ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Güney Kore Hakkında Her şey... > Güney Kore Güncel Konular, Haberler ve Her şey... / Lee Jun Ki'den Fanlara Özür Mektubu // 14 Haziran 2017
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 15.06.17, 17:49   #11
hurmaşekeri
aktif üye
hurmaşekeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Malikanemden :D
Gerçekten ilk basta hislerinin ne olduğunu anlayamamış mı gerçekten. Tam kdrama bas rol erkeğin yaşadığı sendrom
Diğer fanları bilmem ama ben fanı olmadığım halde affettim.
Sanırım bu özür birazda nabza göre şerbet gibi bir şey Kore netizenleri daha takik boyle şeylere sanırım e gerçi bu birazda ünlülerin sucu neyse.
Haber ve etiket icin teşekkür ederim YooRiTa;
hurmaşekeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.06.17, 21:13   #12
Gamze!ee
aktif üye
Gamze!ee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Alıntı:
YooRiTa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lee Jun Ki 4 Nisan'da Jeon Hye Bin ile 2 yıl boyunca süregelen ilişkisini ilk kez açıklamıştı.
vayyy bee şoktayım şuan 2 yıl he durun ben bir kendime geleyim hayırlısı olsun ne diyeyim geç açıklaması da ilginç ama yorumlardan anladığım kadarıyla sıkıntılı durumlar olmuş.Mutluluklar dilerim umarım sağlıklı uzun ömürlü güzel bir ilişki olur.Etiket ve haber için teşekkürler canım benim
Gamze!ee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.06.17, 21:28   #13
hacer57
aktif üye
hacer57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: izmir
Sanırım tepkiler büyudü özur dileme gereksinimi dogdu iyi oldü gönullerde daha guclü yer eder seviyoruz seni bizden habersiz bir şey yapamazsin
hacer57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.06.17, 03:41   #14
yager
aktif üye
yager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Ya bu herif ne kadan minnoş ne kadan düşünceli ne kadan sevilesi bu jestle bir kez daha kalbimi kazandı ponçik herif. Hayranlarının kalbine giden yolu biliyor. Tüm güzellikler seninle olsun Jun Kiciğim
Haber ve etiket için de çok teşekkürler ellerine sağlık
yager isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.06.17, 04:29   #15
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Alıntı:
Lee Jun Ki'denFanlara Özür Mektubu:
adettendir demiş herhalde bilemedim .. JUNKİ yi severim kıza karşıda herhangi bir antipatim yok. OH miss dede fena değildi. kaldıki yaşı başı gelmiş olan sıraya girdiğinden fanların bu kadar olaya tepki vermesini hiç bir zaman alamadım anlamamaktanda sıkıntım yok mis mis ...
park min le olan yakınlık şeysini görmedim kaldıki o tarz programlarda neler neler yaptırıyorlar insanlara (bu isim yapmış birine bile yaptırılabilir orda işelr böyle sürüyor) çokta takmaya gerek yok ..
tekrar junki ciğimize evililik yolunda başarılar diliyorum
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.06.17, 15:00   #16
koresever.
aktif üye
koresever. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Umarım benim yüzümden üzülmemiş ve benden bıkmamışsınızdır.
Üzülmedim, bıkmadım. Neden üzülelim, neden bıkalım? Hala tam gaz seviliyorsun jun kiiii!

Haber için çok teşekkürler, ellerine sağlık.

koresever. isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 19.06.17, 23:37   #17
kimya elif
aktif üye
kimya elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Nasıl bir ince düşüncedir bu hiçbir kabahati olmadığı halde özür diliyor.Zaten beyefendiydi bunu bir kez daha göstermiş oldu.Kızı tanımasam da destekliyorum.Ben diğer fanların aksine düğün dernek görmek istiyorum.Hadi hayırlısı
kimya elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır