Yeppudaayı Seviyorum...
:...Üye olan ya da olmayan herkes sitemizle ilgili şu bilgiyi okuyabilir mi.?: buyrun, tıklayınız....:
Geri Dön   YEPPUDAA > K-POP'a Dair Her şey... > 2NE1 Hakkında Her şey > 2NE1 Fan Grubu / Turkish Blackjack

GAYA KORE RESTAURANTI...

2NE1 Fan Grubu / Turkish Blackjack 2NE1 Fan Grubu / Turkish Blackjack

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 08.08.12, 18:51   #3381
bommiesgirl
bommiesgirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
GULDEMM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet bende makine müh. yeni mezunuyum. @bommiesgirl seni yeni yeni görüyorum sayfada bomculardansin sanırım sende benimde favorim BOM sen öğrenci misin çalışan mi? Eskiden çok gelirdim sayfaya ama pek vakit ayıramıyorum gene arada geliyorum sohbete. Unutturmamak ve özlem gidermek adına konser resimlerini bende begendim pek yaklaşamadım telden girdiğimden. Dara transparan mi giymiş. Bu ara fazla cesur gecen sırf göbeğinin resmi yayınlanmışti yakışmış üstleri başları gene. Unnimin çorabada yaklaşamadım çok farklı
benim de üniversite yeni bitti ben öğretmen adayıyım evet ben sayfada da yeppuda da yeniyim ama eski bir blackjack im buraya da cnn.hyun unnim sayesinde geldim o da öğretmen adayı ve funnydayy yanlış hatırlamıyorsam öğretmendi

bommiesgirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.08.12, 19:27   #3382
GULDEMM
GULDEMM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
bommiesgirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@cnn.hyun unnim sayesinde geldim o da öğretmen adayı ve @funnydayy yanlış hatırlamıyorsam öğretmendi
vay bilmiyordum. ne çok öğretmenimiz varmış
Gizli Mesaj içeriği: demin bahsettiğim göbek resmi.:

dayanamadım pcye geçtim geçmişken paylaşayım dedim. belki yayınlandı bu sayfada bilmiyorum. Hwangssabu tweeti.

Alıntı:
Gizli Mesaj içeriği: ..:
ahh bir de bu resme geberdim ya çok komik ve sevimli. _sakura_

GULDEMM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.08.12, 21:03   #3383
tılsım
tılsım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Alıntı:
beyza^.^ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
CL'in yeni şarkısını keşfettim

Aslında Ola'nın şarkısı ama videoda biri coverlamış ya da şarkı üzerinde oynanmış.Bir ara 2ne1'ın Amerika'da çıkacak olan albümünden bir şarkı diye yayılmıştı ama doğru değil tabi.

Alıntı:
Hye woo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o zaman şu saçmalık olabilir mi videoya CL yazarlarmıydı herkes benzetemedim diyor da o işte adamlar teknoloji manyağı basbaya oynamışlar ses üzerinden bende buna şaştım yani
Olabiliyor malesef.Belli ki videoyu yapan da şarkıyı dinlediğinde CL olduğunu düşünmüş ve yazmış.Albümlerde CL'in sesinin üzerinde çok fazla oynanmıyor çünkü zaten elektronik müziğe uyumlu bir sesi var.Tabi gerektiği zaman düzeltmeler oluyordur.

Alıntı:
benim de üniversite yeni bitti ben öğretmen adayıyım
Tebrik ederim Sayfada ne kadar çok yeni mezun var

tılsım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.08.12, 22:31   #3384
funnydayy
funnydayy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Selam Blackjackss..
Konserden fancamlar

Kızlar Adidasın youtube sayfasının arka planında

Sevdiğim gifler

funnydayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.08.12, 09:55   #3385
Qcer
İZLEME LİSTEM
# bigbang
#
Funnydayy gifler çok tatlı

Qcer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.08.12, 10:00   #3386
bommiesgirl
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
tılsım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim Sayfada ne kadar çok yeni mezun var
Teşekkür ederim sen de mi yeni mezunlar kervanındansın yoksa
GULDEMM ben kızların hepsini seviyorum aslında ama Bom'umum sesini çok seviyorum ama üyelerden birazcık farkla CL in yeri ayrı
Alıntı:
funnydayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam Blackjackss..
Konserden fancamlar
Hoşgeldin Ooo bayağı da dolu gelmişsin video ve gifler için çok teşekkürler

Alt 09.08.12, 10:47   #3387
cnn.hyun
cnn.hyun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Merhaba Blackjackler
Alıntı:
merceksal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Staj yapıyorum. Harita mühendisi olacağım inşallah. Ramazan'da ölçüm yapmak biraz zor oluyor. Bayram sonu inşallah bitecek. Yaklaşık 6-7 aydır tatil yapmıyorum.
senin işin de bayağı zormuş desene hem sıcak yaz ayı hem de ramazan çalışmak çok yorucudur
Alıntı:
GULDEMM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet bende makine müh. yeni mezunuyum.
Tebrik ederim
Alıntı:
benim de üniversite yeni bitti ben öğretmen adayıyım evet ben sayfada da yeppuda da yeniyim ama eski bir blackjack im buraya da @cnn.hyun unnim sayesinde geldim o da öğretmen adayı ve funnydayy yanlış hatırlamıyorsam öğretmendi kuzu fotoğraflar için teşekkürler kızlar yine süper
Hıım birileri beni mi çağırdı evet ben de bir öğretmen adayıyım kuzu yanlış hatırlamıyorsun funnydayy unni de öğretmen ne güzel yaa sayfamız ne kadar çeşitli böyle bir de BB sayfası da bu kadar renkli YG nin müziğinin farkı diyelim buna biz
Alıntı:
Aslında Ola'nın şarkısı ama videoda biri coverlamış ya da şarkı üzerinde oynanmış.
hem de ne oynanmış bravo valla kafa karıştırması çok normal bu şarkı o hale nasıl gelmiş
Alıntı:
funnydayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam Blackjackss..
Konserden fancamlar
merhaba unni paylaşımlar için teşekkürler bayadır internete giremiyorum ilk burda iizliyorum valla ne güzel oldu güne böyle başlamak
Qcer bu fotoğrafa bakınca bir an Bom altına bir şey giymemiş zannettim şok geçiriyordum o kadar uzun bacakları var ki
Gizli Mesaj içeriği: ...:

cnn.hyun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.08.12, 12:49   #3388
tılsım
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
sen de mi yeni mezunlar kervanındansın yoksa
Hayır malesef henüz mezun değilim,son sınıf gazetecilik öğrencisiyim.Az kaldı yani

Alıntı:
cnn.hyun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o kadar uzun bacakları var ki
Bom'un bacakları denilince aklıma, Minzy'nin iç geçirerek ''Bom unni ve o muhteşem bacakları'' demesi geliyor.Bacakları ne kadar inceyse yüzü o kadar tombul

Alt 09.08.12, 13:09   #3389
bommiesgirl
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Hayır malesef henüz mezun değilim,son sınıf gazetecilik öğrencisiyim.Az kaldı yani
Çok güzel demek gazeteceilik okuyorsun kim bilir belki ilerde kuzularımızın haberlerini yapmak nasip olur
Alıntı:
Bom'un bacakları denilince aklıma, Minzy'nin iç geçirerek ''Bom unni ve o muhteşem bacakları'' demesi geliyor.Bacakları ne kadar inceyse yüzü o kadar tombul
Ahh Bom'um tombul yanaklarıyla çok tatlı yaa bir de her defasında zayıflayacam deyip duruyor yaa bayılıyorum senenin başında bir röportajda da demişti yazın göbek deliğimi gösterecek kıyafetler giyeceğim diye nerdeyse yaz bitecek göremedik daha
Ayy bu gif çok hoşuma gitti

Alt 09.08.12, 13:19   #3390
tılsım
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Çok güzel demek gazeteceilik okuyorsun kim bilir belki ilerde kuzularımızın haberlerini yapmak nasip olur.
Bu da hayallerimden biri,neden olmasın Gözüm çok yükseklerde değil aslında,önce Bigbang sonra 2ne1 sonra tüm YG Family

Alıntı:
bir de her defasında zayıflayacam deyip duruyor
Bom onu ilk çıktıkları günden beri diyor,bir ara zayıflamıştı ama sonra yine aldı.Hwangsabu'nun başının belası

Etiketler
2ne1, blackjack, club, or or or, turkish