Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > K-POP'a Dair Her şey... > SS501 Hakkında Her şey > SS501 Fan Grubu / Turkish Triple S / Kim Hyun Joong ♥ Turkish Henecia
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 10.09.10, 17:37   #121
zeyra88
♥♔Joker Admin♔♥
Yeppudaa Çeviri Çetesi
joker
zeyra88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Smyrna
zeyra88 - MSN üzeri Mesaj gönder zeyra88 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
valla hiç bir yerde saç rengi yazmıyo ama moonlight'nin yayınladığı son resimlere gerekli incelmeyi yaptım ve kızıl kahverde karara vardım ama kızıl kahveninde numaraları var sanırım 1.0-1.1vs.gibi işte o kısmıda tutturabilirsek bu sırrıda çözmüş olacağız gibiayrıca yaptığım geniş çaplı araştırma sırasında kim hyun joong'un çok pis açıklarını yakaladım onlarıda sizinle paylaşacağım en kısa zamandabide kendi ağzıyla yapmış bu açıklamalarıbelki bir çoğunu biliyor olabilirsiniz ama ben yeni okudum ve şok oldum

zeyra88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.09.10, 17:41   #122
moonlight
moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: KİM'lerin olduğu yerdeyim...
Alıntı:
ZӘЧ-Я∂ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
valla hiç bir yerde saç rengi yazmıyo ama moonlight'nin yayınladığı son resimlere gerekli incelmeyi yaptım ve kızıl kahverde karara vardım ama kızıl kahveninde numaraları var sanırım 1.0-1.1vs.gibi işte o kısmıda tutturabilirsek bu sırrıda çözmüş olacağız gibiayrıca yaptığım geniş çaplı araştırma sırasında kim hyun joong'un çok pis açıklarını yakaladım onlarıda sizinle paylaşacağım en kısa zamandabide kendi ağzıyla yapmış bu açıklamalarıbelki bir çoğunu biliyor olabilirsiniz ama ben yeni okudum ve şok oldum
ajan z araştırmaların için teşekkür ediyorum... rengi belirlediğimize göre numarasını bulmamızda an meselesidir

ayrıca o çok pis açıklarını en kısa zamanda deşifre etmeni bekliyorum.. bu oppa hakkında yeterince bilgili değilim.. ayrıntılı raporu en kısa zamanda bize sunarsan çok iyi olur

moonlight isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.09.10, 17:46   #123
zeyra88
♥♔Joker Admin♔♥
Yeppudaa Çeviri Çetesi
joker
İZLEME LİSTEM
ajan m en kısa zamanda raporumu önünde bil

Alt 10.09.10, 20:44   #124
emresin
İZLEME LİSTEM

valla bu resimdeki renk,loreal -akajuya çok benziyor ama diplerde birazda koyu bir ton var sanki ..bence aralara birkaç ton koyusundan renk atmışlar tek renk değil bu saçlar.. (uzman gibi konuştum ama elle tutulur bir delil değil sanırım )
ama herneolursa olsun saç modelleri her zaman süper ..(bu kadar güzel saç kesen kuaför henüz bulabilmiş değilim) ..

emresin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.09.10, 20:58   #125
moonlight
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
emresin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

valla bu resimdeki renk,loreal -akajuya çok benziyor ama diplerde birazda koyu bir ton var sanki ..bence aralara birkaç ton koyusundan renk atmışlar tek renk değil bu saçlar.. (uzman gibi konuştum ama elle tutulur bir delil değil sanırım )
ama herneolursa olsun saç modelleri her zaman süper ..(bu kadar güzel saç kesen kuaför henüz bulabilmiş değilim) ..
ajan e bilgiler için teşekkürler.. tek renk olmadığı konusunda hepimiz hemfikiriz de rengi bulabilsek bir de çok mutlu olacağız hatta ve hatta gidip hemen o renge boyatacağız (artık birbirimizi sokakta görürsek aynı renklere sahip olarak hemen tanırız bile )
not: o kuaförü bulursan birgün bana da haber ver

Alt 10.09.10, 21:40   #126
zeyra88
♥♔Joker Admin♔♥
Yeppudaa Çeviri Çetesi
joker
İZLEME LİSTEM
Rapor 1
Operasyonun adı:Kızıl-kahve Operasyonu
Rapor Sunum: Ajan z

Açıklamalı Rapor Sunumu:

Alış veriş mağazalarına yapmış olduğum geniş çaplı keşiflerim sonucu bulmuş olduğum 2 markada inceleme başlatmış ve kesin sonuca varmış bulunuyorum.

Marka 1
Markanın adı voila olup rengin adı kestane-küllü kızıl'dır.Boya numarası 4.16

Marka 2
Markanın adı L'oreal Paris olup rengin adı kestane şekeri'dir.Boya Numarası 415

NOT:Kendimce araştırma ve gözlemlerime dayanarak sonuca bu şekilde ulaşmış bulunmaktayım,itirazı olan varsa en kısa zamanda raporunu delillerle sunsun.

