ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > KORE FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / Life Risking Romance / 2016 / Güney Kore /// Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 02.04.17, 22:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
nian
aktif üye
İZLEME LİSTEM
filmle ilgili yorumuma başlamadan önce belirtmek isterim ki; çeviri kötüydü, imla hatalarını düzeltmeye çalışmaktan filme konsantre olamadım bazı yerlerde.izlemeye başlayacak arkadaşlar bunu dikkate alarak izlemeli

açıkçası filme ha ji won ve chun jung myung için başladım, diğer oğlanı tanımam ama anladığım kadarıyla yakışıklı kontenjanından girmiş filme.ne yakışıklı ne de çekici buldum, bana hitap etmedi.oyunculuğu da öyle ahım şahım değildi.aslında filmde kimsenin oyunculuğu öyle aman aman iyi değildi.senaryo bayağı vasattı.jane ile lok han'ın ilişkisinin daha derinlemesine anlatılması gerekiyordu, daha filmi izlemeye başlamadan kötü adamın kim olduğu belli zaten
fragmanı izlediğim ve filmden hiçbir beklentim olmadığı için sıkılmadan izledim,çerezlikti, iyi de vakit geçirtti bana
lok han'ın ismi hoşuma gitti, sherlock han

nian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.05.17, 16:07   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
Rui*
aktif üye
Rui* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
çerezlik bir filmdi..
Rui* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.06.17, 02:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
haticergin
V.I.P-Bayan
aktif üye
haticergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: TC
Alıntı:
birbardaksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"mı/mi soru edatı daima kendinden önceki kelimeden ayrı yazılır falat edattan sonra gelen ekler birleşik yazılır.
burada fakat yazacaktın herhalde ama yanlış yazmışsın kardeş, demek ki hepimiz yanlış yapabiliyoruz
haticergin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.07.17, 21:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #14
shinçeyang
aktif üye
shinçeyang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Filmi beğendim güzeldi,tavsiye ederim ...
Emeği Geçenlere Saygılar...

shinçeyang isimli Üye şimdilik offline konumundadır