlence proğramı için gittiler ama eğlence değil işkence mübarek :S[/QUOTE]

pekde eyleniyorlarmis laylaylay
korede hayat unlulere cok zor amuse
onlar bizim unlulerden ders almalilar

mhtpklc
29.04.13, 12:12
@ HyungJun87:bugün dönüşüm Mongkyu.Komut ilginç~Seneryoda bu haftaki monggyu aktif reçel reçel reçel alır.(İlginç/eğlenceli).Bizi izlemeye devam edin! Ben hayattayım!

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/68512_485579578176460_691934622_n.jpg

@2kjdream:''Güzellerimi görmek istiyorum..♥Ben her zaman anıları hatırlıyor olacağım.♥Sizi görmek istiyorum♥Her zaman sağlıklı ve mutlu olun♥...^^''

alıntı:SS501'e dair herşey

büşra2
29.04.13, 12:30
paşamın ruh sağlığından süpheliyim bu program paşamda zeka geriliği yapıyo :'(
http://25.media.tumblr.com/9f8c4c2a6fb2be85a49cd5120839787b/tumblr_mlz23dPvkB1r3r44fo1_500.gif
bizimkisi bir aşk hikayesiii :7: :7:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/644623_10151616050850803_266821452_n.jpg
yine maç yapmışlar jun un takımı yenmiş ortak arkadaşımız öyle yazmış :)
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/577665_504409902960047_707172408_n.jpg

mhtpklc
29.04.13, 12:53
paşamın ruh sağlığından süpheliyim bu program paşamda zeka geriliği yapıyo ama orada yanındakiler de bir tane patlatsalar arkadan kendine gelse bu ne böyle canım hyun kendine gel hehebizimkisi bir aşk hikayesiii kyunun ağzının içine düşecek ama juna nasıl nazlanıyor baksana hehe

http://img.youtube.com/vi/_Slxjc-y23g/0.jpg

yine maç yapmışlar jun un takımı yenmiş ortak arkadaşımız öyle yazmış böyle ortak arkadaşımız falan deyince de çok havalı oldun yani :zipir:

büşra2
29.04.13, 14:51
ama orada yanındakiler de bir tane patlatsalar arkadan kendine gelse bu ne böyle canım hyun kendine gel diyorum ya kendinde değil dün eve geldi biz bu çocuğu nasıl yaptık unuttum dedi adama anlatana kadar canım çıktı hehe hehe
kyunun ağzının içine düşecek ama juna nasıl nazlanıyor baksana saengde oynuyo sen bakma bunun sessizliğine :7:
böyle ortak arkadaşımız falan deyince de çok havalı oldun yani oldum demi şu mavi bileklikli varya onla arkadaşızda azcık :zipir: pınarda arkadaş :)

mhtpklc
29.04.13, 15:31
diyorum ya kendinde değil dün eve geldi biz bu çocuğu nasıl yaptık unuttum dedi adama anlatana kadar canım çıktı hyun bayağı kendini kaybetmiş öyleyse hehe
oldum demi şu mavi bileklikli varya onla arkadaşızda azcık pınarda arkadaş 4 tane adamın bileği görünüyo 3nde mavi bileklik var hehe onda gördüğünüz fotoğrafları falan bekleriz :zipir:

saeng tatlım ''oyy ben seni yearim yearim'' :M: :M: :M:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/936750_367217273383776_219554239_n.png

hyun gerçekten kendinde değil fotoya bakın daha doğrusu hyundaki sarılmaya o sevgi seline hehe hehe

http://1.bp.blogspot.com/-YTcDjZp5NeA/UX5NOS3ocJI/AAAAAAABFF0/TzQ_zP9h_oM/s1600/5ghhu.jpg

büşra2
29.04.13, 18:10
hyun bayağı kendini kaybetmiş öyleyse yaa düşün oda hyun yani soran :S
4 tane adamın bileği görünüyo 3nde mavi bileklik var onda gördüğünüz fotoğrafları falan bekleriz kız en önde tişörtlü olan :7: :7:
saeng tatlım ''oyy ben seni yearim yearim'' nolmuş orda ya paşama niye öyle bakmışlar :hm: burnumu akıyo napıyo :hm:
hyun gerçekten kendinde değil fotoya bakın daha doğrusu hyundaki sarılmaya o sevgi seline bencede kendinde değil keşke hiç çekinmeseymiş yarım görünmüş zaten bide o ne öyle erkeklere yapışmış kız olsa tamam sarıldı gördü kızı derim ama :S bizde kıza sarılsa kızıyoz erkeğe sarılsa garipsiyoz hehehehe

mhtpklc
29.04.13, 18:21
kız en önde tişörtlü olan tamam o zaman hehenolmuş orda ya paşama niye öyle bakmışlar burnumu akıyo napıyo hiç o açıdan düşünmemiştim bak ben :hm: saengin ifadesi çok tatlı ben direkt oraya yoğunlaşmışım :7:bencede kendinde değil keşke hiç çekinmeseymiş yarım görünmüş zaten bide o ne öyle erkeklere yapışmış kız olsa tamam sarıldı gördü kızı derim amapoz da bir garip gerçekten yapıştırmışlar suratlarını hehebizde kıza sarılsa kızıyoz erkeğe sarılsa garipsiyoz bize yaranılmaz zaten hehe hiç kimseye sevgi göstermeyince de bu ne soğukluk diye laf yapıyoruz hehe

bu küçük bezelyeyi yerim ama ben ya :d1 (14): tam bir TripleS bebeği hehe annesi gerçekten TripleS mi aca merak ettim :D

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/945366_504913889558283_1274998638_n.jpg
alıntıdır:*Aşk-ı Ss501*

büşra2
29.04.13, 19:31
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/262300_10151616444900803_1998444489_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/947130_10151616444860803_1461122016_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/524703_10151616445550803_937052531_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/397869_10151616446120803_588769340_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946914_10151616448455803_2072126855_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/295431_10151616448470803_728208921_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/229619_10151616448905803_636939295_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945196_10151616449110803_181291139_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/923437_10151616449315803_77029153_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/485458_10151616449600803_1034343474_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945191_10151616449640803_1767155884_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942088_10151616414660803_490832114_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941160_10151616414870803_1894572069_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/165285_10151616415095803_605354066_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941636_10151616415195803_854553628_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/374749_10151616415290803_600577659_n.jpg
aayrıl o karıdan çabuk geberttirme kendini :@ indir o elide ordan yırtarım ikinizinde ağzını :d1 (9):
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/575516_10151616415385803_1757664195_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/600899_10151616415905803_1976410899_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/12016_10151616416230803_276410102_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/374621_10151616417285803_267299415_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/936789_10151616417275803_1988461112_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/943402_10151616417320803_1485496196_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945808_10151616418445803_1264283538_n.jpg
boşa paşa demiyoz adama oturusa baksanıza :)
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945393_10151616419740803_1968242961_n.jpg
ammaaa herifi nasıl sıkıştırmışlar :@
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942554_10151616421635803_1492780254_n.jpg

yong hwa & il woo <3
29.04.13, 20:35
aayrıl o karıdan çabuk geberttirme kendini indir o elide ordan yırtarım ikinizinde ağzını
Yok artık tuğba ne yapmış bu :hm: Ne biçim yapışmış öyle o yanındaki kadına :'(
boşa paşa demiyoz adama oturusa baksanıza
Harbi yaa oturuşa bak hehe Köyün ağası gibi kurulmuş :7:
ammaaa herifi nasıl sıkıştırmışlar
Üstteki oturuşuna inat burda bayağı sıkıştırılmış paşa hehe Yazık iki kişilik yere 3 kişi oturmuşlar :7:

sensenom
29.04.13, 21:30
[QUOTE=büşra2;1506337]paşamın ruh sağlığından süpheliyim bu program paşamda zeka geriliği yapıyo :'(
aksam yedikleri dokunmus herhalde :'P gercekdende neyapior boyle
http://25.media.tumblr.com/9f8c4c2a6fb2be85a49cd5120839787b/tumblr_mlz23dPvkB1r3r44fo1_500.gif
bizimkisi bir aşk hikayesiii :7: :7:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-
iyice bakiyor ki, asgere gidince yuzunu unudmasin ah asgerlik ah

büşra2
29.04.13, 21:40
Yok artık tuğba ne yapmış bu Ne biçim yapışmış öyle o yanındaki kadına oda yarışmalardan biri olsa gerek ama çok sinirbozucu :@
Harbi yaa oturuşa bak Köyün ağası gibi kurulmuş tabi o benim paşam :7: olsun o kadar :7:
Üstteki oturuşuna inat burda bayağı sıkıştırılmış paşa Yazık iki kişilik yere 3 kişi oturmuşlar
bide yanındaki tombul olunca :S
aksam yedikleri dokunmus herhalde gercekdende neyapior boyleo değilde yoon shi yoon bile anlamış değil paşamın yaptıgını :S
iyice bakiyor ki, asgere gidince yuzunu unudmasin ah asgerlik ah :'( :'( :'(

yong hwa & il woo <3
29.04.13, 21:44
oda yarışmalardan biri olsa gerek ama çok sinirbozucu
evet yaa çok uyuz oldum bu paşaya kendine türkan şoray kuralları koysun :D
tabi o benim paşam olsun o kadar
Kız bu çocuğu sen mi alıştırıyorsun yoksa böyle :hm:
bide yanındaki tombul olunca
Evet işte onun için 3 kişi dedim :7:

sensenom
29.04.13, 22:30
aayrıl o karıdan çabuk geberttirme kendini :@ indir o elide ordan yırtarım ikinizinde ağzını :d1 (9):
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/575516_10151616415385803_1757664195_n.jpg
[SPOILER="..........."]
aman tanrim gozlerime inanamiyorum:eek: bizim air basli pasamiz neler yapiyor oyle
hay yavrum kim tutar seni

INAR
30.04.13, 00:06
bu küçük bezelyeyi yerim ama ben ya tam bir TripleS bebeği annesi gerçekten TripleS mi aca merak ettim
Aneeem ben yerim bu küçük bezelyeyi.:df:Kızlar siz de gelecekte çocuğunuz olunca ne yapıp edin çocuklarınız mutlaka TripleS olsun.:zipir:
Bu arada el-alem oppamalrının twitlerde paylaştığı resimlerine bakıyor benimkinin twitinde sadece köpek resimleri var.:evil:Tutmayın beni vallahi bi gün ya şu köpekler ya da onların sahibi olucak o Min efendi elimdeden kaıcak ona göre:mad:

sensenom
30.04.13, 00:51
Bu arada el-alem oppamalrının twitlerde paylaştığı resimlerine bakıyor benimkinin twitinde sadece köpek resimleri var.:evil:Tutmayın beni vallahi bi gün ya şu köpekler ya da onların sahibi olucak o Min efendi elimdeden kaıcak ona göre:mad:[/QUOTE]

sinirlenme bukadar
yazik hayvanin ne sucu var
sen en iyisi sahibiyle konus
sitdet cozum diyildir D:

INAR
30.04.13, 00:57
yazik hayvanin ne sucu var
sen en iyisi sahibiyle konus
sitdet cozum diyildir
Başkaları için evet ama Min için tek çözüm yolu şiddet qaliba.:evil:Başka dilden anlamıyor çünkü:evil:

sensenom
30.04.13, 01:00
Başkaları için evet ama Min için tek çözüm yolu şiddet qaliba.:evil:Başka dilden anlamıyor çünkü:evil:

a kendi dilinde konusmussundur o yuzden sen birde kore dilin dene ise yarar hehehehehehehehe

