ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Uzak Doğu Magazin Dergisi / Sayı 3 "Uzak Doğu Magazin Dergisi" [2011]
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 08.08.11, 18:25   #1
Tempus
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Taec bir yer :)
~~Yeppudaa Magazin Dergisi 3. Sayı~~

Bilirsiniz insanlar her zaman dünyanın ne kadar küçük olduğundan bahsederler. Fakat esasen, insanoğlu bu cümlenin hakkını tam olarak, teknolojinin hızla gelişmeye başladığı yıllardan itibaren verdi diyebiliriz. Telefon icat edildi ve sevdiklerimizin sesini km'lerce uzaktan duyabilir olduk, televizyon icat edildi ve normal şartlarda göremeyeceğimiz kişileri, gidemeyeceğimiz yerleri görmekle kalmadık, okyanusların derinliklerini, Amazon'ların, yeşilin binbir tonu ile danseden eşsiz güzelliğini oturduğumuz yerden keşfe çıkar olduk... Fakat sanırım dönüm noktası bilgisayar ve internetin icat edilmesine tekabül ediyordu ki, dünyayı binbir parçaya bölen sınırlar bir anda görünmez olmuştu...

İşte bizim hilkayemiz de tam olarak burada başlıyor Onları ve yaptıkları şeyleri televizyonlarda izledik, kitaplardan haklarında bilgiler edindik, nerede onlardan bahsedildiğini duysak kulaklarımızı kabarttık hatta evdeki "made in Korea, made in Japan..." yazılı porselenlerimize bile sempati duyup abarttık Fakat bir gün artık bunlar bile yeterli gelmemeye başladı! İşte o an karar verdik, çekik gözleri ile dikkat çeken, farklı bayraklar altında yetişen, Uzak Doğu'nun yakın insanlarına daha da yakından bakmalıydık ve madem istiyorduk elbette başaracaktık...

Sevdiğimiz o çekik gözlü insanların uğuruna inandığı ilk karın toprağa düşmesi gibi düştük bu işin peşine ve gün geçtikçe yuvarlanarak büyüyen bembeyaz bir kartopu misali, tabiri caizse nur topu gibi bir aile olmayı başardık Uzak Doğu'nun insanları, yakın bağımızın mimarlarıydı adeta, onlara yaklaşalım derken farkında olmadan birbirmize kenetlenmiştik aslında...

Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez olmuştu...

Gerçekten yaklaşmıştık...

Ve evet, sanırım hepimiz birer Nakatsuyduk Fakat homo janaiiii

Bu yakınlıktan şikayetçi olan kimse yok değil mi?

Bunları neden anlattığıma gelecek olursak (evet nihayet sadede geliyorum ) Sizlere bu güzel bağımızın bize kazandırdığı en son yenilik olan, Yeppudaa Magazin Dergimizin 3. sayısının raflarda... değil tabii ki, hiç sizi o kadar yorar mıyız Parmaklarınızın ucunda yerini aldığını duyurmaktan mutluluk duyarız Umarım siz de, bizim dergiyi hazırlarken aldığımız zevki, Japonya'ya biraz daha ağırlık verdiğimiz bu sayımızı okurken alabilirsiniz... Belki hala acemiyiz, henüz bebek adımlarıyla ilerlemeye devam ediyoruz. Fakat her şeyi rayına oturtana dek bizi hoş görün ve yalnızca keyfini çıkarmaya bakın Bir sonraki sayımızda farklı Uzak Doğu ülkeleri ve ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz değişik konularla huzurlarınızda olabilmek dileği ile, görüşmek üzere...

Magazin Dergimizi Okumak için Tıklayınız

Keyifli okumalar...

Resimdeki butona basarak tam sayfa olarak görüntüleyebilirsiniz
Ayrıca yazıları okumakta sıkıntı çekerseniz 1:1 butonuna basarak sayfayı orijinal boyutuna getirebilirsiniz.

Hissediyorum... Her sayı bir öncekinden daha güzel olacak

İndirme Linkleri

Konu akrep1778 tarafından (05.03.16 Saat 02:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link eklendi...
Tempus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.08.11, 23:00   #2
dance
Emekli Admin... (ÖZGÜRÜM...)
aktif üye
dance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çanakkale
Yeni sayımız herkese hayırlı olsun... Çok güzel bir içeriğe ve görsel öğelere sahip... Uzak doğu adına ciddi bir kaynak teşkil edecek nitelikte...
Keyifli okumalar arkadaşlar...
Dergi ekibinin eline koluna sağlık )

dance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.08.11, 23:04   #3
Gümüş Parıltısı
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Dergide emeği geçen, dergiye katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkürler. Biliyorum ki yine harika bir iş çıkarttınız. Hemen incelemeye koyuluyorum.
Gümüş Parıltısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.08.11, 23:05   #4
telli
aktif üye
telli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SM Town
emeği geçen herkese teşekkürler
telli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.08.11, 23:07   #5
eclipse
aktif üye
eclipse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Tekirdağ
Paylaşım için arigato gamsahamnida thank you graicas
eclipse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.08.11, 23:09   #6
Rosario~
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: ♥ Sapphire Blue ♥
Aman tanrım bu ne hız dergi drubu Tüü tüü tüü maşşallah Yeni sayımız hayırlara vesile olsun bol okuyucusu olsun. Emeği geçen herkese nomu nomu komahoo Hemen okumaya başlıyorum
Rosario~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.08.11, 00:15   #7
obsesif
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: WONderland
dergimiz 3. sayı hayırlı uğurlu olsun..
çook emek verildi arkadaşlar umarım hepiniz beğenirsiniz... ^^

özellikle teknik ekibin katkısı yadsınamaz... beğenmezseniz bile beğendik diyin he

obsesif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.08.11, 01:11   #8
Yukinohana
Yeppudaa Çeviri Çetesi
YÇÇ
aktif üye
Yukinohana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: TOP of the world
Magazin olduğu kadar kültüre de yer verilmesi hoşuma gidiyor en çok, denge çok iyi ayarlanmış, tasarım da öyle. Ellerinize sağlık arkadaşlar.
Bense dergiyi okumaya sonundan başladım ve bayıldım, öldüm, bittim.
Yukinohana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.08.11, 01:13   #9
gulben_24
aktif üye
gulben_24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Lüleburgaz
Emeği geçen herkese teşekkürler.
Hemen okumaya başlıyorum

gulben_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.08.11, 01:17   #10
Safure
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: ben de bilmiyorum...
Alıntı:
obsesif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster