ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Üyelerimize Özel Bölüm > Sorgu Odası / Sorgu Odasının 99.Konuğu ''sena.k.''
Yeni Konu aç  Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Alt 09.05.14, 21:14   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
Orihime
aktif üye
Orihime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Lau Family ♥
Yoboseyooo ? Yoboseyooo ? Tavşan deliğe girdi mii ? Aloo ! Hiişşşt ! kkaepsong~ He ? Tamam mıı ? Ohh miiiis

Merhabalar sevgili sayın seyirciler kısaca 3sler Bugün burada toplanmamızın nedeni birisinin ıncığını cıncığını ortaya çıkarmak(Türk söylemleri de bir harika he ^^) Bu birisi dediğim kişi de sena.k. adlı şahsiyettir.''sena k'' derken bile adeta bir seri katili andırmıyor mu ? Evet 3sler sizden ricam bu kızın iliğini kurutun.Sormadığınızı bırakmayın.Burası sorgu odası,burdan çıkış yok.Acıma yok.Bam bam bam.Yok yok yok.Burda her şey gerçek.Bu kıza ne gıcığınız varsa,ne intikamınız varsa alın.Ve bunları yaparken keyfinize bakın.Koccaman şeytani bir gülümsemeniz olsun Gram acımayın.Bu kadar ön konuşmadan sonra mahkumumuzu bir kafese koyuyoruz.

Tabii insani duygulara sahip olduğumuz için kıyamıyoruz ve yanına şu oğlancağızı da atıyoruz.Destek olsun.

Ve yine yine kıyamadık.Kafesin dışına olması şartıyla arada esprileriyle moral yükseltecek olan diğer bir oğlancağızımızı da aldık kenara.

Pekala.Yemini,suyunu arada kontrol edeceğiz(desem de inanma nihahah).

Gizli Mesaj içeriği: nihahah:

Yoğun stres,işkence,bıkkınlık,depresiflik,karamsarlık ve türevlerinin dolu olduğu bir sorgu seni bekliyor.Live or die make your choice hahaha

Aaaaa yine yine bir taviz daha veriyorum.Aslında iki.Birisi çok zorlandığın zamanlarda dinleyebilmen için bir şarkı,diğeri ise bu odadan çıkabilirsen geçerli olan bir hediye.Daha da bir şey yok.Bekleme.Baskıyı hisset.

***Bunları nasıl yaptım inan hiç bilmiyorum,neyin kafası onu da bilmem.Sanırım sorgu odasının bende oluşturduğu izlenim böyle bir şey.Bilinçaltımda iyi şeyler yok demek bu odayla ilgili.Ama sertliğimden ödün vermeyeceğim paşa paşa cevapla bakiyim soruları

Gizli Mesaj içeriği: Kendi sorgum:
Kendi odamı uzun süre açık tuttuğum için çok özür dilerim herkesten.Sınav öğrencisi olduğum için vakit ayıramadım bir türlü biraz da ihmal ettim.Tekrar özür dileriim

Orihime isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.14, 21:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
Orihime
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Yoboseyooo ? Yoboseyooo ? Tavşan deliğe girdi mii ? Aloo ! Hiişşşt ! kkaepsong~ He ? Tamam mıı ? Ohh miiiis

Merhabalar sevgili sayın seyirciler kısaca 3sler Bugün burada toplanmamızın nedeni birisinin ıncığını cıncığını ortaya çıkarmak(Türk söylemleri de bir harika he ^^) Bu birisi dediğim kişi de sena.k. adlı şahsiyettir.''sena k'' derken bile adeta bir seri katili andırmıyor mu ? Evet 3sler sizden ricam bu kızın iliğini kurutun.Sormadığınızı bırakmayın.Burası sorgu odası,burdan çıkış yok.Acıma yok.Bam bam bam.Yok yok yok.Burda her şey gerçek.Bu kıza ne gıcığınız varsa,ne intikamınız varsa alın.Ve bunları yaparken keyfinize bakın.Koccaman şeytani bir gülümsemeniz olsun Gram acımayın.Bu kadar ön konuşmadan sonra mahkumumuzu bir kafese koyuyoruz.

Tabii insani duygulara sahip olduğumuz için kıyamıyoruz ve yanına şu oğlancağızı da atıyoruz.Destek olsun.

Ve yine yine kıyamadık.Kafesin dışına olması şartıyla arada esprileriyle moral yükseltecek olan diğer bir oğlancağızımızı da aldık kenara.

Yoğun stres,işkence,bıkkınlık,depresiflik,karamsarlık ve türevlerinin dolu olduğu bir sorgu seni bekliyor.Live or die make your choice hahaha

Aaaaa yine yine bir taviz daha veriyorum.Aslında iki.Birisi çok zorlandığın zamanlarda dinleyebilmen için bir şarkı,diğeri ise bu odadan çıkabilirsen geçerli olan bir hediye.Daha da bir şey yok.Bekleme.Baskıyı hisset.

