ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Yeppudaa Sonu > Bayanlara Özel Forum (Biz bize... ) / Ajummalar / Ajumma Olmayanlar Ne İzliyor?
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 16.02.17, 21:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #79841
silvery
aktif üye
silvery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Arkadaslar bana neden defendant diye bir dizi var konusuna bayılırsin kast da ayri bir olay demiyorsunuz :p umarim ji sung dışındaki bayıldığım adamim kotu değildir fazla ayrıntılı okumadım ama konu polisiye sanırım ... ayy yeniden Korea yapima döndürur yani spo yapsak mi izlediniz mi bilmiyorum yaparız derseniz başlarım katre28; firari_x; @butti23; @G-Droganizm; ve diger etiketleyemedigim herkes
silvery isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.02.17, 01:24   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #79842
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
sayfa canlarım selam olsun hepiciğinize...
geldim alıntıladım gititm ses eden olursa ses ederim ahanda dedim yoksa bi tın çıkmaz bu klavyeden bakın demedi demeyin
Alıntı:
~Ayka~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neler izliyorsun?
ne yalan diiym bu ara sadece hint filmi ziliyordum ama pc temizliği için el attım diizlere japonları izleyip siliyorum indirmişim izlemeden silmek istemedim. ANDO LLOYD izledim misal sevdim o adamın mr brain i de güzeldi zira )
Alıntı:
silvery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayyy ben de o oluyor dayanamayip gecme �� guncel de var mi guzeller... varsa olur....ayyy special affair.team te geleydi ��
gülüm ben ortaya fikrimi attım ses çıkmadı güncel diziler kesinlikle güzle ma takip şart dayanamamcılar fazla bilemedim yani
Alıntı:
firari_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
malum bedevilik baki ben başlarım bişey olur dizi yarım kalır diye tutuyorum kendimi
valla bendensin o vakit bitsin izlerim sonrada araya başka şey girmece hepten kalmaca ne etsek ki bu işe bir çözüm şart
Alıntı:
Bize bi harici şart oldu katrem
bi tane olmadıgını kim söyledi bendeki silememe hastalıgından bu ikinciye göz kırpıyorum şuan
Alıntı:
Bu aralar bu şarkıya taktım
valla abimiz söylüyor
Alıntı:
butti23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
pc napsın bu kadar diziye neresine sıgdırsın
clear all başladı canım tek tek izle sil modundayım japonlardan başladım(malum kısa oluyor onalrın bölümleri 9-10 -12 en fazla )
Alıntı:
birgün gelir bizide baglar
hangi gün )
Alıntı:
defendant diye bir dizi var
var var olmaz mı hiç ekli bekleniyor biitnce izleyelim diyor herkes ondan sebep adını anmadık yoksa çok diiz var yeni göişlerden begenilesi
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.02.17, 01:30   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #79843
silvery
aktif üye
silvery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
katre28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
olmaz mı hiç ekli bekleniyor biitnce izleyelim diyor herkes ondan sebep adını anmadık yoksa çok diiz var yeni göişlerden begenilesi
defendant bitince topluca spo yapılacaksa ben de baslamayayim o zaman.... ay o da gunde bir bölüm kesmez kesin de kesin dayanamadimayip 3 gunde bitirdim olur :p
silvery isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.02.17, 15:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #79844
~Ayka~
Kang Ji Hwan &
Joo Won Sorumlusu
aktif üye
~Ayka~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Joo Won <3 A.R.M.Y <3
Alıntı:
ne yalan diiym bu ara sadece hint filmi ziliyordum ama pc temizliği için el attım diizlere japonları izleyip siliyorum indirmişim izlemeden silmek istemedim. ANDO LLOYD izledim misal sevdim o adamın mr brain i de güzeldi zira )
Benimde pc temizliği yapmam şart indiriyorum izlemiyorum pc doldu taştı Film takılıyorum bende dizilerden sıkıldım biraz .
~Ayka~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.02.17, 15:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #79845
Nyang
aktif üye
Nyang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir / Tokat
Missing 9 İzliyorum ve Secret Garden

Secret Garden da 3.Bölümdeyim başlar pek sarmadı ama devam etmelimiyim bilmiyorum
Nyang isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.02.17, 16:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #79846
meruya
aktif üye
meruya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: başkent
Alıntı:
Nyang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
3.Bölümdeyim başlar pek sarmadı ama devam etmelimiyim bilmiyorum

Sakın bırakma bilemiyorum seveni de sevmeyeni de bol dizinin ama külttür hani. birkaç bölüm daha izlemelisin bence hala daha aynı düşünüyorsan bırakırsın. Benim çok sevdiğim ve yeri çok ayrı bir dizidir.

Ve selamlar ajumma team. Bin yıl sonra

meruya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.02.17, 20:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #79847
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
kesin dayanamadimayip 3 gunde bitirdim olur :p
orası aşikar ama işte bakalım bizim tövbemiz pek tutmuyor ama bakalım yapabilecekmiyiz
Alıntı:
Benimde pc temizliği yapmam şart indiriyorum izlemiyorum pc doldu taştı
aha ben işte tamda ben,m durumum ama 2 japonu birde doreyi şimdilik listeden akldırdım
Alıntı:
Film takılıyorum bende dizilerden sıkıldım biraz .
tatile gitmeden bendeki durum hint sınamasında izlenmedik kalmamıştı nerdeyse yeni döenm filmleirndne tabi bakledikleirmde var
Alıntı:
Secret Garden da 3.Bölümdeyim başlar pek sarmadı ama devam etmelimiyim bilmiyorum
kore diyarından diiz izleyipte sevret garden sevmeyen çok azdır ama işte baya eskide kaldı bilemme ben sevmiştim izle derim ama zevk meselesi tabi ...
Alıntı:
meruya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ve aleyküm selam bin yından beri

Alt 22.02.17, 12:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #79848
butti23
aktif üye
butti23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Dünya üzerinde herhangi bir yerden :)
Alıntı:
clear all başladı canım tek tek izle sil modundayım japonlardan başladım(malum kısa oluyor onalrın bölümleri 9-10 -12 en fazla )
bendeki birtek kore digerlerine yer yok
Alıntı:
Missing 9 İzliyorum ve Secret Garden

secret benide fazla sarmamıştı ama sonra güzelleşiyor devam et
Alıntı:
My Sunshineyi bende izledim aynen kissler az idi oysaki ordaki oyuncuların çok iyi kissleri vardır Deniz kızı çok güzeldi buttim hele kissleri tam bizlik Min Ho yu sevdirdi bana o dizi
kız oyuncak gibiydi üflesen yılıklacak ama namca seyirlikti deniz kızı duruyor hala yedekte
Alıntı:
axaba güzel yerleri mi atladin
dizi sarmayınca napayım
Alıntı:
meruya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selammmmm araya bin yıllar girmesin
butti23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.02.17, 01:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #79849
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
bendeki birtek kore digerlerine yer yok
gülüm bende hızlıca sar dar izle yapıyorum ya eski oldukalrında yada fazla geldi jalon her yere koşarak giden çarpık bacakların ahengsizce salındığı eteklerin kalça altından yukarı çıkmadığı giib aşağıda inmediği ama nedense özel buluşmalara paçoz gibi tüllü elbiselerle gidilen .. ve nedense 7/24 okul formasını çıkarmayan gençlerin tuhaf sevgililikleri bunalttı beni hele o dudak mimikleri yokmu kızlı erkekeli Allahım nolur yapamyın diyesim var ıhmmm mpodunda canlandımı gözünde)
Alıntı:
araya bin yıllar girmesin
bencede

Alt 23.02.17, 01:44   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #79850
meruya
aktif üye
meruya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: başkent

Stajdi kpssydi derken boyle oldu ablalarim. Iki yil kadar yoktum galiba ben

Guzden beri dizilere bi atlamisligim var ki sormayin gitsiz zehirlenme yasadim ya hic izlemiyorum izleyince de 30taneye birden atliyorum o da tabi sis gozler dinmeyen basagrilari vs vs.

Her seyi temizledim suan elimde tomorrow with you var sadece. jihunum civanim oldugundan mutevellit. Seviyorum keratayi paparottide tanimistim kendisini. Sonra da kac tane sacma sapan filmini izlediydim pespese fashion king dizisi de cabasi. Gerci yoo ah in sipasi da vardi simdi orda. Ama dizi bi ilgincti. Signal zaten fav.

Shin min ablayi da severim o ayri ama elennktriklerini tutturamadim hayirlisi. Bi de abla bi degisik degisik geldi gozume. Onceden daha dogaldi sanki bilemiyorum sufatina bisiler yapmis gibi sanki.

Reytingleri de yerlerdeymis ama hos dizi yani duragan gitse de. Bi sans verilmeli diyorum.

meruya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
ajummalar or ajumma, olmayanlar, İzliyor