ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Secret Garden / Gizli Bahçe / 2011 / Güney Kore /// Spoiler
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 20.11.10, 14:38   #11
Tukyu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# yok
#
Komik çoğu yeri yazmışsınız. Ben de yazılmayan şeyler yazayım.
İlk bölümü çevirirken en güldüğüm yerler:
Kuzeni Oska'nın bırakacağı kıza; "Biraz sonra "Hey seni alçak!" diyeceğin kişiden bin kat daha kötü biri" gibi bir cümlesi vardı sonra kıza onu bıraktığını söyledi kız da "seni alçak" diyordu.
Sonra, adamı işten atacak elemanı soruyor bir fikriniz var mı diye. Cevap : Anneme söyleyeceğim.
Hastanede kızın çoraplarında Oska'nın resmini gördüğü zamanki tavırları da çok komikti. Bir de kızın telefonuna cevap veriyor sanki telefon onun sen kimsin, niye aradın...
2. bölümde Oska ile eve gelip bağrışmaları harikaydı. Voleybol oynarken de her şeye ama her şeye bir bahanesi var. Yok ağa yakın attın, yok iyi atış değildi bir de bağırıyor Yüzüme geldi görmedin mi!

Son olarak evde kıza soruyor "Böyle bir şeyi ne zaman hayal ettim?" Sorna "Ettim fakat..." o ifadeside çok hoştu.

Dizide Korece bir tekerleme söyleyip duruyordu ben de o tekerlemeyi çevirince çok saçma bir mana çıktı ortaya bu yüzden bizim Ali babayı kullandım iyi uydu sanırım.
Tukyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.10, 16:09   #12
GüLBeŞeKeR
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: öyle bir yerdeyim ki...
dizideki favorim Oska tembel şarkıcı paso yatıyo evde bide siyah ev ayakkabılarıda sürekli ayağındaHyun Bin'in gelip onu tekmeyle uyandırması ise ayrı bi komik
dizi kendisi çok komik zaten yeni bölümde şuaralar başlamak üzeredir Korede merakla bekliyorum
GüLBeŞeKeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.10, 17:48   #13
Iseul
aktif üye
Iseul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
# Exo
#
2.bölümde bittii
bu dizide gittikçe keyfifleniyor
Oska'ya bende bayılıyorum kim joo onu tekmeledikçe kopuyorum
heryerde kızımızı görmeside ayrı olay voleybol maçında top geliyor o telefon bakıyor ama son dakikalarda kim joo'nun gelip kızımızı koruması çok hoştu
Iseul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.10, 18:03   #14
anita
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: ankara
gercekten cok begendım ama yenı oldugunu için üzüldüm yenı bölümleri beklemek cok
zor olucak (: emegı gecen herkese tesekkrlrr . . (:
anita isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.11.10, 02:49   #15
niysa
aktif üye
niysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: bir avrupa ülkesi
ay bende cok beyendim bu diziyi öldüm gülmekten hele o esofmanin markasini göstermesi bayildim gülmekten ya herkese acip gösteriyor saka gibi ya birde ne zaman giricekler bu eve ya onu bekliyorum sabirsizlikla konusunda yazdigi gibi umarim bir an önce olur o zaman daha komik hal alir bence...
niysa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.11.10, 19:48   #16
Iseul
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# Exo
#
Alıntı:
niysa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ay bende cok beyendim bu diziyi öldüm gülmekten hele o esofmanin markasini göstermesi bayildim gülmekten ya herkese acip gösteriyor saka gibi ya birde ne zaman giricekler bu eve ya onu bekliyorum sabirsizlikla konusunda yazdigi gibi umarim bir an önce olur o zaman daha komik hal alir bence...
evet o eve ne zaman girecekler başlarına bu garip olaylar ne zaman gelecek merakla bekliyorum bu karakterlerin yer değiştirebileceklerini düşünemiyorum

Alt 21.11.10, 20:04   #17
nurrrr
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: ankara
şuan favori dizim benim ya
nurrrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.11.10, 20:29   #18
emresin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Iseul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2.bölümde bittii
bu dizide gittikçe keyfifleniyor
Oska'ya bende bayılıyorum kim joo onu tekmeledikçe kopuyorum
heryerde kızımızı görmeside ayrı olay voleybol maçında top geliyor o telefon bakıyor ama son dakikalarda kim joo'nun gelip kızımızı koruması çok hoştu
cık cık cık !hemde hyun binin dizisi ,hemde julsangel paylaşmış(çok teşekkürler julsangel) hemde iseul spoiler açmış ,hemde 2. bölüme kadar gelmiş bana bi haber bile vermemiş..bayram nedeniyle siteden uzak kaldım gönülden de uzak kalmışım ıseul deyip teessüf ediyor 1.bölümü indirmeye başlıyorum hemen..
emresin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.11.10, 20:45   #19
Iseul
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# Exo
#
Alıntı:
emresin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cık cık cık !hemde hyun binin dizisi ,hemde julsangel paylaşmış(çok teşekkürler julsangel) hemde iseul spoiler açmış ,hemde 2. bölüme kadar gelmiş bana bi haber bile vermemiş..bayram nedeniyle siteden uzak kaldım gönülden de uzak kalmışım ıseul deyip teessüf ediyor 1.bölümü indirmeye başlıyorum hemen..
aa gönülden hiç uzak kalır mısın emresinim!! yokluğun da hep bi eksiklik hissettik
vee şimdi burdasın hadi hadi yetişirsin 2.bölüm bitti daha
gelde iyice renklendirelim spoiler sayfamızı

Alt 21.11.10, 22:31   #20
Iseul
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# Exo
#
dizimizi beklerken ayrıntılı bir 1.bölüm spoileri daha yapmak istiyorum

Gizli Mesaj içeriği: :
kim joo'nun evi çok güzeeel o nasıl bir bahçe yahaa tabi evden çıkıp işe gelemez

o muhteşem eşofman ve muhteşem bakış

gil ra im'in Oska çoraplar

Etiketler
bahçe, garden, gizli, or or or, secret, spoiler