***Bunları nasıl yaptım inan hiç bilmiyorum,neyin kafası onu da bilmem.Sanırım sorgu odasının bende oluşturduğu izlenim böyle bir şey.Bilinçaltımda iyi şeyler yok demek bu odayla ilgili.Ama sertliğimden ödün vermeyeceğim paşa paşa cevapla bakiyim soruları

Kendi odamı uzun süre açık tuttuğum için çok özür dilerim herkesten.Sınav öğrencisi olduğum için vakit ayıramadım bir türlü biraz da ihmal ettim.Tekrar özür dileriim

Alt 09.05.14, 21:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
Orihime
aktif üye
İZLEME LİSTEM

Alt 09.05.14, 21:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
Yang Emira
aktif üye
Yang Emira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
vayyy be çok sevindim şu an sena.k. korkma annen seni çok yormayacak yakın zamanda döneceğim

Yang Emira isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.14, 23:44   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
sena.k.
Running Man Çeviri Ekibi
KPOP'ÇE
joker
aktif üye
sena.k. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kaşıklık'tan :))
Oh My Allah!! etiketlerimde devasa şekilde yazan 'Sorgu Odasının 99. Konuğu sena.k. ' yazısını görünce içimden bir şeyler hopladı.. sonra geldim dedim en azından Orihime'ciğim bana rahatlatıcı şeyler yazmıştır diye beklerken kafes, testere ve o 'yem' diye nitelendirdiği şeyi gördüm, görmez olaydım Neyseki cool bro'm benimle, arada sırada kopya çekebilirim
Alıntı:
Orihime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
''sena k'' derken bile adeta bir seri katili andırmıyor mu ?
ama bu cümle ya bu cümle beni benden aldı nickimi bir kez daha çok sevdim
Alıntı:
Evet 3sler sizden ricam bu kızın iliğini kurutun.Sormadığınızı bırakmayın.Burası sorgu odası,burdan çıkış yok.Acıma yok.Bam bam bam.Yok yok yok.Burda her şey gerçek.Bu kıza ne gıcığınız varsa,ne intikamınız varsa alın.Ve bunları yaparken keyfinize bakın.Koccaman şeytani bir gülümsemeniz olsun Gram acımayın.Bu kadar ön konuşmadan sonra mahkumumuzu bir kafese koyuyoruz.
Oriii bu ne ya bu kadar mı doluydu için gören de saç baş kavgalıyız sanacak
Alıntı:
ya benim bu adamla çok fena anılarım var ya yapma böyle bak karanlık odada kafesin içine tıkıp bir de yanıma al yanaklı bal dudaklıyı vermişsin gece kabuslarıma girecek
Alıntı:
sağol ya bunu vermesen olmadı zaten biz kafesin içinde Kri'ylen disko da yaparız acık da abdest suyu koyaydın yanıma
Alıntı:
Bunları nasıl yaptım inan hiç bilmiyorum,neyin kafası onu da bilmem.Sanırım sorgu odasının bende oluşturduğu izlenim böyle bir şey.Bilinçaltımda iyi şeyler yok demek bu odayla ilgili.Ama sertliğimden ödün vermeyeceğim paşa paşa cevapla bakiyim soruları
valla ben sana ne yaptım diye düşünmeye başladım ciddi ciddi.. bu ne kin dolu, karamsar ve kurbanı bildiğin kurban gibi hissettiren bir sayfadır böyle
Alıntı:
Yang Emira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
vayyy be çok sevindim şu an @sena.k. korkma annen seni çok yormayacak yakın zamanda döneceğim
ommaaaa sen de mi.. neden böyle yapıyorsunuz bana neden gelip de doğru düzgün sorsaydınız cevaplardım ben sorularınızı.. hepiniz sorgu odasına düşmemi mi bekliyordunuz

sena.k. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.05.14, 21:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
Orihime
aktif üye
İZLEME LİSTEM
sena.k. h kuzucuk aslında düşündüm öyle de ama burası sorgu odası biraz korkutucu olmalı dedim farklı olanı denedim ^^ yoksa seni çok sevdiğimi bilirsin ^^ gerçi bu sorgu odasından sonra şüphe etmen de normal ^^ ama sorgunun sonunda ikinizi o kafesten çıkaracağız ve beraber özgür kalacaksınız bir de öyle düşün hem kötü zamanında yanında olan kişi senin için ayrıca özel olur yani yaptığım işkencelerin bir amacı var ^^

*Bu arada sorularımla döneceğim nihahah

Alt 12.05.14, 02:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
Kızgın Kelebek
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Oh my baby @sena.k. kimleri görüyorum
Sorgu odalarına girmem pek ama sana özel bişeyler yapcez artık
Bekle beni baby

Kızgın Kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.14, 17:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
sena.k.
Running Man Çeviri Ekibi
KPOP'ÇE
joker
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Kızgın Kelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Oh my baby @sena.k. kimleri görüyorum
Sorgu odalarına girmem pek ama sana özel bişeyler yapcez artık
Bekle beni baby
andee... yok ya adaş girmene gerek yok bak ne güzel işte 3 gündür buradayım ama bir şey soran yok ben böyle iyiyim gelme korkuyorum senden

Alt 12.05.14, 17:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
Kızgın Kelebek
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
sena.k. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
andee... yok ya adaş girmene gerek yok bak ne güzel işte 3 gündür buradayım ama bir şey soran yok ben böyle iyiyim gelme korkuyorum senden
Çinçaaaa benden korkuyor musun ?
Kızgın Kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.14, 17:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
sena.k.
Running Man Çeviri Ekibi
KPOP'ÇE
joker
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Kızgın Kelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çinçaaaa benden korkuyor musun ?
şöyle yazıp yazıp sonuna koyuyorsun ya buradan çok fena korkutucu görünüyor zaten Orihime sağolsun pek iç açıcı bir sorgu odası hazırlamış bana o nedenle burada gördüğüm her şey ayrı bir göz kamaştırıcı oluyor

Konu Kapatılmıştır