ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Uzak Doğu Magazin Dergisi / Sayı 7 "Uzak Doğu Magazin Dergisi" [2012]
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 01.07.12, 16:48   #21
ihvan
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Rize
# yok
# yok
Böylesi hoş bir dergide insan kendi ismini görmesi etkilendiği bir filme yazdığı yorumu orada okuması çok hoş.... tekrar teşekkürler Yeppudaa...
Yeppudaa'ı seviyorum....
Yaşanılabilen bir dünya için......Yaşamaya ve gülümsemeye devam....

ihvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.07.12, 16:49   #22
buse_1396
aktif üye
buse_1396 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
yaaa 7 tane doğru cevap olur mu
T-ara grubunu takip etmezdim ve şu japon yönetmendi sanırım, onu bilemedim bir de bigbang soru ahh ben ne yapacağım
Ayy o bir de 8 doğru yapanlara bir özel soru sormuşsunuz çok güldüm orada tarkan ne geziyor
Güzel sayı ama beğendim her sayfasına baktım

buse_1396 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.07.12, 17:11   #23
__sAkUrA__
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
Emeğinize ve ellerinize sağlık arkadaşlar
E şimdi okuyalım o zaman

__sAkUrA__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.07.12, 18:08   #24
ericmoon
aktif üye
ericmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Sorulara o kadar takılmayın. Bir editör olarak ben bile geçen sayı 0 doğru bu sayıda 3 doğru yaptım. Yanlışlarımın en büyük nedeni bol bol müzik alanında sorulması. Ben daha çok işin sinema yönüyle ilgiliyim. Ben pop dinliyorum ancak şu şu şarkıyı dinlerim, şu grup güzel söylüyor felan onlarla ilgiliyim. Şu albüm çıkarmış felan bilmem hiç. Heralde hayatımın sonuna dek. 5'in üzerinde bir doğru elde edemeyeceğim.
ericmoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.07.12, 18:22   #25
mari_kim
Lee Dong Wook & Sistar Sorumlusu
Y.H.A & Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
mari_kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: WooKi - Dan <3
Vuaaaaa!! Yine okudum hepsini ve yine sevdim ellerine sağlık tüm emek verenlerin.

Japonya dizi filmleriyle hiç ilgisi alakası olmayan biri olarak söyleyebilirim ki, görülmesi gereken bir yer.Hem sizin yazdığınız tanıttığınız mekanlar hem de diğer bildiklerim bu ülkeye alışmama vesile oluyor.

Şu Thai masajından ben de istiyorum yaa!Acayip merak ediyorum ne hissetiriyor?

Ciddi bir Byung Hun fanıyım ve daha önceki işleri gibi bunun da harika olacağına eminim.Kore'nin gurur tablosu adam.Lee Min Jung ile aralarında bir şey olma ihtimalini düşünmek dahi istemiyorum zira öyle ise '' ne alakaa bee '' dedirtecek cinsten olur.

Rumuzumyok2 ben seni biliyordum bu arada, eğer okuyorsan.O kadar da tanınmadık değilsin,nickin benim de ilgimi çekmişti;röportaj için çok doğru bir seçim olmuş,espritüel cevapların çok hoşuma gitti.

Burç yorumlarına gelirsek hiç umut yok gibi ''sevmeye devam'' diyorsun da adam ömrümü yedi yahuYoruluyorum yeni aşklara yelken açalı çok oldu birde onları dışa vurmaya başladım bile.Yine de oppacıkımın yeri tabiiki burç yorumuna göre değişemeyecek kadar sağlam.Burdan ona da selamlar

Neyse ben iyisi mi susayım.Bittmezzzz çünkü
Bir dahaki sayıda '' Lee Dong Wook'' ile ilgili bir şeyler görmek isterim Teşekkürler tekrar

mari_kim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.07.12, 18:59   #26
saraç
aktif üye
saraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul - Çanakkale
Alıntı:
ya leyl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geldik bi,zim babylere bakalım neler yazılmıs haklarında İtiraz etme hakkımız varmı ? Ellerinize sağlık (saraçım) güzel bi tanıtım olmus
Teşekkür ederim leylim, söz konusu B1A4 olunca asıl bilgi sahibi sensin, senden bilgi almak vardı da, malum gizli yapıyoruz hazırlık işlemlerini, soramadım onun için Beğendiysen ne mutlu..

Alıntı:
zeyra88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o soruyu ahh ahh ne masumane yazmıştım ben ama saraç cidden koymak isteyince kaldı öyle
Vay anasını! Ben onuda ekliyomuyuz dediğimde sen aynen o şekilde hazırla demedin mi bana, ben mi dedim illa koyalım diye
Neyse daha iyi oldu, eğlenceli oldu o şekilde

Alıntı:
lalezar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ama çok eğlendim, saraç ve zeyra teşekkürler,
Asıl ben teşekkür ederim. Herşey eğlenmeniz için..

Alıntı:
ihvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Böylesi hoş bir dergide insan kendi ismini görmesi etkilendiği bir filme yazdığı yorumu orada okuması çok hoş....
Film zaten fazlasıyla etkileyiciyken, üstüne bide yorumunuzu okumak dahada çok etkiledi bizi. Özellikle eklemek istedik. Böyle güzel yorumlarla sitemize katkı sağladığınız için asıl ben teşekkür ederim..

Giriş yazısında da söylediğim gibi yepyeni nurtopu gibi 7. sayımız tüm yeppudaya hayırlı olsun. Biz hazırlarken çok eğlenyoruz, umarım sizde okurken eğlenirsiniz. Şimdiden gelen yorumlar için teşekkürler hepinize...

Son olarak test sorularımız çok basit, zor diyen olursa beni bulsun bi zahmet
saraç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.07.12, 19:13   #27
zeyra88
Banned
aktif üye
zeyra88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Smyrna
Alıntı:
Choon-Hee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
opucuk gunune cok guldum ya
o öpücük gününde kimsenin farkedemediği bir resim var koyarken çok gülmüştüm ben şahsım adına; secret gardende gi raim ve hyun bin in o malum sahnesi vardı ilk başta ama biz secret garden parodisinden alıntı yaparak onlar yerine TOP ve GD yi koyduk nasıl olsa belli olmuyor

Alıntı:
ya leyl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
süper olmus yazıyı okumaya baslayınca dedim kesin bi ünlünün annesinin evlenmeden önceki soyadını felan sorcaklar diye

Alıntı:
ihvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Böylesi hoş bir dergide insan kendi ismini görmesi etkilendiği bir filme yazdığı yorumu orada okuması çok hoş.... tekrar teşekkürler Yeppudaa... Yeppudaa'ı seviyorum.... Yaşanılabilen bir dünya için......Yaşamaya ve gülümsemeye devam....
açıkçası yorumunuzdan bende çok etkilenmiştim bu yüzden sizede yorumunuzada yer vermek istedim film gerçek bir hikayeydi ve sizin yorumunuzda gerçek bir yorumdu
Alıntı:
mari_kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu Thai masajından ben de istiyorum yaa!Acayip merak ediyorum ne hissetiriyor?
işte o merak yüzünden bende sassy'ye hazırlattım konuyu sağ olsun kırmadı beni ve anlattı ciddenhoş bir masaj inşallah birgün o masajı yernde yaptırabilirim
Alıntı:
saraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vay anasını! Ben onuda ekliyomuyuz dediğimde sen aynen o şekilde hazırla demedin mi bana, ben mi dedim illa koyalım diye Neyse daha iyi oldu, eğlenceli oldu o şekilde
hadi ya öylemi dedim ben örnek vermiştim sanki ama sonra ciddiye bindi bu hale geldi yani
Alıntı:
Son olarak test sorularımız çok basit, zor diyen olursa beni bulsun bi zahmet
bir sonraki sayı çok zor soralım bence
zeyra88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.07.12, 19:19   #28
buse_1396
aktif üye
buse_1396 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Son olarak test sorularımız çok basit,
Tabi her şeyi bilene kolay
Valla hiç de kolay değildi ama the greatest love vardı Onu da unutmamışsınız

buse_1396 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.07.12, 20:03   #29
saraç
aktif üye
saraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul - Çanakkale
Alıntı:
hadi ya öylemi dedim ben örnek vermiştim sanki ama sonra ciddiye bindi bu hale geldi yani
He valla sen istedin diye ekledim onuda sonuçlara

Alıntı:
bir sonraki sayı çok zor soralım bence
Dimi dimi. Bi zor bi kolay soralım bundan sonra

Alıntı:
buse_1396 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tabi her şeyi bilene kolay Valla hiç de kolay değildi ama the greatest love vardı Onu da unutmamışsınız
Bak yaa Az çok müzik ve dizi piyasasını bilen herkes yapar bu soruları. Ki şıklara bakarsanız doğru cevabın dışındakiler son derece saçma ve alakasız genelde
saraç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.07.12, 21:03   #30
edaxelena
aktif üye
edaxelena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #HouseStark
Öpüşme günü enteresan Hele TOP ve GD 'nin resmine diyecek bişi bulamıyorum Güzel ve bilgilendirici bir dergi olmuş emeklerinize sağlık
edaxelena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2012, sayı, uzak doğu magazin dergisi

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:11.