Yeppudaa

Yeppudaa (http://www.yeppudaa.com/index.php)
-   TAMAMLANMIŞ JAPONYA DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ (http://www.yeppudaa.com/forumdisplay.php?f=1208)
-   -   OKUL KOMEDİ ROMANTİK DRAM Gokusen-2 / 2005 / Japonya / Online Dizi İzle (http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=28597)

Song Yong Ki 16.05.12 17:44

Gokusen-2 / 2005 / Japonya / Online Dizi İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yapım: 2005 ~ Japonya
Tür: Komedi
Yönetmen: Taro Otani
Oyuncular: Yukie Nakama, Kazuya Kamenashi, Jin Akanishi, Hiroshi Ryogoku, Katsuhisa Namase, Ken Kaneko, Ken Utsui, Kenji Anan, Mokomichi Hayami, Otoha , Shinji Uchiyama
Senaryo: Michiru Egashira, Rie Yokota, Yûko Matsuda
Yapımcı: Masatoshi Kato
Müzik: Michiru Ohshima
Süre: 54 dk.
Bölüm sayısı: 10

Dizi Hakkında:
Alıntı:

Genel Bilgi: Kozueko Morimoto tarafından çizilmiş bir Japon manga serisidir. Şubat 2007 itibariyle manga tamamlanmıştır. Üç TV dramasına ve bir de anime serisine uyarlanmıştır.

Konu: Bir Yakuza patronunun torunu olan Kumiko Yamaguchi'nin hikâyesidir. Ebeveynleri, Kumiko küçükken ölmüştür ve dedesinin soyundan gelen başka kimse olmadığı için aile işinin sıradaki reisi de Ojou sıfatını taşıyan Kumiko'dur. Bununla beraber, Kumiko ömrü boyunca bir öğretmen olmanın hayalini kurmuştur. Dedesi onun bu seçimini onaylarken ailedeki diğer kişiler, özellikle de Kumiko'ya gizliden gizliye aşık olan Tetsu, onun, gelecek patron olmasını istemektedir.

Öğrencileri tarafından "Yankumi" diye bilinen Kumiko, özel bir erkek lisesinde öğretmenliğe başlar. Sınıfı, suç işlemeye meyilli çocuklarla doludur fakat Kumiko (kendini adayan bir öğretmen gibi), onlara sadece akademik bilgileri öğretmek için değil hayat hakkında da birçok şey katmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Ailesinin sırrını halktan saklamak zorunda kalmasına rağmen, aldığı Yakuza eğitimi Kumiko'ya, öğrencilerine elini uzatabilme gücünü ve tecrübesini verir.

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

İndirmek İçin TIKLAYINIZ...

Moons 16.05.12 17:55

şimdiden kolay gelsin :df:
bende filmini paylaşıcam tesadüf oldu:D

Song Yong Ki 16.05.12 17:56

Alıntı:

moonsteelhand Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 820480)
şimdiden kolay gelsin
bende filmini paylaşıcam tesadüf oldu

Teşekkür ederim.:D Sana da kolay gelsin.:df:
Filmlerini bilmiyordum.:$

Moons 16.05.12 17:59

Alıntı:

Song Yong Ki Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 820488)
Teşekkür ederim. Sana da kolay gelsin.
Filmlerini bilmiyordum.

sağol canım :df:
bende bilmiyordum film araştırırken buldum:D

gülşefteli 16.05.12 18:01

Dizinin bu sezonunda Kamenashi Kazuya ve Akanishi Jin olunca daha da cezbedici oluyor:) Anime gibi bir diziydi, ben çok sevmiştim :)

Yasemin 16.05.12 18:13

yarında itibaren takipçinim canım kolay gelsin

Song Yong Ki 16.05.12 18:15

Alıntı:

spike Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 820546)
yarında itibaren takipçinim canım kolay gelsin

Sağol sana da kolay gelsin.:df:Vaktim olduğunda paylaşımlarını takip edeceğim inşallah.Saraydaki Mücevherle başlayacağım.Yeri gelmişken etiketlersen çok sevinirim.:df:

sumru-kore 16.05.12 18:56

kolay gelsin :)Song Yong Ki fighting:df:

safransarı 16.05.12 22:05

Teşekkürler Song Yong Ki , bir yerlerde bu konuyu duymuştum ama izleme fırsatım olmamıştı. O kadar çok film ekliyorsun ki hangi arada izleyeceğimi bilemiyorum :D

yuşun 16.05.12 22:44

geçtiğimiz yaz izlediğim harika bir dizi... yeniden ve yine izlenilesi bir dizi paylaşım için tesekkürler... çok gülmüştüm izlerken...:)

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:05.