Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.09.13, 14:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
Kızgın Kelebek
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
pirinckeki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Omoniiii benim biricik ommam konuk olmuuş zaten ben seni whatsappta bi sorguya çekmiştim azıcık daha sorgulamaktan zarar gelmez
Çekmiştin evet geri sorguya hazır ol ama
Alıntı:
-Koreli aktörler dışında beğendiğin bir aktör?
Bi düşünüyüm hımm sanırım Hint aktörler var Kore'den sonra -Başka bi şehirde yaşayacak olsan nerde yaşardın? Tütkiye sınırları içerisince düşünürsek İstanbul yada Konya-Hiç unutmadığın bir anın var mı? Nedir?Var hemde çooook -Uykucu musun yoksa az mı uyursun? Gece yatmaz sabah kalkmaz biriyim fazlasıyla uykucuyum lakabım bile var -Beğendiğin Türk sanatçılar? Yok desem
Alıntı:
Amanın aklıma başka bir şey gelmedi. Geri dönücem @Kızgın Kelebek kolay gele
Sağolasın beklerim yine
Alıntı:
genetic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sorgu odasına girdiğimde beni böyle karşılayan cimcime ilk soruların gelmiş bile
Alıntı:
ben de ısınma turu birkaç soru sorayım, nickini değiştirenlerdensin neden değiştirdin ve neden "Kızgın Kelebek"?
Evet nickimi değiştirdim bende.
Neden mi Kızgın Kelebek himm aslında nickimi uzun zamandır değiştirmek istiyordum eski nickim öyle çokta güzel değildi sonra Ayna programını izliyordum tv'de İtalyada bir makarna restorantında çeşitli makarnaları tadıyorlardı ve işte tadıp adını söylüyorlardı kelebek makarnanın acı domates soslu haline Kızgın Kelebek diyorlarmış bende makarnayı çok severim o yüzden Kızgın Kelebek oldu bir ara sitede benden korkan benimle konuşamayanlar varmış nickimden dolayı beni sanıyorlarmış
Öyle birimiyim ben
Alıntı:
sorgu odan hakkında ilk izlenimlerin ne?
Nedense bomboş kalacak gibi geliyor heycanlandım sevdim ama bu işi
Alıntı:
bu hafta neler bekliyorsun?
Bol bol soru

Kızgın Kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır