Yeppudaayı Seviyorum...
:...Üye olan ya da olmayan herkes sitemizle ilgili şu bilgiyi okuyabilir mi.?: buyrun, tıklayınız....:
Geri Dön   YEPPUDAA > K-POP'a Dair Her şey... > Exo Hakkında Her şey > Exo Fan Grubu / Turkish

GAYA KORE RESTAURANTI...

Exo Fan Grubu / Turkish Exo Fan Grubu / Turkish

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 01.12.13, 18:34   #12331
Yhesim
Alternatif ve Kırık Link Ekibi
Yhesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Yhesim - MSN üzeri Mesaj gönder Yhesim isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
Lisbet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İçim kan ağlıyor zaten onu değiştirdim diye
Değiştirmee.. Tekrar yap..

Alıntı:
Siz izleyene kadar 2. bölüm gelecek zaten
İzlediiiiiiiiiiiiimmm.. Çok tatlılarrr... Hele içeri girerken D.O'nun şapşikliği öldürdü.. Ablamla kahkaha ata ata izledik sabahın köründe annem bi geldi noluyo neye gülüyosunuz diye. SuHo'yu her geçen gün daha da çok seviyorum.. Yine çok tatlıydı...
Runnig Man'i izledim ama Mbc engellemiş neden.. Başka yerden izledim galiba eksikti.. Çevirisi varmı onun. ??

Yhesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.12.13, 19:33   #12332
tutu
EXO Sorumlusu
tutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: samsun
Alıntı:
Evet xuimin i pek sevemiyordum ama Luhan'ın yanında göre göre iyice ısındım gülüşü çok tatlı
aaaa neden sevemiyordun xiumini çok tatlıdır o önceden tombiş üyemizdi ama artık o da zayıflar kervanın da ve bana göre bir koreliden çok çinliye benziyor

Alıntı:
İçinden tüh cüzdanı boşaltmasaymışım keşke diye geçirmiştim kesin, karizma gitti
kesin kesin öyle bir düşünce geçmiştir aklından cümle aleme rezil etti kendini hayır artık kimse zengin olduğuna da inanmicak

Alıntı:
anyo84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet beybim b ydi evet biliyorum toprak grubu burçlardan biraz anlarımda hatta zamanında kitap bile okumuştum ben de Kai ilen aynı durumdayım ama heeç de sıkıntı değil beybim
burçları dert etme diyorsun yani beybim bu arada benim kan grubumda B napalım artık burç felan dinlemeden uzlaşmanın yollarını aricaz ki zaten suho uysal bir çocuk ben onunla çok iyi anlaşırım

Alıntı:
eSeBiLL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vallah çok benziyordu dudaklar falan .Yok yok arkasında kızlar vardı Kai kızlarla gezmez . :p
kai kızlarla istese de gezemez sm ajussi adamı keser ay cidden çok merak ettim olurda bir daha görürsen resmini çek çaktırmadan

tutu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.12.13, 19:36   #12333
bexo
bexo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: South Korea
Hos buldum

bexo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.12.13, 19:44   #12334
Yhesim
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
bexo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hos buldum
Hoşgeldinn..

Alt 01.12.13, 19:53   #12335
anyo84
anyo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
tutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
burçları dert etme diyorsun yani beybim bu arada benim kan grubumda B napalım artık burç felan dinlemeden uzlaşmanın yollarını aricaz ki zaten suho uysal bir çocuk ben onunla çok iyi anlaşırım
Aynen beybim hem bu işler burc murca bakmaz gerçi öyle olunca yine de bakıyor bazen de bu durumda ben Kai ile nasıl anlaşıcam Kai soğuk böyle az biraz hem de küççük ben en çok üzen yönü de o ama seviyorum bee iyi baklım anlaş sen narsist prensinle

anyo84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.12.13, 20:01   #12336
Lisbet
Lisbet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Benim kendi sayfam var ama özel nasıl oluyor ki aynen bir de onları saklamak istiyosun teline pcne saklayıp bakıyorsun falan
Seninde mi var Benimki nick sayfası (Luluya özel ) ahah aynen şuan hem tumblr a hem netbooka hem o sayfaya aynı resim gifleri yükleyip duruyorum kaybolmasınlar diye

l
Alıntı:
Bunu dinlememiştim güzelmiş Chanyeol da harika rep yapıyor
Yetenekli grup nede olsa yüzden ibaret değiller

Alıntı:
balladı harika söylüyor böyle slow ve tiz şarkılar çok yakışıyor bu çocuğa
Kesinlikle bıkmadan usanmadan bu çocuğu dinleyebilirim ki söylediği partları birleştirmişler indirdim sabah akşam dinliyorum

