ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Önümüzdeki Günlerde - Çok Yakında > Önümüzdeki Günlerde - Çok Yakında(ESKİ KONULAR) / Tribes and Empires: Storm of Prophecy / Çin / 2017 /// Dizi Tanıtımı
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 02.08.15, 02:11   #1
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Adı: Tribes and Empires: Storm of Prophecy
Yönetmen:
Tür: Tarihi, Savaş, Fantastik
Bölüm Sayısı: 80
Yayın Tarihi: 2017

Huang Xuan - Muyun Sheng
Zhou Yi Wei - Shuofeng Heye,
Xu Lu - Su Yuning
Janice Man - Pan Xi
Zhang Jianing - Muyun Yanshuang

?

Trailer 1 dk | Trailer 6 dk

Konu bburcuu tarafından (19.01.17 Saat 17:36 ) değiştirilmiştir.
bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.01.17, 17:18   #2
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.01.17, 17:24   #3
yagmur6767
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
yagmur6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İnstagram; yagmuryildirim1467
yagmur6767 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Bu dizideki oyuncular harika gözüküyor...
Tek sorun bölüm sayısı. Çevirecek biri çıkarsa keyifle izlenilir.
Tanitim icin eline saglik kuzum burcuu ;
yagmur6767 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.01.17, 15:08   #4
Dilan98
aktif üye
Dilan98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Valla dizi baslasin hic sikilmadan izlerim
Dilan98 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.07.17, 22:01   #5
HASSANN
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kocaeli
Bu diziyi çevirecek bir ÇEVİRMEN çıksın lütfen. Çok güzel bir dizi. Şu anda çevrilen çin dizilerinden daha kaliteli daha güzel bir dizi. Tarihi ve savaş, fantastik dizi severlerin ilgisini çekecektir. Merakla bekliyorum.
HASSANN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.17, 23:23   #6
NihongoWoAiShite
aktif üye
NihongoWoAiShite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Tam aradığım dizi. Her yerde Game of Thrones kalitesinde bir dizi arıyordum. Mekanlar savaş sahneleri harika. Diğer Çin dizileri gibi düşük efektli basit savaş sahneleri yok anlaşılan. Sabırsızlıkla bekliyorum. 25 eylül de Çin'de başlıyormuş. Umarım hemen kaynak altyazı gelir de çevirmeye başlanır.
NihongoWoAiShite isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.11.17, 23:22   #7
NihongoWoAiShite
aktif üye
İZLEME LİSTEM
İlk bölümü bugün İngilizce yayınlandı. İzledim. En iyi Asya dizisi diyebilirim. Diğer Asya dzilerine göre çok daha derin konulu, daha ciddi ve gerçekten enfes sinematografisiyle size tarihteymişsiniz hissi veriyor. Dublaj da yok. Yani o size sinir bozucu gelen Çince hep dublajlar yüzünden. Bunlar burada yok. Çok doğal konuşuyorlar. Sanki yanınızda konuşuyormuşlar gibi. Oyunculuklar çoğu Çin dizisine göre çok çok iyi. Diğer fantastik dizilerdeki berbat efektler yine burada bulunmuyor. Umarım çevrilir. Herkese tavsiye ederim.

Alt 02.12.17, 01:10   #8
NihongoWoAiShite
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Her geçen bölümü hayranlıkla izliyorum. Her şey harika. Oyunculuklar, sinematografi, kıyafetler, dövüş sahneleri, sesleri. Her şey. Her geçen bölüm bir öncekinden daha iyi. 4 bölüm izledim. Diğerlerini görmek için sabırsızlanıyorum. İngilizce bilenlere şiddetle tavsiye ederim.

Alt 20.01.18, 15:51   #9
NihongoWoAiShite
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Diziyi bitirdim. O kadar söylüyorum en iyi Asya dizisi. Efektleri diğer Çin dizilerinin çok üstünde. Çok da aman aman olmasa da. Ama dizinin en can alıcı noktası hikayesi. Harika bir senaryo var. Karakter ağırlıklı değil. Çin'in Game of Thrones'u denilebilir rahatça. 75 bölümde olaylar öyle güzel anlatılmış ki yavaş yavaş, alıştıra alıştıra. Hiç sıkılmıyorsunuz. İngilizce bilenlere tavsiyemdir kesinlikle izlemeliler. İzleyecekler anlayacaktır. Kesinlikle 2. sezon olacak. Spoiler vermek istemediğimden içeriğine değinmiyorum. Finalde öyle bir sahne oluyor ki ikinci sezondaki beklentilerinizi çok yüksek tutuyor. Oyunculuklar harika. Yani yazarları, yönetmenleri, görüntü yönetmenlerini, oyuncuları ayakta alkışlıyorum. Efsane bir dizi yapmışlar. Özellikle Asya dizi severler için. Alışılmışın dışında, sizi düşündüren, yerinizde durdurmayan. Biraz daha bütçeleri olsa Amerikan, İngiliz dizileriyle kapışır. Çin'in Game of Thrones'u desek sanırım kalitesini ifade etmiş oluruz. İngilizce bilenlere tavsiyemdir kesinlikle izlemeliler. Dramafever ve ondramanicete hardsubsız izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler

Alt 20.01.18, 18:12   #10
ultraslan7
aktif üye
İZLEME LİSTEM
çeviren olsada izlesek.....
ultraslan7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır