ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > UZAKDOĞU SHOWLARI / KPOP Star: The Last Chance / 6.Sezon / 2016 / Güney Kore / TR Altyazılı - Online
Mega linklerde sorun varsa uptobox veya 1fichierden indiriniz. İndirmeyi bilmiyorsanız rehbere bakınız: REHBER
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 27.03.17, 04:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #61
WMWM
aktif üye
WMWM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Isparta
Gizli Mesaj içeriği: 34.BÖLÜMDEN SPOİLER!:
Bu yarışmada kazanmaya sadece yetenek,şansın yetmeyeceğini ayrıca akıllı ve güçlü olmak gerektiğinin de kanıtı Boyfriend grubu.Youtubedan müzik dinlerken önceden sonuçlar hakkında biraz spoi yemiştim ama yine de son bölümleri izlemek keyifliydi.Jürinin en sona kalan stajyerlerden seçtiği 3 kişiden oluşan 2 grup belirlemesinde stajyerlerin birbirlerini rekabette kırıp geçirmesini zevkle izlemek yerine son 3'e kadar bu kişileri taşıma isteğinden kaynaklı diye tahmin ediyorum.Eğer ki Tatlı,canlandırıcı grup/güç ve karizmayı temsil eden gruplardan bir kaçı psikolojik baskı karşısında Ma Eun Jin'in başına geldiği gibi duygusal bir yıkım yaşamazsa...
Çeviri için SAltunbulak ;a paylaşım için zeyra88;e çok teşekkürler.

WMWM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.03.17, 23:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #62
zeyra88
Emekli Admin
aktif üye
zeyra88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Smyrna
zeyra88 - MSN üzeri Mesaj gönder zeyra88 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
35.Bölüm eklenmiştir.

Çeviri için SAltunbulak;a çok teşekkürler

İyi seyirler~
zeyra88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.04.17, 19:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #63
zeyra88
Emekli Admin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
36, 37, 38.Bölüm eklenmiştir.

İyi seyirler~

Alt 07.04.17, 03:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #64
ebru hilal
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Mega linkini de yüklermisiniz? Ama genelde mega linklerinin sesleri çıkmıyor kontrok eder misiniz? Ellerinize sağlık😊
ebru hilal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.04.17, 12:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #65
mercin
aktif üye
mercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Rize/Ankara
Wow gözlerim dolu dolu izledim performanslarını çok iyiydiler. Finali 4 gözle bekliyorum. Tamda beklediğim sonuç çıktığı için mutlu oldum. Elenen kişiler arasında oldukça iyi olan bir sürü kişi vardı. Top 4'e katılan yarışmacılardan 1 kişinin yerine başka birinin olmasını bekliyordum ama seyircinin puanı oldukça şaşırttı beni yine Top 2'ye kalan kişileri dürüstçe seçtikleri için teşekkür ediyorum. Umarım en çok çalışan ,başarılı ve şarkıcı olabilecek düzeydekiler seçilir.Çevirmenlerimizi de ben cesaretlendirmek istiyorum.Çünkü oldukça hızlı hatta beklediğimden hızlı çeviriler yaptınız. Normalde dizi film yorumları dışında 1 sayfaya 2 den fazla yorum neredeyse hiç yazmam ama bu programdaki yorumlarım ile size destek olmak, izlediğimi belirtmek ve çevirilerinizin boşa gitmediğini hissetmemenizi istedim. Bu yüzden çok teşekkürler .Finalden sonra da tekrar yorum yapmak istiyorum. Güzel bir final bekliyorum.

mercin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.04.17, 19:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #66
zeyra88
Emekli Admin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
39.Bölüm eklenmiştir.

İyi seyirler~

Alt 13.04.17, 19:24   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #67
zeyra88
Emekli Admin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
40. Final Bölüm eklenerek show sonlandırılmıştır...

Çeviride emeği geçen SAltunbulak;a çok teşekkürler

İyi seyirler~

Alt 13.04.17, 23:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #68
WMWM
aktif üye
WMWM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Isparta
İş ve özel hayatımda ki yoğunluktan dolayı baştan beri büyük ilgi ve merakla izlediğim yarışmanın son bölümlerini izleyememiştim,birikmişti.Neyse çok merak ettiğim için bir kaç bölüm atlayarak en sonunda son 2.5 bölümünü izledim.(aslında youtube da da izleyemediğim bölümlerden kısa videolar izlemiştim)Müziğin akıllıca ve başarılı bir yarışma konseptiyle bütünleştirildiği bir izleyici olarak haftalarca zamanımı harcadığıma değen eğlenceli son derece keyif aldığım hatta zaman zaman heyecan duyduğum kimi zamanda duygulanıp gözlerimin ıslandığı bir yarışma oldu.Üstüne finali de istediğim gibi sonuçlandı ki sonuçlanmasa bile yine de izlediğime pişmanlık duymazdım.Aylarca aksatmadan en kısa sürede çevirileri yapan SAltunbulak;a paylaşımlarından dolayı zeyra88; canı gönülden teşekkür ediyorum.Tüm güzellikler sizin olsun.
WMWM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.04.17, 05:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #69
-ZuLu-
Y.Ç.A
Kim So Hyun Sorumlusu
YÇAaktif üye
-ZuLu- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Son sezon olması üzücü. Keyifle izledim, emeği geçen herkese teşekkürler
-ZuLu- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.04.17, 10:44   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #70
mercin
aktif üye
mercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Rize/Ankara
İlk defa bir yarışmanın bittiğine bu kadar üzülüyorum.Finali ağlayarak izlediğime de inanamıyorum. Ne sulu göz oldum diyorum.Öncelikle geçmiş sezondaki muhteşem sesli kişileri tekrar görmek beni çok mutlu etti. Çok çabaladılar onların dans ettiği kadar bizde bu kadar eğitim alınmamıştır.Bu konuda Kore oldukça sert olmasına rağmen en iyisi olmaları için her şeyi doğru bir şekilde yorumladılar.Jüri üyelerinin olumlu olumsuz eleştirileri beni çok etkiledi. Tekrar tekrar izlediğim performanslar var. Çok beğendiğim sesler mükemmel dans eden küçük yetenekler vardı. Açıkçası benden daha cesur oldukları için onları kıskandım. K pop star 6. sezon finalisti tamda istediğim kişiler oldu. Çok mutlu oldum. Umarım en iyi şekilde çıkış yaparlar.Ülkemizde de böyle kaliteli yarışmaların olmasını istiyorum.Böyle genç yetenekleri görmek istiyorum.
Çok fazla yazdım bu yüzden hemen bir kaç cümleyle sonlandırıyorum.
Tüm çevirileri en hızlı şekilde bize sunduğunuz için çevirmenlere çok teşekkür ederim.
Videoların hazırlanışı ,sayfa tasarımı, çeviriler ve K pop star yarışmasının şarkıcıların nasıl yol kat ettiklerini gösterdikleri için de ayrıca teşekkür ediyorum.Hem güldüm,hem ağladım,hem hüzünlendim,hemde heyecanladım.Tüm duyguları yaşadığım için çok mutluyum.Bu sezonu izlemeyen var ise mutlaka izlemeli görsel ve duyumsal şölen tadındaydı.Çok teşekkürler.

mercin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:00.