ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Suspicious Partner / Güney Kore / 2017 /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 19.11.17, 05:03   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #181
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
firari_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hatunlaaar diziyi izlemiştim, güzel dizi seçmişsiniz baya güzel bi dizi eğlenceli çok sahnesi vardı hele kızın terli iki erkek fantazisi hemde yavuklusunu yüzüne yüzüne söylemesi çok iyiydi

Keyifli spolar bende gelmeye çalışırım hangi bölümde ne olmuştu hatırlamasamda
Bende gelirim hem hafızam tazelenir böylece

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.17, 18:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #182
77kanki
aktif üye
77kanki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: yalova
akşam izledik bir bölüm herzamanki kore klasiği eski kız arkadaş sanki bişey olmamış gibi yüzsüzce geri döner sebebi aldatmak olması şart değil her dizide var basıp gider dönünce hersey bıraktığı gibi olsun ister öyle düny yok ama kızımız hem suçlu hem güçlü eski görüntüleri gösterdi beraber büyümüşler 3arkadaş hailyle biri havasını almış ama okuduğum spoya görePERİi burası SPO OKUMA {kız aldatmamış öyleyse şebek oğlan niye acı çekiyor en iyi arkadaşı tarafından dışlanıyor0 bana yar olmdı onada olmasın diye sesini cıkarmıyor herhaldeama oğlan dağıldı şimdi yeni büro açtılar dizi ancak açılcak sanırım
77kanki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.17, 18:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #183
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
firari_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
firari_x isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
nilgünk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hangi bölümdü acaba tekrar izleyip ji chang wook ile özlem gidermenin vakti gelmiş anlaşılan
Leşke hatırlayabilsem, açıp bende izlemek isterdim 77kanki;
hangi bölümdü yazıver hayrına
Alıntı:
77kanki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çeneyi bırakıp izleyebik
lseydik yapıcatık spo ama 2gündr buna sıra gelemdi bu aksaşm izlersek geliriz artık
günde bir bölümde olsa izliyorsunuz ne ala
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende gelirim hem hafızam tazelenir böylece
Benimde hafızada pek bişey kalmadı malisef aklımda genelde çok güldüğüm, çok kızdığım sahneler kalır hep dizilerden
Alıntı:
kız aldatmamış
Spo veriyimmmiii ahaha bak burası kaldı aklımda, o pek öyle değil

firari_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.17, 18:45   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #184
SeoYoungMin
aktif üye
SeoYoungMin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hayal-i Cihan
Alıntı:
Hatunlaaar diziyi izlemiştim, güzel dizi seçmişsiniz baya güzel bi dizi eğlenceli çok sahnesi vardı
Firarim maşallah zaman yok falan filan diyorsun sen de ama izlemediğin dizi de yok maşallah

Dizi ben de yarım kaldı dram yerlere gelince sıkıldım elim gitmedi,

hele de because this is my first life başlamıştı o arada direkt ona atlayıverdim

SeoYoungMin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.17, 19:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #185
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
SeoYoungMin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Firarim maşallah zaman yok falan filan diyorsun sen de ama izlemediğin dizi de yok maşallah
Biter bitmez izlemiştim canım yakın zamanda izlemedim son dönem çok yoğunum eskiden yine vakit buluyordum

Ben çiftin uyumunu sevmiştim, drama bağlamayan dizi yok malisef oflayıp puflayarak da olsa izliyorum o bölümleri maksat finali görmek

Alt 19.11.17, 21:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #186
zhrs
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ohh tüm sorularımın cevabı bu mesajta daha yeni başladım spo almayı severim bölüm bölüm uğraşmaktansa yazdıkalrını büyük hevesle okudum katili yeni gördüm bende adli tıp uzmanı olarak geldi seninde dedğin gibi yakışklı temiz yüzlü bir velet kızım izledi 20 bölümden sonra saç baş yolarsın sen dedi ama bakıcaz artık simdlik güzel gidiyor mesaj yazmaya yazmaya paslanmışım bir alıntı kopyalamk için göbeğim çatladı valla
allahtan spoiler sayfası var, yoksa söylemek istediklerimizi söyleyemesek ne olurdu halimiz bilmem, ben de seviyorum yorumları okumayı, hatta bazen yorumum üzerine yorum yapılınca ne yazmıştım diye tekrar kendi yorumlarımı bile okuduğum oluyor, o bile hoşuma gidiyor genelde, ama izlemediğim bölümleri okumadan izlemeyi tercih ediyorum, senin tercihin bu yöndeyse ve yorumlarımdan keyif aldıysan ne mutlu bana

keyifli seyirler hala izlemekte olan tüm çingulara
zhrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.17, 01:14   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #187
77kanki
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
öyle değil
valla ben burda okudum nicini untttum uzuuun bir yorum vardı orda yazıyordu artık gece yarısı elbiseler yerlerde evcilikmi oynuyorlardı ykosa oğlan gelsinde bizi böyle yakalsın diye bekliyorlarmıydı izleyip görücez 3kişi izliyoruzya onursen bize yedek atarsa bakıyoruz bugün yapamadı bekliyoru yani yarına nasip diyelim

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (23:10--> 23:14) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

Alıntı:
zhrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
izlemekte
ahanda spo aldığım burdaymış gel bakalım yamacıma spo madeni sende ben merak etmeyi sevmem özellikle korede saçma sapan şeyleri uzatırlar uzatırlar benimde o kadar sabrım yoktur alırım videoyu hızlandırmaya bas basa giderim finali görmeden dizi izlemem facia finaerden çok çektim dizi bitisn finali öğren arada arkadaşalrını sıkıştır önemli detayları öğren sinir sahibi olmadan dizini izle mesajı düzenle dedim ama yeni mesja yönlendidirdi sistem en son yadığım mesajı birleştirir herhalde

Alt 20.11.17, 01:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #188
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
gece yarısı elbiseler yerlerde evcilikmi oynuyorlardı ykosa oğlan gelsinde bizi böyle yakalsın diye bekliyorlarmıydı
Spo olmasın abla o bölüme gelince bende yazarım iki satır

Aldatmanın da çeşitleri var, bence hepsi aynı kapıya çıkar biraz subjektif olabilirim tamam kabul, bence öyle ama

Alt 20.11.17, 01:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #189
77kanki
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
abla
aman be spoıler sayfasındada spo yoksa nereye gideyim ben illa köşeye çekip seni arnav manyağımı yapayım alla alla peri der spo yok sen dersin spo yok öleyim ozaman benzaten 40 bölüm izle izle bitmez mübarek ağız tadıyla öğrenemsssem psikoya bağlarım bak yatıyorum işte hıhhhhhhhhhh

Alt 20.11.17, 01:36   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #190
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
aman be spoıler sayfasındada spo yoksa nereye gideyim ben illa köşeye çekip seni arnav manyağımı yapayım alla alla peri der spo yok sen dersin spo yok öleyim ozaman ben
İlahi abla sen seversin biliyorum da diğer arkadaşlar sevmez diye yazmadım yazıyım spo içine
Ayrıca Arnav deme beğaa ahahaha 15 bölüm konvert yaptım link video içim dışım arni oldu

Gizli Mesaj içeriği: SPO:
Şimdi abla bu iki erkekte zamanında şıkmış kıza bizim esas oğlan kapmış kızı ama kız az değil diğer oğlana da göz kırpmış oğlanda zaafına yenilmiş gitmişler kızın evine soyunup giriyorlar yatağa aaa biz yanlış yapıyoruz deyip çkıyorlar bunlar tam giyinirken esas oğlanımız gelip bunları görüyor.
Neymiş bişey olmamış da aldatmış sayılmazmış hadi ordan bal gibi aldattılar işte

Ahanda söyledim rahatladım

Alıntı:
zaten 40 bölüm izle izle bitmez mübarek ağız tadıyla öğrenemsssem psikoya bağlarım bak yatıyorum işte hıhhhhhhhhhh
Yatma dur yazdım gel sıkmadan eğlenceli gidiyor ama özellikle başkana bittim her dizide kötü adam olurdu burda ilk defa adamı sevdim çok eğlenceliydi karakteri