ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Yeppudaa Sonu > Bayanlara Özel Forum (Biz bize... ) / Ailem Koreyi Sevmiyor, Ne Yapmalıyım?
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 23.07.14, 11:50   #11
BETÜL YOOCHUN
BETÜL YOOCHUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
kahve notası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Amacının dil öğrenmek olduğunu söyleyebilirsin Bana da bilgisayarın başından kalkmayıp sürekli dizi izlediğim için kızıyorlar ben de böyle savunuyorum kendimi
ahahhh evet bak bende öyle diyom arada işe yarıyor
BETÜL YOOCHUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.07.14, 11:50   #12
Feel Shadow
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Turkish Love Room
Alıntı:
A.R.M.Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AİLEM KOREYİ SEVMİYOR NE YAPMALIYIM??
Çok şükür benim öyle bir sorunum yok babam hariç hepsi izler.Annem ilk Türkiye de yayınlanan Winter Sonata dan beri izler.Ablam ve bende annem sayesinde izlemeyi başladık ve rahat bir şekilde tvden açıp izleyebiliyorum.Aileni eğer Kore yi sevdirmek istiyorsan TRT de yayınlanan Türkçe dublajlı tarihi dizilerden başlat izletmeye.Altyazı olunca belki tereddüt edebilirler.TRT de yayınlanmış bayağı reyting yapmış falan de meraklandır iyice sonra da izlet gerisi de gelir zaten.Bu yolu denemeni öneririm.Çünkü Kore ye ön yargılı olan bazı tanıdıklarım o dizilerle izlemeye başladılar sonra da sevdiler.
Feel Shadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.07.14, 16:31   #13
nike sama
nike sama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: evden
kızlar müjdemi isterim ikiz ablalarım üniversiteyi kazandı
_rumeysa ablam kırşehir ahi evran işletme(4 yıllık)
_sümeyra ablam konya necmettin erbakan zihinsel engelliler öğretmenliği(4 yıllık)
nike sama isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.07.14, 16:42   #14
Jinseng
Hyun Bin Sorumlusu
aktif üye
Jinseng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: * from W World
Bizimkiler de sevmiyorlar Kore yapımlarını.Ama benim sevdiğimi biliyorlar o yüzden de bir şey demiyorlar alıştılar artık . Hatta annem ne günah işledim de kızım Kore hayranı oldu diye benimle dalga geçiyorKarışmamaları benim de hoşuma gidiyor yaniBenimle birlikte film seyretmişlikleri var aslında ama ne yapayım zorla mı sevdireyim sevmiyorlarsa sevmiyorlardır.Geçen kardeşim Gong Yoo'nun Suspect filmini seyretmiş duyunca seyrettiğini sevindim nasıldı diye sordum beğenmedim dedi nasıl kafayla seyrettiyse artık
Jinseng isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.08.14, 20:01   #15
park gae
park gae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Exo Planet
Ailemde bir sıkıntı yok ama arkadaş ve akraba çevresi bazen beni sıkabiliyorlar. Ne zaman dizi izlesem yine koreliler yakında sen de onlardan olacaksın ay ne kadar tipsizler kız bunlar falan deyip geçiyorlar ha bazen lafları dokunuyor. Sevdiğim birine laf söylediklerinde acayip sinirleniyorum.
Gerçekten böyle tipsiz falan diyorlar ama yüz yüze bir gelseler ağızları açık kalır Şu aralar halama woo bini sevdirmiş durumdayım.

park gae isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.08.14, 01:50   #16
jaunerouge
jaunerouge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Manisa
Benim ailede sorun yok Annem zaten koreliler gibi bak sana benziyo desem gelip izlemeye başlıyor. Babamla en son city hunter izledik tvye baglayip gece 2-3 e kadar ayrilamadi basindan)
jaunerouge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.08.14, 10:14   #17
Ays_
Mesaj Yazamaz
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
BETÜL YOOCHUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ahahhh evet bak bende öyle diyom arada işe yarıyor
valla bende öyle diyorum ama her şey tamdı bir korece eksikti zaten diyorlar.Korece öğrenme onun yerine otur İngilizceye çalış diyorlar.Babam geçen gün korece yerine japonca öğrensene dedi.Anlayacağınız Koreyle ilgili her şeyi gereksiz buluyorlar
Ays_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.08.14, 18:39   #18
_.miley_.
_.miley_. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Ailen sevmiyorsa sen de onların gözüne batmadan kendi halinde fazla abartmadan ilgilenebilirsin çünkü kimse kimsenin zevkine hobilerine karışamaz aile belki karışır ama bu kötü alışkanlık yaptıran olumsuz davranışlar kazandıran bir hobi değil gayet ders verici ve stres atıcı bunu ailene anlatabilirsin.Benim annemde izlemez sevmez hatta ailem de arada ben dizi izlerken"Yine mi bu CAPONLAR" diye benimle dalga geçiyor chopstickle yemek yediğimde sen koreye mi kaçıcan napıcan falan diyor ama kötü bişey olmadığını biliyor yavaş yavaş anlatarak onlara kabul ettirebilirsin
_.miley_. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.09.14, 18:12   #19
kader3
kader3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: trabzon
Benim ailemde çok dalga geçiyor meselâ ablam bana her zaman şunu der ''ülkede savaş çıksa yine şunları izlersin''
kader3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.09.14, 18:46   #20
kübra exo
kübra exo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: kayseri
Benim ailem alisik benim takintilarima simdi korecanim ailem de benle ayni kimse bişe demiyor sadece babam onlar herşeyi yer pis onlar diyor ama tinlayan kim . Sen takma kimseyi sevmeye devam et korecanlar fighting

Ha tek sinir olduğum şey kiza benziyor diyorlar deli oluyorum onlara da size ne deyince susuyor
kübra exo isimli Üye şimdilik offline konumundadır