ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / MELODRAM FANTASTİK ROMANTİK You Came From Stars / 2013 / Güney Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 05.01.14, 04:18   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #101
PERİHANYPPD
aktif üye
PERİHANYPPD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: GÜNEYKORE/JAPONYA arası
Aslında beklemek adetim değildir o yüzden tamamlanmış dizi izlemem yemini bozdum UZAYLI OPPAM pek bi şeker pek bi tatlı ama dizinin gidişatı güzel değil umarım mutlu sonla biter yoksa üzülürüm gece 03.15 ben neler yazıyorum nadir yorum yaparım ama 6 bölümü izledim oppam suçlanmazsa iyi ayrıca ölümsüz biri nasıl mutlu bir son olabilir ki yinede inşallah mutlu sonla biter çevirmen arkadaşlara da çok teşekkürler ben gelecek bölümleri nasıl beklicem şimdi daha 14 bölüm varr of aman allahım nasıl sabredicem bir günde bitiririm normalde dizileri OFF OFF
PERİHANYPPD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.01.14, 12:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #102
koreye bayılıyorum
aktif üye
koreye bayılıyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
PERİHANYPPD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında beklemek adetim değildir o yüzden tamamlanmış dizi izlemem yemini bozdum UZAYLI OPPAM pek bi şeker pek bi tatlı ama dizinin gidişatı güzel değil umarım mutlu sonla biter yoksa üzülürüm gece 03.15 ben neler yazıyorum nadir yorum yaparım ama 6 bölümü izledim oppam suçlanmazsa iyi ayrıca ölümsüz biri nasıl mutlu bir son olabilir ki yinede inşallah mutlu sonla biter çevirmen arkadaşlara da çok teşekkürler ben gelecek bölümleri nasıl beklicem şimdi daha 14 bölüm varr of aman allahım nasıl sabredicem bir günde bitiririm normalde dizileri OFF OFF
Aynen nasil beklicez bilmiyoz bizde ama izlemeden de olmuyo cok güzel çünküD

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
koreye bayılıyorum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.01.14, 18:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #103
shelan
aktif üye
shelan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: izmir
Alıntı:
svgfb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Korede Yayın Günü: Çarş. & Perş. 21:55
Burada da bi aksilik olmadığı sürece (gözlemlediğim kadarıyla) Cuma - C.tesi günleri yayınlanıyor
teşekkürler
shelan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.01.14, 20:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #104
SiLence4
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: antalya
ahh bu dizinin sonunu çook merak ediyorum gerçekten uzaylı aşkım ne yapacak şimdi kıza aşık oldu yavaş yavaş ne güzel tam istediğim gibi oldu dünyada kalma süresi de gittikçe bitiyor dizi her geçen bölüm daha da heyecanlı hale geliyorr
SiLence4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.01.14, 22:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #105
koreye bayılıyorum
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
SiLence4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ahh bu dizinin sonunu çook merak ediyorum gerçekten uzaylı aşkım ne yapacak şimdi kıza aşık oldu yavaş yavaş ne güzel tam istediğim gibi oldu dünyada kalma süresi de gittikçe bitiyor dizi her geçen bölüm daha da heyecanlı hale geliyorr
Aynen ayyynen

Alt 06.01.14, 01:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #106
Alison
aktif üye
Alison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
İlk bölümünden harika başladı
Hele o başroldeki çocuk ne öyle ya yok böyle bi yakışıklı ekrana gircektim nerdeysee
Dream High dizisinde de çok beğeniyodum ama bu dizide çocukluktan sıyrılmış adam gibi nerdeysee
Alison isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.01.14, 19:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #107
Alaine
yeni üye
Alaine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Allahım bu ne güzel kurgudur bayıldım diziye harika resmen bayıldım diziye adminler elinize sağlık dizinin devamını bekliyorum
Alaine isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.01.14, 20:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #108
SiLence4
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: antalya
finalleri bıraktım diziyi bekliyorum dört gözle onca kore dizisi izledim hiç birine bu kadar bağlanmadım sadece dream high1 ve güneşi kucaklayan ay birde bu dizi dışında :burdan da anlaşılıyor ki tek sebebi KİM SOO HYUN ama gerçekten bu dizi çok güzel umarım Secret Garden gibi senaryo ödülü alır ve kim soo hyun da mkemmellik ödülü alır
SiLence4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.01.14, 22:02   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #109
koreye bayılıyorum
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
SiLence4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
finalleri bıraktım diziyi bekliyorum dört gözle onca kore dizisi izledim hiç birine bu kadar bağlanmadım sadece dream high1 ve güneşi kucaklayan ay birde bu dizi dışında :burdan da anlaşılıyor ki tek sebebi KİM SOO HYUN ama gerçekten bu dizi çok güzel umarım Secret Garden gibi senaryo ödülü alır ve kim soo hyun da mkemmellik ödülü alır
Evet gercekten süper üstü bir dizi çok ama cok güzel oyunculari yazani ve yonetmeni hepsini takdir ediyorum bir numara yani

Alt 06.01.14, 22:11   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #110
PERİHANYPPD
aktif üye
PERİHANYPPD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: GÜNEYKORE/JAPONYA arası
haklısınız master's sun dan sonra izlememiştim dizileri güzel yoktu hiç bu aralar böyle fantastik diziler güzel oluyor
PERİHANYPPD isimli Üye şimdilik offline konumundadır