ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Suspicious Partner / Güney Kore / 2017 /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 20.11.17, 04:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #191
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
firari_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benimde hafızada pek bişey kalmadı malisef aklımda genelde çok güldüğüm, çok kızdığım sahneler kalır hep dizilerden
Yok ben en ufak bi yazı görsem hemen hatırlarım sahneyi anca kaçıncı bölüm olduğunu karıştırırım o kadar

Alıntı:
77kanki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gece yarısı elbiseler yerlerde evcilikmi oynuyorlardı ykosa oğlan gelsinde bizi böyle yakalsın diye bekliyorlarmıydı
Alıntı:
Aldatmanın da çeşitleri var, bence hepsi aynı kapıya çıkar biraz subjektif olabilirim tamam kabul, bence öyle ama
Katılıyorum bence birlikte olma niyetiyle gitti bizim şapşik kıza uyup ama arkadaşının aşkı olduğunu hatırlayıp vazgeçti tam giyinip gidecekken bizimkine yakalandılar

Alıntı:
Ayrıca Arnav deme beğaa ahahaha 15 bölüm konvert yaptım link video içim dışım arni oldu
Arnav candır ya annem bile arnav aşığı

Alıntı:

Gizli Mesaj içeriği: SPO:
Şimdi abla bu iki erkekte zamanında aşıkmış kıza bizim esas oğlan kapmış kızı ama kız az değil diğer oğlana da göz kırpmış oğlanda zaafına yenilmiş gitmişler kızın evine soyunup giriyorlar yatağa aaa biz yanlış yapıyoruz deyip çkıyorlar bunlar tam giyinirken esas oğlanımız gelip bunları görüyor.
Neymiş bişey olmamış da aldatmış sayılmazmış hadi ordan bal gibi aldattılar işte

Ahanda söyledim rahatladım

bende tam bundan bahsediyom işte

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.17, 21:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #192
zhrs
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ahanda spo aldığım burdaymış gel bakalım yamacıma spo madeni sende ben merak etmeyi sevmem özellikle korede saçma sapan şeyleri uzatırlar uzatırlar benimde o kadar sabrım yoktur alırım
iyi madem izlediğim dizilere rastlarsan genel anlamda uzun uzun yorumlarımı farkedersin zaten, zira bir-iki cümle yazayım derken bir bakmışım sayfalar taşmış bile farkında olmadan, içimden geçenleri cümlelere döktürürken kaptırıyorum kendimi
zhrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.17, 22:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #193
77kanki
aktif üye
77kanki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: yalova
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arnav
işte anlamıyor adamdan aslında bende beddua etmedim firarime ama bak diziyi eklemek zorunda kalmış ohh canıma concon yazdığınıza göre bence aldatmak son anda dönmek yemezler gerçi kız biraz yüzsüz yapsada yine döner yapışırdı şekerli sakız gibi
Alıntı:
zhrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
izlediğim
aslında biz eski yeppudalıyız telefonlar çıkınca kızlarla orda grup kurduk buraya sıra gelemdi firarim yep zor durumda gelin deyince tek tek düşmeye başladık denk gelirse zevkle okurum mesajlarını
FİRARİ M canım arka sayfada kaldı mesajın spo için teşekkür ederim tatlım bu hafta bende badana var cok takılamam dizilere ama bak wp girmeden direk buraya geldim bir bölümcük bişey bakıp kaçıcam
77kanki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.11.17, 05:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #194
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
şte anlamıyor adamdan aslında bende beddua etmedim firarime ama bak diziyi eklemek zorunda kalmış ohh canıma concon yazdığınıza göre bence aldatmak son anda dönmek yemezler gerçi kız biraz yüzsüz yapsada yine döner yapışırdı şekerli sakız gibi
O tren kaçtı ama canım şimdi oppa başka aşka yelken açtı

Alt 21.11.17, 22:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #195
77kanki
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
kaçtı
ama haun güzel nedense 2kadınlar hep başrole on basar özellikle mi seçiyorlar acaba ama senin oppanın aklı başına gelene kdar saç baş yoldurur yani genelde öyle oluyor ya biz olduğumuz yerde sayıyoruz bir türlü toplaşamadık izledğimde unutuyorum valla
4bölüm izledim yardırarak nefes nefese geldim iki tanemi katil var serbest bıraktırdıkları suçlu ise diğer yakışıklı csı oğlumuz neci ozaman yaa meraak etmeyi hiç sevmem şimdi bu saatte bilen birini nerde kıstırayım olmadıki bu şimdi kızada sinir oldum madem redddedildin topla eşyalarını git yahu kedi enceği gibi ne dolanıyon ayak altında git ananın evine biraz parayı bulunca çıkarsın kendi evine konuşması gıcık şarkı söylemesi saç baş yolduruyor söz dinle işte cocuk söyleme dyorsa söyleme başkanada bayılıyorum hep kötü roldedir garip gelsede iyi halini daha çok sevdim bazı roller karaktere yapışır bu amca kötü başkan olarak kaldı bende şimdi bunak muamalesi görüyor adam yazık gözlerine baktrcak ben 2katile takılı kaldım izlediğim bişey kalmadı aklımda bide korede suçu kanıtlanmmış şüpheli neden eli kolu bağlı basının karşına çıkıyor anlamak mümkün değil ben özelden firariyi yakalamayı deneyeyim bari

Alt 22.11.17, 05:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #196
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ben özelden firariyi yakalamayı deneyeyim bari
Neyi merak ettin yardımcı olalım

Alt 22.11.17, 15:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #197
77kanki
aktif üye
İZLEME LİSTEM
katil 2 tanemi diye merak ettim
biz olay yeri inceleme icin gelen velet varya o saniyorduk dün aksam asıl katili görünce buda nerden cıktı olduk aksam firariyi yakaladim tamam abla yazarim dedi hala bekliyorum cadı benim tahminim bir yakisikli öldüruyor digeri arkasindaki izleri siliyor tecavuze ugrayan herkimse birinin kardesi birininde nisanlisidır herhalde deyip beynimi rahatlattim

Alt 23.11.17, 05:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #198
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
katil 2 tanemi diye merak ettim
biz olay yeri inceleme icin gelen velet varya o saniyorduk dün aksam asıl katili görünce buda nerden cıktı olduk aksam firariyi yakaladim tamam abla yazarim dedi hala bekliyorum cadı benim tahminim bir yakisikli öldüruyor digeri arkasindaki izleri siliyor tecavuze ugrayan herkimse birinin kardesi birininde nisanlisidır herhalde deyip beynimi rahatlattim
O durum hiç bildiğin gibi çıkmayacak hazırlıklı ol

Alt 23.11.17, 05:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #199
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
firari_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
firari_x isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
aksam firariyi yakaladim
Abla kusura bakma unuttum yazmayı hemen söylüyorum katil uşak tamam bayat espriydi açelya hazal;ı analım dedim

Gizli Mesaj içeriği: Spooo:
Alıntı:
serbest bıraktırdıkları suçlu ise diğer yakışıklı csı oğlumuz neci ozaman yaa meraak etmeyi hiç sevmem
Katil serbest bıraktırdıkları adam, olay yeri incelemede ki polisi de kullanmış katili önce o sanıyorsun ama değil, aklımda böyle kaldı umarım yanlış hatırlamıyorum o tecavüze uğrayan kız katilin platonik aşkıymış güya onun intikamını almak için yapmış bla bla bla bakma psikopatım diyemiyor işte

Başka sorun varmıydı abla valla aklımda kalan, son sayfadaki mesajlarına göre yazdım
firari_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.11.17, 00:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #200
77kanki
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
hazırlıklı
en son izlediğimde yakaısna yapıştı arkasında delil bıraktı diye sanırım polis yakalansın diye ayak izi ve düğme bıraktı ama birşeklde kurtardı paçayı oğlan anladı ama dizinin sonuna kadar yakalayamaz
Alıntı:
sorun
olması için izlemek lazım ama kablumbğa hızıyla izlıyoruz bu akşam izleyemcez sanırım
aklıma gelmişken dedikoduyu ara bozmayı hiç sevmem bak yine kaçıstı bizim ajummlar ben kaldım tek