Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > Uzakdoğu Sineması > Uzakdoğu Dizi / Tree of Heaven\천국의 나무\Cennet Ağacı (2006)
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 16.12.09, 19:31   #1
julsangels
julsangels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: KoreanistaN
julsangels isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Orjinal Adı: 천국의 나무 / Chunkookeh Namoo
Diğer Adları: Tree of Heaven / Heaven's Tree / Trees in Heaven
Japonca Adı: 天国の樹 / Tengoku no ki
Türü:Romantik-Dram
Dil:Korece-Japonca
Bölüm:10

Oyuncular:
Lee Wan (Yoon Suh)
Park Shin Hye (Hana)
Asami Reina (Maya)
Uchida Asahi (Fujiwara Ryu)

KONUSU:Hana ile Yoon Suh'un kaderleri ,birinin annesi,bir diğerinin babasının evlenmesiyle birbirine bağlanır.İkisi de birbirinin dillerinden anlamamalarına
rağmen aşık olurlar.Ama kardeş sayıldıkları için Hana,Yoon Suh'un aşkını reddeder ve Tokyo'ya taşınır.Aradan 2 yıl geçer ve Hana eskisinden de çok aşıktır Yoon Suh'a.Onsuz yaşayamayacağını anlamıştır
artık.Yoon Suh ise onun gölgesidir artık.Onu koruyan Cennet Ağacı'nın gölgesi...İmkansız bir aşkın hikayesi...

julsangels isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.12.09, 19:37   #2
S o n
İZLEME LİSTEM
Nereden: Balıkesir
Bu diziyi izliyorum 6.bölüme geçtim.Çok güzel gidiyor.Kız Yoon Suh Oppa diye ağlıya ağlıya bi hal oldu.Annem bile sordu ne oldu bunun oppasına diye Kore-Japon ortak yapımı olması ayrı bir güzellik.En kısa sürede bitiricem diziyi,mesela bu hafta sonu..Sitede mp4 olarak yok,mp4 olarak paylaşmakta istiyorum üşenmezsem..Birde çok fazla Hristiyanlık propagandası içeriyor dizi ellerinden düşmüyor hiç haç.

S o n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.12.09, 20:44   #3
julsangels
İZLEME LİSTEM
ben diziyi yeni bitirdim.en kısa zamanda da mp4 olarak paylaşmayı düşünüyorum.çok güzel bir dizi.çevirisi de gerçekten çok kaliteli olmuş bence.beni derinden etkileyen ilk dizi budur.kah güldüm kah ağladım,ağlamam daha fazla oldu tabi...umarım etkisinden sıyrılabilirim.
aşk ın hüzün olduğuna hep inanmışımdır.nitekim bu dizi de kanıtı.herşeyiyle mükemmeldi benim için.her sahnesi,her oyuncusu,keza müzikleri de öyle...aah aaahh.böyle aşk var mı yaaa...

Alt 16.12.09, 20:59   #4
grange77
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kocaeli
Park shin Hye burada ne kadar küçük. Daha 16 yaşındaymış

grange77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.02.10, 22:13   #5
Günesh
İZLEME LİSTEM
Nereden: izm.
snow white daki çocuk değil mi bu? Birinci bölüme göz attım yarın izleyeceğim gerçketen de güzel bir diziye benziyor.

Günesh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.02.10, 22:47   #6
julsangels
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Günesh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
snow white daki çocuk değil mi bu? Birinci bölüme göz attım yarın izleyeceğim gerçketen de güzel bir diziye benziyor.
Evet Snow White ta oynayan çocuk.İzlersen pişman olmayacağına eminim

Alt 09.09.11, 21:37   #7
fatmayca
fatmayca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: yalova- istanbul
çok ağlamalı mı?

fatmayca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.09.11, 21:39   #8
yadigar
Song Il Gook Sorumlusu
yadigar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ANKARA
Alıntı:
fatmayca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok ağlamalı mı?
kişiye göre deyişir ama bana göre ağlamalı

yadigar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.12.11, 05:48   #9
Gwenia
Banned
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
10 bölüm sürmüş dizi. Ki aslında 10 bölüm sürmesi iyi olmuş. Dizi cidden çok güzel ama daha fazla uzatamazlardı zaten ve dram dediğin zaten uzun uzadıya tutulmamalı. İşleniş ve konu bakımından oldukça sağlam. Ancak sonu hüzün verici olmasından ziyade sinir bozucuydu.

--- Spoiler ---

Kıza kalp nakli gerekir, bunu ise çocuk yapar. Cidden kalp aransaydı bulunurdu. Çünkü verilecek kalp bulmak böbrek bulmaktan daha kolay bir şey. Sen git kendini öldür kalk kıza kalbini ver. Ay ne hoş ne hoş. Bir de " aşkımız böyle devam edecek biz ölene kadar" gibi laflar et. E adam zaten sen öldün neyin ölmesinden bahsediyorsun daha anlamadım.

--- Spoiler ---

Gwenia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.11.13, 22:16   #10
cihanyar
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
dram tarzında izlediğim en güzel film diyebilirim gözyaşlarım sessiz sessiz akıyordu kim bilir kendi iç dünyamda bir dram yaşıyordum filme değil kendime ağlıyordum...
hiçbir dram filmi beni bu kadar derinden etkilemedi kar kadar beyaz ve saf kirlenmemiş bir aşkın öyküsü izlemeye değer

cihanyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2006, ağacı, heaven&#&#&#, tree