INAR
30.04.13, 01:06
a kendi dilinde konusmussundur o yuzden sen birde kore dilin dene ise yarar
Yık kız beş dilde söyledim azeri,türk,rus,ingiliz,kore yine de anlamadı.:d1 (22):Ben diyorum sana onun anladığı dil tekme tokat.:zd01:O ancak o dilden anlıyor:d1 (9):

sensenom
30.04.13, 01:11
Yık kız beş dilde söyledim azeri,türk,rus,ingiliz,kore yine de anlamadı.:d1 (22):Ben diyorum sana onun anladığı dil tekme tokat.:zd01:O ancak o dilden anlıyor:d1 (9):

hm ozaman bi sorunu var o_O tanri sana kolaylik versin :giride:
onuda kinamiyorum kendisi iyneye sap olmus utaniyor
o yuzden birazda kopeyime bakin diyor.
desene bide kopeye cehiz alman lazimhehehehe

INAR
30.04.13, 01:15
desene bide kopeye cehiz alman lazim

Yok kız ne çeyizi ilk isteğene vericem gitsin valla.:zipir:Çeyiz eyiz de yok kosskoca Minin köpekleri onlar bu onlara yeter de artar bilehehe

büşra2
30.04.13, 01:22
Bu arada el-alem oppamalrının twitlerde paylaştığı resimlerine bakıyor benimkinin twitinde sadece köpek resimleri var.Tutmayın beni vallahi bi gün ya şu köpekler ya da onların sahibi olucak o Min efendi elimdeden kaıcak ona göre bencede kalsın elinde bu ne yav anlamadımki adam çokmu yalnız dostumu yok sıkıntıdan itleremi düştü :S
Başkaları için evet ama Min için tek çözüm yolu şiddet qaliba.Başka dilden anlamıyor çünkümalesef biraz öyle bak ben paşa gelince bi çekedüzen verecem sende min i algel birlikte ayarlarız bişeyler :@
desene bide kopeye cehiz alman lazim ite çeyizmi alınır bence direk belediyeyi arayıp kuzey koreye yollatsın ( onlar it yiyolarya hehe)

sensenom
30.04.13, 01:25
Yok kız ne çeyizi ilk isteğene vericem gitsin valla.:zipir:Çeyiz eyiz de yok kosskoca Minin köpekleri onlar bu onlara yeter de artar bilehehe

min bilse kopekleri sen yok etmissin sorun olmasin hehehehehehe
ben birini alirim namgil bakar kuzucum cok sakindirde hehe
min top pesinde kosmuyormu
bu aralar uyeler fudbola merak salmis

yong hwa & il woo <3
30.04.13, 01:27
Yok kız ne çeyizi ilk isteğene vericem gitsin valla.Çeyiz eyiz de yok kosskoca Minin köpekleri onlar bu onlara yeter de artar bile
Bence de ver gitsin canım :7: Yoksa bu minin itleri minden ünlü olcak hehe twtten ünlü etcek köpeği hehe
onlar it yiyolarya )
ıyyykk ciddi misin :hm: çok iğrenç :(

sensenom
30.04.13, 01:29
ite çeyizmi alınır bence direk belediyeyi arayıp kuzey koreye yollatsın ( onlar it yiyolarya hehe)[/QUOTE]

umarim pasanin iti yokdur yosa dusunmek istemiyorum hayali bele korkutucu :d1 (5):
bence bazen guneydede yiyorlar

büşra2
30.04.13, 01:30
ıyyykk ciddi misin çok iğrenç tabi canım duymadınmı hiç hatta g.korenin bazı kesimleride yine köpek eti yiyolarmış :S
umarim pasanin iti yokdur yosa dusunmek istemiyorum hayali bele korkutucu
bence bazen guneydede yiyorlar var var bizimde var hemde bunların köpeklerini 2 ye katlar ama onlar akıllı en azından paşam benden çok onlarla vakit geçirmiyo :) bu inarın min i ile pınarların jun u takıntılı köpeklerine :@

yong hwa & il woo <3
30.04.13, 01:32
tabi canım duymadınmı hiç hatta g.korenin bazı kesimleride yine köpek eti yiyolarmış
Yok valla duymadım tatlım :S Cahillikten öleceğim valla :7:
Aman çok pislermiş bea :7: Başka bir şey bulamamışlar mı :hm: İtin de eti yenir mi canım :(

INAR
30.04.13, 01:37
Yok valla duymadım tatlım Cahillikten öleceğim valla
Aman çok pislermiş bea Başka bir şey bulamamışlar mı İtin de eti yenir canım

Kız yeniyor val.Hatta yakınlarda ben tv-de bak ne gördüm.Bi çinli azeri kızla evlenmiş şimdi boşanmışlar.Proqramın sunucusu sormuş adama neden boşandınız adam dedi ki ben eve köpek eti getiriyordum pişirsin yiyelim diye karım köpek eti yememe karşı çıkıyordu.İyrenç olduğunu söylüyordu hep.İşte anlaşamadık boşandık

yong hwa & il woo <3
30.04.13, 01:39
Kız yeniyor val.Hatta yakınlarda ben tv-de bak ne gördüm.Bi çinli azeri kızla evlenmiş şimdi boşanmışlar.Proqramın sunucusu sormuş adama neden boşandınız adam dedi ki ben eve köpek eti getiriyordum pişirsin yiyelim diye karım köpek eti yememe karşı çıkıyordu.İyrenç olduğunu söylüyordu hep.İşte anlaşamadık boşandık

Yok artık yaa ben de böyle hepsi değil de bazıları işte fakirlikten falan yiyor sandım :7: Demek bayağı bayağı severek yiyormuş adamlar :hm: Hem de karısından ayrılacak kadar :7:

büşra2
30.04.13, 01:41
Yok valla duymadım tatlım Cahillikten öleceğim valla
Aman çok pislermiş bea Başka bir şey bulamamışlar mı İtin de eti yenir canım
aman allahtan bizimkiler yemiyo gerçi geçenlerde min in di galiba köpeği ölmüştü ben onu pekbi şahabeli buldum ama neyse hehe
bak paşama nasıl kardeş kardeş anlaşıyolar kemigi bile paylaşıyolar :S
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/156529_113696672115909_1008233590_n.jpg
bunlarda bizim köpeciklerimiz ben demiyomuyum bizimki onlarınkileri 2 ye katlar onlar parası az insanlar yettiği kadar alıyolar biz basıyoz parayı alıyoz büyüğünü hehe
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/227848_113696688782574_907902261_n.jpg
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/480719_113696815449228_845261235_n.jpg
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/483329_113696838782559_495711814_n.jpg
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/601431_113696938782549_22024329_n.jpg
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/377805_113697182115858_1134449328_n.jpg

bide iyi bişey gibi anlatmış :@
Yok artık yaa ben de böyle hepsi değil de bazıları işte fakirlikten falan yiyor sandım Demek bayağı bayağı severek yiyormuş adamlar Hem de karısından ayrılacak kadar

kız ne fakirliği zevk ten yiyolar :P

INAR
30.04.13, 01:42
Yok artık yaa ben de böyle hepsi değil de bazıları işte fakirlikten falan yiyor sandım Demek bayağı bayağı severek yiyormuş adamlar Hem de karısından ayrılacak kadar

Evet hatta ben bi kore filminde de görmüştüm.Retoranda köpek eti sipariş ettiler.Demek ki restoranlarının menyülerinde bile var

sensenom
30.04.13, 01:42

soruna bak olay midede bitmis hehehehehehehehe kizida kinamiyorum it kokuyan kocayla nasil yasanir ki,:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:

yong hwa & il woo <3
30.04.13, 01:47
aman allahtan bizimkiler yemiyo gerçi geçenlerde min in di galiba köpeği ölmüştü ben onu pekbi şahabeli buldum ama neyse
Ayy bizimkiler yemiyorsa gene o da iyiymiş :D Rahatladım yani şu an :7: Düşünsene o kadar ayılıp bayıldığımız adamlar it köpek yiyor...:hm:
Yok kız min yapmaz öyle şey diyecektim ki alttaki fotoyu gördüm :7: O ne kız öyle ne yapmış bu çocuk :hm:
bak paşama nasıl kardeş kardeş anlaşıyolar kemigi bile paylaşıyolar
Yine paşanı mı özledin nedir gece gece hehe Konuyu ona getirmeye başladın :7:
bunlarda bizim köpeciklerimiz ben demiyomuyum bizimki onlarınkileri 2 ye katlar onlar parası az insanlar yettiği kadar alıyolar biz basıyoz parayı alıyoz büyüğünü
hehe Yine ezdin geçtin tuğba hehe Tamam canım anladık evcil hayvanınız bile lüks hehe
Evet hatta ben bi kore filminde de görmüştüm.Retoranda köpek eti sipariş ettiler.Demek ki restoranlarının menyülerinde bile var
Ayy yazık valla acıdım adamlara :'( Çok sağlıksız besleniyorlar :'(

sensenom
30.04.13, 01:50
bak paşama nasıl kardeş kardeş anlaşıyolar kemigi bile paylaşıyolar :S
evet ya nasilda kardes kardes resmen iti yeyecekmis gibi duruyor
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/156529_113696672115909_1008233590_n.jpg
bunlarda bizim köpeciklerimiz ben demiyomuyum bizimki onlarınkileri 2 ye katlar onlar parası az insanlar yettiği kadar alıyolar biz basıyoz parayı alıyoz büyüğünü hehe
nazar deymesin D:

büşra2
30.04.13, 01:51
Ayy bizimkiler yemiyorsa gene o da iyiymiş Rahatladım yani şu an Düşünsene o kadar ayılıp bayıldığımız adamlar it köpek yiyor.paşa yemeye kalksın hergün biyerini keser yediririm allahın itini yiyene kadar kendi :7:
Yok kız min yapmaz öyle şey diyecektim ki alttaki fotoyu gördüm O ne kız öyle ne yapmış bu çocukköpeciği ile kemik paylaşıyolar işteeti ben yiyorum sıyırdığım kemikleri ikisi :M: adam köpeği rahat bırakmıyoki hehe
Yine paşanı mı özledin nedir gece gece Konuyu ona getirmeye başladın özlemediğim gecemi var kız :utng:
Yine ezdin geçtin tuğba Tamam canım anladık evcil hayvanınız bile lüks paşam söyleme üzülmesinler demişti ama hay allah işte unuttum :7:
evet ya nasilda kardes kardes resmen iti yeyecekmis gibi duruyorhiçte bikerem paşam insancıl yemez sadece köpeği uğraştırıyo :)
nazar deymesin aman zaten paralıyız diye herkezin gözü üzerimizde :@

sensenom
30.04.13, 01:54
Ayy yazık valla acıdım adamlara :'( Çok sağlıksız besleniyorlar :'([/QUOTE]

zorlami yediriyorla kendileri manyak :'P belli belli boylarina bak

INAR
30.04.13, 01:58
köpeciği ile kemik paylaşıyolar işteeti ben yiyorum sıyırdığım kemikleri ikisi adam köpeği rahat bırakmıyoki
Arada kemiğin üzerinde bizar et bırak sıyırırken ağızlarına et deysin biraz.hehe
paşam söyleme üzülmesinler demişti ama hay allah işte unuttum
Hahhhh niye üzülecekmişiz biz.Sizde iki tane var bizde üç tane.:hih:Min üçünü de almak istiyor ama ben izin vermiyorum:dil:

yong hwa & il woo <3
30.04.13, 01:58
paşa yemeye kalksın hergün biyerini keser yediririm allahın itini yiyene kadar kendi
Bak bu da iyi çözümmüş kuzu hehe
köpeciği ile kemik paylaşıyolar işteeti ben yiyorum sıyırdığım kemikleri ikisi adam köpeği rahat bırakmıyoki
Boşver canım sen karnını doyurmaya bak o zaman :7: Bu minin köpekten ayrılacağı yok hehe Bundaki hayvan sevgisi önce çinareyi sonra da beni öldürcek :7:
özlemediğim gecemi var kız
Ne gecesi yaa :7: 7 gün 24 saat hehe
Vah kuzum kıyamam bak yine hüzünlendim :'( leyla ile mecnun kerem ile aslı gibisiniz hehe
paşam söyleme üzülmesinler demişti ama hay allah işte unuttum
Bu paşa düşünceli çocuk hep söylemişimdir :df: Ahh bir de dilini içeri soksa :7:
zorlami yediriyorla kendileri manyak belli belli boylarina bak
O da doğru valla :7: Bana o kadar iğrenç geldi ki heralde boğazlarına bıçak dayayıp zorla yediriyorlar diye düşündüm hehe

büşra2
30.04.13, 01:59
Arada kemiğin üzerinde bizar et bırak sıyırırken ağızlarına et deysin biraz.değmesin o çöllerde elin uee siyle kalsın sonra banden et beklesin olur :@
Hahhhh niye üzülecekmişiz biz.Sizde iki tane var bizde üç tane.Min üçünü de almak istiyor ama ben izin vermiyorum
işte siz bi 4 5 tane alıyonuz anca bzimkinin teki kadar oluyo hehe
Bak bu da iyi çözümmüş kuzu demi aklın yolu bir :D
Boşver canım sen karnını doyurmaya bak o zaman Bu minin köpekten ayrılacağı yok Bundaki hayvan sevgisi önce çinareyi sonra da beni öldürcek ama o min değil hyun :S
Ne gecesi yaa 7 gün 24 saat
Vah kuzum kıyamam bak yine hüzünlendim leyla ile mecnun kerem ile aslı gibisiniz amaan onlar kimki bizim yanımızda :S
Bu paşa düşünceli çocuk hep söylemişimdir Ahh bir de dilini içeri soksa işte orda sıkıntı var hehe

yong hwa & il woo <3
30.04.13, 02:02
Hahhhh niye üzülecekmişiz biz.Sizde iki tane var bizde üç tane.Min üçünü de almak istiyor ama ben izin vermiyorum
işte siz bi 4 5 tane alıyonuz anca bzimkinin teki kadar oluyo
hehe Kız bir şey bulamadınız da gece gece köpekleri mi yarıştırıyonuz :7:

büşra2
30.04.13, 02:03
Kız bir şey bulamadınız da gece gece köpekleri mi yarıştırıyonuz sıkıntı işte radyo açıldı kız gelin :df:

INAR
30.04.13, 02:04
Ahh bir de dilini içeri soksa
O bizar zor canım.:dil:
işte siz bi 4 5 tane alıyonuz anca bzimkinin teki kadar oluyo
Anam cevap da hemen hazır yani.Bizimkiler minicik tatlı,şeker yoksa sizinki gibi mi.Ne o öyle kazık kadar:S

sensenom
30.04.13, 02:05
hehe Kız bir şey bulamadınız da gece gece köpekleri mi yarıştırıyonuz :7:

kopek deyib kecme sen bak kimin kopekleri onlar :7:
kizlar hepinize iyi geceler
ben kacar cok uykum var bay

büşra2
30.04.13, 13:04
paşama bak nasılda kepçeler çıkmış hehe
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/316368_10151617617400803_826389985_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/923080_10151617617450803_335039594_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/389014_10151617617495803_308761863_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/945204_10151617617590803_2070531467_n.jpg
cidden baya kepçeymişya :7:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/485631_10151617617650803_447592452_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/943676_10151617617680803_427611059_n.jpg
adamın gözlerinin altı çökmüş :'(
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/923052_10151617617640803_313268460_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/282287_10151617617770803_1418461320_n.jpg
Gold Appear! dizisi 8. bölüm Jun kısımları;

130428 EP.08 on Vimeo (http://vimeo.com/64987735)