ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Yeppudaa Sonu > Bayanlara Özel Forum (Biz bize... ) / Kore dizilerinde en çok neye özendiniz?
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 19.05.16, 10:22   #11
vDamla
aktif üye
vDamla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trenzalore
Gıpta ettiğim değilde çok hoşuma giden bir şey; şu ana karakter kızların ayaklarının üzerinde durmak için çok çalıştıkları yeri gelip kendinden ödün verdikleri halleri çalışkan sorumluluk sahibi halleri helal olsun bee dedirtiyor.. Lisede bile part time işte çalışıyorlar vs.
Ama sinir de olmuyor değilim bu hallere çünkü bazı dizilerde bunu çok abartıyorlar resmen küçük emrahtan beter hale sokuyorlar kızdırıyorlar beni
Ve yine kız karakterlerin dövüş sanatlarından birini biliyor olması zor anda cool bir şekilde kendini hatta başkasını savunması havalı
vDamla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.05.16, 12:08   #12
Arshi05
aktif üye
Arshi05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BOGUMMY #TeamTaek
Ben esas oğlanlardan çok ikinci adamlara gıpta edip duruyorum.Esas oğlanın bile kusuru oluyor da onların olmuyor.Normal hayatta değil karşılaşıp sana aşık olması yanından geçme ihtimalinin bile olmadığı dürüst,sevecen,fedakar,yakışıklı adamları tek kalemde harcıyorlar ya hep içimde ukde.
Arshi05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.05.16, 13:54   #13
k-b-r-3
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Arshi05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben esas oğlanlardan çok ikinci adamlara gıpta edip duruyorum.Esas oğlanın bile kusuru oluyor da onların olmuyor.Normal hayatta değil karşılaşıp sana aşık olması yanından geçme ihtimalinin bile olmadığı dürüst,sevecen,fedakar,yakışıklı adamları tek kalemde harcıyorlar ya hep içimde ukde.

cidden doğru
k-b-r-3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.05.16, 14:10   #14
yona hime
aktif üye
yona hime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Arshi05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aynen yaa. İçim bi kötü oluyo benimde. Bende en çok bu ikinci adam mevzusuna takılıyorum.
yona hime isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.05.16, 15:05   #15
k-b-r-3
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Aynen yaa. İçim bi kötü oluyo benimde. Bende en çok bu ikinci adam mevzusuna takılıyorum. boşuna demiyolar bazen
kızlar çiçektir çiçekler de gübre ister diye

yani bazen hakkaten de kore kızları nerde kendilerine kaba davranan hor gören varsa onu tercih edebiliyolar

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (14:05--> 14:05) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

of şu alıntı yı bi doğru düzgün yapamadım sana cevap vermek istemiştim yona hime

Alt 19.05.16, 15:39   #16
yona hime
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
kbr3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
of şu alıntı yı bi doğru düzgün yapamadım sana cevap vermek istemiştim yona hime
Boşuna üzüyolar güzelim oğlanları

Alt 19.05.16, 15:45   #17
k-b-r-3
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
yona hime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Boşuna üzüyolar güzelim oğlanları
izlemedim izlemeyim o zmn madem böyle haksızlık oluyo
ben de bi otel dizisinden yola çıktım . diğer oğlan çok romantk ince ve düşünceliydi. kız sa kendini aşağılayanı seçti ben de onu konuşuyodum
mm she was pretty ..izlemiycem ! siwon bırakılır mıymış be
Ben en çok ikinci adam olayında siwona üzülmüştüm. Bence asıl çocuktan daha çok sevdi ve de kızı her haliyle o yüzden kim hye jine ayar olmuştum. Tabi she was prettyi izledin mi bilmiyorum

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (14:42--> 14:43) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

allahım gene yapamadım deliricem !!!!

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (14:43--> 14:44) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

keşke daha önce üye olup öğrenseydim iyice daha dün üye oldum burası çok şirin ama ...yazın tam vakit geçirmelik ohhh

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (14:44--> 14:45) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

ama var ya bize esas da lazım deil o yardımcı oyunculardan gelse de yeter ahhhh nerde . onu bulamayanlar da var bizim gibi .kore kızları bulmuş da bunuyo bazen

Alt 19.05.16, 15:49   #18
yona hime
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
vDamla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bazı dizilerde bunu çok abartıyorlar resmen küçük emrahtan beter hale sokuyorlar
Yazını okuyunca aklıma hemen en sevdiğim dizi geldi. Duruma o kadar ayar oluyodum ki kıza gidip para veresim geliyodu

Alt 19.05.16, 15:52   #19
k-b-r-3
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
yona hime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazını okuyunca aklıma hemen en sevdiğim dizi geldi. Duruma o kadar ayar oluyodum ki kıza gidip para veresim geliyodu
secret garden dan mı bahsediyosun cnm en sevdiğim dizi derken ay dimi dimiii..

Alt 19.05.16, 15:52   #20
yona hime
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
kbr3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ama var ya bize esas da lazım deil o yardımcı oyunculardan gelse de yeter
Aynen ben onlara da razıyım ama etrafta bi tane yok. Olsada bana yok