ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / ROMANTİK TARİHİ Dae Jang Geum / Saraydaki Mücevher / 2004 / Güney Kore / Online Dizi İzle / Türkçe Dublaj
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 24.05.15, 20:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #71
ALP_
yeni üye
ALP_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Antalya
Favori dizilerimden bir tanesi. Paylaşımlarınızı tutkuyla takip ediyorum. Birkaç kez izledim. Daha sonra tekrar izlemek üzere arşivime ekledim. Paylaşım için çok teşekkürler
ALP_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.07.15, 17:24   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #72
solak
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Harika bir dizi .. azmin zaferi ... izlemenizi tavsiye ederim ..
solak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.08.15, 10:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #73
TRipleSSüheyla501
aktif üye
TRipleSSüheyla501 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Seul yolcusu
Söyleyecek söz yok ''EFSANE''
TRipleSSüheyla501 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.08.15, 06:10   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #74
zhrs
aktif üye
İZLEME LİSTEM
gerçekten övüldüğü kadar varmış, kore dizilerinin başyapıtları arasında denizler imparatoru, emprtess ki gibi diziler gösteriliyordu onları da izledim ikisi de güzeldi ama bunun tadı bir başkaydı, çok daha sessiz sakin gibi görünsede çok daha etkileyici insanın içine işleyen bir dizi oldu,
gerçek cangemanın hayatı tam olarak böyle midir bilemem ama gerçekten güzeldi
jungomin ve cangemayı sevdim ama en sevdiğim karakter kral oldu aslında, tarihi dizilerde adam gibi kral pek olmuyor ama bu kral gerçekten iyi bir kraldı, kraliçe ve ana kraliçe de fesatlık peşinde değildi pek, onları da sevdim, bazen etrafındakilere aldanıp biraz kızdırsalar da genel itibari ile iyiydiler, baş kahyalık serüveninde kötülük yapanlar hep layıklarını buldu

dediğim gibi kralı çok sevdim, özellikle yonsengadan hoşlanmaya başladığı zamanlar, yonsengayla olan sahnelerinde çok tatlıydılar, çift olarak cangema ve cungominden daha tatlıydılar bana göre, gerçek hayatta da kral cangemaya aşık olmuş muydu bilmem ama, burdaki son 4-5 bölümde kralın cangemaya aşık edilmesini çok sevmedim, çünkü kralla cangemanın birleşmeyecekleri çok belliydi ve kral o yanındayken bile ona olan sevgisinden stresten iyice hastalandı öldü gitti, ona çok üzüldüm , öte yandan cangema cungomin ile kavuşmasaydı onlara da çok üzülecektim, o yüzden kavuşmaları şarttı ama kral cangemaya hiç aşık olmasaydı da yonsengaya olan aşkını ilerletseydiler de aklımız kralda kalmasaydı, ona bu kadar üzülmeseydik çok iyi olurdu, açıkcası cangema&cungomin aşkı hep bir mesafe saygı sınırları içindeydi, sona doğru biraz açıldılar ama kral ve yonsenga ilişkisi ilk dakikadan itibaren çok sıcak ve şirindi, yerim ben onları
yan karaktaerlerden çok sevimli insanlar vardı, obur canga, hemşire şinbe, kraliyet hastanesindeki iki doktor, bir de en sonunda baş kahya olan leydi min hepsini çok sevdim, hele leydi minin baş kahya olduğu zamanlar falan çok komikti, leydi minin o panik atak gibi ordan oraya koşturup durması, obur cangayı her yere sürüklemesi, sesinin tonu, konuşurkenki heyecanı hepsi onu ayrı bir sevmeme neden oldu

bir de cangemanın manevi anne-babası bay ve bayan dukko da filme çok şey kattı, öenmsiz roller gibi gözükseler de her zaman filmin en önemli durumlarında onlar da vardı, onları da sevdim

tabi insanı sinirlendiren şeyler de çok oldu, insanların sırf kadın diye onu bir türlü kabullenmemesi, kıskanması falan filan, gerçi meyve veren ağaç taşlanır misali k adın ne kadar başarılı olduysa o kadar eleştirildi, yani karşılarında kral yada kraliçe nerdeyse ölecek, ama beylerimiz yok krala hemşire tutamaz, kraliçeye doktor bakamaz falan filan, bazen çok gerildiğim durumlar oldu elbette

dediğimgibi muhteşem bir diziydi ama kralın cangemaya olan aşkı gereksizdi bana göre, zira izleyici üzmekten başka bir şeye yaramadı, 53. bölümde kral hastalıktan yataklara iyice düştüğüne yadımcısına 'şimdi gitti ama onu şimdiden özledim' dediği anda cangemanın ilaçlarla içeri geldiği sahnede kralın onu görmenin verdiği sevinçle gözlerinin parlaması falan içime işledi resmen, sırf onu üzgün görmeyelim diye cangemaya aşık olmamış olsaydı keşke dedim kendi kendime
bir de içime sinmeyen son şey son bölümdü,aslında mutlu sonla bitti ama sanki biraz fala polyanna gibi oldu, kötü olmadı ama biraz abartıldı sanki, bu kadar acıların yaşandığı ağır bir drama olarak sonu mutlu bitirilse de daha oturaklı olabilirdi, nasıl desem sanki biraz çocuksu oldu son bölüm

ama herşeye rağmen hiç sıkılmadan izleyebileceğiniz, oyuncularıyla, senaryosuyla muhteşem bir başyapıttı, kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar
emekleri geçenlerin emeklerine sağlık

zhrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.01.16, 12:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #75
Bilhan
aktif üye
Bilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Milky Way Galaxy
Polyyanna'nın Kore'lisi! Umuda küsmeyen, umut aşılayan bir isim Dae Jang Geum. Tarihi olarak bir yere dayandırılmasa da, gülüşüyle; gözlerinizin içinin parıldadığını hissettiren bir karakter Jang Geum! Lügatinde "Vazgeçmenin" ne olduğunu bilmeyen birisi. İyi niyetinin yanında, keskin zekasıyla adeta bir ışık kendisi. Filmde herkesin hayran kaldığı gibi izleyenin de hayran kalmaması mümkün MÜ? Bu filmi izleyin! Eğer TV başında geçirecek zamanınız varsa tabii ki! Yazık etmeyin TV karşısında kendinize.. İzleyin! Filmi bitirdikten sonra canınız her sıkıldığında, moraliniz bozukken, açın Jang Geum'aya bakın! Moraliniz kısmen de olsa düzelecektir.
Bilhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.06.16, 18:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #76
min chae
aktif üye
min chae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: タルサ
Favori listemden çıkmayacak bir dizi. Tv da şu an bile çıkıyor ve yine izliyorum. Çocukluk dizim
min chae isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.07.16, 16:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #77
Mileena
aktif üye
Mileena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Edenia
Arkadaşlar bu dizide romantik sahneler yok mu? Bu dizi yuzunden sürekli ağlıyorum insaf ya... Ayrıca sıkıcı sahneleri vardi baya. Henuz 5. Bölümdeyim ama izlediğime pişman oldum diyebilirim. Ben dramı pek kaldıramıyorum onu anladım.
Mileena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.07.16, 17:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #78
Korese
aktif üye
Korese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Sivas
Alıntı:
yosy_ci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar bu dizide romantik sahneler yok mu? Bu dizi yuzunden sürekli ağlıyorum insaf ya... Ayrıca sıkıcı sahneleri vardi baya. Henuz 5. Bölümdeyim ama izlediğime pişman oldum diyebilirim. Ben dramı pek kaldıramıyorum onu anladım.
ben bu diziyi televizyonda izledim çok sevdim ama romantizm istiyosan bu dizide yok

Konu Korese tarafından (25.07.16 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: Düzenleme
Korese isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.07.16, 18:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #79
Mileena
aktif üye
Mileena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Edenia
Alıntı:
Korese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben bu diziyi televizyonda izledim çok sevdim ama romantizm istiyosan bu dizide yok
Mecbur Empress Ki'ye şans vericem o zaman. Ben bazı yorumlardan romantik olduğunu sanmıştım ama meğersem o çok çok öncesine dayanan sahneleriymiş. 5. bölüme kadar zor geldim ve nadiren dizileri yarım bırakırım ama gına geldi. Kaçıncı bölümden sonra daha zevkli hale geliyor, biliyor musun? Açıkçası Jang Eum'a sürekli iftira atılması canıma tak etti.
Mileena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.08.16, 19:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #80
Melkor
yeni üye
Melkor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Merhaba, videoyu yüklediğiniz için teşekkürler.Bu diziye benzer dizi önerebilir misiniz?
Melkor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2004, dizi, dublaj, geum, güney, jang, kore, mücevher, online, saraydaki, türkçe, İzle

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:42.