ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Üyelerimize Özel Bölüm > Sorgu Odası / Sorgu Odasının 112. Konuğu "Princess Yumi"
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 12.01.17, 00:54   #1
inbinsub
aktif üye
inbinsub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
HERKESE MERHABALAAAARRRR!!!

Sorgu odasinin yeni talihlisini odaya kapatmadan ve uzerine kilidi vurup olay yerinden kosar adim uzaklasmadan once ,
2016 yilinin son 2017 yilinin ilk konugu olarak tamamladigim odamdan,bugun yeni talihli icin actigim bu yeni odaya gecerken, firsat bulmusken herkese cooooooook guzel bi 2017 diliyorum

Cevremizde yasanan tum olumsuzluklara, dertlere, uzuntulere, acilara ragmen inadina cok ama cok mutlu bir yil olsum bu yil bizler icin...
Sevgi dolu,huzurlu, karnimizi agritacak, gozlerimizden yaslar akitacak kadar icten ve bol kahkahali, cok ama cok guzel asklarla dolu, tepemizden asagi felaketler degil de bol bol mutluluk, bol bol basari,bol bol servet yagan bir yil olsun bu yil hepimiz icin arkadaslar.

Birde bizleri bulusturan sitemizin hizmet ettigi amaci dusunecek olursak,
sicak sicak, taze taze cekilmis birbirinden guzel dramalar,filmler,animeler olsun hayatimizda yine bu yil.
Yakisikli yakisikli oppalar olsun.
Ezik basrol kadin karakterlerin yerini, guclu tuttugunu koparan kadinlar alsin.
Fettan kotu kaynanalar gelinlerin suratlarina su carpmasin,
Oppalarimizin kaza sonucu hafizalari kaybolmasin,
Goblin'imiz olmesin,kilic ciksa da yasamaya devam etsin.
Deniz kizimizin kalbi durmasin,sevdigi adam yaninda olsa da, olmasa da o kalp hep atsin.
Tum dizilerimiz mutlu sonla bitsin.
Gozyaslarimiz sevinc gozyaslari olsun....

Bunlarin hepsi gercek olursa baya baya OHHH yeme de yaninda yat bi hayat olur bizimkisi bu yil.

Hadi insallah diyorum o yuzden,tum isteyenlerin tum hak edenlerin baslarina biran once geliversin tum bu guzel seyler insallah...

Yeni yil dileklerimden sonra artik siradaki talihliyi aciklama vakti geldi diye dusunuyorum.
Oncelikle talihlimizi sitede oldukca aktif olmasina ragmen, fazla tanima sansimin olmadigi, hakkinda pek birsey bilmedigim bir arkadasimi dusunerek sectim.Birde ismi verdigimde pek coklariniz anlayacaktir ki sanirim birgun onu uzuuuuuun uzuuuuuun konusturma istegi vardi hep icimde biyerlerde
Iste o gun bugundur deyip siradaki talihliye karar kildim sonunda

Spolarda bizlerden yorumlarini eksik etmeyen,bir cumlelik cevaplariyla,nokta atisi cumleleriyle yepp'e damgasini vuran bir insan bu insan.Peki ben bu insana uzun cumleler kurdurabilecek miyim acaba? Onu merak ediyorum esasen, bakalim direk sahsina sorulan sorulara nasil cevaplar verecek kendisi.

Eveeeeeettttttt
Guzel insan Princess Yumi; sensin arkadasim siradaki konugumuz.
Oncelikle sunu belirtmeliyim ki, sorulari hazirlamak cidden cevaplamaktan daha zor newchingu; beni odaya attiginda soylemisti bunu,cok ama cok hakliymis...
Bakalim nasil cevaplar gelecek.
Odanda keyifli dakikalar gecirmen dilegiyle yumicim....
Sana destek ve moral olmasi,sayfaya girme sevkini arttirmasi acisindan bu guzel insani suraciga birakiyorum senin icin...
Umarim begenirsin...

Simdiden kolay gelsin,cevaplarini uzun tutman dilegiyle

Simdilik cikan sorular bunlar,sonrasinda arkadaslardan devami gelecektir zaten.
Bastan gozunu cok fazla korkutmayalim dedim.

VEEEE BASLIYORUZZZ....

-Su an ayni anda kac farkli diziyi takip ediyorsun? Bunu cidden cok meral ediyorum ,seni her spoda gordugum icin aylardir icimi kemiren bi soru bu
Hatta sorgu odasina secilmenin en buyuk sebebi sana bu soruyu sormus olmak istemem olabilir

-Izledigin yapimda film veya dizi fark etmez, seni ilk cezbeden taraf nedir ? Oyuncularin yetenegi, iyi gorunmeleri, dizinin atmosferi, son moda marka kiyafetler,cekim teknikleri vs hersey olabilir.Bunlar veya bunlardan baska neler ilgini ceker?

-Esas kizla esas oglanin 20 bolumluk bir dizide, asagi yukari kacinci bolumde karsilikli ask itiraflarini yapmalarini yada en azindan bi opusmelerini beklersin?

-Yagmur altinda romantik bir yuruyus mu? Yoksa kar yagarken disari cikmak mi? Hangisi ilk tercihin olur?

-Komik insanlari mi daha cekici bulursun yoksa karizmatik olanlar mi seni daha cok cezbeder?

-Film veya dizi izlerken, izledigin sahneler hakkinda yada gelecekte olacaklarla ilgili yaptigin tahminleri izlerken bir yandan da anlatanlardan misin? Yoksa sessizce full konsantre bir halde ne olacagini izleyen tiplerden mi?

-Sevdigin trip atma yontemleri nedir? Sinirlendiginde bunu nasil belli edersin?

-En yakin arkadasinin en ama en cok sevdigin ozelligi nedir?

-Sence sen pozitif bir insan misin yoksa negatif mi? Yada bardagin dolu tarafini gorenlerden mi yoksa bos tarafina soylenenlerden mi?
Hangisi?

-Kalabalik arkadas gruplariyla oynanan oyunlar icerisinde en sevdigin oyun hangisidir?

-Karsidan karsiya gecerken ne olursa olsun yesil isigi bekleyenlerden misin, yoksa yolu bos buldugunda hic dusunmeden kendini yola atanlardan mi?

-Kalabalik bir ortamda tanik oldugun bir haksizliga yuksek sesle tepki verenlerden mi yoksa susup bi koseden izleyenlerden misin?

-Bir korku filminde malesef ki oldurulucek olan talihsiz insan rolunde olmus olsaydin ve olum seklini secme sansin olsaydi ne sekilde oldurulmek isterdin?

-Otobuse yada herhangi bir toplu tasima aracina bindiginde, onune gelen ilk bos koltuga oturur musun yoksa otobusun en arka ucuna kadar yurumeyi goze alarak ilerleyip, en icine yerini begendigin koltuga dogru mu yonelirsin?

-Market alisverisini mi daha cok seversin yoksa kiyafet alisverisini mi?

-Sence cekik gozlu erkek mi mavi gozlu erkek mi?

-Super kahraman olmak ister miydin? Isterdiysen bildiklerimizden biri mi olurdu yoksa kafanda nasil ozel gucleri olan bi kahraman hayal ederdin?

-Bu gun yagmur yagacagani bilsen bile, disari cikacagin sirada eger yagmiyorsa yine de semsiyeni yanina alir misin, yoksa sansina guvenip semsiyesiz disari cikar misin?

-Sevdigin extreme sporlar var mi? Varsa hangileri?

-Bir kerelik gelecegi gorme firsati gecse eline, kac yasindaki haline gidip o anki yasamini gormek isterdin?

-Dunya turuna cikmaya karar verdin.ulasim olarak kara,hava,deniz hangi tasiti kullanmayi tercih edersin?

-Bi adama asik olucaksin iyi hos biri ama dis gorunus olarak tek bi falsosu var.o ne olurdu?
Kel mi? Dislek mi? Gobekli mi? Vs nasil bi kotu tarafi olurdu

-Ayni sekilde bi adama asik olacaksin karakter olarak falsosu ne olurdu?

-En tahammul edemedigin,gurultu kirliliginde son nokta dedigin ses nedir?

-Haftasonu tatile cikiyorsun.Uzun bir tatil.Yanina yetecek kadar kiyafet alanlardan misin? Orda da alisveris yapmak icin az kiyafet alip kiyafetsizlik krizini alisveris firsatina cevirenlerden mi?

-Gece cok ozel bir partiye davetlisin.Hatta VIP konuksun.(yumi'ye de o yakisir zaten) kiyafetin ne renk,nasil bir model olur?

-Bir hafta boyunca elektriklerin kesik, hicbir sekilde tv bilgisayar telefon sansin yok.zamanini nasil gecirirsin?

-Yapmaktan keyif aldigin bir ev isi var mi? Varsa nedir?

-Hic asik oldun mu? Olduysan birden fazla mi yoksa tek mi?

-Seenin icin dunya uzerinde yapilabilecek en keyifli meslekler nelerdir?

-Hastalandiginda hemen ilaca dayananlardan misin? Yoksa kencana kencana iyiyim ben diye uzunca bir sure ilac almadan surunen yigitlerden mi

-En sevdigin soguk icecek?

-Kucukken izlemekten keyif aldigin cizgi film? Ordaki hangi karakter favorindi? Neden?

-Sence guzellik mi,zeka mi?

-Guzel sanatlarla ilgili misin? Ilgiliysen en cok hangi sanat dali ilgini ceker?

Birde cok sevdigin unutamadigin bir film yada dizi sahnesini bizlere kisaca anlatabilirsen cok mutlu olacagim...

Sorulari birakip kaciyorum yumicik.En cok bildiklerinden baslayabilirsin.
Ama hepsine cevap bekliyorum.Uzuuuuuuuuuuuuun uzun cevaplar

inbinsub isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.01.17, 04:29   #2
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Anaa sorguya mı alındım şok olmuş emoji

Alıntı:
inbinsub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yakisikli yakisikli oppalar olsun.
Ezik basrol kadin karakterlerin yerini, guclu tuttugunu koparan kadinlar alsin.
Fettan kotu kaynanalar gelinlerin suratlarina su carpmasin,
Oppalarimizin kaza sonucu hafizalari kaybolmasin,
Goblin'imiz olmesin,kilic ciksa da yasamaya devam etsin.
Deniz kizimizin kalbi durmasin,sevdigi adam yaninda olsa da, olmasa da o kalp hep atsin.
Tum dizilerimiz mutlu sonla bitsin.
Amiin

Alıntı:
Guzel insan Princess Yumi; sensin arkadasim siradaki konugumuz.
Oncelikle sunu belirtmeliyim ki, sorulari hazirlamak cidden cevaplamaktan daha zor newchingu; beni odaya attiginda soylemisti bunu,cok ama cok hakliymis...
Bakalim nasil cevaplar gelecek.
Odanda keyifli dakikalar gecirmen dilegiyle yumicim....
Sana destek ve moral olmasi,sayfaya girme sevkini arttirmasi acisindan bu guzel insani suraciga birakiyorum senin icin...
Umarim begenirsin...

Simdiden kolay gelsin,cevaplarini uzun tutman dilegiyle

Öncelikle bu tatlış gif için teşekkür ederim ve sorulara geçerim

Alıntı:
-Su an ayni anda kac farkli diziyi takip ediyorsun? Bunu cidden cok meral ediyorum ,seni her spoda gordugum icin aylardir icimi kemiren bi soru bu
Hatta sorgu odasina secilmenin en buyuk sebebi sana bu soruyu sormus olmak istemem olabilir
Şu an güncellerden legend of the blue sea,goblin,romantic doctor teacher kim ve hwarangı izliyorum.Onların yeni bölümlerini beklerken ikinci kez healer dizisine başladım

Alıntı:
-Izledigin yapimda film veya dizi fark etmez, seni ilk cezbeden taraf nedir ? Oyuncularin yetenegi, iyi gorunmeleri, dizinin atmosferi, son moda marka kiyafetler,cekim teknikleri vs hersey olabilir.Bunlar veya bunlardan baska neler ilgini ceker?
Öncelikle kadrosu,çiftlerin uyumu,hikayenin konusu.Eğer bunlardan birinden dolayı şüpheye düşersem o dizi ya da filmin fragmanını falan izlerim.Çoğu dizide başroller ya da kadro beni tatmin etmezken fragmanından dolayı diziye başlarım

Alıntı:
-Esas kizla esas oglanin 20 bolumluk bir dizide, asagi yukari kacinci bolumde karsilikli ask itiraflarini yapmalarini yada en azindan bi opusmelerini beklersin?
5-6 da aşkın başlamasını 7-8 de kissin gelmesini isterim(çok aceleciyim dimi)ve en azından son 4'e girene kadar bir drama falan girilmemesini

Alıntı:
-Film veya dizi izlerken, izledigin sahneler hakkinda yada gelecekte olacaklarla ilgili yaptigin tahminleri izlerken bir yandan da anlatanlardan misin? Yoksa sessizce full konsantre bir halde ne olacagini izleyen tiplerden mi?
valla genelde dizilerde tahmin ettiğim şeyler tutar izlediğim 3 dizide başıma gelmişti ne desem aynısı ya da benzeri oluyordu.High School Love On,Let's Fight Ghost ve W buna örnek

