ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Diğer Uzakdoğu Genel Bölüm > Uzakdoğu-Asya'dan Haberler / Sakurai Sho ve Maki Horikita Çıkıyorlar Mı?
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 08.09.10, 18:22   #1
a.j.
aktif üye
a.j. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul

Geçen Ocak ayında Sakurai Sho(Arashi) ve Horikita Maki 'Tokujo Kabachi!!' de rakipleri canlandırdılar.Ama ilişkileri dizidende öteye gitmişe benziyor.Shinjuku restoran müdürünün dediğine göre:"En ufak bir fikrim yok ama nedense Sakurai-kun ve Maki-chan sık sık gay barda görünüyorlar.Ayrıca Endo Kenichinin onlarlada olması tuhaf.Bu görülmemiş bir uyum, Sakurai-kun ve Maki-chan aşık bir çift gibi görünüyorlardı.Kenichi-san onları uzaktan kolluyor sanki muhafızlarıymış gibi."
Sakurai ve Horikita aynı yaşlarda olmaları ve işlerinde şevkli ve ciddi olmaları belkide birbirlerini anlamalarında etken olmuştur.Tokujo Kabachi! dizisi boyunca Horikita şöyle konuşmuştu:"Dizi boyunca anlaşamadığımız rakipler olduğumuzu aklımda tuttum.Dizi yokken bile daima ondan nefret etmeye çalıştım."Buna karşın Sho:"Hiç böyle olmuyor,hiç kahkahalarımız durmuyor!" diyor.
Elbette Johnny'ler ilişkileri konusunda titizler.Sakurai medyadan kaçınmak için üçüncü bir kişi kullanmış olabilir.Şu ana dek bayanlarla büyük bir skandalı olmadı.O gerçekten ağzı sıkı biri.Şu anda Arashi'nin popularitesi SMAP'ı geçti,Sakurai'nin bayanlarla ilişkileri konusunda dikkatli olması normal.

Not:İngilizce haberden aynen çevrilmiştir.

a.j. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.09.10, 20:54   #2
muto
aktif üye
muto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara/Giresun
hadi canım...
muto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.09.16, 00:03   #3
ArashinoSho
yeni üye
ArashinoSho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Hayranı olarak kimle mutluysa onunla olmasını isterim ama Johnn yler izin verir mi matsujun ve yuto ya yaptıklarından sonra...
ArashinoSho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.09.16, 00:29   #4
~Haruna~
aktif üye
~Haruna~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Shiranai~~~
Alıntı:
ArashinoSho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayranı olarak kimle mutluysa onunla olmasını isterim ama Johnn yler izin verir mi matsujun ve yuto ya yaptıklarından sonra...
Aslında bu çok eski bir haber. Maki şimdi evli zaten. Ama yine de Sho gibi birisine Johnny's sevgili izin vermez gibi ama doğrusu daha kıdemli grup üyelerine artık kim ne derse pek etkilemiyor. İş evliliğe gelirse ise hayatta izin vermez, o ayrı.
~Haruna~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.09.16, 19:41   #5
ArashinoSho
yeni üye
İZLEME LİSTEM
evet evli olduğunu biliyorum ben maki için demedim zaten su zamanlar da adı başkalarıyla da anılıyor o yüzden genel olarak dedim )) Ayrıca dediğin gibi johnn y ler kim arashi üyelerine evliliği bırak çıkma izni vermezler matsujun ve inoue ye yaptıkları gibi

Alt 07.09.16, 19:44   #6
~Haruna~
aktif üye
~Haruna~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Shiranai~~~
Alıntı:
ArashinoSho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet evli olduğunu biliyorum ben maki için demedim zaten su zamanlar da adı başkalarıyla da anılıyor o yüzden genel olarak dedim )) Ayrıca dediğin gibi johnn y ler kim arashi üyelerine evliliği bırak çıkma izni vermezler matsujun ve inoue ye yaptıkları gibi
Haklısın maalesef. Oysa Matsujun ve Mao ne kadar da yakışıyorlardı. Hadi, K-Pop'ta da yasak var ama bir yere kadar. Ne zamana kadar yasaklayabilirler ki?
~Haruna~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.09.16, 19:47   #7
ArashinoSho
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
~Haruna~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında bu çok eski bir haber. Maki şimdi evli zaten. Ama yine de Sho gibi birisine Johnny's sevgili izin vermez gibi ama doğrusu daha kıdemli grup üyelerine artık kim ne derse pek etkilemiyor. İş evliliğe gelirse ise hayatta izin vermez, o ayrı.
maki nin evlendiğini biliyorum ben sadece maki için değil genelleme olarak dedim mesela keiko-san la da bu tür konular var Zaten johnny's bırak evlenme yi çıkma izini bile vermiyor uzun zaman önce matsujun ve mao ya yaptıkları gibi

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (14:45--> 14:47) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

Alıntı:
~Haruna~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haklısın maalesef. Oysa Matsujun ve Mao ne kadar da yakışıyorlardı. Hadi, K-Pop'ta da yasak var ama bir yere kadar. Ne zamana kadar yasaklayabilirler ki?
k pop u bilmiyorum da yani su johnny ' s ya sen hana yori dango : fainaru yu da izlemedin hayır ne kadar yakisiyorlar halbuki

Etiketler
çıkıyorlar, horikita, maki, sakurai