ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > DEVAM EDEN DİĞER ASYA DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / ROMANTİK KOMEDİ DRAM Geet Hui Sabse Parayi / 2010 / Hindistan / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 12.05.14, 01:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
lalezar
Spoiler Sayfası Sorumlusu
aktif üye
lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Yeppudaa"mın diyarından:)
Online sayfamız hayırlı uğurlu olsun canlar..
Emeği geçen herkesin ellerine, kollarına sağlık..
Dizi bu kadar uzun olunca online izlemek tercihim olacak, ama şöyle bi 15 20 bölüm gelsin öyle izlemeye başlarım..
Yalnız başrol adam bana Arnav"dan sonra itici geldi, hatuna laf yok güzel kız yani, ama bu adamdaki kaslarda Arnav"da yok..

lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.14, 01:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
elmas kalem
aktif üye
elmas kalem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: from my little funny world
hayırlı olsun arkadaşlar emeklerinize sağlık tamamlamak nasip olsun finalini yayınladığımız günleri de görelim SilentRain dreamy yagmur6767 umnise Yhesim onursen
elmas kalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.14, 01:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
çingun
aktif üye
çingun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
lalezar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yalnız başrol adam bana Arnav"dan sonra itici geldi, hatuna laf yok güzel kız yani, ama bu adamdaki kaslarda Arnav"da yok..
Şimdilik Arnav ji ile kıyaslama yaptığın için falan olmasın bence izlerken iyi iş çıkaracak potansiyel var gibi

çingun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.14, 02:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #14
karakartal82
aktif üye
karakartal82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
lalezar arnav bir başka onun gülüşünü hiç bir kaslı vucüda değişmem

gurmeti punar vivahta izledim drashtiyi madhubalada ikiside çok başarılılar nasıl ikili olucaklar merakla bekliyorum
karakartal82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.14, 02:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #15
lalezar
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
çingun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şimdilik Arnav ji ile kıyaslama yaptığın için falan olmasın bence izlerken iyi iş çıkaracak potansiyel var gibi
Canım Arnav"la kıyaslama yapmadığım hintli aktör iki elin sayısını geçmez, bu adamda ünlü biri, youtubta başka dizi tanıtımlarını görmüştüm, ayrıca bizim Khushi (Sanaya) ile bir dans gösterileri var süper yani, başarılı bir oyuncuya benziyor, rol gücüyle kendini bize ısındırabilir, ama şimdilik (belkide ilelebet) Arnav Ji..
Alıntı:
karakartal82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
lalezar arnav bir başka onun gülüşünü hiç bir kaslı vucüda değişmem

gurmeti punar vivahta izledim drashtiyi madhubalada ikiside çok başarılılar nasıl ikili olucaklar merakla bekliyorum
Bende o bahsettiğin dizilerin tanıtım videolarını izledim canım, ayrıca öyle aşırı kaslıları itici bulurum, zaten Iss Pyaar"da 200"den sonra Arnav"da biraz kas yapmıştı, o kadarı yeterli..

Alt 12.05.14, 02:18   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16
karakartal82
aktif üye
karakartal82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Bende o bahsettiğin dizilerin tanıtım videolarını izledim canım, ayrıca öyle aşırı kaslıları itici bulurum, zaten Iss Pyaar"da 200"den sonra Arnav"da biraz kas yapmıştı, o kadarı yeterli..
evet yaa arnavında var kasları herşey mevcut kendisinde dört dörtlük ben bir çok hint dizisi izledim çok beğendiklerimde oldu çok bağlandıklarımda ama hiçbirinin başrolune arnav gibi bağlanmadım lalezar arnav başka ben o dizileri izledim madhubalayı çok beğendim punar vivahta iyiydi bu diziyi çok merak ediyorum

ayrıca aramızda kalsın gurmeti arkadaşım bayhana benzetmişti biraz benziyo demişti çok gülmüştüm şimdi ne zaman gurmeti görsem aklıma geliyo
karakartal82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.14, 07:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #17
seda_ne
aktif üye
seda_ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Tayfa™©
Alıntı:
ama daha bitmesine 479 bölüm var
469 lötfen dikkat edelim izle ama süper dizi
Alıntı:
Sitedeki Hint dizileri rüzgar olmaktan çıkıp kasırga olmaya başladı
aynen kapıldık kurtulamıyoruz

ve iss pyaarı da izleyen biri olarak söyleyebilirim ki Karakter bakımından iss pyaara ne kadar benzese de iss pyaardan daha çok sardı beni
seda_ne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.14, 08:38   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #18
dreamy
aktif üye
dreamy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
*Dream* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konusuyla, oyuncularıyla IPKKND'la yarışamasa bile kesinlikle güzel bir diziye benziyor, herkes izlemeli bence Artık bunun da bölümlerini heyecanla bekleriz gibime geliyor kızlar
IPKKND dizisi bu diziden esinlenilmişdir yani dizinin orjinali esasen budur
Alıntı:
Emeği geçen herkesin ellerine, kollarına sağlık.. Dizi bu kadar uzun olunca online izlemek tercihim olacak, ama şöyle bi 15 20 bölüm gelsin öyle izlemeye başlarım..
Rica ederim unnim iyi seyirler dilerim
Bence izledikden sonra arşiv bile yapıcaksındır diziyi
Alıntı:
ama şimdilik (belkide ilelebet) Arnav Ji..
Unni çok erken konuşuyorsun
Bu maan varya beni böyle işlere girişdirdi şu vakitsiz zamanımda varın gerisini siz düşünün
Alıntı:
seda_ne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ve iss pyaarı da izleyen biri olarak söyleyebilirim ki Karakter bakımından iss pyaara ne kadar benzese de iss pyaardan daha çok sardı beni
Vaay işde benim kafadan biri ıss pyaarda arnav olmasa izlencek bir tarafı yok ama maanle geet öylemi
Senin imzanı yirim ben

dreamy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.14, 09:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #19
lalezar
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
evet yaa arnavında var kasları herşey mevcut kendisinde dört dörtlük ben bir çok hint dizisi izledim çok beğendiklerimde oldu çok bağlandıklarımda ama hiçbirinin başrolune arnav gibi bağlanmadım lalezar arnav başka ben o dizileri izledim madhubalayı çok beğendim punar vivahta iyiydi bu diziyi çok merak ediyorum
Açıkcası diziyi bende merak ediyorum, bu kadar övüldükten sonra beklentimi karşılayacağından eminim aslında, beraber izleyip görelim canım..
Arnav"a gelince, daha önce dediğim gibi Arnav ve Khushi o kadar birbirine yakışan bir çiftti ki, böyle bir kimyayı başka oyuncularda bulmak çok zor, bizi etkileyen en büyük unsur bu bence, mesela Arnav"ın yanında beğenmediğimiz bir bayan oyuncu olsaydı, bu sözler ve bakışlar bu karıyamı diye Arnav"a kızar olurduk, tescillenmiş bir gerçek bu..

Alıntı:
ayrıca aramızda kalsın gurmeti arkadaşım bayhana benzetmişti biraz benziyo demişti çok gülmüştüm şimdi ne zaman gurmeti görsem aklıma geliyo
Bencede benziyor, yalnız Bayhan"ın baygın bakışları Gurmet"te yok, onun bakışları cin gibi..
Alıntı:
dreamy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rica ederim unnim iyi seyirler dilerim
Bence izledikden sonra arşiv bile yapıcaksındır diziyi
Demek bu kadar iddialısın Kübram, o zaman bu dizi bizi kapıp koyverecek desene..
Bu arada çok teşekkürler canım..

Alıntı:
dreamy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Unni çok erken konuşuyorsun
Bu maan varya beni böyle işlere girişdirdi şu vakitsiz zamanımda varın gerisini siz düşünün
Alıntı:
Büyük söz söyleme diyorsun hımm, demek Maan"ı dikkate almam gerekiyor, seni böylesine bağladığına göre, yalnız bu kızın ismine alışana kadar baya gülücem galiba..

Alt 12.05.14, 10:17   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #20
çingun
aktif üye
çingun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
Canım Arnav"la kıyaslama yapmadığım hintli aktör iki elin sayısını geçmez,
biz sadece filimlerde ki aktörlerle zaman kaybetmişiz
dizilerdekiler daha karizma çıktı