ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Üyelerimize Özel Bölüm > Sorgu Odası / Sorgu Odasının 102.Konuğu '' Doğum Günü Çocuğu Çingun ''
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 10.12.15, 10:10   #1
mari_kim
Lee Dong Wook & Sistar Sorumlusu
Y.H.A & Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
mari_kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: WooKi - Dan <3
Ta ta ta taammm!!!
Sürprizzzz!!!

Öncelikle bu odanın gelenekselleşmiş tacını vereyim buyrun

Ne mi yapıyorum?
Hemen anlatayım

Uzun bir aradan sonra Sorgu Odasının yeniden açılışını bomba gibi bir isimle yapıyoruz.
Bu törenin adına devir teslim diyemeyeceğim çünkü odada değildim ki teslim edeyim ama bana teslim edilirse de hayır demem şaka şaka sululuğa yer yok. Yani var da, şimdi başlar başlamaz yapıp da tadını kaçırmayalım
Neyse efendim, bugün burada, Sorgu Odasında olmamızın sebebi, doğum günü olan ablamızdır. Kıyıda Köşede Kalmış Dizi İzleme Çetesinin biricik üyesi, demirbaş üyesi, olmazsa olmazı, spoiler kraliçesi, grubun toplayıcısı, kendine getiricisi, şarkı armağan edicisi, ünlüleri en az tanıyıcısı belirli günler ve haftaları en bi unutmayanı, anlayışlısı, komiklisi, canı, cananı en bi kıymetlisi en bi değerlisi en bi ablası çingun;’un dünyaya gelişini kutlamak ve bu dünyadaki günlerinin güzel geçmesini dilemek için bir araya gelmiş bulunuyoruz.

Özümüz sözümüz abloşumuz sen iyi ki varmışsın da iyi ki bizi tanımışsın da iyi ki de böyle bir güzel beraberliğe ortak olmuşsun.

İyi ki bir araya gelmişiz, iyi ki İstanbullara gelmişiz, iyi ki sizin misafiriniz olmuşuz ve iyi ki bugün burada yine bir arada olmanın sevincini kutluyoruz.

Maksat yeşillik olsun dedik belki aplamızı daha çok mutlu eder böyle bir şey dedik ve bugün seni sorgu odasında görecek olmanın sevincini yaşıyoruz. Böylesi bir günde burada sorguya çekilecek olmak nasıl bir duygu sen de tatmış olacaksın

Evvela şu Joo Sang Wook komiğini koyuyorum, izle bakalım neler söylemiş (izledi)

Sonra Seunggi’nin bize söylediği şu parçayı da dinlersin bakalım sevecek misin? Sorularla terlerken bir yandan da çok mutlu hissetmeni dileyip suallerime geçiyorum

Söyle bakalım Alican değil tabii, söyle bakalım çinguşum böyle bir şey bekliyor muydun?

Bunu gördüğüne sevindin mi?
Sevindiysen ne kadar sevindin?
Yine bir KKKDİÇ yapımının içinde buldun kendini. Bu durum seni mutlu ediyor mu?
Sence çete olarak daha ne kadar ileriye gidebiliriz?
Ben diyorum ki çöpçatanlık işine girelim ya da bir organizasyon şirketi kuralım sen ne dersin?
Söyle hadi beni ne kadar seviyorsun
Bir yaş daha büyümek sana ne hissettirdi?
Bu yaşına da bizimle girmek peki
Peki biz seni ne kadar seviyor olabiliriz hadi bi tarif et.
Şu an elimden gelse şunu yapardım dediğin bir şey var mı?
Şu an Sorgu Odasındaki koltukta oturuyorsun peki, koltuklar kalıcı mıdır yoksa makamlar geçici midir ne dersin?
Kendini 5 yıl sonra nerede görüyorsun (en nefret ettiğim soru)
Çetede, üyeler arası bir sıralama yapacak olsan bu ne sıralaması olurdu?
Küçükken ne olmak istiyordun?
Kıskanç biri misin? En çok neyi kıskanırsın?
Hayat oldu da bir gün sana bir sürpriz yaptı, bu sürpriz ne olsun isterdin?
Kahveyi neden çok seviyorsun?
Kahveden sonra en çok neyi seviyorsun?
En iyi anlaştığın burç hangisi (şu an uydurdum, hiç anlamam malum)
Kar mı, kış mı, yaz mı bahar mı yoksa ben mi
Şaka bir yana mı?
Hayat motton nedir?
Olmazsa olmaz bir eşyan var mı?
Çetede kim olmazsa “komedi” eksik olur?
Spoiler yapmaları için kızlara ne söylemek istersin?
Gönül ota konuyor peki diğerine neden konuyor
Ne olacak bu 2.namcaların hali
Sen bir senaryo yazsaydın hangi Kore dizisini yazardın?
Aşk her şeyi affeder mi? Buradan Seren’e bu konuda söylemek istediğin bir şey var mı?
Sence İstanbul’da en unutulmaz an neydi?
Sence bir dahaki buluşmamız hangi şehirde olacak?
Peki, sence aramızda Ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mı?
Soruların cılkı çıktıysa şimdilik gideyim mi?
Gidiyom bak?
Son olarak doğum günün kutlu olsun mu?

Şunu da şuraya iliştirdim:

Konu mari_kim tarafından (10.12.15 Saat 20:18 ) değiştirilmiştir.
mari_kim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.15, 10:31   #2
sellcenn
Emekli SMod
aktif üye
sellcenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: (っ◕‿◕)っ ♪
sellcenn - MSN üzeri Mesaj gönder

Evveettt
Sene 2015 geldik bir doğum gününe daha
Yıllar nasıl da geçiyor
Nasıl bir giriş yapmalıyım düşüncesiyle oraları buraları karıştırırken
Uzun zamandır ne de güzel bir arada olduğumuzu fark ettim

Güzel anılar biriktirdik hep beraber
Hala da biriktirmeye devam ediyoruz
Ve geldik canımız ablamızın bir doğum gününe daha

Bu sene ne yapsak da, nasıl eğlensek diye düşünürken
Düşüne düşüne bir hal olduk
Fikirsiz kalsak da bir müddet
Gene turnayı yakaladık ha

Hoş geldin sorgu odasınaaa

Klasik doğum günleri geride kaldı
Ben neden doğdum demeye hazır mısın?
Ayy çok zor bir soruyla başladım Ottokkee

Nerde kalmıştım
Ayy yok dur daha başlamamıştım

Evet sorgu odasındayız

Eeee unnişim

Nasıl hissediyorsun kendini?
Sorgu odasını bulman kolay oldu mu?
Gelirken neler hayal ettin neyle karşılaştın?
Karşılaştığın şeyi görünce aklına gelen ilk şey neydi?
Hadi ben gene yazamam, sen bu kızların sorularını nasıl cevaplayacan?
İyi ki varım değil mi?
Ben de olmasam sana fazladan bir 50 soru daha gelir miydi?

Anam 1 dk da 7 soru yazdım ya ben
Bir es versem iyi olacak
Zira benim bünye kaldırmayacak bu kadar yazıyı

Gelsin gelsin kalpcikleerrr

Toplansın hep baloncuklaarr

Hooppiiii

Muuussmutlu Yıllaarrr

İyi ki doğdun değil mi unnişkom?
Seni çok seviyoruz biliyorsun değil mi?
Bundan sonra bizden kurtuluşunun olmadığının farkındasın mı?
O zaman eğlenmene bakmanın ne kadar faydası olur?
Sen de gittikçe saçmaladığımın farkındasın değil mi?
O zaman sonlandıralım mı bu acıyı?

Evet her ne kadar saçma da olsa yukarıdaki sorularımın cevaplarını istiyorum

Bu sene farklı mekan, farklı konsept, ama kalpler hep aynı
Bizimle olduğun için çok teşekkür ederiz unnim
Bundan sonra da, hayırlı, huzurlu, nice mutlu senelere inşallah
İyiki doğdun

sellcenn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.15, 11:15   #3
çingun
aktif üye
çingun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
mari_kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle bu odanın gelenekselleşmiş tacını vereyim buyrun
Tacımı aldım, bu taç iyi bir şey mi kötü bir şey mi, neden insanlar bunun peşinden koşar sorgu odasından çıktığımda karar vermiş olacağım
Alıntı:
Bu törenin adına devir teslim diyemeyeceğim çünkü odada değildim ki teslim edeyim
Hakket biz bu odaya nasıl girdik.. senin bir yerlerde "dayın" falan mı var
Alıntı:
ünlüleri en az tanıyıcısı
İsmen olmasada Görsellerden tanıyıcısı isme güvenmem abi belki başka isimle benzerliği (hepsinin ismi birbirine beniyor zati ) var, illa yüzünü göreceğim
şimdi bunu yazınca düşündüm acaba 10 tane ünlü ismi sayabilir miyim diye
Alıntı:
ı çingun;’un dünyaya gelişini kutlamak ve bu dünyadaki günlerinin güzel geçmesini dilemek için bir araya gelmiş bulunuyoruz.
çok güzel kutladınız, harbi Everste çıktık Bu işi zirvede bıraksak iyi olacak galiba
Videoya bayıldım her ne kadar Soo wank bizi pek bilmesede biz onu biliyoruz, cahillik yapmasın az onu izleyenler kim biraz baksın, ünlü oluşuna güvenmesin.. bak bizde kendi çapımızda ünlüyüz (pabucumun ünlüsü ) yani ben(biz)
Alıntı:
Özümüz sözümüz abloşumuz sen iyi ki varmışsın da iyi ki bizi tanımışsın da iyi ki de böyle bir güzel beraberliğe ortak olmuşsun.
"İyiki" her dediğine katılıyorum. kaç sene oldu ben artık sayma gereği hisettimiyorum, geçmişi güzel anılarla geride bırakıp gelecekte ki güzel anılara işallah diyorum.
Alıntı:
belki aplamızı daha çok mutlu eder böyle bir şey dedik ve bugün seni sorgu odasında görecek olmanın sevincini yaşıyoruz. Böylesi bir günde burada sorguya çekilecek olmak nasıl bir duygu sen de tatmış olacaksın
Bu arada bu duyguya sorgu bittiğinde karar vereceğim. afilli sözlerle başladınız kalbimi çaldınız, bakalım bittiğinde ne olacak..
Şu sayfadan bitirmenin vediği zafer edasıyla mı?
yoksa savaştan yenik, yaralı çıkmış bir asker edasıylamı çıkacağım
Alıntı:
Evvela şu Joo Sang Wook komiğini koyuyorum, izle bakalım
neler söylemiş (izledi)
Üstte cevap verdiğim için pas. Gerçi bir defa izleyebildim telife takılmış..
Alıntı:
Sonra Seunggi’nin bize söylediği şu parçayı da dinlersin bakalım sevecek misin?
Şarkıyi sevdim şarkı sözlerinize bayıldım, çok güzel olmuş
ne desem ona, bu duygunun tarifi yok, SİZ HARİKASINIZ
İyiki varsınız..
her biriniz ayrı özelliklere ayrı güzelliklere sahip altın kızlarsınız
Alıntı:
Sorularla terlerken bir yandan da çok mutlu hissetmeni dileyip suallerime geçiyorum
kış günü ne terlemesi, sorularınızla ısınmış olacağım
Yiğitliği elden bırakmama psikolejisindeyim
Sorulara geçelim bakalım

