ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Yeppudaa Sonu > Bayanlara Özel Forum (Biz bize... ) / Ailem Koreyi Sevmiyor, Ne Yapmalıyım?
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 06.09.14, 12:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #21
korecan1369
aktif üye
korecan1369 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: mersin
[Yaa benimkiler karışmıyor. Ablam bana ogretiği için onu suçluyolar
korecan1369 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.14, 13:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #22
Nisaa...
aktif üye
Nisaa... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BEASTURKEY / G-DRAGON
bizimkiler de nefret ediyor yapacak bir şey yok
haa bir de ben sınavdan kötü alınca hep onları suçluyorlar

tarihi dizileri seviyorlar ( muhteşem kraliçe, saraydaki mücevher, sarayın incisi, denizler imparatoru ....) ama genel olarak işler kötü her gün azar işitiyorum
Nisaa... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.14, 13:30   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #23
silvery
aktif üye
silvery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bence asıl sorun her seyi birakip onlara odaklanilmasi yani sevmemeleri degil sorun bilg başında fazla kalma olayı aslinda haksizda sayilmzzlar ya neyse keske bunlari tv de verseler altyazili kore dizileri kanali anime var sanırım ama dizi yok ondan tadin izlenirse bir şey demezler anca geyik yaparlar oyle atismalarda eğlenceli oluyor
silvery isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.14, 14:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #24
hgunan
Moderatör Asistan♡‿♡
Dergi Grubu
aktif üye
hgunan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Asteroid B-612
Alıntı:
silvery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence asıl sorun her seyi birakip onlara odaklanilmasi yani sevmemeleri degil sorun bilg başında fazla kalma olayı aslinda haksizda sayilmzzlar ya neyse keske bunlari tv de verseler altyazili kore dizileri kanali anime var sanırım ama dizi yok ondan tadin izlenirse bir şey demezler anca geyik yaparlar oyle atismalarda eğlenceli oluyor
Bence de asıl sorun pc ye yapışılması. Neticedr aile bu, kötülüğümüzü istemez. Hobi diyoruz, çeşitli bahanelerle örtmeye çalışıyoruz ama bazen biz abartıyoruz. Günde bir iki saat olsa belki gözlerine batmayacak ama 3-5-10 derken biz ipin ucunu kaçırınca onlarda haklı olarak "Çocuğumun beynini bitirdi şu kore dizileri" tarzında düşünebilirler Nitekim bu bir hobiyse düşünsenize, kim 10 saat aralıksız fotograf çeker, kitap okur, müzik dinler, resim yapar? Eh bir sınırı var değil mi?

Öz eleştiri yapmak gerekirse bende ipin ucunu çokça kaçıranlardanım. Ama zaman geçtikçe bu konu hakkında mantıklı düşünüp aileme hak verdim yani.

Ama hala annem laf etmesin diye pc başındaysam açık bırakır anneme iş yaparım ki laf etmesin Annem için ev işi yapmıyorsam, pc kırılmalıktır

hgunan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.10.14, 22:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #25
lee qri
lee qri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: güney koreyi daha yakından anımak içiiin
bence en iyisi gizlice izlemek soa ben öyle yapmıyorum fazla zaman yok çünki teog varnra bilgisayarın geçmişinden de silersin am
lee qri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.10.14, 23:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #26
-dizikolik-
Yeppudaa Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
-dizikolik- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kaşıklık'tan 221b baker st
Alıntı:
A.R.M.Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AİLEM KOREYİ SEVMİYOR NE YAPMALIYIM??
Ailenin diğer fertleri ve sen farklı insanlarsınız.. Aynı şeyi sevmek zorunda değilsiniz. Ben de ailemin sevmediği baz şeyleri seviyorum.. yada onların sevdiklerini sevmiyorum.

Kendinin de bir birey olduğunu, farklı zevklerin olabileceğini ve sana zarar vermediği sürece buna karışmamaları gerektiğini onlara açıklarsan düzgün bir dille bir sorun olacağını sanmam.

Benim ailem de bayılmıyor yani benim sevdiklerime, odamdaki posterlere..
-dizikolik- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.14, 15:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #27
Saraghae
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Benim ailem de pek hoşlanmıyo Koreliler'den amma yapcak pişi yok Kız mı erkek mi belli bile değil diyorlar ama ben pek takmıyorum İzlemeye devam Bende aileme sevdirmeye çalışmayı düşünüyorum ama zor be
Saraghae isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.14, 20:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #28
LMHCANAN
LMHCANAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
benim ailem kore fanı olduğumu bile bilmiyor.bu benim bilselerdi onlara göre küçük benim için çok büyük birşey
LMHCANAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.14, 20:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #29
..:koreaşığı:..
aktif üye
..:koreaşığı:.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Benim ailem hedeflerime yani Kore'de okuma Kore'ye gitme gibi isteklerime saygı duyuyorlar ve beni destekliyorlar.Ancak öğretmenlerim Kore konusuna sıcak bakmıyor ve toplantılarda aileme şikayet ediyorlar.Ailemin tek sorun ettiği şey sürekli internette Kore ile ilgilenmem.Ödevlerimi bile düzenli yapmazken hergün Kore haberlerini takip ediyorum.Ve kötü haber olunca (k-pop gruplarının dağılması vb.) ruhsal halimede fazlasıyla yansıyor (dizilerde ve k-pop kliplerini izlerken Kore ile ilgili kötü haber alınca ağlıyorumda )

Ancak sen ailene Kore'de okuyacağım şu mesleği yapacağım gibi ideallerini belirtirsen ailen mutlu olur ve Kore'ye gitme isteğin derslerinide iyi yönde etkiler
..:koreaşığı:.. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.10.14, 08:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #30
medusa
aktif üye
medusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Dünyaya çok yakın bir yerden...
Bırak sevmesınler bende kurtlar vadısını sevmıyorum ( Çünkü hiç izlemedim )
medusa isimli Üye şimdilik offline konumundadır