Rapor 2
Operasyonun adı: Kim Hyun Joong'u Tanıma Operasyonu
Rapor Sunum: Ajan z

Açıklamalı Rapor Sunumu:

* Ad: 김현중 / Kim Hyun Joong (Gim Hyeon Jung)
* Meslek: Aktör , Şarkıcı
* Lakaplar: puppy ( köpek yavrusu xD) , sexy boy ( seksi oğlan xP)
* Doğum Tarihi: 1986-haziran-6
* Doğum Yeri: Seoul, Güney Kore
* Boy :180cm
* Kilo: 68kg
* Kan Grubu: B
* Eğitim: Kyonggi Üniversitesi
* Hobileri:Gitar ve piyano çalmak , dansetmek
Şahsi Ödülleri:
-2009 Seoul Uluslararası Drama Ödülleri en popüler erkek oyuncu ödülü(boys over flowers)

-45. Baeksang Sanatçı Ödülleri (erkek oyuncu) Popülarite ödülü

TV Showları
* Boys Before Flowers (KBS2, 2009)
* Spotlight (MBC, 2008) cameo
* Hotelier (TV Asahi, 2007) ep 7
* Can Love Be Refilled? (KBS2, 2005)
* Nonstop 5 (MBC, 2005) ep 208

~Ekstra~
*SS501 adlı kore pop grubunun lideridir.

Bu aralar gruptan ayrılma gibi durumları söz konusu çünkü bağlı olduğu şirketle olan sözleşmesi 5 yıllıktı ve süresi doldu.Solo çalışmak istediği gibi söylentiler var.Eğer gruptan ayrılırsa grup ss501 değilde ss401 olarak yollarına devam edecek gibi fakat hyun joong un bir internet sitesine yazdığına göre grup dağılmıyor fakat bu mayıs başında çıkması gereken albümleri mayısın 3. haftasında çıkacak..her zamanki gibi gecikmeli yani .. Bu arada siteye yazdığı yazıda hayranlarının yüreğine getirmeyide ihmal etmemiş..İlk önce grubun dağıldığını yazıp altına "hahaha inandınız mı" yazıp gülmüş

*SS501 in tüm üyeleriyle çok iyi anlaşıyor ^^ grubun en büyüğü...

*Dans etmeyi seviyor..Çoğu zaman grubun dans kareografilerine yardım ediyor . Bir keresinde love like this şarkıları için elleriyle "L-O-V-E" harflerini yapıyorlardı ve bu hareketi lider yani hyun bulmuştu.. tüm üyeler konserde bu hareketi başarıyla yaptı fakat tek şaşıran kimdi xD kendisi... xDxD

*Kim Hyun Joong için çapkın diyebiliriz..-_-'Gecenin köründe hongkongta ss501 in 2. büyük üyesi young saeng ile 2 bayanla birlikte taksi tutup bi yerlere gittikleri idda ediliyor ( ki resimler ve videoya kadar herşey mevcut) dediklerine göre o hanımlar onların eski okul arkadaşlarıymış kim gecenin köründe 2 tane fıstık gibi ilkokul arkadaşıyla karşılaşıp bi yerlere giderki? tesadüfün böylesi yani xP çok şüpheli...

*Kim HYun Joong'un söylediğine göre sevdiği kız en yakın arkadaşının sevgilisi olsa bile onu elde etmek için elinden geleni yaparmış ( zaten daha öncesinde arkadaşının sevgilisini çaldığı olmuş) bu dünyada bir tek ss501 in üyesi olan Jun Min Park'ın sevgilisini çalmazmış çünkü ondan korkuyormuş XDXD

*Cilt bakımına önem veriyor...sıksık dermatologa gidiyor xD
*Birkeresinde öyle bir dayak yemişki ölümden dönmüş (haketmiştir bu XD ) ha birde evden kaçmışlığı varmış..

*Tatlı , sevimli ve şirin davranmayı pek sevmiyor (fakat istemediği halde her zaman şirin hareketlerde bulunuyor

*Sevgilisine bi hediye vermek isterse bu öpücük olurmuş

*Çok derin bi uykusu var...Zor uyanır ve sette , konser öncesi kuliste arabada vs gibi bi çok yerde uyurken görüntüleniyor

*Küçüklük hayali bilimadamı olmakmış

ss501 grubunun tüm üyeleri bi hayvanla eşleştirilmiş:

Kim hyun joong=köpek yavrusu
Young saeng=su samuru xD
Kim kyu jong=goril
Kim hyung joon=kaplumbağa
Park jung min=at

Bu arada Kim Hyun Joong böceklerden inanılmaz derecede çok korkarmış.

Not:şimdilik suna bileceğim rapor bu kadar.

Konunun Ajanları

Ajan m
Ajan n
Ajan z
Ajan e

Alt 10.09.10, 22:01   #127
emresin
İZLEME LİSTEM
ajan z süpersin ..bu bilgiler göre bu oppa hiçte göründüğü gibi değil gayet şirin akıllı uslu görünüyor ama tam tersiymiş..
(ben loreal -akajuda ısrarlıyım arkadaşlar ,röfleli saça uygulayın böyle iki renk oluyor.
kaynak :acumma tecrübeleri )

emresin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.09.10, 07:06   #128
Nymphe_Nadiad
Lirik Çevirmen
Nymphe_Nadiad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Öncelikle Ajan z'nin muhteşem raporuna teşekkürlerimi sunarım. Kesinlikle harika bir rapor olmuş ama birkaç düzeltmeye ihtiyacı var. Şimdi gizli eğitimim sırasında aldığım "ss501'ın her kirli çamaşırını bilme 501" dersine dayanarak bu eksikleri açıklıyorum :
1. İlk maddede belirtilen albüm Haziran ayında mini olarak çıkmış olup adı Destination'dur. Az şarkı sayısına rağmen oldukça başarılıdır yani dinleyin dinletin
2. ss501'nın tüm üyeleriyle çok iyi anlaşıyor ama ondan sonra en büyük üye olan Heo Young Saeng'le diğer grup üyelerinin de imzalı açıklamalarına göre tuhaf bir ilişkileri var. Bu ikisi arkadaş gibi konuşmak yerine birbirlerine saygı kalıplarıyla hitap ediyorlar ve birbirlerinden biraz çekiniyorlarmış. Bununla ilgili sorular sorulduğunda KHJ dürüstçe karekterleri farklı olduğu için böyle olduğunu söylüyor, Young Saeng ise utangaçça gülümsemekle yetiniyor. Ama işin tuhaf kısmı şu: Bu ikisi beraber içki içtiklerinde ilişkileri tamamen değişiyormuş. Hemen kanka moduna giriyorlarmış. Sanırım o meşhur Hong Kong gecesinde de sarhoşlardı Bu arada Hong Kong demişken... İki kafadar bu geziye şirketin haberi olmadan gittikleri için DSP tarafından fena halde azarlanmışlar.
3. Chocolate adlı bir programda bu L-O-V-E olayını kendisi de anlatıyor, hem de çok komik bir biçimde. Kelime dört harfli olduğu için kendisine bir şey kalmamış bu yüzden sonunda o da zıplayarak sahneye çıkıp bir kalp yapıvermiş ve herkes gülmüş Bu yüzden KHJ şöyle düşünmüş: "Ahhh... Comeback sahnemizi berbat ettim."
4. Uykusunun ağırlığını görmeniz için tavsiyem Thanks 4 Waking Us Up'ı izlemenizdir Gerçekten çok eğlenceli KHJ'yi kaldırmak için üzerine köpek yavruları salıp dudağını kıpkırmızı bir rujla boyuyorlar gene de bana mısın demiyor Bir de grubu için yemek pişirişi var ki
5. Bu arada Kim Hyun Joong'un müthiş bir gitar tutkusu var. Bir keresinde Japonya'ya gittiğinde istediği marka bir gitarı bulmak için grup arkadaşlarını ekip bütün gün dolaşmış.
6. Son olarak grubun hayvan takma isimlerini bulan Park Jung Min. Ama ona at ismini veren Kim Hyun Joong'muş. Bunun sebebi ise Jungmin'in havuçlardan çok hoşlanması ve onları tıpkı atların yediği biçimde yemesi
edit: Hyun Joong'un vaftiz ismi Raphael'miş. Savaşçı melek...

Nymphe_Nadiad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.09.10, 07:23   #129
dr.bahaeddin
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir-Uşak
#
# rain
Allahım ne olacak bu halimiz millet nelerle meşgul

dr.bahaeddin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.09.10, 09:07   #130
moonlight
İZLEME LİSTEM
bak bak bu oppa hiçte göründüğü gibi masum bakışlı bir oppa değilmiş.. ne vukatları varmış böyle hemde çeşit çeşit.. saman altından su yürüten mi diyeyim yoksa melek bakışlı şeytan mı diyeyim bu oppaya bilemedim...

saç renginin sırrını çözemedik ama pürüzsüz teninin sırrını çözdük cilt bakımıymış ..

ajan z ve ajan n araştırmalarız için teşekkürler.. harika bir sunum ortaya çıkarmışsınız.. acaba bu ekip bütün sayfaları dolaşsa mı ne
y.a. ç. = yeppuda araştırma çetesi olarak oppaların bütün kirli çamaşırlarını ortaya çıkarırız

benden size emeklerinize teşekkür babında bir iki resim..

bu masum gülüş sizi aldatmasın sakın

işte gerçek hali bu

Etiketler
, henecia, joong, kim hyun joong kardeşi, turkish