ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Yeppudaa Sonu > Bayanlara Özel Forum (Biz bize... ) / Konu Açmadan Önce... [MUTLAKA OKUYUNUZ]
Yeni Konu aç  Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Alt 09.09.14, 17:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
hgunan
Moderatör Asistan♡‿♡
Dergi Grubu
aktif üye
hgunan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Asteroid B-612

Değerli bayan üyelerimiz.

Bayanlara Özel Forum'a konu açmadan önce;

• Bir konuda sorununuz varsa yada yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, sizi daha çok insanın görebileceği Her Türlü Destek, Yardım Bölümü'ne konu açmanızı,

• Dizi yada film önerileri istiyorsanız Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü'ne konu açmanızı,

• Forumda her zaman belirtildiği gibi düzgün Türkçe kullanımına dikkat etmenizi önemle vurgular ve sizlerden rica ederiz.

Nitekim burası adı üstünde BAYANLARA ÖZEL FORUM'dur. Moons adminimizin de belirttiği gibi burada bayanları ilgilendiren konular açabilirsiniz.
Alıntı:
Moons Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Örneğin sağlıkla ilgili, güzellikle ilgili, moda ile ilgili, kariyer, aşk ve gündelik yaşam ile ilgili konular açabilirsiniz, konuşabilirsiniz.

Ayrıca: Hanımlar Dikkat !!!

Konu hgunan tarafından (03.05.15 Saat 15:06 ) değiştirilmiştir.
hgunan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.09.14, 00:08   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
nike sama
nike sama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: evden
Alıntı:
hgunan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Değerli bayan üyelerimiz.

Bayanlara Özel Forum'a konu açmadan önce;

• Bir konuda sorununuz varsa yada yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, sizi daha çok insanın görebileceği Her Türlü Destek, Yardım Bölümü'ne konu açmanızı,

• Dizi yada film önerileri istiyorsanız Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü'ne konu açmanızı,

• Forumda her zaman belirtildiği gibi düzgün Türkçe kullanımına dikkat etmenizi önemle vurgular ve sizlerden rica ederiz.

Nitekim burası adı üstünde BAYANLARA ÖZEL FORUM'dur. Moons adminimizin de belirttiği gibi burada bayanları ilgilendiren konular açabilirsiniz.

Ayrıca: Hanımlar Dikkat !!!
Uyarilarin icin tesekkurler ;-) ;-) ;-)
nike sama isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.01.15, 20:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
minik koreli
İZLEME LİSTEM
Arkadaşlar benim sorunum biraz farklı.Ailem çok islami.Bundan bir şikayetim yok ama şarkılı müzik bile dinlemedikleri için koreden hiç bahsetmiyorum bile.Henüz on üçüme yeni girdim size arkadaşlar dedim kusura bakmayın.Benim sorunum korekolik.Doğru okudunuz.Resmen psikolejim bozuldu.Rüyalarıma giriyo.Oderece istiyorum.Ama şöyleleki bulamadım.Ankarada yaşıyorum lütfen bilen varsa söylesin kore adına kitap dergi her şeyi almaya hazırım.Ama sipariş edemem ailem öğrenir
minik koreli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.04.15, 01:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
Türk Kahvesi
aktif üye
Türk Kahvesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Canım eğer Ankara'da oturuyorsan şanslısın. Kore Kültür Merkezi var burada. Gidersin gezersin, görürsün, hatta Korece öğrenmek için başlangıç kitapları bile var. Ama ailenden habersiz yapma derim. Benim ailem de İslami ama onlar anlayabiliyor. Eğer anlamazlar beni haksız çıkarırlar diye korkuyorsan seni temin ederim İslamda böyle şeylere izin var- tabii abartmadığın sürece. Birazcık araştır onlara sen de açıklayabilirsin. İslamda sadece Allah'ı unutturan ve haram bulunduran eğlence haram. Bu sadece bir abla tavsiyesi, yine en iyisini sen bilirsin ama açıklamayı bir dene derim ben...
Türk Kahvesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.05.15, 19:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
hiyoko
hiyoko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kaşıklık'tan :)
Alıntı:
minik koreli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar benim sorunum biraz farklı.Ailem çok islami.Bundan bir şikayetim yok ama şarkılı müzik bile dinlemedikleri için koreden hiç bahsetmiyorum bile.Henüz on üçüme yeni girdim size arkadaşlar dedim kusura bakmayın.Benim sorunum korekolik.Doğru okudunuz.Resmen psikolejim bozuldu.Rüyalarıma giriyo.Oderece istiyorum.Ama şöyleleki bulamadım.Ankarada yaşıyorum lütfen bilen varsa söylesin kore adına kitap dergi her şeyi almaya hazırım.Ama sipariş edemem ailem öğrenir
Şu an senin adına çok üzülüyorum arkadaşım ama sebebi yazdıkların değil. malesef senin gibi çok kişi var. Kore eğlence sektörü genellikle 15 yaş üzeri kişiler için açık. Bu ilgin sana sadece zarar verecektir. Ki zaten bize de fazla yararı yok ama senin de söylediğin gibi bu psikolojini fazlasıyla etkileyecektir. Eğer kendini seviyorsan söylediklerimi kulakardı etme lütfen.İki seneye ne değişecek deme. değil iki sene iki aya bile çok şey değişe bilir. Şu an gelişim dönemindesin ve bu tip sorunlar geleceğini kötü etkileye bilir. Ortalama yaşa göre düşünürsek önünde kocamaan bir hayat var. sonra istersen fanlığın dibine vurarsın

ve benim de ailem pek hoş görmüyor bunu. Ve hoş görseler bile yaşadığım yerde kore adına hiç bir şey yok zamanı geldiğinde bi kapımı tıklatırsın bir iki şey anlatırım sorunla ilgili ama şimdi lütfen bunları düşünme Anlaştık değil mi?

hiyoko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.06.15, 14:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
bynpikacu
bynpikacu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Evden
Alıntı:
minik koreli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Senin adına üzüldüm.Benim ailemde islami.Fakat çok saygı gösteriyolar üstelik kapalıyım.Ne olursa olsun hayallerinden asla vazgeçme derim.Kim bilir ki belkide birgün koreye gidersin oppalarına unnilerine kavuşursun Üzülmene değmez.
bynpikacu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.06.15, 19:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
MinhyunNu_est
MinhyunNu_est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Nu'est in yanından :)
minik koreli, bence takma bende takmıyorum eğer ailenin isteklerini yaparsan sıra senin isteklerine de gelir ve her iki taraf için de iyi olur. Benden tavsiye
MinhyunNu_est isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.08.15, 01:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
sümeyraa
aktif üye
sümeyraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Bende küçük bir bilgi vereyim elmanın kabuğunu soymadan yeğin!! çünkü herkesin kUrtulmaya çalIştığı kilolardan kurtulmaya yardımcı kalori yakımı hizlandirıyor,gizli şekeri önlüyör ve kan şekerini dengeliyorr.. ne güzel nimet günde bir elma şart
sümeyraa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:34.