ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Uzak Doğu Magazin Dergisi / Sayı 4 "Uzak Doğu Magazin Dergisi" [2011]
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 18.10.11, 14:47   #11
srn20
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Dünyadan :)
Ellerinize sağlık.Dergiyi tutan ünlüler ne güzel olmuş bayıldım valla...
srn20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.11, 14:57   #12
kapadokyalı
Lee Joon Gi Sorumlusu
aktif üye
kapadokyalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
4. Sayımızıda çıkardık çok şükür Devamına inşaallah diyorum Lütfen siz sevgili yeppudaşlarımız da bizden desteğinizi eksik etmeyin Unutmayınki tüm dergi ekibi hiç bir karşılık beklemeden sizler için vakitlerini ayırıp sizlere güzel bir dergi sunabilmek için canla başla çalıyor Tüm teknik ekip ve editör arkadaşlarımı kutluyorum emeğinize yüreğinize sağlık arkadaşlar

Keyifli okumalar hepinize

Olumlu yada olumsuz tüm görüşlerinizi çekinmeden yazın lütfen diğer sayı için bunlar bize yol gösterecektir
kapadokyalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.11, 15:16   #13
irfaneren
aktif üye
irfaneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
çok beğendin çok emek harcanmış hazırlayan herkeze teşekkürler
irfaneren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.11, 16:09   #14
ihlal_84
aktif üye
ihlal_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Somewhere over the rainbow
Güzel dergimizi iki solukta okudum (dün gece 44.sayfaya kadar okudum-2yi geçiyordu yattığımda )

Dolu dolu bir dergi olmuş, elinize sağlık, her noktasını inceledim. Dergiden bana kalanlar;

* kapak resmi, yamapi dizisi izleyesim geldi
* elma kelimesinin özür ile aynı olduğunu biliyordum (bof sağolsun), bir de günü olduğunu öğrendim
* uzakdoğudan haberler, uzakdoğu'ya özgü kültürel değerler(hanok, go...)
* poongsan filmini izlemeyi düşünüyorum
* obsesif'in Won Bin'ini daha yakından tanımış oldum
obsesif, avatar ve imzan çok klas demek istiyorum
* testteki, "uzay filmlerinin bolluğu ve dünyayı kurtaran çekiklerin olması" şıkkına çok güldüm
çok uzakdoğu filmi izlememe rağmen bir yanlış yaptım
* himneja'yı tanımış oldum ve bazı imzalarda gördüğüm 15izlerim kavramı hakkında bilgi sahibi oldum
* çöllerin gülüsü'nün beni gülümseten hikayesi
* ve sayamadığım diğerleri....

Emeğinize saygım sonsuz, dost acı söyler sözüne ve affınıza sığınaraktan bir iki ufak görüşümü belirtmek isterim;
* Yanılmıyorsam önceki sayıda uzakdoğu müzik haberleri daha fazla idi, bu sayıda uzakdoğu filmleri. Nacizane görüşüm, dergiyi bir konseptle çıkarabilirsiniz. Dergi'yi okumadan önce derginin hangi konulara ağırlık verdiği bilgisini almış oluruz. Olumlu/olumsuz eleştirilerimizi konsept üzerinden giderek daha anlamlı hale getirmiş oluruz. (Kapaktakan anlayamadın mı diyebilirsiniz, ama kapaklar çok geniş bilgi içermiyor, şimdi şu az bu az demek istemiyorum, istediğim yalnızca ufak bir işaret )
* Dergi içinde bir takvim dikkatimi çekti, sitede var mı bilmiyorum. Yeppudaa üyeleri bu takvimi indirebilirse falan güzel olur diye düşünüyorum. Bayağı oppa, azınlık da olsa noona hayranları için güzel bir çalışma olur. Dileyen bilgisayarında masaüstü yapabilir, ya da renkli çıktısını alabilir. (İsteyen yapsın canım çok zor bişi değil dediğinizi duydum sanki, herkes yapamayabilir, en iyisi ben buna bir konu açayım, belki kendi çalışmalarını paylaşmak isteyen olur)
* Çok güzel bir dergi çıkardığınız için eleştirebilecek pek bişi yok, ben eksik olmayayım eşeledim eşeledim ancak bu kadar bulabildim, benim işgüzarlığım

Dergiyi çıkarmada gösterdiğiniz özverili çalışmayı tekrar tekrar takdir ediyorum, yeni yayınlarınızı da okuyabilmek dileğiyle esen kalınız efenim
ihlal_84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.11, 16:18   #15
ya leyl
aktif üye
ya leyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BGYKKIS - Buralarda, bi yerlerde
# B1A4
#
ya ben 3.yu gözden kaçırmışım çok buyuk ayıp ettim biane hemen 3. ve 4. okuyorum ellerinize sağlık
ya leyl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.11, 17:21   #16
ihlal_84
aktif üye
ihlal_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Somewhere over the rainbow
Alıntı:
ya leyl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya ben 3.yu gözden kaçırmışım çok buyuk ayıp ettim biane hemen 3. ve 4. okuyorum ellerinize sağlık
Leylim çok ayıp gerçekten cık cık . Arkadaşlarımız o kadar emek vermiş bizlere en kolayı okumak düşmüş, ihmal etmeyelim-ettirmeyelim
ihlal_84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.11, 18:12   #17
hjhae
aktif üye
hjhae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
emeği geçen herkese teşekkürler
hjhae isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.11, 19:05   #18
dehliz
Kar Festivali Şairi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Dergi işi incelik ve emek istiyor fazlasıyla özenle hazırlanmış tasarımlar emeğinize, yüreğinize sağlık
dehliz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.11, 20:25   #19
hikari2402
yeni üye
İZLEME LİSTEM
emeğinize sağlık ^^
hikari2402 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.10.11, 21:38   #20
S o n
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Balıkesir
Güzel bir sayı daha =) Ellerinize sağlık.Kendimi de gördüm bu ay dergide hemde Gumiho'M ile Ahh Ahh =) Ama sonra ne oldu ? Valla tam kızı gördüm,hikaye bitti
S o n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2011, sayı, uzak doğu magazin dergisi