Alıntı:
Söyle bakalım Alican değil tabii, söyle bakalım çinguşum böyle bir şey bekliyor muydun?
Bana sorgu odası teklifiyle geldiğinde hatta bunu haftaya yapalım ddiğinde aklıma geldi ama burasının belli bir işleyişi var acaba ne yapacaklar diye düşündüm, fakat yaparlarsa görürüm nasıl olsa diye çok düşünmedim düşübsemde cevabı yoktu, sorsam ser verip sır varmeyebilirdiniz

Alıntı:
Bunu gördüğüne sevindin mi?
Sevindim tabi, hiç sorgulanmamıştım, kendimi denemiş olacam
Başarıyla çıkarsam, kim tutar beni sabah sabah sayenide enerjim tavan yapmış altından kalkamayacağım cümleler kuruyorum farkettiniz mi
Alıntı:
Sevindiysen ne kadar sevindin?
Bu duyguyu tarif edecek cevap bulmak gerçekten zor, şöyle düşün sen en mutlu olduğun anda neler hissediyorsan, hani o tarif edemediği duyguları olur ya insanın ama hissedersin, illaki bu duyguyu yaşamışsındır, işte bende kendimce o duyguyu sayenizde uç noktada yaşıyorm.
sanırım açıklayıcı oldu

Alıntı:
Yine bir KKKDİÇ yapımının içinde buldun kendini. Bu durum seni mutlu ediyor mu?
Çok, sadece kendim için yapılan değil çetede başka bir arkadaşımız için yapılan faaliyetin içinde olmakta mutluluk, yani kısaca kim için ne için olduğu önemli değil siz&mutluluk ikisi bir arada..Kendim için yapılanın ayrı bir özelliği illaki var tabi..
ayrıca mutlu olmak için özel bir şeye de gerek yok, biz birlikte muhabbet ederken de, gezerken de son derece mutluyuz demi.

Alıntı:
Sence çete olarak daha ne kadar ileriye gidebiliriz?
Bu zor bir soru, bence ileri gitmekten daha çok, bir şeye el atmışsak başarıyla altından kalkıyoruz bu kısmı daha önemli. Daha ileri gitmek için değil, ne yapıyorsak yapalım samimiyetle iyi duygularla yapılınca ortaya iyi bir şey çıkıyor ve sen farkında olmadan ileri gitmiş oluyorsun.. zira hangi arkadaşımız için yaptıksa, bu kutlamaları yaparken daha ileri gidelim diye bir düşüncemiz olmadı, başlığımız hep "ne yapsak, neden hoşlanır" düşüncesiyle hareket etmekti..
Neticeside hep güzel oldu... özetle diyorum ki; "Niyet ve samimiyet"

Alıntı:
Ben diyorum ki çöpçatanlık işine girelim ya da bir organizasyon şirketi kuralım sen ne dersin?
Girmeyeceğim işlerde ilk sırada
Zira" iyi çıksa kendinden kötü çıksa çöpçatandan" bilirler,
"ben nerede hata yapıyorum acaba ilişkimiz bozuluyor" diye düşünen olmaz.
Zaten o işi becerme kabiliyetimde sıfırdır, yapabilsem önce size yakışıklı koca bulurdum

Organize işlere gelince, bence bizde bu kabiliyet var işin altından kalkarız gibi geliyor.
Alıntı:
Söyle hadi beni ne kadar seviyorsun
Ne kadar seviyorum?
Sabahları günaydın, geceleri iyi geceler, bazen satlerce muhabbet edecek, üzgün ifadelerinde "hayırdır" diye sana zaman ayırıp, ayırdığım bu zamanı da severek ayıracak kadar.. desem açıklayıcı bir cevap olmuş olur mu ?
Alıntı:
Bu yaşına da bizimle girmek peki
Acaip güzel, bütün dünya dillerinde haykıracak kadar
zaten siz varken başka bir kutlamaya da, hediyeye de ihtiyaç hisstmeyecek kadar desem..gerçekten öyle, gecemi gündüzümü doldurdunuz, başka bir şeye ihtiyacım kalmadı
Çünkü; yabom dediki "istediğin bir şey var mı" (hep hediye konusunda zorluk çeker) bir şey istemiyorum dedim gerçekten yani laf olsun diye deği..
dedi ki "zaten hediyelerini almışsın" işinede gelmişse demek
Alıntı:
Peki biz seni ne kadar seviyor olabiliriz hadi bi tarif et.
"belirli günler ve haftaları en bi unutmayanı, anlayışlısı, komiklisi, canı, cananı en bi kıymetlisi en bi değerlisi en bi ablası çingun;â"
İtirafı senin cümlelerinle edeyim, bunu siz daha iyi bilirsiniz, başka sebep yazak bana düşmez çünkü seven sizsiniz..
Bana düşen bu ilgi ve sevgiye layık hareket etmek.
Alıntı:
Şu an Sorgu Odasındaki koltukta oturuyorsun peki, koltuklar kalıcı mıdır yoksa makamlar geçici midir ne dersin?
Değilmi ki ölümlüsün, Makamlar da koltuklarda geçicidir, kalıcı olansa o makamdayken yaptığın tavır ve davranışlardır. Dua ile yada lanet ile anılmak ise senin elindedir, kimseyi suçlamayalım

