Yeppudaayı Seviyorum...
  • Dizi Öneri Listesi
  • Online Tikla-Izle Bölümü
  • Dizi Müzikleri Alfabetik Liste
  • Kore Filmleri Listesi
  • MP4-Divx Indirme Bölümü
  • Yillara Göre Film Listesi
  • Online Izleme TAM Liste

• GAYA KORE RESTAURANTI...
    Şifremi unuttum?
    Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Cheongdam-dong Alice / 2012 / Güney Kore /// Spoiler
    Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
    Alt 08.12.12, 09:58   #711
    toprakkrall
    toprakkrall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    # yok
    #

toprakkrall isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 08.12.12, 10:09   #712
    nergishan
    nergishan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    moon sanırım oyuncunun adı .onu ilk bir dizide görmüştüm hiç beğenmemiştim.bu ne ya başka kız mı yok dedirtti banasonra gözüm alıştı sanırımbunda da alışır..
    park ın sonun iyi görmüyorum,sanırım ciddi bi
    r psikolojik tedavi görmüş,belki de akıl hastanesinde bile yatmıştır ki öyle de gözüküyorama çok komikti ya.çok şekerdi.bunlar evlenecek mi?ben bilmiyordum.

nergishan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.12, 10:17   #713
    Architect
    Architect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    Alıntı:
    nergishan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moon sanırım oyuncunun adı .onu ilk bir dizide görmüştüm hiç beğenmemiştim.bu ne ya başka kız mı yok dedirtti banasonra gözüm alıştı sanırımbunda da alışır..
    park ın sonun iyi görmüyorum,sanırım ciddi bi
    r psikolojik tedavi görmüş,belki de akıl hastanesinde bile yatmıştır ki öyle de gözüküyorama çok komikti ya.çok şekerdi.bunlar evlenecek mi?ben bilmiyordum.
    Cok komik sen benim Moon Geun Young-i tanimiyorsan Kore dizi, film ve oyuncu dunyasindan haberin yok demekdir Benim Moon 12 yasinda oyuncuyken,oduller alarken senin Moon Chae Won yokdu bile Hem merak etme alisirda,seversindeee Moon Chae Won sevmissense bunda hic sorun olmaz Biraz asabi bir yorum oldu canim ama sen kusura bakma ben Moon soz konusu oldugunda boyle oluyorum iste ne yapa bilirim Aslinda evlendirmeye calisiyoruz ama her iki taraf naz yapiyor hem kizin sevgilis de var Parkda esgi sevgiliye benceki hala asik bakalim neler oluyor

Architect isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.12, 11:01   #714
    nergishan
    İZLEME LİSTEM
    Alıntı:
    Architect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen benim Moon Geun Young-i tanimiyorsan Kore dizi, film ve oyuncu dunyasindan haberin yok demekdir

çoook kore dizisi seyrettim,ama bu kızın dizilerini pek seyretmedim,sevmedim zorla mı. jang sunk muydu o adamla seyrettim ilk dizisini.

moon chae i severim ,hele de nice guy u seyretme sebebimdir benim
    gelelim diziye sizler biliyorsunuz sanırım dizinin tanıtımlarından,bu ikisi evlenecek sanırım.evleneceklerde sonrası bu adam pek sağlıklı değil gibi yazık yasonu tımarhane olmasın.ya da kız sayesinde iyileşir..

Alt 08.12.12, 11:04   #715
    nergishan
    İZLEME LİSTEM
    Alıntı:
    Moon Chae Won sevmissense bunda hic sorun olmaz
    ama moon chae woon çok güzel bir bayan,ufaktan iğneleme seziyorum sanki.

inanilmaz dogal guzel , bazen gercek olub olmadigina inanmadigini sanki masallardan cikmis gibi, cok basarili,iyi bir aktris oldugunu soyluyor.

bu koreliler bazen çok saçma konuşuyor yabunlar hep polyana sanırım..acaba nereden gelmiş?gerçek değilsetamam iltifat et ama daha düzgün cümlelerle çocuk gibiler

Alt 08.12.12, 11:05   #716
    ajeossi
    ajeossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    Nereden: Naboo ☁
    Alıntı:
    tomars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ona şükür evet İyi geceler canım
    Tünaydınlar herkese

Alıntı:
    bburcuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başrolde görmek istiyoruz diye kampanyamı başlatsak ne yapsak
    tabii ya şu imza kampanyalarından hem belki maru oppa'nın kulağına gider türkiyey'ye falan gelir
    Alıntı:
    nefertari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senaristlere güvenim yok zaten her şey beklenir onlardan
    Hele final en büyük merak konusu dizi başlamadan finalini merak eder oldum

ajeossi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.12, 11:10   #717
    sadece
    sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    Alıntı:
    ama bu seferde ateşe körükle sen gidiyorsun kıskanıyorum ama ben
    nereye gitsem bi shi hoo hayranı ben fazla tutkun dğeilim herkesi kendim gibi sanıyorum tamam canım zaten belli etmesede ajushi o moon farkındadır

Alıntı:
    Ya sahi saka bi yana oyle bir ihtimal var aslinda diziye sona yakin donmesi, kendisi oyle demis bilmiyorum ama oyle bir sey olursa sevinirim demis bence donmesin gitsin gelmesin, mastrni da yapsin gonmek neyine canim aaaa
    maru mu demi bunu ahh çok sevindim

twdr senarsti diye ayrı sevindim amma velakin benim güzel ağlayan oppamı yerin dibine sokup kızın ondan soğumasın neyim sağlamasın çok kızarım başka türlü soğutsun aklımada hiçbir fikir gelmedi

sadece isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.12, 11:15   #718
    der-in
    İZLEME LİSTEM
    Nereden: ...
    # 2pm
    # jks
    Alıntı:
    sujini34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Park'ın oynadığı karakterde bariz bir ruh sağlığı bozukluğu var, zira herkes "ilaçlarını alıyor musun" diye soruyor. Bunun sebebi kızın onu terk etmesi mi? Yoksa daha eskiye dayanan bir şey mi göreceğiz ki, herhalde eskiye annesine filan dayanan birşeydir.
    umarım annesine falan dayanmaz bu durum hep öyle oluyor olayları karman çorman yapıyorlar sadece kızın onu terketmesine bağlasınlar olay bitsin
    ilaç meselesinde de bilmiyorlar ki parkın ilaçtan çok intikama ihtiyacı var adam her şeyi kaydedip izliyor dinliyor bunları bıkmadan tekrar ediyor birde. megalomanyak bir hali var söylediklerini yaptıklarını beğeniyor yani bildiğimiz çatlak bir şey

der-in isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.12, 11:17   #719
    Architect
    Architect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    Alıntı:
    nergishan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çoook kore dizisi seyrettim,ama bu kızın dizilerini pek seyretmedim,sevmedim zorla mı. jang sunk muydu o adamla seyrettim ilk dizisini.
    Dogru zorla deyil. Ama seyretmediyin biri icin hic bi sey soyleme o zaman Ya her kes o diziyle yargiliyor sanki bi o dizi hem ben o diziyi cok seviyorum o diziye Jang Sunk Young icin izledim ama sonda Moon fani oldum cikdim. Sen Moon-unun baska dizilerini,filmlerini seyretde gel bir seyler soyle o zaman Ignelemekmi yok canim o nerden cikdi
    Ben her kesi cok seviyorum helede Moon anti-fanlarini

Architect isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.12, 11:24   #720
    der-in
    İZLEME LİSTEM
    Nereden: ...
    # 2pm
    # jks
    Alıntı:
    Fragmanlara Park'ın öyle çatlak hallerini koyuyorlar ki gelde çatlama
    aynen ya hiç düzgün hali olmaz mı