ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Yeppudaa Sonu > Bayanlara Özel Forum (Biz bize... ) / Kore dizilerinde en çok neye özendiniz?
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 29.01.17, 11:29   #71
REYOO
aktif üye
REYOO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Korece bilmelerine.
REYOO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.02.17, 14:00   #72
Beyza212
aktif üye
Beyza212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Ben yaşadığı aşklara özeniyorum. Her şeye rağmen birbirini hala seven çiftleri gerçekte görmek pek zor çünkü
Beyza212 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.02.17, 21:40   #73
mahimah
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Ben genel olarak dizilerdeki esas oğlanın kıskançlığına 2. oğlanın o temiz sevgisine hep gıpta ile bakıyorum.
mahimah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.02.17, 08:13   #74
sude07
aktif üye
sude07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Antalya ^^
1-ikinci oğlanın aşkına
2-yaşadıkları romantik havalara
3-mimikleri
4-okul kıyafetleri (bizimkiler neden öyle değil yha?!)
sude07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.02.17, 10:46   #75
Vampir Kız
yeni üye
Vampir Kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Kimseleri takmadan saçma saçma hareketler yapmalarına bayılıyorum bizde olsa tepkiden oracıkta bayıltırlar adamı. Ayrıca erkeklerin ilişkilerine bu kadar düşkün olmaları ve düşünceli davranıp bir sürü sürpriz yapmaları mükemmelin de ötesinde
Vampir Kız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.02.17, 05:12   #76
QueenOfYaoi
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Ben aslında biraz beklediklerinde ne konuşmuyon yav demelerine ve her şeyin yerine oturmasına özendim mesela burda ben gidip ben seni seviyorum desem birine gelir bana zaa beni seviyor musun hahaha der sonra gider herkese söyler rezil eder dizide (( üzülüyoruz allahım
QueenOfYaoi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.02.17, 09:14   #77
@ynur
aktif üye
@ynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hatay
Ramen yemelerine ne zaman ramen yeseler canım bizim uzun makarnadan çekiyor kilo alacam onların yüzünden ya onlarda çok iştahlı yiyorlar
@ynur isimli Üye şimdilik offline konumundadır