Alıntı:
Kendini 5 yıl sonra nerede görüyorsun (en nefret ettiğim soru)
Bu soru Gaybi bir soru "Gaybı allahtan başkası bilemez" deyip pas geçiyorum dermişim .
Madde boyutuyla yaşantıma bakarak söyleyecek olursam, 5 yıl önceyle bugün arasında bir fark yok gibi, 5 yıl sonrası da bu seviyelerde olabilir sadece 5 yaş daha yaşlanmış olurum ,
Manevi boyutta bakacak olursak, güzel ve sıkıntılı günler iç içedir, imtahan olduğunu bilerek yaşar sabır gösterisek karşılığı 5 yıl sonra değil ahirette karşıma çıkar. dünyada da sabrın verdiği huzur olarak karşıma çıkar..
Alıntı:
Çetede, üyeler arası bir sıralama yapacak olsan bu ne sıralaması olurdu?
sizi hiç bir zaman bir sıralamaya tabi tutmadım
fakat herbirinizin farklı ve birbirinden güzel özellikleri sizi sevmemi sağlıyor,

mesela fse7en dersen; bana yakın olması fedakrlığı, birikte bir şey yapacaksak birbirimizi tamamlaması, yani ortak noktada çok çabuk buluşup anlaşıyor olmamız ve daha bunun gibi bir çok güzel huyu olan bir insan olması, zaten ailecek öyleler...

Mari dersen, toparlayıclığın, çete üyelerine bir kol kanat atışın var, yani anaç bir tarafın var, dobra bir tarafın var vs vs. daha çok şey varda ilk aklıma bunlar geldi..

Sellcen; muhabbeti ayrı güzel, son derece uyumlu, rahatlıkla yol arkadaşı olabilecek biri, onunla sıkılmazsın, kırılmazsın, hani bir insanı tanımak için "ya beraber yemek yiyin, yolculuğa çıkın, ya da alışveriş edin" derler ya sellcen le bu üçü yapılır..

Der-in, içinizde en az tanışma fırsatımız olan diyorum çünkü henüz şahsen tanıyamadağım tek kişi.
ve üstte sizler için sıraladığım özelliklere de sahip olduğunu düşünüyorum..
Ayrıca onun farklı bir komik tarafı var,
Aslında hepiniz için bu saydığım özellikler herbirinizde var, sadece bazınızda daha belirgin hale gelmiş gibi..

Kisaca çetedeki üyeleri ne kadar seviyorum değil aslında bu cevabı şöyle vereceğim..
%90 güzellikleri olan sizler belki %10 olusuzluklar, anlaşamayacağım huyları olan sizlerle (Aynı şey benim içinde geçerli)
% 90 nın hatrını % 10 luk bir rakama feda etmem,
Çünkü herbirinizde belki farklı düşüncelerimiz, belki olumsuz taraflarımızı anlayış, konuşma ve birbirimzin o yönünü öyle kabul ederek altından kalkarız diye düşünüyorum..Saygı olduktan sonra diğerlerini aşmak zor olmaz sanırım.
Alıntı:
Küçükken ne olmak istiyordun?
Bilmiyorum ki çocukken hayal dünyası geniş, bir çok şey olmak istiyormuşumdur..hani her filim izlediğinde o filmin kahramanı olmak istemek gibi..
Neye niyet neye kısmet modunda, şimdi geldiğim noktada hayatımdan memnunsam, daha oldum olmadım olayı bitmiştir, ki halime bin şükür.[MP3[/MP3]

Şimdilik ara veriyorum çıkmam lazım eve döndüğümde cevaplamaya devam edeceği.. bu ara ciddi çok yoğun zamanıma denk geldi
çingun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.15, 12:55   #4
fse7en
aktif üye
fse7en - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Güzel ablamız hatta ablaların en güzeli
en iyisi en tatlı sohbetlisi
en uyumlusu en ufak tefeği
en düşüncelisi
en en ennnn bir sürü enin var senin bende say say bitiremeyeceğimi anlayıp burada bırakıp asıl konuya geçiyorum diyeceğim de nasıl geleceğimi bilemiyorum
neden mi çünkü sorgu odasına ilk gelişim
Seninde ilk gelişin değil mi ayy heyecan bastı buralar alev aldı abloş
işte işin sözü sözü normalde kutlarken bile zorlanırken sorularla kutlamak daha bir farklı olduğundan lafa nasıl gireceğimi bilememem normal değil mi ama
çaresizlik içinde devam edişime ( edemeyişime desem daha doğru olur da ) ben bile artık dayanamayıp şu soruyla başlıyorum

1. Ben ne yazıyorum böyle ?

2. Bir KKKDİÇ yapımıyla daha karşı karşıyayız malum böylesini beklemiyordun herhalde şaşırdın mı ve kutlamamızı beğendin mi ?

3. Biz sana iyi ki doğdun derken sana da dedirtebildik mi gerçekten iyi ki doğmuşum diye ? ( evet deee )

4. Doğum gününde çok soruyla karşılacağın için ben 4. sorumda sana bir ayrıcalık yapıp
Lee Jin Wook'a yani senin gamzeliye senin için soru sordum
Çingun için neleri göze alırsın ? dedim

Gizli Mesaj içeriği: cevabı :):

Elimdeki son tütsü mü onun için kullarım yanına gelirim dedi

birde tütsüyü yaktım çok fena kokuyor buralar dedi

5. Zaman seninleyken çok çabuk geçiyor ya hani niye öyle oluyor elin değmişken bunu da yanıtlar mısın ?

6. Bana birisi şunu şunu yapsa Çok mutlu olurum dediğin bir şey var mı ?

7. Bende sevmediğin bir özelliğim var mı ? (böyle bkıyorum sana bu soru karşısında )

8. Sana yapılmasından en çok rahatsızlık duyduğun şey nedir ?

9. Kendini bir cümleyle tanımlayacak olsan nasıl tanımlardın?

10. En sevdiğin ay ve gün hangisi?

11. Anneni mi babanı mı daha çok seviyorsun ? ( bunu da yaptım ya hemde doğum günün de ne pisss bir şeymişim ben ya )

12. Sence daha ne kadar saçmalayabilirim ?

13. Aklıma soru gelmeyince kopya çekmiş miyimdir ?

14. En çok hangi mevsimi seviyorsun

15. Kız bir kikirdeme şurada ciddi bir şey konuşuyoruz dediğin zamanlar oldu mu

16. elma mı armut mu ikisi de değilse hangisi ?

17. Ve karşımızda devlerin mücadelesi

gamzelin mi (senin gamzeli gülüşüne güvenmiş )

lee seung ki mi ?
(burada ki yakışıklı ise Çingun'un gönlünü kazanacaksam her yol mübah bana demiş çiçeklerle gelmiş )

18. en sevdiğin kore dizileri hangisiydi ? (türlerine göre yazabilirsin dram komedi gibisinden ya da bu ne biçim soru kim düşünecek şimdi deyip es geçebilirsin )

19. Sence Sang Wook'u sevmeye başladım mı ne dersin ?

20. Bak birinizde vampir savcı mı getirmemişsin dedin mi ?

21. Doğum günümde bu kadar soru çözmek zorunda mıydım dedin mi ?

22. ( Dediysen diye diyorum) Burada soruları mı bitiyorum bitti diye mutlu musun ?

pasta getirmeden gitti bu kız demedin değil mi deme onsuz olmaz

Gizli Mesaj içeriği: pasta :D: :

İYİ Kİ DOĞDUN ABLOŞUMMMMMM

yeterince sorulara boğulduğun için burada yazı kısmını kısa kesiyorum
ki zaten seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun

şarkımı da getirip gidiyorumm Hint rüzgarları estirmeden gidemezdim

fse7en isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.15, 13:07   #5
Betagram
aktif üye
Betagram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: âlem-i ervah
Alıntı:
Soruların cılkı çıktıysa
Hey maşallah azda bize bırakaydın soru vicdansız sabuha
Uzun bir aradan sonra sanırım dişime göre bir kurban buldum
Alıntı:
çingun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kış günü ne terlemesi, sorularınızla ısınmış olacağım
Hamama giren terler çinguncum sorgu odasına giren hayda hayde terler terlemek zorunda
Sen şimdilik keyfini sürüp tadını çıkar terletmeyede gelirim bi aralık

Avatarındakilere kafayı taktım söyle bana yokmu bi hal çaresi
Kısaca medeni halin çoluk çocuk az buçuk anlatırmısın demiyorum anlat
Horoz'a sormuşlar.
Tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan?
Horoz demişkine; ben işime bakarım gerisine karışmam.Sen ne dersin
Bir dalga olsan ilk nereye vururdun?
Liderlik ruhun varmı
Ali babanın bir çifliği varmış hikayesinin neresindesin
Alacakaranlık serisimi sağ salim yada ivedik serisimi
Bir adaya düşsen yanına alacağın gerisini biliyorsundur zaten
Çekikler mi hindistan khanlarmı mi
Aladdinin sihirli labası senin eline geçse üç dilek ne dilerdin?

Isınma turu başladı kısmetse gerisi gelir belki çingun;
EdiT:İyiki doğmuşun tam doğum günü sürprizi olmuş sana

Betagram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.15, 20:25   #6
der-in
aktif üye
der-in - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ...
Unnişkomuza ne yapalım ne yapalım derken bu aklımıza gelivermiş girdik bir işe bakalım hayır olsun unniskomuz. Doğum günün kutlu mutlu olsun rabbim nice güzel hayırlı seneler nasip etsin

Sence neden benim aklıma şuan soru gelmiyor

Neden çingun neden züloş falan değil

Neden Gamzeli

KKKDİÇ de ki her bir üyeyi tek bir kelime ile tanımlarsan kim ne olurdu

Sana göre en iyi komedi dizisi hangisidir?

Sana göre en romantik dizi hangisidir?

Sana göre en iyi tarihi dizi hangisidir?

Milyon kez izlesem de sıkılmam dediğin dizi hangisi?

En sevdiğin renk hangisi?

Konya Büyükşehir Belediyesi eski bir sürü ses çıkaran otobüsleri neden kalmadı hala? (otobüsten yazıyorum şuan ne yapayım )

Bir insan bir şarkıyı arka arkaya kaç defa dinledikten sonra sıkılır?

Neden ben dizilerde hep en son da kalıyorum?

Neden insanlar hep dizilerin sonu mutlu bitsin ister?

Neden ferda ve ben spo yemekten zevk alırken siz spo yememek için elinizden geleni yapıyorsunuz?

Çok fazla sulandırmasam mı artık sence de?

Neyse unnişim gidiyorum ve seni öpüyorum tekrar tekrar doğum günün kutlu olsun iyi ki bizimle oldun

der-in isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.15, 23:23   #7
digina
Super Moderator
joker
aktif üye
digina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Karanlığımdan...
Farklı ve değişik bir konsept olmuş
Öncelikle rahat etmen lazım Ablacım

Çok fazla soru sormak adetim değildir ama madem ki böyle bir konsept hazırlanmış, bende buna uyayım bari. Gerçi benden önce o kadar çok soru soruldu ki

Gelelim sorularıma

- Büyüyünce ne olmak istiyorsun diye sorulduğunda ne cevap verirdin?
- Yapmaktan hoşlanmadığın bir iş var mı?
- Asla affetmeyeceğim dediğin birşey var mı?
- Huzur senin için nedir?
- Olmazsa olmazların var mı?
- Karşındaki insanda katlanamadığın birşey var mı?
- En sevdiğin renk ve çiçek nedir?
- Yemek seçermisin?
- Vazgeçilmezlerin var mı?
- Nasıl tanıştığımızı hatırlıyormusun? ben hatırlamıyorum da
- Bende, seni rahatsız eden birşey var mı?

Bu kadar soru fazla benim için
Seni seviyorum Ablacım Duygularımızın karşılıklı olduğunu biliyorum
Son olarak yorumlarını beğeniyorum ve önerilerine güveniyorum.
Bana önerebilieceğim dizi ve film var mı?

Şimdi gelelim asıl sebebime

Yeni yaşın hayırlı olsun Ablacım
İyi ki doğdun İyi ki varsın ve İyi ki tanışmışız Ablacım

ALLAH(cc); sağlıklı, hayırlı ve huzurlu bir ömür nasip etsin sevdiklerinle beraber İnşAllah.
İstediğin, güzel gönlünden geçen herşeyin hayırlısı ile gerçekleşmesi ve hep mutlu olman duasıyla Çingum

Doğum günü bu, pastasız olmaz değil mi

Konu digina tarafından (10.12.15 Saat 23:27 ) değiştirilmiştir.
digina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.15, 23:29   #8
çingun
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Selam ben geldim artıksaat 01:00 kadara cevaplamak niyetiyle geldim

Alıntı:
Kıskanç biri misin? En çok neyi kıskanırsın?
Kıskanç değilim demek yalan olur ama öyle uç
noktalarda kıskanç biri değilim.
Şimdiye kadar kıskançlığım yüzünden bir olay çıkarmadım..
Alıntı:
Hayat oldu da bir gün sana bir sürpriz yaptı, bu sürpriz ne olsun isterdin?
Bu çok zor bir soru,
Aslında çok çok fazla şeylerim olsun isteyen biri değilim,
bir gün çok param olursa dünya yada türkiye farketmez, gezmek
ikinciside araba kullanmak, acaip hevesim olan bir şeydi,
hatta ehliyet kursuna giderken ilk o zaman araba kullandım, sürüş bittikten sonra suratımda mutluluktan acaip bir sırıtışla günü tamamladım..
Bu hevesim hep oldu ama artık şatlar gereği törpülüyorum.
Alıntı:
Kahveyi neden çok seviyorsun?
Bilmiyorum biraz pis boğazoluşumdan olabilir
Bazende yorgunluğa iyi geldiği için, hele yanında çikolatayla içerken ayrıca mutlu ettiği için.
Alıntı:
Kahveden sonra en çok neyi seviyorsun?
Bu soruyu içecek başka şey diye anlıyorum
Çay aslında ikisini de eşit seviyorum, ikisine de hayır demem. yanında ki ikramın şekline göre o an hangisi olsun isteğim değişebilir
meyve suları falan hiç ilgimi çekmez, gazlı içeceklerde dışarıda bir şey yiyorsam yediğim şeye göre, bunlar nadir olan durumlar.
evde de balık yanında. bunun yanısıra helal olan her şeyi içebilirim, dediğimgibi pisboğaz bir taraım var, mesela Şalgam, kefir, ayran, hatta turşu suyu
Alıntı:
En iyi anlaştığın burç hangisi (şu an uydurdum, hiç anlamam malum)
Hiç öyle bir ayrıma girmedim, karşımdaki insanla muhabbet için öyle bir burç takıntım yok, saygı olduktan sonra bir çok burçlu insanla anlaşabilirim, muhabbet edebilirim.
Alıntı:
Kar mı, kış mı, yaz mı bahar mı yoksa ben mi
Senin ne işin var mevsimlerin arasında?
İçinde senin olduğun her mevsimi sevebilirim.
Her mevsimin ayrı bir güzelliği var ama üşümeyi sevmiyorum ayrıca günler uzamaya başladığı için bahar ve yaz daha ağır basıyor. fakat hüzünlü bir mevsim olsada sonbaharın o farklı havasını da ayrı seviyorum.
şehir hayatında bence 4 mevsimin tadını çıkaramadığımız için bu seçmece halim, yoksa hepsinin ayrı yaşanası güzelliği var, tadını çıkarmayı bilene..
Alıntı:
Şaka bir yana mı?
Evet zaman zaman şakayı bir yana bırakmayı bilmek lazım
Alıntı:
Hayat motton nedir?
Motton nedir bilmediğim için pas
Alıntı:
Olmazsa olmaz bir eşyan var mı?
Telefon gibi bazı eşyalar zaten artık hayatımıza yapışk bir durumda, yani onlar olmazsa olaz evresini aştı
Şemsiye dicem, havada bulut gördüm mü o şemsiye benim çantama girer, bu yüzden gereksiz çok taşıdığımda olur

Alıntı:
Çetede kim olmazsa “komedi” eksik olur?
Ben
Bence her birimizin ayrı bir espiri anlayışı var kim eksik olursa olsun,yokluğu belli olur.
Alıntı:
Spoiler yapmaları için kızlara ne söylemek istersin?
Çetemize sahip çıkalım, çünkü biz artı KKKDİÇ mecz olduk
Alıntı:
Gönül ota konuyor peki diğerine neden konuyor

Buna iğrenç bir cevap vermeyi isterdim ama şimdi ban falanyerim
bence onlar paket ürün, birine konunca diğeride onun bonusu
Alıntı:
Ne olacak bu 2.namcaların hali
Valla ilerde bu ikinci namcaları da korumak isteyen senaristlerçıkarsa onların halide düzelir
olmayacak bir şey değil, "sen renginde" buna şahit olduk
Alıntı:
Sen bir senaryo yazsaydın hangi Kore dizisini yazardın?
Hmm valla bak bu çok kazık soru oldu
yazmasam olmuyor mu şöyle diim 10 puan verdiğim dizilerin senaristi olmak isterdim bunlar hangileri diyecek olursan çingun; profilime bir uğra
Biraz aç gözlü bir istek oldu amannn ne olcak
Alıntı:
Aşk her şeyi affeder mi? Buradan Seren’e bu konuda söylemek istediğin bir şey var mı?
Aşk hissinde bencil bir taraf vardır affetmez, şefkat hissi affedicidir
Kafiye olsun istiyorsan aşkta meşkte her şeyi affedebilir
Alıntı:
Sence İstanbul’da en unutulmaz an neydi?
Benim için soruyorsan,
Galiba Adalar, sizle gezdiğimiz her an ayrı güzeldi ama adalarada bende ilk defa gittiğim için orası daha ağır bastı.
Ama sen "an" diye soruyorsun, adı üzerinde "an" çok az bir vakit, uzunları varken kısası hangisi diye düşünemeyeceğim
Alıntı:
Sence bir dahaki buluşmamız hangi şehirde olacak?
Belli olamaz, kesin şurada demek kesin bir sonuç vermez, lakin niyette var inşallah Konyada olur demem seni mutlu eder mi ?
Alıntı:
Peki, sence aramızda Ülker çikolatalı gofret sevmeyen var
mı?
Bence yok, şayet varsa o kesin sensindir
Alıntı:
Soruların cılkı çıktıysa şimdilik gideyim mi?
Sınırda durmayı başarmışsın Boşuna demiyorum ben sana ciddi kız diye, cıvımadan noktayı koydu
Alıntı:
Gidiyom bak?
Şimdilik git ama yine gel
Alıntı:
Son olarak doğum günün kutlu olsun mu?
Olsun pirenses

Alt 11.12.15, 01:19   #9
çingun
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
sellcenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nasıl bir giriş yapmalıyım düşüncesiyle oraları buraları karıştırırken
Alıntı:
Bu sene ne yapsak da, nasıl eğlensek diye düşünürken
Düşüne düşüne bir hal olduk
Fikirsiz kalsak da bir müddet
Gene turnayı yakaladık ha
Dersinize iyi çalışmışsınız orası kesin
Alıntı:
Uzun zamandır ne de güzel bir arada olduğumuzu fark ettim

Güzel anılar biriktirdik hep beraber
Hala da biriktirmeye devam ediyoruz
İmza; çingun
Alıntı:
Nasıl hissediyorsun kendini?
Bombeeee
Alıntı:
Ben neden doğdum demeye hazır mısın?
hazırım şepp, ben hazırımda siz vereceğim cevaplara hazır mısınız nihaha
Alıntı:
Sorgu odasını bulman kolay oldu mu?
Çok kolay oldu, bulamasam ayıp olurdu adeta tıkla gir demişiniz, çok düşüncelisiniz
Alıntı:
Gelirken neler hayal ettin neyle karşılaştın?
Sorularla karşılaşacağımın farkındaydım, neyse ki şimdilik iyi gidiyor, zor değil
sadece zamansızlıktan geç cevap verebiliyorum
Alıntı:
Karşılaştığın şeyi görünce aklına gelen ilk şey neydi?
Güzel olduğu dışında başka bir şey düşünmedim, çünkü sorulara odaklanmam gerekiyordu
Alıntı:
Hadi ben gene yazamam, sen bu kızların sorularını nasıl cevaplayacan?
İşte bunu bilmiyorum Kaçamamda o koltuğa oturduk bir kere
Allahtan senden sebep biraz yırttım.. bazen yazmayış daha fazla işe yarıyormuş, az sormakla büyük hayır yaptın, farkında olmadan sevaba girdin
Alıntı:
İyi ki varım değil mi?
Evet evet evetttttt iyiki varsın
Alıntı:
Ben de olmasam sana fazladan bir 50 soru daha gelir miydi?
Kesin gelirdi, hatta elli değil inat etsen 100 soruda gelirdi sizde acaip soru potansiyeli var
Alıntı:
Anam 1 dk da 7 soru yazdım ya ben
Bir es versem iyi olacak
Az yazıyor olmana bir kez daha sevindim, kısa bir hesap yapacak olursam
1 dakikaya 7 soru sığdıysa, 10 dakikaya 70 soru sığar
Düşündümde sen arada okumak için, bol bol smile kullnmak için uğrasan yeterli
yazacağım diye yorma kendini
Alıntı:
İyi ki doğdun değil mi unnişkom?
Evet iyi ki doğmuşum hatta iyiki tanışmışız
Alıntı:
Seni çok seviyoruz biliyorsun değil mi?
Biliyorum, sevmeseniz bu zahmete girmezdiniz, girsenizde bu kadar samimi olmazdı
Alıntı:
Bundan sonra bizden kurtuluşunun olmadığının farkındasın mı?
Farkım farkındalığın farkında olmamda
bu cevapta ne demek istedim sence
Alıntı:
O zaman eğlenmene bakmanın ne kadar faydası olur?
Bu soruna İbrahim Tatlısesin "ne faydası var" şarkısını sana armağan ederek geçiştiriyorum.. senin şu sorun gibi bu şarkıyı niye seçtiğime bir anlam veremedim İdare et, cevapsız soru kalmasın diye yapmış olabilirim
Alıntı:
Sen de gittikçe saçmaladığımın farkındasın değil mi?
O zaman sonlandıralım mı bu acıyı?
Çok iyi olur
Hayır bende saçmalamaya başladığımı farkettim
Alıntı:
Evet her ne kadar saçma da olsa yukarıdaki sorularımın cevaplarını istiyorum
Cevaplarımı verdim, farkettimde soruların kadar cevaplarını yazmakta hafif oldu, sen hep böyle devam et
Alıntı:
Bu sene farklı mekan, farklı konsept, ama kalpler hep aynı
Bizimle olduğun için çok teşekkür ederiz unnim
İçinde siz olduktan sonra mekanın bir önemi yok,
Ben teşekkür ederim, bu kadar güzel olduğunuz, bu kadar emek harcadığınız için
Alıntı:
Bundan sonra da, hayırlı, huzurlu, nice mutlu senelere inşallah
İyiki doğdun
Hep beraber inşallah
Teşekkürler pirenses

Alt 11.12.15, 02:06   #10
çingun
aktif üye
İZLEME LİSTEM
fse7en cim sana sonra döneceğim, burada misafirimiz var sen ev sahibesi sayılırsın

Hoş gedin Betegram,
Alıntı:
Betagram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uzun bir aradan sonra sanırım dişime göre bir kurban buldum
Alıntı:
Aigo, bu bana bir iltifat mı, yoksa senin için eğlenceli olması için bir araçmıyım anlayamadım
kurban, diş, bumlak, üçü bir arada olduğu kesin, bakalım hangimizin damak tadına uygun olacak
Alıntı:
Hamama giren terler çinguncum sorgu odasına giren hayda hayde terler terlemek zorunda
Sen şimdilik keyfini sürüp tadını çıkar terletmeyede gelirim bi aralık
Tamam beta senden korkan senin gibi olsun deyip çelik yeleğimi taktım bekliyorum
Alıntı:
Avatarındakilere kafayı taktım söyle bana yokmu bi hal çaresi
sorun fazla taktığın için, biliyorsundur herşeyin fazlası zarar, az rahat bırak kendiliğinden hal çaresi oluşur.
Alıntı:
Kısaca medeni halin çoluk çocuk az buçuk anlatırmısın demiyorum anlat
Horoz'a sormuşlar.
Tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan?
16 yıllık evleyim, çocuk yok, çocuğun olmadığı yerde çoluk bir anlam ifade etmiyor
ikiside olmayınca bu soru çok çabuk bitti
Tavukmu yumurtadan yumurta mı tavuktan kısmına gelince
Hala bilinmiyor, bilinsede benim haberim yok, bence sonucu bulana nobel ödülü vermek lazım ki bu soru artık soru olmaktan çıksın
Alıntı:
Horoz demişkine; ben işime bakarım gerisine karışmam.Sen ne dersin
Bir dalga olsan ilk nereye vururdun?
Liderlik ruhun varmı
Ben galiba karışırım
İlk kıyıya vururdum, kıyıda kalacağım için hangi kıyı olduğunun bir önemi yok
Liderlik ruhum evet var galiba, aslında liderlik ruhumu denir ne denir bilemicem ama
üzerime aldığım bir sorumluluğu savsaklamam, sonuca ulaşmaya çalışırım. yaptığım işi iyi yapmaya çalışırım şayet gurup halinde yapılacak bir şeyse, sadece kendi görevimi değil başkalarınınkine de bakarım, yani takip ederim, bu yüzden çok dostum var sadece işleri olduğu zaman ararlar
Alıntı:
Ali babanın bir çifliği varmış hikayesinin neresindesin
Çiftlikte olmadığım için dışındayım
Alıntı:
Alacakaranlık serisimi sağ salim yada ivedik serisimi
Alacakaranlık serisi neler oluyordu? vikipedi de baktığım kadarıyla cevap verecek olursam
Hiçbir ivedik serisini izlemedim, bu yüzden ne alacakaranlık nede ivedik serisi
Alıntı:
Bir adaya düşsen yanına alacağın gerisini biliyorsundur zaten
Kesici bir alet, ateş, halat&ip
Gerçekler zor, adada kalmak daha zor, gereksiz fantezilerle vakit kaybetmeyelim
Alıntı:
Çekikler mi hindistan khanlarmı mi
Artizlerle olan ilişkim, (ilişki ne ya ) iletişimim desem daha doğru olur, sadece dizi filim izlemek yönünden olduğu için, ne çekik nede hint, rolünü iyi yapanlar.
Beğesemde Geçekten özel hayatlarıyla ilgili özel bir araştırmaya hiç girmiyorum, sanırım bunda yaşında önemi var eski çingun olsa, yani 20 li yaşlarında özel hayatınada bakardım ama şimdiki çingunun öyle değil.. bundan hiç bilmiyorum,hiç merak etmiyorum gibi bir algı çıkmasın, elbetteki çetedekiler vasıtasıyla, yada burada ilgimi çeken haber merkezi başlıklarına bakıyorum, o kadar.
Alıntı:
Aladdinin sihirli labası senin eline geçse üç dilek ne dilerdin?
Alaaddin bir masal kahramanıdır, bu yüzden elime geçmez gerçekçi olalım
şayet "masallarda bir gün gerçek olabilir," bu Alaaddin olmaz ama bir başkası "dile benden ne dilersen" derse... O zamanki hayat şartlarım neyi gerektiriyorsa onu dilerim,
şimdi hiç işe yaramayacak şeyler dileyip o hakkımı heba etmiim
Alıntı:
Isınma turu başladı kısmetse gerisi gelir belki çingun;
EdiT:İyiki doğmuşun tam doğum günü sürprizi olmuş sana
Renk kattın, iyi dileklerin ve geldiğin için ben teşekkür ederim
Bana meydan okuyup beni de havaya soktun, yine beklerim
Bende sana sormak istiyorum, bu horoz muhabbeti nedir,?