ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Jugglers / Güney Kore / 2017 /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 11.01.18, 06:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #31
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
nian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kız haklı olarak adam kendisine hala oppa diyen eşiyle ortadan kaybolunca endişelendi yani, ama adam küslüğü uzattırmıyor bile
Adam o kadar tatlı bakıyor ki insan kızamıyor

Alıntı:
aboutdaniel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne güzel çektirmiş kız bizimkine ne güzel temizlik de yaparmış elin değmişken benim evime de gel Chi Won
eniştenin eli hamaratmış aboutdaniel;

Alıntı:
Ayrıca diğer çiftimizi de çok tatlı küçük patronumuz üzüldüm ağlamasını ama kızın desteklemesi çok hoş oldu daha güzel sahneler izleriz inşallah
ay onlardan çift olur dimi

Alıntı:

Çok tatlı değiller mi minnoş bunlar yicem

Ay bu arada 12 ne güzeldi ya kızımız namjasına sahip çıktı daneilde eski eşe son noktayı koydu sevdiceğine sarıldı hatta vuslatada ereceklerdi ama ama

Yani bu kızında bahtsızlığı eşorftman zipinin arıza çıkarması yetmedi bi de üstüne kardeş geldi bunlar vuslata anca finalde erer.

Söylemeden edemiycem bu sefer kiss tam istenen gibi oldu hatta istenenden fazla tabi sonucada varaydı eyiydi

Minnoş patronum sonunda Wang Bi'nin sırrını öğrenecek galiba ama bişey olacağını sanmam o konuda seviyor kendisini

Bölüm sonunda bomba patladı herkes öğrendi ahh bona denen kızı yolmak istiyorum sen nasıl ihanet edersin arkadaşınayaaa

Umarım çiftimiz kore klişesi olan ayrılma yoluna girmezde o iki gıcığa dersini verir

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.01.18, 15:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #32
aboutdaniel
Choi Daniel Sorumlusu
aktif üye
aboutdaniel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Wi Fi Couple
Bunu da söyle bırakıyorum daha sonra 12. Bölüm yorumunu yapacam bekleyin efendim

aboutdaniel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.01.18, 05:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #33
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Bunu da söyle bırakıyorum daha sonra 12. Bölüm yorumunu yapacam bekleyin efendim

Zalımsın aboutdaniel; ne diye minnoşumun ağladığı sahneden gif attın dayanamam ben ona
Ayrıca 12 yorumunuda bekliyom

Alt 12.01.18, 15:35   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #34
nian
aktif üye
İZLEME LİSTEM
12. bölümü izledim ama yorum yazmaya geç kaldım.
sondan başlayayım bu defa, ilk bölümlerde chi won'un yaşadıklarını yoon yi yaşamaya başladı.insanların etrafında düşüncesizce konuşup durması sinir bozucu bay takıntı bunun hesabını ödetecektir diye düşünüyorum bay cho'ya
kızın annesi ile konuştuktan sonra chi won savunmasız bir çocuk gibi göründü gözüme ama anne yumuşamaya başladı, yakında bir olay olup chi won'u bağrına basar diye düşünüyorum

kör randevudan kızı çıkarıp öptüğü sahneyi pek estetik bulmasam da bu bölümdeki sahneler bayağı iyiydi
tae yi'nin kapıyı çalıp chi won'uun koşmaya başladığı sahneyi kaç kere başa sardığımı hatırlmaıyorum, çok komikti
eski eşe gıcık oldum, sen kimsin de hala kızı oraya buraya çağırıp, oppa böyledir şöyledir deyip duruyorsun yoon yi ağzının payını iyi verdi.
epilog bölümüne bayıldım, tüm bu olaylarda chi won'un departmanı çiftimize kol kanat gerecek, koruyacak siz yoksa bizim bilmediğimizi mi düşünüyordunuz kısmı çok iyiydi
13. bölümün fragmanı nerelerde kaldı, sabırsızlıkla bekliyorum

nian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.01.18, 18:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #35
guzelrabiaozdemir
yeni üye
guzelrabiaozdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
ahhh ! yakın arkadaşına bir insan neden bunu yapar ki.. ya inşallah ayrılmazlar 13.bölüm fragmanı ne zaman gelirrr
guzelrabiaozdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.01.18, 19:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #36
nian
aktif üye
İZLEME LİSTEM
fragman geldi de videoları nasıl paylaşıyoduk onu unutmuşum ben neyse şöyle dursun
https://youtu.be/_k8WKfOZBjE
nian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.01.18, 04:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #37
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
sondan başlayayım bu defa, ilk bölümlerde chi won'un yaşadıklarını yoon yi yaşamaya başladı.insanların etrafında düşüncesizce konuşup durması sinir bozucu bay takıntı bunun hesabını ödetecektir diye düşünüyorum bay cho'ya
Elbette hesabını sorar

Alıntı:
kör randevudan kızı çıkarıp öptüğü sahneyi pek estetik bulmasam da bu bölümdeki sahneler bayağı iyiydi
eleştirileri dikkate almışlar ki daha güzelini çektiler

Alıntı:
fragman geldi de videoları nasıl paylaşıyoduk onu unutmuşum ben neyse şöyle dursun
https://youtu.be/_k8WKfOZBjE
dur ben senin yerine görünür yapam

Tahminler çıktı chi won kızımızın arkasında o müdüre hesap soruyor da kızın istifa etmesi o son sahne beni biraz işkillendirdi

Alt 14.01.18, 01:07   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #38
meruya
aktif üye
meruya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: başkent

Spoya hiç gelemediydim ama kızın anasına ifrit oldum resmen ya. Tamam acılar çekmişsin kızımla bu acıyı paylaşma ne ya. Senin öyle bi acı yaşamayacağın ne malum. Adam hırlı mı hırsız mı? Travmalar yaşamış diye. Çok sinirlendim gerçekten mantıksız mantıksız muhabbetler. Gerçi hiç ayrılacak gibi durmadılar o ayrı
Ama bay choyu arabada kovalama sahnesinde koptum gerçekten ve anneyi tanımalaması bo naya.

Ayrıca şirketteki fiyasko nedir? Bekar adam yani alır sekreterini kime ne o kadar kaosluk bi olay değil yani. Tamam evet geçmişteki haberden dolayı hatun ürkek olabilir de özel hayat diye bi şey var. Bay Nam pek olay yapacakmış gibi durmuyor da kızımız nazlanıp işi yokuşa sürebilir.

Finale yaklaştı diye mi nedir illa bi ayrılma mevzusu konduruyorlar vuslatı da finalin 3 dakkasına bırakıyorlar ya. Burada da o klişe olacak gibi ama ivmem baya düştü benim şu son iki bölümle. Romcomları online izlemek bana gelmiyor zanlumca

Bo na da ne hırslı bencil düdük ya. Erkek fatmayı ben pek sevdim ama hiç sahne de koymamışlar hatuna. Hwangboyla bi shipleme olsaydı epey keyifli bi çift olurlardı bence Wang biden daha uygun bi seçim. Bizimki de öğrenecek gerçeği. Beni kandırdın ettin bunalıma gireyim muhabbetleri izleyeceğiz anlaşılan. O çocuksuluğuna anaç bi hatun lazım belki ama duygusal olarak yakıştıramadım bir şey olacaksa da aralarında.

Dipnot: ofis ekibinin bizim saftiklerin ilişkilerini bilme muhabbeti güzel olmuştu kameraya bakarak replikleri söylemeleri falan

Emektarlarımıza ve izleyenlere

meruya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.01.18, 04:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #39
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
meruya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Spoya hiç gelemediydim ama kızın anasına ifrit oldum resmen ya. Tamam acılar çekmişsin kızımla bu acıyı paylaşma ne ya. Senin öyle bi acı yaşamayacağın ne malum. Adam hırlı mı hırsız mı? Travmalar yaşamış diye. Çok sinirlendim gerçekten mantıksız mantıksız muhabbetler. Gerçi hiç ayrılacak gibi durmadılar o ayrı
Ayrılmazlar inşallah ama sanmıyorum ayrılacaklarını

Alıntı:
Ayrıca şirketteki fiyasko nedir? Bekar adam yani alır sekreterini kime ne o kadar kaosluk bi olay değil yani. Tamam evet geçmişteki haberden dolayı hatun ürkek olabilir de özel hayat diye bi şey var. Bay Nam pek olay yapacakmış gibi durmuyor da kızımız nazlanıp işi yokuşa sürebilir.
Ay lütfen o klişeye girmeyelim

Alıntı:
Finale yaklaştı diye mi nedir illa bi ayrılma mevzusu konduruyorlar vuslatı da finalin 3 dakkasına bırakıyorlar ya. Burada da o klişe olacak gibi ama ivmem baya düştü benim şu son iki bölümle. Romcomları online izlemek bana gelmiyor zanlumca
senarist o topa girme valla döverim

Alıntı:
Hwangboyla bi shipleme olsaydı epey keyifli bi çift olurlardı bence Wang biden daha uygun bi seçim. Bizimki de öğrenecek gerçeği. Beni kandırdın ettin bunalıma gireyim muhabbetleri izleyeceğiz anlaşılan. O çocuksuluğuna anaç bi hatun lazım belki ama duygusal olarak yakıştıramadım bir şey olacaksa da aralarında.
valla wang bi ile shipliyom ben nedense ama kandırdın ettin bunalımına girmez sonuçta kadının durumunu öğrenirse falan

Alt 15.01.18, 00:03   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #40
aboutdaniel
Choi Daniel Sorumlusu
aktif üye
aboutdaniel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Wi Fi Couple
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayrılmazlar inşallah ama sanmıyorum ayrılacaklarını
Ayrılmalıları gerçekten çok saçma olur , hadi diyelim ayrıldılar finale az kaldı zaten durumları nasıl toparlayacak, bencede ayrılmazlar.
aboutdaniel isimli Üye şimdilik offline konumundadır