ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / The King Loves / Güney Kore / 2017 /// Spoiler
Mega linklerde sorun varsa uptobox veya 1fichierden indiriniz. İndirmeyi bilmiyorsanız rehbere bakınız: REHBER
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 15.09.17, 05:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #41
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
mishil55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Diziyi ne yaptılar ne kadar sacmaladılar ya. Rin gibi sadık ve soğuk bir karakteri neye çevirdiler.Kraliçe yede çok üzüldüm .Veliaht prens bianda yapayalnız kaldı. Kızada ayrı sinir oluyorum. Kızın duygularını Niceguy daki Ma Roo benzettim. Onunda duygularından hic emin olamamıstım.İzlerken çin işkencesi gibi diziydi. Bu dizide aynı ona benzedi kaldı 4 bölüm neyapcaklar bilmiyorum. Hani bi amacada gitmiyor dizi. Ayy çok sinir oldum.
O diziyi şimdi iyi ki izlememişim bu dizide sinir oldum zaten artık onda katil olurdum kesin

Alıntı:
sbiricigims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
En iyisini yapıyorsun son bölümlerden umut ediyorum ki senarist yola gelir..
umarım yoksa çok fazla tepki çekecek

Alıntı:
mishil55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
36 bölüm yayınlanmadı mı şuan korede 4 bölüm kalmıyormu geriye.
Sonunda Song ve adamları hepsini öldürüp Rinin abisinide kral yaparsalar tadından yenmez bir final izleriz.
valla kim ne olacak benim umrumda bile deil ben prensim sevdiği kız ile mutlu olsun istiyom o bana yeter

Alıntı:
sbiricigims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Burada yayınlanmadı ya ondan dedim 35 ve 36'yı bekliyorum Finali hala kestiremiyorum bu güzel bir şey ama San'ın hala kimi sevdiğini bilmemesine gıcık oldum. Hep diğerlerinin söylediğine bakıyor en son Dan'ın dediklerine takıldı kendisi ne istiyor bilmiyorum Rin'i de sevdiğini düşünmüyorum ona da o kadar sıcak değil
ya aslında prensi seviyorda kendi bile farkında deil ki bu geri çekilmesi söyleyememesi hep rin ve dan yüzünden hem arkadaşlıklarına zarar gelmesin hemde o kız üzülmesin diye susuyor gerçi arkadaşlık da kalmadı ya artık hainliğin en büyüğünü yaptı arkadaş dediği şahıs

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır