ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / DRAM BİYOGRAFİ Neerja / 2016 / Hindistan / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 28.05.16, 22:26   #1
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN

Neerja / 2016 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yönetmen:Ram Madhvani
Senaryo: Saiwyn Qadras, Sanyukta Shaikh Chawla
Ülke:Hindistan
Tür: Biyografi, Dram
Rating:8.2
Vizyon Tarihi:19 Şubat 2016
Dil:Hintçe
Müzik:Vishal Khurana

SilentRain

as*as

Tasarım emine89;

1986 yılında, Karaçi (Pakistan) şehrinde Pan Am 73 uçuş kodlu uçak teröristlerce kaçırılır. 23 yaşındaki hostes Neerja Bhanot, 359 yolcusu için hayatını feda etmekten çekinmeyecektir. | Gönderen: iked

Oyuncular: Sonaam Kapoor, Parth Akerkar, Shabana Azmi

Ek bilgiler...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu SilentRain tarafından (13.06.16 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir.
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.05.16, 02:02   #2
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
gerçek hayat uyarlaması olması hasebiyetiyle dikkatimi çekmiş izlemiş bulunduğum bir film oldu kendisi. çok dorukta bir heyecan yaşamıyorsun film boyunca ama ruhsal çözümlemeleri sakin davranamyı göze almayı fedakarlığı cesareti ama kaderin önüne geçilmediğini izledik .. izlenir ama çok şey beklemeyin

Konu katre28 tarafından (30.05.16 Saat 12:58 ) değiştirilmiştir.
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.05.16, 00:29   #3
dramatic
aktif üye
dramatic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ĭڪےt∂ηвﺙL
genel olarak güzeldi gerçek hayat kesintisi olması filmi dramatikleştiriyor çeviri için teşekkürler
dramatic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.06.16, 18:30   #4
ceren93
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: kars
# yok
#
çok güzel bir filmdi kesinlikle izlemeye değer
ceren93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.09.16, 05:02   #5
Sezgii
aktif üye
Sezgii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Neerja Bhanot, bir idol, bir cesaret örneği. Kendisini çok önceden okumuş olmama rağmen filmini izlemek için biraz cesaret topladım. Çok ağlayacağımı biliyordum.

Gerçekten muazzam bir film olmuş. Olaylar aynen olduğu gibi anlatılmış. Yüzlerce insanı terör saldırısından kurtarmaya çalışırken kendini feda eden bu hostes belki de terörü besleyen Amerika-İngiliz sömürge düzenine bir ders olur diye umuyoruz. Çünkü teröristlerin öldürmeyi hedefledikleri kişiler İngiliz ve ABD vatandaşlarıydı. Ve şaşırmayacağınız bir detay ellerindeki silahları gönderen devletler de tam olarak bu ikisiydi. Popüler filmlerden Iron Man'in giriş sahnesini hatırlarsınız. Tanıdık değil mi?

Askeri madalya Ashoka Chakra annesine veriliyor. Hindistan'ın en öneli, en saygın madalyası. Bu kadın eminim ki daha fazlasını hak ediyordu. Biz kadınlar da terör ve teröristlere karşı en az Neerja kadar dik durmayı öğrenmeliyiz.

Hint filmleri için tekrar tekrar söylemeliyim ki; toplumsal sorunları, olayları değerlendirmeleriyle ve sosyolojik tespitleriyle çoğu zaman Hollywood'u solluyorlar.
Sezgii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.16, 21:32   #6
suzuki-san
aktif üye
suzuki-san - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: farkeder mi?
sonam kapoorun yeni bir hayranı var artık.. bugün izlediğim ikinci filmi ve bunada bayıldım.. film gerçekten çok başarılı özellikle teröristler rollerinin hakkından iyi gelmiş.. hele o psikopat olan fenaydı..
bide şunu eklim teröristlerin Allah belasını versin...
film güzeldi izleyin...
suzuki-san isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.02.17, 21:41   #7
benburayıçoksevdim
aktif üye
benburayıçoksevdim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Eskişehir
Filmi uzun zaman önce eşim indirmiş, ne olduğunu bilmiyordum konusunun. Bu akşam izledik, hiç böyle bir film beklemiyordum, çok etkilendim. Çok güzel bir filmdi. Gerçek hayat hikayesi olduğunu da filmin sonunda farkettim, çok üzüldüm gencecik kıza Oyunculuklar çok gerçekçiydi, çok beğendim.

Çeviri ve paylaşım için sonsuz teşekkürler yeppudaa
benburayıçoksevdim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.12.17, 20:40   #8
Whirlwinds
yeni üye
İZLEME LİSTEM
mega linkini ekleyebilir misiniz lütfen?
Whirlwinds isimli Üye şimdilik offline konumundadır