Alıntı:
İşin komik tarafı ne yapacaklarını bilmiyorlar bu da onları daha doğal yapıyor Kim düşünmüş bilmiyorum ama programın formatı Exoya tam uymuş
Değil mi Şapşal şapşal birşey yapmaya çalışıyorlar 2. bölüm ü de çok merak ediyorum baya renkli geçecek belli

Alıntı:
Kris zaten en soğuk ve cool alanında Exo da bir numara aslında Kai içinde soğuk diyorlar ama o gün tam tersi bir durum vardı
Kai mi soğuk hımm hiçde öyle hissetmedim o gülümsemesinde soğukluktan eser yok ama biraz serserimsi tipi var

Alıntı:
Aigooo bu çocuk bakınca ben eriyorum ya
Birçok ünlünün kalbini çoktan çalmış baksana ağzını açan Kai diyor

Alıntı:
Suhoo sen o kamerayı Eunhyuka vererek hayatının hatasını yaptın cidden uzmandır Donghae Allah seni ya ergenlikte çıkan sivilcelerini bile görecektik Daha öncede aynısını SuJu belegeselinde yapmıştınız ama resmen Sehunun benini bile gördüm eksik olmayın
İlk izlediğimde altyazısızdı diyorum bunlar ne yapıyor tabi altyazılı izleyince çaktım ahaha bence bu programa suju sık sık konuk olmalı

Alıntı:
Cidden Xiuminin gözleri çok güzel
Evet ve çift kapak tek onda yokmuş çok merak ettim diğerlerindeki estetik mi yoksa doğuştan mı

Alıntı:
Ama çok üstümüze gelmişler Chenin kirpiklerislskjdskljf Suho ne ettin ya çocuk gözerim diyor sen de hiç alakası yok ya
Suho ve Chen yan yana geldimi tam kopmalık oluyorlar ve Chen e takılmalarına bayılıyorum tam troll

Alıntı:
evet bence de pançak pançak Luhan @Lisbet avatarının sebebini de çok iyi anladım bu arada anlamlı olmuş
O pançak pançak diyen dilini el hreketini oyş bu çocuk gerçek olamaz Suho da Lulu mada takılmış kıza benziyorsunmuş hıh

Alıntı:
Oyy Kaime kara dedi Baekhyun çeviriyi şimdi anladım o da Taoyu gösteriyor komediler ya Yalnız Kai kabullenmemekte ısrar ediyor
Evet Kai niye inar ediyorsun görünen köy... Tao nun cildi de Baek var ya çok fena yaptığı yorumlarla kopardı

Alıntı:
Baekhyun yoda dedi ya
Baekin Yoda deyişi herkesin kopması Chanyeolun şaşkınlığı

Alıntı:
İnanmıyorum sabah uyanı uyanmaz mı Çok iyi yediğini biliyordum ama tavuk
O sahne tam bir işgenceydi ya o kadar çok tavuk istediki canım

Alıntı:
Taktı Baekte Kaiye şarkı yapıcaklarmış ne şeker olur ama demi
Şarkı mı ben bu kısmı kaçırdım mı

Alıntı:
Yhesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Değiştirmee.. Tekrar yap..
Peki

Alıntı:
Hele içeri girerken D.O'nun şapşikliği öldürdü
Kesinlikle ya o bakışları ve iyi konuştu ben hiç konuşmaz diye bekliyordum

Alıntı:
Runnig Man'i izledim ama Mbc engellemiş neden.. Başka yerden izledim galiba eksikti.. Çevirisi varmı onun. ??
Daily hesaplarına baktın mı? googlede arat çıkar sanırım silinmişmi bilmiyorum 2 part göründükleri süre toplam 30 dk

Alıntı:
aaaa neden sevemiyordun xiumini çok tatlıdır o önceden tombiş üyemizdi ama artık o da zayıflar kervanın da ve bana göre bir koreliden çok çinliye benziyor
Bilmiyorum ısınamadığım üyelerden ama sevmeye başladım gülüşü cidden çok tatlı
Evet değil mi farklı görünüyor, Chen de, yazık ikisini sürekli çinli sanıyorlarmış

Lisbet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.12.13, 20:06   #12337
Yhesim
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Kesinlikle ya o bakışları ve iyi konuştu ben hiç konuşmaz diye bekliyordum
Aynen yaa..Sadece tatlı tatlı bakıyor. Oyyyşş..

Alıntı:
Daily hesaplarına baktın mı? googlede arat çıkar sanırım silinmişmi bilmiyorum 2 part göründükleri süre toplam 30 dk
Bakmadım ki.. Hepsi yakalanıyor bitiyomu.. 15 dk bir 8 dk bir vardı.
Radyoya gelsene resmen Exo günü yaptırdım..

