ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ ÇİN / HONG KONG DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / The Journey of Flower / 2015 / Çin / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 27.12.17, 01:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #181
Stecrazy Manura
aktif üye
Stecrazy Manura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Evet
Başka bi diziyi sormak istiyorum belki biliyorsundur.
Princess agents 68 diye gözüküyor bölümü fakat 68 özel bölüm gibi bişey oyuncularla röportaj diyebiliriz yani 68 değil 67 bölüm diyelim.
Youtubeda ingilizce çevrili 58 bölüm aynı zamanda youtubeda orijinal dilde de yayınlamışlar yani 68 e kadar o özel bölümde dahil baktığımda neredeyse hepsi 40 45 dakika ve çevrili 58.bölümün sonu ile orijinal dilde 67.bölümün sonu aynı kesilmemiştir tabiiki ama sürelere ve bölümde ki sayı farkı dağlar kadar insan eksik mi izliyorum acaba diyor...
Yani insansa öyle gelse de o dizinin bazı sahneleri kesilmemiştir değil mi? Diziyi biliyorsan eğer diye soruyorum
Stecrazy Manura isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.12.17, 19:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #182
NihongoWoAiShite
aktif üye
NihongoWoAiShite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Stecrazy Manura Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Princess agents 68 diye gözüküyor bölümü fakat 68 özel bölüm gibi bişey oyuncularla röportaj diyebiliriz yani 68 değil 67 bölüm diyelim.
Youtubeda ingilizce çevrili 58 bölüm aynı zamanda youtubeda orijinal dilde de yayınlamışlar yani 68 e kadar o özel bölümde dahil baktığımda neredeyse hepsi 40 45 dakika ve çevrili 58.bölümün sonu ile orijinal dilde 67.bölümün sonu aynı kesilmemiştir tabiiki ama sürelere ve bölümde ki sayı farkı dağlar kadar insan eksik mi izliyorum acaba diyor...
Yani insansa öyle gelse de o dizinin bazı sahneleri kesilmemiştir değil mi? Diziyi biliyorsan eğer diye soruyorum
My Drama List'te 67 bölüm gözüküyor. Dediğin gibi özel bölüm o zaman. Diziyi izlemedim o yüzden bir şey diyemeyeceğim. İleride belki izlerim diye sonuna da bakmak istemiyorum ama dailymotionda 67. bölüm final 47 dakika gözüküyor. Subscene sitesinde 58. bölüm altyazısnı indirdim. Uncut versiyon diyor. 55 dakika gözüküyor. Eğer senin izlediğin 58 bölümlük olan 55 dakika değilse kesilmiş oluyor o zaman.
NihongoWoAiShite isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.01.18, 18:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #183
Stecrazy Manura
aktif üye
Stecrazy Manura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
NihongoWoAiShite Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
My Drama List'te 67 bölüm gözüküyor. Dediğin gibi özel bölüm o zaman. Diziyi izlemedim o yüzden bir şey diyemeyeceğim. İleride belki izlerim diye sonuna da bakmak istemiyorum ama dailymotionda 67. bölüm final 47 dakika gözüküyor. Subscene sitesinde 58. bölüm altyazısnı indirdim. Uncut versiyon diyor. 55 dakika gözüküyor. Eğer senin izlediğin 58 bölümlük olan 55 dakika değilse kesilmiş oluyor o zaman.
En iyisi çeviriyi bekleyelim çevrilirse herşey ortaya çıkar
Stecrazy Manura isimli Üye şimdilik offline konumundadır