Yeppudaayı Seviyorum...

Geri Dön   YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü

GAYA KORE RESTAURANTI...

Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü Bu bölümde her türlü eleştiri ve spoiler verilir...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 08.12.12, 07:04   #711
Architect
Architect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Standart GOLD ÜYE olmak için tıklayınız.
Alıntı:
nefertari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Birde sonunda Park iyileşiyormuş hayatı normale dönüyormuş, Moon Maru ya dönüp mutlu mesut yaşıyorlarmış yolda geçerken karşılaşıp birbirlerine selam verip yollarına devam ediyorlarmış al sana son TWDR senaristi olunca böyle bir yorum yapasım geldi enteresan
Alıntı:
Anasıda ölüyor maru'yu engelleyen bir şey kalmadı kesin yurt dışına çıkacak orada eğitimini tamamlayıp geri gelecek kore dizilerinde birileri yurt dışında eğitimin tamamlayıp geri dönmezse olmaz malum
Ya sahi saka bi yana oyle bir ihtimal var aslinda diziye sona yakin donmesi, kendisi oyle demis bilmiyorum ama oyle bir sey olursa sevinirim demis bence donmesin gitsin gelmesin, mastrni da yapsin gonmek neyine canim aaaa

ONLİNE DİZİ-FİLM LİSTE      
Architect isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.12, 08:00   #712
Architect
İZLEME LİSTEM

Alıntı:
ddeerryyaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Birkaç haber...

Diziyle ilgili yeni bir Ost hazırlanmış...F(x)'den Luna seslendirecekmiş... Ve Moon Geun Young'un karakterine söylenmiş bir şarkı olacakmış sanırım...
Evet canim ben yazacakdim ama senin yazdigi gorunce sevindim hemde guzel ayrintilamissin hepsini tercuman da guzel bende nasil yapacam diye dusunuyordum turkce de iyi olmadigi icin Yeni Ost-umuz bugunki bolumde yayimlanacaq belki 2 bolum sonunda Moonum ve cadinin konusdugu sahnede fonda calan sarkiya dikkat etmissinizdir az bir az baslikdan vermisler sanirim ben cok beyendim guzel sarkiya benziyor

Alıntı:
Önceki sayfalarda olduğu için yazmakta bir sorun olmayacağını düşünüyorum... Ayrıca fotoğrafları ekleyen arkadaşa da teşekkür ederim... Park Shi Hoo'nun yoga sahnesinde sanırım Shi Hoo düşecekmiş rol gereği...Anlaşılan bizi yine mükemmel bir sahne bekliyor... (Hayran yorumundan öğrendiğim kadarıyla durum böyleymiş...)
O arkadas ben oluyorum ben tesekkur ederim sagol sen gercekden baya bilgi sahibisin

Alıntı:
Ayrıca dizinin senaryosu Kore'de beğenilmiş ilk iki bölüm açısından...Özellikle dizinin ilk iki bölümde klişe konuyu işlediğini ve yenilikler vad ettiğini belirtmişler...Senaristlerin Derin Köklü Ağaç dizisinin senaristi olduğunu ve yanıtmadıklarını belirtmişler...İçimden bir his bana da aynı şeyi söylüyor...Dizi konusunun klişeliğini ilk iki bölümde verdi,şimdi yenilikler doğacak gibi geliyor bana... Ama ben ilk iki bölümü de baya sevdim.
Bu " May Queen " -mi ne herkes onu izliyor ayn saatlerde yayimlandigi icin bizim dizinin reytingleri onlara gore dusuk. ama ben hesapladim bizim dizi 8-ci bolumde oldugu zaman o dizi bitecek yani 8-ci bolumden insallah daha da yukselir/ Bu dizi benim ilgimi cok cekdi adeta Kore komedi-romandik dizilere bakdigimiz zaman ne olacak, nasil olacak diye onceden anlaya biliyoruz ama bu sefer ben hic bi ihtimal dusunemiyorum Arkadaslarin dediyi gibi Moon nasil asik olacak.
Ama aslinda yalan soyledim bir ihtimalim var bu resimlere bakdigim zaman aklima bence Park intikam icin Moona anlasmali,gonullu evlilik teklif ediyor. Moon da ailenin maddi durumu icin bunu kabul ediyor.

cadi erkek kardesine bir zarf veriyor ilisgilerini oyren diye.

Alıntı:
Ayrıca Geun Young ile arasındaki yaş farkı konusunda endişelenip endişelenmediği sorulduğunda onun oyunculuğunu çok beğendiğini bu konuda endişelenmediğini ama bu sıralar normalde gittiğinden daha sık cilt bakımına gitmek zorunda kaldığını belirtmiş...
Hatta koyu "Autumn Tale" fani oldugunu ve Moonu ta o zamanlardan beyendiyi hala cok seker sirin oldugunu soyluyor. ve o zamandan Moonla dizide oynamayi hayal etdiyini soyluyor ve guluyor ( bence yas farkina gore ) Moonu sik sik sette gorduyunu ve her defasinda ona bakdikda inanilmaz dogal guzel , bazen gercek olub olmadigina inanmadigini sanki masallardan cikmis gibi, cok basarili,iyi bir aktris oldugunu soyluyor.

Alıntı:
Bir de dizi Kore'de pek çok izleyicinin sevgisini kazanmış...Ayrıca Park Shi Hoo'nun diziden sonra hayranları artmış... Shi Hoo şu an TV dünyasının dikkat çeken karakterlerinden birine hayat veriyor hem de sadece 2 bölüm yayınlanmasına rağmen. İngilizcem çok iyi olmadığı için tam anlayamadım ama sanırım kanal ilgiden dolayı dizinin tekrarını vermek durumunda kalmış...(Yayınlandığı gün reytingler iyi gelmedi ama sanırım Koreliler daha sonra anladı dizinin kıymetini...

evet aynen Moon Geun Young coglari beyenmese de Asia ulkelerinde en cok sevilen Kore aktris kendisi. Populerlik odullerini her zaman aldi butun odul torenlerinde. Park isini iyi biliyor Moonla bu yuzden rol aldi bence hep fanlari cok olan oyunculari kiskandigini da soylemis simdi Moon fanlari da onu sevecek nede olsa Moon fanlari Park fanlarindan cok. Nasil Moon Chae Won-nu destekliyorlar Moon fanlari. fanlarina daha cok ilgi gostermekle taniniyor Moon. Bencede butun drama sitelerinde dizi birinci zaten herkesn ilgilendiyi dizi olmus bence de insallah yukselir.

Alt 08.12.12, 08:57   #713
Architect
İZLEME LİSTEM

f(x) Luna - It's Okay Cheongdamdong Alice OST Part.2

Alt 08.12.12, 09:58   #714
toprakkrall
toprakkrall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
# yok
#

toprakkrall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.12, 10:09   #715
nergishan
nergishan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

moon sanırım oyuncunun adı .onu ilk bir dizide görmüştüm hiç beğenmemiştim.bu ne ya başka kız mı yok dedirtti banasonra gözüm alıştı sanırımbunda da alışır..
park ın sonun iyi görmüyorum,sanırım ciddi bi
r psikolojik tedavi görmüş,belki de akıl hastanesinde bile yatmıştır ki öyle de gözüküyorama çok komikti ya.çok şekerdi.bunlar evlenecek mi?ben bilmiyordum.

nergishan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.12, 10:17   #716
Architect
İZLEME LİSTEM

Alıntı:
nergishan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
moon sanırım oyuncunun adı .onu ilk bir dizide görmüştüm hiç beğenmemiştim.bu ne ya başka kız mı yok dedirtti banasonra gözüm alıştı sanırımbunda da alışır..
park ın sonun iyi görmüyorum,sanırım ciddi bi
r psikolojik tedavi görmüş,belki de akıl hastanesinde bile yatmıştır ki öyle de gözüküyorama çok komikti ya.çok şekerdi.bunlar evlenecek mi?ben bilmiyordum.
Cok komik sen benim Moon Geun Young-i tanimiyorsan Kore dizi, film ve oyuncu dunyasindan haberin yok demekdir Benim Moon 12 yasinda oyuncuyken,oduller alarken senin Moon Chae Won yokdu bile Hem merak etme alisirda,seversindeee Moon Chae Won sevmissense bunda hic sorun olmaz Biraz asabi bir yorum oldu canim ama sen kusura bakma ben Moon soz konusu oldugunda boyle oluyorum iste ne yapa bilirim Aslinda evlendirmeye calisiyoruz ama her iki taraf naz yapiyor hem kizin sevgilis de var Parkda esgi sevgiliye benceki hala asik bakalim neler oluyor

Alt 08.12.12, 11:01   #717
nergishan
İZLEME LİSTEM

Alıntı:
Architect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sen benim Moon Geun Young-i tanimiyorsan Kore dizi, film ve oyuncu dunyasindan haberin yok demekdir

çoook kore dizisi seyrettim,ama bu kızın dizilerini pek seyretmedim,sevmedim zorla mı. jang sunk muydu o adamla seyrettim ilk dizisini.

moon chae i severim ,hele de nice guy u seyretme sebebimdir benim
gelelim diziye sizler biliyorsunuz sanırım dizinin tanıtımlarından,bu ikisi evlenecek sanırım.evleneceklerde sonrası bu adam pek sağlıklı değil gibi yazık yasonu tımarhane olmasın.ya da kız sayesinde iyileşir..

Alt 08.12.12, 11:04   #718
nergishan
İZLEME LİSTEM

Alıntı:
Moon Chae Won sevmissense bunda hic sorun olmaz
ama moon chae woon çok güzel bir bayan,ufaktan iğneleme seziyorum sanki.

inanilmaz dogal guzel , bazen gercek olub olmadigina inanmadigini sanki masallardan cikmis gibi, cok basarili,iyi bir aktris oldugunu soyluyor.

bu koreliler bazen çok saçma konuşuyor yabunlar hep polyana sanırım..acaba nereden gelmiş?gerçek değilsetamam iltifat et ama daha düzgün cümlelerle çocuk gibiler

Alt 08.12.12, 11:05   #719
ajeossi
ajeossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Naboo ☁

Alıntı:
tomars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ona şükür evet İyi geceler canım
Tünaydınlar herkese

Alıntı:
bburcuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başrolde görmek istiyoruz diye kampanyamı başlatsak ne yapsak
tabii ya şu imza kampanyalarından hem belki maru oppa'nın kulağına gider türkiyey'ye falan gelir
Alıntı:
senaristlere güvenim yok zaten her şey beklenir onlardan
Hele final en büyük merak konusu dizi başlamadan finalini merak eder oldum

ajeossi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.12, 11:10   #720
sadece
sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Alıntı:
ama bu seferde ateşe körükle sen gidiyorsun kıskanıyorum ama ben
nereye gitsem bi shi hoo hayranı ben fazla tutkun dğeilim herkesi kendim gibi sanıyorum tamam canım zaten belli etmesede ajushi o moon farkındadır

Alıntı:
Ya sahi saka bi yana oyle bir ihtimal var aslinda diziye sona yakin donmesi, kendisi oyle demis bilmiyorum ama oyle bir sey olursa sevinirim demis bence donmesin gitsin gelmesin, mastrni da yapsin gonmek neyine canim aaaa
maru mu demi bunu ahh çok sevindim

twdr senarsti diye ayrı sevindim amma velakin benim güzel ağlayan oppamı yerin dibine sokup kızın ondan soğumasın neyim sağlamasın çok kızarım başka türlü soğutsun aklımada hiçbir fikir gelmedi

sadece isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2012, alice, cheongdamdong, or or or, spoiler