Alıntı:
-Yagmur altinda romantik bir yuruyus mu? Yoksa kar yagarken disari cikmak mi? Hangisi ilk tercihin olur?
İkiside deil çünkü hava soğuk dermişim valla yağmur altında romantik yürüyüş daha cazip gibi

Alıntı:
-Komik insanlari mi daha cekici bulursun yoksa karizmatik olanlar mi seni daha cok cezbeder?
30 tane oppam olduğuna göre karizmatik elbette

Alıntı:
-Sevdigin trip atma yontemleri nedir? Sinirlendiginde bunu nasil belli edersin?
Bakışımla ya da ses tonumla

Alıntı:
-En yakin arkadasinin en ama en cok sevdigin ozelligi nedir?
bana karşı samimi olması

Alıntı:
-Sence sen pozitif bir insan misin yoksa negatif mi? Yada bardagin dolu tarafini gorenlerden mi yoksa bos tarafina soylenenlerden mi?
Hangisi?
pozitif olmayı deniyorum

Alıntı:
-Kalabalik arkadas gruplariyla oynanan oyunlar icerisinde en sevdigin oyun hangisidir?
valla çevremde pek arkadaşım yok

Alıntı:
-Karsidan karsiya gecerken ne olursa olsun yesil isigi bekleyenlerden misin, yoksa yolu bos buldugunda hic dusunmeden kendini yola atanlardan mi?
Yeşili beklerim elbette
Alıntı:
-Kalabalik bir ortamda tanik oldugun bir haksizliga yuksek sesle tepki verenlerden mi yoksa susup bi koseden izleyenlerden misin?
vala bana kalsa tepki gösteririm ama annem sus karışma der

Alıntı:
-Bir korku filminde malesef ki oldurulucek olan talihsiz insan rolunde olmus olsaydin ve olum seklini secme sansin olsaydi ne sekilde oldurulmek isterdin?
korku filmlerinden biraz tırsarım ben

Alıntı:
-Otobuse yada herhangi bir toplu tasima aracina bindiginde, onune gelen ilk bos koltuga oturur musun yoksa otobusun en arka ucuna kadar yurumeyi goze alarak ilerleyip, en icine yerini begendigin koltuga dogru mu yonelirsin?
Otobüse binmeyeli uzun zaman oldu en son üniversiteye giderken binerdim.O zamanları baz alırsam boş olan yere otururum

Alıntı:
-Market alisverisini mi daha cok seversin yoksa kiyafet alisverisini mi?
Market

Alıntı:
-Sence cekik gozlu erkek mi mavi gozlu erkek mi?
Aslında ela beğenirim

Alıntı:
-Super kahraman olmak ister miydin? Isterdiysen bildiklerimizden biri mi olurdu yoksa kafanda nasil ozel gucleri olan bi kahraman hayal ederdin?
Düşünceleri duyup geleceği gören biri olmak isterdim sanırım

Alıntı:
-Bu gun yagmur yagacagani bilsen bile, disari cikacagin sirada eger yagmiyorsa yine de semsiyeni yanina alir misin, yoksa sansina guvenip semsiyesiz disari cikar misin?
Şansa bırakırım

Alıntı:
-Sevdigin extreme sporlar var mi? Varsa hangileri?
spor yapacak ortam yok ki

Alıntı:
-Bir kerelik gelecegi gorme firsati gecse eline, kac yasindaki haline gidip o anki yasamini gormek isterdin?
30 diycem ama pek fazla kalmadı

Alıntı:
-Dunya turuna cikmaya karar verdin.ulasim olarak kara,hava,deniz hangi tasiti kullanmayi tercih edersin?
Uçak elbette en azından uyursun

Alıntı:
-Bi adama asik olucaksin iyi hos biri ama dis gorunus olarak tek bi falsosu var.o ne olurdu?
Kel mi? Dislek mi? Gobekli mi? Vs nasil bi kotu tarafi olurdu
Belki kel olması

Alıntı:
-Ayni sekilde bi adama asik olacaksin karakter olarak falsosu ne olurdu?
Aşırı kıskanç olması

Alıntı:
-En tahammul edemedigin,gurultu kirliliginde son nokta dedigin ses nedir?
İnşaat sesi elbette tak tuk sinir bozucı bi de yan komşu gürültüsü

Alıntı:
-Haftasonu tatile cikiyorsun.Uzun bir tatil.Yanina yetecek kadar kiyafet alanlardan misin? Orda da alisveris yapmak icin az kiyafet alip kiyafetsizlik krizini alisveris firsatina cevirenlerden mi?
Tek başıma gitmeme izin vermezler ki

Alıntı:
-Gece cok ozel bir partiye davetlisin.Hatta VIP konuksun.(yumi'ye de o yakisir zaten) kiyafetin ne renk,nasil bir model olur?
Kırmızı ya da pembe önü kısa arkası uzun parıltılı bir kıyafet olabilir ya da full uzun

Alıntı:
-Bir hafta boyunca elektriklerin kesik, hicbir sekilde tv bilgisayar telefon sansin yok.zamanini nasil gecirirsin?
Klasik olacak ama kitap okurum

Alıntı:
-Yapmaktan keyif aldigin bir ev isi var mi? Varsa nedir?
Yemek yaparken anneme yardım etmek

Alıntı:
-Hic asik oldun mu? Olduysan birden fazla mi yoksa tek mi?
Oppalara evet ama gerçek hayatta hayır

Alıntı:
-Seenin icin dunya uzerinde yapilabilecek en keyifli meslekler nelerdir?
Menajerlik(Yakışıklı idol olursa süper)

Alıntı:
-Hastalandiginda hemen ilaca dayananlardan misin? Yoksa kencana kencana iyiyim ben diye uzunca bir sure ilac almadan surunen yigitlerden mi
Geçecek gibiyse kendi haline bırakırım

Alıntı:
-En sevdigin soguk icecek?
Kola hastasıyım hatta babam bana kola canavarı der

Alıntı:
-Kucukken izlemekten keyif aldigin cizgi film? Ordaki hangi karakter favorindi? Neden?
Ay Savaşçısına bayılırdım Usaginin hastasıydım hatta büyüyünce saçlarımı onun gibi yapacam derdim.Sanırım çok neşeli biri olmasından ötürü

Alıntı:
-Sence guzellik mi,zeka mi?
Güzellik geçici zeka kalıcı

Alıntı:
-Guzel sanatlarla ilgili misin? Ilgiliysen en cok hangi sanat dali ilgini ceker?
Valla pek ilgili deilimdir ama manzara resimlerini severim

Alıntı:
Birde cok sevdigin unutamadigin bir film yada dizi sahnesini bizlere kisaca anlatabilirsen cok mutlu olacagim...
valla o kadar çok dizi ve o kadar çok film var ki hangi birini sayam bilemedim.Ama en son moon lovers dizisinin finalinden etkilenmiştim sanırım kızın küllerini bulduğu o an ve finaldeki seni bulacağım sözü.Aslında çok fazla dizi var ama düşününce akıma gelen ilk bu oldu ha bi de doctor stranger dizisinde kızın oppanın elini bırakmadan önce beni bırakma diyip kendini oppadan kurtarması ve onunda Jae Hee diye bağırması(Bu böyle uzar gideer).Filmlerde ise uçan hançerler evi filmi etkilemişti.Kız kendine saplanan kılıcı çıkardıktan sonra kan kaybından ölmüştü oğlanda ona sarılarak donarak ölüyordu.

Alıntı:
Umarım cevaplar tatmin etmiştir

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.01.17, 14:36   #3
inbinsub
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Umarım cevaplar tatmin etmiştir
ellerine saglik yumicim

Alt 13.01.17, 20:09   #4
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ellerine saglik yumicim
Cevapları nasıl buldun merak ediyorum

Alt 13.01.17, 21:09   #5
inbinsub
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cevapları nasıl buldun merak ediyorum
insana oyle oluyor dimi bende sorulari cevapladiktan sonra oyle bi yorum gelse acaba disardan nasil gorunuyo okuyanlara cevaplarim diye merak atmistim ama gelmiyo oyle bi yorum pek

Samimi bir sekilde cavaplamissin yumicim bu yuzden ellerine saglik diyorum oncelikle.
Cevaplarinda ozellikle en keyifli meslege menejerlik yorumun baya iyiymis benim de kafama yatti bu is

Alt 14.01.17, 04:47   #6
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
insana oyle oluyor dimi bende sorulari cevapladiktan sonra oyle bi yorum gelse acaba disardan nasil gorunuyo okuyanlara cevaplarim diye merak atmistim ama gelmiyo oyle bi yorum pek

Samimi bir sekilde cavaplamissin yumicim bu yuzden ellerine saglik diyorum oncelikle.
Cevaplarinda ozellikle en keyifli meslege menejerlik yorumun baya iyiymis benim de kafama yatti bu is
yani sevdiğin oyuncunun menajeri olacan saçını başını düzeltecen falan mesela sen kicannimin menajer olmak istemezmiydin