Alt 01.12.13, 20:13   #12338
tutu
EXO Sorumlusu
tutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: samsun
Alıntı:
Aynen beybim hem bu işler burc murca bakmaz gerçi öyle olunca yine de bakıyor bazen de bu durumda ben Kai ile nasıl anlaşıcam Kai soğuk böyle az biraz hem de küççük ben en çok üzen yönü de o ama seviyorum bee iyi baklım anlaş sen narsist prensinle
kai soğuk duruyor ama çok sevimlidir kerata sen anlaşırsın hem seninle anlaşmicakta kiminle anlaşıcak beybim döverim ben onu yaş konusuna da takılma bizimkiler kendilerinden büyüklerle olmaya iyi bakıyorlar özellikle de sehun

Alıntı:
Bilmiyorum ısınamadığım üyelerden ama sevmeye başladım gülüşü cidden çok tatlı
Evet değil mi farklı görünüyor, Chen de, yazık ikisini sürekli çinli sanıyorlarmış
chen demişken ben başta cheni çok soğuk ve durgun bulmuştum ama çocuk tam tersi çıktı tam bir yaramazmış meğersem

tutu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.12.13, 20:35   #12339
anyo84
anyo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Seninde mi var Benimki nick sayfası (Luluya özel ) ahah aynen şuan hem tumblr a hem netbooka hem o sayfaya aynı resim gifleri yükleyip duruyorum kaybolmasınlar diye
Evet var tek olmadığımı biliyordum demek Luluya özel benim de Kaiye özel gibi bir şey oldu aslında hem Kai hem de Exoya özel desem daha doğru olur ben de aynını yapıyorum sonra da baktıkça he bu Mama dan bu Melondan o gözleri o dudakları falan diye gidiyor bu tabi

Alıntı:
Yetenekli grup nede olsa yüzden ibaret değiller
Aynen
Alıntı:
Kesinlikle bıkmadan usanmadan bu çocuğu dinleyebilirim ki söylediği partları birleştirmişler indirdim sabah akşam dinliyorum
Hele what ıs love olsun lucky olsun o şarkılarda inceden belli oluyor ya mikemmel ya Ben indirmedim onun şarkılarını Baekhyun ve Chenin düetlerini ve söylediklerini indirmiştim, bir paylaşıldıysa affola Lay'ın solosunu buldum gecen gün o çok hoşuma gitti

Gizli Mesaj içeriği: lay tears airport:

Alıntı:
Değil mi Şapşal şapşal birşey yapmaya çalışıyorlar 2. bölüm ü de çok merak ediyorum baya renkli geçecek belli
Aynen aynen yine yerlere yatacağıma eminim gülmekten

Alıntı:
Kai mi soğuk hımm hiçde öyle hissetmedim o gülümsemesinde soğukluktan eser yok ama biraz serserimsi tipi var
Üyeler hakkında bilinmeyenler de çok geçiyor bir de kız kardeşlerini üyeler Kaiye vermezmiş yani tanıştırmazlarmış çünkü Kai çok soğuk bir tipmiş Xiumin demişti bunu diğeleri de onaylamıştı ondan dedim yoksa burada gayet güleryüzlü ve sıcak Evet serseri de öyle olmasını ayrıca seviyorum

Alıntı:
Birçok ünlünün kalbini çoktan çalmış baksana ağzını açan Kai diyor
Sorma yaa çok fena kıskanıyorum aslında Ben de duyuyorum

Alıntı:
lk izlediğimde altyazısızdı diyorum bunlar ne yapıyor tabi altyazılı izleyince çaktım ahaha bence bu programa suju sık sık konuk olmalı
Aynı fikirdeyim SuJu da çok doğaldır belgesel de de Donghae Eunhyukun boynunu çekmişti yabancı değiller yani yakın çekime
Alıntı:
Evet ve çift kapak tek onda yokmuş çok merak ettim diğerlerindeki estetik mi yoksa doğuştan mı
Onu ben de düşündüm Allah doğuştan bir güzellik vermiş ona o zaman al işte bir yönü daha çıktı birinin hoş hepsi öyle de onun bir artısı daha olmuş oluyor
Alıntı:
Suho ve Chen yan yana geldimi tam kopmalık oluyorlar ve Chen e takılmalarına bayılıyorum tam troll
Aynen bir de dudağımın kenarı çekici diyor ya aslında Chenin de gözleri yüzü falan çok güzel

Alıntı:
O pançak pançak diyen dilini el hreketini oyş bu çocuk gerçek olamaz Suho da Lulu mada takılmış kıza benziyorsunmuş hıh
Bence de ama çok iyi cevap verdi Lulu takdir ettim orada yine benden gecer notu aldı
Alıntı:
Evet Kai niye inar ediyorsun görünen köy... Tao nun cildi de Baek var ya çok fena yaptığı yorumlarla kopardı
Baek de olaydı bence çok da iyi yaptı Kai esmer ama ya ve esmer olmakta ona yakışıyor nasıl da Taoyu buldu hemen
Alıntı:
Baekin Yoda deyişi herkesin kopması Chanyeolun şaşkınlığı
Bir de ekrana yeşil bir resim koydular ya Ya kıyamam hiç de üstelemedi direkt kulaklarım diyor
Alıntı:
O sahne tam bir işgenceydi ya o kadar çok tavuk istediki canım
Demek sen de de oldu benim de istedi yaa böyle sosu o yedikleri gibi
Alıntı:
Şarkı mı ben bu kısmı kaçırdım mı
2. partın sonlarına doğru artık Kainin tavuk aşkıyla ilgili espriler havada uçuşurken Baek de senin çabuk yemen lazım sana tavukla ilgili şarkı yazalım diyordu
Alıntı:
kai soğuk duruyor ama çok sevimlidir kerata sen anlaşırsın hem seninle anlaşmicakta kiminle anlaşıcak beybim döverim ben onu yaş konusuna da takılma bizimkiler kendilerinden büyüklerle olmaya iyi bakıyorlar özellikle de sehun
Takılmayım demi tamam takılmıyorum anlaşsın benimle yaa evet hem de çok sevimli böyle çok sevesim geliyor onu yazamıyorum ama sen anla

anyo84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.12.13, 20:49   #12340
Lisbet
Lisbet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Bakmadım ki.. Hepsi yakalanıyor bitiyomu.. 15 dk bir 8 dk bir vardı. Radyoya gelsene resmen Exo günü yaptırdım..
Tamam o kadar zaten azıcık göründüler çok kızdım :/ radyo mu bitmiştir çoktan :/

Alıntı:
chen demişken ben başta cheni çok soğuk ve durgun bulmuştum ama çocuk tam tersi çıktı tam bir yaramazmış meğersem
Tam çocuk ya o hareketler özellikle weekly 2. katılışlarındaki o dansı

Alıntı:
Evet var tek olmadığımı biliyordum
Özelden versene linki

Alıntı:
o gözleri o dudakları falan diye gidiyor bu tabi

Alıntı:
bir paylaşıldıysa affola Lay'ın solosunu buldum gecen gün o çok hoşuma gitti
Ben Lay'i rapçi sanıyordum ama onunda sesi baya iyiymiş dinlettiriyor kendini

Alıntı:
Üyeler hakkında bilinmeyenler de çok geçiyor bir de kız kardeşlerini üyeler Kaiye vermezmiş yani tanıştırmazlarmış çünkü Kai çok soğuk bir tipmiş Xiumin demişti bunu diğeleri de onaylamıştı ondan dedim yoksa burada gayet güleryüzlü ve sıcak Evet serseri de öyle olmasını ayrıca seviyorum
Üyeler hakkında bilinmeyenler eskidi sanırım okuduklarıma birde gördüklerime bakıyorum arada çok fark var Xuimin ablası nasılda kızmıştır ona

Alıntı:
Sorma yaa çok fena kıskanıyorum aslında Ben de duyuyorum
Neyse için rahat etsin bakmıyorlar hiçbirine, kızlar can çekişiyor ama boşa

Alıntı:
Onu ben de düşündüm Allah doğuştan bir güzellik vermiş ona o zaman al işte bir yönü daha çıktı birinin hoş hepsi öyle de onun bir artısı daha olmuş oluyor
Evet çift kapak olunca belki bu kadar hoş görünmeyecekti. (bardağın dolu tarafını görenler derneği )

Alıntı:
Aynen bir de dudağımın kenarı çekici diyor ya aslında Chenin de gözleri yüzü falan çok güzel
Değil mi gülünce yüzü aydınlanıyor ki o dudak kenarları onu sürekli gülüyormuş gbi gösteriyor. Yeni çıkmış sanırım estetikle dudakları öyle yapıyorlarmış bunuda duyunca baya şaşırmıştım

Alıntı:
Ya kıyamam hiç de üstelemedi direkt kulaklarım diyor
Kabullenmiş artık biz onu bu haliyle sevdik

Alıntı:
Demek sen de de oldu benim de istedi yaa böyle sosu o yedikleri gibi
2 gün sonrasında annem yeni tarif öğrendim yapayım dedi ev yapımı baget yaptı :O aynı tat olamasada çok hoşuma gitti 7 dakikada sende yapabilirsin

Alıntı:
Baek de senin çabuk yemen lazım sana tavukla ilgili şarkı yazalım diyordu
Tamam hatırladım o kısmı gülmelere dikkat edince gözümden kaçmış

Lisbet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
club, exo fan club, exok, exom

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:12.