ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Yeppudaa Sonu > Bayanlara Özel Forum (Biz bize... ) / Kore'ye gitseniz yapacaklarınız?
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 27.12.16, 12:51   #121
GAİL
aktif üye
GAİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir
Kore ye gittiğimde yapacağım ilk şey Türk Şehitliğini ziyaret etmektir herşeyden herkesten önemlidir benim için şehitlerimiz gezme tozma işini sonra yaparım
GAİL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.01.17, 14:45   #122
KoReLiFe MinHo
aktif üye
KoReLiFe MinHo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Türkiye
Kore'ye gidince hava alanında ilk önce fotoğraf çekilir ardından oppalarımın imza günlerine konserlerine giderdim makyaj ürünleri dener tüm bana KORE'YE gidemezsin diyenlere inat sosyal medyada paylaşım yapardım. moda tasarımcısı olurdum oralarda şu çekimlerde falan kıyafetlerini beğenirdim kıyafetlerini asistanlarımı yönlendirerek giydiririm. belki soju komasına girerim.
KoReLiFe MinHo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.01.17, 21:03   #123
SoonYiAhn
yeni üye
İZLEME LİSTEM
İlk önce Seul a giderdim. Çadır lokantasında soju ve kızarmış tavuk yemek isterdim. Keşkeee gidebilsem. Seul da ki yerler bayılıyorum Nehirin orda bir sürü fotoğraf çekmek istiyorum. en büyük hayalim ise sevdiğim ünlülerle karşılaşmak. nüfusumu oraya bile alabilirim çook yakışıklı Kore erkekleri var
SoonYiAhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.02.17, 05:07   #124
QueenOfYaoi
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Şahsen koreye gitsem ben ülkeden çok erkeklerle ilgilenirim çünkü öyle tatlılarki allahım ve zaten burda bile koreli veya japon görsem( ki kıbrısa asla gelmezler) direk konuşurum bir olay olmuştu çarşıya çıkmıştım bakıyorum karşıda iki japon önümde iki japon noluyor dedim allahım dualarımı kabul mu ettin falan gibi bir şey diyemedim tabi üniversiteli gençler sonra baktım olmayacak bir bağırdım KAWAİ diye xcçvjş
QueenOfYaoi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.03.17, 22:34   #125
min chae
aktif üye
min chae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 대한민국
İlk yapacağım şey sabaha doğru gelirsem, güneşin doğuşunu izlemek olurdu.
min chae isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.03.17, 18:33   #126
LeeShinHye
yeni üye
LeeShinHye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Büyük ihtimalle ilk yapacağım şey yakışıklı birini gözüme kestirip
Seul'un ortasında öpüşmek olurdu
LeeShinHye isimli Üye şimdilik offline konumundadır